world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Stefan szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyVas. Szept. 06, 2015 3:29 pm

Damon & Stefan


Néha az ember csak arra vágyik, hogy mindenki hagyja őt békén, mert egyedül szeretne lenni. Vagy azért mert egy kis magányra vágyik, vagy éppen elege van mindenkiből aki körülötte van, és azért húzódik be a szoba legsötétebb zugába. Én is így tettem, semmit nem terveztem a mai napra, csak hogy kifekszem a bánatomat az ágyban, alszok egész nap, vagy éppen elolvasok egy könyvet, csak hogy ne kelljen gondolkodnom.  Álmaim éppen a legkedvesebb emlékeimben barangoltak, mikor arra kellett felkelnem, hogy valaki egy vödör vizet zúdít rám. Amint meghallottam Damon hangját, legszívesebben egy karót döftem volna a szívébe, de mivel a testvérem így hát…
- Damon, nem érdekel éppen milyen problémád van, amit el akarsz felejteni, engem hagyj ki a hülye játékaidból. Nekem is megvan a magam problémám. – teljesen fapofával vágtam a képébe mindezt, de mivel róla van szó, nem hiszem, hogy valaha eljut az agyáig ez, szóval most majd egy szócsatát fogunk vívni. Bár addig nem fog békén hagyni, amíg igent nem mondok neki. De Damon játékait nem szeretem.  Amikor ő szórakozni akar, akkor valaki mindig megsérül, és nem akarok utána takarítani. ráadásul egy újabb ártatlannak sem kellene meghalnia. – Felejts el engem, túlságosan fel vagy dobódva, így valaki meg fog sérülni. – majd megfordultam az ágyban. Az sem érdekelt, hogy egy merő víz az egész, a lényeg az volt, hogy eljusson a tudatáig, hogy ebben nem vagyok benne.

✖ note ✖ music ✖ words

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyVas. Júl. 05, 2015 12:29 am

to my little brother
brotherhood forever
Amint reggel kikeltem az ágyból, az volt a legelső gondolatom, hogy a mai napomat senki nem ronthatja el. Sem Silas, sem Kai, sem senki más. Elhatároztam, hogy ma szórakozni fogok. Ez alatt a 24 óra alatt nem fogok törődni a város problémáival. Nem fognak érdekelni mások gondjai, kívéve akkor, ha szórakoztatási célból értelmezhetőek azok.
Kinéztem az ablakon, majd tekintetemet a  vekker fele fordítottam, hogy megbizonyosodhassak a pontos időről. Alig múlt hat óra. Tökéletes időpont a tökéletes tervem kivitelezéséhez! Egy gyors zuhany után magamra kapva egy farmert és pólót, osontam be az öcsém szobájába. Még mielőtt beléptem volna az ajtóján, tettem egy kis kitérőt a fürdőszobába is, majd egy veder vízzel a kezemben suhantam át a szoba küszöbén. Olyan édesen aludt, mint egy kismackó, gondoltam, egy önelégült vigyorral az arcomon. Kár, hogy jókedvemben kapott el.. bocsi Stef, de ezt nem fogod megúszni, majd az ágyon pihenő öcsémre öntöttem a jéghideg veder vizet.
- Jó reggelt! Hasadra süt a nap - köszöntöttem a testvéri szeretet jeleként, egy széles vigyorral az arcomon.
- Ugye nem akarod átaludni az egész napot? - kérdeztem, aggódást színelve a hangonban.
- Végre elérkezett a nap, amire mindig is vártál.. Nem, a szülinapod már lejárt. Mi most szórakozni fogunk. És nem fogadok el nemleges választ.- Közöltem vele a tényeket, hogy mire számíthat a következő 24 órában. Persze, két szó között néhány alkalommal hatásszünetet is kellett tartanom, hiszen képtelenség volt nevetés nélkül kibírni azt a reakciót, amit a meglepetésem ereje kiváltott belőle.

✠ Lesz ez még jobb is..✠ hey brothermade by


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyHétf. Szept. 30, 2013 2:50 pm

zárt játék!
részemről is zárt játék, köszönöm az élményt
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyVas. Szept. 22, 2013 2:42 pm



tell me i'm your national anthem
STEFAN + ELENA
Nem szabadna.. De mégis.. minden.. egyes.. érintését.. élvezem.
Már rég tudatosult bennem, hogy a tettem sok mindenkinek fájdalmat fog okozni, ha kiderül. Egyrészt Damon-nek, ki a lelkét beletette a megváltozásába. Tényleg próbált egy jobb emberré válni, és sikerült is neki, csak hát mindez hiába, hisz evvel az egyetlen egy estével sikerült romba döntenem azt, amivel ő hónapokig küzdött. Egy leheletnyi sem választ el engem ősömtől, Katherine Pierce-től. Ugyanúgy játszadozok a fiúkkal, ahogyan ő egykoron velük. Ha ráunok az egyikre futok a másikhoz, vagy éppenséggel nem Stefan-os hangulatban vagyok, hanem Damon-osba, akkor hozzá rohanok. Miért vagyok képtelen a döntésre? Egy olyanra, amelyet megfogadok, és aszerint cselekedek? Kész káosz, és őrület ez az egész, melyen átmegyünk. Na, de hol is tartottam? Persze. Nem tudom, hogy Stefan-t hogyan fogja ez az egész megviselni, hisz jelen pillanatban képtelen érzelmeket gyártani. Pedig annyira kíváncsi lennék, hogy most mit gondol, miket érez át - ha egyáltalán tud -. Nem tudom ilyenkor mi zajlik le egy vámpírban, én még sosem szabadultam meg az érzelmeimtől, és nem is fogok. Nem óhajtok mindenkit lecsapolni a városban, sem utcákon vérben ázó áldozatokat hagyni. Én választottam ezt az életmódot. Lehetett volna a könnyebb mód is, az, hogy nem iszom emberi vért, de mégis megtettem. És ez a velejárója, hogy az érzelmeim felerősödtek, hát akkor felvállalom őket! És akit még nem említettem azok a barátaim, illetve önmagam. Megérdemlem. Szenvednem kell.
A szívem gyorsan ver, úgy érzem, mintha nem kapnék levegőt. Nagy a szoba, de mintha kiszippantották volna belőle az oxigént. Beteges, ha ennyire várom Stefan harapását? A félelem és az izgatottság jellemez engem ebben a másodpercben. Emberként sem voltam a híve a harapásnak, sőt egyenesen utáltam, de ha muszáj volt, akkor áldozatokat hoztam.
Halkan felsóhajtok mikor fogai nyakamba mélyednek. Hátradöntöm fejemet, és élvezem minden egyes szívást. Az adrenalint csak úgy termeli a szervezetem. Ujjaim lassan kúsznak felfelé a tarkóján, és megragadom haját lassan, mámortól ittasan.
Már nem kellett sok, hogy a maga a megtestesült gyönyör elragadjon engem. A harapás pedig csak még jobban fokozza felhevült érzelmeimet.
Egy elégedett nyögéssel lépem át az úgynevezett ajtót, mely a mennyországba vezet. Gerincemen végigszökdös a hideg, a levegővételem sűrűbb a kelleténél, és a bűntudat máris elkezdte marni a testemet.
- Hát, ez jó volt. - leszállok róla, és a földre, ráadásul két lábra érve, egy kicsit meg kell támasztani magam. - Erről kérlek ne szólj senkinek. - egy komoly pillantást vetek felé, majd elkezdem felvenni a földről a ruhaneműimet, és azokat gyorsan felkapdosom magamra.
- Vigyázz magadra. - helyezem mellkasára az egyik kezemet, mielőtt távoznék az ajtaján. Lábujjhegyekre állva egy apró puszit nyomok az arcára, és mint aki végzett a dolgával, olyan rohamosan sietek kifelé. El kell innen menekülnöm.. Ezek után hogy a fenébe leszek képes Damon szemeibe nézni? Ráadásul mi a garancia arra, hogy Stefan tartani fogja a száját? Hát.. majd kiderül.

VÉGE!
köszönöm szépen a játékot. :3
464 lifted bocsi a késésért :$
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyVas. Szept. 01, 2013 10:10 am

elena & stefan




Mindaz, mely az elmúlt napokat áthatotta ebben a házban, hirtelen... mint derült égből villámcsapás, végetért. Magam sem tudom, mi eredményezte... én nem változtam... talán csak annyiban, hogy jobban átjárt a vágy egy olyan dolog iránt, melyet nem kaphattam meg előtte már jó ideje... mert elmentem. És a bátyámra hagytam, hogy vigyázzon rá... mint előtte is tettem, mikor Klausszal kellett mennem... de nem tehettem mást, muszáj volt elmennem... és most... újra visszakaptam ezt a csodálatos nőt... legalább a mostani pillanatra, erre a szeszélyes délutánra. Holnap talán ugyanolyan rideg lesz kettőnk között a viszony, mint azelőtt volt... vagy közömbös, nem is rideg. De... most itt van. Csak velem. És nem a bátyámmal.
Teste még jobban hozzám simul, a vadsága szinte... lenyűgöz. Nem éreztem ezt vele előtte még soha... talán mert mikor utoljára együtt voltunk, ő ember volt. Most pedig vámpír. Ostobaság volt azt gondolni, hogy semmi nem változik meg... mert már ezen a téren is áthatja az a gyorsaság, a vadság, melyet én is éreztem, és érzek... mikor ilyen helyzetbe kerülök. Csak uralkodom magamon. De hát... most minek uralkodjon? És én minek tegyem? Tudom, hogy nem bántom azzal, hogy vadabb vagyok!
És az, mikor szinte néma szavakkal, csak egy néma kéréssel nézett rám, félrehúzta haját a verejtékes nyakából, már tudtam, hogy nem fogja kedvemet szegni azzal, hogy nem ossza meg velem a vérét... vágytam rá, mintha még mindig ember lenne. Még biztosan... ugyanolyan finom, és ízletes, mint akkor volt... vágyom rá... ó, de még mennyire...
Nem mondtam semmit, csak lehunytam szemeimet, és nyakába haraptam. Kíméletesség? Ugyan már! Nem voltam olyan durva, mint az áldozataimmal, de érezhető volt, amit tettem vele... és a vére, ahogy elöntötte a torkomat, olyan selymes és simogató érzésekkel halmozott el... a torkomon folyt végig ez az édes nedű, és nem tudom, képes lennék-e leállni... csak akkor ha megkér...
Teste remegése árulkodott mindenről. A vérét akartam, és megkaptam, most már csak egy halvány vonal választ el attól a fergetes mennyországtól, melyet mindig képes volt adni nekem... ő... a lány, akit minden viszontagság ellenére is, valahol a szívem mélyén ugyanúgy szeretek, mint régen.




 Music: cut  Notes: +18
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyKedd Júl. 30, 2013 11:13 am


Stefan && Elena


+18
A vágy, amelyet iránta érzek egyszerűen megmagyarázhatatlan. Minden egyes érintése olyan, mintha az összes idegem életre kelne. Mámorító.
Kezem dús hajába tévednek, hol belemarkolok, hol pedig az ujjaimmal morzsolgatom a szálakat. Érzem, hogy a saját tincseim néhol ráragadnak nyakamra, de nem zavar. Ilyenkor az embert nem érdekli, hogyan néz ki, hisz most csak a testiségek számítanak. Az, hogy minél jobban érezzük magunkat.
Kínzó lassúsággal gyötör engem. Miért? Pedig már majdnem készen álltam, hogy átadhassam magamat a gyönyörnek. Miért?
- Ne hagyd abba. - fújom ki a levegőt, mikor megérzem ajkait a nyakamnál. Emberként is ez volt az egyik gyenge pontom, melytől megőrültem.
Vámpírként pedig még inkább!
Nagyot nyelek, és a plafonra emelem pillantásomat, miközben a fejbőrét masszírozom. Fejemet a falnak nyomom teljes erővel, jól is esik a hátamnak a hideg, bőrünk szinte perzselődik.
"Vajon Damon itthon van?" ~ akaratlanul is megjelenik előttem az alakja, amint undorodva hallgat minket végig. Habár.. nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, gyakorlatilag nem is csalom meg, szóval nincs okom a lelkiismeret furdalásra, mely megkezdődött bennem.
Stefan zökkent vissza a jelenbe, az elkuszált gondolatmenetemet megzavarja, és lefagyok kérdése hallatán. Megnyalom ajkaimat, és érzem, hogy szívem egyre gyorsabban kalimpál, a fülemben érzem heves dobogását.
- A testem.. - súgom magam elé, de Stefan-nek szegezem a mondandómat. Egy hangos nyögés szakad ki a torkomból, és még erősebben nyomom a fejemet a falnak. Hogy lehet valaki ennyire... lélegzetelállító? Ráadásul az a hatás, amit gyakorol rám. Eszméletlen.
Kezembe veszem az arcát, és magam felé fordítom tekintetét. Beleégetem, és leírhatatlan érzelmeket fedezek fel íriszeiben. - A lelkem. - folytatom tovább, és szorítok lábaim kulcsolásán. Közelítek arcommal, és egy kis résre nyitom ajkaimat. Durván megcsókolom, egy másodpercet sem tétovázok. Testemmel hozzásimulok, így még jobban érezhetem őt magamban. Gyorsabban mozgok rajta, és örülök, hogy már halhatatlan vagyok. A szívinfarktus legalább nem veszélyeztet engem.
Megszakítom csókunkat, és oldalra biccentem a fejemet. Egyik kezemmel megtartom magamat, míg másikkal gyorsan elsepregetem a bőrömre ráragadt szálakat a nyakamról. - A tiéd.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyHétf. Júl. 29, 2013 12:27 pm


elena & stefan




Láttam arcán a türelmetlenséget... láttam mindent, amit egy magamfajta férfinak látnia kell egy nőn, aki vágyik rá. És mi több... én többet láttam. A ragadozó nőt benne... hogy milyen édes az efféle szenvedély... a mámor... a kéj... minden, mi összekötött annak idején ezzel a nővel, talán már nincs... talán nincs más, csak a test, ami vonzz minket egymáshoz. Nics más... csak egy pillanat, mely elkap, magához ránt, és most itt vagyunk, falra kenve, és arra várva, hogy beteljesedjen ez a testi örömökkel teli pillanat. De nekem nemcsak a testem lakik jól... hanem a lelkem is. A szívem, mely ezért a nőért kiált. A bátyámé? Hát legyen... de mindig is az enyém lesz a szíve egy része, és ezt akkor sem veheti el tőlem sem Damon, sem az ördög fia akár. Megint túlzásokba esem.
Jóleső sóhajok törnek fel hol belőlem, hol belőle. A levegő szinte ledermedt körülöttünk, én legalábbis úgy érzem, hogy nem frissül... egyáltalán nem. Izzadok, érzem a szívem heves verését... a vérem csak úgy pulzál az ereimben, miközben mozgásom üteme változik. Hol őrjítően lassan kínzom, hol felgyorsulok, de tudtam, hogy ezzel még táncolhatok az idegein. Hallani akartam hangját... akár nyögéseit, párás sóhajait, de a szavai is megváltást jelentettek számomra. Nekem igen...
Lehunyt szemeimmel temettem az arcomat a nyakába, gyengéden végigcsókolva ütőerét, de talán mégsem volt ez olyan gyengéd. Mondjuk úgy, hogy a ripper énemhez képest gyengéd, de ha azt nézzük, nem voltam finom. A kedélyeimet csak fokozta, hogy láttam azt a csillogást a nyakán... a bőrét... mely fénylett... az erei... és én éhes lettem... ostobaság, hogy még ebben a pillanatban is tudok az éhségre gondoni?
- Adj... magadból... Elena... - súgtam lihegve a fülébe, visszabukva nyakához, kezeim a csípőjét szorították, néha egyik megmozdult, hogy végigszántsam combját, és belemarkoljak feszes fenekébe... de tudhatta azt, hogy számomra a vére kell... teste izmait egyre inkább éreztem... vámpírként ez még intenzívebb lehet számára... de én bele akartam harapni... úgy érni el az édes beteljesülést, hogy a vére a számban van...




 Words: 326  Music: cut  Notes: +18

Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 11:47 am


Stefan && Elena


+18
Mikor nevemet súgja egy fajta érzelmekkel teli hullám vágtat végig testemen. Tele pozitív, és néhol negatív érzelmekkel. Már most bűntudatom van, de.. legalább jól érzem magamat, és szemmel láthatóan Stefan is.
- Ne beszélj.. csak.. - egy sóhaj, a sajátom szakítja félbe mondandómat. Minden egyes érintése maga a gyönyör. Már.. most.. felrobbanok a vágytól. Mindig is megmaradt köztünk ez az úgynevezett kémia, a szikrázás, és elég csak pár érintés, pár lopott pillantás és újra fellobban.
Mikor a hátamhoz nyúl, kicsit felemelkedek, csípőmet előre billentve. Nagyon is érzem, hogy ő is ugyanúgy vágyakozik rám, mint én őrá. Egy szemrebbenés alatt a hideg falat érzem a hátam mögött, és egy széles vigyor terül szét az arcomon. - Ezt szeretem benned.. állandóan tele vagy meglepetésekkel. - súgom ajkára, és időközben lábaim a csípője köré fonódtak.
Érintése ismét megbabonáz engem, csókjától egyre gyorsabban ver a szívem, és már azon kapom magam, hogy a könyörgésen gondolkodok. Kell nekem.. szükségem van rá.. Ne várakoztasson meg engem többé.
"A tiéd vagyok..." ~ evvel az egy mondatával sikerült kihoznia a sodromból. Vágyakozó pillantással merülök el szeme színében, és a következő pillanatban megérzem őt magamban. Lehunyom szemeimet, és jólesően feltör belőlem egy sóhaj. Kezemet a nyaka köré fonom, hol a hátát masszírozom, hol pedig a hajába túrok. Csípőmmel mozgok rajta, és egyre mélyebben érzem őt magamban, ami egyre több, és hangosabb sóhajokkal, nyögésekkel jár. Már majdnem elfelejtettem, hogy milyen jó vele. De mint mondtam.. majdnem..
Most nem az érzelmeink dominálnak, hanem inkább az éhes, állati ösztönök, melyek bennünk uralkodnak. Legalább is nálam így van. Akarom őt, meg is szereztem. Az életem körülbelül erről szólt mindvégig. Amit akartam, azt megkaptam. Nem érdekelt, hogy mennyi akadály állt előttem, legyőztem azokat. És itt van Stefan.. megkaparintottam őt. Önzőség tőlem? Talán, de.. olyan, mint egy játék, amelyet nem akarok soha elengedni, és nem akarom, hogy más elvegye tőlem. Elég fura hasonlat, de perpillanat jobbra nem tudtam gondolni.
Érzem, hogy közel vagyok a boldogságom beteljesüléséhez. Már.. már csak egy kicsi kell hozzá, és a gyönyör átveheti az uralmat felettem. A gyönyör.. melyet Stefan Salvatore fog okozni nekem.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyHétf. Jún. 10, 2013 7:11 pm

Elena + Stefan
i'm not a stranger, i'm yours.


MARAD! Nem tudom, hogy másnak mennyit jelenthet egy nő. Nem tudom, hogy ezek a szavak más férfinak mit ígérnének. Nekem jelenleg a földi paradicsomot, a mámort... azt, hogy a nő, akit mindennél jobban szeretek még mindig, itt van velem. Érzéseket vált ki belőlem. Azokat a zord érzéseket, melyeket el akartam rejteni, hogy senki ne foghasson ki rajtam. És azt hiszem, holnaptól minden ugyanúgy fog menni tovább. Ő visszatér Damonhoz... magamra hagy engem újra... már ha képes lesz ezt magában tartani. Ebben az esetben hajlandó leszek titoktartást fogadni, ha ő mégis úgy döntene, hogy Damont akarja... jó ég, Damon Salvatore, a fivérem elvette a nőt, akit szeretek... és én... ÉN képes lennék ebbe beletörődni. Annak ellenére, hogy tudom, itt valami sántít. És utána fogok járni.
- Elena... - súgtam nevét olyan édesen, olyan gyengéden, mint talán még emberként sem voltam képes zengeni senkinek, és ajkát lezártam a saját számmal, hogy egy csókkal pecsételjem meg mindazt, amit eddig hallottam tőle. Itt marad... most az enyém... a teste, a szíve... vagy a szíve nem? Érzem, hallom, hogy dobog... értem lüktet, nem másért. És hirtelen hiányzott a ripper énem, hogy most azonnal képes legyek lelökni őt magamról, és elmenekülni innen... újra hidegvérrel gyilkolni. Fájdalmat okozni mindenkinek. Talán nem is Elena miatt tettem eddig mindezt... hanem Damon miatt... mert talán a tudatalattim akarja a boldogságát... és azt Elena mellett kaphatja meg... talán miatta, egyes egyedül a bátyám miatt vagyok egy ragadozó. Miatta, hogy Elena megvessen, és nála keresse a boldogságát, ne nálam. Jó ég, milyen bonyolult az érzelmek világa.
Viselkedésén meglátszott, hogy már nem ember. És tudta, hogy ezzel minden vámpírt, köztük engem is meg fog rohanni egy bizonyos ötlethullám. Már nem gyenge, nem virágszál, nem törékeny... egy igazi vámpírnő. És a hétköznapi Stefan sosem bántaná őt... de ahogy végignéztem rajta, a ravasz vigyorom árulkodhatott róla, hogy talán azért... mégsem teljesen vagyok ragadozó-mentes. Úgy néztem testére, mint egy ígéretre, a prédára, amit meg akarok kapni. Mert megkaphatnék akárkit, viszont... a teljes élvezetet Elena képes megadni nekem. Azzal a furcsa bizsergéssel, amit egyedül ő tud átadni.
Nem tudom, hogy mikor fogtam fel a tetteimet, ami biztos, hogy háta alá nyúlva ragadtam őt meg, és egy másodperc múlva már a fal mellett álltunk teljesen csupaszon, lábait csípőmre szorítottam, és olyan tüzesen, szenvedélyesen csókoltam őt, ahogy talán előtte még soha. A nyelvem őrült táncot járt az övével, fél kezem csípőjét, majd melleit simogatta, miközben másikkal még mindig lábainál tartottam őt csípőmön, de voltak olyan erős lábai, hogy erre már nyilván nem szorult rá.
- A tiéd vagyok... - néztem tekintetét egy teljes másodpercig, majd nem adtam több időt egyikünknek sem. Ez nem volt előre megtervezve. Ez spontán történt. Mégis annyira felkészültnek éreztem magam is, és őt is, hogy nem érte meg várni tovább...
Teste melegséget adott nekem, és megfeszültem az ő testével együtt, ahogy átléptem azt a bizonyos határt...

|| Words: passz || Music: this || Notes: +18||

Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyVas. Jún. 02, 2013 8:43 pm


stefan & elena

Még mindig van esélyem a visszalépésre, egyszerűen ellökhetem magamtól, és csak ki kéne sétálnom azon az ajtón. Nem néznék hátra, elmennék, és megpróbálnám elfelejteni ezt a napot. Így olyan könnyűnek hangzik, de ha ehhez kéne folyamodnom, biztos lefagynék. Ez lenne a helyes döntés, de.. ideje felhagyni a szabályokkal.
Ajkait úgy csókolom, mintha egy eltévedt szomjas zarándokló lennék a sivatagban, és hosszú napok után most először kaparintottam meg a vizet. Stefan ajkai jelentik számomra, a kiszáradó ember számára a vizet.
Azt akarom, hogy ez a pillanat sose érjen véget, hogy ne kelljen a következményekkel majd szembenéznem. Egyszerűen boldog akarok lenni, élvezni szeretném az életet, azt az életet, mely sose adódott meg nekem.
Hüvelykujjamat végighúzom kulcscsontján, érzem, hogy próbál elhúzódni, de testemet még jobban hozzá préselem. Ajkát harapdálom, de végül is.. erősebb nálam. Tekintetemet az övébe, szó szerint érzem saját bőröm lángolását, és remegek.. a vágytól amit ő keltett fel bennem. Akarom őt.. semmivel se tud engem ellökni magától. Stefan.. - Ma..ma..maradok. - dadogok, de a szó végére sikerült összekapnom a gondolataimat. Hirtelen azt se tudtam, hogy mennyi kettő meg egy! Teljesen elcsavarta az eszemet. - Nem megyek el. - hangom kéjesen búg a fülébe, és egy elálló hajtincset félresöprök. Szívem szaporán dobog, pumpálja a hevesen áramló vért az ereimbe. Majd felrobbanok.. Képtelen vagyok tovább türtőztetni magam, tovább várakozni. Lehámozom róla felsőjét, és a levetett ruhadarabot mellém dobom. - Az enyém vagy.. - egy halk sóhaj tör fel a torkomból, mikor megpillantom őt alattam. Lágy csókokkal hintem be mellkasát, izmos hasfalát, és dús szempilláim alól feltekintek arcára, melyre oly sok érzelem tárul ki. - Örökké. - motyogom, és alsó ajkamat beszívom, majd lassan kiengedem. Mélyen beszívom a levegőt, és szaggatottan kieresztem számon keresztül. Visszatérek hívogató ajkaihoz, majd kezeimmel gyorsan elkezdem babrálgatni az övét. Szerencsére, hamar kicsatolom, és nem szenvedek vele órák hosszáig, habár.. addig nem jutottunk volna el, mert egy idő után úgyis feladtam, és letéptem volna róla. Így legalább megmaradt az öve. - Akarlak, Stefan Salvatore.- bizsereg minden egyes porcikám, s leszállok róla, hogy kigombolhassam nadrágomat, melyet egyszerűen lerúgok magamról. Minél kevesebb ruha van rajtam, annál hamarabb kapom meg őt. - Remélem, hogy.. most nem fogod visszafogni magadat. - kacéran rámosolygok, lóbálva lábaimat a levegőben. Már nem vagyok egy gyenge, kis halandó. Bármit tehet velem.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyKedd Május 14, 2013 8:33 pm

elena + stefan
i'm not a stranger, i'm yours


Éreztem tenyerem alatt, hogyan lángol a teste egyre inkább. Hogyan gyúl fel benne a vágy, melyet egyedül én keltettem fel benne... én, és nem a bátyám. Hát itt a bizonyíték! Itt... hogy még képes vagyok rá. Hogy... még vannak érzései irányomba. Nemcsak a teste vonzódik hozzám, nemcsak fizikai ez a vonzalom. Egyszerű kémia talán, de tudom, érzem, hogy ennél ez több... vonzódik még hozzám. Nem a ripperhez, nem... hanem hozzám. Ahhoz a férfihoz, aki most leküzdötte ádáz jelmezét, és képes lenne úgy szeretni, mint az, aki hónapokkal ezelőtt csak úgy lelépett, úgy hagyva itt ezt a lányt, hogy a bátyám majd vigyáz rá. Túlságosan jól sikerült neki, azt kell mondjam. De be kellett ismernem, hogy én tettem, én löktem őt a karjai közé. Én ástam meg a saját szerelmünk sírját, én voltam az, aki az utolsó szöget beleverte a koporsójába. Már csak az kérdés, hogy mikor vagyok hajlandó azt mondani, hogy ideje eltemetni. És hogy Ő mikor hajlandó ezt kimondani. Azt hittem, hogy a Grillben minap megtettük. Hogy... az az utolsó volt. Majd idejöttünk, és akkor elbúcsúztunk. Ő legalábbis megtette velem. Lezárásnak hittem, és ugyan nem mutattam, de feldúlttá tett. Talán az utána következő négy-öt áldozatom nagyon is érezte, hogy mennyire a szerelem betege vagyok.
Az ágyra nyomott engem, és nyakamon megfeszültek az erek, ahogy fölém hajolva én is feljebb tornáztam a fejem, és mikor megláttam foga fehérjét, egy ravasz vigyor jelent meg ajkaimon, s hajába túrva húztam őt le, egyenesen ajkaimra, hogy tovább csókoljam őt szenvedélyesen, tüzesen, és közben másik kezemmel végigsimítottam combján. Mit sem változott, még mindig olyan gyönyörű, sportos, és fiatal, mint amikor utoljára volt itt velem.
A nevem olyan édesen hangzott szájából, mintha egy isteni zsoltárt hallottam volna. Sosem voltam vallásos, legalábbis nem sok időt szenteltem rá emberként, vámpírként meg kissé morbid lett volna templomba járni. Ez mégis szebb volt minden zongora, vagy orgonajátéknál. Az ő hangja... tele vággyal, kéjjel, megfoghatatlan, és felfoghatatlan érzésekkel.
- Még most... - szakadtam el ajkaitól. Tudtam, hogy ezt már mondtam neki, de meg kell bizonyosodnom róla, hogy teljesen észnél van. Bár... lehet, hogy ehhez az kell, hogy ne legyünk túlzottan észnél. - ... menj el... ha akarsz... mert később már... nem fogok tudni leállni... - simítottam végig arcán, miközben kitapintottam felsője szegélyét, és egy rántással tüntette el magáról, hogy csak csipkés melltartója legyen az arcom előtt, és a vérem már végigszáguldott az ereimen, olyan ütemben, hogy szinte felfoghatatlan volt. Ellenszengült minden fizikai törvénynek. - A tiéd vagyok, Elena... ÉN igen... nem egy idegen vagyok... - súgtam mámortól ittasan, felnézve rá. Hallani akartam a döntését... hallani akartam, hogy akar... akar engem... és itt akar maradni.

|| Words: 433 || Music: this || Notes: +18 ||

Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 9:21 am


stefan & elena

Tudom, hogy nem helyes, tisztában vagyok vele, de ha egyszerűen nem tudok uralkodni a rejtett érzelmeim felett, akkor mi tévő legyek?
A tudatalattim vadul kapál, próbál engem észhez téríteni, de nem foglalkozok vele. Most minden egyes következményre egy nagy lapáttal teszek, mert.. elegem van. Mindenből. Egész életem arról szólt, hogy hogyan tudnám másokat boldoggá tenni. Hogyan cselekedjek úgy, hogy ne nekem kedvezzen, hanem a barátaimnak. Mindig másokat helyeztem előtérbe, és ez a sok jótett hová vezetett? Egyenesen a halálba.. a saját halálomba.
Alig van normális emlékem, boldog pillanatok az emberi éveimből, hisz állandóan csak szenvedtem, gyászoltam. Nem.. ennek itt véget kell vetni, ha nem egy állandó időszakra, legalább most, hadd ne más szabályai szerint éljek, hanem a sajátjaim szerint.
Ujjaimmal dús hajába túrok, nyelvemet átdugom szájába, s az övét kényeztetem. A vágy, mint perzselő futótűz, úgy halad végig az egész testemen. Mindenemet betölti, egészen a fejem búbjától a nagylábujjam hegyéig.
"Elena... Elena..." ~ hogy én mennyire imádom hallani a saját nevemet a tökéletes ajkaiból. Automatikusan hátrahajtom nyakamat, tekintetem a plafont fürkészi, és ismét elkap a kétségbeesés. Most még simán el tudnám őt magamtól lökni, véget tudnék ennek vetni, mielőtt megbánnám ezt az egészet, s pillanatnyi elmezavarra tudnám fogni cselekedeteimet. De miért nem tudom megtenni? Miért olyan, mintha jéggé fagytam volna, s nem tudnék egy árva mozzanatot tenni? Egyszerű rá a válasz.. mert nem akarom.
Élvezem minden egyes csókját, érintését. Már oly régóta áhítozok rá. Felperzsel, bárhol megérint, olyan, mintha minden egyes idegem életre kelne. Szemeimet lehunyom, ajkaim egy kis O betűt formálnak.
Egy hirtelen mozdulattal az ágyra nyomom le őt, és kimutatom örömömben fehér fogsoromat. Igen.. a vámpír létnek meg vannak a maga előnyei is. Például a gyorsaság, az erő, a látás, a szaglás. Minden megváltozott. Apró csókokat lehelek nyakára, és nagy önuralom kell ahhoz, hogy ne harapjak most itt rögtön belé. Nem bírnám a vért, ez a hasonmások átka, avagy csak az enyém, mert tudomásom szerint Katherine bármiből tud táplálkozni. Legyen az ember, állat, egy tasak vér, vagy éppenséggel vámpír. Kezemmel felsőjét megmarkolom, és szorításom alatt gyűrögetem. - Stefan. - kábultan súgom nevét, s miután lekapom magamról a felsőmet, hátraszorítom kezeit, és úgy csapok le rá, mint egy éhező ragadozó a prédájára.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyVas. Ápr. 21, 2013 11:25 am







- Hm, ne fogjam rátok? Kérlek, hiszen nem is mondtam semmit. Csak az igazságot - vontam meg a vállamat egyszerűen és így néztem rá. Eléggé... úgy tűnt, hogy még mindig nem vagyunk képesek normálisan megbeszélni a problémáinkat. Főképp azután, hogy én tényleg őszinte vagyok. Én nem vagyok Damon, nem fogom ölbetett kézzel nézni, hogy Damon elveszi őt tőlem. Vagyis... DE! Mindaddig, míg ripper lehetek. Mert ha ismét érezni kezdenék, annak beláthatatlan következményei lehetnének. Még jobban, mint akkor, mikor tényleg ripper vagyok.
Hátat fordított nekem, és belőlem ez egy sóhajt váltott ki. Istenem, most mégis mitévő legyek? Azok után, hogy beleolvasott a naplómba... nem tudom, hogyan viszonyuljak az egészhez. Azok után már pláne nem, hogy bevallottam neki, hogy minden igaz, amit olvashatott. Nem kellett volna. Szívem szerint most pofán vágnám magamat, amiért ezt bevallottam neki, és elismertem, hogy még mindig hatással van rám a személye. Mert szeretem Őt. A ripper énem is szereti, minden énem, aki csak elfér ebben a testben. Csupán Nekem, mint ragadozónak, könnyebb semlegesnek maradnom, mint a másik, érzelgő, nyavalygó Stefannak. Talán nem ártana pszichiátriára vonulnom. Mintha lenne egy kisebb tudathasadásom. De ezt ne olvassa senki a szememre. Ilyen körülmények között még az is csoda, hogy "csak" két én lakozik bennem, és nem szakadtam rögtön hét felé. Őrjítő, nem? Mystic Falls nem képes többé jót kihozni belőlem. Minden itt történt... itt váltam vámpírrá, itt öltem meg az apámat, itt ismertem meg Katherine-t, aki igézéssel tartott magánál... itt dúltak csaták, a szerelem őrült csatái, a könnyek viaskodásai, halálok... Rick, Jenna... mindenki, aki fontos volt, akit barátokként szerettünk, halottak. És belőlem ez nem törhetett ki, Elena miatt. Mert vele kellett lennem, és nekem kellett őt... erősítenem.
- Igen, önző... de mióta önzőség a szerelem? - kérdeztem halkan. - Mert ha ez a bűnöm... ha ez a bűnöm, hogy szeretlek... és ez önzőség... akkor bevallom, hogy nálam önzőbb vámpírt még nem látott az emberiség - szólalt meg a hangom rekedten, és kis híján előtört belőlem az a másik Stefan, de nem engedtem neki. Még nem szabad hagynom, hogy előbukkanjon. Még ott kell maradnia... egy kicsit. Ott, ahol van.
Nem válaszolhattam a kérdésre. Ajkai úgy csaptak le az én ajkaimra, mintha legalább én lennék az a forrás, amit meg kell kaparintania egy szomjazónak. Meglepett, de talán ezt nem mutattam sokáig. Nekem az idő ilyenkor már mit sem ért... nem tudtam felfogni, hogy hol is tartunk... hogy mióta van itt velem. Egyáltalán tényleg itt van-e, vagy csak képzelődöm? Mert magamból már azt is könnyen kinézem.
Kezeim a teste köré fontódtak, egyik kezemmel hajába túrtam, így tartottam ajkait a saját számnál, miközben testemmel hozzásimultam, és lehunyt szemekkel, hevesen dobogó szívvel forrtam össze vele. Mintha csak eggyé akarnék válni vele... most nincs Damon... nincs senki más. Ő és én vagyunk. És bár örökké így lehetne. De nem akarok újra gyenge férfi lenni, aki lesi mindenki kívánságát, mert nem képes a két lábára állni.
Lábam bizonytalanul indult meg, magam sem tudom, hogy melyik irányba. Testem teljesen elnehezedett, és úrrá lett valami rajta, ami ugyan mindig bennem volt, amikor Elena a közelemben volt, de nem engedhettem eddig utat neki. Kívántam őt... a vágy végigégette az egész mellkasomat, a szívemből indult, pulzálta a véremet, a testem minden egyes négyzetcentijére.
- Elena... Elena... - szakadtam el egy pillanatra ajkaitól, de rögvest le is siklottam a nyakára, kezeim a hátát simogatták közben, néha eltévedve csípőjénél, és lentebb kalandoztam, de gyorsan vissza is találtam.
Most még hagytam neki lehetőséget a menekülésre.



Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptySzomb. Ápr. 13, 2013 10:33 am


stefan & elena

Mikor lesz már vége ennek? A folyamatos marcangolásnak, a köztünk lévő viszálynak? Miért nem lehet egyszerűen visszafordítani az időt, sok mindent másképp csinálnék. De mégis miket? Ki tudja, lehet, hogy ha egyetlen egy pontot megváltoztatok a múltban, akkor nem lennék itt, sőt talán még vámpír se lennék! Az ember utólag mindent képes megbánni, de sajnos a tudomány még nem tart ott, hogy vissza tudná fordítani az időt. Ez egy örök átok az embereken. Muszáj emlékezniük a hibájukra, sehogy se tudják elfelejteni, a gondolat mindig is ott fog lappangani a sötétben, meghúzva magát, s keresi azt az időpontot, mikor az illető a legrosszabb pillanatában van, és akkor csap le rá. Pokoli érzés. Az érzelmek kavarognak bennem, felerősödtek, mióta azzá változtam, ami most vagyok. Egy vámpír. Persze egyetlen egy, úgy nevezett kapcsolóval meg tudnám őket szüntetni, de olyankor mi lesz velem? Mi lesz a saját vallott nézeteimmel, a gondolataimmal, az érzelmeimmel? Ha egyszerűen nem tudok már érezni, akkor ki tudja, mivé fogok változni. Csak és kizárólag emberi vénából tudok inni, ha nem gondolnék állandóan a következményekre, több ember vesztét is okozhatnám. Nem akarok egy szörnyeteggé válni. Nem.. Ideje megtanulnom kezelni az összekuszált érzelmeimet, hogy többé ne gátoljanak engem. Itt az idő, hogy megtanuljam elfogadni ezt az új énemet. S mi lesz, ha képtelen vagyok rá? Az csak a jövő kérdése..
- Milyen szerep? Ne próbáld ezt ránk fogni, Stefan! - hangom remeg, és idegesen fészkelődök a helyemben, mikor közelít felém. A naplót kikapja a kezemből, és visszarakja oda, ahonnan elvettem. Tudom, hogy mit írt bele, és addig nem fogok lenyugodni, míg ki nem derítem a keserű igazságot. De mit izgat engem ennyire? Ott van Damon.. De én mégis az öccsénél vagyok. Miért? Miért nem vagyok képes elfelejteni, kiverni őt a fejemből? Egyszerű a válasz, csak nem merem magamnak bevallani. Képtelen vagyok rá, mert, ha kimondom hangosan, akkor már semmi sem fog elválasztani engem ősömtől, Katherine Pierce-től. Ugyanolyan elfajult, őrült nőszemély vagyok, mint ő, aki kihasználja bájaival a férfiak naiv szívét. Egy cseppet sem különbözök tőle. - Ne. - rázom meg a fejemet, de belement. Mintha próbálnám Damon gondolatát kiűzni a fejemből, mert úgy kevésbé növekszik a bűntudatom. Bűntudat, de miért? - Ne folytasd tovább. - figyelmeztetem őt, de késő. Beavatott a kis titkába, amit már eddig is sejtettem, ha nem is tudtam. Minden egyes betű..szó, igaz volt, amit írt rólam. Hátat fordítok neki, s tekintetemet a padlóra szegezem. Miért visel meg annyira az, amit írt rólam? Egyszerűen nem kéne vele foglalkoznom, ott kéne hagynom őt, de képtelen vagyok rá. Mert.. mert.. szeretem. A múlttal nem lehet egyszerűen felhagyni, vagy eltemetni. Ott fog élni a szívemben Stefan emléke, és néha hol erősebb, hol gyengébb. - Önző vagy. - fordulok meg, s hirtelen előtte termek. Oldalra biccentem a fejemet, és úgy mérem végig őt, már sokadjára. - Miért nem tudsz egyszerűen lemondani rólam, Stefan? - húzom végig kezeimet a mellkasán, s lassan lábujjhegyre állok. - Mond... miért? - emelkednek égbe kérdőn a szemöldökeim, miközben pillantásommal hol a szemeit, hol az ívelt ajkát szuggerálom. "Ne.." ~ figyelmeztet egy hang, de elnyomom. Kezeim felkúsznak a tarkójára, közelebb rántom őt magamhoz, ajkaimat az övére tapasztva. Nem is hagyok neki időt a tiltakozásra, mohón, éhesen falom ajkait, mintha már ezer éve barangoltam volna a sivatagban, szomjasan.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:43 pm





Stefan & Elena



Drága jó magyarázatok... egyelőre nem tudom, hogy van-e értelmük, vagy nincs, de nagyon erős a gyanúm, hogy ennek most nem dőlök be. Legalábbis... arra számítottam, hogy magyarázat fog következni. De ezt letudta annyival, hogy ezt kellett tennie, mert muszáj volt... na most akkor mi is van? Álljunk meg egy percre... kötelességének érzi, hogy turkáljon a holmim között? Vaaagy... csak ezt tudom leszűrni belőle, de szerintem pontosan ez a lényeg, és ez meglehetősen zavar engem. Innentől kezdve zárnom kell a szobaajtót. Vagy veszek egy kis lakatot a naplómra, mint a kamaszlányok szokták. Nem voltak eddig féltve örzött titkaim, de most... amit nemrég írtam, az nem tartozik rá! Nem szabad tudnia, hogy milyen gyengeségeim vannak, egyáltalán nem kéne tudnia neki semmiről! Vigasztalódjon a bátyámmal, legyen boldog vele, engem meg hagyjanak ki a komédiából, mert nem bírom tovább a húza-vonát... egyre inkább éhessé tesz a gondolat, hogy jóformán megint nem hagynak békén. És ilyenkor mindig azt érzem, hogy muszáj valakit csak úgy spontán darabokra szedni. És ugyebár pont ők nem akarják, hogy ezt Mystic Fallsban csináljam... hát, ha nem szekálnának itt lépten-nyomon, akkor már régen nem erről szólna a Mystic Falls hírlap... de oké, talán ez az én bonyolult felfogásom csupán...
- Meddig fog menni? - tártam szét a karjaimat, és magamra húztam a felsőmet, miközben végigmértem őt, és eléggé furcsán nézett rám. Vagyis... nem furcsán. Inkább úgy, ahogy nem akartam, hogy rám nézzen. Kérdő volt a tekintete. Hjaj, a hajamat fogom tépni mindjárt... - Addig, míg ezt a szerepet adjátok nekem - mondtam csupán ennyit, majd odasétáltam mellé és a letett naplómat fogva, eltettem a helyére. Tudtam, hogy innentől kezdve aztán mindegy, mert megtalálhatja, de... majd nem írok bele semmit.
- Bármit teszek, mintha most csak én lehetnék a rosszfiú... ha nem ez vagyok, ha nem egy állat vagyok, akkor az a szemét vámpír vagyok, aki megpróbál beleavatkozni a kapcsolatodba Damonnel. Márpedig jobb ha tudod, hogy ha képes is lennék levetkőzni ezt a Stefant... nem ülnék nyugton a fenekemen, míg Ti ketten a réten andalogtok szerelmes versikéket szavalva egymásnak - telt meg dühvel a hangom. Bosszantott a helyzet. Hogy... nekünk csak tényleg ez jutott? Ha nem együtt vagyunk, akkor meg kell ölnünk egymást? Én nem vagyok Damon... nem tudom elfogadni, hogy ők ketten együtt vannak. Ezért is zárom ki ezeket az érzéseket, kikapcsolom őket... úgy, ahogyan annak idején, Chicagoban már megtettem...
És ekkor jött a nagy kérdés... erre mit feleljek? Semmi nem jut eszembe... semmi kézenfekvő, rendes magyarázat, amivel szolgálhatnék. Bosszantó, de ez van. Az én kreativitásom sem képes minden határon átmenni, pedig ide minimum egy romantikus regénybéli idézet kellene, amik sosem álltak közel hozzám. Azzal talán elterelném a figyelmét, azt hinné, vannak bennem érzések, és itthagyna engem. Végre... ami viszont vicces volt, hogy én magam sem akartam, hogy ezt elhiggye és itt hagyjon. Mert... minden szó igaz volt, amit írtam... de ezt elmondhatom-e neki? Ez itt a kérdés...
- Szerinted, Elena? Te hogy ítéled meg? Lehet ez igazság? - kérdeztem rekedten, és úgy néztem rá, mint akinek körülbelül száz emberi élet van a kezében. Egy komoly válasz előtt áll, de talán nem adom meg neki az alkalmat a válaszadásra, rögtön közbe is vágtam.
- Igen, Elena. Minden szó, amit olvashattál, igaz - ismertem el, de rideg tekintettel. Most nem mutathattam érzelmeket... nem mutathattam ki semmit, csak az ürességet, a kongó szívet, melybe ő már nem képes életet lehelni. Ezt kell látnia... különben... bajok lesznek.


Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyKedd Ápr. 02, 2013 5:57 pm


stefan & elena

Elszúrtam. De most nagyon. Semmi jogom nem volt hozzá, hogy beférkőzzek legmélyebb, leféltettebb titkaiba. Még a szobájába se szabadott volna bejönnöm! A köztünk lévő kapcsolat ezt nem engedi meg, mármint.. egyszer volt ilyen, mikor így elvesztette magát, és én akkor se hagytam fel a reménnyel. Addig segítettem, küzdöttem, próbáltam keresni, kutakodni a lehetőségek után, míg meg nem "gyógyult". Igazából ez alól nem lehet csak úgy kilábalni, mint egy egyszerű betegségből, hanem ehhez igen is kell az eltökéltség, illetve egy másik fél segítő keze. Az meg ki lenne? Ki törődik úgy Stefan-nal, ahogyan én tettem hónapokkal ezelőtt? A válasz egyszerű: Senki. Damon.. tudom, hogy én vagyok a hibás, amiért így tönkrement a köztük lévő testvéri kapcsolat, de mégsem nézhetem tétlenül, amint Stefan-t elnyeli a sötétség, és már rá se fogunk ismerni. Ha valakinek észhez kell őt téríteni az nem más, mint én. Törődök vele, van egy közös múltunk, és azok után, amit mi ketten átéltünk, nem hagyhatom őt, a barátom, és a barátok nem hagyják egymást cserben. Ő is megtenné ugyanezt értem. Vagyis.. remélem.
Még mindig szorosan szorongatom a naplót magamhoz, de túl késő. Meglátta, tekintete a naplójára vándorol, a vér pedig az arcomba szalad, halvány rózsaszín pírral jelezve, hogy mennyire is szégyellem magam. - Sajnálom, Stefan. - húzom ki a hátamat, és mélyen beszívom a levegőt. - De nem hagytál nekem más választást. - mérem őt végig, és csak ekkor tudatosul bennem, hogy itt mászkál előttem félmeztelenül. Belém szorul a levegő, és hirtelen azt se tudom, hogy mennyi kettő meg kettő! Még mindig lélegzetelállítóan fest, lehengerlő. Kidolgozott felsőtestén az izmok megfeszülnek, mikor tesz egy lépést, és tökéletesen kikörvonalazódik, hogy naponta több órát edz, hogy fitten tartsa magát. Nagyot nyelek, mikor elém sétál, de végül is hátat fordít nekem, és lekapja a törölközőt, hogy még jobban csodálkozhassak hátában. Zavartan lesütöm szemeimet, s én is megfordulok, visszatéve az asztalra a naplót, ahonnan elszedtem. - Mond meddig fog még ez menni? Hogy mindenkit eltaszítasz magadtól? A végén egymagadra maradsz. Ezt akarod? Az örökkévalóságot egyedül tölteni? - szalad fel a hangom a mondatom végén, és megfordulok. - Be látom, nem volt helyénvaló, hogy a naplódhoz nyúltam, de.. - nyelek egy nagyot, és végre engedek a kísértésnek. Már több kérdés megfogalmazódott bennem, de nem mertem hangot adni, megkérdőjeleztetni. -, igaz amit írtál benne? - idegesen összefonom a mellkasom alatt a karjaimat. - Mármint, amit rólam? - biccentem oldalra a fejemet, és kettős érzelmek uralkodnak a testemben. Az egyik azt szeretné, ha nem lenne igaz, vagy legalább hazudna, de a másik.. valamiért titkon azt reméli, hogy minden egyes betű igaz benne. A másik, ki féltetten őrzi Stefan-t a szívében, és sosem fogja őt elengedni..

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 8:14 pm

To: the warrior princess
Elena & Stefan


Napok óta gondolkodom. Leginkább azon, hogy mit is csináljak az elkövetkezendő időszakban. Részemről az iskolába járás maximálisan kizárva, semmi hangulatom nincs hozzá. Talán azért, mert lépten-nyomon Elenába botlanék bele, és az az idegeimnek éppen momentán nem hiányzik. Talán csak én túlzom el, de minél nagyobb távolságot szeretnék tőle tartani. Csakis azért, mert... basszus, mégiscsak a testvérem barátnője, nem? És én nem Damon vagyok... lázadok, de nem azzal, hogy küzdök ellenük. Csinálják, ha ők így boldogok. Én megpróbálom kizárni a forró érzelmeket ebből a már végetért kapcsolatból. Hiszen mindenki tudja, hogy Elena... mindig is szeretni fogom őt, míg világ a világ.
A zuhany alól kászálódtam ki. Minden vérfoltot letakarítottam magamról, amit Chicago-ban magamra ragasztottam. Igen, ott az emberek... nos, eléggé tapadósak. A vérük legalábbis.
Végigcsutakoltam magamat a hófehér törülközővel, majd magam köré fontam, de ekkor furcsa hangot hallottam a szobám felől. A padló nyikordult meg... és ennyire már én sem őrültem meg, hogy ezt beképzeljem.
Felkaptam a nadrágomat, de az inget elfelejtettem, és így indultam meg, a világ legnyugodtabb arckifejezésével magamon, hogy mikor megjelenjek a szobám ajtajában, elmosolyodjak, és összefonjam karjaimat a mellkasomon.
- Kit látnak szemeim...? - kérdeztem, vagy legalábbis költőien megjegyeztem, miközben felsóhajtottam, és közelíteni kezdtem felé, mint valami sas, aki les a prédájára. Vajon miért van itt? Eléggé átlátszó egy magyarázat, amivel szolgált, főleg hogy néhány ujján át is láttam, mit szorít éppen a mellkasára, és ettől meg kellett köszörülnöm a torkomat.
- Mondd, a vámpírságod előhozza belőled a tiltott dolgok megszegését? Mint például egy olyan napló elolvasása, amihez az égvilágon semmi közöd nincs? - kérdeztem, méghozzá némi indulattal. Tudtam, hogy mit írtam a naplómba, csesszék meg! És ha ő azt elolvasta... nem, nem hiszem el! Ez az én formám... talán vennem kéne rá egy lakatot. Vagy már az sem orvosolja ezt a problémát?
- A bátyám nem hagy neked lehetőséget ilyenekre? Ja persze... ő nem ír naplót - jutott eszembe, legalábbis úgy tűnt, hogy csak most kapcsoltam, majd megrántottam a vállamat, és odanyúltam, hogy elvegyem tőle, aztán hátat fordítottam neki és ledobtam magamról a törülközőt. - Ha már a felsőd nincs itt... és a naplómat is sikeresen felkutattad... akarsz még valamit? - néztem rá komolyan, már-már tényleg dühösen.
Mi ez már, hogy az én magánszférámban kotorászik? Most akkor fel vagyok jogosítva arra, hogy holnap én is átmenjek hozzá, és elolvassam az összes létező naplóját, amit azóta írt, hogy megismert engem és Damont? Ne, inkább ne. Felfordulna a gyomrom, ha azt kellene látnom, hogyan ír a testvéremről. Talán már régóta érzi azt, ami miatt engem már nem volt képes elfogadni. De valljuk be... talán velem is az volt a probléma, hogy nem... nem vagyok képes így elfogadni Őt... az lett, amitől védeni akartam.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 4:11 pm

Stefan & Elena


Tisztában vagyok vele, hogy helytelen, ahogyan cselekszek, de valakinek muszáj megtennie. Nem hagyhatom őt szenvedni, gyilkolni emberek tömegét, hogy aztán soha ne kapjuk vissza Őt. Stefan-t.
Damon szinte nem is foglalkozik az öccsével, hagyja, hadd vezesse le a feszültségét az ártatlan embereken, de én máshogy gondolkozok. Stefan-nek segítségre van szüksége, és én szívesen elvállalom
a feladatot. Nem először kerülök ilyen helyzetbe, a múltban is "szerencsém" volt megismerkedni a régi, vérengzős énjével. De valamiért most rosszabb, kegyetlenebb, mint ezelőtt volt. Muszáj visszarángatni őt, mielőtt túl késő, mielőtt már semmit sem lehet visszafordítani.. Mielőtt elveszítjük őt..
"Soha ne add fel!" Ez a mottóm. Valakiért mindig kell harcolni, legyen előttem mindig egy kitűzött cél. Persze a célig való eljutás általában nehéz, és rengeteg akadályon kell keresztül tennie magát az embernek. De ha egynél leáll, és nem harcol, akkor örök életre ott marad. Hiszek a reményben, hogy még jobb lehet Stefan helyzete, és ismét észhez tudjuk, tudom őt téríteni. Ellenkező esetben ő sem adná fel a reményt, hanem segítene rajtam. Nem hagyhatom magára, mert.. nincsen senkije.
Az ajtó hangosan nyikorog, és ajkaimra harapok elfojtva egy feltörekvő káromkodást. Gyorsan belépek, magam mögött bezárva. Fülelek, de senkit se hallok rajtam kívül a panzióban. Jó, tökéletes, elég nehéz lenne kimagyaráznom magamat e helyzet alól. Nem Damon miatt vagyok itt, hanem az öccse miatt, az előbb említett okok miatt. De mit tegyek addig, míg nincs itt? Üljek békésen az ágyon, és gondolkozzak a fejmosáson, amit tervezek neki? Hitelesnek kell lennie, jól felépített, alátámasztott érvekkel kell őt ellátnom, különben az egész semmit sem ér. Egy pillanat alatt a szobában termek, és mikor megcsap a tusfürdőjének kellemes illata egy apró mosolyra görbülnek az ajkaim. Minden rendbe van. Az ágya, a polcok, mintha senki se lakna itt, oly mozdulatlanul, tökéletesen hever minden a helyén. Egyedül egy valami tűnik ki. A naplója, amely az íróasztalán díszeleg. Nagyot nyelek, és elfordítom a tekintetemet. Azt hittem, hogy már rég felhagyott az írással.. Vajon mit írhatott? ~ kúszik be a gondolatomba a kérdés, és nem tudom legyűrni a kíváncsiságot. Lassú, megfontolt léptekkel sétálok oda, és a kezembe veszem azt a tárgyat, mely féltett titkait őrzik. A naplót nem azért találták fel, hogy aztán mindenki elolvashassa, mintha egy regény lenne, nem.. Azért van, hogy kikapcsolódj, valakinek ki tudd önteni minden egyes bánatodat, mert tudod, hogy nem adja tovább, de ha rossz kezekbe kerül..
Fellapozom azt az oldalt, ahová utoljára jegyzetelt. Egyből kiszúrom nevemet, és teljesen elmélyedve az olvasásban gyorsan végigfuttatom tekintetemet az egész bejegyzésen. Néha nagyokat nyelek, vagy a testem súlyát egyik lábamról rakom át a másikra. Én..? Pedig múltkor.. olyan komolynak, és őszintének tűnt. Mind
csak egy játék volt számára, s csak színészkedett? Akkor most hogyan a fenébe döntsem el, hogy mikor mond igazat, s mikor nem? Hirtelen léptek ütik meg a fülemet, és gyorsan megpördülök a hátam mögött szorongatva a naplót. Stefan jelenik meg az ajtóban, a fenébe! Egy zavart mosolyra húzom ajkamat, és erősebben markolom meg a finom szabású naplót. - Helló Stefan. Én.. - nyalom meg alsó ajkamat, mert teljesen kiszáradt, és hirtelen eszembe jut egy hihető sztori. -, azt hittem, hogy anno még itt hagytam az egyik felsőmet. Tudod a kéket, de tévedtem. - húzom el ajkamat, majd tekintetemet egyenesen az övébe vésem. Hogyan rakjam le ezt az átkozott naplót, anélkül, hogy rájönne, hogy ezt olvastam alig egy perccel ezelőtt? Ennél rosszabb nem is lehetne a napom, vagy ezt még lehetne tetőzni..?

|| Words: 559 || Music: infinity || Notes: remélem jó kezdésnek (; ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyPént. Jún. 08, 2012 11:13 pm

Stefan


Most már tudom, hogy Stefannak gondjai vannak. Hiszen látom rajta, hogy nem önmaga, nem az a nagy szívű, szenvedélyes Stefan áll előttem, akit megismertem és akit mindig is annyira szerettem. Most, hogy visszatértem Mystic Falls-ba, most már értem és tudom, hogy miért és mi is borította ki ennyire. Kellemetlen, de úgy érzem, hogy esetleg tudnék neki segíteni. Vagy legalábbis megpróbálom. Sajnálom, hogy nem voltam itt, de hát persze ez nem a saját hibám volt, hanem az idióta bátyjáé. Szóba is kerül, hogy mit is csináltam több hónapon keresztül, én pedig emlékezetem Stefant, hogy Damon Kedves leszúrt, és haldokoltam egy darabig. Az biztos, hogy egy karó a szívbe minden vámpírnál (OK, majdnem minden vámpírnál) elég hatásos fegyver, de Damon nem célzott jól, én pedig elég erős és idős vagyok ahhoz, hogy ne fogjon rajtam ki egy ilyen aprócska kis baki. Azt viszont megígérhetem mind Stefannak, mind Damonnek, hogy vissza fogja kapni a karóját, abban biztos lehet. Nem tudom még, hogy mikor, de szerintem amint befejezem a csevejt Stefannal, már indulok is Damon pompás szobája felé, hogy hagyjak neki egy üzenetet. Megjegyzem, hogy Lee, a vámpírrá vált szerelmem azért nem jött velem Mystic Fallba, mert nem érzi magát még elég erősnek. Na igen, az biztos, hogy itt nem jelent élet biztosítást, hogyha vámpír vagy, mert ugyanúgy meghalhatsz, mint az egyszerű emberek. (Már ha tudnak normálisan célozni.) Stefan kissé ironikusan sorolja fel, hogy kik és mik is találhatóak itt Mystic Fallsba, amire csal tátott szájjal meredek rá. Lesöprök a vállamról valami kis szöszt és ciccentek egyet.
- Cöhh. Mi az nekünk? - vigyorodom el szélesen. Szeretném, hogyha Stefan mosolyogna, vagy legalább valamit mutatna magából, mert nem igazán tetszik az, hogy elég komoly és szinte totálisan érzelemmentes. Persze, ezt majd megtudom a naplóiból, amit hamarosan elolvasok. Damon karós kérdésre kihúz egy fiókot, ami tele van fakarókkal. Pislogva nézek hol a fiókra, hol rá.
- Tudod, kicsit beteges, hogy a saját fegyveredet tartod a szobádban, egy fiókba. Ez Téged is megöl. Fúú... - csóválom meg a fejemet mosolyogva és elveszem azt az egy karót, amit Stefan felé nyújt, hogy azzal öljem meg Damont. Khmm... Azt írtam, megölni? Szóval megleckéztetni. Természetesen szóba kerül Elena is és kiderül, hogy most Damon "vigyáz rá". Hűha, elég kusza egy sztori, az biztos. Stefan elmeséli, hogy Klaus elvitte magával, akkor ugye elváltak Elenával, most pedig megbeszélték, hogy jobb, hogyha külön utakon járnak.
- Hát ez elég érdekes... Nem gondoltam volna, hogy Elena csak így feladja - motyogom magamba elgondolkodva és beleiszok a poharamba. Elkezdem olvasni a naplókat és elég sok ideig csak némán olvasok, néhány dologhoz aprócska kommentet fűzök, de mikor a Ripperes részhez érek, elszorul a torkom és leírhatatlan dühöt érzek Klaus iránt. Felállok és átölelem Stefant, aki legnagyobb meglepetésemre visszaölel, ami igazán jó érzés és jó jel. Ezek szerint már legyőzte ezt az érzelmes szitut és már nincs Off állapotban a kapcsolója.
- Tudom, hogy mit érzel. Segítenék, de azt hiszem, hogy most nincs sok időd ezzel foglalkozni. Vagy tévedek? - nézek kérdőn a fiúra, hiszen ahhoz, hogy esetleg kitisztuljon a szervezetéből a vér és belemásszak a fejébe, több mint 1 hét kell. Arra meg azt hiszem, most tényleg nincs ideje. Ismét felvéve a naplókat beleolvasok a maradék részbe, de érzem, hogy ezeket már totálisan érzelemmentesen írta. Aztán végül ismét visszatér az érzelem és a törődés a naplókba.
- De hát Te szereted Elenát! Akkor miért engeded el? - fakadok ki szomorúan és tele kételyekkel és aggodalommal meredek Stefanra.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyKedd Jún. 05, 2012 4:52 pm

Stefan szobája Stefan-and-lexi-the-vampire-diaries-9072726-288-162
To Lexi


Hát igen, az biztos, hogy nem unatkoztam egy picit sem. Egy elmúlt pár hónap, túl sok egy ember életébe. Még jó, hogy vámpír vagyok. Picit nekem is sok, de mivel általában alaposan végiggondolom a helyzeteket, így meg tudok emészteni mindent épp idejében. És hát... hát persze hogy most gondom van. Vérproblémák, hiszen félek, ha egy csepp vért is iszok, akkor ismét Ripper leszek. Pedig innom kell. Aztán itt van Klaus, aki miatt nem lehetek Elenával, de végeznem kell vele. Túl sokat ártott már nekem, és a barátaimnak, hogy életbe maradjon. Tervem is van, nem is számít rá, szóval el vagyok határozva. Aztán rátérünk Lexire, és arra, mikor Damon karót szúrt belé. Igazából azt hittük, hogy meghalt, de miután eltűnt a ,,holtteste" tudtam, hogy ennyi nem végezhet Lexivel. Erős ahhoz.
- Nos, igen, Damon sosem tudott valami jól célozni... - Mondom halkan. Biztos vagyok benne, hogy Lexi ezt még vissza adja neki, és én az ő oldalán állok. Damon nem ölhet meg csak úgy senkit, legalább most tanul belőle. Mystic Falls-ra terelődik a szó, elmosolyodom. Vámpírok, vérfarkasok... akkor tényleg nem hallott még az ősökről, és a hibridekről. Még jó, hogy én világosítom fel róluk, és nem más. Biztos nagyon meglepődne.
- Persze. Nem is beszélve azokról a több mint 3000-éves vámpírokról, akik a legelsők voltak a fajunkban. Plusz még ha hozzávesszük azt, hogy ezek közül az egyik még félig vérfarkas, akinek van egy ugyanilyen hibridekből álló magánhadserege, elmondhatjuk, hogy Mystic Falls, egy veszélyes város. - Mondom kisebb iróniával és megjátszással. De tudnia kell róluk. Tény, veszélyes a város mostanában, de őszintén szólva én nem félek tőlük. A hibrid újoncoknak most azt ajánlom bújjanak el, mert ha én vagy Damon találkozunk velük, akkor addig élnek. Az ősök nyugton maradnak, Klaust meg kinyírom. Gond letudva. Sőt, Lexi még idősebb is. neki aztán tényleg nincs mitől félnie.
- Akkor nagyon rosszul hitted. Bár... most már inkább a farkasok helytelen kifejezés. A többségüket most már csak egyszerűen hibrideknek hívjuk. - Nézek rá, egyre komolyabban. Sajnos egyre kevesebb a vérfarkas, és egyre több a hibrid. Ráadásul Nik egyre inkább ide toborozza őket, szóval a városban is többen vannak. Az egyetlen szerencsénk hogy gyengék, új vámpírok. Egy mozdulattal bemutatok egy egyszemélyes szívátültetést. Nem is bánnám, ha találkoznék párral.
- Igen, de elég ha megkérsz, és adok is egyet. Mostanában hajlamos vagyok a fegyvergyártásra. - Válaszolok a Damonös megjegyzésére, és odasétálok az íróasztalomhoz. Alsó fiókját egy mozdulattal kinyitom, melyben egymáson halmozódnak a tűhelyesre kifaragott karók. 20-30 darab lehet.
- Niklausnak, és barátainak. - Mondom gonosz mosollyal. Egyet kiveszek, odadobom Lexinek, majd bezárom a fiókot. - Használd egészséggel! - Mondom még mindig mosolyogva, és felállok az asztaltól. Én is öntök magamnak egy kis piát, mostanában elég sokat iszok. Pedig régebben nem tettem, viszont régebben össze is jöttek a dolgaim. Most viszont sehogy sem akarnak. Szó szerint alkoholba fojtom bánatom. Egyre többet látni a Grillben és az ilyesféle bárokban. Majd Elenára és rám terelődik a szó, amit annyira nem szeretek. Nemrég konkrétan elküldtem Elenát, szóval... most már nincs köztünk semmi. És most nem is akarok többet. Vagyis... akarni akarok, de nem lehet, szóval nincs vita.
- Öhm... Az a lényeg, hogy... nemrég Klaus elvitt magával, és az idő alatt Ripper lettem, és eltüntetett belőlem minden érzelmet. Aztán elengedett, de azóta csak kerülgettük egymást Elenával, természetesen Klaus miatt. Aztán most... most megbeszéltük, és úgy döntött... -em, hogy jobb, ha külön utakon járunk. - Mondom el gyorsan, sietve. Miközben ezt mondom, elfordulok tőle, és az ablakhoz sétálok. Kinézek. Hiányzik Elena, de... de így jobb. Különben is, ahogy tudom, Damon és rá hajt, szóval tényleg most jobb, ha visszavonulok, és csak a feladatomra összpontosítok. Aztán Lexi mérges lesz, amiért persze az elmúlt időszakban eszembe se jutott, de aztán ránézek, és komolyan beszélek ismét.
- Megkapod. - Utána már csak mennek az események, átadom neki a két naplót, melyből megtudhat mindent. Leülök vele szembe, és türelmesen várom, hogy megtudjon mindent.
- Igen, sok mindent telt el azóta, mióta itt jártál, és azokban benne van minden. - A hosszú hétköznapokon, tényleg feleslegesnek érzem a naplóírást, de az ilyen pillanatokban jövök rá, hogy nem az. Lexi olvas, és én türelmesen ülök előtte, és közben figyelem. Látom, ahogy meglepődik, egyszer-egyszer megszólal, rám pillant, de én csak lesütött szemmel bólintok. Jelzek neki, hogy olvassa tovább. Eljutunk az ősökhöz.
- Apjuk után Mikaelson-éknak hívják magukat. A legelső vámpírok, tőlük származunk mi is. Nem tudjuk, hogy melyik ősnek a vérvonalából, de Klaus azt állítja, az övéből. - Mondom a rövid ismertetőt. Bár a lényeg benne van a naplóban, szóval intek, hogy olvassa tovább. Miután azonban végzett, már csak azt veszem észre, hogy megölel. Viszonozom, és jól esik, hogy valaki törődik velem.
- Igen, meg tudnak idézni. Mostanában nem vagyok Gyilkos, mióta Klaus elengedett, nem iszok embervért. Viszont mint mondtam, akkora a kísértés, hogy félek, innom kell. Viszont ha iszok, akkor ismét Gyilkos leszek. - Vallom be. - Már csak napjaim vannak hátra, és érzem, nekimegyek valakinek. - Mondom szomorúan, a szemébe nézve. Nem akarok ismét gyilkos vadállat lenni. Utálom azt. Életem legszörnyűbb évei voltak. Viszont most a fenevad ismét elszabadul...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptySzer. Május 16, 2012 5:03 pm

Stefan


Legjobb barátom elég nagy változáson meg keresztül, ezt már csak ránézésből is látom. Lehet, hogy nem találkoztunk olyan sokat, de azért 150 év alatt minden évben egy-egy nap nem is tűnik olyan kevésnek. Persze nem minden nap találkoztunk sok-sok ideig, de úgy vélem, hogy ez alatt a 150 év alatt is elég sok mindent meg lehet tudni a másikról. De az biztos, hogy Stefannal tényleg van valami probléma. Elena konkrétabbat nem mondott el, csak azt, hogy gond van. És ezt látom rajta. Beszélgetni kezdünk és Stef felhozza, hogy vajon én mit csináltam ez alatt a néhány hónap alatt. Összevonom a szemöldököm és a srác szemébe nézek.
- Hahó! Mi az, hogy hol voltam? Az öcséd megölt! Néhány hónapig egy eldugott falu egyik moteljében hevertem ki azt a sz@ros karót, amit a szerencsétlen bátyád belém döfött. Még jó, hogy az az idióta még célozni sem tud rendesen... - morgom kissé emeltebb hangom, az utolsó mondatra pedig végighúzom a homlokomon a kezemet és megcsóválom a fejem.
- És hogy előtte mit csináltam? Nos, meséltem neked Lee-ről. A szerelmem, akit vámpírrá változtattam. Nos, vele éltem 3 évig nem messze innen. Most pedig ismét együtt vagyunk. Bár ő Mystic Falls-ba nem jött el velem, nem érzi magát még elég erősnek. Hallottam, hogy megszaporodtak itt a vámpírok és vérfarkasok is vannak. Igaz ez? - húzom össze a szemöldökömet, majd elgondolkozom.
- Azt hittem, az összes farkas kihalt...
Néhány mondat után Damonre terelődik a szó és megjegyzem, hogy bizony fog majd kapni egy gyönyörű szép kis karót a testébe. No nem, nem a szívébe, annyira gonosz azért még én sem vagyok, egyszerűen csak hogy fájjon neki. Egy darabig. Stefan megjegyzésére elnevetem magam.
- Az biztos, hogy nem fog neki örülnék. Mond csak, megszállott bosszúvágy lenne, hogyha faragnék neki egy szép karót, benne a nevével? - kérdezem meg elgondolkodva barátomtól, a végén pedig elvigyorodom. Töltök magamnak még egy pohár whisky-t, szeretek inni, ez nem vitás. Stefan kijelenti, hogy Damonre bízta Elenát, mire kis híján visítok egyet és meredten pislogok a srácra. Az apró célzatos mondatra elkerekednek a szemeim és pislogva figyelem Stefan szavait.
- Öhm... Mit értesz az alatt, hogy már nem állnak úgy a dolgaitok és jobb, hogyha Damon vigyáz rá? Talán szakítottatok? Jézusom Stef, mesélj már! - akadok ki ismét. Úgy látszik, hogy ez a néhány hónap sokkal eseménydúsabb volt, mint a 145 év, amit Stefannal töltöttem. Akkor évente valahogy mindig képben voltam Stefan csajaival, haverjaival. Damonnel persze nem, mert le sem sz@rtam az öcsét, de hát ezen nem kell csodálkozni. Kiakadva Stefan fejéhez vágom, hogy eszébe sem jutottam, miután meghaltam és bizony mikor kijelenti, hogy valóban nem, megáll az ütő bennem. Összevont szemöldökkel, haragosan pillantok rá, de nagyon úgy tűnik, hogy nyomós oka van a dologra.
-Kíváncsian várom a nyomós indokaid listáját! - teszem csípőre a kezemet és úgy várom a válaszokat, de Stef csak a naplóit adja ide.
- Hé. Olvassam el a naplóidat? Mindig is utáltad, hogyha valaki beleolvas... - nézek rá kérdőn és lehúzom a maradék whiskymet. Elég furcsa, hogy Stefan ezt várja tőlem, de mivel elég határozottan tűnik, hát a kezembe veszem a naplót és olvasni kezdem. Valóban mindent leírt. Hogy Damon bekerült a tanácsba, hogy Katherine nem volt a sírba, hogy a sírban lévő vámpírok meg akarták ölni az alapítócsaládot, hogy Mason vérfarkas volt, hogy Tyler is az lett. Olvasok a holdkőről, Rose-ról és az átokról.
- Erről az átokról én is hallottam, de azt hittem, hogy csak babona! Jézusom! - akadok ki kb. fél óra olvasás után. Habár gyorsan olvasok, így is majdnem egy óráig tart, amíg végigfutom a naplókat. Az átok megtörése, Elijah és Klaus, Katherine menekülése és az Eredetiek.
- Soha nem hallottam erről a családról. Kik ezek és mit akarnak? - teszek fel ismét egy kérdést, de Stef csak int, hogy olvassam tovább. Egyre idegesebben olvasom a napló teleírt lapjait és akadok ki fokozatosan. Majd mikor a "Ripper"-es részhez érek, becsukom a naplót.
- Tehát megint? Megint vérengző lettél? Ez a szemét Klaus miatt? Hogy képesek megbabonázni a vámpírokat? Jaj, Stefan! - állok fel és gyors mozdulattal megölelem a fiút. Felnézek a szemébe és a sajátomba szánalom és aggodalom csillan.
- Így már mindent értek. De most már jobban vagy, nemde? - nézek a szemébe és őszinte választ várok. Tudom, hogy Stefan bízik bennem és nekem egyszerűen nem tud hazudni. Nem akarom elveszíteni a barátomat.

//Lexi szereti Stefant. I love you //

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptySzer. Május 16, 2012 2:17 pm


Stefan szobája Stefan-and-lexi-the-vampire-diaries-9072726-288-162
To; Lexi

Rég láttam már Lexit, úgyhogy végignézek rajta. Nem változott sokat, bár nyilván ő sem unatkozott az idő alatt, míg távol volt. Én sem unatkoztam, és most sem fogok; folytatom a harcom Niklaus és hibridjei ellen. Nem lesz könnyű, de elég szívós vagyok ahhoz, hogy most adjam fel. Túl sok mindenen mentem már keresztül. És ha e harc közben elveszítem Elenát, akkor legyen. Pedig azért harcolok, hogy vele élhessek nyugodt életet. És most a harc is választ szét minket. Szóval... eléggé furcsa helyzet ez. Lex felnevet, persze már megszoktam tőle. Most, hogy újra látom és hallom, egyre inkább érzem azt, hogy hiányzott. És segíthet is Klaus ellen majd.
- Te is kezdhetnél valamit az életeddel most már... Mit csináltál eddig? Hol voltál? - Kérdezem, visszavágva. Kezd érdekelni, hogy hol volt, mert gondolom ha nekem is ilyen történetté alakult az életem, neki se lehetett valami irtó unalmas. Aztán Damonre terelődik a szó. Remélem, nem a Grillben iszogat, mert akkor tőlem is kap egy karót. Itt lenne az ideje most már tényleg Elenát figyelnie, legutóbbi találkozásunk sem éppen biztonságos helyen volt. Ha már úgy sincsen jobb dolga, tegye hasznosság magát. Nincs nehéz dolga, nem neki kell kinyírnia Klaust.
- Szuper... a nevemben is építs bele plusz egy karót. Hadd edződjön csak. - Kacsintok rá, apróbb mosollyal. Damon meg is érdemli, mostanában mást sem csinál, csak iszik, csajozik. Nem tudja megunni. Kár, mert ha ennyi energiája van, tudnék rábízni még feladatot. Aztán Lexi enyhébb megrökönyödését látom, de nem csodálkozom. Mikor utoljára találkoztunk, akkor még javában Elenával voltam.
- Tudod, elég sok minden történt, mióta Damon leszúrt. Elenával... már nem úgy állunk, ahogy akkor. És most jobb, ha Damon vigyáz rá. - Mondom, minden érzelem nélkül. Az érzelmeket már régen sikerült kizárnom magamból, és ebben mutatkozik meg az elszántságom és erőm Niklaus ellen. Mostanában többet gondoltam Klaus megölésére, és tervek készítésére, mint arra, akiért csinálom mindezt, Elenára. Kezdek ismét a gyilkos lenni, de ha ez segít az ősi hibrid legyőzésében, akkor megéri. Akkor már bármi megéri.
- Őszintén szólva, nem. Egyáltalán eszembe sem jutottál. Viszont választ fogsz kapni rá, hogy miért. - Mondom sunyi mosollyal. Sajnos Lexi még nem tud az ősökről, Niklausról, szóval ideje mindent elmesélni neki. Miközben velük kellett foglalkoznom, nem voltam önmagam, így persze Lex sem jutott eszembe. Persze minden benne van a naplóimban, Az ősvámpíros kérdésére nem is válaszolok, csak némán keresem a megfelelő naplókat. Egyben nyilván nincs benne mindaz, amin keresztül mentem. Egy van, és amit most írok. Miután megtalálom azt, amelyiket kerestem, konkrétan az éppen aktuális előtti lévőt, Lexi pont rákérdez, hogy mi történik a városban. Erre odadobom neki a naplót, majd elindulok a másikat, az aktuálisat is begyűjteni.
- Kezd el olvasni! Benne van minden. Annyi új dolgot fogsz most fél óra alatt megtudni, amennyit egész életedben. - Mondom, és remélem ez kíváncsivá teszi. Közben a másikat is előkerítem, és odaadom neki. Leülök vele szembe, miközben olvas, és ha kérdése van, válaszolok. A naplóból most mindent megtud.
Onnantól kezdve adtam oda neki, miután Damon leszúrta. Benne van minden az ősökről, a hibridekről, a vérfarkasokról és a hasonmásokról. Mint egy kis lexikon. Viszont ebbe a történet is benne van. Hogy Damont megmentsem, elutaztam Klausszal, ahol kiderült minden a hibridekről. Közben megismertem a múltamat, a kitörölt részeket is. Minden benne van, és Lexi most elolvashatja. Hogy hogyan küzdöttünk Mikael ellen, és hogy utána Klaus elengedett. Hogy most a kapcsolatom Elenával alaposan meggyengült, és hogy azt érzem, hogy ismét Ripper leszek, ha vér kerül ajkaimhoz. Márpedig a vér csábítása akkora, hogy lassan már nem tudok neki ellenállni, ugyanis eddig állatvéren éltem. Le van írva, hogy minden erőmmel Klaus ellen vagyok, és az életcélom, hogy halottan lássam. Akár az életem árán is.

// Jó lett ám a reagod nagyon, ne aggódj! Igazából a naplóból mindent megtud Lexi, ami Stefannal történt, ergó vehetjük úgy, hogy mindent megtud. //
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptySzomb. Május 12, 2012 8:54 pm

Stefan


Furcsa érzés, hogy Stefan nem igazán úgy fogadott, ahogy (el)vártam. Kicsit mogorva volt, de úgy tűnik, hogy most már kicsit jobb kedve van, hogy megérkeztem. Kicsit szánalmasnak tartom, hogy egyből Damonnel kevert össze, hiszen a bátyjának tutira nincs ekkora fantáziája, hogy az ablakon keresztül lepje meg az öccsét. Nekem van. Mindig is volt. Úgyhogy elhiszem, hogy kicsit meglepődött a srác, de hát ez van. Szeretem meglepni az embereket. És ez általában sikerül is, így elkönyvelem magamban a sikert, mikor meglátom Stefan arcán az aprócska mosolyt. Persze, nem olyan nagy, mint ahogy elvártam volna, de ez is megteszi. Mikor STefan kijelenti, hogy örül, de dolga van, gonoszan felnevetek.
- A naplóírás? Irtó fontos lehet, hogy papírra vesd életed fontosabb élményeit! - jegyzem meg gonoszul vigyorogva, ezzel jelezve Stefannak, hogy láttam, hogy a naplóját írta. Kicsit fel is vonom a szemöldökömet, ahogy elvigyorodom. Egy whiskyvel kínálva próbálja elterelni a figyelmemet, míg én egy kellemes kis párbeszédbe kezdek magammal. Stefan ezt ismét egy aprócska mosollyal köszöni meg, amire én is elvigyorodom.
- Apropó, persze, hogy nem haltam meg. De hogy Damont felkarózom egy fára, abban biztos lehetsz. Több hónapig éledeztem, de most már jól vagyok! - tárom szét a kezemet nevetve, hogy lássa Stefan: tényleg nincs semmi bajom itt vagyok és élek, virulok, ragyogok. Na jó, annyira nem élek, de pontosan eléggé ahhoz, hogy élvezzem továbbra az életemet. Mikor Elenára kerül a szó, Stefan igen ridegen és hidegen válaszol, hogy Elenára Damon vigyáz.
- Hogy micsoda? De Damonre bíztad Elenát? Teljesen elment az eszed? - fakadok ki és mérges szemmel nézek a fiúra. Mi a franc történt vele? Tényleg eléggé el lehetett szállva, hogyha képes volt ilyesmire.
- Amúgy meg örülök, hogy ennyire örülsz nekem. Eszedbe jutottam egyáltalán néha-néha? Vagy totálisan leszartad, hogy az idióta bátyád megölt? - csattanok fel. Nem szeretem ezt a rideg Stefant. Márpedig láttam ilyennek. Amikor semmilyen érzés nem volt benne, csak egy valami vezérelte: a vér. A következő kérdésénél azonban kicsit lehiggadva kérdezek rá:
- Egy mit? Ősvámpírt? - lepődök meg, mert erről még én sem hallottam. Pedig már elég sok ideje élek a Földön.
-Mi történt itt néhány hónap alatt? - vallatom Stefant, látványosan leülök az ágyára és várakozva figyelek a szavaira.

//Megj.: Bocsi, hogy ilyen későn jött a reag. Más. Mivel Lexi halott volt, abszolút nem tud semmit az eredetiekről és társai, szóval írj kérlek egy pm-et, hogy mit is akarsz tudatni Lexivel. Kijátszva kicsit hosszú lenne. Smile //

//Megj. 2.: Az előző hsz-em szebb volt. Sad Very Happy //

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyHétf. Május 07, 2012 2:48 pm

Stefan szobája Stefan-and-lexi-the-vampire-diaries-9072726-288-162
To; Lexi


Egy apró mosoly jelenik meg arcomon, ami már hónapok óta nem volt látható... Lexi ilyen. Kihozza az emberből amit ki kell. Még nem tudom, hogy miért jött, vagy mi a célja, de remélem nem az a terve, hogy engem pátyolgasson. Mióta Klaus "elengedett", igaz, hogy szabad vagyok, viszont nem iszok ember vért, ami nagyon legyengít. Ráadásul akkora a kísértés, hogy félek a végén gyilkolni fogok. De nem merek vért inni, mert akkor ismét elő jöhet a Ripper Stefan, aki az utolsó cseppig kiszívja az áldozatból a vért. Egyszóval, szarul vagyok. A másik pedig, hogy most Klausra kell koncentrálnom. Nem szabad, hogy más kösse le a figyelmem a ,,vadászaton" kívül, és így kitöröltem magamból minden érzelmet. Jobban fogalmazva, elrejtem őket magam elől, hogy az ősökre tudjak koncentrálni.
- Persze, hogy örülök, csak tudod.... dolgom van. - Közben odasétálok a kis asztalhoz, mely teli van a Damontől lopott piával, és öntök magamnak whiskyt. Rápillantok Lexire, hogy kér-e, majd ha kér, neki is öntök, és átadom. Mostanában többet iszom, mint szoktam, de az annak is köszönhető, hogy nagyobbak is a gondjaim. Különben is, ha már az első számú frissítőt nem ihatom (vér), akkor legalább ezt. Pedig egyre erősebb a csábítás a vérre is, és érzem, így a régi, gyilkos Stefan lesz, amiből Lexi mentett meg. Közben végighallgatom, ahogy a hangomat utánozva leszid. Én ezt csak lehajtott fejjel, de ismét apró mosollyal tűröm, majd amint vége a kioktató szövegnek, válaszolok.
- Bocsi, csak nem számítottam rád. Egyébként nem hinném, hogy csak úgy meghalnál, nincs akkora szerencsém. - Szólok poénkodva... kezd megjönni az alkohol hatása. S bármennyire is utálom, hogy most itt van, hiszen így végig vigyázni akar majd rám, meg megváltoztatni, hogy hagyjak fel a bosszúval, azért hiányzott. Lexi volt az, aki a legelején is ki állt mellettem, mikor még a bátyám is utált. Bár vele mindig utáljuk egymást.... nah jó, azért ez sem teljesen igaz, de ezt mondjuk, és ez így van jól.
- Elena azért mond ilyeneket, mert így is van. De mi stimmel az életben? Megvagyok jól, köszönöm szépen, ha csak azért jöttél. - Szólok ridegen, barátomhoz. Idegesít, hogy Elena küldte rám Lexit, viszont tisztázhatta vele volna a körülményeket. Nem vagyok már vérengző vadállat, mint voltam, oké, hogy nem vagyok jól, de ez nem olyan, amit Lex meg tud oldani. A vér utáni kényszert magamnak kell legyőznöm, mert ha nem, Ripper leszek. Klaust meg majd valahogy elintézem, nem akarom belekeverni a barátomat. Iszom még egy pohárral.
- Egyébként Klaust próbálom kinyírni, szóval azért annyira nem vagyok jóban vele... tőlem Elena meg azzal megy a bálba, akivel akar, Damon vigyáz rá... - Teszem hozzá, mert látom Lexin, hogy erre volt kíváncsi. Remélem, nem akar majd megint a ,,helyes" irányba terelni, mert az már tényleg nem hiányzik. A vérrel így is eleget szenvedek. Nem merek lemenni a pincébe, mert csak megérezném a vér szagát, és ismét szörny lennék. Viszont mivel Lexiben megbízom, így most én kérdezek.
- Nah és, nem tudod véletlenül, hogy hogyan lehetne egy ősi vámpírt megölni? Mert nekem vannak ötleteim... legalábbis egy, meg Esther-nek is biztos vannak tippjei. - Kérdezek rá, mert ez viszont engem érdekel, de nagyon. Hátha hallott valamit, ami segíthet. Nem tudom, merre járt, mit csinált, majd rá kérdezek, mert érdekel, de előbb a legfontosabbat. Mert imádnám, ha elő tudna rukkolni valamivel. És ha nem is, akár segíthet is Nik üldözésében.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája EmptyVas. Május 06, 2012 12:01 pm

Stefan

Ahogy egy lendületes ugrással bejutok a szobába, egyből Stefant keresem. Nem is tudom, hogy mit gondoltam volna, hogyha nincs itt. Megvárom? Ugyan. Talán kutakodok a cuccai között? Nos, az már jobban tetszett volna, de "sajnos" a srác itt van a szobában. És ír. Valószínű, hogy a naplóját, ennyire már ismerem. Stefan egyből Damon-re tippel, amit személyes sértésnek veszek, így felhorkantok.
- Ejnye már. Szerinted csak Damon olyan pofátlan, hogy az ablakon át közlekedik? Kössz szépen... - játszom a sértődöttet, majd széles vigyor jelenik meg az arcomon, ahogy a fiú szemébe nézek.
- Meglepetés! Habár most nincs születésnapod, azért remélem, hogy örülsz nekem. - vigyorgok, de mikor Stefan csak annyit kérdez, hogy honnan tudtam, hogy itt vagyok, a vigyor lehervad az arcomról és komoly tekintettel nézek a szemébe.
- "Lexi! Nahát, micsoda meglepetés. De jó, hogy itt vagy, örülök neked. Mi történt, azt hittem meghaltál!" - utánozom Stefan hanghordozását majd mosolyogva válaszolok "magamnak".
- Nahát, Stefan. Én is örülök neked. Gyere ülj csak le, elmesélem... Na jó. Valami ilyesféle fogadtatásra vártam, de látom, ez most elmarad. - mondom kissé haragosan, de inkább hasonlítok egy durcis kislányhoz, mint egy dühös vámpírhoz. No persze én nem sűrűn hasonlítok egy vámpírhoz, azt meg kell hagyni. A fiú ágyához sétálok és egy lendületes ugrással máris levetem magam, a háttámlának nekidőlve figyelem Stefant.
- Elena mondta, hogy valami nem stimmel veled. Tudod, most rendeztek az Eredeti vámpírok egy bált. Aporpó, hallom Kalus-szal - aki mellesleg Elenával ment a bálba - nagyon jó barátok lettetek. - kezdek el csevegni lazán, bár nem kérdéses, hogy ki akarom húzni Stefanból, hogy mi történt és látni akarom, hogy valóban megváltozott-e, hogy valóban nem érez. Kicsit oldalra döntöm a fejemet és kíváncsian pislogok a fiúra, várom a reakcióját. Nem tudom, hogy mit fogok tenni, hogyha megkapom. Nem tudom, hogy mit fogok tenni, hogyha kiderül, hogy a srác tényleg nagyon maga alatt van. Fogalmam sincs. De Elena megkért rá és meg kell próbálnom valamit tenni Stefannal. Hiszen kétszer már sikerült észhez térítenem, talán harmadszor is menni fog. Már ha hagyja magát. Márpedig nagyon örülnék, hogyha visszakapnám a legjobb barátomat és nem Damonnel kéne puszipajtást játszani. Apropó Damon. Amint végeztem Stefannal, megnézem, hogy ő itthon van-e, ha pedig nincs, akkor szépen megvárom. Egy csinos karóval. Persze, nem fogom megölni. Annyira mégsem vagyok gonosz, habár be kell vallanom, hogy eléggé dühös vagyok rá. És idősebb is vagyok nála. Kellemetlen... De visszatérve Stefanra várom a reakcióját, és kíváncsi vagyok, hogy mit szól arra hogy egykor imádott nője Elena, most az ősellenségével ment a bálba...

Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája Stefan szobája Empty

Vissza az elejére Go down

Stefan szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Stefan & Elena → Turn on your humanity, Stefan.
» Stefan fürdőszobája
» STEFAN SALVATORE • • THIS IS NOT MY WAY
» Stefan's diary - Wall of Death
» Will szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Salvatore Panzió-