world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Elhagyatott épület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 7:18 am


Cameron & Oliver
I am here to help you I am not your enemy

Féltem a lányt a rá váró szenvedéstől, pedig nem is ismerem. Őszintén arra sem emlékszem, hogy mondta-e a nevét, vagy sem. Mert próbálnék segíteni neki, de sajnos nem megy. Így csak toporgok itt, mint valami eszement, és azon vagyok, hogy segítsek neki. Vagy legalábbis eltereljem a figyelmét arról, ami még rá vár. Lassan előtör a vad, én pedig idegesen pattanok fel, majd ülök vissza mellé, ahogy támasz akarok lenni neki. Segíteni, ahogy igazából nem tudok, de mindegy. Valahogy csak túléli. Biztosan, hiszen ebbe még senki sem halt bele, csak ha valaki megölte akkor. - Nem azért segítek, mert valami mögöttes szándékom van... Hanem azért, mert tudom, milyen egyedül - Simítom végig az arcát, mely verejtéktől nedves, és már lassan teljesen állatias. De engem nagyon nem érdekel. Szép és okos lány, akinek nem voltak képesek segíteni, mert nem érdekelte őket. Vagy az ismerőse, vagy rokona azt hihette, hogy nem törik meg az átka? Nem ismerek senki olyat, aki nem törte volna meg. Van, aki direkt és van, aki véletlenül. De felelőtlenség volt nem beavatni mindenbe őt. Így akár meg is halhatott volna. Szerencséje, hogy itt voltam, és hogy miért voltam itt? Őszintén már halvány gőzöm sincs. Nem tudom, és nem is ez most a legfontosabb.
- Ígérem... - Kezdek bele, de már felesleges próbálkoznom, a lány szinte már teljesen farkas alakban van előttem, és látom, ahogy a láncok egyre jobban megadják magukat a farkas erejének. Ahogy felém mar, hátrálok, de nem kell sok neki, hogy rám támadjon, a földre terít, de hamar átveszem az uralmat és az egyik sarokba hajítom őt. Mindez mit sem ér, hiszen megszökik, én pedig a szagát követve iramodok utána, de egy pillanatra elvesztem őt a szemem elől. Talán hamis ígéret volt? Farkas alakban mozog olyan gyorsan, mint egy vámpír, és most is azon gondolkodom, hogy hova mehetett. Majd megérzem a szagát, de egy ismeretlenét is. Vámpírsebességgel sietek oda, és csak remélni tudom, hogy nem érek későn, hiszen sokkal messzebbre vannak tőlem, mint amilyen élesen érzem a szagokat.

332 Close your eyes Ezermillió bocsi a késésért Embarassed ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyKedd Márc. 11, 2014 10:01 pm

Oliver & Cameron




Semmit sem akarok jobban annál, mint hogy vége legyen. Elmúljon végre a fájdalom és... na azt nem várom, hogy átváltozzak, de ha az kell ahhoz, hogy végre jobban legyek, akkor inkább legyen. Csak segítsen nekem, csak tegyen róla, hogy nem ártok senkinek majd, mert a láncok nem tartanak. Azt mondta, hogy ez kevés lesz, de ő vajon képes megállítani, ha sor kerül erre az egészre... ha elszabadulok? Elég erős hozzá akkor is, ha emberi alakban van? Nem bírnám ki, ha valakinek, akik ártatlan járókelő az én lelkemen száradna a halála. Az rémes lenne, túl mély sebet okozna, amit fogalmam sincs, hogyan dolgoznék fel. Remélem, soha nem kerül sor arra, hogy végezzek valakivel öntudatlan állapotban, farkasként rohangálva az erdőben, miközben én szinte ott sem vagyok, csak egy vad, aki a vérre szomjazik... bárki vérére válogatás nélkül, ahogy apámmal is volt, ahogy ő is végzett az anyámmal tudtán kívül.
- Az segít? Attól jobb lenne? - megrázom a fejem, annak ellenére, hogy egyre gyakrabban jön a fájdalom hullám, hogy szinte már kitépném a saját csontjaimat, hogy ne sajogjanak ennyire. Már a szünetekben sem jobb, érzem ugyanúgy az utóhatást. - Nem érezném jobban magam akkor, ha neked is fájna. - azt hiszem ez egyértelmű nem. Nem lenne akkor jobb, és mivel én nem leszek tudatomnál még csak az sem lehet indok, hogy majd együtt ugatjuk a holdat, vagy tudom is én. Bár ez abszurd már csak így kimondva is. Viszont tényleg szívesen segítenék neki, ha lehetőségem van rá. Nem is gondolok bele először, hogy ezzel magamat is veszélybe sodorhatom. Igen, igaza van, tényleg így van, de én ezzel nem akarok foglalkozni. Ő is itt maradt, pedig megtámadhattak volna mások, akár többen is, és igenis az már ha jól sejtem akkor rá is nagyon veszélyes lett volna.
- De én segítenék Oliver... tényleg segítenék, hiszen te is segítesz nekem. Egy egyszerűen így fair. - nem fogom erőltetni, főleg most nem, hogy ennyire szenvedek, de attól még megtenném és fontosnak érzem, hogy ezzel tisztában legyen. A nevemet pedig elmondtam, bár lehetséges, hogy épp egy kiáltás felénél és e miatt nem jutott el hozzá rendesen? Akár az is lehet, hogy túlságosan arra figyelt, hogy mikor öleljen át, hogy segítsen, csak hogy kibírjam ezt az egészet. Nem számít, még megismételhetem, ha túl leszek ezen az egészen, vagyis... amikor. De most kell legalább a megnyugtatás, hogy nem lesz baj, hogy le tud majd állítani, ha elszakadnának a láncok. Ha valakire rátámadok, akkor ő ott lesz a nyomomban, hogy ha kell, akkor annyira egy fához kenjen, hogy inkább én sérüljek, mint más.
- Ígérd meg nekem... kérlek ígérd meg, hogy inkább ártasz nekem, ha arra van szükség, mint hogy megöljek valakit! - elvárom, hogy rábólintson, na nem mintha akkor megállíthatnám ezt az egészet, ha esetleg nem teszi. Milyen szép is lenne! De erre nincs lehetőség. Azt viszont sejtem, hogy igaza van, hogy mindjárt vége, mert már túl gyakoriak a roppanások és rémes, ahogy a karomon látom a szőrt előbukkanni. Már képtelen vagyok a könnyeknek gátat szabni, amit a fájdalom vált ki belőlem és aztán hirtelen szűnik meg minden. Igazából én magam is. Nem marad más csak a vad, akinek az első dolga, hogy támadjon és próbálja eltépni a láncait, amikor nem éri el azt, akit akar, jelen esetben Olivert, hiszen csak ő van itt. Szörnyű, hogy még külső szemlélőként sem látom magam, vagy talán így a jobb, mert nem kell rágódnom, hogy tenni akarok valamit, de nem tudok? Nem számít, mert a láncoknak tényleg nem kell sok idő, hogy végül engedjenek, és a sokadik erős rántás után törnek ripityára. Innentől már nincs más, mint hogy azonnal az egyetlen itt találhatóra vessem magam, vagy is a fenevad tegye ezt. A nyála csak úgy fröcsög, a fogai élesen csattognak, ahogy próbálja elérni a célt. És ha nem sikerül... ha rájön hogy erősebb az ellenfél, mint amire számított? Akkor a kiutat keresi, akkor a szabadba vágyik a telihold fénye alá, hogy vacsorát keressen. Friss húst, meleg vért... mozgó, sikító áldozatot.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyVas. Márc. 09, 2014 3:21 pm


Cameron & Oliver
I am here to help you I am not your enemy

Szemmel láthatóan kínjai vannak, amiken nem tudok segíteni. Szinte tőrként hatol belém a sikolya, és én nem tudok segíteni, csak feszülten hallgatom, majd mikor elmúlik felpattanok ismét. Már sokadszorra azt hiszem. Minden más semmisnek tűnik, mintha csak ez az átkozott helyiség lenne, semmi más. Éles füleimbe éles tőrként hatol csontjainak ropogása, és légvételem is szaporábbá válik. Feszült vagyok, és nem tudok ellene mit tenni. Tehetetlen vagyok, s talán már annyira bebeszéltem magamnak, hogy el is hittem. Vajon segít neki a jelenlétem, vagy sem? Nem tudom eldönteni. emberismeretből nem vagyok jeles, bár megérzem a rossz szándékot, néha kételkedem, és csak azt akarom, hogy tévedjek. Ragaszkodok valamihez, ami azt hivatott jelezni, hogy félig még megvan az emberségem, amire vigyázni is akarok. Klaus sem veheti el tőlem, ahogy a rám vadászó vámpírok sem. De ezzel, hogy már tudom, hogy vámpírok vadásznak a fajtámra, és a farkasokra egyaránt, ismét le kell mondanom mindenről, ami normálisnak mondható. Mira nem lehet a közelemben, ő nem ebbe a kegyetlen harcba való. Nem is tudhat erről. Mégis valami vonzana hozzá, amit el akarok fojtani, és el is fogok.
- Ha akarod, következő teliholdnál átváltozom veled, jó? - Próbálom biztatni, de mit sem érne azt hiszem. Mitől lenne neki jobb, ha az én kínomat is hallaná? Bár farkas alakban én emlékszem a történtekre, és akkor is meg tudom óvni, csak attól félek, hogy ennek a vámpírnak a társai utánunk jönnek, és el akarnak majd kapni. Feltétlenül be kell avatnom ezt a lányt abba, amibe belecsöppent, hogy tudjon védekezni. - Nem tudom, mire kényszerített, de nem akarom, hogy a nővéremnek baja essen. Ha megtalál,örömmel fogadom, de nem akarlak belekeverni, te nem ismered Klaust - Hagyom abba szavaimat hirtelen. Félek Klaus-tól, hiszen amit adott, elveheti, olyan könnyedén, mint egy gyerek kezéből kicsavarható egy játék. S az élet, amit kaptam, elillanna, és én halott lennék végleg, anélkül, hogy Pandora tudná, mennyire szerettem, és nem direkt tűntem el. Nem direkt tettem, hanem mert nem akartam vérfarkasként tovább élni. De már nem tudom, melyik lenne jobb, de jelen helyzetben a hibrid lét tűnik barátságosabbnak, így tudok vigyázni erre a lányra, aki a fájdalmai között a nevét sem osztotta meg velem.
- Le tudlak állítani, nem fogsz senkinek sem ártani, ígérem! - Teszek hamis ígéretet, hiszen ő is gyors, és én is, de elég egy óvatlan pillanat, és már eltűnik a szemem elől. Elég ha a torkomnak ugrik, és elvesztem az eszméletem, és eltűnik, akkor viszont hogy találom meg? Nem vagyok mindenható, csak egy hibrid, aki erősebb, mint a fiatalabb vámpírok. Ennyi.
- Mindjárt vége - Suttogom biztatón, ahogy végignézve rajta már majdnem a vad fakassal találom szembe magam, aki nekem fog ontani, de meg tudom védeni magam. A harapása nem halálos rám nézve, mégis az éberségem erősebb, mint eddig. Figyelem minden egyes mozdulatát, miközben illata rég beitta magát az orromba...

464 Close your eyes *-* ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 4:01 pm

Oliver & Cameron




Jó lenne azzal nyugtatni magam, hogy idővel ez tényleg könnyebb lesz, ha már megszabadulni tőle nem lehet. Vagy talán van erre lehetőség? Netán csak a halál oldozna fel? Olyan ez, mint egy átok, pedig nem is tettem semmi rosszat, ami miatt a nyakamba szakadhatott. Örököltem az apámtól és kész, aztán csak megvédtem magam egy fickóval szemben, aki megtámadott. És most mégis itt vagyok saját magam által leláncolva, félek, meg akartak ölni és rettenetesen fáj mindenhol, ahol nem is gondoltam volna, hogy egyáltalán fájhat. Már tényleg csak arra várok, hogy vége legyen.
- A részemmé válik... ez jól hangzik. - húzom el a számat. Persze tudom, hogy segíteni akar, de azért annyira nem valami kellemes azt hallani, hogy milyen remek is lesz, amikor majd már egyszerűen megszokom azt, hogy mennyire fáj, ha nem is fog ennyire fájni mint most. Ez azért nem olyasmi, amit lelkesen tudok fogadni. Szeretném legalább ezt az egészet megérteni, ezt a világot, amiben vérfarkasok vannak és vámpírok, no meg hibridek mint ő. Vannak vajon még mások is? Kicsit legalább a beszéd eltereli a figyelmem, de az hiszem nem most fogok minden apró részletbe belemélyedni. Majd... ha ezek után is kíváncsi lesz rám, akkor szívesen kérdezek. Ha egyáltalán túlélem, átvészelem ezt. Úgy értem... tudom, hogy túlélem, csak most valahogy nehéz elképzelni, hogy a testem hogy a fenébe tud elviselni ilyen mértékű fájdalmat.
- Szörnyű, hogy valaki csak azért akar megölni, ami vagyok, pedig nem is ártottam neki. - sőt senki másnak sem. Jó az egy kivétel ott van, a pasi, aki megtámadott. De az önvédelem volt és egyszerű baleset, ez a valaki viszont meg akart ölni és ezek szerint másokat is és mások is vannak. De akkor egyáltalán mit kéne ezek után tennem? Elbújni valahova? Mert innentől mindig meg lesz az esélye, hogy valaki véget akar vetni az életemnek csak azért, mert az vagyok, ami. - Azt mondta vannak társai, akkor... más is jöhet, aki meg akar majd ölni? - eddig is féltem a mai naptól, de most már az összes többitől is félnem kell? Nem hangzik valami jól ezt így átgondolni. Nem most kéne ilyesmin agyalnom, mert akkor nem tudom, hogy a fenébe fogom kibírni. Próbálok a szavaira koncentrálni, a fájdalomhullámok között legalábbis, és amikor jönnek legalább van, aki megtart. nem is tudom elmondani, mennyire hálás vagyok, hogy nem egyedül kell végigcsinálnom. Sose gondoltam bele, hogy ez ennyire durva lesz.
- Oh... én sajnálom, de segíthetek nem? Cserébe, amiért te is nekem. Én felhívhatom, vagy azt is megtiltotta, hogy megkérj valaki mást? Riporter vagyok, vannak kapcsolataim. - nem tudom, hogy van-e kibúvó, hiszen nem értem még ezt a rendszert, de segítenék neki. Legalább lenne valami, ami még erőt ad nekem, ami azt jelzi, hogy ez után is lesz mit tennem, hogy megpróbálhatok úgy tenni, mintha teljesen normális lenne minden, még ha ez nem is így van. Arra viszont újra felszínre tör a félelem, amit mond. A láncok gyengék lesznek, akkor mi a fenét fogok csinálni? Vagyis... akkor az már nem is igazán én leszek. Annyira bonyolult ez az egész! Féltem, hogy nem lesz elég a lánc, de nem tudhattam, fogalmam sem volt róla, hogy kell-e erősebb és amúgy is honnan szereztem volna? Már ennél is furán néztek rám, főleg, hogy gond nélkül kicipeltem nő létemre. Pasiként könnyebb lehet vérfarkasnak lenni, ha erős vagy, azzal magyarázod, hogy sokat súlyzózol, de én? Nem vagyok egy izmos, méretes alkat, ha véletlenül falhoz kenek valakit, az túlságosan furcsa.
- De akkor te le tudsz állítani, megvédeni azt, akinek... ártani próbálnék igaz? Ugye nem lesz baj? - csak annyi kell, hogy azt mondja igen, még akkor is, ha esetleg ez hazugság lenne, de akkor jobban fogom viselni. Akkor ki fogom bírni az újabb és újabb fájdalom hullámokat. E nélkül viszont esélyét sem látom. Nem akarok azon rettegni, hogy vajon megölök-e valakit, amíg nem vagyok magamnál.
- Igaz, így már nem vagy ismeret... - egyre kevésbé bírom a mondatokat is végigmondani és az még nehezebb, hogy gondolkodjam, arról már nem is beszélve, hogy az elején igazán igyekeztem, hogy ne hangosan kiabáljak, de már nem megy. Engedem, hogy a sikoly, a szinte már üvöltés szabad utat nyerjen, hiszen elmondhatatlanul fáj, ahogy a csontok hajolnak. Sejtelmem sincs, hogy festhetek kívülről, de ha jól sejtem valami eszméletlenül rémesen nézek ki. Már valahogy minden kezd más lenni, a nézőpont, a végtagjaim, és megrémiszt a látvány, amikor a most még vékonyabb szőrszálakat is meglátom a karomon. Kiborító!
- Remélem is, hogy vége lesz, már nem bírom! - túl gyorsan jön a következő, még szusszanni sincs időm. Miért tette bárki is ezt velem, velünk, miért lettünk ilyenek? Ez olyan, mint egy kínzás, ami nem akar abbamaradni. Csak akkor, amikor végre megszűnik minden, amikor már nem érzem azt, hogy fáj, és semmi sem érzek, még csak magamat sem. Nem marad más, mint a kikapcsolt én tudtad és az ösztön, ami maradt helyette. A farkas, aki simán leveti magáról Olivert és próbálja eltépni a gyenge láncokat. Jó, hogy legalább tényleg nem fogok rá emlékezni sem.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 7:35 am


Cameron & Oliver
I am here to help you I am not your enemy

Hallani más fájdalmát, és átélni két külön dolog. Tudom, mit él át, és nem tudok segíteni, vagy felgyorsítani, csak mellette tudok lenni, hogy ne legyen egyedül. Mellettem is voltak, amikor először megtörtént, és borzalmas volt. De senki nem így volt mellettem. Aki nem változik át, hanem biztat. Bár nem vagyok biztos magamban, hogy képes leszek, segíteni, de minden erőmmel azon leszek, hogy végig mellette legyek. - Azt nem mondom, hogy fájdalommentes lesz, de rövidebbé válik, könnyebbé, és a sors iróniája, de hozzászoksz. A részeddé válik ez a fájdalom - Mondom ki nyíltan. Nem egy-két alkalom lesz, hogy jobb lesz, hanem több, bár én odáig sosem jutottam el. Párszor változtam csak át, majd jött Klaus, aki tett egy hamis ígéretet, hogy jobb lesz, hogy segít, én persze hittem neki. Hittem és pórul jártam. Ennyi a történet. Nem tudok vele mit tenni, a köteléket sem vagyok képes megtörni, mert rettenetesen fáj. Ha bele gondolok valahol örülök neki, hogy hibrid vagyok, és annak is, hogy nem kell átélnem a telihold fájdalmát, már csak azért is, mert különben nem tudnék segíteni neki. Már rég átváltozva vonyítanék a holdra, vagy épp rátámadnék valakire, nem tudom. Csak... Mély levegőt veszek, és magamhoz szorítom, ahogy jön a hullám, majd elengedem, mikor elmúlt. egyre sűrűbbé válnak, szóval talán közeledik a vége, az átalakulás.
- Te farkas vagy, ő vámpír. Ennyi nekik bőven elég arra, hogy megöljenek. Én pedig hibrid vagyok, ami a két faj keveréke, tehát az én fajomat is irtják, már alig vagyunk páran - Vallom be őszintén. Bár nem mondtam el a Kéaus általi mészárlást, mikor többünk odaveszett. akkor azt hittem, csak én és Tyler maradtunk, de kiderült, hogy ez a Charity is hibrid, bár fogalmam sincsen hogy néz ki, és azt sem hol él, vagyis él-e még, vagy elkapták őt? Nem tudom, de meg kell győződnöm róla, mi van vele. De remélem azért tud magára vigyázni. Nekem itt és most szerencsém volt. Ha többen vannak, ketten vagy hárman, nem hiszem, hogy ilyen szerencsém lett volna, bár ki tudja. Megcsóválom a fejem, hiszen ez a lány még segíteni sem tudott volna leláncolva, ő lett volna az első áldozat. Én pedig a következő.
- Klaus egy Ősi. Az első hibrid. Ő teremtett, én pedig kötődök hozzá. Minden hibrid kötődik. Kényszeresen meg kell tennünk, amit kér, még ha azzal nem is értünk egyet. Engedetlen voltam, így megtiltotta, én pedig bármit tehetek, nem tudom még felhívni sem. - Hajtom le a fejem nagyot sóhajtva, majd az órámra nézek. Talán három, vagy négy órája vagyunk itt? Nem tudom, mikor jöttem ide, csak azt, hogy a hold már biztos magasan jár odakint, és a lány hamarosan elveszti az öntudatát, és előbújik az állat. Aki támad, és kizárásos alapon rám, mivel félig vámpír vagyok, meg egyedüli élőlény vagyok itt vele, mégis vállalom a kockázatot. Megbirkózom vele.
- A farkasölő legyengít. De...borzalmas íze van, és ezek a láncok pedig gyengék lesznek - Rángatom meg enyhén a láncokat, miután oda mentem, ahova ki lett erősítve. Látszik rajta, hogy kezdő, de hisz először alakult át, honnan is tudhatná? Senki nem tanította meg. Senki nem avatta be abba, mi folyik az emberek háta mögött az éj sötétjében, vagy a telihold fénye alatt. Valamiért úgy érzem segítenem kell neki, ha már magamon képtelen vagyok. Meg fogom tenni, és talán még haza is kísérem. Ne kószáljon egyedül ilyenkor. Bár szerintem reggel lesz, mire ember alakban láthatom ismét.
- Igazán nincs mit, hiszen végül is egykor én is farkas voltam... És Oliver vagyok, így már nem vagyok ismeretlen - Eresztek el egy rossz poént, majd lenézek rá, ahogy még mindig a lánc mellett állok csípőre tett kézzel. Ám amikor ismét összerándul, vámpírsebességgel sietek hozzá, hogy átkaroljam. Sűrűsödnek, szemmel láthatóan, és lassan tényleg elveszti az öntudatát. De itt leszek vele. Mert itt kell lennem vele.
- Nem sokára vége lesz. Nyugi... -Nyugtatom, de ez nem csak neki szól, hanem magamnak is, mert feszültté tesz ez az egész. Sokáig tart és szinte érzem a lány fájdalmát. Csak magamhoz szorítom, és most nem engedem el...

659 Close your eyes *-* ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptySzer. Márc. 05, 2014 12:35 pm

Oliver & Cameron




Fogalmam sincs, mit kezdenék magammal, ha tényleg egyedül kéne végigcsinálnom. Gondolom ez is olyan, mint minden más, hogy pár nap múlva már nem lesz ennyire drasztikus visszaemlékezni rá, bár a fene tudja, lehet hogy akkor is kiborulok, főleg úgy, hogy tudom, hogy meg fog ismétlődni. Nem nyugtathatom magamat még azzal sem, hogy ennyi, ez lesz az egyetlen alkalom és vége, többet nem kell szembesülnöm vele. De nem így van, minden hónapban figyelnem kell ezen túl a holdnaptárat. Tudom kell, hogyan kezelem ezt. Ki kell találnom egy olyan megoldást, ami mindig jó, mint apámnak a pince. És persze folyamatosan retteghetek tőle, mikor nem sikerül majd, ahogy ő széttépte az anyámat, én is árthatok másoknak, hogy még csak nem is tudok róla, hogy még nem is emlékszem rá, hogy mi történt.
- Eljön egyszer az a nap is, hogy nem fog fájni? Láttam az apámat pár éve, és még akkor is szenvedett tőle. - bár persze sosem kérdeztem, hogy nála mikor aktiválódott. Az is lehet, hogy nem elég régen ahhoz, hogy tényleg enyhébbé váljon. Talán ez az egy legalább reményt csepegtethet belém, hogy idővel nem ennyire lesz drasztikus. Bár most nem sokat számít, hiszen rémes az egész. Már így is hetek óta rettegek, és ha tehettem volna lelassítottam volna az órát is, hogy lassabban pörögjön az idő, hogy később jussak oda, hogy megtörténik. Mégis megpróbálok mosolyogni, amikor az arcomhoz ér, ha más nem, hát legalább egy pillanatra. Ennél több most nem megy. Próbálok kérdezni, azzal elterelni a gondolataimat, hogy beszéltetem és nem azon filózok, hogy mi vár még rám. Amúgy se értek ebből az egészből semmit, szeretném tudni, hogy mire számítsak. Egy pillanatig se gondoltam volna, hogy meg akar majd ölni valaki.
- Akkor örülök, hogy te voltál a gyorsabb. - halvány mosoly, vagy valami olyasmi. Egyáltalán nem érzek sajnálatot a földön heverő iránt. Meg akart ölni! Lehet, hogy én nem lettem volna képes ártani neki, mert túl gyenge vagyok, és a tetejében a láncok is akadályoznak, de akkor is meg akart ölni, amire nem szolgáltam rá. Nem ártottam senkinek, csak véletlen balesetnek köszönhetem azt, hogy aktiválódott ez az egész, és akkor sem én voltam a hibás, hanem a támadóm, aki nem számolt a következményekkel. De örülök, hogy ő nyert, mert talán nem kéne gondolkodás nélkül megbíznom benne, de mégis megteszem, hiszen nincs más választásom.
- De én nem akartam ártani neki, szándékosan nem, akkor miért csinálják ezt? Soha nem gondoltam, hogy... hogy ilyesmi húzódik a háttérben és erről alig tud valaki. - nekem már az is sokkoló volt, hogy az apám vérfarkas, és hogy én is, de az, hogy itt minden jóval bonyolultabb is... Van fantáziám, de azért nem ennyire durva. Harc a háttérben, amiről az emberek még csak nem is tudnak. Vajon az apám egyáltalán tisztában volt ezzel? Ezért akart mindig annyira elérni, hogy beavasson, hogy felkészítsen? Az is lehet, hogy csak próbálta élni az életét, mintha normális lenne, és nem tudott ő sem a háttérben húzódó történésekről. - Akkor ez egy hosszú nyaralás lett végül. - próbálom átvenni a nevetését, de egyszerűen nem megy. Hiába igyekszik annyira, hiszen jön az újabb hullám. Próbálom tűrni, már csak azért is, mert segít, mert átkarol, hogy ne legyek ezzel egyedül. Én igazán igyekszem, hogy ne sikítsak minden alkalommal, de csak annyira megy, hogy összeszorított szájjal próbálom a kiáltást magamba fojtani. Pillanatokba telik mire megint oda jutok, hogy meg tudjak szólalni. - Ki az a... Klaus? Nem keresheted meg a nővéredet? - kérdések, abban jó vagyok, azt hiszem még akkor is menne, ha ennél is rosszabbul lennék. Egyszerűen csak ez olyan alapfunkció nálam, mint másnál a lélegzés. Mindig is érdeklődő voltam mások felé és most még fontosabb ez, hogy addig se arra várjak, mikor jön a következő hullám.
- De, ha bármi baj van, az segíthet? Ha... ha ez nem elég, akkor te meg tudsz majd állítani? - rázom meg a láncokat. Tudom kell, tényleg fontos, hogy tudjam, hogy nem lesz baj. Nem akarok bántani senkit, nem tudom, hogy dolgoznám fel, ha ártatlanokat tépnék szét. Most belegondolva nem tudom, hogy apám hogyan bírta ki egyáltalán. Gyűlölöm azért, amit tett, de mi van, ha ő is gyűlöli saját magát és a tetejében még én is ilyen vagyok vele? Megrázom a fejem, amikor ő elindul a vízért. Nem szabad most erre gondolnom, az önmarcangolásra nem ez a legjobb időpont.
- Köszönöm... köszönöm, hogy segítesz. Nincs rá okod, hiszen nem is ismersz, de én... én nem tudom hogy bírnám ki ezt egyedül. Hetek óta ettől a naptól rettegek. - tényleg végtelen hála tükröződik a tekintetemben. Biztos vagyok benne, hogy nem lenne mindenki ilyen segítőkész. Azt hiszem ez szerencse a szerencsétlenségben. Nem hálálkodhatok soká, de legalább inni tudtam kicsit. Sejtelmem sincs róla, hogy pontosan mi változik bennem, de rémes fájdalommal jár. Ha a végére úgy fogok kinézni, mint egy farkas, akkor elég sokat kell alakulnia a gerincemnek, nyúlnia a csontoknak a karomban, erősködni és persze a lábaim majd rövidebbek lesznek, hogy minden szintbe kerüljön. Bele se merek gondolni, ha ez ilyen lassan megy, akkor meddig fog tartani. Nem tehetek róla, de újra kicsordul a könnyem. Az már eszembe sem jut, hogy a sminkem mennyire kenődhetett el, hülyeség volt reggel a tükör előtt normális kinézetet varázsolnom magamnak.
- Csak legyen már vége! - újra csak ösztönösen próbálom letörölni a könnyeket, amikor a újabb kiáltással tarkított szenvedési fázis véget ér, de esélyem sincs, még az arcomat sem érem el, hogy megtöröljem a szemem. Nem is lenne értelme, hiszen úgyis újra és újra kicsordul majd.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptySzer. Márc. 05, 2014 7:52 am


Cameron & Oliver
I am here to help you I am not your enemy

A szenvedését rossz végig hallgatni, de muszáj leszek. Valami azt súgja, hogy nem hagyhatom egyedül. Mi lesz, ha jön valaki? Aki ismét meg akarja ölni... De nem csak ettől félek, hanem attól, hogy a láncok nem lesznek elég erősek, és akkor elszabadul, majd megöl valami túrázót, amit sosem fog tudni megbocsájtani magának. Ahogy én sem tudtam, mikor Pandora nélkül változtam át. Elkéstem vele, nem tudtam, milyen erős lánc kell, mert a régi elszakadt. Fogalmam sincs, mennyit szenvedtek, de förtelmes érzés volt a három fiatal szétszaggatott testrészei között kelni. Szerencse, hogy hibridként ha átváltozom, még emlékszem is a történtekre. S valahogy akkor is égető vágyat érzek arra, hogy vámpírokat marcangoljak szét. Mert tudom, hogy a harapásom mérgező rájuk nézve. Pedig nem vagyok egy ellenséges kölyök, sőt vannak vámpír ismerőseim, például Dominic.  is rendes, és nem bántanám a világért sem, de akkor muszáj volt, hogy azt higgye, mert a lány meghalt volna.
- Ne félj, minden átalakulás egyre könnyebb lesz majd - Érintem meg egy pillanatra az arcát biztatóan. Tudnia kell, hogy segíteni fogok, ha elszabadul, majd nem tévesztem szem elől, nehogy ártson valakinek. Szerencsére vámpír is vagyok, szóval képes leszek követni őt, ha mégis elszakadnak a láncok. A fenti ajtók nem tartanak sokáig, eléggé korhadtnak tűntek, és bár idelenn nem fa minden, mégis...  Emlékszem rám is furán néztek a boltba, miért megyek két hét alatt harmadszorra egyre erősebb láncokért. Még szerencse, hogy nem fogyaszt verbénát. Nem mondhatom azt neki, hogy leláncolom magam, és addig változom vérfarkassá, amíg meg nem töröm a teremtőm felé érzett kötődésem, mert még vagy a zsarukat hívja, vagy a diliházat.
- Átváltoztattak. De ez bonyolult, és többé már nem lehetséges. Mindent elmondok. Aki rád támadt, okkal támadt rád, engem is megölt volna, ha nem vagyok gyorsabb... - Kezdek bele a szavaimba, amik csak jönnek és jönnek, mi tagadás szeretek beszélni, és neki el is mondanám, hogy lettem ilyen, de ahhoz a legeslegelején kellene kezdeni, bár elterelném a figyelmét, mégsem akarom untatni. Majd ha az egésznek vége lett, és visszaváltozott, majd meghívom egy kávéra, vagy egy erősebbre, és akkor beavatom, mert senki ne tette meg azelőtt. Így magamra vállalom. - A vámpírok és vérfarkasok örökké harcolnak. De most a vámpírok már az én fajtámat is irtják, ami így a kihalás szélére került. Azért teszik, mert félnek. Mert a harapásod halálos rájuk, ahogy az enyém is - Beszélek tovább, majd abbahagyom, mikor megszólal. Riporter. Tökéletes álca lehet, csodálom, hogy nem fél, hogy lebukik. Még én is rettegek, hiszen az egyetem nekem is álca, meg tökéletes rejtek, hiszen kevesen keresnének egy hibridet egy egyetemen. Vagy ilyesmi, bár nem vagyok mindennel tisztában. Csak azzal, hogy én mi vagyok, és ez mivel jár. A farkaslét sem új nekem, és tudok a lánynak segíteni, be kell avatnom, mert ha nem tud semmit a világról, amibe már bele tartozik, akkor könnyen a vesztét okozhatja. - Elvileg csak nyaralni jöttem ide. Aztán Klaus hibriddé tett, elvágott a nővéremtől, és most itt alakítottam ki az életem, ami eddig tök unalmasnak tűnt. Tudod vizsgák, egyetem, bulik... - Nevetem el magam, majd mikor a lány ismét összerándul, odamegyek hozzá, hátulról karolom át, amíg el nem múlik. Nem tudom, miért alakult ki ez a szimpátia irányába, de valahol sajnálom is őt. Hogy már nem lehet csak úgy hibrid. Bár a minap hallottam valamit, hogy rebesgettek valamit Klaus csodababájáról. Talán az lenne a megoldás? Vajon ezért óvja jobban azt a gyereket mint a teremtményeit? - Nem lesz semmi baj... Van egy növény, ami legyengít, de az íze mint az akkusav... - Húzom el a számat, majd elengedem, amint inni kér, valahol elhagytam a táskámat, körbefordulok a tengelyem körül, majd meg is látom a sarokban, ahová a vámpír hajított. Volt vizem azt hiszem. Kisvártatva elő is kerül a víz, amit egyből oda is viszek neki, a kezébe adnám, de rá kell jönnöm, hogy az kicseszés lenne vele, nem tud inni belőle, így magam csavarom le a tetejét, és tartom oda a lány szájához. - Tessék, igyál... - Suttogom, miközben a tarkóját is megérintem. Még a végén azt hiszi, hogy rá akarok mászni, bár elég vicces lenne átváltozás közben. Meg amúgy is, oké, hogy csinos, de nem fogok rámászni egy elhagyatott kunyhóban, mikor éppen jól hallhatóan fájdalmai vannak. Bár a haverom megtette volna, én visszavettem kicsit. Hogy miért, magam sem értem. Inkább az életem a fontosabb...

712 Close your eyes *-* ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyKedd Márc. 04, 2014 9:52 pm

Oliver & Cameron




Olyan jó lenne valahogy átugrani ezt az egészet. Úgy tenni, mintha meg se történt volna, vagy átaludni. Nem lehet elérni, hogy valahogy kiüssem magam és ne is emlékezzek a fájdalomra? Mint amikor az ember sokat iszik és nem is érzi, ha mondjuk egy esés miatt összeveri magát, maximum másnap veszi észre a sérülést, de akkor meg már nem fáj szinte egyáltalán. Tartok tőle, hogy ez most nem kivitelezhető, pedig annyira jó lenne! Azt persze nem tudom, hogy mit mondhatnék arra, hogy jól vagyok-e. Olyan értelemben igen, hogy az a fickó nem tudott bántani, nem jutott el addig, de hogy igazából... Hát igazából rémesen vagyok. Fáj, és még tartok tőle, hogy ez csak a legeleje. És már most is alig tudom elviselni. Ezek után a szülés szerintem sétagalopp lenne... mondjuk még csak azt se tudom, hogy lehet-e gyerekem. Bár az apámnak is volt, akkor ez nem olyan, mint a vámpíroknál a filmekben? Mondjuk nem is vámpír vagyok, ez is igaz.
- Igen, ez az első és... annyira félek tőle. - szinte már könyörgő a hangom. Hátha ő tud valamit tenni, valami megoldást. Tudta irányítani, valahogy megtette. Nem lehet ezt megtanulni? Balga remény ilyesmit hinni? Az apám sem tudta, de lehet, hogy neki csak nem mondta el senki, hogy hogyan kell. Ha eléggé koncentrálnék, meg tudnám állítani? Próbálok, tényleg, de nem úgy néz ki, mint ami hat. Érzem a feszítő erős, hallom a csontok ropogását, még a kívülről nem is látszik most épp semmi. Fogalmam sincs, hogy mi zajlik le a testemben, de őszintén szólva nem is akarom tudni.
- De addig szörnyű! Meddig... tart? - összeszorítom a fogam, amitől csak újra felsértem a számat. Ezt valahogy másképp kéne csinálni. Legalább most még csak azon se jár az eszem, hogy milyen szörnyen festhetek most. Gyöngyöző homlokkal, időnként fintorba torzult arccal, no meg ezekkel a szörnyű fogakkal. Hál' istennek, hogy ez egy régi épület és nincs itt egy darab tükör sem. Én, aki mindig azok a külsőmre, én aki tv-ben szerepelek, aki voltam pár egy-egy ütősebb riportommal a képernyőn is. Komolyan nem viselném jól, ha így látnám saját magamat.
- Hogy lehet ilyen? Hogy lehetsz mind a kettő? És miért akart megölni? - jó ez nekem is leesik, hogy miért. Bár nem, mert ha egy ember lenne, akkor megérteném. A veszély miatt, amit másokra jelentek. De vámpír volt, és akkor miért akart ártani nekem és miről beszéltek egyáltalán? Egy egész halvány mosolyt azért megpróbálok az arcomra préselni. Nem az igazi, de hálás vagyok, hogy itt marad velem, amíg vége nem lesz az egésznek. A láncok pedig ugye megtartanak majd, hogy ne jussak ki innen? Ernyedten engedem le most már a karomat magam mellett, és szépen leereszkedem, hogy visszaüljek térdelve a sarkamra, mint az előbb. Bár kétlem, hogy sokáig így tudok maradni, amikor erősebben kezd el feszíteni a fájdalom.
- Én meg Cameron vagyok, és egy kisebb laptól küldtek ide egy riport miatt. Aztán úgy gondoltam talán egy kisváros jobb lesz... erre, mint egy nagy. - sejtem, hogy mit akar. Beszéltetni. Amikor anya meghalt, akkor az a rendőr is ezt csinálta, aki próbálta a vallomásomat felvenni. Az elején nem kérdezett semmi hasznosat, csak olyasmiket, hogy mit tanulok, meg hogy mi leszek, ha nagy leszek. Segített, akkor segített, de az lelki fájdalom volt, most viszont a fizikait nem tudom kizárni. - És te hogy kerültél ide? Itt laksz a városban? - a zsigereimben van, hogy kérdezzek, de most így is erőltetnem kell, hogy megtegyem. Hogy ne arra figyeljek, ami rám vár. Egy kis nyugalom van most, de tudom, hogy nem fog sokáig tartani, hogy hamarosan jön az újabb hullám. Mintha csak vajúdnék és várnám, hogy végre megszülessen a baba... esetemben a vérfarkas, ami szintén én vagyok. Nem is kell sokáig várnom, mire újra érzem. A csontok, szinte érzem, ahogy hajlik a hátam, én pedig egy pillanatra megfeszülök, aztán újra abba marad. Automatikus mozdulat, ahogy próbálom letörölni az arcom, ahogy akaratlanul is könny csordogál végig, de nem érem el. Mérgesen rántok egyet a láncon. Én tettem fel, hülyeség dühösnek lennem rá.
- Nem lehet valahogy... leállítani? - buta kérdés tudom. Ha lehetne, akkor biztos mondaná és nem csak próbálná tartani bennem a lelket igaz? - Szomjas vagyok... - nagyot nyelek. Tényleg érzem, hogy kiszáradt a torkom. Hogy akarhattam ezt egyedül végigcsinálni? Sejtelmem sincs róla, hogy mennyire roppannék bele, ha nem lenne most itt az ég világon senki.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyKedd Márc. 04, 2014 5:18 pm


Cameron & Oliver
I am here to help you I am not your enemy

Végignézek a lányon, biztos hogy pár évvel idősebb mint én, majd visszanézek a fickóra, s próbálok a kinti sötétségben meghallani valamit, ami arra utal, hogy többen vannak, vagy csak egyedük. Nem létezik, hogy csak ez az egy jött csak, vagy tényleg? Kifigyelhették, és mivel úgyis egyedül volt, így egy támadta meg? Vajon hogy dolgoznak? Bár nem tudják, hogy én ki vagyok, ez a fickó már nem fogja elmondani, mégis egy kis aggodalom lett úrrá rajtam, hiszen engem is figyelhetnek, így cseppet sem vagyok biztonságban. Remek. Mondhatom igazán remek, hogy a vizsgáim helyett ezzel kell foglalkoznom. Hogy ne nyírjanak ki két zh között. Megcsóválom a fejem, majd végignézek a lány fájdalomtól rázkódó testén, és egy pillanatra megsajnálom., Nekem ezt nem kell átélnem, és ez a látvány megerősít abban, hogy soha többé nem fogok átváltozni.
- Ez az első? - Nézek ismét végig rajta, és rossz hallgatni, ahogy szenved, hát még látni. Elég szerencsétlen megoldás ez a leláncolósdi, talán segíthetnék neki. Talán megmutathatnám, hogy át tudok én is változni, de ez a gondolat egy pillanatra aggodalommal tölt el. Nincs is nálam váltóruha, persze nem emiatt aggódom, hanem amiatt, hogy megláthatnak, és engem is megölhetnek átalakulás közben. Akkor sebezhető vagyok. Amit nem szeretek, így amellett döntök, hogy így maradok.
- Ha már átváltoztál, akkor az nem fáj... A visszaalakulást átalszod - Próbálok lelket önteni belé, bár elég béna módon, és fogalmam sincs, hogy tehetném biztatóbban, de feszélyezve érzem magam, hiszen látszólag szenved, de semmit sem tehetek ellene. Hallom a csontjait ropogni, és így még rosszabbnak hat. Valahol ez is segít abban, hogy maradjak olyan, amilyen. Már szinte feladom a húgom kutatását is, már csak arra tudok gondolni, hogy össze kell állnom egy hibriddel, akivel védhetjük egymást. - Egy kicsit ez is és az is. Hibrid volnék, egyszerre farkas és vámpír, és irányítottam igen... - Próbálom elterelni a figyelmét arról, ami rá vár. Hiszen az első jó pár órán át el fog tartani. Nem tudom, hogy az enyém milyen hosszú volt, de felért három nappal is, pedig nem volt annyi. - Ez a mocsok egy vámpír volt, és meg akart ölni... De ne aggódj, itt leszek veled amíg véget ér - Biztatom, vagy nyugtatom, valahogy elérte, hogy aggódjak érte, pedig azt sem tudom, hogy hívják, vagy miért van itt. akár lehetne egy csapda is. A nővérem is ilyen, mint ő, emlékszem, mikor átváltoztunk. Mind távolinak tűnik, mintha egy másik élet lett volna. boldog voltam akkor, és most is igyekeznék az lenni, de túl sok a gond, ez a vadász, akkor fel kell keresnem valakit, aki lehet, hogy rám vágja az ajtót.
- Oliver vagyok, és te? Honnan tévedtél ide? - Igen, ilyen ostobaságokról akarok vele beszélni, mert ezzel is terelem a gondolatait, és nem kell az átváltozással foglalkoznia, nem kell arra gondolnia, ami úgyis bekövetkezik. Fájni fog, és szinte véget nem ér lesz, de próbálok neki segíteni, ahogy tudok. Persze egyelőre semmi hasznomat nem érzem, de ez talán majd változni fog.

486 Close your eyes zacskó ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyKedd Márc. 04, 2014 4:32 pm

Oliver & Cameron




Én csak azt akartam, hogy senkinek se essen baja, azért vettem a láncokat, most mégis én vagyok az, aki határozottan nagy bajban van. Fogalmam sincs, hogy ki ez a férfi, de egy kicsit sem tűnik barátságosnak. Ahogy néz, ahogy beszél, egyszerűen félek, most még jobban, mint már hetek óta. Már nem csak azért, ami várhat rám, a fájdalomra, hanem ezért is mert ez a valaki egyértelműen ártani akart nekem, sőt mi több azt hiszem... meg akar ölni. A tekintetében gyilkos tűz ég, ahogy megindul felém, én pedig csak arra vagyok képes, hogy hátráljak. Mit tehetnék? Nem vagyok harcos, csak egy egyszerű riporter, aki önmagától akar megvédeni másokat. Nem akarok meghalni, azt hiszem... azt hiszem tényleg nem akarok, vagy talán jobb lenne, mint ezzel az egésszel együtt élni? Apám megölte az anyámat, nem hiszem, hogy szándékos volt, de mégis megtörtént. Mi lesz, ha olyannak ártok, akinek nem akarok, aki fontos. Épp ezért nem engedek közel magamhoz az ég világon senki sem, mert csak felőrölne a félelem, hogy mi van, ha én is ugyanúgy tudattalan szörnyetegként széttépem, ahogy az apám tette. Néha még álmaimban is látom azt a töménytelen mennyiségű vért, az testrészeket szanaszét a konyhában. Képtelen vagyok kiverni a fejemből, pedig annyiszor próbáltam már. Éjszaka nem én irányítom a tudatomat, hanem csak úgy kalandozik magától.
A félelem ködét végül egy újabb alak megjelenése töri át, ahogy a támadómat gond nélkül keni a falnak. Nem értem még ezt az egészet, csak érzek dolgokat, de nem tudom őket hova tenni. Érzek én valami fura szagot mindkét fickóból, ami más, mint az eddigi megszokott, de attól még ugyanúgy nem értem. Arról pedig végképp fogalmam sincs, hogy miről beszélnek. Rémesen idegesít a fogam, ami kinőtt, és a belül tomboló állati düh, amit olyan nagyon nehéz elnyomni máskor is. Tudom, hogy milyen ez, mint a tenger, időnként apálykor csend van és nyugalom, most én is ezt érzem, de aztán jönni fog a dagály és akkor nem menekülhetek az elől, hogy újra rám törjön a fájdalom. Látom, ahogy a tőr az újonnan érkezett fickóba fúródik, nekem pedig riadtan tágul ki a pupillám, ahogy végignézem a jelenetet. Aztán szinte úgy repül át a szobán, mintha nem is lenne súly. Aztán újabb kérdések hangzanak el, majd egy név, és én tényleg nem értek az ég világon semmit sem. Az apám alig mondott nekem valamit, talán ha meghallgatom, akkor többet tudnék most, de még ebben sem vagyok teljesen biztos. Most viszont csak újra próbálok hátrébb húzódni, amikor megint felém közelít.
- Nekem... nekem ehhez semmi közöm, csak hagyjon... - nem tudom befejezni a mondatot, mert a következő pillanatban már éles fogak marnak a fickóba, én pedig egy pillanatra farkasszemet nézek a fiatalabbal. Nem is tudom mennyi idős lehet, hiszen úgy fest, mint egy kölyök, egy főiskolás, vagy ilyesmi. És közben az arca, és az éles fogak. Láttam, ahogy az apám átváltozott egyetlen egyszer, de az épp elég is volt. Próbáltam ezt az egészet kitörölni a fejemből és most mégis szemtől-szembe kell megint találkoznom vele. Csak nézem a jelenetet, és valahol mélyen sejtem, hogy az a karó a másik vesztét is okozta, de mégis csak pislogni tudok, amikor végül a másik, az állva maradt jön oda hozzám. Nem tehetek róla, de még így is összerezzenek, amikor hozzám ér, de nem húzom el az arcomat. Végül nagy nehezen odáig is eljutok, hogy legalább bólintsak egyet. Azt hiszem igen egyben vagyok, de hogy jól is? Azt azért nem mondanám.
- Tűrhetően azt hiszem, de... de nagyon fáj. - újabb hullám söpör végig rajtam. Fogalmam sincs, hogy pontosan mit is érzek, egyszerűen csak próbálnak a csontok valahogy alakulni, még ha kívülről nem is látszik ebből egyelőre még sok minden. Attól félek, hogy ennél csak rosszabb lesz. Szorítom a fogaimat, amivel csak annyit érek el, hogy a hegyes már kinőtt tépőfogakkal még a saját számat is felsebzem.
- Mikor lesz már vége? - miért nem lehet ezt valahogy átugrani? Hirtelen reggel lehetne és kész, hogy csak úgy elmúljon az egész és ne kelljen éreznem többet. Annyira szeretném! Te... te irányítottad igaz? Olyan vagy, mint én, vagy... mint ő? - igazából még azt sem tudom, hogy a másik mi... vagy inkább mi volt? Hiszen már nem mondható valaminek, vagy valakinek, mert ha jól sejtem meghalt.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyKedd Márc. 04, 2014 9:10 am


Cameron & Oliver
I am here to help you I am not your enemy

Ki kellett szellőztetnem a fejem. A napokban történtek felzaklattak. Klaus hívása csak hab volt a tortán. Megerősített abban, hogy soha többé nem láthatom Pandorát. Hacsak ő nem talál rám. Azt akarom, de hogy, ha fel sem vehetem vele a kapcsolatot? Jelet sem adhatok neki. Feladtam. Igen. Összetört, hogy Klaus még a távoli New Orleans-ból is képes porig alázni, és érvényesíteni az akaratát. A napokban kutattam, de semmit nem találtam azzal kapcsolatban, amit mondott. Semmi vadász, aki meg akart volna támadni. Nem kérdeztem körbe senkinél, hanem jártam az erdőt, a külvárost, a Grillt, hallgatóztam, vártam, hogy megtámadjanak, de semmi. Azt sem tudják, hogy én hibrid vagyok. Csak egy átlagos srác vagyok, aki pszichológiát tanul az egyetemen, hogy legyen valami diplomája. Ebbe ölöm minden időm. Így nem kell gondolkodnom. Mirandát sem hívtam fel a találkozás óta, pedig a lány egy angyal, aki meg tud nyugtatni. Ártatlan és nem szabadna belekevernem a világomba őt. Kerülöm. Muszáj kerülnöm. Úttalan utakon kutatom azokat a rohadékokat, akik üldözik a fajtámat. Eddig azt hittem, csak én maradtam és Tyler, de ez a Charity. Eddig azt is halogattam, hogy felkeressem. Hogy venné ki magát? Mit mondjak neki? "Hello. Klaus küldött... " Tök gáz ez az egész. Nem vagyok több, mint egy istenverte pincsi, aki úgy ugat, ahogy a gazdája füttyent. De nem akarom már megtörni ezt a köteléket. Alig pár napja döntöttem el. Fájdalmas, és csak felhívom magamra a figyelmet. Talán a legjobb lenne, ha eltűnnék a városból.
Sikoltás riaszt fel a gondolataimból, és a hang irányába fordulok. A felhők mögül kikukucskál a telihold vakító fénye, így bevilágítja előttem az utat. De nem csak a lány szagát érzem meg, ahogy közelebb megyek a hangok irányába. Egy rohadt vámpír. ~Francba!~ káromkodom el magam gondolatban, és összeszorítom az állkapcsomat. Nem hiszem el, ez az én szerencsém. Átszelem a távolságot, de nem megyek közelebb, csak annyira, hogy halljam az eseményeket, ami a házban történik. Egy nő, láncok csörgése, és egy diadalittas férfihang. ~A francba, a francba is Oliver~ Beszélek magamhoz gondolatban. Nem kellene itt lennem. Ez lehet az a vadász, aki hibridekre vadászik? De a lány vérfarkas. A pasas pedig egy rohadék vámpír. Összeáll a kép. Nem csak a hibrideket akarja, hanem azokat is, akik azzá válhatnak, de miért? Miért éri ez meg neki? Hiszen a Hasonmás vámpír. Utóda nincs, így a hibridek teremtése többé nem lehetséges. Újabb sikoly ébreszt fel, mely ahelyett, hogy menekülésre késztetne, maradok, sőt lemegyek, még akkor is, ha ez egy átkozott csapda. A férfit a falnak szegezem, és tekintetem feketévé válik, íriszeim pedig borostyánszínűvé. Hatalmas szemfogaimat kivillantom.
- Mi a francot akarsz te itt? - Kérdezem a vámpírt, de nem felel, csak felröhög. Idegesít.  Szívem szerint darabokra tépném.
- A kis hibrid eljött a kivégzésére... Te leszel a következő, akit a nagy és gonosz hibrid elveszít! - Fenyeget, majd fordít a helyzeten, belém szúrja a tőrét, ami ezüst, ráadásul rajtam mit sem ér. Ezzel csak annyit ért el, hogy felbőszített, és már ugranék neki a torkának, de elhajít az egyik sarokba, és érzem ahogy fájdalmasan zuhanok alá, akár egy rongybaba. Egy pillanatra felnyögök, érzem, ahogy megrepedt egy bordám, és valami belém állt, egy fadarab. A szívem közelében ért célt, és a fogaimat összeszorítva tépem ki onnan.
- Mit akarsz tőlünk? - Nyögöm ki regenerálódás közben, és figyelem, ahogy a lány felé indul. Ezt nem hagyhatom. Sebesen szelem át a köztünk lévő távolságot, majd hátulról támadok, abban jó vagyok, a nyakába harapok kieresztett szemfogaimmal, majd leterítem, és még kétszer belemélyesztem a fogaimat, hadd áradjon szét a mérgem a testében. - A vérfarkas harapás végez a vámpírral, én félig az vagyok. Ironikus, hogy Klaus vére a gyógyír, de egy cseppet sem kaphatsz belőle nem? Vannak társaid? Miért ölöd a fajtámat? - Célzom neki a kérdéseket, miközben egy padlódarab a kezembe kerülve a szívének szegeződik. Ismételten a képembe röhög, amit nem tudok tolerálni, így belemélyesztem a tompa fadarabot, melyre felmordul.
- Sokan vagyunk, és én csak a hírnök vagyok... Kutakodj csak, de jól vigyázz, még a végét a fejedet veszik - Duruzsolja gyenge hangján, mely a méreg miatt töri meg a fickót. Majd a váratlan fordulat, amire én sem számítottam, megfogja a fadarabot tartó kezemet, és a szíve felé irányítja. Megölte önmagát? Döbbenten nézek magam elé, és valahogy fel sem tűnik a lány a háttérben, akinek az életét menteni jöttem ide. Majd lassan feleszmélek, és odasietek hozzá.
- Hé! Egyben vagy? Jól vagy? - Faggatom, és megérintem az arcát. Tudnom kell, hogy nem hiába kockáztattam az életemet. Az is csoda, hogy így rá tudtam támadni, szóval mégsem volt olyan nagyon idős vámpír. Mindenesetre bosszant, hogy többen is lehetnek még, fel kell keresnem Charity-t...


759 Close your eyes zacskó ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 6:11 pm

Oliver & Cameron




Gondolkodtam, rengeteget gondolkodtam és egyszerűen nem látok más lehetőséget. Azt kell tennem, amit az apám, és meg is tettem, vagy legalábbis próbáltam, már amennyire én ehhez értek. Eleve nem egyszerű azt elmagyarázni egy üzletben, hogy miért veszel egy csomó erős vas láncot, akkor is, ha egyébként nem kellene kérdeznie sem az eladónak, mert semmi köze hozzá. Mégsem mondhattam, hogy nekem lesz, hogy találtam egy elhagyatott épületet és ott akarom kiláncolni magam egy éjszakára, amikor telihold lesz, hogy véletlenül se öljek meg senkit. Ez mégis hogy venné ki magát? Vagy hülyének nézne, vagy esetleg még halálra is rémülne, de egyik se lenne jó végkimenetel a beszélgetésre. Végül annyival magyaráztam, hogy én se tudom, csak egy kedves ismerősöm kért meg rá, aki autószerelő és talán vontatáshoz kell neki. Ennyivel beérte szerencsére, tehát már nincs más csak végrehajtani a tervet.
Egész nap rettegtem, bennem van most is ez a mardosó félelem. Nem tudom, hogy mi lesz, hogy elég lesz-e ez így egyáltalán. Mi van, ha nem? Ha a végén kitörök és... Nem ezzel az eshetőséggel nem szabad számolni, muszáj hogy megoldjam és ne legyen semmi baj, egyszerűen muszáj! Határozott léptekkel haladok át az erdőn, hogy elérjem a célt, miután kicsit távolabb leparkoltam a kocsimmal. A szívem most is hevesen zakatol, és legszívesebben átugranám azt, ami rám vár. Vajon tényleg annyira fog fájni, ahogy apámon láttam, vagy még annál is sokkal jobban? Vajon ki lehet ezt bírni minden hónapban egyszer úgy, hogy az ember ne menjen teljesen rá? Egyszerűen fogalmam sincs, és nem tudom kitől megkérdezni sem. Ha hajlandó lennék apámmal kapcsolatot tartani... de képtelen vagyok rá, hogy őt kérdezzem meg, egyszerűen nem megy, és nem akarom látni sem. Végre elérem a célt, és újra bizonytalanul állok meg. Mi van, ha még sem sikerül? Elhessegetem a rossz gondolatokat, és gyors lépekkel megyek be, hogy lepakoljak mindent. Jöhet a következő kör, mert egyszerre minden nem megy.
A láncok kikötése már nehezebb ügy, meg kell keresni a megfelelő helyeket, bár fogalmam sincs, hogy azok a talapzatok, gerendák tartani fognak-e. És kéne valami vas ajtó, de azt itt nem látok sajnos. Most már akkor is ez van, muszáj működnie. Majd tíz perc mire minden meg van, és a saját kezemen csattannak a bilincsek. Őszintén szólva még azt se tudom, hogy reggel hogy jutok ki innen? Mi van, ha szétverek annyira mindent, hogy a kulcs eltűnik közben az ablak alól? Nincs más hátra, mint várni, ahogy lassan a nap utolsó sugarai is eltűnnek az égről és nem marad más csak a sötét és a hold, ami egyre erősebb fénnyel bukkan elő a felhők mögül. Nem tudom, hogy mikor kezdődik, hogy mit kell éreznem, de az egész hirtelen indul. Először csak gyengén, mintha csak valami betegség motoszkálna bennem, aztán meghallom a lépteket és a tapsolást is a hátam mögül. Azonnal fordítom a fejem, de a sarkamon ülve térdelve maradok.
- Mit csinál itt? Menjen innen... megsérülhet. - nem hiszem el, hogy nem látja, amit kéne. És miért zavar annyira a... szaga? Ez létezik? Valami fura, mintha jelentenie is kellene valamit, de nem tudom, hogy mit. De a tekintete, nem tudom, hogy miért ilyen magabiztos, de nincs is időm gondolkodni rajta, mert egy erős hullámban tör rám a fájdalom. Érzem, ahogy a fogaim változnak először, mintha nőnek, ha ez létezik, bár tükör nincs nálam. Összeszorítom a fogam és csak felnyögök első körben. Nem tudok a fickóra koncentrálni, aki nem is tudom, mikor került elém.
- Segíthetek megszabadulni ettől, sőt... fogok is. - kitágul a pupillám, amikor meglátom a kezében a kést. Mégis mi a jó franc folyik itt? Közelít, én pedig most már talpon állok és hátrálok, de nem megy, mert az újabb hullám a földre taszít. Sikítok, ahogy érzem a csontok ropogását a karomban, ahogy a körmeim karmokként nyúlnak meg. Nem megy... nem tudok erre és rá is figyelni, talán... talán jobb is, ha... ha segít?

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 09, 2014 8:01 pm

Jensen és Jeremy
Most legyek őszinte? Leszek. A humora kiakaszt. Tényleg azt hiszi, hogy vicces? Nem mondta még neki senki, hogy a humora veszélyesen lapos? Nem akarom kiábrándítani majd megteszi valaki más. Körülnézek és igaza van már mind eltűnt, eliszkoltak a gyávák. A fenébe, ma már nem lehet találni igazán tökös vérszívót sem. Egy kisebb gránát itt, egy nyílpuska ott és inukba száll a bátorság. Tiszta szánalom uralkodik el rajtam. Odalépek egy összeaszott hulla mellé, majd kihúzom belőle a nyilam. Még szükségem lesz rá. Visszafordulok a vadászhoz.
-Tudod, igazán értékelem, hogy eddig elviseltél, de attól tartok én lassan megyek. Mivel neked köszönhetően ma nem akadtam rá arra amit kerestem, jobb ha megyek. - Most már egy cseppet sem vagyok mérges csak mérhetetlenül csalódott. Egy dolog van ami egy picit kárpótol, az, hogy ő sem találta meg amit keresett. A holmimat összeszedve végig nézek az erdőn. Ha volt itt valamilyen nyom, már rég eltiporták vagy befedte őket a levéltakaró. Esélytelen ezen a nyomon tovább haladni. Igazából megtudom érteni ezt a fickót is. Ugyanúgy keresett valamit ahogy én és szintén üres marokkal távozik ahogy én. Egy kisebb előnyben vagyok vele szemben. Itt születtem, itt éltem eddig végig. Meg az egész város a fejemben van mint egy térkép, az utolsó nyavalyás bárig. Minden rejtekhelyet ismerek, Ő viszont csak vaktában keresgélhet. Bár belevaló vadásznak tűnik, ha nem rontotta volna el a ma esti bosszúmat és nem tartana egy nyílpuskával mászkáló 11 évesnek még kedvelném is. Határozottan így van. Hirtelen egy ötlet furakodik be a fejembe. Széles vigyor kíséretében a vadász felé fordulok. Lehet, hogy amit most teszek később még rendesen megbánom majd, de az a baj szeretek a pillanatoknak élni.
-Hé, a helyedben Észak felé mennék, arra talán ráakadsz a vámpírra akit   keresel. -Többet nem mondok, nincs is szükség rá, irány észak. Ha megfogadja a tanácsom ott majd találkozunk. A város azon fele bővelkedik a vámpírokban. Felőlem veheti akárminek a segítségem, de nem vagyok bolond, hogy csak úgy segítsek. Egy fajta versenyre invitálom barátom. Majd kiderül, hogy melyikünk a jobb.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptySzomb. Jan. 04, 2014 11:55 am


Jeremy & Jensen



Látszik, hogy még kölyök. Csak mosolygok azon, amit művel,meg össze vissza rohan, meg olyan, mint egy mérgezett egér. Komolyan, ez a kölyök feldobta a napomat. Bár lehet az is, hogy hiperaktív, meg feltűnési viszketegsége van.
- Teljesen megérte. – vigyorogtam rá. Karba tett kézzel nekidőltem az egyik falnak, majd figyeltem, hogy mit csinál. Ha lenne egy kis tapasztalata, vagy képezte volna magát, tudná, hogy el lettek üldözve, ugyanis olyan dolgot csináltunk, amire nem számítottak. Nem tudják, hogy van-e még nálunk fénybomba, na meg hogy mivel vagyunk felszerelkezve. Csak álltam, és nevettem rajta. Tetszik ez a kölyök, jó tanuló lenne belőle. Ha vadász, csak jó ember lehet, mert egy a célunk. Megölni az összeset. Az már más dolog, hogy ezt mégis hogyan teszi, tesszük meg. Én híve vagyok a kínzásnak, faggatásnak, mert akkor több vámpírt megölhetek. De hallottam az Ősi családról is. Ha egyet megölsz, akkor az összes vámpír elpusztul, akit ő változtatott át. Vagyis a saját vérvonala meghal. Már csak azt kell valahogy kideríteni, hogy hogy is lehet azokat a dögöket megölni.
- Meghívhatlak? Ahogy rád nézek kölyök, szerintem be sem engednek egy kocsmába. – nevetek továbbra is.  Mégis mit képzel? Én leszek majd az, aki hétvégén megveszi neki az alkoholt, hogy leihassa magát, meg bulizhasson? Nagyon téved. Senkinek nem leszek a jótevője. Amikor én fiatal voltam, találtam rá módot, hogy alkoholt szerezhessek. Bár ahogy ránézek, szerintem még sört se ivott életében, azt se tudja milyen íze van.
- Kölyök, nyugalom van. Rég leléptek. Meglepetés ereje, meg a kiszámíthatatlanság, tudod... - forgattam a szemeimet, bár nem hiszem, hogy a sötétben látta volna. Nem azt mondom, hogy én egy hiper szuper vadász vagyok, aki mindent tud. Csak a bosszú vezérel. Bár, mivel a kölyök itt él, lehet, hogy ismer egy-két vámpírt, aki tud valamit mondani nekem Damon Salvatore-ról. Ha tud ebben segíteni, akkor nagyon jó barátok leszünk egy ideig, az biztos.




•• Words: ennyi •• Music: ez •• Note: valami •• ©

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyHétf. Dec. 23, 2013 6:05 pm

Jensen és Jeremy
A kezembe kaptam a fénybombát, meg kell hagyni élvezem ezt az új fegyvert a kezemben tartani. Eddig is boldogultam a hagyományos eszközökkel is, de be kell szereznem egy pár ilyet. Ezek szerint hajlandó együtt működni. Nocsak ezt nem képzeltem volna.
-Ja, ha megússzuk meghívhatsz egy sörre! - Mondom majd a bombát a kezemben tartva az ablakhoz léptem. Gyűlik a nép. Dühösnek tűnnek. Elvégre is a "társam" vagy a fene tudja mim már legalább hármat elintézett én meg egyet. És a buli még csak most kezdődik. Elég volt a rejtőzködésből. A bombát és a nyílpuskát felkapva kirontottam az ajtón. A nyílt terepen legalább körbe látok és fel tudom mérni a helyzetünket. Illetve engem is meglátnak. Körbefordultam és meg is pillantottam a vámpírok csapatát. Öten vannak, legalább is csak ennyien állnak körbe. Ha engem meg is támadnak és kudarcot vallok a másik megmenekülhet. A pöcköt eltávolítottam a bombáról majd egyenesen a férgek közé hajítottam. Égett hús szaga töltötte be a levegőt. Szitkozódtak mindaddig míg el nem érte őket a vég. Ennél jobban nem tudtam volna kihasználni a kezembe adott új hatalmat. Bekiáltottam a házba.
-Most vagy soha! - Ezzel a nyílpuskát élesítettem és a sötétségbe lőttem. Vagy talál vagy nem, ez most már lényegtelen. Ha a nyíl elfogyna a karók még jó szolgálatot tesznek majd a vasfüves tűkkel együtt. És remélem hátvédként itt lesz mögöttem a vadász. A nyilak elfogytak és újra csend terítette be a rengeteget. Túlságosan nagy csend. Akár mennyire is tetszett a vámpír mentes légkör akkor is ez felettébb gyanús. Megpördültem és a vadász szemébe néztem. Remélem levágta, hogy mire célzok. A házba kezdtem rohanni a tartalék fegyverekért. Egy percre lenne szükségem, hogy taktikát váltsak. Nincs kedvem ez előtt a nagyképű egyén előtt lebőgni, hogy nincs B tervem. Lennie kell egy újabb ötletnek. És egyre kezdek bosszúsabb lenni mivel a drága kis bosszúmat se tudtam megvalósítani. A kiszemeltem itt sincs. Vagy csak gyáván a csatlósai mögé bújik vagy soha köze sem volt ehhez a helyhez. Ha a második az igaz akkor roppant ideges leszek. Felkaptam a tűket és a karókat. A csend kezdett rátelepedni az egész erdőre. Még maguk az állatok sem mukkantak meg. Az ablak melletti falnak dőltem. Nincs az az isten, hogy annyi vadászat után most itt az erdő közepén végezzen ki pár amatőr vérszívó aztán meg a legjobb esetben is csak elkaparnak, na azt már nem fogom hagyni. Ez az egész este olyan mint egy csapda azzal a kivétellel, hogy még meg is ajándékozott az ég egy ilyen társsal. -Van valami újabb ötleted esetleg? - Fordulok hozzá. Nem szívesen teszek ilyet, de igazából nincs kedvem meghalni ma. Fiatalnak tartom még magam ehhez a kudarchoz. Ha ma este egyedül lettem volna itt 100% hogy nem kerülök ilyen helyzetbe. Remélem most is ugyanolyan jó ötletnek tartja a plafonba lövöldözést mint akkor amikor elkövette. A vérbeli vadásztól csak elvárható egy újabb ötlet, nem? Ugyanis nekem ilyen helyzetekben nem működik olyan jól az agyam. Miért is? Ja persze azért mert nem szoktam ilyen körülmények között kikötni. A kedvenc kis fegyveremet a verbéna gránátot működő képes helyzetbe helyezem. Még ha nagyon ritka is, hogy használom biztos, hogy ma szerepelni fog.
-Már nem azért, hogy kritizáljalak, de megérte ez neked? - Nem bírom tovább, hogy ne húzzam az agyát. Ugyanis nekem már fel van tekerve a vekker rendesen. A gránát kibiztosítva hever a kezemben. Ez megnyugtat.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptySzomb. Dec. 21, 2013 8:59 pm


Jeremy & Jensen



Néztem, ahogy a kölyök össze-vissza rohangál, és félti a kis életét. Tényleg tanulhatna tőlem. De hogy miért is csináltam ezt? Hogy végre történjen is valami, hisz ez a állunk, és várjuk hogy idejöjjenek dolog nekem egyáltalán nem fekszik. Benyúltam a kabátomba, majd elővettem két fénybombát. Nem fogunk mi itt meghalni ma, abban biztos lehet Ő is, meg én is.
- Nesze kölyök, ezt fogd meg, nem kell itt kapálózni. – dobom oda neki. Még ha többen is vannak, simán elbánunk velük. Egyik kezemben a fénybomba, másikban a fegyverem, amiben immáron már a fa töltények vannak.
- Ha ezen túl vagyunk, megihatnánk egy sört. – mondtam mosollyal, amit a hangomban is lehet érezni. Nem tudom mit kell itt nyivákolni. Hát valamibe meg kell halni nem? De ha ennyire nem biztos a dolgában, akkor miért gondolja, hogy jó vadász? Vagy esetleg vadász lehet? Ha egy aprócska kétely is van abban, amit csinál, akkor jobb lenne, ha abbahagyná, mert neki tényleg ez fogja a vesztét okozni.
Csönd volt. Hallgatóztam. Egyelőre semmi olyat nem vettem ki, ami az életünket veszélyeztetné. Megfogtam a kölyök vállát, majd odahúztam magam mellé. Ha túl messze vagyunk egymástól, könnyebb prédák vagyunk. Most az egyszer hagynom kell a büszkeségemet, és megmenteni a seggét neki. Bárcsak az öcsémmel lennék most itt, és nem egy idegennel, aki az sem tudja mi fán terem a vadászat.
Halk suhogást hallottam nem messze tőlünk. Kezdődik! A bombáról leszedtem a pöcköt, elszámoltam 3-ig, majd a nappali, vagy szoba, vagy mit tudom én hol voltunk pontosan közepére gurítottam. Elfordultam, és egy hatalmas fény kíséretében felrobbant. Hallottam, ahogyan üvöltenek, éreztem, ahogy ég bőrük. Van még egy, amire viszont nem számítanak. Remélem a kölyök jól fogja használni, nem pedig elpocsékolni. Ilyenkor elcsodálkozom, amikor sötétben vagyok, hogy mennyire lehet hagyadkozni a fülre, és a különböző érzékszervekre. Rettentően élvezem.
- Te jössz. -Súgtam oda neki, majd csak remélni tudtam, hogy hasonlóan vélekedik erről, ahogyan én. A semmi közepén vagyunk. Nem engedhetünk meg magunknak egy hibát sem. Fejemet a falnak támasztottam, s mély levegőket vettem. Igyekeztem megnyugtatni magam. Rájöttem, hogy nem akarok itt meghalni. Rengeteg elrendezetlen ügyem van. Nem mellékesen, az öcsémet is meg kell találnom, és meg kell vele beszélnem mindent. Hiányzik, és ezt nehéz bevallani egy magamfajta embernek. De mégis... én még ember vagyok.




•• Words: ennyi •• Music: ez •• Note: valami •• ©


Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 19, 2013 7:16 pm

Jensen és jeremy
Eddig a pontig csupán csak azt hittem, hogy az elveihez rögeszmésen ragaszkodó egyéniség, de most már azt is tisztán látom, hogy egy őrült. Bele lő a plafonba ezzel elárulva a helyzetünk. Egyáltalán vadászni jött ide vagy vadat játszani? Így nem hogy ölni tudnánk, de lehet, hogy minket ölnek majd meg.
-Te meg vagy őrülve, he? Még hogy erősebb meg tapasztaltabb, nos ez nem ezt bizonyítja. - Feldúlva emelem fel a pisztolyom és nem tudom eldönteni őt lőjem-e le vagy tartogassam a vámpíroknak? Mintha azt említette volna, hogy borzasztóan fontos neki ez a vadászat. Nekem is az lett volna. Ledobom a táskámat a földre és azonnal kihúzom a nyílpuskát amit reméltem nem kell majd ma használnom. Persze sose szokott úgy történni ahogy én szeretném.
-Most legyek okos azt mondod? Ha okosan döntöttem volna te már rég nem zavarnál. - Vetem oda foghegyről és a falnak dőlve felemelem a puskát. Egy kisebb zörrenés se jelzi, hogy bárki hallott volna valamit. Persze ez nem azt jelenti, hogy ezzel az öngyilkos jelölttel karöltve túléljük.
-Ha már ilyen buzgón lövöldözöl akár fejbe is lőhetnéd magad. - Mondom kicsit csendesebben. Nem, hogy ezek után helyre hozná a hibáját és segítene, nem, szerintem még élvezi is a helyzetet. Abban biztos lehet, hogy én ugyan nem fogom a hátát védeni. Elég lesz megmenteni a saját bőrömet is. Most már biztos vagyok benne, hogy miért nem szeretek soha csapatban dolgozni. Mintha apró ág zörrenését hallottam volna odakintről. Most vagy beképzelem vagy tényleg hallottam. Egyik se tartozik a legjobb kategóriák közé. Lehet, hogy csak egy kölyök vagyok, de legalább nem lövöldözök vaktába és vetek véget az életemnek csak mert valaki nem úgy tesz ahogy elsőre csettintenek neki. Hogy van másik terve ha az első befuccsol? Most ez lenne a másik terve vagy éppen ezután jön csak a megváltó ötlet amivel kikecmergünk majd az általa okozott zűrzavarból. Most már biztos hallottam valamit. Nem csak egy ág hanem már a fű suhogását is hallom ahogy áthaladnak rajta. Nem is egy hanem több. Köröznek a ház körül. Játszanak a csapdába esett prédákkal. Megpróbálnak minket arra sarkalni, hogy rontsunk ki és a menekülést válasszuk. Mindenük a vadászat. Élvezik ha a kiszemeltjük rohan az életéért. Nem tudom milyen beteg élvezet ez, de mindegyik rendszeresen űzi. De abban is biztosak lehetnek inkább itt bent várom meg, hogy megunják a játszadozást, mert, hogy nem az a fajta vagyok aki menekülni szeret.
-Nem tudom mi a terved a következő tíz percre, de ha sikeresek akarunk lenni akkor most nem ártana letenni az előítéleteinket. Nem fogsz belehalni ha egy kölyök oldalán harcolsz azért, hogy mindegyik mocsok vérszívó holtan végezze, de ha egyedül akarsz megküzdeni velük, hát nyugodtan én nem állok az utadban. -Ismét az ajtó felé pillantok, de mozgolódást nem látok előtte. A hangok viszont azt jelzik eszük ágában sincs elmenni. Hirtelen ötlettel vezérelve leteszem a nyílpuskát és a karomra teszem azt az önműködő szerkezetet ami karót lő ki, ezt  még Alarich cuccai közül csórtam ki. Rászíjaztam a kezemre és újra felemeltem a nyílpuskát. Odaosontam az ablakhoz és figyelmesen néztem a sötétséget. Az egyik hatalmas fa mögött egy apró árnyék mozgolódását vettem észre. Célra tartottam és lőttem. Az árnyék felsikoltott, majd összeesett. Szerencsém volt. ilyen sötétben és ilyen távolságról nem mindig sikerül eltalálni a célpontot. De még ez nem garantálja azt, hogy bele is halt a sérülésbe. Ha nem a szívét találtam el akkor hiába való volt az egész és elpocsékoltam egy nyilat. Visszasiettem a falhoz. A legjobb ha kivárom mi lesz a következő lépés.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 19, 2013 12:49 pm


Jeremy & Jensen



Teljesen kiborít ez a kölyök. Még ő akar nekem ’alkut’ ajánlani? Ez most komoly? Mintha valami kib*szott szappanoperában lennénk. Nem tudom, hogy veszi a bátorságot ehhez. Lelő? Na bumm, valamiben meg kell halni, nem? Bár kétlem, hogy megtenné. Ember és vámpír között nagy különbség van, bár lehet a csöppnyi agya nem képes ezt így megérteni. Érdekes felfogása van a gyereknek. Először én ajánlom fel, visszautasítja, majd most ő akar velem együtt ’dolgozni’? Ugyan már, félti a kis semmilyen életét.
- Ohh, kölyök, te engem ne akarj választás elé állítani, mert te fogod a rövidebbet húzni. – Így is gondoltam. Nekem ne egy kölyök akarja megmondani, hogy mit csináljak, és mit ne. Egyelőre én vagyok az idősebb, meg különben is, erősebb vagyok, mint ő. Igazán csöndben maradhatna, mert még a végén megsérül. Bár, ez nem is rossz ötlet. Én könnyedén meg tudom magam védeni. A meglepetés ereje nagyot tud ütni, és azt hiszem, ezt most nekem kell kihasználnom.
Széles mosolyra húzom a számat, miközben a fegyveremet még mindig a fejéhez tartom. Elhiszem, hogy ettől nem ijed meg, de majd talán a következő lépésemtől meg fog. Mindig is idegesített, ha valaki más akart irányítani. Mivel nem tudunk megegyezni, ezért majd lesz, ami lesz. Lehet ez lesz életünk utolsó estéje, de még mindig jobb, mintha megadnám magam neki.
- Nagyon okosnak hiszed magad, igaz? – mosolygok továbbra is. – De arra nem gondolsz, hogy idősebb, és tapasztaltabb vagyok mint te. Azt hiszed, hogy nem vagyok felkészülve erre a helyzetre? Tévedés. Mindig van egy másik tervem, ha az első befuccsol. – Fegyveremet az égbe emeltem, majd meghúztam a ravaszt. A golyó hihetetlen gyorsasággal fúródott bele a plafonba. A hangos elsütés miatt, a vámpírok meghallottak minket. Most legyen okos ez a kölyök. Magunkra hoztam a halált? Ugyan, ez bárkivel előfordulhat.
Fegyveremet ismét a fejéhez emeltem, és vártam, hogy elragadjon egy vámpír. Vagy őt. Igazából ez már részletkérdés.
- Most legyél okos, kölyök. – mosolygok továbbra is. Nem kellett volna neki hősködnie, és akkor nem történik meg ez az egész. Mondjuk lehet, hogy nekem is gondolkoznom kellett volna, mielőtt cselekszem, de hát már teljesen mindegy.  



•• Words: - •• Music: - •• Note: Ne haragudj, nem ment több. •• ©


Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyKedd Dec. 17, 2013 9:48 pm

Jensen és jeremy
-Még, hogy én tűnjek el? Öreg, ez az én városom ha valakinek el kell kotródni na az te vagy. - Fegyverem még mindig rá szegezve bosszankodom.  Hetek óta ennek a nyavalyás vámpírnak a nyomában vagyok erre jön ez, és azt mondja előbb voltam itt és nekem meg semmi keresni valóm ezen a helyen. Még milyen jó, hogy soha nem szoktam szót fogadni. Eszem ágában sincs eltűnni. Hosszú keresés után végre értékelhető nyomra bukkantam, semmi pénzért nem fogok veszni hagyni. Még az ő kérése vagy fenyegetése ellenére sem. Még egy ilyen alkalmam nem lesz a bosszúállásra. Ha már eljöttem erre az istenverte elhagyatott helyre akkor maradni is fogok még akkor is ha ő ezt nem szeretné.
-Igazából nem látom a neved az épület falán, lehet, hogy csak el kerülte a figyelmem, de ha nem akkor bizony maradok mert dolgom van. - Azt hiszi mert fegyvert lóbál előttem és a fejemnek szegezi majd meghátrálok és az akaratának engedelmeskedve lelépek? Ugyan, nem tudja kivel futott össze. És mi van akkor ha igazi töltények? Nagy ügy, teljesen mindegy, hogy fa vagy nem. Ha leakar lőni mindkettővel megölhet. Miért éppen ettől riadnék meg. A sértegetéseket meg nem veszem magamra hisz sokan nem képesek felfogni, hogy nem minden velem egykorúnak a csajozás és a bulik az első. Én a vadászat mellett kötöttem ki. Az izgalom amikor az utolsó pillanatban dől el a harc, ezek amik nekem számítanak na meg persze a győzelem utáni sör a közeli clubban vagy bárban. Így telnek a hétköznapjaim. És amíg nem látom holtan a fejétől elválasztott testét annak a vérszívónak addig bizony nem nyugodhatok meg. Magasról letojom, hogy ez a mai vadászat neki nagyon fontos. Hát nekem is az. Én akarom megölni a vámpírt. -Nos, nekem is borzasztóan fontos, hogy ma sikerrel járjak. De mivel itt vagy és amint látom nem fogsz tágítani és remélem feltűnt neked, hogy én sem, talán összefoghatnánk... - Még kimondani is rossz, szeretem magam elintézni a kiszemelteket. De ha nem akarok kimaradni a vérszívó halálából akkor össze kell dolgoznom vagy rá kell vennem az együtt működésre a vadászt. A fegyverem leengedem hisz oly felesleges a képébe nyomnom. Nem embert jöttem ma elintézni hanem egy halhatatlant. Ha mégis úgy döntene, hogy neki nem jó az együttműködés még mindig megvan a "B" terv. Fegyvert rántok és lövök vajmi kevésbé érdekel, hogy ember vagy vámpír. Engem ne hátráltassanak. Főleg ne akkor ha bosszút akarok állni. Az a vérszívó a véremet vette ezért nekem is a vérét kell vennem. A különbség csupán annyi lesz, hogy ő nem fogja túlélni a viszontlátást.
-Nos mi a válaszod vadász? - Az órámra pillantva látom, hogy negyed tizenkettőt ütött az óra. Ha sokáig itt húzzuk az időt még kihajnalodik és cseszhetjük a vadászatunkat. Napfénygyűrű nélkül a cimborám nappal rejtőzködik és lehetetlen lenne a nyomára bukkanni. Ma vagy soha.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptySzomb. Dec. 14, 2013 12:24 pm


Jeremy & Jensen


J
Ól felvágták a nyelvét, meg kell hagyni. De hisz ez még csak egy kölyök, mit keres itt? Neki inkább a nőket kellene egymás után döngetnie, nem egy ilyen helyre jönni. De nagyon elszánt. És magabiztos. De mégis miért is? Nem hiszem, hogy jobbak lennének a reflexei az enyémnél. Na meg persze nem is úgy fogja fel a dolgokat, ahogy kellene. Előbb lő, aztán kérdez. Vagyis csak lőne, mert hogy engem nem fog lelőni, az bizisten. Pláne, hogy biztos vagyok benne, hogy csak fagolyók vannak benne neki. Kölyök, ez is csak azt bizonyítja. Itt van ebben a városban, rengeteg vámpírral, vadásszal, és kíváncsiskodó emberrel, és ő csak ennyire készül fel? Nevetséges. Igaz, a fegyver, ami a kezemben van, abban is csak fagolyók vannak, de ezen könnyen segíthetünk. Amíg jön az idióta szövegével, szépen kiveszem a másik fegyverem, amiben viszont igazi töltények vannak, majd ismét rá szegezem, miközben a másikat visszarakom a helyére. Egyelőre még nincs jele annak, hogy rajtunk kívül lenne itt valaki más is.
- Kölyök, szerintem ne akarj itt hősködni. – kezdek bele. – A fegyveremben rendes golyó van. Nagyon jól célzok. Ha meg is lősz a kis fa cuccaiddal, akkor is csak megsebesítesz, nem halálos sebet kapok. – szám széles mosolyra húzódott. Most komolyan belebotlottam egy kölyökbe? Ezt nem hiszem el. Ha nem jön, már rég kinyírtam volna mindenkit, és már egy bárban ücsörögnék, innám a söröm, és közben fűznék valami édes kiscsajt, akinek apakomplexusa van. Ehelyett itt ragadtam egy idiótával, aki éppen hős akar lenni, és meg akarja menteni az emberiséget. Mentem eldobom az agyam, ez egy igen vicces szituáció.
- Jobb lenne, ha eltűnnél innen, mert még a végén megsebezik a csini pofidat, kölyök. Elintézem én itt a dolgokat, menj haza játszani a legóiddal. – mosolygok továbbra is. A fegyveremmel még mindig a két szeme közé célzok. Nincs időm nekem arra, hogy csak megsebezzem, aztán megkeressem, és megöljem. Nem akarom, hogy bárki olyan tudja, hogy itt vagyok a városban, akinek semmi köze nincs hozzá. Meg amúgy is. Én először nem megölni akarom őket, hanem kifaggatni. De ezt a kölyök úgysem értené meg. Csak a vérrontást látja az egész helyzetben, meg hogy vámpírok.
- Én voltam itt előbb, te csak egy hivatlan vendég vagy. Menj el, ha még egyszer egy ilyen szituációba kerülünk, akkor meghagyom neked őket, de nekem fontos, hogy ezt most én tegyem meg. - Ha tudnak valamit a szüleim gyilkosáról, és nem tudom őket kifaggatni, mert ez a kölyök megöli őket… akkor nagyon pipa leszek. Nem öltem még embert, de valahol el kell kezdeni, nem?





Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 12, 2013 3:52 pm

Jensen és jeremy
Lassan, de biztosan beléptem a nyikorgó padlódeszkák rengetegén keresztül az omladozó házba. Sötét van és sehol sincs mozgás. Roppant idegőrlő ez a várakozás, körbe-körbe járatom a tekintetem. A szemem kezdi megszokni ezt a fénytelen házat. Már látok néhány bútordarabot amiről nem mondható, hogy ma készült gyártmány. Hirtelen a sötétből előlép egy férfi fegyverrel a kezében ami egyenesen nekem van szegezve. Nem mondhatom, hogy kellemes dolog a fegyverével farkas szemet nézni. Még, hogy én mondjak indokot?Nem is tudom ki ugrott elő a sötétből és támadt le, ő vagy én? Ha valakinek magyarázkodnia kell, hogy mit keres itt na hát az ő. Kezem lassan a nadrágzsebemhez csúsztatom majd egy röpke pillanat alatt előrántom a pisztolyomat. Igaz csak fagolyók töltik meg, de ezek a töltények is egész súlyos sérüléseket tudnak okozni. Itt állunk szemtől szemben fegyvert fogva a másikra. Ha ő nem lép először majd megteszem én.
-Szerintem kezdhetnék elölről az egészet. Ki a franc vagy? - Pisztolyomat még mindig nem tettem el. Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz egy sétagalopp a beszélgetésünk. Tulajdonképpen lenne rá okom, hogy most azonnal szétlőjem a fejét, hisz valószínű, hogy vadászatomat már tönkre tette. Egy vámpír se lenne akkora hülye, hogy egy olyan házban maradjon vagy tartózkodjon ahol olyan személy tartózkodik aki nem bír csendben maradni és mániákusan lőne mindenkire aki belép ezen a rothadt faajtón. Idegeim borotva élen táncolnak. Legszívesebben fognám magam és elhúznék innen és várnék a következő alkalomra amikor meglephetem a vámpírom. De ki tudja nem-e futok össze újra a vadásszal. Hogy ezt honnan tudom? Nos nagyon egyszerű. Vár valamire vagy valakire. Még pedig infóim szerint ez egy vámpír tartózkodási helye. Van nála fegyver és nem érte felkészületlenül, hogy megérkeztem. És a szemében is látszik, hogy elszánt. Vadászni jött ide ma éjjel. Ez biztos. Csak egy a gond, hogy én is. Csapatmunkát meg nem vállalok mert abban mindig meg van az a néhány százalék esély, hogy miatta ölnek meg vagy éppen miatta nem sikerül semmi.Ha egyedül vagy csak magadért felelsz és mersz kockáztatni mert ha valakinek az életét kockára teszed az a te saját életed lesz és nem a társadé. Még mindig a vadászt figyelem. Semmi reakciója annak, hogy esetleg letenné a fegyverét. Mondjuk én sem vágyok fegyver szünetre. Én megzavartam őt, ő pedig engem. Egyikünk sem járt sikerrel. Ilyenkor jön az, hogy elintézzük magunk közt. Azért van benne egy kis vicc. Mindketten vámpírt akarunk fogni, de helyette egymásra szegezzük a fegyverünk és várjuk melyikünk süti el előbb.
-Lenne egy ötletem. Tedd le a fegyvert és akkor talán nem lövöm szét a fejed. - Felvettem barátságos modorom és mosolygok egyet. Várom a reakcióját.  

Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptySzer. Dec. 11, 2013 7:31 pm


Justice && Zara



A fájdalom tüstént belém nyilallt, a verbéna minden egyes pontomba belefurakodott, és mart. Erősen, s kegyetlenül. Tudtam, hogy ha gyorsan cselekszek akkor simán megmenthetem az életemet. Habár.. nem. Bosszú nélkül nem fogom kitenni lábamat ebből az épületből, mely inkább már egy romra hasonlít. Ez a baj velem, hogy hagyom hadd vezessen engem a makacsságom. Ha egyszer valamit kitűzök magam elé, azt meg is valósítom, kerüljön bármibe is.. Akár két életbe. És? Kit érdekel. Így is a földi populáció több.. millió? Ááá, nem vagyok ezen a téren szakértő, s eddig is jól eléldegéltem. Ráadásul, a kis vadászka legyőzésével csak jót teszek a magam fajtának.
Pár hosszú lélegzetvétel után már nem a fájdalomra összpontosítottam, hanem a bennem rohamosan növekvő haragra. - Túl fiatal vagy, és ezáltal túl tapasztalatlan.. - közöltem vele közönyösen, majd megpróbáltam talpra állni. Elbuktam.
Három durranást hallottam, mielőtt minden teljesen elsötétedett körülöttem.
Kínzó fájdalom uralkodott felettem, de nagy nehezen felálltam. Kabátomat foltokban belepte a vér, ahol eltalált az őrült a verbénás pisztolyával. - Gyere, s mutasd magad! - üvöltöttem a lánynak, mert tudtam, hogy itt van a közelben. Éreztem szívének dobogását, lélegzetének vételét, samponjának illatát. Nem lehetett oly sokkal fiatalabb nálam..
Nem messze tőlem egy nyitott kistáskát pillantotta meg a földön heverve. Lassan odaandalogtam, és kezeimbe vettem a kiálló fehér borítékot, de mielőtt bele tudtam volna lesni megjelent a lány. - Talán nem ezt keresed? - lóbáltam meg előtte, és egy cinikus vigyor suhant át az arcomon. Talán a nagy harc közben elejthette. A táskát a lábai elé hajítottam, abban már nem volt semmi érdekes. - Csak nem egy szerelmeslevél? Azokat imádom a legjobban. - kuncogtam, majd egy egyszerű mozdulattal ki is nyitottam. Két név, mintha kiemelkedne a többi közül. Alexander és Justice. Zavart ráncok keletkeztek a homlokomon, és kicsúszott kezeim közül a papír.
- Ne.. - súgva hátráltam, miközben folyamatosan győzködtem magam, hogy ez csak egy rossz vicc. Így akart engem tőrbe csalni ez a nyomorult vadászlány. Kiderített pár adatot a múltamból, és most mi? Azt hiszi, hogy így véget vethet az életemnek? - Mégis ki a fenének képzeled magad? Ide állítasz a lányomnak tettetve magadat, hogy aztán megölj? - emeltem fel a hangomat, s tekintetembe könnyek szökdöstek. Már évek óta nem gondoltam gyermekeimre. Minek? Magukra hagytam, alig töltöttem velük pár percet, mert nem akartam hozzájuk kötődni. El akartam őket felejteni, de a múlt elől nem lehet menekülni.. - Ki küldött? - tisztán, és érthetően tettem fel neki a kérdést. Ki akarja ennyire a halálomat, hogy képes ilyen aljas eszközökhöz folyamodni?
Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptySzer. Dec. 11, 2013 1:07 pm


Jeremy & Jensen


!?
Koromsötét volt. Az ember azt hinné, hogy legalább a hold segít majd a tájékozódásban, s beszűrődik egy kis fény az ablakokon keresztül, de nem. Magam voltam, s mindenki ellenem volt. Szó szerint. A természet, a ház, a sötétség, és a lények, amelyek itt vannak. Az első amit tettem, amikor beértem a házba, hogy az egyik kis fal beugró mögé bebújtam, így a sötétség teljesen elnyelt. Lelkiekben fel kell egy kicsit készülni, mert ha nem szedem össze a gondolataimat, valószínűleg itt halok meg. Rengeteg lezáratlan ügyem van, szóval nem kellene elhalálozni idő előtt, bár úgysem fogom megélni az öregkort. De nem halhatok meg úgy, hogy nem beszélek az öcsémmel, Nate-tel, és nem kérek bocsánatot tőle. Bár ez fordítva is így van.
Csőre töltöttem a fegyverem. Tudom, hogy nem hatásos, de le is lassíthatja őket. Egyik kezemben a fegyverem, a másikban egy karó. Mély levegők hadát veszem. Így próbálom magam lenyugtatni. Fogalmam sincs, hogy mennyien lehetnek itt. De valahogy nem is érdekel. Mikor végre erőt vettem magamon, egy halk reccsenést hallottam nem messze tőlem. Elég kilépnem, és már meg is ölöm az illetőt. Nem szeretem, amikor belerondítanak egy ügyembe. Biztos voltam benne, hogy nem vámpír, mert azok annál sokkal okosabbak, minthogy felhívják magukra a figyelmet. Úgyhogy ez ember. Vagy vadász, vagy valami szerelmes párocska, vagy éppen egy beavatás. Na, ha az utolsó kettőnek tuti nem lenne jó vége, na nem mintha a harmadiknak bármiféle esélye lenne az életben maradásra. Már most hallom, ahogy jön a szövegével, - már ha vadász – hogy ő sokkal jobb, és azonnal megöl, és különben is, mit képzelek én magamról. A mai vadászok hisztisek. Nincs kivétel. Nem az lesz, hogy na, fogjunk össze, irtsuk ki őket áhhh, nem. Ahhoz kellene egy kis intelligencia szint is, hogy ez eszébe jusson egy vadásznak. Na, de most vagy soha! Egy határozott mozdulattal kilépek a sötétségből, s a fegyveremet egyenesen az idegenre fogunk. Egy velem korabeli férfi lehet, bár szerintem fiatalabb. Meg van még a csini pofija. Próbálok annyira halk lenni, amennyire csak tőlem telik. A pattanásig feszülnek izmaim. Ha most meghúzom a ravaszt, akkor rögtön engem fognak megtámadni, és meghalok. Ha viszont nem, akkor lehet, hogy ő fog engem megölni.
- Nagyon jó indokot adj, hogy ne öljelek meg. – suttogom neki a lehető leghalkabban. Sötét van, mégis a szemeibe nézek. A hol egy kis résen bevilágít, így látom a sziluettjét, és egy kicsit az arcából.




•• Words: - •• Music: - •• Note: - •• ©


Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptyVas. Dec. 01, 2013 2:21 pm

Jensen és jeremy
Itt bolyongok már mióta. A zseblámpám kezdi felmondani a szolgálatot. Mivel nem vagyok vámpír (hála a jó égnek) nem tudom kiélesíteni a látásom. A hold alig világít be az erdő aljára. Csak néhol egy apróbb kis fénycsík jelzi, hogy igen is fent van a hold. Na ennyit a zseblámpának. Kialudt és nincs nálam elem. Látszik mennyire felkészültem. Amint kikérdeztem a kis talpnyalóit a vámpírnak csak elmentem a fegyvereimért és azonnal indultam is. Hiba volt. Máskor mindig felkészülten indulok a vadászataimra, de most elvakított a hév. Kiakarom tépni a szívét. Megalázott és ezt nem úszhatja meg egy sima egyszerű karó általi halállal. Különleges élményben lesz része vagy lehet, hogy nekem lesz csak élmény? A lényeg ugyan az, megfogom ölni. A táskámban nincs több elem se zseblámpa. Pedig reménykedtem benne, hogy az alján találok még valamelyikből egyet. Itt nem lehet lopakodni. Tele van az erdő alja elszáradt ágakkal és levelekkel amelyek megreccsennek a lábam alatt. Se fény se csend, mintha minden most ellenem lépne fel. Vagy mégsem? Ha nem csal a szemem akkor ott körülbelül 100 méterre előttem az egy épület. Mit is mondott az a szakállas szerencsétlen? Igen,minek is kellett odamennem az erdőn túli épületbe? Bingó, ha nem ez az az épület akkor semelyik sem az. Most eljött az ideje a bosszúnak. A készletemet átnézve megkönnyebbülök. Bárki is van a házban vagy körülötte ha rám támadna készen állok a fogadására. Karó, nyilak és gránátok vasfűvel tömve. és a jó öreg nyílpuskám a vállamon. Már nagyon rég volt, hogy használtam, remélem nem rozsdásodott be. Az utóbbi időben bőven elég volt karót használnom, a mai vámpírok annyira magabiztosak és arrogánsak, hogy azt hiszik legyőzhetetlenek. Nem meglepő mikor kiderül az ellenkezője. Én már csak tudom. Az estek 60%-ban könyörögnek a végén, hogy hagyjam életben őket. A másik 30% csak elfogadja, hogy ennek vége és nem ellenkeznek. Na, de a maradék 10%, azok küzdenek az utolsókig. Ők az ujjak akik nem tudják felfogni, hogy egy felfegyverkezett vadász ellen a fogaik nem sokat érnek. Volt olyan, hogy megszöktek előlem, de őket többet nem láttam a környéken. Elhúztak innen. Akit keresek egyik csoportba sem tartozik. Ő a szerencsések csapatában vírít. Nem nevezném gyávának. Megtámadott, nyerésre állt és végül elment. Veszélyes játszmát űzött azon az estén. Fürgébb volt és szemfülesebb. Ezért még ha meg is akarom ölni dicséret jár. Nehezen cseleznek ki és lepnek meg. Neki sikerült ez is. Most vagy itt lesz vagy nem. De legyen akármi mi még találkozni fogunk így vagy úgy. A ház közelébe érve érzem, hogy nem üresen áll. Van odabent valaki. Egyenlőre nem tudom megállapítani, hogy éllat vagy ember. Vagy vámpír netalán. A deszkákat nézve nem tudok majd csendben belopakodni. Lépéseimet hangos nyikorgás követi. A meglepetés ereje immár a bent lévő oldalára billent. Marad a taktika és reflex nekem. A kilincs el van rozsdásodva. Benyitok az koromsötét házba már ha ezt annak lehet még nevezni. Csend és sötét. Ezekkel lehet csak jellemezni a látványt. Most kiderül ki ért ide előttem.

Vissza az elejére Go down



Jensen Maxwell
welcome to my world
Jensen Maxwell

► Age :
38
► Total posts :
236

BRAVE HUNTER ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 EmptySzomb. Nov. 30, 2013 2:21 pm


Jeremy & Jensen


!?
Szokásos esti programomhoz híven, a helyi pubban voltam. Nem történt semmi, nem találkoztam senkivel, akit megölhetnék, vagy megkínozhatnék, vagy kifaggathatnék. Egyre kilátástalanabb minden. 2 éve már, hogy egyedül maradtam. Belefáradtam. Néha-néha egy-egy nő, kinek társaságát egy éjszakán át élvezem, de ezen kívül semmi öröm nem történt velem. Már ha ezt lehet örömnek mondani. Olcsó motelek, patkányoktól hemzsegő szobák, és gyorskaja. Ez minden, ami az elmúlt 2 évben jellemezte az életemet. Ja meg persze, a bárok, és a temérdektelen mennyiségű sör. Az igazat megvallva, vadászni is enyhén spicces állapotban szoktam. Na, senki ne úgy képzelje el, hogy azt se tudom, hol vagyok, annyira be vagyok rúgva. Szimplán, csak hogy meglegyen a jókedv. Sose tudhatjuk, hogy melyik lesz az utolsó vadászatunk.
Gondolataimba merülve ücsörögtem a pultnál, és egy üveg sört iszogattam, amikor belépett egy hangosabb társaság a bárba. Rögtön szemet szúrtak nekem. Hárman voltak, s mindegyiken volt egy kevés vér, de egy egyszerű emberben nem szembetűnő. Általában igyekeznek, hogy elrejtsenek minden nyomot, amit esetleg valaki számára figyelemfelkeltő lehetne, de hát… a legjobb ugye mindent észrevesz. Hangoskodtak, röhögtek folyamatosan, majd mikor a tulaj odament hozzájuk, hogy kitessékeljék őket, nevetve vágtám be maguk mögött az ajtót. Lecsaptam a pultra a sör árát, majd elindultam a társaság után. Éreztem belül, hogy valami nagyon nem stimmel ezzel a csapattal, s akkor bizonyosodtam meg leginkább, mikor kilépve a bárból hűlt helyüket láttam. Egy lány volt a bár sarkánál, aki annak nekidőlve meredt a sötétségbe. Valamit csináltak vele. Nem volt időm megkérdezni, hogy mit látott, mert ha most azonnal nem indulok el, akkor biztosan nem találom már meg őket. A bár mellett egy erdős rész volt, s a lány is afelé nézett. Nem gondolkoztam, csak befutottam a sötétbe. Egy apró lámpa világítása segített a nyomolvasásban. Olyan nyomokat kerestem,  mint letört faág, lábnyom, esetleg itt-ott egy vércsepp. Talán húsz percembe telt, míg eljutottam egy  épülethez. Lakatlan volt. Legalábbis kinézetre. Csöndben álltam a sötétben, s hallgatóztam. Hátha meghallok valamit kis reccsenést, vagy bármit, ami arra utalna, hogy nem vagyok egyedül. Kitágult szemekkel néztem a sötétbe, ekkor a lámpámat már lekapcsoltam. Igaz, ha valami olyannal van dolgom, ami megérez, akkor teljesen mindegy, hogy van-e lámpám, vagy nincs. De ez most mind teljesen mellékes.
Megláttam egy árnyképet az épület egyik ’ablakán’. Karó a nadrágom oldalzsebében, apám égető pora a zsebemben, s fegyver az oldalamon. Valamelyik csak használ majd. Ha meg nem, akkor így jártam. Nekem ez volt megírva. Halkan, óvatos léptekkel megindultam a ház felé. Nem tudni, hogy hányan vannak, és mik ezek. Odaértem az általam hitt bejárathoz, majd egy határozott mozdulattal, és nagy sóhajjal beléptem azon. Bárcsak itt lenne velem az öcsém. Ketten sokkal könnyebb lenne.




•• Words: - •• Music: - •• Note: - •• ©

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épület Elhagyatott épület - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott épület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Elhagyatott Ház
» Lakatlan épület
» elhagyatott kórházépület
» Sikátor az épület mellett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros-