world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Utcák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 8:11 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_lui7f9s5vg1ql6ewao1_500
Faith && Rebekah

Ha egy lány az utca szélén sétál, mért gondolja mindenki azt rögtön, hogy az illető prosti? Mert csinos és magassarkú van rajta? Ez a mai világ, komolyan mondom.. Ez történt velem is, csak én ugye mindig a helyzet magaslatán vagyok. Mikor megállt mellettem az autó letekert ablakkal, nem azt csináltam, mint általában a többi lány ilyenkor. A kérdésre, ami úgy hangzott, hogy "Mennyiért vállalod?" én szép nőiesen kinyitottam az kocsi ajtaját, majd megragadtam a pólójánál, és egy határozott mozdulattal a nyakának ugrottam. A pasasnak annyit sem volt ideje mondani, hogy mukk. Szóval ennyivel el is intéztem a mai vacsim. Ezután tovább sétálgattam, ugyanis vannak olyan napjaim, amikor nincs kedvem kihasználni a vámpírgyorsaságom. Így néha egy kicsit legalább normálisabbnak érezhetem magam. Emberibbnek.
Pár perc múlva szembe a bátyám kocsiját látom felbukkanni. Kol az, már messziről tudom. Pillanatok alatt ott termek az utca másik oldalán a kocsi elé ugorva, hiszen tudom, hogy hamar észre fog venni, és kikerül, megáll.
Nagy meglepetésemre azonban cseppet sem lassít, hanem egyenesen nekem jön. Az ütközésre kissé felnyögök, mikor leérek a földre. Hamar összeszedem magam, és dühösen a felborult autó felé igyekszem, ahonnan női hangot hallok. Összeráncolom a homlokom, majd megnézem a rendszámot. Határozottan tudom, hogy ez Kol kocsija. Lehajolok, hogy szembe találhassam magam a lánnyal.
- Mégis mi bajod van a vámpírokkal? - kérdezem, majd egy erős mozdulattal a visszaborítom a kocsit alapállásba. Szemügyre veszem a szőke csajt, aki a kormány mögött ül, és hátrapillantok, hátha ott a bátyám valami oknál fogva, de nem.
- Hol van Kol? - nézek rá vádlón, majd egy pillanat alatt megkerülöm a kocsit, és beülök az első ülésre. A dzsekije is rajta van. Nem tudom pontosan, hogy a nő vámpír vagy sem, de inkább emberre tippelek, hiszen különben mért lenne elege a vámpírokból?
- Remélem nyomós okod van arra, hogy az ő kocsijában ülsz, és az ő dzsekije van rajtad... - mondom gúnyos hangnemben, mosollyal az arcomon. Nem féltem a bátyámat, hiszen tudja ő, hogy mit csinál, de azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy mért vannak ennél a nőszemélynél a cuccai...
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyKedd Ápr. 24, 2012 7:11 pm

//külváros/vízesés és folyópart//

Kol utasítását követve kirohantam az erdőből, és a kocsijába ülve hazaindultam. Nem érettem ezt az egészet. Képes lett volna rá, hogy elfelejtesse velem - ahogy Nik tette a harapással - de nem tette. Miért? Elmondhatom bárkinek... Áhh, senki nem hinne nekem. Ha mégis, azzal mit nyernék? Semmit. Nem akarom bántani Kol-t, mert bármennyire is félek tőle - vagy attól, ami - azt hiszem, tényleg szeretem. A könnyeim még mindig folytak az arcomon, ahogy elhajtottam az erődtől. Azt se tudtam, merre menjek. Beütöttem a GPS-be a címemet, és egyenesen hazafelé hajtottam. Nem volt időm gondolkozni, szinte alig láttam a könnyeimtől, csak vezettem. A lámpa sem sokat segített. A következő pillanatban megláttam egy alakot magam előtt, és alig volt időm elrántani a kormányt. Az alakot még így is eltaláltam, a kocsi pedig megfordult a tengelye körül. Végül fejjel lefelé érkeztem. A biztonsági öv megtartott, de így is bevágtam a fejem az ablakba, ami kitört. Üvegszilánkok voltak mindenhol, én pedig teljesen sokkot kaptam. Kinéztem a törött ablakon, és ekkor láttam meg a nőt, aki a földön feküdt. Akit elütöttem. Ki akartam szállni segíteni neki, de mozdulni sem tudtam. Ekkor fogta magát, és felkelt a földről. Elképedve néztem, aztán láttam, hogy megindul felém. Nem gondoltam végig, mégis tudtam, hogy ez a nő nem ember.
- A fenébe már! - kezdtem el üvölteni a kocsiba, és próbáltam kiszabadulni, mielőtt elért volna hozzám. - Nyomorék vámpír banda! Elegem van belőletek! - folytattam a kiabálást. Aztán abbahagytam a mozgolódást, hiszen innen úgysem jutok ki. Sőt, nagy eséllyel ma este meghalok. Remek... akkor már esélyem sincs elmondani Kol-nak, hogy szeretem.
- Basszus... Kol - nyögtem halkan, és az orromhoz húztam a dzsekijét, ami rajtam maradt. Beszívtam az illatát, hogy ez legyen az utolsó emlékem, mielőtt ez a vámpírnő végez velem. Már nem is kellett azon gondolkodnom, hogy elfogadom-e Kol-t olyannak, amilyen. A választ tudtam; igen. Akkor is elfogadnám, ha éjszakánként barna hegyimedvévé változna. Akkor is, ha szárnya lenne, és repülni tudna. Bárhogy. Mert szeretem. De ennyi, már nem tudom ezt elmondani neki. És még a kocsiját is összetörtem... Jól van, Faith, ügyes vagy. Te aztán tudod, hogy kell elcseszni az életet..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 09, 2012 3:07 pm

Utcák      - Page 7 154719_tribune_vampire_diariesUtcák      - Page 7 Di-3-dianna-agron-14764511-200-200
Finn & Alexis

Az ég tudja, hogy mióta kóboroltam a városban. Idevonzott valami szag. A család szaga. Édesanyámé... az a kesernye, mégis isteni illat. Visszatért Ő, hát visszatérek én is, hogy oltalma alá vehessem, és ő is engem. Ő boszorkány. Segít majd ismét emberré tenni. Vagy ha nem... hát egerek egyék meg a maradványaimat. Nem akarok ilyen életet élni. Gyűlölöm minden sejtemet, a fogaimat, a szívemet, a véremet... az egész testemet. Azóta, mióta így kell élnem. Fájdalmasan.
Kijöttem a koporsóból. Csodával határos módon. Nem mentem neki bátyámnak. Pedig kellett volna. Megérdemelte volna. Egy tőrt a karjába, mellkasába, fejébe... hogy érezze azt, amit én éreztem.
Kóboroltam a város utcáin. Nem figyeltem, csak zsebrevágott kézzel sétáltam, de aztán nekiütköztem valakinek. Nem igazán érdekelt volna, ha nem ejt el valamit, és nem morog felém valamit nem túl szívélyesen.
- Sajnálom. Nézze el nekem. Ha gondolja, vehetek Önnek egy újabb pohárral abból a sárga nedűből, ami szétfolyt. - szólaltam meg. Nem tudtam, hogy beszél a mai ember. Egy nővel udvariasnak kell lenni. Bár mintha csak a kapcája lennék, úgy meredt rám.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyHétf. Ápr. 09, 2012 9:58 am

