world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Asztalok a Grillben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyHétf. Júl. 27, 2015 5:30 pm

Nagyon kicsit, alig láthatóan össze rezzenek mikor meghallom Enzo hangját. - Ezt majd még folytatjuk. Elmesélsz mindent, csókoloztatok már? Mióta ismered? - Amanda folyamatosan ezzel zargat miközben a vigyort nem lehet letörölni az arcáról. Ő a legjobb barátnőm, és pontosan tudja, hogy eddig nem nagyon voltam szerelmes, nem foglalkoztam fiúkkal, minden figyelmemet, időmet a sulira szenteltem. Most pedig belépett Ő az életembe, és megváltoztatott mindent. - Nincs mit folytatni, mert nincs semmi! - mondom halkan, és Enzo felé fordulok. Eléggé zavarban vagyok, mert szerintem Enzo mindent hallott a beszélgetésünkből, és nem tudom, hogy mit gondol magában erről az egészről.
- Öhm... Oké, és igen, kezdek. - mondom halkan és elveszem tőle a dákót. Nem vagyok profi biliárdos, csak annyit tudok amik néhány filmben illetve könyvben láttam, meg néha azért néztem ahogy a többiek is játszanak, de ebben a pillanatban egyből nem ugrik be semmi sem. Nem jut eszembe semmi, Enzo hatása alatt vagyok még, de muszáj össze szednem magam.
Oda sétálok az asztalhoz, Enzo tekintetét végig érzem magamon. Szerencsére a kezdő lökésem nem lett olyan béna, 4 golyó érintette az asztal szélét, és nem ment be egy golyó sem a lyukba, szóval jöhet Enzo, nem nekem kell folytatni, legalább nem fog mindenki engem bámulni. .

To Enzo
•• :3 •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyHétf. Júl. 27, 2015 5:07 pm


Sarah & Enzo




Loise-t magára hagyva, Sarah-t átkarolva indulunk meg a biliárd asztal felé, ahol a lány barátnői már igencsak lelkesen várnak minket. Végigmérem őket afféle pasis nézéssel és megállapítom, hogy Sarah jóval csinosabb, mint ők. És a helyzet az, hogy magabiztosabbnak és értelmesebbnek is látszik. Egy fél pillanatra elgondolkozom azon, hogy miért is gondolom ezt és lehet, hogy elfogult vagyok bizonyos érzések miatt, de csakhamar elhessegetem ezt a gondolatot magamtól. Felesleges ilyen hülye gondolatokon agyalni, aminek semmi alapja nincsen. Ugye?!
Elengedem Sarah vállát, majd a lányokra pillantok.
- Ó, egy kis biliárdban mindig benne vagyok, pláne ilyen kellemes és csinos társaságban - kacsintok Amandára, majd vetek Sarah-ra egy pillantást.
- Mit isztok? - fordulok a másik lány felé, akinek látom, hogy üres a pohara. Gyorsan felmérem a terepet, majd amíg Amanda kicsit félrehívja Sarah-t (ami persze egyből feltűnik), intek a pultosnak, hogy hozzon egy kört a lányoknak és persze nekem. Lassan elkezdem feltenni a golyókat, miközben a két lányra fülelek. Amanda megjegyzése kicsit meglep, és kiejtem az egyik golyót a kezemből, ami - valljuk be - egy vámpírnál elég szokatlan. Igyekszem nem hátrafordulni Sarah-ék felé, hanem mereven előre nézek az asztalra.
- Láttál már biliárd golyót? - vihog fel a másik lány, Lucy (?) és pajkosan elvigyorodik, miközben elkapja az elgurult golyót és a helyére illeszti.
- Nem, totálisan kezdő vagyok, úgyhogy azzal leszek, aki a tud játszani. Sarah? - fordulok meg és bájos mosollyal nézek a lányra. Ahogy a tekintetünk találkozik, elkomorodok és néhány másodpercig fogva tartom a tekintetét. Érzem, ahogy szikrázik körülöttünk a levegő és pár pillanatig megszűnik minden: a Grill hangzavara, a vendégek, a lányok. Csak nézem őt egy hosszú másodpercig, végül felé nyújtom a dákót.
- Kezdesz?
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyHétf. Júl. 27, 2015 4:01 pm

Nem foglalkozok a fecsegő nőre, hisz nem miatta vagyok itt, nem érdekel, csak is egy személy érdekel, és az Enzo. Végülis örülök annak, hogy itt egy lehetőség arra, hogy Enzo közelében lehessek.
- Háát... Fogjuk rá, hogy tudok játszani.- mondom mosolyogva, majd nézem ahogy mélyen a nő szemeibe néz. Furcsa ez az Enzo, lágycsengésű a hangja, kedves mosoly az arcán... Nem bírom levenni róla a tekintetemet, nem bírom nem nézni őt. Meglep ez a... kedvesebbik énje, amit még nem sokszor láttam. Ez az oldala jobban megdobogtatja a szívemet.
Arcomra egy kisebb fajta mosoly ül ki, mikor átkarolja a vállamat, így közelebb kerülök hozzá. Próbálom leplezni azt, hogy mennyire örülök ennek az aprócska kis dolognak, de nem nagyon sikerül, mert Amandának egyből szemet szúr a reakcióm, a viselkedésem.
- Pontosan, remélem nem zavartuk meg az estéjét. - mondja Amanda kedvesen mosolyogva, majd oda jön mellém, és picit elhúz Enzotól. - Mi lenne, ha egy csapatban lennétek? Úgy is össze illetek, és kétlem, hogy nem örülnél neki, hisz, tetszik neked. - mondja Amanda vigyorogva. Erre nem tudok hirtelen mit mondani, csak reménykedhetek abban, hogy Enzo nem figyelt ránk és nem hallott semmit ebből a rövidke kis beszélgetésből. Nem akarom, hogy bármit is tudjon az érzéseimről, ő lenne az utolsó akinek elmondanám.

To Enzo
•• :3 •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyHétf. Júl. 27, 2015 3:25 pm


Sarah & Enzo



 
A pultnál ücsörgök és hallgatom a fiatal hölgyet, aki valószínűleg a vacsorám lesz a mai este. Habár nem vagyok még éhes, nem utasítanám vissza a nyakát, ah felajánlaná. Már pedig fel fogja, hiszen meg van babonázva. Azonban a csendes kis bájcsevejünket hamarosan egy ismerős személy zavarja meg: Sarah. Észreveszem, hogy a barátnőivel a biliárd asztalhoz sétálnak, majd beszélgetni kezdenek. Elkapom a lány tekintetét, melyet pár pillanatig fogva is tartok, és örömmel konstatálom, hogy megint ő kapja el előbb a tekintetét. Kortyolok egyet az italból, majd figyelem, ahogy tétova léptekkel felém indul. Felvonom az egyik szemöldökömet és mikor odaér a lány, ravaszkásan elmosolyodom.
- Üdv Miss Nelson! Hát ismét itt futunk össze? – nézek mélyen a szemébe, miközben a nő lassan elhalkul mellettem, és kérdőn néz rám.
- Loise, ő itt Sarah, egy barátom. – nézem még mindig Sarah-t, rá sem pillantva a nőre. Ő kissé undokul, flegmán végigméri a lányt és biccent neki, majd újra felém fordul, ám egyelőre süket fülekre talál, mert teljes figyelmemmel Sarah-ra nézek. A kérdésére elmosolyodom és kissé oldalra döntött fejjel nézek el a lány válla mellett. Végigmérem a két barátnőjét, akik integetve vigyorognak az asztalnál.
- A barátnőid nagyon lelkesek. Tudsz játszani? – kérdezek rá a dologra. Természetesen én egészen jól tudok játszani, ezért Sarah mindenképpen jól járna, ha velem lenne. Persze lehet, hogy ő is tud játszani, ezt nem tudom, ezért is kérdeztem rá a dologra.
- Megbocsájtasz? – nézek mélyen a nő szemébe lágy hangnemet használva. Sarah ezen meglepődhet, mert nem sűrűn használok ilyen hangot, és egy aprócska mosoly is megjelenik az arcomon. Aki ismer és beszélt már velem, az észreveheti ezt a változást a viselkedésemben. Átkarolom Sarah vállát, majd az italommal a kezemben odavezetem az asztalhoz.
- Üdv Hölgyeim! Úgy hallom szükségük van még egy főre. – nézek egyenként a két lányra és megejtek egy csábos vigyort, csak hogy elvarázsoljam őket. Kíváncsi vagyok, Sarah erre hogy fog reagálni.
Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyHétf. Júl. 27, 2015 1:52 pm

Folyamatosan az jár a fejemben amit Amanda mondott, hogy Enzo túl öreg hozzám, de legfőképp azon jár a fejemben, hogy egyből rájött arra, hogy érzek valamit Enzo iránt. Napok óta ezen rágódok, hogy legalább magamnak betudjam vallani az igazat, hogy igen, érzek iránta valamit, és más hamarabb rájön, s kimondja, mint én magam.
- Mi lenne, ha szólnál a barátodnak, hogy álljon be játszani? Nem vagyunk elegen. - mondja Amanda, és a fejével Enzo felé biccent. Ösztönösen én is oda nézek, hamar elkapom róla a tekintetemet. - Nem a barátom! - mondom halkan, komolyan nézve a barátnőmre, majd oda megyek a bárpulthoz, s megállok Enzo mellett.
- Szia... Nem vagyunk elegen a biliárdhoz, és a barátnőim úgy gondolják, hogy beállhatnál játszani. - mondom, majd ránézek a folyamatosan fecsegő nőre, aztán ismét Enzora.
Szóval? Jössz? - kérdezem és a szemeibe nézek, aztán rájövök, hogy ez nem volt jó ötlet, mivel a tekintetét nem tudom túl sokáig állni. Igaz, mondjuk közre játszik az is, hogy a hátamon érzem a barátnőim tekinteteit, akik folyamatosan figyelnek mindent, pedig kötve hiszem, hogy nincsen jobb dolguk annál, hogy azt figyelik, hogy itt beszélgetek valakivel. Megbeszélhetnék, hogy ki-kivel legyen, s nem velem kéne foglalkozniuk. Biztosra veszem, hogy Amanda figyel a legjobban, hisz a többiek közül eddig csak ő jött azzal a dumával, hogy szerelmes vagyok Enzoba.


To Enzo
•• :3 •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyHétf. Júl. 27, 2015 1:21 pm


Sarah & Enzo



Mystic Falls mostanában elég unalmasnak tűnik. Nem történik semmi különös, azon a néhány „állattámadáson” kívül, aminek néhány elkószált vámpír az oka. Ezeket általában hamar le szoktuk rendezni a Salvatore-ékkal, és „hál’isten” van egy pár lelkes vadász is a városban. Néhánnyal sikerült már összefutnom, és az a helyzet, hogy baromi szerencsém van, hogy még élek és a helyén van a szívem, vagy nem éppen egy verbénás fürdőt veszek valami elhagyatott pincében. A helyzet az, hogy mégsem vagyok beszarva a vadászoktól, és előszeretettel töltöm az unalmas estéimet egy áldozat társaságában. Általában a Grillben, hiszen itt a legkönnyebb elcsábítani és felszedni egy-egy hölgyeményt, aki elszórakoztat és még jól is lakok. Mostanában azonban az előbbi dolog kimarad, és csak enni szoktam használni ezeket a nőket. Gyakran kúszik az agyamba Sarah Nelson-Salvatore arca és az, ahogyan ijedten mered rám, mikor elmondtam neki a dolgokat. Elengedtem ugyan, de tény, hogy bizonyára megmaradt benne az, ahogy bántam vele, és amit elvártam tőle. Persze igyekszem ezeket az érzéseket és gondolatokat rövidre zárni és nem foglalkozni velük, de egyszer-egyszer csak felbukkannak a fejemben. Nem értem, hogy Sarah miért maradt még itt, és miért nem akarja elfelejteni ezt az egészet. Kíváncsi vagyok, hogy Stefannal mikor fog találkozni, vagy hogy fog-e. Úgy gondolom, hogy még őrlődik magában ezzel a találkozással kapcsolatban.
A Grillben ücsörögve a pultnál szürcsölgetem a szokásos whiskey kólámat egy idősebb hölgy társaságában. Ő lesz a mai vacsorám, de csak annyi, mert annyira nem jön be, hogy meg is húzzam. És amúgy is mostanában nem érdekelnek a nők. A nő valamiről csacsog, én pedig csak félig figyelek rá, ugyanis Sarah és néhány barátnője lépnek a biliárd asztalhoz. Találkozik a tekintetünk, és egy félmosoly kúszik az arcomra. Látom, ahogy Sarah elkapja a tekintetét, a barátnője pedig gonoszul pillant felém. Felvonom az egyik szemöldökömet és kérdőn nézek a lányra. Ő lesüti a szemét és visszafordul az asztalhoz, hogy elkezdjék a játékot. Visszafordulok a csacsogó nőhöz, aki észre sem veszi, hogy nem figyelek rá. Lehet a bájolás miatt? Hagyom, hogy csevegjen, miközben tekintetemet nem veszem le a lányokról, legfőképp Sarah-ról. Kíváncsi vagyok, hogy rám pillant-e még…

Vissza az elejére Go down



Sarah Nelson
welcome to my world
Sarah Nelson

► Residence :
¤ Mystic Falls
► Total posts :
90

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyHétf. Júl. 27, 2015 12:55 pm

Egyik barátnőmnek ma van a szülinapja, szóval még suliban megbeszéltük, hogy este találkozunk a Grillben, hogy ünnepeljünk. Örültem annak, hogy itt egy lehetőség arra, hogy kicsit kikapcsolódjak, muszáj elfelejtenem azokat a dolgokat amik mostanában vesznek körül. Itt van Enzo például, az elmúlt időszakban, mikor Enzo közelében voltam, olyan dolgokat éreztem, mint eddig még nem nagyon. Múltkor például sikerült zavarba jönnöm, mikor egymás szemébe néztünk, és eddig ilyen még nem volt előzőleg, mikor a közelében voltam. Eddig semmit sem éreztem iránta - legalábbis eddig így éreztem - most meg... Majdnem mindig ő jár a fejemben. Szóval remélem este sikerül kicsit elterelnem róla a figyelmemet.
Mikor hazamentem, gyorsan átöltöztem és mentem is a Grillbe, mivel kicsit elnéztem az időt, mielőtt hazamentem volna, csináltam pár képet és elfelejtettem nézni az időt, de ahogy a barátnőimet ismerem, úgy is késni fognak egy keveset, szóval nem aggódok emiatt. Oda is érek pár perc alatt. Látom ahogy a többiek ott vannak a pultnál, így hát oda megyek hozzájuk.
- Boldog szülinapot. - mondom kedvesen az ünnepeltnek, majd elveszem az italomat és koccintunk a többiekkel.
- Menjünk biliárdozni. Hacsak nem féltek attól, hogy veszíteni fogtok. - mondja mosolyogva a szülinapos lány. Erre természetesen mindenki az asztalhoz ment és el is kezdték a játékot. Én is mentem velük, de az első körben inkább csak külső szemlélő voltam.
Ahogy nézem a többieket, a bárpultnál megpillantok egy nagyon is ismerős arcot, Őt, akit pont hogy ma nem akartam látni, azt akartam, hogy legalább ma este ne ő járjon a fejemben, de úgy látszik ez sikertelen.
- Hmm, nem csúnya, de túl öreg hozzád. - hirtelen összerezzenek mikor meghallom az egyik barátnőm hangját.
- Mi? - kérdezek rá értetlenül. Nem értem ezt az egészet. - Ne játszd a hülyét, látom, hogy hogyan nézel rá. Te szerelmes vagy belé. - mondja gúnyosan a csaj. Ezt ennyire lehet látni?
- Nem vagyok szerelmes belé! Elvagy tájolva, sehogy sem nézek rá. - muszáj hazudnom, hisz tudom, hogy Enzo mindent hallhat. Arrébb megyek a barátnőmtől, mivel nincs hangulatom folytatni ezt a beszélgetést.

To Enzo
•• :3 •• love me like you do •• xxx ••

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyHétf. Júl. 06, 2015 1:19 pm


Kérdőn felszaladt a szemöldököm, ahogyan a pincérnek is, amikor felvette partnerem rendelését. Mi az, hogy még nem ivott turmixot és nem evett sült krumplit? Melyik világból érkezett? Hisz ez olyan természetes a mai életben, szinte minden sarkon van egy bolt, ahol lehet kapni. Megérteném azt, ha még nem evett volna emeletes kecsketortát, mert az tényleg ritkaságnak számított, de még hogy sült krumplit nem.. Őrület. A pincér nem szólt semmit, csak némán ráfirkantott az előtte lévő cetlire és már ott se volt. Én is hanyagoltam a témát, ráértem még ezzel, most sokkal fontosabb információkat kell belőle kiszednem.
Megvártam, míg abbahagyja a beszédet, és csak azután nyitottam szóra a számat. - Először is nem vagyok a drágád, ezt szögezzük le. Másodszor is honnan veszed, hogy én nem egy természetfeletti vagyok? Te magad láttad a sebem gyógyulását a temetőben, sőt most már semmi sem látszódik - dőltem hátra kényelmesen a helyemen, mert beszéd közben közelebb hajoltam hozzá, nehogy más fülébe jussanak a fenti információk. Az a legkevésbé sem hiányzik, hogy más utánam szimatoljon, így is elég nagy bajba sodortam magam azzal, hogy egy ilyen alakkal, mint Kai, kötöttem szövetséget. Egy nagyon rossz előérzetem volt vele kapcsolatban, és természetesen még mindig féltem tőle, de ezt nem hagytam felszínre törni. Tartanom kell tőle, meg a hozzá hasonlóktól. Sosem végződnek jól, ezt már igazán megtanulhattam volna az évek során, de mégis itt voltam egy számomra ismeretlen helyen, egy szintén ismeretlen, veszélyes alakkal. Aki nem mellesleg boszorkány, de ezt már eddig is sejtettem. De akkor hogy a fenébe nem ismerheti a rendelt ételeket, italokat? Annyi kérdésem lenne hozzá, de attól tartok nem áll annyi időnk rendelkezésre. Nekem hamarosan úton kell lennem hazafelé, nehogy a nővérem, Rachel elkezdjen utánam nyomozni. Utáltam magyarázkodni, hazudni pedig még jobban, hisz a tulajdon testvérem, az ikrem..
- Figyellek, és igen, látom, hogy te nem adod meg nekem a kellő tiszteletet - vágtam vissza és ismét a háttámaszra huppantam, mert a pincér megérkezett és elénk rakott mindent. Megköszöntem, s mikor elment egy krumplit dobtam a számba.
- Hmm.. - fordultam hátra és próbáltam rájönni, hogy vajon melyik lányra is utalhatott. Semelyik sem tűnt olyan betegesnek, mint ő, úgy látszik ez a vonás nem ment tovább a családban. - És miért nem jön ide köszönteni téged? - tettem fel a kérdést, amint visszafordultam hozzá. - Vagy fordítva? - húztam magamhoz közelebb a poharat és a kék szívószál segítségével belekortyoltam. Furcsa párosítás volt keverni az édeset a sóssal, de imádtam az ellentéteket. Igaz, még nem én következtem a kérdésekkel, és egyből már kettőt is feltettem neki, de köztudott, hogy nem a szabályok szerint játszom.

Kai + Rosie
•• xxx •• ein teil •• xxx ••

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 25, 2015 12:52 pm





Rosalie & Kai




Tudtad, hogy a beszélgetés felperzsel? Áh, dehogy!


ღ zene: Shooting Star ღ megjegyzés: -

Egész nap magamat nézném a tükörben legszívesebben, hisz olyan elbűvölően csodálatos vagyok, hogy arra már szavak sincsenek. Egyszerűen imádom a tükörképemet, és azt, ahogy olyan csábítóan vissza bámul rám önmagam. Elolvadok, és már kezdem azt érezni, hogy lassan komolyan cseppfolyósan szétterjeszkedek eme légtérben. Másnak nincs melege rajtam kívül esetleg? Nos igen.. tényleg olvadok magamtól. Kezemet játszian könnyedén végig húzom a homlokon, és amikor meglátom az izzadság cseppet elkerekednek a szemeim. Ójaj, lassan folyékony anyaggá válok. Valamit tennem kell, vagy sohasem leszek már többé szilárd! Ugye az nem történhet meg pont velem? Hirtelen kapok észbe, hisz velem szemben ül Gwen, és nem kéne már az alapjában őrült jellememet feszegetnem előtte, vagy de? Ki tudja.. ki tudja, pedig én igazán megpróbálok mindent, hogy ember számba vegyen, bár undorodik tőlem, akkor meg mi a fenének próbálkozom a lehetetlennel? Bár beláthatja, hogy irtó helyes pasi vagyok. Nagyon is az vagyok!
-Még életemben nem ettem azt, amit a partnerem kért, de miért is ne alapon, nos kipróbálnám ezer örömmel.-Válaszolom könnyedén egy mosollyal az ajkaimon, ahogy a fiatal srácra pillantok. Elég érdekesen néz rám, nos ezt meg kell hagyni. Jó, persze, oké.. a nők esznek ilyesmit, na de kérem szépen! Már nem is rendelhet akármit az ember fia magának enni, mert ezért is kifogásolják? Ennyi erővel akár ki is vehetné a számból majd az ételt is, hogy ő ehesse meg helyettem. Szóval mindegy is, de még egy ilyen nézés tőle, és Istenemre mondom, hogy kisütöm a szemgolyóit, aztán majd járkálhat a szemei nélkül fel, s alá! Megnézném.. igazán jót szórakoznék, sőt kielégítő lenne mindezen látvány stádium. Bár Gwen nem díjazná tutira veszem, hisz eme fiatal férfi csak egy sima emberke, és őt védelmezi, vagyis nekem ez jött le az eddigiekben. Tehát majd a háta mögött csinálom ki azon bizonyos embereket, akiket kell, és probléma letudva.
-Tényleg elszállt minden félelmed? Azt meg hogyan csináltad, drágám?-Vonom fel a szemöldökömet érdeklődően, ahogy fürkészem a tekintetét szórakozottan. Persze, hogy csak viccelek eme kérdéskörrel, mert hát miért is ne alapon remekül élek a lehetőségeimmel.-Gwen, kérlek, ezt már megbeszéltük egyszer.. tehát társak vagyunk, és ennek értelmében nem bántalak, sőt miért is tenném meg? Ember vagy, és.. és segítesz más embereken, amit értékelni kell. Túlságosan is sok van a természetfelettiekből.-Részletezem előadva az aggódó énemmel azt, hogy féltem a magam fajta törékeny kis embereket, holott koránt sem, hisz őket is előszeretettel megölöm akárhol, akármikor, sőt akármerre.
-Értem, értem..-Mondom miután végig hallgattam a válaszát a kérdésemre. Érdekes, hisz legszívesebben valami háttéri indokot kötnék ahhoz, hogy ő elkezdett vadászni, de így.. így más a helyzet teljességgel. Tehát 'kisütöm a szemgolyódat' pincér hol is késlekedik az étellel? Kezdek ideges lenni, de hirtelen mindez tova száll, ahogy meghallom a partnernőm kérdését.-Nos.. azért, mert vadász vagy, és én utálom a vadászokat. Volt már elég gondom velük, tekintve, hogy boszorkány vagyok.-Hazudok egy kicsikét, mint a vízfolyás, de csak annyiban, hogy boszi vagyok.. a fene az! Egy korcs vagyok, de én mindezt élvezem, és nem tagadom le, mert ez igazán tetszik magamban. Bár a többi szavam sem vehető biztosabb alapnak.-Oh, te most engem bámulsz, és eközben azt, hogy más merre figyellek?-Mosolyodok el szórakozottan.-Voltaképpen a húgomat nézem csupán. Olyan édes, hogy itt dolgozik. Néha be is ugrom hozzá.-Továbbra is levakarhatatlan a vigyor a képemről.


Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptySzomb. Jún. 20, 2015 10:27 pm


Nem tudtam sokáig ebben a nyugalmi pozícióban maradni, mivel hamar megjelent egy fiatal srác, hogy felvegye a rendelésünket. Az étlapot a kezembe vettem, annak ellenére, hogy már fejből tudtam a rendelésemet. Még egyszer rápillantottam, mielőtt hangosan is közöltem volna vele.
- Egy epres turmixot szeretnék sült krumplival - helyeztem el magam előtt a lapot és kényelmesen hátradőltem a helyemben. Furcsa kombináció, de ez a két különböző ízért már gyerekkorom óta rajongok. A kis Rosie.. és nem Gwen szülei pedig furcsállták az egészet, ahogyan az ikertestvére, Rachel is. Amúgy ez volt az egyik legrosszabb szokásom. Imádtam a gyors és egészségtelen kajákat. Szerencsére a sok edzés miatt nem látszik meg rajtam, de ha egész nap csak a gépet nyomkodnám, akkor egyhamar feljönnének rám a kilók. Próbáltam már áttérni a salátára, de az nem laktató és az én szakmámban, sok fizikai erőre van szükségem és ezért nem mehetek el úgy "dolgozni", hogy épp korog a gyomrom. Sőt sokkal kényelmesebb rendelni, a mirelit ételt is könnyebb elkészíteni. Én sajnos nem értek hozzá és nem is lenne időm órák hosszát a konyhában ácsorogni a lábos felett.
Egy fanyar mosoly jelent meg az arcomon, majd a mellkasom alatt összefontam a karjaimat és úgy néztem a szemébe, miközben hozzá beszéltem. - Ó, sokkal jobb. Most minden félelmem elszállt - a gúnyt most sem mellőztem, sokkal bátrabb voltam, hisz emberek közt voltunk. Itt csak nem fog rám támadni egy késsel, vagy talán mégis annyira eszeveszett..? Lehet egy kicsit visszább kéne fognom, de szívem szerint nem cselekednék így. Bevallom, egy kicsit élveztem is. A kérdésén nem kellett sokat agyalnom, már vagy ezerszer válaszoltam erre a kérdésre így rutinosan feleltem.
- Már nyolc éve, tizenkilenc éves koromban öltem meg az első vámpíromat - közöltem vele mosolyogva, mintha csak egy átlagos, hétköznapi témáról csevegnénk - A nagybátyám szintén vadász, és ő az, aki bevezetett ebbe a világba - mert meglátta bennem azt, amit a nővéremben nem.. Ezt már gondolatban tettem hozzá, elég volt ennyi információ a számára.
- Most én következek. Miért támadtál rám? Ó, és még valami lenne.. Ugye szándékosan választottad ezt a helyet, hisz látom, hogy egy ideje más valamerre kalandozik a pillantásod - tehetségem volt mások megfigyelésére és észrevettem, hogy nem egyszer nézett már a bárpult felé. Én ugyan háttal voltam, nem is tekintettem oda, mert egy másodpercre sem akartam levenni róla a szemeimet, hisz úgy vártam már a reakcióját ezek után.

Kai + Rosie
•• xxx •• - •• xxx ••

Vissza az elejére Go down



Kai Parker
welcome to my world
Kai Parker

► Residence :
in the hell. ☦
► Age :
51
► Total posts :
99

BLOODTHIRSTY HERETIC ☄


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyPént. Jún. 12, 2015 5:40 pm





Rosalie & Kai


Találjunk közös hangot együtt!


ღ zene: Shooting Star ღ megjegyzés: -

Említettem már, hogy a kínos csendet utálom a legjobban? Ha nem, akkor most csak úgy megemlíteném, mert jelenleg is épp ez zajlik le, és őszintén szólva az idegeimet kaparja mindezen eseménysorozat. De nem baj, hisz ennek ellenére is eltűröm a dolgot, és befogva a számat -, ami valljuk be nekem megerőltető cselekmény -, nos elérem, hogy fent maradjon a békés csend szinonimája. Egyszerűen megőrjítő, de nem sokáig tartó szál, hisz hamar a Grillhez érkezünk. Leparkolva pedig már ki is szállunk, és szépen besétálunk a helyiségbe, míg ahogyan átlépem a küszöböt, nos az első dolgom kikeresni a tekintettemmel a húgomat, aki a pultnál tevékenykedik, de jelenleg nem foglalkozhatok vele. Társaságom van, és illendő kibírnom, míg távozásra nem fogja majdan a helyzetet. Viszont addig is van időm szemezni a szöszivel, azaz Livel, már ha időközben nem fogja távozóra az esetet, mert akkor kénytelen leszek utána surranni akármilyen ürügy kifogással. Észbe kapok még mielőtt neki mennék a boxunk asztalának, így foglalok helyet voltaképpen Gwen-nel szemben a széken, ahogy lazán neki dőlök a háttáblának. Én is átböngészem az étlapot, ahogy ő is teszi, de különösebben nem igen foglalkoztat, szóval az első megfelelő ételnél meg is állok a választékban, és lerakva lazán arrébb csúsztatom a papírt. Elmosolyodok a felvetésén időközben, ahogy megrázom a fejemet. Nem is értem, hogy mitől van ennyire zavarban, hisz egyáltalán sem randira hívtam el, hanem csupán egy kis beszélgetésre.. jó, oké, kétszer hasba szúrtam, na és? Engem nem hatott meg, ha meg fájt neki, akkor így járt, hisz el kell ezt tűrnie. Tőlem sem kérdezték meg anno, mielőtt bezártak, hogy hogyan is érezném magam, akkor meg! Tanulja meg kezelni a helyzetet, hisz felnőtt nő, és gondolom eltudja választani a dolgokat egymástól, bár lehet tévedek..
-Nyugalom, nem fogok átugrani az asztalon, és nem is fogok neked esni egyúttal.-Jegyzem meg mosolyogva, ahogy pillantásom végül a pult felé siklik. Szinte tagadhatatlanul szórakozni támadna kedvem, de nem.. nem ezért jöttem pont ide, vagyis részben azért is, de az még úgy gondolom, hogy ráér. Tehát még mielőtt túl feltűnő is lenne a testvérem bámulása, nos visszapillantok Gwen-re.-Mióta vadászol természetfelettiekre?-Vonom fel a szemöldökömet kérdően, ahogy teljesen érdeklődően fürkészem a tekintetét. Tényleg érdekelne ezen szál, hisz mégis csak vadász, és általában akárkiből nem válik az, sőt valamilyen eseménynek történnie kell, hogy az adott illetőből az legyen, aki. Nyilván vámpírtámadás áldozata lett, vagy ha nem, akkor a családját ölték meg. Na jó mindez tippelgetés, és igazság szerint nem is annyira érdekes téma, de valamiről csevegnünk kell, és ahhoz, hogy jobban megértsem kell róla néhány információ, amit csak ő adhat meg a számomra. S csak az ő érdekében is remélem, hogy nem hazudik, mert ha megtudom, hogy átver, akkor én magam nem leszek ilyenféle módon kegyes soha többé vele!


Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptySzomb. Május 30, 2015 9:37 am


előzmények

Kai.. még sosem hallottam ezt a nevet, biztosan egy becenév lehetett, mint nekem a Gwen, vagy valójában a Rosie. Kevesen tudják az igazi nevemet, a családomon kívül senki sem szólít így, amióta komolyabban elkezdtem foglalkozni a vadászattal és annyira jó lettem belőle, hogy már megbízásokat is kapok, és azóta kapok újabb és újabb személyiségeket. Én pedig szerencsére könnyen beletudom élni magamat egy adott szerepbe, mert kislánykoromban színésznő szerettem volna lenni, nem mellesleg dráma tagozatba jártam. Mondhatni némileg elértem a nagy álmomat.
Ahogy beültem a kocsiba, rögvest elővettem a GPS-emet, e készülék nélkül még ide se találtam volna, nemhogy az úgynevezett Mystic Grillbe. Egyből kiadta a helyet, egy tíz perc alatt bőven odaérünk, ez a város úgysem volt nagy. Legalább Kai innen is láthatta, hogy én nem voltam idevalósi, fogalmam sincs, hogy mi hol található. És ki tudja.. talán ez még az előnyére is szolgálhat.
Némán telt az utunk, nem tudtam mit felhozni témaként, így pár perc múlva bekapcsoltam a rádiót, javítva a kínos csöndön. Viszonylag hamar odaértünk és miután találtam egy parkolót, besétáltunk.
A Grill nem volt túl nagy, sem túl kicsi. Annak ellenére, hogy a délutáni/kora esti órákban voltunk már az alkohol jellegzetes illata megcsapta az orromat. Mondjuk ez egy teljesen normális embernek nem tűnne fel, de nekem, akinek felerősödtek az érzékei, igen. Egy szabad boxba ültem le, de mielőtt azt megtettem, levettem magamról szintén a kocsicsomagtérből elővett tiszta kabátomat. Valamilyen oknál fogva feszélyezve éreztem magam, de ha jobban belegondolok ezt simán meg lehetne magyarázni. Ma majdnem megölt, többször is, de én mindezek ellenére szövetségbe léptem vele és most készülünk még jobban megismerni a másikat. Remek nem?
- Elnézést, hogy ilyen ilyen zavarban vagyok. De ez gondolom érthető.. - vetettem rá egy pillantást az étlap mögül egy másodpercre, utána ismét elkezdtem tanulmányozni, hogy milyen ételeket lehet itt kapni. Olyan otthonias volt ez a Grill.. - Szóval - tettem le az asztalra, miután sikerült kiválasztanom - Tessék, itt vagyok, mit akarsz tudni rólam? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet, majd hátradőltem a puha háttámlára és kíváncsian vártam a kérdéseit.

Kai + Rosie
•• béna lett •• - •• xxx ••

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptySzomb. Jún. 28, 2014 8:05 pm




To: Dave
Everyone deserves a second chance
words: 392 | note: ez most gáz lett Embarassed| music: stay the night

Óhh! Lassan kezdem úgy érezni, hogy nem viccel. Tudom, hogy képes arra, hogy vegyen egy kastélyt, de a második részében nem vagyok biztos. Talán igen... Elvégre nem találkoztam vele több mint száz évig, nagyon sokat változott. Ráadásul iszonyatosan félt, most jobban mint bármikor máskor. Vagy csak rám akar ezzel ijeszteni, hogy még véletlenül sem forduljon meg a fejemben egy szökési akció? Remélem nem megfélemlíteni akar! Már így is éppen eléggé félek tőle. Szeretem, de mégis nagyon megváltozott. Embereket öl. Ha őket megöli, talán képes lenne engem is. Nem merem viccnek venni azt a várbörtönösdit, mert még úgy járok mint az arany hajú lány... Hogy is hívták? Mindegy. A lényeg, hogy jobb félni, mint megijedni! Bár elég gáz, már a puszta tény is, hogy a saját férjemtől, a szerelmemtől kell félnem. Talán meg kellene beszélnem vele, ezt az egész helyzetet. De nem most! Jelenleg próbálom nem elrontani a kedvünket a hülye gondolatmeneteimmel, melyeknek sem füle, sem pedig farka nincs. Most csak arra akarok gondolni, hogy ő itt van, hogy újra beszélhetek vele, hogy szeretem, és ő is szeret.
- Ha az a célod, hogy elijessz magadtól, akkor csak folytasd. - Jegyzem meg egy kicsit szúrósan, csak hogy le tudjuk tisztázni a terveit. Nem szeretném a következő több száz évet bezárva eltölteni, egy kicsi kis szobában. Bár vámpírként valószínűleg valahogy csak meg tudnék szökni, kivéve persze ha Dave, verbénával próbálni legyengíteni. Az viszont már kínzásnak minősül nálam... Ő pedig ilyesmire nem lenne képes velem. Vagy mégis? A fenébe... Tényleg ennyire nem tudok benne bízni? Ő az én Davem, csakis az enyém, akit szeretek, és tudom hogy semmi hülyeséget nem tenne velem, mert ő is szeret és csak viccelődik velem. Ó, mit tett velünk ez a száz év kiesés? Felsóhajtok a gondolatra, és kis híján el is sírom magam, de azt végül sikerül magamba fojtani.
- Mi történt veled, Dave? Mármint... Régen még egy légynek sem tudtál ártani, most meg embereket ölsz. - Mondom kicsit elhúzva számat, hogy kifejezzem nemtetszésemet, de kétségkívül megmondtam, hiszen legalább abban biztos lehetek, hogy nem bánt és hogy tényleg szeret.
Az a bizonyos csók igencsak elhúzódik, de egyáltalán nem ellenkezek, ahogy ő sem. Már oly régóta vártam ezt, és végre megtörtént. Szeretem őt, a csókját... mindenét! Kell nekem, szükségem van rá! Aztán hirtelen karjaiba találom magam, és felnevetek. - Így akarsz hazavinni? - Kérdezem vigyorogva, miközben nyomok mégegy puszit arcára.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 26, 2014 1:41 am


Myra & Dave


-S oha nem engedlek el Myra. És ha kell, veszek egy kastélyt aminek van tornya, és bezárlak a toronyba. Többé nem tévesztelek szem elől. – szorosan magamhoz ölelem, és a hátát simogatom. Olyan jó az illata, és puha a haja. Az én kis feleségem, egyszerűen lenyűgöző. Mekkora egy mázlista vagyok! Hiszen az enyém, és most hogy megtaláltam, csakis az enyém. Újra kezdődik a "boldogan amíg meg nem" korszak, és ezúttal, valóban örökre szól. Csak mi ketten, anélkül, hogy valaha is vége lenne ennek a mesébe illő kapcsolatnak. A világ legszerencsésebb marhája vagyok, hogy megtaláltam őt, ennyi idő után. Nehéz elhinni, hogy visszakaptam. Ujjaim közé veszem egy hajtincsét, és csak örülök, hogy ez a selymes hajú, édes illatú angyal visszatért hozzám. Mostantól jobban vigyázok rá, mint valaha. Igen, óvni fogom őt, hogy ne történhessen meg újra az, hogy elszakadunk egymástól. Még egyszer nem élném túl.
Annyira édes, ahogy azt mondja, ne rágódjak a múlton. Az elmúlt több mint száz évben mást se csináltam, csak a múlton tépelődtem és gyötörtem magam. Hogy mi történt, mi az én hibám és mi nem. A gyereken is, meg a családunkon, hogy minden szétesett mikor Myra meghalt.
- Igazad van. Nem számít mi volt, mert az már elmúlt, csak mi vagyunk, te meg én. – szorosan magamhoz ölelem, érzem, ahogy a formás kis mellei a mellkasomhoz préselődnek a szorításom erejétől. Volt idő, mikor nem állt közénk két ruhadarab anyaga is, és most, hogy ismét egymásra találtunk, remélem lesz is még ilyen alkalom. – Nekem is hiányzott minden. Te is, és… igenis hiányzott a gyerek is. A családunk, amit elterveztünk. De már vége, most itt vagyunk mi ketten. – két kezembe fogom az arcát, és hagyom, hogy az érzéseim kiüljenek rá. Nagyon nagyon rég nem voltak már érzések ezen az arcon, mindent elrejtettem, színleltem, olyan voltam, mint egy szobor. És belül is üres voltam, muszáj volt, különben újra elszabadul bennem a féktelen harag, és a düh, és akkor elszabadult volna a pokol. Míg meg nem találtam az ürességet, addig a fájdalom vezérelt, és egyfolytában gyilkoltam, megállás és kegyelem nélkül. Pokoli évek voltak.
Most azonban, szemeim megtelnek meleg fénnyel, és kiül az egész arcomra az a bárgyú mosoly, amivel már kölyök koromban is néztem rá. Olyan szép, hogy nem találok szavakat. Száz év is kevés hozzá, szó szerint, mert én nem tudom még ennyi idő elteltével sem leírni a feleségem gyönyörűségét. A szemei szépen metszettek, és melegség árad belőlük. Ha rá nézek, tudom, hogy elvesztem, végem van, bármit megtennék érte. Az ajka, olyan hívogató, mint az édenkerti almafa, és mesés, rózsás mindig. Sorolhatnám, de nincs értelme, lehetetlen ennyi szépséget összefoglalni. És az enyém, csak az enyém! Mocskos mázlista vagyok, a legnagyobb a világon!
Érzem, ahogy összerándul, izmai megfeszülnek. De hát miért?
- Szoktam. Vámpír vagyok, ők pedig a táplálékaim. – súgom halkan, hogy csak ő hallja. Remélem nem hiszi, hogy őt valaha is tudnám bántani! Mert az egy dolog, hogy embereket gyilkolok, és megeszem az utolsó csepp vérüket is, az meg egy másik, hogy őt szeretem. – Myra, nem mindenkit ölök meg, de ha későn jutok hozzá a táplálékhoz, akkor előfordul, hogy nem tudok megállni. De téged soha nem bántanálak. Téged szeretlek, és ez nagy különbség. – nem tudom elnyomni a mosolyom, szeretem őt, hát hogy is bánthatnám? Nem azt mondom, hogy embert nem eszek majd, és nem ölök néha, de az más. Azok csak emberek.
Igaza van, valami kényelmesebb és biztonságosabb helyen kellene ezt folytatnunk, de előbb meg kell tennem valamit, kettőnkért. Elvégre annyi idő telt el, és majd bele pusztultam, hogy nem érinthettem őt, és nem csókoltam meg. Vágyok rá, jobban mint valaha.
- Szerencsés egy fickó a férjed, tudsz róla? – mosolygok le rá, és egyik kezem a hátára simítom, majd finoman megcsókolom. Mennyei, még jobb mint amit vártam, amire emlékeztem. Az én kis feleségem, visszatért hozzám. Érzem az izgatottságát, hiszen ugyanez motoszkál bennem is. Mint amikor kamaszként kirángattam a lovarda mögé, és sután, vérvörös arccal kértem tőle az első csókot. Milyen rég volt! És még mindig ugyanolyan hatással van rám ez a nő! Ez már így is marad, csak ő és én, senki más soha többé. Csak sokára húzódok el tőle, de csak annyi időre, hogy ha nem ellenkezik, karom a térde alá csúsztatva vegyem őt ölbe. Régen is rengeteget cipeltem, jól esne a nosztalgiázás.
- Menjünk haza Mrs. Dicker. Terveim vannak veled! – kacsintok rá, és elindulok a kijárat felé, széles vigyorral az arcomon.
Words: 722 ✔ Music: That next place Note: Folytatás a nappaliban? Smile©
[/quote]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyKedd Jún. 24, 2014 5:01 pm




To: Dave
Everyone deserves a second chance
words: 608 | note: ez most gáz lett Embarassed| music: stay the night

Az évek során, még csak most érzem először, hogy esetleg újra minden a régi lehet, vagy legalább hasonlíthat valami a régi életemhez. Annyiszor sírtam azért az évekért, és most mégis újra reménykedem. Annyira szeretném őt magam mellett látni, annyira szeretnék reggelente újra mellette ébredni, és úgy szeretnék hozzábújni, érezni a csókjait, hogy azt elmondani nem tudom. Egyszerűen lehetetlen szavakba önteni ezt a mérhetetlen vágyat. Szinte még mindig alig hiszem el, hogy igenis itt áll velem szemben, és újra beszélünk. Ráadásul úgy tűnik, mintha kezdené elengedni magát. Már nem szikrázik a szeme a haragtól, sokkal inkább valami mást látok, ami számomra már ismerős. Szeretem őt, és jól tudom, hogy ő is így érez, ő is szeret. Talán ki merem jelenteni, hogy egymásnak teremtett minket a sors. Ennyi év után, még mindig nem tudnám őt elengedni. Soha nem tudnám!
- Nem engedsz el többet? Azért remélem nem leszek sehová bezárva a továbbiakban. - Nézek rá tettetett rémültséggel, majd elmosolyodom. Igazából annyira nem bánnám azt a bezártságot, de persze csak úgy, ha ő is végig mellettem lenne. Bár ez semmiképp sem kivitelezhető, hiszen valamit ennünk is kell. No, de megelégszem azzal, ha a következőkben simán mellettem marad. Tudom, hogy ezek után csak még jobban akar majd vigyázni rám. Bár attól tartok ezzel kicsit elkésett. Nem most kellene vigyáznia, hanem száz évvel ezelőtt kellett volna. De persze hülye lennék ezt a szemébe mondani, már késő, és nem akarok még nagyobb bűntudatot kelteni benne. Viszont már én is meg tudom magam védeni. Az évek alatt teljesen magamra voltam hagyatkozva, nem volt mellettem senki, aki esetleg megtanított volna bármire is, amire szükségem lett volna a vámpírléthez. Már nincs szükségem védelemre. Mostmár csak rá van szükségem.
- Dave, ne a múlton rágódj. Új esélyt kaptunk, és meg kell ragadnunk ezt az alkalmat. Tapasztaltabbak vagyunk, erősebbek, és jobban szeressük egymást, mint bármikor. Legalábbis én... Annyira hiányzott már minden... - Mondom egy kisebb mosollyal. - Nekem már nem a gyerek kell. Nekem csak te kellesz. - Végigsimítok arcán. Annyira szexi még mindig. Ennyi év után is el tudok rajta csodálkozni. Mégis miért pont engem választott? Nincs bennem semmi különleges, és nem vagyok valami barbie sem. Egyszerű vagyok. Ő sokkal jobbakat is megkaphatott volna nálam. Ezt soha nem fogom tudni megérteni. Bárhová megy, mindenhol megbámulja az összes nő, de ő még csak észre sem veszi őket. Vagy legalábbis előttem nem. Hm... Nem, ebbe inkább nem akarok belegondolni, csak magamat etetem be.
- Dave, te szoktál embereket ölni? - Az összes létező izmom megfeszül, és mivel karjaiban vagyok, ezt neki is éreznie kell. Igenis félek a választól, főleg miután az előző mondatot ilyen lazán kibökte. Szerinte én képes lennék bárkit is bántani? Mert akkor valahogy... Valahogy nagyon félreismert. Soha nem tudnék megölni senkit, de úgy érzem, hogy ő ezzel nem így van. Pedig igazán szeretném máshogy gondolni. Nem tudom mennyire tudok megbirkózni azzal, hogy a férjem embereket öl, nap mint nap. Jó, persze ez egy kicsit más helyzet, hiszen mindenképp vérre van szükségünk, de nem muszáj megölni senkit. Ó, te jó ég! Dave!
Egy pillanat alatt száll ki minden ostobaság fejemből, amint meghallom következő szavait. Meg akar csókolni? Hiszen ez fantasztikus! - Már hogy is ne adnék neki? - Mondom szemeibe pillantva, majd érintésétől le kell sütnöm a szemem. Az a fajta izgalom tört rám, amit többnyire a tizenéves fiatalok éreznek, mikor éppen az első csók készül elcsattanni, az első nagy szerelmükkel. Alig várom, hogy megtörténjen, és legszívesebben sikítoznék örömömben, de ehelyett csak lábujjhegyre állok, hogy minél közelebb kerüljek hozzá, majd úgy tapadok rá ajkaira, mintha ez lenne a világ legfinomabb dolga. Talán így is van. Annyira régóta vártam ezt a pillanatot, hogy lassan meg sem tudom mondani.





Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyHétf. Jún. 02, 2014 12:06 am


Myra & Dave


M yra, az én kis angyalom, hát hogy is bánthatnám? Tény, hogy megfordult a fejemben a dolog, de nem gondoltam komolyan. Nem volt szép tőle, hogy elhagyott, de én mindentől függetlenül szeretem őt, szóval tényleg nem tudnám bántani. Soha, ha már itt tartunk. Csak nézem ahogy áll velem szemközt, és csak mondja a magáét, magyaráz mint mindig. Szeretem ezt az édes arcot, a mosolyát és mindenét ahogy van. Meglágyulna tőle még egy márványszobor szíve is, hát hogy is tudnék én haragudni rá?
Az, hogy újra láthatom, valóságos csoda. Már letettem arról, hogy ismét a karomba zárjam. Különös, hogy mennyi indulat feszül bennünk, ha nem ismerném attól félnék, hogy el akar hagyni. De vajon tényleg ismerem őt? A szerelmem volt, kedvesem, támaszom a bajban, de aztán… minden megváltozott és én egyedül maradtam. Lehet, hogy csak azért keresett meg, hogy szakítson velem? Hogy közölje: köztünk örökre vége mindennek? Nem, az nem lehet. Nem élném túl, ha még egyszer megforgatná bennem a kést. Furcsa módon meglep, hogy megrémült attól, hogy képes lennék kárt tenni magamban, öngyilkos lennék. Pedig annyiszor álltam már a határán az évek során!
- Persze, hogy kellesz nekem. Butus vagy, azt hiszed egy percre is elengedlek ezután? – elmosolyodok szégyenlőssége láttán. Ezt a lányt vettem feleségül anno. Régen még bájosan pirulni is tudott. Vajon megy még neki? Vagy nem eszik olyan rendszeresen? Az álla alá nyúlok, hogy a szemembe nézzen, de magam sem tudom mit láthat rajtam. Talán leginkább megbánást. Hiszen azt hitte a gyereket jobban akartam mint őt, azt hitte nem is érdekel a sorsa, hogy meghalhat. Pedig míg állapotos volt, minden nap halálra aggódtam magam. Számtalanszor megkérdeztem a doktort, hogy nem lehetne-e tenni valamit, akár a baba élete árán is.
- Sajnálom  ami történt… a babát is. – sóhajtok, és az arcára simítom a tenyerem. Olyan nehéz ez, elismerni a hibákat amiket elkövettem. – Jobban kellett volna vigyáznom rád. Mindig. – zavarba jövök, pedig nem szoktam. Különösen akkor, ha intimebb téma kerül elő, nincs bajom az ilyesmivel. Az elmúlt száz évben szinte csak akkor honolt béke a lelkemben, ha egy-egy lány fordult meg az ölemben. Mire hát ez a nagy szégyenlősség? De tény, hogy vigyázhattam volna jobban is rá, és arra, hogy ne essen teherbe. De mindenre nekem se lehet eszem, fiatal tacskó voltam még.
- Ha jóvá tehetném… Ha a visszaadhatnám neked a kicsit! De nem tudom.  – csóválom a fejem csalódottan. Igen, kedvesem megérdemelte volna azt a gyereket. Hiszen az életét adta érte! Szorosan átölelem, arcom a hajába temetem. Mélyen beszívom az illatát, ami édes és mámortó. Hogy hiányzott!
Már éppen hajolnék le hozzá, hogy megcsókoljam, cseresznye ajkai hívogatnak, csalogatnak. És vágyom is megízlelni őket, de megakaszt ezzel a féltékenységgel. Vagy ember féltéssel? Ne már! Csak kaják, semmi másra nem jók most, hogy egy vámpír szemével nézhetem a világot.
- Nem bántani akartam hanem enni. Mi van abban? – értetlenül pislogok rá, nem értem mi a baj azzal, ha egy vámpír vért akar inni. A fenébe is, vagy egy órán át hallgattam a lány locsogását, fizettem az italát és elengedtem. Pedig még éhes vagyok, igaz nem túlságosan, de nem szeretem magam kiéheztetni. Minél ritkábban eszek annál valószínűbb, hogy belehal az áldozatom.
- Igazad van. itt túl sokan hallhatnak, de valamit már nem tudok tovább magamban tartogatni! – önkéntelenül is elvigyorodok, és magamhoz húzom Myrát. – Myra Dicker! Adnál egy csókot rég nem látott férjednek? – egy elszabadult kóbor tincset a füle mögé tűrök finoman, és ujjaimmal végigsimítok az arcélén. Olyan gyönyörű még mindig. Hogy is tudtam eddig élni nélküle? A gondolat újabb mosolyt csal az arcomra, és közel hajolok, hogy meg tudjam végre csókolni ennyi idő után.
Words: 591 ✔ Music: That next place Note: a zene magáért beszél Smile©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptySzer. Május 28, 2014 9:01 am




To: Dave
Everyone deserves a second chance
words: 362 | note: ez most gáz lett Embarassed| music: stay the night

Lassan fogalmam sincs, hogy mégis mi történik velem. Pár perccel ezelőtt még tőle féltem, hogy esetleg bántani fog, amit természetesen soha nem tett meg, viszont most mégis annyira... Megváltozott. De nem bántott. Visszafogta magát, és hagyta, hogy mindent megmagyarázzak. Most pedig itt állok és attól tartok, hogy tényleg képes lesz megölni magát. De miért mond ilyeneket? Mi okom lenne rá, hogy elhagyjam, főleg ha egyszer még csak most találkoztunk. Én miatta jöttem ide, hogy megoldjunk mindent, nem pedig azért, hogy felkavarjak újra mindent benne... És persze magamban is.
- Nem teheted meg! Eszemben sincs elhagyni téged, mikor végre megvagy. Itt inkább az a kérdés, hogy te hajlandó vagy-e így minden után, mellettem maradni...? - Mondom egy kicsit zavartan, majd le is hajtom a fejem. Még mindig fogalmam sincs, hogy ő hogy áll ehhez az egész helyzethez, és nem zárom ki hogy engem hibáztak. Amihez persze minden joga megvan, hiszen tényleg átvertem. Lehet, hogy merészebb kellett volna lennem és annak idején eléállni. De mégis hogyan tehettem volna? Már az is bánt ha egy idegen emberben kárt okozok... Hát mit éreznék ha pont benne okoztam volna? Akkor még képes lettem volna megölni is, hiszen nem voltam észnél. Nem voltam önmagam, viszont ezt neki is tudnia kell. Hiszen már ő is az ami én vagyok, vámpír, így pontosan tudja hogy a kezdés főleg nagyon nehéz. Bár ahogy elnéztem őt a napokban, nem hiszem, hogy ő bárkit is sajnálna. Tényleg furcsa így látni. Régen nem ártott volna még a légynek sem... Most meg az a természetes számára, hogy nap, mint nap emberek életét veszi el. Pedig ez semmiképp sem lehet normális! És még csak rá se jön, hogy miért kérdeztem rá az iménti lányra. Mi lesz ha tényleg engem is bántani fog? Ha az emberekkel megteszi, velem miért ne tenné?
- Dave, ha jól sejtem azt a lányt bántani akartad! Nemde? - Kérdezem felpillantva rá, egészen halkan, majd körbenézek. Nem vagyok benne biztos, hogy teljesen jó döntés itt beszélni ezekről a dolgokról. Sok lény él a városban, és le merem fogadni, hogy itt sem vagyunk egyedül. - De mit szólnál hozzá, ha mondjuk élmennénk sétálni? Nem biztos, hogy jó ötlet itt beszélgetni. - Jegyzem meg, majd kicsit elhúzódom, és úgy nézek fel rá.





Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyVas. Május 18, 2014 10:45 pm


Myra & Dave


H ihetetlen érzelmek csapnak át fölöttünk, még követni is fárasztó lenne, nem hogy mindet átélni. Nem tagadom, még mindig megbénít a meglepetés, az, hogy újra látom. Különös, hogy milyen sokszor elképzeltem már, hogy újra látom, átölelhetem és elmondhatom neki mennyire szeretem; és most amikor az egész megtörtént, képtelen vagyok egyetlen értelmes mondatot is kinyögni. Látom Myrámon, hogy fél tőlem, valami nagyon nem jó a világgal vagy velem, ha ezt a félelmet kell látnom rajta. Hogy gondolhatja, hogy valaha is bántanám? Soha nem ütöttem meg, ártó szándékkal egy ujjal sem értem hozzá. Jó, egyszer orrba könyököltem, de véletlen volt, mögém akart settenkedni és nem láttam. De ezen kívül tényleg soha nem okoztam neki fájdalmat. Miért fél most tőlem, ennyire csak nem változtam meg! Vagy mégis?
Lehet, hogy megváltoztam, hiszen már Myra érzéseit kérdőjelezem meg. Őt magát, hogy szeret, vagy szeretett-e valaha is. Pedig tudom, hogy ő éppen annyira rajongott értem, mint én őérte. A világot adnám, ha valahogy mindent vissza lehetne csinálni. Miért hiszi, hogy gonosz vagyok? És miért mesélte be magának, hogy én az ő halálát akartam, vagy hogy bárkit is jobban szerettem mint őt. Mert ennél nagyobb marhaságot még soha nem hallottam, nekem ő volt az egész életem. Most, hogy újra látom, tudom, hogy nem engedhetem el. Vagy akkor inkább véget vetek az életemnek, nem érdekel semmi sem, ha Myra nem lehet velem.
- De igen, megtehetem. És meg is teszem mert szükségem van rád, nem akarok nélküled élni. – makacsul rázom a fejem, de a kétségbeesésem és az elmúlt évek elfojtott fájdalma fölém kerekedik, és a könnyek már nem csak égetik a szemem, hanem teljesen eluralkodnak rajtam. Igyekszem hamar összeszedni magam, és nem még jobban a frászt hozni szegény lányra, hogy még mennyit változtam. Igen, sokat, de úgy érzem előnyömre. Már nem fáj szinte semmi. Semmi, csak ha vele vagy a bátyámmal történne valami. Minden más lényegtelen és üres, egyedül ők azok, akik bármennyit is érnek az életemben.
Felállok, és közeledek felé, de nem akarom elijeszteni. Hisz ismer, tudja, hogy soha nem bántanám. Kinyújtom felé a kezem, arca a tenyerembe simul, és olyan jó ez az érzés… szörnyen hiányzott. Hagyom, hogy átöleljen, befészkelje magát a helyére, miközben érzem, hogy eláztatja a pólómat.
- Csss! Semmi baj, édes. Semmi baj. – olyan szorosan húzom magamhoz, hogy szinte már attól kell tartanom, hogy összeroppantom a csontjait. Puha, meleg, ő is nemrég ehetett, akárcsak én. Az én kedvesem, apró de fényesen ragyogó csillagom. Hosszan szívom magamba az illatát, ami merengő mosolyt csal az arcomra. Szeretem ezt a jázminos illatot, illik hozzá. Friss, szelíd, kellemes.
- Velem leszel. Most és az után és az után, mindig, örökké. – tenyerem a tarkójára csúszik, és már éppen lehajolnék hozzá, hogy ennyi év után végre újra megcsókoljam, amikor közbeszól. Nem hiszem el, hogy dráma nélkül az ember már egy csókot sem adhat a feleségének száz év távollét után. Fájdalmasan felnyögök, mert ez tényleg igazságtalan, és megragadom Myra kezét. Nem érdekel, hogy mit gondolnak rólunk, az asztalhoz vezetem, szinte húzom magam után.
Amikor leülök, őt az ölembe húzom, és hagyom, hogy kényelmesen elhelyezkedjen, hozzám bújjon ha akar.
- Az a lány senki. Nem is ismerem. – mormolom halkan, hogy csak ő hallja. – De gondolom nem a féltékenység miatt kérdezed ezt most. Mi a bajod azzal, hogy egy lánnyal találtál itt? – derekára helyezem a kezeim, két tenyerem szinte körbeéri. Még mindig nagyon karcsú, csinos és fiatal a teste. Ugyanakkor nem csak a szeretet miatt ölelem így, sokkal inkább azért, hogy kénytelen legyen rám nézni, rám figyelni. Remélem nem gondolja, hogy majd most vegetáriánus leszek!

Words: 582 ✔ Music: happy to see You Note: rémes lett zacskó©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptySzomb. Május 03, 2014 1:47 pm




To: Dave
Everyone deserves a second chance
words: 395 | note: ez most gáz lett Embarassed| music: stay the night

Fegyelem minden mozdulatát, minden arcvonását, minden rezzenéstét. Látom ahogy lassan megváltozik, ahogy megenyhül, és végre megérti, hogy mit mondok neki. Persze én ezzel az egésszel nem azt terveztem, hogy szörnyű bűntudatot keltsek benne, inkább csak azt, hogy ne engem hibáztasson. És ahogy figyelem, látom ahogy megváltozik véleménye. Pár perccel ezelőtt még annyira ideges és mérges volt rám, hogy nem tagadom, tényleg féltem tőle. Szinte azt vártam, hogy mikor ragadja meg torkomat, vagy tépi ki szívemet. Na, és amit az imént láttam tőle, abból megítélve, azt hiszem képes is lenne rá. Valószínűleg gond nélkül megöl bárkit, aki szembe megy vele. Ebből a szempontból, ő a teljes ellentétem lett. Én nem vagyok képes még egy legyet sem leütni, nemhogy embert. Viszont mikor meghallom következő szavait, valahogy minden rossz gondolatom elszáll. Egyszerűen nem tud érdekelni, hogy ő mennyi embert öl meg. Most csak az érdekel, hogy végre itt van, és velem van... És a legfontosabb, hogy szeret.
- Nem ölheted meg magad, Dave! - Főleg miattam nem dobhatja el az életét. Nem éri meg! Ő maga mondta, hogy eddig is megvolt nélkülem, akkor hát ezután is meg lenne... Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy el akarom hagyni. Eszemben sincs ilyen hülyeséget tenni, elvégre azért vagyok itt, hogy megmagyarázzam a dolgokat és újra visszakapjam az én kedvesem, akinek a hiánya szépen lassan teljesen elemészt. Na de most végre kaptunk egy újabb esélyt, amit semmiképp nem engedhetünk el csak úgy. A szívem majd megszakad mikor látom, ahogy pár könnycsepp hullik kezére. Soha nem láttam még sírni. Vajon mennyit sírhatott utánam, az elmúlt több mint száz évben? Amikor végre felkel és közelebb jön, csak nézek rá nagy szemekkel, amik már teljesen meggyűltek könnyel. Nem tudok megszólalni, egyszerűen csak örülök érintésének, majd gondolkozás nélkül bújok hozzá, pontosan úgy, mint régen. Átölelem derekát, arcomat pedig mellkasába fúrom, így valószínűleg a felsője is nedves lesz, de kétlem, hogy ez lesz a legnagyobb baja.
- Nekem is szükségem van rád, Dave! Nem akarlak elhagyni. Veled akarok lenni, ameddig csak lehet. - Mondom, miközben felpillantok rá. - De... Mondcsak Dave, ki volt az a lány veled? - Teszem fel a kérdést oldalra billentett fejjel. Persze én tudom, hogy az csak egy ember volt, akiből enni akart, de ő azt nem tudhatja, hogy én ezt tudom. Csak kíváncsi vagyok, hogy miért öli meg az embereket. Mi változott meg benne annyira, hogy bűntudat nélkül elvegye más életét.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyPént. Ápr. 25, 2014 2:31 pm


Myra & Dave


Az alkohol puhán, melegen csúszik le a torkomon. Kellemesen sima, lágy érzés, a melegség pedig fokozódik bennem, pedig már amúgy is fűtenek az indulatok, könnyek égetik a szemem. Öreg barátom, kedves régi ismerősöm a bourbon, nem is értem mostanában miért vergődtem mindenféle lőrével. Nyelek egy nagyot, próbálom összeszedni magam, enyhíteni a fájdalmon, mert még nem hat az ital.
Az előttem álló asszony, bármennyire szeretném is, már nem a feleségem. Ő meghalt, megsirattam, eltemettem. Elengedtem. Az éveken át elsírt könnyekből már folyót lehetne fakasztani, a lelkem marcangoló fájdalom pedig hatékonyabb kínzó eszköz lenne még a verbénánál is. Elvesztettem őt is, a fiamat is, mindezt a saját önzőségem miatt. Én tehetek róla, de nem azért, mert annyira erőltettem volna a gyerek témát. Tudtam, hogy veszélyes lenne kedvesem számára ha teherbe esne, betegsége miatt az orvosok óva intettek minket ettől. De ő olyan gyönyörű volt, annyira fiatal, csodálatos, kívánatos. Én pedig fiatal tacskó voltam, fülig szerelmesen a feleségembe. Hát hogyan is tudtam volna ellenállni a kísértésnek, fűtött a vágy, és egyébként is. Őszintén, ki tudta volna megállni, hogy egy ujjal is a szépséges feleségéhez érjen, ha egyszer éjjelente ott feküdt mellette kívánatosan, mint ahogy az édenkerti alma lebegett Éva előtt. Beleharaptam hát az almába, nem is egyszer én is, Myra és én száguldottunk a gyönyör útján, boldogan, szerelmesen. Természetes, hogy állapotos lett egy idő után, akármennyire vigyáztunk is.

Újra töltöm a poharat, a felismerés, hogy talán mégsem én vagyok a világ legaljasabb teremtménye villámcsapásként ért. Myra elhagyott engem, és abban a tudatban hagyott, hogy én öltem meg őt. Kegyetlen egy perszóna, legszívesebben itt és most kitörném ezért a nyakát… hogy aztán az ölembe húzzam, és csókoljam, újra meg újra, és azt mondhassam neki: mindent rendbe hozunk.
Próbálom nem engedni, hogy érzések tükröződjenek az arcomon, hogy lelkemet marcangolja, mikor azt mondja: fogalmam sincs róla, hogy vele mi történt. Tényleg nem tudom. Egyetlen egyet pislogok csupán, és újra töltöm a poharat, már iszom is a finom italt. Nehogy már elkobozza tőlem, mint régen! Emlékszem, mennyire utálta mikor elmentem a barátaimmal kártyázni és szivarozni, persze ittunk is. Nem értem miért ez a nagy alkoholellenesség, de ő tudja, az ő dolga.
- Ezt fejezd be Myra! Nem akartam a gyereket, én csak veled akartam lenni! Nem hiszem el, hogy te ezt a hülyeséget bemesélted magadnak, hogy a gyereket jobban szerettem mint téged! Mindennél jobban szerettelek, érted?! Mindennél! – hangom fojtott, kaparja a torkom a kitörni készülő ordítás, de tudom: nem lehet. Túl sokan vannak a környékünkön.
Őszinte aggodalom suhan át a tekintetemen, amikor elhadarja hányatott sorsát. Szegény kicsikém… hát persze, neki fogalma sem volt, hogy mire vállalkozik, azt sem tudta, hogy mi is ő pontosan. Rémisztő lehetett arra ébrednie, hogy már csak egy járkáló hulla, aki vérre szomjazik. Az ő galamb lelkének a gyilkolás biztosan nagyon megrázó lehetett. Bárcsak ott lehettem volna mellette, és átölelhettem volna, megnyugtathattam volna, hogy ez így volt helyes, így kellett lennie. Szeretném most is magamhoz szorítani, odabújni hozzá, selymes hajába bújtatni az arcom, hogy émelyítő illatától elbóduljak. De nem teszem, a büszkeségem nem engedi. Elhagyott, a fenébe is, magamra hagyott és ki tudja mit csinált ennyi éven át! Lehet, hogy már mással van, hogy talált valaki mást, akivel… akit szeret. De hiszen épp most mondja, hogy engem szeret!
- Én is szeretlek téged, és olyan nagyon hiányoztál, hogy minden nap egy kicsit meghaltam, minden áldott nap a poklot jártam meg, mióta nem vagy velem. – lehajtom a fejem, mert nem akarom, hogy ennyire gyengének lásson. Nem láthatja a szemeimet, amik már rettentő furcsán csillognak… nem láthat sírni, azt az egyet soha. – Nem akarom, hogy megint elhagyj. – suttogom, és magam is meglepődök, hogy ezt egyáltalán kimondtam. – Még egyszer nem élem túl, akkor inkább kisétálok a napra, de nem tudok nélküled élni így, hogy tudom, hogy velem is lehetnél. – a hangom megbicsaklik, fájdalmasan felnyögök. Most komolyan, itt a Grillben tör rám a zokogó görcs? Ennyire nem lehetek férfiatlan. Kipislogom a szememből a két borsónyi nagyságú cseppet, hagyom, hogy a kezembe hulljanak. Aztán ránézek, és már tudom: nem kell többet gondolkodni, nem kell ide már semmi. Mindketten hibáztunk, de most kaptunk egy új esélyt, egy lehetőséget a boldogságra.

- Gyere vissza hozzám, kérlek! Szükségem van rád! – felállok az asztaltól, és elé lépek. Aztán az arca felé nyúlok, ujjamon rebeg a sós kis csepp, a könnyem, talán az utolsó, amit miatta ejtettem. Ajkához érintem az ujjam, finoman kenem szét rajta. Még mindig gyönyörű, szebb, mint valaha. És én úgy érzem, hogy most, ha lehet még ilyet egyáltalán, jobban szeretem őt, mint eddig bármikor. Száz éve vártam rá, hogy megérintsem, átöleljem, érezzem az illatát, bőre puhaságát. Rövid kis sóhaj hagyja el az ajkaim, nem tudom, hogy ő mit szeretne, egyáltalán, akar-e még velem lenni.
- Annyira szeretlek Myrám! – mosolyodok el halványan, és két karom nyújtom felé, hogy odabújhasson hozzám, bájos arcát a mellkasomhoz szorítsa, ahogy régen mindig tette. Vajon emlékszik még rá, hogy hogyan bújtunk össze mindig? Megtalálja-e még a helyét, a kis gödröt a vállam alatt, ahová tökéletesen illik a feje?
Words: 823 ✔ Music: happy to see You Note: *-* ✔ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 17, 2014 6:38 pm




To: Dave
Everyone deserves a second chance
words: 569 | note: hátööö Embarassed| music: stay the night

Mikor már tényleg kezdem azt hinni, hogy esetleg tényleg örül nekem, előjön belőle valami... Valami olyan amit én még nem láttam. Velem soha nem viselkedett így. Gonosz, kegyetlen, lenéző, mérges... Minden rossz. Soha nem bánt így velem, mint most, és éppen ezért fáj annyira. Úgy érzem mintha minden szavával egy karót döfne mellkasomba, de még véletlenül sem szívembe, mert ő ezekkel a szavakkal csak szörnyű fájdalmat akar okozni, nem pedig megölni. Hát sikerül is neki, az már egyszer biztos. De nem hibáztathatom őt. Valószínűleg én is nagy fájdalmat okoztam neki azzal, hogy otthagytam, de ő elfelejt valamit. Mégpedig azt, hogy részben miatta történt minden. Akkor most miért csak én vagyok a hibás? Szörnyű érzést vált ki belőlem szavaival, mégcsak válaszolni sem tudok. Nem tudom megvédeni magam, egyszerűen csak bámulok rá. Tudtam, hogy egy óriási tévedés volt most idejönnöm. Többet ért volna továbbra is messziről figyelni minden lépését. Ez a Dave nem az, akit én annak idején megismertem és meg is szerettem. Az a valaki nem vágna ilyet a fejemhez miközben pontosan tudja, hogy nem én vagyok az egyedüli hibás. Legszívesebben most fognám magam és elmennék, de ezúttal örökre. Soha többé nem keresném őt. Viszont mégsem tudom megtenni. Csak csendben figyelem ahogy kikéri azt az italt és visszaül vele az asztalhoz. Most komolyan azt hiszi azzal minden könnyebb lesz ha lerészegedik? Ugyan már! Na, ez az amit én nem fogok neki hagyni. Tudnia kell az igazságot, mert én nem nyelem le ezt a békát... Nem én vagyok a hibás! Erre neki is rá kellene jönnie. És nem hagyhatom, hogy teljesen tönkre tegye az életét, persze az enyémmel együtt.
- Dave... - Szólok utána elhaló hangon, majd végül utána megyek és megállok mellette. - Dave fejezd ezt be! Nem mondhatsz ilyet nekem! Fogalmad sincs, hogy mi történt velem, hogy én min mentem keresztül! - Kezdek bele egyre idegesebben. Nagyon-nagyon kevés kell ahhoz, hogy el ne sírjam magam. - Tudod jól, hogy nem én tettem mindent tönkre! Belehaltam abba a szülésbe! A te gyereked születésébe, amit annyira erőltettél, még az sem tántorított vissza, hogy tudod, belehalhatok! - Próbálom lehalkítani hangom és nem ordítani, nem igazán szeretném ha a körülöttünk lévő emberek is hallják. Mondjuk még szerencse, hogy nincsenek olyan sokan, elvégre vasárnap van és ilyenkor inkább pihen mindenki. - Aztán így ébredtem fel. Azt sem tudtam mi vagyok, vagy hol vagyok. Az egyetlen amit tudtam, hogy meg akartam ölni az embereket. A napon majdnem elégtem. Vadászok támadtak rám, akikkel azt sem tudtam mit kezdjek, ugyanis a vérüktől csak rosszabbul lettem. Mégis hogy álltam volna eléd? Mit mondtam volna? Nem tudtam még eléd állni, talán meg is öltelek volna. Szerinted az jobb lett volna? Nem! Egyáltalán nem! Később kerestelek, mikor már rájöttem mi történt velem, de egészen két nappal ezelőttig nem találtalak. - Most, hogy így a mondandóm végére érek kezdek lenyugodni, és végre már nem kell kényszerítenem magamat arra, hogy halkan beszéljek. - Dave, én még mindig szeretlek, és szörnyen hiányoztál, másképp most nem lennék itt. De... Ha azt akarod, hogy elmenjek, én elmegyek és soha többet nem fogsz látni, mert tiszteletben tartom a kérésed. Viszont remélem egyszer majd belátod, hogy... Mindegy! - Megrázom lassan a fejem és hátrálok egy lépést. Ha most azt mondja menjek el, én menni fogok szó nélkül, de ezeket mindenképp tudnia kell neki. Nem tarthat hibásnak olyasvalamiért, amiről egyáltalán nem én tehetek. Ezt neki is be kell látnia. Ha nem, hát talán jobb is ha magára hagyom.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyKedd Ápr. 15, 2014 6:03 pm


Myra & Dave


M yra hangját hallani, ennyi idő után olyan, mint amikor a monszun után kisüt a nap. Vagy mint ha a sivatagban egy oázisra lelnék. Vagy… hosszas koplalás után egy lakatlan szigeten egy hajótörött vérét vehetném. Tényleg nagy dolog, a legjobb, ami az elmúlt száz évben történt velem. Nem hittem, hogy valaha újra látom őt, igaz még nem is látom. Hallottam már ilyesmiről, hogy valakinek legyen egy alteregója, egy hasonmása, leszármazottja. Lehet, hogy ez a lány is csak egy hasonmás, nem is az én Myrám.
Aztán végre összeszedem minden bátorságom, és megfordulok. Nem, ez nem egy leszármazott, ez Ő, tudom, érzem. Ilyen nő csak egy van, a feleségem, nem véletlen vettem el éppen őt. Több millió közül is megismerném, efelől semmi kétségem. Továbbra sem merem megérinteni, bármennyire is valóságosnak tűnik.
Ahogy nevem suttogja, felér ezer szóval, a világ legdrágább hangja, mindent megér nekem. Közelebb lépek felé, látom, hogy a találkozás őt is meglepte, bár koránt sem annyira mint engem. Értetlenül pislogok, nem hiszem el, hogy ő tudta, hogy élek, és nem keresett fel. Már nem szeret? Vagy mi történt?
- Mióta? Most komolyan ez a legfontosabb? Hogy ki? – csóválom elkeseredetten a fejem. Nem hiszem el, úgy érzem nem is örül nekem. Aztán eszembe jut, hogy úgy érzem napok óta követ valaki, nyilvánvaló, hogy Myra volt. Hogy tehette ezt velem? Tudja, hogy élek még, és nem szólít meg, nem is érdeklem? Már semmit sem értek. Hiányzott, mikor elveszítettem őt, amikor meghalt, én eldobtam az életemet magamtól, vámpír lettem, azóta szenvedek, és ő? Rajta nem látom azt a fájdalmat, amit én érzek vagy száz éve.
- Én hittem azt, hogy meghaltál! – nézek rá olyan hidegen, amennyire csak tudok. Még ő mondja, hogy én haltam meg? Eltemettem, a fenébe is, meggyászoltam őt is meg a gyereket is. És ő végig vígan éldegélt valahol, mikor engem tönkretett? Összetört és megalázott? Most is mereszti rám a nagy ártatlan boci szemeit, mintha ő lenne az áldozat. Hát, ebben a percben nem úgy érzem, hogy kettőnk közül ő az áldozat és őt kell sajnálni. Ahogy átölel, leküzdöm az ellenállhatatlan érzést, hogy magamhoz szorítsam. Nem hiszem el, hogy ezt tette velem. Ennyire kegyetlenül magamra hagyott, abban a hitben, hogy ő elment, meghalt, ennyi éven át. Hagyott szenvedni, kínlódni, belepusztulni a fájdalomba.
- Myra, el is veszítettél engem örökre. Örökre, érted? – suttogom, és eltolom magamtól. Nem tudom elviselni az érintését. Mindent megadtam volna érte, hogy újra lássam, de ez…? Ez így nekem nem megy. Ő már nem az én feleségem, nem az a nő, akit szerettem. Az én Myrám soha nem hagyott volna el, nem hitette volna el velem, hogy meghalt. Mellettem lett volna, együtt csináltuk volna végig az egészet, az egész életet, megöregedtünk volna, szépen ahogy kell. Ez a nő, már nem a feleségem. Ő meghalt, és aki most itt áll velem szemben a nyomába sem ér. A szerelmem a világ legcsodálatosabb lénye volt, teli szeretettel, gyengédséggel. Ez a kegyetlenség annyira idegen tőle, hogy még a gyomrom is felfordul.
- Menj el, vissza oda ahol eddig voltál. Megvoltam nélküled eddig is, elleszek ezután is. Már nem vagy a feleségem. – suttogom, bár megremeg a hangom. A pult mellett állunk, intek, hogy egy üveggel kérek. Bármiből, mindegy, a lényeg hogy alkohol legyen. Meg is kapom egy pohárral együtt, aztán elindulok vissza az asztalhoz, ahol az imént még egy lánnyal ültem. Terveim szerint megiszom az egész üveggel, aztán még eggyel, addig míg csak járni tudok. Ekkora fájdalomhoz kell az érzéstelenítés.
Leülök, és remegő kézzel csordultig töltöm az apró poharat, aztán egy mozdulattal ki is ürítem. Minden hiába és fölösleges volt, a fájdalom, a kín, a bűntudatom… az igazi bűnös a feleségem, ő tette ezt velünk, és velem is. Miatta lettem vámpír, ő tette tönkre az életem, ahogy csak egy életet tönkre lehet tenni. És én még magamat hibáztattam, én a szánalmas bolond!

Words: 626 ✔ Music: happy to see You Note: nááá ✔ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyPént. Ápr. 11, 2014 2:52 pm




To: Dave
Everyone deserves a second chance
words: 483 | note: imádlak *-*| music: stay the night

Megáll. Tudtam, hogy amint meghallja hangomat, meg fog állni, mert még mindig ugyanúgy emlékszik rám, a hangommal együtt. Én is felismerném az övét, bárhol és bármikor. Hallom ahogy nevemet suttogja, de nem fordul meg. Szinte már kezdek pánikba esni, mikor végre mozdul valamerre. De nem felém, és nem értem miért, legalábbis egészen addig amíg meg nem hallom következő szavait. Kicsit megnyugszom, de nem teljesen, hiszen a neheze még hátra van. Beszélnem kell vele, amit nem tudom, hogy fogok végigcsinálni. Csak némán figyelem ahogy felém fordul, majd úgy néz rám akár egy szellemre szokás. Fogalmam sincs most mit kellene tennem. Megölelnem? Felpofoznom? Inkább elmennem? Vagy csak próbáljak meg beszélni vele? Valószínűleg az utolsó lenne a helyes, de a többi is annyira vonz. Annyira szeretnék karjai közé bújni, hogy azt megmagyarázni sem tudom, viszont szívesen adnék neki egy nagy pofont is, amiért ez lett velem, velünk... A gyerekkel együtt. Na és szívesen fordítanék most hátat is neki, az előző kettő opció miatt, mert mindkettőt szeretném, de nem lehet.
Mikor meghallom hangját, és megértem mondanivalóját is, minden ostobaság kiszáll a fejemből. Megfeledkezek mindenről ami körülöttünk van, csak én és ő maradunk. Nehezen tudom rávenni magam arra, hogy ne öleljem szorosan magamhoz, és ne adjak neki csókot. De részben félek tőle, ahogy attól is félek, hogy csak elutasítást kapnék. Bár nem úgy néz ki, mint aki éppen el akar innen küldeni, de mindenképp szüksége van neki is egy alapos magyarázatra tőlem.
- Dave. - Suttogom el nevét, bár nem igazán szolgál válaszul arra amit ő mondott nekem, és nem is visszajelzés, hogy esetleg nekem is hiányozna, de egyszerűen nem tudok mit mondani. Azt hiszem én is sokk alatt vagyok, épp úgy mint ő. Hiába tudom már napok óta, hogy él, azért nem olyan könnyű feldolgozni az ilyesmit. Ráadásul tényleg nem tudom, hogy kellene reagálnom most, vagy mit kellene mondanom. Legszívesebben letámadnám most rögtön azért, amiért embereket bánt. Ki tudja mit tett volna azzal az ártatlan lánnyal is, aki nagy valószínűséggel most nekem köszönheti életét.
- Dave... - Ismétlem el nevét, immár harmadszor, mint valami komplett idióta. Miért nem tudok neki semmit mondani? - Mióta vagy te vámpír? Miért? És ki...? - Mikor végre ki tudom nyögni az első értelmes szavamat, természetesen elárasztom kérdésekkel, de a ,,vámpír" szócskánál lehalkítom hangom, mielőtt még felhívnám magunkra a figyelmet.
- Én azt hittem már rég meghaltál... - Mondom, majd közelebb lépek hozzá, de sikerül megállnom mielőtt teljesen hatalma alá kerít és megölelem. - Én azt hittem örökre elveszítettelek! - Miután ki mondtam a szavakat, észbe kapok és rájövök, hogy valószínűleg ő is pontosan ezeket hitte. Hiszen eltemetett. Na jó... Nem bírom tovább. Egy kis ölelés még belefér, utána is tudok rá haragudni, és meg tudom neki mondani, hogy nem bánthatja az embereket. Így tehát ezzel a gondolattal bújok hozzá hirtelen, és ölelem magamhoz, remélve, hogy viszonozni is fogja. Már annyira régen öleltem így magamhoz, hogy szinte el is felejtettem milyen. Szinte!


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 10, 2014 7:28 pm


Myra & Dave


- E
Mindig így megy ez, az évnek ezen a napján. Nem szoktam megjegyezni semmi dátumot, vagy évfordulót. Az agyam ebből a szempontból olyan mint egy szita, infó be, aztán infó ki. Kivéve néhány napot. Myra születésnapját, a házasságunk évfordulóját, a napot amikor meghalt és ezt. Ez egy más fajta vasárnap, ez az anyák napja. Fogalmam sincs miért ez az alkalom fáj a legjobban. Talán ilyenkor a fiam hiánya is elkezd nyomasztani, és Myráé is, és még jobban érzem, hogy én szúrtam el az egész éltünket. Mindent.
De ahogy mondani szokás, az élet megy tovább, és nekünk játszanunk kell a szerepünket. Éhes vagyok, és nem véletlen, hogy a Grillbe jöttem. Itt mindig vár rám valami finomság, néha még egészen ínyenc falatok is. Így szemeltem ki ezt a lányt is. Rég volt szerencsém hozzá hasonlóhoz, hmmm, a vére bizonyára isteni! Kreol, ez első pillantásra egyértelmű. Bronzos bőre, barna szemei, telt idomai nekem bőven elegek ahhoz, hogy összefusson a nyál a számban. Nem kellett hozzá nagy idő, hogy a bizalmába férkőzzek, és egy ideje már egy félreeső kis asztalkánál üldögélünk, csak úgy dől belé az ital. Helyes, szeretem amikor könnyen irányíthatóak, és nekem nem kerül nagy energiákba. Ő kacarászik, én kedélyesen mosolygok. Hagyom, hogy a felkarom tapogassa, elvégre éhes vagyok, és az a célom, hogy ma este belőle ehessek.
De közben megint elkap egy érzés. A tarkómat bizsergeti, mintha valaki figyelne. Már két napja érzem, de még nem sikerült lebuktatnom a követőmet. Nincs kizárva, hogy Daryl bátyám miatt kezdett el valaki rám szállni, nem tudhatom. De tény, hogy valaki követ és figyel minden mozdulatomra. Ki kell derítenem, nem tudom már sokáig elviselni ezt a dolgot, mert sosem lehet tudni, hogy fenyeget-e veszély emiatt.
- Gyere, nyuszikám! Indulunk. – felsegítem a lányt, elvégre már eleget ivott, és a kijárat felé terelem. Hagyom, hogy átölelje a derekam, én pedig a vállára teszem a kezem, hogy így támogassam. Miért hagynám, hogy elessen és lezúzza magát?

Aztán… az ereimben meghűl a vér. Nem hallottam ezt a hangot már több mint száz éve, de még mindig ugyanolyan hatással van rám. Ahogy megpaskolja a vállam, finom bizsergés fut át rajtam, ugyanaz a kellemes elektromos mini-kisülés, mint rég. A hangja pedig… ooh, mintha egy seregnyi angyal énekelne a mennyek kapujában.
- Myra! – suttogom, de nem fordulok meg. Helyette inkább átölelem a lányt, magam felé fordítom, és mélyen a szemébe nézek. – Menj haza! – súgom neki, és elengedem, aztán még nézem, ahogy távozik. Továbbra sem merek megfordulni, félek, hogy az egészet csak képzeltem, csak egy ostoba látomás volt, egy délibáb, amit már oly rég kergetek. Most, hogy megint hallottam Őt, nem akarom elveszteni újra. Nem és nem!
De hogyan? Vagy miért? És tényleg, hogyan??! Hisz meghalt, eltemettem, ott van a sírja a családi kriptában, és… nem értem. Szellem lett belőle? Vagy valami más? Képtelenség az egész. Nem lehet, nem, egyszerűen ő nem lehet itt. Csak képzelődtem. Hallucinálok, már megint. Ennek a találgatásnak véget kell vetni, de nem merek. Lehet, hogy gyáva vagyok, de nem merek.
- Myra Dicker? – suttogom magam elé, reszketeg hangon, mintha nem is én lennék. Lassan fordulok meg, mintha attól tartanék, hogy mire odanézek, eltűnik. De nem. Ott áll, élőn, valóságosan a maga gyönyörűségében. – Myra Dicker… fogalmad sincs mennyire hiányoztál. – alig hallhatóan formálom a szavakat, de érinteni nem merem őt. Félek, hogy ha megtenném, akkor szertefoszlana, mint az őszi ködfátyol. Ha csak a képzeletem játszik velem, nekem az is jó, mert így legalább látom. Ennyi idő után…

Words: 566 ✔ Music: happy to see You Note: nááá ✔ ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 EmptyKedd Ápr. 08, 2014 5:36 pm




To: Dave
Everyone deserves a second chance
words: 485 | note: remélem megfelel *-*| music: stay the night

Csupán néhány napja vettem rá magam arra, hogy a városba jöjjek és végre szembenézzek a... Problémával? Nem, ez nem probléma. Dave nem lehet probléma. Az a probléma, hogy már több mint száz éve nem láttam őt. Amikor megtudtam, hogy él, örültem neki. Nagyon örültem, hiszen mikor ott kellett hagynom azt hittem soha többé nem fogom látni, erre most itt van. Ráadásul vámpír. Mi más is lehetne? Vajon mit fog szólni ha meglát? És mit fogok mondani neki? Persze még mindig szeretem, és hiányzik az ölelése, a szeretete, az hogy mellettem legyen, de azt sem tudom olyan könnyen elfelejteni, hogy miatta lettem ez. Ha nem erőlteti a gyerek dolgot akkor boldogan leéltük volna életünket, talán örökbe is fogadtunk volna gyereket, és nem történt volna mindez meg. Tudom, hogy én is hibás vagyok, hiszen hagytam magam rábeszélni. És abban sem vagyok biztos, hogy jó döntés volt otthagyni mindent. De mégis mit tehettem volna? Szörnyeteg lett belőlem és nem állhattam elé, hogy "hello, élek csak épp valami szörnyetegként, és amúgy halhatatlan is vagyok, és vér kell az életben maradáshoz, szóval lehet egyszer-kétszer megcsapollak majd, de lehet véletlen meg is öllek.". Abba én haltam volna bele, ha fájdalmat okozok neki. Nem tudtam volna mellette maradni, és nem csak magam miatt. Ezt ő is meg fogja érteni, főleg így, hogy már ő is az ami én.
De olyan hülye vagyok... Csak itt ülök, mint egy ostoba liba, és figyelem őt. Nem tudom meddig akarom kínozni magamat ezzel. Az elmúlt két napban mást sem csináltam csak figyeltem. Semmit nem változott, legalábbis külsőre. Ám a jelleme már más. Egyszerűen... Nem is tudom. Teljesen más. Talán ez is az oka annak, hogy még mindig csak itt ülök, ahelyett hogy odamentem volna hozzá. Azt hiszem részben félek tőle. Megváltozott. Nagyon. Embereket bánt, ami nem jó. Sőt, most is egy nőt... Egy emberi nőt, próbál összeszedni. A lány természetesen boldogan menne vele bárhová, és ezen nem is csodálkozom, hiszen Dave egy félisten. A legrosszabb, hogy ezt tudja is magáról, így az önbizalma az egekben van. Viszont én így szeretem őt. És éppen azért, mert szeretem, nem tudom végignézni, hogy hogyan viszi magával azt a lányt. Talán van bennem némi féltékenység is, de az is, hogy nem ölhet meg egy ártatlant. Pedig nagy valószínűséggel az a nő nem ártott senkinek sem. Muszáj megállítanom, még ha ezt meg is fogom bánni.
Mikor látom, hogy felállnak és menni készülnek, én is felpattanok az székről, majd közelebb is osonok hozzájuk. Megindulnak. Nem tudom pontosan mit kellene most tennem, így megyek utánuk. Egyre közelebb és közelebb kerülök hozzájuk, majd egyszerűen megkocogtatom egykori kedvesem vállát, bár nem vagyok benne biztos, hogy érni is fog valamit, tehát ráveszem magam, hogy megszólaljak.
- Dave? - Teszem fel az első kérdést ami eszembe jut, habár azt sem tudom miért kérdezem, elvégre tudom, hogy ő az. És azt is tudom, hogy hangom hallatán hátra fog fordulni. Le merem fogadni, hogy megismeri még mindig a hangomat.




Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Asztalok a Grillben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-
» Asztalok
» Asztalok
» Asztalok; boxok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-