world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Elhagyatott Ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzomb. Szept. 28, 2013 1:41 am




Moses + Marcus

A folyó mentén haladtunk és nem is ok nélkül. Mindig kövesd a vizet mert amerre az halad, biztos, hogy megtalálod a kiutat. Persze mi nem a kiutat kerestük, azért annál sokkal jobban ismertük már a helyet de a folyó oldalán haladva könnyen kiszúrhattuk a szomjas állatok gyülekezőhelyét. Már egy hete a vadont jártuk és egy pillanatig sem bántam. Végre némi felüdülés a rohadt tini dráma után. Igazi szabadság, éljen! Nem is tölthetném hasznosabban az időt az is biztos. Az a kurva cigi viszont lelassított és nem is kicsit. Rohadtul kifáradtam pedig még csak pár órája meneteltünk.
- Basszus! – álltam meg a hegy fele menet ahogy kiszúrtam a nem messze álló faházat  és hosszú, mély levegőt véve kezdtem zihálni. – Legalább piát hoztunk volna! – csóváltam meg a fejem és ledobva a cuccomat jeleztem barátomnak, hogy akkor most leülünk és pihenünk egyet. – Ha kell, fogok neked egy rohadt halat és megsütheted itt de biztos isten, hogy most nem megyünk tovább. – az elhagyottnak tűnő házra pillantottam és helyet foglaltam szavaim után majd  karjaimmal támasztva magam pillantottam Mosesre. – Hát, már nem bírom úgy mint régen. – vigyorodtam el miközben rágyújtottam egy szál cigire. Hát igen, a függőség nagy úr… de azt mondom, még mindig jobb átkozni ezt a szart és közben ugyan úgy rágyújtani mint főbe lőni magam amiatt a sok mocsok, förtelmes szörny miatt amit már láttam. Arról nem is beszélve, hogy már nyolc hónapja éltem abban a tetves kisvárosban és még mindig nem találtam rá Annára. Ó Anna, hol a francban vagy? Na és persze ott volt a megkínzott húgom is kit oly sokáig kínoztak mert én nem találtam meg.
Szóval, hogy rövid legyek, Moses a legjobbkor állt elő az ötlettel, hogy hagyjuk magunk mögött a várost és menjünk el vadászni, mint a régi szép időkben. Persze, nem csak vadakat ejtettünk el de szörnyeteget is és ez alatt az öt nap alatt, nem is keveset. Hosszú sóhaj kíséretében tápászkodtam fel és fejemmel ismét a ház felé biccentettem. – Azt mondom vegyük be a várat és fogjunk valami vacsorát. Holnap pedig a rohadt Mount Everestet is megmászom ha akarod de most muszáj pihennem. - Az igazsághoz persze az is hozzátartozott, hogy két nappal ezelőtt megsérültem. Az egyik mocskos vérfarkasnak csak sikerült elkapni és a karmai okozta sebek még mindig pokolian égtek. Nagyfiú vagyok így nem sipítozok ha bekapok egy golyót vagy ha éppenséggel megharapnak de ez nem változtat a tényen, hogy attól még rohadtul fáj. A túra hátizsákot ismét a hátamra vetettem, ügyelve az oldalamra és a pár száz méterre álló házhoz indultam, hogy ott, ismét ledobjam magamról mikor odaértünk.
- Na lássuk, mit rejt az egyes számú ajtó. – fegyvertelenül nyitotta be és csak egy kellemes kis odú fogadott minket nem más ami éjszakára pont megteszi majd. – Inkább szarvast, mint halat. – dobtam be a táskát és jómagam, helyet foglalva az ágyon, pillantottam fel Mosesre. – Mit gondolsz?

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzer. Júl. 24, 2013 10:06 am

ANNA AND JEREMY

Végig hallgatom ahogy lelkesen arról áradozik miket szokott tenni rokonaival. Nem nagyon érdekel. Hát tegye meg, de előtte még befejezem e drága hölggyel amit elkezdtem. A probléma viszont az, hogy a lány már nincs itt. Amíg elterelték a figyelmem ő meglépett. Tudhattam volna, hogy ez a terve. Minél hamarabb eltűnni. Én meg itt maradtam a feldühödött rokonnal. Kellemes lesz az biztos. Ócsárolja Annat és Victoriat. Azt hiszi ezzel majd kihoz a sodromból. Téved. Már rég volt az amikor egy rossz szó is parazsat izzított bennem és meggondolatlanságot követtem el. Tudom, hogy veszélyes és ha akarja itt helyben végez velem, de még nem tette meg és ez az ami kíváncsivá tesz, miért? Eddig csak a szavak háborúja volt. Minek ez a színjáték? Miért nem mondja meg miért is jött ide igazából? A lány már szabad. Ha nem megölni akar akkor meg mit?
-Mihez akarsz most kezdeni? A fegyverem nálad, a lány szabad. Ha megölni jöttél akkor mire vársz, az üres szavaid számomra nem okoznak se félelmet se semmi mást. - Itt állok fegyvertelenül szemben egy több száz éves vámpírral, aki mellesleg a nagyon távoli rokonom és úgy tűnik nem jól indul a kapcsolatunk. Nevetséges. Már unom, hogy egyik megoldhatatlan helyzetből a másikba csöppenek. Először az a csaj aki most már messze jár utána meg ő. Még ha ezt túl is élem valószínű lesz még hasonló helyzet bőven. Egyikben majdcsak ott hagyom a fogam. Erre mindig számítani kell. Mintha a Gilberteken valami átok ülne. Legfőképpen rajtam. Idegesen a mögöttem lévő falat kopogtatom. A szemem folyton a vámpír kezeiben nyugvó fegyveremre vándorol. Ha megtudnám szerezni akkor...nem, még akkor sem lenne elég esélyem a lövéshez. Még az előtt törné porrá a csontomat, hogy én a ravaszra tenném a kezem. Túl gyors, túl erős. A reflexei hibátlanok. Végül is ez egy vámpírtól elvárható. De mi várható el tőlem egy fegyvertelen vadásztól? Ezt még én se tudom. Egyenlőre max annyi, hogy nem öletem meg magam és kivárom a megfelelő pillanatot ahhoz, hogy meglépjek. Már csak azt kéne tudni, hogy melyik pillanat lesz az.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzomb. Jún. 22, 2013 8:32 pm

to;; mona & jeremy

- Jeremy... Jeremy... - rosszallóan megrázom a fejem - tényleg ennyire ostoba vagy? - A roskatag falhoz dőlök, s becsmérlő hangnememet fölényes nevetéssel toldom meg. A fiúból hiányzik az... alázatosság. Az arcára kiülő gőg előbb vagy utóbb a vesztét fogja okozni. A magam mögött hagyott évszázadok során láttam egyet s mást; hatalmasabbnál hatalmasabb birodalmak dőltek romba egyik napról a másikra, ugyanakkor újabb és újabb városok születtek a porból... A semmiből. Az emberek pedig szép lassan teljesen kifordultak önmagukból, és bár úgy hiszik, az emberiség folyamatosan fejlődik, valójában egy dekadens világot hoztak létre. A tekintély mintha értelmét vesztette volna!
- Vajon mi keresnivalóm lehet ebben a rozoga kunyhóban, ahol te, kedvesem arra készülsz, hogy végezz egy magamfajtával? - Vonom fel a szemöldökömet, miközben kérdőre vonom a fiút, majd egy szofisztikált mozdulattal javítok a tartásomon. Igazság szerint... magam sem tudom, mi a fészkes fenét keresek itt, ahogy azt sem, hogy egyáltalán megéri-e ilyen állapotban belekeveredni egy ehhez hasonló, kínosan nevetséges helyzetbe... De bárki is legyen ez a lány, kétség kívül Altair-hez tartozik. - Üdvözlöm Altair-t - biccentek az imént említett vörös amazon felé, majd szúrós tekintetemet újra Jeremy-re szögezem, aki időközben heves abajgatásba kezdett.
Jeremy olyannyira belemelegedett a szócsatába, hogy a lánynak esélye sem volt megszólalni. A fiú egyre pocskondiázóbb hangneme alighanem kizökkenti védencemet béketűréséből, de... mégis minek áltatjuk magunkat? Jeremy Gilbert annyira ostoba, hogy saját magában is képes kárt tenni egy óvatlan pillanatban. Evégett hiába hivatkozik a sportszerűtlen csatára... A lány elég erős (és dühös) ahhoz, hogy papírnehezéket csináljon belőle úgy, hogy a vadászunknak még arra se legyen ideje, hogy levegőt vegyen.
- Csak állunk itt, és dobálózunk az üres szavakkal, vagy fogjuk magunkat és csapunk egy orgiát? - Határozott, gyors léptekkel elindulok Jeremy felé. - Victoria nem bánná - teszem hozzá epésen. - A vörös ráadásul sokkal csinosabb, de... ne is hallgass rám! Túl sokat fecsegek, legalább annyit, mint Annabelle. Á, még be sem mutatkoztam - egy szempillantás alatt előtte termek, és megragadom a jobb kezét. - Anna Petrova. A híres-neves vérvonal legidősebb - élő - sarja - mivel az orgiára nem került sor, úgy döntöttem folytatom a megkezdett civakodást. Az én módszereim azonban... fájdalmasabbak. - Tudod, Jeremy... - egy röpke pillanat elég volt ahhoz, hogy elemeljem a fegyverét - Van egy nagyon-nagyon rossz szokásom... előszeretettel zúzom porrá a rokonaim gerincoszlopát. A síkagyú nővérednek már sikerült megtapasztalnia, hogy milyen érzés, amikor valaki szó szerint összetöri az ember szívét - amennyiben megpróbál kárt tenni bennem, egy gyors mozdulattal kitöröm a nyakát. S, hogy írtózom-e az átoktól, ami rögvest rámszáll a fiú halála után? Ugyan...

/ Jeremy, ha a vége zavaros lenne: eszem ágában sincs megölni téged, de felhasználhatnánk a gyűrűt, ami vissza szokta hozni Jer-t a halálból, hm?
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzomb. Május 25, 2013 7:24 am

MONA, ANNA AND JEREMY

-Ez kell? -Veszem elő a zsebemből a kis ékszert. Majd egyenesen ledobom a földre. Végül is minek tartanám meg, hasznát nem veszem. Felemelem a fejem majd az újonnan érkezett vámpír szemébe nézek.
-Még is mit akarsz itt pontosan? -Teszem fel ezt az egyenes kérdést. Kicsit nyugodtabb lettem, de a fegyverem még mindig a kezemben tartom. Egy kisebb bosszú ötlete szaladgál a fejemben. Mi lenne ha egyszerűen csak megölném őket. Látszólag egy cseppet sem sem félnek tőlem. Ez jó. Így legalább bármikor meglephetem őket valami kis ajándékkal.
-Látszik, hogy magadtól nem lettél volna képes kijutni innen. Ezért jött a megmentő, igaz? Azt állítod hogy egy senki vagyok akit pár perc alatt megölsz. Lehet hogy így is van. De ha a kedves új ismerősünk nem érkezik meg akkor nekem kellett volna téged kivezetnem. Egy senki akitől nem félsz, de a fegyverei odakint megrémisztenek. -Egy cseppet sem érdekel mit fognak tenni. Az a célom hogy ezt kis csitrit felbosszantsam. Ő a kulcs ahhoz hogy mind a kettőtől egy csapásra megszabaduljak.
-Most nyeregben érzed magad. Kettő egy ellen. De amikor nincs melletted senki védtelen vagy és csak a szavaid erejében bízol. Emlékszel arra a parkra ahol könnyű szerrel elkaptalak? Nos, ha nem lenne szükséged segítségre akkor most nem itt tartanánk. -Közben a szemem sarkából a másik vámpírt figyelem. A reakcióit, hogy mikor kell hátrálni. Jóval erősebb mint a másik. Ebben teljesen biztos vagyok. És tapasztalatban sincs hiánya. Pontosan ezért nem őt kezdtem el bosszantani. Nála ez mit sem érne. De a másik talán beugrik. Végül is szócsatában nagyon jó. De ahogy megismertem hirtelen haragú is. Ha nem kapja meg amit akar dühös lesz. A fegyverem letámasztom majd karba tett kézzel neki dőlök a falnak. Várom a fejleményeket. Kíváncsi vagyok melyiküknél pattan el a türelem szála. Nekem mindegy. Egyikről a másikra nézek és azon kezd járni a fejem, hogy vajon minek akarja megmenteni ezt a lányt. Ezer másik vámpír létezik. Miért ez az egy olyan fontos? Ha ezt a kalandot ép bőrrel megúszom akkor istenemre esküszöm, hogy kiderítem. Végül is milyen vadász lennék ha nem akarnám azt is megölni aki ezért a lányért küldetett. A vadászatban az a jó hogy nem tudhatod mivel rukkol elő a másik fél. Néha te győzedelmeskedsz, de van amikor csak egy hajszálon múlik az életed. Egy kis adrenalin. Igen, számomra a vadászat egy remek hobbi amivel a várost és lakóit is megvédhetem. Két vámpír, egy vadász, vajon mi fog kisülni ebből?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyKedd Május 21, 2013 10:19 am

A gyűrűm úgy tűnik, megkapom. De makacs a kis bolond, köti az ebet a karóhoz. Gondoltam én, hogy valami ilyesmit tervez. Engedelmeskedik, elenged, visszaadja a gyűrűm... Hogy aztán az efölött érzett elégedettségemben figyelmetlen legyek és belesétáljak valamelyik csapdájába.
- Roppant cseles művi dolgokra hagyni a piszkos munkát. - vigyorgok. Valóban egyre inkább gondolom úgy, hogy a magukat Vadásznak nevező fattyak csak erre képesek.
- Cseles, de nem eléggé. - teszem még hozzá jóformán énekelve, kirobbanó vidámsággal, mikor meghallom az ág roppanását, ami mellé számomra ismerős érzés társul. Tudom, hogy nem én vagyok ismét egyre inkább szorult helyzetben, hanem a "vadász".
Így - bár nem igazán számítottam már segítségre, és ami azt illeti, talán túl is kecmeregtem volna az odakinti viszonyokon - már az sem igazán érdekel, hogy ellök magától. Ugyan eközben visszaszerzi az egyik fegyverét is, de a karója még mindig nálam van. És az nem csak a fajtám vesztét okozza, ha jó helyre döfik, ugyebár? Emellé még egy óriási hibát követett el. Mégpedig azt, hogy hátat fordított nekem. Így pedig hiába tekinti testvéremet veszélyesebbnek, nekem közben duplán ad fegyvert a kezembe. Készülök is rá, hogy ha azt a nyílpuskát valóban használni akarja a másik vámpír ellen, aljasul meglepjem hátulról. Ahogyan ő is tette velem, meg ki tudja még, hány másik társammal.
Ugyan az elmúlt percekben már nem akartam megölni, csak esetleg megcsonkítani valahogy, hogy magán viselje a találkozásunk nyomát, hogy esetleg harcképtelenné téve emlékezhessen rá, mennyire nem izgat, él-e vagy hal... Viszont most, ha úgy látom, valóban használni akarja azt a nyílpuskát, gondolkodás nélkül vágom a halandó kis testébe a karót és fölé guggolva, mosolyogva nézem majd végig, hogyan fullad a saját vérébe. Ehhez képest a verbénás kis nyilacskái sehol sincsenek. Megszólalok, csak azért, hogy felismerje, mennyire sarokba szorította saját magát. Tenni úgyse sokat tud már a helyzete ellen. Elvégre ketten vagyunk, ő meg... Csak egy mezei kis vadász.
- Az előbb még kész voltál a túlvilágra költözni. Viszont ahogy ő megjelent, máris fegyvert ragadtál. A helyedben elgondolkoznék rajta, kicsi vadász, hogy miért tartok ennyire tőle. Aztán, ha eszembe jutott, megfogadnám, amit tanácsol. Szóval ide azzal a kurva gyűrűvel. - a hangom legalább olyan flegmán játékos, amilyen eddig is volt vele szemben.
Eztán már nem tehetek egyebet, mint várok, hogy még ilyen kétségbeesetten is végig tudja gondolni a felállást, jobb belátásra tér, és befejezi a pattogást - illetve, hogy felkészülök arra az eshetőségre, ha mégis úgy érezné, ő van nyeregben.
Újra eljátszom a gondolattal: látni, ahogy a vérében fetreng, szép lassan üvegessé váló tekintettel... Beleremeg a gyomrom. Azt hiszem, még maga Altair sincs vele tisztában, milyen mocskos, kegyetlen kis lényt teremtett.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyKedd Május 21, 2013 5:04 am

to;; mona & jeremy

Szomjazom...
- Clementine! Clemen.... - mielőtt félbeszakítanám a kétségbeesett tinédzsert, ajkaim széléről óvatosan letörlöm az említett hölgy odaszáradt vérét.
- Á, szóval ez volt a neve! A barátod kifejezetten makacs teremtés... volt - szerencsétlen a világ összes kincséért sem árulta volna el az átlagos, középosztálybeli nevét. Az arcomat beragyogó, cinikus mosoly kíséretében átkarolom a már most halálra rémült lányt, s vonszolva ugyan, de megindulok vele az erdő felé.
- Ho...hogy érti azt, hogy volt?
- Úgy, ahogy hallod! Volt - húzom ismét könnyed mosolyra a szám, majd egy rutinos mozdulattal egy közeli fához lököm az újonnan szerzett játékszeremet, jobb kezemmel összeszorítom erős csontozatú álkapcsát, s a ballal a fát támasztom, miközben éles szemfogaimmal keskeny nyakára tapadok, hogy magamba szívhassam az életető, vörös nedűt.
Az imént elfogyasztott leányzó a fél fogamra sem volt elég... A nyomorult Zachary Rhys átkának köszönhetően a fogságban töltött rövid alatt szerzett sebek még azóta is a végtagjaimat díszítik. Valósággal bemarták magukat a bőrömbe. A rám szórt átok ezzel szemben vagy felbukkan, és órák hosszát kínoz, vagy reményt keltve bennem, köddé válik. Immáron három napja bolyogok föl-alá az erdőben, menedéket, táplálékot és válaszokat keresve. Az a rozoga ház azonban mindez idáig elkerülte a figyelmemet. Valóban ott van, vagy egy újabb illúzió próbál elszakítani a valóságtól?
- Szórakozol velem? - Ugrok fel a fa tövéből, ahol pár perce kényelembe helyeztem magam. Ismerős aroma szűrődik ki a házból, kellemes érzéssel tölt el, s már-már kezdi elfeledtetni velem a tényt, miszerint öt-tíz percenként megfeledkezzek arról, hogy mi is vagyok. Vámpír. Ugyanolyan ragadozó lény, mint a nosztalgikus érzést keltő illat tulajdonosa, Altair Silver. - Al? Odab... - alig lépek előre két lépést, egy rakoncátlan ág máris megreccsen a talpam alatt, ezzel ráhozva a frászt a házban tartozkodó ismeretlenre, aki minden bizonnyal nem az én rég nem látott cimborám. A még működő képességeimet kihasználva, pár percig ide-oda suhanok a ház körül, közben felmérve a bent uralkodó helyzetet. A kócos, vörös hajú lányra azonnal felfigyelek, hisz amennyiben nem tévedek, belőle áradt az a kellemes ambrózia illat. A fiút mindaddig nem találom érdekfeszítőnek, amíg meg nem fordul: a kölyök arca már hónapokkal ezelőtt belevésődött az elmémbe. Jeremy Gilbert, a bosszantó rokonom, a helybéliek által Elena Gilbert néven számon tartott hasonmás féltestvére... és, ha nem tévedek, a közelmúltban teljesítette be a vadászok átkát. Itt egy átok, ott egy átok... Ironikus, nemde?
- Igazán kedves tőled, Jeremy - egy rövid előjáték után, végszóra átlépem a küszöböt, s mit sem törődve azzal, hogy az ifjú vadász gyakorlatilag megfenyegetett, a szoba másik végébe sétálok - Hm... kedves, de semmiképp sem megfontolt! Tudtad, hogy pár hónapja kicsavartam a nővéred szívét? - Utalok az álarcos bálon történt momentumra, amiért ugyan hetekig tartó kínokkal és a szabadságom elvesztésével fizettem, de koránts sem érzek bűntudatot. A hasonmások egytől-egyig megérdemlik a halált: a rafináltabb elmenekül, a másik két férfi mögött keresi a menedéket... én mondom, egyikük sem érdemli meg Niklaus figyelmét. - Ideje visszaszolgáltatnod a lány gyűrűjét, mielőtt ketté töröm a gerinced, hogy aztán megkoronázhassam vele - merev tekintetem a szóban forgó hölgyeményre kószál, miközben ujjaimat finoman végighúzom az ütött-kopott falon.


A hozzászólást Anna Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 21, 2013 5:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyHétf. Május 20, 2013 12:30 pm

JEREMY AND MONA

Egyenesen a hasamnak feszíti a karót. Már értem mit érezhet egy vámpír mikor ugyan ezt teszem vele. A gyűrűje kell? Hátha annyira szeretné azt is megkaphatja.
-A gyűrű itt van a zsebemben. De ha így szorítasz nem csak meg fulladok, de még a gyűrűt se tudom ki venni. -Még hogy én vezessem ki? Ki van zárva. Mit akar még aranyhintót ami elviszi. Elengedem, visszaadom a gyűrűjét. Többet ne várjon el tőlem.
-Sajnálom de magadnak kell innen kitalálnod. Vámpír vagy nem? Az érzékeid majd megmutatják a helyes utat. -Ezzel a mondattal részemről ennyi volt. Kíváncsi vagyok mit tesz velem ezután. Mert biztos vagyok benne hogy nem úszom meg ennyivel. Megkínoztam, sőt most meg nem teszek eleget a kérésének. Borzalmas vagyok. Egy vigyor hagyja el az arcom. A szemem még mindig nem nyitom ki. Nincs arra szükségem hogy amit utoljára látok az ő legyen. Erre vágyom a legkevésbé. A szorítás nem lazul. Tehát meg akar fojtani. Hát pont erre nem számítottam. De ettől függetlenül, nem feszítem be a testem. Hagyom hogy azt tegyen velem amit szeretne. Még az is lehet hogy karó által halok meg. Vagy amit nem zárnék ki, lehet hogy életben hagy. A csendet egy ág reccsenése töri meg. Hiába határoztam el magam hogy a szemem csukva marad most kinyitottam és egyenesen az ablak felé pillantottam. Egy árny suhant el az ablak előtt. Hát persze hogy jönnie kell még egy bonyodalomnak. Mit is képzeltem. Hogy ilyen könnyen véget ér ez az egész? Egy olyan sejtés motoszkált a fejemben hogy ez a valaki nem a megmentő szerepét szeretné játszani. Ránézek a lányra. Most valahogy a legkisebb gondom is nagyobb annál mint sem a lány szeszélyei érdekeljenek. Egy gyors rántással kiszabadulok a szorításból majd a földön heverő nyílpuskát felveszem és egyenesen az ajtóra szegezem. Tudom hogy ott bujkál az illető.
-Gyere be! Kiáltok ki! Hisz a vámpír nem jöhet be anélkül hogy behívnám. Jobb szemtől szemben megküzdeni mint itt bent fogolyként végezni. Cipők koppanása tölti be a ház terét. Majd lassan kinyílik az ajtó. De az ajtó mögött nem állt senki. Szóval játszani akar. Felőlem legyen. Én készen állok.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyVas. Május 12, 2013 9:25 am

Az a baj azzal, amit mond, hogy engem totálisan hidegen hagy, hogy olyan vagyok-e, mint a többi vámpír. Biztos, hogy vannak dolgok, amikben igen. Például a felsőbbrendűség-érzésemben. De én én vagyok. Épp erre akartam neki rávilágítani az előbb is. Hogy nem minden 19, ami majdnem 20.
Már épp sikerült volna kihúznom a kezem, mikor elenged. Furcsállom, hogy tényleg megteszi. Most visszagondolva, nem is tudom, megtámadtam volna-e, vagy csak eliszkolok. Persze, ha tesz valamit ellenem, nyilván nem tűrtem volna tétlenül, ha már egyszer lehetőségem van arra, hogy lépjek valamit.
Elhátrál a fegyverei nélkül, és a szemét is behunyja. Láthatólag valóban felkészült rá, hogy meghalhat. De így már nem is olyan vicces a dolog.
Pár pillanatig még ülve maradok, végignézek sebesült csuklóimon. Sajognak, de tudom, hogy ha már nem kapok újabb adag vasfüvet, hamar meg fognak gyógyulni. És már miért is kapnék megint verbénát, ha tehetek ellene? Felállok, szép lassan lépkedek felé. Bakancsom kemény sarka nagyokat koppan a régi padlódeszkákon, amik időnként meg is nyikordulnak. Nem célom elkapkodni a dolgot, de közben figyelem őt is, nehogy kiderüljön, hogy véletlenül mégis magánál tartott mondjuk egy karót.
Megállok az elhajított holmija mellett, kettőt fel is emelek közülük, mindkét kezembe egyet-egyet. Szándékosan húzom végig a földön mindkettőt, hogy hadd hallja, ha egyszer a látás képességét önként adta fel. Hadd legyen csak rajta valamiféle nyomás. Hadd fohászkodjon a nemlétező isteneihez, akikben hisz, hogy hagyják életben, akármekkora bődületes baromságot is tett most.
Közelebb megyek, de most gyorsítom a lépteim, a falnak lököm és oda is szorítom. Egyik karom kulcscsontjain fektetem keresztbe, készen arra, hogy egyszerűen megfojtsam, ha kitalál valamit, a másik kezemben tartott fegyvert pedig a hasfalának feszítem. Egész közel hajolok hozzá, hadd érezze, mennyire közel került most magához a Halálhoz. Hideg bőröm szinte érinti az övét. Aztán az arcáról áttérek a nyakára, szép lassan végigsimítva ott az ajkaimmal. Vissza kell fognom magam, hogy ne harapjak tényleg belé. Csak akarom, hogy tudja, valóban bármikor képes lennék elvenni az életét. De nem fogom. Idővel úgyis megbosszulja magát minden, amit velem tett.
- Kellene a gyűrűm. - súgom végül a fülébe, közben egy pillanatra még erősebben lököm hasának a fegyvert.
- Aztán pedig szépen kivezetsz innét. Gondolom, odakint várnak rám, vagy csapdákat állítottál, hogy látszólag ilyen könnyen elengedsz. Szóval leszel szíves túlvezetni ezeken.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzomb. Május 11, 2013 10:17 pm

Vajon mi lesz Question

-Erre az egyszerű mondani valódra csak azt tudom felelni, hogy nem foglak megölni. Sőt elvárom tőled azt hogy te tedd meg az ellenkezőjét. De csak akkor ha igazán olyanná akarsz válni mint néhány fajtársad. -Odamegyek és lazítok a köteleken. Majd teszek néhány lépést hátra. Ledobom az összes fegyvert ami a kezemben van és várom a csapást vagy valami mást. Lényegtelen hogy mit. Nekem teljesen mindegy mi történik. Ha megöl akkor sem veszt el a világ valakit. Ha viszont mégse teszi meg nekem úgy is jó. Milyen ironikus. Az által fogok meghalni akit én üldöztem és gyilkoltam le. Ezzel amit mondtam válaszlehetőséget kínálok fel a lánynak. Választhat hogy gyilkos lesz- e vagy könyörületes. Sok szenvedést okoztam neki. Ha túl tud lépni rajta akkor van még számára remény. De ha mégse sikerül azért se fogom hibáztatni, hisz az aki fogva tartott és kínzott miért is érdemelne könyörületet?
-Tehát nálad a döntés. A kezedbe adom az életem. Ha meg akarsz ölni vagy kínozni akkor tedd meg, de ha nem akkor menj és éld tovább az életed. -Mit is mondjak bolond vagyok. Egy vámpírra bízom az életem. Jó volna még pár évig élni, de ha most ő nem öl meg akkor az is lehet hogy megteszi más helyette. Behunyom a szemem. Nem sokára úgy is kiderül mi lesz a sorsom. Ha jobban belegondolok a vadász átok miatt ő ugyan úgy fog szenvedni mint én ha megkínoz majd megöl. Ezt az apróságot nem fogom elmondani neki. Had döntsön saját akaratából. Ha már beszippantotta a sötétség akkor megérdemli a szenvedést és a kínt. Milyen furcsa is ez az egész, azzal kezdődött minden hogy megakartam ölni miután eldalolta a dolgokat. És most itt állok fegyvertelenül és arra várok hogy megölnek-e vagy nem. Tényleg nem vagyok komplett. Egy vadász aki vámpír által akar meghalni önszántából. Csak egy kérdést tennék fel magamnak. Miért bízok abban hogy ez a lány más mint a többi? Erre sajnos még én se tudom a választ. De van benne valami amitől tudom hogy ő nem egy átlagos gyilkológép. Talán a szemtelensége ahogy egy vadásszal félelem nélkül szembe szál. Igen ez lehet az egyik oka. Meg az is hogy nem könyörög az életéért. Magabiztosan tudja hogy ő fog nyerni. És milyen igaza lett. Ezt tudta kezdettől fogva. Csak én voltam olyan vak hogy ezt nem vettem észre. Ha igazam van akkor ma este még életben leszek. Ha viszont tévedtem, nos, hát akkor Good Bye! Tévedni emberi dolog.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzomb. Május 11, 2013 4:23 pm

Bolond. Ez az egyetlen szó jut eszembe, ahogy végig hallgatom.Tény, van benne valami tisztelni való. Az, ahogy kitart a hite mellett, akármekkora baromság is az. De attól még bolond.
- Van értelme az életemnek. Nem azt mondtam, hogy olyan primitívek vagyunk, mint a hangyák, Gyöngyöm. Hanem, hogy annyira nem értek ellenünk semmit. Értsd, amit mondok. - értetlennek nézem. Hogyan is érthetné, amit mondok? Elfogult a saját céljaival és meggyőződésével kapcsolatban. Csak azt tudja, amit belé neveltek.
- Nem csak porszemek vagyunk a sivatagban. Mindegyikünk más. Mindegyikünk másban jó. Mi számítunk egymásnak. Ez persze számodra ismeretlen. Te magad vagy. Mondjuk, ezen segíthetünk. - ahogy elvigyorodom, hagyom felé villantom ezúttal a fogaim is, hogy legalább ezt úgy értse, mint én.
- Nálunk nem ismeretlen fogalom az összetartás, mint a te fajtádnál, vadász. Valahol a világon biztosan számítana rám is valaki. De ha mégsem, kit érdekel? . vállat vonok - Legalább nem vágnak át, nem támadnak hátba aljasul, nem hátráltatnak... a magam ura lehetek. Ha neked ezt nehéz megértened, az már nem az én hibám. Okold érte az egyszerű, szeretetéhes kis öleb gondolkodásod.
Kifejti, hogy meg akar ölni. Részemről... még mindig nem bánom. Sőt. Egyre inkább kívánom, hogy megtegye, hogy aztán szörnyű kínok közt távozzon a túlvilágra. Vagy, ami még nagyobb csapás lenne rá nézve, hogy olyan legyen, mint én. Olyan legyen, amit gyűlölt. Hadd élje át azt a számkivetettséget, amibe saját magát kergeti. Ugyan akkor is ölhetne még minket, de akkor már mi, és egykori saját fajtája is üldözné őt.
Nem válaszolok egy ideig. Ha meg akart volna ölni, már megtette volna, órákkal-napokkal ezelőtt. Míg gyenge és kába voltam. Csak hatalmas zöld szemeim meresztgetem rá, miközben ügyködöm a kötéllel. Nagyon lassan dolgozom, pedig már a fájdalom sem érdekel. Eddig nem vett észre, most sem fog. Bár már az sem számít, ha mégis. A vértől, amit adott, és a verbéna adagjainak csökkentésétől megerősödtem valamennyire. A csuklóimon mélyülő és táguló sebek vérzése pedig csak elősegíti, hogy kibújjak a kötelek közül. Bár, már annyira elhúznám a csíkot, hogy ha kell, képes vagyok az ujjaim is eltörni a szabadulásért.
- Ha akarod, tedd. Ölj meg egy kiszolgáltatott, legyengült, harcképtelenné tett valakit. Ha attól büszkeség tölt el, hogy megölsz valakit, aki valójában nem is ellenfél... - szólalok meg a pár pillanat hallgatás után, hogy eltereljem a figyelmét, míg végre óvatosan kihúzom egyik kezem a kötelék öleléséből.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzomb. Május 11, 2013 2:03 pm

MONA

Bejöttem újra a szobába hogy szembe nézzek ezzel az épp nem kis gondoddal.
-Soha nem leszek olyan mint a fajtád! Köztünk van egy apró különbség. Én azzá válhatok amivé akarok, de te ugyanilyen maradsz. Örökké élsz ami igazán szuper. De mit érsz vele, ha a sok hangya mellet te csak egy vagy közülük. Igazad van. Az emberek nagy részének fogalma sincs a létezésünkről. Ami így a legjobb. Én nem azért teszem hogy hős legyek hanem azért mert gyűlölöm a fajtádat. Az igazság az hogy teljesen nem érdekel mi folyik a városon kívül engem csak az érdekel hogy ne álljatok az utamba. -Ez most talán egy kicsit úgy hangzott mintha egyáltalán nem érdekelnének az emberek. Ez nem így van. Részben igaz az hogy saját céljaim is vezérelnek. De kész vagyok az emberiséget is megóvni még ha csak ezen a kis városban is lehetséges ez.
-Tudod drágám csak vesztegeted az időmet. Mostanra azt hittem legalább egy tucat vámpír fog kint várni arra hogy megmentsen téged, de ez nem így van. Egy ugyan ide tévedt, de nem is ment el innen élve. Kezdem azt hinni hogy nincs sok értelme az életednek. Egyáltalán vár kint téged valaki ebben a nagy és szörnyű világban? -Kérdezem meg cinikusan. Az idő telik a gondok meg sokasodnak. Igazából nem értem miért tartom itt hisz egy jó ideje már tudom hogy nem fog segíteni nekem. Talán azért mert azt hiszem még van rá esély hogy jobbá változzon. Miket beszélek ez lehetetlen. Hisz aki a sötétséget válassza többet nem szabadul onnan. Egy két vámpír mint Stefan, ők mások. Erejük kevesebb, sebezhetőbbek, de még is erősebbek. Nem ölnek embert mert meg van bennük a tisztelet irántuk. Emlékeznek még arra hogy egyszer ők is ilyenek voltak. Viszont rengetegen hagyják magukat a sötétségnek. Könnyebb számukra engedni a kísértésnek mint sem ellen állni neki. Gyilkolnak csak hogy életben maradhassanak. Pedig erre nem lenne szükség. Ezért vagyok itt. Nem akarom tovább azt nézni hogy kedvükre ölik az embereket. Néha egy-két vámpírnál akikkel dolgom volt éreztem hogy van esély arra hogy megváltozzon. De végül kiderült ez nem lehetséges. Mind ugyanúgy végezte, karóba húzatva.
- Nem gondolod hogy rossz lenne ha te itt vesztenéd életed egy ilyen kis vadász kezei által? -Mutatok magamra majd elmosolyodok.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzer. Május 08, 2013 5:01 pm

Jeremy


Kussolok, míg előadja, hogy szerinte épp az én életem érdemtelen. És mivel kényszert érzek rá, hogy kiigazítsam helytelen feltevését, el is mondom a véleményem. Nem kérdezte, de ez engem miért is kéne, hogy izgasson?
- Kicsi vadász... Levadászhatsz te bárkit. De az ugyanaz, mint ha hangyát irtanál. Nem érzi meg a boly, akármilyen szadista módon is morzsolsz el egyet. Perceken belül százezer másik lesz a helyébe. Nem tudod őket elég gyorsan irtani ahhoz, hogy valahol máshol ne nőjön a létszámuk még nagyobbra. - vetek rá egy mű-sajnálkozó pillantást. Egyértelműen hülyének nézem.
- Egyébként is, kinek az élete lesz jobb azzal, ha kevesebben leszünk? - kezdek bele végül abba a kis monológba, aminek a szavait egyszer már volt alkalmam előadni valakinek - Neked? Te meg tudod védeni magad. Nincs szükséged arra, hogy végezz a fajtámmal ahhoz, hogy biztonságban érezd magad. Kinek akarsz jót tehát? A köznek? Azoknak, akik le se szarják, élsz-e vagy halsz? Azoknak, akik nem elég erősek az élethez? Ne nevettess. Nekik nem is érdemes élniük. Az egész létük puszta kínlódás, és ezt ők sem látják másként. Ahogy Darwin is megmondta: a gyengék kiválasztódnak, az erősek maradnak életben. Az erőseké a jövő. Miért gondolod úgy, hogy felelősséggel tartozol azokért, akik egyébként is halálra ítéltettek? Mi csak megszabadítjuk őket a gondoktől. Többen hálásak érte, mint gondolnád. - egy pillanat hatásszünetet tartok, hadd eméssze a dolgot. Talán van annyira szemellenzős, hogy fittyet hány minden szavamra... De remélhetőleg nem.
Na, nem szándékozom én megtéríteni őt. Csak igyekszem porig alázni. És ha a lehetőségek már így adják, azért megteszek mindent azért, hogy legalább pár percig elgondolkodjon a tettei hiábavalóságáról.
- Szóval miért hiszed mégis, hogy meg kell védened őket? Mert attól hős leszel? Mondd, kinek a szemében leszel az? Ha egyszer azoknak a szemében nem lehetsz, akiknek megóvása a mondvacsinált célod, elvégre a kilencvenegynéhány százalékuk nem tud a létezésünkről, vagy nem hisz benne. Senki sem fog téged hősnek tartani, Drága. - teszem hozzá gúnyosan fellengzős, kissé nyávogó hangon - A nagy büdös semmiért vívsz szélmalomharcot, és közben ugyanolyan kegyetlenné válsz, mint amilyennek minket látsz. Minket, akiket "gyűlölsz". Magadat nem gyűlölöd? Vagy a helyzetedet? A semmiért élsz, kicsi vadász. - megingatom a fejem, miközben szép lassan ejtem ki az utolsó mondat szavait. Aztán tovább nézem, ahogy rohangál, mint a mérgezett egér...
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyKedd Május 07, 2013 7:47 am

MONA

-Oh, édes ne már. Én már azelőtt tudtam hogy értelmetlen bármit is tennem ellenetek, de ez nem zavar. Élvezem a dolgot. Ezért is nem szokott érdekelni mégis meddig megyek el. Kockáztatni is szeretek. Mondjuk ha már ennyire nem tudsz semmit mint azt állítod akkor nem tudom mihez kezdjünk. Feleslegesen senkit nem tartok fogva. -Válaszolom nyersen. Engem már rég nem hatnak meg ezek a céltalan élet mesék.
-Ha elbukok akkor elbukok,de azt azért megjegyzem hogy nem te fogsz győzedelmeskedni felettem. Különben is a te életed is céltalan. Örökké élni, az szép, de ha nincs kivel ezt megosztani egy idő után nyomasztó lehet. Mennyi idős is vagy? -Nézek rá kérdőn. Ha lenne egy olyan fontos személy az életében akkor már rég nem itt lenne. Akárhogy nézzük a dolgot, semmit se tudtam meg. Egész eddig csak azt hallgattam hogy mennyire nem tud semmit. Majd azt hogy őt nem érdekli mit teszek vele. Pedig biztos vagyok benne hogy többet tud mint azt eddig elmondta. Nézek a karórámra és meglepetten veszem észre hogy eltelt egy újabb nap. Ha jól mulat az ember gyorsan szalad az idő. Ez a nap se vezetett közelebb a megoldáshoz. Szerintem nem sokára itt az idő és jobb lesz ha inkább követem ezt a bandát mint hogy ettől a vérszívótól tudjam meg utólag. Kicsit kifárasztott a mondanivalója. Nézem a kikapcsolt mobilom. Jó lett volna ha feltöltve hozom ide. Így most már nem fogom megtudni ki és mit akart tőlem. Viszont tudom hogy délután volt itt valaki, de nem tudom ki. Biztos ezért a titokzatos lányért jött csak nem volt mersze közelebb is jönni. Ekkor hirtelen hallok valami zajt. Mintha a csapdáim egyike lett volna az. Kinézek és látom kapásom van. Kirohanok és mit ad az isten egy vámpír akadt a hálómba. Halott. Egyenesen a szívébe fúródott a gondosan faragott karó. Talán mégse volt értelmetlen idehozni a lányt. Egyenesen idejönnek érte. És mind a markomban lesz. De ezen látszik hogy nagyon új. Az elővigyázatosság hiányzott belőle. Emelem fel a fejét. Olyan tizenhét, tizennyolc lehetett ha emberi évet számolunk. Talán egy vagy két éve vámpír vagy még annyi ideje se. Ott hagyom és visszamegyek a házba. Pont annyi idős akár csak én. De neki már akkor vége volt az életének mikor valaki átváltoztatta. Ilyen az élet, vannak akik a könnyebbnek hitt utat válasszák a nehezebb de biztos út helyett.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyHétf. Május 06, 2013 7:17 pm

Jeremy


Válaszára várva komoly képpel ülök azon a nyomorult széken, fejemet még mindig oldalra biccentve. Azonban, mikor megkapom a várt választ, felemelem a fejem, szélesen elvigyorodom, még egy harsány, de rövid kacajt is elejtek. Hogy a picsába is gondolhattam, hogy van több oka is fogva tartani ennél a piti dolognál?
- Tudod, Drága... Óriási örömömre szolgál gyönyörködnöm a botlásodban. - felelem kihívóan és kimérten - Rohadtmód mellé fogtál. Nem tudom, nem tudok én semmit. Egy nappal az előtt érkeztem a városba, mielőtt elkapott, akinek volt olyan mákja, hogy épp az útjába kerüljek. Nem tudok semmit, és ezen a tényen az sem fog változtatni, ha huszonötször kérdezed meg, vagy huszonötször húzod feljebb a redőnyt. - hangom egyáltalán nem dühös. Olyan hidegek a szavaim, mint én magam, az összes indulat, ami kiérezhető belőlük, csupán a maró gúny. Az szinte csöpög a válaszomból.
Iszom, mikor megitat, de bármiféle hálát hiába vár cserébe.
- Ó, Drága. Ez az egyetlen titok. Minden egyebet tudsz már. - válaszolom a nevemet illető kérdésre, a rám jellemző cápavigyorral, ami ha lehetne, még szélesebbre húzódna, ahogy észre veszem: nem volt elég gyors már ahhoz, hogy a telefon kikapcsolása előtt megnézze, amit akart.
- De legyen. Ha akarod, beszélgessünk. Miről? Mondjuk arról, mennyire hiábavaló és értelmetlen az életed? Hogy mennyire nem érnek a céljaid lószart se? Erről szívesen tartok neked egy értekezést. - kérdezek vissza, vidáman, jó kedélyűen. Ha már fizikailag nem vagyok képes porrá törni a testét, elkezdem szavakkal felőrölni a lelkét.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyHétf. Május 06, 2013 8:58 am

A JÁTSZMA ELKEZDŐDÖTT!

-Hogy én mit szeretnék tőled? Nos ez nagyon egyszerű drágám. Áruld el a fajtád és bökd ki hol tartózkodnak. Mert szerintem te nagyon is tudod hol vannak. Épp úgy unod már ezt a kérdez felelek játékot mit én. Szerintem tegyünk pontot a végére és áruld el. -Milyen vicces ez a helyzet. Azért hoztam ide hogy kifaggassam erre ő tesz fel nekem kérdéseket. Nos lenne még valami amit tudni szeretnék, de azt majd később teszem fel. Mivel láthatólag erre se hajlandó egyenes választ adni. Vagány csaj az már biztos. Az összes eddigi akit elkaptam mind az életéért könyörgött és idővel megtört. De ő más. Az biztos hogy nehéz dolgom van vele. De biztos vagyok benne hogy előbb vagy utóbb mindenre fény derül. Odamegyek és vért adok neki. Már tegnap óta egyre kisebb adagokban kapja a verbénát. Nem akarom hogy kiszabaduljon, csak elég unalmas amikor bódultan ül és meg se szólal. Tetszik amikor éppen valami megjegyzést tesz. Azt hiszi hogy én ennél többre nem vagyok képes. Pedig ha tudná hogy ezek nélkül is végezni tudnék vele. Nem baj, higgyen amit akar. Vadász vagyok. Nem épp holmi hobbiból üldözöm őket. Ezt kell tennem. Erre teremtettek. Nincs vámpírok között nagy különbség. Kegyetlenek és gonoszak. Nem mind, de a nagy része igen. Hirtelen felkapom a fejem. Olyan érzésem van hogy nem sokáig leszünk egyedül. Kimegyek a szobából majd ki az épületből is. Nincs kint senki, de akkor mit éreztem. Jobb lesz ha fokozottabban őrzöm a foglyomat. És tényleg igazam lett. Keresik. Vigyor terül el az arcomon. Oké, akárki legyen is az jöjjön nyugodtan én várom. Majd visszafordulok és bemegyek újra a szobába. Leülök a székre majd a mobilomat forgatom unalmamban. Innen lesz csak érdekes igazán. Ránézek a lányra és megfogalmazódik egy kérdés a fejemben. Mitől vagy te ennyire fontos? Látom rajta hogy mindent tud. Magabiztos és szerintem öntelt is egy kicsit. Nem fél. És most meg úgy látszik jön a felmentő sereg.
-Most jutott az eszembe hogy még a nevedet se tudom. Elárulod? Vagy netalán ez is titok? -Próbálom tovább húzni a húrt.
-Ha már így össze vagyunk zárva beszélgethetnénk is. -Vetek oda egy hamis mosolyt. Ránézek a mobilomra és tessék ugyanaz az ismeretlenszám küldött SMS-t. Meg akarom nézni, de ekkor lemerül. A fene ez így nem lesz jó. Mivel itt lehetetlen feltölteni a mobilt így egyedül maradtam. Mi lesz még?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyVas. Május 05, 2013 8:46 am

Jeremy


Kínoz, megerősít, hogy végül megakadályozza, hogy leléceljek. Jellemző.
- Viszketett a könyököm. - válaszolom vigyorogva a kérdésére, akármilyen megalázónak is kéne érezzem, hogy épp visszahúz székestül a szoba közepére. Szerintem ez inkább vicces. És őszintén szólva, egészen tetszetős ez a szivatós módszere. Én is valahogy hasonlóképp tennék, fordított esetben. Lekötözve megverném, a körmeimmel végigszántanám, aztán elhúznék, kivárnék, és az utolsó pillanatban szegném kedvét. Pont, mint ahogy a macska játszik az egérrel.
Tisztelem és gyűlölöm is egyben. Tisztelem a rafinált módszerért, akárhogy is égeti a már meglévő sebeim az a nyomorult vasfüves szar, amivel megköt. De gyűlölöm, amiért a gyengesége miatt ilyesmihez kell folyamodnia.
Tetszik, hogy így tart tőlem, egyébként. Ez lerí róla. Máskülönben nem használna ennyi vasfüvet meg egyéb bódító trutymókat. És őszintén szólva, igazán...
- Hízelgő, ahogy viselkedsz, Édes. - mosolygok rá továbbra is, ahogy leül velem szemben. Csak azért neveztem Édesnek, mert nem csak neki szabad becézgetnie engem, mintha szorult helyzetben lennék. Mert tény, hogy ő kerekedett felül, de egyrészt saját erejéből minden bizonnyal képtelen lett volna erre, másrészt pedig... nos... tudom, hogy csak ideig-óráig tart, hogy ő van nyeregben. Igaz, hogy már jó ideje itt vagyok, de ez a vasfüves vacak, amivel megkötött, csak arra késztet, hogy méginkább szabadulni akarjak az égető öleléséből.
Újabb kérdésére csak oldalra biccentem a fejem, és úgy nézek rá, tágra nyílt szemekkel, mint aki nem érti, mit akar. És ez így is van. Fogalmam sincs, hogy direkt tetteti magát hülyének, vagy csak ilyen nagyon szellemes a srác.
Ó, ha a pillantásokkal ölni lehetne...
Talán boszorkányként tudnék. Mitt'om én! Szerencsére sosem izgatott annyira az a dolog, hogy most ráérjek sajnálni, hogy elveszítettem azt az oldalamat.
Hogy innék-e? Kétségtelen. Fogok is. Egy fiatalka, beszari, gyenge vadászivadékból.
Kérdésem van, hát fel is teszem. Nem érdekel, ha ezzel épp elkerülöm azt, hogy ő jószándékúan ismét innom adjon. Nem is esnek jól ezek a hűtött cuccok. Jobb a friss. Vadász vérét még úgy sem ittam, kíváncsi vagyok... Addig meg kibírom.
- Mit is akarsz tőlem? - ugyan gyanítom, hogy tényleg csak azt akarja megtudni, hanyan vagyunk és merre kellene keresnie testvéreimet, egyéb oka meg nincs rá, hogy itt tartson, de azért felteszem a kérdést. Sosem bírtam a tétlenkedést. Ha meg arra várok, hogy ő kibökje, mit akar... A székhez kötve fogok unalmamban megaszalódni. Ennek megalszik a tej a szájában, mire kitalál valamit.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyCsüt. Május 02, 2013 8:53 pm

JEREMY AND MONA

Látom igazam lett és a kínzás nem vezetett eredményhez. De attól tartok hogy most hogy vért itattam vele erőre kap és megfordul a fejében a szökés fogalma. Jobb lesz 24 órás megfigyelés alatt tartanom. Csak a biztonság kedvéért. Meg is nézem mit csinál. Remélem nyugton maradt úgy ahogy ott hagytam. Benézek az ablakon és mit látok. Hát persze hogy szökni próbál. Hogy is hihettem azt hogy majd megbékél a fogoly szóval. Jobb lesz intézkedni még mielőtt elveszítem az egyetlen biztos pontot a nyomozásban.
-Halihó Drágaságom, megkérdezhetem mit csinálsz? Mert ha azt amire gondolok akkor tegyél le róla. Ez nem fog összejönni. -Majd fogtam a székkel együtt és vissza vittem a szobaközepére ahol eredetileg hagytam. Erősebben kötöztem meg. Viszont ezek a kötelek vasfűben voltak áztatva. Ebből már nem szabadul ki könnyen. Diadalittasan vetek rá egy féloldalas mosolyt majd a szoba egyik sarkába leülök egy székre. Várom mikor fog következőleg valamivel előállni. Kezdem élvezni ezt az egészet. Ilyet már rég nem éreztem. Valahogy már csak azt várom mivel áll legközelebb elő. Ez olyan mint egy macska egér játszma. Igaz hogy az egér fogságban van, de valahogy mindig próbál túltenni a macska eszén. És ez ettől olyan izgalmas. A macska csak játszik az egérrel. Mégis néha úgy érzem hogy nem én játszom vele, hanem fordítva. Figyelem ahogy levegőt vesz. Olyan emberi és mégse az. Annyira érthetetlen hogy miért teremtettek minket. Bár az is igaz ha nem lennének vámpírok, vérfarkasok, hibridek vagy vadászok szinte már unalmas lenne az élet is. Látszik rajta hogy a szíve mélyéig megvet engem és gyűlöl amiért én így megaláztam és fogva tartom. Hát had gyűlöljön. Nem kell szeretni ahhoz hogy választ kapjak erre az egyszerű kérdésre amit már legalább két napja próbálok belőle kicsikarni. Kemény dió. De a diót is fel lehet törni így vagy úgy. Most hogy minden pillanatban itt leszek vele a szökést elfelejtheti. Valami mással kell előállnia ha győzni akar felettem. Győzni? Miket beszélek, már az az érzésem hogy legbelül azt várom mikor fog a torkomnak ugrani . Butaság ez az egész. Eddig még nem nagyon veszítettem el egyetlen egy csatát sem. Mintha azt várnám hogy na most majd megmutatják nekem mi is az igazi két ellenfeles küzdelem. Csak nézem ahogy semmit se tesz. Vajon most mire gondol. Mondjuk ki is találhatnám. Biztos azt tervezi hogy nyársra szúrjon-e vagy inkább letépje a fejem mihelyt kiszabadul a köteleim foságából.
-Hé csajszi, nem vagy szomjas? -Teszem fel ezt az egyszerű kérdést. Bár tudom mi rá a válasz még ha nemet is mondana. Egy vámpír mikor nem szomjas.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzer. Május 01, 2013 7:30 am

Jeremy


Ismét csak rá vigyorgok, mikor bejön. Egész vicces, amit csinál. Még az is, hogy felhúzza az amúgy sem épp kifogástalan állapotú redőnyt. Ekkor reflexszerűen megrángatom a karom ismét. Tudom, hogy a kötél nem fog engedni, csak még jobban megnyúzza a már amúgy is eléggé felsebzett bőröm. Az egyetlen, amit tehetek, hogy elfordítom a fejem a fény felől. Nincs az a pénz, amiért hagynám, hogy a csodás kis pofikám megégesse a fény. Nem vagyok hajlandó magamon viselni a napsugarak nyomait még addig sem, míg a sebeim meggyógyulnak.
- Téged félrevezettek, pajti. Meg kéne köszönd a besúgódnak, megérzésednek, vagy az Isteni sugallatodnak... Ugyanis nem vagyok népszámláló, sejtésem sincs Falls lélekszámáról. - vigyorgok rá, hiába élek meg nagy fájdalmakat. Tudom, hogy egyszer majd úgy is elmúlnak.
Aztán ismét magamra hagy. Franc se tudja, hanyadszor már. Nevetséges. Úgy rohangál, mint a mérgezett egér. Meg sem mer maradni velem egy szobában... Még így sem, hogy megkötözött. Ergo fél tőlem. Vagy nem elég magabiztos... Egyre megy. Ebből csak előnyöm származhat még akkor is, ha visszajöttekor megint a redőnyt cseszteti.
Mivel az előző alkalmakkor sokáig nem jött be, gondolom, most is van vagy egy órám, mire megint ide töri a fene. Újra körülnézek, kiszúrok magamnak egy szekrénykét, távolabb az ablaktól, aminek sérült az egyik oldalánál az élvasalása. Talán elég lehet.
Attól függően, mennyire mozognak szabadon a lábaim, odatuszkolom magam, v odabillegek a székkel a szekrényhez, háttal neki. Megfeszítem kétfelé a kezeimet összefogó kötelet, amennyire csak bírom, aztán elkezdem nekidörzsölni a törött, felvált élfóliának, minél gyorsabban. Egyrészt, mert fogalmam sincs, mennyi időm lehet még az újbóli megérkezéséig, másrészt pedig, mert talán a dörzsölés okozta hő is rásegít a kötél meggyengítésére. Ha nem is szakad ez ez a szar, az is elég lenne, ha csak meglazul annyira, hogy az egyik kezem kiszabadítsam. Akkor már nyert ügyem van.
Közben nagyon figyelek. Amint lépéseket, vagy bármi zajt hallok, ami tőle származhat, visszavergődöm a székkel a szoba közepére.Nem kell, hogy megtudja, épp jó úton haladok a szökés felé. Elég, ha akkor rádöbben majd, ha egyszer úgy ér vissza, hogy mikor ajtót nyit, épp a széket lendítem a pofájába.


A hozzászólást Mona St. Claire összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 05, 2013 8:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzomb. Ápr. 27, 2013 11:45 am

JEREMY AND MONA

Azt hiszem vártam már épp eleget. Ideje egy kicsit elbeszélgetnem ezzel az akaratos hölgyeménnyel. Most már egy kicsit talán közlékenyebb lesz. De ha nem akkor is elérem amit akarok. Benyitok a helyiségbe és odamegyek hozzá.
-Most már készen állsz válaszolni a kérdésemre vagy más módszerekhez kell folyamodnom? Hát jó legyen. Ezt a legkevésbé sem akartam megtenni, de ha muszáj hát legyen. -Odamentem az ablakhoz majd felhúztam a rozoga redőnyt. A nap fénye égette A lány bőrét. Mikor úgy gondoltam ebből elég, elsötétítettem a szobát újra. Tudom hogy igen is nagy fájdalmai vannak. De én figyelmeztettem erre. Nem hallgatott rám. Kimentem a szobából és magára hagytam. Kezdtem úgy érezni ez nem fog sikerülni. Az is lehet hogy semmit se tud. De ha mégis akkor sem akarom ilyen áron megtudni. Várok még egy két napig. Ha addig se jutok előrébb akkor végzek vele vagy még nem tudom. Úgy látom az egyik csapdám fogott valamit. Kimegyek, de csak egy őz akadt bele. Elengedem majd újra felállítom a csapdát. És ekkor ebben a pillanatban jutott az eszembe valami. Mi lenne ha nem kínzással akarnám kicsikarni belőle az infót. Talán törődéssel többet érnék el. Végül is miért ne próbálhatnám meg. Még az is lehet hogy sikerem lesz és nem kell végeznem vele. Ettől máris jobb hangulatom lett. Be is megyek a házba majd előveszek egy vértasakot amit direkt azért hoztam hogy kínzás esetén használhassam. Odamegyek a lányhoz majd egy kis pohárral megitatom. Annyit nem adok belőle neki hogy kiszabaduljon. Isten őrizzen attól. Biztos egyből megölne amint lehetősége lenne rá. Ezután kiviszem a tasakot és leülök egy székre. Megnézem a mobilom és látom van egy nem fogadott hívásom. Rejtett szám. Nem tetszik ez nekem. Lehet hogy a lány igazat mondott és valaki őt keresi. Hát csak jöjjön. Én várni fogom. Ismét álmosnak érzem magam. Amúgy is már jó délután négy fele lehet az idő. De nem fogok aludni. Minél hamarabb meg kell tudnom hányan vannak és hol tartózkodnak. Arra a döntésre jutok hogy visszahívom azt a számot. Ki tudja lehet hogy többet megfogok tudni belőle mint azt eltudnám képzelni. Kicsörög. De nem veszi fel senki. Ennyit erről. Ez nem sikerült. Talán mégse a megmentő sereg volt a vonal másik végén.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyPént. Ápr. 26, 2013 2:10 pm

Jeremy


Ha nem is legmélyebb, legédesebb álmából, ahol talán épp halomra gyilkolássza a fajtámat; de legalábbis a figyelmét felkeltem. Rávigyorgok, mikor újra belép a szobába. Ekkor már viszonylag nyugodtan tűröm a közelségét. Még azt is, hogy átvizsgál, aztán megszabadít attól a számomra igen kedves és hasznos tárgytól, amit hónapok óta egy pillanatra sem vettem le. Ettől dühös leszek ugyan, de sikerül visszafognom magam.
Igazából azóta nem frusztrálom magam a tény miatt, hogy elkapott; hogy eszembe jutott, így vagy úgy, de számára (sem) lesz szép kimenetele ennek a dolognak. Nem bánom, bármit tesz is, csak lassan, gyötrő fájdalmak, velőtrázó sikolyok közt patkoljon el végül. Legjobban annak örülnék, ha a saját vérét és belső szerveit is viszontlátná előtte - még akkor is, ha esetleg ennek már nem lehetek a tanúja.
Mert az ilyennek halnia kell! Minél durvábban!
Bár már kezdem érezni, amint az ablakon át beszűrődő napfény égeti bőröm fedetlen részeit, egy hang nélkül tűröm. Hátra kötött karom és arcom is úgy melegszik át, mint mikor még ember koromban merészkedtem a legerősebben tűző napra. Pedig még csak hajnalodik...
Kérdésére csak egy "Nem tudom..."-ot válaszolok, vállrándítással. Talán az arcomon elterülő újabb vigyor, vagy a hangomból kiütköző flegmaság az oka, de nem hisz nekem. Pedig igazat mondok. Valóban nincs erről halvány lilám sem. Bár, még ha birtokában is lennék bármi ilyen jellegű információnak, akkor sem adnám ki azt. Tény, hogy egy önző dög vagyok, és legtöbbször ehhez méltóan cselekszem úgy, hogy mentsem magam, de akármennyire is szeretek élni, azért egy szint alá még én sem süllyedek. Nem menteném az irhám olyan áron, hogy a többieket meg közben feladom. Túl fenségesnek találom a mi népünket ahhoz, hogy ilyen kis senkiháziak - a saját ocsmány gyengeségüket és esetlenségüket kipótlandó - holmi fegyverekkel meg kencékkel kiirtsák.
Talán Altairhoz elküldeném. De csak ha tudom, hogy nem a rideg, megfontolt énjével fordulna ezzel a szemétládával szembe, és nem bánna vele kesztyűs kézzel. Na, vele szemben akkor megpróbálhatna kezdeni valamit a nyomoronc kis kütyüivel is akár. De nem. Azt akarom, hogy "atyám" dühből essen neki, és szétszedje, kegyelmet nem ismerően.
- Neked csak ennyid van ellenünk. Ezek nélkül elvesznél, ugyanúgy, ahogy már annyian mások. - állapítom meg hidegen, mikor látom, hogy újabb adag dzsuvával közelít. Nem állok ellen, hagyom, hogy beadja. Fölösleges lenne bármi módon is ellenszegülni, idővel úgyis megbosszulja magát minden, amit most tesz. Egyébként sem tartok tőle. Már nem. Csak egyszer adja meg az ég, hogy kiszabaduljak...
Újra magamra hagy, rajtam pedig ismét kiütköznek a szer hatásai. Bódult leszek és valamivel erőtlenebb ismét. Fogalmam sincs, mit csinál odakint, bár némi zaj azért beszűrődik. Igazából nem is érdekel... Ismét megpróbálom kihasználni az időt, amit távol tölt, a kiszabadulásra, de csak azt érzem, hogy amivel megkötözött, csak egyre jobban kikezdi a bőröm, de nem lazul. Kis idő múlva feladom. Hiábavaló a próbálkozás addig, míg vissza nem nyerem az erőm, de attól tartok, azt ő nem is fogja hagyni. Valami mást kell kieszelnem. De mivel a nyugtatós löttye miatt kissé tompa is vagyok, semmi nem jut eszembe. Jobb híján úgy döntök, elszórakoztatom magam. Megint énekelgetni kezdek. Egészen addig, míg újra meg nem látom azt az önelégült pofáját, amiről legszívesebben mosolyogva nyúznám le a bőrt - anélkül persze, hogy én is beadnék neki valami kábító cuccot.
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyCsüt. Ápr. 25, 2013 7:18 pm

JEREMY AND MONA

Most gondolom azt hiszi hogy fel tud idegesíteni a dübörgésével, de nagyon téved. Viszont igaza van abban hogy ideje lesz felkelnem. Végül is már hajnalodik. Annyira magabiztosnak mutatja magát ez a vámpír barbie. Azt gondolja hogy úgy is ő kerül ki győztesként. De téved. Most már benézek hozzá.
-Mizujság? Kipihented magad? Mert én igen. Oh, látom már elfelejtettem egy nagyon fontos dolgot. Hogy lehetek ilyen figyelmetlen. Mégis csak van gyűrűd. Na így most már semmi se véd a Nap sugaraitól. De csinálhatjuk mi ezt anélkül is hogy bárkinek rossz lenne. Csak egyszerűen válaszolj a kérdésemre. Hányan vagytok a városban? -Gondoltam hogy egyből a lényegre térek. Minek is kerteljek. Nekem ugyan úgy jó lenne ha már végeznénk. De ahogy elnézem, a szemében látom hogy amint elengedném nekem rontana. Sajnos így már nem engedhetem el élve. Pedig igazán ezt akartam. De ha már így alakult akkor hozzunk ki minél többet a dologból. Ez a lány nem tűnik rémültnek. Inkább lenéző felém szemben. Ha simán nem tudjuk megoldani a dolgot akkor majd én megtanítom neki mi is az a félelem. Azért jobb lesz felkészülni. A magabiztossága azt is jelentheti hogy tudja érte jönnek.
-Kapsz egy kis haladékot a válaszadásra. De ne gondolkodj sokáig. Most mennem kell mert dolgom van. Majd még benézek ígérem. -Majd adtam neki egy újabb adag verbénás nyugtatót. Csak a biztonság kedvéért. Majd kimentem és előkészítettem a csapdákat amiket a ház köré fogok felszerelni. Ilyet már csináltam és igen is bevált. Nem egy vérszívó vesztette már életét az egyik csapdámnak köszönhetően. Bár nem az én stílusom. Jobban szeretem a közelharcot vagy a lesből támadást. De most erre szükség van. Be kell biztosítanom azt hogy senki nem fog zavarni amíg a kihallgatás tart. 1 óra múlva elkészültem, már csak az utolsó éket vertem be a földbe.
-Kész. Most már megnézem hogy van a vendégem. Nem lenne jó ha elhanyagolnám. -Bementem és benéztem a szobába az ajtó ablakon keresztül. Nyugodtnak tűnt. 1-2 óra múlva majd bemegyek és újra felteszem neki ezt az egyszerű kérdést. Remélem most már válasz is érkezni fog rá.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyCsüt. Ápr. 25, 2013 6:18 pm

Jeremy


Ébredezem. Baromi nehéz kinyitnom a szemeimet, de érzem, meg kell tennem. Beletelik néhány percbe, mire látásom és elmém is kitisztul annyira, hogy - ha lassan is, de - felfogjam, mi vesz körül.
Egy sötét szobában ülök, picsa tudja, hol. Remek. De nézzük a jó oldalát. Legalább nem nyírt ki ez a kis mitugrász, aki - no lám csak! - itt áll előttem, hogy rohadna meg...
Neki akarok támadni, akármennyire nem vagyok erőm teljében. Csak ekkor esik le, hogy valami nem enged. Ez a kis tejfölösszájú megkötözött.
- Beléd is, nyikhaj. - morgom rá a fogaim közt, a tenyérbemászóan nyájas és egyben fölényeskedő szavaira viszonzásul. És bár tudom, hogy a kötél, vagy a valami, amivel veszteglésre kényszerít, nem fog engedni, azért még megrántom párszor a karomat, ahogy csak bírom. Ha pillantásokkal ölni lehetne, nagyjából hatszor halna kínhalált, míg elhagyja a szobát.
- Remélem, most boldog vagy! Úgy sem fog sokáig tartani, ezt garantálom! - vetem még oda emelt hangon neki. Bár becsukja maga mögött az ajtót, ezt még hallania kell.
A mocsok kis szemétláda most még nyeregben érzi magát. Nyilakkal, meg mindenféle vegyülettel könnyű... Ha puszta kézzel jött volna ellenem, akkor most nem én lennék így itt.
De az az igazság, hogy nem félek. Egyáltalán. Mert bármit is tesz velem, az biztos, hogy előbb vagy utóbb valóban beledöglik. Mert ha én nem is leszek rá képes így, megkötve - így nyilván nem -, akkor majd Altair elintézi. Ebben biztos vagyok! Akármekkora hülyeséget is csináltam azzal, hogy egyedül kóvályogtam a parkban, figyelmetlenül, ezt nem fogja annyiban hagyni.
Körülnézek. Egyébre egyelőre úgy sem vagyok képes. És ha már magamra hagyott, amúgy is alkalmam van felmérni a helyzetem. Hátha mégis sikerülne valahogy elszabadulnom, és valami olyasmit találnom idebent, amit fegyverként használhatok ellene. Mert érzem, hogy gyenge vagyok és máshogy semmiképpen sem fog menni.
Eltelik némi idő, és úgy veszem észre, mintha már világosodna. Bár lehet, hogy csak a szemem szokott hozzá az itteni fényviszonyokhoz... De ez a tiporni való kis féreg még mindig nem jön. Gondolom, alszik. Na, azt már nem!
Először csak dobolni kezdek a lábammal a padlón, egész hangosan. A bakancsféle, amit most viselek, engedi ezt. Ha emiatt sem töri be a fene, még elkezdek énekelni is. Nem érdekel, mivel fogja ezt honorálni. Sőt. Van bennem valami olyan érzés, ami azt akarja, hogy minél jobban bánjon el velem. Nem, ezúttal kivételesen nem a mazochizmusom. Csupán arra vágyom, hogy Altair minél jobban ellássa majd a baját...
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzer. Ápr. 24, 2013 8:22 pm

JEREMY AND MONA

Miután jobban szemügyre vettem a vámpírt, autóba tettem és elindultam vele az országúton. Csak mentem előre addig amíg egy kis házig nem jutottam. Már volt dolgom erre fele. Régebben egy vámpír nyomát követtem és akkor akadtam erre az elhagyatott házra. Mivel most nem akarom megölni egyenlőre a vámpírt, ez pont megfelel egy kihallgató helynek. Bementem, majd körülnéztem és nagy szerencsémre találtam egy helyet ahová betudom zárni a verbénától kábult vérszívót. Már az is a fejembe ötlött hogy mivel fogom szóra bírni. Mivel napfény gyűrűt nem látok rajta gondolom nem épp mászkálhat odakint nappal. Odakötöztem egy székhez majd ott hagytam. Reggel mikor a nap fel kell elkezdődik a tervem megvalósítása. Addig kínzom majd a napfénnyel amíg el nem árulja hogy hányan vannak. Nem szoktam általában ilyen kegyetlen lenni, de most a város biztonsága forog kockán. Az is lehet ha elárulta azt amit akarok, szabadon engedem. De ez még nem biztos. A verbéna hatása kezd elmúlni. Már ébredezik.
-Jó reggelt Csipkerózsika! Már azt hittem fel se fogsz kelni. -Remélhetőleg tud valamit a város ellen szövetkező vámpírokról. Mert ha nem akkor elpazaroltam egy nagy csomó időt.
-Fáradtnak tűnsz. Reggelig hagylak pihenni, de utána válaszolnod kell néhány kérdésemre. -Hajnalra már teljesen kitisztul a verbéna a szervezetéből. Már csak annyira fog hatni hogy tudjon nekem válaszolgatni, de nem tud majd meglógni. Kimentem a helyiségből és becsuktam magam mögött az ajtót. Ez a hely tökéletes. Csendes és nyugodt. A barátai már ha vannak neki itt biztos nem fognak keresni. Mondjuk az is igaz hogy más se találna el ide. De nincs gond egy vámpírral könnyen elbánok. Vasfű, karó és még egy csomó minden van itt, készen a meglepetésekre. Remélhetőleg nem lesz váratlan fejlemény. Egy másik szobába mentem át majd leültem egy igen rozoga székre. Fáradt voltam. Nehéz volt a mai este. Ki kell egy picit pihennem magam a holnapi nap előtt mert még a fogoly túl jár az eszemen. Ahogy elhelyezkedtem már éreztem hogy csukódik le a szemem. Nem is ellenkeztem tovább. Álomba merültem.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptyKedd Aug. 21, 2012 9:52 pm



Katherine & Elena

Fogalmam sincs, hogy mit keres itt ez a hárpia. Sosem szokott meglátogatni, és a mi kapcsolatunk, hogyan is mondhatnám.. Egyáltalán nem fényes, de most csak szépen fogalmaztam. Legszívesebben az arcába csapnám az ajtót, de van egy kis bökkenő. Sajnos, már be van hívva és ez ellen nem tudok semmit se tenni. Végig kell hallgatnom, hogy most mivel állt elő, de legbelül az foglalkoztatott, hogy miért jött ide, és hol volt eddig? Rég nem láttam, amiért egy hatalmas köszönettel tartozok Istennek, de most egy kicsit se repesek az örömtől, hogy itt van. Nem, mintha eddig majd kiugrottam a bőrömből mikor megpillantottam őt.
Egyből hátráltam, mikor betette a lábát, és testemet a félelem vette át. Remegett minden egyes porcikám. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy félek tőle, sőt egyenesen taszít a jelleme. Persze, ugyanúgy nézünk ki, szóval ez egy kicsit necces, de mégis.. A tudat, hogy egyformák vagyunk, hogy bármelyik percben véget vethet az életemnek.. Mindez szétmar engem belülről. Nem elég, hogy minden egyes másodpercben Klaus miatt kell izgulnom, most már itt van ő, akiért rághatom a körmömet, s szoronghatok. A végén egy elmegyógyintézetbe fogok kikötni, ha az életem továbbá is a negatív irányba fog menni. Nem bírom ezt tovább. Én már.. Képtelen vagyok tovább erre.
- Na és mim vagy? Számomra egy senki vagy. - súgtam a szavaimat, de már abban a másodpercben megbántam őket, mikor kiejtettem. Nem érdemes Katherine agyát húzni, mert még jelen esetben én fogom megszívni. Cseles, ravasz, és bármelyik pillanatban letámadhat engem, a tudtom nélkül. Sosem fogok egy normális életet élni.. Ez már a végzetem, hogy állandóan csak szenvednem kell.
Hirtelen mögém került, hideg leheletétől kirázott a hideg. Tenyereimet ökölbe szorítottam, lehunyva a szememet. Mély levegőket vettem. Nem bírom ki. Mit akar itt? Miért pont én? Miért rajtam kell levezetnie a bosszúját? Hol van Klaus, amikor kellene? Miért nem ma jött engem lecsapolni, elvégre van egy befejezetlen ügyük, vagy micsodájuk? De nem.. Most én fogom a bosszújának a levét meginni. Csak remélem, hogy túl fogom élni az estét, és nem pedig a föld alatt fogom végezni. Fiatal vagyok még a halálhoz. Sok mindent éltem át. Jó és szörnyű dolgokat egyszerre, de nem jött még el az én időm. Inkább szenvedek, küszködök az életben maradásért, sem, hogy egyszerűen feladjam. Nem vagyok gyáva.
- Mit keresel itt? - kérdeztem remegve, s akadozva. Hangomból tökéletesen kivehette, hogy mennyire is félek. Tudom, hogy örömöt okozok neki evvel, de nem fogom visszafojtani az érzéseimet. Mert nem tudom.. Képtelen vagyok erre.. Hirtelen egy erős szúrás veszi át az irányítást a testem felem. Elmémet elvesztem, nem tudok gondolkozni, érzéseim megszűnnek létezni eme világon, és mindent a sötétség takar el.
Ebben az ismeretlen helyen egymagam voltam. Egyedül voltam a sötét, hideg világban. Nem volt senki más rajtam kívül, és vacogtam. Szóra nyitottam a számat, kiabáltam hangosan, de még magam sem hallottam, amit mondtam. Testem könnyű volt, alig éreztem, hogy mozogtam. Futottam, sosem fáradtam el, ami jó volt, de a kijáratot nem találtam. Mintha egy hatalmas labirintusban vesztem el, olyan volt. Csak futottam előre, jobbra-balra, de mindig csak a sötét feketeség vett körül. Egyetlen egy fényt sem pillantottam meg, ami talán reménnyel járna. Csak én voltam.. Egy magam.. Lerogytam a földre, és elkezdtem zokogni. De a könnycseppek nem folytak le az arcomon, átszelve makulátlan bőrömet, se nem hallottam elfojtott zokogásomat..
Nagy nehezen kinyitottam a szemeimet, és abban a percben azt kívántam, bár ne tettem volna. Zúgott a fejem, rettentően fájt, s ennek a következtében összeszorítottam szemeimet, és egy halk nyöszörgés tört fel belőlem. Hol vagyok? Mit keresek itt? Mi történik velem? Eme gondolatok keresztezték át az agyamat, újra és újra. De a legnagyobb kérdés, melyre nem tudom a választ.. Hogyan kerültek ide?
- Hahó? - kérdeztem rekedt hangon, próbáltam felülni, de nem sikerült. Ujjaimat alig bírtam megmozdítani, az egész testem sajgott. - Valaki van itt? - kérdeztem újra, és a hangom kezdett visszatérni. Nagy nehezen felültem, de csak eddig bírtam. Egy idegen szoba tárult elém. Semmi nem volt ismerős a helyiségen belül. Fogalmam sem volt, hogy hol vagyok, és hogy hogyan kerültem ide. Álmodok talán? Kizárt.. Minden olyan valósághűnek tűnik. Vajon meghaltam? Azt is kétlem.. Egy ismerős hang csapta meg a fülemet, és evvel minden emlékezetem visszatért. Ahogyan átlépte az ajtó küszöbét. Ahogyan mögém osont, rám hozva a frászt. Majd a váza csörömpölése..
És a hang birtokosa nem más volt, mint maga Katherine Pierce.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház EmptySzomb. Aug. 18, 2012 1:31 am

Hello lovely, i need you , okay?

a világ legbosszantóbb hasonmásának

Egy, kettő. Egy, kettő. És az óra csak ketyeg.
A fák halkan sikoltoznak, az égen pamacsfelhők úsznak át, a hold pedig ezüstös fényével ragyogja be az egész utcát. Későre jár - azt hiszem. Fogalmam sincs mennyi lehet az idő, de ami azt illeti, nem is nagyon érdekel. Az emberek megszokták, ha egy fiatal lány futni jár ki, stressz levezetése céljából. Hiszen ott van a suli, a tanulás, a fiúk, és a mi tudom én milyen idegesítő dolog amitől a tinédzserek nyolcvan százaléka komolyan eljátszik az öngyilkosság gondolatával. A maradék húsz pedig... Nos, ők nem csak elképzelik ahogy egy egyszerű csomóval felkötik magukat a legközelebbi fára, vagy vonat elé ugranak, esetleg saját maguk döfik a kést valamelyik fővénájukba. Hiszen milyen egyszerű, meghalni, és elmenekülni a problémák elől... Milyen egyszerű elérni, hogy azok akik megvetettek, akik kigúnyoltak, egyszerűen megbánják a bűneiket. Milyen fiatal, és milyen buta elmejátékok ezek. Inkább hagynák, hogy akkor már én vadásszam le őket. Áh, tiszta pocsékolás.
De ha most valaki kinéz az ablakon, körbekémleli a szomszédok kertjét, hogy melyikőjük nincs itthon, vagy éppen hol ég még a villany, láthatják, ahogy Elena Gilbert végigsétál az utcán, a szokásosnál talán kissé merészebben öltözve. Mert talán még se tizenhárom centis tűsarkúba járnak a mai emberek futni, és nem szűk, csőnadrágba, göndör, frissen elkészített frizurával. Nem, tényleg nem. A buta, gyanútlan haladók arra juthatnak, hogy a mindig szende, okos, illedelmes Elena, ma végre kirúg a hámból. És mekkorát, de mekkorát tévednek.
Magamban számolok, még hány háztömbnyire laknak, de valahogy semmi kedvem óvatosnak lenni. Nem hiszem, hogy Klaus hibridjei tényleg éjnappal figyelik a hasonmást, hiszen a két Salvatore megteszi helyette. Már amikor. Ugyan is, a mostani tervemhez, egyszerűen nem kell más, minthogy a tükörképem egyedül legyen otthon. Hogy az öcsikéjét felhívja egy lány a suliból, és elhívja őt a grillbe; vagy Alaricnek bent kelljen maradnia, még egy-két órát. Olyan könnyű volt. Még csak a kisujjam se kellett felemelnem. A helyzet adta magát.
Ami azt illeti haragszok is ezért. Legalább azt hittem nehezebb lesz. Kinyírhatok pár gyanútlan járókelőt, jóllakhatok még ma, de úgy látszik ez a nap tele van csalódásokkal. Nem elég, hogy a boszorkányomat holtan találom a lakásán, de még új helyszínt is kellett keresnem, mivel a romos pince beomlott alig egy napja. Mintha az univerzum ellenezné, hogy újra magamra haragítsam Niklaust. Pedig, ha szabadságot akarok - még pedig igen hiányzik egy koktél a tengerparton, vagy, hogy jól érezzem magam messze messze ettől a várostól - muszáj valahogy újra sakkot adnom. Lehetőleg úgy, hogy a vége, most már tényleg matt legyen.
Nem égnek a lámpák. Síri csönd telepedik az édibédi családi ház, de érzékelem a jelenlétét. Talán beugorhatnék az ablakon, de áh, abba semmi élvezet nincs. Látni akarom az arcát, mikor döbbent tekintettel mered rám, és mint legnagyobb becsmérlés, úgy hangzik el a szájából a nevem.
Ahogy megnyomom a csengőt, lábdobogást hallok, és ahogy feltárul az ajtó, arcomra gonosz mosoly ül ki. Amire számítottam, döbbenet, amit rögtön felvált a düh, és a gyűlölet. Ezekért az érzésekért élek.
- Ugyan Elena... Miért hiszed, hogy csak rossz szándékkal látogathatlak meg? Hiszen végtére is - sóhajtottam drámaian, és átléptem a küszöböt. - Rokonok vagyunk. Vagy nem? - az ajtó hangos csapódással zárul be, az előszobába csupán egy gyér fény ég. Szinte kísérteties, és érzem ahogy egyre remegni kezd. Alig tudom visszafojtani a vigyorom - a félelme jó érzéssel tölt el. Hatalommal.
- Ne félj. - suhanok mögé, közel hajolva a füléhez, hogy az utolsó szavakat már csak suttogom. - Úgy jobban fog fájni. - a kezembe lévő értéktelen váza hangos csörömpöléssel tör szét a fején, a darabjai pedig körül veszik az összeroskadt testét. Nem halt meg, csupán jó pár óráig kába lesz. Pont ez kell nekem, hiszen ha egy visítozó lányt cipelnék ki, aki történetesen ugyan úgy nézz ki mint én... Lehet már sok lenne ennek a közösségnek a realista látásához. Mindenesetre, ha nem inna verbénát, könnyebb lett volna neki is, egy alapos fejfájással, de hát nem az én bajom. Bár...
Elhúzom a szám, és fáradtan sóhajtok.
- Ezt se gondoltam át... - morgom magamban, és lassan körbe sétálóm, türelmetlenül nézegetve a mobilom óráját. Késik. Cameron sose tudd pontos lenni. Inkább őt ölték volna meg ma reggel, a húgának több hasznát vettem volna. Legalább ő tudta, hogy nekem eleget kell tenni, ha nem akarják kiszívott nyakkal, vagy véletlenül halottan végezni. Nincs szükségem felesleges, és pontatlan emberekre. Legalább vacsorázhatok is ma.
- Éppen ideje volt. - fordulok a fiú felé, és Elena felé biccentek a fejemmel. Nem fogom itt cipelni, ha van rá más emberem. Tőlem lebegtesse ki vagy mit tudom én, de jobb lenne minél előbb eltűnni mielőtt a pici Gilbert megunja a várakozást, vagy a történelem esszék unalmassá válnak. Mindenesetre, addig jó, míg nem a két mitugrász Salvatore jön csekkolni a mártír szerelmük állapotát. - Hozd, és tűnjünk el innen.
Aznap éjjel, Mystic Falls elveszíti természetfeletti értékét. Egy hasonmást se rejtegetnek az utcák, a házak. Már csak az a kérdés, hogy erre az emberek mikor jönnek rá.
Mert óra tovább jár; egy, kettő. Tik, tak.

× szavak: most passzolom.
× zene: This is war Razz
× viselet: game on
× megjegyzés: azért csak sikerült... nááá
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott Ház Elhagyatott Ház Empty

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott Ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Elhagyatott épület
» elhagyatott kórházépület

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Közel s távol :: A határon túl...-