world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptySzer. Jan. 29, 2014 2:17 pm



Amara & Dominic
Január közepe táján

A vér vonzott oda a pároshoz, de a nő félelme és halk kis sikolyai voltak azok amik arra késztettek, hogy avatkozzak közbe. Nem úgy tűnt, mint aki akarja ezt az egészet, a fickó sem olyannak tűnt, mint aki egy ilyen csinos nő társaságához szokott volna, szóval, egyértelműen a csaj belegyezésén kívül van a dolog. Elsétálhattam volna, de nem tettem meg, nem azért mert hős lennék, mert kicsit sem vagyok az. De láttam dolgokat életem folyamán, én is tettem dolgokat, amikre nem vagyok büszke, és tudom milyen gyengének és kiszolgáltatottnak lenni. Ráadásul sosem kedveltem az efféle erőszakot, azok a nők, akikkel én voltam együtt, mind önként jöttek az ágyamba. Vagy ahol épp kedvem és gusztusom volt hozzájuk, nagyobb kihívás volt elcsábítani valakit, mint megigézni, bár nem mondom, hogy utóbbi nem fordult elő, mert igen, volt ilyen, de ezek egy része nem volt szándékos. A vámpír létem elején fordult elő többször, hogy véletlenül megigéztem valakit, akit megkívántam, de mivel előtte ő is mutatott felém hajlandóságot, azt hiszem nem olyan nagy gond ez. Viszont ez régen volt, azóta uralom ezt a képességem.
Leszedem a pasast a lányról, és mikor felpattan le is csapom, ököllel az arcába, innen egyhamar nem kel fel. Ne ölök, ha nem muszáj, bár ez megérdemelné, hogy ne keljen fel többet. Viszont most hidegen hagy, hiszen vér van az öklömön, ami csábít nagyon is, így elkezdem lenyalogatni onnan, még jó, hogy a hajam elég hosszú ehhez és takarja az arcom egy részt, a szemeimet legalább is, a szemfogaim lehet kivillannak, még úgy is, hogy oldalt állok a nőnek. Mire a nő megszólal addigra lenyalogatom a vért, és leengedem a kezem, a fejem még le van hajtva, és uralkodni próbálok a vérszomjamon, nem, nem harapom meg a pasast! Többek között mert férfi nyakát én ugyan nem csócsálom! Vannak elveim, és most ezt alkalmazva igyekszem úrrá lenni a vérszomjamon. Aztán lassan felpillantok, és a nőre nézek, mikor megköszöni nekem, hogy leszedtem róla a pasast. Addigra a vonásaim kitisztulnak és emberien festek, közben hátat fordítok az embernek, aki fekszik.
- Miből gondolod? – Kérdezek rá, nyugodt hangon. Nem örülök annak, hogy még valakivel összeakadtam, aki tud rólunk, remélem ez a csaj nem olyan lesz, mint Deirdre, mert vele volt némi gondom. Nem csak, hogy követett és felhergelt, emiatt majdnem megöltem szerencsétlent, hanem mert később is összefutottunk és akkor sem nagyon bírt magával velem szemben, lehet, mostanság ezt hozom ki a nőkből? Nem a karjaimba omlanak bele, hanem dacolnak velem, és megpróbálnak kihozni a sodromból? Bár az az eset is egy hónapja történt. Azóta meg sok mindenen keresztülmentem.
Inkább a nőre szegezem a tekintetemet, nem valami biztos lábakon áll, még mindig remeg. Nem tűnik egy harcias teremtésnek, sokkal inkább olyannak, akit meg kell védeni. Közelebb lépek hozzá és a szemeibe nézek, bele, majd gyorsan végig futtatom a tekintetemet rajta és megakad a szemem a kezén is ami vérzik, felsebezte a fa durva kérge, nem olyan vészes a seb, nem lesz tőle komolyabb baja, de engem ingerel a vér szaga. Elszakítom a karjától a tekintetem és a nő szemeibe nézek bele.
- Tehát, miből is gondolod ezt? – Kissé félrebiccentem a fejemet, miközben a szemeibe nézek bele. Csinosnak tartom a lányt itt velem szemben, olyan kis elesettnek és ijedtnek tűnik még mindig. Mindig is az olyan nők voltak a zsánereim, akiket meg kell védeni, akik a karjaimba omlanak, mert én vagyok az erős, és kell nekik a védelmem, ez alól csak Natalja a kivétel, de ő életem egy hatalmas baklövése volt.
music: Nameless Heroes| note: Remélem jó lett | words:574
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptySzer. Jan. 29, 2014 1:04 pm


to Dominic


Arcomon érzem a másik leheletének bűzét, ahogy egyre közelebb hajol, és ajkai már a nyakamat súrolják. Kezdek nagyon kétségbeesni, még soha nem történt velem hasonló sem, fogalmam sincs, mit tegyek. Próbálom ellökni magamtól, de az én erőm ehhez kevés, amikor egész súlyával nekem feszül. Kezei tolakodón járják be a testem, én pedig egyre inkább undorodom, már nem csak tőle, hanem magamtól is. A könnyeimet nyelem vissza, nem akarok teljesen megtörni, elgyengülni, mert ha feladom, akkor tényleg nem szabadulok. Még erőlködöm, még próbálkozom, minden erőmmel újra és újra a mellkasának feszülök tenyeremmel, torkomból pedig néha-néha egy-egy sikoly szakad fel. Hátha valaki meghall, hisz Mystic Falls csak nem egy szellemváros. Valaki jön erre előbb-utóbb, nem veszítem el a reményt. 
- Eressz el! Eressz el, vagy esküszöm, hogy... - még nem találtam ki, hogyan folytassam a fenyegetésemet, de biztos vagyok benne, hogy Silas bosszúja utoléri, ha megtudja, mi történt, és mondhatok akármit, a szavaim nem érhetnek fel azzal, amiben ennek a vadállatnak végül része lesz. Ám mielőtt a mondat végére érnék, a férfi előbb megmerevedik, majd meghallok egy másik hangot mögüle. Hát valaki tényleg a segítségemre jött? Hála a magasságos égnek, vannak még csodák! A támadóm szinte lerepül rólam, hirtelen enged el, majd esik hátra, én pedig elképedve nézem. Remegve és lihegve állok továbbra is eddigi helyemen, hátamat a fának vetve, összekócolt hajamat simítom ki az arcomból, és igyekszem összeszedni magamat, de ehhez még kell egy kis idő. 
- Köszönöm - hálás pillantásom a megmentőmre esik, de szemeimből még nem tűnt el teljesen a rettegés, épp csak meglepetés költözik mellé, amikor meglátom, hogy ujjairól lenyalja a vért. A fickó vagy őrült, vagy vámpír. Nem tudnám megmondani, melyik lenne a jobbik eset, hisz az utóbbiakról keveset tudok, őrültekkel azonban sajnos volt már dolgom. Qetsiyaht is abba a kategóriába sorolnám.
- Te vámpír vagy, igaz? - tippelek abból, amilyen sóvárgó pillantást vet a földön fetrengőre. Talán félnem kellene tőle, de épp most húzott ki a bajból, csak nem árthat nekem. A véremmel meg aligha járna jól, hacsak nem akar újra ember lenni.
Eltolom magamat egy kicsit a fától, de még mindig gyenge, remegő lábakon állok, meg kell kapaszkodnom. Túl sok izgalom egy délutánra. És vajon most hogy fogok hazajutni? Menekülés közben kicsit elkeveredtem, a táskám sincs meg, oda lett a kulcsokkal meg a telefonnal. Most legalább ez a szó eszembe jutott, de ezzel nem megyek sokra. Kétségbeesetten pislogok arra, amerre a rablók futottak korábban. Hát utolérni sem fogom már őket. 




© Vampsitewords: 405 ♠ music: these
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptySzer. Jan. 29, 2014 11:38 am



Amara & Dominic
Január közepe táján

Néhány nap, na jó néhány hét telt el azóta, hogy megharaptam Larit. A bűntudatom még megvan emiatt annak ellenére, hogy ő már megbocsájtott nekem. Én még nem tettem ezt meg magammal szemben. Mivel meg is ölhettem volna. Amit biztosan sosem bocsájtottam volna meg magamnak, hiszen ő az egyik legjobb barátom. Érte és Damonért is tűzbe tenném a kezem, ami azt illeti, de Lara, nos, ő a nyugalom szigete a számomra. A mai napig, olyan, mint egy jó erős nyugtató nekem. Szeretek a közelében lenni és beszélgetni, ő az egyik kulcs az emberségemhez, és mióta találkoztunk és rendszeresen beszélgetünk, úgy érzem, hogy már nam vagyok annyira darabjaimra hullva, mint amikor haza érkeztem. December elején, még nagyon szét voltam esve, erősen ingadozott a hangulatom, percenként voltam képes megváltoztatni, milyen a kedvem, és közel sem voltam a barátságosnak nevezhetőhöz. Mondjuk, idegenekkel most sem vagyok kimondottan az, de már azért nem is olyan rossz a dolog. Ha nem hergelnek nincs gond, akkor simán elkerülöm őket és kész. Időközben megszoktam, és azt hiszem megszerethettem a kutyámat is, már nem csak tulajdonként tekintek a szőrmókra, hanem barátként is, már az sem idegen, hogy követi minden lépésemet, és ott van a sarkamban, ahogyan most is, mikor a kádban nyúlok el jó forró vízben és legalább olyan forró feketekávét kortyolgatok. Kell ez, hogy a vérkeringésem beinduljon, és ne legyen se hulla színem, se olyan hideg a kezem mintha épp a sírból másztam volna ki. A kávé szinte a legtöbbünknél használatban van, nem csak az íze, de a hatása miatt is, viszont én szeretem forró vízzel is kombinálni, ami pluszban átmelegít és persze el is lazít. Zokni pedig a terebélyes kád mellett fekszik a kilépőn és a szuszogásból ítélve elaludt. Én pedig a kávémba kortyolok bele, és rá kell jönnöm, nem is rossz, hogy itt van, mert nem vagyok egyedül. Nem is vagyok olyan beszédes, de nem is kell vele csevegnem, elég néhány simogatás, és elvagyunk egymással, ő jön velem, neszezik a lakásban, és ez azért így jó. Sok évig voltam teljesen egyedül, még akkor is mikor Nataljaval és a srácokkal utaztam, egyedül éreztem magam közöttük. Tömegben és lehet valaki magányos, és én egyre inkább az voltam, miután elkezdett felnyílni a szemem és rájöttem mekkora szörnyeteg is vagyok. Azt hiszem, nem vagyok egy hős alkat. Két korty között eszembe jut az egyetlen eset, mikor megpróbáltam hőst játszani, összevertek, akkor még nem tudtam igazán verekedni, és az íjászat tudománya nem volt elég, négy másik srác ellen, akik nagyobbak voltak, mint én, de legalább Larat megvédtem, még ha a végére vérzett a szám és az orrom is, meg baromira fájt a hasam.
Kimászok a kádból, ahogy elfogy a kávém, a víz is elkezdett már kihűlni, és abban már nem szeretek tespedni. Lerakom a bögrém a szélére, és kilépek, a kutya mellett a padlóra, majd megtörölközöm, és a bögrével a kezemben kiballagok a fürdőből, a bögre a mosogatógépbe kerül, én pedig visszamegyek a szobámba, fel kellene öltözni, mivel szándékomban áll kimozdulni innen. Fekete farmert, sötét v-nyakú pólót, fekete bokacsizmát és egy sötét színű bőrdzsekit vettem fel, a dzsekiben sok minden elfér, úgy, mint telefon és lakáskulcsok. Zokni hámot kapott, a pórázt viszont a kezemben tartom, összetekerve. Nem nagyon hiszem, hogy szükségem lenne rá, mivel a kis dög úgy is minden lépésem követi, nem félek, hogy elhagyom valahol, annál ő ijedősebb.
Zoknival, indultam el egy délutáni sétára a parkban, neki is kel a mozgás nekem is, meg nem akarom, hogy a lakásban végezze el a dolgát, szóval, marad a napi többszöri séta, hogy ne a ruhakupacaim nézze kutya klotyónak. Elgondolkozva sétálok a délutáni napsütésben, élvezve annak melegét, és örülök, hogy megvan a karperecem, amit sok évvel ezelőtt egyszer elloptak tőlem, egy boszorkánytól kaptam, mellesleg megfizettem az árát nem kevés pénzembe került, éppen az én stílusom a kis ékszer, de a haszna megvan, és a dzsekim ujja takarja is, így nem feltűnő, de ha kérdezik, mindig csak annyit mondok, családi ereklye és utána már senki sem cikizi, már ha bárki is a közelembe jön. Zokni a fülét kezdi el hegyezni, mikor három suhanc elrohan a közelünkben egy női táskával, ez még nem érdekel egy kicsit sem, azonban a vérszag ami az orromba kúszik, már sokkal inkább. Autómatikusan indulok meg abban az irányba, be a fák közé, és hamarosan a hangokat is hallom. Sosem voltam hős típus, de egy valamit nem csípek, mióta feladtam a régi életemet, azt, ha nőkkel erőszakoskodnak, és ami azt illeti, erőszakot nőn sosem követtem el, az a gyengeség jele, én pedig sosem voltam erre rászorulva. A vér az ami elsőnek a tudatomba kúszik, de sikerül leküzdenem az iránta érzett vágyat. Azt hiszem Damon módszerei működnek. A fickó mögé lépek be vámpír sebességgel, pillanatok alatt mérem fel a helyzetet és kapom el hátulról a nyakát.
- Na, most ereszd szépen el a hölgyet! – Szólalok meg hideg hangon, a fickó mögött, akinek a nyakán a kezem, igaz a háta mögött vagyok. Majd hátra rántom, hogy a gerince fájdalmas ívben hajoljon meg és elrántom a nőtől, a földre taszítva a pasit. Zokni a nő lábát szimatolja meg, már a térdemig felé, és egészen kutya formája van. Barátságos egy kis szőrös eb. Viszont a pasas felugrik, és hergelni kezd, amit rosszul tesz, még mindig labilis vagyok…
Pech neki… Általában pasi vérét nem iszom, és ez az alak sem túl szimpatikus… Így inkább csak ököllel vágok az orrába, aminek hatására az vérezni kezd a pasi meg kifekszik a földön, azt hiszem okoztam neki orrtörést és egy kis agyrázkódást. A vérét szinte automatikusan kezdem el lenyalni a kezemről, és iszonyatosan nehezemre esik nem rávetni magamat.

music: Nameless Heroes| note: Remélem jó lett | words:921
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptySzer. Jan. 29, 2014 12:59 am


to Dominic


Még egyszer utoljára körbe fordulok a tükör előtt, hogy minden oldalról megszemlélhessem magamat. Aztán megállok vele szemben, és elsimítom a ruhám ráncait, megigazgatom a hajamat. Még mindig annyira különösnek találom a saját történetem, hogy a halhatatlanság varázslata miatt létrejöttek a hasonmásaink, akik közül ráadásul több is él ezen a földön egyszerre, egy időben. Hátborzongató szembenézni velük, a kisebb eltéréseket leszámítva mintha önmagamat látnám. Teljesen egyformák vagyunk, és nem csak megszólalásig, mert a hangunk is ugyanaz. Igaz, Silas hasonmásával még nem találkoztam. Remélem, soha nem fogom őket összekeverni, mert az nagyon zavarba ejtő lenne.
Már legalább negyven perce próbálgatom sorban az újonnan kapott ruháimat, Silas biztos elégedett lenne, ha látná ezt a felhajtást, de igazából az egésznek csak az az oka, hogy még mindig nehezen tudom megkülönböztetni vagy összeegyeztetni a különböző darabokat. A modern divat még mindig nagyon szokatlan nekem, de azért akad pár olyan összeállítás, ami tetszik. A könnyű, nyáriasnak nevezett ruhák, amelyek nem térnek el túlságosan attól, amihez hozzá vagyok szokva. Lábbelik közül is valahogy az egyszerűbb szandálok tetszenek jobban, de majd megszokom a többit is előbb-utóbb. Még egy utolsót pillantok magamra a tükörben, aztán a faliórára nézek. Ezzel az időmérő eszközzel szerencsére már boldogulok. Délután fél három van, ami azt jelenti, hogy van még jó pár órám, mielőtt Silas hazaérne. Folyton arra biztat, hogy menjek, ismerjem meg a világot, úgyhogy eldöntöttem, hogy most bátor leszek, és teszek kint egy sétát. A vállamra akasztok egy táskát is, amelyben elsüllyesztek pár hasznosnak nevezett apróságot, mint amilyen ez a távbeszélő készülék is, amelynek mindig elfelejtem a nevét. Az viszont szórakoztató, hogy minden érintésre működik rajta, és annak ellenére, hogy kicsit bonyolult használni, azt már megtanultam, hogyan érhetem el rajta a kedvesemet, ha szükségem lenne rá. Mint mondtam, hasznos apróság.
Kilépek az épületből, és szétnézek az utcán, aztán lassan, bámészkodva megindulok, de nem akarok messzire keveredni a lakástól, mert félő, hogy eltévednék, és nem találnék vissza. Nem sok lélek lézeng az utcán, amit igazából nem is bánok. Páran különösen, érdeklődve, vagy épp meglepve bámulnak meg, amikor észreveszik, hogy látom őket, és ebből azonnal kitalálom, hogy szellemek. Még mindig alig tudom elhinni, hogy vége a kétezer éves rémálomnak, és már nem én vagyok a horgony. De úgy tűnik, túl sokáig álltam őrt a túlvilág ajtajában, mert a kapcsolatot most sem veszítettem el teljesen az eltávozottakkal. Egy kicsit elfog a szorongás, akármikor felismerem őket, de ez most más, nagyon más mint eddig. Már nem a fájdalomtól félek, amit nekem okozhatnak, inkább attól, hogy vajon mi várhat rám odaát most, hogy ezek a dolgok megváltoztak…
Szórakozottan, elgondolkodva baktatok keresztül az utcán, és túl későn veszem észre a nagyon is élő férfiakat, akik egyik pillanatról a másikra rám akaszkodnak. Felgyorsítom a lépteimet abban a reményben, hogy a következő sarokkal magam mögött hagyhatom őket, de hamar beérnek, ketten közre vesznek, és a léptek zajából ítélve ugyanennyien jönnek mögöttem is. Megszólítanak, becézgetnek, de nem veszek róluk tudomást, csak még egy kicsit gyorsítok, és letérve az útról besietek a parkba, ott talán több ember lesz. Ezek négyen azonban még mindig követnek. Az egyik kitépi a kezemből a táskámat, és elszalad vele, egy másik követi.
- Hé! Na de… - meglepett és rémült vagyok, de nem merek többet szólni, mert ketten még mindig körülöttem ólálkodnak.
- Jack, gyere, menjük, a srácok megszerezték a táskáját – hallom magam mellől az unszolást, de a megszólított nem figyel rá, ehelyett beáll elém, arcán émelyítő mosoly.
- Te menj csak, nekem még terveim vannak ezzel a szépséggel – nyalja meg az alsó ajkát, amitől azonnal feláll a szőr is a hátamon, és hamar hátat fordítva neki futni kezdek a másik irányba. Ilyenkor bánom, hogy elveszítve a halhatatlanságomat, semmi különleges képességem nem maradt, és védtelen vagyok az egyszerű halandók ellen is. Valahol azonban ironikus is, hogy ilyenek jutnak eszembe, miután nem rég még kétségbeesetten meg akartam halni.
- Ne! Engedj el! – visítok fel, amikor a férfi hirtelen elkap, egy közeli fának lök, a karomat durván le is horzsolom, ő pedig hátulról nyomódik nekem, gorombán végigsimít a combomon, majd hirtelen fordít meg, és a ruhám pántját megragadva igyekszik lehámozni rólam.
- Fogd be, lotyó! – förmed rám, és egyik keze ismét a ruhám alatt kúszik fel a lábamon, a másikkal a saját övét csatolja. Páni félelem fog el. Ezerféle fájdalmat átéltem már, és gondolhatná az ember, hogy immunis lettem mindenféle kínra, de ez nem így van.




© Vampsitewords: 717 ♠ music: these
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyKedd Dec. 31, 2013 11:15 am

-> folyt. ITT
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyKedd Nov. 19, 2013 8:58 pm


Nate && Heather






Összevissza hadovál nekem erről, meg arról, mintha ő sem tudná, mit akar, vagy miért csinálja ezt. Kitér a válaszadások elől, a legtöbb kérdésem megválaszolatlan marad.
- Remek! Egy újabb őrült – sóhajtok fel erőtlenül, mert a verbéna hatásán még mindig nem tudok felülkerekedni. Egyébként a hangom nem annyira rémült vagy kétségbeesett, mint amennyire az lehetnék, inkább gúnyos, de kivehető belőle a kiábrándultság is.
- Szóval, ha jól vettem ki, Nate… - nyomom meg hangsúlyozva a nevét, mert már legalább ezt tudom róla. – Csak egy szánalmas bolond vagy, akinek nem volt gyerekszobája, ezért mások kínzásával igyekszik kompenzálni a rossz emlékeit – nézek a szemébe. Igazából tök mindegy, hogy a fent említett okokból vált ilyen vérszomjassá, vagy mondjuk azért kattant be, mert egy szerettét elragadta egy vámpír. Bár nyilván időközben megtanulta élvezni is a dolgot.
- Tudod, nem te vagy az egyetlen, aki a nehéz gyermekévek alatt megedződött – jegyzem meg egy sóhajjal, bár ezt nem azért közlöm vele, hogy kiváltsam a szimpátiáját. Épp ellenkezőleg. Nem árt, ha tudja, hogy engem is keményfából faragtak, és nem adom könnyen magam. – Viseltem el már sokkal rosszabbakat is, mint a kis verbénás fecskendőid, és csak hogy tudd, nem adom ilyen könnyen a bőröm! – vicsorítok rá. Hazugság lenne, ha azt mondanám, hogy cseppet sem ijeszt meg az újabb adag méreg emlegetésével. Éppen nem hiányzik most, amikor kezdem végre kicsit összeszedni magam. Még pár pillanat, és úgy érzem, képes leszek talpra állni is. Bár elszökni aligha.
- Szóval csak hogy tisztázzuk: egy percig sem ijesztettél meg, a gyűrűmnek meg a közelébe se mész – mondom határozottan, és csak utána esik le, hogy ezzel árultam el magam, hisz épp az volt a kérdés, hogy milyen formában viselem magamon az ékszert. A jó büdös francba! Felpaprikázva pattanok fel, minden maradék erőmet összekapva, és elkapom Nate torkát. Ez pedig nagy szó, mert évtizedek óta nem ugrottam így neki senkinek. – Azt ajánlom, boszorkány, legközelebb jól gondold meg, kivel kezdesz! – rántok egyet rajta, de eddig futotta az erőmből. A következő pillanatban elgyengülve csuklok össze, és ezúttal még annyi lélekjelenlétem sem marad, hogy a padra zuhanjak, helyette a férfi lábai előtt érek földet.



•• Words: 346 •• Notes: - •• Music: - ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyKedd Nov. 19, 2013 8:06 pm

Heather & Nathaniel
I have a nice dream, darlin
Ezek általánosságban a szokványos kérdések... mit akarok, miért pont vele akarom, miért pont most, miért pont itt, blablabla... egyszerűen nem lehet felfogni, hogy mindez olyan nagy hülyeség? Feleslegesen kérdezgetnek, mert tudhatnák, hogy nem válaszolok... legalábbis egyértelmű választ nem kapnak, vagy mi több, olyat hozok tudomásukra, amit soha életükben nem bogoznak ki. Drágáim, nekem sok időm van gondolkodni! Olyasmik lézengenek a fejemben, melyek normális, ép eszű ember fejében talán soha. És képtelenség lenne azt mondani, hogy ez teljes mértékben az én hibám... inkább a jó nevelés hiánya... vagy éppen a teljes nevelésé. De nem bánom, hogy ilyen elcseszett lettem, mert ez olyan... felvidító. Nekem tetszik. Van miért újra és újra felkelni minden nap. Már csak az a kérdés, hogy meddig tehetem meg ezt... szeretném még egy jó pár évtizedig, míg van bennem élet ezt csinálni.
Végül úgy döntöttem, hogy egy halk sóhaj kíséretében hajlandó vagyok válaszolni neki, bár nem hiszem, hogy túlzottan kecsegtető lesz a felelet. - Nem szükséges ahhoz ártanod valakinek, hogy neked ártsanak - dörzsöltem meg az államat egy elgondolkodó fintorral, miközben oldalra billent a fejem. - Hiszen tudod, valahol el kell kezdeni az ellenségeskedést is, hogy működjön a... talio elv. Tudod, a szemet szemért dolog. Már az ókorban is... hogy is fogalmazzam? - emeltem az égnek a tekintetemet. - Mindegy, számunkra ez mind lényegtelen - legyintettem egyszerűen, majd egy elmebeteg vigyor jelent meg az arcomon, és úgy mértem végig őt. A verbéna már egy ideje a szervezetében van, tehát nincs sok időm. Muszáj lesz addig cselekednem, vagy így, vagy úgy, míg ott dolgozik a szervezetében a szer.
- Egyébként a nevem Nate. De úgyszintén lényegtelen. Gondolom a sírköveden nem lesz kőbe vésve a nevem. De micsoda badarság...! A vámpíroknak sírkő? - nevettem el magam, majd felsóhajtottam ismét.  
- Félreértettél, kedvesem. Nekem semmi előnyöm nem származik a te napfény ékszeredből. Ez alapján eldönteni, hogy egy napos cellába dugjalak, vagy le a pincébe... bár tudod mit? Ez is teljességgel felesleges - billent oldalra a fejem felsóhajtva, aztán a kezem ismét a zsebemben kezdett kutakodni. - Tehát... méltóztatsz ideadni, vagy én vegyem le rólad, újabb két adag verbéna után? - hangsúlyoztam ki a szavakat.

355 szócska igyekeztem... :/ credit

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyHétf. Nov. 18, 2013 1:00 am



Madeline & Ben



Már pár órája nem ettem, ilyenkor pedig könnyedén el tudja vonni a figyelmem egy ínycsiklandozónak tűnő falat. Persze ura vagyok vágyaimnak és a vér után érzett örökös késztetésnek. De minél több idő telik el vér nélkül, annál jobban elhalványul az érdeklődésem, tetteim következménye iránt. Ha jelenleg egy olyan városban tartózkodnék, ahol csak átutazóban vagyok. Már rég rávetettem volna magam erre a lányra és csapoltam volna le, mindenki szeme láttára. Természetesen csak az előkóstolás után, hisz nem akarok úgy járni, mint az a naiv Virginia, vagy akármi is volt a neve. A mai világban ugyanis túlságosan sok ideje van az embereknek, ezért hobbiként, vámpírra vadászósdit játszanak. Így hát elengedhetetlen, hogy leteszteljem, verbénával fertőzött-e a vérük. Hacsak nem szeretném, hogy a nagy mennyiségű fertőzött vére kiüssön, és ezáltal védtelenné tegyen. Na de az a lényeg, hogy jelenleg nincs ilyesféle opcióm, hogy kockáztathatnám lebukásom. Ugyanis azt terveztem, hogy ha meg is találtam Dom-ot, huzamosabb ideig maradok Mystic Falls-ban. Talán még fel is újíttatom a régi házunk.. hmm ez nem is rossz ötlet.
Gondolkoztam el, amit félbeszakított a lány következő felszólalása. Amiben elmesélte, hogy milyen szomorú is, amiatt, hogy elvesztette unokatestvérét. Brühühü... még meg is sajnáltam volna, de az-az igazság, hogy egyáltalán nem érdekel a nyomora. Talán ezért mondja mindenki, hogy mekkora egy arrogáns pöcs vagyok? Hmm.. lehet. De meg vannak a saját problémáim, miért érdekelne másé? Nekem se segít senki, sőt nem is várom el senkitől, hogy segítsen. Ebben az új világban már nem lehet megbízni senkiben, ezért inkább nem is próbálok, a végén még én járnék pórul. Csak olyan esetben teszem, ha van rá valami biztosítékom, hogy nem fogok rosszul kijönni a dologból. Szóval történetét, csak unott képet vágva hallgattam végig.

Már épp készültem elküldeni, melegebb éghajlatra a problémáival együtt. Amikor is ő kissé közelebb húzódott, majd bájos mosolyát megvillantva. Kérte újra az előzőket, egy italt felajánlva cserébe. Ezzel a kis akciójával pedig, engem is kezdett elcsábítani. Bár tudtam, hogy pont ez a célja, de hülye lennék nem hagyni. Hisz mindenképp izgatóbb, ha egy nő önszántából teszi ezt, mintsem igézet alatt. Ekkor már elmosolyodva néztem rá, látszódva rajtam, hogy tetszik a dolog. Habár nem vagyok az a könnyen, ilyen módszerekkel átverhető fajta, de sosem mondok nemet, egy ilyen ajánlatra. Ha később még is rosszul jönnék ki belőle, kezeskedem róla, hogy elcsábítóm is hasonlóban reménykedjen.
Viszont ezt a forró légkört, megszakította egy égető érzés, amint kesztyűje a bőrömhöz ért. Ez volt az a pillanat, amikor minden csábító érzés megszűnt bennem iránta.
- Ááááh..! - üvöltöttem fel elkapva a kezem az övétől. - Mennyi van még belőletek? - tettem fel ezt a költői kérdést, már dühösen. Majd hirtelen megragadtam mindkét kezét és hátra csavarva, indultam el vele vissza a park sötét mélyére. Nem ölhettem meg csak ott, mindenki előtt.  
- Tudod, te vagy ma a harmadik vadász, akivel összefutok és nem tetszik a dolog. - jelentettem ki miközben sétáltam vele beljebb és beljebb. Ő pedig csak tehetetlenül próbálta kiszabadítani kezeit szorításomból. Gondoltam vele kicsit elszórakozok, hisz a másik kettőnek olyan hamar megadtam a békét okozó halált. Bár azért kicsit sietősre kell fognom a dolgot, ugyanis Virginia, habár ő is törött nyakkal fekszik, de hamarosan bosszútól fűtve felébred.






A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 20, 2013 3:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyPént. Nov. 15, 2013 8:49 pm

Park               - Page 2 Vampirnaplok_www.kepfeltoltes.hu_

Örültem, hogy ő legalább nem lépett túl rajtam. Ellentétben az előző járókelőkkel. Ez már félsiker. Egy villa elég nagy lehet, ez a város pedig mégsem New York, hogy ne lehessen tudni, mi merre található. A férfi gondolkozott...
Kezdeti reményem a világítással együtt semmisült meg, de míg a lámpák éber pislogásba kezdtek és hol visszatért a teljes fényár a parkra, hol teljesen rák borult a csillagos éjszaka, addig az ismeretlen férfi válasza közel sem villanyozott fel engem. 
Untam ezt az egészet... ökölbe szorult a kezem, a kesztyű szorosan feszült a kézfejemen. Már legalább egy órája a semmit üldözöm. Mindenhol csak kitérő válaszok, néma pillantások... Ebből elég! De mivel egy emberről van szó, aki legalább végre hajlandó volt velem szóba állni, ezért elővettem kedves és meggyőző énemet -mert van olyan is- és belekezdtem egy játékba, melynek kimenetele igen bizonytalannak tűnt.
– Tényleg nem tudja? Igazából keresek valakit és nagyon fontos lenne, hogy megtaláljam. Az unokatestvérem nem olyan régen tűnt el – szegtem le a fejemet. Ebben nem volt egyetlen hazug szó sem, mindössze a részleteket hanyagoltam. Mindig mondtam annak a kíváncsi Alex -nek, hogy ne üsse bele az orrát mindenbe, mert egyszer pórul fog járni. – Mindössze annyit tudok, hogy ide utazott és azt a villát kereste. De nem tudom, hogy miért... mi lehet olyan különleges benne? Ráadásul szállásra is szükségem lenne, ha egy jó helyet tudna, azzal is segítene... – tapogatóztam továbbra is, miközben eljátszottam a szegény eltévedt kislányt. Szegény és eltévedt... na persze... Bármilyen apróság hasznos információ lehet. Ha én megnyílok ennek a férfinak, talán viszonozza majd a gesztusomat és elhint nekem néhány morzsát, amelyen elindulhatok. Bár egyre biztosabb vagyok benne, hogy az egész keresést rossz oldalról közelítettem meg. Alex eltűnése nem lehet véletlen, biztosan köze van a vérszívókhoz. Talán az lett volna a legjobb megoldás, ha kivárok egy kicsit... este van, ilyenkor könnyen találhattam volna egy „segítőkész” vámpírt, aki némi kínzás ellenében elmondott volna mindent. Ehelyett futhatom itt a fölösleges köröket... meg sem vártam az előző kérdésemre adott válaszát, emeltem a téten.
– Akkor sem tudna segíteni valahogy, ha hálából meghívnám egy italra? – bájosan a férfira mosolyogtam, akit reményeim szerint eddig a pontig kellett győzködni. Oldalra fordultam, egy pub és egy kávéház álldogált nem messze. A fejemmel az előbb említett épületek felé biccentettem, majd egyik kezemmel beletúrtam kiengedett hajamba és ujjaim segítségével hátrafésültem. Elég egyértelmű volt, hogy mire játszom... ha ennek sem dől be, és nem ad egy icipici támpontot sem, akkor semminek. A még nagyobb nyomaték kedvéért áthágtam minden szabály és ösztönzésként nagyon óvatosan megérintettem a férfi kezét. Megvolt az esélye, hogy tolakodásnak veszi, de ebben kételkedtem. A verbénával átitatott kesztyűm egyetlen mozdulattal siklott a férfi kezének bőrére...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 14, 2013 8:10 pm



Madeline & Ben



Miután otthagytam a törött nyakú vámpírlányt a földön heverve, csak elindultam tovább a Parkba. Akár meg is ölhettem volna, hogy ne jelentsen többé problémát. De igazság szerint kíváncsi vagyok, mivel akarja majd megbosszulni, mert biztosan meg akarja majd. Hogy ok nélkül kitörtem a nyakát és faképnél hagytam. De a két vadászpalánta ráébresztett arra, hogy miért is akarnék én ezzel a nővel iszogatni? Az egész idő alatt azt kellene hallgatnom, hogy nyavalyog a száz éve történt dolgok miatt. Vagy, hogy kérdőre von olyanokért, amit ő sem csinál másképp. Szóval mindent összevetve egy kibírhatatlan nőszemély, akire eszem ágában sincs időt áldozni. Főleg mivel fontosabb dolgom is van ennél, például az, hogy megtaláljam Dominic-ot. Ma egész nap ezen voltam, körbejártam a várost, ami mondjuk egyéb okok miatt is volt, hiszen itt nőttem fel, szóval jó volt újra ezeken az utcákon sétálni. De azt reméltem, hogy a túrám alatt, majd belebotlok, hisz nem olyan nagy ez a város. De sajna nem így történ, így hát holnap újra megpróbálom, talán több sikerrel járok.
Ezt követően úgy döntöttem, hogy elindulok hazafelé, ugyanis már elég későre járt és Lydia már bizonyára azt hiszi, hogy megint leléptem. Majdnem el is értem a park szélére, amikor is egy nő közeledett felém. Először azt hittem csak elmegy mellettem, de aztán rám nézett és leszólított.
- Persze, mondja csak. - mondtam, kicsit unott fejet vágva. Az előbbi esetből tanulva nem érdemes leállni itt senkivel beszélgetni. Hisz talán ő volt az egyik régen, majdnem megölt vértasakom, aki valamilyen oknál fogva túlélte és most bosszúért kiált.. Whoaaa... De az, amit mondott kicsit felvetette kíváncsiságomat. Mégis mit akarhat egy ilyen lány a Mikaelsonéktól?

- Hogy a Mikaelson villa? Hmm... - vágtam olyan képet, mint aki eltöpreng rajta, holott jól tudtam, hogy miről és kikről van szó. Hisz Ki ne ismerné a Mikaelson családod, a félelmetes elsőket, akiktől minden más vámpír származik..blabla. Habár nagyjából tudtam, hogy merre is lehet az a hely. Eszem ágában sem volt elárulni neki, ugyanis semmi kedvem magamra haragítani őket, főleg nem egy idegen miatt. Jól tudom, hogy kik is ők és milyen erősek, ezért inkább kimaradok az ő dolgaikból. Nem mondom, hogy félek tőlük, sosem állítanám ezt, bármiről is legyen szó. Csupán úgy vagyok velük, mint a vadászokkal, miszerint jobb tőlük távol maradni. Annyi különbséggel, hogy amíg egy vadászt meg lehet ölni, őket nem valami egyszerű. Szóval bármit is akar tőlük ez a hölgyemény, az nem az én dolgom.
- Nem, halványilag gőzöm sincs róla merre lehet. - jelentettem ki úgy, mint akinek tényleg fogalma sincs a dologról. Noha neki nem származott haszna a velem folytatott beszélgetésből, nekem még származhat. Elég szemrevaló nő volt, ami nekem is beindította a fantáziámat. Bár az előző két incidens után, inkább várok kicsit, mielőtt rávetem magam, vagy épp igézettel próbálkozok.






A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 19, 2013 3:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyKedd Nov. 12, 2013 11:08 pm


Nate && Heather






A padon vergődök a verbéna okozta kínok alatt, és ez a mocsok még a képembe hajol, hogy úgy emlékeztessen korábbi szavaira. A fájdalmaim kimerítőek, de összekapom magam annyira, hogy rávillanthassam éles fogaimat. Szemeim alatt sötét erek hullámzanak, szemfogaim megnyúlnak, és rámordulok, mintha valami vadállat lennék. Pedig nem vagyok ilyen, már régen nem. Csak kiváltja belőlem a kétségbeesés, hisz olyan, mintha sarokba szorítottak volna. Leszámítva, hogy egy padon ülök, de felkelni amúgy sem tudnék.
- Elárulnád már végre, mégis a halált akarsz tőlem, banya? – sziszegek rá dühösen kínlódva. Azzal nem jutottam előbbre, hogy elárulta: ő egy boszorkány. Ha nem vadász, akkor nem értem, miért csinálja ezt? Bár nem tölt el túl sok megnyugvással, hogy nem csak a verbéna az egyetlen, amije van ellenem. Elég nyilvánvaló, hogy a fajtámnak nem túl okos dolog ujjat húzni a banyákkal. Nekem nem is szokásom. Azt sem tudom, hogy ennek a példánynak mi a baja velem.
- Egyáltalán mit ártottam neked? – ez a kérdésem már erőtlenebb, kevésbé heves, mint az előbbi. Igyekszem felülkerekedni a verbéna hatásán, de ahhoz sokkal több idő kell. Amit gondolom ettől a pasastól nem fogok megkapni. – Fogalmam sincs, ki vagy. Még a nevedet sem tudom – közlöm a száraz tényeket. Egy névtelen Hókuszpók akar halálra kínozni? Előbb kell felkelnie azért ehhez. Nem fog ilyen jól szórakozni rajtam, ha újra erőre kapok. Régen elmúltam kétszáz éves is, nem vagyok már újszülött, magatehetetlen, meggondolatlan kis vámpír.
Ennek ellenére összerezzenek az agresszív megnyilvánulásaitól. Más körülmények között nem vagyok ennyire hasonlatos a nyárfalevelekkel, de jelenleg eléggé le vagyok harcolva. Nagyon nem lenne okos dolog átadnom neki a napfénygyűrűmet. Könyörgöm, már korábban egy vadász megfosztott az előzőtől, ami ráadásul egyben egy értékes emlék is volt. Egy nyaklánc, amit még édesanyámtól kaptam. Aztán évtizedekig kellett újra meglapulnom az árnyékban. Nem lehetne ez egyszer kihagyni a napfényékszerem? Se a napon elégni, se a sötétben ismét bujkálni nem akarok. A férfi azonban könyörtelennek tűnik. Összeszorított fogakkal nézek farkasszemet vele, azt mutatva, hogy engem nem ijeszt meg ilyen könnyen.
- Minek van neked szükséged nagyfény ékszerre? – válaszolom gúnyos hangon, dacos fejtartással. Ne higgye, hogy ilyen könnyen megadom magam. Éltem én már meg sokkal nagyobb borzalmakat is, hála egyeseknek, mint szerény személye.



•• Words: 359 •• Notes: vérszegény :/ •• Music: - ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyKedd Nov. 12, 2013 8:17 pm

heather & nathaniel
I have a nice dream, darlin
Elértem, amit akartam. Hogy én hány vámpír testét láttam már vergődni a verbéna által okozott fájdalomtól...! Istenem, imádom ezt látni... hát, ha valaki a fejembe látna, biztos lehetne abban, hogy én vagyok a megtestesült ördög, de volt egy olyan sanda gyanúm, hogy erre a címre azért eléggé sokan pályáznak a városban, én pedig... nos, kénytelen leszek beállni a sorba. És egyszer majd megtudják azt is, ki az a Nathaniel Baltimore, és mit tett... a vámpírokkal. Félniük kell majd tőlem, félniük attól, hogy... ilyen lettem... egy elfajzott, szinte állat, aki ragadozóként csap le egy másik élőlényre. Bár rájuk még nagyon azt a kifejezést sem használnám, hogy élőlény, hiszen holtak. Megzavarják a természet normális rendjét! Persze vitába szállhatnék, hogy a boszorkányság sem éppen természetes, de mégsem követel annyi emberáldozatot, melyet a vámpírok a több évszázad alatt. És kiktől indult  ez el? Ht természetesen a Mikaelson családtól... nincs olyan boszorkány, aki nem ismerné Esther Mikaelson nevét, ki létrehozta a halhatatlan szörnyetegeket, az éjszaka fenevadjait. De nem szívleltem őket soha... egyszerűen rosszul vagyok...
- Mondtam én, hogy a kezdetektől fogva tegeződnünk kellene - hajoltam fölé azzal a vérszomjas vicsorral, melyet annyian ki nem állhattak részemről. Talán ha a tükörben gyakorolnám, magam is tudnám, milyen pocsék, de sajnos nem vagyok valami nagy színész, hogy belőjem a tökéletes pózt egy ilyen helyzetben.
Rögtön nevetés bukott ki belőlem, ahogyan vadásznak titulált. - Nem jársz messze az igazságtól, kedvesem, de sajnos azt kell, hogy mondjam, nem teljes egészében. Boszorkány vagyok - adtam meg végül nemes egyszerűséggel, mindenféle körítés nélkül a választ neki. Szegény amúgy is ki van ütve, mit szenyózzak még rá duplán? - És most szeretném kideríteni, hogy érdemes-e veled továbbra is foglalkoznom, vagy akár itt helyben meg is ölhetlek - billent oldalra a fejem. Igen, egy bizonyos teszt... - Hol az ékszer, mely a napfénytől véd téged? - kérdeztem szinte szisszenve. Volt már annyi kontroll a fejemben, hogy ne döfjem át itt helyben a szívét. Előtte bizonyos akartam lenni benne, hogy megvan az, ami szükségeltetik egy-két dologhoz. Mert hát... mindenkinek vannak szabályai. A vadász rögtön öl... én csak később. Egyszer szöktek meg tőlem, de az sem fog többet megesni, erre is megesküszöm. - Válaszolj! - szűrtem ki fogaim közül a hangot. Nem akartam kiabálni, még a végén felfigyel ránk valaki, annak ellenére, hogy nem látok és hallok senkit. De ezek úgy elterjedtek ebben az átkozott városban, hogy azt sem tudom, melyik utcasarkon nem tudnék újat találni, ha ez a nő nem válna be.

407 szócska monumentális késés... bocsi Sad credit

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyKedd Nov. 12, 2013 3:05 pm

Benjamin & Madeline

A második pub -ból jöttem ki, Alex fényképével a kezemben és a hátizsákommal a vállamon. Ha egy pár évet letagadhatnék, beillenék a diákok közé. Bár egyetemistának még ma is megfelelnék. A lehető legrosszabb módszert alkalmazom a kutatás során. Felhívom magamra a figyelmet. De sajnos New Orleans -ból ide vezettek a nyomok. Mystic Falls. Már csak a neve alapján sem tetszetős... de nincs mit tenni, meg kell találnom a csoportot. A félig ittas fiatalok nem épp a legjobb szemtanúk, viszont a csaposok mindent tudnak. Az egyik szerint Alex és néhány másik férfi a Mikaelson villát keresték. Azt azonban nem tudta megmondani, hogy merre találom a fent említett helyet Állítólag új a városban és még nem ismeri ki magát rendesen. Kétlem... látszatra már az összes vendéget ismerte, mindenki régi ismerősként kezelte. Ő mégsem akart segíteni. Mindössze annyit mondott, hogy a park felé indultak. Társaim nyomában sebesen haladva útba vettem a parkot. Mindössze lézengő embereket találtam ott, ennél nagyobb tömegre számítottam egy ilyen szép estén. A meleg narancs fények, amik az utcai lámpákból sugároztak egy közelgő párocskára irányították a figyelmemet. Könyvekkel a kezükben és táskával a hátukon haladtak a járdán. Még mielőtt megállíthattam volna őket, eltértek a járda útvonaláról. Nem messze tőlük egy telefonáló férfi unott hümmögése vált egyre hangosabbá. Illem ide vagy oda, megállítottam a férfit, aki felháborodottan mutogatta, hogy éppen nem ér rá.
– Csak egy pillanat – karját óvatosan megérintettem. -  A Mikaelson villát keresem, nem tudja véletlenül... – mielőtt befejezhettem volna a mondatomat, kitépte magát ujjaim közül és feldúlt pillantásokat lövellt felém, majd továbbhaladt. Egyre bosszúsabb lettem. A következő jelöltem egy idős néni lett volna, de ahelyett, hogy ő segített nekem, fordítva sült el a dolog. A legközelebbi padig nekem kellett elkísérnem, hogy le tudjon ülni.
Az út túloldalán álldogáló fekete Hummer-re néztem és már épp indulni akartam, amikor még egy reménysugár megcsillant. Egy férfi közeledett, még tisztes távolságban volt, de már most kiszúrtam magamnak. Igyekeztem barátságos arckifejezést magamra ölteni, holott semmi kedvem nem volt a bájolgáshoz. Egy dologra voltam kíváncsi, és kerüljön bármibe, megszerzem azt az információt. Lassan indultam a park sötétebb része felé, ahonnan az ismeretlen közeledett. A lámpák mintha csak megéreztek volna valamit, a park egy részén kialudtak és szinte teljes sötétség borult ránk. Mindössze az utcáról bevilágító járművek fényszórói, a kirakatok és az utai közvilágítás kényeztette szemünket egy kis fénynyalábbal.
– Elnézést. Szánna rám egy percet? – illedelmesen váram egy másodpercet, míg a férfi a személyes terembe nem került, majd tovább beszéltem – A Mikaelson villát keresem, tudna nekem segíteni? – a félhomályban a férfi tekintetét próbáltam megtalálni, látni belőle bármit is. Másokra talán ijesztően hat a sötétség, szerintem megvan a maga hangulata. A sötéttől egyébként sem kell félni, csak sötétben nem jó rossz helyen lenni...


A hozzászólást Madeline Thornton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 15, 2013 8:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyVas. Okt. 27, 2013 5:18 pm



Virginia & Ben



Válaszán már meg sem lepődtem, ugyanis sejtettem, hogy valami ilyet szól vissza. Szóval már nem is mondtam rá semmit, csak elmosolyodtam. Már-már teljesen kiismertem a lányt, ami neki nem épp a legjobb hír. A gond csak annyi, hogy ezalatt ő is megtudott rólam ezt azt. Persze azok a dolgok, amikkel képes lenne hatni rám, biztosan rejtve maradtak. De igazából ezekről a dolgokról senki nem tud, még azok az személyek sem, akik közel álltak hozzám. Mindig is próbáltam csak épp annyira megnyílni, hogy az ne jelentsen rám veszélyt, ha esetlen ellenségessé fajul a viszony köztünk. Nem épp a legjobb így megkötni egy barátságot, vagy egyéb szoros kapcsolatokat. De az én életem, nem csupán, egy rövid emberi élet, amit ha elveszítünk, sem vesztünk túl sokat. Én akár örökké is élhetek, de ha ezt szeretném, bármennyire is furcsa, de teljesen nem bízhatok meg senkiben. Nem mintha félnék a haláltól, hisz előbb halnék meg, mintsem mások parancsát kövessem. Szóval, amit lehet megteszek a túlélés érdekében, de sosem alázkodnék meg érte.  
Majd ez után sikerült felállnia és elkezdett panaszkodni a fájdalomról, ami még mindig gyötri testét. Ezek a panaszkodások amúgy nem voltak alaptalanok, hiszen jó kora adag vért lecsapolt a srácból, aminek minden decije verbénával volt szennyezve.
- Talán ha nem támadsz rá elsőre olyan vehemensen, és csapolod le szinte teljesen egy levegővétellel. Akkor a verbéna általi fájdalom is csekélyebb lenne. - jelentettem ki komoly tekintettel, hisz én, azért már az évek során találkoztam párszor ilyen esettel. Ezért én mindig, mondhatni egy kis kóstolót veszek az áldozatból, csak aztán iszok belőlük nagyobb mennyiséget. A verbéna ugyanis egy ádáz növény, nem csak, hogy meggátolja az igézést. De olyannyira legyengít minket, hogy védtelenné válhatunk akár emberekkel szemben is. Persze lehet szenvedések árán próbákat tenni arra, hogy immunissá válj rá. De személy szerint még egy sikeres akciót sem láttam, ezzel kapcsolatban. Szóval én inkább próbálom távol tartani magam tőle, és előkóstolni, hogy kit is készülök lecsapolni.
Ezt követően rákérdezett előbbi kijelentésemre, miszerint elég rossz napja lehet ma. Jó persze nem tudom, hogy milyen lehetett a napja többi része. De a velem töltött idő alatt szinte csak olyan dolog történt vele, amire simán rá lehet aggatni az "egy rossz nap" kifejezést.  

- Hát csak az elmúlt óra leforgása alatti eseményekre célzok. Gondolom, nem kell emlékeztetnem rájuk. Bár nem tudom mitől számít nálad egy nap rossznak. - mondtam neki szintén komoly tekintettel, már kicsit unottan. Majd a szúró fájdalmat érezve elkezdtem szöszmötölni a hátamban lévő fagolyókkal. Mivel nem igazán jártam sikerrel, a segítségét kértem. Első válaszán azonban csak meglepett képet vágtam, a már már pofátlan kérésén cserébe. Hogy én kérjek bocsánatot tőle? Először is eszem ágában sem lett volna ezt megtenni, hiszen nem gondolom bűnösnek magam a dologban. Egyáltalán nem számít, hogy most mi lett belőle. Akkoriban csak egy gyenge ember volt, pont olyan, akikre ő is vadászik. Szóval teljesen hidegen hagy, hogy megbántottam vele a drága lelkét. A másik meg, hogy eleve az ő bőrét mentve szereztem azokat a golyókat, szóval még neki kéne esdekelnie előttem. Már épp szólaltam volna meg, erre reagálva, de ekkor mögém szaladt és elkezdte kiszedni belőlem őket. Ami alatt kijelentette, hogy az előbbi csak vicc volt.
- SSSZZ...áááh... - adtam ki fájdalomra utaló hangokat, ami közben ujjaival próbálta kiszedni hátamból a golyókat, nem épp a legfinomabb módon. - Élvezed ezt, mi? - kérdeztem tőle gúnyos hangon, majd a földre pottyant egymás után mindkét golyó.
Ez után pedig elindultunk tovább, de igazából semmi kedvem nem volt már az előbb eltervezett iszogatáshoz. Sokkal inkább csak le akartam volna rázni magamról a lányt. Szóval csak felé fordultam, majd az ő fejét is megragadva, eltörtem a nyakát. Lehet nem a legszebb dolog így lerázni egy hölgyet, de hirtelen nem volt jobb ötletem. Gondolom, ezek után nem igen fog szívébe zárni, de az legyen a legnagyobb baj. Mivel a mai nap nem jártam sikerrel Dominic megtalálásába, elindultam hazafelé.
☬ Folyt.: valahol... ☬
 





A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17, 2013 1:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyPént. Okt. 25, 2013 12:25 am


Benjamin & Virginia


Egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne engedjek el egy halvány mosolyt következő kijelentésére. Főleg mert kétlem, hogy egyáltalán szíve van ennek az úriembernek, vagy inkább vámpírnak. Nem tudom elképzelni sem, hogy akár csak egy emberen is megesett volna a nem létező szíve. Azaz... Lehet hogy van neki, de az biztos, hogy jégbe fagyva már jó pár éve. Na de pont én beszélek? Én aki teljesen olyan mint ő? Hát most mit mondjak? Legalább belátom már, hogy az ég világon semmiben nem különbözünk. Persze leszámítva egy két dolgot, mint például a kort vagy azt az apróságot, hogy ellenkező nembe tartozunk. Viszont a lényeg az, hogy ugyanazt tesszük az áldozatainkal, méghozzá megöljük. Mondjuk azt hiszem ezt korában is beláthattam volna, mielőtt még olyan csúnyán neki ugrottam. De hát ez a büszkeség, amiből nekem bőven jutott és talán néha nem hoz szerencsét. Pedig most igazán szerencsésnek tarthatnám magam, mivel simán kitéphette volna a szívem egy szempillantás alatt. Szóval tényleg hálát adhatok... Kinek is? Istennek? Ugyan! Valószínűleg én semmiképp nem kerülök a mennybe. Már ha egyáltalán létezik. Na meg ha egyáltalán valaha meghalok. Igazából még nem is gondolkoztam ilyesmin. Valyon meddig fogok élni? Az idők végezetéig? És az mikor lesz? Vagy ha meg is halok, hová kerül a lelkem? De minek is gondolni ilyen ostobaságokon? A végén csak azt érem el, hogy saját magamat zavarom össze. Ráadásul valószínűleg még lelkem sincs. Túl sok kérdés merül fel bennem ezzel kapcsolatban, így a legjobb ha hanyagolom is a témát. Mert hát ha valamire nem tudom a választ csak felidegesít. És én most nem szeretném ha tényleg végezne velem ez a vámpír.
- Pontosan az volt a célom. - Bököm vissza neki még ráadásnak pimaszul. Ha már itt az alkalom egy kis szúrkálódásra, még szép hogy kihasználom. Nem túl sűrűn futok bele hozzá hasonló vámpírokba. Emberekkel meg azért nem ugyanaz. Ők nem mernek visszaszólni. Viszont ez a pasas annál inkább. Így legalább kiélhetem ezt az énemet is.
Miután sikeresen lezajlott a hősies mentőakciója, még mindig lángokban áll az egész testem. Legalábbis én úgy érzem, mintha minimum leöntöttek volna egy nagy vödör forró vízzel. Vagy talán még rosszabb is. Igazából még soha nem öntöttek le forró vízzel, így nem pontosan tudom, hogy milyen is az. Ahogy azt sem tudom miért ez a példa jutott most eszembe. De mindegy is. A lényeg, hogy nagy nehezen az ő segítségével feltápászkodom a földről, majd minden érőmmel arra koncentrálok, hogy ne zuhanjak újra a betonra. Mikor választ ad iménti kijelentésemre először csak helyeslően bólintok, majd miután össze szedtem magam én is hangot adok gondolataimnak.
- Szerencse, hogy ezek ketten csak vadászpalánták voltak. Bár azt hiszem én semmiképp nem tarthatom magam szerencsésnek. Iszonyatosan érzem magam. - És egyben szörnyen esetlennek is, de persze ezt eszem ágban sincs hangosan kimondani. Már így is el tudom képzelni mit gondolhat rólam, nem szeretnék még rásegíteni.
- Szóval rossz napom volt? És ezt mégis miből gondolod? - Jó persze ezzel a sráccal nem volt nagy szerencsém, de hát na... Rajta kívül még több milliárd ember várja, hogy valamelyik vámpír áldozata legyen. Nem sokára elmúlik ez a hülye fájdalom vagy minek is nevezzem, aztán már kutya bajom se lesz.
Bemutatkozása után először csak figyelem, ahogy szenved azzal a golyóval ami a hátában szerencsétlenkedik, majd mikor megszólal hirtelen mosolyra húzódnak ajkaim.
- Nos... Segítek. Egy feltétellel! Ha bocsánatot kérsz tőlem. - Mondom pimaszul a képébe vigyorogva, de aztán egy szemforgatás után háta mögé lépek és nekiesek azoknak a golyóknak, titkon abban reménykedve hogy ez fájni fog neki. - Nem kell pánikba esni, csak vicc volt. És nem kell mondanod, tudom hogy soha nem kérnél bocsánatot. - Nevetek fel ismét, aztán a földre ejtem a golyókat. - Kész is. -




•• Words: 609 •• Music: wake me up •• Note: kis megmentő ;P •• ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptySzer. Okt. 23, 2013 1:25 pm



Virginia & Ben



Látszott rajta, hogy minden egyes csipkelődő megjegyzésemen felhúzta magát. Viszont a sikátori incidens után, már úgy látszik rájött, hogy kicsit vissza kell fognia magát. Ugyanis tudattam vele, hogy az, hogy életben van, csak egy jelenlegi állapot, ami bizony könnyen változhat. Nem feltétlenül van benne a közeli terveimben, hogy végezni akarnék vele, de ha nyomós okot ad rá, nem tehetek mást. Végül is nekem könnyebb lenne, ha nem kéne azzal a tudattal ebben a városban lennem, hogy itt él, az egyik régi áldozatom. Akinek szintén nyomós okai vannak arra, hogy  keresztbe tegyen nekem. De ha már túlélte a múltbeli támadásomat, adok neki egy esélyt, és azt rábízom, hogy él e vele, vagy sem.
Habár az előző megjegyzéseimen csak magába fojtva mérgelődött, ezúttal már nem bírta ki, hogy ne szóljon valamit vissza.
- Ezzel összetörted a szívem. Ugye tudod? - mondtam ezt is gúnyosan, majd vágtam szomorú pofát. Még, hogy jobban örülne annak, ha nem kéne velem sétálgatnia.. Egyáltalán ki állt le beszélgetni, arról, ami már vagy száz éve történt? És amikor elhívtam egy italra sem tűnt olyannak, mint aki kényszer alatt teszi meg. Sőt, egy kis feltétel mellett, mondhatni repesve fogadta el ajánlatom. Amiből látszik, hogy ez az újabb kis megjegyzése sem valami helytálló. De mindegy, ezt most nem mondom ki, hagy érezze csak úgy, mintha kivételesen nyert volna a szópárbajunkban. Habár tetszenek az ilyen temperamentumú nők, mint ő. Valahogy ez a lány, már kicsit túl sok a jóból. Szeretem ha van tűz és vadság egy nőben, de az, hogy minden megjegyzésemre próbál újat alkotni... Kétlem, hogy vele túl sokáig el tudnék lenni, egy fedél alatt. Bár lehet csak a múltbeli dolgok miatt, próbál ennyire görcsösen visszavágni mindenre.
Miután lerendeztem a két vadászpalántát, odasétáltam hozzá, majd a kezemet nyújtottam, hogy felsegítsem. Először vacillált, hogy elfogadja e, amire csak unott tekintettel vártam. Jó persze tudom, hogy nem kicsit megalázó, már másodjára is ilyen helyzetbe jutni. De én csak egyszer ajánlom fel segítségem, ha valaki visszautasítja, onnantól már ne várjon tőlem semmit. Amúgy sem szokásom csak úgy segíteni másokon, kivéve ugye azokat, akik valamilyen oknál fogva közelebb állnak hozzám. Viszont nekik eszük ágában sincs visszautasítani, ugyanis ők tudják milyen vagyok.

- Nem az ötlettel volt baj, hanem a termékkel. - mondtam neki hasonlóan nevetve rajta, elmosolyodva, amire már megfogta a kezem és így lassan sikerült felállnia. - Ami azt illeti, megfordult a fejemben. De gondoltam, eléggé rossz napod volt már így is. - jelentettem ki ugyancsak elmosolyodva rajta. Arra utaltam ezzel, hogy még csak kb 1 órája vagyok vele. De már a falhoz csapták, kutya ürülékbe lépett, és még verbénával szennyezett vérből is ivott. Szóval csak az elmúlt egy óra eseményeit összevetve, igencsak rossz napja van. Ezt követően elmondta a nevét, így hát én is ezt tettem.
- Ben. - mondtam ki a nevem, majd szúró fájdalom hasított belém. Csak ekkor jutott eszembe, hogy a két fagolyó még mindig a hátamban van. Próbáltam hátra nyúlni és kiszedni őket, de nem értem el. - Öömm, segítenél? - bármennyire is nehezemre esett kinyögni, de muszáj volt a segítségét kérnem. Hiszen az a két golyó, igencsak kellemetlen érzés volt.





A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17, 2013 1:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyKedd Okt. 22, 2013 11:21 am


Benjamin & Virginia


Próbálom nem felvenni azt amit mond, de ez mégsem megy olyan könnyen. Jó persze nem fogok itt elkezdeni pityeregni és elrohanni. Viszont azért úgy burkolt változatban csak azt mondta, hogy fogjam be. Hát ennyire idegesítő lennék én? Lehet kicsit mégis vissza kellene fogom magam? Mondjuk ez egyáltalán nem érdekelne ha most egy ember állna mellettem, de ~sajnos~ ő nem egy ember, nem egy áldozat. Bár akkor valószínűleg már nem is élne. Vagy legalábbis nem állna, hanem vérben úszva a földön kínlódna. Na de az a lényeg, hogy egyáltalán nem tetszik humora. Tudom hogy én is hasonlóan bánok vele, de akkor is. Figyelembe vehetné legalább azt a tényt, hogy én egy nő vagyok. És a hölgyekkel nem illik így bánni. Áhh... de nem is értem miért gondolkodok én ilyesmin. Elvégre már több mint száz éve bebizonyosodott, hogy ennek az alaknak egyáltalán nem számít ha a partnere férfi vagy nő. Ahogy azt is jól tudom, hogy én soha nem lennék képes vele jobb viszonyt ápolni. Hiába vagyok tisztában azzal, hogy egyformák vagyunk és én is ugyanúgy levadászok bárkit, az mégsem tetszik ahogy annak idején igencsak megkínzott. Nagyon nagy dolog kell, hogy történjen ahhoz, hogy tényleg megkedveljem őt. Viszont jobbnak tartom ha most nem vágok vissza semmiféle ostobaságot, így csak egy morgás tör ki belőlem, mellé pedig egy rosszalló pillantás felé. Ennyit minimum megérdemel.
Ám de következő szavai hallatán már nem tudok csöndben menni tovább és tűrni. Egyébként sem vagyok az a fajta aki eltűri az ilyesfajta bánásmódot, eddig is csak azért tettem mert jól tudom, hogy jóval erősebb nálam és nem szeretnék én lenni az áldozat azok ez emberek helyett. Mivel ahogy elnéztem az előbb, szerintem kitelik tőle. Még ha nem is a szó szoros értelmében. Mert hát valószínűleg nem fogja véremet venni, de minden bizonnyal a fejemnek búcsút mondhatnák. Nekem pedig egyenlőre szükségem lenne a fejemre. De ezt akkor sem fogom szó nélkül hagyni, maximum megpróbálom visszafogni kicsit magam.
- Igen örülnék neki ha nem venné észre. De annak mégjobban örülnék ha egyáltalán nem is kellene, őfelségével sétálgatnom az utcán. - Vágok vissza ugyanolyan gúnyos mosollyal arcomon, mint amilyet tőle láthattam. Az már egészen biztos, hogy nem tudnék vele sokáig egy fedél alatt maradni. A végén egészen biztos, hogy szétszednénk egymást. Vagy inkább ő engem, de ez most nem is olyan lényeg. A fő az, hogy ne kerüljek zárt helyre vele. Bár mondjuk már a sikátor sem tűnt túl jó ötletnek. Nem tudom elképzelni, hogy valaha igazán meg tudjam őt kedvelni. Viszont az mondjuk egész nagyot dobott a dolgon, hogy megengedte, hogy előbb én válasszam ki magamnak a vacsorámat. Na de ez is csak addig tűnt jónak amíg bele nem kóstoltam az egyik fiatalemberbe. A lehető legrosszabb és legundorítóbb íz terjedt szét testemben, ami ráadásul még ki is üt. Nem sokáig tudom megtartani az magam, pár másodperc után a földre hullok, mint egy egyszerű rongybaba. Mikor nagy meglepetésemre a kollégám segítségemre siet. Eltöri áldozatom nyakát, aminek természetesen örülök, de én mégis jobban örültem volna, ha kicsivel fájdamasabb és hosszabb halála lett volna. Figyelmeztetni akarom a másik srác kis akciójáról, de egyszerűen nem jön ki semmiféle hang a torkomon. Csak megjobban égetni kezd az a nyomorult verbéna. Olyan érzés ez, amit még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánok. Na jó... talán mégis. De ez sem túl lényeges most. Csendben figyelem ahogy a másik srácnak is egyszerűen eltöri a nyakát, majd mikor ismét fel akar segíteni a földrő, ma már másodszor, egy pillanatra eltűnődöm azon, hogy én tényleg ennyire esetlen lennék-e. De végül némi habozás után, összeszedem minden érőmet és elfogadom segítségét. Nagy nehezen felállok, viszont a szörnyű maró érzés még egyáltalán nem múlt el. Beletelik pár másodpercbe mire ki tudok nyögni valami értelmeset.
- Azt hiszem ez nem volt túl jó ötlet. - Nevetek fel keserűen, majd rá pillantva ismét szóra nyitom számat. - Nos... Azért köszönöm. Nem lepett volna meg ha itt hagytál volna velük. - És tényleg először azt hittem, hogy sorsomra fog hagyni. Akkor legalább megszabadult volna tőlem. De úgy látszik annyira azért csak nem vagyok idegesítő, mint azt eddig gondoltam.
- Egyébként, Virginia. - Mutatkozok be neki kezemet nyújtva, de csak hogy tudja kit is mentett meg épp az imént. Na meg ha már inni akar menni, legalább legyen tisztában a nevemmel.




•• Words: 703 •• Music: wake me up •• Note: kis megmentő ;P •• ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyHétf. Okt. 21, 2013 6:14 pm



Virginia & Ben



Nem várta el, hogy elismételjem újra. Habár számomra nem ritka dolog, hogy bókolok, és dicsérem a női testet. De csak azt, aki megérdemli, és akit kedvem támad. Szóval ha elvárta volna se feltétlenül teszem meg. Ahogy régen, most is a magam ura vagyok. Mindig is saját akaratom szerint cselekedtem. Hisz azok után, hogy emberi életembe úgy követtem bátyámat, mint egy kis pincsi. Elhatároztam, hogy vámpír életem más lesz. Eldöntöttem, hogy az élvezeteknek és a szórakozásnak szentelem az életem. S többé nem hagyom, hogy mások mondják meg, mit tegyek. Persze én sem tehetek meg mindent, vannak olyan dolgok, amikről bármennyire is fáj, le kell mondanom. Hiszen a mai világban, már nem olyan könnyű egy vámpír élete, mint a 1800-as években, és az 1900-as elején. Most már azt is szem előtt kell tartanom, hogy akármelyik sarkon leselkedhet egy vadász. Én megtanultam, hogyan kerüljem ki, és maradjak életben ezek mellett is. De ha valamit elszúrnék, sem adnám meg nekik azt az örömöt, hogy megalázkodok előttük.
- Reméltem. - válaszoltam egy gúnyos mosolyt villantva, ugyanis látszott kijelentésén, hogy ezzel is csak hergelni akar. Nem veszem fel őket, hiszen tudom jól, hogy én ugyan ezt csinálom. És milyen szánalmas lennék, ha saját viselkedésformámon kiakadnék. Helyette inkább, én is visszabökök néhány kevésbé udvarias megjegyzést. Nem mondom, hogy kimondottan oda vagyok az emberek hergelésén. Én nem feltétlenül azért jegyzek meg róluk néhány dolgot, hogy azzal felbosszantsam. Csupán kimondom a véleményem a dolgokról, arról már nem tehetek, hogy ezt ők fel is veszik és bosszúsak lesznek.
- Helyes. - mondtam ki már őszinte mosollyal az arcomon, hisz mondata végén kijelentette, hogy nem tesz fel több kérdést. A válasza többi részére, nem is igazán figyeltem, az agyam néha kiszűri a lényegtelen információkat. Majd az előbbi kijelentését megcáfolva, mégis csak újabb kérdésekkel bombázott.

- Az előbb nem azt mondtad, hogy nincs több kérdés? Mindegy... sajnálom kisasszony, máskor majd nem veszem figyelembe, hogy egy nagy darab, fityegő kutya sz...rral sétálgat az utcán. Rendben? - jelentettem ki ugyancsak gúnyos hangon és mosollyal az arcomon. Nem hiszem el, hogy ezen is kiakadt, pedig most tényleg tiszták voltak szándékaim. Csupán tudatni akartam vele, hogy olyan új dekoráció van a cipőjén, ami nem feltétlen oda való. De úgy látszik már ezt sem tehetem meg, anélkül, hogy rám ne förmedne. Ezt után csak letörölte cipőjét, majd amint kimondtam jó kívánságaimat, az ezt követően elfogyasztandó ételéhez. Mintha csak az én engedélyemre várt volna, vámpír sebességgel kilőtte magát, majd az egyik fickó nyakába vájta fogait. Ekkor csak keresztbe téve a kezem mosolyodtam el a vadóc lányon, kicsit nézni szerettem volna, mielőtt én is követem. Viszont, ami furcsa volt, hogy a másik srác egyáltalán nem mutatott rémült pofát. Épp a haverját csapolta le egy vámpír, de ő meg sem rezzent. Ennek pedig oka, pár másodperc után, ki is derült, amint vadóc lány a srácot elengedve, hullott a földre. "Vadászok!" gondoltam magamban, majd azon nyomban a már megsebzett fickó felé rohantam, és törtem ki nyakát. Sebesült volt, gyorsaságom miatt pedig esélye sem volt. Viszont amíg azzal foglalkoztam, a másik vadász egy igen kifinomult fegyverre hátba talált kétszer. Ami egy fagolyóval ellátott pisztoly volt. Ahhoz képest, hogy egyáltalán nem tűntek komoly vadászoknak, még is olyan fegyverrel szaladgálnak, mint ők. Amikor a lövedékek eltalált, csak felüvöltöttem, de akkorra már barátja halála miatt a düh vezérelte. Ami miatt pontossága igencsak alább fagyott, szóval közel sem voltak a szívemhez, ezért nem okoztak túl nagy károsodást. Majd csak újra vámpírsebességre kapcsoltam, és mögötte jelentem meg.
- Kevés vagy öreg. - súgtam neki oda a háta mögül, majd az ő fejét is megragadtam, és eltörtem a nyakát. Ami azt illeti nekem tetszett ez a kis akció, a fa golyókat leszámítva a hátamban, igencsak jól szórakoztam. Bár ez a lányról már szerintem kevésbé mondható el, ugyanis neki volt szerencséje kóstolót is venni, a verbénával szennyezett vérből.
Sétáltam oda a lányhoz, majd nyújtottam a kezem, hogy felsegítsem. Nem mondhatni, hogy rám vall, amit az imént tettem. Nem vagyok egy hős típus, aki megmenti a bajba jutottakat, sőt az egészet egy viccnek tartom. Én inkább abban hiszek, hogy "Mentsd a saját bőröd, és él túl. Vagy légy hős, és halj hősies halált." Szóval egyáltalán nem szokásom a hőst játszani, de ez a két srác annyira szánalmas volt, hogy már bűn lett volna életben hagyni őket.  




A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17, 2013 1:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyVas. Okt. 20, 2013 5:30 pm


Benjamin & Virginia


Még szép, hogy nem hajlandó még egyszer elmondani azt a rövid mondatocskát. Igazából azt hiszem én sem tenném. Sőt, én soha nem tennék ilyen kijelentést valaki olyannak, aki csak kicsit is hasonlít rám. Már csak azért is mert magamból tudok kiindulni. És pontosan tisztában vagyok következményekkel. Valószínűleg életem végéig bánhatnám a dolgot. Pontosan ezért kell mindig, először gondolkodni és csak az után cselekedni. Bár ez mondjuk nálam sem így szokott menni. Legtöbbször gondolkodás nélkül teszem amit teszek, és hiába járok rosszul, egyszerűen nem tanulok a hibáimból. Valószínűleg egyszer tényleg ez lesz a vesztem, de azért azt remélem, hogy a halálom még várat magára jó sokat. Nem szándékozom meghalni, szeretnék még nagyon sok embert megölni, kínozni, enni, inni... Igazából akármit ami az én javamat szolgálja.
- Jól hallottam? Ó, hát ez is bőven elég. - Vigyorodok el ismét. Hát igen, én arról vagyok híres, hogy igazán jól tudom bosszantani az embereket és vámpírokat egyaránt. Nem tagadom, tényleg elég nehéz eset vagyok. Szerintem senki nem tudná már megváltoztatni, főleg mert én nem is akarom, hogy bárki jobb "embert" faragjon belőlem. Én pontosan meg vagyok elégedve magammal, és akinek ez nem tetszik, az reklamálhat Kolnál, bár nem hinném hogy tárt károkkal fogadná az illetőt.
Akármennyire is nehezemre esik ezt mondani vagy inkább gondolni, már megint, de ismét igaza van neki. És ez kezd bosszantó lenni. Ahogy a beszólása is bosszantó. Pedig már épp kezdtem valamilyen szinten megkedvelni, erre most vissza vált arra az "én vagyok az idősebb, úgyhogy fogd be " stílusra. Nagyon nem szeretem ha valaki érezteti velem a gyengeségem, éppen elég már az is, hogy tudok róla. Viszont ez a fickó nem bírja elviselni ha más olyasmit mond, ami neki nem tetszik. És szemmel láthatóan ő egyáltalán nem szívlelte azt a kérdést amit feltettem neki. Pedig semmiféle hátsó szándékom nem volt vele.
- Hé, nem kell egyből leharapni a fejem! Nem vicc akart lenni, inkább csak kíváncsi voltam, hogy reagálnál. De ha ennyire zavar, többet nem kérdezek! - Mondom szemforgatva. Lehet hogy hülyeség ilyesmiket kérdezni, de hasznos is. Mivel ezekkel a hülyeségekkel ismerem meg a partneremet. Sok mindent meg lehet ám tudni róla ostoba kérdésekkel, és egyben én is tudok hogy viszonyulni hozzá. Mert hát az nyilvánvaló, hogy neki nem áll szándékában hozzám igazodni.
Következő válasza hallatán a tekintetem elszakad a két emberről, és egyből a cipőmre pillantok. A vacsora által okozta öröm egy másodperc alatt elszáll és a helyét a harag tölti be. Nem is tudom hogy rá, vagy arra az állatra haragszom jobban, amelyik ide csinált a lábam alá.
- Te direkt csinálod ezt velem? Bosszantani akarsz? - Mordulok rá, miközben próbálom a betonba törölgetni cipőm talpát. De mondjuk azt sem hiszem el, hogy őt jobban érdekli a földön lévő ürülék, mint az előttünk sétálgató emberek. Ha nem lenne társaságom, már rég megtámadtam volna őket és nem pedig az állati maradványokat lesném. Szóval ez nekem egy kicsit furcsa. Ám de a következő pillanatban már nem érdekel sem ő, sem pedig más. Mikor kiejti utolsó szavait, én habozás nélkül indulok meg az áldozatok felé. Vámpíssebességemet felhasználva, igencsak gyorsan hátuk mögé kerülök, majd az egyiket elkapva, nyakába vagom az éppen előbújó fogaimat. Viszont a jól megszokott kimondhatatlanul kellemes íz helyett, a szokatlan verbéna keríti hatalmába testemet, amitől rögtön hátra is tántorodok áldozatomtól. Fogalmam sincs hogy kerül a vérébe vasfű, de az biztos hogy igencsak meglepett vele a srác. Alig tudom megtartani magam. Az egyensúlyérzékem szintje hirtelen nullára csökken. Fogalmam sincs mit fogok tenni, ha nem lép közbe a "kollégám". Egyáltalán meddig fog tartani ennek a hatása?




•• Words: 585 •• Music: wake me up •• Note: nyááhá •• ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 17, 2013 11:55 pm



Virginia & Ben




☬ Sikátor ☬

Bár kijelentettem, hogy ezzel egyáltalán nem szeretném növelni önbizalmát, reakciója még is arra utalt, hogy nagyon is sikerült. Sőt ezt követően vissza is kérdezte, de újra már nem voltam hajlandó elismételni. Az más lenne ha ő egy elcsábítandó hölgy lenne, akit később lecsapolhatok, de így elégedjen meg ennyivel.
- Jól hallottad. - tudtam le csak ezzel, enyhén elmosolyodva, hiszen nem akartam megadni neki azt az örömöt, hogy újra hallhassa számból elhangozni az őt dicsérő szavakat. Olyan lányok elcsábításra, aki a saját fajomba tartoznak, sosem igazán fordítottam túl sok időt. Volt pár kalandom persze vámpírokkal is. Hiszen az 1860-as években a napfénygyűrűmet is egy ilyesfajta kaland során sikerült beszereznem. Méghozzá egy Katherine Pierce nevű, igen előkelő hölgytől, aki az ágyban mégis rendkívül vad és tüzes volt. Élveztem azt a pár éjszakát vele, ahogy a többi hozzá hasonló vámpír kalandomat is. De minden alkalommal ha vámpírokkal szeretkezek, olyan társaságot is nyújtanak, amire nincs igazán szükségem. Ugyanis velük beszélgetnem kell, ha ráuntam, nem bírom csak megigézi, hogy fogják be. Meg ugye őket nem feltétlen ölhetem meg, ha már nem tartok rájuk igényt. Nekem pedig eszem ágában sincs pár éjszakánál további kapcsolatot kezdeményezni, egyikükkel sem. Szóval van pár olyan dolog, ami az ellen szól, hogy vámpírlányokat szedjek fel. Így hát többnyire csak egyszer használatos emberi lányokkal töltöttem éjszakáimat.  
- Ahogy az sem lenne túl szép ha te verbénát tennél, annak az italába, akit én meg akarok igézni. Egyáltalán mi akart lenni ez a megjegyzés? Vicc? Mert annak elég gyenge volt. - jelentettem csak ki, ezt a pár kicsit goromba mondatot. Én ugyan értem a viccek zömét, de ebben valahogy nem találtam semmi vicceset. Én pedig sosem nevetek olyan viccen, amiben nem találok humort, csak azért, hogy a másik fél ettől jobban érezze magát. Én megmondom, amit gondolok a dolgokról, még ha azzal meg is bántok másokat. Hisz úgy látom, hogy a legkönnyebb út az egyenes út. Nem látom értelmét annak, hogy hazugságokkal tömjük idegenek vagy épp szeretteink fejét, azért, hogy ők jobban érezzék magukat tőle. Ugyanis könnyen lehet, hogy pont ez az egyenes közlés segít majd később neki. Erre is tudok felhozni egy példát, de mondjuk ott nem az ő, hanem az őt körülvevő személyeken segítettem vele. Lydia ugyanis erőszeretettel énekelget az ő, mondjuk úgy, hogy sajátos hangszínén. Ami nem feltétlenül tesz jót bárkinek, aki hallja.

Majd csak sétáltunk az utcákon, de egyenlőre egy bárt, se kocsmát nem találtunk a közelben. Szóval csak mentünk tovább, majd elérkeztünk a parkhoz is, ahol átmenet megakadt a szeme valamin.
- Mit? Azt, hogy kutyagumiba léptél? Vagy a két potenciális vacsijelöltet? - kérdeztem először a cipőjére nézve elmosolyodva, majd a két arra sétálgató emberre. Tudtam, hogy az emberekre céloz, de muszáj volt megemlítenem, a másik számomra észrevett dolgot is. Az egész környéken egy lélek sem volt, így minden megfelelő volt ahhoz, hogy lecsapjunk rájuk.
- Nos, bon appetit! - mondtam neki a két ember felé mutatva, gonosz vigyorral, ezzel jelezve, hogy nyugodtan kezdheti ő a lakomát. Általában én szoktam elsőnek rájuk vetni magam és nem foglalkozok azzal, hogy a velem lévő vámpírnak jut e belőle valami. De úgy gondoltam most kivételt teszek és hagyom előtte őt érvényesülni. Valamint végig szerettem volna nézni, ahogy lecsap az egyikükre. Ugyanis bármennyire is nagylelkű cselekedet volt részemről, hátsó szándékom most is van.





A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17, 2013 1:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyKedd Okt. 15, 2013 11:58 pm


Benjamin & Virginia


El sem tudnám magam képzelni abban a helyzetben, hogy épp egy nyúl vérét szívom. Na jó... elképzelni még el tudom de, hogy én azt meg is csináljam! Hát a világ összes pénzéért meg nem tenném. Épp ezért nem tudom elhinni, hogy egyes vámpírok, hogy tudnak állatokon élni, csak azért mert sajnálják az embereket. Én nem is értem mit lehet az embereken sajnálni. Megmondom őszintén, talán jobban tudom sajnálni azt az állatot amit megölnek, mint az embert. Elvégre ha nem tévedem az állatok semmi rosszat nem tesznek, míg a halandók mást sem csinálnak, mint lopnak, hazudnak, csalnak, na meg ugyanúgy ölnek, mint mi. Akkor hát miért tartják magukat jobbnak nálunk? Azok a vámpírok akik inkább ölnek meg kis állatokat, egyszerűen nem valók az életre.
Válaszától kicsit meghökkenek, de örülök is, elvégre ez az első olyan mondata rólam, amiben épp nem porig aláz. Viszont az tény és való, hogy bizony ezzel az önbizalmamon nagyot dobott, nem tévedett. De az miért is lenne baj? Bármikor szívesen hallgatom meg ha rólam áradoznak. Na nem mintha ez olyan sokszor megtörtént volna eddig hosszú életem során. Maximum ha megigéztem az illetőt. Bár ha jobban belegondolok nem sok ilyenre volt példa. Általában ha megigézek valakit azt azért teszem mert enni akarok. A szórakozás kedvéért nem használom túl sűrűn ezt a képességem, elvégre legtöbbször az úgy érdekes ha az áldozatom a saját gondolatait mondja, nem pedig az enyémet. A saját gondolataimon meg csak nem nevetek.
- Szóval dögös vagyok? - Pillantok rá ismét egy pimasz mosollyal. Csodálom, hogy ezt ki merte mondani. Én ismerve magamat, az ő helyében nem tettem volna. Hajlamos vagyok túl sokáig rágódni dolgokon, főleg ha ilyesmiről van szó. Szóval még szép, hogy vissza kérdezek! Ki nem hagynám azt az élvezetet, hogy mégegyszer halljam ezt a szájából.
Következő válasza ismét meg tud lepni, ezért pár másodperc erejéig csak pislogok rá nagyokat. Megitatná velem? Úgy tűnik ez a férfi egyáltalán nem tűr el semmiféle viccet. Legalább már tudom, hogy nem szabad a kiszemeltje italába verbénát tennem. Lassan csak sikerül kiismernem őt. Ami nem is olyan rossz, elvégre jóval erősebb nálam... akkor hát legalább tudjam a gyengéit. Viszont valószínűleg ő is kezd engem kiismerni, ami nem olyan jó. Mindenesetre, arra már biztosan rájött, hogy elég makacs és önfejű tudok lenni.
- Mondjuk nem lenne túl szép dolog megitatni velem azt az italt. Nem gondolod? - Forgatom meg szemem, de azért mégis kijön belőlem egy halk nevetés, majd mielőtt még rákérdezhettem volna, hogy milyen módszerei is vannak, fülemet beszélgetés hangja csapja meg. És nem is sokat kell várnom arra, hogy a hangokhoz képet is tudjak kapcsolni, ugyanis a park túlsó oldalán két ártatlan ember sétálgat. Nem tudom, hogy ez csak az én fantáziámat és gyomromat mozgatja e meg, de mindenesetre nem tudom megállni, hogy ne figyelmeztessem a mellettem álló vámpírt a közeledő vacsira.
- Látod amit én látok? Nem gondolod, hogy... - Nem fejezem be a mondatot, de tudom, hogy ennyiből is megértette a lényeget.




•• Words: 487 •• Music: wake me up •• Note: nyááhá •• ©
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyVas. Okt. 13, 2013 2:41 pm


Nate && Heather






Nem áll szándékomban túl sok jelentőséget tulajdonítani a kedvesnek nem mondható, tudálékos alaknak, aki volt szíves félbeszakítani vacsora közben. Már nem vagyok olyan lobbanékony vagy veszedelmes, mint fiatal vámpír koromban. Ha minden ilyen kötekedő fazonnak annyi figyelmet szentelnék, mint az ilyenek szeretnék - mert egyértelmű, hogy azt szeretnék, illetve nyilván egy kis balhét - akkor valószínűleg már letépett fejű hullák egész hada sorakozna mögöttem az elmúlt évtizedekre visszatekintve. Akadt már dolgom minden féle, nem kívánt személlyel, és meggyűlt már párszor a bajom a vadászokkal is. Az egyik hosszú évekre megkeserítette az életemet, miután ellopta az egyetlen tárgyat, ami egy vámpír számára felülmúlhatatlan érték: a napfényékszeremet. Az után a nyaklánc után azóta is fáj a szívem, mert egyben egy emlék is volt édesanyámtól. Az egyetlen, ami megmaradt tőle. De megtanultam uralkodni az indulataimon, és erre szerintem méltán büszke is lehetek. Egyáltalán nem hoz ki a sodromból a fickó, csak gúnyosan mosolygok rá, hogy azért érzékeltessem, mennyire nincs hatással rám a papolásával. Egy pillanatra ugyan végigfut az agyamon a gondolat, hogy az utóbbi kijelentése tényleg semmi jót ne sugall - "a vámpírok egy idő után hozzászoknak...", mintha számos példányhoz lett volna már szerencsére - de nem reagálok. A látszatát sem akarom annak kelteni, hogy a legkevésbé is érdekelne, mit akar tőlem. Csak egy megvető pillantást lövellek felé, hátra dobva a hajam, majd indulnék is, hogy nyugodt szívvel faképnél hagyjam. Au revoir, furcsa idegen! De tulajdonképpen még fél lépést sem sikerül megtennem, mert hirtelen egy szúrást érzek, és pillanatokon belül árasztja el az égető fájdalom minden porcikámat.
- Mi a...? - nyögöm erőtlen hangon a befejezetlen kérdést, melynek számtalan folytatása cikázik kínzón körülöttünk a levegőben. A nagy adag verbénától - mert biztos vagyok benne, hogy az, már ismerem az érzést - teljesen elgyengülök, megtántorodom, és ha mondhatom így, kecsesen a padra zuhanok.
- Mi vagy te? - És lám, már valóban tegezem, ahogy megjósolta - tolakodik be a fejembe a felismerés. Elég nyilvánvaló, hogy nem udvariaskodok tovább valakivel, aki kéretlenül és váratlanul telefecskendez méreggel. Persze konkrét tervekkel lépett oda hozzánk az imént. Ő már tudta, hogy ez lesz a vége. Egy vadász lenne? De ha az, nem ölt volna már meg, ahelyett, hogy cseverészni kezd velem? Ha az lenne, már egy karó állna ki a szívemből.
- Mit akarsz tőlem? Te nem vadász vagy, igaz? - szinte köhögöm a két egymás utáni kérdést, mert a verbéna már a torkomat kaparja. Szomjasabb vagyok, mint a korábbi vadászatom előtt.




•• Words: 404 •• Notes: - •• Music: Skyfall ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyVas. Szept. 29, 2013 5:06 pm

heather nathaniel
I have a nice dream, darlin'
Jelenleg nem volt hangulatom ahhoz, hogy cseverésszek, mert valljuk be, egyáltalán nem ez a feladatom. Legalábbis ez a feladat... nekem feladat. Másoknak talán teher lenne. De engem soha nem érdekelt más véleménye. Ha Dorothy kért volna engem változásra, akkor sem tudott volna rávenni arra, hogy lemondjak erről a bolondos hajlamról. Mert ez az életem. És vessen rám követ az, akinek nincsenek hibái, vagy éppen nem vétkes valamiben.
Ahogy lerázta magáról szavaimat, méginkább figyelmet szenteltem ennek a lánynak. Hogy miért? Hát... túl okos. Vagy mondjuk úgy, éppen eléggé okos. Akadnak ostobák, gyerekesek, nevetségesek, de ez a lány okos. Már ha lehet lánynak nevezni valakit, aki nyilvánvalóan nem tegnap változott át, és van egy olyan sejtésem, hogy nem is az elmúlt egy évtizedben. Túlontúl tapasztalt módon esett neki a prédájának. Talán ebben az esetben lenne mitől félnem, de... várjunk csak? Félelem? Az meg mi a nyűgnyavalya? Soha nem féltem eddig senkitől. Szóval... miről is beszélünk?
A zsebembe süllyesztettem ujjaimat, megfogva a fecskendőmet. - Szinte bántja a fülemet, hogy nem tegezel. Pedig... a vámpírok egy idő után hozzászoknak, hogy automatikusan tegezni kezdenek - sóhajtottam úgy, mintha valami rossz históriát mesélt volna. Persze nyilván nem értett semmit. De mivel nem ez az első vadászatom, hát az előző példákból tanulva mindig voltak olyanok, akik az első pillanatban magázódtak, de amint magukhoz tértek a verbéna által okozott sokkból, rögtön voltam minden, de főképpen tegezni tanultak meg. Tetszett, mert... nem tartom magamat olyan öregnek. És mi több... nincs "semmi több".
- De tudod mit? Nekem sincs most hangulatom ehhez - kaptam elő hirtelen a kezemet, ekkor már szorosan ott állva a pad mögött, és ekkor már nem volt kedvem és hangulatom ahhoz, hogy csak úgy nézzek rá: cselekedtem. A verbénás fecskendőt bőrébe, és húsába mártottam, beléfecskendezve a maró anyagot, mely ugyan nem volt elég ahhoz, hogy eszméletét vesztse, de éppen elég volt ahhoz, hogy ne tudjon nekem jönni. - Ezt nem szoktátok élvezni és szeretni.

318 szócska bocsi a késésért :$ ©

Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptySzer. Júl. 24, 2013 10:17 pm


Nate && Heather






A füleseknek „hála” sajnos már csak akkor veszem észre a férfit, amikor közvetlenül mellettünk áll. Kicsit meg is lepődöm, és csak akkor szabadulok meg a fülembe zubogó zenétől, amikor beszélni kezd. És ahogy hallom szavait, szemöldökeim egyre magasabbra szöknek a homlokomon. Ez most komolyan kioktatott? Egyáltalán ki a franc ez a férfi? Nem tűnik ismerősnek. Miért üti bele az orrát a dolgomba? A mondandója végét hallva egyértelművé válik, hogy nem tartozik közénk. Egyszerű halandó, esetleg vadász, netalán boszi… egyelőre tippelni se tudnék, csak elhúzom a szám és egy gúnyos fintorral kevert mosollyal nézek rá.
- Egyrészt… épp emiatt olyan hasznos a képességünk, hogy meg tudunk valakit bűvölni, így nyilván a szemtanúk miatt nem igazán érdemes aggódni… - vonok vállat, aztán kicsit előrébb dőlök a padon, és úgy nézek fel a férfira. – Másrészt aligha hinne magának bárki, de tehet egy próbát. Talán még lennék is olyan kedves, hogy meglátogassam a diliházban, ha már részben miattam kerül oda… - pillantok rá jelentőségteljesen, aztán visszafordulok a lányhoz.
- Menj egyenesen haza, kedvesem, és lásd el magad – szólítom fel, és útjára engedem. Nem akarom szegény párát még inkább összezavarni. A mai estéről nyilván csak homályos képei lesznek, hála az igézetemnek, de minél nagyobb a vakfolt, annál bonyolultabb maga mögött hagynia. Rémálmokat sem akarok okozni neki. Nem vagyok már az a szörnyeteg, aki újszülött vámpírként voltam, bár… lehetek az, ha kiváltják belőlem. Újra a férfira nézek, közben fel is állok.
- Akad esetleg még valami okos mondani valója a számomra? – pillantok fel rá várakozón, némi érdeklődéssel a tekintetemben. Nem vagyok ember, már régóta nem, de ha az lennék, aligha akarnék táplálkozás közben megzavarni egy vámpírt, és kéretlen tanácsokkal látni el egy sötét parkban. Bár lehet, hogy ez csak én vagyok, a saját tapasztalataimra alapozva tini koromból, amikor szinte még gyermekként ki kellett állnom mindazt, amit azoktól a vérszívóktól kaptam. Hiába váltam időközben én is azzá, amivé ők, a lelkem azon része már örökre sérült marad, és azt hiszem, minden halandótól az lenne a legokosabb, főleg ha tud rólunk, hogy óvatos.




•• Words: 335 •• Notes: Bocsi, hogy ilyen gyenge lett, és késtem is. :$ •• Music: - ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 EmptyKedd Júl. 09, 2013 4:48 pm


Heather + Nathaniel


Mindenki életében van egy pillanat. Az a momentum, mikor úgy dönt, nincs tovább folytatni azt az életet, amit azelőtt élt, mert szimplán nincs értelme. Nekem ez a pillanat körülbelül tíz évesen köszöntött be. Talán mert akkor tudtam meg, mi történt valójában a szüleimmel. Tudtam, hogy valaki megölte őket. Nekem pedig muszáj volt rájönnöm, hogy ki tette. A mai napig nem sikerült. De helyette találtam mást, amivel levezhetem minden feszültségemet. Nem mindennapi hobbi. Persze mostanság már minden bokorból kiugrik egy-egy vámpírvadász, de én nem az vagyok. Valami rosszabb... ők rögvest megkönyörülnek a vámpíroknak azzal, hogy megölik őket. Vagy fordítva történik. De én hagyok nekik időt, hogy mindenen elmélyüljenek. Végiggondolják életük minden egyes megtörtént pillanatát. Mert tudom, hogy az őrjítő számukra. Mindegyikük képes megtörni egy idő után. Én kivárom az időmet. Mintha nem sütne rólam, hogy türelmem egyszerűen határtalan és végtelen. Már gyerekkoromban is szembetűnő volt az a másságom, amit egyszerűen senki nem értett. A pszichológus, akihez a nagyszüleim járattak, annak tudta be, hogy hiányoznak a szüleim, és még nem dolgoztam fel azt a monumentális tragédiát, amit a haláluk okozott a lelki világomban. Imádtam ezeket a blablákat. Nem mondanám, hogy nekem sokat segített az a pár óra hossza egy csomó pénzért. Persze ők meggazdagodtak. Én meg maradtam olyan elvetemült más fajzat. Talán egy normális pszichomókus megakadályozta volna, hogy ilyesmivé váljak. Mert mi más az oka, ha nem a szeretet és a nevelés hiánya? A nagyszüleimnek volt más unokája is. Minden nagymama álma egy lányunoka. Hát, én nem ütöttem meg a mércét. A nagyapám pedig simán nem ért rám. Ma már kérdezhetik, hogy hol csúszott hiba a számításba.
Mystic Falls a tökéletes hely volt számomra. Tipikusan az a hely, ahol én tökéletesen boldog lehetek. A sok vámpír... a sok remek hely, ami elrejt minket a világ elől. Persze nem sikerült mindig minden. Néhány nem bírja sokáig. Ezért sem szokásom újszülött kicsikékkel kezdeni, mert ők simán hagyják magukat, és abban semmi szórakozás nincs.
Viszont a kérdés valamennyinél újra felbukkan, méghozzá a saját szájukból. Mikor kattantam be ennyire? Hehehe, nevetséges. Nem őrült vagyok. Hataloméhes. Bár talán ehhez őrült módszerek párosulnak. De rá kell jönnöm, hogy mi okozza a másságukat. Miért nem képesek járni a napon, vagy éppen miért képesek olyan gyorsan meggyógyulni. Úgy tűnik, senki sem foglalkozott ezzel túlságosan eddig, hiszen ha tudnák, akkor nem halnánk meg mi sem, földi halandó emberek. Na jó, boszorkány vagyok, ettől eltekintve viszont emberibb, mint a vámpírok.
Másokkal ellentétben nem azért jártam sétálni, hogy kiszellőztessem a fejemet. Nekem az ilyen idő arra szolgált, hogy kilessem a következőt, aki gyarapíthatja a noteszemet. Nem mindig olyan kedvesek, hogy megsúgják a nevüket, de előbb-utóbb mindegyik muszájnak érzi, hogy eleget tegyen nekem. Mert tisztában vannak azzal, hogy mi vár rájuk, ha nem teszik.
A Grill mögötti kis park remek helynek bizonyult. Főleg most, hogy ment a nap lefelé. És most sem volt túl nyugodt, ahogy odaszegtem a pillantásomat, és közeledtem... egyre és egyre jobban. Egy lányt éppen elvakított az éhség. És csillapította is. Hiszen mikor bírtak ezek csomót kötni a... fogukra?! Na jó, ez nevetségesen hangzik. Inkább mondjuk úgy, sosem bírtak ellenállni az éhségüknek. De ezt talán még fel is fogom. Mi emberek sem szeretünk éhenhalni.
- Hm, hölgyem... megenged egy jótanácsot? - álltam meg a pad mögé érve, és letámaszkodtam oda a tenyereimmel, hogy így nézzek a vörös hajúra. Nem érdekelt, hogy tudta, jövök-e, vagy sem. A hallásuk ugyan nagyon jó, de ettől még nem zavartattam magamat. - Jobb lenne, ha mindig szétnézne, mielőtt nekiesik kiszipolyozni valakit. Ha most nem tudnám, hogy léteznek Önhöz hasonlóak, nagy eséllyel rohannék a hatóságokhoz valami olyasmivel, hogy Dracula életrekelt. Női formában - mondtam csak ennyit, még mindig békésen. Nem szokásom rögvest támadni, mert az elején mindegyik bizalmatlan. Szépen elül a gyanú... majd utána minden megy tovább, mint a karikacsapás. 

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Park
» Park
» Park
» Jurassic park
» City Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros-