world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Utcák/bérlakások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptyVas. Jan. 12, 2014 2:40 am


Tony & Care


Időbe telt, mire rájöttem, hogy miért olyan ismerős ez a srác. De senki nem hibáztathat engem emiatt. Nem mostanában volt az ő esete. Mondhatnám, hogy egy kicsit beteges is. Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy vannak közös tulajdonságaink. Nincs jogom arra, hogy ítélkezzek felette. Pont én tenném? Caroline-nak sejtése sincs arról, hogy mi is zajlik most itt, de nem is baj. Nem kell tudnia minden egyes lépésemről. Vagyis most már lépésünkről. Néha jó móka egy másik személlyel dolgozni. Még akkor is, ha a győzelem édesebb, ha egyedül viszem véghez.
- Teljes mértékben logikus, hogy most vissza is fogja kapcsolni az érzéseit.. De tényleg. Makacs egy nőszemély nem fogja megtenni csak azért, mert én megkérem rá. Miért is tenné? Azt hiszi, hogy így most jobb. Teljesen igazad van abban, hogy nem fog rám emlékezni az elkövetkezendő pár hónapban vagy esetleg pár évben.. De utána még több dolog lesz a mit is bántam meg egész eddigi életemben című listáján. Tudni fogja, hogy én voltam az, aki miatt ez az egész elkezdődött. Nekem pedig ennyi elég is. - Nem tudnám és igazából nem is akarom meggyőzni. Igen.. Elvesztegettem az utóbbi pár napot, de később ez még kifizetődik. Ha nem én, majd valaki más ráveszi Caroline-t hogy visszakapcsolja az érzelmeit. Egyáltalán nem érzem úgy, hogy ez az én feladatom lenne. Igazából közöm nincs az egészhez. Ő döntött úgy, hogy nem bírja elviselni két ember halálát, akkor most vessen magára. Arra, hogy beteljesüljön, amit akartam csak várnom kell pár évet. Esetleg többet. A lényeg az, hogy előbb-utóbb be fog következni. Előttem áll az örökkévalóság. Tudok várni.
Némán figyelem, hogy mit is művel Caroline a párossal, akik egy ideje úgymond szemet vetettek ránk. Egy pillanatra, de talán csak egyetlenre azt hittem, hogy én voltam vele szemben kegyetlen, de amit ő művelt az sokkal rosszabb. Talán így kikapcsolt érzelmekkel még hasznát is vehetném. Mutathatna nekem pár új dolgot, amitől ismételten pocsékul érezné magát, mikor visszakapcsolja az érzelmeit. Eddig két ember halála van a listán.. Plusz még most ez.. Hát én csak gratulálni tudok neki, mert teljes mértékben lenyűgözött.
- Meg kell mondjam Caroline.. Te még nálam is rosszabb vagy. - Még csak nem is kértem meg, hogy ezt tegye.. Bár, ha most bármit is kérnék nem tenné meg.. A gyűrűje.. - Kapcsold fel a villanyt odabenn drágaságom és tiéd a gyűrű. - Nem tudom, hogy mennyire fogja érdekelni az ajánlatom. De megpróbálhatja eljátszani, hogy visszakapcsolta közben nem.. Eszem ágában nincs csak úgy odaadni neki. Természetesen előtte még le fogom tesztelni.. Nem tudom pontosan, hogy kik azok az emberek, akikkel törődik. Mert tényleg nem tudom. Viszont, hogy meggyőződjek róla.. Kiszedem belőle az információt, majd meglátjuk miképpen reagál arra, hogy megölöm az illetőt. Jobban belegondolva.. Ez lenne a leglogikusabb. Így biztosan letesztelhetném. Ha pedig addig nem kapcsolta volna vissza az érzelmeit.. Akkor az talán felébreszt benne valamit.. Érdekel is engem. Csak másképpen nem fog hozzájutni a gyűrűhöz. Igaza van Gerard-nak.. El kell érnem.. De nem fogok küzdeni a lehetetlenért.. Legalábbis nem túl sokáig.  




•• Words: 493 •• Music: ez •• Note: - •• ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptySzomb. Jan. 04, 2014 4:38 pm





Anthony & Caroline

No human being is innocent

Mielőtt Tony bármit mondhatott volna, a gyerekképű vámpír, már magával is ragadta. Eszelős tekintetében bosszú csillogott. Legalábbis azt gondoltam, azt láttam, mikor arról mesélt, ki is Tony az ő életében. Mire észbe kaptam, már ismét egyedül voltam. Se gyűrű, se Tony, csak két, ostoba, semmire kellő halandó. Két ember, nem több. Két lábon járó vértasakok, akik rosszkor voltak rossz helyen. Én pedig nem kíméltem őket.
- Szánalmas vagy! – mondja Gerard, miközben elereszti Tonyt – érd el, hogy visszakapcsolja az emberségét. Ez a négy nap, semmit sem ért, ha hagyod, hogy csak így elsétáljon. Ezzel nem törted meg őt. Hisz nem érzi a megbánást… nem gyötri bűntudat. Ezzel csak azt érted el, hogy feláldozza önmagát, semmi többet. Így már semmit nem ér nekünk, barátom… - lép el mesterétől a férfi ki mindenről tudott, ki megigézte a halandókat, akiknek a gyereke, a 16 éves Mira, otthon várja őket. Hiába. Ám ezt Caroline nem tudja… s nem is fogja érdekelni, ha nincsenek érzései. – Tedd ismét sebezhetővé és nem lesz nap, amikor ne gondolna rád, ne emésztené a bűntudat. Azt mondtam neki, amit kértél. Egy vámpír vagyok a múltadból, akinek elvetted a családját. Persze, azt nem tudja, hogy én kértelek erre. Gondold át Tony. – tűnik el Gerard, hogy percekkel később, visszatérjen mellém. – Gyerünk, csak bátran… - mondom a fiúnak unottan, aki hiába tiltakozik, az igézésem nem enged szabad akaratának. A lány szíve reszket. Barátja mellé lép és letépi róla ruháját. Egyetlen tapssal jutalmazom a mutatványt. – Térdre kislány. – parancsaimnak kénytelenek, engedelmeskedi. Nem ölöm meg őket mert az nem jelentene túl nagy szórakozást. Hirtelen termek a férfi mellett. – Meg fogod erőszakolni. Újra és újra és újra… addig még valaki nem hívja a rendőrséget. Ha ez megtörténik, futsz… elrejtőzöl… te pedig… - léptem a nőhöz, amikor Gerard ismét megjelent – Sóvárogni fogsz utána. Nem jelented fel. Keresni fogod. – fejezem be művem majd hátat fordítva nekik pillantok a kölyökképű vámpírra. – Nos… megszerezted? – kérdem tőle könnyedén, semmit sem sejtve abból, ami igazából itt folyik. Remek bábmesterek mozgatnak, mint szalmabáb, minek álmát hajtja a vágy, hogy öljön. – Nem. Nincs nála. – rázza meg a fejét én pedig pontosan azt gondolom, amit ő akar. – A motel… - suttogom magam elé – ha nincs nála, akkor csak ott lehet. – nem várok válaszra. Azonnal a motel felé veszem az irányt, reménykedve abban, hogy megtalálom ott majd a gyűrűt mi megóv a napfénytől. Elindultam oda, ahol minden elkezdődött.

music: Heartbeat
note:-
words:390
Vissza az elejére Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptySzomb. Jan. 04, 2014 1:50 am


Tony & Care


Nem számoltam a perceket különösebben, de a várakozás kezdett fárasztó lenni.. Azt hittem, hogy ennél nagyobb szüksége van arra a flancos gyűrűre. Nem, mintha visszaadnám neki. Előbb semmisítem meg mintsem visszaadjam neki. Így, hogy most már kikapcsolta az érzelmeit kétlem, hogy bármi pozitívumot kezdene  vele. Jobb így, hogy az éjszakába van taszítva. Legalább nappal biztonságban vannak az emberek tőle. Habár tőlem nem, de ez egyáltalán nem számít. Nekem mindig szükségem van a szórakozásra. Mert én legalább érzek valamit ezzel kapcsolatban. Ő semmit.. Akkor meg mi értelme? Mellesleg komolyan nem értem, hogy miért hiszi, hogy számít nekem bármit is egy srác. Meleg nem vagyok, szóval nem vonzódom hozzá.. De azt hiszem, hogy ez egyértelmű. Van ennél jobb dolgom is, mint itt várjam és megmondjam neki, hogy eszem ágában nincs visszaszolgáltatni a gyűrűjét. Talán meg kellene látogatnom a húgomat. Már nagyon régen láttam.. Vagyis hát nem is emlékszem, mikor toltam oda a képemet.. Lehet, hogy már félig kiszáradt.. Na, jó azért annyi ideig nem hanyagoltam el.
Hátradőltem a motorháztetőn és figyeltem a csillagos eget. Meg kell mondjam, hogy szép.. Vagyis valami olyasmi. Az ilyen dolgokban nekem mindig nehezemre esett megtalálni a szépséget. Kíváncsi vagyok, hogy mikor fogok feltűnést kelteni. Egy ember a motorháztetőn fekszik és a kocsiban még kettő van. Alig várom, hogy megjelenjenek a kíváncsi szomszédok és akkor nekem is lehet vacsorám. Aztán még csak meg sem kellett mozdulnom azért, hogy elérhessem. Magától jött ide. Nem vagyok egy visszataszító alak. A nők többségét nem a külsőm rémiszti meg, hanem az, ami legbelül lapul. Azt pedig nem kell rögtön az első percben felfedni. Meg persze olyannak nem is fogom, akit csak egyszerű vacsorának szánok. Bár talán jobban átgondolva az a legjobb személy arra, hogy eláruljam a titkaimat. Úgy sem tudja tovább mondani senkinek.. De én inkább nem kockáztatok. A legjobb, ha mindent megtartok magamnak.
Meguntam a várakozást és lepattantam a motorház tetőről. Körbenéztem, de még sehol nem láttam Caroline-t. Komolyan ennyi ideig tart, míg eljut az agyáig, hogy rohadtul nem fogok utána menni? Nem játszok én sem fogócskát sem pedig bújócskát. Semmilyen bugyuta játékba nem megyek bele. Főleg, ha nem én szervezem a szabályokat. Úgy értelmetlenné válik számomra az egész. Vagy én irányítok vagy senki. Ilyen egyszerű ez az egész. Mondjuk így is van.. Én irányítok. Nálam van a gyűrű és neki van rá szüksége nem pedig nekem. Mert bárhol máshol találhatok egy gyereket.. Nincs a tarsolyában semmi, ami érdekelhetne engem.
Nagyot sóhajtottam, hiszen sajnáltam, hogy a játékunk itt és most véget ért. Egy érzéketlen személlyel nem tudok olyan sok mindent kezdeni. Nem tudok rá úgy hatni, ahogyan én szeretnék, szóval mondhatni számomra használhatatlan. A csókjából meg kiderült, hogy az sem ér semmit az érzelmei nélkül. Viszont ez arról árulkodik, hogy tényleg igazat mondott arról, hogy tudna szeretni engem.. Komolyan, hogy lehet egy olyan szörnyeteget szeretni, mint én? Amióta élek csak ezt bírják hozzám vágni, hogy egy szörnyeteg vagyok. Semmi mást. Nem értem, hogy mégis mit látott bennem, amitől többet akart. De most már nem is fogom megtudni. Az ígéretem betartom.. Nem keresem ezek után. A gyűrű problémáját meg oldja meg, ahogy akarja.
- Már most is mehetsz, mert a gyűrűt nem kapod vissza. Ami pedig a szórakozást illeti.. - Hátráltam egy lépést, majd megindultam a fiú felé és nem érdekeltek a kíváncsi szemek egyszerűen csak kitörtem a nyakát. - Ott van. - Böktem a fejemmel a páros felé. - Nézzük, hogy ez még belefér-e a mai napodba, kedvesem. - Nem akartam felesleges tényezőket és ez a srác most az volt. Na, meg a páros is. De valószínűleg nem bírja Caroline, majd megállni, hogy ne bántsa őket. Pár napnyi éheztetés elveszi a vámpír eszét, de még az emberekét is. Karba tett kézzel figyeltem, hogy most mit fog csinálni.




•• Words: 616 •• Music: ez •• Note: - •• ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptySzer. Jan. 01, 2014 4:48 pm





Anthony & Caroline

No human being is innocent

- Nem fog utánunk, jönni, ugye tudja? – karbatett kézzel, hátat fordítva a fiúnak. Tudtam, hogy nem fog elfutni, hisz megigéztem. Még csak öt perce vártam de már most pokolian untam magam. Felvont szemöldökkel fordultam a gyerek felé. – Elnézést, mondta, valaki, hogy beszélhetsz? – kérdeztem élesen, ám ez nem tartotta vissza a fiút, attól, hogy folytassa. – Napfénygyűrű, igaz? Azt kell visszaadnia, mégsem jön utánunk, és nem fogja megkapni. – torkon ragadtam és az épület falához csaptam. – Hallgass el és értékeld, hogy még nem téptem fel a torkod. – sziszegtem de, ez sem hatotta meg. – Ismerem őt. – ekkor végre elengedtem. Homlokomon magasba szaladtak a ráncok. – Hallgatlak. - figyeltem rá. Tényleg. – Ez a férfi támadta meg apámat gyerekként. Ezért vadászott a vámpírokra apám… mert nem bírta elviselni a rémálmokat… azt, hogy minden éjjel a szülei sikolya visszhangzik füleiben. – ült valami a tekintetébe, ami igazolta szavait de közben kétségek is ébredtek bennem. - Engedjen el és élni fog. – Nevetnem kellett. – Kölyök, ha az apád valóban vadász lett volna, az első harapás után éreztem volna a verbénát. – Mondtam nyugodtan és ellépve tőle kémleltem bele a sötétbe. Nem jön. Anthony valóban nem szeret bújócskázni. – Igaz… - változott meg a gyerek hangja – Valóban ferdítettem a történeten. – a következő dolog, amire emlékszem, hogy megpróbálok feltápászkodni. Olyan erővel és gyorsasággal csapott a falhoz, hogy levegő után kellett kapjak. – Ó, Caroline. Igazán sajnálom ami veled történt kedvesem…- simított végig arcomon és rántott fel a földről egy könnyed mozdulattal – Nem az apám volt, hanem én. Eltelt már 150 év de ez az őrült semmit nem változott. – csóválta meg fejét és kisimítva egy kósza tincset értetlen arcomból, csókolta meg a homlokom. – Reméltem, hogy kitartasz Caroline… Sajnálom… őszintén. Tudom, hogy nem akartad. – Helyzetem ellenére, elvigyorodtam – Dehogynem akartam. Vámpír vagyok és éhes. Ők meg halandók. Nem többek, ételnél. – hátrálva tőle dörzsöltem meg sajgó karomat. – Nem. Én azt sajnálom, amit tettél magaddal. Tudom, hogy azt gondolod, most könnyebb… de nem lesz az. Vissza kell kapcsolnod. – Tincseimbe túrtam. – Mégis minek tenném? – piszkosul elegem volt már abból, hogy bábként mozgatnak. – Szabad vagyok és eszem ágában sincs, megakadályozni magamat abban, hogy végre kiélvezzem amit eddig elnyomtam. Szóval vámpír vagy. Ez ám a bosszú. – jegyzem meg epésen még a tizenöt forma, valójában már százötven éves vámpír, egy ős bölcs arcát felvéve várt, türelemmel. – A gyűrűd nélkül nem vagy szabad. Az érzelmeid épp annyira védenek, mint az a gyűrű. Ideje indulnunk. – elnevettem magam – Nem kell semmit sem tennem, amit nem akarok. – hátra sem fordult. – Anthony nem vár tovább. Most visszamegyünk és visszaadsz neki. – mondta egyszerűen és ment is tovább. – Héj! És én, hogy jutok ezzel hozzá a gyűrűhöz? – nem felelt. Hangos ciccentéssel, türelmetlen sóhajjal és gyors léptekkel értem utol de a visszaúton egy szót sem szólt. Mikor megérkeztünk, olyan színészi alakítással tiltakozott, hogy hirtelen megzavarodtam, hogy vajon csak képzeltem-e mindezt, vagy valóban megtörtént. – Igazad van Anthony. Ez közös bennünk… ami nem, az, az, hogy én baromi türelmetlen játékosa vagyok az asztalodnak. – löktem neki oda a fiút, de halvány gőzöm sem volt, hogyan lesz tovább. Merészen léptem közel, hisz abban biztos voltam, hogy nincs mitől félnem. – A gyűrű… és itt sem vagyok. – mondtam nyugodtan és szemtelenül hajoltam közelebb…- kivéve persze, ha csak nem akarsz szórakozni… - futattam ujjaim mellkasára – egy utolsót. – vigyorogtam bele a képébe, de tekintetem elsötétült, ahogy meghallottam a halandók sutyorgását… egy fiatal pár, velem talán egyidősek. A fiú a nő derekát ölelve védelmezte kedvesét, miközben én éhesen pillantottam feléjük. Az éhezés után, két halandó semmit sem jelentett számomra… a fiúval, pedig még el is szórakozhatnék. A kölyökképű vámpír meg azt akarta, ezt adjam fel? Mégis miért?

music: Heartbeat
note:-
words:581
Vissza az elejére Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptySzer. Jan. 01, 2014 1:15 pm


Tony & Care


Jó érzéssel töltött el, hogy sikerült megtörnöm. Tisztában vagyok vele, hogy így már nincsen felette különösebb hatalmam, csak az erőm. Mert erősebb vagyok nála. De ő nem fog félni tőlem még akkor sem, ha éppen arra készülök, hogy kitépjem a szívét. Nem terveztem ilyet. Viszont soha nem lehet tudni, hogy meddig fajulnak el a dolgok. Nem emlékszem arra, hogy mikor álltam szembe egy olyan vámpírral, aki minden érzést kiölt magából, csak mert nem volt képes megküzdeni velük. Én nem érzek szeretetet. Megvonom magamtól, de attól függetlenül ugyanúgy vannak érzéseim és egész jól megbirkózom velük. Tudhattam volna, hogy ezt túlságosan is nagy lépcső lesz Caroline számára. Bár legbelül reménykedtem, hogy képes lesz megküzdeni vele, de nem lehet mindenben igazam, ami elég szomorú.
Azzal, hogy megszabadult az érzelmeitől olyan, mintha azt is elfelejtette volna, hogy ki vagyok én. Nem szokásom nyavalyogni és ez egyáltalán nem is volt annak nevezhető. Egyszerű parancs volt. Valószínűleg nem fél tőlem és úgy is megteszi, amit akar, de akkor tegye. Később még több dolgot fog megbánni. Persze nem tudom, hogy mikor lesz hajlandó visszakapcsolni az emberségét, de az egyszer biztos, hogy utána nem úgy fog éjjel lefeküdni, hogy de büszke vagyok magamra, amiért elvettem azt, amire szükségem volt. Talán örökre összetörik.. Nem az én hibám lesz. Én egy szóval sem mondtam neki, hogy kapcsolja ki. Az ő döntése volt. Nekem nem volt különösebb beleszólásom. Szavai annyira szórakoztatóak voltak, hogy csak nevetni tudtam az egészen.. Komolyan azt hiszi, hogy most bármit megtehet? Próbálkozni szabad, de nem jó keresztbe tenni nekem.
Csókja közel sem volt olyan édes és kellemes, mint előbb a motelban. Igen.. Ennyit számít, hogy valakinek nincsenek érzései. Már ilyen téren sem veszem a hasznát. Csak egy púp a hátamon semmi több. Viszont még mindig nálam van az a valami, amit annyira nagyon szeretne. Nekem pedig eszem ágában nincs, hogy visszaadjam. Még csak meg sem fordult a fejemben. Nem fogom elengedni az egyetlen előnyömet vele szemben.
- Azt hiszem van bennünk valami közös. Én sem vagyok oda a bújócskáért, kedvesem. - Szeretek játékokat játszani, de olyanba még soha nem mentem bele, ahol nem én diktálnám a szabályokat. Oda vagyok az újdonságokért és, de azért egy ilyen dologba nem mennék bele.. Nem tudom kikövetkeztetni a végjátékot, szóval egyszerűen csak nemet mondok az egészre. Meg miért is érdekelne szerencsétlen gyerek élete? Ha egy kicsit arrébb sétálok találok egy másik családot, ahol megtehetem azt, amit akartam. Bár furcsa módon most egyetlen egy ötletem sem volt, hogy mit csináljak szerencsétlennel. Szóval még szívességet is tesz nekem azzal, hogy ő fejezi be ezt az egészet.
Miután eltűnt, hogy ne keltsem fel magamra a figyelmet bedobtam a férfit és a nőt a kocsiba, majd egyszerűen csak felültem a motorháztetőre és vártam. Nem adok neki túlságosan sok időt, mert utálok várni, de én nem fogok utána menni az egyszer biztos. Neki van szüksége valamire és nem fordítva. Ha annyira kell neki a gyűrű úgy is vissza fog jönni. Bár nem garantálom, hogy meg is kapja. Sőt.. Amíg ilyen állapotban van meg is tartom. Kicsit nyomorúságos lesz az élete, hogy csak este mehet ki.. De nem érdekli semmi, szóval.. Nem érez majd különbséget.




•• Words: 518 •• Music: ez •• Note: - •• ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptyKedd Dec. 31, 2013 3:24 am





Anthony & Caroline

Hunger is the best pickle.


- És? – kérdem felvont szemöldökkel, karbatett karokkal, szinte már számon kérő hangnemben. – Most majd duzzogni fogsz? – kérdem érdektelenül, miközben körmeimre pillantok. Ő alkotott. Ő tört meg. Ő miatta lettem ilyen. Az a legkevesebb, hogy most nem áll az utamba. – Cseppet sem érdekel a nyafogásod. – rideg tekintetemből kiveszett minden, ami eddig voltam. Nem éreztem semmit. Üres voltam és ebben az üres térben nem kellett foglalkoznom az olyan érzésekkel, mint a bűntudat, lelkiismeret, nem kellett feszengenem. Szabad voltam és nem csak Anthony uralma alól, ó, nem. Az egyetlen dolog ami jelenleg érdekelt, hogy pokoli éhes voltam és csillapítani fogom. – Tűnj az utamból. – idősebb volt. Én viszont éhesebb és szabadabb, mint ő, valaha is lesz. Ahogy kikapcsoltam emberségemet, eltűnt minden, ami miatt aggódnom kellene, kivéve az éhséget. S ki volt ez a férfi, hogy az utamba álljon? Tekintetem elsötétült, a fiú pedig jobbnak látta elbújni a férfi háta mögött. Nevetnem kellett és nem állottam elfojtani azt. – Sosem szerettem igazán a bújócskát – ejtem oldalra a fejemet és tincseimmel kezdek játszani. Unom, hogy Tony az utamban van de közben szórakoztat is, hogy játszunk egy kicsit. – Ó, mielőtt, elkezdenék számolni – teremtem a férfi előtt pofátlanul – kérem a gyűrűmet. Most. – ahogy ott álltam előtte, hirtelen nem is tudtam volna megmondani, miért féltem tőle. Ahogy most már nem is tettem. – Ne rontsd el az estémet. – csókoltam meg hirtelen, élesen, vadul és taszítottam szinte azonnal neki az autónak. Épp most végeztem ki két embert, akik vére csak úgy forrt az ereimben, arról nem is beszélve, hogy most már nem volt mivel zsarolnia. Nem volt mitől félnem mert a félelem megszűnt létezni bennem. Aztán, amilyen hirtelen csókoltam, olyan hirtelen termettem a fiú mögött és ragadtam magammal. – Bújócskázzunk Anthony. Te lehetsz a hunyó… én pedig visszaadom a fiút, amint nálam van a gyűrűd. – tartom épp oly szorosan a fiút, hogy az, alig jusson levegőhöz. – Az egyik játékszert a másikért… - mondom teljes nyugalommal, hiszen pontosan tudom, hogy majdnem 10 órám van, mire felkel a nap. Addig bőven találok magamnak egy helyet, ha a férfi ragaszkodna a gyűrűmhöz. – Persze legyinthetsz a fiúra… de akkor teszek róla, hogy elfelejtse mindazt ami ma történt… akkor egy baleset fog az emlékeiben élni és soha nem fog emlékezni rád… vagy egyszerűen megölöm. Még nem döntöttem el. – Hideg türelem járja át szavaimat. Épp oly ridegen szorítottam magamhoz a fiút, mint ahogy ő tette velem. Eszközként tekintettem rá csupán. Akaratom ellenére váltam magam is olyanná mint Anthony és még csak nem is érdekelt. Megtört ugyan de ezáltal viszont olyan szörnyeget hívott életre, ami még nála is sokkal rosszabb lesz. - Egy.. - adtam meg a kezdő lökést és tűntem el abban a pillanatban a gyerekkel együtt.

music: Poetry
note:-
words:436
Vissza az elejére Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptyHétf. Dec. 30, 2013 11:28 pm


Tony & Care


Tisztában voltam azzal, hogy nem így egyeztünk meg. Azt akartam, hogy először végezzen a fiúval, hogy a szülőket láthassam szenvedni. Valahogy mindig is szülő ellenes voltam. Leginkább apa ellenes.. Sejtelmem nincs miért. Szép és jó lenne, ha tényleg így lenne de nagyon nincs így. Gyűlölöm az apámat és egyfajta öröm töltött el, mikor nekiesett annak a férfinak a nyakának. A nagy családfő. Ilyenkor persze képtelen megvédeni a családját. Mondjuk azért, már jár neki egy plusz pont, mert még nem hagyta el őket.. Bár nem tudom.. Az is lehet, hogy ez már a második harmadik családja. Akkor pedig megérdemli. Igazából nekem soha nem kellett ok arra, hogy megöljek valakit. Nem ez az első alkalom, hogy egy családot találok meg. Ők valahogy sokkal szórakoztatóbbak, mint elkapni egy lányt egy sötét sikátorban. Abban mégis hol az izgalom? Itt viszont van bőven elég. Elég nyílt a terep ahhoz, hogy lebukhassunk, ami csak növeli az izgalmat. Legalábbis az én részemről így van. Az már nem érdekel különösebben, hogy Caroline mit gondol erről, de láthatóan jó pár napnyi "éheztetés" után, már csak az érdekli, hogy vér kerüljön a szervezetébe.. Pedig azt hittem, hogy meg fog hátrálni.. Vigyorral az arcomon néztem, ahogy úgymond előcsalogatta magából a vadállatot. Eközben én a fiú mellé sétáltam, akit szorosan megfogtam a vállánál fogva, hiszen annyira szeretet volna segíteni az apján. - Neki már túl késő. - Suttogtam a háta mögül, majd elé léptem, hogy a szemeibe nézhessek és megigézhessem. - Nézd csak végig, ahogy a családod meghal.. Jegyezd meg minden egyes pillanatot. De nem mozdulhatsz.. - Ismerős volt a szituáció, bár akkor nem volt társam, aki úgymond elvégezze helyettem a piszkos munkát. Jó volt látni, hogy ezt teszi vele pár nap vérmegvonás. Vajon mit tenne, ha megvonnám tőle hetekig? Szívesen kísérleteznék rajta, de megígértem, hogy nem teszem. Szabadon engedem, hiszen beteljesítette a feladatát.
Pár lépést közelebb léptem Caroline-hoz, aki már ekkor a nőből szívta ki az életet. Azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy büszke vagyok rá. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan megtörik majd.. Amit pedig ezek után a szemében láttam. Számíthattam volna rá, de mégsem tettem. Legbelül reménykedtem, hogy ő ennél egy kicsit erősebb, hiszen érzésekre még nekem is szükségem van. De úgy néz ki számára ez a feladat túlságosan is megterhelő volt. Tudhattam volna az elején, hogy nem tudja minden érzését az irántam érzett haragjába gyömöszölni.. Teljesítette az alkut innentől kezdve pedig nem az én gondom. Vagyis nem egészen.. Hiszen rávetette magát a srácra, amikor megmondtam, hogy ne tegye. Lerángattam róla, majd közé és a fiú közé álltam. - Megmondtam, hogy őt hagyd meg nekem. - Nem szeretem, ha valaki tönkre akarja tenni a terveimet. Mondhatni ilyenkor ölni is képes vagyok, ha addig elfajul a dolog. De amúgy teljesen nyugodt természetem van.. Csak ilyenkor borul el az agyam. Ha ellenkezik.. Csak ő jár rosszul.. Erősebb vagyok nála.. Plusz, ha ellenáll nagy eséllyel kikötözöm napkeltére.. Aztán grillezek egy jót.  




•• Words: 477 •• Music: ez •• Note: - •• ©



A hozzászólást Anthony Adkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 01, 2014 1:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptyHétf. Dec. 30, 2013 4:04 pm





Anthony & Caroline

Hunger is the best pickle.

Változtat az alkun de nem feleselek vele. Nem tudom, hogy ez jobb-e így számomra vagy sem. Nem kell elvennem egy gyermek életét, de vajon ez a fiú miken fog keresztül menni Anthony kezei között? Megtorpanásomat ez a gondolat okozta de végül nem hezitálok tovább. Egyenesen a férfi felé indulok és mire odaérek, már nem aggódom tovább. Nincs miért aggódnom. Vámpír vagyok. S pokolian éhes vámpír. A tervekkel ellentétben, nem kérek segítséget és nem bűvölöm meg, hogy ne érezzen fájdalmat. Ahogy leteszi a telefont, előtte termek és a szövetkabát gallérjánál fogva ragadom meg. Éhségem egy pillanat alatt tölti el minden porcikám és nem hezitálok rávetni magam. Szinte habzsolom vérét minek ereje azonnal élettel tölt fel engem is. Fémes ízére már nem is figyelek. A szíve rémülten verdes és ennek okán, az ütőérből is gyorsabban jutok táplálékhoz. Talán két perc sem telik el és a férfi, holtan esik össze. Szinte felnyögve a bódultságtól lépek el teste mellől, tépem fel a kocsi ajtaját és rángatom ki a sikítozó nőt és húsába vájva fogaim, esek neki. Nem bírok megállni. Úgy érzem a vér adta hatalom, soha nem varázsolt még ennyire élővé, soha nem pezsgett még tőle ennyire a vérem. Soha nem éreztem még ennyire élőnek magamat mint mikor eleresztettem a nő hulláját. Farkaséhes voltam és még volt egy ember akiből kiszipolyozhattam az életét és a legkevésbé sem érdekelt, hogy Anthony mit kért. Az érzelmeim kikapcsolásával, elmúlt mindaz mi eddig a foglyává tett. Nem engedhettem, hogy ennek az éjszakának a terhe, örökre a lelkemen nyugodjon. Képtelen lettem volna Anthony örömére megölni őket. Nem… még a szabadásomért cserébe sem tettem volna meg. Azt mondta, ha nem teszem meg, több tucat család fizeti meg az árát… hát megtettem. Megtettem miközben olyan falat emeltem lelkem elé, mely megvédett a bűntudattól, az éles, szívbe maró fájdalomtól, az egész lényemet felőrlő lelkiismerettől. Megtagadtam mindent, ami én valaha voltam, hogy megkíméljem magam a gondolat terhéről mely már azelőtt darabokra szedett, hogy megláttuk volna őket. Mikor megtorpantam, az a pillanat volt, az a bizonyos. Amikor lehunytam a tekintetem, felkutattam legmélyebb, legzavarodottabb érzéseim… felforgattam mindent, hogy megtaláljam az egyetlen kis képzeletbeli kapcsolót, mi megszűnteti majd félelmem, fájdalmaim, kétségeim. Az egyetlen lehetőséget, amihez nyúlni tudtam. Ami feléget mindent maga körül, ami belerúg az ösztönökbe, hogy felrázza azokat, és ami bűntudat nélkül koncentrált a túlélésre. Magam is kikapcsoltam érzéseim, épp úgy, mint Stefan Salvatore… s magam is olyan ragadozóvá váltam ezáltal mint ő. Nem tudtam megállni. Nem akartam megállni. A fiú riadt tekintete sem ébresztett bennem semmit. Éhesen vetettem rá magam és ellenkezést nem tűrve haraptam bele nyakába, elfeledve, hogy Anthony mit mondott, elfelejtve, hogy egyáltalán ott van a férfi. Sőt. Ha az éhség nem bolondít meg teljesen és figyelembe veszem létezését, akkor sem hatott volna meg. Nem volt hatalma feletettem.

music: Poetry
note:-
words:456
Vissza az elejére Go down



Heily Rose Crane
welcome to my world
Heily Rose Crane

► Residence :
₰ mystic falls
► Age :
214
► Total posts :
86

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptyHétf. Dec. 30, 2013 3:07 pm


Tony & Care


Tudtam, hogy most gyűlöl és ez voltaképpen jól is fog nekem jönni. Mert amíg ez az érzés tombol benne irántam, annál könnyebb lesz neki kitölteni a dühét a családon. A megbánás meg jöhet később. Különösebb figyelmet nem szenteltem annak, hogy kirántotta a karját kezeim közül. Ha neki ez így jobb.. Akkor hajrá. Egészen addig, míg nem gondol egyet és rohan világgá. De akkor sokkal rosszabb lesz neki, szóval.. Jobban teszi, ha itt marad velem és megteszi, amit kérek. Amúgy sem olyan nagy kérés ez az egész.
Egy pillanatra azt hittem, hogy meggondolta magát ezt az egészet illetően. Hiába volt velem napokig.. Számára akkor is nagy lépés ez az egész. Nem mindennap kényszerítik arra, hogy öljön meg egy családot. Összefontam a karomat a mellkasom előtt és úgy figyeltem a szenvedését. Eddig talán fel sem fogta, hogy mire készül. De miért is érdekel ez engem? Ja, hogy nem is érdekel.. A végkifejlet számít nem az, hogy milyen rögös út vezet el odáig. De itt még közel sem ért véget a bökkenők hada.. Legalábbis szerintem.. Aztán ki tudja. Lehet sikerül meglepnie valamivel.
Ahogy egyre közeledtünk a család felé, amit először megláttunk régi emlékképek ugrottak be a fejembe. Egyszer egy éjszaka betörtem egy családhoz. Felépítésileg ugyanez volt maximum annyi, hogy volt egy plusz személy a családban. Méghozzá egy kutya. Az ő élete sem volt olyan hosszú. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet azzal a szerencsétlen sráccal. Valószínűleg, már rég romokban van az élete, de ha mégsem.. Hát, ami késik az nem múlik. Egyszer úgy is megteszi, amire kértem. Pontosan akkor, mikor eljön az ideje. Már csak azt kellene kitalálnom, hogy ennek a gyereknek mi legyen az ajándéka. Mert úgy szándékozom, hogy ő életben marad és a számára is lesz egy játékom, aminek a végkifejlete még jóval arrébb van. Legyen már egy kis nyom annak, hogy közöm volt szerencsétlen sráchoz. Valamit sürgősen ki kell találnom, ami egy kicsit jobban kihat az életére, mint az előző kis srácnak. Egy elkényeztetett kis senkinek tűnik innen.. Még akkor is, ha most nem kapja meg, amit akar nem jelenti azt, hogy később nem fog az ölébe hullani egy csettintésre. Az ilyen embereket soha nem bírtam, szóval örömmel teszem tönkre a családját. Vagyis ez a feladat most Caroline-ra jutott. Én csak a srácnak az életét fogom tönkretenni.
Nem állítom meg, mikor elindul.. Eszem ágában nincs. Sokkal izgalmasabb nyílt terepen leszámolni velük, mint a saját otthonukban. Számomra nem lenne nagy móka.. Lehet, hogy számára még újdonság lenne, de nekem már egy kicsit unalmas. - A srácot hagyd meg nekem. Kezd az apával. A legerősebb láncszemet kell kiütni. - Motyogtam magam elé, de tisztában voltam azzal, hogy megérti. Amint lecsap a családfőre én megyek a srácra, akinek meg kell tudnom a legnagyobb félelmét és el kell intéznem, hogy az valóra váljon.




•• Words: 457 •• Music: ez •• Note: - •• ©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptyHétf. Dec. 30, 2013 12:07 am





Anthony & Caroline

i will burn the hurt out of you

Elnevettem magam, annyira abszurd volt, ahogy rám förmedt hallgatásomért. Kirántottam a karomat a markából. Nem akartam érezni az érintését, épp elég volt, ahogy tekintetét járatta rajtam. „Arra viszont, amit az előbb nyújtottál annál inkább…” hallom ismét a mondatot, amivel már az előbb is lángvörös lett az arcom és ez most sincs másképp. A legszörnyűbb pedig az egészben az, hogy tudom, előbb vagy utóbb, nekem is szükségem lesz arra, amit az előbb megéltünk. Hiszen testem még most is sóvárogva lüktetett, pedig épp csak hozzám ért. Ahogy elhagyjuk a parkolót és befordulunk egy szűk utcába, megtorpanok. Nem szólok ugyan de érzem, hogy a feszültség, egyre nagyobbra dagad bennem és én nem tudok mit tenni ellene. Megszédülök. Hányingerem támad. A sikátorszerű utca falának támaszkodom és még a terveim ellenére sem vagyok képes hamar összeszedni magamat. Azt hittem képes leszek rá, hogy fapofával csinálom végig de nem ment. Tincseimbe túrva veszek pár mély lélegzetet, majd amikor kellően összeszedem magam végre, ismét megindulok. Szívem szerint menekülnék, olyan messzire amennyire csak lehet de képtelen lennék együtt élni a tudattal, hogy saját gyávaságom miatt másoknak kell fizetnie. Én nem ezt akartam. Miért kell mindig halállal fizetnem a szerelemért? A lehető legtávolabb tartom magam a férfitől, már persze amennyire ő engedi. Hamarosan egy kisbolt előtt kötünk ki.  A tizenöt éves forma, mamlasz fiú, az anyja nyakán csüngött mikor megpillantottam és tudtam, nem én vagyok az egyedüli, aki kiszúrta őket. Az anya idegesen hámozza le magáról fiát, miközben az édesapa, szerepéhez híven pakolja be a vásárolt árut az autóba. S tudom, hogy elérkezett a pillanat. Kővé dermedve figyelem őket. – Apa, mond már meg anyának! – a fiatal fiú hisztizve csapja be az ajtót. Először azt gondoltam, azért szorongatja az anyját annyira, mert hálás neki de ez inkább tűnik makacs hisztinek, amiért nem kapott meg valamit. – Ne kezd! – fordul a nő, férje felé – Tudod, hogy nem fogom megvenni neki! Mégis mit képzeltek? Tizenöt éves még csak, az istenért! – nyögi ki a nő dühösen, tekintete villámokat szór. Az autóra nézek. Semmi jele annak, hogy bárki lenne még rajtuk kívül és a fiú elkényeztetett akaratát látva, valószínűleg egyke is. Anthonyra pillantok. Tekintetemben ott ég a kérdés… tegyem meg most, vagy vegyem rá őket, hogy fuvarozzanak haza. Gyomrom görcsben van, rettegek a hamarosan elérkező pillanattól, ami örökre megváltoztatja az életemet… örökre megváltoztat engem. Ajkamba harapva figyeltem, ahogy a férj, az apa, még előkapja telefonját és tárcsázni kezd. Nem érdekelt ki hív. Nem akartam többet tudni a családról, akiket épp lemészárolni készülök. Ha Tony válaszol, ha nem, én a család felé veszem az irányt. Nem tudom elviselni tovább a gondolat terhét.

music: Poetry
note:-
words:426
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások EmptyVas. Dec. 29, 2013 11:54 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Utcák/bérlakások Utcák/bérlakások Empty

Vissza az elejére Go down

Utcák/bérlakások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Bérlakások
» Utcák
» Utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Közel s távol :: A határon túl... :: Denver-