world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 4 EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:53 pm

Jason and Rose
Mivel lényegében mindegy volt, hogy hova megyünk, csak innen el, hamar lelkesen rábólintottam a mozira. Mosoly terült el arcomon, majd felpattant helyéről és én is felálltam. Végül egy puszit is kaptam, melyet valószínűleg megnyugtatásképp szánt. Megsimítottam arcát és viszonoztam a puszit, én azonban ajkaira nyomtam egyet. Hirtelen egy női hang szólalt meg mögülünk. Méghozzá Hanna Beth Richardson-é. Azé a nőé, aki férjének fejét az asszony szeme láttára távolítottam el a helyéről. Hosszú történet volt, régre visszanyúló. Egy időben a szomszédjaim voltak, a férfit pedig magamba bolondítottam. Csúnya dolog, de ez van. Nem érdekelt, hogy ott a felesége, Hanna Beth. Az arcába mosolyogtam, akárhányszor összefutottunk, pitét vittem Hálaadáskor és fagyit, ha túl sokat készítettem. Michael-el azonban egy ideig összejártunk, persze erről a nő mit sem tudott. Én változtattam át a férfit. Amikor Hanna Beth megtudta az igazat kettőnkről, épp náluk voltam. Kétségbeestem, bár nem tudom miért, hisz idősebb voltam náluk és pillanatok alatt eltehettem volna őket láb alól. Nagy kétségbeesésemben, alaptalan dühtől tajtékozva léptem Michael-hez, és téptem le a fejét. Hanna Beth nekem támadt, ám én gyorsabb voltam és kimenekültem a házból. Nem tudtam, hogy ő is vámpír lett. Mától azonban igen. Hangja nyugodt volt, ám mégis éreztem benne némi fölényességet. Egyértelmű volt, hogy Jason-re pályázik.
- Hanna Beth. Micsoda véletlen! - szólítottam meg, mikor Jason a nő nevét kérdezte. Eközben megszorítottam a fiú kezét, hogy maradjon mellettem. Hátul ott motoszkált a fejemben, hogy Jess a barátnőjeként mutatott be, bár az jelen esetben csak annyit jelentett, hogy helyzetünket még inkább nehezebbé tette, hisz nyilván bosszút akar a nő.
- Haven. - bólintott a nő, miközben egyszerre tűnt meglepettnek és boldognak a találkozás miatt. Persze könnyedén átláttam a dolgot, egyáltalán nem a találkozásnak örült, inkább az arcomról leolvasható feszültségnek, melyet ő generált. - Azt hittem nem hiszel a véletlenekben. - mosolygott tovább, majd közelebb lépett. Egy gúnyos mosollyal válaszoltam és a parkból kivezető út felé léptem, miközben úgy szorítottam a mellettem álló fiú kezét, hogy talán még fájt is neki. Mindegy volt, csak ki kellett jutnunk. Elindultunk, pontosabban elkezdtem magam után ráncigálni Jason-t, de Hanna Beth előttünk termett. Fantasztikus, máris kezdi a vámpírkodást. - gondoltam bosszúsan. Pontosan ezért nem akartam ide jönni. - És mondd csak! - szólalt meg idegesítően higgadt hangon a nő. - A fiúd... Jason... - folytatta, miközben a mellettem álló Jess-re mosolygott bájosan. - Tudja a kis titkodat? - kérdezte még mindig ugyan azzal a kedves mosollyal az ajkain. Legbelül forrtam a dühtől, átkoztam a nőt, és legszívesebben ott, helyben kitéptem volna a szívét, és még talán a vérét is megittam volna, csak hogy megkoronázzam a pillanatot. Jason jelenléte azonban nem tette lehetővé. Tekintetét éreztem magamon, de nem volt merszem ránézni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 4 EmptyVas. Jún. 17, 2012 1:23 pm

Haven a csók alatt végig felszültnek tűnt, és mikor véget ért, úgy fordult felém, mintha mindaz meg sem történt volna. Én őt egy erős és határozott nőnek ismertem eddig, de mintha ez az állattámadásos sztori jóval inkább megrémítené őt a kelleténél. Ez abból is lejött, hogy még arra is visszakérdezett, amit én egyértelműen poénnak szántam, hiszen miféle lényekkel is kellett volna nekem megküzdenem, pár lepkén meg bogáron kívül persze, ahhoz, hogy leszedjek néhány szál virágot egy elhagyatott parkban. Azt meg ezek után már pláne nem akartam vele közölni, hogy még egy sejtelmes árnyék is megjelent mögöttem, amit valószínűleg csak beképzeltem, mert akkor félő volt, hogy azonnal fölpattan, és engem faképnél hagyva rohan el erről a helyről.
- Szerinted Rose? Nincs itt semmi, csak vicceltem. – próbáltam megnyugtatni a nőt miközben egyik kezét az enyém közé fogtam, és kedvesen simogatni kezdtem azt. Persze én is elismerem, hogy azok az állattámadások igen is komolyak voltak, és ténylegesen belehalt pár szerencsétlen erre járó abba, de nem éppen hinném, hogy fényes nappal bármilyen vadállat is ide tévedne a közeli erdőből.
- Persze, ha szeretnéd elmehetünk. Mit szólnál egy mozihoz? Állítólag most adnak valami jó vígjátékot. – vetettem föl az ötletet, miközben széles mosolyra húztam a számat, és reméltem, hogy majd Rose lassan megnyugszik. Egyáltalán nem szerettem volna, hogy feszéjezve érezze egy pillanatig is magát, így röviddel ezután föl is pattantam, majd miután ő is ugyanezt tette kedvesen átkaroltam, és még egy puszit is adtam az arcára közben. Reméltem, hogy ettől majd megnyugszik, és nem fog rémeket látni legalább addig amíg kiérünk vissza a városba. Egyébként is, nem vagyok az az ijedős fajta, ha valami elénk ugrana találnék rá módot arra, hogy ártalmatlanná tegyem azt. Egyszer már egyébként volt ilyenre példa, nem is olyan régen, mikor a haverokkal a hegyekben túráztunk, és egy arra tévedt farkas a mi grillhúsunkat szemelte ki a vacsorájának. Persze akkor az a bizonyos nyársbot sokat segített az elűzésében, most pedig az azóta a kulcscsomómon hordott bicska lenne az idézőjeles kardom a küzdelemben.
- Hova ilyen gyorsan? Hisz még csak most érkeztetek. – szólalt meg mögülünk egy női hang, amire ösztönösen hátra kaptam a fejem, és meglepődve néztem őr, hiszen eddig a jelét sem láttam annak, hogy bárki is lenne itt rajtunk kívül. Mivel nem akartam bunkó lenni, hamar vissza is fordultam felé, miközben ugyan már nem karoltam át Rose vállát, de a kezét még mindig fogtam.
- A barátnőm kissé fél az állattámadásoktól. Magának sem kéne itt egyedül mászkálnia. – válaszoltam illedelmesen, miközben elért hozzám a felismerés, hogy Rose-t a barátnőmként mutattam be mire le is néztem rá egy pillanatra, de rögtön vissza is zökkentem a szóban forgó témához.
- Egyébként Jason vagyok. – nyújtottam az idegen felé a kezem, és vártam, hogy ő is bemutatkozzon nekünk.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 4 EmptyVas. Jún. 17, 2012 11:26 am

Jason and Rose
A parkba lépve tudtam, hogy valami nincs rendben. Nem tudtam még mi, de azt igen, hogy valami rossz fog történni. De mégis hogy magyarázzam meg ezt egy halandónak? Igyekeztem természetesen viselkedni, de orromra és fülemre még az általánosnál is nagyobb figyelmet szenteltem. Minden apró zaj, nem oda illő illat hatására szétnéztem, melyet Jason valószínűleg csak paranoiának könyvelt el. Kijelentésén elmosolyodtam, bár nem túl őszintén.
- Hát, reméljük, Jason. - futott tovább mosolyom, melyre valódiságot erőltettem. Normál esetben nem tartanék semmitől, de most azért volt bennem egy kis félsz. Hogy pontosan miért, azt nem tudom. Rendben van, hogy nem akarom beavatni Jason-t, de hát ő csak egy ember. Ha megtudja, majd megigézem és megy minden a rendes kerékvágásban tovább. Magamra hagyott egy pillanatra, mely inkább egy fél napnak tűnt. Néztem, ahogy elsétál, lazán, félelmet nem ismerve. Lehunytam szemeimet, hogy még inkább a hangokra koncentrálhassak. Közben igyekeztem semmire nem gondolni, ami elvonhatná a figyelmem. Őszintén, ez elég nehezen ment, hisz amióta találkoztunk nem nagyon tudtam másra gondolni, mint együtt töltött éjszakánkra. Arra, hogy véletlen megharaptam, és nem igéztem meg. Talán hiba volt, de úgy gondoltam, betudja a szenvedélynek és a hevességemnek. Hirtelen kipattant a szemem, mikor suhanást hallottam meg. Vámpír. Fényes nappal. Közben Jason illatát is közelről éreztem, de a frászt hozta rám, amint mögülem nyúlt át egy csokor virággal.
- Köszönöm. Nagyon figyelmes vagy. - mosolyogtam rá, bár utolsó szavai megrémisztettek. - Vagy úgy. Milyen lényekkel? - mosolyogtam továbbra is. Szegény fiú ha tudná milyen veszélyben van, talán soha többet nem jönne ki a lakásból. Vagy a szobából. Vagy az ágyból. Nem mintha odabent biztonságban lenne. Még a saját ágyában sem, tekintettel arra, hogy már osztotta meg fekvőhelyét egy vámpírral. Sóhajtottam, majd kissé gondterhelten szólaltam meg.
- Jess, ne érts félre, de nem megyünk inkább valami más helyre? Tartok az állatoktól. - néztem szemeibe aggódva. Senkivel nem volt kedvem összefutni, főleg nem harcolni. Talán kitépnék a szívemet, ha megtudnák, hogy egy emberrel barátkozom. Az étellel nem játszunk, vagy mi a fene. Persze részemről nem játék a kapcsolatunk, de más vámpírt csak a fiú vére érdekelne. Hisz ez az alaptermészetünk. Valószínűleg nekem is így kellene éreznem, de ha egyszer nem így van. - mondogattam aggodalmasan magamban.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 4 EmptyPént. Jún. 15, 2012 8:03 pm

Jason & Rose

Miután láttam egy kis hezitálást Rose-on, már ami a parkba való sétát illeti, kissé megbántam, hogy éppen azt ajánlottam föl, de én a város többi tagjával ellentétben nem tartottam veszélyesnek azt a helyet. Mióta megbélyegezték, mint egy afféle halál-parkot csak hébe-hóba jár arra valaki, pedig igencsak szép és nyugis hely az mindenki számára. Többször is voltunk már ott a haverokkal nappal, de még egy-egy éjszaka folyamán is, de soha nem futottunk össze egy medvével vagy üvöltő farkassal sem. Miután a másik fölállt a padról én is követtem őt ebben, és hamar a cél felé indultunk. Szerencsére ismertem annyira a helyet, hogy egy alig 10 perces sétát követően már meg is érkeztünk oda, és valóban, egy lélek sem volt a helyszínen. Csupán a kissé megerősödő szél süvítését, és pár éledező madár csicsergését lehetett hallani. A levegő is igencsak friss volt a sok zöldellő növénynek köszönhetően, és pár szál pipacs is díszelgett a zöld rengeteg között. Hamar áthaladtunk egy kedves kis hídon, ami egy mesterségesen ide generált tó fölött haladt el, ami ugyancsak szorgalmasan zubogott tovább a medrében.
- Szerintem ez pont, hogy inkább a nyugalom szigete, mint a vérmes vadállatoké. – törtem meg a lánnyal eközben kialakult csendet, és megállva egy pad mellett intettem, hogy foglaljon helyet, majd én is követtem őt ebben.
- Várj itt egy kicsit. – vigyorodtam el, majd miután egy gyors puszit nyomtam a másik arcára fölpattantam az ülőhelyről és elindultam a park egy kissé távolabb eső pontjába, ahol emlékeim szerint nemrég még színes virágok nőttek. Hamar kiderült, hogy jól emlékeztem, és egy elégedett vigyor jelent meg az arcomon, hiszen tudtam, hogy ezzel majd imponálhatok a nőnek, és hamar leszedtem belőlük egy kisebb csokorra valót. Már a vége felé jártam amikor egy árnyékot véltem fölfedezni mellettem, és csalódottan sóhajtottam föl, hogy Rose nem bírta ki, és végül utánam jött, ám mire odafordultam már senki sem volt ott. Gyorsan meg is ráztam a fejem, és elnevettem magam azon, hogy már megint képzelődök, pedig tengerész becsület szavamra, már közel egy hete nem is szívtam semmit. Végül úgy döntöttem, hogy egy kicsit más útvonalon indulok vissza a nőhöz, és majd hátulról lepem meg. Gyorsan vissza is értem és a csokrot elé rakva jelentem meg mögötte, majd miután átadtam azt visszaültem mellé a padra.
- Remélem tetszik. Ne tudd meg milyen lényekkel küzdöttem meg érte. – vicceltem el kicsit a dolgot, majd végül bátorkodtam egy érzéki csókot adni a másiknak, melyet nem szándékoztam egyhamar megszakítani.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Park Park               - Page 4 EmptyPént. Jún. 15, 2012 2:06 pm

Park               - Page 4 ParisParcMonceau
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Park Park               - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down

Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-
» Park
» Park
» Park
» Jurassic park
» City Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros-