world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyKedd Júl. 09, 2013 1:08 pm


Nate && Heather






Kicsit előrebillenek a padon, testemmel még inkább a könyv fölé hajolva. Már nem csak hogy unom a számtant, de reménytelenül tele is van a fejem vele. Istenem, ezt nem gondolhatják komolyan! A 2+2 nem változhatott ilyen sokat hetven év alatt, könyörgöm. Miért kell mindent megbonyolítania a tanügynek? Elmúltam kétszáz éves, és felakadok egy matekpéldán. Teljesen nevetséges! Olykor magamat is annak érzem, hogy vettem a fáradtságot, és visszairatkoztam a középiskolába. Hiába tűnök tininek... és jó, bizonyos mértékben még a lelkemben is az vagyok, és az is maradok. De néha viszont... annyira távolinak érzem azt a világot, amiben a mai kamaszok élnek. Ilyenkor emlékeztetem magamat, hogy éppen ezért ültem vissza az iskolapadba. Hogy felzárkózzak, hogy beilleszkedjek, hogy találjak új ismerősöket, és könnyítsek a szánalmas magányomon. Hetven év az mégis csak hetven év. Egy emberöltő. És úgy néz ki, elég idő ahhoz, hogy egy csomó felesleges, értelmetlen zagyvasággal "frissítsék fel" a tankönyveket, hogy a hozzám hasonló, egyszerűséghez szokott, vidéki lányokat egész sor gyötrelemnek tegyék ki. Morcosan fújtatok egyet, majd bedobom a könyvet vissza a táskámba, és hátra dőlök a padon. A nap már lassan amúgy is lemenőben van, és a park lámpáit nem épp olvasáshoz találták ki. Előveszem a lejátszómat - a modern világ egy sokkal szimpatikusabb, csodával határos, kedves kis vívmányát - és ahogy a fülesek is a helyükre kerülnek, elindítok valami kellemes zenét, amitől remélhetőleg helyre áll a lelki békém és a vérkeringésem is. Ha már a vérnél tartunk... az ingerültségem egyik oka talán az, hogy éhes vagyok. Nem is kicsit. Fogalmam sincs, mikor táplálkoztam utoljára. Nem, nem vagyok egy koplalós típus, mielőtt bárki félreértené. Csak végre felpörögtek az események annyira az életemben, hogy a vadászat az utolsó helyre szorult a teendőim listáján. Hisz kétszáz év után egyszer csak előkerült a bátyám a semmiből, én pedig igyekszem annyi időt vele tölteni, amennyit csak lehet. Van mit bepótolnunk, szerintem ezt senki nem vitathatja. És amellett még itt a suli is, az én új, buta hóbortom, hogy leérettségizek - újra. Visszatérve kicsit Liamre, ráeszmélek, hogy ő az, aki most valóban helyre tudna billenteni. De szerintem itt az ideje kilépnünk a lakásom nyomasztó négy fala közül a civilizációba. Hirtelen ötlettől vezérelve küldök is egy rövid üzenetet a bátyámnak, hogy negyed óra múlva találkozzunk a Grillben. Kapcsolódjunk ki egy kicsit.
Hmm... innen mondjuk rá is látok az említett helyre, szóval két percbe sem telne átkelni a parkot és Grillt elválasztó főúton, de ez a negyed óra még kapóra jön nekem, hogy előtte vacsorázzak is. Mégsem kellene korgó gyomorral nekivágni az estének. Nem lenne túl szórakoztató. A dübörgő zenével a fülemben fel is állok a padról, és egy kis kóborlásra indulok a padok, fák, bokrok közötti kis ösvényeken, keresve valakit, aki az ízlésemnek megfelel. Nem tart sokáig ez a mókásnak nem is nevezhető vadászat. Egy hozzám hasonlóan magányosan olvasgató lányba botlok, aki mellé szépen levetődök a padra.
- Ne sikíts. Nem fog sokáig tartani, ígérem - egyszerre igézem, és próbálom előre csitítani, aztán előre hajolok, és elveszem, ami nekem kell. Kíméletes vagyok, de éhes, ezért kicsit mohó. - Szerintem... szerezz egy sálat. Pár napig ne is nagyon akard levenni - vigyorgok kicsit túl vidáman, továbbra is az igézetem alatt tartva, amíg megtörlöm az ajkaimat. Ah, sokkal jobb!



•• Words: 531 •• Notes: - •• Music: - ••
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyPént. Május 24, 2013 2:28 pm


Katherine + Anne


Hál' istennek a lány nem olyan szőke, mint amilyennek tűnik így elsőre is képes volt felfogni a kérésemet. Igazából ennél egyszerűbb, és kegyelmesebb feladatot nem is kaphatott volna; továbbra is elélhet Klaus kis pincsijei közt a fényűző palotájában, egyedül csak annyit kell tennie, hogy a kelleténél többször figyel oda, ha a főnöke kinyitja a száját. Hát nem vagyok így is elég nagylelkű? Cserébe még az édes kis húgocskáját is megvédem a hozzám hasonló veszélyektől.
Vigyorra késztet a belőle áradó mérhetetlen kétségbeesés és düh; vajon milyen érzés lehet tudni, hogy a zsákutcából csak egy féle kijárat van? Nekem még sose volt szerencsém a sarokba szorításhoz. Mindig, mindenhol találok kiskaput még ott is, ahol másik már rég feladták volna a remény. Szegény tehetetlen lelkek... az egyetlen vétkük, hogy nem Katherine Pierce-ként születtek.

Mondjuk tekintetbe véve Elena iránti gyűlöletemet, azt hiszem ez inkább szerencse.
- Egy hétig. Talán egy hónapig. - vonom meg a vállam, tovább folytatva az utam a tó partján, miközben lustán hátralesek a mögöttem haladó hibrid nőszemélyre és kiszélesedett a ravasz mosolyom. - De az is lehet, hogy évekig. - teszem hozzá ártatlanul, de szinte lerítt rólam, hogy mennyire élvezem ezt a helyzetet. Szegény kicsi lányka, nincs semmi ütőkártya a kezében. Pedig látok benne szuflát. Ha megtanulná, hogy a család gyengévé tesz minket, és a gyengeségeket gyökerestül ki kell kezelni, talán még vinné is valamire az életben. De így... Lehet akármilyen szuper ereje, vámpír és vérfarkas énje, nem lesz más csak egy erőtlen bábu a táblán, akit egyszer majd levernek.
- Gondolj végig a húgodra, és könnyebb lesz. Képzeld el, ahogy a kezeim közt hal meg... És aztán rá fogsz jönni, hogy tovább kell csinálnod. - igazéból nincs különösebb oka ennek a hirtelen tanácsomnak, csupán nem szívesen venném, ha egy ilyen jól működő alkunak végül Klaus vetne véget. Azt pedig mind tudjuk, hogy miként bán el a nagy, gonosz hibrid az árulókkal.
Ahhoz pedig túlságosan is jól mutat a lány feje a nyakán, hogy csak úgy lekerüljön onnan.

- Jó kislány. - torpanok meg, és egész testemmel felé fordulok. - Nem sokára kereslek. Ajánlom, hogy legyen miről beszélgetnünk. - bár a lehető legcsevegőbb hangomat használom, egyértelműen érződik benne a figyelmeztető fenyegetés, hogy jó munkát várok. Túl édes ahhoz a fiatal Gibson leány, hogy csak így elvegyem az életét. És ha egyszer mondjuk kiváltja az átkát, még talán hasznomra is lehet. Őt még akár a túlélés útjára is terelhetem.
Egy ideig még figyelem a lány távolodó alakját, majd mikor elnyeli őt az embertömeg hirtelen egy közeledő hang térít ki a merengésemből. Oldalra pillantok, és fintorba szalad az arcom; egy tizenhét évesnek mondható, nem éppen jóképűnek nevezhető srác közelít felém. Kezében jegyzeteket szorongat, és szinte már innen érzem a belőle áradó izzadásszagot.
Legutoljára fogom fel, hogy mit hajtogat. "Elena, Elena!" Nem bírom ki mosolygás nélkül mikor felébred a torkomban az égető éhség, és szinte már érzem a fiú savanyú vérét a számban. Viszont a háborúban nem illik válogatni. Igaz, Elena?
Befejezett!
köszönöm a játékot,
egy élmény volt!

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 7:35 pm

Jeremy

Gyorsan szedem a lábaim, s közben bár időnként szétnézek, nem nagyon ügyelek a környezetre. Mondhatni, fittyet hányok Altair minden figyelmeztető szavára, meg aggodalmára velem kapcsolatban. Nem hinném, hogy bárki is meglephet. Hogy megkörnyékezhet anélkül, hogy észrevenném. Tehát, ebből kiindulva, aki a véremet akarja, annak nagyjából fakereszt - ha már stílszerű akarok maradni.
Aztán egy pillanat kell csak hozzá, hogy rádöbbenjek, mekkorát tévedtem ezekkel a feltételezésekkel. Ez a pillanat azonban arra is elég, hogy egyszerre bánjam meg, hogy nem hallgattam az éltesebb, tapasztaltabb "kollégára"; hogy egy kocsist is megszégyenítő, válogatott trágárságokkal illessem azt a hülye, makacs fejemet; és hogy féltsem az életem, amit egycsapásra eléggé múlandónak látok minden eddigi hitem ellenére.
És mi az, ami mindent megváltoztat? Minden olyan gondolatot, amit az értelmes, jól felépített érvelések nem voltak képesek?
Nos... Az éles, szúró fájdalom a combomban, aztán az égés. Egyiket sem tudom hova tenni hirtelen, csak megtorpanok... Aztán épp csak annyi időm marad, mielőtt elsötétül a világ, hogy megnézzem: nyilat kaptam. És hogy vessek egy pillantást a támadóm arcára. A tejfölösszájú arcvonásai örökre az emlékezetembe égnek. Villám gyorsasággal esküszöm meg magamnak, hogy ha túlélem azt, amire velem készül, hatalmas fürdőt rendezek a véréből.
A következő másodpercben már nem vagyok ura a testemnek, aztán már a gondolataimnak sem... és minden elsötétül körülöttem.
Fogalmam sincs, percek, vagy órák telnek el eddigre, de ki bírom nyitni a szemem. A fák lombját látom elvonulni magam felett a dagadóhold fényében úszva. Utazom. Fogalmam sincs merre... Csak azt tudom, hogy roppant kényelmetlen testhelyzetben vagyok. És hogy semmit nem tudok tenni az események ellen. Erőtlen vagyok, a combom még mindig ég. Aztán ismét teljessé válik a sötétség.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyKedd Ápr. 23, 2013 7:02 pm


Katherine & Anne


Már most rühellem ezt a csajt. De mégis mit tehetnék egy nálam fél évszázaddal idősebb vámpír ellen? Ráadásul még a húgomat is ismeri, ami nem jó. Ő az egyetlen személy az életemben, akinek tényleg jelentek valamit. Klaus talán mindig csak úgy tekintett rám, mint egyre a többi hibridje közül, meglehet. Ennek ellenére én mégis megkedveltem őt. Kedves volt hozzám, és megmentett a telihold átváltozásaitól. Én mégis hálátlan voltam, és megtörtem a kötődésemet hozzá. Nem tudom, hogy ebből kifolyólag mit fog feltételezni rólam, azt viszont tudom, hogy a titkom már nem titok, hiszen már Katherine is tud róla. Gondolataimból új főnököm hangja zökkent ki. El sem hiszem, hogy el kell árulnom Klaust. Igaz is, már megtettem azzal, hogy megszakítottam a kötődést. De még ez is… Nem tehetek semmit, szót kell fogadnom Katherine-nek, ha fontos nekem a húgom és az ő teljesen normális emberi élete. Nem akarom, hogy bármit is megtudjon rólam, Klausról vagy a többi természetfeletti lényről.
Szóval én leszek Katherine kémje. Annyi a feladatom, hogy tájékoztatom Klaus terveiről és információiról? Pont, mint a filmekben, csak ott a kémek mindig lebuktam. Remélem, hogy én nem fogok, hiszen Lilian biztonsága a tét.
- Nincs, azt hiszem, nincs… … … De mégis van egy… Meddig kell majd ezt csinálnom? – kérdezem az eredeti hasonmásra pillantva. Talán addig, amíg a húgom él? Az jó esetben még 70-80 év, nem? Több mint, fél évszázadot kéne színleléssel töltenem? Az rengeteg idő. Végigcsináltam azt a rengeteg átváltozást, hogy szabad lehessek, de jön Katherine, és mindent elront. Ha az ő kémje leszek, és meg kell játszanom magamat, akkor az nem szabadság. Az csupán egy színdarab, egy színjáték, egy olyan szereplőről, aki nem én vagyok. Nem tudom, hogy fogom végigcsinálni, és továbbra is eljátszani a Klaus-hoz kötődő kis hibridet, de megpróbálok hiteles alakítást produkálni, hiszen mégiscsak a húgomról van szó, nem?
- Ha csak ennyi volt, akkor én inkább megyek, és játszom a szerepet, amit kiosztottál nekem… - miközben beszélek hangomon érezhető egy kisebb része még az előző dühömnek, mostanra viszont már viszonylag lenyugodtam. Meg kell találnom Liliant, és megnéznem, hogy minden rendben van e. Félek, hogy Katherine átmosta az agyát vagy valami hasonló… Jaj, az nem mehetett neki, hiszen mindig verbéna teát itatok Liliannel reggelente, azzal az indokkal, hogy itt sok a szúnyog és így elkerülik. Mindketten utáljuk azokat az átkozott bogarakat, még szerencse, hogy itt alig vannak, de Lilian ezt nem tudja…




Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 4:00 pm

JEREMY AND MONA

Ma délután kaptam egy fülest egy nagyon jó ismerősömtől miszerint új vámpírok jöttek a városba. Ez a hír nagyon felcsigázott. Már vagy egy hete hogy senki nem jött Mystic Falls közelébe. Nem is akartam várni tovább és indultam is. Már jócskán besötétedett. Pont a legalkalmasabb egy kis kutatásra. Úgy gondoltam kinézek a parkba. Remélhetőleg szerencsém lesz. Nem úgy mint a múltkor. Akkor épp nem egyedül voltam. Egy másik vadász is velem volt. Azt hittük hogy tudjuk hányan vannak, de tévedtünk. Bekerítettek minket. A társam megsérült és én is alig úsztam meg pár karcolással. De nekem annyiból könnyebb hogy más vagyok mint a többi vadász. Miután végeztem a vámpírok nagy részével a társamat is kórházba szállítottam. Ilyen többet nem fordulhat elő. Figyelmetlen voltam. Akár végzetes is lehetett volna a dolog. Mostantól kezdve sokkal jobban fel fogom mérni az erőviszonyokat. Túl csendes ez a park. Jobb lesz fedezékbe vonulni és figyelni. Talán horogra akad még ma egy vámpír. Találtam is egy eléggé nagy fát. Leültem mögé és mindent előkészítettem. Tanultam a esetekből. Most már nem elég egy karó. Vasfüves altatóba mártott nyilak. Na ez kell ma éjjelre. A park sötétjébe irányítottam a nyílpuskát, várva a leendő célpontra. De egyenlőre még semmi. Vártam egy kicsit majd hirtelen megláttam egy árnyat közelíteni arra amerre én rejtőztem. Ha az érzékem nem csal akkor vámpírral van dolgom. Nyugton maradtam és célra tartottam a fegyverem. 3,2,1, és igen egy nagy találat. Nem hibáztam el. De tudom hogy ez nem lesz még elég. És kivételesen most nem akarom megölni a vámpírt. Mint ahogy már említettem most jobban kell figyelnem. Talán az akit most kaptam el elmondja hogy merre vannak a többiek. Ha nem akkor is legalább már egy megvan. Tehát nem vesztek vele semmit. Lassan közelítek. Nyílpuskámat egyenesen a vámpírra szegezem. Kábultnak tűnik. De ma már vannak olyan vámpírok is akik hozzá szoktatják a szervezetüket a verbénához. Vigyáznom kell. Remélem sikerült elkábítani.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyVas. Ápr. 21, 2013 12:50 pm

Jeremy

Nem éppen céltalanul kóválygok a városban. Keresek valakit, méghozzá a kuzinomat, Rowant. A szülei, sem az enyémek nem voltak hajlandóak elárulni, hol lakik, szóval csak annyit tudok, amennyit eddig is: hogy valahol Mystic Fallsban. És bár nem túl nagy a város, és hiába ismerem ki magam hamar, mégsem tudom eldönteni, merre kellene nagyobb erővel keressem őt. Végigjártam már szinte az egész lakónegyedet, a külváros pár területét... De semmi nyoma. Vagy csak ennyire bezárkózik, vagy nagyon ügyesen tünteti el a rá utaló nyomokat.
Talán Altair tudja, merre lakhat. Ha nem is pontosan, azért valamennyire lehet, hogy le tudná szűkíteni a kört, ahol keresni kell. Viszont tőle nem kérdezhettem meg. Még azt is iszonyúan ellenezte, hogy egyáltalán a városba jöjjek, arról már nem is beszélve, ami a Rowan megkeresését illető ötletemmel kapcsolatban mondott... Szóval, még ha el is árulta volna, mindenképp velem akart volna jönni. Arra meg semmiképp nincs szükségem, a lehető legkevésbé sem, hogy folyamatosan okoskodjon mellettem, szólítgasson a "hibáimért", meg kijavítgasson.
Sőt, még azt sem tudja, hogy most is épp az utcán vagyok. Ha tudná, talán épp ő maga esne nekem ököllel...
Lassan esteledik, haza kellene mennem a panzióba. Igazából másutt nem érdekelne, hogy sötétedés után legyek kint. Viszont Altair be van rezelve, mert itt "jelentősen több a vadász", mint bárhol máshol. Szóval, legyen neki karácsony. Vigyázok magamra.
Meg is indulok vissza azon az úton, ami a parkba vezetett. Sietek, mert út közben még az is eszembe jut, hátha a drága Altair ellenőrizni akarja, valóban otthon vagyok-e. Képes lehet rá...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptySzer. Ápr. 17, 2013 8:13 pm


Katherine + Anne


Egyszerű szabályok szerint játszok. Minden tettemet magamra, és az érdekeimre irányítom - a biztonságom, az állandó védelmem a legfontosabb. Önzően ragaszkodok hozzá, de a tény, hogy egy egyszerű karó képes semmisé tenni az elmúlt ötszáz évemet... Lehetetlen gondolat. Ragaszkodom a döntésemhez, miszerint így akarok élni. Mikor annak idején, megfogalmazódott bennem az öngyilkosságom terve, tudtam mit csinálok. Tudtam, hogy ezzel csak két lehetőség marad a továbbiakra; vagy meghalok, úgy ahogy én akarok, vagy pedig vámpír leszek. Tisztába voltam a ténnyel, hogy ezzel elpusztítom önmagam, és Katerina Petrova aznap meg fel halni. De a halál tudata sokkal elviselhetőbbnek tűnt, mikor eszembe jutott, hogy ezzel mindenképp keresztülhúzom Klaus számításait. Mert a lány, aki a fél életét meneküléssel töltötte, aznap felakasztotta magát.

És most itt vagyunk, egy fél évezreddel később és a lelkem továbbra se nyugodott meg. Bár feltételezhető a kérdés; van nekem egyáltalán lelkem? Hitegettem magam sok éven keresztül, hogy képes vagyok szeretetre, de lassan be kell vallanom, hogy talán süket duma volt az egész. A boldog befejezést ott hagytam a kötélhurkon, halandóságommal együtt. Beleértve minden gyengeséget, szívmelengető gyerekkori pillanatot, a családomat... Az ilyen dolgok hátráltatnak. Az agyam eldugott részébe őrzöm a képüket, a maradék érzelmeimmel együtt, hogy ne zavarjanak be a fejembe. Ha élni akarok, tisztán kell látnom.
Lustán pillantok hátba a vállam fölött, Anne-t méregetve. A védelmezőösztön beszél belőle. Nem a saját életét félti, hanem inkább a húgáért aggódik. Micsoda primitív emberi dolog. Ostobán áthelyezik a hangsúlyt másokra, ahelyett, hogy magukat mentenék.
- Hm. Tetszik ez a megszólítás. - vigyorgok továbbra is, majd tovább folytatom a sétám a tó pereme mellett. Nem áll szándékomban igazodni hozzá, ha szegénykének fáj a lába vagy beütötte a fejét... Mint főnöke, kötelessége követni engem, ha nem akarja, hogy a húga minden éjszakát fájdalomba töltsön el. Megtenném. Utána pedig végignézném Lilian átváltozását. Természetesen tisztes távolságról.
- A helyzet a következő. - kezdek bele a mondandómba, és a hangomból csak úgy süt a magabiztosság. Remélem ebből megérti, hogy nálam ellenkezésnek nincs helye. - Először is - megtorpanok, majd felé fordulok. - nem mondod el Klausnak, hogy megtörted a köteléket. Hagyd meg abban a tudatban, hogy még mindig a csicskása vagy. Ugyanis szükségem van minden információra arról, hogy mit tervez, hol jár, és hogy mennyit tud rólam. Te leszel a szemem, és a fülem. A kémem, ha így jobban tetszik.

Nem kérdezek. Közlök. Az se érdekel ha még mindig hálás amiért már nem köti magához a hold. Szeretném ha értenénk egymást. Ő figyel, majd leadja a drótot cserében pedig én meghagyom a húgát abban a tudatban. hogy Virginia egyik legunalmasabb városába érkezett.
- Van kérdésed? - vonom fel kérdőn a szemöldököm, tekintetemből csak úgy árad a türelmetlenség. Őszintén remélem, hogy minden tiszta. Még rengeteg dolgom lenne mára, amik között olyasmi szerepel mint egy rendes vadászat Richmondba, egy kis vásárlással tarkítva. Rió óta nem frissítettem a szekrényem, és ha azt tervezem, hogy nappal továbbra is Elena bőrét használom nem árt valami béna, tinédzser darabokat is beszereznem. Bárcsak a képébe nyomna valaki egy 21. századi divatmagazint. Mert így elég messze van attól, hogy az én hasonmásom legyen.



A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 24, 2013 1:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:16 pm


Katherine & Anne


Azt jó tudni, hogy ezekserint Zach nem mondott rólam sokat. Talán mégsem árult el annyira, mint eddig hittem. Talán. Az, hogy Katherine okosabbnak hitt érdekesen hangzik. Nem akarom lealacsonyítani magamat, de mit várt egy szőkétől? Na jó, ez mégis csak lealacsonyító. Talán az, hogy ebben csalódott velem szemben, talán az miatt lemond rólam. Tévedtem. Lilian nevét említi, a húgomat. Mit csinált vele? Annyit dolgoztam azon, hogy fenntartsam neki a látszatot, miszerint semmi baj, mindenki tök normális. Még én is. Ha Ketherine bármit mondott neki, vagy bántotta, én nem tudom, mit csinálok. Talán ideg összeomlok, ha megölte. Nem tudom, mi lenne velem, ha az utolsó családtagomat is elveszíteném. Épp elég volt apa halála. Fenyegetése miatt teljesen megváltozik a hangulatom. Katherinet a legközelebbi fához taszítom, s úgy kérdezek tőle. A szorításom igen erős, úgyhogy remélem normális választ kapok tőle.
Elbűvölő személyiség? Az előbb, mintha még ostoba lettem volna. Annak ellenére, hogy igazán erősen szorítom, még mindig vigyorog. Ez a mosoly már kezd az agyamra menni. Azt hittem Elenánál nem lehet idegesítőbb senki. Talán tévedtem? Mondjuk Katherine legalább érdekes személyiség, nem úgy mint Elena, a lány, aki csak sajnáltatni tudja magát mindenkivel. Katherine pont az ő ellentéte, kelljen bármit tennie, eléri, amit akar.
Úgy tűnik túlságosan belemerültem Katherine és Elena összehasonlításába. Egyik pillanatról a másikra fordul a helyzet, s én a földre kerülök. Katherine nagyon erős, sőt már-már veszélyes. Elég erősen vágott az előbb a földre, s érzem, hogy kissé át is rendeződtek a csontjaim. Fájnak, de nem vészesen, már érzem is, hogy visszaállnak a helyükre. Érzem, ahogy egy picit megbök a cipőjével, látom is. Tudom, nem ezzel kéne foglalkoznom, de tetszik a cipője. Neki legalább az ízlése is sokkal jobb, mint Elenának… Feltápászkodom a földről, megnézem, hogy mennyire lett koszos a ruhám, és örömmel látom, hogy nem is látszik rajta. Még szerencse, hogy zöld nadrágot vettem fel... De most nem a ruhám a fontos, inkább figyelek Katherinere, hiszen bármire képes. Ki tudja mit csinált vagy fog csinálni Liliannel?
- Ahogy óhajtod… Főnök – válaszolom egy kisebb gúnnyal a hangszínemben, de most nem akarom még inkább felhúzni. Épp elég baj, hogy ismeri Liliant. Én pedig mindent meg fogok tenni, hogy a húgom amennyire csak lehet, kimaradjon ebből az egészből. Szóval Katherine, úgy tűnik egy új szövetségesre tettél szert…




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 12:21 am


Katherine + Anne


Talán futnom kellene. Menekülni. Egyszerűen elhúzni innen a csíkot, még mielőtt bárkiben is tudatosulna, hogy visszajöttem. Annyi hely van még, amit látni szeretnék.. Európa hatalmas. Ázsiáról nem is beszélve. Van ott pár ismerősöm. A háttérből is tudom irányítani a szálakat, és tökéletesre fejleszthetném a tervemet Elenával és a szabadságommal kapcsolatban. Ha most kitépem a szöszi szívét, soha senki nem fogja megtudni, hogy átléptem a városhatárt. Talán nyernék magamnak egy száz évet, mire Klausnak újra eszébe jut, hogy létezem. Igen. Ezt kéne tennem. Katherine Pierce biztos ezt tenné. De Katerina Petrova...?

Ő elintézné ezt egyszer, és mindenkorra. Leszámolna a múltjával, hogy élhesse a jelenét. Itt nem is az a kérdés, hogy mit kéne tennem, hanem, hogy ki akarok lenni. Csak azt tudom, hogy kit nem akarok magaménak tudni... Egy gyávát. Mert elfuthatok a gondok elől - hiszen ötszáz éve megállás nélkül ezt teszem. Élhetnék állandó éberségben, miközben minden egyes megtett lépésemről azt gondolom, hogy az lesz az utolsó.
De én nem erre vágyom. Nem akarok többé áldozat lenni.
- Nem az informátorom feltételezte rólad, hogy van agyad. Hanem én. - unottan égnek emelem a tekintetemet, mintha nem fogná fel a kis csaj, hogy milyen megtiszteltetésben van része. Zach amúgy is csak alap dolgokat adott meg, hogy milyen a külseje, hol született, pár korábbi lakcím és a többi - csupa olyan dolog, amivel sakkban tarthatom. De a jelleméről egy szó se esett. Azt a kirakóst magam szeretném kirakni.
Az arckifejezés, amit kivált a húga neve egyszerűen kincset ér. A döbbenet, kétségbeesés, keserűség és feltámadt harciasság keveréke. Ősi szellem kel ilyenkor életre, a védelmező ösztön. Tehát jól sejtettem, hogy Anne gyengesége a testvére. Egykor én is védtem így valakit, valakit akiért az életemet adtam volna. De ő már rég halott. Csak egyszer vétett hibát, és csak egyszer bukott le, amiért az életét számüzetésbe kellett töltenie. Könyörögtem apámnak, hogy adjon Denissának egy második esélyt, a saját sorsomat ajánlottam fel neki, ha elengedi a nővérem büntetését. Katerina Petrova képes lett volna lemondani mindenről amit szeretett. Katherine Pierce viszont önzően ragaszkodik az öröklétéhez.

Túlságosan is belemerülök a múltba, így kissé meglepetésként ér a lány hirtelen kiindulása. Erről beszéltem - a szikra amit akkor csiholtam, mikor bevontam a játékba Liliant, mostmár tűzként lobog a hibrid szemében. És ekkor döbbenek rá, hogy miért pont hozzáküldtek - Zachary tudta, hogy képes leszek előhozni a lány ezen oldalát, hogy majd a hasznomra fordítsam. Muszáj lesz küldenem neki valami köszönő levelet.
- Igazán.. elbűvölő személyiség. - nyögöm ki kissé nehezen az erős szorítástól, de vigyorom továbbra se kókad le. - Jót beszélgettünk. - bár tudom, hogy nem kéne, nem bírok ellenállni a késztetésnek, hogy egy kicsit ingereljem. Túl heves természet, akit az érzelmei irányítanak. De mindig is szerettem a szenvedélyes munkaerőt.
Végül aztán megunom a dolgot, hogy én legyek alul így egy gyors mozdulattal elkapom a kezemről a nyakát, majd a földhöz vágom a vékony kis testét. Mintha csontok roppanását is hallottam volna.
- És most pedig - fújom ki magam egy pillanatra, és leporolom a dzsekimet. - mi fogunk beszélgetni. - egy aprót bökök rajta a cipőmmel, majd elindulok előre a tó felé azt várva mikor jelenik meg mellettem fűfoltokkal gazdagított szerelésében. Már meguntam a játszadozást, ideje a lényegre térni. Az estémet egy rendes vadászatra szántam, és nem arra, hogy egy hibridlánykával tárgyaljak. Remélem most már felfogta, hogy a szerepek megváltoztak, és ideje lesz szokni az új szabályokat. - Vedd úgy, hogy mától én vagyok a főnököd. Az ilyenfajta megnyilvánulásokat pedig nem tolerálom. Világos?




A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 24, 2013 1:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyVas. Márc. 31, 2013 9:07 pm


Katherine & Anne


ugy látom Katherine örül neki, hogy tudom, ki is ő, én viszont cseppet sem örülök most. Gőzöm sincs, hogy mit akarhat tőlem. Ráadásul pont tőlem. Annyi ember, vámpír, sőt talán hibrid van aki, biztos szívesen segítene neki akármiben, de neki pont én kellek… Talán azért, mert megtörtem a kötődést. De akkor ott lenne neki Tyler is, miért nem őt?
Nem hittem volna, hogy ezt mondom, de Katherinenek igaza van. Talán mégsem lenne jó ötlet elmondani Klausnak, hogy már nem kötődök hozzá. Lehet, hogy akkor rám is hasonló sors várna, mint Katherine Piercere. Egy örökkévalóságon át menekülni. Nem hangzik jól, mert az örökkévalóság az egy nagyon hosszú idő. Nekem megvan még a szabadságom, mint az Kath is említette. Talán ki kéne ezt használnom, de mégis hogyan?
Okosabbnak hitt? Úgy tűnik, hogy Zach mesélt neki rólam. Mégis mennyit mesélhetett? De ami még fontosabb, mit? Alig ismerem azt a boszorkányt, már kezdtem azt hinni, hogy tényleg segíteni akart. Talán végig az volt a célja, hogy velem is Katherinenek segítsen? Úgy érzem, hogy Zach elárult, és ez nem jó érzés, sőt… Talán Klausnak is ilyen érzés lenne megtudni, hogy megtörtem a köteléket? Kezdek egyre jobban hinni Kaherinenek, lehet, hogy mégsem kéne elmondanom.
- Okosabbnak? Sajnálom, hogy csalódnod kellett. Akitől informálódtál rólam… Nos, ő biztos rosszul ismer engem – válaszlom mondatára, s közben összekulcsolom a kezeimet a mellkasomon. Már tényleg ötletem sincs, hogy mit akarhat, erre hiába kérdeztem rá… Nagyszerű! Amint meghallom Lilian nevét a lány szájából, az érzéseim teljesen megváltoznak. Mit csinált vele? Ha Lilian bármit is megtudott a természetfeletti lényekről, vagy a vérfarkas átokról… Az átok? Ugye nem? Katherine csak nem intézte el, hogy Lil aktiválja, ugye? Hallottam. hogy Tyler is Kath miatt lett vérfarkas, ha ezt megcsinálta Liliannel én azt nem tudom, hogy kezelném. Elég volt az, hogy én szenvedtem. Lilian az egyetlen dolog az életemben, ami még megvan az emberi múltamból. Nem történhet vele semmi rossz, bárki bántaná, szerintem az nekem sokk lenne. A családból már csak mi vagyunk, én vagyok az idősebb, tehát nekem kell rá vigyázni. Az életem is odaadnám azért, hogy megvédjem.Nem tudom, honnan jön belém ekkora bátorság, de hirtelen a legközelebbi fának nyomom Katherinet, és dühösen kérdezem.
- Mit csináltál a húgommal? Ha bármi baja esett… - akkor gőzöm sincs, hogy mit csinálok. Elviszem Klaushoz, talán, valahogy… Akkor lehet, hogy elnézné nekem a kötődésem megtörését. De előbb válaszokat akarok. Mit csinált Kath a húgommal? És mit akar tőlem, amihez meg kell fenyegetnie? Ha Klaust kell megtámadni, bántani vagy akármi, én nem megyek bele, ki tudja, mi sülne ki belőle…



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyVas. Márc. 31, 2013 7:57 pm


Katherine + Anne


Néma nevetés szalad fel belőlem, ezért lehajtom a fejem, hogy elrejtsem a jókedvem. Szinte hallom ahogy a fejében egymást kiáltozzák túl a gondolatok, hiszen a kedves, és bátor Elena sose lenne ennyire pofátlan, még egy hibriddel se. Az együttérzése már lassan kiváltja az undoromat. Meg kéne tanulnia, hogy csak akkor érheti el azt amit akar, ha elkezd önmagával foglalkozni mások helyett. Csak rám kell nézni. Ez a recept egyszerűen tévedhetetlen. Aki csak felfedezi, hogy kivel van dolga személyemben - a híres neves Katherine Pierce-el - máris megadja a kellő tiszteletet, amit megérdemlek. Igaz, hogy többnyire csak félelemből... De ez annyira nem lényeges.

- Tehát a hírem megelőzött. - húzódik vigyorra az ajkam, elégedettséggel a hangomban. Tetszik, hogy nem olyan ostoba, hogy rögtön szembeszálljon velem. Az olyanok többnyire nem végzik jól. Néha egy szervük, vagy egy végtagjuk bánja... - Helyes. - jelentem ki jókedvűen, majd rákönyökölök a márvány korlátra, és egy másodpercig engedek a természetnek, hogy elvarázsoljon ezzel a hellyel. A csönd, és a környéket körülvevő vastag, és terebélyes fák erősítik bennem a biztonságérzetet, és az önbizalmat. Ha a hallásom nem csal, a legközelebbi polgár is majdnem száz méterre van tőlünk. Még a sikítását se hallanák.
- Nem. Az csak életem. - vonok vállat, és szórakozottan egy kavicsot hajítok a tóba. - A szabadságomat úgy ötszáz éve eltulajdonította. Neked viszont megvan a sajátod. Tényleg azt hiszed, hogy jó terv odaállítani a nagy főnök elé, és bejelenteni, hogy elárultad őt? - fordulok felé felvont szemöldökkel, majd mély sóhajt hallatok. Fiatalok és meggondolatlanok. Lehet ő hibrid, élhet az Ősi család védelme alatt, de attól még ugyanaz a 21. századi gyerek marad aki annak idején kiváltotta az átkot. A mostani generáció hibákat hibára halmoz, és egy értelmes lelket találni köztük olyan, mintha egy láda aranyat találnál az óceán közepén. Lehetséges, mégis a nullához közelít az esélye. - Fenébe. Pedig okosabbnak hittelek. - jegyzem meg csalódottan, és ellököm magam a korláttól. Zach okkal küldött hozzá. Tudta, hogy mire van szükségem, és, hogy kitől kaphatom meg. Valószínűleg még legalább egy tucat másik félvér rohangál az utcákon, talán a többsége még a kötődést is sikeresen megtörte. Mégis. Én itt vagyok, ezzel a szegény kislánnyal aki nyilvánvalóan alkalmatlan a feladatra.
Mondjuk kellő ösztönzés nélkül mindenki az.
- Tudod... - keresem a megfelelő szavakat, a megfelelő mondatot amivel elérhetem a kívánt hatás. Nem szép dolog mások lelkét ostorozni, de voltam én valaha híres a szép dolgaimról? - Valamelyik nap összefutottam egy igazán kedves lánnyal itt a városban. Biztos ismered. A neve Lilian. - álszent vigyor jelenik meg az arcomon, a reakciója pedig elégedettséggel tölt el. De még mindig van egy késem, amit belé szúrhatok. - És üdvözletét küldi.
Szinte látom magam előtt egy képzeletbeli sakktáblán, amint a királynőm sikeresen csapdába csal egy futót, akinek két választása van: vagy vállalja a vesztét, vagy a mögötte álló parasztot áldozza fel önmaga helyett. Anne döntése ugyanezeket a tulajdonságokat hordozza majd magában. Vajon van olyan erős kötelék köztük, hogy továbbra is a húga előtt maradjon?




A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 24, 2013 1:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyVas. Márc. 31, 2013 6:02 pm


Katherine & Anne


egy hangot hallok a hátam mögött, ismerős hangot. Hirtelen hátrafordulok, és.. Elena? Ez most komoly? Ez a csitri meg mit akar tőlem? Ha azért jött, hogy megbosszulja a múltkori lecsapolást, akkor rossz időben jött. Nekem most semmi kedven s hülyeségeihez. Olyan idegesítő ez a lány, tényleg nem értem, hogy miért szereti őt mindkét Salvatore. Mégis miért nézeget engem annyira? Már kétszer találkoztunk, nem jegyzett még meg?
Amint megszólal, rögtön érzem, hogy valami nem stimmel. Senki sem tud arról, hogy megtörtem a kötődést. Na jó, oké, Zach tud róla, mert ő segített, de ő biztos nem mondta el Elenának… Megígérte, hogy titokban tartja, hogy akkor mondhassam el Klausnak, ha már készem állok rá. Pont ma szántam végre el magam, erre ez a csaj ideállít, és közli velem, hogy tudja. Mégis mit csináljak? Fussak el? Utánam jön. Törjem ki a nyakát? Még a végén a Salvatore testvérek állnának bosszút. Semmit, nem csinálhatok semmit.
- Elena? De várj, mégis hogy…? – nézek dermedtem a lányra, majd hirtelen végigfut egy lehetőség a gondolataimon. Mi van akkor, ha ő mégsem Elena? Ha ő Katherine? Akinek Elena csak a hasonmása. Katherine, a lány, akit először szerettek meg a Salvatore testvérek, és aki miatt Elena is olyan értékes. Azt hiszem, kezdek félni. Mégis mit akarhat ő tőlem? Tőlem, egy hibridtől.
- Katherine – mondom kissé ijedten. Akkor már értem, hogy miért tudja, hogy megtörtem a kötődésemet Klaushoz. Zach és Kath barátok, vagy ismerősök, vagy gőzöm sincs mik, de a lényeg, hogy onnan tudja. Nem tudom, hogy ez azt jelenti, hogy már nem bízhatok Zach-ben, vagy azt, hogy mindvégig ezt tervezte?
- Az szabadság, hogy menekülsz Klaus elől? – kérdezek vissza már valamivel bátrabban, mikor végre sikerül felfognom, hogy mégis ki és mit mondott nekem. Nem tudom, hogy ez most jó húzás volt e vagy sem, de az biztos, hogy nem kéne hagynom, hogy meggyengítsen. Mégis mije lehet ellenem? Mondjuk plusz 500 év. Oké, talán lehet, hogy mégis félnem kellene.
- De mégis mit akarsz tőlem? – kérdezem még mindig ijedten. Félek, mert hallottam, hogy Katherine bármire képes. Nem tudom, hogy ellenem mit tudna felhasználni, de biztos van valamilye…




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyVas. Márc. 31, 2013 5:05 pm


Katherine + Anne


Nem értem miért vagyok még mindig itt. Eleve, minek is jöttem vissza? - ezt a kérdést naponta többször is felteszem magamnak. Zachary kérésére hagytam ott a napfényben úszó Riót, a tengerpartot és a szexi felszolgálókat akik amint kaparni kezdett a torkom, felajánlották a csuklójukat. Ami pedig a legjobb, hogy több mint egy fél kontinens választott el Klaustól, és a bosszújától. Nem kellett állandóan a hátam mögé néznem, és azt lesni mikor tűnhet fel az utca végén. Mystic Falls kisváros. Itt egyedül az éjszaka adhat nekem egy kis menedéket, a sötétség rásegít arra, hogy álcázzam magam. De a folyamatos éberség túlságosan is kimerítő egy olyan vámpír számára, aki szeret szórakozni. Tehát mit is keresek én itt, még mindig?

Elena vámpír lett. A bosszantó kis hasonmásomat végül utolérte a veszte, de ahelyett, hogy meghalt volna átváltozott. Pedig mennyi fejfájást spórolhatott volna meg nekem! Ezen a földön csak egy valaki rendelkezhet ezzel az arccal az örökkévalóságig, és ha valaki azt hiszi, hogy átengedem neki ezt a posztot akár bele is fulladhat a naivságába. De nem akarok rögtön karót szúrni a szívébe, hiszen abban hol az izgalom? Nem. Hiszen egy olyan jótett léleknek mint Elena a vámpírság halálos méreg, ami lassan terjed majd szét, beszennyezve ezzel az egész lelkét. Örömmel fogom végignézni ezt a folyamatot, hogy a végén én legyek az aki megadja a kegyelemdöfést. Megszabadítom a halhatatlanság terhétől... Így nézve, csak szívességet teszek neki. Tehát miért is lennék én a gonosz?
Viszont mindezek előtt, információkra van szükségem. Be kell hoznom azt amiről lemaradtam, és fel kell készülnöm minden lehetséges opcióra. Klaus-al egy városban élni nagyon kockázatos, és bár a városi táplálkozásról rég lemondtam - hál' istennek Richmond még mindig bővelkedik a lakosokból -, szükségem van valakire, akinek a segítségével könnyen kimaradhatok a nagy hibrid figyelemköréből.

Próbáltam kiválasztani a legslamposabb szerelést, amit csak ember fel tud venni, hogy egy kicsit is hasonlítsak Elenára, de még így is átlagon felüli vagyok. Zachary-nek hála, pontosan tudom ki a legalkalmasabb a feladatra, hogy teljesítse pár egyszerű kérésem. Gyors lépésekben szelem át a park pázsitját, és babrálom a hajamat, mintha nagyon a gondolataimba merülnék. Nem először játszom el Elenát nyílt terepen, és komolyan mondom a csaj totál el van veszve a kis világában. Azon csodálkozom, hogy nem bukik orra útközben.
Egy kicsit távolabbi helyen, a hídnál látom meg a lányt. Bár még sose találkoztunk, Zach leírásából azonnal ráismerek: a szőke szétfújta, a semmibe meredő tekintet és az a jellegzetes illat, ami sem a vámpírokra se a vérfarkasokra nem illik igazán. Anne Gibson, Klaus egyik hűséges hibridje - aki mondjuk nem a hűségéről lesz híres azok után, hogy megtörte a köteléket.
- Emészt a bűntudat? - szólítom meg, miközben lassú léptekkel közelebb lépek. Oldalra billentem a fejemet, és láthatóan végigmérem. Hm. Klaus ízlése igen érdekes, ha katonákról, avagy szolgákról van szó. - Pedig a szabadság értékes dolog. - dőltem neki a korlátnak, úgy hogy háttal álljak az embereknek. Ők csak annyit vehetnek észre az egész társalgásból, hogy Elena Gilbert kedélyesen leállt üdvözölni az egyik ismerősért. A részletekről úgy se kell mindenkinek tudnia.




A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 24, 2013 1:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyVas. Márc. 31, 2013 3:54 pm


Katherine & Anne


Mióta sikerült megtörnünk Zach-el a Klaushoz való kötődésemet, mintha sokkal szabadabbnak érezném magam. Csak lelkiismeret furdalásom ne lenne. Azt hittem, hogy csak a kötelék miatt tisztelem Klaust és szeretem úgy, mintha az apukám vagy a bátyám lenne. De nem a miatt volt. Egyszerűen csak megkedveltem. Akit szeretek azt pedig nem szeretem hátba szúrni, Klaus tényleg segített, és ezért még mindig hálás vagyok neki, de nem élhetek örökké úgy, mint a cselédje. Az a kor már elmúlt, én pedig élni akarok. Ha már megkaptam az öröklét lehetőségét, akkor ki kéne használnom, utazhatnék, bejárhatnám a világot, hisz időm van annyi, mint a tenger. Csak itt van Lilian. Nem akarom, hogy bármi köze legyen a természetfeletti világhoz. Nem aktiválhatja a vérfarkasénjét. Nem akarom, hogy úgy szenvedjen, mint én annakidején, abban a két évben. Ha mégis aktiválná a vérfarkasátkot, talán ő is hibrid akarna lenni inkább? De akkor Klaust kéne szolgálnia a kötelék miatt. A megtörése pedig nem kevésbé fájdalmas, mint a rendes vérfarkaslét. Annyira bonyolult ez az egész. Csak itt ülök a parkban és bámulom a tavat. Klaushoz készültem, hogy elmondjam neki, megtörtem a kötődést, és még mindig számíthat rám. Az utam pedig valahogy a parkhoz vezetett, talán azért mert itt minden nyugodt és nem zavar meg senki. Itt át tudom gondolni a dolgokat. Félek Klaus reakciójától, talán ezért választottam inkább egy hosszabb utat. Azzal, is, hogy húzom az időt megkímélem magamat is Klaus dühétől és Klaust is a csalódástól. El sem tudom képzelni, hogy vajon mit fog érezni, hiszem Tyler már megcsinálta ezt vele, az ő helyében pedig nem lennék szívesen. Teljesen magára haragította Klaust, csak remélem, hogy rám nem lesz ennyire mérges… El kéne indulnom hozzá, de annyira szívesen húznám még az időt, pedig jól tudom, hogy nem kéne.
Mi ez? Valaki van még itt? Hangokat halottam az előbb. Mit is képzelek, hiszen ez egy park, persze, hogy vannak még itt rajtam kívül. Lassan felkelek, és nyugodt tempóban elindulok a Mikaelson villa felé. Még szerencse, hogy nincs olyan közel, minél lassabban megyek, annál több időm van végiggondolni, hogy mégis hogyan mondom meg Klausnak, hogy mi történt. Lehet, hogy paranoiás vagyok? Úgy érzem, mintha követne valaki, pedig ha körülnézek, senki sincsen itt rajtam kívül. Talán az idő teszi, hiszen egy kicsit fúj a szél, és az embereknek akkor már melegebben kell öltözniük. Már a hídon vagyok, megállok középen és hátrafordulok. Nincs is itt senki, talán már tényleg paranoiás vagyok…



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptySzer. Aug. 29, 2012 8:46 pm

Csak ott álltam dermedten, és nem tudtam mire vélni ezt az egészet. A férfi ott állt, és egyszer csak rám köszönt. Nem volt ismerős a hangja, és a külleme sem. Szerintem életemben most látom először, de akkor mit köszönget ez itt nekem?
Talán még sikerült éretlenül is néznem rá, amit nem tudom, hogy észrevett el. De én észrevettem, hogy túlontúl lazára veszi a figurát, tehát vagy részeg, vagy belőtte magát, vagy csak egy idióta. Na, nem mintha bármelyikek is örülnék. Szívem szerint visszafordultam volna, de udvariatlanság lett volna a részemről egyrészt, másrészt pedig nem vagyok bolond, hogy hátat fordítsak neki.
A kezemet óvatosan a zsebembe csúsztattam, ahol ott lapult a paprika spray, amit soha nem veszek ki a zsebemből. Félek, amióta tudom, hogy azok az izék léteznek, és ha belegondolok, hogy az egyikkel együtt voltam, csókoltam, szerettem, és még oda is adtam magamat, hát elfog a rosszul lét. A remegésről nem is beszélve.
- szia – nyögtem ki neki végül, de még mindig nem mozdultam. A kezemben már szerintem nem sok vér volt, annyira szorítottam a táskámat, a másikkal pedig a táskámban lévő védekező eszközt. Amit bevallok még egyszer sem használtam, így azt se tudom, hogy fogom e tudni, de még is ad valami érzetet, hogy talán biztonságban vagyok. Vagy legalább is van annyi időm, ha sikerül lefújnom a támadómat, hogy elrohanjak a másik irányba vagy legalább is addig, hogy segítséget kapjak, vagy csak el tudjak bújni valahová. Mondjuk az elbújás nem is olyan rossz ötlet, de jó sem. Ha most elkezdenék rohanni bolondnak nézne, hiszen csak rám köszönt. Az viszont most jobban megijesztett, hogy a hátam mögül is hangokat hallottam, és azok is férfiakhoz tartoznak, és legalább ketten voltak. Most még is mi a jó fenét csináljak? Ez a fickó itt előttem talán csak bolond, de amaz kettővel vajon mi lehet a helyzet?
- Mesélni valóm? – lépkedtem felé félénken, majd leültem, és közben a másik irányba is elsasoltam, meg a mellettem ülőre is néztem, ahogy tudtam. Nem tudtam mit csináljak, legszívesebben most ordítanék, sírnék, és rohannék innen a jó fenébe.
- Nekem nincs mesém – max rémtörténetem lenne a számára, amit ha elmondanák neki akkor örültnek tekintene.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:06 pm

Juliette & Nick R.

Mit gondolnánk egy olyan férfiról, aki egész napját vedeléssel, önmagának be nem vallott mennyiségben, pusztán sajnáltatás végett - amit nem mondana ki soha - issza a mértéktelen vodka köreit?
Talán egy sima, fekete pólóban ülne a bárszéken, fejét a tenyerébe ejtve, tekintetét egy félig teli üvegre emelve, mint aki gondolkozik, holott csak ördögi kört idéző gondolatokkal eteti az elméjét... Habár vámpír létére - ha felteszem ott ülne - vért kívánna, kiszipolyozva egy életet, amit már rettenetesen un, szánalmasnak és fertelmesen klisésnek talál is vágyakozik utána, mégsem teszi meg. Miért?
Mert aznap igen, én ültem ott a Ferde Egér nevezetű kocsmában, szesz szagot árasztva magamból, csak tovább erősítve az ugyancsak "férfias" illatot a helységben.
A kocsmáros gombszem nagyságú szemeivel, melyeket mély árkú ráncok kereteztek, boldogan töltött számomra újabb kört, nem figyelve az ép agyi állpotomra, sokkalta inkább saját zsebének mérete buzdította az alkohol töménytelen adására.
- Még egy kört, uram?
- Persze, Franky, öntsön csak, nem árt meg! - tettem kezem az öreg vállára, ezzel is biztatva a kiszabott adagnál több ital öntésére.
Sejtelmem sincs hány ilyen baráti pohárka gurult le a torkomon, de az biztos, hogy erősen fejbe vágott. Már a saját orromban éreztem a vodka sebfertőtlenítőre hajazó fanyar, tiszta szesz szagát, ezzel csak felingerelve háborgó gyomromat. Voltaképp az eliszogató típus vagyok nem pedig a "hamar ledöntünk egy több napi adagot", így meg is látszott rajtam. Például nem tudtam a kocsmából való lelépésem után, hogy merre kéne hazamenni és hogy hol hagytam a kocsit... Basszameg!
Akkor kezdtem felfogni, hogy vámpírrá válásom óta nem igen történt velem ilyen. Nem kevertem magam beszámíthatatlan állapotba már régóta. S most mégis röhögésre sarkallt a tény, hogy úgy elvoltam veszve, a fekete éjszakában, mintha legalább egy tehén seggében mászkálnék. Legalább a mobiltelefonom nálam volt, de a betűk kissé kettéálltak, így elvetettem az ötletet. Bóklásztam, megnéztem milyen túlontúl emberien, illuminált állapotban Mystic Falls.
A pia úgy hatott rám, mint egy tizenhat éves gyerekre. Egy beszívott kölyökre. El is döntöttem, hogy sűrűbben iszogatok, különben máskor is megesik ez...
Alig vártam, hogy szembejöjjön valaki, egy ember. Nem féltem, hogy nekirohanok, mint egy hülye és vérét veszem, az alkohol tökéletesen elnyomta bennem a késztetést ilyen jellegű tevékenységre. Kisvártatva valószínűleg a parkba érkezhettem - következtettem a rengeteg fából és aránytalanul sok ülőalkalmatosságból. A szél sután belekapott a kabátomba, míg én megrökönyödve láttam, hogy egy lány közeledik felém. Megálltam és levegőt vettem a mondathoz.
- Jó estét! - intettem. A halvány derengésű parkban pusztán azt tudtam kivenni, hogy hosszú, hullámos, barna haja van és világító szeme, amik félve vesznek szemügyre engem. - Teljesen józan vagyok, legalábbis az átlagos, ittas alakokhoz képest - nyugtattam meg. A zsebembe nyúltam, hogy bizonyítsam is számára a személyazonosságom, mikor nem az igazolványt halásztam elő, hanem egy kártyát. "Francia Borház". Gondolhattam volna!
Elvigyorodtam és tudatosult az este leivásával kapcsolatos kérdés. Azaz nem az este, hanem a magam leivása. Beszámíthatatlanul volt egy baki az életemben, amit mindezidáig pontról pontra vezettem. Ez a baki, akármilyen kegyetlen jelzőt is használtam jellemzésére, egy nő volt. Erre most szembe jön egy újabb. Elködösült fejem nem tudta eldönteni mit tegyen. Végül szimplán leültem a padra, majd várakozásteljesen néztem az enyhén kávéillatú lányra. - Leülsz? Biztos neked is van mesélnivalód - eresztettem meg egy réveteg mosolyt, érezve a bőrömön a csípős szelet, a leáldozott meleget és a kezeim alatt lévő faburkolat frissen lakkozott aromáját.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 2:04 pm

Nicolas R. Gerrity

A délután folyamán a kávézóban voltam, és a lányokat is haza küldtem, mert péntek lévén tudom, hogy este mindig csajos partit tartanak. Régen én is jártam, de amióta kiderült, hogy a vámpírok léteznek nem szívesen mozdulok ki otthonról, vagy mászkálok sötétben. Annak ellenére is, hogy az a …az a…nappal is találkozott velem, meg együtt voltunk. Ami fura így visszagondolva, mert a hülye rémtörténetek ismerve vámpírok nem tudnak nappal sétálni, mert felgyulladnának. Istenem, de jó is lenne.
A kávézó szép lassan kiürült, én pedig megfordítottam a táblát, hogy zárva. Odasétáltam a zenegépünkhöz, és kiválasztottam valami lágy dallamú zenét a mosogatás mellé. amint azzal végeztem lezártam a kasszát, és elszámoltam a bevételt. Amit kellett a széfbe helyeztem, majd új zenét választottam, ez úttal valami ütemesebbet a takarításhoz. Felraktam a székeket, ide-oda táncoltam az asztalok között és énekelgettem. Elengedtem magamat, mert úgy éreztem biztonságban vagyok, hiszen minden ajtó zárva van. Aztán valaki rám köszönt mire elejtettem a kezemben lévő széket, ami nagy csattanással ért földet.
- Trudi a szívbajt hoztad rám – mondtam neki miközben a kezem még mindig a szívemet fogta, hogy ki ne ugorjon a helyéről. Trudi gyorsan elnézést kért, és csak azért jött vissza,hogy szóljon, másnap nem tud jönni dolgozni, mert már is el kell utaznia. Természetesen elengedtem őt, aztán visszatértem a táncikálós pakoláshoz.
Miután végeztem kötényemet a sarokba dobtam, és összeszedtem a holmimat. Amióta kiderült, hogy ezek az ízék léteznek mindig össze –visszamegyek haza, hogy véletlen se járjak rendszeresen egy útvonalon.
Ma a parkot választottam, így szépen lassan elindultam. Már kezdett szürkülni, úgy fest kicsit elhúztam az időt, így elkezdtem kapkodni a lábamat. Ahogy haladtam előre néha, néha hátra néztem, mert kicsit üldözési mániám lett, amit nem is csodálok. De szokás szerint nem láttam senkit, nyugalmat erőszakoltam magamra, és haladtam tovább hazafelé. Táskámat szokásomhoz híven szorongattam, csak a hülye nem látná rajtam, hogy valami nincs rendjén, főleg, hogy az ujjaim vége teljesen elfehéredett már. Aztán megtorpantam, mert egy alakjelent meg tőlem nem messze, és csak ott állt, és bámul. Az én lábaim is gyökeret eresztettek, és csak néztem az alakot, hogy merre indul el.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyVas. Júl. 01, 2012 8:07 pm

Jason and Rose
Igyekeztem higgadtan viselkedni, habár Jason kiborulását nem nagyon tudtam kezelni. Azt azonban tudtam, hogy nincs szükség több drámára annál, ami már így is kialakulóban volt. A velem szemben lévő padra ült le, így el is felejtettem annak a lehetőségét, hogy közeledni próbáljak felé. Biztosan tudtam, hogy felesleges. Halálra volt rémülve, és úgy nézett rám, mint egy idegenre. Persze érthető volt, de még mindig én voltam az. Ha akartam volna, már rég megöltem volna. De nem akartam. Szavai nem könnyítettek a helyzeten, sőt, csak egyre ridegebbnek és távolabbinak éreztem magamtól. Amikor azonban az általa elképzelt összeesküvés elméletet vázolta fel, egy pillanatra elborult az agyam. Hirtelen nekem is idegennek tűnt a fiú. Mintha nem ezzel a sráccal feküdtem volna le és mintha nem vele ülnék most egy randin. Ha még egyáltalán ezt annak lehetett nevezni egy nagy adag jóindulattal is.
- A barátnőmmel? A vadat? - húztam fel a szemöldököm és igyekeztem higgadtan beszélni, hogy ne dramatizáljam még jobban túl a dolgot. - Nem a barátnőm. És ha adsz egy esélyt, akkor elmesélem az egészet. Csak kérlek... Jason. Hadd magyarázzam meg! - kérleltem a fiút. Arcán nem láttam enyhülést. Néhány pillanatban nevetségesnek éreztem magam, amiért egy halandót kérlelek, hogy ne utáljon. Hisz utáljon csak, ha akar, bár jobban tenné, ha nem. A saját testi épsége érdekében. Legalábbis ez az, amit gondolnom kellene. De valamiért feldühített a tudat, hogy idejött ez a Hanna Beth nőszemély és egyszerűen ráveti magát szegény fiúra, akár egy tepsi gőzölgő piskótára. Tudtam, hogy egy darabig nem fog visszatérni a nő. De hogy nem ez volt az utolsó alkalom, hogy szembe találtam magam vele, abban is egészen biztos voltam. Arcomat egy nagy sóhaj után tenyerembe temettem, majd tincseimet a fülem mögé igazítottam. Jason egy pillanatra sem látszott megbékélni, vagy legalább esélyt adni a magyarázatra. Persze nem is nagyon lehet ezt megmagyarázni, legalábbis úgy, hogy egy halandó ép ésszel felfoghassa, de én szerettem volna megpróbálni. Jess nem mutatott hajlandóságot. Az égre bámultam és csak vártam, hogy történjen valami. Ültünk egymással szemben akár tíz perce is, mikor újra egymásra pillantottunk. Sosem fogom elfelejteni azt az undort, mely az arcára ült ki. Undorodott tőlem, és talán még magától is, amiért valaha is hozzám szólt és hozzám ért. Felálltam és átültem mellé. Megfogtam a kezeit és akárhogy is próbálta volna elvenni őket, nem tudta volna, hisz kezeim biztosan fogták az övéit.
- Annyira sajnálom. Csak egy lehetőséget hagytál. - néztem rá bocsánatkérően. Szemében még az előzőeknél is nagyobb félelem látszott megcsillanni, de én csak megfogtam lágyan az arcát és a sajátommal szembe fordítottam. Tekintetem mélyen az övébe fúrtam, mígnem íriszei üvegesen bámultak az enyémekbe. - Nem ismerjük egymást. Soha nem találkoztunk. És soha nem hallottad még a Haven Rose Johnsen nevet. Csak két idegen vagyunk. Amint felállok innen, te hazamész és elfelejtesz mindent, ami velem kapcsolatban történt. A vámpírokról szóló mesék csak kitalációk. És éled tovább az életed, ahogy eddig tetted. A vér a pólódon csak azért van, mert eleredt az orrod vére. De már jól vagy. Érthető voltam? - kérdeztem végül. Aprót bólintott, majd ahogy felálltam mellőle a padról, szemeiből újra értelem sugárzott és jókedvűen nézett rám. Mint egy idegenre. A félelem nem hagyta nyomát az arcán. Ahogy vártam. Nem szerettem az igézéshez folyamodni, de néha nem volt más kiút. Ebből pedig találnom kellett egyet. Egyébként is, mit gondoltam, amikor azt reméltem, hogy normális, emberi életet élhetek egy halandóval? A naivitás, Rose, megint. - gondoltam magamban bosszúsan, miközben hazafelé vettem az irányt.

Vége.
Köszönöm a játékot!! :]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 2:26 pm

- Még hogy hihetetlen? Ez egy agyrém. – motyogtam inkább magamnak, mint Rose-nak, és úgy éreztem magam abban a pillanatban, mint egy horror film egyik szereplője, aki egész idő alatt menekül az aktuális gyilkos elől, a védtelen áldozat szerepét betöltve. Egyébként vicces, hogy beugrott, de miután eddig sem tartottam túl említésre méltónak a nyálas vámpír filmeket, nos, ezután még inkább hanyagolni fogom őket. Ahogy most elnézem a velem szemben ülő igaz vérszívót egyáltalán nem olyannak látom, mint azokba a bugyuta szerelmes darabokban. El sem tudom hinni, hogy egy hajszálnyira voltam attól, hogy érzelmeket tápláljak feléje, miközben ő végig azon volt, hogy megöljön. Hogy ezt honnan veszem? Nem hiszem, hogy egy ilyen lény pont egy elcseszett emberpalántát szemelne ki magának, aki valljuk be, számára csak az étel szerepét töltheti be, a társát egy életre aligha. Mégis hogy nem vettem észre? Végül is az együtt töltött éjjelen belém harapott, és különben is, hidegebb volt minden érintésem alkalmával, mint azt én alapjába véve megszoktam. Hát persze, miivel ő már valójában halott. Ahogy ez a felismerés is elért az agyamhoz ismét nehezemre esett visszafogni a hányingerem, és muszáj volt elkapnom a nőről a tekintettem; egy halottal feküdtem le. Ennél émelyítőbb gondolat azt hiszem aligha juthatna bárkinek az eszébe. Az oké, hogy a másik önmagát 25 évesnek mondja, és kívülről talán még annyinak se néz ki, de valójában lehet már a 300. szülinapját is megélte.
Mikor valaminek a megbűvöléséről beszélt ismét a nő felé pillantottam, aki az ujján lévő gyűrűt vizsgálgatta a szemével. Na igen, észrevettem, hogy nem igen veszi azt le magáról, de azt hittem, hogy csupán valami családi ékszer lehet, de úgy tűnik igencsak mellé lőttem e tekintetben. ha pedig már ott tartunk, hogy megbűvölték, valószínűleg a boszorkányok létezése sem csak a mesekönyvekben tény, hanem a valóságban is, és ki tudja ezek után még milyen lényeg vesznek körbe minket embereket. Lehet az itt tartózkodó személyek nagy része is valami természetfeletti teremtmény, és ki tudja, talán a legközelebbi barátaim is rejtegetnek valami ilyennel kapcsolatos titkot előttem.
- Jason. Csak a barátaim hívnak Jess-nek, és láthatóan téged aligha ismerlek. – javítottam ki a nőt a megszólításomat illetően, és valóban, fogalmam sem volt, hogy ki, vagy legfőképpen mi az ami velem szemben ül. Azt persze már felfogtam, hogy egy vámpír, de azon kívül semmit sem tudok róla.
- Ezt jól kiterveltétek a barátnőddel. Már uncsi a sima emberölés mi? Izgalom kell… előbb játszotok a kiszemelt vaddal, csak aztán ölitek meg? –fakadtam ki, és az sem érdekelt, hogy ha erre azon nyomban megöl, vagy ki tudja mit csinál velem. Egyébként is védtelen vagyok vele szemben, szóval ez már a helyzetemen nem változtat. Egyértelműen ismerték egymást azzal a Hanna Beth nevű vérszívóval, és nem volt nehéz kirakni, hogy az efféle lényeknek mi dolga lehet egy magamfajtával.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 2:39 pm

Jason and Rose
Sosem fogom elfelejteni azt a pillanatot, mikor Jason szeme kipattant és lassan elméje megvilágosodni látszott. Tudatosultak benne az imént történtek, láttam, ahogy szemei előtt lepereg az együtt töltött éjszaka és azonosít azzal a szörnyeteggel, akikről a mesék szólnak. Nem tévedett nagyot. Nem csillog a bőrünk, ha a napra lépünk, és íriszeink nem változnak gyömbérszínűre, ha állatvéren élünk, mint abban a nevetséges Alkonyatban. Vérszomjunk csillapíthatatlan, fő ellenségeink - többé-kevésbé - a farkasok, és bizony, ölünk azért, hogy életben maradhassunk. Ennyi stimmelt. Annál azonban sokkal szörnyűségesebbek vagyunk, mint ahogy azt a filmek mutatják. De mégis hogyan kellene ezt közölnöm Jasonnel? Ugyan rájött magától, de illett volna valamit mondanom. A felsőmön lévő lyukra nézett, én pedig reflexszerűen kaptam hasamhoz a kezem. Hűlt helye sem volt az imént még tátongó sebnek.
- A vérem. - válaszoltam szűkszavúan, miközben bólintottam. - Tudom, hogy hihetetlen az egész. - folytattam halkan. Persze, hogy hihetetlen. Talán gyermekkorában hallott a vámpír történetekről, általánosban ezzel ijesztgették egymást, ott alvós bulikon pedig tovább fűzték a meséket. Akkor még mind csak egy álomvilágban éltek, az igazságot fikciónak gondolva. Az a fikció viszont valóságosabb, mint az az élet, melyet eddig élt. Valójában, szörnyűséges lehet rádöbbenni 20-21 év után, hogy mindezidáig hazugságban éltél, és feldolgozni valami olyan sorsfordítót, mint azt, - tegyük fel - hogy a nő, akivel nem rég ágyba bújtál egy vámpír. Bármely pillanatban eltörhettem volna a nyakát, szárazra szívhattam volna a testét és eláshattam volna a többi hulla mellé, melyeket a Mystic Falls melletti erdő avarszintje alatt rejtettek el a vámpírok - köztük én is. A nappal kapcsolatos észrevételére felemeltem bal kezem, melynek középső ujján egy aranygyűrű díszelgett apró kővel a közepén.
- Meg van bűvölve. Megóv a napfénytől. - vallottam be csendesen. Arca mindvégig hitetlenkedő volt, és egy pillanatra sem látszott megnyugodni, sőt. Egyre több félelem és kétség jelent meg ábrázatán, melyre muszáj voltam reagálni. Megköszörültem torkom és lágyan ráemeltem tekintetem. - Nem kell félned Jess! Lehet, hogy nem hangzik túl megnyugtatóan, - habár annak szánom - de ha ártani akartam volna neked, már rég megtettem volna. Minden felmerülő kérdésedre válaszolok, csak kérek ne félj! - folytattam. Még inkább riadtnak tűnt, melyre én csak egy nagy sóhajjal válaszoltam, miközben lehunytam szemeimet. Hirtelen eszembe jutott, hogy van még egy képességünk, melytől nem hemzsegnek a buta vámpíros filmek. Méghozzá az igézés. Biztosan tudtam, ha Jason nem enyhül, alkalmaznom kell majd. Minden esetre reméltem, hogy erre nem kell sort kerítenem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptySzer. Jún. 20, 2012 6:32 pm

Hiába próbáltam követni az eseményeket magam körül, egyszerűen minden erőm elfogyott már. A Beth által feltett kérdés volt az, ami végül tudatosította bennem azt, hogy az a nő akivel nemrég ágyba bújtam, tulajdonképpen egy ugyanolyan lény mint ő. Egy vámpír. Még mindig nem voltam képes teljesen elfogadni azt a tényt, hogy ezek a lények léteznek, ám mégis olyan tiszta bizonyítékom volt rá, hogy azokat már képtelen voltam figyelmen kívül hagyni. Sajnos Rose válaszát már nem hallottam, ha egyáltalán hangzott is el a szájából valami, hiszen innentől bármennyire is próbáltam nyitva tartani a szemem nem ment, és elsötétült minden.
Mikor ébredezni kezdtem valami fanyar, mégis édeskés íz terjedt szét a számban, és csak akkor rémültem meg igazán, mikor realizálódott bennem az, hogy ez nem más, mint a vér íze. Mintha a korábban rajtam úrrá levő erőtlenség egy-kettőre semmivé vált volna, és úgy pattantam föl arról a valamiről amin feküdtem, mintha az tűvel lett volna kipárnázva. Abban a pár pillanatban, míg próbáltam fölfogni azt, hogy egyáltalán élek, sikerült szememmel körbepásztázni a körülöttem lévő tájat, ami igencsak ismerősnek hatott. hamar rájöttem, hogy még mindig a parkban vagyok, ám annak egy sokkal jobban látogatott részén, és azt is megállapítottam, hogy nem sokáig lehettem eszméletlen, hiszen a nap még mindig úgy ragyogott, mint mikor Rose-al megérkeztünk ide. Ekkor csapott belém a felismerés, hogy ő is ott van, és ezzel egyidőben a történtek képkockái is felsejlettek előttem, melynek hatására szemem kissé elkerekedett, és ösztönösen a még mindig sajgó nyakamhoz kaptam, ahol sebnek már szinte nyoma se volt, ám a vér a pólómon jelezte, hogy bizony nem képzelődtem a harapást illetően. Mindeközben hallottam, ahogyan Haven valami olyasmit mond, hogy ne félek tőle, de azt hiszem ezzel a kéréssel elkésett. Először őszintén szólva legszívesebben faképnél hagytam volna, de válaszokat akartam a kérdéseimre, már pedig abból jelen pillanatban volt sok, így a hozzám nem illő megfutamodás helyett inkább pár pillanat hezitálás után helyet foglaltam a Rose-al szembeni padon. Egyszerűen képtelen voltam ránézni, de amikor mégis irányába keveredett a területem, már nem csak a szép nőt láttam benne, akivel őszinte reményeim szerint, akár több is kialakulhatott volna, hanem egy ragadozót, aki ki tudja hány emberéletet kiontott már. Csak ha erre gondoltam kavarogni kezdett a gyomrom, és még mindig a nyakamat tapogattam azt a sebet keresve, amit az a másik lény ejtett rajtam, ám az már tényleg nem volt ott.
lassan jutottak eszembe a pontos részletek, azonban az tisztán előttem volt, ahogyan a most velem szemben ülő nőnek egy fadarab állt ki a hasából, ám ezt most már maximum a másik fölsőjén tátongó lyuk bizonyíthatta.
- Mégis hogyan gyógyultam meg én nem..én nem vagyok..az.. – kezdtem, de rájöttem, hogy még nem vagyok képes ezzel az üggyel kapcsolatban egész mondatokban beszélni.
- A véred igaz? Ezért érzek vért a számban. – raktam végül össze az elmémben ezzel a csodálatos gyógyulással kapcsolatos darabkákat, és még mindig nem voltam képes felfogni az egészet. Ekkor jöttem rá, hogy az a banya, akit mindenki bolondnak néz, sosem beszélt hülyeségeket, amikor az itt élő természetfeletti lényekről beszélt, és valójában mi vagyunk bolondok, akik nem hittünk neki. Persze hogyan is hittük volna el, hogy a napon csillogó bőrű lényekkel élnek együtt, hiszen ki látott már ilyet, de ezek a lények, a vámpírok tényleg léteznek, és ki tudja, ezek után már a vérfarkas mesét is lehet, hogy bevenném.
- A nap. Nem árt neked a nap. – szólaltam meg végül ismét teljesen más témába belecsapva azzal szemben, amit az előbb ejtettem ki a számon, de nem csak az elmondott mondatok voltak összefüggéstelenek, hanem a gondolatok is a fejemben. A nap ártó hatása minden vámpír filmben megtalálható, és arra gondoltam, ha a régi Drakula filmekből merítek ihletet, valamivel közelebb kerülök a valósághoz.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyKedd Jún. 19, 2012 10:09 pm

Jason and Rose
A húsom szinte égett a karótól, minden egyes szálkától, mely a karóból kiállt, mind több ezer, sőt, több millió sejtemet pusztította el. Mind áramütésként sokkolta testem, és az erő, mellyel kitéptem magamból a gyilkos fadarabot, csak még több fájdalmat szabadított fel. Habár csak rövid volt ez a mindent megsemmisítő érzés, nem gyászolhattam magam túl sokáig. Amint felnéztem Hanna Beth-et pillantottam meg, karjaiban Jason-nel, ajkain pedig a fiú vörös vére csillogott. Jess arca sápadt volt, és látszott rajta, hogy nem sok minden tartja már életben. Jól megcsapolta az a némber. Összeszedtem minden energiámat és feltápászkodtam a földről, a nőhöz suhantam és eltörtem a nyakát. Jason-t a karomba kaptam és a park egy forgalmasabb helyére vittem. Ott egész sok ember ücsörgött, akik mind aggódva nézték a fiút. A nyakán tátongó seb nem volt látható más számára, mivel a hozzám közelebbi oldalon volt, és felém biccentett feje is segített az elrejtésében. A vérszag azonban iszonyatos volt. A nő kérdése kavarogott a fejemben, melyre okkal nem válaszoltam. Alig bírtam ki, hogy ne harapjak Jason nyakába én is. Hasamon a seb már apróra húzódott össze, ám még így is viszonylag bőven folyt a vérem. Ujjammal végighúztam a saját véremen és a fiú szájába dugtam ujjam. Reméltem, hogy ennyi elég lesz ahhoz, hogy hamar rendbe jöjjön. Lefektettem a padra, lábát kissé megemeltem, hogy a kívülállók számára ájulásnak tűnjön a dolog. Jason nem nagyon tűnt hajlandónak, hogy magához térjen, így fölé hajolva sebet ejtettem csuklómon és szájába nyomtam azt a részét a kezemnek, melyen kiserkent a vérem. Néhány másodperc után elvettem a kezem és sietősen letöröltem a vért a szájáról, nehogy más is meglássa. Nem telt bele sok időbe, hogy felkelt. Amíg azonban távol volt, folyton azon kattogtam, hogy mit kellene mondanom neki. Hogy mondjam el egy halandónak, hogy vámpír vagyok? Bár úgy sejtettem, hogy magától is kiderítette, hisz nem igazán volt más reális opció. Már ha ez reális egyáltalán. Aki azonban Mystic Falls-ban nő fel, az ismeri a hátborzongató történeteket a vámpírokról, és talán mindig ott motoszkál bennük, hogy mi van, ha. Lassan kinyitotta szemeit, én pedig igyekeztem megelőzni a beszédben.
- Jason, hallgass meg! - néztem ré kérlelően. - Nem kell félned tőlem. - próbáltam győzködni. Azt vártam, hogy elrohan, ordít, vagy elájul, szóval fel voltam készülve a legrosszabbra. Be kellett, hogy valljam, tartottam tőle, hogy mit hoz a beszélgetésünk. Már ha egyáltalán lesz.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 2:49 pm

Először kissé gyengébben próbálkoztam eltaszítani a nőt, hiszen csak nem eshetek neki teljes erőmmel, ám mintha egy sziklát akartam volna puszta kézzel arrébb tenni. Ekkor szólalt meg Rose, hogy engedjen el, és hogy majd ketten elintézik, ám abban a pillanatban időm sem volt elgondolkodni azon miről is beszélhetnek, mivel egy szúró fájdalmat éreztem a nyakamban. Hasonlított arra, mint mikor Haven kissé hevesen a nyakamba harapott, ám ez sokkal erőszakosabbnak hatott, mint az akkor, de szerencsére hosszát tekintve talán még fele annyi se volt. Egy szempillantás alatt eltűnt rólam az idegen nő, és mire hátra fordultam már a másikkal viaskodott. Kezemet mindenközben ösztönösen a nyakamhoz kaptam és hamar megéreztem a vérem a kezemen, ám mielőtt ezt fölfoghattam volna hihetetlen sebességgel indultunk meg Rose-al a parkból kifelé, de egyszer csak megszűnt a levegő süvítése a fülem mellett, és újra megálltunk. Elkerekedett szemmel néztem a földön fekvő nőt, akinek egy hatalmas fadarab állt ki a hasából, míg Beth kaján vigyorral az arcán, szinte gyönyörködött a látványban.
- Rose! – kiáltottam el magam, amikor a nő kitépte az őt megsebző fegyvert magából, mire fájdalmasan fölordított. Kezdtek a puzzle darabok összeállni bennem a történtek alapján, ám teljes képet ezen pillanatok alatt még nem sikerült összerakni. Éppen a még mindig fájdalmakkal küzdő nő fölé akartam hajolni, amikor a másik jelenlévő valósággal fölkapott és valósággal arrébb hajított. Szinte minden porcikámban fájdalmat éreztem, és magamtól mozdulni sem tudtam. Rose felé próbáltam pillantani, ám ekkor Hanna ismét ott termett, és miután fölemelt a földről magához szorított, és a nyakamba harapott. Ezúttal sokkal élesebben éreztem a fájdalmat, és minden erőmet összegyűjtve próbáltam szabadulni, de egyszerűen nem ment. A másodpercek előrehaladtával egyre gyengébbnek éreztem magam, ugyanakkor az idő is elkezdett lassulni. Fejemben kavarogtak az elmúlt pár perc történései és a darabok ezúttal már egy teljes képet rajzoltak elém. A harapás, a természetfeletti erő, a karó… egyetlen dolog jutott eszembe, ez pedig a vámpírok. Minden stimmelt, amit csak a filmekben lehet erről tudni. Olyan lehetetlennek tűnt az egész, de a nyakamban lévő fájdalom csak még inkább megerősítette bennem azt, hogy bizony nem képzelődöm. A szemem előtt már kezdtek összemosódni a színek, és valahogy Haven alakját sem sikerült kivennem. Ebben a pillanatban azonban vége lett a fájdalomnak a nyakamban, és úgy távolodtak a nő fogai onnan, mintha egy darabot téptek volna ki belőle. Ha nem tart még mindig Beth a kezében valószínűleg tehetetlenül zuhantam volna a földre, ám még mindig makacsul szorított magához.
- Mond csak Haven, nem kérsz egy kicsit? Mondjuk már biztos megkóstoltad. Ritkán fogni ilyen finom falatot. – hallottam magam mögül csengni a támadó hangját, amelyből áradt a fölényesség, és a gúny, majd mintha Rose-t láttam volna ismét magam előtt.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 1:31 pm

Jason and Rose
Nos, szögezzük le, gyűlölöm a titkokat. Gyűlölöm őket megtartani, elmondani, megtudni. Mindent utálok velük kapcsolatban. A kialakult feszültséget, a sebesen kattogó agyakat, a másik arcáról lesütő csalódottságot vagy meglepettséget, mind fárasztó és felesleges dolog. Ha még ember lehetnék, akkor sosem titkolóznék. Megmondanám a fiúnak, ha szeretem, azt is, ha nem, azt, hogy kivel találkoztam, és azt is, ha nincs kedvem vele összefutni. Az emberi élet túl rövid ahhoz, hogy egy percet is elpazaroljunk a bűnösség és titkolózás oltárán. Azonban mivel már 125 éve nem voltam halandó, megtanultam kezelni a titkokat. Máshogy nem is létezhetnék, hisz nem kürtölhetem világgá mivoltomat. Ebben a pillanatban viszont újra embernek éreztem magam, hisz egy olyan dologra készült fény derülni, mely mindent megváltoztat. Jason-nek nem volt szüksége arra, hogy szembesüljön az igazsággal, de amint Hanna Beth mögé lépett, a fiú fejét nem épp finoman megtámasztva, tudtam, hogy nem tréfál. Jess kérdéseire nem adtam választ, hisz ez nem egy olyan dolog, amit csak úgy kibök az ember, majd mindenki tudomásul veszi és megy minden tovább.
- Engedd el. - kezdtem higgadtan beszédemet a nőre pillantva. - Semmi szükség erre itt. Ezt ketten fogjuk elintézni. - beszéltem tisztán, érthetően a nőnek. Az azonban nem kívánta a karjaiban tartott fiút elengedni, sokkal inkább belekóstolni. A nyakába harapott, ám nem volt egy egész másodperce sem Jess vérének ízét élvezni, mert kitéptem Jess-t a nő kezei közül és rávetettem magam a nőre. Nem igazán volt időm mérlegelni, hogy talán az lenne a legjobb, ha elhúzunk Jason-nel olyan gyorsan, ahogy csak tudunk, vagy kiengedem fogaim, hagyom sötét ereimet kidagadni és letépem a nő fejét. Kézen fogtam a fiút és vámpírsebességgel kezdtem a parkból rohanni, ám hirtelen ismét előttünk termett Hanna Beth, én pedig belerohantam a kezében tartott karóba. Ziháltam, összeestem, miközben próbáltam tudatosítani magamban, hogy pontosan hol is ért a karó. Elég nehezen ment, tekintettel a fájdalomra, mely villámcsapásszerűen nyilalt belém, vérem folyni kezdett, és közben Jason-re is próbáltam figyelni. Már biztos voltam benne, hogy meg fogja tudni az igazat, csak miért éppen így? Huss, bele a közepébe. Kezeimmel a bemeneti nyílást próbáltam kitapogatni, majd lassan rá is leltem, a gyomromban. Összeszedtem minden bátorságom, összeszorítottam fogaimat és egy fájdalmas ordítás közepette kitéptem magamból a fadarabot.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 11:58 am

Hamar elért a felismerés, hogy bizony a két nő, akinek jelen pillanatban a társaságát élvezem ismerik egymást, főleg azután, hogy Hanna helyett Rose árulta el végül a másik nevét. A kézfogás így elmaradt, és kissé zavartan engedtem magam mellé a karom, melyet már egy ideje a szemben lévő nő felé tartottam, ám olyannyira meglepett az, hogy a randipartnerem ismeri őt, hogy azt egy darabig még előre nyújtva tartottam.
- Örülök, hogy találkoztunk. – mondtam valamit, amit talán ilyenkor szokás mondani, de eközben végig hol ide, hol oda kaptam a fejem, és Haven arckifejezését látva gyorsan leszűrtem, hogy mégse örülök annyira neki. Beth arcáról is próbáltam leolvasni valamit, ám az csak egy kedves mosolyt öltött magára, ami számomra inkább hatott gúnyosnak, mint a mosoly valódi céljának, az örömnek megfelelőnek. Szinte vágni lehetett a levegőt körülöttünk, és hiába akartam mindent tudni nem éreztem idejét annak, hogy megkérdezzem miért is ilyen feszült a hangulat a két hölgyemény között. Bár csupán pár szót váltottak eközben, de az mind mintha perc hosszúságúra nyúlt volna, és most először életemben feszültnek éreztem magam két nő társaságában. Sok dolog eszembe jutott, talán Rose elszerette a nő pasiját, megpofozta valami bulin, elhoppolta előle a szépségkirálynőnek járó koronát még a középiskolában, de a hangulatból ítélve valószínűleg valami komolyabb történhetett. Bár ki tudja, míg a férfiak maximum akkor ugranak egymásnak ha a legnagyobb szerelmük a tét, addig a nők már akkor is képesek fölvenni a kesztyűt a véletlenül ugyanolyan fölsőt lát egy másikon. A lényeg, hogy sosem értettem ezt a viselkedést köztük, ám nem is akartam, most meg pláne nem, és csak azon törtem a fejem, hogy hogyan is mehetnénk el minél gyorsabban innen anélkül, hogy közben elindítsuk a harmadik világháborút. Rose-on is úgy látszott, hogy ugyanerre készül, és a szorítás ami a kezemet érte már-már meg is lepett, hogy hogyan lehet egy nőnek ekkora ereje, de mikor se szó se beszéd valósággal magával rántott a kifelé vezető ösvény felé jobbnak láttam csöndben követni őt. Ekkor hirtelen megint Beth-el találtuk szembe magunkat, és kissé ekerekedtek a szemeim a meglepettségtől, hiszen fogalmam nem volt, hogy hogy volt képes előttünk teremni, amikor az imént még mögöttünk volt, de amikor még mindig azzal ált elő, hogy tudok e Rose titkáról már tényleg abszolút összezavarodtam. Miután az elégedett mosoly csakugyan nem akart az idegen arcáról eltűnni töretlenül néztem kérdően Haven-re, aki a világért sem akart föltekinteni rám.
- Mégis milyen titokról? – kérdeztem végül bizonytalanul, majd immár a testemmel is a kezemet szorongató nő felé fordultam, és nem tudtam belül eldönteni, hogy én akarok e tudni arról a bizonyos titokról, vagy hagyjam a fenébe, és inkább vágjam ki magunkat valahogy ebből a szituációból. Ekkor éreztem, hogy az eközben mögöttem álló Hanna Beth a vállamra teszi a kezét, majd arcával közelebb hajol hozzám, és már ott tartottunk, hogy a nyakamon éreztem, ahogyan levegőt vesz.
- Rose? – kérdetem immár kis ijedséggel a hangomba, majd szokásomtól eltérően el akartam tolni magamtól a hozzám túl közel bújó idegen nőt, ám az sehogysem akart menni.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Park
» Park
» Park
» Jurassic park
» City Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros-