world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Asztalok a Grillben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptySzer. Május 30, 2012 2:34 pm

Lexi and Caroline
Lexi leültetett és beszélgetni kezdtünk. Kicsit fura volt a helyzet, hisz egyáltalán nem is ismertük egymást, bár már itt volt az idő, hogy megismerjem. Hihetetlen, hogy mindig új arcok bukkannak fel a múltból. Sosem tudhatja az ember, hogy teljesen képben van-e, mindig meglepetések érik vagy új személyek képében, vagy egy olyan ősi titokra derül fény, amely a feje tetejére állít mindent. A velem szemben ülő szőkeség kevés humort mondandójába szőve közölte, hogy Damon-on akar bosszút állni. Ami egyrészről ugyan jogos, másrészről viszont nem a legjobb ötlet. Így is olyan kuszák már a szálak, mindenki az Ősök fejét akarja, Klaus Elena vérét, és akkor itt jönnek a Damon utálói táborát gazdagító vámpírok. Nem voltam benne biztos, hogy bosszúját komolyan gondolja, hisz ahhoz Stefan-nek is lenne egy-két szava. Egész testvéries mostanában a kapcsolatuk. Persze mit értek én ehhez? Nincs is testvérem. Lexi az Ősökről kérdezett, ekkor viszont megállt bennem az ütő. Végigsuhant az agyamon Klaus-hoz és Tyler-hez fűződő viszonyom, és minden, ami velük kapcsolatos. Vagy legalábbis minden, amiről én tudok. Megköszörültem a torkom.
- Ami azt illeti, igen. Nem volt könnyű feldolgozni. Ott vannak az Ősök, Finn, Elijah, Niklaus, Kol és Rebekah, a vámpírvadász vámpír apjuk, Mikael, a gonosz boszorka anyjuk, Esther... - soroltam szememet forgatva. Kiérkezett a kávé, melyet megköszöntem, Lexi megállapítására pedig egy mosollyal feleltem. - Igen, Tyler Lockwood.-dal. - mosolyodtam el szavain, majd óva intett. - Jaj, ne aggódj. - legyintettem. - Már túléltem egy farkas harapást. - mosolyodtam el. Ezt nem kívántam kimondani, csak kicsúszott a számon. Hisz nyilván rákérdez, hogy hogyan éltem túl, és akkor majd közölnöm kell, hogy Klaus önszántából megmentett azzal, hogy saját vérével itatott meg. Mert kedvel. És az igazat megvallva, udvarol is. De ezt nem fogom senki orrára kötni. Lexit pedig még nem is ismerem. Nem neki terveztem először elmondani. Ez az Caroline, tudod hogy kell csinálni. - gondoltam idegesen. A hazugságokban elég förtelmes voltam, így az az opció, hogy füllentsek, felejtős volt. Inkább terelni szerettem volna, így felőle érdeklődtem.
- Na és? Te jársz valakivel? - pillantottam titokzatosan rá. Nagyot kortyoltam a kávémból, és élveztem, ahogy nyelőcsövemen keresztül a gyomromba csorog a forró lé, átjárt az a jóleső bizsergés. Az éhségen ugyan nem változtatott, de legalább átmelegített egy kicsit.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyKedd Május 29, 2012 11:13 pm

Asztalok a Grillben - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcS6I4J9JiiFgo53XLXJW9b2wBF8EhMfpZX-14U5QaaKCOTZhI75Fg

To; Caroline

Miután Caroline rendelt egy kávét - ezt tisztán hallottam - megszólítottam őt. Nem tudom, hogy felismer-e egyből, vagy ilyesmi, egyszerűen csak meg akartam ismerni a fiatal vámpír-szöszit. Ahogy megfordul és végigmér, egyből a nevemet mondja, mire széles vigyor fut keresztül az arcomon.
- Igen, én vagyok. Üdv Kislány! - köszöntöm lazán a leányzót és tényleg örülök, hogy egyből felismert. Úgy tűnik, hogy Stefan, vagy talán valaki más mesélt már neki rólam, ami nagy büszkeséggel tölt el. (Kivéve, hogyha az a valaki Damon volt és azt ecsetelte, hogy mennyire muris volt, amikor azok a béna rendőrök belém döfték a karójukat. Egy kicsit elkap a düh, de ez nem látszik az arcomon, hiszen egyelőre csak vigyorgok, mint a vadalma. Tényleg örülök neki, hogy Caroline egyből felismert, így szélesen mosolyogva figyelem a leányzó reakcióját. Nagyon meg van lepve, ami persze nem is csoda, hiszen mindenki úgy tudja, hogy meghaltam, de kicsit elszámították magukat. Damon is nagyon meglepődött, mikor meglátott, de nem sok ideje volt azon tűnődni, hogy mi is történt velem. Mikor Caroline megkérdezi, hogy nincs-e kedvem leülni, bólintok egyet.
- De persze, szívesen cseverésznék egyet. Gyere, már rendeltem, ott ülök! - mutatok az előbbi asztalom felé, ahonnan gyorsan pattantam fel, és odavezetem a lánykát, nem engedve, hogy máshova üljön le. Kényelmesen elhelyezkedem és belekortyolok a vodkanarancsomba.
- Hogy mi járatban? Oh, jöttem bosszút állni Damonon. Tudod, megölt. - hajolok kicsit közelebb Caroline-hoz, majd vidoran ülök vissza és ismét kortyolok egyet a vodkanarancsról. A következő kérdésre kicsit felvonom a szemöldökömet és úgy pislogok a lányra. Nem is tudom, hogyha valaki átmegy Riperré, majd a legfőbb célja az lesz, hogy megöljön egy Eredeti vámpírt, miközben hagyja elveszni a szerelmét... Nem is tudom, azt hiszem, az bajt jelent. De ezt így nem ecsetelem el Caroline-nak, ugyanis hallottam róla egyet s mást, méghozzá azt, hogy elég nagy pletykamester a leányzó és Stefan megjegyezte, hogy egyelőre még csak Elena tudja, hogy a városban van.
- Stefannal? Hát... Igazából a fő célja, hogy megölje Klaust. De mond csak, Te tudsz ezekről az Eredetis dolgokról? Csak mert nekem elég új volt. Mégis majdnem fél évig hevertem ki Damon baromságát. - nevetem el magam ismét lazán és kortyolgatom a piámat, miközben lassan Caroline-nak is megjön a kávéja.
- A kávé jó. Melegen tartja a testet. - bólintok a lány felé mosolyogva. Úgy tűnik, hogy volt, aki tanítja a lányt az első hónapjaiban.
- Hallottam, hogy vérfarkassal jársz. - halkítom le a hangomat és titokzatosan mosolyogva fürkészem a leányzó arcát.
- Elég merész vállalkozás. Vigyázz magadra! - kacsintok a szöszire.

Ruhám
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyVas. Május 27, 2012 8:41 pm

Lexi and Caroline
Fizika órán ültem a gimi egyik termében. Valami optikáról beszélt Mrs. Brown, meg hogy domború meg homorú lencse és hogy milyen szemüveg kell, ha rövidlátók vagyunk. Fejemet az asztalra téve bámultam órám, és minden egyes másodperc borzasztó hosszúnak tűnt. Úgy telt el egy perc, mintha egy óra telt volna el, így lecsuktam egy pillanatra a szemeimet. Arra keltem, hogy valaki a vállamat kopogtatja. Felkaptam a fejem és felnéztem a mögöttem álló személyre.
- Mrs. Brown! Bocsánat. - vágtam bocsánatkérő fejet és tollamat a kezembe kaptam, mintha a legszorgalmasabb diák lennék, és innám minden szavát. Korántsem volt így. Mind a tanárnőt, mind a tantárgyat utáltam, az iskola pedig már az agyamra ment. Nem sok szórakoztató dolog történt, kivéve persze a bálok. Megkaptuk a tananyagot, kijelölte Mrs. Brown az olvasnivalót és elengedett minket. Péntek volt, az utolsó óra. Nem sok kedvem volt hazamenni, inkább úgy döntöttem, beugrom a Grillbe egy kávéra, hisz úgyis rég beszéltem már Matt-tel. Nem sokan voltak a helyen, így nem tartott sokáig leadnom a rendelésem, egy hosszú kávét. Hirtelen egy szőkeség csapódott mellém, kiről messziről azt hittem, hogy Rebekah. Nem így volt.
- Lexi? - néztem rá zavartan, hisz nem voltam benne biztos, hogy jól emlékszem a nevére. Stefan nagy megmentőjeként már többször hallottam felőle. - Nem tévedsz. Caroline vagyok. - mosolyogtam. Elena azt mondta, többször segített a fiatalabb Salvatore-on, mikor szüksége volt rá. Amolyan vámpír dolgokban. Nagyon jól ismerte a ragadozó Stefan-t, de így is több évtizedbe telt leszoktatni a gyilkolásról és rávenni, hogy állatvért igyon. Mókusokat, meg ilyesmiket. Pontosan nem értettem miért jó az, ha teljesen megvonja magától az emberi vért, inkább csak meg kellett volna tanítani, hogyan ne ölje meg a vacsoráját. Hogy hogyan kell leállni. De így is jobb, mintha gyilkolászna. Hallottam, hogy nagyon durván végez áldozataival, majd lelkiismeret furdalása támad és a testrészeket összerakja. Kissé beteges.
- Van kedved leülni? - kérdeztem miközben egy közeli asztalra mutattam. Kérdésem közben én le is huppantam az egyik székre. - Tehát? Mi járatban? - érdeklődtem. Tényleg kíváncsi voltam, hogy miért bukkant fel. Eddigi életem alatt nem sokat tartózkodott Mystic Falls-ban, így kissé aggasztott, hogy most mi történhetett, amiről egyrészt, én nem tudok, másrészt pedig, Lexit igényli. - Csak nincs valami baj Stefan-nel? - böktem végül ki, majd kortyoltam a kávémból.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyVas. Május 27, 2012 11:46 am

Asztalok a Grillben - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcS6I4J9JiiFgo53XLXJW9b2wBF8EhMfpZX-14U5QaaKCOTZhI75Fg

To; Caroline

Már több mint egy hete itt vagyok Mystic Fallsban. Baromira élvezem, főleg, hogy most már mindent tudok az Eredetiekről, Klausról, a hibridjeiről, no meg Elenáról ás Katherine-ről. Még jó, hogy Stefan mindent leírt a naplójában, így csak el kellett olvasnom. Nagyon megdöbbentett az, amiket olvastam mindenről. A vérfarkasokról, az átokról, Elijah-ról és persze Klausról. Hogy hogyan manipulálta Stefant. De szerencsémre Stefan már jobban van, visszatért az állati vérre. Érzem rajta, hogy az emberi énje már a felszínen van, elő akar törni. De sajnos most a legfőbb vágya az, hogy megölje Klaust. És habár így folyamatosan veszti el Elenát, tudja, hogy amint Klaus meghal, egyszerűen mindent visszakaphat. Én ezzel személy szerint nem értek egyet, de ezt persze már nem dörgöltem elkeseredett barátom orra alá. Sokan kérdeznék, hogy hogyan is ücsöröghetek itt a Grillben, mikor azt hitték, hogy meghaltam? Nos, a sheriffet és az embereit manipuláltam, a többiek meg nem tudják, hogy meghaltam. Úgyhogy ismét élek és virulok és hatalmas vigyorral az ajkamon iszogatom a vodka-narancsomat. Hogy délután van? És, az kit érdekel? Lehet, hogy estig itt maradok iszogatni. Talán még ismerkedhetek is itt a városban, hiszen hogyha minden igaz, akkor itt kell maradnom egy darabig Stefan miatt. Nem akarom most magára hagyni, habár persze, mindig csak a szülinapján jövök el és köszöntöm fel a srácot, most úgy érzem, hogy szüksége van rám és itt maradok vele, ameddig csak kell. Nem akarok anyáskodni fölötte, de azt sem hagyhatom, hogy menjen a feje után. Afféle nővérnek titulálnám be magam, aki vigyáz a kisöccsére. Ha már Stefan igazi bátyja nem vigyáz rá, akkor nekem kell megtennem. Iszogatom a vodkámat, és közben a telefonomon szórakozom. Igen, a vámpírok is fent vannak Facebook-on, és? A lényeg, hogy igyekszem ismerkedni, így mikor meglátom a Szöszi vámpírt belépni a Grillbe, gyorsan mellette termek.
-Caroline, ha nem tévedek. Csáó! - köszöntöm mosolyogva a lányt és kíváncsian várom a reakcióját. Fogalmam sincs, hogy miért jött ide, de talán elfogyaszt velem egy italt. Jó lenne jóba lenni a lánnyal, Stefan mesélt róla és azt mondta, hogy olyan, mint én. Szóval vagy nagyon jól ki fogunk jönni egymással, vagy nagyon utálni fogjuk egymást. Próba-cseresznye!

Megj.: Bocsi, kicsit rövidre sikeredett, de lesz majd még hosszabb. Smile
Ruhám
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptySzer. Május 16, 2012 2:48 pm

Elena and Caroline
Elena meglepő módon nagyon is tisztában volt azzal, hogy nem kellett volna hagynia, hogy ideáig fajuljanak a dolgok. Nem szabadott volna Damon-ba beleszeretnie, főleg addig nem, míg Stefan-nel nincs teljes mértékben lezárva a kapcsolata. Nem ítélkeztem felette, hisz egy szállal sem vagyok tisztességesebb nála ebben a tekintetben. Kijelentésére próbáltam egy bátorító mosollyal reagálni, bár nem volt túl őszinte, inkább aggodalmas. Kérdésén nem lepődtem meg.
- Ha Damon-t választanád... - kezdtem egy hatalmas sóhajtással. - Akkor valószínűleg soha többet nem lenne tőle nyugtom. - vigyorodtam el. - És neki sem tőlem, hisz melletted állnék. Nagyon jól tudom, hogy a szerelem nem egy olyan dolog, amit mi választunk, és befolyásolni sem tudjuk. Damon-ba okkal szerettél bele, talán így kell ennek lennie. - mosolyogtam bátorítóan. Újabb sóhaj hagyta el ajkait, majd bizakodó pillantást vetett rám.
- Tyler-rel minden rendben. - mondtam, miközben széles mosoly terült el az arcomon. - Úgy tűnik megtörte a köteléket Klaus és közte. - súgtam neki, miközben ujjam a szám elé téve jeleztem, ez titok. Bólintott. - Rengetegszer átváltozott és úgy tűnik, már nincs rá hatással. Pontosabban remélem. Borzasztó lehet, mikor nem a saját akaratod szerint cselekszel. - nyögtem ki, miközben arra gondoltam, hogy annak idején ő sem önszántából harapott meg. Rettenetesen érezte akkor magát. És remélem, hogy Klaus is hasonlóan, hisz ő vette rá Ty-t erre. Aztán ugyan megmentette az életemet, és meg is nyílt nekem. De egyszerűen nem értettem, hogy mi azzal a célja, hogy megharaptasson, majd megmentsen. Gondolom ő akart a jó fiú lenni. Habár ez nevetségesen hangzik. Megcsörrent a telefonom és a kijelzőre pillantva Tyler képe villogott észvesztően. Megbeszéltem vele, hogy hamarosan találkozunk.
- Elena, mennem kell, ne haraudj. - néztem rá bocsánat kérően. - Amit mondtam, azt ne felejtsd el. Itt vagyok neked, rendben? Számíthatsz rám. - mondtam mosolyogva. Csókot nyomtam az arcára és megdörzsöltem a karját. A Grill-ből kilépve teljesen átmelegítette a testemet a nap fénye. Erősen tűzött szemembe, így feltoltam a napszemüveget és alig vártam, hogy a barátom karjaiban tudhassam magam.

Vége.
Köszönöm Elena a játékot. Egy élmény volt. :-)
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyKedd Május 15, 2012 7:41 pm


To; Caroline


Megittam a maradék italomat, s máris tele voltam. Ezért jöttem végül is, de örülök, hogy közben legjobb barátnőm társaságára leltem. Remélem, azért annyira nincs rám kiakadva, amiért bevallottam neki, hogy mit is érzek Damon iránt. Azért eljátszottam a gondolattal.. Mi történne akkor, ha végül majd Őt választanám? Eltávolodnának tőlem a barátaim? Magamra hagynának mert Damon-t választanám, Stefan helyett? Az alsó ajkamra haraptam. Ez csak egy hülye feltételezés, biztosan nem tennének ilyet, egészen kis korom óta ismerem Bonnie-t és Care-t. Elválaszthatatlanok vagyunk, persze volt egy elég rögös időszak köztem és Caroline között, de szerencsére azon már túl léptünk.
- Tudom. - bólintottam. - Csak nehéz, mert.. - haraptam el a mondatomat, s lesütöttem a szememet. Egy hatalmas gombóc kezdett el keletkezni a torkomban, és annyira nehezen próbálom visszatartani a saját könnyeimet. De nem szeretnék itt mindenki előtt sírni, főleg nem előtte. Különben is nem az a lány vagyok, aki egy (én esetemben több) srác miatt hullatja a könnyeit. Persze voltak időszakok amikor sírtam, például miután szakítottam Stefan-nel, de részben akkor amikor valaki nagyon megbántott, vagy amikor elvesztettem valakit. Lehunytam a szememet, mikor odajött hozzám, és a vállára hajtottam a fejemet. Egy hangos, elkeseredett sóhaj hagyta el a számat.
- Elcsesztem az egészet, Caroline. Nem szabadott volna idáig folynia a dolgoknak. - csóváltam meg a fejemet, majd visszament a saját helyére. Egy elkeseredett, hamiskás mosolyra húztam a számat, a kedvessége miatt. Mindig is olyan jó volt hozzám. Elmondta, hogy ő mit döntene az én helyemben. Szó nélkül, csendesen figyeltem rá. Igaza volt részben, de.. Nem tudom elengedni Damon-t. Stefan-t meg sikerült valamennyire a hónapok alatt, míg távol volt. Damon állt ott mellettem, s segített nekem átvészelni ezt az időszakot, mikor a legrosszabb állapotomban voltam.
- Mi történne, ha Damon-t választanám? - kérdeztem súgva, meggondolatlanul. Alig tudtam hinni a saját füleimnek, hogy ezt tényleg megkérdeztem. Csak úgy jött magától, remélem nem akad ki annyira. Bárcsak visszavonhatnám, de azért kíváncsi vagyok a válaszára.. Bár a választásomon még nagyon nem gondolkoztam, de részben igaza van. Stefan mellett tényleg egy normális, kiegyensúlyozott szerelemre lelhetek. Ő mindig is önzetlenül fog szeretni, de most vele is elég zűrösek a dolgok. Egy cél lobog előtte, még pedig Klaus elpusztítása. Nincs számomra hely az életében.. Ezt múltkor elég érthetőn megfogalmazta, de akkor minek volt az a csók? Búcsúcsók volt talán? Nem tudom... annyira össze vagyok zavarodva. Idegesen a hajamba túrtam.
- Ne csak rólam beszéljünk, mesélj, mi van Tyler-rel? - tereltem át a témát az ő szerelmi életére. De közben a gondolataim nem hagytak engem nyugton. Azért kíváncsi vagyok, hogy mi van köztük. Múltkor még mindig kötődött Klaus-hoz, emiatt meg is harapta a barátnőmet.. Remélem, sikerült legyőznie.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyVas. Május 13, 2012 11:13 pm

Elena and Caroline
Nagyot haraptam sonkás-majonézes szendvicsembe, és élveztem, ahogy nyelőcsövemen keresztül egészen a gyomromig csúszik a falat. Máris jobban éreztem magam, a szomjúságérzetem is tompult. Elenán azonban nem láttam, hogy jobban lenne, így kicsit én is magamhoz tértem és igyekeztem helyzethez megfelelő komolysággal viselkedni. Megsajnáltam, mikor láttam, hogy tényleg borzasztóan érzi magát. Lehajtott fejjel vallott az érzéseiről, én pedig átültem mellé és átkaroltam.
- Elena. - szólítottam meg halkan. - Annyira szeretnék segíteni. De te is tudod, hogy előbb vagy utóbb el kell engedned valamelyiküket. - mondtam halkan. Nagyot sóhajtott, én pedig megdörzsöltem a vállát, majd visszaültem a helyemre. Nem akartam, hogy azt higgye, haragszok rá, hisz nem tudok. Hogy is tudnék? A legjobb barátnőm, akinek szüksége van rám. Elhatároztam, hogy kerüljön bármibe, segítek neki. Még nem tudtam pontosan hogyan, de jelenleg azt is segítségnek éreztem, ha közlöm vele őszinte véleményem.
- Elena. Biztosan tudod, hogy kit választanál, csak talán még magadnak sem mered bevallani. Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, egyértelmű, hogy Stefan a te utad. Elhiszem, hogy Damon megváltozott, bízom benned, hisz te nem esnél szerelembe egy szörnyeteggel. - "nem úgy, mint én", gondoltam. - De Stefan... Mellette nyugodt, kiegyensúlyozott életet élhetsz, és még ha Damont izgalmasabbnak is látod, nem hiszem, hogy vámpírral teli világunkban szükségünk lenne a meglévőnél is több izgalomra. - hangsúlyoztam, miközben titkon magamat is igyekeztem meggyőzni, hogy Klaust nem szerethetem, és iránta nem érezhetek. Pedig mégis csak éreztem valamit. Valami olyasmit, ami a hála, a kíváncsiság, a lenyűgözöttség és a rajongás elegye. Mindig is szerettem a rossz fiúkat, de vajon nem túl rossz nekem Klaus? Valószínűleg de, mégsem tudtam hosszú időre megfeledkezni róla. Amikor valahol megjelenik minden szempár rá szegeződik (az enyém is), mindenki az ő hangját hallgatja (én is), de nem hiszem, hogy csak a "hírneve" miatt. Van valami nemesi, felsőbb rangú a kisugárzásában. Amiért én bolondulok... Még mindig úgy éreztem magam, mint egy tinédzser, aki a rosszfiúba szerelmes valami végtelenül buta, romantikus filmben. Nevetséges. - gondoltam, de nem nevettem fel. Van valami hasonlóság az Elena és az én szerelmi életemben. Habár én nem vagyok szerelmes Klausba, azért figyelmen kívül nem hagyhatom azt, ami hozzá fűz.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyVas. Május 13, 2012 9:25 pm

Asztalok a Grillben - Page 5 Tumblr_m3id5tINi71rr3mhco2_250Asztalok a Grillben - Page 5 Tumblr_m3id5tINi71rr3mhco3_250
To; Caroline

Egy hangos, lehangoló sóhaj hagyta el a számat. Pontosan erre számítottam. Igen, tudom, hogy egyből el kellett volna mondjam Caroline-nak, hogy Damon és köztem elcsattant egy bizonyos csók, de nem tudtam, hogy hogyan kezdjek neki.. Bezzeg, amikor másodikban Matt-tel történt, nem telt el 5 perc, máris hívtam a legjobb barátnőimet. Akkor még teljesen más volt, és nem voltam szerelmi háromszögekben..
- Pont ezért nem mondtam el, féltem a reakciódtól.- sütöttem le a szememet. Nem bírtam tovább a szemébe tekinteni. Hiba volt, beláttam, hogy hamarabb kellett volna neki szóljak, de nem mertem. Egy gyáva, aljas féreg vagyok, akinek választania kell. Az egyiket el kell engednem, de nem merem. Mert avval az egyiket elveszítem, és azt nem akarom.. Matt-tel is végre most már barátok lettünk, tudunk normálisan beszélgetni. Egy időben hozzám se szólt. Nem akarom, hogy ugyanez legyen velem és valamelyik Salvatore testvérrel.. Mindegyiknek van egy sajátos jelleme, tulajdonsága, amiért beleszerettem. Stefan például önzetlenül fog szeretni, bármi áron, viszont Damon-ben meg van a veszély, az izgalom, és a rossz fiús imidzsért mindig is rajongtam.. De ha választanom kéne akkor mindig is Stefan-t fogom. Ha talán hamarabb találkoztam volna Damon-nel, akkor másképp gondolkoznék.. De nem így történt, mert először a fiatalabbik Salvatore-ral találkoztam, ráadásul megmentette az életemet. Viszont Damon is rengetegszer kiállt mellettem, megvédett..
- Caroline, tudom, hogy Damon mit művelt veled, de azóta már változott. Ha látnád azt, amit én látok, nem így gondolnád.. - súgtam nagyon halkan, még mindig nem tekintve a szemébe. Szívem egyre hevesebben kezdett el verni, már csak a nevétől is. Lehunytam a szememet, és imádkoztam, hogy ne hallja meg a hirtelen megváltozott szívritmusomat.. Újabb kérdésénél csak megcsóváltam a fejemet. Bonnie egyből megölné Damon-t, ha ez kitudódna.. Egy szendvicset rendelt, addig összeszedtem minden bátorságomat, hogy a szemébe nézhessek.
- Tudom, hogy nem helyes, de szeretem Caroline.. Tudom, hogy ott van Stefan, és azt is, hogy választanom kell. De olyan nehéz, nem akarom semelyikőjüket se elveszteni. - hajtottam le a fejemet szomorúságomban.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyCsüt. Május 10, 2012 7:36 pm

Elena and Caroline
Elena meglepetésemre teljesen őszintén válaszolt kérdésemre, és bevallotta, hogy van közte és Damon Salvatore között valami. Tagadni sem tudná, hisz látom ahogy a levegő izzik köztük. Ha viszont engem kérdez, Stefan az ő párja. Tiszta, önzetlen szerelem az övék, melyben nincs helye vérengzésnek, melyet Damon biztosítana. Stefan tűzön-vízen keresztül menne barátnőmért, és nyilván bátyja is, de ebben az őrült világban amit élünk, legalább a szerelem legyen olyan nyugodt és biztonságot adó, amilyennek lennie kell. Mélyen gondolataimba merültem, és csak arra kaptam fel a fejem, mikor Elena félve közölte: megcsókolta Damont, amikor úgy volt, hogy meghal a farkas harapás után. Az viszont már nem most volt.
- Hogy lehet, hogy én erről nem tudok?! - néztem rá felhúzott szemöldökkel. Hihetetlen, hogy nem mondta el! Ezután azonban egy még sokkolóbb dolog ütötte meg a fülem. Elena tényszerűen közölte, hogy táplál érzelmeket Damon iránt.
- Elena! Nem hallottad amit mondtam? - háborodtam fel. Ezek után tényleg nem vághatja a fejemhez a Klaushoz fűződő viszonyom. Persze nem is hiszem, hogy megtenné, nem olyan. Attól függetlenül, hogy nem kezdtem sipítozásba és nem csapkodtam, ki voltam akadva.
- Bonnie? Ő tudta? - néztem a lányra kissé szemrehányóan. Pirult arcára pillantva visszább vettem, nem akartam megbántani, csak épp nem értettem, nekem miért nem mondta el. Válaszra azonban nem volt szükség, hisz tudtam a választ. Hogy is mondhatta volna el Bonnie-nak, mikor ő legalább annyira utálja Damont, mint én, ha nem még jobban. Rendeltem egy szendvicset, mert idő közben megéheztem. Nem pont eféle táplálékra vágytam, de legalább egy időre elnyomja ez is a szomjúságom. Míg megérkezett az étel újra Elena vette át a beszédet.

(bocsánat hogy eddig tartott a válaszom írása, illetve hogy ilyen rövid lett)
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 9:29 pm

Asztalok a Grillben - Page 5 Tumblr_m2fqjptQnQ1r71ayoo4_250Asztalok a Grillben - Page 5 Tumblr_m2fqjptQnQ1r71ayoo6_250
To; Caroline

A tekintetem el nem hagyta Caroline-ét. Bár, mindig elmondjuk egymásnak az igazat, szóval most sincs efelől kétségem. Arcomon hirtelen a meglepettség ülepedett ki, mikor mondta, hogy lehetséges, hogy a kőszívű hibrid érzelmeket táplál iránta. Láttam, hogy eléggé el van keseredve. Ha fogalmazhatunk úgy akkor ezek szerint Klaus plátói szerelmet létesít a barátnőm iránt. Még szerencse, hogy ott van neki Tyler, és nem naiv.. Az lenne a legszebb, hogy a legjobb barátnőm a legnagyobb ellenségemmel szűrné össze a levet. De nem ítélkezhetek akkor, csak mondjuk nem nézném jó szemekkel.
Próbáltam valami hülyeséget összezagyválni, mikor nyíltan megkérdezte, hogy van-e köztem és Damon Salvatore között valami. Az igazat megvallva van, de ezt nem mondhatom ki hangosan.. Idegesen megvakartam a tarkómat, és nem szólaltam meg. Elmesélte a történetét, mikor ember volt.
- Tudom, de azóta más lett! - vágtam félbe, de folytatta tovább, mintha semmi sem történt volna. Emlékszem, hogy akkor milyen volt Damon.. Szörnyű, de az a változás amin végbement ebben az év alatt, fenomenális. Végül is az asztalra könyököltem, és a tenyereimbe temettem el az arcomat. Tovább hallgattam, majd ittam egy kortyot, és akkor itt volt az ideje, hogy én kezdjek el újra beszélni.
- Visszatérve az előző kérdésedre, nem tudom, hogy mi van köztünk. Eléggé közel kerültünk egymáshoz, de semmi sem történt. - ráztam meg a fejemet, majd eszembe jutott az ágyas dolog.
- Viszont, amikor úgy volt, hogy Damon meghal, akkor igen, megcsókoltam őt. - pirultam el zavaromban. Most jön az, hogy nem mondtam el neki egyből, hanem több hónap után kellett erről tudomást szereznie. Vettem egy mély levegőt, és tudtam, hogy a következő mondatot ki kell magamból engednem. Nem bírom tovább, olyan mintha be lennék zárva egy sötét szobába, oxigén nélkül és fuldokolnék. Lehunytam a szememet, s úgy folytattam.
- Bármennyire is próbálom tagadni, de érzek valamit Damon iránt. - vallottam be az igazságot, és tudom, hogy evvel magamra haragíthatom a legjobb barátnőmet, de máris jobban érzem magam. Megkönnyebbültnek, egy teher leesett a vállamról.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyPént. Ápr. 27, 2012 1:06 pm

Elena and Caroline
Elena néhány másodpercig fagyottan bámult, de azt láttam a tekintetében, hogy az agya hihetetlen sebességgel kattog. Szívverése is gyorsult, majd megköszörülte a torkát és Klausról kérdezett.
- Hát, tudod... Nem akarok hazudni, szóval azt mondom, hogy talán. Bár szerintem inkább csak egy kihívásként tekint rám. Talán unja azokat a barátait, akik kényszerből barátkoznak vele... Hibridek, meg hasonlók. - mondtam, próbálva javítani kilátástalannak tűnő helyzetemen. Pontosan tudtam, hogy mennyire szörnyen hangzik, hogy Klaus udvarol nekem. Számomra is fura volt, imponáló, de nagyon fura. Igazából én sem tudok kimenni rajta, múltkor mikor nálunk volt, mintha állandóan valamit próbálna közénk állítani. A viselkedését. Még az én kedvemért sem tud egy kicsit kevésbé... Klaus lenni. Elena kérdésemre egy névvel válaszolt: Damon.
- Damon? Ezt hogy érted? Van valami köztetek? - kérdeztem, miközben szemeim elkerekedtek. Pupilláim összeszűkültek, mikor elképzeltem, hogy mit művelhetnek ezek ketten. Nagyot nyelt és elfordította rólam a tekintetét. Megrázott amit mondott. Hisz Damon mindenkit kihasznál, hogy elérje a célját. Igen, akárcsak Klaus, ezért is háborított fel, hogy ezek után Elena hogyan ítélheti el a hibridet. Gondolatomban olvasva folytatta mondókáját, de megakadtam annál a résznél, hogy én is máshogy gondolkodnék, ha megismerném.
- Eléggé ismerem, köszönöm. - válaszoltam halkan. - Tudod, egy időben, még mikor ember voltam, fogalmazzunk úgy, kihasznált. A véremet szívta, megigézett, többször lefeküdtem vele és rettegésben tartott. Nem várom, hogy értsd meg a helyzetem, de látok valamennyi hasonlóságot a te és a Klaus illetve a Damon és az én kapcsolatomban. - ismertem be. Tényleg nem várhatom Elenától, hogy elfogadja, ha esetleg lenne valami Klaus és köztem (nincs!), mivel két lábon járó vértasakként használja. De Damon is ugyan így kihasznált engem, és megölni is képes lett volna. Ezen kívül Jeremy halálát is okozta. Klaus pedig... Hát igen, ő mindenkit rettegésben tart, de Elenát nem bántaná. És azt hiszem, engem sem.
- Ahogy Damonnak, úgy Klausnak is van emberi oldala. - fejeztem be mondókámat egyre elhalkulva, narancslémbe bámulva. Nem csak Elena nem bírta állni a tekintetem, én sem bírtam az övét. - Mellesleg, én Tyler-t szeretem. - mosolyodtam el. Az ő arca is megenyhült végre.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptySzer. Ápr. 25, 2012 4:46 pm

Asztalok a Grillben - Page 5 Tumblr_ljjai8ZsqS1qcbvvro1_500
Caroline & Elena

Ezek szerint már hamarabb itt lehetett a Grill-ben Caroline, mivel már ő is rendelt italt, csak nem vettem észre. Vagyis egymást nem vettük észre, de szerencsére most már egy asztalnál ülünk, és mehet a napi pletykák, emberek kibeszélése. Caroline mindig is mindent hamarabb tudott meg, mint a többiek. Ő volt mindenki fő forrása. Emlékszem még a gimnázium első évében tőle tudtam meg, hogy bejövök Matt-nek, annyira boldog voltam anno, amikor csak a dolgozatoktól kellett rettegnem, és nem a vámpíroktól. Minden sokkal könnyebb volt. A legnagyobb problémám az volt, hogy ha nem tudtam elmenni az egyik szurkolólányos edzésre, vagy mennyire stresszes voltam a bálok idején, és mindent megtettem azért, hogy elérjem az emberek szavazatát. Egy apró mosolyra húztam a számat mikor megdicsért, de tudom, hogy ezt csak kedvességből mondta. Az igazság az, hogy az elmúlt időkben eléggé szétestem. Lelkileg, és fizikailag is. Most, hogy igazából nincs barátom, nem foglalkozok annyit a külsőmmel.
Az ablakra emeltem a tekintetemet, ahol visszanézett rám a tükörképem, és a hajam össze-vissza állt, a szemem alatt karikák voltak a sok álmatlan éjszakámtól. Pár évvel ezelőtt ha így néztem volna ki, nem is mozdulnék ki otthonról. De az a lány már rég eltűnt, és helyette lett egy másik.
Amikor újra meghallottam a hangját, ismét rá szegtem a tekintetemet, és figyelmesen hallgattam végig, nem nézve el. Amikor mondta, hogy még Bonnie se tudja, akkor már eléggé izgultam, hogy mit fog mondani. Elvileg ők sokkal közelebb kerültek egymáshoz, e nyár alatt, mikor Damon meg én kerestük Stefan-t. Amint kiejtette a hatalmas titkot a száján, egy másodpercre leállt a szívem és magam elé néztem bámulva. Klaus rajzolt Caroline-nak? Most akkor a fő gonosznak bejön az én legjobb barátnőm? Hányingerem lett hirtelen, és próbáltam elsöpörni a gondolatot, de nem bírtam. Az a tudat, hogy valaha Caroline és Klaus összejönne.. borzalmas. Igaz, én nem mondhatom meg neki, hogy mit csináljon, de bízok benne annyira, hogy Klaus nem fog szerepelni a jövőjében. Rengeteg ember halálát okozta, tönkretette az életünket, egy hordozható vértasak vagyok a számára. Remélem Caroline nem tervez belé zúgni. Szerintem nem most kéne megemlítenem, hogy Klaus elhívott engem a bálra, és ő lesz a kísérőm. De nem tudtam mit tenni, ha nemleges választ adok neki, akkor lehetséges, hogy a szeretteim után megy, és elkezd mészárolni.
- És mikor történt ez? Mármint Klaus érez valamit irántad? - kérdeztem, és a pupilláim összeszűkültek mikor kiejtettem Klaus nevét. Ahányszor elhagyja a számat ez a szó a hasam egyből görcsbe rándul, és rosszul leszek. Majd a téma rám került, és elnéztem egy nagy sóhajjal párosítva.
- Damon. - tátogtam neki. Igazából fogalmam sincs, hogy mit érzek iránta. Stefan már egy ideje a városon kívül van, és Damon mindig is ott volt mellettem. Kereste velem együtt Stefan-t, és valahogy én is máshogy nézek fel rá. Főleg a csók miatt, amikor azt hittem, hogy meghal. Szörnyű érzés volt az a tudat, hogy elveszíthetem őt. De nem merem bevallani az érzéseimet, addig amíg nem vagyok benne biztos magam. Majd a bálon remélem lesz időnk arra, hogy beszélgessünk. De itt az ideje, hogy feleljek Caroline kérésére.
- Hát, elég rég találkoztunk, de fogalmam sincs. - húztam el a számat. - Nem akarok Katherine lenni, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem érzek iránta semmit. - nyeltem egy nagyot, és elnéztem. Nem bírtam tovább tartani Caroline-nal a szemkontaktust. Remélem, ezek után nem fog kiakadni, és elrohanni. De valakinek muszáj kiöntenem a lelkemet. De egyet nem árulhatok el.. még pedig azt nem, hogy Elijah-val lefeküdtem.. Akkor már jogosan elítélhet.
- Tudom, hogy szerinted Damon nem jó ember, de ha megismernéd, és látnád, amit én látok.. te is máshogy gondolkoznál. - csúszott ki még a számon. Nem tehetek róla, de Damon teljesen magába bolondított..
Vártam, hogy mit fog tanácsolni, illetve, hogy feleljen a feltett kérdésemre Klaus-szal kapcsolatban. Az nagyon meglepett, őszintén szólva.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptySzer. Ápr. 25, 2012 12:19 am

Elena and Caroline
Napos délután volt, és épp körmöt lakkozva ültem asztalomnál a szobámban, mikor anyám kopogott. Behívtam, és közölte, hogy reggel Matt keresett. Akkor épp az erdőben voltam, mondjuk úgy, szeretem az állatokat. Néhány perc múlva autóba ültem, és a Grillt vettem célba, hátha dolgozik a fiú. Beléptem a helyiségbe és egyből láttam, hogy Matt nem áll a pult mögött, és sejtettem, hogy akkor nem is dolgozik. Igazam lett, de végül ügy döntöttem, iszok egy narancslevet. A pultnál megrendeltem az italom és le is ültem, de hirtelen Elenát pillantottam meg az egyik asztalnál, épp falatozott. Megörültem és odaléptem hozzá. Narancslevemet az asztalra tettem és nyakába borultam.
- Köszi. - mosolyodtam el bókján. - Te is nagyon csini vagy. - leültem vele szemben, és egy másodpercnyi szünetet sem hagyva hogylétemről kérdezett. - Tudod... - kezdtem - Nem minden alakul a legjobban. Ezt nem nagyon mertem még elmesélni senkinek... Bonnie sem tudja, mielőtt megkérdezed. Klaus... Hogy is fogalmazzak... Rajzolt nekem. - mondtam halkan, válaszától rettegve. Visszakérdezett megrökönyödve, majd válaszlehetőséget nem hagyva rakta fel kérdéseinek tucatát. Válaszolgattam neki, de nem akartam, hogy úgy tűnjön, hogy foglalkoztat a dolog. Pedig nagyon is foglalkoztat Klaus és ha még épp neki sem mutattam ki, nagyon-nagyon jól estek a kedvességei. És talán ha az embereknek megmutatná az emberibb oldalát, akkor ők is máshogy tekintenének rá. Persze tudom, hogy Klaus nem adja ki magát csak úgy. Igazából megtisztelő, hogy velem ilyen kedves. De az én hozzáállásomat senki sem tudhatja. Miután kimerítettem kérdéseit, én is kíváncsi voltam, hogy neki hogy alakulnak a dolgok.
- És veled? Mi újság Elena? - kérdeztem mosolyogva. Nagyot sóhajtott, és Damon nevét tátogta elkeseredett arccal.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 7:47 pm

Asztalok a Grillben - Page 5 C_e-elena-and-caroline-26135580-500-281
To; Caroline

A nap sugarai kellemesen melegítették az arcomat. Tavasz volt, és ahhoz képest, hogy tavaly milyen volt az időjárás, most egész jó. A gyomrom megkordult, és rájöttem, hogy ma még nem is ettem semmit se, és délután 3 óra van. Gyorsan beültem a kocsiba, és az utam egyből a Mystic Grill felé vezetett. Leparkoltam a megszokott helyemen. Amint kiszálltam a kocsimból kisimítottam a felsőmet az esetleges gyűrődéseket. Jó volt újra itt lenni, valami emberi dolgot tenni. De normális sose lesz az életem, addig nem amíg Klaus él ezen a földön. Ha ő eltűnik, akkor megszűnik minden problémánk, majdnem minden..
Betértem a számomra ismert helyiségbe, és egy mosolyra késztetett, hogy ismerek pár embert. Üdvözöltem őket, majd leültem az egyik szabad asztalhoz. Nem is kellett étlap, már tudtam, hogy mit fogok kérni. Egy fiatal lány jött az asztalomhoz. Hátrapillantottam a pulthoz, és Matt-nek semmi nyoma sem volt. Ma akkor biztos szabad napos. Egy zavart mosollyal néztem fel rá.
- Egy eper turmix, és egy szelet sonkás kukoricás pizza lesz. - adtam le a rendelésemet, majd elment. Addig amíg elment, hátradőltem és elkezdtem elmélkedni. Ha Klaus eltűnik, akkor mi lesz? Mármint.. Stefan elment a városból, már nem tudom, hogy mióta nem láttam őt, és nem vagyok tisztába az érzéseimmel. Hisz elhagyott, nem keresett azóta föl, teljesen felszivárgott. De emellett ott van Damon, aki mindig a segít nekem, biztat engem. Ha ő nem lenne, biztos megőrülnék, de az igazság az, hogy fogalmam sincs mit érzek iránta. Tudom, hogy ő többet szeretne, de én nem merem ezt a kockázatot vállalni. Mármint, néha olyan kedves tud lenni az emberrel, de van amikor legszívesebben hozzá se szólnék. Nagyon változatos természete van. Ha belekezdenék egy olyanba, ami balul sülhet el, akkor Damon jogosan akadna ki, és olyan lenne, mint régen. Nem vagyok Katherine, nem fogom széttörni úgy a szívét. Én még várok, de tudom, hogy ő több számomra, mint egy barát. De ezt nem vallhatom be neki, még nem. Talán, egyszer erre is sor kerül, csak még nem állok készen. Persze belülről is mar engem, hogy állandóan csak váratom őt. Attól is rettegek, hogy elege lesz a várakozásból, és végül túl későn fogok dönteni. De ez a pár nap jót tett, hogy nem voltam a közelébe. Jobban tudok gondolkozni.
Gondolataimba teljesen elmerültem, és észre se vettem, hogy már a pincérnő kihozta, a pizzát az itallal. Magam elé tettem, belekortyolva az epres turmixomba. Lehunytam a szememet, és élveztem, ahogy lassan lefolyik a torkomon. Utána beleharaptam a pizzámba, ami már egy kissé ki volt hűlve, de így is finom volt. Pár falat után megpillantottam egy ismerős arcot. Integettem neki, majd szélesebb mosolyra húztam a számat mikor végre rám emelte a tekintetét.
- Caroline! - álltam fel a helyemről, és egyből magamhoz szorítottam. Egy kis idő után elengedtem és végig néztem rajta. Még mindig tökéletes volt, remekül festett.
- Nagyon jól nézel ki, gyere ülj le. - intettem a szemben lévő székre. Nem is hagytam neki időt, hogy nemleges választ adjon nekem. Annyira örültem neki, úgyis olyan rég találkoztunk. Én is visszahuppantam a székre, és mosolyogva tekintettem rá. Valahogy most elment az étvágyam.
- Mesélj, mik történtek amióta nem találkoztunk? - tettem fel a kérdést. Annyira rosszul érzem magam, hogy nem hagytam, hogy így eltávolódjunk egymástól. Nem is kerestem, semmi. Bonnie-val is utoljára a Bálon láttuk egymást. Akkor is egy röpke pillanatra, mivel Elijah aztán elszakított tőle. De remélem most változni fognak a dolgok, és újra együtt lóghatunk, mint régebben. Csak az a baj, hogy nagyon megváltoztunk..
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 7:46 pm

Asztalok a Grillben - Page 5 Vampire-Diaries-Episode-2-09-Katerina-Episode-damon-salvatore-16682668-800-535_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Asztalok a Grillben Asztalok a Grillben - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down

Asztalok a Grillben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

-
» Asztalok
» Asztalok
» Asztalok; boxok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-