world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyCsüt. Aug. 27, 2015 10:19 pm

Játék Zárva!
Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyVas. Május 24, 2015 11:44 pm



Nem lepett meg, hogy Kai ismerte azt a boszorkányt. Bonnie egy semmirevaló, de ahhoz túl nagy az egója, hogy magának bevallja. Felesleges lenne megölni, elvégre még is csak a hosszú kín, és a szenvedés a megoldás mindarra, hogy valaki igazán megérezze a poklot. Ha meg megölünk valakit… mit érünk azzal? A hosszú, fájdalmas pokol az, ami megkeseríti mások életét, s én ezáltal pedig boldogan nézem az arcukat, hogy miként könyörögnek azért, hogy öljem meg őket. Szeretném látni, ahogyan kiég mindenki szeméből a fény, s addig esnek a szenvedés alá, hogy már a testük is eltorzul. A szenvedés az, ami engem boldoggá tesz, a mások szenvedése az, ami értelmet visz az egészbe!
- Bonnie... - aljasan elröhögtem magamat, midőn a nevét kiejtettem annak a nőnek. Említettem már, mennyire rühellem?
Az említettek alapján már gondolom, hogy volt pár gondja vele Kainak. De hát…. ilyen az élet, az ellenségeket nem lehet megválogatni. Kai pedig biztosan élvezi ezt a helyzetet. Nekem is kéne ellenségeket szereznem, sajnos még így sincs pont elég…
Mielőtt meghaltam volna, legalább hagytam magam után néhány örök emléket. Például Bonnie, akinek megöltem az apját. gyönyörű látvány volt, amikor Bonnie a földre zuhant a térdeire, és sikított egyet, míg az apja véres nyakával zuhant ugyanúgy a földre. Na meg ott volt Liz, annak a szőke libának az anyja, majdnem elfelejtettem! Kissé sem torzult el a tekintete, amikor megvágtam a karját. De legalább büszke lehetne, hiszen pokolian kínzott az éhség, és csak egy késhúzással oldottam meg a szomjamat, és nem öltem meg. Kegyelmes vagyok én a magam módján… bár Lizért sajnáltam volna.
- Tudod mit? – állok meg s egy kicsit kifújom magamat, hogy pihenjek. – Nem szeretek lótifuti lenni, ezért én inkább sétálva megyek. – Valahogy nem az erősségem az, hogy megerőltessem magamat. Amúgy is, már mindjárt ott vagyunk felesleges futni, főleg ha azt sem tudja, hogy merre is kell menni.
Az utamban volt egy autó, noha ahhoz is elfáradtam a futás miatt, hogy kikerüljem. Egy legyintéssel csettintettem, s a nehézkes sportkocsi az egyik üzlet kirakatába landolt. Az autó teljesen széttört. Na ennyit ért!
Tekintetemet összehúzom, majd sóhajtok egyet, és megyek után a magam útjára, s remélem, hogy Kai is majd visszalótifutizik, ha már tracspartit akarunk majd tartani. Ha pedig ez sikerül, remélhetőleg többet is elárul magáról, illetve egyaránt a céljait is megossza velem. bennem megbízhat, elvégre rokonlelkek vagyunk.




to my evil friend

-|| - || -
credit

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Május 23, 2015 10:57 pm





To: My Mate

#Silkai


My Name Is Devil..


ღ zene: Goodbye, Kai! ღ megjegyzés: Hello, mate Cool

Szeretek játszani, hisz mindebbe van valami módon egyféle cselesség, sőt mi több élvezet, s igen.. pontosan ez az, ami egyre, s egyre előrébb hajt manapság az élet területén mindenkit, mármint engem tuti biztosan, hisz az unalmas napokat kárpótolnom kell valamivel, nem de? Nem mellesleg meg amúgy is kell az izgalom, s mi lenne erre jobb adrenalin termelő, ha nem a váratlan ötletek, a könnyed játékok, és a gyilkolás minden árnyalata? Mi lehetne jobb tényeset, mint az, ha a lehetetlennel futok szembe? Minden játszma mögött meglapul egy kis bizonytalanság, hisz sosem lehet tudni, hogy miből mit akarok kihozni, s épp ez az egész számomra vicces. Kiismerhetetlen vagyok, gyilkos, pszichopata, és... és szexi. Megforgatom játékosan a szemeimet a szavaira, hisz szándékomban sem állt sajnálni, csupán szófordulat céljából mondtam azt, amit, de lám csak... sikeresen rosszul vette le a szavaimat. Na mindegy! Felsóhajtok mélyen, majd elmosolyodom kegyetlenül.
-Eszem ágában sem volt téged... téged.. tudod azt a szót úgy is. Na szóval tedd oda!-Mondom mosolyogva, hisz máskülönben képtelen vagyok arra, hogy kimondjam, s nem arra, hogy érezzem. Ha a szívemet kellene jellemeznem, akkor abba semmi érzelmes nincs, sőt nem is piros színű, hanem fekete mélyen.. olyanféle sötétség lepi be, hogy még a leggonoszabb egyedek is irigykedhetnének rám. Vicces, hogy jelenleg épp azon gondolkozom, hogy milyen színű, miközben meg is tekinthetném, csak a gond ezzel az, hogy akkor meghalok. S én még nem akarok meghalni, hisz szüksége van rám a kovenemnek. Szükségük van arra, hogy mindegyiküket megöljem, megkínozzam, s örök álomba lökjem, vagy küldjem? A lényeg az, hogy a bosszúm akárhogyan is, de teljesülni fog, s ha az életembe kerül is véghez viszem. Éles tekintettel nézem az újdonsült haverom, ahogy ördögien mosolygok séta közben, majd hirtelen futásnak eredek, és várom, hogy kövessen. Futok valamerre előre, bár fogalmam sincs merre kell menni, de oké, megyek. Én nem vagyok komplett! De álljunk.. mikor is voltam az? Szeretem, hogy ilyen csodás vagyok! Ki ért velem egyet? Ki szeret még? Mindenki, remek, jelöljetek twitteren! @CobraKai1972
-Hogy mi?-Nézek rá hirtelen, majd megijedek magamtól. Na jó, nem, hisz nem félek, csak elképesztő, hogy a szexi külsőmből kettő van egymás mellett.-Sajnos ez csak hamis másolat, hisz nézz rám. Én nem csak ennyi vagyok, haverkám. A stílusom egyedi.-Kacsintok rá, majd elröhögöm magam, és még mindig futok. Nem adom fel, hisz le akarom őt hagyni, bár valamilyen szinten úgy is gyorsabb, szóval feleslegesen próbálkozom, nem de? Mindegy is.. legalább próbálkozom valahogy!
-Majd felhasználom ellene valamikor tuti, csak az a gond, hogy épp ki akar csinálni a nőcske.-Magyarázom gyorsba, ahogy megrázom a fejemet mosolyogva, ami végül nevetés lesz.-Vannak börtönvilágok, s az egyikben bezárva hagytam, és amíg ott voltam én is, nos megkínoztam.. kissé, inkább nagyon. Mit ne mondjak, élveztem. Na de emiatt rám ki van akadva. Nem hiszem, hogy épp elméjű mostanában. Többször is megölt bent, de élek.-Nevettek fel könnyedén, bár ha itt meghalnék, akkor nem kelnék fel ismét, de ez csak részletkérdése, nem de?


Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Május 23, 2015 10:18 pm



Nagyon érdekelne, hogy mi jár a fiú fejében. Az is lehet, hogy csak beszél maga elé, és nem gondol semmit. A múltja roppant érdekelne, de ha majd lesz kedve, elmondja, ha nem, akkor nem. Én sem szándékoztam volna elmondani az enyémet, csupán csak azért mondtam el, hogy vegye az adást, Amarát hagyja ki ebből. Nem tudnám elviselni, ha őt újabb bánat érné, és tudom, hogy azt nem élné túl. De megbízom Kaiban. Tudom, hogy neki oly’ mindegy az, hogy Amara lelkiállapota milyen sérülékeny, de nekem meg nem mindegy. Ezért a nőért tűrtem minden egyes nap, és nem hagyom azt a sok időt kárba veszni. Nekem ez a nő fontos, és ha ő nem lenne, elveszíteném minden egyes érzésemet, sőt, az egész életemet.
Kai nem tudja, hogy ez mekkora súllyal is rendelkezik. Engem a múlt még mindig nyomaszt, s sokszor érzem azt, hogy még mindig el vagyok zárva, pedig nagyon is élek. Engem megviselt ez, és nem érzem úgy magamat, mint régen.
Kai reagálásaira még mindig ugyanolyan rideg tekintettel néztem. Nem szeretem, ha bármilyen érzést is kimutatok mások felé. Az érzelem nagy bűn.
- Nincs szükségem sajnálatra! – felelem morogva, midőn néhány oktávval emelkedik a hangom. Nem szorulok senki sajnálatára sem, mielőtt azt hinné, hogy ezért mondtam el mindezt. Nem szorulok arra, hogy bárki is megszánjon törődéssel, sajnálatra, mert nekem erre nincs szükségem.
Újra fent akadnak a szemeim, amikor kijelenti, hogy ő egy pszichopata. Nem kell azt mondani, látom én azt a nélkül is.
Futásnak kezd, nekem pedig gyökeret vernek a lábaim. Nem tudja, hogy hová megyünk, de azért el kezd futni. Én pedig nem vagyok hiperaktív kedvemben ma.
Egy nagy sóhajt ejtek ki ajkaimon, s ha már ilyen vicces kedvében van, akkor gondoskodom róla, hogy még viccesebb kedvében legyen.
Egy kegyetlen, némileg barátságos mosolyt ejtek aztán érzéstelen rideg arcomra, majd ahogyan előre lendültem futásnak, hirtelen az ő alakját öltöttem magamra. A ruházat is pontosan megfelelt az övének, majd az ő képmásában futok utána, sokkal gyorsabban, mivel elég vámpírt megöltem ahhoz, hogy összegyűtsem az erejüket valahová, ami az én titkom. Amikor mellé érek, normál tempóban futok mellette, majd mosolygok rá ugyanolyan arccal, mint ahogyan ő mosolyog.
- És ami a legjobb, hogy akár a te hasonmásod is lehetek. – Kacsintok rá, majd futok mellette pont úgy, ahogyan ő.
- Amúgy, ha egyszer összefutsz Bonnieval, megüzennéd neki, hogy az apja jól eléldegél a túlvilágon? – nevetek fel, majd felveszem újra az én eredeti alakomat, és úgy futok mellette tovább. Anno, mielőtt megint meghaltam volna, megöltem Bonnie apját egy kis szuvenírként tőlem. Meglátogatnám Bonniet, hogy újonnan csak gúnyt és szánalmat űzzek belőle. Kai pedig biztos, hogy ismeri Bonniet, főleg, ha Stefanról is tud.




to my evil friend

-|| - || -
credit

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Május 23, 2015 9:09 pm





To: My Mate

#Silkai


My Name Is Devil..


ღ zene: Goodbye, Kai! ღ megjegyzés: Hello, mate Cool

Miért érzem azt magamban mélyen, hogy kifogtam az év társalgó partnereként egy Morcicát? Miért érzem azt, hogy eme férfival nehéz helyzetem lesz, és még a későbbiekben sok gondom? Remek kérdések ezek, de igazán! Első ránézésre egy fiatal pasinak tűnik, aki minden nő álma, aki még valamilyen szinten kamasz, talán suliba jár, de mindez persze a külső látszatkép az emberek szemeinek. Jobban belemenve az eddig látottakba, pedig egy olyan férfi rajzolódik ki előttem, aki sokra tartja magát - na jó kétezer éves, szóval.. van mire alapoznia - , aztán beképzelt, egoista, és társai. Felsóhajtok unottan, és egyben drámaian, ahogy széttárom a karjaimat egyetlen mozdulattal. Nem értem, hogy miért nem tetszik neki a stílusom, pedig ő aztán huu, de milyen nagy fene boszorkánynak beszélte körbe magát az iméntiekben. Vagyis a fejéről való olvasás nagyban visszaadja a gondolatait. A kegyetlensége, ez a stílusa.. mintha ő lenne az Atyaisten! Felőlem legyen, de ne kritizáljon már engem.. bár csak tekintetteivel teszi, de na. Szavai hallatán elröhögöm magamat, és nem igazán hat meg, hogy a mogorva stílusát adta nekem az iméntiekben. Nos ő egy koporsóba volt zárva kétezer évig, én pedig egy börtönvilágba huszonkét évre. A kettő közt nagy az érdemi eltérés, de a lényeg ugyanaz. Elzárva lenni. Ő neki nem volt mozgástere, míg nekem igen. Engem a családom juttatott oda, őt meg.. a fene tudja, biztos valami ellensége. Aztán az idő eltérés, na hát az sok.. Miután kiröhögtem magamat, azután kissé, de csak kissé komolyabbra váltok egy mókás mosoly keretén belül.
-Nem.. lettem volna a helyedben, de ismerős a helyzet..-Hangom egy pillanatra elhalkul a 'nem' szó után, de ez nem a gyengeségem, vagy pedig az érzelmeim jele, hisz nincsen bennem semmi. Színtiszta érzéketlen pszichopata vagyok, és imádok ez lenni! Csupán eszembe jutott, hogy én is be voltam zárva valahová, s az is felrémlett, hogy a családom tette ezt velem. Eszembe ötlött ama magányos érzés is, amely minduntalan elfogott engem, hisz nem voltak ott emberek. Egyedül voltam egymagam, igen.. most jönne, hogy öld meg magad. Bevallom, próbáltam! Mindenféle módon, ahogy csak lehetett, de sikertelenül, hisz a koven elintézte, hogy odabent halhatatlan legyek, azaz hiába kerestem fel a világ legveszélyesebb fegyvereit, sőt a legnagyobbakat, ha újra, s újra visszatértem az életbe. Bonnie is megölt egy jó párszor bent, mire kijutottam, azaz kijutottunk, de ez lényegtelen, hisz mindig feléledtem. De ő gyilkos lett! Haha! Gondolataimból az rángat ki, hogy mond valamit.. valami szöveget. Ja, egy hasonmás nő? Ne már a fenébe! Nem akarom Elena fejét bámulni! Igen, a sulis jelenetnél ő volt a tesztalanyom. Vicces is volt. Gyönyörű nő, de különösebben nem érdekel engem, ahogy senki más sem. A kovenem tagjainak meg kell halnia, ez a lényeg.
-Tehát, akkor van házad, ahová mehettünk, de hát ez remek, haver!-Mosolyodom el hirtelen, ahogy rátekintek.-Na meg a kis hasoncica nem lesz gond.-Bólogattok egy ideig, majd abbahagyom hirtelen. Damon szerelme Elena, a testvére meg Stefan, azaz ha Silas Amarával van, akkor Stefannak nem Elenával kellene? Jah, vagy ennek a hasonmásnak volt ízlése? Ez már egy másik kérdéskör! Mélyen szívom magamba a levegőt szórakozottan, ahogy az ifjú partnerkémet figyelem. Egyelőre olyan ő nekem, mint egy kiolvashatatlan írás, amit meg kell fejteni, ami nem is lehet csoda, hisz semmit sem tudok szinte róla. Na jó az imént mondta, hogy van egy nője, ami lehetne nyálas, de hát ő tudja! Hirtelen kezdem követni, ahogy megindul, és így megyek utána. Hogy miért is megyek hozzá? Nos mert éhes vagyok, aztán inni is kéne valamit, s össze kéne szoktatni magunkat, azonkívül, hogy le akarjam szedni a fejét. Ez az érzés mindenkivel szemben bennem él. De az ő feje nem lenne elég jó... Stefané hitelesebb, ha Damonék áthúzzák a számításom, bár én elég jól kijönnék vele, ha nem.. nem irtózna ennyire tőlem, meg a kis személyiségemtől.
-Igen, igen, oké. Szép nyálas szerelmi történet.-Bököm oldalba egy hirtelen mozdulattal, majd fogva magam kissé arrébb kerülök tőle.-Amúgy nem. Mondanám azt, hogy sa... saj... na ez nekem nem megy. Nem érzek ilyet, sőt semmit. Olyan nagy üresség van bennem, azaz a mellkasomban. Szinte tényleg kong a merő ürességtől..-Nevettek egy sort, majd vállat vonok, hogy tereljem a témát. Kicsit sem fogok, sőt nem is akarok magamról beszélni, pedig szeretek általában, de jelenleg olyasféle módon él bennem a kis bosszúm, hogy képes lennék Silasen gyakorolni.
-Én nem bántom... vagyis megpróbálom nem bántani, de a látványom, és a szavaim. Hahó, pszichopata vagyok, haver!-Tenyeremet a szemei előtt mozgatom, hogy vegye az adást, de lám ez vagyok, s ez igen is rémisztő, főleg a kis nőjének, ha ennyire nem leli meg önmagát. Végül magam mellé ejtem a kezemet, s egy egyszerű váltással futni kezdek.


Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Május 23, 2015 8:01 pm



Koránt sem tudja, hogy az én múltam mi volt. Nem tudja, hogy milyen az, amikor valaki 2000 évig rohad egy koporsóban, ahonnét szinte lehetetlen volt kijutni. Mindössze az volt a szerencsém, hogy akkor sem voltam gyenge boszorkány. Képes voltam az emberek elméjét arra ösztönözni, hogy a koporsóból szabadítsanak ki. De ez nem sikerült két évezredig, hiszen túl gyenge voltam ahhoz, hogy ez a varázslat intenzívebb legyen. Éheztem, és amikor először vérhez jutottam, azt hittem, hogy még a húsát is képes leszek megenni. Senki nem érzett akkora éhséget, mint akkor én. Ősvámpír voltam, aki 2000 éven át éhezett. Nem mozdulhatott, nem volt szabad akarata. De persze, itt jött képbe Katherine Pierce, akinek elfelejtettem hálával tartozni. Utoljára a fürdőkádba fujtottam majdnem bele, noha csak az tartott vissza igazán, hogy ne öljem meg, mert meztelenül valami tökéletes nő volt. De persze, mindent a szemnek, és semmit a kéznek…
Szavai hallatán így utólag csak fent hordom a szemeimet.
- Egyrészt hiába 2000 éves valaki, hogy ha azt az időt egy koporsóban kellett töltenie. – jegyzem meg kissé morogva, majd újra leülök a padra. Minden esetre megtisztelő, hogy maradott. Szerintem neki sem lenne ellenére, hogy ha csapatban játszana. Kissé nehézkes elvinni egyedül a balhékat. Először Mysitc Fallsot szeretném megcélozni, aztán pedig New Orleanst. Jó lenne kifüstölni ott a népet.
Figyelmesen nézem őt, miközben visszaülök a padra, egyik lábamat felhúzva. Érdekes… én, mint szövetséges? Nem tudom, annyira nem szeretek osztozni a szórakozásomban, de ezzel a kölyökkel eleve, hogy jobb lenne. Tehát miért is ne?
Míg ő inkább ravasz tekintettel néz, én még továbbra is a komoly arcot viselem magamon, amiről semmi érzelem sem sugárzik.
Amikor a lakást említette, élesebb tekintetet vetek rá, aztán eltekintek a feje mellett elgondolkozva. Nem tudom, Amarát annyira még nem szeretném idegenekkel sújtani. Kai pedig nem tudom, hogy bántani fogja –e, vagy sem. Persze, Amarát megvédem tőle akkor is, bármiről is legyen szó.
- Él ott még egy női hasonmás. Amara… - ejtem meg a nevét, és felállok a padról. Lehet, hogy egy érzengős pöcsnek fog tartani, de nem érdekel. Eléggé megviselt ez a 2000 év, és én magam is a hatása alatt vagyok még, hogy nem élhettem az idő alatt. Szenvedtem, és ezt nem tudja senki sem felfogni, hogy milyen érzés volt az. A mai napig érzem ezt az érzést, még így is, hogy élek, és úgy érzem, hogy ezt az érzést nem lehet semmissé tenni, ez örökké kísérteni fog.
Előtte megállok, majd teszek mellette pár lépést, elindulva, hogy akkor felőlem mehetünk. A lakásom nincs messze, csak egy kicsit zavar, hogy Amara miként fog majd reagálni. Nem tudom hogy otthon lesz –e, hiszen eleve hogy nem szeretem, amikor egyedül van. A hasonmásokat sehol sem tűrik meg.
- Amara és én még az ókori Görögországban éltünk. Egyszerre két nőm volt, de abból csak az egyiket szerettem.- Legyintettem, hogy hát természetes, hogy kit szerettem.- A másikat Qetsiyahnak hívták. – Említem meg annak a nyomorult ribancnak a nevét. – De ez lényegtelen. Amarával megittunk egy elixírt, hogy együtt élhessünk, és ezt követően Qetsiyah Amarát horgonnyá tette, engem pedig elzárt a világ szeme elől 2000 évre. – mondatom végére újabb fájdalom ért, valami megütötte dobogó szívemet. De nem mutattam ki, hogy belülről megszakadok, még mindig ugyanazzal a komoly és rideg tekintettel beszéltem. Nem szándékoztam tovább mondani, elvégre rühellem, ha erről kell beszélnem.
- Lényegében; Amara még nem épült fel teljesen szellemileg. – Magyarázom, s ezzel mindössze annyit szerettem volna mondani, hogy ha Amara otthon lesz, akkor lehetőleg Kai ne bántsa. Nem szeretném, ha újabb trauma érné, abba belehalna, és azt nem bocsátanám meg magamnak.






to my evil friend

-|| - || -
credit

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Május 23, 2015 6:04 pm





To: My Mate

#Silkai


My Name Is Devil..


ღ zene: I Always Win ღ megjegyzés: Hello, mate Cool

Az emberek naivak, érzelgősek, és idióták. Azt hiszik, hogy minden úgy van, ahogy az a szemeik előtt lezajlik, azt hiszik, hogy hinniük kell az emberekben, és hogy új lehetőséget kell adniuk másoknak ezáltal, de amikor csalódnak egy szép napon, akkor rájönnek, hogy felesleges volt új esélyekkel dobálózniuk csak úgy. Hisz amikor ugyanaz a személy árul el folytonossággal, hisz amikor egy-egy trükk oly valódinak tűnik a szemeid előtt, hisz amikor a saját családod hátba szúr, csak akkor jössz rá, hogy felesleges a bizalom kiépítése, a kapcsolatok megtartása, és érzelmek megélése, hisz minek mindez, ha közben bárki elárulhat, átvághat, és hülyének nézhet könnyedén? S mindezt persze úgy, hogy jól mellkasba döf egy késsel, hogy aztán azt forgassa benned, míg te magad rá nem ébredsz arra, hogy amit ez eddig reméltél, vagy hittél csupán egy elveszett érték, s nem több ennél csupán. Én sem tettem volna azt, amit, ha nem gyerekkoromtól kezdve terrorizálnak, de hát ők akartak ilyenek. Ők adták ezt a nevet, ők alkottak meg, s ők taszítottak el, hogy aztán kijátszanak. Egész életemben egy párbajt akartam Josette-vel, hogy teljesítsem az akaratomat, s ezáltal a koven részesévé váljak teljes körűen. Boszorkányerőt akartam, s a koven vezetését, de ők maguk elszúrták az egészet azzal, hogy szörnyszülöttnek neveztek. A saját apám! Istenem, egy ember esze ilyenkor tutira véve megáll, de nem baj. Én magam is elértem a kis célomat, hisz a börtönvilágos büntetésük nem jött be. Kijutottam, s mostan szabadon kószálhatok a városban bármerre, a világ összes pontján, s csak egyetlen célom van, amit érvényesíteni óhajtok bármi áron: az pedig az, hogy megöljem a koven tagjait. Kerül, amibe kerül, de véghez fogom vinni. Így nemcsak, hogy a koven vezetése lesz az enyém, de az egyedüli élő családtag leszek. Ámen! Ha pedig valakinek tiltakozni támadna kedve, akkor addig vágja le a fejét, amíg nem fut velem össze.
-Ugyan már, én a meleg?-Vonom fel a szemöldökömet kérdően, ahogy végül elnevettem magamat teljesen jót mulatva az eseten.-Nem én vagyok 2000 éves, hanem te, szóval.. akár ki is próbálhattad már a másik nemet.. mond, megtetted? Milyen volt?-Kérdezem meg érdeklődően, majd egy pillanatra elgondolkozom.-Jó, okéé.. mégsem kell részlet, mert még elmenne az étvágyam.-Kezdek el nevetgélni szórakozottan, ahogy végül elkerülve tőle egy kisebb színpadias előadást tartok. Bár mindez nem show műsor, hanem sokkalta inkább a valóság ábrázolata, hisz tényleg üzenni akarok Jonak, bár egy személyes látogatás, lehet, hogy jobb lett volna, de kár tagadni úgy sem fogja tudni, hogy kiszabadultam, hisz nem mondtam a kis csajnak nevet, csak elküldtem egy üzenetet vele, amitől Josette hülyének, azaz idiótának is nézheti a lányt. Á, ez nem hatásos! Megrázom a fejemet, ahogy végül Silasnek mondok még néhány szót. A reagálásra hirtelen elnevettem magamat, hisz a kis trükkje, hogy felgyújtotta a csaj haját igazán vicces. Ennyivel értékelem az egészet csupán, s sarkon fordulva már ott is hagynám, hogy hagyj élvezze a további napját, de hirtelen utánam szól. Néhány lépést teszek csupán, amikor is egy azonnali mozdulattal megállok végül.
-Szóval...-Szólalok meg halkan ízlelgetve azt, hogy magam mit is mondhatnék neki igazából, miközben felé fordulok.-...azt akarod mondani, hogy szívesen lennél a szövetségesem?-Kérdezek rá egyből felvont szemöldökkel, és egy gonosz mosollyal kísérve a dolgot.-Rendben, remek, felvettelek az állásra!-Mutatok rá a mutatóujjammal, ahogy játékosan megrázom azt, majd hirtelen ötlettől fogva témát váltok.-Ugye te itt élsz, azaz van is lakásod a környéken?-Kérdezem meg közelebb lépve hozzá, ahogy ravaszan elmosolyodom, hisz miért is ne használnám ki a leendő partneremet annak érdekében, hogy átruccanjak hozzá. Egy kis ismerkedés nem árt nekünk, mert a nevén, és a korán kívül nem tudok róla többet, vagyis de... Stefan hasonmása! Milyen vicces!


Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyPént. Május 22, 2015 11:24 pm



Furcsa volt ez a fiú. Nem haragudtam rá a miatt, amit tett, elvégre bravúros az, amit művel. Nem hinném, hogy egy idős boszorkányról lenne itt szó, noha a kor annyira nem is lényeges. A tudás az, ami itt számít. Az viszont nagyon zavart, hogy a vállamhoz nyúlt.
- Ez nem a melegbár, haver… - húztam a számat, majd a tenyerére néztem, ami a vállamon tapsikált. Egy egyszerű söpréssel leszedtem onnét, majd felállok a padról.
Koránt sem lepett meg e színjátékos fellépése, ami látszólag kicsit sem volt erőltetett. Ha pszichológiailag nézem ezt a kölyköt, van egy érzésem, hogy megszokta, hogy tőle mindenki fél. Sajnos el kell keserítenem, de úgy néz ki én vagyok az első olyan ember, aki még csak meg sem rezzen a jelenlététől.
Elég lazára vettem a dolgokat, kevésbé voltam ideges, ugyanis csak kíváncsi voltam, mit tud a kölyök. Nem volt bennem semmi szándék, bár nekem kissé úgy tűnt, mintha ezt az embert születésekor a fejére ejtették volna.
Nagy érdeklődéssel szemlélem, ahogyan az üvegszilánkokat irányítja az egyik arra járó nő felé.
Feszes mellkasom elé teszem a karjaimat egymásba fonva, és tág pupillákkal szemléltetem az előttem történő tényezőket. Nem szándékoztam bántani Kait, úgy vélem felesleges időpazarlás lenne, ugyanis nem jutnánk sehova sem. Engem nem tud ő megölni, én pedig most nem azzal kezdtem a reggelt, mint általában. Reggel egy csésze kávét 1 kockacukorral iszom, és népirtással. Az utóbbi ma elmaradt.
Nagy érdeklődéssel néztem ezt a kora esti előadást. Teljesen kiszálltam a képből, és úgy néz ki, hogy én most csak a szemlélő vagyok.
A lány lábába szállt az üvegdarab, amelyet rideg tekintettel néztem, cseppet sem ébredt fel bennem a gentleman, hogy odamenjek és megvédjem. Ugyan már! Csak így tovább, Kai!
Párat előbbre lépek, míg aztán Kai mellett kötöttem ki. Még mindig ugyanolyan csöndesen figyeltem, mint eddig, nem rontva bele a szórakozásába. Egész kíváncsi lennék arra, mi is történt ezzel a kölyökkel. Elég csábító múltja lehet.
A nőt végül elengedte néhány feltétellel, bár nem tudom miért hagyta ennyivel elmenni. Szemeimet összehúztam, és élesen nézem felváltva Kait, és az ismeretlen nőt, aki egy üzenetet fog vinni valahová.
Kai beszédére leszek figyelmes, s még mindig szótlanul hallgatok, mint aki békát nyelt volna. Kissé össze vagyok zavarodva, ugyanis kevésbé értem, hogy miként van a kölyök. Tűkön ölök a stílusától, bár a semmitől egy ember nem válik ilyen elmebeteggé.
- Ooooké… - nyújtom el a szavam elejét, mikor végigvárom  a mondanivalóját. – Valamit elfelejtettem… -hajtom le a tekintetemet, amikor két ujjamat alsóajkamhoz érintem elmélkedve. – Á, már tudom! – tekintek fel, s éppen hogy csak nem jelenik meg a fejem fölött egy izzólámpa.
Mikor ezt kimondtam, a szavaim végén csettintettem egyet, s ezt a hangot követően a távolodó nőnek meggyulladt a haja.
- Csak hogy hatásosabb legyen. – magyarázom végül is azt, miért gyújtottam fel a nő haját. Ha már futárt küldünk fenyegetéssel, legalább azt is meg kell üzenni, hogy jár az illető, akihez megy a futár. Ennyi.
Kai sarkon fordult volna, s aztán egy újabb ötlet jutott eszembe.
- Nem igen tartozom a vesztesek között. Nekem is pont az a célom, hogy ez a város porrá legyen. Nem véletlenül jöttem vissza a túlvilágról. – Említem meg ezeket a háta mögött, miközben még mindig őt nézem, még akkor is ha ő háttal van nekem, és távozik. Az már ő rajta fog múlni, hogy szüksége van –e bajtársa. Mert hát miért ne? Felőlem még ivópajtik is lehetünk.





to my evil friend

-|| - || -
credit

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyPént. Május 22, 2015 7:14 pm





To: My Mate

#Silkai


My Name Is Devil..


ღ zene: Centuries ღ megjegyzés: Twisted Evil

Oh, drága Gemini koven.. oh, drága Mystic Falls.. oh, drága lakosok.. oh, drága tönkretevőim, ellenségeim, ellenem cselekvők, vagy csak ellenem ténykedők.. rettegés órája ütött fejet az iméntiek kellegében, hisz ki eme város tagja az nemcsak hogy pórul jár, de a halálát leli általam. Szeretem a könnyed játékokat, az ölést, az eszement dolgokat. Szeretem kihúzni a gyufát, átlépni a határt, tönkretenni másokat, vagy csak tönkretenni a terveket, imádom, hogy hatalmam van, s olyanféle mágia, mellyel minden kitrükközhető, vagy pedig egyszerűen csak eltüntethető. A mágia nemcsak hogy hatalom, de erő, s nemcsak erő, hanem életforrás. Nem vágyom világuralomra, csak a saját kovenem vezetője szeretnék lenni, és így sokkalta nagyobb hatalomhoz juthatok majdan. Mostan nem ver majd át a drága Josettem, hisz alkalma sem lesz rá, tekintve, hogy azonnal kell cselekednie. Nálam a tőrike, s ezáltal szépen visszaveszi az erejét, ha akarja, ha nem, bár más választása úgy sincs. Élesen megfogom fenyegetni, hogy megtegye, vagy integethet a másik két tesónknak. Aztán az egész konventjének, a boldog életének, s minden másnak egyaránt. Mert tönkreteszem! Isten rá a tanúm, hogy képes vagyok rá, hisz máris oly sok halotti test árulkodhat a gonoszságomról. Ártatlanokat iktattam ki, akik ellenem mit sem tettek, de én mégis előszeretettel öltem meg mindet a magam kis játéka alapján. Imádok pszichopata lenni, annyira élvezhetőbb az élet. Nem fáj, ha valaki meghal, nem érzek senki iránt semmit, csak a tökéletes kielégülés uralja a lelkem, ha egy-egy valaki meghal, ha egy-egy valakivel kényem-kedvem szerint játszadozhattok. Ugye milyen élvezetes mindez, nem de? Kiért még velem egyet? Mindenki? Én is így gondoltam tökéletesen!
-Én nem ártani akartam neked, csak szórakozni volt kedvem egy olyan kis hasonmáskával, mint te.-Röhögöm el magamat teljes mértékben, s jót mulattok a dolgon. Tudom némileg fájt neki a kis üveges dolog, de simán túlteszi magát azért rajta, ami meglephetne, de nem fog. Ebben a világban minden feltételezhető, s így, amint elkezd varázsolni, nos nekem már hűlt nyomom sincs az adott helyen, hisz trükkel elérem, hogy a varázslatom által egy látszatképet kínozzon meg, míg én jómagam a hátánál állok. Milyen ironikus, hogy odabeszél, miközben itt állok mögötte, s jót mulatozva észre sem vesz. Vicces! Röhögnék is egy jót, de akkor lebuktatnám önmagam, s nem akarom lelőni pont most a poént. Amint befejezte a kis tettét, s a látszatkép szépen visszafelé épül én már nem bírom magamat megtartani komolynak. Hangosan felnevettek, és úgy teszem hátulról a vállára a kezem, hogy megveregessem azt.
-Kérlek ne szívass, hogy ezt te végig bevetted.-Jót nevetek a továbbiakban is, majd végül abbahagyva elkomolyodom egyetlen pillanatra, ahogy mellé lépek könnyedén.-A nevem Kai, s ezáltal nevezhetsz nyugodtan csak Kainak.-Mosolyodom el szórakozottan, ahogy megindulok egyre előrébb. Kezemmel elérem, hogy az összes üvegszilánk egy helyre rendeződjön majd megemelve az egészet az égbe egy hirtelen szerű mozdulattal csapom neki az épp felém tartó nőnek, ahogy végül az üvegdarabokat pontosan előtte állítom meg, s ezáltal a földre hullanak.
-Állj, szépségem.-Mondom, amint futásnak ered, s mélyen felsóhajtok.-Kár érted.-Ordibálom utána, ahogy a kezembe veszek egy nagy, és éles üvegdarabot majd utána dobva lábon találom. Utána indulok, majd megfogva a lábát visszahúzom magamhoz.-Tudod hol van a Whitmore fősuli, drága?-Bólint egyet, amiből az szűröm le, hogy igen, eközben pedig kihúzom a lábából az üveget.-Üzenném Josette Parkernek, hogy elérkezett az idő, és számot veszek mindenkin, szóval most menj, és mond meg neki, mert ha nem, akkor megtalállak, s te leszel a vacsorám aranyterítéken.-Hangom kegyetlen, de mindeközben jót nevettek. Eltüntettem a sebét, majd felállítva meglököm, hogy indulhat is, és miután eltűnt visszalépek Silashez.
-Na hol is tartottunk?-Kérdezem meg elgondolkozva.-Oh, igen.. a neved Silas, és eközben 2000 éves boszi vagy, akinek a hasonmása Stefan. Remek, akkor veled nem kell végeznem, ha csak nem a vesztes oldalon akarsz állni.-Vonom fel a szemöldökömet, ahogy ránézek.-Illetve nem kell szuperhőst sem játszanod, azaz Batmant, hisz elhihetted gondoskodom majd arról, hogy ez a város romokba heverjen.-Kacsintok egyet játékosan, majd sarkon is fordulnék, ha hagy távozni.


Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyCsüt. Május 21, 2015 11:02 pm


Iszonyú fájdalmat éreztem a karomban, és az oldalamban, amelyre estem. Megvallva az őszintét, nem voltam elég elővigyázatos, illetve annyira nincs ma olyan napom, hogy mindenkit felgyújtsak a francba. Ma valahogyan békésebben keltem, mert érzem azt, hogy élek, és ennél fontosabb számomra nincs is. Azt viszont kissé hátránynak tartom, hogy ez a jószág nem tudja, hogy kivel is van dolga. Még mindig egy 2000 éves boszorkányról van szó, akinek volt ideje arra, hogy elég erőt gyűjtsön ahhoz, hogy az ilyen nyomorultakat a föld alá döngölje. Végre a minap nem bal lábbal keltem, és ezt most el kell rontani? Ah, milyen illúzióromboló…
Felkelek a földről teljes nyugodtsággal, és a belém álló szilánkokat egy egyszerű varázslattal tűntetem el magamból. Megvallva eléggé kellemetlen érzés, hogy itt-ott egy nagyobb üvegdarab áll az emberbe, noha harcosnak születni kell!
Az apró szilánkok könnyedén távoznak el a testem minden részéből ahová beleállt, noha ahol ruha borított, ott kisebb szilánkok nem értek, csupán csak a mellkasomban egy igen csak méretes egy üvegdarab talált el. Ahol vérem kibuggyant, könnyedén szivárgott vissza, egy csepp sem zuhant le a földre. A drága véremet nem szeretném ilyen marhaságokra pazarolni.
A mellkasomból egy nyugodt mozdulattal szedem ki az éles üvegdarabot, s meglepődöm, amikor kissé közel járt a szívemhez az üvegdarab. Ez kár…
Kihúzom, s amikor kibuggyant volna a vérem, ugyanúgy visszaszivárgott, mint a többi sebemnél, illetve a sebek is benőttek. Eleve több élőlény erejét hordozom, tekintettel a vámpírokra. Elég egyszerű trükk volt ezt alkalmaznom, noha nem élvezek előnyt vele, hiszen csak ilyen pillanatokkor jó ez az erő. Annyira nem akarom játszani a Janit, így is elég erőm van ahhoz már alapból is, plusz erők nélkül, hogy ezt a nyomorultat elnémítsam.
Kissé meghúzódott az egyik karom, noha az könnyen meg is gyógyult. Ennyi.
Nyugodt léptekkel kinyitom az ajtót, majd újra az utcán találom magamat, az ismeretlen boszorkánnyal szemben.
- Nem rossz. De egy kicsit korán kell felkelni ahhoz, hogy ez ártson nekem. – Döntöm oldaltra a fejemet mosolyogva. A mosolyom inkább volt kedves, míg a tekintetem maga a sátáné.
Két karomat hátra rakom, miközben egy olyan folyamatot végzek a kedves idegenben, amely jobbára megrohassza a húsát, míg nem bomlásnak indul majd. Nem szeretem lóbálgatni a kezemet varázsolás közben. Mire jó az?
Csak nyugodt tekintettel bámulom őt, s így, nem hinném, hogy van ereje még ahhoz is, hogy felemelje a kezét és lóbálja varázslás közben. Kissé fájdalmas folyamat, de szeretném, ha tanulna abból, hogy kivel is húz ujjat.
- Rossz dolog élve lebomlani… - csettintek párat nyelvemmel, miközben rázom a fejemet oldaltra csalódottan.
- De a kérdésedre a válasz… - Ülök le az üzlet előtti padra, midőn lesöpröm könnyedén a szilánkokat onnét, hogy le tudjak ülni. – A nevem Silas, és egy 2000 éves boszorkánnyal állsz jelenleg szemben. Nem hasonmás vagyok, mielőtt félreértés történne. Stefan a hasonmásom. – Javítom ki aztán, majd nézem, miként fog szenvedni.
- De mivel ilyen bájosan megkérdezted, hogy hívnak, ezért megkegyelmezek neked. – Mosolygok, majd amikor már a fél arca hiányozna, visszapörgetem a folyamatot, míg nem teljesen fel fog épülni. Ha pedig újabb próbálkozást tesz, hogy keresztbe tegyen… azt hiszem, az jobban fog fájni neki, mint nekem.




to my evil Kai

-|| - || -
credit

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyVas. Ápr. 05, 2015 4:15 pm





Silas & Kai


A halotti lét is egy létezés fogalma..


ღ zene: Requiem For a Dream ღ megjegyzés: Twisted Evil

Az ölés magától nem lesz élvezetes, hisz csupán egy kis halál semmi.. viszont fokozva mindezt egy kis játszmával egyre nagyobb, és élvezhetőbb utakat nyit meg előttünk mindezen fogalmi kör. Például, amikor megragadod az áldozat fejét, és beledugod a vízbe, hogy hadd fulladozzon, majd hirtelen elengeded. Vesz ekkor néhány mély levegőt kapkodva, majd ismételten a vízbe kerül a feje, és aztán újra, sőt újra, majdan még egyszer. Akár naphosszakat ismételhetjük a megfelelő módszerrel beiktatva mindezt. Ahogy az is élvezetes, ha a gyenge kis vadászati alany veséjét kivágjuk.. egy kis műtét. Érzi, ahogy az egyik belsőszerve távozik belőle, és végül lassacskán kezd elvérezni. Jossyból is épp ilyen módszerrel távolítottam el az egyik szervet, de sikerült meglógnia, ahogy szépen fokozatosan tovább kerestem végül játszadoztam vele egy kis baseball partit, mert nem adta át nekem Luke-ot, és Livet. Nos igen.. így jár az, aki fellép ellenem, szóval a következő egyedeknek ajánlanám az óvatosság fogalmát, ha még egyáltalán lélegezni szeretnének az elkövetkezendő időkben, bár ha nem, akkor szívesen megadom nekik a halál tényét, hisz nem esik nehezemre megtenni, sőt bűntudatom sem lesz.. élvezni fogok minden egyes pillanatot, s percet, amit az illető szenvedése tölt majd ki. Káprázatos lesz, és csodálatos egyszerre. Váó, izgatott lettem!
-Csak nem idegesít, hogy félbeszakadt a játszmád?-Vonom fel a szemöldökömet könnyedén, ahogy kegyetlen mosolyt öltök.-Illetve nem, nem mondták.. sajnos mindig is arra voltam hivatva, hogy belerontsak a dolgokba.-Nyomom meg jelentőségteljesen, ahogy hangosan felnevettek. Ki mondottan tetszik, hogy ennyire elszórakozhattok vele amiatt, mert megszűnt az üvegrepkedése, bár tegyük hozzá.. nem szeretem volna még meghalni, szóval kénytelen voltam a földre tessékelni azokat a csúnya szilánkokat, bár ha szórakozni szeretne, akkor magát tegye ki üveg veszélynek, s ne az én drága testi épségemet.
-Ha?-Kérdezem meg fél perccel később a szavai hallatán. Oh, édes Istenem! Még csak most ugrik be, hogy ő nem is Stefan Salvatore, hanem valaki egészen más, hisz boszorkány.. viszont döbbentségnek jele sincs rajtam. Ahogy hallottam Damon csaja... Elena? Az is valami hasonmás, vagy mi csoda.-Ez még semmi, kérlek, vannak ennél viccesebb trükkök is, de nyilván bosziként könnyebb neked, és tudod azokat a "másokat".-Nevettek fel könnyedén, ahogy lassú léptekkel közelíteni kezdek felé, ahogy végül megállok pontosan előtte.-Mindig is sokra tartottam a boszorkányerőt.-Jegyzem meg elgondolkozva. Oh vagy úgy, nos igen ő nem tudhatja, hogy nem boszi vagyok, hanem csak "erőelszívó", meg nem mellesleg pszichopata, ami vicces.. nagyon vicces.
-Összekevertelek a hasonmásoddal.. igen, Stefannal. De mond csak neked mi a neved?-Vonom fel a szemöldökömet könnyedén, ahogy kérdő pillantással illetem őt. Eszem ágában sincs kedvesnek lenni, hisz felőlem akárki lehet, így tehát egyetlen kézmozdulattal elérem, hogy a kitört ablaküvegen át berepüljön az egyik üzletbe.-Remélem odabent is jó a kilátás.-Mondom ki könnyedén, ahogy jót mulatok mindezen a tényen. Nézzük dühös lesz-e rám, avagy sem.


Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyVas. Ápr. 05, 2015 10:58 am


A lángok közt, és a parázsban szeretném látni ezt a várost. Látni azt, hogyan ég itt porrá mindenki, és hogyan száll el a szánalmas semmit jelentő életük. Noha… miért ne tudnám ezt megtenni most azonnal? Megvallva… annyira nem pazarolom el a hisztériám miatt az erőm.
Felfigyelek a lemenő napra, és eszembe jut, hogy haza kell menni. Akárcsak egy gyerek, akit a szülők haza tanácsolnak. Az én szüleim… nem is emlékszem már rájuk. Milyen volt anyám, vagy apám arca. Mintha csak egy álomkép lenne, amiről tudom, hogy megálmodtam, de még sem emlékszek rá.
A szilánkok dühösen törtek ki, néhány ember elfutott a hátam mögött, én pedig nyugodtan mentem, míg a hátam mögött az összes üveg kitört.
Amikor azonban hátra tekintek, láttam, hogy az üvegszilánkok leengedik magukat hirtelen a földre, mintha csak erősebb volna a mágneses mező. Körbenézek, s éreztem, hogy egy boszorkány van a közelemben, aki nem mellesleg rendelkezik némi erővel.
Meghúztam a vállamat, majd ahogyan tovább szeretnék menni, belebotlok a tettesbe, aki tönkretette a szórakozásomat.
- ah… - veszek egy mély levegőt kissé dühösen, majd kiengesztelt tekintettel nézek újra vissza rá. – Mondták már neked, hogy más szórakozását nem illik tönkretenni? – nevettem aztán barátságosan, majd a hátam mögé tekintek vissza egy hanyag mozdulattal, majd visszafordulok az idegen felé, mintha mindegy is volna.
De aztán csak most jut el igazán a tudatomig, hogy mit is mondott a fiú.
Szemöldökeim megemelkednek, ajkaimat majd összehúzom, míg végül aztán elnyílnak, hogy szóra bírjam a számat.
- Azonban dicséretre méltó ez a mágia, amit tettél. Nem sok magunkhoz hasonló tudja ezt megtenni. Sőt! Valamelyik meg már abban is megszakad, ha csak néhány tollpihét kéne megemelnie. – jártatom fölöslegesen a szám, noha nem szándékozom semmilyen rossz húzással, mivel jó kedvem van. Nem ez a boszorkány a célpontom, nem mellesleg az ilyen erőteljes boszorkányokat nem szívesen pusztítom el. Sőt! Inkább csak a gyengébbek a célpontjaim.
- Nem mellesleg… mi volt ez a kérdés? – kérdeztem aztán rá a lényegre.



to my evil Kai

-|| - || -
credit

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Márc. 28, 2015 11:31 am





Silas & Kai


A halotti lét is egy létezés fogalma..


ღ zene: Disturbed ღ megjegyzés: Twisted Evil

Az éj leple megszűnik, s a nappal fátyla előjön egyszerű léptekkel haladva, ahogy elűzi az eddig uralkodó sötétséget, minek helyén most már a világosság áll. A Hold tova suhanva végül szétfoszlott álommá lesz, a Nap pedig előbukkanva fokozatosan válik éles képpé, mely közli, hogy a reggel jobbat adhat. A táj gyönyörű látvány eme időpont kellegben, s a hangulat is élénken nyugodt, csendes, sőt harmonikus, ahogy a szél játékossága hozz csupán egy kis hideget e reggelbe zárva. A ház.. ház? Inkább nevezzük kínzó lassúsággal közlekedő busznak, mintha épp egy csiga futáson vennénk részt. Az idő sem telik, a zene pedig egyszerűen röhej, ami a fülhallgatón keresztül szól a fülemben. Egyszerűen nem igaz, hogy a nyamvadt romantikán kívül más műfajú zenei irányzatot nem találok, vagy tán engem szívat a kereső? Veszek végül egy mély levegőt, de nem leszek nyugodtabb tőle, csak fokozom az idegességem tetőfokát. Remek, jól haladok! Hirtelen ragadom meg a fülhallgató zsinórját majd egy mozdulat által kirántom a fülemből. A mai világ.. nos igen, visszafelé fejlődünk a zenei haladásban, s nem értjük, hogy mi az, mert ha minden csak a nyálas romantikával van tele, az brutálisan durva. Bele se akarok gondolni! Így szeretlek, úgy szeretlek, s majd megeszlek.. ez a helyénvaló zene? Ettől már a börtönvilág is jobb, és a Napfogyatkozás. Felsóhajtok, ahogy Mystic Fallsba érünk, s könnyedén leszállok végül a megfelelő helyen a buszról, hogy aztán folytathassam az utamat. Igen, határozottan be kellesz néznem a Whitmore főiskolára Jossyhoz, aki ugye jön nekem egy kis párbajjal. A tőr már nálam van, csupán a formaiság része hiányzik, hogy meggyőzve a drága ikertesómat - , aki ironikusan öregebb, mint én.. - vegye magához a drága kis varázserejét, így pedig egy eredeti párbajban legyen részünk, s ne egy nagy kamuban, mert igen.. anno hagytam magamat átverni. Lemerem fogadni bármibe, hogy Liv, és Luke élete számára még mindig fontos ugyanúgy, hisz anno megvédte előlem őket, miközben a másik négy tesónkat megöltem előtte.. nos igen. Na meg ugye 2 évesek voltak az ikrek akkor, míg most 22 évesek lesznek. Gonosz lennék? Ugyan már! Ha most életben akarja tartani a tesóinkat, akkor cselekszik, s ezáltal én leszek a Gemini kovent vezetője, ha pedig nem tesz semmit, nos.. meghalnak. Nem esik nehezemre elvágni a torkukat, avagy vízbe fojtani őket. Oh, mennyi lehetőségem is van!
Már az Isten sem tudja mióta, de az utcákon járkálok, amikor is különös tényre figyelek fel. Stefan Salvatore? Még nem volt alkalmam személyes találkozni vele, de már néhány képen kifejezetten megcsodálhattam Damon házában, igen, jó az új lakásom. Viszont állásom, és nézésem közepette belém fut egy férfi.. van ennek szeme? Még mielőtt a Salvatoret venném elő, mint célpont, azelőtt egy kézmozdulattal tőlem jóval hátrébb repítem a fickót a varázserőmmel. Igen, volt alkalmam zsákmányolni, New Orleans tömve van boszikkal, és én pedig kihasználtam az alkalmat.
-Mondták már neked, hogy nézz az orrod elé? Oh, várj mindjárt nem lesz neked az sem, s nem kell semmi elé sem nézned majd.-Rázom meg a fejemet nevetve, de a szórakozás helyett inkább csupán egy csettintésembe kerül, s a fickó holtan esik össze. Éljen a mágia! Egy egyszerű mozdulattal elindulok az újonnan megpillantott egyed felé, és egy bájos vigyorra húzom az ajkaimat, bár feltűnő, hogy a szilánkdarabkák miért is repülnek, s az emberek miért omolnak halotti sorba? Erre boszi képes..-Hogy telnek a napjaid most, hogy mégis él az, akit eddig halottnak hittél?-Vonom fel a szemöldökömet könnyedén, ahogy magam elé tartva a kezemet az egész üveg a földre hullik, aztán simán csak magam mellé eresztem azt vissza, ahogy az ifjú Salvatoret figyelem.


Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyPént. Márc. 27, 2015 11:07 pm

Az idő pompás, ráadásul még az ég sem ver ma a bűneimért, az eső nem esik. A nap hét ágra süt, s mely arcom felét megvilágítja, míg arcom másik fele sötét színbe burkolózik az árnyék miatt, mintha csak engem mutatna be. Külsőre ugyan csak nem mondaná meg senki rólam, hogy valójában ki vagyok, de belsőleg… egy igazi démon. Amarát pár percre otthon felejtettem, hiszen most nekem is szükségem van kimenőre, hogy erőt gyűjtsek. Eddig vagy ötven természetfelettit öltem meg, ráadásul ezután sokkalta fittebbnek, és erősebbnek érzem magamat, noha nem csoda.
Nem szándékozom sokáig itt maradni ebben a városban, hiszen nem köt ide semmi sem, azon kívül, hogy itt voltam a síromban 2000 évig. Na meg persze, itt van a drága hasonmásom is, aki előszeretettel fürdőzött a naplementében, ameddig én a túlvilágon rothadtam pár hónapig egyedül. Nem volt köröttem semmi sem, csak sötétség, ami magába szippantott. Úgy éreztem, hogy ez nem a túlvilág, hanem a pokol egyik bugyra, cellája, már ha ilyen létezne is. Mindenesetre, az idő alatt kiötleteltem, hogyan szerzek magamnak ennél nagyobb hatalmat. Sok boszorkány próbálkozott egy-egy varázslattal, némely sikerült is, noha könnyedén le is buktak. Azonban én nem. Egy olyan hatalom keretébe kerültem, amely egyszerre bír vámpír adottságokkal is, és minden más természetfelettivel, akiket én megölök. Nem vagyok hullagyáros, ezért nem tartogatom őket, és nem hagyom őket életben, míg megvárjam, hogy ezt valaki megtörje, vagy valami csoda fogytán újra éledjenek. Ennél én sokkalta okosabb vagyok. Az pedig már csak az én titkom, hogy ezt az erőt mire fogom használni. És ennél még sokkalta több haszonra teszek szert, hiszen amióta élek, csak gyűlik a fejemben a fantázia, és az ötletek, hogy hogyan tegyem tönkre más életét. A másik célom pedig az, hogy Amarának saját vérvonalat teremtsek. És ez menni fog –e? Á, egy csettintés, könyörgöm! Azonban még várok, hiszen Amara még nem teljesen van magánál. Szeretném, ha először észhez térne, és csak utána vágnánk bele a nagyvilágba.
Éppen haza készülődöm. Ámbár útközben teljesen ellepett az unalom áradata, így egy kicsit szórakozni támadt kedvem.
Ahogyan haladok el az üzletsorok mellett, gyors, és nemes léptekkel, csak szállnak az üveg, és a szilánkdarabok, némely nagy, éles üvegdarab áthatol egy ember mellkasán, majd az piros nedvébe fekszik a földön. És az az élet is ki hasznára lesz? Hát persze, hogy az én hasznomra!
Amikor végighaladok a soron, addigra minden üzlet kirakata porig volt törve, és szerencsétlenek, azt sem tudják, hogy én voltam. Imádom ezt az életet!



Kai & Silas


Cool <3 ণ Evil Ways ণ -
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Márc. 08, 2014 8:02 pm



Elena & Victorie

it'd be the best for both of us.

Kezdem elveszíteni a türelmemet, nem igaz, hogy ez az ostoba… utánzat nem bírja beadni a derekát! De nem tudja, kivel van dolga. Még csak a kedvesebb oldalamat látta, nem tudja, milyen vagyok, ha igazán könyörtelen vagyok. Ha így folytatja, megtudja… a harapás csak az első dolog volt, ezen kívül még rengeteg módszert tudok arra, hogyan kínozhatnám meg. Az évek során tökéletesre fejlesztettem a képességeimet, amivel másokban tudok kárt tenni, és határozottan nem akar majd letesztelni, ha megtudja, milyen mocskos dolgokra vagyok képes.
Hirtelen megadja magát. Azt hiszi, hülyének nézhet? Hát… el kell, hogy keserítsem, de képtelen vagyok elhinni, hogy ennyire könnyen beadja a derekát. Vagy a harapás ennyire megijesztette volna? Nem hinném… szerintem a tudat, hogy Damonhoz fordulok, sokkal jobban rettegésben tartja, mint a fizikai fájdalom. – Ez nem így, megy drágám. – letörlöm az arcomról a vérét, majd cinikus mosollyal folytatom – Kell valami biztosíték, hogy nem versz át, tényleg nekem adod a gyógyírt. – gondolkozok, mit kérhetnék tőle, ami biztosítja, hogy nem jár majd túl az eszemen. Nem ismerem annyira, hogy tudjam, mi fontos neki annyira, hogy nem kockáztatná, hogy elveszíti. Jobb ötlet híján tetőtől talpig végigmérem, alaposan megnézem tornacipőjét, nadrágját és unalmas felsőjét, mígnem megakad a tekintetem egyik ujján. – Meg is van! A gyűrűd. Ha jól sejtem, ez véd meg a napfénytől. Nos… már sötét van, tehát épp nincs rá szükséged, ameddig hazaérsz, biztonságban leszel. Azonban… ha nem adod nekem át a gyógyírt, akkor én sem adom vissza neked a gyűrűt, ami… hát, szépen fogalmazva pokollá teszi az egész életed. – mosolyom szélesebbé válik, ahogyan gondolatmenetem végére érek, élvezettel vizsgálom Elena arckifejezését. Ha át akar verni, akkor most könnyen elárulhatja magát.
Miközben a válaszára várok, van időm gondolkozni Katherine és Elena kapcsolatán. Katherine még rosszabb dolgokat tett vele, mint amit velem művelt. Mégis hogyan tud ezeken Elena csak úgy egyszerűen túllépni? Hogy tud nemet mondani egy olyan ajánlatra, ahol tönkretehetné őt? Ez a lány erősebb, mint gondoltam. Nekem ez sosem menne, engem évszázadok óta csak a bosszúvágy fűt. Sosem lennék képes figyelmen kívül hagyni, hogy Katherine elcseszte az egész életem, a továbblépés pedig biztosan nem lenne. – Kérdezhetek valamit? – nézek komolyan a szemébe, ismét az érzelmesebb oldalamat mutatom. Ez általában összezavarja az embereket, hogy képes vagyok egyik pillanatról a másikra 180 fokos fordulatot venni és teljesen másképp viselkedni. Válaszát, vagy bólintását meg sem várva folytatom. – Te hogy csinálod? – arcomra érdeklődő kifejezés ül ki, alsó ajkamat harapdálom idegességemben. – Annyi szörnyűvéget követett el veled is ez a… szörnyeteg, te mégis képes vagy hátat fordítani neki és úgy csinálni, mintha mi sem történt volna. Figyelmen kívül hagyni. Én… erre sosem voltam képes, de mindig is szerettem volna ilyen ember lenni. – lehet, hogy azért van így, mert Elena sosem szerette Katherinet, de számomra olyan volt, mintha anyám helyett anyám lenne. És a csalódás, ami akkor éreztem, mikor rájöttem, hogy csak kihasznál… azóta is képes fájdalmat okozni.

szavak száma: 469 zene: daemons megjegyzés: imádok veled játszani kredit:
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyVas. Márc. 02, 2014 11:20 am

- friend or enemy?
elena g. & victorie r., in mystic falls


Nem hagyhattam, hogy holmi Katherine söpredék megingasson. Már eldöntöttem, hogy mit szeretnék tenni a gyógyírral. Stefan-nak fogom adni, mert ő az egyedüli, aki ezt megérdemli. Katherine pedig rohadjon meg a pokolban.. Az utóbbi hetekben felszívódott, nem hallottunk felőle azóta, és ha a fülébe jutna, hogy valamit tervezünk ellene, akkor biztosan visszavándorolna a városba. Ezt nem hagyhatom. Maradjon minden így, „békében”. Nem hagyom, hogy egy bosszúálló kis csitri felrúgja ezt az idillt. Túl sokat szenvedtünk már, nekünk is jár némi kikapcsolódás.
- Azt se lehet tudni, hogy hol tartózkodik jelenleg. Először nem ezt kéne kiderítened, vagy ezt a pontot sikerült átugranod? – jegyeztem meg gúnyosan, ha ő így játszik, akkor én is. Nem vagyok egy könnyű ellenfél, ilyenkor örülök, hogy erős makacs természettel áldott meg a jó isten. Az előző érzelemkinyilvánításom már rég a homályba veszett, kívülről egy bátor, magabiztos lányt láthatott az ember, de belül egy kész káosz uralkodik. Az agyam szüntelenül kattog, Damon habozás nélkül bele fog egyezni ebbe az őrült tervbe. Ráadásul ő tudja, hogy hol van a gyógyír..
- Megadtad Katherine-nek a legnagyobb örömöt. Hagytad, hogy tönkretegyen téged, képtelen vagy továbblépni.. – halkultam el, majd elsimítottam egy kósza hajszálat. Egy másik kiutat kéne neki felajánlanom, ami sokkal kecsegtetőbbnek hangzik. Vagy egyszerűen szembesítem a kidolgozatlan tervével. De semmije sincs, nincsen cinkosa, azt se tudja, hogy hol van, nem rendelkezik akkora erővel, ráadásul még a gyógyír sincs nála!
- Tegyük fel, ha megszerzed a gyógyírt.. hogyan tovább? Egyszerűen lenyomod a torkán? Szerinted nem fog visszatámadni, elmenekülni? Klaus elől már ötszáz éve bujkál, hidd el, abban kiváló. – közöltem vele olyan hangnemben, mintha egy hétköznapi tényről beszélgetnénk. Mély levegőt vettem, és próbáltam valami mást kieszelni, de semmire se jutottam. Egy választásom maradt. Hamarabb Damon-höz jutni, mint ő, és lebeszélni őt erről az egészről, hogy eszébe se jusson egy pillanatra is átgondolni az ajánlatot.
A gondolatmenetemet megzavarta, és ismét erős, ámbár rendkívül kecses kezeit a nyakamon éreztem. Halkan felköhögtem, teljesen váratlanul érintett a támadása. Éreztem, ahogy lassan elzárja előlem a levegőt, lábammal kapálóztam, próbáltam kiszabadulni, de esélyem sem volt ellene. Egy erős szúrást éreztem a nyakamban, melynek hatására egy megrökönyödött nyögés, talán morgás tört fel a torkomból. Ez most komoly belém harapott? Amint elengedett sikerült levegőhöz jutnom, és immár begyógyult sebemről töröltem le azt a pár cseppnyi vért, mely félrecsöppent. Mélyen szívtam magamba az éltető oxigént, és eszembe jutott a válasz, az a lehetőség, amely mindvégig előttem volt, csak eddig nem vettem észre. Most pedig élni fogok vele.
- Rendben.  – képzeletben meglóbáltam a fehér zászlót, s beadtam a derekamat. – Tiéd a gyógyír, de jelenleg nincs nálam. Hová vigyem? – préseltem össze egy szigorúan egyenes vonalba az ajkaimat. Veszítettem. Vagy mégsem? Hisz ő mondta ez egy játék.. Hogy is van az a híres szólás? Tartsd közel a barátaidat még közelebb az ellenségeidet.



456 ahs theme bocsi a minőségért
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 9:37 pm



Elena & Victorie

it'd be the best for both of us.

Reménykedtem benne, hogy az érvek, amiket felsorakoztattam az ellen, hogy Elena saját céljára használja a gyógyírt hatnak majd a lányra, de sajnálatos módon ez nem így történt. Ezt a… Petrova vérvonalat nem olyan könnyű manipulálni, mint más naiv embereket és egyéb lényeket, mert ők maguk a manipulálás mesterei. Katherine még rám is rám tudta kényszeríteni az akaratát, pedig már akkor sem voltam egyszerű eset, amikor megismerkedtünk – azóta ez csak rosszabb lett, sokak állítása szerint.
Egy könnycsepp szántotta végig Elena arcát, ami arra engedett következtetni, hogy nem ő akarja használni a gyógyírt, hanem másnak szeretné adni. Valakinek, aki elég közel áll hozzá, hogy feláldozza minden vágyát, feladja, hogy újra ember lehessen. Mivel erősen kétlem, hogy az idősebbik Salvatore fivér szeretne újra ember lenni, azért csak egy valakire tudok gondolni, akinek a gyógyírt szánja: Stefan Salvatore. Katherine néhai szeretője, szerelme(?) az idősebbik Salvatore fivér mellett, természetesen. Milyen ironikus… úgy látszik, ha Stefant megkapod, mindig vele jár egy kis plusz, egy kis bonyodalom, mégpedig Damon. Ezek a nyamvadt Petrovák pedig képesek beleesni ugyanabba a hibába. Nem tudják értékelni azt, ami igazi, képesek lemondani róla az átmeneti izgalom, újdonság miatt. Mondanom sem kell… mindig is Stefan párti voltam.
Elena elhullajtott könnycseppje bizonyítékot adott arra, hogy jó úton haladok, ha meg akarom őt törni. Még nem sikerült teljesen elérnem, hogy lebontsa a falait, de már meggyengítettem. Már nem bírja soká a kísértést, hogy beadja a derekát nekem. Tudom. Érzem. Meg kell neki mutatnom, hogy bármennyire is aljasnak és szörnyűnek lát, nem én vagyok a negatív főhős ebben a történetben… Az Katherine. Mindig is ő volt. Bár gyűlölöm sajnáltatni magam, mi több gyűlölök arról beszélni, mi történt köztem és Katherine között kérdése pont kapóra jött. A párhuzam, amit kettőnk Katherine okozta szenvedései között lehet vonni, meg kell, hogy enyhítse őt annyira, hogy elgondolkozzon rajta, milyen érzés lenne Katherine torkán lenyomni a gyógyírt. Milyen érzés lenne a bosszú.
Akárhányszor, ha arra gondolok, mennyi szenvedést okozhatnék ezzel egykori barátnőmnek, kiráz a hideg – pozitív értelemben, természetesen. Épp annyira szenvedne, amennyire én szenvedtem, amiért megbíztam benne. Azzal, hogy megfosztanám vámpírlététől, megfosztanám őt mindentől, ami valaha fontos volt neki: önmagától, ahogyan anno ő is tette velem. Mert Katherine Pierce csak és kizárólag egy dologgal foglalkozik, mégpedig saját magával. Ez mindig is így volt és mindig is így lesz.
- Nekem sem hiányzik a jelenléte, hidd el. Ezért akarom őt elpusztítani. – a falhoz dőlve a körmeimmel kezdek dobolni az épület falán. Fel sem tűnt, hogy ennyire elszalad az idő. Ahogy a világosság, az én türelmem is egyre fogyóban volt. Ideje volt bevetnem az utolsó „fegyvert”, ami a tarsolyomban volt; Damon Salvatore.
És a név, mintha csak varázsszó lett volna, megtörte Elenát, kimutatva a gyenge pontját. – Mindketten tudjuk, hogy ha összefognánk, lenne esélyünk tönkretenni őt, akkor pedig nem kellene a pasidhoz mennem segítségért, aki gondolkodás nélkül beleegyezne, te is tudod. – elég ideje vagyok a városban Elena és baráti társasága után kutatva, hogy tudjam, Damon hajlamos elhamarkodott, rossz döntéseket hozni. – Nos… hogy döntesz? Velem játszol, vagy ellenem? – vámpírsebességgel Elena előtt termek, kezeim ismét a nyakára szorulnak - Mert ha ellenem foglalsz állást, figyelmeztetlek… - a falhoz szorítom Elenát, nyakánál fogva megemelem, hogy levegőért kelljen kapkodnia – nagyon mocskosan szoktam játszani. – félmosoly költözik ajkam egyik szegletébe, fenyegetően rázom a fejem. Kivillantom tűhegyes szemfogaimat, Elena meleg húsába vájom mit sem törődve azzal, hogy ő is vámpír. – Ne mondd, hogy nem figyelmeztettelek. – folytatom, ajkaimról csöpög a hasonmás vére, majd hirtelen elengedem őt és hátrébb lépek pár lépést.

szavak száma: 569 zene: daemons megjegyzés: remélem tetszik♥ kredit:
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Feb. 15, 2014 4:31 pm

- no, no and no!
elena g. & victorie r., in mystic falls


Az ágyam szélén idegesen forgattam a kezemben lévő kis fiolaszerűséget. Külsőre leginkább arra hasonlított, de mégse volt az. Volt egy nemes neve, de a gondolattól is kirázott a hideg. Vigyáznom kellett rá, nehogy elejtsem, különben mindennek vége lesz, s a bele fektetett időnk, energiánk elvész. A tágas szobát hangos lélegzetvételem, és szapora szívverésem hangja töltötte be. A függöny el volt húzva, és majdnem teljes sötétség uralkodott a szobában, csakhogy egy kis résen beszűrődött a napfény. Mégis mi tévő legyek vele? Bevehetném, itt és most, és az összes problémám megszűnne. Ismét normális lehetnék, azt az életet élhetném, amelyet eddig is. Ez lenne a legegyszerűbb, de mégse tehettem meg. Nem leszek ennyire önző, hogy megfosszam Stefan-tól a boldogságot. Ő érdemli meg a gyógyírt...
Lehunytam a szememet, miközben Victorie - ha jól emlékszem - egész ésszerű érveket sorakoztatott fel. Nem veszíthetem el Stefan-t. Nem bírnám el azt a tudatot, hogy én okoztam a halálát. Nyomatékosabban beszélt, és az érzelmeimet képtelen voltam elfojtani. Egy kósza könnycsepp szelte át az arcomat, és rohamosan az államig lecsurgott. Gyorsan letöröltem, és hangosan, kicsit kellemetlenül megköszörültem a torkomat. A hideg szél mardosta az arcomat, de jelen esetben nem éreztem késztetést a borzongásra. Nem fáztam, holott emberként már rég dideregve sietnék a meleg otthonomba. Mondjuk.. avval nem rendelkeztem, hála nekem..
- Ahhoz neked semmi közöd, hogy én mit érzek, és kit veszítettem el. Köszönöm, hogy emlékeztettél rá. - válaszoltam ridegen, és kimérten. Nem fogja megkapni azt, amit akart. Pont ugyanolyan, mint Katherine, és ebből adódóan tudom, hogy nem fogja ennyiben hagyni. Küzdeni fog a végsőkig, akárcsak én is.
Végighallgattam történetét, bizonyára több évet foglalt össze ebben a pár mondatban. Mondhatni nem lepődtem meg, Katherine Pierce már csak ilyen. Más nem érdekli önmagán kívül, és nem számít, hogy kin gázol át célja elérése érdekében. Így jobban belegondolva szerintem nincs nála undorítóbb, utálatosabb ember e világon. Még Klaus-ban is több emberség szorult, pedig valljuk be ő sem testesíti meg a jó fogalmát. Mondjuk ki..?
- Ő már csak ilyen. De tényleg nem tudok neked segíteni, azt se tudom, hogy hol van jelenleg. És szeretném ezt így hagyni. Nem hiányzik a jelenléte. - csóváltam meg a fejemet, és eszembe jutott, hogy hányszor adta ki magát Elena Gilbert-ként. Nem. Erre egyáltalán nem volt szükségem. Olyan gondolatok fogalmazódtak meg bennem, miszerint hagynom kéne a fenébe, és hazamenni. Illetve még a vér is átfutott.. Igen, mindenképp vissza kellett mennem a Salvatore panzióba, egyedül ott volt tasakos vér.
Beszívtam az alsó ajkamat, és elmerengtem Victorie mellett. Az éhség kínzó gyötrelemmel keletkezett bennem. A gondolatomat egyedül egy név tudta félresöpörni: Damon Salvatore.
Egyből felszaladt a szemöldököm, és zaklatott, rémült pillantásomat oly mélyen vájtam az övébe, mintha lelkének minden egyes titkát fel akartam volna tárni.
- Nem! - vágtam rá dühösen, és nyert. Megtörtem, megmutattam legnagyobb gyengeségemet. Nálam egyedül egy személy létezik, aki jobban utálja Katherine-t, és az nem más, mint kedvesem. Ő gondolkodás nélkül belevágna ebbe az egészbe, és még ki is nézem belőle, hogy a tudtom nélkül eltávolítaná a gyógyírt. - Ezt felejtsd el. Menj el, próbáld élni a kis életedet, felejtsd el Katherine-t, és a kis bosszúhadjáratodat. El fogsz bukni, mint mindenki más. Majd eljön az ő ideje.. - halkultam el a mondatom végére, és csak most tűnt fel, hogy kezeim mennyire remegtek. Miért? Talán a félelemtől? Talán attól, hogy megkapja azt, amit akar? Muszáj minél hamarabb kiszabadulnom e beszélgetés alól, különben.. a gyógyír rossz kezekbe fog kerülni.



563 gangsters paradise imáádlak<3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyVas. Feb. 09, 2014 8:28 pm





Victorie & Elena

it'd be the best for both of us.

Le sem tudta volna tagadni, hogy nála van a gyógyír. A reakciója mindent elárult, hiába próbált nyugalmat, higgadtságot erőltetni magára. Ebből látszik, hogy ő nem egészen olyan, mint Katherine: nem tud úgy hazudni.
Biccentek, amint beismeri, hogy nála van a gyógyír. Az első lépés kipipálva, már csak meg kell győznöm, hogy adja át nekem, vagy használja Katherine ellen ő maga. – Miért utasítanád el? – érdeklődve fürkészem az arcát, mielőtt még étetlen kifejezés ülne ki arra, folytatom a gondolatmenetemet – Elvégre… senki nem használt gyógyírt korábban. Honnan tudod, hogy rögtön az után, hogy valaki emberré válik, nem hal meg, vagy nem fog kinézni olyan öregnek, mint amennyire idős valójában? A helyedben én nem kockáztatnám, hogy valamelyik szerettemen használom, elvégre nem tudom, milyen mellékhatásai vannak. – tele akarom beszélni a fejét kétségekkel, manipulálni akarom őt, ahogyan Katherine manipulált engem. A legjobbtól tanultam… nem hiszem, hogy nekem ne menne. – És, ami még fontosabb… Ha – ismétlem, ha - a gyógyír úgy fog működni, ahogy reméled… hogyan fogod végignézni, mi fog benned lejátszódni, ha az a valaki, akinek odaadtad a szemed láttára lesz percről percre egyre öregebb, majd meghal? Hogyan fogod átvészelni, tudva, hogy a halálának te vagy az oka, mert te adtad neki a gyógyírt? Úgy tudom, elég embert vesztettél már el az életedből. Tényleg hiányzik egy plusz veszteség? – a falnak dőlök, fáradt sóhaj hagyja el ajkaimat, kezemmel átfésülöm pár hajtincsemet. Azt hittem, könnyebb dolgom lesz a Gilbert lánnyal, de sajnos a makacssága nem különbözik Katherineétől. Ha nem is ugyanolyanok – ahogy eddig hittem -, de némi hasonlóság azért csak van köztük.
Mosoly szökik a szám szélébe, amint meghallom a hasonmás kérdését. Ügyes, el szeretné terelni a témát. Kár, hogy velem nem ilyen könnyű a játszma. – Hogy mi történt köztünk? Hát ez egy bonyolult történet. – vonom meg a vállam, egy rövid sóhaj kíséretében folytatom - Katherine… nos, ő tanított meg mindenre, amit tudnom kellett a vámpírlétről. Ő változtatott át, majd szárnyai alá fogadott, úgy tekintettem rá, mint ha a nővérem lenne. Annyira… buta voltam! Naivan elhittem, hogy tényleg a barátnőm akar lenni, holott csak kihasznált, hogy segítsek neki a Klaus elől bujkálásban. Mindenhol a háttérbe szorultam, senkinek sem voltam elég jó Katherine mellett. Ő valahogy mindig… fontosabb volt. Túl későn jöttem rá minderre, amikor már semmim sem maradt. Sem családom, sem barátaim, sem szeretőm nem volt többé. Megpróbáltam visszaszerezni az életem, de hiába. Újat akarok kezdeni, új környezetbe beilleszkedni, új embereket megismerni, megtalálni a szerelmet. De képtelen vagyok ezekre a dolgokra összpontosítani, amíg csak a bosszú jár a fejemben. Elégtételt kell vennem rajta, másképp nem tudok a saját életemre koncentrálni. – a földre szegezem a pillantásom, mintha csak olyan érdekes lenne, mikor ismét felnézek, már rendezem az arcvonásaim, a múlt okozta sérelmeket mélyre eltemetem magamban, ismét elszántan, célratörően beszélek. – Szóval… most már tudod, miért akarom őt holtan, vagy legalábbis összetörve látni. Tudom, hogy a te életedet is tönkretette, vagy legalábbis nagyon igyekszik, hogy tönkretegye. Ezért is fordultam első körben hozzád. Ha ezek után sem akarsz segíteni, fel kell keresnem azt a személyt, aki még nálad is jobban megveti Katherinet… a barátodat. Damon Salvatore, igaz?


szavak: 506 zene: can't believe megjegyzés: én is bocsi <3
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Feb. 01, 2014 6:19 pm

- i'm sorry, but who are you?
elena g. & victorie r., in mystic falls


Egyáltalán nem volt kedvem fecserészni egy vadidegennel, ki arra az emberre emlékeztetett, akit a legjobban gyűlöltem ebben a világban. Szerintem évekig ismerhették egymást, ha nem többet. Katherine minden egyes mozdulatát sikeresen a magáévá tette. Apropó Katherine.. már hetek óta nem hallottam felőle, és fel se tudom idézni mikor láttam őt utoljára, amelynek mondjuk rendkívül örülök, eggyel kevesebb problémával kell megküzdenem. És mikor az ember már azt hinné, hogy megszabadult ősellenségétől, megérkezik a kis másolata.
- Mindenki ezt akarja. - csóváltam meg a fejemet, és már bosszantott az egész viselkedése. Még hogy nem gyerekes.. Találjon valaki mást, aki tönkre szeretné vágni az életét, úgy is sok jelentkező akadna a feladatra. Én már belefáradtam ebbe. Ha Klausnak, egy ezer éves hibridnek nem sikerült véglegesen eltüntetni őt a föld felszínéről, akkor én - egy hasonmás - hogyan tenném? Persze egy vámpír állna mellettem, de ahogy elnézem, ő sem volt idősebb nála. Veszett ügy az egész, kárba veszne az erőfeszítésünk.
Nem akartam vele ujjat húzni, habár közeledését egyáltalán nem vettem fenyegetésnek. Meghallgatom. Pár percet csak fel tudok áldozni az életemből, és ki tudja? Talán még meggondolom magam, habár erre nem igazán láttam esélyt. Karjaimat mellkasom alatt összefontam, és előre-hátra hintáztam, miközben monológjába belekezdett. Végighallgattam őt, és nem szóltam közbe, mondjuk az sosem volt rám jellemző. Mindig adok annyi tiszteletet a másiknak, hogy ne arcátlankodjak bele.
Szinte a levegő is megállt körülöttünk, amikor kiejtette azt a bizonyos szót a száján. Gyógyír. Ebben az átkozott városban mindenki tud mindent? Itt semmi sem marad titokban? Nagyot nyeltem, és próbáltam megőrizni a hidegvéremet. Már rég el kellett volna innen mennem, nem szabadott volna hallgatnom rá. Ennél már csak rosszabb lesz..
- Igen, nálam van. - meg se próbáltam tagadni, hisz szemmel láthatóan észrevenné a legkisebb füllentésemet is. A földet kezdtem el szuggerálni pillantásommal, miközben a levegőt fújtam ki hangosan. - Bármennyire is kecsegtetően hangzik az ötleted, el kell, hogy utasítsam. - pillantottam fel ismét rá, immár meggyötörten. Stefan-nak szánom azt a gyógyírt, megérdemli, hogy egy teljes, emberi életet élhessen. Annyi mindent tett értem, ideje, hogy viszonozzam rengeteg jótettét. Természetesen, én is vágytam rá. Hisz ki nem? De én.. nem érdemlem meg. Ő viszont igen, képes vagyok feláldozni érte hőn áhított vágyamat. Hátha lesz egy újabb esély.. valamikor..
- Katherine erős, akár kudarcba is fulladhat a terv, nem éri megkockáztatni. Amúgy is.. a gyógyír nem őt illeti, hanem valaki mást. Sajnálom, azért bízok benne, hogy sikerrel jársz, egy másik ötlettel.. - halkultam el a mondatom végén, és egy kóbor szürke macska nyávogására lettem figyelmes az utca másik végéből. - Mi történt köztetek? Mármint mi késztetett erre? - és a kíváncsiságom a felszínre tört, hogy megtudakolja azt a kérdést, amin már percek óta pattogott..



444 lana del rey bocsi drágám <3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Jan. 18, 2014 11:12 pm





Victorie & Elena

it'd be the best for both of us.

Ez a lány, Katherine hasonmása épp annyira irritáló, mint ő maga. Mondhatja, hogy a külső nem minden, de az ő ereiben is Petrova vér csörgedezik, a természetét pedig nem tagadhatja le. Barátném összes rokona – akár távoli, akár közelebbi -, akivel eddig volt szerencsém találkozni, ijesztően tüzes, arrogáns, és… úgy viselkedikk, mintha ő lenne a világ közepe. Mindegyikük, kivétel nélkül. Idővel – ami pedig bőven Elena rendelkezésére áll – ő maga is ilyen lesz. Hiába próbálja tagadni, vagy figyelmen kívül hagyni az önimádó gondolatait, egy ember, vagy jelen esetben vámpír nem tudja sokáig távol tartani magától a természetét, akárhogy is próbálja.
Tetőtől talpig végigmérem Elenát, hogy találjak valami különbséget közte, és Katherine között, azonban csak a hajuk és talán az öltözködési stílusuk az, ami alapján meg tudom őket különböztetni. Katherine haja sokkal szebb e nélkül a természetellenes, vörös tincs nélkül. Nos, igen. A mi generációnknak sokkal kifinomultabb ízlése van, mint a mai fiataloknak. Mi tényleg tapasztaltuk, hogy a szépségért szenvedni kell, a lehető legszorosabbra húztuk a fűzőnket, kényelmetlen magas sarkú cipőkben táncoltunk a bálokon, nem csak felhúztunk egy tornacipőt, meg egy márkás csőfarmert.
Bólintok, amikor bemutatkozok. A nevével semmi újat nem mondott nekem, gondosan utánanéztem az adatainak, mielőtt csak úgy letámadtam az utcán, valamint afelől is érdeklődtem, milyen sérelmeket okozott neki eddig Katherine. Ezekkel az információkkal a kezemben talán könnyebb lesz őt meggyőznöm, hogy álljon az én oldalamra, és segítsen leigázni Katherine-t.
Magam mellé engedem a kezem, és nemtörődöm módon megvonom a vállam. Végül is, nem lep meg, hogy nem fog velem kezet. Fél perccel ezelőtt még fojtogattam, ami valljuk be, nem nevezhetünk túl kedvező első benyomásnak, bár nem is akarok a puszipajtása lenni.
- Ez nem csak valami gyerekes játék, az én szándékom komolyak. Tényleg tönkre akarom őt tenni. Azt akarom, hogy szenvedjen. – mintha csak a gondolatai között olvasnék, tudom, mi jár a fejében. Mindenki arra gondolna, ha megosztanám vele a szándékaimat, hogy mégis mit tehetnék én Katherine ellen? Hiszen ha Klaus nem tudott rajta elégtételt venni, nekem hogyan sikerülhetne. – Nem hagyom. És te sem mész sehová. Végighallgatsz. – egy lépést sem tettem felé, csupán a hangnememből érezhette, hogy komolyan beszélek, valamint, hogy nem lenne jó vége, ha itt hagyna. – Tudom, hogy kételkedsz bennem, hiszen ha a legősibb vámpírnak sem sikerült őt tönkretennie, nekem mi esélyem lenne rá? De a helyzet az, hogy én jobban ismerem őt bárki másnál. Én vagyok a legjobb barátnője. Illetve… csak voltam. Ő tanított meg mindenre, amit tudok, ismerem a gondolkodását, az összes trükkjét. Tudom, hogy ha menekülne, merre futna. Jobban ismerem őt bárki másnál. – hogy nyomatékosítsam a mondandómat, egy kis hatásszünet után folytatom – Együtt tönkretehetnénk őt. Azt beszélik, nálad van a gyógyír. Nem tudom, mik a terveid vele, de gondolj csak bele. Katherine tönkremenne, ha emberré változna, ráadásul pár éven belül meg is szabadulnánk tőle. – mosoly kúszik a szám egyik sarkába, ami egyre csak szélesedik, ahogy jobban belegondolok, mekkora szenvedést okozna ez a drága barátnőmnek, én pedig végre túl tudnék lépni a múlton, és élni a saját életemet.
Kezemet végigsimítom a hajamon, hogy megbizonyosodjak róla, nem-e tette tönkre a szél, majd gyorsan rendezem az arcvonásaim, és Elena reakcióját kutatom. Nagyon remélem, hogy nem mond nemet az ötletemre, de ha mégis… nos, vannak még egyéb módszerek a tarsolyomban, amivel rávehetem, hogy csatlakozzon hozzám tervem megvalósításában. Ha pedig még úgy sem egyezik bele, nos… csak annyit kell tennem, hogy eltulajdonítom a gyógyírt. Az sem lehet olyan nehéz. Az évek alatt megtanultam már egy-két módszert, amivel bárkiből ki lehet szedni az információt, amire szükségem van.


szavak: 575 zene: can't believe megjegyzés: szeri :3 <3
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyVas. Jan. 12, 2014 12:28 pm

- i'm sorry, but who are you?
elena g. & victorie r., in mystic falls


Az utcai lámpák haloványan pislákoltak, miközben kocogtam. Valami legújabb sláger szólt a zenelejátszómból, melynek a nevét se tudtam. Egyszer odaadtam Jeremy-nek, mivel ő jobban ért ezekhez a kütyükhöz, és azt is tudja, hogy mi a divat manapság. Én leragadtam Madonna fiatalkori számainál, én azokon nőttem fel, nem ilyen.. hogy is mondjam szépen? Túlpörgött, ének-nélküli, technó izéken. Gyors üteme miatt egyre fürgébben kezdtem el szedni a lábamat. Nem egy átlagos telet írtunk, a hó szinte semmit se lepett el, most is olyan öt fok körül lehetett. Annak ellenére, hogy az óra most ütötte meg a négyet, sötét volt. Ezt utáltam a télben..
Igyekeztem egyenletesen venni a levegőt, nehogy a rekeszizmaim kiszúrjanak velem, és elkezdjen fájni az oldalam. A tesi tanárnő mondta mindig, hogy ne csacsogjunk futás közben, különben mi járunk rosszul. Így utólag belegondolva tényleg eléggé kellemetlen volt.
A hűvös szellő marta az arcomat, és kezdtem ráunni ezekre a monoton számokra. Jeremy csak ilyeneket töltött le rá? Megálltam, és a térdeimen támaszkodtam, levegőért kapkodva. Elfáradtam. Szomjas voltam.. És most nem teára gondoltam, hanem.. vérre.
Nagyot nyeltem, amint magam elé képzeltem egy makulátlan, hófehér nyakat, melyről csurog lefelé a csodálatos vörös színű nedű. Nem is fájna az embernek, hisz megigézném, hogy felejtse el. Közelebb lépnék hozzá, megragadnám, és fogaimmal..
Nem!
Megráztam a fejemet, és levágtam az utat. Általában a főtéren áthaladva szoktam hazajutni, de volt egy rövidebb szakasz is. Igaz, hogy kihalt, régi utcákon kell keresztül vágnom, és nem csodálkozhatok a belváros szépségeiben, de ha egyszer muszáj.. Így legalább csökkennek az esélyeim, hogy egy ártatlannal találom magam szembe. Nem is akarok belegondolni, hogy mikre lennék képes..
Lassítottam, a végén meg szinte már gyalogoltam. Kikapcsoltam ezt a fülfájdító zenét, és mélyen magamba szívtam a friss levegőt. Teljesen eltemetkezve gondolataimban, sétáltam egymagam. Annyira belefeledkeztem mindenbe, hogy a következő támadás váratlanul ért engem. A falhoz voltam szorítva, és felemeltem pillantásomat. Hirtelen belém szorult a levegő, majd megnyugodtam. Első ránézésre olyan volt, mintha Katherine állna velem szembe. Mondandójából kiderítettem, hogy ismerte őt. Óóó.. minő meglepetés! Szorításából ítélve sokkal erősebb volt nálam, így gyorsan elvetettem a visszavágás gondolatát. Még a végén én járnék rosszul..
- Nem minden a külső. - feleltem egyszerűen, és mikor elengedett megszokásból megdörzsöltem a nyakam. Kitűnő! Katherine egyik ellensége. Hány embert sikerült magára haragítania az évek során?!
Megigazítottam a lófarkamat, és nem tudtam hová tenni az egész szituációt. Miért pont tőlem kell segítséget kérnie? A lány - Victorie - hátrált, így alaposabban végig tudtam őt mérni. Igazából nem a külseje hasonlított hasonmásomra, hanem az egész kisugárzása, a beszéde, a gesztikulálása. Mint egy mini Katherine..
- Elena, habár gondolom, te ezt már tudtad. - vontam meg a vállamat, és összekulcsoltam az ujjaimat magam előtt. Bizonytalanul néztem a kezét alig fél méterre tőlem, és nem nyújtottam viszonzásra. Épp most támadt rám, akár még ki is törhetné, szóval nem. Nem fogtam vele kezet. - Nem akarok Katherine gyerekes játékaiba belekeveredni, így is elég problémám van. Bosszút akarsz? Állj be a sorba. - nevettem el magam a mondatom végén. Még Klaus-nak se sikerült eltenni Katherine-t a láb alól, pedig ő több, mint ezer éves. Mit akar ez az utánzat? Elégtételt? Mennyien akarjuk ezt..
- Adok egy jó tanácsot: Hagyd az egészet. Nem éri meg. - ráztam meg nemlegesen a fejem, és egy halk sóhajt préseltem ki ajkaim közül. - Nos.. ha csak ennyi lenne, akkor én mennék is. - tekintetemmel az övét fürkésztem, és volt egy halvány sejtésem, hogy ennek még korántsem volt vége..



567 blue jeans béna lett
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Jan. 11, 2014 10:08 pm


Elena & Victorie

I need your help.


Nem ismerek magamra.
Már több hete vagyok itt, és a város még mindig ugyanolyan nyugodt és hétköznapi, mint azelőtt volt, hogy idejöttem. Ez annyira nem rám vall, sürgősen össze kell szednem magam, különben csalódást okozok saját magamnak. Ezért is kell minél hamarabb belekezdenem a „tegyük pokollá Katherine életét” tervembe. Ma neki is fogok. Az első dolgom, hogy megtaláljam a hasonmását, Elena Gilbertet. Tudtommal gyűlöli őt, ezért erősen kétlem, hogy nemet mondana a szövetségre, amit felajánlok majd neki: segítsen tönkretenni Katherine-t egyszer és mindenkorra, ezzel ő is csak jól járna.
Hogy miért is utálom őt ennyire? Pokollá tette az életem. Mióta megismertem, a háttérbe szorulok, mindenkinél csak második vagyok, Katherine után. Elegem van ebből, véget akarok neki vetni. És véget is fogok. Nekem mindenem megvan, amire szükségem van, míg neki… nos, semmije sincs, de legfőképpen szabadsága nem.
Unottan sétálgatok, hátha felbukkan a hasonmás, de egyelőre sehol nem látok egyetlen ismerős arcot sem. Ha tényleg annyira hasonlítanak Katherinenel, mint ahogyan beszélik, nem lesz nehéz felismernem őt. Ezer közül is képes lennék felismerni azt az alattomos arcot.
Amint megfordulok, meg is pillantom. Ez biztos, hogy Elena. Habár meghökkentően… ugyanolyanok, a járása, a kisugárzása, az egész viselkedése más. Aki annyira ismeri Katherine-t, mint én, sosem tévesztené össze őket. Nekidőlök egy kihalt utcán az épületnek és hallgatózok. Várok, ameddig Elena ideér, és mikor meghallom a lépteit magamtól nem messze, hirtelen a torkánál fogva a falhoz nyomom. – Tényleg annyira hasonlítotok, mint ahogy beszélik. – félmosoly kúszik ajkaim egy sarkába, majd enyhítek a lány szorításán. – Nem akarlak bántani, ne félj. Sőt, igazából… - pillanatnyi hatásszünetet tartok, hogy megbizonyosodjak róla, nem kezd el segítségért kiabálni, vagy rám támadni. Bár… ő járna rosszabbul, nem én, de attól még nem akarok jelenetet rendezni. – a segítségedet szeretném kérni. – még jobban engedek a szorításomon, végül leveszem Elenáról a kezem, és távolabb lépek egy lépéssel. – Egyébként… a nevem Victorie. – hátradobom a hajam, majd kezet nyújtok a lánynak, az arcomról le sem lehetne vakarni a vigyort, ami Elena értetlensége miatt ékesíti ajkaimat.

szavak: 328 zene: can't believe megjegyzés: béna kezdő, de remélem megteszi :$ <3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptyVas. Jan. 05, 2014 3:34 pm

Sok minden hangzik most el, és sok kérdés marad megválaszolatlan. Két dolog történik, ami miatt már nem válaszolok neki egy szót sem. Az egyik az, hogy valaki megvágja magát a közelünkben. Nő az illető, halkan sikkant is egyet, néhány méterre áll csak tőlem, így a vérének a szaga bekígyózik az orromba rövid idő alatt, pontosan balra, négy lépésre van, Lara is jól láthatja a lányt és én is tökéletesen látom őt, a vérét még tökéletesebben érzem. Azt az éltető vörös nedvet ami a táplálékom alapja ami nélkül, elsorvadok és elaszok, nem halok ugyan meg, de néhány hét alatt, lényegében mumifikálódnék, és gyakorlatilag mozdulatlan hulla lenne belőlem. Amit nem szívesen tapasztalnék meg, ezért sem húzom olyan sokáig a vérivást, 4-5 nap amit egészen jól bírok, nekem valahogy nem jött be az állati vér, a tasakost hidegnek ítélem, újra felmelegítve, pedig már valami borzalom. Elhalnak benne dolgok. Vagy nem is tudom, hogyan is fejezzem hírtelen ki, most amikor az éhség ilyen szinten mardos, hogy érzem a fogaimat a számban, a nő szívverését hallom, megfeszülök, uralkodni próbálok magamon, de érzem, hogy nem megy, lehajtom a fejemet, hogy a hajam takarja az arcomat, képtelen vagyok pillanatnyilag megmozdulni. Jelenleg csak egy irányba vinne a lábam, méghozzá a nő irányába, a torkának, hogy harapjam és vérét kortyolhassam. Igen, ezt akarom, éhes vagyok, és az éhségem akarom csillapítani. Szemeim fehérje elvörösödik, ahogy az erezet is kirajzolódik, vagyis vámpírvonásaim feltűnnek, és ha Lara elég közel áll, és engem figyel, talán a hajam takarásából is láthatja, velem mi is történik. Majdnem öt napja nem ettem, nem vettem vért magamhoz az éhség már így is kínzott, de most, hogy a lány így megvágta a kezét ilyen közel hozzám, és látom, hogy a vére az utca kövére cseppen, nehezen uralkodom magamon. Pedig nem vagyok már kezdő. A hajtű nálam marad, de nem tudom, hogyan nem rémlik az a mozdulat, csak, hogy megpróbálok magamon uralkodni, és még a többi ember a lányra figyel, elindulok, az ellenkező irányba amint megtudok mozdulni, majd ahogy nincs felém figyelem, a vámpírok gyorsaságával tűnök el a színről, hogy több utcával arrébb, kielégítsem az éhségemet ami már durván kínoz. Nem húzhatom már tovább, majdnem ott helyben táplálkoztam. Az egyik pillanatban a vérző lányt akartam megharapni, a következőben már Larat, azt hiszem ekkor került hozzám a hajcsat.
Éhem csillapítom, egy nő torkából, akit előtte nem igéztem meg, csak megharaptam, de miután végeztem vele megbűvölöm, és nem engedem neki, hogy levegye a nyakából a kendőt, kössön oda mindig egyet, néhány héten keresztül. Így el lesz fedve a harapásom nyoma.

Köszönöm a játékot!
Játék Vége
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           EmptySzomb. Jan. 04, 2014 7:42 pm

- Ohh, hát az szomorú. - más hozzáfűzni valóm nincs ahhoz, hogy jó ideje nem volt min mosolyognia. Hát ami azt illeti én sem vagyok arról híres mostanában, hogy olyan sok okom lenne az örömre. De ez most mindegy is.
- Ráadásul? - valamibe belekezdett, de nem folytatta és csak azért kérdezek vissza. Maximum nem fog válaszolni. De folytatja a mondandóját, így a közbevetett kérdésem tulajdonképpen teljesen felesleges volt.
- Hűha... wáó... - erre azt hiszem nem lehet hirtelen máshogy reagálni. Ismertem őket is, de csak nagyon futólag, hiszen akkor kislány voltam még és nem igazán érdekeltek a felnőttek vagy a világuk.
- Hogy érted ezt? - ha már felhozta, hogy a nagybátyja valamit a fejéhez vágott, rákérdezek. Nem akarom én faggatni, csak annyira érdeklődöm, amennyire még úgy gondolom, hogy az nem bántó.
- Erre nem emlékszem, de ha tényleg havat tömtél a számba, az elég undok dolog volt. - nem tudok ehhez mit hozzátenni, erre én nem emlékszem, és ami azt illeti, ha valóban megtörtént, akkor nem is szeretnék.
- Aha. Értem. - én ugyan nem fogom bizonygatni neki, hogy mást is lehet a karácsonnyal kapcsolatban gondolni, azt hiszem ez mindenki magánügye. Nekem sok emléket jelent, kellemes és jó emlékeket. A családomat, akiket egykoron mindennél jobban szerettem, aztán elvesztettem és akik még ma is olyan pokolian hiányoznak, mint amikor elvesztettem őket.
- Nem kell sajnálnod. Mindig ez van, amikor először érintetek meg. Aztán később már nem ilyen... látványos. - szólalok meg, miután megérintett. Később ez is jobb lesz.
- Ha nem lenne lényeges, nem kérted volna. Szóval? Halljam, mihez kellett a csuklóm?! - kérdezem meg újra, mivel kérte és megtettem, amit kért, szóval azt hiszem jár annyi, hogy legalább tudjam miért.
Figyelem, ahogy elmegy, majd visszajön és a kezembe tesz valamit. Előbb ránézek, kérdőn, mert nem értem, hogy ez most akkor mi is? Mármint a helyzet, a csuklóm és, hogy valamit a tenyerembe ad. Aztán megnézem, hogy mit is kaptam.
- Nick, én ezt nem értem. Nagyon szép ez a csat, de miért adtad a kezembe? És mi volt ez az egész az előbb? - kedvesen, de értetlenül cseng a hangom, mert ötletem sincs arról, hogy mit is akar pontosan.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér           Empty

Vissza az elejére Go down

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» Főtér
» Fõtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros-