world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Stefan szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája - Page 2 EmptyKedd Május 01, 2012 1:53 pm

To; Lexi

Az asztalnál ülök, naplót írok. Igazából jó dolgot nem is tudok beleírni... Legfőképpen a vér utáni elfojthatatlan vágyamról írtam. Egyre erősödik a csábítás, és félek, ha engedek neki, akkor biztosan visszatér a "Ripper Stefan,, , aki minden bűntudat nélkül gyilkol borzalmas módon. Márpedig itt a városban még a barátaimra is veszélyt jelentenék, hiszen egykor még Elenát is képes voltam megharapni...
Nemrég tértem vissza a városba, úgy, hogy már független voltam Klaustól, nem voltam megigézve, sőt, ellene voltam. Jelenlegi életcélom, hogy megöljem; akár a világ végére is utána mennék. Most semmi más nem számít...
Egyébként csak Damon és Elena tudja eddig, hogy már a városban vagyok. Damonnek alapból szóltam, hiszen egy helyen élünk. Persze megígérte - nem kis győzködés után - , hogy titokban tartsa. Elena pedig.... vele nemrég volt egy találkozásom, ahol megejtettük a már hónapok óta érlelődő beszélgetésünk... így már ő is tudja, hogy a városban vagyok. Remélem nem mondja el senkinek, de ott eszembe sem jutott, hogy rászóljak, hogy ne szóljon rólam senkinek. Pedig a legjobb az lenne, ha Klaus nem tudná, hogy itt vagyok. Mert az életcélom, hogy akár magammal együtt, de elküldjem a pokolba. Két tervem is van... vagy Esther tudna nekem segíteni, aki mint a bálon kiderült, azért jött, hogy végezzen a fiaival. Ha ez nem jön össze, még segíthet Bonnie. Ugyanis ne feledjük, van egy "háznyi,, halott boszorkány, akik az ősok halálát akarják. Ha velük kapcsolatot tudnék teremteni - Bonnie-n keresztül - , akkor ők is segíthetnének. Egyszóval tervek vannak, viszont a megvalósításon még dolgozom.
Összecsapom a naplót, de ebben a pillanatban a nyitott ablakon keresztül valaki beugrik. Biztos vámpír, csak azok képesek így beugrani az emeleti ablakon. Damonre tippelek, hiszen csak ő van vámpír, aki tudja, hogy itt vagyok.
- Damon, mégis mi a... - Azonban befejezem a mondatot, mert nem Damon az. Hanem Lexi. A régi megmentőm, sokkal tartozom neki. Viszont most nem tudom, hogy van-e kedvem hozzá, hiszen remélem nem kezdi el a ,,Stefan, meg kell változnod!" kezdetű dumáját. Ígyis eléggé feszült vagyok, nem kell még ezzel is idegesíteni. Azért minden előítélet, barátságosan fogadom.
- Lexi... Helló. Öhm... honnan tudtad, hogy itt vagyok? - Kérdezem, hiszen látom rajta, hogy hozzám jött. Naplómat gyorsan odébb dobom, mintha valami jelentéktelen könyv lenne. Pedig csak nem akarom, hogy azt olvasgassa, hogy mennyire szenvedek...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája - Page 2 EmptyKedd Május 01, 2012 12:55 pm

Stefan

Nem régen jöttem vissza Mystic Falls-ba. Kellett egy kis idő, mire újra tudtam restaurálni magamat, mire újra újult erővel léphettem a vámpírok rögös útjára. Habár Lee itt van nekem, sajnos egy rosszabb ténnyel kellett szembesülnöm a Mikaelson-bálon, amit sürgősen meg kell oldanom.
A Salvatore panzió. No igen, ide vezetett az első utam a bál után, hiszen Stefan a legjobb barátom és nagyon úgy tűnik, hogy most szüksége van a segítségemre. Legalábbis amit a bálon Elena mesélt, elég indok arra, hogy kicsit beszéljek a fejével, hiszen ha már kétszer sikerült kicsit visszaráznom a normális életbe, akkor harmadszorra miért is ne sikerülhetne? Ezekkel a gondolatokkal indulok el a Salvatore panzióba, hogy megnézzem, Stefan otthon van-e. Hogyha nincs, az is jó, megvárom, hiszen tengernyi időm van. Lee úgyis most elutazott egy időre, hogy kicsit más ízeket is megkóstoljon és amúgy is az egyik kedvenc zenekarának lesz koncertje az egyik közeli városban. Úgyhogy most a hétvégét egyedül töltöm, ami azért ilyen szempontból nem is rossz, hiszen foglalkozhatok végre Stefannal. A ház előtt megállok, majd körbenézek. Mivel nem látok itt sem autót, se semmit, biztos vagyok benne, hogy vendég nincs itt. Ami persze csak jó. Mivel meg akarom lepni asrácot, a hátsó részhez megyek és egy kecses ugrással az ablakánál termek, ami tárva-nyitva várja a betolakodókat. Egyszerűen bemászok rajta és körbenézek a szobában, tekintetemmel keresve a fiút. A fiút, akit át kell változtatnom...

//Ruha//

//MGJ: Bocsi a rövidért, majd belejövök. //
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Stefan szobája Stefan szobája - Page 2 EmptyVas. Nov. 27, 2011 2:16 pm

Stefan szobája - Page 2 Tvddamonstefan_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 09, 2012 3:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Stefan szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.
» Stefan fürdőszobája
» STEFAN SALVATORE • • THIS IS NOT MY WAY
» Stefan's diary - Wall of Death
» Will szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Salvatore Panzió-