world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyHétf. Dec. 03, 2012 11:33 am

Sophie & Gabriel

- Nos, ebben nem tévedsz. – jelent meg egy öntelt mosoly az arcomon és levettem magamról a kezét. Nem tudtam miért akar ennyire ártani a saját családtagjának, de őszintén szólva a legkevésbé sem érdekelt. Nem szoktam az emberi dolgokba belemerülni, de ha bajt akar csinálni, kivételesen szívesen vele tartok, nem vagyok semmi rossz elrontója, bár édesanyám mindig azt tanította, ne játsszak az étellel, sosem bírom megállni.
- Ha abbahagyod a remegést, szívesen segítek. – elindultam az autóm felé és hátraszóltam neki, hogy kövessen. Mikor odaértünk önelégülten végignéztem a sötétkék sportkocsimon és udvariasan kinyitottam neki az ajtót, majd mikor beszállt becsuktam és beültem én is.
- Felelőtlen vagy. – néztem rá egy féloldalas mosollyal – Beszállsz egy idegen – a következő szónál meg kellett erőltetnem magam, nagyot sóhajtottam és folytattam – ember… kocsijába. Hidd el, manapság nem éri megbízni senkiben.
- A nevem Gabriel. Most érkeztem a városba. – vettem le róla a tekintetem és beindítottam a motort.
Útközben még váltottunk néhány szót. Megkérdeztem tőle hova megyünk és kivel szeretne ujjat húzni. Reméltem nem lesz egész végig olyan feszült, mint a parkolóban volt. Úgy nézett rám, mintha valami kíméletlen gyilkos lennék. Bár… nem tévedett sokat. Én próbálom magam visszafogni, de nekem ez nem megy. Nem is értem Katherine hogy tudja eljátszani azt a birka hasonmását.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyVas. Dec. 02, 2012 9:40 pm


Gabriel & Sophie

[You must be registered and logged in to see this link.]

- Ugyan miért ten... - kezdtem bele ugyanolyan gőggel az arcomon, de a férfi hirtelen, egy egyszerű mozdulattal kiszúrta a kuzinom autójának abroncsát - ...néd? - Nyögtem ki végül a záró szótagot, s nyeltem egyet a torkomban keletkezett gombóc miatt. S, hogy az miért kúszott oda? Egyszerű. Fogadjunk, hogy a te lélegzeted is elállt volna a férfi szavai hallatán. Összetörni a csontjait? Tény, hogy meg akarom minimum meg akarom ölni Caroline-t, de ... azért nem kívánok ennyire fájdalmas halált neki - vagy mégis? Pontosabban: - kívánjak, kívánhatok?
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Szóval mi? - Léptem közelebb, s a bicepszéhez nyúltam, és nem, mielőtt még megkérdeznéd, nem akarok semmit tőle. - Úgy látom neked gyerekjáték volna darabokra tépni a kuzinomat - tettem hozzá kuncogva.
- Amíg a többiek a felvonuláson szerencsétlenkednénk, mi leégethetnénk a házát, vagy valami - ecseteltem az elborult gondolataimat, de közben ugyanúgy remegtem, mint öt perccel ezelőtt. Fogalmam sincs, hogy miért mondtam mindezt, de ellenkező esetben biztos megerőszakolt volna ... hisz nézz rá, eléggé pszichopata beütése van. Visszatérve az erőszakolásra pedig, azt hiszem a halál után attól félek a legjobban. Béna vagyok, de még a gyöngéd szextől is kiráz a hideg, nemhogy az erőszaktól.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyVas. Dec. 02, 2012 7:50 pm

Sophie & Gabriel


Katherine nem volt sehol és nem is ölhetek, de azt hittem végre történni fog valami érdemleges is ezen a szörnyen lehangoló eseményen, mikor megjelent az a csinos lány a beképzelt hibrid haverjával… De mégsem. Túlságosan lefoglalják őket a buta emberi dolgok.
- Felvonulás? – sóhajtottam unottan – Micsoda időpocséklás…
Hátat fordítottam a tömegnek és az autómhoz indultam, hogy jobban szemügyre vegyem a várost és harapjak valamit, vagyis inkább valakit. Már épp elővettem a kocsikulcsot, mikor megláttam egy elég látványosan rosszban sántikáló személyt, így hát nem álltam meg az autómnál, egyszerűen elmentem mellette, egyenesen a lányhoz sétáltam. Elnéztem abba az irányba amerre mutatott, bár nem értettem a logikát benne.
- Azt hiszem, inkább én segíthetek neked. – pillantottam vissza rá és tetőtől talpig végigmértem. Nem is olyan rossz.
Az egyik közeli fáról úriasan letörtem egy erősebb ágat és egy határozott mozdulattal belemélyesztettem az egyik kerékbe, majd kihúztam és eldobtam a fadarabot.
- Ha ártani akarsz a jármű tulajdonosának, miért ilyen alattomosan csinálod? Elvágni a féket? – csodálkoztam el. – Nagyobb fájdalmat okoznál, ha egyesével törnéd el a teste összes csontját, szép lassan. – nem akartam valami pszichopatának tűnni, de kicsúszott a számon.
- Szóval? – néztem rá kérdőn, miközben neki dőltem a kocsinak és keresztbetettem a kezem. Reméltem megosztja velem ez most mire jó, hisz az összes ilyen tini ribanc a felvonulást nézi csillogó szemekkel, bezzeg ő… Ha az én kocsimat kerülgette volna így, megetettem volna vele a belsőszerveit, de azt hiszem meg van az uzsonnám.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyVas. Dec. 02, 2012 5:53 pm


Gabriel & Sophie

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mennie kell? Mennie kell? Felháborító, hogy volt képe lerázni, miközben épp készültem kiönteni neki a szívem, s már láttam magam előtt a pillanatot, amikor rám tör a sírógörcs, s annyira beleremegek a fájdalomba, hogy véletlenül, de tényleg véletlenül, leöntöm Caroline - amúgy ízléstelen - ruháját. Biztos vagyok abban, hogy nem csak én, hanem a körülöttünk lévők, sőt, még Klaus is élvezte volna a szánalmas kuzinom szenvedését. Végtére is, egy királynő sem lehet tökéletes, habár még utoljára végig mérve az elhaladó lányt, kötve hiszem, hogy megkapja a koronát.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kezdtem elveszni a gondolataim közt, és észre sem vettem, hogy időközben elkezdődött a felvonulás. Felvonulás? Ugyan ... én inkább a tökéletes pillanatnak nevezném. Elvégre, senki sem figyel, senki sem törődik mással, csak az ostoba jelöltekkel. Szóval bőven van még időm tönkretenni Caroline napját, cserébe azért, amiért végzett a tulajdon apjával.
Magabiztosan haladtam végig az elenyésző tömeg közt, s meg sem álltam Caroline kocsijáig. A tervem az volt, hogy kilyukasztom a gumiabroncsát, de tekintettel arra, hogy egy hajcsat nem felel meg erre a célra, végül úgy döntöttem, hogy inkább a féket vágom el. Végtére is, minél hamarabb hal meg, annál jobb. Gonosz volnék? Talán. Talán a velőmig gonosz vagyok, de nem ítélhetsz el csak engem, hisz ebben a világban egy olyan embert sem találsz, aki egész életében földre szállt angyal volt.
Arcomra kiült egy önelégült mosoly, s mire készültem feltörni Caroline kocsiját, egy idegen férfi hirtelen ott termet előttem. Jóképű, ezt meg kell hagyni, de akkor sem zavarhat meg egy ilyen pontos pillanatban.
- Segíthetek? - Vontam fel a szemöldökömet gúnyosan, majd kezemmel az utcára mutattam.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptySzomb. Dec. 01, 2012 6:19 pm


• • Rebekah & Matt


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ahogy magam mögött hagytam az úgynevezett 'zavaró tényezőket' újra tudtam arra koncentrálni, ami igazán fontos volt. Megnyerni a mai szépségversenyt, és egy csodás estét eltölteni Mattel. Lehetőleg akadály, és probléma mentesen. Tényleg örülnék, ah egy esemény úgy érne véget, hogy senki nem halt meg, és senki élete nincs veszélyben. Az univerzum lekötelezne egy életre. Ami mondjuk az én esetembe elég nagy szó.
- Halottnak kellett volna maradni a rituálé után. Sokkal könnyebb lenne az életem. - sóhajtottam, és igazából így végiggondolva tényleg így van. Nik így is úgyis felébresztett volna a nyaklánc miatt, az már más kérdés, hogy az egész zsákutcába vezette volna. Nem lennének hibridek, nem lenne Elena. A jelenből nézve túl szép vágyálom, hiszen az utóbbi valamilyen csoda folytán mindent képes túlélni. És ez felettébb idegesítő, másrészt meg egyre jobban arra ösztönöz, hogy magam törjem ki a nyakát. Azzal legalább biztosra mennék.
Furcsa, hogy mostanában mennyit mosolygok. Kezdek hozzászokni az ilyen gesztusokhoz, pedig több száz évszázada, a vadászos dolog után teljesen elszoktam tőle. Sokáig jellemeztek Jég Hercegnőként, akinek a szépsége makulátlan, de az érzések átadására egyszerűen képtelen. Férfiak jöttek, majd mentek sikertelenül, és egy idő után már magam is elhittem, hogy az emberség teljes egészébe kiveszett belőlem. Megtanultam, hogy hitessem el az emberekkel, hogy kedves vagyok, és szerethető, és legbelül elzártam magamban a gyengeségeimet. Most viszont... Nem is tudom. Úgy érzem kezdek kiolvadni, és egyre jobban gyengül a lánc, ami visszatartja azt a fiatal lányt, akit az apja szörnyeteggé tett. Mindez Mattnek köszönhetően. Előhoz belőlem valamit - vagy inkább valakit - amiről már rég el is feledkeztem.
- Meglepetés? - fordulok felé meglepetten, figyelmen kívül hagyva a hirtelen feltámadt melegséget a mellkasomban. Mindig is imádtam a meglepetéseket, ezt asszem még egy nagyon régi tulajdonságomból maradt még meg, de ha van olyan szó aminek hallatán izgalomba jövök, akkor az ez lesz.
- Oh, Matt... - vettem el tőle a dobozt, és őszinte csodálattal meredtem a két apró, szolid, ám az én szememben igazi gyönyörűségeknek számító fülbevalóra. Pont olyan volt amilyen én is vagyok; elegáns, mégis feltűnő. Teljesen beleszerettem. - Nem kellett volna. Biztos egy vagyonba került. - ahogy kimondtam, rögtön rájöttem, hogy voltaképp egy kicsit hálátlannak is tűnök, ezért gyorsan hozzátettem. - Köszönöm. - mosolyogtam rá, majd hirtelen felindulásból átöleltem a nyakát, ezzel totálisan meglepve magamat is. Egyszerűen csak ösztönösen jött, és bár alig két másodpercig tartott míg felfogtam mit tettem, az illata, és az érintése azt hiszem örökre beleivódott az elmémbe. De ez teljesen idegen volt tőlem, pont ezért szakítottam meg a kontaktust, és léptem hátra, megtartva ezzel a távolságot. 90 éve nem öleltem át így senkit Vagy kitudja, lehetett több is...
- Ne haragudj. - sütöm le a szemem zavartan, majd mielőtt bári mást mondhatnák felhangzik Lockwood polgármester hangja, ahogy a nézelődőket az utcára tereli, a nem sokára kezdődő felvonulásra, a jelölteket és a szereplőket pedig arra utasítja, hogy mihamarabb fáradjanak a kocsijaikhoz. Azt hiszem ezt akár végszónak is vehetjük. - Azt hiszem ideje lenne bemutatkozni a szavazóknak. Mehetünk? - kérdezem, óvatosan elkerülve a tekintetét.Az előbbi reakcióm miatt még indig zavarban érzem magam. Évszázadok óta először.

Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 10:55 pm


Klaus & Gabriel & Anne ;


[You must be registered and logged in to see this image.]
Hiába próbált kedves lenni velem, nem tudott meghatni. Most nem, már nagyon ideges vagyok, az se nagyon izgat, hogy talán a művészetekről tudnánk beszélni. Mielőtt mondhatnék valamit, Klaus odajön és jól kiosztja Gabrielt. Ez az! Jól csinálod apu! Gondolatban ilyenkor egy hatalmas Team Klaus zászlót lengetek, miközben kívülről teljesen közömbösen vagy ez esetben kissé meglepetten nézek. Ahogy azt Klaus is mondja, ideje megkeresnem a partneremet, vagy ha ő nincs itt akkor a legjobb barátomat. Mennyi gondom van…
- Igen, igazad van Klaus, megyek is. Találkozunk akkor ott. – mondom hatalmas mosollyal „apunak”.
- Ugye tudod, hogy egész jól megúsztad? Mindegy nem részletezem, mennem kell. Szia… – mondom közömbösen Gabrielnek, majd elindulok megkeresni a partneremet. Remélem, hogy ide ért már…
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 10:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
My Dearest Bekah & The Others


Mellkasom összeszorult, arcomon először fintor, majd pár halvány ér jelent meg. Jobb kezemet ökölbe szorítva léptem előrébb, Elena felé, és egyáltalán nem érdekelt, hogy közönségünk is van. Oldalra billentett fejjel morogtam rá halkan, miközben egyre szorosabban tartott öklömmel próbáltam türtőztetni magam. Klaus volt az egyetlen tényező, - ha nevezhetem így - aki meggátolt abban, hogy egy könnyű mozdulattal ne tépjem le Elena álszent fejét. Miss Őfelsége? Miss ... ezt nem tudom elhinni. Ítélkezik, miközben szemmel láthatóan az idősebbik Salvatore-nak is beadta a derekát, majd széttette a lábát. Gusztustalan. Képes felhozni azt a témát, ami eddigi életem során a legnagyobb problémát okozta. Pénz. Persze, hogy a pénz. Elenának könnyű, nagyon könnyű, hiszen, ha nem volna öröksége, akkor valamelyik Salvatore vásárolná meg az egyhangú, fásult barna ruhákat neki. Damon igézéssel pedig az államkasszából is lenyúlna egy szép összegett, hogy finanszírozni tudja Elena gardróbját, vagy kórházi számláját. Utóbbi kezd egyre gyakoribb lenni, hisz Miss -, ha már úgy is ezt a jelzőt használjuk - Kétbalkezes folyton bajba keveredik. Kezdem azt hinni, hogy még az öngyilkosságra is hajlamos.
- Miss Őfelsége? - Ismételtem végül, felvont szemöldökkel. - Belé legalább szorul valamilyen érzés, de te - motyogtam az utolsó szavakat, remélve, hogy Elena felfigyel rájuk. Voltaképpen Avery-re akartam célozni, s habár a kislányom, aki talán nem is az enyém, nagyon fontos számomra, jelen pillanatban még ez az amúgy is elszakított kötelék sem volna elég ahhoz, hogy tönkretegye azt, amit még csak nem is sikerült felépítenem Rebekah-val kapcsolatban. - Nézz magadra, szánalmas vagy! - Ezzel részemről le is zártam az este ezen részét, ergo mindent, ami Elenához fűződik. Amúgy meg, mi a fenéről beszélt? Az ajándékozás tudtommal még nincs betiltva, szóval ... apropó, ajándékozás. Balfácán, megszeppent tinédzser, talpnyaló - nevezz úgy, ahogy jól esik, de képtelen voltam üres kézzel jönni, s a magam furcsa módján meg akartam hálálni Rebekah kedvességét, s még mielőtt felmerülne a kérdés biztosíthatlak afelől, hogy szó sincs lekenyerezésről. Csak szebbé akartam varázsolni Rebekah napját, mert ez csak és kizárólag az övé, senki más nem vonhatja el róla az én, vagy a mások figyelmét. Visszatérve a szebbé tételről, a történtek után úgy vélem Elena szánalmas viselkedése megelőzött.
- Egyetértek, Rebekah - tekintetemet végigkarcoltam az ott lévőkön, de Elijah-nál, aki soha nem tartozott az ellenségeim közé, elutasításom megszakadt, s egy halvány mosollyal fordultam Rebekah felé. Ahogy karjaink összefonódtak, és lassan haladva a tömeg közt páran megfordultak Rebekah után, testemet ismét végigszántotta ugyanaz a forró, már-már égető érzés, ami csak e csodálatos lány közelében hajlandó megmutatkozni.
- Már évekkel ezelőtt meg kellett volna halnia - reagáltam Rebekah kijelentésére, és annak ellenére, hogy ez még a kialakulófélben lévő énemhez képest is súlyos mondat volt, valahol legbelül úgy érzem Elena megérdemelné a halált. Viszont, ahogy azt már pár perccel ezelőtt leszögeztem, számomra véget ért a mai Elena magazin, szóval lépjünk tovább. Itt áll mellettem a leggyönyörűbb lány, akivel valaha találkoztam. Sőt, van szerencsém a kísérőjeként mutatkozni. Szóval még megszólalni sincs jogom, vagy merszem, pusztán csak elámulni a káprázatosságától. Túlzok azzal, ha azt mondom, hogy ma kivételesen én vagyok a legszerencsésebb lény ezen a Földön? Ráadásul a csodaszép partnerem örül nekem. Lehet ennél szebb a mai nap? - Számomra megtiszteltetés, hogy eljöhettem - nyúltam kezéért, majd csókoltam meg azt enyhén, udvariasan. Jól tudom, hogy az esetek többségében akaratom ellenére is tolakodóan viselkedek vele szemben, de mit tehetnék, ha egyszerűen nem tudok úgy elmenni mellette, hogy ne szórjak rá legalább három bókot, vagy ne érintsem meg, ha csak véletlenül is? Már emberként is hevesebben vert a szívem, amikor megláttam. Habár ezt akkoriban inkább letagadtam, vagy egyszerűen csak nem gondoltam, hogy van jelentősége, de most ... vámpírként minden erősebb, erősebb és erősebb, szinte felrobbanok a közelében. Azonban ez sem elég, mert napról napra, percről percre egyre intenzívebb, és a Damon által jó módszernek titulált alkoholkúra sem segít már.
- Van számodra egy - belenyúltam a zsebembe, és előhúztam egy apró dobozt abból - meglepetésem! - Felnyitottam a tetejét, és átnyújtottam Rebekah-nak. Torkomat legalább négyszer köszörültem meg, miközben a reakciójára vártam. Talán túlzás. Talán túlzásnak véli. Viszont ez csak egy pár fülbevaló, és az eladó szerint eléggé szolid.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 10:02 pm

Caroline & Anne & Gabriel & Effy

Összeszűkűlt szemekkel, elvékonyodott ajkakkal mérem végig újra az alakot. Vámpír. Nyilvánvalóan. Erre már akkor rájöttem, amikor ideléptem. És ha félreteszi az idiotizmusát, minden bizonnyal vág az esze. Valószínűleg nem is annyira fiatal, mint amennyinek kinéz, de ettől még a szememben ugyanúgy egy pimasz kölyök. És ha eképpen akar viselkedni, hát úgy is fogok vele bánni, ahogy a szemtelen gyerekekkel kell.
- Nocsak! Talán nem is vagy annyira féleszű, mint amilyennek tűnsz - mondom gúnyos vigyorral, amiért gyorsan levágta, hogy ki vagyok. Nagyszerű. Egy jó pont neki, az én dolgomat pedig megkönnyíti, ha nem kell bemutatkoznom. És most itt nem a nevem elhangzására gondolok. Egykedvűen nézem, ahogy a zakója a porban landol. Nem igazán hat meg, hogy mennyibe került. Ha volt pénze egy ilyet venni, akkor telik egy újra is.
- Ez lesz a legkisebb gondod, ha még valamivel próbálkozol - jegyzem meg jegesen. - Anne, drágám, szerintem indulnod kellene. Keresd meg a kísérőd, mielőtt lemaradsz - fordulok még a hibridemhez, majd Caroline-hoz sietek, és a karomat tartva jelzem, hogy indulhatunk.
- A kocsik már várnak, kedvesem. Menjünk! - sürgetem meg kicsit a dolgokat. Részben már szeretnék túl lenni a nap ezen részén. Bár most, hogy ismét Caroline oldalán vagyok, máris valamivel jobb lett a hangulatom.
- Később találkozunk, Effy - szólok még oda a lánynak egy mosollyal, mielőtt "elrabolnám" tőle a kuzinját.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 9:44 pm


Ian & Kira




Megkönnyebbülten sóhajtottam fel, miután Ian közölte velem, hogy nem ma fogja kiszívni belőlem a mérget. Valljuk be, nem is engednem neki, hisz véres ajkakkal nem állhatok a színpadra ... basszus! Amióta átváltoztam, legalább úgy nyolcszor feledkeztem meg arról, hogy most már az egyik részem halhatatlan. Többé nem kell aggódnom a fájdalom vagy a tisztelet kivívása miatt, hisz elég csak mélyen beleolvadnom az illető íriszeibe, s pár szóval máris az ujjam köré csavarhatom őt. Zseniális és egyben hátborzongató is, utóbbi inkább az éhség miatt.
- Rendben - bólintottam halványan, közben pedig a körülöttünk lévőket, pontosabban azoknak nyakát kezdtem szemügyre venni. Szinte érzem, ahogyan a vér áramlik az erekben, hallom a szívdobogásokat, és mindennél jobban vágyom arra, hogy belekóstoljak a vénájukba. - Bocsánat, mit is mondtál? - Fordultam vissza Ian felé, aztán hirtelen ajkaimhoz kaptam, majd szégyenkezve megráztam a fejemet. Szorult belé annyi emberség, hogy elkísérjen erre a nevetséges, mégis jelentős eseményre, erre én meg nem figyelek? Gratulálok, Kira! Ismét sikerült elcseszned mindent ... vagy majdnem mindent.
- Ugyan. Semmi esélyem - idézem fel magamban az előbb hallott, de nem megjegyzett szavakat, vagy legalábbis próbálok azok felé közelíteni. Ugyan tisztában vagyok azzal, hogy Ian nem jó szándékkal mondta azt, amit az imént mondott, de jéghideg testem kezd langyossá válni az amúgy színlelt kedvességétől. Vámpírként - vagy jelen esetben fél-vámpírként - valóban felerősödnek az érzések, az érzelmek, de a gondolatok sajnos nagyon össze tudnak kavarodni.
- Jóképű és még táncolni is tud - nevettem fel halkan, de miért is? Egyáltalán mi a fenét és miért mondtam az imént? - Öhm ... öhm, szóval, szerintem jobb, ha eltáncolunk az utcáig, mert pár perc múlva kezdődik a felvonulás - hadartam idegesen, majd felé nyújtottam a karomat.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 9:12 pm


Anne & Caroline & Klaus

[You must be registered and logged in to see this link.]

- Mondhatni - nyitottam szóra a számat, de a férfi már három lépéssel tovább állt - új vagyok. - Fejeztem be végül halkan, tekintetemmel pedig végig kísértem, ahogyan Anne felé halad. Az, hogy talán én ijesztettem el, normális esetben soha nem jutna az eszembe, de újra és újra végig mérve Caroline-t, kezdem azt hinni, hogy a közelében nevetségessé fogok válni. Végtére is, ki annyira kívülálló, hogy szóba álljon egy gyilkos kuzinjával? Mondhatod, hogy eltúlzom a dolgot, de történjék bármi, számomra Caroline mindig is gyilkos marad.
Miután szúrós tekintetemet végre sikerült leszakítanom róla - nevezhetjük akár tűzszünetnek is -, vissza fordultam Anne-hez, aki szinte azonnal, izgatottan közölte velem, hogy épp menni készül, mert rögtön kezdődik a felvonulás. Felvonulás? Jézusom, ez maradibb, mint amilyennek hittem. Ühm ... mielőtt megkérdeznéd, nem, kurvára nem vagyok féltékeny az unokatestvéremre, - akit legszívesebben letagadnék - akinek amúgy sincs semmi esélye Anne ellen.
- Részemről az öröm! Viszlát - integettem ujjaimmal, majd hirtelen egy halk köhögéssel szóltam utána. - Ne felejts el győzni, kislány! - Kacsintottam rá, remélve, hogy ezzel valamiféleképpen biztatom, vagy nem ... mindegy, hisz amíg Caroline itt van, a koronát más fogja megkapni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Elbóbiskoltam, és tényleg, az egész nem telt több időbe két percnél, de mire kinyitottam a szemeimet, hirtelen tudatosult bennem, hogy ketten maradtunk. Caroline és én. Mondanom sem kell, hogy a lehető legrondább látvány tárult elém, épp ezért vettem mély levegőt, még mielőtt egy meggondolatlan megjegyzés elhagyná a számat. Úgy bizony, rühellem őt, de az utálattal nem megyek sokra. Szóval, amolyan fordított pszichológiát fogok használni, hogy majd a saját módszereivel tudjam tönkretenni. Már, ha vannak egyáltalán módszerei bármire is.
- Meglepetésnek is szántam - néztem rá száz-wattos mosollyal, de alig bírtam megállni, hogy fogaimmal ne vicsorogjak rá. - Lizzie ezek szerint nem szólt neked arról, hogy - szakítottam meg a mondanivalómat. Kár volna tagadnia, hogy jelen van köztünk az a bizonyos feszültség, s az elutasítás is kölcsönös. Kíváncsi vagyok, hogy sokkolni fogja-e a hír, miszerint ideköltözöm? Az igenre hajlok, sőt, talán még a "Miss Megöltem az Apámat, mert Ribanc vagyok" szöveget is elfelejti. - Ide fogok költözni. Pontosabban hozzátok - fejeztem be halkan, mintha eszem ágában sem volna zavarni őt. Pedig ezt követően ez lesz a kedvenc időtöltésem: - éjszaka kinyitom az ablakát, felgyújtom a haját is, ha kell, kicserélem a kozmetikumait, bezárom a fürdőbe és ... csinálok neki reggelit. Mégis ki gyanakodna egy kedves, távoli kuzinra, aki hajlandó a szokottnál is korább felkelni csupán azért, hogy reggelit készítsen a hőn szeretett rokonának? Senki és mindenki, épp ettől lesz olyan szép a dolog.
- Balhét? Én? - Kaptam fel a fejem meglepetten.
- Caroline, ismersz. A szerénység istennője áll előtted - mutattam végig magamon kezeimmel, pajzán mosollyal az ajkaimon. Amúgy meg, nem lehet tönkretenni egy ilyen pocsék összejövetelt. Mérget vennék rá, hogy a kedvenc Gyilkos Barbie a főszervező.


A hozzászólást Sophie Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 02, 2012 1:28 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 7:56 pm

Klaus & Anne & Sophie




Sophie mosolyán látszott, hogy teljesen erőltetett és még egy apró fintort is észre tudtam venni. Igen sosem voltunk a legjobb viszonyban és úgy érzem, hogy ez nem is fog változni, addig amíg Effy nem változtat a stílusán.
-Te is csinos vagy Anne-mosolyogtam rá kedvesen még akkor is, ha kicsit mérges voltam Effyre. Tényleg szép volt Anne ruhája, még akkor is ha az ellenfelem.
-Nem egyáltalán nem zavarsz!-mondtam kissé hamisan. Eddig nem zavart, de most, mintha kiszúrná a szemem, de persze nem szó szerint, legalább is most. Ugyanúgy, ahogyan ő ölelt engem meg, úgy öleltem én is. Nem akartam, hogy a ruhámnak baja essen miatta, még véletlenül sem, de ha vele vagyok ki tudja, mi véletlen és, mi nem.
Nem tetszett, hogy Klausra kacsintott, nem is tudom, hogy miért, hiszen Klaus és köztem nincs semmi és nem is lesz, de valamiért még is zavart. Végül Klaus és Anne elmentek táncolni.
-Meglep, hogy itt látlak a bálon. Miért is jöttél ide? Nem zavarsz, csak érdekel.-ez nem teljesen igaz, kissé zavart, hogy itt van, de nem mondhatom neki, hogy húzz haza, mert nem akarom, hogy itt legyél. Mikor Klaus szólt, csak felé fordultam és egy apró mosollyal együtt bólintottam, hogy felfogtam, hogy indulnunk kéne, de mivel ő inkább Annehez és ahhoz a sráchoz ment, én visszafordultam Effyhez.
-Ha lehet ne csinálj balhét, már az első napodon itt.-mondom talán egy kis éllel a hangomban, na de ez van.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 7:47 pm

Gabriel & Anne & Klaus
- Nyugodj le, baby. Mit van úgy oda mindenki ennyire a vadászoktól? Egyébként figyeltem a ruhádra és a speckó hajadra. Nem hiába kaptalak el. – könnyedén vettem a helyzetet. Nem tudom mit kellett ezen ennyire felfújni, hisz halhatatlan. Haja szála sem görbült, szó szerint. Minden tökéletes rajta.
- Igen. – válaszoltam higgadtan kérdésére, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. – Kit érdekelnek az emberek? Porszemek.
Festőművész? Nocsak, mik vannak. Mégis szorult ebbe a városba egy kis értelem? Kellemesen csalódtam.
- Óh, ha ismerted volna, van Gogh barátom! – mosolyodtam el a közös téma kapcsán, de nem merülhettünk bele a művészetekbe, mert valami elmebeteg elém állt és megragadta az így is megviselt zakóm. Amit mondott, azt hiszem egy alapos fejmosásnak szánta, nem mintha túlzottan érdekelne, de talán mégsem birkák az itteni vámpírok? Ez tetszik.
- Ez mi volt? – fordultam Anne felé egy féloldalas mosollyal – Riasztottad apucit?
- Ha ő hibrid, te lehetsz Klaus. – vontam fel a szemöldököm kissé érdeklődően. Tudtam, hogy erősebb nálam, sokkal, de ezek az erőviszony dolgok sosem foglalkoztattak. Levettem a pezsgős, gyűrött zakóm és egy egyszerű mozdulattal a földre dobtam.
- Ez márkás volt. Szépen elintéztétek. – tettem hozzá elszontyolodva, mint egy gyerek, aki nem kapta meg karácsonyra, amire a legjobban vágyott.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 7:02 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
to Nicole Perro


- Majd meglátjuk! - mosolyodtam el arra a kijelentésére, hogy gyorsan tanul. Kíváncsi leszek. Mondhatni már régen vágyam volt, hogy egy olyan boszorkánnyal találkozzam, akinek az ereje olyan tiszta, mint az enyém és még olyan szinten is tudja használni. Lehetséges, hogy ő lesz az, bár ez majd kiderül.
- Azt még nem használtam. - válaszoltam neki. Igaz nem is igazán szoktam tévézni, ezért nem is használhattam, de majd csak emiatt leülök és kipróbálom. Ha az ember fáradt biztos jól jön.
Bólintottam arra, hogy próbáljuk ki sikerül-e az erőnk összeköttetése. Kinyújtotta felém a kezeit, majd én megfogtam azt. Egymás szemébe néztünk, s csak éltünk a pillanatnak. Nem foglalkoztunk semmivel. Az erők összecsaptak, szinte semmi sem maradt körülöttünk. Leírhatatlan érzés ez. Nem sokszor él át az ember ilyet, csodálatos.
- Hamarosan ezeknél nagyobb dolgokra is képes leszel egyedül, a saját akaratodból. - biztattam Nicole-t.
Érzem benne azt a pluszt, ami nem sok boszorkányban van meg, ámde ahhoz nagyon sokat kell tanulni, mert azt az erőt elő is kell hozni valahogy.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:35 pm

Caroline & Anne & Gabriel

Útjára engedem Annet, ha már ilyen mehetnékje van. Egyébként nekem is ideje lenne megkeresnem Carolinet, ha nem akarjuk lekésni az indulást. Anne táncfelhívására csak bólintok, és fél pillanatig csak nézek utána, ahogy távozik, aztán én is megindulok. Még elkapom tekintetemmel a pillanatot, ahogy véletlenül leönt valakit, de nem foglalkozok vele túl sokat. Szegénykém kétbalkezes, ez nem újdonság.
- Caroline! Kedvesem, indulnunk kell - szólítom meg az én szép szőkeségemet, akitől már csak pár lépés választ el, ekkor azonban meghallom a hátam mögül Anne ideges hangját. Az a féleszű valóban kitörte volna a nyakát? Ennyire idióta lenne? Egy ilyen eseményen nyilvánosság előtt gyilkolni? Akár halhatatlanok a hibridjeim, akár nem, ennek teljesen elment az esze. Egyébként meg nem árt, ha már most megtanulja, hogy hagyja békén a lányaimat. Hátra fordulok, egyesen szembe a férfival, és Anne mellett ellépve elkapom az alakot a felsője nyakánál.
- Nagyon figyelj, haver, mert csak egyszer mondom el: még egy ilyen hasonló húzás, és a te nyakad törik, rosszabbik esetben a szívedet tépem ki - sziszegem, hogy csak ő hallja. Aztán elengedem. Nem engedhetem, hogy egy ilyen idióta tönkre tegye a napot, amit a húgom és Caroline hetekig szerveztek. Amit pedig mondtam, komolyan is gondoltam. Persze diszkrét leszek, de én szépen csendben is tudok végezni vele. Senki észre sem fogja venni, és gondolom hiányozni sem fog senkinek.
- Jól vagy, drágám? - fordulok immár Anne felé a kérdésemmel.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 6:03 pm


Gabriel & Anne ;


[You must be registered and logged in to see this image.]
Annyira igyekszem a bocsánatkéréssel, erre piff-puff eltöri a srác a nyakam. Most ezt komolyan gondolja? Ahogy felébredek, úgy tör ki rajtam egy bizonyos dühroham.
- Ja, persze.. Ezt komolyan gondoltad? Nem vagy normális, egyrészt, tudod te, hogy mennyi vadász lehet itt? Másrészt én nem csináltam semmi rosszat, amiért ezt kellett csinálnod. Nem vagy normális, tisztában vagy vele? – mondom dühödten, miközben a ruhámat nézem, nem lett e semmi baja. Egy csomó ideig tartott megvarratni a felvonuláshoz. Bármi baja lesz, én megőrülök!
- Nem, szerintem nem vagyunk kvittek. Mi lett volna, ha ember vagyok? Gondolom, otthagytál volna törött nyakkal a földön, hogy majd valaki észrevegye, hogy meghaltam? – teszem fel a költői kérdést még mindig kissé ingerülten. Elég stresszes voltam eddig is, muszáj volt még ennek a Gabriel nevű srácnak is felidegesíteni? Szerencse, hogy könnyen le tudok nyugodni, ezért már kissé kevésbé ingerülten én is bemutatkozom.
- Anne Gibson, festőművész – teszem hozzá kissé nagyképűen. Ha már eltörte a nyakam, legyen tisztában azzal, hogy milyen tehetséggel csinálta..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 4:15 pm


Elena & Elijah & Damon


Erőltetetten rávigyorogtam Elijahra és nagyon figyeltem rá, nehogy meglássa, kezdek ideges lenni. Nem akartam, hogy azt lássa, miatta, legalábbis az ő közrejátszásával ment fel bennem ennyire az a bizonyos pumpa.
Nagy levegő és próbálj megnyugodni! - mondogattam magamnak. Nem tehettem róla, ha Elenáról volt szó, mindig túlreagálom a dolgokat egy kicsit, azt hiszem.
Aprót biccentettem, mikor Elena megkért, hozzak neki valamit inni, majd elindultam. Nem tetszett az ötlet, hogy magukra hagyom őket, mikor ilyen feltűnően akarnak valamit titkolni, ezért kicsit duzzogva ugyan, de az italos pult felé tartottam, de út közben eszembe jutott, hogy elfelejtettem megkérdezni, milyen italt hozzak.
Visszatértem hozzájuk és épp kinyitottam volna a számat, hogy megszólaljak, de Elena dühkitörése miatt inkább csendben maradtam még egy pillanatig. És jól is tettem.
Amit hallottam, nagyon nem tetszett, milyen titkuk lehet nekik, kettőjüknek,ami tönkretehetné a kapcsolatunkat Elenával?! Őszintén, elég sok minden jutott eszembe, a legrémesebb mégis az volt, amint elképzeltem Elenát és Elijaht, amint... Nem, ez kizárt! - ráztam meg a fejem és még a gondolatot is nevetségesnek találtam.
- Azt hiszem, talán mégis lenne egy pár dolog, amit megbeszélnénk, nem? - emeltem meg egyik szemöldököm és a válaszukat meg sem várva hátat fordítottam és a vendégszoba felé indultam. Nem akartam jelenetet rendezni a tömeg közepén...
Nem Elena akart bizalmas kapcsolatot?! Most meg ő az, aki kétségbeesetten próbál előlem rejtegetni valamit?

Folytatás: Vendégszoba.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 3:43 pm

Gabriel & Anne
Békésen álldogáltam, kivételesen tényleg semmi rosszat nem csináltam, erre nyakon öntenek egy pohár pezsgővel. Mégis mit követtem el?
- Óh, te kétbalkezes. – fordultam meg ingerülten, rá sem néztem a „támadómra”, ösztönösen a fejéhez nyúltam és tekertem egyet a nyakán. – Ez Gucci. – jelentettem ki közömbösen.
Persze közben észrevettem, hogy ő sem egészen ember és kifejezetten csinos, ezért még mielőtt összeesett volna az ölembe vettem. Néhány perc múlva magához is tért és letettem.
- Elnézést. Talán kissé túllőttem a célon. Azt hiszem elég lett volna viszonoznom a gesztust és a saját pezsgőmmel leönteni téged. De a ruhád elnézve, így jobban jártál. – mondtam egyhangúan, bár még mindig nagyobb sértettségnek éreztem azt, hogy leöntött, mint hogy eltörtem a nyakát – Errefelé így ismerkedtek? – kacsintottam rá.
- Azt hiszem most már kvittek vagyunk. A nevem Gabriel. – nyújtottam ki felé a kezem, miközben rámosolyogtam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 3:17 pm


Sophie&Klaus&Caroline&Gabriel&Anne;


[You must be registered and logged in to see this image.]
A felvonulás nemsokára kezdődik, el kéne indulnom a gyülekezésre. Félek, mert beszédet is kell majd mondanunk, és nagyon izgulok.
- Én megyek, mert nem sokára kezdődik a felvonulás. Sophie, örülök, hogy megismertelek, majd még találkozunk! – mondom, majd kacsintok egyet. Vicces, úgy érzem, hogy a fiatalabb Forbes lány sokkal szimpatikusabb. Caroline sosem volt az a típus, akiről el tudnám képzelni, hogy a barátom legyen. Na, de mindegy, még egy hatalmas mosollyal Klaushoz fordulok.
- Nekem pedig tartozol majd még egy tánccal! – mondom határozottan, majd elindulok a tömegen keresztül át az utcára. Annyira szerencsétlen vagyok néha. Most is. Véletlen meglöktem egy srácot, akire így egy pohár pezsgő borult. Olyan ciki.
- OMG! Bocsi, bocsi.. Tényleg.. Én.. Én.. Véletlen volt, tényleg.. Bocsi.. – mondtam aggódóan dadogva. Sosem tudtam, hogy mit kéne ilyen helyzetben csinálnom. Közben megérzem, hogy a srác egy vámpír. Nagyszerű! Talán még a nyakam is kitöri emiatt! Bár remélem, azért nem olyan bunkó velem, már így is totál ideg vagyok..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyPént. Nov. 30, 2012 10:14 am

to Everyone
A tömegtől távolabb sétáltam, szemügyre véve a lakosságot. Szóval ez lenne Mystic Falls. Ez szörnyen lehangoló… Azért jöttem ide, mert azt rebesgették, hogy a hely egy igazi vámpírparadicsom, ahogy a város neve is árulkodik róla.
Hogyan máshogy képzelhetném el a magamfajtának tökéletesen illő helyet? Talán mint Vegas, csak még annál is mocskosabb és szenvedélyesebb. De mikor szétnéztem, elgondolkodtam azon, biztosan jó helyre jöttem-e? Itt minden olyan rendezett, puccos és idilli.
- Mégis miféle birka vámpírok élhetnek erre? – tettem fel magamban a kérdést, miközben fürkésztem a tömeget, kié legyen a megtiszteltetés, aki a színpad tetejére felkötve fog kivérezni, csak úgy a móka kedvéért – Ezeken a lányokon rengeteg a ruha… - tettem hozzá unottan.
Megtaláltam az emberem! Miért mennék az átlagpolgárokra, ha rögtön a polgármesterrel is kezdhetem? Egy féloldalas mosoly jelent meg az arcomon és felé indultam, de néhány méter után lelassítottam és megálltam, majd türelmetlenül keresztbetettem kezeim.
- Az a ribanc… - mérgelődtem az orrom alatt. Eszembe jutott miss Katherine „Önző Ribanc” Pierce kérése, miszerint várjam meg az érkezését, mielőtt bármihez(bárkihez) is hozzányúlnék.
Elégedetlenül besétáltam a tömegbe és a pincérfiútól elvettem egy pohár pezsgőt, valamint „megkértem” vigyen egy pohárkával a polgármesterasszonynak is.
- Szívélyes üdvözletem küldöm és üzenem: fájni fog.
Unatkozom. Azt hiszem keresnem kellene valakit, akibe kicsivel több kalandvágy szorult, mint ezekbe a féleszűekbe.
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 6:08 pm

Vivienne & Heather


Hála a gyors reflexeimnek, meg tudom akadályozni, hogy a lány elterüljön a földön. Ennek ellenére a magyarázkodásom sem elég ahhoz, hogy ne kapjam meg a neheztelő pillantásokat és a gúnyos kérdést, hogy hova ez a nagy sietség.
- Nem, igazából nincs konkrét cél. Csak gondoltam keresek valamit szórakozást, ha már itt ez a nagy csődület. Valami színdarab kezdődött nem rég, ha jól hallottam - vonok vállat, majd végigpillantok most már a csajszin. Látszólag nem lehet sokkal fiatalabb nálam. Mármint az emberi-, és nem a vámpírkoromat tekintve. Szóval biztosan ő is egy lesz majd a leendő iskolatársaim közül, így igyekszem kedves lenni.
- Heather vagyok, egyébként. Még új a városban - mutatkozom be, és nyújtom a kezem most már sokkal udvariasabb célból.
- Megrántottam volna a fülbevalód? - bökök a füle felé, mert nem értem, minek akarja kivenni. Nem vettem észre, hogy beleakadtam, ha így is volt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 5:52 pm

• Heather & Vivienne •

Fáradt mozdulattal pattantam föl a hideg aszfaltról, hogy valami ehető "nyalánkság" után nézzek ebben a nagy nyűzgésben. Hogy minek ez a pucparádé, nem tudom. De az még inkább aggasztott, hogy engem miért nem világosítottak fel erről! De ugyanmindegy. Ezután, miközben lassan kerülgettem az embereket, éles de egyben tompa fájdalom nyílalt a bal fülembe. Bizonyára a fülbevalóm volt a baj a forrása, mert olyanyira sikerült rossz érzést keltenie bennem, hogy majdnem a padlóra kerültem. Természetesen ez egy emberi közremüködéssel történt. Az idegen egyenesen belém jött, pont akkor mikor ingatag lábokon álltam.
- Semmi baj! - támaszkodtam a segélyt nyújtó kezekbe, majd utána szembesültem, - a szemkontaktus révén - az ügyetlen bajkeverővel.
- Ha ennyire egyírányúan közlekedsz, akkor biztos valami nagy baj lehet. - enyhén elmosolyodtam, mire az ékszeremhez nyúltam, hogy kivegyem onnan.
- Szóval elmondod, hová ez az nagy sietség? - kérdeztem, hogy legalább egy pillanatra eloszlassam azt a kínos csöndet köztünk. Bár, már az elején rájöttem, hogy ő egy vámpír. Naná, hogy igen! Hiszen ezért volt az fülsükketítő jelzés az imént. Legalább ez a 15. alakalom ezen a napon! Nem tud meglepetést okozni, úgyhogy futnom se muszáj tőle.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 5:39 pm


Damon & Elijah & Elena


Zavart mosollyal tekintettem fel Damon-re, és a következő szavak hagyták el az ajkaimat, miközben a kezét simogattam.
- Dehogyis. - nyugtattam meg őt, és egyből lehervadt az a görbület az ajkaimról, mikor Elijah-ra szegtem pillantásomat. Komolyan? Ennyire megváltozott, hogy szinte már féltenem kell a közös titkunkat. Nem tenné meg.. Nem avatná bele Damon-t, nem tenné tönkre az új kapcsolatomat. Vagy talán mégis? A bosszú vezérli őt? Nem tudom, de mindent megteszek, hogy ez ne derüljön ki!
- Még nem adódott alkalmunk, hogy Stefan-nal beszéljünk. De bizonyára meg fogja érteni. - szűkültek össze a pupilláim. Mint valami vallatás..
- Igen, megszomjaztam. Damon, drágám, megtennéd, hogy hoznál pezsgőt? - mosolyogtam rá kedvesen. Sosem ugráltattam, tényleg akkor kértem tőle segítséget mikor szükségem volt rá. De most.. muszáj, hogy elmenjen innen, hogy kettesben maradhassak Elijah-val egy rövid ideig. Bólintott, de nem nagyon tetszett neki a dolog, és tovább állt. Kifújtam a levegőt, és közvetlenül Elijah-hoz fordultam.
- Mégis mit képzelsz? Romba akarod dönteni a kapcsolatomat? Miért akarod ennyire, hogy megtudja az igazat? - förmedtem rá, és annyira ki keltem magamból, hogy nem is vettem észre Damon-t. Nem ment el.. Csak azt hittem, biztos valami kérdése akadt, és.. Túl hamar cselekedtem.. Mindent hallott..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 5:31 pm

Zach & Nic



- Óh, hidd el, én gyorsan tanulok. Nem kellenek évek, sőt! – emeltem fel a fejem büszkén.
Majd mikor azt mondta, ő tanítana engem, hatalmasra kerekedtek a szemeim. Mintha csak az égből küldték volna. Pont rá van szükségem. Bár az erőösszekötős résznél voltak kétségeim, hisz nem is ismerem, ki tudja mire használná az erőmet, de mégis mennyi esély van arra, hogy még egyszer az ölembe hullik egy ilyen lehetőség, egy jóképű, segítőkész boszorkány csak úgy a semmiből? Végülis eltettem az óráját a táskámba.
- Egyébként egy varázslat már nagyon megy. – kacsintottam rá – A távirányítót magamhoz repítem tévézés közben, ha csatornát szeretnék váltani. Azt hiszem ez a lehető leghasznosabb dolog a világon! – én ezt viccesnek találtam, de belegondolva inkább szánalmas, mennyire elpuhultam, mióta nem kell a bátyám ellen harcolnom, hogy a távirányító és a popcorn pattogtatás a legnagyobb gondom… Egy éve még napközben pihengettem, amennyit tudtam iskolaidőben, éjszaka pedig az életemért küzdöttem, míg a nap fel nem kelt, mégis csúcsformában voltam, hisz a családom nem tudhatott róla. Most meg…?
- Szóval? Megnézzük hogy sikerült? – vontam fel szemöldököm kalandvágyóan.
Kinyújtotta felém a kezeit és én megfogtam, majd mélyen a szemébe néztem. Mintha megszűnt volna létezni a külvilág. Sosem éltem még át hasonlót. Tényleg jó ez a boszi dolog. Mire észbe kaptam, körülöttünk bő öt méteres sugárban kő kövön nem maradt. Még szerencse, hogy egy félreeső helyen álldogáltunk.
- Ejha! – néztem körül elégedetten – Na, ez a nem mindegy! – jelent meg egy széles mosoly az arcomon.
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 5:13 pm

Vivienne & Heather


Alig érkeztem meg ebbe a kisvárosba, amit a "jóhérének" köszönhetően választottam leendő új otthonomnak, máris zúg a fejem a sok hírdetéstől, hírveréstől, pletykáktól, amit az Alapítók Napja - vagy mi - köré szőttek. Az első gondolatom az volt, hogy nincs az pénz, amiért én ott megjelenjek. Egyrészt nem ismerek senkit. Másrészt a város történelmét sem ismerem. Harmadrészt pedig nincs mit felvennem. De aztán minél többet láttam a szerveszkedésből, ahogy az utcákat diszítették, a főtéren felállították a színpadot, az én érdeklődésem is kezdett felébredni. Talán megismerhetek pár jövendőbeli iskolatársamat, esetleg még tanulhatok is valamit Mystic Fallsról. És egyébként sincs jobb dolgom. Hát ruhát venni, illetve bérelni már nem volt időm, de felveszem, amit a legalkalomhozillőbbnek találok, aztán megindulok, hogy bevegyem a tömeget.
Ahogy az emberek között szlalomozva próbálok egyre beljebb furakodni, és valami szórakozási lehetőség után kutatok, véletlenül neki megyek valakinek. Majdnem fel is lököm szegény lányt.
- Upsz! Bocsi, nem figyeltem - kapom el a karját, mielőtt valóban elvágódna.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 5:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Elena, Damon és a többiek



Tulajdonképpen jól sejtettem, megjegyzésem felkeltette Damon figyelmét. Sosem kedveltem... Ez rossz szó... Nem szerettem sosem. Arrogáns, önző, és annyi egoizmus és önbizalom szorult belé, mintha ő lenne a világ legnagyobb hatalmával rendelkező lény, pedig csak egy fiatal vámpír, aki semmivel sem több, mint bárki más. Gúnyos mosolyom nem fagy le arcomról, miért is fagyna, hiszen Damon tekintete hol engem, hol a kedves Elenát fürkészi érdeklődve, de nem szólok. Egyelőre még várom a megfelelő pillanatot, melyet Elena sokat mondó pillantása sem vehet el tőlem.
- És mit szólt a kettőtök kis románcához? Vagy... Nem is tud róla? - Szavaim inkább Damon felé suhannak,mint Elena felé, de végül is miért is ne? Ha ott a harag tüze, miért ne szítsam...Majd meghallom Damon kérdését, és ismét gúnyos mosoly ül ki arcomra.
- Igen sok mindenről lemaradtál, Damon - Jegyzem meg sokatmondóan, majd a tömeget kezdem szemlélni, mintha az érdekesebb lenne, mint az itt összegyűlt kis csapat, de én már csak ilyen vagyok.
- Iszunk valamit? Vagy megnézzük az előadást esetleg? - Fordulok vissza Elenáék felé, mintha nem is mondtam volna eddig semmit sem. Igazából érdekel az előadás, hiszen mindig is megmosolyogtatott az ilyen gyengébb produkciók tárháza. A mai est még tartogat meglepetéseket, s már alig várom mindegyiket...

©>[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       Empty

Vissza az elejére Go down

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Főtér
» Fõtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Alapítók Háza-