to: Finn
Janet vigyorogva nézett rám, én pedig nem értettem, hogy mit akar. Kérdőn felvontam a szemöldököm, mire ő a velem szembe levő ház tetejére mutatott. Először nem láttam, mi az, de utána felnevettem és azonnal kitört belőlem a nevetés. A ház tetején ugyanis egy pedobear-nek öltözött ember táncolt. Csak én vagyok ilyen bolond, vagy ez tényleg túl random? Mármint, ha április elseje lenne, még megérteném, de most nagyon nem illik ide.
- Biztos az ovis kislányokat akarja odacsalogatni, hogy… - kezdte el, de én leintettem a kezemmel. Janet, Janet… Mindig csak a rosszra gondol.
- Kérlek, ki ne mondd, mert túl élénk a fantáziám. – mondtam vigyorogva – De egyébként sem hiszem, hogy azért csinálná. Szerintem vagy részeg, vagy betépett, vagy egyszerűen csak idióta. – tettem hozzá és vállat vontam. Janet válaszolt is volna a mondandómra, de hirtelen megállt előttünk a híres lila Volkswagen, amit ezer közül is felismertem volna. Janet anyukájának van ilyen.
- Na, én akkor most megyek. Szia! – köszönt el, én pedig integettem neki, majd beszállt a kocsiba. Amint a lila jármű kikerült a látásteremből, elindultam az utcán és közben azon gondolkoztam, hogy mivel kéne a húgomat meglepnem húsvétra. A csoki az egyértelmű, de a kis Emmának mindig van valami extra kívánsága, amit nem nagyon értek. Amikor én akkora voltam, mint ő, akkor semmit nem vártam el húsvétra, még csokit sem. De amikor csak egy apró szívességet is mertem volna kérni anyától, rögtön leordította a fejemet, hogy folyton csak ki akarom őt használni. Én? Kihasználni őt? Egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor kértem tőle eddig szívességet életemben. Ellenben ő néha túl sokat is kér tőlem. Munkanélküli, így folyton otthon csücsül, semmi dolga, de persze mindent nekem kell megcsinálni. Fáradtan hazaérek a suliból? Ez őt nem zavarja, elküld még ezer dologért a boltba. Abban pedig még csak reménykedni sem lehet, hogy egyszer valami normálisat főz. Mert szombatonként mindig megpróbál főzni, de ezzel csak azt éri el, hogy azon a napon az egész család gyorskaján él. Fogadok, hogy még egy szendvicset sem tudna normálisan megcsinálni. Apukám meg tud főzni, de mivel a munkája miatt nagyon elfoglalt, csak hétvégenként és ünnepeken látjuk otthon, de akkor sem azzal van elfoglalva, hogy lefárassza magát a főzéssel. Emma pedig 13 éves, tőle nem várná el az ember, hogy bármit is készítsen. Lilianne pedig, a maga másfél évével szintúgy nem egy tapasztalt szakácsmester. Nekem pedig csak akkor van megengedve a konyha használata, ha mosogatni kell. Lényeg, ami lényeg: elképesztő egy családom van. Néha bizony úgy érzem, hogy az anyám nem is szeret igazán. Eddig legalábbis még sosem nyilvánította ki. Persze Emmát agyonszeretgeti. Amióta pedig 17 évesen egy „baleset” során terhes lettem és életet adtam egy gyereknek, azóta mintha egy örömlánynak nézne, de komolyan. Az örömlányok valószínűleg nem törődnének annyit a gyerekükkel, mint én Lilianne-el. Persze mindezt igyekszem titokban tartani, mármint azt, hogy 18 éves vagyok és már egy gyerekkel büszkélkedhetek. Nem akarom, hogy lotyó legyek mások szemében. Direkt meg is változtam, jó kislányosabb lettem annak érdekében, hogy még csak a gyanúja se merüljön fel annak, hogy egykoron milyen helytelen életet éltem. Vannak, akik ezt „menőnek” tartják, de én nem. Mindent kipróbálnak „Csak egyszer élsz!” címszó alatt, aminek többnyire rehabilitáció, elmegyógyintézet, vagy túl korai terhesség az eredménye. Szerencsére a rehabra nem kerültem be, de amilyen körülmények közt élek, a diliház simán szóba kerülhet. Vagy küldhetném oda anyámat, ami nem is hülyeség, mert állítólag tényleg orvosi segítségre szorul, én pedig már vagyok abban a korban, hogy törvényes gyámja lehetek a húgomnak és a lányomnak.
Ezek a gondolatok jártak a fejemben és nagyon elterelték a figyelmemet, amikor egyszer csak nekiütköztem valakinek, vagy valaminek. Az addig a kezemben lévő félig üres jegeskávé a földön végezte, és a maradék is kiömlött belőle.
- Remek… - motyogtam magamban, majd lehajoltam, hogy eldobjam az immáron már üres műanyagpoharat. Felemelkedtem, majd végre megláttam, hogy nem valamibe, hanem valakibe ütköztem bele, pontosabban egy férfiba.
- Vigyázhatna jobban, most nézze mit csinált! – förmedtem rá, persze teljesen jogtalanul, mert én voltam az, aki elbambult. De az egóm nem engedte, hogy bocsánatot kérjek.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyKedd Márc. 13, 2012 8:30 pm

Utcák      - Page 7 Klena-Gifs-elena-and-klaus-26728738-500-220

Némán figyeltem, amit Klaus mondott. Jobban belegondolva, volt értelme az egésznek. Katherine is nem tudom hány száz éve menekül, s a szüleit is lemészárolta. Ha ugyanazt tenném, mint egykoron ő, a történelem megismételné önmagát. Teljesen kirázott a hideg a ridegségétől. A szívem legmélyén visszaszerettem volna szólni. Nem hagyhatom ennyiben, de sajnos muszáj. A szeretteim érdekében. Kinézem Klaus-ból, hogy akár az egész várost lemészárolná, csak, hogy bosszút álljon rajtam. És én azt nem fogom hagyni. Ha kell olyan leszek, mint Stefan - azért nem annyira olyan - mérlegelni fogom a dolgokat. Ha valamire megkér, és nem okozok vele fájdalmat, akkor muszáj megtennem. Sajnos, azt kel sugallnom feléje, hogy kezdek megbékélni vele. Mikor eszem ágában sincs. Csak azt szeretném, ha meghalna. És ahhoz nem szabad feltűnően, visszautasítóan viselkednem.
- Rendben, jó éjszakát. - feleltem egyszerűen. Nem mosolyogtam, se nem grimaszoltam. - Találkozunk a Bálon! - kiabáltam még utána, remélve, hogy meghallja. Körbenéztem. Tényleg már sötét volt, és lassan ide fogok fagyni. A neonlámpák is majdnem kialudtak, annyira rossz állapotban voltak. Le sem tudom tagadni, hogy nem féltem így egyedül. Magamhoz ragadtam a táskámat, és elkezdtem hazáig futni..

/folyt. Elena szobája/

BEFEJEZVE
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyKedd Márc. 13, 2012 4:22 pm

Utcák      - Page 7 Pvnfw0zvvs20kh258xau

Elena válasza nem lepett meg, hisz nagyon nagy fölényre tett szert. Rájött, hogy ha átváltozik vagy csak egyszerűen meghal én már nem tudok kreálni hibrideket és ez bátorrá teszi őt. Azonban én már unom ezt a "ha megölnek egyedül maradsz témát" és kegyetlenül megszólaltam fölényes hangon:
- Komolyan, mással nem tudsz jönni? -kérdezem dühtől fűtötten- Ha vámpírrá változtatod magad a szeretteidnek, ismerőseidnek annyi és velük együtt neked is. Ha pedig megölöd magad akkor is végük a szeretteidnek, de ez már neked is rosszabb, hisz halott vagy. Tehát légy szíves és vegyél vissza a hangnemedből, amit megengedsz magadnak velem szemben! - Elena szemében láttam a megrémültséget, majd a megvetést. Ám én mit se törődve ezzel:
- Most már megyek, jó éjt és félelem mentes éjszakát! - szólaltam meg szurkálódó hangon, mint aki figyelmezteti a másikat. Elena először nem értette, hogy mire céloztam ám pár másodperc után ő is rájött. Ekkor megrémült én pedig csak egy mosollyal az arcomon ott hagytam őt az utca közepén és eltűntem a sötétben.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyHétf. Márc. 12, 2012 8:46 pm

Utcák      - Page 7 Klena-Gifs-elena-and-klaus-26728751-500-255

Én meg azt unom, hogy én vagyok a vértasakja.. De ezt most nem mondtam ki hangosan. Így is látom rajta, hogy ideges nem szeretném még ezt az érzést tovább fokozni. Akkor már tényleg a szeretteimen állna bosszút, a saját hibám miatt. És azt soha nem tudnám magamnak megbocsátani.
És ekkor Klaus olyat mondott, amire nem is számítottam volna. Igazán meglepett. Egy másodpercre, mintha egy teljesen más férfi állt volna előttem, teljesen kicserélték. A szemében felcsillant egy gyengébb érzés, arca is teljesen megváltozott. De ez az "új énje" nem tartott soká. Szerintem észrevehette, hogy feltűnt nekem mindez. Egyből átváltott a megszokott, rideg tekintetéhez. Szerintem evvel csak elszeretné taszítani magától az embereket, hasonlíthat ő is Damon-hoz. Felvesznek egy kemény álcát, mindenkit eltaszítanak maguktól, ellenségeskednek, mikor belül szeretettre várnak. Szerintem Klaus fél megmutatni az igazi énjét, mert most mindenki abban a tudatban van, hogy "Ő a nagy gonosz farkas", vagyis inkább hibrid.
Remek már megint minden az én hibám. Újra kezdődhet a játék. Soha nem adja fel? Megforgattam a szememet. Tényleg hideg volt, de az csak mellékes.
- Nyugodtan itt hagyhatsz, egyedül a sötét utcákban. Mi rossz történhet velem? Megölnek, és oda a seregednek. - vontam meg a vállamat, úgy téve, mintha nem lenne nagy ügy. Gondoltam most én vágok vissza neki. Az előző beszólása Damon-nel kapcsolatban nagyon is megviselt.
- És magadra maradnál. - szúrtam oda neki érzelemmentesen.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyHétf. Márc. 12, 2012 7:33 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_lz6te4YdTi1qaujwho1_500

Örömmel láttam, hogy elértem a célom, hisz mikor a csókos sztorit felhoztam zavarba jött. Hamar váltott a témán én pedig nem akartam visszatérni erre a "számára kínos beszélgetésre", ha így kikel magából. Elena szokása szerint támadni kezdett pár költői kérdéssel, amikre szerintem nem várt választ, de jó volt feltenni. Azonban az utolsó kérdése már megérintett. Nem értettem, miért hozza megint fel az én kis "hűséges rabszolgáimat". Hozzá is tűztem pár mondatot a kegyetlen beszólásnak ridegül, nem kímélve csöppet sem.
- Nem tudom, hogy hogyan jött fel megint ez a hibrid dolog, de tudod már unom. De elmondom az igazat, hogy többet ne tegyél fel ilyen kérdést. Igen, végzek el piszkos munkákat az én kis hű szolgáimmal, de ki nem tenné?! - kérdeztem meglepődően. És észrevettem, hogy besötétedett. A délutáni levegőzésemből egy kicsit szurkálódó beszélgetés fajult ki az én kis vértasakommal. Bevallom, legbelül tudtam, hogy ennek én voltam a kezdeményezője, de úgy szeretek vitatkozni Elenával. Ez már csak a természetem. Hamarosan észrevettem, hogy Elena kezd fázni a hideg sötétben.
- Fázol? - kérdeztem törődő tekintettel. Elena meglepődött, hogy ilyesmit kérdeztem tőle. Szerintem sose gondolta volna, hogy nekem jó oldalam is van, amelyik törődő. De hogy a hírhedt hírnevem fennmaradjon hamar átkapcsoltam önfejű ripperré.
- Tudod, ha most jóban lennénk hazavinnélek, de mivel te mindig durcáskodsz velem képtelen vagyok itt hagyni téged egyedül ezen a rideg utcán.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyVas. Márc. 11, 2012 9:43 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_m0acj6VWuB1ql41hno1_500

Egy egyenes csíkba húztam a számat, és utálattal tele néztem a szemébe. Szemét húzás lenne, ha Damon-t bántaná. Nem fogom hagyni, hogy vele bármit is tegyen. Ha én vagyok a hibás, akkor engem kínozzon, de ne avval, hogy a szeretteimet bántsa.
- Attól tartok nem fogod bántani a szeretteimet, ha pedig igen akkor sajnos véget kell vetnem az életemnek. Velem fejeződik be a Petrova vérvonal, tehát annyi hibrided lesz, amennyi most van.- feleltem teljesen nyugodtan. Nem fogom hagyni, hogy megfélemlítsen. Lehet, hogy belülről remegek, de többé ezt nem fogom kimutatni. Erősebbnek kell lennem, ha Klaus a városban van. Mert tényleg bármelyik másodpercben megölhet valakit.. Láttam, ahogy felcsillantak a szemei, és máris szóra nyitotta a száját. Remek, most mivel állt elő..? Felvont szemöldökkel néztem őt, majd leesett, hogy mire akart célozni. Kutat utánam? Ha igen, akkor tudhatja, hogy Damon-nel kapcsolatban vagyunk, boldog kapcsolatban, és nem csak szórakozásból vagyunk együtt. Stefan itt hagyott engem, már nem érdekeltem őt.
- Te nem tudsz semmit.. - vágtam félbe mielőtt betudta volna fejezni. Elegem volt. Én idáig bírtam. Ökölbe szorítottam a tenyereimet, gyorsan sarkon fordultam, és elkezdtem futni, amilyen gyorsan csak tudtam. Az utóbbi időben gyakran járok ki futni, és le is mérem. Mindennap fejlődök, bár még nem próbáltam lefutni egy Ősvámpírt.. Remélem, hogy hagyja az egészet, és elmegy. Kapkodtam egymás után a lábaimat, egyenletesen vettem a levegőt. Még szerencse, hogy nem magassarkú van rajtam. Éreztem, ahogy a könnyek gyülekeznek a szemembe. Megígértem, hogy nem fogok sírni, de nagyon megalázó volt, amit tett.
Még mindig nem volt semmi élet, és már majdnem korom sötét volt idekint. Senki nem hallja meg, ha kiabálok. Majd magam mögött meghallottam a gúnyos hangját. Lehunytam a szememet, megállva. Innen már nincs visszaút..
Megfordultam újra a szemébe nézve. Nem is tudom milyen arckifejezést vághattam, hisz rengeteg mindent éreztem egyszerre. Fájdalmat, dühöt, csalódást.. Látom, nagyon elszórakozott rajtam. Akkor mostantól így lesznek a dolgok? Hát, akkor állok elébe..
- Milyen tényekkel? - kérdeztem felemelve a hangomat, és széttártam a karjaimat. Nagyon nincs képbe Klaus, ahogy elnézem. - Avval, hogy Damon-nel kapcsolatban vagyunk? Ezt eddig is tudtam. A magánéletünkhöz pedig nincs semmi közöd. - forgattam meg a szememet. Most nem fogom neki elecsetelni, hogy Damon-nel közösen megállapodtunk, hogy még várunk. Ahhoz biztos lenne egy-két gúnyos megjegyzései.
- Amúgy kémkedsz? Nincs jobb dolgod? Vagy esetleg a hibridjeiddel végezteted el a piszkos munkáidat? - feleltem neki érzelemmentesen. Bedugtam a kezemet a zsebembe. A Napot felváltotta a Hold, és egyben hidegebb is lett. Nem úgy öltöztem, hogy ilyen sokáig maradok kint.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyVas. Márc. 11, 2012 7:31 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_lwkkodwyIG1ql6ewao1_500

Elena először megrémült tőlem és nem értette mit szeretnék, de hamar fölé kerekedet a düh. Olyasmiket mondott, amiket megbánna, ha nem ő lenne a hasonmás. Mást ilyenkor én már rég lefejezek vagy lecsapolom a vérét, még nyílt utcán is. De mivel ő a hasonmás nagyon nagy szerencséjére csakis a hozzátartózóiban tehetek kárt, de mivel nem vagyok "annyira gonosz" megkegyelmezek neki és elengedek majdnem mindent a fülem mellett. Ám amit ezután mondott nagyon megdöbbentett. Legbelül éreztem, hogy valamennyi igazság van benne, de nem érdekelt. Szegény pára nagyon kivan azóta, hogy Stefan elhagyta őt és áttért a "rossz útra", így ezt is elengedtem a fülem mellett. Ám már egy kicsit bosszantott, hogy csakis ő szólal meg ördögiesen, így én is hozzászóltam:
- Tudod, azért csak vigyázz mit mondasz! Attól még, hogy a hasonmás vagy és nem bánthatlak a hozzátartozóidat meg tudom kínozni, ölni. Vagy, esetleg Damont? - gúnyosan fejeztem be, de semmit se gondoltam komolyan. Csakis tudatni akartam vele, hogy hol a határ nálam. Majd egy újabb szívatási téma jutott eszembe és szót is adtam neki:
- Ha már itt tartunk, úgy tudom amióta Stefan elhagyott Damonnel egyre jobban összemelegedtetek. Napról napra több mindent fedeztek fel egymásban és egyre többször csattan el majdnem egy újabb csók. Megtörtént már az első .... - ki se mondtam amit akartam, de Elena félbe szakított, majd elrohant előlem. Én csak arra tudtam gondolni, hogy mi lett volna, ha tovább folytatom. Elmosolyodtam, majd Elena után rohantam. Mikor beértem utána szóltam:
- Ugyan Elena, ez természetes. Nem kell mondanod, tudom, túlléptem a határt, de legalább szembesültél a ténnyel. - Ekkora Elena hátrafordult és olyan volt az arckifejezése, hogy azt nem lehet leírni. Sose láttam ilyennek, de nagyon mulatságos volt. El is kacagtam magam, ő pedig leszidott.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptySzomb. Márc. 10, 2012 8:50 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_lx6jrrrqVc1ql6ewao1_500

Nem tudtam levenni róla a tekintetemet. Próbáltam keresni rajta valami jelet, de egyedül a gúnyos mosolyát vettem figyelembe. Hihetetlen, hogy ennyire félnek tőle az emberek. Bár egy rossz szót szólok, és kivégezheti az összes szeretteimet. Szóval, nagy a tét. Kirázott a hideg, mikor azt mondta nekem, hogy szívem. Lehunytam a szememet, és próbáltam valami jó dologra gondolni, de semmi. Legszívesebben elrohannék innen jó messze, de tudom, hogy egyből utolérne. Felvontam a szemöldökömet, és a mellkasom alatt összefontam a karomat. Kész! Nem fogok én itt jópofázni, és engedelmeskedni Klaus-szal. Elvégre, ha vámpírrá válok, vagy meghalok annyi a hibridjeinek. Nem szültem gyereket, ergo nem lesz több hasonmás. Mindig is zsákutcában tudom tartani.
- Meguntad a hibrideket? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet. Adakozó embereit? - Nem úgy érted, hogy megigézett ártatlan emberek? - tettem még hozzá a kérdést. Most azért jött a városba, hogy lecsapolja a véremet, vagy embereket öljön? Mert, ha az első akkor tegye meg, és menjen el, máshol is tud vért szívni.
Most az egyszer néztem el. Miért nincs itt valahol egy lélek? Miért pont a legrosszabb pillanatban kell összefutnom Klaus-szal? Szó szerint azt parancsolta, hogy mondjam ki, hogy gyűlölöm. Nem tudom ezt miért akarja, de ne higgye, hogy ugrani fogok arra, amit mond.
- Attól könnyebbülnék meg, ha nem lennél itt a városban. És miért kell Stefan-t is mindenhova magaddal ráncigálnod? Nem gondolod, hogy el kéne őt már engedned? Hadd térjen vissza a régi életéhez? - kérdeztem kikelve magamból. Majd utána esett le, hogy mit is mondtam. Stefan soha nem fog visszatérni a régi életébe.. Hisz akkor együtt voltunk, de most már nem. Remek. Tettem egy lépést hátrébb, el Klaus-tól.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptySzomb. Márc. 10, 2012 8:23 pm

Elena and Klaus

Utcák      - Page 7 Qxlcjvrks9ro8vo1a6jg

Nem meglepetten hallgattam végig, ahogy Elena kérdéseket tesz fel nekem avval kapcsolatban, hogy mit keresek itt. Szegény, nagyon megijedt. Láttam rajta a gyűlöletet, amelyet irántam érez, de ha úgy vesszük ez nem annyira izgat. Hisz hiába utál, attól még az én kis vérbankom marad, egész addig, míg vámpírrá nem váll vagy meg nem hall. Mivel az első elég csekélyes ezért az első tippem remélem nem fog bekövetkezni a Salvatore testvérek által, hisz akkor megint kellesz várjak kétszáz évet vagy többet, míg feltűnik ismét egy használható hasonmás. Ezt viszont nem szeretném kivárni. A Salvatore testvéreket mindig szemmel kell tartsam, mert ha valamelyikük elszúrja a terveimet, akkor én ott leszek, hogy megöljem őket megfűszerezve egy kis kínzással előtte.
Mivel nem vagyok "annyira" rosszlelkű, ezért válaszoltam Elena nem megdöbbentő kérdéseire:
- Óh, szívem, hogy gondolhatod, hogy a véredet jöttem leszívni? -mondtam gúnyosan- Ha azt akarnám, akkor már rég nem lennél itt. Ám visszatérve az első kérdésedre: csakis levegőzni jöttem ki, meguntam már a négy fal közt ülni az adakozó emberkéimmel. -hangoztattam a rossz énemet és Elena erre egyből reagált. Még több utálat áramlott belőle és én már ezt megelégeltem:
- Kedves, ha utálsz valakit, azt miért nem mondod ki? Mindig magadban tartod, de ez nem jó. És ha már itt tartunk, az arckifejezésed mindent elárul. -fejeztem be mondatom. Elena nagyon meglepődött, ám én mit se törődve folytattam:
- Tudod, ha velem vagy csak úgy áramzik belőled a gyűlölet, amit megértek, de hangoztasd ki nyugodtan. Ettől megkönnyebbülsz. - és befejeztem az oktatást, mert már nekem is feltűnt, hogy csakis a gyűlöletről beszélek folyamatosan, ám ekkor Elena megszólalt.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptySzomb. Márc. 10, 2012 6:46 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_lt1a68HmIW1r489t5o1_500

Gondoltam levegőzök egyet. Nem szeretem a bezártságot, és pár dolgot úgyis kellett vennem. Megálltam a helyi drogériában, és vettem új szempillaspirált, mert a régi már kifogyott. Direkt nem hívtam el magammal Damon-t, szerintem nem nagyon lenne oda a vásárlásokért. Útközben vettem egy kávét. Nyugodtan kortyolgattam belőle, és kezdtem úgy érezni, hogy az életem kezd újra normális lenni. Klaus-ról már hónapok óta nincs jel, tehát nem szívja le a véremet. Bármennyire is fáj, hogy Stefan elment, de talán ez így jobb neki. Damon-nel pedig remekül meg vagyunk. Ráadásul jövőhéten lesz az Álarcosbál..
Kidobtam az üres kávés poharamat, és bementem egy ruhaboltba. Pár hónappal már voltam itt, mikor kiválasztottam a ruhát. Megbeszéltem az eladónővel, hogy pár nap múlva megérkezik, szóval nem kell félnem, itt lesz a Bálra a ruhám. Mosolyogva távoztam a boltból. Előkotortam a táskámból a mobilomat, és megnyomtam az 5-ös gombot. Igen, Damon gyors hívóra van állítva. Felvette, és egy apró mosolyra húztam a számat, mikor meghallottam a hangját. "Szia, bocsi a zavarásért, de akkor a holnap estét együtt töltjük?" ~ kérdeztem tőle. Válaszolt, de mondta, hogy nagyon nem ér rá. El van foglalva. "Rendben, akkor holnap, szia." ~ búcsúztam el tőle, majd kinyomtam a telefont. Billentyűzárra állítottam, majd visszaraktam. A fejem le volt hajtva, és egy pár cipőt láttam magam előtt.
- Jaj elné.. - kezdtem bele, felnézve a férfira. - Klaus... - állt el a lélegzetem, és riadtan tekintek a szemeibe. Pont az előbb örültem, hogy már nincs itt. Körbenéztem, hirtelen kihalt az utca. Még, ha sikítok is segítségért, nem tudok mit tenni.
- Mit keresel itt? - kérdeztem tőle rekedten. Le se tudom tagadni, hogy nem félek tőle. Sőt inkább reszketek. Miért mindig a legjobb pillanatokat kell elrontania?
- Megint jöttél leszívatni a véremet, hogy még több hibrideket tudj létrehozni? - szúrtam oda neki. Utálom ezt az embert. Csomó mindenkit megölt, tönkretette az életemet. Ha úgy nézzük egyszer engem meg is ölt.. De hála Elijah-nak, és John-nak élek.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptySzomb. Márc. 10, 2012 4:42 pm

Elena and Klaus

Utcák      - Page 7 Qxlcjvrks9ro8vo1a6jg

A délelőttöm elég rosszul sikeredett, így elmentem levegőzni a városba. Bementem a helyi grillbe és örömmel láttam, hogy van néhány ember, aki adakozóan felajánlja nekem a fürdőben a vérét. Így is történt, majd a hullát elrejtettem a vészkijáratnál levő konténerben. immár frissen indultam körbejárni a várost. Utam során találkoztam néhány ismerőssel, kikkel leálltam beszélgetni. Egy kis idő elteltével elköszöntem tőlük, majd tovább mentem. Épp megálltam egy műemléknél, mikor meghallottam Elena hangját a távolból, miképp beszélget Damonnel. Kedvem támadt leállni vele is beszélgetni és megfigyelni nincs-e valami baja a "vértasakomnak". A műemlék közelében volt egy lóca, amelyre leültem türelmesen kivárva, hogy Elena elég közel érjen hozzám. Mikor már elég közel volt letette a telefont és miközben épp visszaakarta tenni a készüléket a táskájába váratlanul megjelentem előtte és megszólaltam:
- Üdv, kedvesem. - Elena szokása szerint rémült arccal üdvözölt, ám én mit se törődve ezzel folytattam a mondókámat:
- Bocsánat, ha megijesztettelek, de én már csak ilyen vagyok. - mondtam, majd elmosolyodtam. Sokszor látogattam már meg, hogy lássam ember-e még vagy csak egyszerűen jól van-e, de ez most más volt. Kicsit belém hasított az emberi énem, és ettől megdöbbentem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyVas. Feb. 19, 2012 7:50 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_lkw12ozVpN1qhgj5c
ღ Elena & Savannah ღ



Elena reakciója cseppet sem lepett meg. Valahogy éreztem, hogy az elő sokk, rajta is meg fog látszódni, de aztán végül is kellemeset csalódtam.
- „Egy család vagyunk, és a családok kitartanak egymás mellett, bármi is történjen. Te a jók közé tartozol, így eszem ágában sincs elítélni. Köszönöm, hogy elmondtad nekem.” – válaszolta egy kedves mosoly társaságában
Olyan jól esett minden szó ami elhagyta ajkait, hogy majd ki bújtam a bőrömből örömömben.
- Nem Elena, igazából én tartozom köszönettel neked. Azok amik mostanában veled történtek, eléggé rosszak voltak, és te mégis kész vagy befogadni egy ilyen rokont a házatokba. – válaszoltam neki, miközben közelebb hajoltam és szorosan magamhoz öleltem, de csakis annyira, hogy ne okozzak neki fájdalmat.
Tulajdonképpen, ha már elkezdtem, akkor illik minden apró kis részletet tudatnom vele. Így egy kicsit végig gondolva az elmúlt éveket, még akkor is én jártam jobban, hogy vámpír lett belőlem, mint szegény Elena, akinek minden a nyakába szakadt egy szempillantás alatt. Vámpírok, boszorkányok, vérfarkasok és minden borzalmas haláleset, ami a közvetlen közelében történt.
- Hát igazából ez egy elég bonyolult történet, amit szerintem nem itt kellene megbeszélnünk. – feleltem neki, az izgatott kérdések áradatára.
- Szerintem akkor menjünk el hozzád, és ott mindent elmesélek, amire csak kíváncsi vagy. Szépen, nyugodtan és legföképp négyszemközt. – mondtam, miközben egy barátságos mosolyt küldtem felé.
Igaz, hogy már egy ideje vámpír vagyok és sokkal jobb a hallásom, a látásom, és minden érzékszervem, de néha akkor is jobb ha az ember óvatos és nem csinál egy-két megfontolatlan dolognál többet egyetlen napon, főleg, ha azon a napon érkezett meg.
/Folytatás: Savannah szobája//
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyVas. Feb. 19, 2012 7:19 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_lvchfbhSzO1r586j2o1_500

Elkezdtem agyalni, hogy hogyan tudhatott mind ezekről. Elvégre én sajnos nem tartottam vele a kapcsolatot, Jeremy vajon tarthatta? Ők is jól kijöttek, és ha az emlékezeteim nem csalnak ő is Denverből jött. Akkor az ő szüleinek is ismerőse lehet a Rutherford család, ahol most Jeremy van. Ez a legvalószínűbb válasz, hogy ő honnan tud ezekről.
Nem értettem, amit mondott nekem. Mármint mit tud mondani, amitől azt akarom, hogy ne maradjon nálam. Kérdőn néztem fel rá. - Nem értem, amit mondani akarsz. - halkultam el, és azért próbáltam a legrosszabbra felkészíteni magamat. Bár, mi számít nekem rossznak? Aztán kimondta.. A másod unokatestvérem egy vámpír. Hátradőltem a széken, magam elé bámulva. Ezer kérdés fordult meg az agyamban. Mikor? Hogyan? stb.. Olyan nehéz ezt felfogni, ez a város szó szerint vonzza a természetfeletti lényeket. Akkor ez magyarázhatja meg, hogy nem tűnt öregebbnek, mint pár évvel ezelőtt. Igazából annyira nem súlytott le, hogy vámpír. Elvégre a családomból alig akad egy normális ember. És nem is ítélhetem el, mert eddig csak vámpírokba voltam szerelmes, Matt kivételével. Magam is egy természetfeletti lény vagyok. Talán ez meg van írva a Gilbert-eknél. Biztos a jó öreg Johnathan Gilbert a sírjaiban forog. Ki nem állhatta a vámpírokat, a szerelmét is elkapta, és a templom alatti sírba záratta. Szóra nyitottam a számat, de még mielőtt valami hang ki jött volna újra megszólalt. Elmagyarázta, hogy állat véren él, és legrosszabb esetben is csak vértasakból iszik. Tehát, ha levonom a következtetéseket, akkor ő már egy jó ideje vámpír lehet. Hisz a kezdetekben alig tudnak ellenállni a vér csábításának. Láttam, hogy Caroline mennyit küszködött a vérszomj ellen, és szerencsére Stefan mellette állt, hogy segítsen. Sajnos Vicki nem volt ilyen helyzetben, de belőle nem is tudtam volna kinézni, ahogyan állatokat szürcsölget. És meg is lett az eredménye. Megráztam a fejemet, hogy nincs miért aggódnia.
- Egy család vagyunk, és a családok kitartanak egymás mellett, bármi is történjen. Te a jók közé tartozol, így eszem ágában sincs elítélni. Köszönöm, hogy elmondtad nekem. - a mondatom végén egy halvány mosoly jelent meg az ajkaim szélén. Jól esett, hogy megbízott bennem.
- És mesélj, mikor váltál vámpírrá? - kérdeztem tőle kíváncsian. - Hogyan, meg minden. Kérem a részleteket is. - csaptam a combjaimra.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyVas. Feb. 19, 2012 5:02 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_lkuwprRp6J1qhgj5c
ღ Elena & Savannah ღ



Hát igen várható volt, hogy ezt fogja mondani. Mindenki ezzel bombázott akkoriban. Ha tudták volna, hogy már ekkor sem élt, legalábbis nem úgy ahogy ők, akkor talán nem így gondolták volna.
- Köszönöm Elena, ez igazán kedves töled. – válaszoltam egy halvány mosollyal.
Jó érzés volt, hogy így mint rég nem látott rokon, is olyan vagyok számára mint minden kedves ismerős. Végül is a vér nem válik vízzé, szóval akár mi is lesz. A rokonaim miatt mindig minden körülmények között ki fogok állni.
- Igazából reméltem, hogy ezt fogod mondani. – nevettem rá.
Mikor azonban Jeremy-re terelődött a téma, elég komoly és felnőttes lett. Néha hajlamosak vagyunk megfeledkezni arról, hogy az idő telik és mindenki felnő egyszer. Nem tudom, hogy ezért e, vagy csak azért mert nála fogok lakni, úgy érzem muszáj elmondanom neki a dolgokat. Ha tetszeni fog neki, ha nem.
- Hallottam róla, és piszkosul sajnállak is titeket. Nem lehet könnyü így itt élni. – mondtam, miközben elkezdtem forgatni a csuklómon található Lapis Lazuli karkötőt, amit még annak idején Jake csináltatott nekem.
Ha ebből nem jött rá már most, akkor el kell hogy mondjam. De hát valljuk be egy ilyen hírt nem éppen a legjobb közölni valakivel. Főleg akinek majdnem mindenkije a vámpírok miatt halt meg.
- Figyelj csak Elena. Tudom, hogy nem fogsz annak túlságosan örülni amit most mondani fogok, de muszáj róla tudnod, és ha még így is megengeded, hogy ottmaradjak, akkor annak nagyon fogok örülni, de ha nem akkor azt is megértem. – magyaráztam egyhangúan a társaságomban lévő lánynak.
Nagy levegő Savannah, ügyes vagy . Eltudod te ezt mondani és reméljük Elena sem akad ki nagyon.
- Ami azt illeti. Eléggé megváltoztak a dolgok, mióta nem találkoztunk. Találkoztam a volt barátommal és hát, hogy is fogalmazzak, hogy ne ijesszelek halálra….. – beszéltem össze vissza, miközben még mindig a karkötőmet forgattam a csuklómon.
- Ohh, hogy az a … Inkább kimondom, kerek perec. – körülnéztem és egy fokkal halkabban mint az előbb, folytattam. – Vámpír vagyok. – böktem ki végül is a nagy titkomat.
Láttam rajta, hogy egy pillanatra ledermedt, így aztán kihasználva a pillanatnyi időt ami nekem kedvezett, gyorsan folytattam.
- De nem bántok senkit. Az esetek 99,9%-ban állatokból táplálkozom, a maradék 0,1%-ban pedig csak és kizárólag tasakos vért iszom. Ígérem, jó kislány vagyok és nem fogok senkit bántani. Pláne nem olyat, aki hozzád tartozik. Csak és kizárólag azért vagyok itt, hogy melletted legyek, ha kellek és ha szükség van rám. De abban a pillanatban ahogy fölösleges leszek, már itt sem vagyok. – magyaráztam el gyorsan frissében mindent.
Nem tudom mi lesz a végső reakciója, de remélem, nem fog megutálni, de ha mégis, akkor sem örökre. Legalább ez az egy dolog legyen normális az életemben, ha már magáról a normális életről, régen le kellett mondanom. ráadásul úgy hogy nem is én akartam ilyen lenni.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyVas. Feb. 19, 2012 3:16 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_llyv71fPI01qjsfpao1_500

Kitágult szemekkel hallgattam azt, amit mondott. Persze nem ismertem a barátját, de megdöbbentő volt az, amit mondott. A mosoly az arcomról egyből elhervadt, és egy egyenes csíkba húztam a számat.
- Részvétem. - tekintettem fel rá. Elég magas vagyok, csak nem nagyon szeretek hordani magassarkú cipőket, így valahogy mindig én vagyok a legkisebb. Persze különleges alkalmanként felveszem, de így a mindennapos életemben soha nem hordok. Hisz, ha most nem Savannah elől futottam volna, hanem mondjuk egy vámpír, akár hibrid elől egy lépést teszek egy magassarkúban, és máris a földön végzem. Ahogy észrevettem ő is kitartó, és nem mutatja ki, ha valami fáj. Az idők alatt ezt már én is megtanultam. Hisz azért pár évvel ezelőtt elvesztettem a szüleimet, majd sorra hullottak el mellőlem a szeretteim. Szerencsére áttértünk egy másik témához, és elég hülyén éreztem magam, hogy már az elején nem ajánlottam fel neki, hogy aludjon nálunk. Elvégre van 2 szabad szoba a házban, plusz egy vendégszoba. Jeremy szobáját, úgy hagytam, ahogy elment, a szüleimébe nem tudom mióta nem voltam bent. Jenna pedig anno a vendégszobában aludt.
- Persze, van elég szoba. Addig maradsz nálunk, ameddig szeretnél. Legalább nem leszek egyedül abban a nagy házban. - húztam egy széles mosolyra a számat. Mikor Jeremy is szóba került egy halk sóhaj hagyta el a számat, és egy pillanatra az elkeseredettség jele tükröződött az arcomra.
- Jeremy éppenséggel Denver-be van, régi családi barátoknál. Nem tudom, te mit hallottál, de az elmúlt időben nagyon sok mindenkit elvesztettem. Megártott neki, nekem is. Így megegyeztünk, hogy egy kis időre ott fog lakni. Míg újra nem csitulnak el a dolgok. - néztem rá komolyan. Inkább kihagyom Klaus, és a hibridjei, illetve a vámpíros részt. Nem kell arról tudnia, hogy egy teljesen misztikus városba csöppent bele, ahol rengeteg természetfeletti lény lakozik. Majd, ha eljön az idő akkor őt is beavatom, de jobb, ha nem tud ezekről a dolgokról. Neki még lehet normális élete. Meg persze evvel se szeretném bajba sodorni őt. Amint Klaus meg tudja, hogy egy újabb Gilbert van a városban, hozzáad még egy embert a listához, akivel tud engem fenyegetni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptySzomb. Feb. 18, 2012 8:37 pm

Utcák      - Page 7 Tumblr_lyit4siJyX1rnw6pdo2_500
ღ Elena & Savannah ღ



- Örülök, hogy így már rémlik valamennyire, szerény személyem. – mosolyogtam még mindig.
Tényleg örültem, mert így legalább nem kellett magyarázkodnom meg ilyenek. Soha nem szerettem, ha mesélnem kellett az életemről, pláne nem ha az igazi családomról volt szó.
- Hát igazából, elég mozgalmas az életem. Tavaly meghalt a barátom, és azóta igazából nem nagyon voltam sehol. Így úgy döntöttem halasztok egy keveset és eljövök rokonlátogatóba. – mosolyogtam lágyan Elenára.
Tudtam, hogy egy pillanatnyi ideig szomorúság, fog látszódni rajtam, de keménynek kell lennem. az én életemben nem lehet olyan, hogy valaki elgyengül és kész. Igaz, hogy meghagytam magamban az érzéseimet és így nem lettem, egy könyörtelen gyilkoló gép, de akkor is.
Kíváncsi vagyok mennyit mer majd elmondani abból ami vele történt az elmúlt pár évben. Mert hogy én csak úgy nem fogom az orrára kötni egyből azt, hogy mi lettem az biztos.
- Azt egyenlöre még nem tudom, hogy meddig maradok, de abban reménykedtem, hogy esetleg nálatok meghúzhatnám maga. De ha nem akkor sem nagy gond mert akkor keresek magamnak valami kis hotelt vagy valamit. – mondtam miközben az arcát tanulmányoztam.
Szép lány lett belőle. kellemes, bájos vonásai vannak, csak eléggé nyúzott. Valami azt súgja, hogy nem nagyon szokott mostanában pihenni. Mondjuk valamilyen szinten érthető is. Elvégre sok mindenen ment keresztül az elmúlt időkben.
- Na de mesélj te is. Mi van veled? Hogy vagy? Hogy van a kis Jeremy? – kíváncsiskodtam, miközben kedves mosolyom még mindig az arcomon volt.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptySzomb. Feb. 18, 2012 12:57 pm

Kíváncsian fürkésztem a lány tekintetét. Nagyon ismerős. Vagy az én emlékezetem rossz, és nem emlékszek rá, de az is szóba jöhet, hogy nem is ismerjük, egymást csak bebeszélem magamnak. De inkább az első. A lány arcán egy kedves mosoly jelent meg, és azt állította, hogy ismer. Remek, csak én lehetek akkor ilyen feledékeny. Ez azért elég szégyen, hogy ne ismerjem meg őt. Bár lehet, hogy évekkel ezelőtt találkoztunk. Bár mondjuk, az utcai világításra foghatom, elvégre sötét van, a neon lámpák halványan villognak.
- Bocsi, de tényleg fogalmam sincs. – húztam egy fura vigyorra a számat. Azért megnézném, hogy jelenleg milyen vörös az arcom. Mikor bevallotta, hogy ki is ő a szám elé tettem a kezemet. Savannah? Hát vagy már 2-3 éve nem láttam őt. Egy nyáron még az egyetem előtt látogatott meg minket. Akkor láttam őt utoljára, azelőtt karácsony, családi ünnepségeken összefutottunk. Mondhatni, hogy elég jóban voltunk, de valamiért az elmúlt években nem nagyon beszélgettünk. Viszont semmiféle változást nem láttam rajta. Mintha ugyanolyan gyönyörű lenne, mint anno amikor 14 voltam.
- Igen, igen rémlik. – mosolyodtam el szélesen, és egyből a nyakába ugrottam. Na, jó ne szó szerint értsük a dolgot, csak örülök, ha egyre több családtag kerül elő. Elvégre Jeremy Denver-ben van, Rick-ről már egy ideje nem hallottam, annyira el van temetve a munkában. Egyedül a barátaimra, illetve Damon-re számíthatok, senki másra. Jó tudni, hogy azért mindig vannak Gilbert-ek. Remélem Savannah élete nem olyan felfordult, mint az enyém. Hasonmás vagyok, vámpírokkal van dolgom. Tisztára bonyolult. Na, de térjünk vissza a való élethez, és hogy mit keres itt. Mármint örülök, hogy itt van, de készültem volna előre is, hogy felismerjem, és ne kerüljünk ilyen cinkes helyzetbe.
-Mesélj, mi van veled. Hogy megy az egyetem? Mennyi időre jöttél? Hol szállsz meg? – támadtam le a szokásos kérdéseimmel. Egy közeli padhoz vezettem, ahol leültettem, majd mellé ültem. Ha majd ismét feltámad a szél, és hűvösebb lesz, akkor haza megyünk. Nincs is innen olyan messze. Akkor valószínűleg tőle futhattam el, de hogyan került olyan gyorsan elém? Bár, olyan sportos alkata van, hogy kinézem belőle, hogy mindennap fut. Ezek szerint többet kéne gyakorolnom, mert ha véletlenül Klaus egyik hibridje támadna rám, vagy valaki más akkor gyorsan el kell rohannom. Elvégre Damon nem mindig lesz mellettem, hogy megvédjen a bajoktól. A kezemet a combomra tettem, és kedvesen rámosolyogtam. Ha nem csak pár napra jött, akkor majd végig mutatom neki a várost.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyPént. Feb. 17, 2012 10:50 pm

ღ Elena & Savannah ღ


Mióta megérkeztem ebbe a rejtélyes kisvárosba, Mystic falls-ba. Azóta szeretnék találkozni a rokonaimmal, de valahogy nem igazán tudtam, hogy mit is mondhatnék. Igazából alig láttuk egymást. Talán akkor találkoztam Elenával és az öccsével amikor Blackwoodék magukhoz vettek. És hát már az sem most volt. Azóta jó pár év eltelt és mindannyian megváltoztunk. Főleg én. Már ha lehet ezt így mondani. Jó azért nem szakítottam meg minden kapcsolatot velük. mert elég sok mindenről tudok, ami velük történt. Így aztán azt is tudom Elena mennyit változott pontosan, és hogy hogyan is néz ki most. De kitudja, talán jót fog tenni ez a kis összeröffenés.
Így aztán elindultam a Gilbert ház irányába. Még jó, hogy legalább azt legalább tudom, hogy hol van.
Az utcák elég sötétek voltak ahhoz, hogy az ember lánya csak az orra hegyéig lásson, ha nincs közvilágítás, bár engem ez nem zavar. Elvégre is elég jó a látásom ahhoz, hogy a sötét se tudjon kifogni rajtam. Elég gyorsan sétáltam végig az utcákon egyedül, ahhoz, hogy feltűnjön az a magányosan sétáló lány az úton. Aki eléggé hasonlított az unokatesómra, szóval fogtam magam és elindultam az ő irányába. De mire odaérhettem volna hozzá, elkezdett szaladni. Bevallom őszintén ez egy pillanatra felkeltette bennem a vadász ösztönömet, de csakis egy pillanatra, hiszen ha vegetáriánus vagy, akkor nem ugorhatsz csak úgy neki az első előtted szaladgáló ember torkának, pláne nem ha az illető még rokonod is. Ezért aztán úgy döntöttem beelőzöm a következő szakaszon. Így aztán mivel olyan tök sötét volt és sivárság az úton, úgy döntöttem megkockáztatom és elé szaladok.
Gyors és kecses voltam, mint mindig, na és persze nem utolsó sorban pontos. A tökéletes időzítés az egyik „tehetségem”. Így mikor Elena háttal nekem sétált, számomra már biztos volt, hogy „elkerülhetetlen” lesz az ütközésünk, és hát nem is kellett sokat várnom az eseményre. nem éreztem semmi különöset. Szerintem neki jobban fájt mint nekem. De azért aranyos volt tőle, hogy bocsánatot kért. Elvégre ő úgysem tudhatja, hogy egy kicsit megváltoztak a dolgok amióta nem találkoztunk.
- Ohh, igazán nem történt semmi. – válaszoltam mosolyogva
- Hmm… - nem ismert meg ez azért vicces. Annyit nem változtam, hogy ne lehessen megismerni.
- Tudom, hogy ki vagy Elena. – feleltem még mindig mosolyogva, és egy kis hatásszünet után folytattam is a mondókámat. – De az azért elég fura, hogy te nem ismersz meg engem. – nevettem el magam végül.
Jó tényleg nem most találkoztunk, de valamilyen szinten a vér mégis csak kötelez.
- Savannah vagyok. Az unokanövéred. Így már rémlik a dolog? – tettem fel neki a nagy kérdést.
De ha még így sem fog neki beugrani akkor inkább világgá rohanok.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyPént. Feb. 17, 2012 9:52 pm

Gondoltam rám fér a hosszú nap után egy kis séta. Már kezdett sötétedni, egyedül az utamat a villodzó neonlámpák világították meg. Erősebb lett a szél, így összehúztam magamon a kabátomat. Szeretek esténként sétálni, bár tudom, hogy nem biztonságos a sok természetfeletti lények miatt, de ilyenkor tudok igazán gondolkozni. Magamra koncentrálni, átértékelni a napomat, stb.. A zsebembe dugtam a kezemet, és élveztem ahogy a hideg szellő hátraveti a hajamat. Hirtelen egy magassarkú kopogását hallottam, lenéztem a cipőimre, és ott villogott nekem a sima fekete Converse cipőm. Hátranéztem, de nem láttam senkit, viszont, mintha a hang egyre közelebbről hallatszana.. Az ajkamra haraptam, és próbáltam nem pánikba esni. "Fussál, ahogyan szoktad gyakorolni.."~ csitítottam le magamat. Elég fura lenne, ha itt az utca közepén egy pánikroham törne rám. Kihúztam a kezeimet a zsebemből, és elkezdtem rohanni. Egy mellékutcába futottam, mindig magam mögé nézve, de senki nem volt a közelemben. Vajon én képzelődtem? Ki jönne mégis utánam? Katherine? Klaus?.. Stefan? Megint a főutcába visszafutottam, és hátrafordultam. Mivel nem álltam le, valaminek, vagyis inkább valakinek neki ütköztem.
- Jaj, bocsánat. - néztem rá az ismeretlen lányra. Valamiért olyan ismerősnek tűnt, de fogalmam sem volt, hogy honnan. - Mi ismerjük egymást? - kérdeztem felvonva a szemöldökömet.
- Egyébként Elena Gilbert vagyok. - nyújtottam neki oda a kezemet. Nem szoktam nagyon idegeneknek elmondani a nevemet, de úgy érzem, mintha valahonnan ismerem őt. De az is benne van a pakliban, hogy tévedek.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyVas. Feb. 12, 2012 5:13 pm

Vadul csókoltuk egymást és belémharapott , de gyengéden. Közben én is csókoltam arcát és ajkait , majd vadabb csókra váltottunk.-Rendben.....menjünk....Mondd hogy merre menjek..-mondtam ezt úgy hogy folyamatosan csókoltam , de már nagyon kezdtem rá begerjedni és vámpír sebességgel mentünk úgy hogy én tartottam őt fenekén keresztül de beleharaptam gyengéden a nyakába , és egy kis vért ittam belőle.-Csodálatos ízed van.-suttogtam csókunkba /folyt akkor lakásod és kezdj te:P:D/
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyVas. Feb. 12, 2012 3:23 pm

Nem állított le, sőt! Utána helyet cseréltünk s ő nyomott a falhoz, majd a fenekemnél fogva megemelt úgy csókolta a nyakam. Majd ő is kissé zihálva megszólalt, hogy lehet nem itt kéne ezt csinálnunk. Hát igen, a nyílt utcán...-Nem messze van lakásom...tudod már előre kibéreltem, mielőtt idejöttem volna.-mondtam ajkait fixírozva.-Inenn 5 háztömb.-suttogtam de közben már újra a nyakát csókolgattam, néha harapdáltam, persze nem haraptam meg úgy igazán csak kicsit játékosan.-Hamar ott lennénk...-leheltem a nyakára, s éreztem hogy már kezdek nyagyon begerjedni rá.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 EmptyVas. Feb. 12, 2012 10:52 am

Sétáltunk és hirtelen elém állt majd testünk majdnem összeért.-Még is mi lenne az az ötlet?-kérdeztem halkan ahogy ajkainkat már csak pár centi választotta el. Ekkor csókolt meg ,elég szenvedélyesen és a falhoz szorított. Visszacsókoltam és húztam magamhoz.-De nem akarlak leállítani.-mondtam ahogy nyakát kezdtem el csókolni és helyet cseréltünk, én szorítottam oda a falhoz és nem bírva magammal megfogva fenekét emeltem fel és csókoltam ajkait tovább.-Lehet ezt nem itt kellene.-mondtam ajkaira kicsit zihálva
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Utcák Utcák      - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down

Utcák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-
» Utcák
» Utcák/bérlakások

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros-