world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Nappali és társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyVas. Szept. 20, 2015 11:07 am




enzo & jeremy & rosie

either we die, or we survive

Képes vagyok-e ártatlanokat megölni? A válaszom erre: sajnos igen. Megtudnám húzni a ravaszt, anélkül, hogy beleremegnék. Külsőleg nagy valószínűséggel nem vennének észre rajtam semmit se, mivel olyan régóta játszok már szerepeket, hogy megtanultam elrejteni azokat. De ettől nem válok egy kőszívű undok emberré, mert igen is vannak érzelmeim, csak a túlélés kedvéért meg kell játszanom magamat. Van az a mondás... ne ítélj meg egy könyvet a borítója alapján. Nos, ez tökéletesen illett rám. Senki se tudja, hogy valójában mi zajlik a fejemben, a gondolataimban. Mikor egy természetfelettivel végzek, napokig kísért az illető arca esténként, miután lehunyom szemeimet. Egyszer egy bevetésen történt egy hatalmas baleset, ahol egy ártatlan kislány életét kellett kioltanom. Nem rezzentem meg, de lelkileg darabokra törtem. Nem tehettem mást, nem hagyhattam, hogy vámpírrá váljon, meg kellett őt ölnöm. Igazából akkor váltam ilyen rideggé és ellenségessé. Azóta már könnyebben megy az ölés és ezért nem fogok habozni a ravasz meghúzásával, ha arra kerülne sor.
- Pár percre van innen a temető, adjatok egy öt percet és utána önként és dalolva megyek veletek a rendőrörsre - a végsőkig próbálkoztam. Újabb és újabb lehetőségeket adtam nekik, hogy meggondolják magukat. Az a röhejes, hogy egy átkozott toll többet ér nekik egy emberi életnél! Mondjuk a vámpírt még megértem, de a vadásznak elvileg a halandókat kellene megmentenie. De lehet, hogy ez nála csupán hobbi, és magasról tesz rájuk. - Egy ártatlan ember életéről van szó - véstem a pillantásomat a Gilbert fiú szemeibe, hátha az érzelmeire tudok hatni. Persze a fegyvert még mindig nem tettem le, mert nem bíztam meg bennük. Lehet, hogy a másik, ha jól értettem Enzo, megmentette az életemet, de az mit sem ér, ha a nővérem nélkül kell élnem.
Tekintetem köztük cikázott, majd hirtelen felgyorsultak az események. Jeremy, a fiatalabb rám támadt, ami teljesen váratlanul ért engem. Kizökkentett egy pillanatra, és ahelyett, hogy átgondoltam volna a lépésemet, elhamarkodtam az egészet. A fegyvert elsütöttem, de már nem láttam, hogy hová lőttem, vagy kit találtam el, mert a következő másodpercben már a földön találtam magam. Ma már nem tudom hányadjára.
- Én próbáltam kedves lenni - hátráltam, de még mindig a földön voltam. - Nem akartam ezt tenni, de nem hagytatok más lehetőséget - suttogtam ridegen, majd felkeltem a helyemről. Fogalmam sincs, hogy hová esett a fegyverem, de a csizmám szárában még volt egy kés, a többi felszerelésem a kocsimban volt, de nem tudtam elszakadni tőlük a hülye varázslat miatt, így az kilőve. Úgy látszik a fantáziámra kell bíznom magamat, mert vagy ők vagy én. Valamelyikünk meg fog halni, és őszintén szólva én még szeretnék egy pár évtizedig élni.
- || - || -

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzomb. Szept. 05, 2015 8:09 pm

Jeremy  & Rosalie & Enzo  



Maga ez a láthatatlan kötelék az ami a legkisebb értékben érdekel most. Jó, természetesen nem mondanám, hogy oda meg vissza vagyok az ötletért, hogy össze legyek kötve Enzo-val és ezzel a lassan hisztéria rohamot kapott lánnyal.
-Elhiszem, szerintem napokig meg lesz a nyomozgatás és még utána is sokáig szenzáció lesz, remek. - Nem rejtem véka alá, hogy roppant dühít az egész. Szerintem kibaszottul nem lett volna szükséges a házamat a levegőbe röpíteni. Ha elakartak volna intézni minket elég lett volna valami egyszerűbbel előállni, na nem mintha annak jobban örültem volna, na, de mégis, az egész házat??
-Rosalie, Enzo csak segíteni próbál..vagy valami olyasmi azt hiszem. - Szólok a lánynak, hogy a düh kitörése nem éppen helyénvaló most mikor elég nagy kalamajkában vagyunk így is. Megértem, hogy ki van akadva, tényleg, valószínűleg ebben a helyzetben Én is így tennék, de nem eshet össze, minél hamarabb a végére járunk, annál hamarabb indulhat a nővére keresésére. Elindulok az autóért mikor meghallom a fegyver kakasának halk, összetéveszthetetlen hangját és meg is fordulok. Enzo feltartott kezei egy másodpercig igen viccesen néz ki és egy olyan "kinevet a végén?" érzés fog el, de utána rögtön cselekszem.
-Rosalie, nyugodj le és tedd le a fegyvert, ez nem megoldás, honnan tudod, hogy a varázslat a halálunkkal véget fog érni? Szerintem erre számítanak. - Enzo tehetetlensége más esetben nevetésre késztetne, de most véve a jelzést tennem kell valamit, de mit?
Csak Enzo-ra nézek egy olyan "oké haver, de mégis mi a francot csináljak?" nézéssel és még a szemöldökömet is felhúzom. Nem képes egyszerre mindkettőnket lelőni, de hogy az egyikünket lefogja az biztos. Erősen elgondolkodtató, hogy megéri-e nekem az életemet kockáztatni egy vámpírért, ohh, de piszok nagy dilemma. Lassan közelebb lépek, kezeimet magam előtt tartom. Majd amikor elég közel érek előre rugaszkodom és magammal sodrom a lányt, remélve, hogy nem röpít belém valami csinos kis golyót. És persze remélve, hogy Enzo kapja magát és elveszi a fegyvert vagy valami.
-Enzo az Istenért!! - Szerintem a számba ment egy tölgylevél és néhány földdarab.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzomb. Aug. 29, 2015 1:53 pm




Rosalie  && Jeremy && Lorenzo

GUN? NOT FUNNY...



A robbanást megúsztuk és ha nem is szerencsésen, de mindhárman kijutottunk a házból. Igen, hárman. A két testvér bent maradt, de már a robbanás előtt meghaltak. Nem engedhetek meg magamnak holmi érzelgősséget, így elhatározom, hogy majd este a vacsora közben gondolok rájuk egy picit. Illetve csak Tate-re. A húga egy kiállhatatlan picsa volt, és nem engedte magát megdugni. Ő nem érdekel.
Kirohanunk a házból, ami hangosan robban mögöttünk, majd szép lassan minden elcsendesül. Körbenézek, felmérem a helyzetet és Jeremyhez fordulok, a házról érdeklődve.
- Haver, a Gilbert ház eltűnése, felrobbantása elég nagy port fog kavarni ebben a kis városban, hidd el nekem. - húzom el a számat és magyarázom meg egy kicsit pontsabban, hogy mire is gondoltam. Látom, hogy a srác eléggé dühös, amit persze totál meg is értek. Nem mindennap robbantják fel holmi boszik az ember házát. Nem is értem miért foglalkozok ennyire a Gilbert kölyökkel és a házzal, mégis aggódok egy parányit, hogy mi lesz majd, ha kijönnek a rendőrök, a tűzoltók és a bámészkodók. Mi előbb el kellene innen húznunk... A rendőrökről eszembe jut a seriff, és fel is dobom az ötletet, hogy őt kellene megkeresnünk, mire a Gilbert fiú is helyeslően bólint. Miközben mi megpróbáljuk kihozni a legjobbat ebből a szar helyzetből és igyekszünk valami megoldást találni, Rosalie hisztérikus sokkot kap és elkezd visítozni. Hamar rájövünk, hogy mi is a problémája és mitől is ijedt meg ennyire, de nem hagyhatjuk, hogy most elmenjen egyedül. A helyzet az, hogy úgy tűnik más nem is hagyja, így a lány egyszerűen visszapattan hozzánk. Jeremy apró, humoros megjegyzésére rápillantok egy egy másodpercre az én ajkam is felfelé görbül.
- Kössz kölyök! - csak ennyit reagálok, majd mikor a Gilbert srác megindul az autó felé, Rosalie felé fordulok.
- Elhiszem, hogy fontos a nővéred élete, de minél előbb elintézzük a boszorkányokat, annál hamarabb járhatunk külön utakon. - szólalok meg halk, lágy hangon, mintha hipnotizálnám őt, habár tudom, hogy vélhetőleg semmi hatással nincs rá az erőm. Ekkor kerül elő a fegyver, mire feltartott kezekkel hátrálok pár lépést.
- Hohó kisasszony, kicsit hátrébb az agyarakkal, ha kérhetem. Jeremy... - nézek a fiúra kérdőn és szinte unottan, és biccentek a csaj felé. Afféle "Intézd már el kérlek."


~400 || Srácok, ne haragudjatok a késésért!! *-* ||

Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzer. Aug. 12, 2015 4:33 pm




enzo & jeremy & rosie

either we die, or we survive

Pánikba estem. A rohadt életbe én sosem szoktam pánikba esni, mindig képes vagyok kordában tartani az érzelmeimet. De most az egyszer hagytam, hogy eluralkodjanak felettem, és ezt a remegő kezeim is tanúsították. Nem tudtam tisztán gondolkozni, ezért nem próbáltam megint megszakítani ezt a furcsa, láthatatlan köteléket, mely összefogott minket. Nem tudtam mitévő legyek. A kereszt nyilvánvalóan egy fenyegetés volt, amelyről nem tudom, hogy igaz-e vagy sem. Lehet, hogy egyenesen a saját halálomba sétálnék bele, de az is lehet, hogy ezzel Rachelt ölném meg, ha nem megyek el most azonnal a temetőbe. Nem kockáztathatok. A nővérem élete mindennél és mindenkinél fontosabb, ő az én másik felem. Muszáj. Küzdenem. Érte. Még ha ez azzal egyenlő, hogy először ki kell iktatnom őket. Ha meghalnak, már nem lesz több kötelék, mely összeköt minket. Ilyen egyszerű az egész.. De vajon képes vagyok-e ártatlanokat ölni? Hisz nem ártottak senkinek. Mármint a fiatal vadászról ez elmondható, a vámpírról.. gondolom annyira nem. Minek kellett megmentenie az életemet? Így még nehezebb a vívódás. De nem számít, hogy ártatlanok-e vagy sem. Meg akarnakk akadályozni engem a nővérem megmentésében. És ez épp elegendő ok, ahhoz, hogy őket megöljem.
- Nem, nem tudod elhinni, hogy ez milyen érzés, hisz nem a te szerettedet akarják megölni - förmedtem a vámpírra, majd összefontam magam előtt a kezeimet, mert nem akartam, hogy lássák valójában mennyire remegek. Kész ideg voltam.. - Én csakis a temetőbe vagyok hajlandó menni - néztem hol az egyikre, hol a másikra. Miért nem tudják felfogni, hogy egy élet forgott a kockán? Majd utána rendezzük ezt az egész boszorkányos hókuszpókot, most nehogy már egy toll fontosabb legyen egy ártatlan emberi életnél!
Emberfeletti hallásomnak köszönhetően tisztán kivettem mit súgott a fiatal vadász a vámpírnak. Egy egyenes csíkba préseltem ajkaimat, majd hátranyúltam a kézifegyveremért. Bár a könnyebb utat választották volna, én nem akartam ehhez folyamodni, de nem hagytak más lehetőséget.
- Nem kényszeríthettek rá, sajnálom - ráztam meg a fejemet, majd magam elé emeltem a fegyvert. Kibiztosítottam, így csak meg kellett húznom, és már lő is. - Nekem a temetőbe kell mennem, és vagy jöttök velem, vagy... - halkultam el, s megnyaltam az alsó ajkamat. - Gondolom tudjátok mi a második lehetőség - néztem rájuk komolyan, hisz nem vicceltem. Képes vagyok őket megölni, ha arra kerül a sor. Verbénában ázott fatöltény volt a fegyverben, így akár egy jó lövéssel ki tudom iktatni a vámpírt, a vadászt ezzel le tudom gyengíteni, és a csizmámban lévő késsel pedig simán el tudom vágni a torkát. Ha arra kerül a sor... De nagyon reméltem, hogy nem kell erőszakot alkalmaznom.
- || - || -

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzer. Aug. 12, 2015 10:31 am

Jeremy & Rosalie & Enzo



Az első robbanás sem volt kicsi, de a második darabjaira szedte a házunkat, szinte csupán perceken múlt, hogy minket is majdnem darabjainkra tépett és sütött meg. Már értelmetlen megnézni a sérüléseket, mert valószínűleg gyarapodtak, kezd bennem forrni a düh, a boszorkányok olykor túl sokat engednek meg maguknak, ha sem Enzo, sem Rosalie nem tesz semmit hát ezek után én már biztos megölöm azt a fickót csak találjuk meg. Mégis mit érdekel engem az a toll? A házamnak annyi, van két hulla a romok alatt, éppen, hogy épp bőrrel megúsztam ezt az egészet, ezek után nem fogom az életem egy vacak toll miatt kockáztatni, megtalálom a fickót, ha kell egyedül, de az nem lesz számára kellemes élmény.
-Mégis milyen házzal? Látsz Te itt valamilyen házat? - Dühöngök, de ez nem Enzo-ra irányul, egyszerűen csak betett ez az egész boszorkányosdi.
-A hullák remélhetőleg elégnek és a romok miatt nem találják majd meg őket, most másban nem lehet reménykedni, vissza nem tudunk menni, ha csak nem akarunk csatlakozni a testvérpárhoz. - Igen, aggaszt, hogy mi lesz ha megtalálják, de amekkorák most a lángok őrültség lenne kopó kutyát játszani és hulla után kutatgatni valahol, ahol nem rég még a nappali állt.
-Igaz, Forbes általában mindig mindenről tud vagy ha nem is, hát elég hamar kideríti, végül is hozzá fér a rendőrségi aktákhoz is. - Értek egyet Enzo-val. Érdekes, hogyha a helyzet megköveteli akkor képes egy vadász és egy vámpír összeműködni. Bár ez nem lesz hosszú életű szövetség.
Miközben próbálom számba venni mégis mi maradt és hogy hogyan tovább Rosalie szinte hisztérikusan tör ki. Közelebb lépek hozzá és megnézem ugyan mi lehetett nagyobb sokk annál, mint amit az utolsó 5-6 percben átvészelt. A név egyezik, a halálozási dátum mai napra esik, már érthető a kiborulása, de most ezzel nem tudok foglalkozni, egyszerűen van nagyobb gondunk is, ha lehetne, jó volna ha nem kapnánk mi is egy ilyen dátumot a mai napra, valahogy nincs kedvem meghalni még ma, nem érek rá.
Rosalie hirtelen indul el, én pedig csak sóhajtok.
-Nem jó ötlet, ne kezdj magánakciózásba, ennek nem lesz jó vége! - Szólok utána, de feleslegesen hisz nem kell sok már vissza is pattan mintha erőtérbe ütközött volna vagy egy burokba.
-Ez remek! Terveztem, hogy egyszer összekötöm az életem valakivel, de már ne is haragudj Enzo, nem rád gondoltam. - Vigyorgok, bár már ez inkább a magam kárán való vigyor, mert egyszerűen nem tudom mi rossz jöhetne még. Így, hogy össze vagyunk kötve még csak esélyünk sincs menekülésre vagy támadásra, tulajdonképpen ki vagyunk szolgáltatva a boszorkányoknak. A fene essen bele ebbe az egészbe!
-A kocsi a ház mögött parkolt...ha mákunk van akkor nem esett baja max az üvegének lett annyi a robbanás miatt, menjünk, derítsük ki! - Ránézek a lányra aki teljesen ki van borulva, megtudom érteni, ha Elena-ról lenne szó épp ugyanígy lennék, de erre most nincs idő, ha megakarunk szabadulni a boszorkányoktól és egymástól is akkor cselekednünk kell!
-Enzo, ha nem jön akkor hozd! - Mondom még halkan csak úgy hozzá fűzve, nélküle amúgy se tudnánk elindulni

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyKedd Aug. 11, 2015 6:18 pm




Rosalie  && Jeremy && Lorenzo

TOGETHER FOREVER GUYS!



A második robbanást is szerencsésen megúsztuk hál'isten a gyorsaságomnak és a tökéletes hallásomnak. Még időben észrevettem a gázszivárgást, így gyorsan kimenekítettem magunkat a házból. Jeremy-re nem volt már időm, de reméltem, hogy követ minket. A vadász hölgyet húztam magam után, és habár láttam, hogy kicsit biceg, nem voltam valami elnéző vele. Talán emiatt van még életben. A robbanáskor a testemmel védtem őt, és éreztem, ahogy arcát a mellkasomba temeti. Végül a robbanás után hálásan pillantott fel rám. Remélem, hogy ez elegendő lesz ahhoz, hogy távol tartsa tőlem a karóját. Csak egy apró komoly biccentéssel válaszolok neki, végül felállok és a ház felé nézek, végül Jeremy-re.
- Mi lesz a házzal? - nézek a fiúra és látatja a szememben, hogy ugyanazok a gondolatok kavarognak a fejemben, mint az övében: tűzoltók, szomszédok, rendőrök és a hullák.
- El kéne tüntetni a hullákat. Vagy... Nem is tudom. - csóválom meg a fejemet tanácstalanul, miközben szóba kerül az ismeretlen boszorkány neve is.
- Mi nem tudjuk hogy hol van, de Forbes tudhatja. - jut eszembe a seriff. Habár megbabonázni nem tudjuk, vélhetőleg elárulja nekünk ki is ez a csávó, vagy valamelyik rendőrtisztet meg tudom babonázni. Meg is osztom ezeket az infókat a többiekkel, de közben Rosie kiadva visong a földön.
- Mi van? - nézek rá enyhén türelmetlenül és látom meg a kezében a karkötőt és a keresztet. Gyors pillantás a keresztre és konstatálom, hogy a vezetéknév ugyanaz, valamint a halál időpontja a mai dátum. Hát ez pech! Kérdőn nézek Jeremy-re, hogy ő hogyan reagál erre az egészre, de úgy tűnik Rosie nem várja meg a válaszunkat és nem is nagyon kéri ki a véleményünket a dologról. Egyszerűen csak közli, hogy neki fontosabb a nővére, mint holmi random boszi csávó és megindul. Mikor egy bizonyos távolságba ér, furcsa húzást érzek a testemen és látom, hogy a lányt is visszaveti valami.
- Mi a ... - vonom össze a szemöldökömet és lassan a lány felé sétálok. Végül vámpírgyorsasággal indulok az erdő felé, de pár méter után ismét érzem a fájdalmas húzást és visszarándul a testem.
- Össze vagyunk kötve Srácok. - jelentem ki, hogyha eddig nem lenne egyértelmű.
- A francba! - ütök bele egy közeli fába, ami hangosan reccsen, bár nem dől ki.
- Oké. Kislány, elhiszem, hogy totál para vagy a nővéred miatt, de minél előbb megtaláljuk ezt a boszorkány csávót, annál hamarabb mehet mindenki a dolgára, oké? - nézek ellentmondást nem tűrő hangon a csajra, majd Jeremy felé fordulok:
- Hol a kocsid? Irány az örs!


~400 || - ||

Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 11:42 am




enzo & jeremy & rosie

either we die, or we survive

Idegesen szemléltem a helyszínt, nyomok után kutatva, bármi ami előre vezetne minket, de hiába. Az egyre nagyobbodó füsttől már elkezdtem szédülni, és nem egyszer köhögtem el magam. El kellett innen menekülnünk, de ki tudja mekkora veszély ólálkodik oda kint.. A robbanásért felelősök biztosan a házon kívül tartózkodtak. Fogalmam sincs, hogy hol lennénk nagyobb biztonságban. Idebent, vagy odakint. Gondolataimból a vámpír hangja zökkentett ki, és most az először éreztem félelmet. Hangja komoly volt, és látszott rajta, hogy valami probléma van, így kirohantam a házból. Kicsit bicegtem, a robbanáskor biztosan ráeshettem a lábamra, szerencsémre ezt meglátta, és maga után húzva még távolabb jutottunk a háztól. Hátrafordulva megnyugodtam, hogy a vadász is követ minket. Nem szeretném, ha az este folyamán még több haláleset következne be. Mivel még mindig nem magam elé néztem, így szemtanúja lehettem egy nagyobb robbanásnak. Hangosan felsikoltottam, és a következő pillanatban már a levegőben voltam. A földre esve felhorzsoltam a kezemet, és a törmelékektől a vámpír védett meg. Összekuporodtam, és arcomat a mellkasába temettem. A levegőből csak úgy potyogtak a hulladékok, de szerencsére komolyabb kár nem keletkezett.
- Köszönöm - feleltem hálásan a férfinak, aki miatt csak kisebb karcolódások keletkeztek. Sokkal rosszabb állapotban is lehetnék, ha ő nem lett volna itt. - Én meg vagyok - nyomtam fel magam a földről, és valami fényes dolgot pillantottam meg alig pár méterre tőlem. Odabicegtem, és a földről felkaptam nővérem karkötőjét. Ez meg hogy a francba került ide? Ha jól tudom Rachel Richmondban tartózkodott, és nem is avattam őt bele, hogy a városba hívtak. Mellette volt még egy tárgy, és azt is felkaptam. Egy sima mezei fakereszt volt, semmi különleges nem volt benne. Vagyis csak azt hittem. Miután felemeltem, betűk kezdtek kirajzolódni rajta, és nővérem neve alatt a születési dátumunk szerepelt, illetve a... mai napé.
- Mi a franc... - suttogtam magam elé, és a földre rogytam hol a keresztet hol a karkötőt bámulva. Ajkaim elkezdtek remegni, és próbáltam magamat lecsillapítani, de baromira ki voltam akadva. Ha azok a mocskos boszorkányok egy ujjal is hozzá mertek nyúlni akkor esküszöm, még azt is meg fogják bánni, hogy megszülettek. - Én nem megyek veletek - néztem fel a két férfira. - A nővérem... bajban van. Szüksége van rám - felkeltem, s magamhoz szorítottam az ékszert. - Sajnálom, de.. számomra ő fontosabb, mint holmi idegen, akiről azt se tudjuk, hogy hol van - feleltem ridegen, és szó nélkül hátat fordítottam nekik. Ha csak a kereszt lett volna, szöveg nélkül, akkor vagy a templomban, vagy a temetőben kerestem volna Rachelt, de mivel meg volt adva a dátumok, így csakis az utóbbi jöhetett számításba. Csak remélni mertem, hogy nem késtem el.
Pár méternyi távolságot tettem magam és a fiúk közé, de mire léptem volna még egyet, egy láthatatlan erő hátra taszított hozzájuk. Mi van?! - Ez mégis mi volt? - csattantam fel, de nem mertem újra elszakadni tőlük.

- || - || -

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 11:16 am

Jeremy & Rosalie & Lorenzo



Miután megtudom a lánynak sem esett komolyabb baja már tudom a figyelmem teljesen a helyzetre fókuszálni. A robbanás belülről szinte teljesen szétzilálta az egész házat, az ablakokról nem is beszélve, ha csak nem terror támadás ért minket - amit erősen kétlek - akkor boszorkányok voltak és ahogy Rosalie vagy hogy hívják a lányt, valószínűleg meg volt már bűvölve a ház egyes részei. Az én elméletem szerint csapda volt és valahogy működésbe hoztuk. A lényeg azonban, hogy ép bőrrel megúsztuk az egészet, vagyis majdnem, a hírforrások meghaltak, biztos, hogy nem véletlenül. Enzo szinte pillanatok alatt szól, hogy tiszta a levegő, vagyis valamennyivel tisztább, mint itt bent ahol majdnem pirítóssá sültünk.
-Na hát nekem aztán nincs kedvem felrobbanni se most, se semmikor. - Megvárom míg a lány kilép előttem a házból majd futásnak eredek a vámpír és a másik vadász nyomában. Épp, hogy elérjük az erdő szélét mikor a robbanás bekövetkezik. Egy nagyot taszít rajtunk és szerencsétlenségemre nem épp kellemes pózban érkezem le a földre. Sajog a vállam és az eddigi karcolások és vérző sebek mellé társult még pár darab. Frankó!
-Azt hiszem még élek, és ti hogy vagytok? - Dörzsölgetem a tarkóm és próbálom a robbanás által keletkezett zúgást eltüntetni a fülemből és a fejemből is. A ház darabokban van, képzelem mekkora meglepetés lesz azoknak akik a közelben laknak. Percek kérdése lehet míg a tűzoltók megjelennek, na nekem aztán azt nincs kedvem megvárni, nincs időnk magyarázkodni sem mi és hogy történt. A két holttest a házban..épp elég probléma.
-Osztom a tervet. Menjünk és kapjuk el a fickót és legyen vége ennek az őrületnek. - Próbálok visszaemlékezni, hogy a testvérek mondtak-e valami támpontot, hogy merre található ez a Tate.
-Nos, szerintem itt vaktölténnyel lövünk, nem tudjuk hol van a fickó. - A francba! Így, hogy a vadász páros meghalt a sírba szállt amit még tudtak, így a sötétben tapogatózva kell elindulnunk.
-Még mielőtt neki fognánk a lehetetlen küldetésnek, szerintem tűnjünk el innen! - Nem szívesen szeretnék boszorkány rituálét ahol mi vagyunk az áldozatok, momentán elé volt két robbanás is, betelt a naptár.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyHétf. Aug. 03, 2015 8:37 pm




Rosalie  && Jeremy && Lorenzo

BOOM, BOOM, BOOM... CLAP!


A ház igencsak nagyot robban, amitől mindannyian megrémülünk. Fogalmunk sincs, hogy mi történik és az is baromira megdöbbent, hogy Nevan és a testvére holtan terülnek el a földön. Mégis mi a fészkes fene folyik itt?! Nem igazán tudom és akarom felfogni a dolgot, csak meredek a férfi holttestére és igyekszem kivenni a szívverését. De persze ez lehetetlen, hiszen meghalt. Ám két hevesen dobogó szív még ott pihen a szobában, úgyhogy muszáj cselekednünk, lehetőleg gyorsan. Gyors helyzetfelmérés, hogy mindenki megvan-e, él-e és tud-e mozogni. Jeremy csípős megjegyzésére csak megforgatom a szememet, de nem szólok rá semmit. Nem vagy vicces, haver! Pláne ilyen helyzetben nem. Úgy tűnik a fiatal hölgy igencsak eszes példány, hiszen már számít arra, hogy a boszorkányok valamit bütyköltek a házzal.
- Megyek előre! Várjatok! - indulok el vámpírgyorsasággal az ajtóhoz, majd kidugom a fejemet. Mivel nem repül felém semmi tűzgolyó, vagy ilyesmi, és láthatatlan fal sem tart minket odabent, hátrakiáltok.
- Gyertek, tűnjünk el innen! - állok félre az ajtóból. Meghallom a konyhából származó-szivárgó gázt, és ez csak még inkább sietőssé teszi a házból való kijutást.
- Gyorsan, mert fel fogunk robbanni és ropogósra sülünk! - siettetem a többieket, majd ahogy elhagyjuk a házat, elkapom a lány kezét és gyorsabban húzva őt az erdő felé vezetem. Remélem, hogy Jeremy magától is tudja gyorsan szedni a csülkeit. Nem túl messze jutunk a háztól, így a robbanás mindenkit a földre taszít. A tetemmel védem a lányt, átölelve őt behúzom a fejemet és a kezemet a fejünk fölé teszem, védve magunkat a törmelékektől, amik csak úgy záporoznak ránk. Hogyha a robbanás abbamarad, nem esik ránk semmi és már csak a lángok ropogását hallom, lassan felállok.
- Jól vagytok? - nézek a lányra, majd Jer-re is vetek egy pillantást. Néhány karcolás, és égési seb, de engem nem zavar, hamar gyógyulok. Haha. Felállok és a többiekre nézek.
- Na jó. Keressük meg ezt a Tate fazont és szedjük ki belőle a dolgot. Tudjátok, hogy hol találjuk meg? - nézek először Jeremy-re, majd a lányra. Nagyon mennék már innen a lángok közeléből, és amúgy is: tökéletes célpont vagyunk most bárkinek itt az utcán.


~400 || - || Na, merre?

Vissza az elejére Go down



Storyteller
welcome to my world
Storyteller

► Residence :
Mindenhol.
► Age :
381
► Total posts :
17

STORYTELLER ✎


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyHétf. Aug. 03, 2015 1:51 pm




Rosalie  && Jeremy && Lorenzo

HEADS DOWN! THEY ARE GOING TO KILL US

Nincs idő a tétlenkedésre, és a találgatásokra, ugyanis a robbanás következtében a házban található gyúlékony anyagok lángra kaptak, és miközben beszélgettek, a tűz egyre terjed. Enzo vámpír létének köszönhetően, éles hallásával hallhatja a sziszegő hangot, ami a gáz szivárgását jelzi, így ráébredtek, ideje elhagyni a házat, ha nem akartok ropogósra sülni.
Amint kiértek, pár lépést sem tesztek az erdő felé, mikor a ház felrobban, és az ereje taszít rajtatok. Rosalie egy ismerős karperecet pillanthat meg a földön az orra előtt, és mellette egy keresztet, amit ha kézbe vesz, a nővére nevét pillantja meg: Rachel Matthews, Élt.:1988. 03.28-2015. 07.04. Ez egy feladvány része, ami az erdő felé vezet, ugyanakkor figyelmeztetés is az eljövendőre.
A fiúk viszont jobbnak látják, ha azt a bizonyos Tate Hopkins nevezető férfit keresik meg, aki remeteként él az erdőben, míg Rosalie a nővére után menne. Amint külön válnátok, ráébredtek, hogy nem tudtok, ugyanis valamilyen láthatatlan erő köt össze titeket, ami megerősít benneteket, hogy a boszorkányok készülnek valamire. Merre indultok? Ideje dönteni, mielőtt még túl késő lenne.


SZÓSZÁM || ZENE || MEGJEGYZÉS

Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyPént. Júl. 31, 2015 7:59 pm




enzo & jeremy & rosie

either we die, or we survive

Miközben próbáltam valami nyom után kutatni, elhaladtam egy félig betört tükör mellett. Nem vagyok az a tipikus plázacica, aki minden egyes tükör mellett megvizsgálja a haját, a sminkjét, de most hirtelen, ahogy odapillantottam valami szokatlant fedeztem fel az arcomon. Közelebb sétálva szembesültem azzal, hogy vérfoltok ékesítették fehér bőrömet. Igazából nem is akadnék ki ezen, mert tudom, hogy úgyis begyógyul a sebem, csakhogy nem érte bántódás az arcomat. A vér, ami az arcomra ragadt... nem az enyém volt. Gyorsan a pulcsim ujjával letöröltem a nedűt, és próbáltam nem kiakadni. Szívem dobogása igaz jelezte hangulatváltásomat, de mély levegővételekkel próbáltam ismét rendbe hozni. Nem időztem sokat el, mivel muszáj volt megtalálni a másik vadászt. Nem ragadhattam egyedül egy vámpírral, akit nyilvánvalóan nem kedveltem, mert hát.. vámpír.
- Láttál valakit kiakadni? Nem hiszem - válaszoltam kicsit flegmán a vámpírnak, majd megjelent a szobában a fiatal férfi. Hala az égnek. Enzo.. Ez volt a neve, mármint a vérszívónak. Nem akartam gonoszkodni vele, de nem mindennapos, amikor egy vámpírnak és két vadásznak együtt kell dolgoznia, azon, hogy túléljék az egészet. Odaléptem hozzájuk, és a másik - nagyon rossz a névmemóriám - hozzám fordulva az állapotomról érdeklődött.
- Csak pár karcolás, volt már rosszabb is - vontam meg a vállamat. Természetesen, semelyiküket sem avattam bele abba, hogy mi is voltam valójában. Igazából nem volt nevünk.. a laboratóriumba is csak "szupervadászoknak" hívnak minket, de az olyan fura. Ha nekem mondanának ilyesmit, biztosan arcon nevetném az illetőt.
- De ne húzzuk tovább az időt, ráérünk később bájcsevegni - vettem a kezembe az irányítást, majd hol Enzo és hol a fiatal vadász tekintetét kerestem. - Először is jussunk ki, de óvatosan! Ha tényleg boszorkányokkal van dolgunk, lehet, hogy valamit műveltek az ajtóval vagy az ablakokkal. Ez a robbanás sem lehetett a véletlen műve.. - fontam össze a kezeimet a mellkasom alatt, s egyik lábamról a másikra helyeztem át az egyensúlyomat. Nem láttam még boszorkányt "varázsolni", de biztos voltam benne, hogy a robbantás csak a kezdet volt.
- || - || -

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyPént. Júl. 31, 2015 5:57 pm

Jeremy, Rosalie, Lorenzo



N em minden nap keresik meg az embert azzal, hogy valami fontosat kell mutatniuk, olyat, ami titkos, fontos és valamelyest kötődik ahhoz az élethez amit már pár éve aktívan űzök. Arra számítottam, hogy köze lesz a vámpírokhoz hiszen a testvérpár vadászként mutatkozott be, és ebből erre következtettem, mint kiderült részben tévedtem, vámpírnak ugyan közvetlenül nem volt köze a dologhoz, de úgy ahogy engem, úgy Lorenzot is megkeresték. Olyan lelkesedéssel engedtem be a házunkba, mintha a fogamat húzták volna. Egy másik vadász is hamarosan megérkezett így a társaság már teljes volt, hol egyikükre, hol másikukra néztem, próbáltam összerakni a kirakós darabkáit, hogy vajon miért pont mi hárman vagyunk azok akikre szükség van most. Végül nem jutottam semmire és abbahagytam az elméletek szövögetését.
A testvérpár magyarázkodás helyett egy videófelvételt indított el. Nem volt csupán csak pár perces, de a végén se érettem jobban ehhez mi közünk lenne. Lorenzo nem éppen egy magától segíteni vágyó szent, én és a lány, Rosalie sem boszorkányok után szoktunk hajtóvadászatot indítani, tudtommal legalább is.
-Igaza van, ha tudjuk ki az, akinél utoljára látták a tollat miért nem kapjuk el és szorongatjuk meg egy kicsit? - Ez számomra sem volt érthető. És persze nem ez az egyetlen az egészben ami számomra furcsa. Még mielőtt akár újabb kérdést tehetnénk fel vagy megpróbálhatnánk bármit is tenni egy nagyobb robbanás rázza meg a házat és a vakolat úgy zúdul lefelé, mintha esőcsepp volna. Az ablaküvegek szilánkosra törtek és az arcomat apró csíkokban szabdalták fel, a karomat már jóval erősebb vágások ékesítik mert azzal próbáltam a szemem védeni. A robbanáskor az előtérbe siettem most pedig igyekszem visszatérni a nappaliba és megnézni a többieket.
-Itt vagyok, itt vagyok! - Támolygok be a két talpon levő személyhez. A vadász lány és Enzo akik többnyire egyben vannak, a testvérpár azonban mozdulatlanul fekszik a földön. Abból, hogy senki nem siet a segítségükre már tudom, hogy halottak...
-Ne aggódj Enzo, nem terveztünk fejvesztve rohangálni. - Dünnyögöm a fejemet vizsgálgatva, nem esett nagyobb bajom pár karcoláson kívül. A ház állapota siralmas, de a legkisebb bajom is nagyobb ennél.
-Te jól vagy? Nem sérültél meg nagyon? - Fordulok a lányhoz, az egyetlen személyhez aki a nappaliban maradt és még életben van.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyHétf. Júl. 27, 2015 5:22 pm




Rosalie  && Jeremy && Lorenzo

HELLO... DEATH?

Két jó barátom Nevan és Clara érkeztek a városba. Fogalmam sincs, hogy hogyan keveredtek ide, de igazából nagyon megörültem nekik. Nevan-nal össze is ültünk egy jó kis piálgatásra. Aztán elmondták, hogy mivel foglalkoznak. Kicsit ledöbbentem, mert fogalmam sem volt róla, hogy ők egy vadász-páros. Ők viszont tudták, hogy mi vagyok, ám azt is, hogy feleslegesen soha nem ölök és kordában tudom tartani a vérszomjamat. A szökésem után kavarodott össze a sorsunk, és azóta is jó viszonyt ápolok Nevan-nal. Claraval nem. Ő egy idegesítő, bosszantó kis szuka, de hát el kell viselnem, mert a bátyja jó fej. Minden esetre nem csodálkozom, hogy összeismerkedtek az ifjú Gilbert-tel, hiszen ő is elég korrekt módon űzi az ipart és öldösi a vérszívókat kicsiny városunkban. Szerencsére engem még nem talált el a karója és nagyon remélem, hogy Damon szólt néhány jó szót az érdekemben. Minden esetre kicsit frusztráltan éreztem magam, mikor beléptem a Gilbert házba és szembe találtam magam 4 vadásszal. Kellemetlen... A fiatalabb nőt nem ismerem még, úgyhogy kicsit elhúzott szájjal biccentek neki és igyekszem nem kihúzni a gyufát. Remélem, hogy nem kap elő egyből egy karót és vág szíven, mert az nem esne túl jól. Kiélesítem az érzékeimet és a reflexeimet, hogyha esetleg támadna, le tudjam szerelni őt. Semmi kedvem nem volt ide jönni.
Azonban az érdekes felvétel megmozgatta a fantáziámat, amit Nevan két sör között mesélt el, úgyhogy itt vagyok. És meredten bámulom a képernyőt, ahol az őrbe áll egy toll. Természetesen láttam már boszorkányságot, Bonnie elég sok mindent mutatott már, így nem lepődök meg ezeken a dolgokon. Egyszerűen csak a testvérpárhoz fordulok:
- Ha ennyire biztos infótok van, miért nem keressük meg a faszit és szedjük ki belőle a dolgot? - vonom fel kérdőn a szemöldökömet és olyan flegmán nézek rájuk, mint egy idiótára. Valóban logikus lenne a következtetés, hogyha tudjuk kinél volt a toll és azt is tudjuk, hogy boszorkány, akkor vonjuk kérdőre, nemde? A választ várva pislogok a testvérpárra, majd hirtelen egy hatalmas robbanás szeli át a házat, és mindenki a földre kerül, köztük én is. Kiélesedett érzékeimmel egyből talpra pattanok és körbenézek, majd a többieket vizsgálom meg. És hallom.. Vagyis nem hallom a két szívverést, csak Rosie-ét és Jeremy-ét. Döbbenten meredek a halott testvérpárra, majd a két vadászra. A nő közli, hogy Clara-ék meghaltak, mire csak megcsóválom a fejem.
- Mi a franc volt ez? Maradjatok nyugton! - szólalok meg határozott hangon, majd vámpír gyorsasággal indulok meg a bejárati ajtó felé, hogy kinézzek: mégis ki akar kinyírni minket?


410 || - || Csigavér, nyugalom

Vissza az elejére Go down



Rosalie Matthews
welcome to my world
Rosalie Matthews

► Residence :
◯ behind your back
► Age :
36
► Total posts :
125

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyHétf. Júl. 27, 2015 8:58 am




enzo & jeremy & rosie

either we die, or we survive

Idegesen pillantottam körbe, megvizsgálva az engem körülvevőket, de csupán kettőt ismertem a négy közül. Igaz, eddig a testvérpárral még nem találkoztam, de tudtam róluk, tisztában voltam velük. Rajtuk kívül volt még egy fiatal vadász is, aki a kora ellenére elég erősnek tűnt. Most az ő házában voltunk, Mystic Fallsban. Normális esetben soha nem egyeztem volna ebbe bele, de Clara nem hagyott nekem más lehetőséget. Azt mondta muszáj eljönnöm, hogy a saját szemeimmel láthassam a felvételt. Alig pár perce érkezett meg mindenki, remélem nem kívánják tovább húzni a dolgokat. Jaj! Majdnem kifelejtettem a negyedik tagunkat; egy vámpír. Fogalmam sincs, hogy lehet még életben egy vadászokkal teli házban, de én már most előre tartok tőle. A vérszívók megbízhatatlanok, vele sem kéne kivételt tenni. Lehet, hogy a többiek nem bántanák, de ha arra kerülne sor, nem félnék bemocskolni a kezemet.
A felvétel elkezdődött, így minden figyelmemet arra összpontosítottam. A kamera egy tollra fókuszált, és majdnem hangos nevetésben törtem ki. Ez volt olyan eget rengetően fontos? Egy toll? De mint mondtam, majdnem nevettem. Majdnem.. Amint a levegőbe emelkedett az előbb említett tárgy, még közelebb hajoltam a képernyő felé. Még sosem láttam ehhez foghatót. Tudok a boszorkányok létezéséről, de engem a vámpírokra képeztek ki. Alig akartam hinni a szemeimnek, és mikor kikapcsolták a TV-t, másodpercekig csak bámultam magam elé. Clara-ra néztem fel és próbáltam megemészteni az előbb látottakat, illetve mindazt, amit most adott a tudatunkra. Az egyik pillanatról a másikra egy hatalmas robbanás töltötte be a házat.
Minden elsötétült körülöttem.
Nem hallottam semmit, sípolt a fülem. Nem volt erőm kinyitni a szememet, úgy éreztem lebegek a nagy semmiben. Végül is a füst kegyetlen szaga rántott vissza a valóságba. Ahogy kinyitottam szemeimet, úgy eszméltem fel rá, hogy a földön voltam. Kisebb vágások ékesítették karomat, melyekkel nem törődtem, úgyis perceken belül be fognak gyógyulni. Egyik előnye a szérumnak, amit belőttek nekem több, mint egy fél éve. Feltápászkodtam, és a földön megpillantottam Clara-t, a testvérével együtt, kinek a nevét nem tudtam. Egyből odarohantam hozzájuk, és a pulzusokat próbáltam kitapogatni. Semmi. Meghaltak.
- Mi a...? - értetlenkedtem, majd ide-oda kapkodtam a fejemet. A ház romokban hevert. A robbanástól a tárgyak a földön hevertek, üvegszilánkok borították be a padlót és néhány helyen apró lángok csaptak fel a plafon felé. El kell menekülnöm. Eszembe jutott a fiatal vadász gyerek, és akaratom ellenére a vámpír is. Az utóbbit egyből megpillantottam, és kikerülve az eldőlt lámpát, odarohantam hozzá. - Meghaltak. Mármint Clara és a testvére - közöltem vele az információkat, anélkül, hogy a szemébe néztem volna. Még mindig a másik férfit kerestem. - A fiatal vadász hol van? Nem hagyhatjuk itt - most az először néztem fel rá, és próbáltam higgadt maradni. Nem akadhatok ki, mert azzal csak magunknak okoznék gondot. Ki fogunk innen jutni.. Remélhetőleg élve.

- || - || -

Vissza az elejére Go down



Storyteller
welcome to my world
Storyteller

► Residence :
Mindenhol.
► Age :
381
► Total posts :
17

STORYTELLER ✎


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzomb. Júl. 25, 2015 2:53 pm




Rosalie  && Jeremy && Lorenzo

HEADS DOWN! THEY ARE GOING TO KILL US

Egy ismeretlen vadász testvérpár érkezett a városba. Ők keresték fel Jeremyt. Lorenzo már régi barátjuk, talán a férfi egyetlen barátai, Rosalie pedig régóta nyomon követett vadóc. Ragaszkodtak hozzá, hogy Jeremy otthonában találkozzanak, ahol aztán azonnal be is kapcsolták a felvételeket. - Most figyeljetek. - int Clara az éles eszű és csípő nyelvű, ellentmondást ritkán tűrő alacsony és vékonynak tűnő lány mire bátyja is a képernyőre vonja a tekinteteteket. Nevan izmos, magas, rideg arcú, legtöbbször húga beszél helyette. A felvételen eddig semmi szokatlan nem észlelhető. A toll a helyén, a biztonsági őr rápillant majd tovább megy. A következő pillanatban viszont a toll a magasba emelkedik és elindul az őr nyomában. Nevan lecsukja a laptopot. Clara ismét megszólal. - Ezek alapján egyértelműen boszorkányokra gondolunk. Arra viszont még nem jöttük rá, hogy mire kellhet nekik a toll és miért pont most. Azt tudjuk, hogy vörös hold lesz aminek hihetetlen ereje van épp azért mert olyan ritka. Ezért több állomást is felállítottunk, kamerák vannak mindenütt a városban. Legutoljára egy Tate Hopkins nevű pasasnál látták a tollat. A férfi boszorkány így csak igazolja a gyanúnkat de többet mi sem tudtunk.... - robbanás zaja rázza meg a lakást. Clara holtan esik össze. Aztán Nevan is. Ideje biztonságba húzódnotok!


SZÓSZÁM || ZENE || MEGJEGYZÉS

Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzomb. Júl. 27, 2013 11:51 pm

Elena és Jeremy

Hát újra itthon vagyok. De nem így képzeltem el a hazatérésem. Nem úgy, hogy Bonnie meghal miatta. Ennek nem így kellett volna történnie. Itthon, vajon milyen lesz újra itt Mystic Fallsban? Szellemként teljesen más volt. Voltam és kész. Senki nem látott és hallott. És persze mindenki azt hiszi meghaltam. Pompás. Majd ezt lesz érdekes megmagyarázni. De előtte is, Elenanak tudnia kell, hogy életben vagyok. Ez a legfontosabb, a többi még várhat. Szívesen elmondanám neki, hogy mi történt Bonnieval, de megesküdtem, hogy hallgatok róla és füllentésképpen az anyukájánál nyaral sztorit fogom előadni. Nem tudom, remélem elég szavahihető leszek. Hát akkor mindent bele. Hajrá Jeremy, mondd meg a nővérednek, hogy élsz és virulsz. Remélhetőleg nem kap szívbajt amikor meglát.
-Szia Elena. Hidd el nem szellemet látsz. Én vagyok az. - Na tessék, látszik összeszedett vagyok. Hablatyolok itt mindenfélét. A lényeget meg kihagyom.
-Bonnie egy varázslattal visszahozott az élők sorába. Hihetetlenül hangzik de igaz. - Ez olyan akár egy rémtörténet. "Hihetetlen, de az ifjú gimnazista srác visszatért a halálból." Fura lesz újra itt élni Elena mellett úgy mintha minden rendben lenne. Pedig nincs így. Bonnie halott és ezen már semmi sem változtat. Nem szeretek hazudni Elenanak, de muszáj lesz.
-Bonnie azt üzeni, hogy az anyukájánál tölti a nyári szünetet. És, hogy nagyon hiányozni fogsz neki. - Lényegében az igazat mondtam. A második fele igaz. Mennyi minden megváltozik most. Elena fősulira megy. Mystic Falls pedig itt marad védelmezők nélkül. Nehéz heteknek és hónapoknak nézünk most elébe. És majd csak akkor lesz igazán nehéz amikor megtudják az igazat Bonnieról. Nem is tudom mit fogok majd mondani nekik. Lényegében még én sem fogtam fel igazán, hogy nincs többé. Kegyetlen a sors. Bonnie nem ezt érdemelte. És Elena meg a többiek sem azt érdemlik, hogy hazudjak nekik a legjobb barátnőjük haláláról. Jaj Jeremy, te mindig a legnehezebb helyzetekbe kerülsz. És általában rosszul vergődsz ki belőlük.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyPént. Május 18, 2012 8:59 pm


To; Faith


- Ne beszélj hülyeségeket. - intettem le már a kezemmel. Egyszer már elmondtam neki, hogy örülök, hogy itt van. Láttam rajta, hogy problémája van, és jól esne a beszélgetés. Egy kedves mosolyra görbült ajkaim széle.
- Tudd, hogy itt vagyok, bármit elmondhatsz, bármikor. - nyugtattam meg, és egy pillanatra a kézfejére raktam a sajátomat, mintha támogatnám. Szerencsére nem rántotta el a kezét, csak meglepte a cselekedésem. Hamar visszahúztam magam mellé a kezemet. Megittam a maradék teámat, alig volt már meleg, s így már el is vesztette az ízét. Egyedül a tömény citromlevet lehet benne érezni, amivel agyon töltöttem. A gondolataim másfele elkalandoztak. Döntenem kéne lassan. Stefan vagy Damon? Damon vagy Stefan? Olyan nehéz, hisz teljesen különböznek egymástól. Stefan ő a legrendesebb vámpír, akit valaha megismertem. Vagyis az volt, mielőtt Klaus tönkretette őt, de ahogy látom most próbál küszködni a Ripper énjével. A szerelme mindig is tiszta lesz, önzetlen. Láttam a szemeiben az égő vágyat, bármennyire is próbálja tagadni. Viszont ott van Damon.. Damon.. beleférkőzött a szívembe, nem tudom kiverni a fejemből bármit is próbálok tenni ez ellen. Teljesen más lett.. Nem tudom, hogy ennek mi a hatása, de most már egyre többször látom őt józanul. És imádok a közelébe lenni. Viszont ha Stefan-t választanám, akkor biztos örök életre kísértene az a tudat, hogy mi lett volna, ha Damon-t választanám. Viszont, ha az idősebbik Salvatore-t választom, akkor fogalmam sincs mi lesz Stefan-nel. Önző vagyok, egy madzagon rángatom mindkettőjüket. Igazából egyikkőjüket sem érdemlem meg, de már annyi mindenkit elvesztettem, hogy nem tudnám kezelni azt a tudatot, ha a két legfontosabb vámpír eltűnne az életemből. Akkor szó szerint begolyóznék, és Jeremy-nek szüksége van rám. Hiába van itt Rick, alig van itthon, és ő még csak egy gyerek, akit meg kell nevelni.
A hangja hallatán tértem vissza a valós életbe, el messze a gondolataimtól, problémáimtól. Felvontam a szemöldökömet, miután elmondta, hogy miket is tud a vámpírokról. Komolyan? Ennyi? Még jó, hogy nem mondta, hogy csillognak.. Látszik, hogy nincs beavatva, csak egy bábu a vérszívók életében. Megráztam a fejemet, és a tekintetemet rá emeltem.
- Hát akkor nagyon sok mindenről le vagy maradva. – vontam meg a vállamat egyszerűen. Majd valamikor beavatom őket a dolgokba. Egy örökké valóságig tartana, ha most belekezdenék. Megvizsgáltam a körmeimet, majd újra kell festenem a kedvenc színemmel; halvány barackkal. Kifújtam a levegőt, legalább az Ősvámpírokról nem kell részletes bemutatót tartanom. Bár így se lesz nehéz.. Lényegében elmondta, hogy miket tudnak csinálni. De a legfontosabb kimaradt. Felcsillantak a szemeim, kiegyenesedtem a helyemen, s tekintetemet az övébe véstem.
- Behívtad már a házadba? Ameddig nincs egy vámpír behívva, nem teheti be a lábát a birtokodba. De ha egyszer is behívod, akkor már bármikor beléphet. Sőt vigyáznod kell arra, hogy ne lépj ki, amikor ott van. Megigéz, és egyből behívod. Nagyon cselesek tudnak lenni. És Kol bátyában, Klaus-ban ne bízz! – artikuláltam az utolsó mondatomat, nyomatékosítva feleletemet. Kol-t még személyesen nem ismerem, de nem ítélkezhetek rajta. Hisz Elijah is teljesen más, mint Klaus. De Rebekah.. na hát ő egy másik tészta. Tartásom lazább lett, hátradőltem a széken, s teljesen együtt éreztem a mellettem ülő lánnyal. Ő is szerelmes egy vámpírba, mint én. Vagyis az én esetemben két vámpír van, de ez már mellékes. Időközben újra felálltam, s öntöttem magamnak egy csésze teát. Már nem zavartattam avval magamat, hogy kiszolgálom őt. Az előbb is elutasította az ajánlatomat. Épp sétáltam vissza hozzá, egy apró kortyot ittam, mikor egy elég fura mondat csapta meg a fülemet. Az ital megakadt a torkomon, és gyors leraktam. Elkezdtem köhécselni, alig kaptam levegőt. Mintha belülről szorított volna a mellkasom. Tekintetem ráadásul üveges lett. Megkapaszkodtam a díványba, s sikeresen lenyugodtam.
- Hogy mi? – kérdeztem kiakadva. Nem akartam őt így lerohanni, de ez eléggé sokkos információ. Hogy lehet terhes? Ráadásul egy vámpírtól? Biztos egy tévedés.. Vagy nem terhes, vagy pedig embertől. Vámpírtól nem lehet. Hisz anno mondta nekem Damon még Georgiában, hogy utódot nem tudnak nemzeni, de szeretnek próbálkozni. Tökéletesen visszatudom idézni azt a napot, ahogy akkor rám emelte a tekintetét, egy csibész mosollyal párosítva. Már akkor is úgy gondoltam, hogy helyes, de akkor még nem fűződtek hozzá komolyabb érzések. A szívemet először akkor dobbantotta meg, mikor a Miss Mystic Falls-i bálon átvette Stefan helyét. Tudta a már begyakorolt táncot, tökéletesek voltunk. A táncba szerintem Mi nyertünk volna, csak a szóbelinél baltáztam el az egészet. De nem is terveztem nyerni, mert nekem nem volt fontos ez az egész macera, inkább csak anyukámért tettem az egészet. Hogy büszke legyen rám.
- De várj, hogy érted, hogy nem tudod ki az apja? – vontam fel kérdőn a szemöldökömet. Talán félrebecsültem Faith-et, és a fél város lakóival már lefeküdt? Persze kívülről ártatlannak tűnik, de ki tudja mi lehet belülről.. Különben is hogy van az a szólás? Ne ítélj meg egy könyvet a borítója alapján..
- Ki jöhet még számításba? – kérdeztem remegő ajkakkal. Bár, nem tudom miért reszketek én is, amikor ő van elég kellemetlen helyzetben. Lehet, hogy olyasvalakit fog mondani, akit nem is ismerek. Bár óhatatlan, hogy ebbe a kis városba ne ismerjem minden egyes lakót. Egy valamitől félek.. Még pedig attól, hogy Damon a gyerek apja.. Mindenki tudja róla, hogy egy igazi nőcsábász. Ráadásul Faith gyönyörű, de ha az ő gyerekét hordozza a szíve alatt, akkor mi nem lehetünk együtt. Akkor már Faith gyereke döntött is a választásomról..

BEFEJEZVE!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyHétf. Május 14, 2012 10:47 pm

Nappali és társalgó K_sz1_www.kepfeltoltes.hu_
To; Elena



- Ohh, akkor rendben. Mert tényleg nem akarok zavarni, és szívesen visszajövök máskor, ha baj, hogy itt vagyok.. - szabadkoztam, bár most nagyon szerettem volna beszélni vele. Tényleg szükségem volt egy barátra magamon kívül, akinek elmondhatom a bajaimat. Hiszen Kol elé nem állhatok ezzel oda, mielőtt nem lennék biztos benne. Persze, csináltam tesztet, de orvosnál még nem voltam, szóval majd ha is is meg volt, akkor megyek Kol-hoz. Az eszembe se jutott, hogy Klaushoz forduljak. Még a végén lecsapol, és elfeledteti velem. Megint. Amikor leültünk, és válaszolt a kérdésemre, egy megkönnyebbült sóhaj tört fel belőlem. Nem akartam mindent rázúdítani, szóval visszafogtam magam. Hiszen mit mondhattam volna? Előbb még össze kell szednem magam... Nem kezdhetem azzal, hogy "Lefeküdtem Klaus-szal, majd összejöttem Kol-lal, Kol kiakadt, Nem tudom, mit csináljak Nikkel, ja, és mellesleg terhes is vagyok. De hogy kitől, azt ne kérdezd, meg nem tudom. De az biztos, hogy egy ősi vámpírtól. Hát jó, nem? Tartsunk babaváró bulit, segítesz megszervezni?" Nos, valami ilyesmi volt a fejemben, de inkább eldobtam az elmém egy mélyebb kis zugába, hogy szükség esetén elővehessem. De várjunk csak... mi is volt az? Azt hiszem, elfelejtettem. Na, mindegy, nem is volt igazán fontos. Elvégre csak egy 19 éves lány zakkant elmefuttatása, ami valószínűleg senkit nem érdekel. Max a hűtőmet. Tényleg, ha hazamentem, beszélgetek is vele egy sort... Olyan ügyesen tud csendben hallgatni. Amíg nem szól vissza, addig nem is számítok őrültnek. Most itt megesküszöm magamnak, hogy ha a hűtő válaszol, elmegyek pszichológushoz.
- Annyira nem vagyok benne a témában, ezért is jöttem... hozzád. Hátha tudsz nekem segíteni. Tudom, hogy vannak, meg hogy gyorsak, és tudnak emlékeket törölni - és nagyon jók az ágyban. De ezt már nem tettem hozzá. Hiszen még csak két vámpírral feküdtem le, és lehet, hogy az egyik nem is valós... Vajon azt is csak ő szuggerálta belém? Jézusom! Lehet, hogy soha nem is feküdtem le vele, csak azt akarta, hogy úgy emlékezzek rá. Akkor Kol feleslegesen nyomott a fának, feleslegesen törtem össze a kocsiját, és feleslegesen kaptam idegösszeomlást. Lehet, hogy biztosan Kol az apa. Egy pillanatra megnyugodtam, de aztán logikusan végiggondoltam... Nem lehetek ilyen szerencsés. Biztosan lefeküdtem Nik-kel, és ahogy magam ismerem, tőle van a baba, nem a barátomtól, akit szeretek. Ez a Faith-logika... Vedd alapnak a legnagyobb kívánságodat, fordítsd meg, hogy katasztrófa legyen belőle, és úgyis az lesz a végén... Ez már csak így megy. Lehet, hogy egyikük sem az apja, hanem valaki egészen más... De nem, csak velük feküdtem le mostanában. De a Faith-logika szerint megtörténhet... Na, mindegy.
- Igen, igen, tudom... - ráztam meg a fejem. Már tisztában voltam vele, hogy ők az ősi vámpírok, Bekah elmesélte, de többet nem mondott. Abban a helyzetben nem is igazán jutott eszemben kérdezgetni, hiszen tök fura módon élveztem a társaságát, de össze is szartam tőle magam, hiszen bármikor megölhetett volna. De nem mert Kol miatt. Nem tudhatta, igazat mondok-e, vagy sem. De persze igazat mondtam, hacsak nem igézték azt is belém... Ki tudja? Ebben a világban még az emlékeiben sem bízhat az ember. Azok után, ami történt - vagy nem történt - nem hiszek senkinek, csak az embereknek. De ha róluk és megváltoztathatják az emlékeimet? Na, azt nevezi a Faith-logika rohadt nagy szopásnak.
- Igazából nincs bajom azzal, hogy Kol vámpír... Mármint, oké, kiakasztó meg minden, és kábé sokkot kaptam, amikor megtudtam, de elfogadtam, mert szeretem. - magyaráztam, majd mély levegőt vettem, és rátértem arra a témára, ami jobban aggasztott, mint a világvége, vagy a hegyimajmok túlzott elszaporodása. Abban sem vagyok biztos, hogy van ilyen faj...
- Elena, az a legnagyobb baj... hogy... azt hiszem... terhes vagyok - nyögtem ki, és éreztem, hogy a szemem megtelik könnyekkel, a torkom kapart, a gyomrom pedig szaltózgatott. Hajrá, gyomor, szeretlek ám... Na várj csak, hazamegyek és leiszom magam. Majd meglátjuk, ki nevet a végén!
- És alapból... az is kiborító, hogy egy vámpírtól vagyok terhes... de, azt sem tudom, hogy ki az apja. Annyira remélem, hogy Kol az... - zokogtam már. Egyszerűen nem tudtam feldolgozni ezt a tényt a többi mellett, egyszerűen túl sok. Nem bírják az idegeim, úgy érzem, mintha egy több tonnás súly nehezedne az idegrendszeremre, várva, hogy mikor pattan el egy kis szál... a leggyengébb. Nos, eddig sokáig bírja, de félek, hogy az összes egyszerre fog elszakadni.. És akkor bajban leszek. Ahogy fog nyomi a súly.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyCsüt. Május 10, 2012 5:48 pm


To; Faith


Kérdésére megcsóváltam a fejemet, és felpattantam a helyemről. Eléggé zavaros ez a halk, lassú zene a háttérben. Nem akarom, hogy azt gondolja, hogy a másik nemnek szurkolok.. Fura, lenne. A függönyöket is elhúztam, hogy az éjszakai fény bevilágítson.
- Nem rád számítottam, de örülök, hogy itt vagy. - foglaltam ismét helyet, átkeresztezve a lábaimat. - És egyáltalán nem zavarsz. - tettem még gyorsan hozzá. Nekem is jól esik a társaság, egyáltalán nem áll szándékomban Őt elűzni.
Ameddig ő beszélt, én fürkésztem az arcát. Az első kérdésén eléggé meglepődtem. Most valamire utalni szeretne? Lehet, hogy hallotta a pletykákat, amik a városban terjednek miszerint ezek a rejtélyes "állatgyilkosságokat" nem is állatok végzik el, hanem sokkal rosszabb.. vámpírok. Így csak felvonom a szemöldökömet, megjátszva a tudatlan kislányt. Elvégre neki sem kell mindenről tudnia. Az csak rosszabb lenne számára. Ezért is nem avattam bele még a hasonmás ügybe. Nekem is pár nap kellett, hogy felfogjam azt a tudatot, hogy a barátom volt barátnője ugyanúgy nézett ki, mint én.. Végül már nyíltan rákérdezett a dologra. Egy hangos sóhaj hagyta el a számat. Ezek szerint tudja.
- Ne nézz hülyének, 18 éve élek itt. Tudok a vámpírokról.. - halkulok el. Pedig mennyire vártam már ezt a beszélgetést. Azt hittem kikapcsolódhatunk, beszélhetünk a normális csajos dolgokról. Ruhákról, sminkekről, pasikról, vásárlásról, stb.. Mindenről amiről egy normális 18 éves lány beszél. Erre beállít és most fel kell őt világosítanom a vámpírokról. Mindegy.. Jobb is, ha minél hamarabb szembesül vele, és nem akkor amikor egy vámpír karjaiban találja magát, aki épp felakarja őt falni.
- Csak róluk tudsz? Mennyire vagy tájékozott a vámpírok terén? - kérdezem, és a mellkasom alatt is összefonom a karjaimat. Egy idő után elkezdett kaparni a torkom, felegyenesedek és iszok pár kortyot a langyos teámból. Egy kicsit kihűlt, de az íze még mindig meg volt. Vajon tud Kol-ról? Tudja, hogy több, mint 1000 éves?
- Nekem bármit elmondhatsz. Nem adom tovább. - húztam egy bátorító mosolyra a számat, hogy belé sulykoljam itt vagyok számára. És megbízhat bennem.. Úgyis annyi zavaros dolgon mentem már keresztül, lefogadom, hogy az ő története piskóta az enyémhez képest. De olyan kétségbeesettnek, és zavartnak tűnik. Ha tudnám mitől..
- Nem akarok ünneprontó lenni, de jobb, ha tudod, hogy Kol is egy vámpír. Sőt az egész Mikaelson família az. Tőlük származnak a többiek, így ezer valahány évesek. - magyarázom el neki. Lehet nem jó ötlet így az egészet ledarálnom, jobb lenne, ha szépen apránként haladnánk, de akkor soha nem végeznénk. Ahogy az előttem ülő szőkés-barna hajú lányra emeltem a tekintetemet megcsapott engem a hasonlóság. Magamat fedeztem fel benne.. A másfél évvel ezelőtti Elena Gilbert-et. Amikor azt hittem, hogy a vámpírok csak a horror filmekben létezhetnek. Alig akartam felfogni, pedig ott voltak előttem az árulkodó jelek. Az állandó támadások, Vicki is köztük volt.. Órákon át sírtam, napokig nem bírtam felfogni, hogy az a srác, akit nagyon kedvelek, és tényleg tökéletes, egy vámpír.. De azóta szerencsére azt is megtudtam, hogy léteznek köztük jók is, és rosszak is. Ha úgy nézzük minden vámpírban benne van a jó énjük, a gyengébbik.. Damon-ben ezt felfedeztem, és nem akarom elengedni, most Stefan-nak próbálom visszacsalogatni ezt az énjét.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzer. Május 09, 2012 5:07 pm

Nappali és társalgó K_sz1_www.kepfeltoltes.hu_
To; Elena



Már lassan annyira meg voltam örülve, hogy muszáj volt beszélnem valakivel. Valakivel, aki olyan, mint én, de tud a természetfeletti lényekről. Persze nem lehettem biztos benne, hogy Elena tisztában van mindennel, de a jelek arra utaltak, hogy igen. Először is; a gonosz ikertestvére vámpír, és megpróbált megölni. Csak tud róla... Remélem. Ha nem, akkor benéztem és egyenes út vezet az őrület felé. Reményekkel teli szívvel parkoltam le Elenáék háza előtt, és sétáltam a verandához, hogy csengethessek. Meghallottam Elena hangját, szóval megnyugodtam. Legalább itthon van. Ez egy jó pont, így biztosan tudunk beszélni. Ha nem is a vámpírokról, elmondom neki a kis titkomat, hátha tud segíteni valamit. De ahhoz megint a vámpírokról kéne beszélni... Mondjuk azt a részt kihagyhatom belőle. Nem olyan fontos az... Már egy ideje álltam az ajtóban, de nem nyitott ajtót, szóval újra csengettem. Egyre türelmetlenebb lettem, féltem, hogy történt vele valami. Lehet, hogy a rohanásban elvágódott a padlón, vagy valami ilyesmi. De amikor ismét meghallottam a hangját, elvetettem az ilyen borzasztó elméleteket. De akkor merre lehet? Akkora nem nagy a ház, hogy 10 percbe teljen, míg ideér... Fél perc múlva nyílt az ajtó, és megláttam Elenát.
- Szia! Köszi - mosolyogtam rá, és beléptem. Ekkor hallottam meg a halk zenét, és Elena felé fordultam. - Zavarok? Vársz valakit? - kérdeztem. Nem akarok kolonc lenni, ha randija van, vagy valami ilyesmi, akkor máskor is tudunk beszélni. Tudtam, hogy fel kellett volna hívnom... de nincs meg a száma. A lakóhelyét is csak onnan tudom, hogy rákérdeztem a suliban valakinél. Elég beszédesek ott, mindenki ismeri Elenát, és boldogan megadták nekem a címét. Meg amúgy a telefonkönyvben is benne volt... Persze ez csak azután jutott eszembe, hogy már megszereztem a címet, Faith módra. Minden tök logikus az én kis világomban...
- Öhm... igazából csak érdekelt valami. Te hiszel aaa... ilyen... nem tudom hogy mondjam. Nem valós dolgokban? - kezdtem el összevissza hadoválni. Igazából otthon már kitaláltam egy tök jó kis szöveget arra, hogy hogyan kérdezzek rá, de az út alatt rájöttem, hogy hülyeség, és el is felejtettem, szóval most aztán csak a beszélőkémre számíthatok. Ami éppen csődöt mondott. Cseszd meg, Murphey.
- Szóval.. te hiszel a természetfelettiben? - kérdeztem bátortalanul. Ha tud róla, akkor érteni fogja, mire célzok, ha nem, akkor meg hülyének fog nézni. Nem is tudom, melyiknek örülnék jobban...
- Nem kérek, köszönöm - utasítottam vissza kedvesen a teát, majd leültem mellé a díványra, és vártam a válaszát. Őszintén, kicsit féltem tőle. És attól is, amit el akarok neki mondani. Nem tudom, hogyan kezdjek majd hozzá... Bár még azt sem tudom, hogy mit is akarok mondani neki.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyKedd Május 08, 2012 9:35 pm


To; Faith


Az egész napom semleges volt. Péntek este van, mindjárt 6 óra és itt kuksolok egyedül a házban. Jeremy elment a haverjaival a Grill-be, Rick túlórázik az iskolában, én pedig magamra maradtam ebben a nagy házban. Készítettem magamnak egy forró teát, s bevackoltam magamat a takaró alá, miután bekapcsoltam a TV-t. A meseadóra kapcsoltam, és lassan elkezdtem kortyolgatni a forró italomat. Nem sokkal rá később meghallottam a csengőt.
- Megyek már! - kiabáltam. Kíváncsi voltam, hogy ki zargat ilyenkor. A remény felcsillant a szemeimben, mikor rájöttem lehet, hogy Stefan állhat az ajtó túloldalán. Bár, azt ígérte meg, hogy Damon fog rám vigyázni, de lehet, hogy meggondolta magát a tegnapi csók után. Szívem elkezdett ezerrel zakatolni, és az egész ház romokban hevert. Én így nem tudom őt fogadni.. Gyorsan kikapcsoltam a TV-t, berakva egy kellemes aláfestő zenét. A pokrócot eltettem, majd újra meghallottam a csengő, dim-dim-es hangját.
- Sietek! - futottam az ajtóhoz, de előtte gyorsan végig mértem magamat az egész alakos tükörben. Megigazítottam a ruhámat, a hajamat, és egy csábos mosolyra húztam a számat. Megfogtam a kilincset, egy kis résre nyitottam az ajtót, ahonnan már beszűrődött az utcai világítás. Végül se Stefan, se Damon nem állt az ajtó előtt. Felvontam az egyik szemöldökömet. Ismerem ezt a lányt a Bálról, de hirtelen a neve nem jut eszembe..
- Faith! - ugrott be, és arrébb álltam. - Gyere csak be. - mosolyogva pillantok fel rá. Hát, nem az akire számítottam, de be kell érnem vele. Legalább nem fog unalmasan eltelni a péntek estém. Az első találkozásunk a Bálon volt, mielőtt elmentem. Frusztráltan jött oda hozzám, egy szavát sem értettem. Később kiderült, hogy Katherine, smárolt az ő barátjával. Beadtam neki, hogy ő a gonosz ikrem.. Nem kell tudnia erről az egész hasonmásos mizériáról. Nem értené. Szóval, miután tisztáztuk a dolgokat elkezdtünk beszélgetni. Olyan jó érzés volt végre olyasvalakivel beszélgetni, akivel tiszta lappal kezdhetsz, nem kell aggódni a természetfeletti lényekről, és szintén ember. Bár, sejtem, hogy tud a vámpírokról. Ha Kol-lal van együtt akkor mindenképp, meg az egyik mondatát eléggé sejtelmesen mondta..
- Mi szél hozott ide? - kérdezem meg tőle udvariasan, s miután levette magáról a kabátját felakasztottam a fogasra. Nem hittem volna, hogy egy este alatt egy új barátra tehetek szert. Bár, a múltamat tekintve sok minden történhet egyetlen egy este alatt.. Túl sok minden.. Egy valami aggasztott vele kapcsolatban. Nem emlékszem, hogy megemlítettem neki a lakcímemet, akkor mégis hogyan tudhatta, hogy itt lakok? A gondolatot elengedtem magam mellett, túl sok mindennel foglalkozok egyszerre. Itt az idő a lazításhoz, a kikapcsolódáshoz.
- Fáradj nyugodtan beljebb, épp teát főztem. Kérsz? - mosolyogva léptem be a nappaliba, és leültem a díványra. Rám férne már egy jó kis csajos beszélgetés. Aki nem tud megítélni, mert nem ismeri se Stefan-t, se Damon-t.. Úgy érzem az idők alatt elfojtottam az érzéseimet, és most érzem, hogy ki kell őket engednem, különben ide összeroppanást kapok. Eddig mindent Jenna-val osztottam meg, hát majdnem mindent, de amióta Klaus feláldozta, nincs kivel beszélnem. Bonnie-val alig tartjuk a kapcsolatot, elege van a vámpírokból. Azért megértem őt is, mindig akkor hívjuk, amikor csak szükség van rá. Caroline pedig nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy Stefan-t válasszam és ne Damon-t. Megérthető, mert van egy közös múltjuk, de akkor teljesen más ember volt..
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 11:36 am

Nappali és társalgó Tumblr_lzxf83A3cs1qgowo9o1_r1_500

Érzések és vágyak. Valami furcsa és jóleső érzés fut végig halott végtagjaimon, szinte már felmelegítve azokat. Tudom, hogy helytelen volt a csók, mely mint a vér olyan hatást váltott ki belőlem. Akartam, hogy legyen folytatása és nem is, és bár meg tudom állni, mégis igencsak nehéz dolgom van. Emlékek ölelnek ismét magukhoz egy röpke ideig, de csak hangokat hallok, képeket, arcokat nem látok magam. Egy hang, mely igen kedves volt számomra, s egy mondat. " Egyszer még találkozunk... " Végül csak képek úsznak be lelki szemeim elé, barna szemek, barna haj, kecses test, és végül egy távolodó női alak. A búcsú napja, és fogalmam sincs miért jött elő ez az egész. Hiszen olyan mélyre eltemettem magamban, hogy semmi sem hozhatta vissza, de mégis. És hogyan is kapcsolódik mindez Elenához? Elena szemei Azoknak a szemeknek a mása, és ajkának lágy vonalai és érintése mintha ő lenne itt. Nem szép dolog ez, amit tettünk, és meg is akartam osztani eme véleményemet, de Elena közbevágott. A nevem is máshogy szólt az ő szájából, és az illatát erőteljesebben éreztem. Visszatértem az emlékek mély futóhomokszerű árjából, és Elena meleg emberi ujja hűvös halott ajkaimat érintette. Ez az érintés áramütésként érte minden egyes porcikámat, mintha egy röpke pillanatra én is ember lennék, ami kétes érzelmeket szabadított fel bennem. Csak néztük egymást egy röpke pillanatig, mely maga volt az örökkévalóság, ami nekem nem árthat... Ajkai közeledése olyan volt, mintha egy lassítot felvételt néznék éppen, és éreztem a kezét a tarkómon. Egy pillanatig csak néztem Elena lehunyt szemeit, majd én is átadtam magam ennek a furcsa testi vágynak, amit még akkor éreztem, mikor ajkai a csuklómat érintették. Gyengéden simítom végig puha fiatal élettel teli pirospozsgás arcát, majd gyengéden a hajába túrok. Érzem, hogy testét az enyémnek nyomja, és a már nem létező távolságot is csökkenteni akarja. Csókja vad, és fiatalos emberi tűzzel teli, egy olyan emberé, aki tudja, hogy élete véges, és semmit sem akar elszalasztani. Mellette embernek érzem magam, és eszembe sem jut a nagyvilág, Klaus, Bekah, de még anyám sem. Még a hűtlenségéről is megfeledkeztem, melynek Sarah az eredménye. Gyengéden simítom végig szabad kezemmel a hátát, és ahogy egyre jobban nekem szorítja testét rájövök, hogy csak külsőleg olyan mint egy törékeny porcelánbaba, de rengeteg fizikai erő lakozik benne. Jelen pillanatban engem sem ésdekel a következmény, csak élvezem a keserédes csókot, melyet az tesz azzá ami, hogy tilos. Elena is azért viszonozta a csókom, amiért én is kezdeményeztem, mert a testi vonzalom meg van közöttünk, de eddig én nem is törődtem vele, hiszen a szíve másé... Csókunk szenvedélyessége bennem is felébreszti a vad állatias vágyat, de észben kell tartanom, hogy ő ember, és nem olyan mint én, nem vámpír, de érdekes, hogy most én sem érzem magam annak. Gyengéden engedem el ajkait, és térek át az arcára, majd a nyakára, és a másik oldalról térek vissza az arcára, majd egy pillanatra eltávolodik az arcom az övétől, hogy belefúrhassam tekintetem az övébe. Számomra régen nem tapasztalt vágyat látok benne, és egy cseppnyi csalódottságot, mely talán azért van ott, mert csókunk abbamaradt. Keze a tarkómon pihen, másik a vállamon, és lassan gyengéden csókolom meg újra. Jelenleg csak azt kívánom, hogy soha ne érjen véget ez a pillanat. Egyenlőre nem teszek olyan dolgot, amit igazán szeretnék, csak kiélvezem minden egyes apró, vagy szenvedélyes hosszú csókunkat. Kezeim a felsője alá tévednek, a hátát érintik hűvös ujjaim gyengéden és érzékien. Próbálom felidézni azt a fajta érzéki kapcsolatot, amelyet az emberek éreznek ilyenkor, és bár tapasztalt vagyok ilyen téren nem szeretnék egyből a közepébe vágni a dolognak. Amíg a hátát cirógatom egyik kezemmel, addig a másikkal kicsit erősebben a hajába túrok, egy percre sem engedve ajkait távol az enyémektől. Mégis egy szó suttog a fejemben, majd egyre hangosabbá válik, majd hozzácsapódik még pár szó, és lassan, de biztosan mondat alakul ki belőle. Eleinte nem figyelek rá, miért is tenném, hiszen ez a nap, vagyis éjjel szóljon a felelőtlen dolgokról azt hiszem. Mondjuk ez nem vall rám, de Elenára sem, hogy visszacsókoljon. Végül már a mondat olyan hangosan kiáltozik a fejemben, hogy lassan egy apró csókkal fejezem be a csókunkat. Két kezembe fogom Elena arcát, hogy ne fordíthassa el fejét, és a fejemben megfogalmazódott mondatot próbálom elmondani, de egyenlőre nem megy.
- Biztos hogy ezt szeretnéd? Nem szeretnélek kihasználni de... - Suttogom érzékien, és az elkezdett mondatot nem tudom befejezni, hangom elhal, és gyengéden érintem ajkaimmal az ajkait, többször érzékien. Úgy érzem ez a vágy erősebb mint minden, erősebb, mint a reális gondolkodás. Lehet, hogy Elena is választ ad a kérdésemre, de most egyetlen dolog érdekel csak. Kezem megkeresi az utat a meztelen hátához, és lágyan érzékien ismét cirógatni kezdik, majd a hasára térnek át ujjaim, fel, egészen a melltartó aljáig, majd vissza le végig a csípőnadrág vonalán ott egy kicsit elidőzve. Ajkaim a nyakát veszik célba, és apró sóhajok jelzik számomra, hogy Elena élvezi azt, amit teszek. Hátamat a közeli falnak támasztom, és tudom, hogy egyre jobban elmerülünk a vágy mindent felemésztő tüzében. Egy pillanatra ismét elválnak ajkaim az övéitől, és a lépcső felé pillantok. Mintha lépéseket hallottam volna, és valami azt súgja, hogy a nappaliban nem helyes olyat tenni, amit más megláthat, és holnap az egész város tudni fogja. Felkapom Elenát, és ő egyből a derekamra fonja lábait, megcsókolom, és vámpírsebességgel a szobájában vagyunk egyből. Ott a falnak tolom a hátam, és folytatom, amit lent elkezdtünk...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzer. Márc. 28, 2012 9:27 pm

Nappali és társalgó Tumblr_lzxf83A3cs1qgowo9o1_r1_500


A szavai csak úgy elsuhantak a fülem mellett. Nem is figyeltem rá igazából, hisz az agyam teljesen máshol van. Hogy lehet, hogy egyetlen csók ennyire megváltoztatja az embert? Egy teljesen más oldalát tapasztalhattam meg az előbb. Nem is rideg, csak annak mutatja magát. Úgy látszik a vámpírok így taszítják el maguktól másokat, hogy egy álcát vesznek fel. Nem Elijah-nál tapasztalom meg ezt először. Damon-nál is ugyanez volt. Felveszik ezt a kemény külsőt, elriasztva a többieket. És ha sikerül valakinek ezt a kemény álcát felolvasztania, akkor megtapasztalja, hogy mennyire is törődőek. De most hogyan kapcsolódik ide ez a téma? Lehunytam egy pár másodpercre a szememet, majd kinyitottam, Elijah még mindig engem figyelt, elég érdekes tekintettel. Összekulcsoltam az ujjaimat, s elpirulva a földre tekintettem. Olyan lehettem, akár egy szégyenlős kislány, aki nem meri bevallani a tanárnőnek, hogy hazudott. Ismerős ez a helyzet.. Kicsinek voltak olyan húzásaim, amiről azt hittem, jobb, ha egy elferdített változatot árulom el. Mindig megkaptam érte a büntetést. Visszarázódtam az életbe, nem előidézve a múltat, vagyis inkább egy dolgot idéztem elő.. A csókot..
Ez az előbbi cselekvés olyan nagy mértékkel hatott rám, hogy még magam is megijedtem. Nem tudom.. Szerintem ez valamiféle vonzás lehet, amit Elijah iránt érzek. Igazából, nem is tudom kifejteni ezt bővebben.. Talán olyan, mint amikor megigéz. Egy elválaszthatatlan kötél van közöttünk. Igen, szerintem ez a legjobb kifejezés. Az egész természetével megigéz.
De az ajkai.. Ahogyan az enyémet súrolták, s lágy csókkal hintette be. Ezt a pillanatot sosem fogom elfelejteni, az egész életemen át fog kísérni. Mintha egy áramütés csapott volna belém. Használhatok itt metaforákat, hasonlatokat, de ez olyasvalami, amit nem lehet leírni. Ezt érezni kell.
Újra felpillantottam rá, sötét barna szemeibe véstem a tekintetemet. Ugyanúgy nézett ahogyan eddig is. A precíz kiállásával, sármos kinézetével.. Hosszú ideig csak egymást nézzük, nem téve semmit végül megszólalt. Most komolyan sajnálkozni fog? Közelített hozzám pár lépéssel, egyre csökkentve a köztünk lévő távolságot, ami jelen pillanatban nem is zavar. Akarom, hogy közelebb jöjjön, újra szeretném ajkait a sajátomon érezni, ahogy csókol.. Túl sokat akarok egyszerre, olyanokat, amiket nem is szabadna. De lehet, hogy ezért vonzódok hozzá, mert egy tiltott gyümölcs. Számomra azért tiltott, mert a bátyának a hordozható vértasakja vagyok. Nem jó, ha kikezdesz az ellenség családjával, de Elijah olyan más.. Egyáltalán nem olyan, mint Klaus. Tudtam, hogy ez nem lesz szép, de közbevágtam.
- Elijah.. Ne magyarázkodj. – mondtam ki a nevét, s kirázott még a saját nevétől is a hideg. Ahogyan kiejtettem a számon. Amint elmondtam tettem egy gyors lépést feléje, a mutatóujjamat az ajkára helyezve, hogy ne beszéljen. Az ujjammal egyből megéreztem hideg ajkait. Feltekintettem a szemébe, és tudtam, hogy annak ellenére, amit mondtam nem tudom magam leállítani. Most már nem. Elijah tett egy lépést, amit most én folytatok. Ez az este nem érhet így véget. Kezem az arcáról a tarkójára siklik, majd arcommal közelítettem feléje. Ismét lehunytam a szememet, s most én kezdeményeztem a csókot. Gyengédem ajkaimmal megérintem az övét, apró csókokkal behintve, majd már erősebben találkoznak. Jobban megragadom a tarkóját, közelebb húzva magamhoz, testemet hozzápréselve. Szabad kezemet pedig a vállára rakom, pihentetve, még mindig nem szakadtam el tőle. Ha nem szeretné tovább folytatni, majd ő leállít. De egy dolgot most biztosan tudok.. én nem fogom leállítani.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzer. Márc. 28, 2012 8:23 pm

Nappali és társalgó Tumblr_lzxf83A3cs1qgowo9o1_r1_500

Kellemesnek indult az este, majd majdnem tragédiába torkollott. Végül ismét sikerült megnyugtatnom Elenát, annyira, hogy már igencsak becsípett. Persze semmi jogom beleszólni, hogy mit miért tesz, és ha iszik, akkor mennyit, és miféle italokat. Viszont tényleg nem hagyhattam, hogy egyedül igyon, mert felelősséget érzek iránta, és nem Klaus miatt, hanem a neki tett ígéretem miatt. Nem szeretném, ha bántódása esne, és már barátként tekintek rá.
Ám az este folyamán többször is olyan érzések kerítettek hatalmába, amilyeneket régen nem éreztem. Nem szerelem ez, hanem vonzódás, jóleső borzongással tölt el ez az érzés, és befurakszik minden egyes porcikámba azóta, amióta ajkai a csuklómat érintették. Furcsa, hogy eddig nem is éreztem ezt az érzést, hiszen párszor már találkoztunk, bár mostanában eléggé ingatag volt a közöttünk lévő barátság, ez az este mintha mindent megváltoztatott volna. Elena mindig is bízott bennem, de most legutóbb elvesztettem a bizalmát, és nehéz volt visszaszerezni... Bár nem mintha ez érdekelne, hiszen megigéztem a múltkor, amiről nem is tud, így bízik bennem, ha a valóságban nem is bízna bennem. Kissé elgondolkodom. Érzelmek terén igen könnyű vámpírnak lenni addig, amíg egy apró kis szikrája bármelyik érzelemnek vissza nem furakszik. Mert ha ez megtörténik, ismét visszajön minden, és akkor megint időbe telik őket kikapcsolni. És ez egy vámpírnak maga az örökkévalóság... Nem kikapcsolni, hanem együtt élni ezekkel a fájó érzelmekkel.
- Mert Klausnak te vagy a legféltettebb kincse...Pontosabban a véred. Ha Rebekah megölt volna, Klaus nem nézi, hogy a húga, csak azt, hogy ártott neki... - Felelek kurtán, de nem nagyon érdekel már a bátyámról való csevegés, és ezzel a mondatommal le is zártam ezt a részét a ma esti kellemes társalgásnak. Valahogy nem illik most már ide Nik és az ő eszement világhatalomra töréses vágya. Valahogy kezdem unni, hogy folyton lépten-nyomon Klaus a téma. Rettegnek egy olyan valakitől, aki számomra nem ijesztő, de a többi tudatlan nem ismeri, és talán ezért félnek. De valahogy nekem ez teljesen elcsépelt, és kifejezetten unalmas. De ez sajnos most az arcomra is van írva. Vagy talán én akartam így? Lehet, de nálam semmi sem biztos. Igazából nem nagyon jutnak el a szavak a fülemig, vagyis igen, de értelmezni eltart egy darabig, hiszen most Elena mondatai járnak a fejemben. Nem tehetek róla, hogy ilyen lettem... Apró érzelem? Azt nem lehet. Ha beengedném, mindent kellene, vagyis nem, de nem akarom a bűntudatot. Már régen nem foglalkozom azzal, hogy ha kioltom valaki életét érzek-e valamit, vagy sem. De az a legszörnyűbb, hogy már nem éreznék semmit sem. Nem hiába félt tőlem ma Elena, és félnek tőlem sokan mások a vámpír társadalomban. Csak akkor érzek megbánást, ha olyan embert bántok, aki jelent is nekem valamit. De ha egy vámpír áll elém, aki ártott nekem, akkor nem ismerek kegyelmet. De ezt hogyan is mondjam el Elenának? Úgy hogy ne ijedjen meg tőlem, hogy ne féljen minden egyes alkalommal ezek után, amikor meglát? Nehéz kérdés...
- Igaz, hogy nem én választottam, de az érzések, amiket kellene éreznem, azokat nem érzem. Ennyi év távlatából már csak akkor érzek megbánást, ha olyan embernek ártok, aki jelent nekem valamit... - Vallottam be az igazat. Ő akarta hallani, bár lehet, hogy már mást gondol. Ezért is ajánlottam fel a tánc lehetőségét. A táncét, melytől talán elfelejti a mondatok és szavak sokaságát, amik elhagyták ajkaim. Ajkak. Elena ajkai. Vonzani kezd az élettel teli arc, és annak ellenére, hogy hirtelen gyorsasággal váltak el egymástól az ajkaink, vágytam rá, hogy újra érezhessem. És nem csak az ajkát, hanem a törékeny, élettel teli testének közelségét is akarom. Ismét eluralkodott rajtam az a fajta vágy, ami a kocsiban, és a szavak csak lassan jutottak el a tudatomig. Egyszerűen nem tudtam másra koncentrálni, csak arra, hogy közeledjek ismét, vagy esetleg menjek el, és hagyjam az egészet, de erősebb az, hogy most itt maradjak. Vagy magyarázkodásba kezdek, ami nem a stílusom...
- Elena, nem szeretném kihasználni az alkohol okozta mámorod. Sajnálom a csókot. Nem tudom, hogy miért tettem... - Kérek elnézést, és arcomon megbánás jelenik meg. Közben lépek hármat Elena felé, hogy csökkentsem a távolságot, és így már csak 30 cm körül lehet közöttünk. Mélyen a szemébe nézek, de nem teszek semmit. Tekintetem az ajkai felé téved, és felidézem magamban a csókunkat újra és újra, majd meghallom a hangját....
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzer. Márc. 28, 2012 7:07 pm

Nappali és társalgó Tumblr_lzxf83A3cs1qgowo9o1_r1_500

Az alkohol kezdte átvenni az uralmat az eszmém fölött. Már nem tudtam tisztán gondolkozni, de pont ezt vártam el ettől a beszélgetéstől. Szerencsére csak halvány emlékek jönnek még így elő a mai estével kapcsolatban, illetve a pár nappal ezelőtt történtről. Úgy 3-4 nappal ezelőtt Damon szakított velem, Stefan miatt. Stefan.. ő számomra egy kérdőjel. Hol így cselekszik, hol úgy. Azt pedig nem fogom hagyni, hogy játszadozzon az érzéseimmel, mikor még én is bizonytalan vagyok ebben az ügyben. Kezdem úgy érezni magamat, mintha.. elegem lenne belőlük. Felfordítják az életemet, civakodnak, féltékenykednek.. Nem fogom azt a hibát elkövetni, amit Katherine tett meg 120 évvel ezelőtt. Nem fogom hordozni őket a kisujjamon, hűséges típus vagyok. Annyi sokat stresszezek miattuk, mi lenne, ha tényleg hagynám őket, s meglátjuk milyen nélkülük az életem. Gondolataim teljesen elkalandoztak. Elkezdtem nézni a whisky-s üveget, aminek már a felét kiittuk. Jól esett, hogy itt volt Elijah a közelemben. Vele teljesen máshogy éreztem magam. Tudom, hogy ha bármit elárulok neki, azt nem adja tovább. Szerencsére a barátomnak mondhatom. Tartozok neki, mert megmentette az életemet. Bár, azért bízok benne, hogy Bonnie és/vagy Stefan cselekedett volna valamit, ha a helyzet nagyon eldurvul. Akkor tértem vissza a világba messze el a gondolataimtól, miután a hangja csengése megcsapta a fülemet. Egyből rá emeltem a tekintetemet, egy apró mosollyal, ami a szám szélén játszadozott. Azt tette, amit előre megmondtam. Megcáfolta az állításomat, de sebaj. Én ezen a véleményen maradok, történjen bármi is. Elijah egy nagyszerű vámpír. Én is töltöttem magamnak egy keveset, mivel a torkom kezdett kiszáradni, és mohón kívántam a kábító italt. Egyben lehajtottam az egészet, s máris jobban éreztem magamat. Bár, nem tervezek Elijah előtt lerészegedni, de nem tehetek róla. Abba a fázisba léptem, amikor már szinte mindent megiszok, amit elém tesznek. Utoljára ilyen Georgiában volt, ami nagyon régen történt. Vagy 1-1,5 évvel ezelőtt. Meghallgattam, amit Rebekah-ról mondott. Ügyeltem arra, hogy ne vágjak undorodott arckifejezéseket. Miután befejezte a mondatát a húgával kapcsolatosan, szóra nyitottam a számat. Viszont előtte jól átfogalmaztam mindent, hisz mégis a saját családtagjáról fogok beszélni, akit ki nem állhatok. Neki nem szabad szidalmaznom, tehát meg kell választanom a szavaimat. Végül neki láttam..
- De ezt nem értem. – húztam el a számat, visszatéve a poharamat a megszokott helyére. – Feltételezzük fel, hogy Rebekah ma este tényleg megölt volna, akkor Klaus miért ölné meg? Ha már nem vagyok életben? Hisz a saját húga.. – fejeztem be. Egyáltalán nem jött le a lényege ennek a dolognak. Klaus miért tenné kockázatra Rebekah életét, ha már én nem élek a halandók között? Persze, miatta most már nem tud több hibridet gyártani, de azért is. Nem első a család? Bár, nem ismerem őt annyira, csak a családjáról tudok, illetve, hogy mindenki retteg tőle. Nem hinném, hogy bosszúból megölné őt, mert tudtommal vele élt a legtöbbet, s együtt mentek mindenhova. Ezt anno még Rebekah mondta el nekem, mikor kiöntötte a szívét nekem. Nem sokkal azután pedig hátba szúrtam, evvel elárulva őt, s ezzel a tettemmel egy örök életre magamra haragítottam. Egy új ellenséget szereztem, ráadásul nem is gyengét. Tudom, hogy ha egy helyen tartózkodunk, ott vér folyik, ezt a mai este is bebizonyította. Elijah kérdésére felfigyeltem, és vártam, hogy mivel fog előállni. Amint meghallottam kiült az arcomon a döbbenet, egy nyitott könyv lettem számára. Minden érzelem átsuhant rajtam. Nagyon meglepett. A kezemre néztem, ami Elijah keze alatt tartózkodott, s megszorította. Egy furcsa bizsergés haladt végig a testemen, egy új fajtaérzést felkeltve bennem. A feltett kérdésein elgondolkoztam, közben elhúztam tőle a kezemet. Fogalmam sem volt, hogy erre válaszolnom kéne, vagy csak hagynom. Mintha csak egy költői kérdés lenne. Elnéztem mellőle, elmerengve az egyik fotón, ami a szekrényen tündökölt. Anyu és Apu szerepelt rajta, az egyetemi öltözékükben, ekkor osztották ki a bizonyítványukat. A Dalcrest főiskolán találkoztak, ami 2 órányira van kocsival a városunktól. Mindig is azt szerették volna, ha én is oda járok. Anyu mindig azt hajtogatta, hogy remek az ottani tanítás, főleg az irodalom. Elhatároztam, hogy én is oda fogok járni, mielőtt a szüleim meghaltak. Az a szörnyű nap után sorra következtek a borzalmas események. Most már fogalmam sincs, hogy egyáltalán szeretnék-e tovább tanulni. Mi lesz velem? Klaus mindig ott lesz a nyomomban, egy lépéssel előttem, figyelve minden mozdulatomat. Ha kell majd több vér a kis seregéhez elveszi tőlem. Nem szeretném, ha egy új városban új életet kezdek, az ottani embereket lemészárolja.
Majd újra visszatértem Elijah-ra, és a feltett kérdéseire. Az alsó ajkamra haraptam, mintha hosszasan gondolkoznék. Evvel nem tud elijeszteni, és szerintem ez a terve..
- Elijah, én azt gondolom, hogy te nem dönthettél arról, ami most vagy. Tudom, hogy a vér éltet téged, de azt még sem gondolhatod komolyan, hogy nem érzel, egy apró cseppnyi bűntudatot mikor kioltasz egy ember életét. – nézek rá komolyan, már ha lehet, komolyan nézni nem tudom hány pohár whisky után. De meg van a lehetősége, hogy életben hagyja az embert. De nem tudom, hogy milyen hajtás kap el, miután megízlel egy vámpír emberi vért. Legfőbbképp ezért nem szeretnék vérszívóvá válni. Hatalmas bűntudatot keltene bennem, ha másokat bántanék. Újra öntök neki, illetve magamnak is, bár most nem nyúlok hozzá a telt poharamhoz. Teljesen elment még az alkoholtól is a szomjam. Ismét áttértünk a bátyára, Klaus-ra. Figyelmesen végig hallgattam, s mikor felmenőmre terelődött rá a szó halkan elnevettem. Hát persze, hogy mindenbe benne van..
- Katherine mindenkit megőrjített. – mosolyodtam el keserűen. Ő vele kezdődött el minden bonyodalom. Először Klaus-t verte át, majd jöttek a Salvatore testvérek. Nem tudom, hogy hogyan van ennyi ereje lelkileg mindezekhez. Innen is látszik, hogy a külsőnk egyforma, de belülről.. két különböző ember. Elijah szemei felcsillantak, s érdekesen pillantok rá. A kezét nyújtja felém, felkérve egy táncra. A zenét kezdem el fülelni. Egy csodálatos lassú szám játszott éppen.
- Örömmel. – feleltem mosolyogva, és ismét a kezemet az övébe simul, ugyanúgy, ahogy a mai este is. Mi voltunk a táncparkett ördögei, irigy tekintetek szegődtek ránk, megbabonáztunk mindenkit. Közelebb húzott magához, bár most néha vétettem egy-egy hibát a lépéseimben, hála az italnak. Egész végig a szemébe tekintettem, táncolva a zene ritmusára. Ismét az új oldala került előtérbe, arcomon a meglepettség jele jelenik meg. Arcunk így is közel volt egymáshoz, majd csökkent a köztük lévő távolság. Nagyot nyeltem, fürkészve a tekintetét. A következő pillanatban már selymes ajkait a sajátomon érzem. Lehunytam a szememet, viszonozva a csókot. És ekkor kaptam észbe.. De ahogy éreztem ő is. Mintha egy fal épült volna közénk, elhátráltunk egymástól. Kitágult szemekkel figyeltem Elijah arcát, leolvasva róla bármit is.
- Ezt nem lehet. – ráztam meg a fejemet egy meggyötört arckifejezéssel. Nem vagyok tisztában a saját érzéseimmel, és nem vagyok Katherine. Szörnyű lenne, ha a következő Katherine-ként emlegetnének. Szavai tüstént értek, de a reakcióján döbbentem le igazán. Mintha semmi sem történt volna.
- Ha szeretnéd, elmehetsz, én nem foglak elküldeni Elijah. – fontam össze a karjaimat a mellkasom alatt. Újra felidéztem az előző másodpercet. Puha ajkaira, hogy mennyire óvatosan közelített meg, precizitásra. Egy szóval fantasztikus volt.
Vártam, hogy most mit fog lépni. Szeretnék megszólalni, megölve ezt a kínos csendet, de nem megy. Ezek után nem tudok tisztán gondolkozni, teljesen behálózott.. sőt inkább elvarázsolt..
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó Empty

Vissza az elejére Go down

Nappali és társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Nappali és társalgó
» Társalgó és nappali
» Nappali és társalgó
» Nappali és társalgó
» Társalgó; nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Gilbert Ház-