world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         EmptySzomb. Szept. 21, 2013 3:04 pm



kiss me hard before you go
ELIJAH + ELENA
[You must be registered and logged in to see this image.]
Az orrából fújt meleg lehelete csiklandozza az arcomat, miközben pillantásomat le nem veszem róla. Akarom látni a megtörést az arcán, vagy azt mikor beadja a derekát, mikor nem tud már férfi ösztönein uralkodni..
- Na mire vársz? - cseng játékosan a hangon, és szabad kezemmel hullámos fürtjeimet kezdem el az ujjaim közé csavarni. Gyermeki ártatlansággal tekintek fel rá, és egyik lábamról a másikra helyezem a testsúlyomat. Mikor már épp azt hittem, hogy én fogok nyerni, eltol magától, és ismét a hátával találom magam szembe. Hátrálok egy lépéssel, kifújom a levegőt, és jelen pillanatomban akár ezer névvel tudnám őt ellátni.
- Gyáva vagy. - kínzó lassúsággal mondom ki mindkét szót, artikulálva. Ez az igazság, Elijah sosem a tettek ura, megbújik a sarokban.
- Még meddig fogod hajkurászni a régi Katherine-t? Vagy a régi énemet? Fogd már fel, hogy a világ tovább megy, csak te vagy leragadva a múltban! - emelem fel a karjaimat a magasba, majd a hajamba túrok mind a tíz ujjammal. Pedig milyen szépen mutatott volna, ha ketten, karöltve betipegtünk volna Katherine-hez. Tudom, hogy a sötét, romlott lelke mélyén való, halandó érzelmeket táplál, és biztosan rosszul esett volna neki. De Elijah-t.. még csak ennyire sem lehet irányítani.
Ismét felém fordul, és azokat a sötétbarna íriszeket kezdem el tanulmányozni. Egy bájos mosolyt erőltetek nagy nehezen rá az arcomra, és otthagyom, mintha valaki rávasalta volna. Lassan közelítek felé, mintha már messziről kiszemeltem volna a prédámat.
- Úgy látom nem tudunk dűlőre jutni. - hagyja el egy unott sóhaj az ajkaimat, és ismét a korlát, és a testem közé zárom Elijah-t. Még, hogy ő nem akar tőlem semmit.. Akkor nem kéne így tálcán felkínálnia magát. Így még jobban lejáratja magát előttem, hogy nem tud dönteni.
- Tegyél meg nekem valamit. - pajkosan játszadoznak az ujjaim a hasánál. - Ha találkozol Miss Pierce-szel, add már át neki az üdvözletemet, illetve azt, ha még egyszer a szemeim elé kerül, nem fogja azt túlélni. - dobom hátra a hajamat, és a nap melengető sugarait érzem a hátamon, feltöltve vele egész testemet.
- Sőt, magam fogom kitépni édes kis szívét. - súgom Elijah fülébe. - De ha szeretnéd.. elküldöm neked levélben, úgyis imádod azokat. - harapok az alsó fülcimpájába, és vigyorogva magam mögött hagyom a legidősebb Mikaelson-t.

VÉGE!
bocsi, csak már nagyon nem lehetett volna hová vinni. majd még játszunk!
371 [You must be registered and logged in to see this link.] bocsi, az inaktivitásom miatt
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         EmptyHétf. Aug. 05, 2013 8:30 am


Elena & Elijah
Please, don't do this!



Hiábavaló, kósza gondolat volt hinnem, hogy megbánthatom. Ugyan ki vagyok én, hogy a kedvemért majd visszatér az az Elena, akit egykor kedveltem, s akinek az élete számomra is fontos volt. Ez a nő, aki velem szemben áll, csak egy olcsó utánzata annak a nőnek, akit valaha szerettem. Igen, Katerináról van szó. Szerettem őt is, és szerettem Elenát is. Talán valahol a lelkem mélyén még Elena iránt is érzek valamit. Hiszen neki köszönhettem, hogy visszaadott valamit abból, amit emberségnek hívnak, és amit oly nagyra becsülök még mindig. De most, ahogy végignézek Elenán, nem látok semmit. Mintha egy üres váz lenne előttem. A tekintetében már nem látom azt, ami miatt felkeltette az érdeklődésem, és a viselkedése szinte megbotránkoztat. A hangja bánt, s jelenleg még tartom magam, belül rettenetesen fáj így látnom őt. - Te mondod nekem, hogy nem ragadhatok a múltban, mikor te a múltbéli problémáid miatt vagy ilyen, aki most vagy? Nem is különbözünk olyan sokban Elena, mint azt hinnéd... Talán... - Elfordulok, és távolabb megyek, mert a közelsége az őrületbe kerget, és a legnagyobb baj, hogy ezzel tisztában van, jobban, mint én.
- ... Talán csak annyi a különbség, hogy téged könnyebb megölni... Engem szinte lehetetlen... - Nagyképű gúny, mely a régi Elenát már bántotta volna, s a régi Elena ilyenkor már a könnyeivel küszködött. Akkor nem tudtam mit kezdeni a könnyekkel, most viszont azon kapom magam, hogy bár a régi Elena állna itt velem szemben, és nem ez az Elena arca mögé bújt ismeretlen.
- Azt hiszed, megbánthatsz a szavaiddal? Azt hiszed, magamtól erre nem jöttem rá? Katherine átvert, tudom. Szerinted nem jöttem volna rá erre? És szerinted milyen ember lennék, ha nem adnék egy újabb esélyt arra, hogy megtaláljam azt a lányt a Katherine álca mögött, aki volt? - Kérdések sokasága, s a hangom halkul. Képtelen vagyok folytatni, fáj, hogy Katerina ismét átvert, de nem mutathatom a gyengeségem. Nem láthatnak gyenge átvert férfiként, ahogy érzem magam. Csak egy baj van, hogy Elena egyszer már beláthatott e mögé, az álca mögé, s könnyen megismerhetett. Most először érzem azt, hogy sosem kellett volna megnyíljak előtte.
Hagyom magam. Hagyom, hogy a kezét összekulcsolja az enyémmel, hagyom neki, hogy közel kerüljön hozzám. Túl közel került, és kezdem elveszteni a fejem. Érzem, hogy ismét előtörnek azok az érzések, amit iránta éreztem, és ahogy közeledik az ajka, szinte várom azt a csókot, mely sosem történhet meg.
Ez csak játék... Ezzel próbálok ellenállni, de Elena az érzelmeimre próbál hatni, eddig sikeresen. Megszorítom a kezét, és egy pillanatra lehunyom a szemeim, mintha várnám a csókját, mintha tényleg megtörténhetne, majd az egész pillanat a semmivé foszlik, mikor kimondja Katherine nevét. Mintha tüzes vasat markoltam volna, olyan hirtelen engedem el a kezét, majd eltolom magamtól, és hátat fordítok neki. Önmagammal küzdök, és az érzéseim árjával, melyek a felszínre törve ostromolnak szüntelen.
- Sosem Katherine-t láttam benned, Elena. Lehet, hogy egy az arcotok, de két külön emberek voltatok... Akkor, de most... - Még mindig háttal vagyok neki, nem akarok megfordulni, nem akarom még egyszer azt érezni, amit az előbb. Légvételem is lelassul ismét, már nem olyan gyors, mint mikor az ajkai majdnem az enyémhez értek. Megfordulok , és úgy fejezem be a mondatom. - De most, már nem tudom, ki is vagy valójában... - Tárom szét a két karom, majd megtámaszkodom a korlátban, ahogy az előbb. Végül teszek pár lépést felé, s csak két lépés választ el minket egymástól. Talán ezt nem kellett volna. Talán ezzel is vissza fog élni. Nem tudom, miért van rám ilyen hatással, és azt sem, hogy miért nem hagyom itt. De nem tudom megtenni. Képtelen vagyok rá, s ez az én gyengém. Titkon belül kicsit félek, nem akarom, hogy játszanak velem, de akkor itt kellene tényleg hagynom. De akkor miért nem vagyok erre képes? Talán várok valamire? Nem tudom. Ez már nevetséges...

|| Szavak száma: 623 || Zene: [You must be registered and logged in to see this link.] || Megjegyzés: Hát totális megzavarodás, miattad megint bekattan szegény Elijah, de azért I love You szív xd  nááá||
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         EmptySzer. Júl. 31, 2013 12:24 pm

Elijah + Elena


- Te csak ne aggódj értem. - kacsintok rá, és ajkaimba harapok, mikor ismét alaposabban végigpillantok rajta. Ejha..
Mikor egy rövidebb hegyi beszédben részesít, válaszul csak megforgatom szemeimet. Miért nem bírnak leakadni rólam az emberek?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Hagyjanak már békén, sosem fogok visszatérni, ez az új énem. Vagy elfogadják, vagy pedig eredjenek világgá! - Az a lány már halott, ideje tovább lépni Elijah. Nem ragadhatsz le a múltban. - mondom az utolsó mondatomat sejtelmesen, és ha elég okos, rájön, hogy nem csak erre értem. Hanem Katherine Pierce-re is. Jól tudom, hogy az a nő elég szépen átverte a Mikaelson testvéreket. Pontosan úgy, ahogyan én is tettem a Salvatore-ékkal. Ezért nem választottam, mert nem akarok évszázadok múlva is rajtuk rágódni. Meg vagyok én egyedül, senki sem tart vissza, és azt tehetek amit csak akarok, ráadásul akivel. Korlátok nélkül.
- Mond.. te mindenkit ilyen bölcs mondandókkal látsz el? Így keseríted meg az embereket? Nem csoda, hogy Katherine nem veszi fel veled a kapcsolatot. - egy gúnyos mosoly kúszik az arcomra. Én is hamar ráunnék, csoda, hogy nem engedtem el őt hamarabb emberként. Habár.. meg kell vallani, hogy az ágyban elég jó volt, talán emiatt ragaszkodtam hozzá annyira. Nem talán, sőt.. biztos.
- Nem leszek jobb. - dobom hátra a hajamat. - De legalább be fog teljesülni a bosszúm. - lépek közelebb hozzá, és csábos pillantásomat belé égetem. - Apropó bosszú.. - lassan ejtem ki minden egyes szót csupa szenvedéllyel. Mellkasom az övét súrolja, a korláthoz szorítom őt, legalább így be van cserkészve.
- Egy kicsit sem fáj, hogy Katherine szó nélkül faképnél hagyott téged? A csalódás, hogy megölt egy ártatlan embert? - hangsúlyozom ki az ártatlan szót, mert tisztában vagyok vele, hogy ő mennyire törődik az emberek nyamvadt sorsaival. Dús szempilláim alól felpillantok rá, és ujjaimat összefonom az övével. Lágyan simogatom kézfejét, és oldalra biccentem a fejemet.
- Mit szólnál, ha ismét ugyanaz a lány lennék, kit régebben szerettél? - szendén mosolygok, mézes-mázosan cseng a hangom, és undorodom önmagamtól. Persze, mindezt nem mutatom ki. Kívülállók számára olyanok lehetünk, mint valami boldog pár, ki épp egy randevún van. - Vagy akár.. - kihúzom jobban a hátamat, s egy kicsit lábujjhegyre kell állnom, hogy egy magasságba kerülhessek vele. - Hívhatsz Katherine-nek is. - súgom alig pár centire az ajkától.

|| Words: 370 || Music: semmi || Notes: imáádlak <3||
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         EmptyHétf. Júl. 29, 2013 10:24 am


Elena & Elijah
She lied, again!



- De a könnyebb út néha a nehezebb is! És utáns vsjon képes leszel-e megbirkózni a tetteiddel? - Kérdezem elgondolkodva, miközben még mindig azokban a barna szemekben kutakodom. Már nem látom azt a lányt, aki egykor volt, és érzem a fájdalmat, mely ez okoz. Hagyom, hogy játsszon velem, bolond vagyok és naiv, ez volt mindig is a hibám. Mindig is ez lesz. - Mert az az Elena, akit ismertem, nem fog tudni megbirkózni a tetteivel, amit ebben az állapotban el fogsz követni, és ez még csak a kezdet Elena - Az átkozott jó szívem, hogy mindenkin segíteni akarok, aki egykor valaha fontos volt nekem. Elena is az volt. Akartam hogy legyen közös jövőnk, de nem lehetett, s most már nem is lesz soha.
Nem az a lány, akit megismertem. Kissé elkalandozom, hogy vajon mennyi időbe fog telni belátnia azt, hogy nem élet az, amit most folytat. - Ha szánalmas vagyok azért, mert vannak érzelmeim, hát legyen. Az vagyok. Ha szánalmas vagyok azért, mert hiszek még abban, hogy bárki megváltozhat, rendben. Örömmel vállalom, de számomra semmi sem szánalmasabb egy olyan vámpírnál, aki képtelen megküzdeni az érzelmeivel, és inkább elzárja őket - Mondom megkeseredetten, majd követem tekintetemmel a lányt. Mintha egy ismeretlennel beszélgetnék, aki ugyanúgy néz ki, mint Elena, de semmi közük egymáshoz. "- Sokkal jobb voltál egy karóval a szívedben. - A szívem is belesajdul, hogy ezt kell hallanom tőle, de nem látja rajtam, ezt az egyet nem engedhetem neki. Nem adom meg neki ezt az örömöt, habár fáj az, ha így kell látnom őt. - Klaus nem lelhet rá. Még akkor sem, ha most tudod, hogy hol van, két óra múlva már nem lesz ott, elhiheted! - Avatom be az ismereteimbe, hiszen fiatal ő még ahhoz, hogy elkapjon egy olyan ügyes bujkáló és hazudozó vámpírt, mint Katherine. - És miből gondolod, ha megölöd, akkor jobb leszel? Semmivel sem leszel jobb mint ő... - Elakadok, majd ismét rápillantok, immáron egy gúnyos mosoly mögé rejtve az érzelmeimet. - Semmivel sem vagy jobb mint ő... Semmivel sem vagy különb, mint ő! - Haragszom, és igyekszem megsérteni, bár nem ez a célom, hátha. Valahogy a feladatomnak érzem segítsége nyújtani neki, de nem fogja elfogadni. Elena lemondott az érzelmeiről, a lányról, aki kedves volt és önzetlen. Emberi. Ez a legjobb szó. Most először hiányolom a lányt aki volt, mert a lány aki lett... Szó szerint émelygek attól, akivé vált. A korlátnak dőlök, mert úgy érzem sokáig le fogjuk még egymást kötni ezzel a macska-egér játékkal, s bár tudom, hogy a lelkem is megsérülhet, mégsem távozom, inkább belemegyek a játékba, s bár nagy a tét, nem érdekel. Megbirkózom vele, eddig is sikerült.

|| Szavak száma: 435 || Zene: [You must be registered and logged in to see this link.] || Megjegyzés: És én is imádok veled játszani nááá||
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         EmptyHétf. Júl. 29, 2013 9:00 am

Elijah + Elena


Egy pimasz mosoly ülepedik ki az arcomra, mikor megpillantom Elijah döbbenettel teli arckifejezését. Akkor jól sejtettem, Katherine egy csöppet sem változott az idők során. A férfiak ezt miért nem képesek belátni? A Salvatore-ok is állandóan hadakoznak kegyeimért, nem tűnik föl nekik, hogy hol egyik, hol a másik ágyát melegítem? Attól függ, milyen kedvemben vagyok.. Férfiak.. átkozott népség, a teremtésnél a Nagyúr valamit tényleg elcseszhetett náluk.
- Most nem engem kell kifaggatni. - felelem egyszerűen, teljesen közömbös kifejezéssel az arcomon.
- A könnyebb utat választottam, nem akartam többé szenvedni. És be kell, hogy valljam.. - emelem mutatóujjamat ajkamhoz, mintha valamin nagyon is morfondíroznék. -, egy pillanatra sem bántam meg. - dús szempilláim alól
[You must be registered and logged in to see this image.]
felpillantok rá, és teszem a bájos kislányt, avval az ártatlan bárány tekintettel, amitől minden férfi elalél.
- Csak azt ne mond, hogy még mindig őt véded. - túrok bele hajamba, megigazítva a szálakat. Emberként egyáltalán nem törődtem vele. Hagytam kiegyenesítve, hozzá sem nyúltam. Borzadály! Ilyenkor örülök, hogy leégett a Gilbert ház, porrá égtek az összes fotók, az emlékek, vele együtt az akkori életem is.
Mert Elena Gilbert újjászületett.
A hirtelen letelepedett csendet a hangos nevetésem szakítja félbe. Nem bírom tovább türtőztetni magam, mondhatni ez volt az utolsó csepp a pohárban.
- Lehetnél ennél is szánalmasabb? - kérdem, miközben megrándul az ajkam, s engedek a kísértésnek. Egy ördögi képet vágok neki, és ha képes lennék érzelmeket táplálni, biztos szánalmat éreznék iránta. Semmi mást.
- Mindenkinél naivabb vagy, Elijah. - vonom meg egyszerűen a vállamat, mintha csak egy mindennapos információt közölnék vele.
- Sokkal jobb voltál egy karóval a szívedben. - döntöm egy kicsit oldalra a fejemet, és tudom, sőt érzem, hogy számára mennyire fáj ez.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem elég, hogy csalódott abban a nőben, akit szeret, szeretett már hosszú évszázadok óta, de most a hasonmása, ki iránt régen táplált érzelmeket is hátba szúrja.
- Ha már nála tartunk.. Klaus mégis mit szól az új románchoz? Lefogadom alig várja már a találkozást Katerina-val. - ejtem ki úgy a nevét, ahogy Elijah szokta. Magasztosan, és némi akcentussal. Ha képtelen vagyok a nőt megölni, majd alkudozok Klaus-szal, emberként elég pokollá tette az életemet, ez a legkevesebb, amit tehetne értem. Tudom, hogy hol van, kivel tölti az idejét Katherine, ezekért az információkért cserébe holtan szeretném őt látni. Oly nagy kérés lenne?

|| Words: 376 || Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: mondtam már, hogy imádok veled játszani? : D||


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 31, 2013 12:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         EmptyHétf. Júl. 29, 2013 7:17 am


Elena & Elijah
She lied, again!



Némán figyelem őt, és a lelkem is belesajdul abba, hogy ilyennek kell látnom őt. Egy ilyen nemes lélek, aki mindenkinek csak a legjobbat akarta, aki védte a családját, aki kész volt meghalni értük, egyszerűen eltűnt. Hiába nézek az ismerős szemekbe, s hiába hallom az ismerős hangot, Elena nincs ott. A régi énje be van zárva egy kis dobozkába, és a jelenleg látottak alapján aligha akar onnan ismét előjönni. - Talán mindig is szerettem... - Tekintek a háta mögé elgondolkodva és talán csak az utolsó szónál pillantok rá vissza. Mikor a kezét szorítom meg, csak akkor bizonyosodom meg arról, hogy ez nem az az Elena, akit én ismertem Az az Elena nincs többé.
- Sosem voltunk páros... - Jelentem ki, de mintha csak magamnak mondanám egyfajta emlékeztetőként.
Nem tagadom, a lány megjelenése felhozott valamit, amit már rég elveszettnek hittem. Érzelmek, melyekre nem akartam emlékezni, melyek csak fájdalmat okozhatnak, de arcomon nem látszik. Bár  tekintetem nem fagyos, mégsem tudhatja, mit is érzek pontosan. Felesleges válaszolnom a mondandójára, de eszembe sem jut. Csak figyelem, hogy mivé vált a lány, ki iránt voltak érzelmeim. Talán még vannak is. Nem tudom. ''- Éppenséggel én is Katherine-t keresem. Tudod.. a kicsi Jeremy-t megfosztotta az élettől, így úgy vagyok vele, hogy szemet szemért, fogat fogért. -" Megölte? Ezért hagyott ott? Hogy újfent csalódhassak benne? De mégis miért? Valami összetört bennem, de arcomra csak a döbbenet ül ki. Szólni akarok, de nem tudok. Naiv voltam... Ismét. Hagytam, hogy átverjen, bolondot csináltam magamból, ő meg valahol élvezi az életet immár nélkülem. Gratulálhatnék is magamnak úgy hiszem. - És érdemes volt emiatt eldobnod magadtól az érzelmeid? - Hangom megremeg, de alig észrevehető. Elena játszik velem, tisztában vagyok vele, nem önmaga, mégis...
Katherine átvert ismét. Egy név voltam azon a listán, ahol azon férfiak nevei szerepelnek, akiket átvert. - Azt hiszed attól jobb lesz, ha megölöd? És miből gondolod, hogy képes vagy rá? Sokkal erősebb nálad... - Jelentem ki halkan, mikor ismét megszólal. Pár percig emésztenem kell, amit mond, hogy válaszolni tudjak rá. - És milyen ember lennék én, ha még esélyt sem adnék arra, hogy bizonyítsa azt, hogy még ott van az a lány, akit egykor megismertem! - Menthetetlenül reménytelen alak vagyok. Szerettem egy lányt 500 évig, és kiderült, hogy már rég nincs ott. Akkor miért is reménykedtem? Az idő, amit Rio-ban töltöttünk csak felesleges időpocsékolás volt. Ahogy idejönnöm is felesleges volt. De fény derült az igazságra, s bár nem a legjobb módon, de megtudtam, amit akartam... Elena beavatott, bár nem a legfinomabb módon, de megtette, valahogy a társasága mégis zavaró, tudván, hogy az érzéseim vele kapcsolatban itt bújnak a felszín alatt támadásra készen... És ezt nem akarom, hogy bekövetkezzen...

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         EmptyVas. Júl. 28, 2013 11:34 pm

Elijah + Elena


A szerelmes férfi képes őrültségeket össze-vissza hordani, ahogyan Elijah is. Szánalmas.. Csak ennyit tudok rá mondani. Azt hittem, hogy ennél jobban kiismertem, de nem. Mindenki ugyanolyan, senki se tud változni. Hogy élhet még mindig ebben a hitben? Nem verte át már elégszer Katherine, hogy rádöbbenjen arra, csak egy bábu az istenverte játékában?
- Szereted? Elijah, mi ütött beléd? - biccentem oldalra a fejemet, és próbálom, oly nehezen visszaszorítani a bennem feltörekvő nevetést. De mégis hogy nézne ki, ha most rögtön képen röhögném őt? Nem szeretném magamat lejáratni. Nem is az ő lelkivilágával foglalkozok, hanem avval, hogy mások szemében miként nézek ki.
Kinyitom a számat, és összeszorítom a fogaimat, mikor erősen birtokába vette kezemet. - Látom nem felejtetted el, hogy.. - fújom ki szaggatottan a levegőt. -, durván szeretem. - fejezem be a mondatomat, és egy pimasz mosoly szalad végig arcomon.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Ne tagadd, hogy nem idézted fel a múltat a kis csókunk után. Igazán jó párost alkottunk, nem? - hergelem tovább, és egyáltalán nem fogalmazódik meg bennem olyan, hogy most már nem ártana, ha tartanám a számat. Tovább akarom őt szekírozni, míg.. tönkre nem teszem őt. Hogy mi késztet erre? Senki se tudja erre a választ. Az én feleletem pedig egyszerű. A szenvedése örömöt okoz nekem. Ennyi elég magyarázatnak, ugye?
- Mindig csak Katherine. - forgatom meg a szemeimet, és a mellkasom alatt összefonom a karjaimat. - Mindenhol csak ő van, már a televízióból is az ő neve folyik ki. - mondom egy lehangoló sóhaj közepette. Mi olyan jó abban a nőben? Megfogok egy hajtincset, és az ujjaim között morzsolgatom, eljátszadozok vele. Mióta vált ilyen.. unalmassá Elijah? Régebben tele volt szenvedéllyel, hévvel, most pedig.. eltűnt. Mintha egy idős üzletemberrel lenne találkozóm, ki fapofával lead nekem egy monológot.
- Fogalmam sincs, hogy hol van, abban reménykedtem, hogy te tudni fogod. - közlöm, miközben egy apró fintor játszadozik a szám szélén. Elnézek mellőle és látom, hogy a forgalom kicsit lecsendesült, gondolom elmentek ebédszünetre, vagy onnan mennek vissza a munkába. Ki tudja!
- Istenem, de jól nézel ki. - tudatom vele elmerengve, mire elnevetem magam. - Nem.. - rázom meg a fejemet, és egy sötét barna tincs hullik a szemem elé. Megfogom, és színpadiasan a fülem mögé söpröm.
- Éppenséggel én is Katherine-t keresem. Tudod.. a kicsi Jeremy-t megfosztotta az élettől,
[You must be registered and logged in to see this image.]
így úgy vagyok vele, hogy szemet szemért, fogat fogért.
- elrúgok egy kis követ, mely eléggé zavart a földön. Meg se rezzent a pillantásom, mikor Jeremy-ről beszéltem. Számomra már halott, tehát mi értelme van olyasvalakire pazarolnom a könnyeimet, ki már sosem fog visszatérni? Természetesen valahogy meg kell bosszulnom, úgyis az évek során kerestem indokot, hogy miért kéne megölnöm a hasonmásomat. Itt is van! Tálcán felkínálva.
- Mi van? - kérdezem, és elkezdek körülötte sétálni. - Talán a drága szerelmed elfelejtette ezt megemlíteni? Mint mondtam.. képtelen a változásra. - súgom fülébe, majd ismét elé állok. Úgyis a dühös, csalódott, szerelmes férfiak a legkönnyebb prédák. Talán még számomra kedvezően kisülhet ez az este.

|| Words: 489 || Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: remélem ez is megfelel :$||


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 29, 2013 8:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         EmptyVas. Júl. 28, 2013 11:03 pm


Elena & Elijah
Katerina, I missed you!



Már a csókja elárulta. Katerina más, mint Elena. Ég és föld a kettő, de Katerina az örök. Akartam, hogy legyen közös jövőnk, de mégsem lehetett. Elfogadtam, és feldolgoztam, hogy ő valamelyik Salvatore-val akar lenni, bár már nem követem nyomon, melyiküket is szereti éppen. Talán Damon mellett döntött legutóbb. Mystic Falls már nem tartogatott újat, így otthagytam. Nem akarok visszamenni, de egyszer kénytelen leszek majd. Pár év, vagy pár évszázad, új emberek, más világ. Talán majd akkor. Végigmérem Elenát, és egyből felfigyelek a tekintetére, a hanghordozására, minden apró mozdulatára. Felvonom a szemöldököm. - Te nem ismered őt, viszont én igen, Elena. Mindig is ismertem, és szerettem... - Reagálok első kérdéseire röviden. Ismerem Katherine-t, legalábbis úgy hiszem ismerem.
De nem is a mondanivalója az ami fontos. Elena Gilbert nem ugyanaz a lány, aki iránt éreztem valamit. Csupa gúny, és megvetés, mégis az arca olyan üres és semmilyen. Hiányzik róla az emberség, habár vámpír lett. Katherine igazat mondott.
- Nem vagy abban a helyzetben, hogy faggass... - Söpröm le egy laza mozdulattal a kezét a mellkasomról, miután kicsit megszorítottam. Erősebben, hogy fájjon, majd hátat fordítok neki. Persze ez nem a távozás jele. - Hol van Katherine? - Kérdezem tőle közömbös hangon, miután visszafordultam felé. Az utca kezd elnéptelenedni, alig lézeng pár ember, ami tökéletes egy ilyen beszélgetéshez... Millió kérdésem lenne, de egyenlőre egyet sem teszek fel. Kérdőn, s rideg tekintettel pillantok rá, miközben gondolkodom. Megváltozott ez a lány, nem láttam hónapok óta. Vajon mi késztette arra, hogy a vámpírlét legrosszabb formáját válassza? Én is megtettem, de csupán három alkalommal. De akkor okos döntésnek tűnt. Aztán megtanultam minden egyes apró érzelmet egybe belesűríteni, s így kevésbé fájt. De végül elfogadtam a létezését annak a cseppnyi kis emberi maradéknak, ami bennem él, és amit az emberek előszeretettel neveznek léleknek. - A fontosabb kérdés az, hogy hogyan is kerültél ide? Mit keresel ebben a kisvárosban? Tán a megváltást a problémáidra? - Tekintetemet belefúrom az övéibe, nem engedem el, s így kutatom arcát, majd a szemeit, hogy beleláthassak, ahogy egykor is sikerült. Ismertem azt a lányt, de aki velem szemben áll, az nem az a lány, aki akkor volt... Valami egész más lett....

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         EmptyVas. Júl. 28, 2013 10:19 pm

Elijah + Elena


A lány már pár napja Willoughby-ban tevékenykedik. Rebekah Mikaelson-nal érkezett ebbe az apró városba, hogy megkeressék közös ellenségüket, ki nem más, mint a híres Katherine Pierce. Milyen ironikus, hogy mindenhol felbukkan a neve, nem? Halhatatlan ez a nő, bárhová megy, maga után vonzza a bajt, és a sérült lelkeket. Mindenhol csak pusztítást tud végezni. Elena Gilbert-tel is ezt tette, evvel a lánnyal, ki a főtéren várakozik, az óráját vizsgálgatva. A számlap megcsillan a napfény hatására, és két perc híján kettő órát mutat. Inkább megjelent korábban, nem tudja, hogy drága hasonmásának mi a szokása. A pontosság, vagy éppenséggel megvárakoztatni a másik felet.
Elijah Mikaelson.. Annyi sok emlék fűzi a lányt őhozzá. Van benne kellemes, illetve keserves
[You must be registered and logged in to see this image.]
is. Már rég nem látta őt, hónapok talán? Igen. Utoljára még emberként volt szerencséje találkozni vele, Elijah még nem találkozott a fiatal vámpír énjével, kinek érzelmei már rég feledésbe merültek, és helyette átvette a szenvtelen, kegyetlen vámpír, ki mindig is ott lapult benne, csak nem tudott róla. Vagy pedig... sosem akarta kiengedni, mert tisztában volt vele, hogy mekkora kárt végezne.
Hangosan kifújja a levegőt, és rózsaszín hajtincseit megvilágítja  a napfény. Távolról olyan, mintha arany szálak is ott lennének dús, barna hajában. A lány türelmetlen, holott még az óra nem is ütötte meg kettőt. A földet pásztázza a tekintetével, és fekete magassarkújának az orrát figyeli, elmerülve, mintha olyan érdekes lenne, mintha egy saját története lenne.
Nem messze hallja a harangok összekoccanását, majd annak játékát. Kettő óra van, és a közelben egy ismerős férfi hang csendül fel.
Megfordul és az előbb említett személlyel találja magát szembe. "Fantasztikus. Működik az álca." ~ gondolja magában, és egy mosolyt erőltet ajkai szélére. Fogalma sincs, hogy milyen kapcsolatot ápolnak egymással, de az idősebbik Mikaelson nem éppen úgy jelent meg, mint aki le akarná kaszabolni a fejét. A levélből semmi sem derült ki, egyedül az, hogy sürgősen látnia kell, de azt, hogy milyen ügyben, nos.. azt elfelejtette megemlíteni. Vagy direkt, vagy véletlenül.
- Elijah. - köszönti, hangja kedves, és próbálja magát beleélni a szerepbe. Katherine nem mosolyogna ennyi időn keresztül, maximum akkor, ha szó szerint rávasalnák. A lány még csak szóra sem nyithatta száját, máris a férfi karjaiban közt találja magát, kinek ajkai életre keltek, amint Elena ajkait megízlelik. A nem várt meglepettségtől hirtelen cselekvésképtelen, majd
[You must be registered and logged in to see this image.]
lehunyja szemeit, s azt teszi, amit a férfi is. Nem hitte volna, hogy.. Katherine és Elijah ismét együtt vannak. Milyen szánalmasak ezek a férfiak, hisz nem látják, hogy a nők állandóan csak kihasználják őket?
Gyengéden elhúzódik tőle, és egy ravasz mosoly suhan át az arcán. - Ti Mikaelson férfiak.. hát sosem tanultok a hibáitokból? Senki sem fog megváltozni. - szánakozóan pillant rá a férfira, és megcsóválja a fejét. - Komolyan Katherine? Jobb választásod nem akadt? Már megint mire van szüksége, amiért elhiteti veled, hogy te vagy a mindene? - szalad fel kérdőn a szemöldöke, és bármit megadna az égvilágon, hogy jelen pillanatban Elijah gondolataiban tudjon olvasni. Vajon mennyi idő kell neki, hogy összerakja a darabokat? Hogy ő mégsem Katherine, hanem Elena Gilbert, s miért viselkedik így? - Ne vágj olyan meglepett arcot.. Ha már a nagy, romantikus - ejti ki gúnyosan a szót -, egyesülés meg volt, elárulhatnád nekem, hogy mégis miért volt fontos ez a találkozás. Persze csak akkor, ha nem akarod folytatni, azt amit elkezdtünk.. - fut végig az ujjaival a férfi öltönyén, és rákacsint. Tudja, milyen hatást gyakorol rá, nem rég ők is szeretők voltak, és készen áll arra, hogy mindent felhasználjon ellene, hogy megtámadja a gyenge pontját. Pontosan úgy, ahogy Katherine is..

|| Words: 580 || Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: sok szeretettel íródott a legjobb Mikaelson-nak!||
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         EmptyVas. Júl. 28, 2013 9:32 pm


Elena & Elijah
Katerina, I missed you!



El kellett jönnöm New Orleans-ból, látnom kellett őt. Olyan idióta módon váltunk el egymástól, pedig szeretem, és segíteni akarok neki visszatalálni a régi önmagához. A lányhoz, aki egykor volt. Hívni próbáltam. Két napig semmi válasz nem jött, csak a hangposta kapcsolt be egyből, ezért küldtem neki levelet.
Írtam, hogy két nap múlva ott leszek és délután kettőkor találkozzunk a főtéren a filagóriáknál. Látnom kell, tudnom kell miért hagyott ott engem csak úgy szó nélkül. Fogalmam sincs hol van, mit csinál, és miért nem jelentkezik, de bízom abban, hogy nem tesz olyat, amivel csalódást okoz. Hinnem kell, hogy a lány, aki egykor volt, még ott lapul a lelke mélyén, és talán egy kis kedvességgel előhozhatom őt. Hinnem kell ebben, mert szeretem őt.
Mindig is őt szerettem. Sok évembe telt bevallanom még önmagamnak is, de számomra mindig is fontos volt.
És fontos is marad. Ahogy a fivéremet is vissza akarom kapni, úgy Katerinát is. Vissza kell kapnom. Félek, hogy nem lesz ott, félek, nem kapta meg az üzenetet. De az is lehet, hogy már nem is ebben a városban van. Hogy valahol a világ másik végén lógatja a lábát valami tengerparton, koktélt iszogat, és én hiába megyek oda, csak egy ismeretlen emberektől hemzsegő főtér vár majd.
De akkor mégis miért vagyok itt? Miért járatnám le magam azért, hogy felesleges köröket futok? Szerelem. Ez a legnagyobb gyengeségem, mégsem tudok tőle szabadulni. Talán nem is akarok. Nem tudom. Rengeteg a kérdésem, amikre sosem fogok választ kapni. Talán feleslegesen jöttem ide. Megállok a főtéren, ahonnan emberek hangja ér el a fülemig, nevetés és gondtalanság. Olyan érzések, melyek számomra csak fájdalmat okoznak, vagy melyek számomra már majdnem ismeretlenek.
Lassú léptekkel sétálok oda, majd megtorpanok. Hát mégis eljött. Fellélegzek, mintha valami mázsás kőszikla gurult volna le a lelkemről. Hirtelen nem is figyelek semmi másra, csak az arcra, az alakra. Gyönyörű még mindig, nem fog rajta az idő vasfoga. Háttal áll nekem, s megszólítom.
- Katerina! - Majd közelebb lépve a derekánál magamhoz húzom, és szó nélkül lágy, érzéki csókot adok ajkaira. - Hiányoztál! -

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Főtér Főtér         EmptyVas. Júl. 28, 2013 8:11 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér         Empty

Vissza az elejére Go down

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Főtér
» Főtér
» Főtér
» Fõtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Közel s távol :: A határon túl... :: Willoughby-