world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan. Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.  EmptyVas. Szept. 06, 2015 3:05 pm


Elena & Stefan

If you really love someone, you see the worst in them but despite all the dark things you find you love them.

Annyira össze vagyok jelen pillanatban zavarodva, hogy fogalmam sincs, hogy mi lenne a helyes. Hallom folyamatosan, hogy az eszem mit mond, de ott van a szív is, ami ellentétes véleményen van. Nem érzek semmit, mégis mikor Rá nézek, megmozdul bennem valami rég elfeledett dolog. A biztonságot adja nekem, én mégis olyanokat mondok neki, amiket nem gondolok komolyan. Minden csak úgy kicsúszik a számon gondolkodás nélkül. Ha történne vele valami, képtelen lennék én is arra, hogy tovább éljem az életemet. Régen azt hittem, hogy voltam már szerelmes, de addig, amíg őt meg nem is ismertem csak a sötétben tapogatóztam.
Ahogy megláttam mire készül, szemeim kikerekedtek, és nem is volt kérdés, hogy mit tegyek. Egy pillanatra átjárt a kétségbeesés, így elálltam az útját. Egy pillanatra megnyugodtam, majd ismét komor, és hideg lettem. Lenéztem rá, és széles mosolyra húztam a számat. -   Nem mered megtenni Elena. - Megfogtam két kezemmel az arcát, majd a szemeibe néztem. -   Te túlságosan is... hogy is mondjam? Áhh, megvan. Szánalmas, és határozatlan vagy. - Miért olyan nehéz ez? Miért nem hagy engem békén? Tudja nagyon jól, hogy ez sehogy sem működik köztünk. Mindig életveszélyben van velem, és ha egy pillanatra is lankadna a figyelmem, majd történne vele valami miattam, soha nem tudnám megbocsájtani magamnak.
Képes lenne csak azért kockáztatni az életét, hogy visszakapcsoljam az érzelmeimet? Szeret, tudom, hogy szeret de ez már az őrültség kategóriába tartozik. Arcom ismét komolyra váltott, és igyekeztem a legőszintébb lenni vele. -  Elena, szeretlek téged. De el kell, hogy engedj, mert az életed veszélyben van miattam, és ha történne veled valami... - nem fejeztem be a mondatomat, csak elengedtem az arcát, majd hátráltam egyet. A vadállat kitörni készül, nem hagyja, hogy érezzek. Hogy érezzem a szerelmemet iránta.

megjegyzés || zene || szószám
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan. Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.  EmptyHétf. Aug. 10, 2015 12:27 pm


Stefan & Elena
I need you back in my life. You are my love, my future and my everything.

Fájdalmat okoz Stefan minden egyes szava, de nem érdekel. Bármennyire is fájt tudom azt, hogy neki jobban fáj az, ha egyszer visszakapcsolja az érzelmeit és rájön milyen szörnyűségeket csinált. Lehet, most nem érzi, és nem is érdekli, de tudom, hogy Ő nem ez a fajta vámpír. Mindig mindenkiben a jót látja, akkor miért nem engedi, hogy egyszer én is azt lássam benne?
Nem szívlelem az ilyen fajta viselkedést, és nem csak nála, hanem senkinél sem, ezért is szeretném, ha visszakapnám azt a fiút, férfit, akibe pár hónappal ezelőtt szerelmes lettem. Aki miatt megint mosolyogni tudtam és élvezem az életet a nehézségek ellenére is. Most mégsem tudom mi tévő legyek, mert bármennyire is próbálkozok valahogy nem jön össze nekem ez a dolog.
Vártam mi történik, és kész voltam arra, hogy feladjam az életemet csak azért, hogy újból mosolyogni lássam Őt. Nagyokat nyeltem és a szívem is egyre hevesebben lüktetet, ha tudott volna, akkor kiugrik, amikor hirtelen levette a kezét a nyakamról. Arra a pár másodpercre megláttam benne azt a Stefant, akiért odavagyok és akit mindenki vissza szeretne kapni, de amilyen gyorsan jött ez az emberi oldala olyan gyorsan változott vissza érzéketlen tuskóvá.
-Ez nem játék Stefan, csak szeretnélek visszakapni. Mindenkinek hiányzol, és szerintem te magad is ezt szeretnéd. Miért állsz ellen? – a sírás határán állok, mégsem engedem legördülni a könnycseppeket az arcomon, mert megfogadtam. Soha többé nem fogok sebezhetőnek tűnni senki előtt, már eleget szenvedtem emiatt pedig erősödnöm kell. Talán ez volt az egyik ok, amiért én magam vállaltam el ezt a feladatot és nem hagytam Damonre.
Szavai mélységesen gyomorba vágtak, a szívem is mintha elkezdett volna széttörni mégsem kezdtem el sírni, hanem erőt vettem magamon és így válaszoltam.
-Sajnálom, hogy így érzed. De ha én vagyok a legrosszabb dolog, ami történhetett veled akkor nem bánod, ha most véget vetek ennek. – nagyot nyeltem, majd hátat fordítva neki indultam el a híd szélére, egészen a korlátig. – Vagy te vetsz véget az életemnek, vagy én. – ajánlottam fel neki ezt az opciót és vártam a reakcióját. Tudtam, hogy nem lesz könnyű menet, de nem számítottam erre. Mégsem gondoltam azt, hogy a szerelem érdekében a saját életemet is képes lennék feláldozni.








Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan. Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.  EmptyPént. Aug. 07, 2015 10:23 am


Elena & Stefan

If you really love someone, you see the worst in them but despite all the dark things you find you love them.

Bizonytalanság, kétségbeesés, vágy. Ezek jellemeznek most engem. Elég sokat éltem már ahhoz, hogy tudjam, némelyik érzés képes teljesen tönkretenni bárkit. Sok szerettemet veszítettem el, és még többet fogok. Őt is el fogom veszíteni egyszer, hisz csak egy halandó. Neki is meghaltak a szülei, de az semmi ahhoz képest, amiket nekem kellett átélnem. Könnyű úgy nyilatkozni bármiről, hogy nem tudja az egész történetet. Ha teljesen mindent elmesélnék magamról, és arról, hogy miket tettem, valószínűleg sírva, és sikítva rohanna megvenni egy repülőjegyet egy másik kontinensre.
Hallgatom szavait, és minden csak megerősítés számomra, hogy tegyem meg! Vessek véget az életének, hiszen akkor senki sem fog beleszólni az én életembe. Rajta kívül nem is érdekel senkit, hogy én éppen mit csinálok. Egyedül Ő áll a szabadságom útjában.
Tekintetemet rá emeltem, majd pár kellemes kép jelent meg a múltból, pozitív dolgok, amiket vele éltem meg. Kezemet levettem a torkáról, majd hátrébb léptem, és elfordultam tőle. Igyekeztem elhessegetni minden ilyen benyomást, de úgy látszik, hogy képtelen is lesz feladni. Elena mindig mindenkit meg akar menteni. Ez lesz a veszte. Visszafordultam hozzá, és hirtelen a világ legsebezhetőbb és leggyengébb emberét véltem felfedezni benne. De ez mind csak egy eszköz arra, hogy elérje a célját. -  Nem fog bejönni a kis játékod Elena.- szúrtam oda  neki, majd ismét odaléptem hozzá. Számat a nyakához tettem, majd egy olyan mérhetetlen düh fogott el, hogy legszívesebben kettétörtem volna a gerincét. A kettőnk játékából csak én jöhetek ki győztesen, ezt Ő is nagyon jól tudja. Főleg úgy, hogy szerintem senki sem tudja, hogy itt van. Velem. Hátráltam, miközben őt néztem, majd elordítottam magam. -  Tűnj el az életemből! Te vagy a legrosszabb dolog, ami valaha történt velem! - Klaus sose fog elengedni engem bármennyire is akarom, éppen ezért kell Elenát bántanom. Ha nem riad vissza a véres kinézetemtől, a tetteimtől, nincs más választom. Szavakkal kell bántanom őt. Ha valaha is visszakapcsolom az érzelmeimet, biztosan ez lesz az első, amit a lehető legjobban bánni fogok.

megjegyzés || zene || szószám
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan. Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.  EmptySzer. Aug. 05, 2015 10:06 pm


Stefan & Elena
I need you back in my life. You are my love, my future and my everything.

Félnem kéne az előttem álló férfitól hiszen két másodperc alatt el tudná venni az életemet, mégsem félek, sőt egyre bátrabb leszek, ahogy meglátom szemében felcsillanni a bizonytalanságot. Stefan jó ember és ezt Ő maga is nagyon jól tudja ezért nem értem miért nem hagyja beáramlani az érzéseit, lehet, hogy rossz lesz és megbánja a tetteit de legalább nem lesz egy lelketlen szörnyeteg.
Bármennyire is szeretem most mégsem szeretnék vele lenni, mert könnyen elveszti a türelmét és egy érzelemmentes vámpírral együtt élni kész öngyilkosság lenne. Így sem a legbiztonságosabbnak mondható az életem, mivel vámpírok vesznek körbe és ki tudja még milyen lények leselkednek rám Katherine bujasága miatt.
végig arcát nézem, még akkor is mikor elnéz rólam. Talán kamikaze akció volt részemről az, hogy egyedül jöttem ide kíséret vagy fedezés nélkül, de így legalább megpróbálhatom egyedül visszacsalni Stefant. Ha meg meghalok, akkor meg mindenkinek egy felüdülés lesz. Hátrébb szökkenek mikor rám emeli tekintetét kidugott fogaival. Aprók, de hegyesek és rendesen rá tudják hozni az emberre a frászt. A szívem a torkomban dobog mégis próbálom elbújtatni bizonytalanságomat. Egyszer élünk, nem?
- Nem ijesztesz meg Stefan, tudom, hogy ez nem te vagy. Eddig ez ellen harcoltál, miért adnád fel ilyen könnyen? – drámaian széttárom a karjaimat ezzel szemléltetve azt, hogy vannak barátai akik kedvelik, itt vagyok én is, aki odavan érte. Mindene meg van, egy nyugodtnak majdnem mondható város, olyan személyekkel, akik elfogadják. Miért akarná mindezt elrontani majd elfutni egy idegen helyre?
Megborzongok mikor puha ujjait megérzem az arcomon, mégis némi nyugodtság kezd szétáramlani a testemben. Nagyot nyeltem mikor a torkomra vándorolt el a keze és közben csak a szemébe tudtam nézni.
-Tudod mire vágyom Stefan? Arra, hogy mindezt megtedd. Gyere… - megdöntöttem óvatosan a nyakamat, aminek következtében a pulzusom egyre növekedett az adrenalin és a félelem szintemmel egyetemben. – Szívd ki az összes véremet, váltsd ki a menekülő jegyed. Sokkal könnyebb elfutni, mint szembeszállni a gondokkal. – beszélek tovább, pedig lehet ez volt az utolsó mondat, amit kimondhattam.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan. Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.  EmptyCsüt. Júl. 30, 2015 11:34 am


Elena & Stefan

If you really love someone, you see the worst in them but despite all the dark things you find you love them.

Úgy érzem, hamarosan el fogom veszíteni ezt a kevés kontrollt is, amit eddig tartani tudtam. Nem értem, hogy miért jöttem ide. Úgy érzem, azonnal elsöpör egy tornádó, megnyílik alattam a föld, vagy épp belém csap a villám. Nem tudom mi a helyes, és mi a rossz. Az érzéseim Elena felé őszinték, és tudom, hogy nem szabad bántanom. De ahogy érzem, ahogy áramlik a vér az ereiben, és amilyen gyorsan ver a szíve… Alig bírom magam türtőztetni. De látom, ahogy végignéz rajtam. Tudja, hogy nem vagyok ura most önmagamnak, de mégis szeretném kontrollálni magam. Csak miatta. Hisz Ő az egyetlen dolog, amiért érdemes élnem. Biztosan fél tőlem, de túl makacs ahhoz, hogy elmenjen. Bár jobban tenné, mert egyáltalán nem vagyok beszámítható állapotban.
Rosszul érzem magam, amiért így lát. Aztán mikor odafut hozzám, teljesen ledöbbenek. Hát tényleg nem fogja fel, hogy mennyire veszélyes vagyok? Ha egy pillanatra is lankad a figyelmem, bántani fogom az egyetlen személyt az életemben, akit teljes szívemből szeretek. Lesütöm szemeimet, képtelen vagyok a szemeibe nézni. Sikerült elrejtenem fogaimat, ám most, hogy ismét ilyen közel van, akaratlanul is előbukkantak. Rá emeltem a tekintetem. - Pontosan ilyen vagyok Elena. Egy igazi szörnyeteg. A legszörnyűbb rémálmod. – fújom ki a fogaim között. Miért érthetetlen ennyire? És én miért nem megyek már el?
Kezemet lassan felemelem, megérintem az arcát. Egy pillanatra végigfutott rajtam a biztonságérzet, a szeretet, és az elfogadás. De amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is illant. Kezemet lassan lecsúsztattam a torkára, majd ismét egy állattá változtam. - Tudod, hogy mire vágyok? Hogy kitépjem a torkodat. Hogy kiszívhassam az összes vért, amely most oly’ gyorsan száguld végig az ereidben.  – mosolyogtam.
Felelőtlenség volt a részemről ebbe a városba visszatérni. Olyan emberek haltak meg miattam, akik soha semmi rosszat nem tettek az életükbe. Ha vissza is kapcsolom az érzelmeimet sem fogok tudni ezen változtatni. Szépen lassan fel fog emészteni. Hát ezt akarja? Így legalább nem érzem a fájdalmat.

megjegyzés || zene || szószám
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan. Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.  EmptySzer. Júl. 29, 2015 9:44 pm


Stefan & Elena
I need you back in my life. You are my love, my future and my everything.

Régen mikor egy vámpíros filmet nyomtak le a tv-n nem hatott meg egy csöppet sem, sőt jót nevettünk Bonnieval azon, hogy Caroline egyből beleszeretett valamelyik szépfiúba aki természetesen mindig a rossz oldalon áll, de meglátva a szeretett nőt megjön a józan esze és feladja eredeti életét a szerelem érdekében.
Most viszont, hogy ilyen jól ismerem a természetfeletti lények létezését és működését már nincs kedvem nevetni rajta, sőt, gyakran a félelem kerülget. Ahogyan most is, mert ahogyan itt ülök a Wickery híd szélén kissé elfog a pánik. Mi van, ha Stefan most is valaki életét ontja ki és még élvezi is? Talán jobb lenne, ha elfelejteném ezt az egész dolgot és tovább élném veszélyes életemet a többi barátom mellet, de egyszerűen nem megy.
Stefan a legkedvesebb személy az életemben, mellette újra megtanultam mosolyogni, élvezni az életet és megpróbálni mindenben a szépet látni. Merem azt állítani, hogy a megannyi szörnyűség miatt a csapatunk sokkal jobban összetart.
Pulzusom az egekbe hág mikor két másodperc múlva Stefan keze a nyakamhoz csúszik, és érzem lágy leheletét a bőrömön. Kiráz a hideg, a szívem pedig egyre gyorsabban kezd lüktetni az üregében. Aztán hirtelen elhúzódik tőlem mégsem hagy alább pánikszerű reakciója a testemnek. Érzi a veszélyt.
- Nem fogok elmenni Stefan, addig nem míg… - beharapom a mondatom végét és csak nézek az előttem lévő férfira. Kiráz a hideg, ahogyan meglátom szája sarkában a száradt vért. Vajon kit ölhetett meg az előbb? ÉS miért? Mikor lesz már ennek vége?
Nagyot nyelek, majd átszelve amilyen gyorsan csak tudom a kettőnk közti távolságot simítok végig arcán.
- Kérlek engedd meg, hogy segítsek. Te nem ilyen vagy. – próbálkozom az előre kitalált szöveggel, de ugyanakkor komolyan is gondolom. Szeretném visszakapni a támogató, óvó barátomat, aki fontos számomra. – Te is tudod, hogy ez nem te vagy. Nem szereted, ha emberek vére tapad a kezedre, véget tudsz vetni ezeknek.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan. Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.  EmptySzer. Júl. 29, 2015 8:02 pm


Elena & Stefan

If you really love someone, you see the worst in them but despite all the dark things you find you love them.

Az érzelemmentes élet számomra nem a legjobb. Nem csak számomra, de a körülöttem lévőknek sem. Egy érzelemmentes vámpír nem gondolkozik, nincs bűntudata, és csak a mának él. Én is így vagyok most ezzel. Akármennyire is tiltakoztam ellene, ilyenkor mindig rájövök arra, hogy lehet, hogy mindenkinek sokkal jobb lenne, ha így élném az életemet. Az érzelmeim legyengítenek, és nem érek el semmit velük. Csak bajba sodrom a szeretteimet.

Nem tudom hanyadik áldozatom volt ezt a férfi, akinek az élettelen teste itt fekszik előttem, de tulajdonképpen nem is érdekel. Azt akarom, hogy magamnak éljek, és ne másnak. Tulajdonképpen lehet, hogy mindenkinek jobb lenne, ha tényleg nem kapcsolnám vissza a hátráltatóimat, de a szívem mást mond. Igen, a szív és az ész harca örök, ezt nem vitatom. Azért csináltam mindezt, hogy Elenát megvédjem, de mindezek mellett alig vagyok képes arra, hogy távol tartsam magam tőle. De azt kell tennem, amit Klaus mond. Viszont Klaus most nincs itt, és amiről nem tud, az nem fáj neki.
Wickery híd. Véresen futok a hídhoz, hisz érzem, hogy ott van Ő. De miért is akarok vele találkozni? Igazából fogalmam sincs. Megállok, mikor közel érek a hídhoz, majd lassú léptekkel kimegyek a fák közül. Meghallotta, és azonnal felém is fordul, mire egy pillanatra megtorpanok.
-Elena. - nyögöm ki végül, de rá kell jöjjek, nem megy ez nekem. Odasietek hozzá, majd elkapom a nyakát, miközben szemfogaim lassan előbújnak. De nem cselekszem. Pedig annyira de annyira ínycsiklandozó az illata. De ha belemélyesztem a fogaimat, akkor képtelen leszek leállni, és ezt Ő is tudja. - Menj el. - engedem el, majd a odébb sietek, hogy egy kis távolságot tartsak. - Nem akarlak bántani Elena, de foglak ha most azonnal nem mész el. - Hangom vészjóslóan cseng, de egy kis aggódás is hallható benne. Gyűlölöm, hogy Klaus miatt nem szenvedhetem tovább az életemet. Nem értem, hogy mi haszna van belőlem.

megjegyzés || zene || szószám
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan. Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.  EmptySzer. Júl. 29, 2015 1:54 pm


Stefan & Elena
I need you back in my life. You are my love, my future and my everything.

Stefan mindig különleges szerepet töltött be az életembe, és fontos is számomra, hiszen miatta kezdtem megint élőnek érezni magam. Megértett és úgy éreztem minden a legnagyobb rendben van körülöttem, legalábbis az első napokban ezt éreztem. Most már fogalmam sincs ugyanis annyi minden történt azóta, hogy meg nem tudnám számolni a két kezemen.
Természetfelettiek sokasága jár kel körülöttem, az egyik barátnőm boszorkány, míg a másik vámpírrá vált egy ugyanolyan kinézetű személy miatt, mint én. Hasonmás vagyok, Katherine és még ki tudja hány másik emberé is. Számtalanszor megfordult már a fejemben, hogy Stefan csak azért van velem, mert Katherine egy újabb, kedvesebb verziója vagyok és nem azért, mert én Elena vagyok. És mind ezek mellett itt van Stefan azon oldala is, amit nem szívesen látnék újra. Félek ettől a részétől, most mégis arra törekszem, hogy visszahozzam közénk az emberi oldalát, amely totálisan elvarázsol.
Kelletlenül másztam ki az ágyamból és éreztem, hogy le kell gurítanom azt a követ a szívemről, hogy erőt gyűjtve elkezdhessem a Stefan visszahozó tervet. Mindenki arra számít, hogy nekem sikerül de én szkeptikus vagyok. Ha Damon nem tudta rávenni, én miért tudnám? Elméletileg egy vér csordogál bennük, valami testvéri kapcsolat biztosan kéne közöttük lenni, és még sem… Talán Klaus teljesen belemászott a fejébe így már sose kapjuk vissza azt a férfit, akit megannyian kedvelünk és szeretünk.
Mégis pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, kifésülöm a hajamat majd felöltözök néhány kényelmes ruhadarabba és elindulok elkezdeni a tervünk első részét. Útközben írok Damonnek, hogy adja meg merre találhatom most meg Stefant, majd a válasza után elindulok a Wickery híd felé és csak reménykedni tudok abban, hogy megtalálom azt akit keresek.
Ahogy odaérek elszáll a bátorságom ugyanis senkit nem látok a közelben, egy autó sem közeledik erre és egy madár sem csicsereg. Így fogalmam sincs mit kell tennem ezért inkább leülök a híd szélére és várok. Várok, hátha valami különöset vélek felfedezni és meglátom Stefant. Ekkor viszont valami furcsa zajt hallok a hátam mögül, hátrakapom a fejem de senkit nem látok.
- Stefan? – halkan, kissé félve ejtem ki a nevét ajkaimon. Félek attól, hogy milyen felszerelésben áll elém, hogy mit látok rajta. Egyszerűen nem szeretném, ha egy olyan gyilkossá válna, mint a bátya.





Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan. Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.  Empty

Vissza az elejére Go down

Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Elysium - the only hope for humanity
» Stefan szobája
» Stefan fürdőszobája
» STEFAN SALVATORE • • THIS IS NOT MY WAY
» Stefan's diary - Wall of Death

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Emlékszel még, mikor...?-