world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Bárpultok, bárszékek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptySzer. Aug. 29, 2012 9:28 pm

Cigaretta füstöt éreztem, de ki cigarettázik itt? Itt, ahol tilos? Imádom a rossz fiúkat, ők a gyengéim. Vajon kifüstöl? Nézek néhányszor körbe. Majd a megérkezett „csemegéket” nézem, úgymond köszöntöm, mielőtt felkortyolnám őket.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Még mindig csak a poharat bámulom, benne a finom tequila- val. Miért ne innám meg? Mexicói vagyok, ennyi nem árt meg. Meg amúgy is van partnerem, aki már fuvart is ajánlott. Megfogtam a kupicát és nyal, iszik, szív stílusban levittem az italt. Ez is amolyan csajos szokás, de mindenki így csinálja. Majd egy pici fanyar és nagy nevetés. Igen most már biztos, hogy a pia az eszemre ment. Nem tudom, miért nevetek. Annyira azért nem vagyok jól, szerintem ez érthető a bácsikám imént pattintott le, két üvegsörért.
- Ha hiszed, ha nem a bácsikámmal élek, akiről most biztos nem vehetnék példát. - kortyolok bele a sörömbe. Hoppá a verseny, ezt most akkor így szabálytalan? Vagy nem?
- De jó fej az öreg és tartja is magát szóval. – ezt próbálom nevetés nélkül kimondani, de nem megy, biztos ő is ilyen butaságokat taglal rólam. Majd újra a telefonom nézem, megint egy sms, a bácsikámtól. Szuper, haza sem jön! Ránéztem a partneremre és újra a kezembe vettem a sörös poharat.
- Totálisan részeg akarok lenni!- jelentem ki majd az ő poharáért nyúlok. - De ez nekem nem megy egyedül!- adtam a kezébe a sörét és emeltem a kezem, az ivás verseny kezdését jelezvén. Majd feleszméltem, a pincér felé hajoltam és hozzáfűztem.
- Köszönöm a kiszolgálást!- majd beleittam az italba. Höm igen csak finom, nem vagyok az a sörözős típus, de ez most igen csak megízlett. Majd csak ittam, ittam és ittam. Nyernem kellet, nagyon fontos volt, nem hagyhattam, hogy egy vérbeli mexicói ivó versenyben vesztes legyen. És csak dőltek a kortyok a pohárból a torkomba, nem voltam rosszul, sőt igen csak jól esett. Hogy miért?
Mert mint említettem a sör finom volt, és mert vérbeli nyertes vagyok. Amint kiürült a pohár lecsaptam az asztalra. Igen, nyertem és nem akár, hogy a finis igen csak nehéz volt, mivel a partnerem hajtott rendesen. Lehet, hogy csak hagyott nyerni? Mindegy én örültem a győzelmemnek és ez az öröm látszott rajtam.
- Igen!!! Nyertem, na így alázkodj meg egy mexicói előtt!- nevettem el magam. Majd mély levegőért „nyúltam”. Kis szuszogást követte újra beszéd képes lettem.
- Nos, a győztes állja a következőt!- jelentettem ki, majd a pultos srácra néztem és intettem a kezemmel.
- Nagyon örülnék a fuvarnak, de sajna nem haza megyek. - avattam be az ivó partneremet. Majd megmutattam neki a mobilomon lévő utolsó sms-t is. Amit Bob írt, nagyjából csak a sajnálatát taglalta és, hogy amint végzek menjek érte.
- De tudod, én még maradnák pár körre!- súgtam neki óvatosan, mintha ez olyan nagy titok lenne.
- Amúgy, köszi, az előbbit, a pultossal. Tényleg jól esett. – néztem rá, a kis bájos mosolyommal.
/ nem a legjobb, de nem bírom írás nélkül/

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptySzer. Aug. 29, 2012 10:12 am

Látom, hogy Bella állandóan az ajtót nézi. Vár valakit vajon, vagy csak ennyire unalmas társaság vagyok, hogy már menne? Na de tulajdonképpen engem ez miért kéne, hogy érdekeljen? Ragadozó vagyok, számomra az emberek csak játékszerek, és azt csinálok velük amit akarok. Nem számít, hogy jól érzik e magukat velem vagy sem. ha akarom, úgyis jól fogják, még akkor is, ha a torkukat marcangolom darabokra. Mire nem jó az igézés? Végig nézek ismét a lányon. Olyan fiatal, és olyan bódító az illata. A füleimben dobol a szívverése, s egy pillanatra eltompítja a világ zaját, és semmi mást nem hallok, csak ahogy lüktet a mellkasában, és pumpálja a sok édes vért...
- Hogyan? - ocsúdok fel hirtelen amikor rájövök, hogy hozzám beszél. És még kérdeztem is ráadásul. - Ó... - fejezem ki magam frappánsan, amikor a bácsikájáról kezd el beszélni. Gyorsan nyíló lány, az egyszer már biztos. Na nem mintha ez probléma volna, épp ellenkezőleg!
- Nem vagy még fél részeg.De teljesen az lehetsz ha akarsz! - vigyorgok rá bátorítóan. Aztán közelebb hajolok hozzá, a pultra könyöklök, és kissé lehalkítom a hangom, mert senkinek semmi köze ahhoz, amit kérdezni akarok. Érdekel is a dolog, na meg... valahol el kell kezdeni a "nyomozást". - A bácsikáddal élsz? - kérdezem, majd még lejjebb veszem a hangom. - Ha nem laksz messze, haza vihetlek. Főképp ha itt bent is elázol. Van egy járgányom... bár inkább a taxira fogadnék. - adok neki lehetőséget a választásra, majd hátrébb dőlök ismét, Bella pedig le is adja a rendelést. Hálistennek silvert hoznak a tequilából. Utálom a goldot, pedig olcsóbb, de olyan is. Narancs és fahéj... inkább eszem meg egy kacsával. Ehhez viszont a szokásos citrom-só kombó jár. Ez már valami!
- Én a helyedben hinnék neki öregem! - mondom a pultosnak széles vigyorommal, amikor Bella felháborodva kijelenti, hogy tényleg tizenkilenc. Egy vámpír vicsorát is meghazudtolja a tekintete. Aztán Bella felé fordulok. Na.. . gondolhattam volna, hogy a következő áldozat ismét én leszek. Bárány vadászik a farkasra...milyen ironikus.
- Ha nem szolgálnak ki, én majd elintézem, hogy leváltsák a pultost. - kacsintok a lányra. Ahogy fél szemmel a kiszolgálóra pillantok, megakad a tekintetem a nyaki ütőerén. Gyorsan és pontosan el tudnám intézni... és még jól is laknék. Aztán jön a sör, és a srác ráteszi a kezét Belláéra. Nem mintha együtt lennék a lánnyal, vagy olyan régóta ismerném, de azonnal elsötétül az arcom.
- Hé öcsi! Süket vagy? Elmúlt már tizenkilenc is, egyébként meg én fizetek!
De Bella azért megmutatja a személyiét, én pedig továbbra is dühös tekintettel méregetem.
- Remélem olvasni tudsz... kopj le! - teszem még hozzá, mire vet rám egy megvető pillantást, és arrébb vánszorog. Micsoda paprikajancsi! Még egy egészséges visszapofázásra sem képes! Pedig szívesen behúztam volna neki egyet. Megiszom a maradék sörömet, majd a kezembe veszem az újat, amit már Bella kért. Aztán mondja a lány, hogy fenékig, mire elmosolyodok.
- Sörivó verseny? Benne vagyok... de előbb tüntessük el a tequilát. - ajánlom fel, majd a lány kezéért nyúlok, és két kezem közé fogom. Aztán oldalra fordítom a kézfejét, és a sóért nyúlok, miközben vetek rá egy kósza pillantást sűrű fekete szempilláim alól. Érzem a lüktetést a csuklójában, s megborzongok. Finoman rászórom a sót a hüvelyk és mutató ujja közé, aztán elengedem a kezét kicsit megcirógatva ujjaimmal a kacsóját. Elnyomok felé egy félmosolyt, aztán leveszem a kesztyűimet, így feltűnik jobb kezem középső ujján a tigrisszem köves gyűrű. Jó régi, antik darab már, de a hatalma mégsem az árában rejlik. Felemelem a tequilás poharamat,miután magamat is elláttam sóval.
- Na ezt fenékig! - mondom, azzal máris jön a kis rituálé. Só, tequila, aztán már be is dobom a citromot a számba. Elfelejtek fintorogni, amit az emberek szoktak egy egy feles lehúzása után, és még a citromot is úgy szopogatom mint egy cukorkát, de annyira nem izgat. Ezzel még nem buktatom le magam. Én is az ajtó felé nézek, miközben megfogom a sörömet.
- Kezd későre járni. - mondom. - Nem fognak hiányolni odahaza? - fordítom felé a fejem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptySzer. Aug. 29, 2012 9:30 am

Nem tudom, miért ragaszkodok ennyire az alkoholhoz. Jó azért annyira nem, hogy lerészegedjek. Vagy mégis? Ott állt előttem a második kupicányi rum és kellett nekem. Olyannyira, mint fuldokló embernek a mentő úszógumi. Legalábbis számomra az volt, egy nagy piros-fehér „felfújható úszógumi”. Ilyen volt nekem most az ital.
Vagy mégsem? Lehet, hogy az eddig átgondolt dolgok hazugság? És minden a véremben van? Ez is egy buta mexicói szokás, ott a nőké az ittas szerep? Csak a két üres kis pohárkát néztem, és a rajtuk lévő ici-pici rúzsnyomot. Legalább azt nem mosta el az eső. Az eső tényleg, hisz a miatt vagyok itt! A pénztárcámat keresvén kósza pillantásokat vettem az ajtó felé. Szuper (!) még mindig esik! El kellett ismernem, hogy ma az időjárás dönt helyettem. Utálom, ha valami kicsúszik a kezeim közül, nem is én lennék, ha nem így lenne. Még egy utoljára ránéztem az ajtóra, de semmi, még mindig ugyan az a helyzet.
Végül is a táskámban előkerült a kis pénztárca. De valahogy nem volt kedve elázni, így hát óvatosan elengedtem. Picit megcsörrent a kulcsomhoz érve, de ez sem volt nagy zsivaj.
- Hát a tényleg tudni akarod, semmi sincs rendben. Én itt már fél részeg vagyok, kétkupicányi rum után, a bácsikám meg kitudja hol tökrészeg!- nevettem el magam. Tudtam, hogy Bob ma nem fog vissza jönni értem és, hogy az-az egyetlen utam, hazafelé ha sétálok. Azt meg nem akartam józanon. Ha ő becsíphet, akkor én is. Na jó, ez kicsit gyerekesnek hangzik, de nem az én részemről. Mert hisz haló ő már negyvenes és meg tizenkilenc. Ennyi nekem még jár, ugyebár. Most már biztos voltam a döntésemben, leraktam a táskám és visszaültem. Vártam a következő kört!
- Két sört és két kupica tequilát!- feleltem a csaposnak, aki csak nézett.
- Mi van? Tényleg tizenkilenc vagyok!- jelentettem ki, majd szórós tekintettel néztem az ivó társamra.
- Ezt muszáj volt?- kérdeztem tőle. - A te hibád lesz, ha itt soha többet nem fognak kiszolgálni. –mondtam neki meggyőzően, hogy legyen egy kis bűntudata is, az előbb elhangzott után. Majd csak vártam a rendelést, amikor megcsörrent a telefonom. Á semmi csak egy sms, de kitől. Naná, hogy Bob bácsitól. Hosszas ideig tart, míg elolvasom, hogy ez meg az… meg, hogy ő sajnálja, de ma nem jön ide értem, stb. A telefont csak addig tartom a kezembe, míg meg nem jön a rendelés. Az italom után nyúlok, amikor a pultos srác ráüt a kezemre. Ez meg mi a… Óvatosan veszem ki a kezem a srácé alól és amolyan mérges mosolyt öltök magamra.
- Ezt nagyon kellet? Mármint már úgy is kiszolgáltál meg minden. Á mindegy, tessék!- tolom elé a személyit és mutatok a születési évre. Ott van színpompásan 93-or. A pultos csak egy amolyan bocsi vigyort nyom a képére és elém tolja az italt. Én meg egy olyan „takarodjon innen vagy kirúgatom” vigyorral hálálom meg a kiszolgálás minőségét.
Aztán ezzel mit sem törődve emelem fel a sört.
- Fenékig!
Bárpultok, bárszékek - Page 6 Maite%2BPerroni%2B222 /a rúzsnyom ihlette/
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyKedd Aug. 28, 2012 8:19 pm

Derus kisasszonynak Wink

A lány kissé szórakozottnak tűnik, nem mellesleg arrogánsnak. Ami igencsak idegesítő számomra, tekintve, hogy jómagam is annak vagyok mondható. Egy városban csak egy arrogáns ember fér meg.... ohh, bocsánat, én vámpír vagyok. Végül is... így annyira már nem is fontos.
- Uram? - nevetek fel. - Most már öregnek is tűnök, nem csak alkoholistának? Lehet, hogy meg kéne borotválkoznom... - teszem hozzá mellékesen, szándékosan eltúlozva a színészkedést. Jól van aláírom, senki nem olyan matuzsálem ebben a pubban mint én, de nem nézek ki többnek huszonötnél, mivel ennyi voltam, amikor a vámpír vért kaptam, és... huhh. Megborzongok a gondolatától is. Nem szívesen gondolok vissza arra a napra. Inkább tovább is pörgetem az agyam.
Hallom, amint sok mély sóhaj hagyja el az ajkát, s oldalra billentve a fejem fürkészni kezdem az arcát.
- Minden rendben? - kérdezem, majd észbe is kapok azonnal. Nem sóhajtott hangosan én meg... most már mindegy, úgysem lesz belőle gáz. Meg amúgy is, ez csak egy lány. Nem hiszem, hogy bármikor is eszébe jutna, hogy ezt épp azért kérdeztem, mert hallottam azt amit talán még akkor sem hallana egy ember, ha az arcába tolná a képét. Aztán kapok egy flegma nézést. És kap válaszul egy kaján, rossz fiús félmosolyt, nagyjából annyira flegmát, mint amilyet ő is levágott itt nekem.
- Neeem, nem, azt hiszem annyira nem érdekel. - hunyorítok egy kicsit. Csak húzom az agyát, és ezt a tudtára is adom egy vigyorral ami a szavaimat követi közvetlenül. - Én huszonöt. - mondom. Végül is... jah, annyi vagyok. Voltam. Mindegy is. Vissza kapom a kabátom s én furcsállva el is veszem tőle. Nem látom sok értelmét annak, hogy elkérte, most pedig vissza adja. Lehet, hogy vesztettem egy kicsit a fantasztikusan elbűvölő jellememből?
- Szó sem lehet róla! Nee, nee, nee bánts... istenem... Na jól van, nem tudok veled vitatkozni, túl meggyőző vagy... rendben, fizess te. - vigyorgok rá, majd felemelem a poharam. - Fenékig Bella! De a következőt én állom! - koccintok vele, majd rá kacsintok, és lehúzom a rumot. Eljátszok egy kis grimaszt utána, mintha ember lennék, és annyira égetné a torkom, aztán elégedetten hümmögök egyet.
- Ez jó volt. Jöhet a következő? De ajánlom, hogy kérj valami kísérőt is. A sör megfelel? Egy sört a hölgynek! - szólok a pultosnak, miközben én bele is iszok a sajátomba. - Vagy ihatunk rum helyett tequilát is... esetleg egy vodkát. - fordulok ismét Bella felé. Bella... erről mindig az az idióta regény jut eszembe. Még szerencse, hogy ez a lány nem olyan mint az abban szereplő Bella. Szerintem az még egy sört sem ivott életében, nem, hogy rumot...
Ekkor meglátom, hogy a lány a pénztárcáért nyúl.
- Máris menni akarsz? - kérdezem hirtelen. Eleinte cseppet sem volt ínyemre, hogy velem kezdett el beszélni a lány, de most már érzem mennyire magányos voltam az utóbbi időben, és jólesik egy kis társalgás. Na meg... vagány csajnak tűnik Kíváncsivá tett.
- Ne aggódj, nem neked kell mindezt kifizetni, állom az egészet! - veszem fel közben a vissza kapott dzsekit. Csak egy vékony, fekete ing van alatta, és még vámpírként is megérzem a hűvöset. Valahogy az a gondolat is eszembe ötlik, hogy talán a lány még jobban fog fázni, főképp ha most elindul haza. Bár... ez engem miért is érdekeljen? A pultos közben kiadja a sört, én pedig várakozóan nézek a lányra, hogy most akkor kérjem e a következő kört, vagy sem. Ha inni akar, hát velem megteheti. Nem vagyok semmi jónak az elrontója, velem aztán lehet bulizni rendesen. Én már csak tudom.. magamat is pompásan el tudom szórakoztatni. Elvégre több mint kétszáz éve már el tudom magam viselni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:28 pm

Sorez úrnak! Very Happy
Hogy milyen érzés volt, amikor beléptem a bárba, vagy pubba, vagy akármibe? Hát olyan üres! Nem voltam mérges, de ugyan akkor nem táncoltam örömömben. Talán ez az üres legjobb példája, egy elázott lány. Milyen jó napot okoztam ezeknek az embereknek, milyen jó a hangulatuk. Még a kijelentésemet sem vették komolyan, csak nevettek. Pedig én igen is komolyan gondoltam, teljesen komolyan. Szerintem bárki más is a helyemben, ezt tette volna! Na, jó nem bárki más, de azért a földön élők 90%- a biztos.
Nem mondanám ezt figyelem felkeltésnek, azért sem, mert már előtte is megkaptam azt a bizonyos figyelmet. De nekem nem kellett a figyelem, mármint nem így kellet. Nem ezt képzeltem el, abban a pillanatban, amikor kiléptem az ajtón. Persze azért indultam, hogy ismerősöket szerezzek, de nem ilyen szituációval. Nem ilyen kínosan, mert ez sokkal inkább nyomulás. Talán nyomultam, amikor a kabátját kértem? Dehogy is, csak nem akarok megfagyni. A megköszönés sosem volt az erősségem, de most valahogy ki kellett mondanom. De nem akarom! Ez nem az én stílusom! Hogy miért? Ez az a fájó emlék, amit utálok fel eleveníteni! A bűvös köszönöm szó utoljára aznap hagyta el a számat, amikor apu meghalt. Neki mondtam utoljára és szerintem először is! Azóta ha tehetem, kerülöm ezt a szót, szerintem félek tőle. Van egy olyan érzésem, ha ezt kimondom, valamelyik szerettem el fog halálozni. Azt meg én nem akarom. De végül is ki az a barom, aki igen, senki ne olyan, vagy talán mégis.
Majd mikor megkaptam a kabátot már csak a meleget éreztem, nem figyeltem az ifjúúr szavaira. Ez a kabát kizárta a hideget, a srác szavai is hidegek volt így meg sem hallottam. Csak a rumos poharat néztem, úgy, mint tegnap. Miért kötök ki mindig egy szórakozó helyen egy pohár rummal? Ez van, azóta amióta itt vagyok és egyelőre nem fogattam meg az ígéretemet apám felé. Ami csak annyi volt, hogy itt bizony nem lesz mexcioi stílus. Hogy ezt mit takar? Csak annyit, hogy nincs minden este rum, teqila és minden napi fiesta. Igen ez aranyos, ha tudná a papi, hogy itt, nemhogy minden este nincs, hanem soha sincs. Na, mindegy, ez a buli is kilőve.
- Hogy kiskorú? Mi van, uram kéri a személyim?- kérdeztem mérgesen, nem érdekelt már a melegség vagy más, az felbosszantott. Levettem a kabátot és a kezembe nyomtam. De hát hol a hidegvérem, hol van az a tulajdonságom, amit aputól örököltem? Majd mély levegők sokasága követte egymást, persze inkognitóban, nehogy a pasas lássa. Majd csak rá néztem amolyan flegma arccal.
- Ha tényleg érdekel tizenkilenc múltam. - avatom be a részletekbe. Majd elfogyasztom az utolsó csepp rumot is. Amikor meghallom a rendelését jó ízű mosolyt veszek fel. Hmm talán mégis tud valamit.
- Majd én állom!- végül is a kabát jól jött, tényleg mi is van vele (?). Nem a pasassal hanem a kabáttal. Amióta meghallottam a kérdést a kezemben tartom. Most felemelem és visszaadom neki. Nekem ennyi elég volt, köszönöm! Csak nézelődök minden fele nem zavartatom magam. Én elvagyok és ez a lényeg. Majd mikor kijön, az ital megfogom a poharat és valami tósztszerű, valami hagyja el a számat.
- Én meg Bella. - nyújtom a kezem, hisz ez úgy illendő.
- Fenékig!- bocsánat, de egy idegenek ennél jobbat nem kívánok. Jó ízűen nyelem le a kis pohár tartalmát, majd a pénztárcámért nyúlok. Csak remélni tudom, hogy Bob nem érzi, majd rajtam a pia szagát!

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyKedd Aug. 28, 2012 5:39 pm

Bella Smile

Csak iszogatom tovább a sörömet. Sok mindent úgysem tudok itt csinálni. Néha a vörös felé pillantgatok, és elgondolkodom azon, vajon nekem kell e oda mennem az idióta barátnői körébe, hogy valaki pedofilnak titulálhasson, vagy pedig ide kéne valahogy csábítanom... akárhogyan is, egyre jobban vonz az illata, én pedig lassan már egy napja nem ettem. Na jó, ettem egy hamburgert, de az nekem baromira semmit sem számít ugyebár.
Ekkor nyílik ki az ajtó, s jobban hallom a kinti zajokat is ennek köszönhetően. Eleredt az eső. remek... lehet nem ártana taxival vissza mennem a hotelba, és majd később eljönni a motorért. Este úgyis vadászom egy picit. Ekkor hallom meg a kiabálást.
"Mi van ti még nem láttatok elázott lány?!"
Felvonom az egyik szemöldököm, s végig hallgatom, ahogy az ajtóban álló, kiabáló spiné felém csörtet, majd kér egy "szokásosat". Azaz rumot. Szenvtelenül rápillantok, és végig mérem. Egész csinos. És roppantul fiatal. Megrázom kicsit a fejem, hogy hátrébb hulljanak ezek a nyavalyás göndör, kusza tincsek, majd megropogtatom ujjatlan kesztyűbe bujtatott kezem. Ez a fekete, bőr darab egy új példánya gyűjteményemnek. És eltakarja a gyűrűmet is. Iszok még a sörből, miközben le se veszem róla a szemem, s ekkor ő is látványosan végig mér engem, mire ismét felszalad az egyik szemöldököm, és elnyomok egy félmosolyt. És ekkor jön a kérdés. Hogy mi a... #&@???
- Huhh, de harapós valaki ma. - jegyzem meg, majd leteszem az üveget a pultra, és el is engedem, majd a nadrágomba törlöm a kezem.
- Rumot? - nevetek fel. Nem egészen őszintén. - Minek tűnök, valami részeges matróznak? - kérdezem széles vigyorral, majd megrángatom hüvelyk és mutató ujjammal a bőrdzsekim gallérját.
- Ez a kabát túl nagy falat egy ilyen kicsi lányhoz. - mondom, de azért felállok és arrébb ülök két székkel, hogy mellé telepedhessek, s még a sörömet is áthúzom, jelezve, hogy tovább szándékoznék vele beszélgetni.
- Egyáltalán nagykorú vagy már? - kérdezem, majd intek a pultosnak.
- Még egy rumot a hölgynek. És egyet nekem is. - mondom aztán a lány felé fordulok, és magamban szitkozódva ugyan, de nagy nehezen leveszem a kabátom, majd egyik kezemmel kissé csálén a vállaira terítem.
- Csak addig, amíg felmelegedsz a rumtól. - mondom neki, majd felé nyújtom kesztyűs kezemet.
- Sorez vagyok. - mutatkozok be a vezeték nevemen. A kereszt nevemmel nem sokat szoktam bíbelődni, nem túl hétköznapi, és túlzottan is felfigyelnek rá. Na meg amúgy is csak a barátaim szólítanának Levnek, ha volnának barátaim. de kinek kell az? Egyedül is lazán megvagyok. A Levantine-ért pedig nem rajongok különösebben. Majdnem olyan mint a Valentine... pfffúúúj. Anyám nem is adhatott volna nekem hülyébb nevet. De amúgy is gyenge jellem volt, és egy gyenge jellemhez illően baromi rosszul tudott nevet is választani. Apámtól legalább kaptam valami kimondhatóbbat. Sorez... spanyol, de megteszi.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyKedd Aug. 28, 2012 5:00 pm

A sörösnek Smile
Nem tudom hol jobb a levegő? itt a belvárosban vagy kint a "tisztított" levegőn. Nem mondhatnám hogy döntésképtelen sminkes maca vagyok. Nem én egy döntéshozó sminkes maca vagyok! Aki csak ma nem tudott döntést hozni. Tegnap a kérdések zavartak meg, ma meg ez. Miért nem tudok nyugodtan és egyszerűen élni, itt? Miért van az, hogy ilyenkor napközben többször sírom vissza Mexicót, mint este az ágyamban? És legfőképpen, itt miért érzem magam annyira másnak? Olyan mintha egy másik világba csöppentem volna. Pedig nem, vagy talán mégis(?). Mi van ha csak a légkör miatt lettem ilyen, hogy rögtön azt hiszem, hogy történni fog velem valami? Vagy csak ezt szeretném, szeretnék végre kitörni a burokból? Lehet, bármi lehet. Hiszen pár hónapja még nem is sejtetem mi lesz velem. Hogy nem maradok Mexicóban, apuval és a barátaimmal. Nem sejtettem, hogy azon fogok vacillálni, hogy hova menjek és kihez. Ilyesmit még forgató könyvbe sem lehet írni.
De, hogy ne térjek el a témától. Az új otthonom igen csak csinos és takaros és nagy. Akkor meg mi a hiba? Egyetlen egy név, mégpedig a bácsikámé: Bob. Persze szeretem meg minden, de miért pont most kellet kivennie a szabadságot? Mert idejöttem, ez hülyeség! Tegnap még vacsorázni sem kísért el, akkor ne mondja nekem, hogy miattam. Ha meg mondja, nekem akkor sem lesz bűntudatom. Nem leszek az a zárkózott kislány aki kisírja a szemét, mert a nagybátyja tojik a fejére. Hogy miért nem? Mert ez nem a stílusom és kényszerből meg semmit nem csinálok. Ugye?
Nem vagyok depis kislány, mint mondtam. Úgy gondolom ezt bekel bizonyítanom az ittenieknek is. Hát akkor tessék. Vigyázz, kész... Rettegj Mystic Falls, Bella jön!
Ledobtam a kezemből a kanalat, nyomtam Bobnak egy puszit és berohantam a szobámba. Nem tudom miért, de az utóbbi pár napban alig voltam ott. Pedig szeretem és örülök, hogy Bob megvárt a berendezéssel. Lehet, hogy a tapintatosságot nem is aputól örököltem? Na mindegy, hogy ne nézzen senki plasztiknak, csak egy kis szőlő zsírt kentem csábos ajkamra. Majd kifésültem hosszú, fekete haja és nagyot mosolyogtam a tükörbe. Igen határozottan jó munkát végeztem! Nincs bajom magammal, miért lenne? De, hogy senkinek ne adjak okot itt és most kijelentem nem vagyok egoista sem! Utolsó mosoly és egy kis parfüm!
- Majd jövök!- víz hangzott a ház. Hogy miért? Fogalmam sincs, annyira azért nem volt hangos.
~ Már megint el?~ kérdezte a bácsikám feszülten. De én nem tudom miért, hisz nincs abban semmi rossz, ha egy új lány ismerkedne az új hellyel. Csak rá mosolyogtam és megigazítottam az ingét.
- Ahogy látom te is, szóval ne lopjuk egy más perceit!- jegyeztem meg, miközben megkötöttem a nyakkendőjét. Szerintem neki ez sosem ment. Majd kinyitottam az ajtót, remek borús ég és némi esőcsepp. Nem baj indulás, ennél rosszabb már nem lehet. Először a parkba támadt kedvem menni, ahova végül nem jutottam el. Mire a gyepet érte volna a lába eleredt az eső, nem is, inkább zuhogott. Pechemre nem hoztam esernyőt, se kabátot. Hát ez remek! A cikis helyzetek produkálásában első vagyok! Rohanni kezdtem, míg el nem értem a Grillbe. Jó kis hely, meg amúgy választási lehetőségem sincsen, szóval megteszi. Nyílt az ajtó és az összes szempár rám szegeződött. Jaj ne már... most meg miért? Pár másodpercig tartott míg rájöttem! A rövid sort és a spagetti top tiszta vízvolt, na meg persze a hajam is.
- Mi van ti még nem láttatok elázott lány?!- kiabáltam, igen mérges voltam. Most aztán elszállt a hidegvérem egy kis időre az biztos. Majd a pultot vettem irányba! A pultosra néztem és mosolyogtam, egy olyan húde ciki de túlélem mosollyal.
- A szokásosat!- jeleztem a pincér srácnak, aki csak kábán nézett.
Ja... ő nem tudja mi a szokásos! De hülye vagyok, még csak két napja vagyok itt. Ki a franc tudná mi a szokásos?
- Egy kupica rumot!- néztem újra a pultost. Majd a mellettem ülőt, vagyis nem őt hanem a kabátját. Szükségem volt valami meleg ruhára, na meg persze a rumomra. De a kabátra jobban. Ránéztem a srácra és a csábos mosolyomat villantva nyúltam a pohárkám után. Lenyeltem az italom, majd megszólaltam.
- Figyelj kapsz egy rumot a kabátodért cserében?- kérdeztem még mindig a mosollyal az arcomon. Igazán jót tett az a rum.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyKedd Aug. 28, 2012 4:09 pm

// Bellának //
Leparkoltam a motort, amint megláttam a kis szórakozó helyet a főutcán. Foglaltam egy szobád ideiglenesen a hotelban, aztán elhatároztam, hogy körül nézek. Mystic Falls... talán még a térképen sem láttam eddig soha. Mégis, olyan különös érzésem támadt, amint átléptem a városka határát. Lepakoltam kevés holmimat a hotel szobámban, majd ujjamon pörgetve a 323-as feliratú kulcsot felpattantam a mocimra, hogy megnézzem, mi is ez a hely. Tipikus kisváros. Ennyit szűrtem le belőle elsőre, ám a Mystic Grill feliratot meglátva rájöttem, hogy majd szomjan halok. Ráadásul elég borús is az ég, és utálok elázni.
Így kerültem hát ide... de hová is? Egész frappánsan berendezett kis hely. Átvágok az aszalok között, miközben alaposan szemügyre veszem a vendégeket. Jórészt diákok. Talán valamiféle törzshelye ez a városbeli fiataloknak. Odasétálok a pulthoz, majd intek a csaposnak.
- Csak egy sört vágj hozzám. Légyszi. - teszem még hozzá mielőtt kiveri nekem itt a balhét. Nem, nem vagyok bunkó, csak szeretem leegyszerűsíteni a dolgokat. Egyébként meg teszek rá.
- Kösz. - veszem el az italt, amikor megérkezik, majd felpattanok egy bárszékre, és jó kocsmázóhoz híven rá is könyöklök a pultra, majd jó adagot húzok a sörből. Bár már nincs olyan meleg, mint amikor elindultam a városba, de mégis olyan jólesik, mintha egy szaunából léptem volna ki. Félig megdöntve leteszem a sört a pultra, majd elkezdem forgatgatni ujjaim között. Miért csinálom? Unatkozok. Nem ártana utána szaglászni egy két dolognak, de eddig még semmi gyanúsat nem láttam. Mondjuk alig egy napja érkeztem csak. Feltűnik, hogy egy diáklányokból álló csapat egyik vöröskéje feltűnően bámul. Rávigyorgok,majd kacsintok egyet. Elvégre nem árt, ha a vacsoráját is biztosítja az ember. Akarom mondani vámpír. Sosem fogom ezt megszokni... Elkezdem kapirgálni a címkét a sörös üvegen, majd inkább iszok belőle még egy kicsit. Felettébb érdekes egy nap lesz ez a mai.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 4:08 pm



Dylan y Brigitte

|| words: 702 || outfit: check || music: zz ward - put the gun down || note: kezdőkben nem vagyok a legjobb, de remélem megfelel : D ||
Egy unalmasnak látszó nap állt előttem, ugyanis ez azon kevés alkalmak egyike volt, amikor semmit sem terveztem az adott napra. Liv elutazott, szóval hirtelen megszervezett közös programról szó sem lehet. Nincs más hátra, mint hogy egy újabb napot töltsek egyedül, unalmasan. Hívhatnám a többi barátaimat is, de azok nem lennének benne a füvezésben, sőt a piálást sem támogatják annyira. Nem tudják élvezni az életet. Ettől függetlenül szeretem őket, mert teljesen megértenek engem és a túlbuzgó természetemet. Néha elgondolkozom saját épelméjűségemen. Szerintem, ahogy néha viselkedek (és itt most józan állapotról beszélek), párszor felfigyelhettek rám valamelyik diliház dolgozói. Akkor tényleg valami gáz lehet velem, ha néha én magam is azt gondolom, hogy elmegyógyászati eset vagyok. Vagy csak szimplán élvezem az életet, azért pörgök. Olykor túlságosan élvezem. Azért vagyok ilyen… dilis. Utálok-e ez lenni? Nem. Kívánom-e néha, hogy egy kicsit több türelmem legyen? Igen, mivel az egész „pörgök és türelmetlen vagyok” dolog bizonyos helyzetekben nincs előnyömre. Képtelen vagyok számomra nem érdekes dolgokra, például a tanulásra, fél óránál többet koncentrálni. Ezért van az, hogy meglehetősen érdekes jegyeket szülök. Pedig ha nagyon megerőltetem magam és rendesen megtanulok valamit, akkor simán szerzek egy ötöst, de mint az előbb mondottakból is kiderült: többnyire figyelek oda úgy, ahogy kéne. De b@sszus! Ezek életem legszebb évei, miért pazaroljam a tanulásra?
Estefelé kezdett kicsit elegem lenni a semmittevésből, tényleg mehetnékem volt már. Szokás szerint szó nélkül hagytam el a házat, mert anya úgy is magasról tesz arra, hogy én mit csinálok. Ha balesetem lenne, az talán felkeltené az érdeklődését, de az egyébként mindegy neki, hogy mi történik velem, az hót ziher! Apa meg folyton utazgat, szóval az apai szigortól sem kell tartanom. Senkit nem fogok azzal fárasztani, hogy elmesélem, mennyire hozzászoktam már a helyzethez, meg hogy mivel próbálom kompenzálni a szeretethiányt, mert nem akarom, hogy bárki olyan legyen, aki miattam alszik el. Miattam. Az lenne ám a szégyen rám nézve. Mivelhogy mellettem nem lehet unatkozni, vagy ha lehet is, akkor valamit nagyon rosszul csinálok. Még a havi probléma idején is teszek a hasfájásra és nyomom a magam rizsáját. Mert én már csak ilyen vagyok. Viszont ez a téma is kezd más unalmas lenni, azt hiszem jobb lesz átugranom, amit még mondani akartam ezzel kapcsolatban. Sajnálom, de nekem be nem álló pofám van.
Útban a belváros felé mind csak az járt a fejemben, hova is mehetnék? Végül ott döntöttem, ahol mindig kikötök ilyen helyzetben: Mystic Grill. A jó öreg hely, ami már ki tudja, mióta fenn áll. És belső elrendezését elnézve, már vagy húsz éve pontosan ugyanúgy néz ki, semmi nem változott. Fogadok, hogy a menü is ugyanaz. Egy időgépre lenne szükségem ahhoz, hogy biztosra menjek, de nincs időm meglátogatni a Doktort. Ó, pedig mennyit álmodoztam fiatalabb koromban arról, hogy egyszer én lépek Rose Tyler helyébe és a Doktor társa leszek. Lány létemre a Doctor Who a kedvenc sorozatom és miért is sajnálnám? A Tuti Gimi szintű sorozatoknak nem sok értelmét látom.
Beérvén a Grillbe, automatikusan vettem az iránt a pult felé. Leültem egy bárszékre és csak ott szántam rá időt, hogy körbenézzek. Nem voltak túl sokan, pedig már sötétedett, ráadásul nyár van. Bár főszezon, gondolom ilyenkor mindenki nyaral. A pultos oda is jött hozzám, én pedig rendeltem egy whiskyt, de ő természetesen furcsán nézett rám.
- Elmúltál 21? – kérdezte, mire úgy döntöttem előveszem a boci szemeket. Pár másodpercig kellett csak úgy néznem rá és meg is kaptam a piát. Mindig ezt csinálom, és ha nem is dőlnek be a koromnak, de sajnálnák egy ilyen boci szemekkel néző lánynak nem megadni, amit szeretne. Persze a pultos srác néha felém vetett egy-egy rosszalló pillantást, amire én csak elvigyorodtam. Ennyire ne akadjon már ki ezen. Biztos tucatnyi kiskorú vendéget felszolgált már, csak nem pazarol időt rá, hogy mindegyikre csúnyán nézzen.
Unottan kortyolgattam a whiskymet, majd mikor kezdett az egyedül ücsörgésből elegem lenni, körbenéztem, kivel lehetne szóba állni. Tőlem jobbra egy öreg pasas ült, aki annyira holtrészeg volt, hogy már alig tudott megülni egy helyben. Bal oldalamon viszont senki nem ült, így inkább feladtam és tovább ittam magamban. Úgy hiányzik most a társaság. Talán nekem is Liv-el kellett volna mennem, akkor talán most is egy tengerparti bárban ülnénk, és jól éreznénk magunkat. Ehelyett egyedül ülök egy egyáltalán nem tengerparti bárban és nem érzem valami jól magam.


Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyVas. Júl. 29, 2012 9:29 pm


Nina & Hazel


Szenvedések, kínlódások. Körülbelül ezek az érzések tengenek most leginkább bennem. Szenvedek a farkasfű miatt, mely lassan járja át a testemet, s mindenhol lebénít. S kínlódok, mert ez ellen nem tudok semmit se tenni. Egyszer, talán kétszer kevertem az italomba farkasfüvet, egy-egy teliholdnál, hogy ne érezzem annyira az átváltozás fájdalmát, de egyáltalán nem segített rajtam, sőt, csak rosszabbított a helyzeten. Egy vérfarkas vagyok, a teliholdak szörnyetege, a vámpírok rémálma az ilyen napokon. De semmit sem tudok tenni ez a nyamvadt vadász ellen. Ő csak egy ember, elég lenne egyetlenegy mozdulat, csak a nyakához kéne férkőznöm, kicsavarnám, s már holtan feküdne a földön. Akkor nézne egy nagyot, na ki is lenne fölényben? De nem tudom megtenni.. A szervezetem teljesen legyengült a méreg miatt. Sajog mindenem, a végtagjaimat alig érzem. Hol van már Nina? Talán elrohant, miután megérezte a bajt? Tisztára rá vallana.. A vámpírok teljesen megtántorodnak, mikor egy nagyobb kihívás elé vannak kényszerülve. Az Ő fajuk már csak ilyen. De én büszkén vallom magam vérfarkasnak, annak ellenére, hogy most teljesen tehetetlen vagyok. Szégyelltem saját magamat, hogy ennyire hagytam, hogy lebénítson engem a farkasfű. Pedig csak egy kis energia kéne hozzá, s már rég elpusztulna.
A vigyort nem is lehetett letörölni az arcáról, de hirtelen újabb ajtócsapkodásra lettem figyelmes. A fejemet nem bírtam oldalra fordítani a fájdalom miatt, de a szaga, illetve a hangja miatt felfedeztem, hogy ki tért ki. Nina.
Egy cseppnyi remény felcsillantak a szemeimben. Talán megszán engem, s megszabadít a vadásztól. Bármi, csak ne kelljen továbbá szenvednem. Ráadásul a telihold is rátett egy nagy lapáttal a fájdalmamra. Nem kellett volna eljönnöm ma este. Hülyeség volt. Mégis mit hittem? Hogy egy ilyen időszakban szabadon járkálhatok? Pár óra, és beindul az átváltozás.. Hogyan fogom kibírni? Hogyan fogok időben az erdőbe menekülni, nehogy felfedjem magamat az emberek előtt? Kérdések ezrei kóvályogtak az agyamban, s szemeimet lehunytam mikor Nina hangja megcsapta a füleimet. Remek. Inkább öljön meg ő. Talán gyorsabb lenne, s nem ennyire fájdalmas. Még abban is benne lennék, csak ne kelljen szenvednem. Nem akarok érezni..
A vadász egyből eltűnt előttem, és a földre rogytam, le a térdeimre. Kezeimet a kemény földhöz csaptam, s körmeimet végig húztam rajtuk, nyomot hagyva magam után. A folyamat kezd beindulni, és nem tudom lelassítani.. Egy hangos kiáltás hagyta el a torkomat. Egyrészt a szervezetem furán reagál a bénító méreg hatására, a csontjaim töréseit még nem hallom szerencsére, de a körmeim már lassan kezdenek megnövekedni. Ezt nem bírom tovább. Valaki nyírja már ki azt az átkozott vadászt! Miért vagyunk mi az egyedüli áldozatok, mikor nem egy vérfarkas, s egy vámpír kószál szabadlábon a városban? Miért pont minket kellett kiszemelniük, pont egy telihold estéjén?
Egy újabb vadász jelent meg a szemeim előtt, vagy csak káprázok, mert kettőt látok belőlük. A ruhájuk hasonló színű volt, de különböző fegyvert tartottak a kezükben, s a szöszikét is eltalálták. Remek, most mi a fészkes fenét fogunk csinálni? Hogyan fogjuk túlvészelni ezt az estét, ráadásul, hogy mindjárt beindul az átváltozásom? Nem hagyhatom magára őt, annak ellenére, hogy a Pokol legmélyebb bugyrába kívánom. Részben "segített" rajtam, végül is ő akart engem megölni, s legalább ellökte az egyik kínozó férfit. Kérdésén egy ideig vacilláltam, majd rájöttem, hogy nincs sok időnk hátra, így nem tökölhetek. Gyorsan ki kell eszelnünk egy tervet, különben mindkettőnk holtan fogja végezni..
- Úgy nézek ki, mint aki jól lenne? - kérdeztem köhögve, de a szarkazmust nem tudtam elhanyagolni. Tény, hogy gyűlölöm, és ha túlélem ezt az estét, azok után se fog a puszipajtásaim közé tartozni, de most csak egymásra számíthatunk. Együtt kell működnünk, hogy elérjünk valamit. És az a valami mindkettőnk számára egy dolog; életben maradni.
A két férfit fürkésztem tekintetemmel. Valahogyan kéne találni egy kiskaput, egy gyengeségüket felfedezni, s onnan már könnyű lenne az út. De mégis hogyan jöjjünk rá, mikor mindketten teljesen le vagyunk gyengülve, és alig bírunk megmoccanni? De a lényeg, hogy hinni kell, és akkor talán sikerülhet..
- Tiéd a bal oldali, enyém a jobb. - alig egy kis résre nyitottam az ajkaimat, s olyan halkan mondtam az "utasításomat", amilyen halkan csak tudtam. Ezek csak úgyis emberek, egy-egy fegyverrel a kezükben. Lehet, hogy ki vannak képezve, meg különböző szerszámokkal rendelkeznek, de nincsenek természetfeletti képességük. Nekünk pedig van, az egyik amit most kihasználtam, hogy mindkettőnk hallása tökéletes. Mert én hallom, ahogy pár mérföldre motoszkál egy mókus, keresve élelemet. Hallom a varjak szárnycsapkodásait, a férfiak hahotázásait a túl oldalról. Egyszóval mindent hallok.. Amik ők nem. Egy gúnyos mosolyra húzódtak az ajkaim, s feltekintettem a két férfira.
- Anyuci nem tanított meg arra, hogy óvakodj a szörnyektől? - néztem rájuk bájosan, s ez elég volt a figyelemelterelésre. Hirtelen cselekedtem, beleadva minden erőmet, és erősen neki estem a jobb oldali férfinak. Remélem, hogy Nina is azt teszi, amit mondtam, mert különben kapok egy újabb csodás adagot a hátamba. Vagy egyszerűen kihasználhatja a helyzetet, és elmenekül. Az életem most az Ő kezeiben forog.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptySzer. Júl. 25, 2012 12:57 am

Hazel & Nina

- Meglehet, hogy úgy véled semmi közöm hozzá, de mivel veszélyezteted a jól felépített álcánkat azzal, hogy átváltozáshoz ilyen közel eljöttél ide, így van. - direkt bonyolítottam kicsivel jobban túl a megfogalmazást, mint ahogy kellett volna, hisz kíváncsi vagyok, felfogja-e. Jó-jó, ne ítéljünk el senkit se, de vele nem tudok máshogy viselkedni, még ha akarnék sem. Teljes szívemből utálom és ez így van jól.
- Nem, ez nem fenyegetés, inkább csak figyelmeztetés, vagy vegyük jó tanácsnak irányodba. - továbbra is mosolyogtam. Egy pillanatig sem estem ki a szerepemből. Nem is engedhetném. Túl sok forog ma kockán, hisz telihold van és ha megharap, akkor szaladgálhatok Klaus után. Mivel jelenleg nem tudom merre található, még nehezebb dolgom is lenne, mint ha csak oda kellene sétálnom hozzá, hogy adjon már egy kis vért. Amúgy sem az a fajta, aki csak úgy osztogatja az értékes vérét.
Ahogy a lány kiitta a maradék italát és az asztalra csapta a poharat az széttört, belőlem pedig előtört egy nevetés. Hát ez igen gáz és lehet együtt érzőnek kellene lennem, de hát hogy lehet valaki ilyen béna, hogy a poharat is összetöri, mikor "kemény" akar lenni. Nehezen bírom abbahagyni.
- Hát rég szórakoztam már ilyen jól. - visszafordultam a pult felé és a csapost néztem. Kicsit meg volt ijedve és furcsán nézett rám, h miért röhögök, de ha tudná ... már rég nem is lenne itt. Viszont most komolyan. Azt akarja ez a kis farkas, hogy megöljem? Mert szívesen megteszem, ha már ő kéri, de aztán nekem ne nyavalyogjon, ha ő húzza a rövidebbet ma éjjel.
- Mondjuk bírom a csajt, de sajnálatom módon nem a rokonom. - néztem az említett pincérnőn végig. Tény és való, nagyon bírom a stílusát és az is csak pozitívum, hogy utálja Hazelt. Így hívják, nem? Mondjuk nem igen érdekel a neve, egy áldozatomét sem jegyeztem meg. Belekortyoltam az italomba, míg a mellettem ülő fizetett, majd felém fordult. Még h eltűnik. Fogadjunk mire kiérek, már nem lesz itt. Nem, nem szándékozok sokáig húzni a kimenetet, épp ezért gondolom h még ki sem érek és csak a hűlt helyét lelem. Rá vallana.
- Úgyis én nyerek. - egy kedves mosolyt küldtem a farkas felé mielőtt elindult volna az udvar felé. Én még maradtam addig, amíg megittam az italom és rendeztem a számlát, egy kis borravalóval megtoldva. Nem siettem el túlságosan a dolgot.
Mikor kinyitottam az ajtót furcsa érzésem támadt és szétnéztem mi folyik itt. A lányt a falnak nyomta egy férfi ... egy vadász, ahogy láttam. Nem szokásom az ellenséget védeni, de nekiestem a fickónak.
- Őt csak én ölhetem meg! - kiáltottam, mikor ellöktem a fazont a közelünkből. Abban a pillanatban fájdalmas szúrást éreztem az oldalamban. Meglőttek de nem közönséges golyóval. Érzem ahogy a verbéna elkezd szétáradni a testemben és gyengíti a szervezetemet.
- Te jól vagy, kutyus? - fordítom felé a fejem, de tekintetemmel a két férfit nézem. Úgy látszik mégis izgalmasabb lesz ez az este mint azt gondoltam, ugyanis a hold szépen ragyogott már.

~~~
Az összeállítás amit viselek.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 1:35 pm


Nina & Hazel


Erősebben megmarkoltam a poharat, és összeszorítottam a szemeimet. Égtem belülről, és ezt az érzést nem tudtam lecsillapítani. Ki akar belőlem törni a farkas énem, szabadon akartam futni az erdőben határok nélkül, és azt tenni amihez kedvem van. Szét akarok marcangolni valakit, érezni a félelmét, látni ahogy az utolsó cseppnyi remény elhagyja a szemeit, pont ahogyan anno tettem egy fiatal férfival. Eléggé durván végeztem vele, de fiatal voltam, és nem nagyon tudtam megfékezni magamat, de még a mai napig sem emlékszek az estére, csak halvány foszlányok ugranak be a szemeim elé néhanapján. Annyira belefeledkeztem a gondolataimba, és szorongattam a poharat, hogy egy apró törésvonal keletkezett rajta. Minek kell ilyen olcsó poharakat venni?! Nem tudják, hogy a város tele van természetfeletti lényekkel. Csapásból itt ül kettő a bárpultnál. Egy vámpír és egy vérfarkas. Azok, akik már évszázadok óta utálják a másikat.
Alapból ingerlékeny vagyok a teliholdak alatt, és ő csak még jobban fokozza ezt a negatív érzelmet. Egyszer szétfogok robbanni ettől a túl sok stressztől. Mi a fenéért nem tud engem békén hagyni? Felőlem, nyugodtan menjen vadászni, szívja az emberek vérét, de tűnjön már el innen, különben tényleg nem fogok jót állni magamon..
- Ahhoz neked nincs semmi közöd. - fordultam feléje, egyenesen a szemeibe vésve a tekintetem. A sajátom szinte már szikrákat szórt a dühtől, és legszívesebben itt helyben lerendezném őt, de nem akarok nagy felfordulást kelteni. Nem nagyon segítene a helyzetemen, ha kitudódna, hogy valami teljesen más lény vagyok. Egy cellába zárnának a tudósok, és kísérleteket végeznének rajtam, ahogyan anno a gimiben csináltuk egy hörcsöggel, és volt, hogy egy békával is. Szegény állatok..
Fenyegetésén egy halk kacaj hagyta el a torkomat. Mégis kinek hiszi magát? Őfelségének? Csak azért, mert vámpír nem fogok az anyám szoknyája mögé bújni, rettegve. Teliholdkor fordul a kocka, elég egy harapás, és csókot mondhat a nyomorult életének.
- Mi van már fenyegetünk? Tudod ennek semmi értelme nincs. Inkább akkor menjünk ki. - húztam egy gúnyos mosolyra a számat. Hát akkor játékra fel. Tudom, hogy kivel állok szembe, és már rég rájöttem, hogy az életem van a kockán. Akár jól, akár rosszul is kikerülhetek. A legrosszabb, ha meghalok, de kinek hiányoznék? Egyedül talán a bátyámnak, vagy még neki se. Eléggé problémás egy lány vagyok, örülne, ha egy teher leszakadna a hátáról. Egy korty alatt kiittam a maradék whisky-met a poharamból, és erősen lecsaptam az asztalra. Apró darabokra tört, melyek mindenhova repültek. Pár tekintet ránk akadt, és a pincérnő egy szúrós pillantást vetett rám. Istenem, csak egy nyamvadt pohár, ez nem a világvége. Előkapom a pénztárcámat, és ledobtam a pultra a zöld bankjegyet.
- Szerintem ez takarja még a pohár összegét is. - mondtam összeszorított fogakkal, a.. na meg van Jessica-nak. Na, ha túl élem ezt az estét az biztos, hogy neki jachtot sose fogok adni, eléggé egy undok modora van. Pont ezektől az emberektől mászok fel a falra.
- Esetleg nem a rokonod? - pillantok angyalian Nina-ra. Istenem, ki nem állhatom ezt a nőt.. Felálltam a helyemről, és az ajtó felé pillantottam, ahol épp egy fiatal pár jött be az ajtón.
- Akkor győzzön a jobbik, ha öt percen belül nem leszel kint soha ne keress. - fogtam meg a táskámat, és a hátsó ajtón keresztül távoztam. Egyetlen egy pillantást sem vetettem hátra. Nincs kedvem látni a diadalmas vigyorát, mert azt avval csakis ÉN fogom őt megajándékozni. Kiléptem az ajtón, erősen magam mögött becsapva. Szívem egyre hevesebben dobogott, tenyerem izzadott, feszült voltam. Feltekintettem a fénylő holdra, mely pompásan csillogott teli alakjában. Másodpercek, esetleg percek telhettek el, de számomra olyan volt, mintha órák. Mi tart ennyire sokáig? Így akar engem kiakasztani, hogy megvárattat, és aztán szó nélkül hirtelen lecsap rám. Ha csak meg akar félemlíteni, hát tessék sikerült neki. Ajtónyitást hallottam, és én háttal álltam neki.
- Utolsó kívánságok? - kérdeztem gúnyosan, és egy erős szúrást éreztem a hátamban. Hangosan felnyögtem fájdalmamban, és próbáltam kivenni a karót, de pont egy olyan pontba talált el, ahova nem érek fel. A farkasfű bejutott a szervezetembe, és szédelegtem. Sziszegtem a fájdalomtól, olyan érzés, mintha marná belülről a testemet, és borzasztó ez. Nagy nehezen elértem, kihúzva a hátamból, mire egy újabb kiáltás hagyta el a torkomat. De a következő másodpercben két masszív kéz fonta át a nyakamat a falnak szorítva. De nem az szorított oda, akire számítottam. Egy idegen kopasz férfi volt, és ahogy érzem ő csak egy ember.. Honnan van ilyen szerszámai?
- Mi a franc? - kérdeztem érthetetlenül, s újra kinyitódott az ajtó..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyHétf. Júl. 16, 2012 6:21 pm

Hazel & Nina

Imádom mikor félnek tőlem. Ez a lényem értelme is egyben már elég régóta. Sosem tudnám magam elképzelni valami szelíd leányzónak, aki semmi rosszba nem megy bele és kerüli az ilyen helyeket. Akkor ahhoz teljesen elölről kellene kezdenem mindent, az életemet.
Érzem a farkason, hogy elkezdődött benne valami, amit még ő sem tud irányítani. Nocsak, csak nem egy izgi estének nézünk elébe? Egy sötét mosoly jelent meg a szám szélén, hisz ez egy igen kiváló alkalom arra, hogy azt tegyem vele amit szeretnék. Megölni. Sehova nem menekülhet most és élvezettel fogom végignézni, ahogyan lemészárolja az embereket átváltozása után, ugyanis nem fogom elengedni innen. Ha volt olyan ostoba, hogy ilyen időben kimerészkedett a biztonságot jelentő falak közül, akkor most nézzen szembe a következményekkel. Velem!
Tudom, hogy ő is szívesen elintézne engem, de kettőnk közül ő lesz az, aki holnap reggel a másvilágon fog ébredni, nem pedig én. Senki nem érhet büntetlenül Colinhoz rajtam kívül. Még jó, hogy akkor is a közelben voltam, mert azóta már mind a ketten halottak lennének. Bár ha a múltkori esetet nézzük, hogy elmenekült a kis csaj, hát nem is tudom mire számíthatok most. Mindenesetre többre, kell egy kis izgalom is végre.
- Ez a hobbim, szokj hozzá! Különben meg, nem valahol máshol kellene inkább lenned? - újabb kacaj hagyta el torkomat. Teljesen felidegesít a csaj már azzal, hogy itt van, nem is kell megszólalnia. Úgy helyezkedek el a bárszéken, hogy hátam a pultnak döntöm, könyökeimet pedig a pultra helyezem.
Vajon mit szólnának a vendégek, ha most azonnal széttépném? Vagy legalább csak beleverném a fejét a márványba? Úh, mekkora botrány és mennyi visítás ... Csábítóan hangzik, meg kell hagyni, de áh, még vissza kell magam fogni egy kicsit, csupán néhány percig.
Fejemben időközben megannyi ötlet felmerült, hogy hogyan is vegyem rá a csajt egy kis szórakoztató vadászatra. Lényegében bármit is tennék, én jönnék ki győztesen, mert a bent lévőket vagy megbabonáznám, hogy elfelejtsenek, vagy meg lenne a vacsorám. Szóval nekem nincs veszteni valóm bármi is lesz.
- Igen az egy ajtó szépségem, jól látod. - kénytelen voltam nevetni, miközben az ajtó felé mutat. Mint valami gyp-s, aki most ismerkedik a tárgyakkal.
- Ha én azon az ajtón kimegyek, te már halott leszel. - közelebb hajoltam hozzá.
- Sose szerencsés egy vámpírral ujjat húzni drágám, velem meg pláne nem. Szóval most vagy kijössz, vagy olyan vérfürdőt rendezek, hogy a hírekben is benne lesz és veled fogom kezdeni. - mindeközben kedvesen mosolyogtam rá. Néha pont úgy viselkedek, mint valami elmebeteg, aki élvezi ha ölhet és mindvégig mosolyog. Igen, ez a jellemzés pont rám illik. Pont ilyen beteg vigyor jelent meg az arcomon, mikor felemlegette Colt.
- Még csak a nevét sem tudod? De gáz vagy, komolyan. Habár az egyetlen név, amit meg kell jegyezned, az az enyém! Ugyanis én leszek az, akit életedben utoljára fogsz látni. - fejemmel az ajtó felé böktem, tudni akarom tényleg olyan bátor-e mint amilyennek mutatja magát, vagy csak szimplán szájhős, de cselekedni képtelen.

~~~
Az összeállítás amit viselek.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 3:05 pm


Nina & Hazel


A pincérnő lerakta elém az újabb kört, és az asztalt bámultam. Egyre közelebb éreztem az illatát, és pont erre jött. Szívem dobogása hevesebb lett, próbáltam nyugtatni magamat belülről, hogy nem árthat nekem, de nem nagyon ment. A legutóbbi alkalom után egyszer se láttam, és nem is akartam látni, de véletlenek történnek. Most nem fogom megfosztani magamat a Grill-től. Mégis mi a legrosszabb amit tehet? Feltépi a torkomat, kiszárítja a húsomat? Vérfarkas vagyok, nem vagyok én se annyira védtelen.. Lehunytam a szememet, és elszámoltam tízig. Amikor nyolcnál járhattam, lerakta a poharát, és egy mosolyt erőltettem az arcomra. Így akarja játszani a dolgot? Hát legyen! Állok elébe.
- Téged pedig arra, hogy ne hergelj fel egy vérfarkast amikor telihold van? - pillantok fel rá egy angyali mosollyal párosítva. Persze ő állandóan fölényben van, de szerencsére egy napon én ülhetek a trónon, átvitt értelemben. Elég egy harapás, és neki annyi. Futhat Klaus után az ellenszerért, de amilyen híreket hallottam róla, nem vagyok benne biztos, hogy csak úgy osztogatná fiolákban a vérét.
Visszaidéztem azt a napot. A gimisek az új tanév kezdeténél mindig rendeznek egy bulit a tópart mentén, és mindig vannak akik belógnak, különben honnan szereznék a diákok az italt? Még szerencse, hogy az egész tanármentes. Egyből kiszemeltem magamnak a szőkés barnás hajú férfit, kinek tekintetétől az összes lány elolvadt. Két sörrel a kezembe odamentem hozzá, egy csábos mosollyal az ajkaim szélén. Egy kicsit cseverésztünk, majd elmentünk a tömeg elől, be az erdőbe. Persze, arról fogalmam sem volt, hogy van barátnője, vagy egyéb.. Én kezdeményeztem, mert elegem van abból, hogy a 21. században a férfiak nyuszik. Igazából semmi sem történt közöttünk, egyedül egy fának nyomtam, és egészen közel hajoltam hozzá. Szerintem meg is engedte volna a csókot, ha Adriana nem szakít minket félbe. De ezt már sose tudom meg, nem de? Miután megéreztem, hogy egy vámpírral van dolgom menekülőre fogtam. Nem volt kedvem egy összetűzésbe kerülni, úgyis garantált, hogy ő került volna ki jól. Én pedig utálok veszíteni, és nem adom meg neki ezt az örömöt. Úgy látszik még mindig nem felejtett el, és a főterve, hogy tönkre tegyen engem. Szuper. Magamra haragítottam egy vámpírt, csak így tovább Hazel, nagyszerűen haladsz!
Fenyegetésén csak megforgattam a szememet, nem fog itt nyilvánosan lerendezni egy balhét. Vagy mégis? Tanulság: Ne becsülj alá egy vámpírt.
- Miért is kéne? Ki van valahol írva a Te neved? Demokrácia van drágám, oda megyek ahova kedvem támad. De ha valami nem tetszik ott az ajtó. - mutattam az előbb említett tárgy felé. Szarkasztikusan mondtam? Naná. Megérte? Hát persze. Sokkal jobban érzem így magam. Meg fogom szívni a levét? Semmi kétségem nincs efelől. Csak adna még pár órát, mert mindjárt beindul a folyamat. A fejfájás, és a düh az már ki van pipálva a kis képzeletbeli listámról. A csonttörés úgy 10 környékén fog bekövetkezni.
- És hogy is van a barátod? Connor volt a neve, ha az emlékezetem nem csal, vagy talán más? Tudod az ilyeneket nem igazán tartom számon. - mosolyogtam felsőbbrendűen, és lehajtottam az egész italt egyhuzamban. Marta a torkomat, de pont ezt szeretem. Intettem a pincérnőnek, egy újabb körért. Talán annyira kábult leszek az alkoholtól, hogy nem is fogom érezni az átváltozást. Legalább megkönnyítené a dolgomat.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyKedd Júl. 10, 2012 5:42 pm

Hazel & Nina

Egy újabb nap, amikor éhes vagyok. De most nem olyan durva, hogy ne tudjam magam kordában tartani, épp ezért jöttem el a törzshelyemre, a Grill-be. Az elmúlt néhány évben itt vagyok, ha vadászok. Kiszemelem az áldozataimat az itteni vendégek közül és rájuk mászok. Persze nem smárolok velük, vagy hagyom, hogy olyan helyekre nyúlkáljanak, ami csak egy embernek van megengedve. A részeg pasikat pedig könnyű befolyásolni. Imádom őket megkínozni, olyankor bevillannak a képek az utolsó emberi estémről. A fájdalom veszi át az uralmat a testem felett, a kín pedig kiteljesedik és mindazt átadhatom az áldozataimnak is. Jól eső érzés az, amikor fogaim a húsukba mélyednek és kiiszok belőlük minden vörös folyadékot. Szeretek a szemeikbe nézni, ahogy a végéhez közelednek, mikor már alig van bennük vér. Ahogy kétségbeesetten tekintenek rám és félnek a haláltól, engem csak még inkább az ölésre sarkall.
Ma sem vágyok másra, minthogy kiéljem a vágyaimat a vadság és a gyilkosság iránt. Meglehet, hogy nemrég ittam, de ha sűrűn találkozok Colinnal, szükségem lesz erre, hogy neki ne ártsak, csak amikor kiakarom nyírni. De az mellékes.
Besétáltam a Grillbe, ami már most tömve volt emberekkel és jócskán akadt köztük számomra megfelelő falat is. Leülök a szokásos asztalomhoz, ami kissé hátul található, de onnan jól lehet látni a bejáratot és a bárban található embereket is. Rendelek egy pohár whiskyt. Elég hamar kihozza a pincér, hisz tudja, milyen vagyok, ha nem kapom meg amit akarok. Sajnos erre is volt már példa, de hát senki sem tökéletes és pedig még annyira sem. már majdnem 300 éve nem vagyok normális. Ezt már sokan mondták rám, szóval nem csak kitaláltam.
Már a majdnem elfogyott az italom, amikor megjelent egy ismerős alak. Nyugodtságot erőltettem az arcomra, tekintetemben pedig parázslott a düh. Egy vérfarkas ... talán őket jobban utálom, mint a vadászokat, vagy a férfiakat ... de ezt a nőt a pokolra kívánnám és ha nem vigyáz, oda is juttatom. Eleinte nem vett észre, de mikor pillantásunk összefonódott láttam rajta a félelmet. Nem is attól félt igazán, hogy mi fog következni, hanem hogy itt vagyok. Rég nem találkoztunk már és akkor is összekaptunk. Ő elmenekült, én pedig Colinnal maradtam. Uh, hogy milyen szívesen kitörném a nyakát ebben a pillanatban. Nem ússza meg, hogy rámászott Colra.
Lassan felálltam az asztalomról, mikor elfordította fejét és odasétáltam halkan mögé. Pillanatok alatt ott lehettem volna, de nem akartam feltűnést, vagy lelepleződni. Elég határozottan tettem le a poharamat a pultra és kissé előre hajoltam.
- Senki nem tanított meg arra, hogy ne húzz ujjat egy 300 éves vámpírral? - suttogtam alig hallhatóan, hogy csak Hazel hallja. Reménykedtem abban, hogy sehova sem megy, hogy okom legyen begyűjteni, mint trófeát.
Leültem a mellette felszabadult helyre és egész testemmel felé fordultam. a Pultos azonnal töltötte a következő adag whiskymet, köszönetképpen fejbólintással jutalmaztam és egy édes kis mosollyal, amit annyira szeret. Igen, ma esti áldozatom ő lett volna, de ezek szerint sokkal jobb szórakozás nyílik a számomra.
- Jobban teszed, ha szépen elriszálod innen az édes kis fenekedet, mielőtt segítenék a távozásban.

~~~
Az összeállítás amit viselek.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
31
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyHétf. Júl. 09, 2012 9:29 pm


Nina & Hazel


Zúgott a fejem, jobban, mint bármely átlagos napon. Igazából ezt a napot nem is lehet átlagosnak mondhatni, ez a nap az én rémálmom. Szerencsére, a fájdalom már enyhült az évek során, de nem kellemes érzés, amikor minden egyes csontja az embernek eltör, és az elméje elborul, s már nem Te irányítod a saját testedet. Egy vérfarkas vagyok, és minden hónapban a telihold idején egy fehér farkassá változok át. És ma van telihold.. Egy újabb estét kell átvészelnem, anélkül, hogy embert ölnék. Nem mindig sikerül kordában tartanom magamat, de egy-egy áldozat még belefér, nemde? Úgy döntöttem, hogy a telihold ellenére ellátogatok a Grill-be, és iszok egyet. Bátyám, az egyik nap bulit tartott és a haverjaival felitták az egész italkészletünket. Egy nőnek pedig több szükségletei vannak. Nekem, például az ivás is hozzátartozik. Sokaktól megkaptam már azt, hogy ez nem nőies, amikor a sárga földig leiszom magamat, de olyankor csak meglegyintem a kezemet, és a jól bevált mondatommal felelek nekik "Egyszer élünk.."
A tükör elé álltam, és végig néztem magamon. Szűk farmer, lila póló, bőrdzseki és szegecses cipő. Tökéletes összhangban állnak egymással. Remélem, még az átváltozás előtt sikerül átöltöznöm, nem szeretném, ha mindez kárba veszne. Vagy keresek egy gyors odút, és lekapom magamról a féltett darabjaimat. A lakásban senki más nem tartózkodott rajtam kívül, így könnyű volt elcsórni a bátyám motorját. Utálja, ha használom, félti a kis kincsét, szerinte nem vagyok elég érett, hogy vezessem. De az isten szerelmére tizenkilenc éves vagyok. Hamar a Grill-hez értem, eddig még egyszer se fordultam meg itt, mióta visszatértem. Ezelőtt három évvel törzsvendég voltam itt, biztos hiányoltak miután szó nélkül leléptem. Vagy nem.. Az ajtó mellett pár méterrel álltak a magukat "rajoknak" hívó kis tizenévesek. Azt hiszik menők, ahogy a cigijüket szívják, de szerintem szánalmasok. Leszálltam a motorról, és egy széles mosolyt varázsoltam az arcomra. Riszálva léptem be a Grill ajtóin keresztül, széttárva mind a két ajtót. Pár szem rám meredt, kíváncsian végignézve. "Otthon édes otthon." - gondoltam. A hely egy kisebb újításon keresztül ment, bár rá is fért.
- Uram atyám, Hazel te vagy az? - lépett fel hozzám egy szőke alacsony kék szemű lány. Érthetetlenül pillantottam rá pislogva. Ő meg ki is akar lenni?
- Jossie vagyok, egy osztályba jártunk, nem emlékszel? - kérdezett vissza, majd minden tiszta lett. Jossie, az idegesítő osztálytitkárunk. Sosem bírtam, pokollá tettem az életét, minek jön ide jópofizni.
- Bocs, de ne most. - feleltem gorombán, és a vállammal arrébb löktem. Hallottam, ahogy a rib@nc szót halkan motyogja, de nem is nagyon érdekelt. Gondoljon bármit is, az én napomat nem fogja elcseszni. Így is eléggé feldúlt vagyok a telihold miatt. Helyet foglaltam az egyik szabad helynél és intettem a pincérnek. Odatipegett hozzám és egy unalmas pofát vágott.
- Így szokás üdvözölni a vendégeket? - grimaszoltam. - Egy mohito legyen, extra jéggel. - adtam le a rendelésemet. Nem igazán díjazta, hogy ilyen szabadszájú vagyok, de hát édesem, az élet nem egy szivárvány. Nem tökéletes, inkább el van átkozva, ahogy az emberek is. Itt mindenki halálra van ítélve ebben a bárban. Hátrafordultam végig nézve az embereket, voltak mindenfélék. Boldog párok a sarokban ünnepelve az újabb évfordulójukat, vagy az egyiknél épp a kezét kérte meg. De akadt olyan is, aki most dobta a csaját, emósok gyülekezője, illetve akik már leitták magukat a sárga földig. Gusztustalan banda, nem értem mi a jó abban, hogy 40 éves férfiakkal flörtöl néhány kis csitri. Szerencsére, sosem tartoztam közéjük. És persze ott volt Nina.. Tovább figyeltem a tömeget, majd hirtelen leesett a saját gondolatom. Nina?! Ő mégis mi a fészkes fenét keres itt? Gyorsan elfordultam, nincs szükségem egy veszekedésre, úgysem vagyok jól. Az átváltozásom pár órán belül elkezdődik, és már így is majdnem szétdurran a fejem. Nincs afelől semmi kétségem, hogy ne tenne rá még egy lapáttal. Sőt, élvezné különlegesen a helyzetet, miután kikezdtem a kis pasijával. Mi is volt a neve? Persze.. Nem emlékszek, ő is egy volt a sok közül. A pulton már ott is volt a mohitóm, és mohón ittam belőle egy hatalmas kortyot. Az alkohol csak úgy marta a torkomat, de jól esett. Pont ez kellett most nekem. Egy kis kikapcsolódás, felkészülés a hajnalra. Lehunytam a szememet, és kiélveztem minden egyes ízét, ahogyan lecsordul a torkomon, kaparva, és ezt ismételtem míg ki nem ittam az egészet. Kezeim már remegtek az idegességtől, így gyorsan rendeltem még egy kört, és imádkoztam - amit persze sose szoktam - nehogy ide tévedjen Nina. Mert esküszöm nem állok jót magamon..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 4:58 pm

To; Lora.

Túl messzire mentem az elmúlt napokban. David miatt léptem át Mystic Falls határát, s mégis valami a hűtlenség felé taszított. És, hogy mi a legrosszabb az egészben? Egyáltalán nem bántam meg. Jason jól csinálta azt, amit tennie kellett ..., persze, nem elégített ki teljesen, de ez is csak az akkori hangulatomnak volt köszönhető. Sajnálom, hogy szegény ott hagytam, de jött a telihold, és ..., és nem akartam széttépni, mert bizony ám, farkasként nem vagyok eszméletemnél. Beüt a black out, én pedig ki tudja mit művelek. Úristen, talán más - igazi - farkasokkal hancúrozom. Ez undorítóan hangzik.
Valahol mégis bennem motoszkált a bűntudat érzése, hogy megcsaltam a férfit, az egyetlen férfit, akit valaha szerettem, de David sem tiszta. Elhagyott, Klausért. Átkozott Klaus ..., ha elkapom valahol, minimum le fogom tépni a kibaszott fejét, majd kalapot varratok belőle. És nem tréfálok! Vérfarkasokat toboroz, hogy gyarapítsa a hadseregét, de, ha én leszek az utolsó élő vérfarkas a világon, akkor sem fogok beállni hibridnek. Inkább átélem minden teliholdkor a fájdalmat, minthogy egy vámpír talpnyalója legyek. Apropó, vámpírok. Azt mesélik, hogy Mystic Falls a vámpírok kisvárosa, pedig én még egyel sem találkoztam idáig. Nem is lenne túl hosszú a találkozás, mert biztosan megharapnám. Legalább ennyi előnyt élvezek a kárhozottakkal szemben.
Unatkoztam, és már kezdtem beletőrödni, hogy nem fogok a pasimra bukkanni egyhamar, ezért inkább sétálok egyet, talán beülök valahova írni ..., sőt, lakást sem ártana nézni. De, mind az íráshoz, mind a lakásnézéshez szűkségem van egy kis piára. A Grill-ben már voltam, de nem vagyok oda a helyért. Lepukkant, ráadásul ahogy hallottam, a vámpírok törzshelye. Nem tartok a vámpíroktól, hisz jobb megismerni-, majd kikerülni őket, mintsem félni tőlük. Beképzelt halottak, akik valami bizsu segítségével láthatják a napot ..., igen, ez az előnyöm velük szemben. Én békésen fogok élni, napozni fogok, és bármikor megkarcolhat a fa ..., ők pedig egy örökkévalóságon át a sötétben fognak raboskodni, idióta napgyűrűvel az ujjukon magabiztosan a napon sétálni, de nem érezhetik azt a boldogságot, azt a simogatást, amit a napfény okoz. A vámpírok halálra vannak ítélve.
A hely, ami előtt elsétáltam sokkal jobban nézett ki, mint a Grill, mellesleg a kávé illata, ami kiszűrődött az ablakon, teljesen elvarázsolt. Ugyan a pia alatt nem a kávét értettem, de muszáj megkóstolnom, ha már ilyen jó illata van. Bementem, és helyet foglaltam a bárpultnál. Egy fiatal pincérnő rögtön ott termett, és udvariasan feltette a szokásos kérdést.
- Egy kávét, cukor-, és tej nélkül! - válaszoltam ugyanolyan hangszínben, ahogy ő tette fel a kérdést. Szegény biztosan nem tudja, hogy mennyi veszély leselkedik rá, mennyi természetfeletti torzszülött - köztük én is - él a Földön. Percek alatt kihozta a forrón gőzölgő kávét, és gyakorlatias mozdulattal elém helyezte azt. Azonnal fizettem, mert szokásom elfelejteni, és kisétálni ..., mellesleg, hogy legyen egy jó napja, még jattot is adtam. Talán mások iránti kedvességgel próbálom levezetni a bűntudat apró szilánkjait, amelyek borotvapengével fűrészelik a torkomat. Belekortyoltam a forró kávéba, de kifinomult szaglásomnak köszönhetően valami furcsát éreztem meg. Nem, nem a kávéval volt gond, hanem a vámpírokkal. Rgy vámpír volt a bárban, s nem is olyan messze tőlem. Körülnéztem, és próbáltam nem feltűnően szaglászni. Az ember azt hinné, hogy nyugodtan megihat egy kávét, erre mindenhol vámpírokkal fut össze.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyKedd Május 15, 2012 4:50 pm

To; Amelia.

- Sajnos nem tartok magamnál sem hajtincset, sem körmöt Davidtől, de van itt valami ... - mondtam. Milyen hülyeség már, hogy haj, vagy köröm minta kell a varázslathoz, mit képzelnek mégis, mi vagyok én, fodrász? Na, de ennyit az örlődésről ... gyorsan elővettem a táskámat, és kutatni kezdtem benne. Sajnos eléggé rendetlen vagyok, főleg a személyes dolgaim terén, a táskám pedig megtestesíti a káoszt. Végül sikerült megtalálnom a gyűrűt a sok fölösleges tárgy között.
- ... ez a gyűrű az övé volt, vagyis, még mindig az övé, csak elcsórtam tőle. Pontosabban kölcsönadta, zálogként ... ez megfelel? - kérdeztem reménykedve, de végső esetre van nálam több ezernyi fénykép is, na jó, körülbelül 5, de az is megteszi, nem?
Majdnem elnevettem magam, amikor Amy összeráncolta a szemöldökét, és gyakorlatilag fulladozott az idaltól. Ez csak Martini ... ennyire nem bírják a boszik a piát? Én magabiztosan ittam bele az italba, végülis hozzászoktam - nem, nem vagyok alkoholista, csupán kontrollálja a dühömet, ahogyan a drogok is. Igen, szégyenlem, de többször nyúltam már droghoz, persze, nem szúrom tövig az ereimet, csupán szippantok néha - ez még nem bűn!
Amy ismét meglepett. Hogy mi? Aludjak nála? Na, ne már! Ennyire kedves azért nem lehet ... főleg nem velem, egy ilyen pofátlan vérfarkassal.
- Ez kedves tőled ..., ha valóban nem zavarok ..., de csak pár napig, tényleg, talán még két nap erejéig sem maradnék. - mondtam zavartan, hiszen hogy reagálhatnék egy ilyen helyzetben? - ... Tudod, pár nap múlva telihold, úgyhogy addig maradnék, időközben meg keresek egy barlangot, vagy kikötözöm magam a híd alá. - a mondat első részét még suttogva mondtam, de a végére már feloldódtam, és nevettem.
- Ami a horolást illeti, természetesen nem ..., már amennyire egy vérfarkas tudja fékezni magát. - ismét felnevettem, majd kiittam a poharam tartalmát. Persze, a mondatot olcsó viccnek szántam, hisz nem valami tanyán nőttem fel, hogy össze-vissza modortalankodjak. Megfojtani sem akarom - az nem az én módszerem. Ismét viccelek, természetesen nem áll szándékomban bántani, ja, és kirabolni sem fogom - egyenlőre van elég pénzem az új élet felépítéséhez. Habár, munkát kell találnom ... és ez a hely tökéletesen megfelel.
- Kérsz még? - felhúztam a szemöldököm, mjad a pohárra mutattam. Nem árt egy kis szórakozás, amúgyis olyan feszültnek tűnik.

Fagyasztva?!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyHétf. Május 14, 2012 7:26 pm

To:Kira


Sajnos lehetetlenségnek tartottam azt, hogy valakit felmentsek az átok alól.
-Sajnos ez túl nagy feladat nekem. Azt sem tudom igazán lehetséges-e ilyet csinálni.
Nem boríthatom fel az egyensúlyt egy ilyen rituálé sok áldozattal, jár még talán David is, meghalna, és ha nincs meg a megfelelő erő hozzá én is, könnyen belehalnék.
Egy ilyen nagyon nagy erőt igényel és több boszorkányt.
De ahogy mondtam, nem lehet, mert az egyensúlyt felborítva a szellemeket is magunkra haragítanánk.
-magyaráztam el az egészet. Ha megtehetném, szívesen végrehajtanám a rituálét de, nem bírnám, ha emiatt valaki meghalna, és hát tiszteletben kell tartani a szellemeket és az egyensúlyt. Nem nagyon szomorította el Kira-t a hír valószínű nem is hitt igazán, abba hogy ez lehetséges.
-Igazából van rá hókuszpókusz csak ahhoz haj,köröm vagy valami más minta kellene a személytől de a ha van testvére annak a vér mintájával is végrehajtható.-mondtam és reméltem ,hogy ezzel tudok segíteni. Meghozta a pincér a Martinit, elvettem a poharamat és én is köszöntöttem Kira-t majd beleittam. Kissé erősnek tartottam de mindent erősnek tartok ilyen téren, mert nem vagyok hozzászokva.
-Igen.Ha akarsz el, alhatsz nálam néhány napot, ameddig nem találsz magadnak lakást. Persze ha nem horkolsz, és nem akarsz megfújtai álmomban.-mondtam viccelődve. Majd újabbat kortyoltam az italomból. Végül is biztos nem lesz baj, ha pár napot nálam alszik. Rendesnek tűnik biztosan nem fog kirabolni álmomban.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyHétf. Május 14, 2012 3:26 pm

To; Amelia.

Meglepett, hogy Amy felajánlja a segítségét nekem. Nekem, egy ismeretlen, természetfeletti lénynek, aki egyben felborítja a természet egyensúlyát is.
Két lehetőség van: - csapda, vagy nagyon kedves. Az előbbit tartom esélyesnek, de, mitagadás, valóban nagyon ..., hogy is nevezzem? Aranyos.
Végül rászántam magam, végülis, szeretném megtalálni a módját, hogy többé ne a telihold irányítson.
- Ami azt illeti, lenne itt valami ... - mondtam kissé félénken, végülis, nem tartom szép dolognak, hogy ilyen gyorsan élnék a lehetőséggel, amit felajánlott. - ... valójában csak egy ártatlan kérdésról lenne szó, mert nem hiszem, hogy lehetséges, amit kérek. Van valami mód arra, hogy megtörd az átkot? Engem már nem zavar az átváltozással járó fájdalom, de David képtelen elviselni, ezért akar szolga lenni, de, ha valahogy meg lehetne szabadítani a telihold rabságából, talán meggondolná magát ... nem akarom őt elveszíteni! - folytattam keserű hangon. Bármit megteszek azért, hogy sikerüljön, ha kell, az életemmel is fizetek, még akkor is, ha butaság. Gyűlölöm a vámpírokat; ártatlan embereket ölnek, és befolyásolnak mindenkit - és téved, aki azt hiszi, hogy az én fajom is ilyen. Lehet, hogy vannak köztünk rosszfiúk, de többségünk nem gyilkol folyamatosan. Természetesen, én is elvettem egy ember életét -jelzem, egy emberét -, mielőtt átváltoztam, de, csupán véletlen baleset volt, nem állt szándékomban megölni őt, hisz a barátom volt. Azt hiszem, a fajunk valójában a természet pajzsa a vámpírok ellen, talán ezért halálos a harapásunk rájuk nézve.
Amy hosszasan elmesélte, hogy lehetséges-e, vagy sem a dolog, beleértve azt is, hogy milyen áldozatokkal járna egy ilyen rituálé - nem beszélve arról, hogy valószínűleg a szellemek haragudnának rá. Ha csupán engem érintene a dolog áldozati része, egyből ugranék, de így, hogy talán ő is veszélybe kerülhet, nem fogok kockáztatni.
- Így nem élnék a lehetőséggel, de nagyon köszönöm, hogy felvilágosítottál! Viszont, talán abban segíthetnél, hogy megtaláljam David-et ... van valami kereső hókuszpókusz? - kérdeztem vidáman, majd belekortyoltam az italomba, amit már egy jó ideje kihozott a pincér. Felhúztam a szemöldököm, majd a poharammal köszöntöttem Amy-t.
- Van már lakásod? Sajnos, én még nem találtam, sőt, nem is kerestem ... - váltottam témát, s a mosolyom sem múlt még el. Így, hogy felhoztam a témát, eszembe jutott, hogy valóban kéne keresnem egy helyet, ahol lakhatok, ráadásul, hamarosan telihold, úgyhogy szűkségem lesz egy "börtönre" is.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyHétf. Május 14, 2012 3:01 pm

To:Kira


Kira megerősítette a megérzésemet, hogy vérfarkas. Ahogy megtudta, hogy boszorkány vagyok kedvesebb hangnemet ütött meg. Nem tudom, hogy minek tulajdonítsam ezt de, nem hiszem, hogy azért mert félne tőlem.
Elkezdett velem viccelődi, hogy köszönni azt, hogy nem ölöm meg. Ezen elmosolyodtam, mintha képes lennék valakit megölni. Nem igazán lenne elég lelki erőm ahhoz, hogy gyilkoljak. Érdeklődni kezdett az iránt, hogy mért jöttem Mystic Falls-ba.
-Rengeteget utazgattam Európában és Franciaországban aztán úgy döntöttem, hogy le kéne már telepednem, és mivel haza nem akartam menni jó ötletek tartottam, hogy egy ilyesfajta kisvárosba telepedjek le, mint Mystic Falls. És te?-mondtam el a történetem. Kira rendelt két Martinit nem igazán rajongok a szeszes italokért de, nem akarom megsérteni és egy, csak nem árt meg. Utána elmesélte, hogy őt mi motiválta arra, hogy ide jöjjön.
Sajnálom a barátja miatt. A hibridek mintha ismerősek lettek volna. Ha az emlékezetem nem csal nem is rég olvastam róluk az egyik ősrégi könyvből amit még az anyám adott. Bocsánatot kért a viselkedése miatt de én teljesen megértettem nem lehet neki könnyű úgy, hogy vérfarkas és még a barátja is elhagyta.
-Semmi baj megértem, hogy most nehéz neked.-mondtam nagy együttérzéssel a hangomban.
-Talán ha tudok segíteni majd valamiben, akkor szólj.-nagyon át tudtam érezni a helyzetét. A pincér meghozta a két Martinit. Azon kezdtem el gondolkodni, hogy miket olvastam a hibrid fajról. Ha jól emlékszem félig vérvarkas félig vámpír de ez nem természetes mármint a két faj keveredése nem hiszem, hogy ezt a boszorkányok figyelmen kívül hagyták volna. Hiszen ez a feladatunk fent tartani az egyensúlyt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyVas. Május 13, 2012 11:05 pm

To; Amelia.

Nagyon furcsáltam, hogy a mellettem ülő Amelia, vagy Amy - ahogy tetszik -, körülbelül 5 perce bámulja a foltot, amit végülis ő okozott. Ennyire megbánta volna? Ez már félelmetes ... Próbáltam visszafogni magam, és nem elküldeni a fenébe, de már a torkomat szorongatta az érzés.
Elfordultam, hogy legalább azt ne lássam, hogy bámul, viszont, mire felkaptam a fejem, láttam, hogy a folt eltűnt. Pár másodperc múlva már rá is jöttem, hogy egy boszorkánnyal van dolgom - a legjobbkor találkoztam vele.
Mosolyogni kezdtem, és próbáltam a lehető legjobbat kihozni a modoromból. Elvégre, szűkségem van rá, és tisztelem, amiért a földet szolgálja.
- Akkor legalább elkerültük a meglepetéseket! Vérfarkas vagyok,és, minden bizonnyal a te személyedben egy kedves boszorkányt tisztelhetek. Köszönöm, hogy eltűntetted a foltot, és azt is, hogy nem öltél meg, itt helyben! - mondtam "kedvesen", habár a megszokott cinikusság érződött a hangnememben, de reméltem, hogy nem bántottam meg. Kicsit próbáltam puhatolózni nála, hisz, nem kérhetem meg azonnal, hogy segítsen.
- És, miért jöttél Mystic Falls-ba? Persze, csak, ha nem titok ... - kérdeztem kíváncsian, és a feszültség is megoldódott közben. Intettem a helyes pincér fiúnak, hogy hozzon még két Martinit - reméltem, hogy Amy csatlakozik hozzám.
Kívülről úgy tűnik, mintha megpróbálnék benyalni neki, pedig csupán szűkségem van rá, és magányos is vagyok. Érdekes, hogy a hangnemem ilyen gyorsan megváltozott, de nem tehetek róla. Talán, valami hókuszpókusszal még udvariassá is varázsolhat.
Miután Amy elmesélte, hogy mi vezette ide, rákérdezett, hogy én mit keresek itt, végülis, vérfarkas vagyok, a város pedig hemzseg a hibridektől.
- A pasimat keresem, öhm ... vagyis, a volt pasimat, azt hiszem. Tudod, volt olyan kedves elhagyni, és beállni Klaus hadseregébe. Klaus a fővezér, az első hibrid, vagy valami hasonló. Én viszont nem félek tőle, sem az átkozott vámpíroktól, és meg fogom találni őt, és meg is állítom! - mondtam határozottan, de nem is meglepő, hisz elszánt vagyok ebben az ügyben. David az engedélyem nélkül nem fog az ellenség mellé állni. Főleg most, hogy ... - még magamnak sem mertem kimondani, úgyhogy, gyorsan eltereltem a gondolataimat.
- Szeretnék elnézést kérni az előbbi viselkedésem miatt! Tudod, Amy ... már emberként is goromba voltam, és így, ez még jobban felfokozódott! - megbánást tanúsítottam, elvégre, tényleg nem akartam rosszatt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyVas. Május 13, 2012 7:03 pm

To:Kira


A lány kissé feldühödött a kávéfolttól de hamar visszanyerte nyugodtságát. A foltot egy zsebkendővel próbálta eltüntetni majd intett nekem, hogy üljek le. Kezet nyújtott majd bemutatkozott. Kira ige tetszetős név.
-Amelia de szólíts csak Amy-nek!.-mondtam barátságosan. Mikor a kezéhez értem a hátamon futkosott a hideg. Éreztem, hogy nem emberrel van dolgom. Ő más, ő vérfarkas. Még most is meglepődök azon, hogy miket tudok. Megtudtam, hogy Kira is nemrég érkezett. Egy Klaus nevű fickóról kérdezett de nem ismertem ilyet végül is senkit sem ismerek innen.
-Én egy napja érkeztem rajtad kívül még nem beszéltem senkivel a városban.-mondtam. Majd a ruháján lévő kávé foltalttal kezdtem el, szemezi. Rendmániás vagyok, nem bírom, ha nem úgy néz ki valami, ahogy kellene. Szó szerint idegesített az a kis folt de nem tudtam nyugton maradni. Szinte biztos voltam benne, hogy ő is tisztába van vele, hogy én sem az vagyok, akinek kinézek. Szerintem hülyének néz, hogy mit szemezek a pólójával. Amikor Kira elfordította a fejét egy kis időre rögtön akcióba léptem. Kissé felemeltem a kezem úgy, hogy ne legyen annyira feltűnő és fel szárítottam a pólóján lévő foltot a boszi erőmmel. Emlékszem, hogy volt olyan, amikor ugyanezt próbáltam de akkor a ruhadarab fel is gyúltat. Szerencsére most ügyesebb voltam és a foltnak nyoma sem volt. Sajnos nem voltam elég észrevétlen, mert Kira kiszúrta a tettemet.
-Nem bírom a foltokat rendmániás, vagyok.-mondtam nagy vigyorral az arcomon.
-Tudom mi vagy és szerintem már te is, tudod, hogy én mi vagyok.-mondtam nevetve az előzőeset miatt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyVas. Május 13, 2012 6:35 pm

To; Amelia.

Végre megérkeztem. Mystic Falls rémisztő egy hely, viszont, emellett nagyon lenyűgöző. Órákig sétáltam - valójában, azt hiszem eltévedtem, de legalább felfedeztem a város összes zeg-zúgát.
Útközben végig David-re gondoltam, és a közös jövőnkre. Tudom, hogy meggondolja majd magát ... nem állhat szolgasorba.
Elsétáltam a Grill előtt, de hirtelen megtorpantam. Mintha David ült volna a teraszon ... el sem hiszem, hogy ilyen gyorsan rá akadok. Visszaszaladtam, de sajnos tévedtem, viszont, ha már úgyis egy bár előtt álltam, illene bemennem.
Amikor beléptem, furcsa illatot éreztem - nem kérdés, a bár tele volt velük. Az átkozott vámpírokkal. Reméltem, hogy itt találom a híres Klaust is, és alkalmam lesz elbánni vele. Egyáltalán nem félek tőle, sem a fajától.
Leültem a bárpulthoz, és rendeltem egy Martini-t.
Tőlem nem messze, egy hozzám hasonló korú lány ült. Visszafogottnak és udvariasnak tűnt, lehet, hogy ő is új, mivel, kétlem, hogy ebben a városban élnének jó szándékú emberek.
Amit az előbb gondoltam, szívesen visszaszívnám, mert, amikor a lány "elment" mellettem, rámöntötte a kávéját. Na jó, nem az összeset, csak pár cseppet, de ez is elég volt ahhoz, hogy dühös legyek. Valójában nem akartam bajt okozni, de, amióta megtört az átok, a legapróbb dolgok is képesek kihozni a sodromból.
A lány félénken elnézést kért, ezért én is próbáltam lenyugodni, habár, külső szemmel biztosan mérgesnek tűntem.
- Semmi baj! - mondtam, majd halványan elmosolyodtam. Elővettem egy zsebkendőt a táskámból, és letöröltem a nedvet a ruhámról, közben, pedig biccentettem neki, hogy foglaljon helyet. A lány leült. Mitagadás, nagyon jól nevelt, amit rólam nem lehet elmondani. Mindig én voltam a rosszcsont, és az udvariatlan. Talán ideje változtani!
- Kira! - mutatkoztam be, miközben kezet nyújtottam, elvégre, ez illem. A lány elmosolyodott, majd ő is bemutatkozott. "Amelia" - jól hangzik. Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a kedves Amelia tud-e a létezésünkről. Nem szeretném elüldözni az első embert - jelzem, normális embert -, akivel találkozom.
- Remélem nem fogsz tolakodónak tartani, de pár órája érkeztema városba. Véletlenül, és tényleg, csak nagyon véletlenül, nem ismersz egy Klaus nevű ... öhhmm ... férfit? - kérdeztem, kissé cinikusan. De ez nem a lány felé irányult, csak, ha a nagy, gonosz hibridről van szó, mindig gúnyosan beszélek - elvégre, megérdemli.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 EmptyVas. Május 13, 2012 4:10 pm

To: Kira M. O'Connell

Nemrég végeztem a dobozok kicsomagolásával. Furcsa érzés a sok utazás után végre letelepedni. Nem igazán fogatták jól a hírt a szüleim, hogy nem megyek haza, de jobb így. Még mindig nehéz felfognom, hogy boszorkány vagyok. Vicces, ha arra gondolok, hogy az anyám hogy adta be az egész sztorit. Ha arra az esetre gondolok, mindig elfog a nevetés. Új vagyok még itt, és mivel már végeztem a pakolással ideje körülnéznem a városba. Felkaptam a táskámat és már indultam is kifele az ajtón. Bűn lenne ilyen szép időben nem gyalog közlekedni. Szóval elindultam az utcákon a város felé. Hamar beértem a belvárosba de nem igazán tudtam, merre menjek. Elindultam egyenesen és nézelődni kezdtem a kirakatok között. Benéztem egy könyvesboltba, és ott nézelődtem egy ideig de, nem találtam semmi olyat, ami felkeltette volna a figyelmemet. Megszomjaztam ezért betértem egy Mystic Grill nevű bárba és a pult felé vettem az irányt. Rendeltem magamnak egy narancslét és azon gondolkodtam, hogy mi legyen a következő úti célom. Arra jutottam, hogy hazamegyek és rendezkedek még az új házamban. Aztán arra lettem figyelmes, hogy leült valaki a mellettem lévő bárszékre.
Egy körülbelül annyi idős lány lehetett, mint én. Rendeltem magamnak egy kávét elvitelre majd kifizetem a rendelésemet. Felálltam a székről aztán olyan ügyetlen voltam, hogy rá öntöttem egy kevés kávét a ruhájára.
-Bocsánat!- mondtam bűnbánóan.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Bárpultok, bárszékek Bárpultok, bárszékek - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down

Bárpultok, bárszékek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-
» Elsõ bárszékek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-