world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Stefan's diary - Wall of Death

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan's diary - Wall of Death Stefan's diary - Wall of Death  EmptySzer. Márc. 20, 2013 8:01 pm

Kedves naplóm,

reményeim szertefoszlottak, hogy a mai nap más lesz. Hogy ezúttal, egy újabb nap virradatával, örökre véget vethetek azoknak az érzelmeknek, melyek még mindig az emberi oldalhoz ragasztanak engem. A lelkiismeretem néha megszólal, felkiált, de nem engedem, hogy uralkodjon felettem. Csupán arra várok, hogy jöjjön az a nap, mikor már nem lesz a gyötrő lélekhang, mely vissza próbál rántani engem a normális hétköznapokba. Mert még egyetlen egy dolog odaköt engem: Elena.
Ostobaság lenne mindenáron tagadni azt, hogy milyen érzelmeket táplálok iránta még mindig. Oly' egyszerű az arcába mondani, hogy már semmi sem él azokból az érzésekből, melyeket hajdanán tápláltam iránta. De lelkiismeretem az Ő esetében is kiáltozik: ott kellett volna lennem, mikor vámpírrá változott. Meg kellett volna mentenem az életét ettől a sorstól, mely annyira átkozott, annyira... nem neki való! És elszalajtottam... olyanná vált, mely soha nem akart lenni. Felelőtlennek tartom magam.
A gyomromat újra éhség mardossa. Nemrég érkeztem vissza Chicagoból, egy újabb vacsora-túra után. A fal néhány névvel bővült ismét. Újabb személyik kerültek a szoba egyik komódjának fiókjába. Rögeszme már, hogy mindezt akadály nélkül művelem... de mikor gyilkolok... Elena nincs a szemeim előtt. Csak én vagyok ott. A ragadozó... aki soha nem halhat meg... és ez szabadít fel. Mintha ebbe menekülnék az érzelmeim elől. Az egyetlen hely, ahol Elena nem talál meg...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Stefan's diary - Wall of Death Stefan's diary - Wall of Death  EmptyHétf. Márc. 18, 2013 7:08 pm

***
Vissza az elejére Go down

Stefan's diary - Wall of Death

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» ✖ mr.cromwell's death list

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Kiegészítõk és szórakozás :: Minden, ami karakter :: Karakternaplók-