world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Társalgó és nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyVas. Aug. 18, 2013 3:34 pm


I'm not that choosy...


Tipikus. Ha egy kis esélyem is akad belekóstolni a boldogságba, az mindig mélyen bele kell hogy legyen csomagolva egy nagy adag keserűségbe. Egyetlen álmatlan, Carolinenal töltött éjjelért három hibridem életével és anyám szívével kell fizetnem. Semmi sem mehet zökkenőmentesen, egyszerűen, simán. De nem baj. Megszoktam már.  És nem is hagyhatom annyiban a dolgot. Képtelen lennék Caroline mellett tölteni önfeledten az időt, amikor valaki a város ragadozóit – és általuk engem is – súlyosan fenyeget. Sejtésem sincs, ki lehet az új vadászunk, de ki fogom deríteni, és hacsak nem abból a fajtából van, amelyet nem éri meg egy gyors mozdulattal lefejezni, könnyedén fogom megfosztani az életétől.
Töprengve dőlök hátra a kanapén, amíg Caroline telefonál. Egyelőre nem sok kiindulási pontom van, de még várom a hibridek jelentkezését. Aztán nem fogok sokáig tétovázni.
- Sikerült megnyugtatnod? – mosolyodok el, ahogy Caroline kezében elnémul a készülök. Ám ugyanabban a pillanatban az ajtóban megjelenik egy lány, az egyik hibridem. Nem lép közelebb, megtorpan az ajtóban, ahogy meglátja a vendégemet, csak tétován néz rám.
- Hallgatlak, kedves – dőlök előre a helyemen, és a szavaim türelmetlenséget tükröznek. A hibrid kicsivel közelebb jön.
- Thomas kiderítette, melyik pubban járt a vadász. Szeretnéd, hogy odamenjünk? – kérdi kicsit bizonytalanul, de azonnal megrázom a fejemet.
- Nem, köszönöm. Én magam fogom megnézni a helyet – válaszolok határozottan, majd intek a lánynak, hogy most mehet, aztán újra Caroline-ra pillantok. Kicsit elcsodálkozom a válaszán először. Azt akarja, hogy vigyem haza? Nem olyannak ismertem meg, aki kimaradna az ilyesmiből. Ellenkezőleg. Szereti mindenből kivenni a részét, mindenről első kézből tudni… De megértem, ha most inkább haza menne. Aztán csak kiderül, hogy mégsem tévedtem akkorát. Halkan elnevetem magam.
- Meglepődnél, drágám, mennyi mindent tartok én itthon. Szeretek mindenből bekészíteni, felszerelve lenni, és a vér az első helyen áll mind közül. Egyébként sem vagyok annyira finnyás, mint hinnéd. Olykor pohárból is nagyon jól esik – ingatom a fejemet mosolyogva az elképzelésére, hogy én csak emberekből vagyok hajlandó inni. Ezer éve élek véren, és nem volt mindig ugyanolyan könnyű hozzájutni, annak ellenére sem, hogy emberek mindenhol élnek. Sokszor praktikusabb, egyszerűbb, gyorsabb elővenni a tasakosat… még akkor is, ha az élmény vagy az íz nem az igazi.




•• Words: 353 •• Music:  These •• Note: - ••


Folyt. köv. itt
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyHétf. Júl. 29, 2013 12:11 pm



Klaus & Caroline



Átvéve a telefont ellenőriztem a hívásaimat. Igen, édesanyám keresett többször is így egy nagy sóhaj kíséretében nyomtam meg a visszahívás gombot.
-  Szia anya. – szóltam a telefonba kissé elpirulva – Igen, minden rendben. Nem. Jól vagyok. – ismételtem a már megszokott frázisokat majd mikor végre elhitte, hogy élek és virulok, elköszönt tőlem. Mielőtt még letette volna, gyorsan tettem hozzá – Szeretlek! – mert így volt.
Tekintetem lehunyva hallgatom a rossz híres sorát. Csak egy, csak egyetlen egy nap adatna Mystic Fallsban amikor nem arra kell felkelnem, hogy valaki potenciális célpontja vagyok. A diadalt mit az eredeti boszorkány halála felett éreztem, rögtön elnyomta a keserű igazság. Esther csak egy volt azok közül akik végezni akarnak velünk.
- Vigyél haza. – emelkedtem meg és a táskám után nyúltam, hogy átöltözzek. – Gondolom nem tartasz itthon vértasakokat, nekem meg kelleni fog mielőtt elindulunk levadászni a vadászt. – adtam tudtára, hogy igenis vele tartok de előtte muszáj ennem. Már most mardosott az éhség, az éjjel és az azt követő rémálmok eléggé kimerítettek, arról nem is beszélve, hogy tegnap majdnem megöltem egy embert. A vérének édes íze még mindig a számban volt, testemben keringett és sóvárogva verte a húsbörtönt még többért.
Soha nem volt könnyű leküzdeni ezt a vágyat, sőt. Baromi nehéz volt a folytonos éhséggel élni, kielégítetlenül maradni. A bennem élő sötétség nem vágyott másra mint vérre; és erre vágyott a legjobban. Ez az érzés elnyomott minden mást; mellette semmivé vált a kéj, a szerelem, a családi kötelék. Mindent elsöpört és ott lüktetett minduntalan, folytonosan kínozva, marva a testemet, elsötétítve olykor elmémet. Az igazság az, hogy minden nap, minden perce egy pokoli túra volt amiből egészen tegnapig minden nap én kerültem ki győztesen. Bevallom, elképzelésem sem volt, hogyan fogom ezt tovább bírni Klaus mellett, amikor ő még szerintem élvezi is mikor emberből fogyasztok.
Hogy miért tartok vele? Mert még így is jobban megbízom benne mint a barátaimban. Ott lüktetett bennem a tüske amiért cserben hagytak előző éjjel. Nem beszéltem róla ugyan de pokolian fájt az árulásuk… mert ez bizony az volt. Lassan kezdtem felismerni mindazt amit Klaus is érzett és tudtam, vele beszélhetnék erről ha nagyon akarnék de inkább felejteni akartam. Felejteni és elmerülni valamiben ami eltereli a figyelmemet. Ez pedig egy tökéletes alkalom volt amit ha jól használok ki, akkor sikerül túltennem magam ezen a pokoli érzésen ahogy magán az éhségen is. Ez kellett nekem; figyelemelterelés.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyHétf. Júl. 29, 2013 12:34 am


bad news, sweetheart


Szólásra nyitom a szám. Aztán becsukom. Mit mondhatnék? Hogy nem, nem félek? Megjátszhatnám, de akkor azt mutatnám, hogy nincsenek bennem igazi érzések. Tettethetném, hogy semmi sincs ezen a földön, ami megriaszt. És szinte így is van. De az érzelmek… az érzelmek a legnagyobb félelmeim. És amivé azok tehetnek engem. Nem. Ez sem az, amit el akarok mondani neki. Jobb, ha nem mondok semmit. Egy sejtelmes mosolyt varázsolok az arcomra csupán, azt sugallva, hogy azért nem olyan könnyű engem megfélemlíteni. És ez igaz is. Aztán arra koncentrálok inkább, hogy itt van, a karjaimban, hogy ölelhetem őt, és hogy milyen szívesen tenném ezt még nagyon sokáig.
Éberen alszok mellette. El-elnyom az álom újra és újra, de minden apró rezdülésére felébredek. Az elmúlt pár óra eseményei sem hagynak nyugodni, de az sem segít túl sokat háborgó idegeimen, hogy ilyen közelségben van hozzám egy egész éjszakán át. Bár tény, az utóbbi teljesen más módon… zaklat fel, ha fogalmazhatok így. Úgy néz ki, nem csak én vagyok az, akinek nehezen jön pihentető álom a szemére. Caroline szinte folyamatosan forgolódik, nyugtalan, fel is riad olykor. Titkon boldoggá tesz a lehetőség is, hogy én lehetek itt, én csitíthatom. Én sugdoshatok megnyugtató szavakat a fülébe, és az én simogatásom alatt alszik el végül újra.
A kevés alvás mellett lassan jön el a reggel, de végül csak ideér. Nem tudok nyugton feküdni már tovább, rövid körútra indulok a házban ellenőrizve ezt-azt, számon kérve az egyik hibridemet, mit intéztek az este óta. Viszont amit válaszul kapok, cseppet sem megnyugtató vagy kielégítő. Sőt! Bosszúsan küldöm el a fiút, hogy derítsen ki nekem még többet a helyzettel kapcsolatban, és értesítsen, amint megtud valamit. A tétlen várakozás súlya alatt járom körül ismét türelmetlenül a házat, és igyekszem valami kapaszkodót találni, ami a földön tart, ami visszafog, ami segít lecsillapodni. Visszatérek a nappaliba. Caroline végre békésen alszik. Csendesen figyelem egy darabig, aztán úgy döntök, szerzek inkább kávét. Mindkettőnknek jól fog esni. Mire visszatérek, a lány éppen ébredezik.
- Neked is jó reggelt, kedvesem – leteszem a dohányzóasztalra a bögréket, aztán Caroline mellett foglalok helyet. – Ezt jobb, ha megnézed – adom át neki a mobilját, ami éjjel kint maradt az asztalon, és amelynek kijelzőjén pár nem fogadott hívás és egy üzenet is várakozik. – Többször megcsörrent már hajnal óta. Ha jól sejtem, édesanyád aggodalmaskodik – mosolyodom el féloldalasan. Legbelül már kezdettől csodálattal figyelem ezt az anya-lánya kapcsolatot. Élő példái annak, hogy a családi kötelékek milyen fontosak… de sajnos nem büszkélkedhetünk mind ilyen szerencsés szülői kapcsolattal.  Ha ehhez még hozzá teszem, hogy csupán alig pár órája téptem ki másodszor is anyám szívét…
- Történt egy-két dolog az éjszaka folyamán – kezdek bele új témába, már csak saját magam miatt is, mert nem akarok tovább keseregni a történteken, ha nem szükségszerű. – Nem jó hírek. Még várom a további tájékoztatást, de annyi már most tudnivaló, hogy érkezett egy új vadász a városba. Gyorsan és kíméletlenül ügyködik. Rövid időn belül már végzett egy vámpírral, és nem sokkal később két hibridemmel is egy bárban a város szélén… - sötétül el a tekintetem a hír közlése közben. Kirával együtt már hárman vannak. Pár óra leforgása alatt három hibridemtől kellett megválnom. Hullanak, akár a legyek. Ezt nem hagyhatom. És mivel sajnos akad pár vámpír is a városban, élen Carolinenal, és a barátaival, akiket nem szívesen hagynék áldozatául esni holmi mezei vadásznak, úgy érzem, sürgősen intézkednem kell. Nem, nem lágyultam el, és nem leszek a városi vérszívók szent védelmezője, de mondhatjuk úgy, hogy Mystic Falls jelenleg az én területem, és nem hagyom, hogy bárki kedvére az uralma alá vonja a várost.
- Amint megtudom, hogy melyik pubról van szó, indulok is kideríteni a továbbiakat. Ha szeretnéd, hazaviszlek előtte. De ha akarsz, velem is tarthatsz. – Egyik verzió sincs ellenemre, de az utóbbinál legalább a közelemben marad, és rajta is tarthatom a szemem. Bár nem biztos, hogy díjazni fogja a módszereimet, melyekkel nagy valószínűség szerint majd nyomozni kényszerülök.




•• Words: 638 •• Music:  Tired •• Note: - ••

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:51 pm


Klaus & Caroline



Ahogy tenyere a hátamra futott, hosszú sóhaj szakadt fel belőlem. Éreztem, hogy elpirulok. Ajkamba harapva vettem mély levegőt de nem tudtam ellenállni az érintésének. Ahogy ajkai a nyakamra futottak a kéjvágy mi már régóta érett bennem iránta, egyszer csak felrobbant a testemben. Testünket összepréseltem ahogy az ölében ültem, kezeim felfedező útra indultak, ujjaim hevesen szaladtak fel hátán, körmeim itt-ott még bele is martak vállaiba ahogy tovább haladtam. Itt voltunk végre és már nem éreztem, hogy félnem kellene tőle. Biztonságot éreztem, vágyat, hogy vele lehessek, hogy ölelhessem, hogy megcsókoljam a homlokát, az arcát, az ajkait… nyakát, vállait. Mellette másfajta éhség uralkodott rajtam és tudtam, biztosra tudtam, hogy ő soha nem lesz az a férfi aki elárul, aki magamra hagy. Ő az lesz aki életem végig kitart majd mellettem akármi is történjék. Az ő szíve volt az én kezemben és bár ő még nem értette de az enyém is ott dobogott az ő markában. S ha nem állít le akkor nem csak a szívem lett volna a kezei között. Felkuncogtam amikor válaszolt a kérdésemre.
- Megijeszt, hogy félni látlak… - mosolyodtam el és hagytam, had hulljanak tincseim az arcomba, had öleljen magához és csókoljon gyengéden mégis szenvedélyesen… és persze engedtem a hatalomnak mi végül megtörte bennem az ellenállást és Klaus kezei közé engedett.
- Ne mozdulj mellőlem az éjjel! – mondtam határozottan de nem volt erőm megemelkedni. Érintése egyszerre korbácsolta fel vágyaim és egyszerre nyugtatott meg. Elég volt pár kósza perc, hogy a karjai között aludjak el.
Többször is felriadtam az éjszaka közepén. Az álmaimban Esther újra és újra megkínzott, egészen addig még el nem mondtam neki mindent amit hallani akart majd végzett édesanyámmal és engem mint rabszolgát kötött magához. Végig kellett néznem mindenki halálát majd végül engem, az utolsó vámpírt is elpusztított. Az ébredések alkalmával már csak azt vettem észre, hogy úgy szorítom Klaus karját mintha semmi és senki nem létezne a világon akiben bíznék rajta kívül. Ahogy felriadtam, a könnyeim letörölve bújtam Klaushoz, szorosan ölelve magamhoz, hagyva, hogy szavai és érintése repítsen újra álomba.
Mire a reggel ideért, két-három óra nyugodt alváshoz is volt szerencsém. Fáradtan ültem fel az ágyon és a mellettem levő üres helyre pillantottam.
- Úgy látszik, ennyi volt… - suttogtam halkan az üres szobában és éreztem, ahogy a csalódottság helyet kap a testemben; olyan volt mintha a véremet valami méreg váltotta volna fel; egy savas fekete tinta ami végigmart bennem mindent, hogy aztán ne hagyjon bennem mást csak ürességet és dühöt. Aztán meghallottam a lépteit és az érzés elmúlt. Éreztem, hogy kipirulok, hogy szaporábban ver a szívem, gyorsabban tódul a vérem. Ó, ennek nem lesz jó vége! Két bögre kávéval a kezében érkezett vissza mellém. Rettegtem, hogy elönt a félelem vagy a szégyen de nem éreztem egy cseppnyi megbánást sem. Ahogy átvettem a bögrét, ahogy megcsókolta a homlokomat csak azt a biztonságot és erőt éreztem amit tegnap este is. Nem születtek bennem kételyek az éjszaka folyamán és nem szégyelltem magam amiért engedtem egy ősi vágynak ami a szívemben zakatolt már jó ideje.
- Jó reggelt. – bújtam hozzá könnyedén és még a kávéba kortyoltam, tekintetem a szobára siklott. A festmények, a királyi elegancia… mégis volt benne valami szokatlan, valami durva, ami a földhöz kapcsolta, ami tudatta; itt egy ezer éves vámpír hajtja álomra a fejét. Pusztán egy aggodalom ütötte fel a fejét ahogy kék tekintetem az övébe fonódott; vajon Klaus mit érez?
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzer. Júl. 24, 2013 11:33 pm


my life is in her hands


Komótosan indulok meg a folyosón a hibridjeim felkutatására. Nem tart sokáig az intézkedésem, hamar elsimítok mindent, de nem kapkodom el így sem. Kivételesen nem az alaposság az, amire törekszem, hanem az, hogy mire visszatérek Carolinehoz, újra teljesen ura legyek önmagamnak. Egyszerre örülök, kiugranék a bőrömből, mégis rettegés szorítja össze szívemet. Annyira nehéz engedni a boldogságnak, amikor az élettől kapott sok pofon, sok csalódás után nem tudom, egyszerűen képtelen vagyok hagyni, hogy csak megtörténjenek a dolgok. Tisztában vagyok vele, azzal ítélem magam magányra és keserűségre, hogy képtelen vagyok teljesen elfogadni a jó dolgokat, nem nézni azt, vajon mekkora károm lehet abból, ha végül éles kanyarral mégis rossz irányt vennének az események. Szinte ösztönösen rohanok a másik irányba, amikor a boldogság felém fordítja arcát, amikor esélyt ad nekem. És most itt van ez a lány, aki hosszú idő óta először olyan mélyen megérintette a szívemet, ahogyan senki, és már nem is igazán gondoltam, hogy ez megtörténhet velem. Régóta hiszem és vallom is, hogy a szeretet egy förtelmes gyengeség, melytől óvakodni kell. Hát még a szerelem! Kevés ember akadt az évszázadok során, aki ebben meg tudott inogtatni. Egyedül a család állandósága volt az, ami még megtartott bennem valamit az emberségemből, de a testvéreimben is számtalanszor csalódtam már. Ezért van az, hogy egyszerre taszítom el őket, és tartom őket mégis közel.
De Caroline… Caroline felforgatott mindent bennem, és a saját makacs hozzáállásom ellenére is megtörhetetlenül harcoltam a figyelméért, mert tudtam, hogy megéri. Érte megéri változni, érte megéri gyengébbnek lenni. Miatta képes lettem magam elé helyezni valaki mást. De ha akarom, ha nem, a szívemben ülő félelmem aprócska magjából indák tekeregnek, és fojtogatnak lassan, valahányszor belegondolok, hogy egyik pillanatról a másikra minden reményem, hitem, minden áldozatom elveszhet. Képes lennék Caroline lábai elé tenni az egész világot, ha kérné. Meg tudom őt védeni bármitől és bárkitől, aki csak veszélyt jelent rá. Annyit tudnék neki mesélni és mutatni, megadhatom neki azt a figyelmet és biztonságot, amit érdemel, miközben az ő apró kezeiben ott az én életem, és könnyedén darabokká morzsolhatja azt.
Visszatérve az ajtófélfának támaszkodok, és csendesen tűnődve figyelem a lányt, akinek az arca az enyémhez hasonlóan kétségekkel van tele. Igen, épp ez az, amitől tartok. Hogy holnapra felébredve visszatér a határozott Caroline, aki megbánja majd a mai estét, hogy nem hallgatott az apró hangokra, melyek rendreutasították. De egy idő után, ahogy tovább nézem őt, már nem marad más vágyam, sem gondolatom, csak az, hogy a karjaimba tarthassam őt újra. Halkan lépkedek közelebb, aztán leülök vele szemben, de mielőtt bármit mondhatnék, vagy tehetnék, már ő van mindenhol, és az elmémet tompító köd borítja. A csókjai, minden egyes apró érintése éget... A kis bestia olyan észrevétlenül, mégis kíméletlenül fonja körém hálóját, teljesen belegabalyodok, nincs menekvésem. Karjaim egyre szorosabban ölelik körül, ahogy átvándorol az ölembe. Ujjamat végighúzom a hátán. Szinte érzem bőre puhaságát a vékony anyagon keresztül is, amit visel. De szeretném még inkább érezni, jobban és jobban. Teljesen. Óvatosan csúsztatom tenyeremet a derekán a felsője alá, és ajka helyett már a nyakára szórok el csókokat. Ember… sőt vámpírfeletti erő kell ahhoz, hogy el tudjak szakadni tőle, de megteszem, mert érzem, hogy épp itt az ideje.
Feszült, halk nevetés hagyja el ajkaimat a kérdését hallva. Tőlem kérdezi? Bennem is ez a mondat ordít egész este.  – Azt reméltem, majd te megmondod, kedvesem - Végigsimítok arcán, majd a haján, tekintetemmel gyönyörű, égkék szemeit fürkészem pár pillanatig, aztán karjaim ismét körülölelik, és felemelem, ahogy felállok, majd a közelebbi kanapéhoz sétálok vele. Mégis csak kényelmesebb, mint a padlón. Úgy foglalok helyet, hogy továbbra is az ölemben maradhasson.
- Őszinte legyek, szépségem… Régóta vágyok mindarra, ami ma este már megtörtént, és még történhet… de tartok attól, hogy a mai nap után érzelmileg nem vagy teljesen beszámítható… és holnapra máshogy látod majd a dolgokat. Nem szeretném, hogy úgy érezd, kihasználom ezt a helyzetet. A történtek mindkettőnket megviseltek. – Oldalra billentem picit a fejem, és ismét a tekintetét keresem. Nem tudom, hogyan fog reagálni a szavaimra. Persze ott van bennem a kétely így is, hogy talán ezzel puskáztam el az egyetlen esélyemet. Miért olyan nehéz helyesen cselekedni?
- Egy kis alvás ránk férne, nem gondolod? – mosolyodom el, ujjaim közben kisebb-nagyobb szabálytalan köröket rajzolnak a hátára és az oldalára.




•• Words: 691 •• Music:  Tired •• Note: - ••

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 5:49 pm



Klaus & Caroline



Ha az ember lánya egy ezer éves vámpírral csókolózik, akkor számolnia kell azzal a határozóval amit tapasztalatnak nevezünk. Következménye pedig, hogy az ember lánya elalélhat az ezer éves vámpír karjaiban.
Ahogy Klaus elhúzódott, levegő után kellett kapnom. Éreztem kislányom zavarom és csak az erősített meg, hogy tudtam, Klaus ugyan így érez irántam. Engedtem, had érezze mindazt ami dúl bennem; és azt is, hogy sosem éreztem magam valaki mellett ennyire biztos pontnak valamint ilyen biztonságban.
- Rendben – sóhajtottam miközben esetlenül játszottam ujjaimmal és elfordulva Klaustól léptem a nappaliba. Ahogy helyet foglaltam, tudtam; elkezdődött. Az érzelmeim kusza indái azonnal nyakamra kúsztak és fojtogatni kezdtek; kíméletlen tüskéket növesztve fúrták belém fogaik és mikor belém fecskendezték minden mérgük, a szorítás megszűnt és levegőért kaptam. Egy tenyerem a mellkasomra simult még szabad kezem ujjai tincseimbe martak. Éreztem, ahogy a bizonytalanság fecskendője megfertőzte elmémet és bár igyekeztem, hogy kiűzzem kétségeimet, mégis ott voltak. Vénáim éhesen lüktettek, ajkaim kiszáradtak. Egyre csak őrlődtem, egészen addig amíg Klaus vissza nem tért. Észre sem vettem, hogy már a padlón ülve pillantok fel rá. Nem szóltam egy szót csak, csak felé nyújtottam karom és jeleztem, csatlakozzon. Nem lepődtem meg mikor szembeült velem. Tincseibe túrtam, finoman simítottam a göndör szálakon végig majd ujjaim arcára siklottak és végül az ajkain pihentek meg. Zavarban voltam. Ajkaimba haraptam. Féltem, hogy mindez csak egy álom és a testemre fonódott árnyak nemsokára összetörik mindezt és szilánkjai túl mélyen sebeznek majd meg. Végül csak nagyot sóhajtva futattam ujjaim az ő ujjaiba és közel hajolva leheltem törékeny csókot ajkaira. Persze, végül ismét nem tudtam betelni vele; se a csókjával, se az érintésével. Jobb híján hát hagytam, had vesszek el benne és had űzze el a kétségeket amik talán a hiánya miatt gyötörtek. Elsöprően gyorsan történt minden de nem bántam. Végre nem csak fájdalmat és árulást éreztem, hanem, hosszú idő után először, olyan hűséget már most amit még nem tapasztalhattam meg eddigi életem során. Tovább csókoltam hát, egészen addig amíg már többet akartam. Zihálva kapkodtam a levegőt miközben már ölében ültem, ujjaim tincseit marták, ajkaim az övéit harapták, éhesen és többet akarva miközben a vágy és izgalom mellett ott lüktetett bennem a félelem is.
- Hogyan tovább? – nyögtem ki hirtelen de csöndesen és nem mertem rá nézni. Nem tudtam tetszem-e neki még, így, hogy megadtam magam. Nem tudtam, kíván-e még, vagy elutasít. Görcsberándult a gyomrom a gondolattól, hogy a ma éjszakát egyedül kell töltenem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyPént. Jan. 25, 2013 6:41 pm



Nicole, darling


-Nem tudlak megfélemlíteni. Ezt mind a ketten tudjuk. Szeretnélek, de te egy erős és vonzó nő vagy, aki soha sem vallaná be az érzéseit irántam. Vagy netán tévednék, kedves? – igen, ő pontosan ilyen típusú nő volt. Ravasz és erős. Ha netán érezne is valamit, akkor sem mondaná meg csak egy igézés vagy egy hosszabb nyáladzós szöveg után. Ezzel a két módszerrel az a baj, hogy megigézni nem tudom, mert verbénát szed pont ez miatt, nyáladzani meg még úgy sem fogok. Nem akarok elcsöppenni előtte.
Habár elmondtam neki, hogy mi lesz a következménye annak, ha ténylegesen belém szúr egy karót, úgy tűnik nem hatotta meg. Mindennek ellent mondva, még a józan észnek is megfogott egy a semmiből előkerülő, élesre faragott fadarabot és a hasamba szúrta. Ez még nem volt elég neki. Ráadásul még meg is forgatta bennem és az arcán megnyugvás jeleit láttam egy két pillanatra felbukkanni.

-Nézz magadra. Én vagyok a szociopata? – egy mosollyal kísértem végig az akcióját. Fájt... de nem annyira, hogy komolyabban dühös legyek rá és nekivágjam valamelyik falnak. Megfordult a fejemben de a felőle jövő vonzódás irántam jobban lekötötte a figyelmemet. Csak egy bolond nem látná azt, hogy mennyire is szeretne engem. Igen.. a rossz fiúk kapják a szép lányokat, a jófiúknak pedig marad a.. hát nem is tudom igazán mi marad nekik, de nem is érdekel. Meg voltam elégedve magammal.
-Nem fájt annyira, tudhatnád, hogy ezt már megtették előtted páran, úgyhogy hozzá vagyok szokva az érzéshez. – éreztem ahogy kezei felszöknek a mellkasomon a pólóm alatt. A nyakamat csókolta. Egészen kellemes érzés volt. Általában ha ilyen témáról van szó, mindig durvábban kezelem a helyzetet de ez más volt. Egy olyan érzés amit én sem tudok megmagyarázni.
Pár pillanattal később azon kaptam magam, hogy ő az ölemben volt, és a falhoz volt szorítva. Mi jön még? Nem lennék meglepődve ha Klaus meglátna most így minket és elég ideges lenne. Én sem nézném jó szemmel, hogy a boszorkányom és a testvérem az én házamban intézik a magán ügyeiket.
Megcsókoltam és magamhoz szorítottam. Éreztem a szívverését ahogy az egyre jobban felgyorsul. Az adrenalin mindenkire egyformán hat. Extrém helyzetben még jobban mint máskor. Ez pedig ha úgy tekintjük valamilyen módon extrémnek mondható... Elhajoltam tőle és elmosolyodtam.
-Miért ne tudnék? Kol vagyok, emlékszel? – még egy utolsó, csókot adtam neki, majd hátat fordítottam, és elindultam az ajtó felé. Akartam. Minden egyes porcikáját akartam, de még nem jött el erre az idő. Nem most és nem itt.
Kinyitottam a bejárati ajtót és a kezeimmel kifelé mutattam.
-Ezt majd később befejezzük, drágám. Most ha megbocsájtasz még rengeteg dolgom van. De szeretném ha tudnád, hogy nagyra értékelem a mai teljesítményedet és szeretnélek újra látni. – mielőtt Nicole kilépett az ajtón, a fülébe súgtam az elköszönésnek is szánt utasításomat– Nem az engedélyedet kértem. Ha én így akarom, akkor így is lesz. Békélj meg az újabb találkozásunk gondolatával. – adtam egy puszit az arcára és megvártam amíg elhagyta a házat. Nem volt rengeteg dolgom, de valahogy lepleznem kellett az érdeklődésemet iránta.


Köszönöm a játékot. Smile szív xd
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyKedd Jan. 22, 2013 11:13 am

Kol & Nic

I'm going to kill you in your sleep.
Just for fun.

- Persze, persze, élveztem, akár egy mandulagyulladást, ahogy azt is, mikor szétmarcangoltad a nyakam. – feleltem neki gúnyosan. Ismerem Kol-t, mint a tenyerem és mégis, hiába tudom, hogy milyen, mindig le tud döbbenteni ezzel a kiábrándító, túlzott felfuvalkodottságával. Tényleg érik az a karózás.
- Ó, hidd el édesem, megmarad. A lüktető, maró fájdalom és a kezemre száradt vér emlékével együtt. – közönyösen beszéltem vele, hisz az érkezésemkor adott pohár whisky-n kívül, semmit nem kaptam tőle ma, ami okot adott volna a kedvességre.
A mondatom, szinte épp hogy be tudtam fejezni, mikor elém állt, magához húzott és megcsókolt. Hogy lehet ennyire önhitt? Legszívesebben megtérdeltem volna, de semmi jónak nem vagyok az elrontója, így hát belementem a játékba, miért ne?
Mi tagadás, jól csókol… sőt, nagyon is jól. Ahogy átölelt, s kezei egyre lentebb csúsztak a fenekemre, vele egy időben simítottam kezeimmel testén felfelé, mikor felértem, átkaroltam a nyakát és belemosolyogtam a csókba, s én is elengedtem őt. Persze nem a boldogságtól mosolyodtam el, képzelem mi járhatott a fejében. „Oh, milyen tökéletes vagyok és szexi, bárkit megkaphatok, senki nem tud nekem ellenállni, stb, stb..
- Hát akkor rosszul sejtetted. - látszólag figyelmesen hallgattam, a monológját, mi szerint én „halálosan beleszerettem”. Persze nyílt titok, hogy kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, és abban is van némi igazság, hogy akaratomon kívül hajlamos vagyok beleborzongni az érintésébe, de a kijelentése nem túl sok egy kicsit? Nevetséges, tényleg.
Amikor csókot nyomott fájó nyakamra, már csak azért is visszafogtam a sóhajt, és csak suttogva, egy halk „áu” hagyta el a számat, bár belegondolva amilyen szadista tud lenni… Kissé vicces, hisz én is erősen az vagyok rosszabb napjaimon.
- Ezzel most rám akarsz ijeszteni? – elvigyorodtam, s nyomtam még egy gyors puszit a szájára, majd hátat fordítottam és előtúrtam a táskám mélyéről egy karót. Az én világomban sosem tudni mikor lehet szükség rá, ezért bárhova megyek, mindig van nálam legalább egy.
Bár felhívta a figyelmem, hogy jól gondoljam meg mit teszek, és burkoltan bár, de arra is figyelmeztetett, hogy ha megszúrom, a hullámon két csodálatos sebhely fog díszelegni, a meglévő egy helyett, de önkéntelenül is leragadtam a „megkarózhatsz”-nál, a többit szinte meg sem hallva.
Karóval a kezemben sietősen felé indultam és azzal a lendülettel, hogy előtte termettem, mélyen a gyomrába mártottam a kiélezett fadarabot, forgattam rajta egyett, majd kirántottam és eldobtam.
- Ezt a sebhelyért és az alattomosan kicsalt véremért, te szociopata. – szavakkal nem lehet kifejezni, hogy ott és akkor mennyire jól esett átlyukasztani a bőrét, ráadásul bűntudatot sem ébreszthet bennem, hisz gyorsan gyógyul. A szemébe néztem, s tekintete szikrákat szórt, abban a pillanatban talán egy vérfarkas mellett is nagyobb biztonságban lettem volna, teliholdkor! Valahogy el kellett kerülnöm azt, hogy egymás torkának ugorjunk, s ha már úgyis a csókjeleneteknél tartottunk, gondoltam miért ne? Egyszer élünk. Legalábbis én biztosan… egy ősi vámpír már más tészta. Nagyon jól tudom, mikor mit akar, az már más, hogy érdekel-e, vagy sem. Szorosan átöleltem.
- Remélem nagyon fájt. – súgtam mosolyogva a fülébe, majd apró, forró csókokat leheltem a nyakára. Kezeim már a pólója alatt voltak, mikor abbahagytam, s felpillantottam a szemeibe. – Azt mondod, nem tudok neked ellenállni. – gúnyosan elvigyorodtam, szemetforgattam – Mintha te tudnál nekem…
Az ölébe ugrottam, nyaka köré fonva kezeim, s azzal a lendülettel fordítottam a helyzetünkön egyet, így már én voltam a falhoz nyomva. Várakozóan mosolyogtam Kol-ra. Talán valami értelme mégis csak lesz annak, hogy iderángatott, gyakorlatilag a semmiért.
Akarom-e őt? Igen. Kedvelem-e őt? Igen. Ellent tudok-e neki állni? Nem…
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyHétf. Jan. 21, 2013 6:45 pm



Nicole, darling



Verbéna? Egy csepp verbénát sem éreztem a vérben. Lehet, hogy azért mert kevés volt a szervezetében és nem terjedt el az egész, vagy mert már valamelyest hozzászoktam az ízéhez. Sokszor próbálták már ezt a trükköt. hogy ha a vérrel egy kis verbénát is átjuttatnak belém akkor elgyengülök és könnyebb lesz megölni. El sem kell mondanom, hogy ez soha, a több mint 1000 év alatt egyszer sem vállt be. Már a kezdetekkor halott ötlet volt. Persze tudom nagyon jól, hogy ő nem pont ellenem akarta ezt felhasználni, csak úgy általánosságban bármilyen vámpír ellen. Attól kezdve, hogy Klaus boszorkánya lett, bizonyos körökben elég nagy névre tett szert.

-Valahogy nem érzem a hatását, legközelebb próbálkozz többel. – teszek felé egy cinikus megjegyzést és helyére teszem a kiürült poharat. Nálam ez már csak ilyen gyorsan megy. Egyik pillanatban még tele van a másikban viszont már egy csepp sincs benne. Nem akartam újat tölteni, feleslegesnek tartottam lerészegedni ahhoz, hogy Nicole-al legyek, mert őt még józanul is megfektetném szó mi szó...
-Féltékeny? Én? Ugyan mire kedvesem? persze, majd pont én Kol Mikaelson féltékeny vagyok egy olyan kis stílű vadászra mint Christopher... felnevettem hangosan. Valahogy nem tudtam magamban tartani a felszínre törő érzéseket, amikben vegyesen volt megvetés, szánalom, gúny és együttérzés. Együtt éreztem vele, mert el sem tudom képzelni, milyen szörnyű lehet egy olyan valakivel együtt lenni mint Chris. Igaz, nem sokszor találkoztam vagy beszéltem vele, de az a néhány alkalom is pontosan elég volt arra, hogy levonjam belőle a következtetést.
-Mindketten tudjuk, hogy jobban élvezted mint eddig bármit. – ismerem annyira, hogy tudjam ez így is van ahogy kijelentettem. Rossz fiú vagyok, a nők gyenge pontja. Nic nő... ezzel mindent el is mondtam.

- De most ha jobban belegondolok.. talán nem is voltál magadnál. Próbáljuk meg még egyszer csak hogy biztos megmaradjon benned első csókunk emléke. – elindultam felé a tipikus Kol féle vigyorral az arcomon. A kanapén ült. Először nem tudtam, hogy felkeltsem vagy csak szimplám üljek oda. Aztán úgy voltam, lesz ami lesz.
Közelebb mentem, megfogtam a kezét és felhúztam, hogy szemmagasságba kerüljünk. Onnantól már minden sima ügy volt. Újra megcsókoltam de ezúttal lassabban, és érzékibben. Átkaroltam a derekát és kezeim egyre lejjebb csúsztak. A legutóbb is visszacsókolt, ez most sem történt másképp. A férfias, szexi sármomnak melyik nő tudna ellenállni? Hát ... a vakok biztos.
Elengedtem, nem mozdultam előle. Az utóhatás kedvéért a fülébe súgtam amit majdnem minden lánynak beadtam már.
-Barátok voltunk.. de mindig is sejtettem, hogy te valami többet akarsz. Hiába tagadod, minden érintésemre összerezzensz. Figyelj kedves. – végig simítottam a karján a kezemet és egy apró csókot adtam a nyakára, pont a friss sebhely mellé, amit az előző akciónknál szerzett.
-Na, ezek után mond azt, hogy nincs igazam és akkor megkarózhatsz. – eltávolodtam és nekidőltem a mellettem lévő falnak. – de csak okosan. Ha fájni fog megharaplak még egyszer, és most nem fogok leállni.


I love my bed, but i rather be in yours..


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyVas. Jan. 20, 2013 6:52 pm

Kol & Nic

I'm going to kill you in your sleep.
Just for fun.

Betegebb vagyok? Bedőlök? Egyszerűen csak van egy kis eszem, legalábbis biztosan több mint neki. Ha most leállnánk vitatkozni, abból magunkat ismerve kő kövön nem maradna… Nos nem szeretném Klaus gyönyörű villáját romokba dönteni, viszont ha egy kihalt erdő közepén lennénk, szívesen leállnék vele játszani, bárhogy.
Jelen helyzetben tényleg az tűnt a legokosabbnak, hogy belemegyek az alattomos kis játékába, nem pedig elkezdek robbantgatni.
Megnyugvóan sóhajtottam egyet, miközben Kol-t követtem tekintetemmel, tényleg elengedte a lányt, ha másért nem is, legalább már ezért megérte felkínálni magam. Maximum lesz egy sebhelyem… te jó ég, ez rémes…
Nem tudom, hogy direkt húzta-e az időt a hatás kedvéért, vagy sem, de körülöttem a levegőben már szinte vágni lehetett volna a feszültséget. Szerettem volna gyorsan túlesni rajta, harapjon meg, aztán had menjek, de nem így tett, önelégülten mosolygott és méregetett, láttam a szemében, hogy minden pillanatát ki akarja élvezni a „hatalmának”. Ez volt az a jelenet, amikor legszívesebben felnyársaltam volna.
- És akkor mi van? – szerettem volna valamit a fejéhez vágni. Mit kritizál ő engem? Pont ő? De be kell vallanom, tényleg nehéz időszakot élünk Chris-el és szeretem bár, de fogalmam sincs kettőnknek van-e még jövője. – Csak nem féltékeny vagy? – kérdeztem gúnyosan.
Amikor átkarolt, kezeim felcsúsztattam a mellkasára, s ott megpihentettem. Rezzenéstelen arccal fürkésztem a tekintetét. Micsoda egy hazug. Nem fog fájni? De időm sem volt reagálni.
A nyakam kezdte csókolgatni, mire én néhány másodpercre teljesen megfeledkeztem a külvilágról és hogy mire is készülünk épp. Az egész testem kellemesen beleborzongott és önkéntelenül is közelebb húzódtam hozzá, ám abban a pillanatban egy erős, tépő nyilalás rántott vissza a valóságba, s fájdalmasan felnyögtem, ujjaimmal Kol felsőjébe kapaszkodva. Ösztönösen el akartam menekülni, de próbáltam nem mocorogni, hisz attól csak még erősebb lett volna a kín.
- Remélem ízlik, te görény. – lihegtem fülébe halkan. Rettenetesen fájt, de erőt vettem magamon és nem nyögdécseltem, egy sóhaj sem hagyta el a számat. Ha már bevállaltam, akkor tűrjem boszorkányhoz méltóan, elvégre nem vagyok már gyerek.
Az idő teltével éreztem, ahogy testemet a véremmel együtt hagyja el az erőm. Kezeim szorítása, melyekkel Kol-ba kapaszkodtam, folyamatosan gyengült, míg már csak az tartotta a mellkasán őket, hogy a vámpír közelsége miatt nem volt helyük élettelenül lehullani testem mellé.
A látásom kezdett homályosodni, s halkan nyöszörgtem néhány másodpercig.
- Hagyd abba… hagyd… abba… Kol… - suttogtam erőtlenül, de nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán meghallotta-e. Hogy is figyelt volna fel rá? Teljesen kizárta a külvilágot, engem kishíján a halál szélére sodorva ezzel.
A következő jelenetekből nem sokat fogtam fel. Még mindig szédültem és arra használtam a maradék erőm, hogy ne essek össze, próbáltam észnél maradni. Éreztem, ahogy Kol átölel és a fülemhez hajol, hallottam, hogy mondd valamit, de minden annyira ködös volt. Hátradőltöttem a vállára a fejem, miközben hozzám beszélt. Mondatfoszlányok megvannak, de nem merném a fejem tenni rá, hogy miről is volt szó.
Bármit is mondott, mire az utolsó mondatához ért, egy kicsit nekem is sikerült összeszednem magam. Már épp le akartam hordani a sárga földig, hogy hogy lehet ennyire érzéketlen és mohó, de belémfolytotta a szót.
Valamiért automatikusan visszacsókoltam, a kezeim a derekára csúsztattam, de szinte még észbe se kaptam, hogy mi is történik épp, máris elengedett és arrébb sétált. Értetlenül néztem utána.
Azt mondta, hogy én még nála is betegebb vagyok. Talán neki van igaza, talán tényleg beteg vagyok, hisz mindig is utáltam a vámpírokat, erre jön ő, kétségkívül a legönhittebb és leggyerekesebb vámpír, mégis megkedvelem és a barátom lesz. Ah persze, még ha ilyen egyszerű lenne! Ha azt mondom, hogy a barátom és kedvelem, azzal nem mondok el mindent. Magamnak sem vagyok hajlandó bevallani, de valahol legbelül vonzódom hozzá és vágyom rá, egyrészt. Másrészt legszívesebben a fejére húznék egy zsákot, betonba önteném a lábait és belelökném az óceánba.
- Te meg miről beszél? – összeráncoltam a szemöldököm és kérdően oldalra biccentettem a fejem. Nem értettem a könyves mozdulatsor és a hozzá fűzött megjegyzés mögötti logikát, de persze, biztosan úgy van, ahogy mondja, hisz Kol az eszéről és bölcsességéről híres. És igen, ez irónia volt.
- Remélem az összes verbénát kiszívtad belőlem és megfulladsz. – jegyeztem meg gúnyosan, miközben kivettem a kezéből az italt és helyet foglaltam a kanapén – Nekem most inkább vizet kellene innom. Kissé émelygek. – lötyögtettem egy darabig, de végül mégis belekortyoltam. Üldögéltem még egy ideig az italom felett, majd megtörtem a kínos csendet. Nem szeretem a kínos csendet. – Annyira telhetetlen vagy. Az alku úgy szólt, hogy ihatsz belőlem. Nem pedig úgy, hogy ihatsz belőlem, aztán megcsókolhatsz. – majd hozzátettem kissé dorgálóan – Lehettél volna óvatosabb is. – letettem a poharam az asztalra és egyik kezemmel letapasztottam a lüktető sebem. Dühös voltam rá.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzomb. Jan. 19, 2013 10:03 pm



Nicole, darling


Igen... pont az amire vágytam. Elég néhány fenyegető mondat, egy kis arc mimika és ő mindent megtesz nekem. Nem állt szándékomban kihasználni, de ha már ott volt akkor szívesebben ittam volna az ő véréből mint egy jött mentéből. Ki tudja merre járt, mit csinált, milyen betegségei vannak. Nicole-ról pedig szinte mindent tudok. A kelleténél kicsivel többet is. Díjazom a bátorságát, azt hogy ilyen könnyen megengedi ezt nekem. Bármit megtenne egy ártatlanért, mint valami védő angyal. Cuki. Nem, nem cuki. Vonzó és csábító, igen.
-Lehet, hogy az vagyok, de akkor te még betegebb vagy, hogy bedőlsz nekem. – elhúzta a haját a nyakáról ezzel jelezve, hogy szabad az út, azt teszek amit akarok. Klaus most biztos büszke lenne rám ha ezt látná. A kis öcsi és a boszorkánya. Milyen festői idill. Barátok voltunk Nic-el, de eddig még sosem kóstoltam a vérét. Most, hogy alkalmam nyílt rá valahogy még közelebb éreztem magamhoz.
-Ahogy parancsolod, királynőm. – a lány felé veszem az irányt, de mielőtt szabadon engedem megigézem, hogy semmire se emlékezzen ebből. Nem lenne jó ha másnap a ház előtt egy lincselő tömeg állna. Megvárom míg kisétál az ajtón és újra Nicole előtt találom magam.

Közelebb hajolok, teszek egy alapos pillantást a nyakán futó erekre és elmosolyodok. Meg voltam elégedve az eddigiekkel.. A semmiből egy ilyen előnyös pozícióba helyeztem magam, ahol én irányítok, én mondom meg, hogy mi hogy lesz. Tetszik a helyzet.
Távolról is éreztem a parfüm illatot ami magában is csábító volt, de a tudat, hogy hamarosan az ő friss és meleg vérét fogom ízlelni, még jobban felizgatott.
-Az ízlésről szerintem ne beszéljünk. Nem is tudom kettőnk közül kinek van vámpír vadász pasija. – elfordítom egy kicsit a fejem, majd vissza. – Ja igen, neked kedvesem. – sosem kedveltem Christophert. Már a tudat, hogy ő létezik is hányingert keltett bennem. Nem értem, hogy tudott vele összeállni. Szörnyű, borzalmas, elviselhetetlen. Röviden ennyit gondolok erről a kapcsolatról.
Miért szeret? Ha az alatt a 100 év alatt, ameddig koporsóba voltam zárva, ha az alatt az idő alatt kellett volna erre a kérdésre egy ésszerű választ adjak, akkor sem sikerült volna. Talán mert hasonlítunk? Talán mert mind ketten igazán jól nézünk ki? Erre a kijelentésre később válaszolok, mert jelen pillanatban a vágy a legnagyobb úr.
Közel hajolok hozzá, átkarolom egyik kezemmel a csipőjét, a másikkal pedig finoman megérintem az arcát.
-Ne aggódj drágám, nem fog fájni. – apró csókokkal kényeztetem, hogy el tudjon lazulni és könnyebb legyen a dolgom. – Talán egy kicsit mégis. – abban a pillanatban, hirtelen és erőteljesen belemeresztem a fogaimat. Pár másodperc múlva már érzem is ahogy a vére a testéből az enyémbe áramlik át, és erősebbé tesz. Igaza volt, sokkal jobb belőle inni, mint valakiből aki most jött be az utcáról. Nicole közelsége megnyugtatott de mégsem tudtam időben leállni. Nem volt elég, kevés volt. Többet akartam. Éreztem ahogy egyre gyengébb lesz és egyre kevésbé tudja magát egyensúlyban tartani. Mikor a kezeim közt már majdnem összerogyott kinyitottam a szemem, eltávolodtam és letöröltem a számra tapadt, pirosan izzó vért. Az időérzékem elveszett, nem tudom meddig voltunk így.

Valamilyen hirtelen indíttatásból úgy éreztem, hogy...igen. Ezt akartam. Az ajkaira pillantottam, majd a zavarba ejtő szemeiben vesztem el. Meg kellett csókoljam nem engedhettem el. A háta mögé sétáltam, átkaroltam és a fülébe súgtam.
-Tudod mit szeretsz bennem? Amit Christopherben nem tudsz megtalálni. A vágyat, a magabiztosságot, azt a fajta testi örömöt amit csak én tudnék neked megadni. Ráadásul a tiltott gyümölcs mindig édesebb. – Tessék. Így hát sikerült választ adnom a korábban feltett kérdésére. Magam felé fordítottam, és megcsókoltam. Nem volt túl hosszú csók, de épp annyi időm volt, hogy megtudjam, ma reggel cseresznyés ízű szájfényt használt. Elengedtem. Nem tudtam, hogy fog reagállni. Jobbnak láttam, ha hagyok neki egy kis szabad teret, így hát Klaus egyik könyvespolcához mentem és kihúztam belőle egy könyvet. Forgattam egy ideig, majd Nicole felé fordulva felemeltem.
-Ebben a könyvben olyan gondolatok vannak leírva, amiket el sem tudnál képzelni. – visszaraktam óvatosan a helyére és töltöttem a félig üres üvegből magamnak egy pohár italt mint mindig. – Titokzatosság, kedves. Ezzel lehet egy férfi izgalmasan kiismerhetetlen. Szeretnél esetleg te is egy pohárral, hogy felerősödj? – meg sem kellett várjam a választ már töltöttem is. Tudom, hogy ő legalább annyira szereti az alkoholt mint én.


I love my bed, but i rather be in yours..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzomb. Jan. 19, 2013 9:04 pm

Kol & Nic

I'm going to kill you in your sleep.
Just for fun.

Kol közeledésére a szemem sem rebbent. Így is elég hiú és önelégült, nem áll szándékomban ezeket megerősíteni. Érintésére és a megjegyzésére, hogy ellenállhatatlan lenne, csak szemet forgattam és elmosolyodtam. Az ősi, aki sosem javul.
De nem ő az egyetlen, aki úgy tűnik sosem javul. Miért kellett már megint beleszólnom az ostoba vámpírdologba? Most még nagyobb bajba kevertem a lányt.
- Te beteg vagy. – jelentettem ki, arcomon enyhe undorral és megvetéssel. Ilyenkor erősen elcsodálkozom, hogyan lehetséges az, hogy mi ketten barátok vagyunk?
Tulajdonképpen nyílt titok volt, hogy mit akart, mindketten tudtuk. Talán rég vágyik már rá, én hülye pedig gyakorlatilag tálcán kínáltam fel neki azzal, hogy megszóltam a lány miatt. Vettem egy mély levegőt, lassan kifújtam, tekintetem a vámpíréba véstem, s ráérősen áthúztam a hajam nyakam egyik oldalára, hogy a másik oldal jól hozzáférhető legyen Kol számára.
- Engedd el. – szólítottam fel újra, remélve, hogy az én vérem sokkal inkább megfelel neki, bár az arckifejezéséből ítélve vette a célzást, miszerint az övé vagyok néhány másodpercre, hogy „nassolhasson” kicsit – Azt hittem a te ízlésed kifinomultabb annál, minthogy egyszerű kislányokból igyál, akiket az utcán szedsz össze. – nem mintha a sértegetéssel bármire is mentem volna abban a pillanatban, de ha Kol bántani fog, ha nagyon fájni fog, arról mérget vehet, hogy a föld alól is előkerítem ezt a lányt és felmosom vele a padlót.
- Csak tudnám mit szeretek benned, mikor ekkora s**gf*j vagy. – természetesen azt, hogy kedvelem őt, barátilag kell értelmezni. De ha már itt tartunk, azt mondják madarat tolláról, embert barátjáról. Most vagy meghazudtolom ezt a mondást, vagy rettenetes ember vagyok. Hisz elég csak a személyiségét említenünk. Fenyegetőző, instabil, agresszív. El sem tudom mondani, hogy néha mennyire szívesen kitépném a tüdejét és megetetném vele, vagy épp a pimaszságáért vágnám ki a nyelvét, hogy a kutyáknak dobjam. Mégsem adnám őt semmiért, a gyerekes hülyeségei ellenére, a barátom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzer. Jan. 16, 2013 5:31 pm



Nicole, darling


Bele - bele kortyoltam a poharamba egészen addig amíg ki nem ürült az egész. Akartam még egy pohárkával tölteni de megfogattam, hogy nem fogok annyit inni mint eddig mert az ivás könnyen elveszi a józan eszem. Erre pedig kiváltképp szükségem van most, hogy ennyi minden történik. Hibridek, hasonmások, vámpírok, vérfarkasok, boszorkányok... vadászok. Néha úgy érzem, hogy a világ összes természetfeletti lénye valami különleges okból Mystic Falls-ba költözött. A különleges ok nyilvánvalóan én és a családom. Ősiként elég nagy a hírnevünk az ilyen körökben. Nem feltétlenül jó, tehát nem feltételezem, hogy azért van itt mindenki, hogy autogramot kérjen, hanem azért, hogy megöljenek minket. Ez persze lehetetlen. Ha mi összefogunk akkor semmi és senki sem állhat az utunkba.
- Mondjuk, hogy nem érdekel, de ha megtudom, hogy valamit eltitkolsz előlem, akkor nem szívesen lennék majd a helyedben. – valami gyanús volt. Ha egy egyszerű „mezei varázslat” volt, ahogy ő mondta, akkor minek rakta el? Miért nem adta egyszerűen vissza, hogy azt tegyek vele amit akarok? Ha tényleg nem érdekelte akkor miért igyekezett annyira, hogy hozzá ne férjek? Nem tudom... de minden esetre érdekesnek ígérkezett az este.

- Maradjunk a Kol-nál, Perro. – mosolygok rá kacéran, majd a kanapén közelebb húzódok hozzá. Érzem a hajából áradó sampon és az intenzív parfüm illatát. Szédítő volt bevallom férfiasan, de ettől még nem kábultam el. Klaus keresve sem találhatott volna jobb boszorkányt. Szerintem a kis öccsére gondolt amikor Nicole-t választotta, mert tudta, hogy nekem biztos tetszeni fog. Haza hozott nekem egy kis barbie babát, egy kis játékszert. Csodálatos.
-Bármit megtehetek, kedvesem. Nézz rám – lassan végigsimítom a kezemet a karján, majd lejjebb haladok és a combján pihentetem őket – hát nem vagyok ellenállhatatlan ? – rávigyorgok és még közelebb húzódok.
- Mond azt hogy... – szavaimat magamba kell fojtsam mert pont ebben a percben sétált be az ajtón a vacsorám. Egy fiatal lány volt az, barna hajjal, barna szemekkel. Már korábban megigéztem, hogy percre pontosan mikor jöjjön el hozzám. Nem kellett benne csalódjak, mert a megbeszélt időpontra pontosan meg is érkezett. A sok vendég miatt teljesen el is felejtkeztem róla, de örömmel fogattam a házamban. Pontosabban Nik házában de ez most nem lényeg.
Egyenesen felém indult, kifejezéstelen póker arccal én pedig elvesztem a szemeiben. Hirtelen még Nicole-ról is megfeledkeztem csak a vacsora és a vér finom íze járt a fejemben.
Épp álltam volna fel és haraptam volna bele a lány nyakába amikor hirtelen a boszorkány lágy hangja egy szigorú hanglejtéssel ütötte meg a fülemet.
-Mond csak... miért ne? Mi hasznom lesz belőle, ha elküldöm? Ha felajánlasz valami jobbat, akkor felőlem mehet... de ha nem tudsz olyat ajánlani ami kielégíti az igényeimet, akkor megölöm, pedig nem akartam nagyon bántani.. Na te hős lélek... kíváncsian hallgatlak. – mondtam már állva, karjaimat magam előtt keresztbe fonva.


I love my bed, but i rather be in yours.


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 25, 2013 5:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzer. Jan. 16, 2013 11:09 am

Kol & Nic

I'm going to kill you in your sleep.
Just for fun.
Whisky-vel a kezemben helyet foglaltam a díványon, ahogy Kol óhajtotta, s az öreg papíron lévő varázslatot vizsgálgattam, szerencsés napom van, ezért már megérte felkelni. Nem mindennap pottyan az ember ölébe egy ilyen. A szertartás leírása alapján talán valahonnan a Karib-térségből származhat… Mégis hogy került ez Kol-hoz?
- Hát persze, hogy fogalmad sincs mi ez. – pillantottam fel rá egy széles, kissé gúnyos mosoly kíséretében, s belekortyoltam az italomba. Összehajtogattam a papírt és a zsebembe tettem. – Egyébként valami mezei varázslat, semmi olyan, ami téged érdekelne. De egyszer hátha jó lesz, sosem tudni. – persze ez nem így volt, de nem állt szándékomban mindent az orrára kötni. Erős vudu varázslat, ráadásul a legveszélyesebb kategóriába tartozik, vérmágia. Nem lennék a helyében annak, aki egy ilyet bekap, de annak sem aki próbálkozik vele és elrontja. Sem életében, sem a túlvilágon.
Kényelmesen hátradőltem, lábaim feltettem a kávézóasztalra, s tekintetemmel a pohárban lévő italt kevergettem.
- Nem hiszem el, hogy ennyiért képes voltál iderángatni. – törtem meg a csendet unottan, majd felé fordultam – Nem vagyok sem hibrid, sem a csicskád, sőt még csak a boszorkányod sem, Mikaelson. – persze mint a többi ősi, ő is biztosan hozzá van szokva, hogy körülugrálják, de ez azért… Bár kivételesen nem zavar, szeretek itt lenni, Klausnak kifejezetten jó ízlése van, ami a „házat” illeti, valamint Kollal is szívesen töltöm a szabadidőmet. A leghalványabb fogalmam sincs, hogyan történhetett meg, hogy mi ketten barátok lettünk, de ez a „zsák meg a foltja” típusú dolog egész szórakoztató. Kétlem, hogy találhatnék még egy ilyen pimasz, önközpontú, ésszerűtlen vámpírt, akit ráadásul kedvelek is és nem szándékszom megölni. Bár ami azt illeti, általában szívesen belemártanám a gyomrába a verbénába áztatott karóm, jól megforgatva benne.
Rövid időn belül egy fiatal lány sétált be a társalgóba, talán néhány évvel lehetett idősebb nálam. Kol szemeibe nézett, s egyenesen felé vette az irányt. Értetlenül figyeltem az eseményeket, majd kérdően pillantottam a mellettem ülő vámpírra, de ő tudomást sem véve rólam mélyesztette tekintetét a lányéba, a tipikus „Kol-os sunyi vigyor” kíséretében. Nem kellett sok idő, hogy leessen, a lány meg van igézve és itt az ebédidő.
- Na azt már nem! – hajoltam közelebb Kol-hoz, dorgáló tekintettel, fintorogva. Én sem vagyok egy szent, tettem rossz dolgokat, de a lelkiismeretem nem hagyta, hogy tétlenül nézzem végig, ahogy megöl egy embert… – Muszáj ezt pont előttem csinálni? Küldd el szépen és hagyd békén. Most.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzomb. Nov. 24, 2012 4:52 pm





rebekah Ҩ klaus
Please brother. You are my only hope.

Sose éreztem még magam ilyen tehetetlennek. Hogy nincs lehetőség, amivel elérhetném, amit akarok. Kiskorom óta mindent megadtak nekem, és úgy tűnik ehhez túlságosan is hozzászoktam. De ez más. Most nem egy cipőről van szó, vagy egy elérhetetlen férfiról - vagyis, ha jobban belegondolunk, az utóbbi félig meddig hasonlít a mostani helyzethez. Csak ahhoz képest, hogy egy nőtől könnyű elcsábítani a kedvesét, a halált nem lehet megigézni, hogy mást akarjon. Az egyetlen dolog, amivel még én se mertem soha szembenézni. A múlandóság távoli fogalom olyan lényeknek amilyenek mi vagyunk. Megrekedünk. Ezer éven keresztül semmit nem változunk, csak a lelkünk öregszik. Már természetessé vált, hogy nem kell végignéznem, ahogy minden, és mindenki, akit szeretek lassan elmegy. Mégis, amióta ebbe a városba újra betettem a lábam többet veszítettem, mint valaha. A szüleim. A testvéreim. És a bátyáim is lassan távolabb lesznek tőlem, mint arról valaha is álmodtam. Mindent elvesztek. Elsősorban Matt-et. És ebbe valamiért képtelen vagyok beletörődni.
Rájöttem, hogy mikor a hibridek lassan betöltötték a házat, és Niklaus elkezdte építeni a 'seregét' túlságosan is új volt még, hogy egyedül intézem a dolgaim. Mindig ketten voltunk a világ ellen, és ha az ember már bejárt minden kontinenst, túlságosan is furcsa azt látnia, hogy mindez a múlté. Fáj. Tényleg pokolian éget belülről a kényszer, hogy újra az eskünknek éljünk. Vágytam Rómába, Párizsba, Madridba, vagy Norvégiába, és bár tudtam, hogy bármikor felkaphatom a cuccom, és leléphetek ebből az őrültek házából nem tettem. Egyrészt, mert fogalmam se volt róla mit kezdenék ott. Másrészt pedig... nem akartam Nik nélkül elindulni. Így hát maradtam. Hagytam, hogy a napok kövessék egymást, és a helyzet egyre csak rosszabb legyen, nem törődve a ténnyel, hogy lassan teljesen elpusztul az, amit ezer év alatt felépítettünk. Nem akartam bevallani még saját magamnak se, mert akkor azzal is szembe kellett volna néznem, hogy totálisan egyedül maradtam.
A mostani viselkedését is elkönyvelhetném annak, hogy ő ilyen. De ha jobban belegondolok, ilyen mély szakadék még sose volt közöttünk. Persze, mindig is szúrta a szemét, ha egy férfi udvarolni kezdett nekem, de az idő múlásával mikor látta, hogy mindegyik csak addig volt jó, míg rájuk nem untam, már kevésbé törődött velük. Hosszú idő óta ez az első alkalom, hogy valaki tényleg érdekel. Hogy valakin segíteni akarok. Az emberségemre mindig is jellemző volt ez, de annyi ideig nyomtam el magamban a kényszert, hogy szinte el is feledkeztem róla. Úgy tűnik, ezzel viszont nem vagyok egyedül.
- Csak végre eggyel emelkedne azok száma, akik nem akarnak karót szúrni a szívembe. - morogtam az orrom alatt, csak úgy magamnak megjegyezve. Talán kívülről az látszik, hogy megszoktam, hogy az emberek már nem kedvelnek erre. De mélyen... Igen, azt hiszem zavar. Mert, ahogy végignézek Elenán, hogy annak ellenére is mennyien állnak mellette, hogy nagyjából kinyíratta a boszorkány barátnője családját, féltékeny leszek. Mert nekem sose voltak barátaim. A lányok, akikkel útközben összeakadtam, csak csodáltak, vagy kihasználták a pénzem, és a rangom. És ez eddig elég is volt - annak idején, mikor az emberek látták, hogy mennyien követnek, sokra tartottak. De úgy tűnik, ebbe a korba bár nem számít kevesebbet, mégis jobban meglátszik az, ha nincsenek olyan emberek, akik önmagadért szeretnek.
Tudom, mit képes velem tenni a düh. Ha valaki alapból lobbanékony természetű, ez vámpírként csak ezerszer rosszabb lesz. Először nem bírtam elviselni ezt a nagy erejű indulatot, volt, hogy több napig zokogtam, mire végre sikerült lenyugodnom. Megöltem egy egész falut tehetetlenségemben, és több mint egy évig nem láttam Kolt, miután kifulladásig verekedtünk az erdőben. Most pedig, egyszerűen megtört az álcám, és ráborítottam Nikre mindazt, ami azóta gyötört, hogy Chicagoban felébredtem. Önzőnek tartottam mindazért, amit tett. Hogy nem hagyta, hogy magam döntsek arról, amit az életemmel tenni szeretnék. De egy kicsit hálás is voltam. Meg valahol tudtam, hogy csak védeni próbált Mikael elől, hogy a makacsságom ne okozza a vesztem. De ha ezt mind máshogy csinálta volna, talán nem tartanánk ott ahol most. Itt állunk, alig pár méterre egymástól, mégis több ezer méternek érzem a távolságot. Ki akarom mondani, hogy nem akarom elveszíteni a bátyámat, hogy hiányzik, és, hogy sajnálom. Szeretnék vele beszélgetni. Megölelni. Hogy olyanok legyünk mint régen. Mindig és örökké.
Lassan pillantok le a pohárra, de a meglepettségem biztos rögtön kiült az arcomra. Nem tudtam mit kéne mondanom, egyszerűen leblokkoltam, és a szó is a torkomra fagyott. Csak néztem, ahogy a vér lassan megfesti az üveg oldalát, és próbáltam felfogni a tényt, hogy Matt életbe marad, és az a Niklaus akit én egész életembe ismertem talán... talán... Nem is annyira veszett el, mint hittem.
- Nik... - suttogtam, miközben felé fordultam, de ahelyett, hogy a szemébe nézhettem volna, hogy kiolvassak belőle valamit, egyedül maradtam. Elment. És még megköszönni se tudtam amit - végre - értem tett. De tudtam, hogy ki kell mondanom, már csak azért is.
- Köszönöm, bátyám.


befejezett!

~ az egyik legjobb - ha nem a legjobb - játékom volt.
köszönöm
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzomb. Nov. 24, 2012 3:17 pm



Rebekah && Niklaus

N
em akarok olvasni Rebekah arcáról. Nem akarom látni a fájdalmat, magányt, ami lassan kiül rá. Nem akarok tudomást venni róla. Hát nem egyszerűbb úgy tenni, mintha nem ismerném? Eléggé. Nem egyszerűbb figyelmen kívül hagyni minden szeszélyét, csak a sajátjaimmal foglalkozni? Vagy épp úgy tenni, mintha ez is csak egy szokásos, békés "családi" este lenne. Egy a több millióból, vagy már ki tudja hányból, amit az elmúlt ezer évben együtt töltöttünk. Ezer év. Számtalan közös pillanat. Szépek és kevésbé szépek. Véresek, vagy épp dicsőségesek, meneküléssel, bújkálással töltöttek, de akadtak meghittek is. A közelmúltat tekintve próbálnék gúnyos élt adni magamban a "család" szónak. De ha szűkebb értelemben vesszük, akkor nekem Rebekah a családom és csak is ő, és ebbe cseppnyi iróniát sem tudok belevinni. Az egyetlen személy, aki mindig itt volt nekem, az egyetlen biztos pont ebben a végtelen életben, és a nehézségeink ellenére is még ma is ő a legfontosabb a számomra. Képtelen vagyok figyelmen kívül hagyni, nem észrevenni a hangulatingadozásait. Az már más kérdés, hogy olykor nehezemre esik megérteni őt. Talán azért van ez, mert ő is csak nőből van. Magamban leginkább erre szoktam fogni. Érzékeny, néha túlságosan is, sajnos az ezer évével is még mindig könnyen manipulálható érzelmileg. Bosszantó, kellemetlen tulajdonságok, amikkel általában nem tudok mit kezdeni. Olyan tulajdonságok, melyektől gyakran kiütköznek a céljaink, terveink... a személyiségeink közötti különbségek. És néha amikor ő az érzékenyebb oldalát mutatja, sokszor már reflexből válaszolok rá szenvtelen hidegséggel.
- Mit akarnék tőled? Hisz ez csak egy ötlet, egy felvetés volt részedről, nem igaz? Semmi személyes ügy, semmi valódi érdeked nem lenne abban, ha megmenteném annak a szerencsétlennek az életetét - vonok vállat közömbösséget színlelve, de a hangom a végére élesen felerősödik. Kiöntöm az üvegből a maradék whiskeyt, aztán azonnal el is fogyasztom a pohár tartalmát. Hol van már Nate azzal a vérrel?!
- Csak taktikai szempontból akartad megmenteni az életét, nem? Szóval miért akarnál még bármit mondani vagy tenni érte? - Ezt azonban már maró gúnnyal kérdezem. Nyilvánvaló, hogy most már kibújik a szög a zsákból végre. Elértem, amit akartam: kihoztam a sodrából annyira, hogy megnyiljon, hogy ne hazudozzon tovább. A probléma az, hogy közben magamat is feldúltam, a következő szavai pedig erre ráadásnak úgy érnek, mint egy hatalmas pofon. Szólásra nyitom a szám, de valamiért egy hang sem jön ki rajta. Megakadályozom, hogy élvezze az életet? Elveszem a szabad akaratát? Hát nem azért építettettem ezt a házat, hogy a család végre együtt lehessen és boldog legyen? Hát nem azért vigyáztam Bekahra, akár koporsóba zárva is, nem azért végeztem Mikaellel, hogy biztonságban legyünk? Nem adtam meg neki mindent? Arról nem én tehetek, hogy a férfiválasztásai mindig mindent tönkretesznek. Most is. Dühösen vágom a kiürült poharam a falhoz. Elegem van ebből az estéből, a színjátszó emberekből. Ráadásnak a húgom is meg akart téveszteni, aztán mégis neki áll feljebb. De ha őszinte akarok lenni... a dühöm most csak arra jó, hogy palástolja a valódi érzéseimet. Félek. Igen. Soha nem vallanám be, de félek. Érzem, hogy Bekah most talán még távolabb van tőlem, mint valaha, és nagyon könnyen elveszíthetem. A kérdés: azzal akadályozhatom e meg ezt, ha elválasztom Matt Donovantől, akár annak halálával is, vagy azzal, ha engedek neki, és segítek a fiún? Rebekah hátat fordít nekem, de szavai így is tisztán csengenek, majd újabb és újabb visszhangot vernek a fejemben. "... egyszer rám is gondolsz magad helyett." Egy gombóc keletkezik a torkomban, miközben egyik kezembe a korábban kiürült whiskeys üveget fogom, a másik karomba pedig belemélyesztem a fogaimat.
- Csak az őszinteségedet kérem cserébe... - mondom Bekah hátának csendesen, miközben az üveg alja megtelik a véremmel. Aztán leteszem az asztalra, és mire a húgom felém fordulhatna, már elhagyom a helyiséget.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 11:01 pm





rebekah Ҩ klaus
Please brother. You are my only hope.

Annyira megdöbbentő, hogy mióta ebbe a városba élünk, mi is mennyire megváltoztunk. Persze, ha valaki ezer évig egy ember mellett tart ki, az sose zökkenőmentes, de azt hiszem ennyire még sose álltunk távol egymástól, mint most. Önzőségből elvett tőlem kilencven évet, amit sose kaphatok vissza. Talán ez lenne az oka mindennek? Jó, igazából tény, hogy még mindig neheztelek rá, de ha ilyen kis dolgokon fent akadnék, valószínűleg már beszélő viszonyba se lennénk. De akkor is - nem értem, hogy mi történik velünk, mi történik az ígérettel, amit annak idején egymásnak tettünk. Ez a hasonmásos-hibrides dolog egyre jobban elfeledteti vele a családot, ami egykor a legfontosabb volt Niknek. Talán pár száz év múlva már mind a négyünk a világ négy felén fogja élni az életét. Ha ilyen irányba haladunk, akkor biztosan.
De a ma este után igazából nem vágyok másra, mint megismerni, hogy élik mások az életüket. A főiskola gondolata egyre csábítóbb, legalább így talán még Mattnek is megmutathatnám, hogy lehetek olyan jó mint az exe, Caroline, sőt talán jobb is. Azt hiszem, igazából tényleg élvezem a gimnáziumot, a szervezői bizottságot, a pompon csapatot, és csak úgy egy közösség részese lenni. Chicagoba annak idején az iskola túlságosan is nagy luxus lett volna, meg hát menekültünk, és az egyetlen, ami segíteni tudott, hogy ezt kellemessé tegye az önfeledt szórakozás volt, ami ölésből, és végigtáncolt éjszakákból állt. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem irigykedtem a lányokra, akik nap közben is élhették az életüket, úgy ahogy ők akarták. Akkoriban Mikael mindig egy lépéssel előttünk járt. Nem kockáztathattunk, így csak az éjszaka eldugott klubjai maradtak. Akkoriban összetartottunk. Akkoriban minden más volt...
De kár is siratni a múltat, vágyakozni az iránt, ami úgy is lehetetlen. Átéltem én ezt már, Katherine-el amikor a bátyáimnak még a húguknál is fontosabb volt becserkészni a lányt. Akkor döntöttem úgy, hogy kicsit különválok tőlük, és felkeresem Kolt Londonban, hátha nagyobb szórakozást nyújt, mint azt nézni, ahogy Elijah és Nik felváltva legyeskedik a hasonmás mellett. A baj az, hogy Elena rosszabb; itt mindenki úgy lesi a kívánságait, mintha maga a királynőt kéne megvédeni. A történelem tényleg ismétli önmagát.
Talán nem látszik rajta, de ideges vagyok. A bátyám így sincs jó hangulatában, Mattnek pedig ki tudja, mennyi ideje van hátra. Nem akarom őt is elveszíteni, mert akárhogy is nézzük, azt hiszem fontos nekem. Kedves volt velem, és végre érezhettem, hogy talán mégis van valaki, aki kedvel. Mert valljuk, be ebben a városban igen kevesen vannak így ezzel. Még néha azon is elgondolkodok, vajon a tulajdon bátyáim szeretnek e.
Ahogy kimondja a döntését, úgy érzem magam, mint aki zuhan a semmibe, és nem tudd mibe megkapaszkodni, csak egyre mélyebbre és mélyebbre kerül, míg végül el nem nyeli a sötét semmiség. A torkom kiszárad, az agyam pedig egymás után gyártja a rosszabbnál rosszabb képeket, ahogy Matt láztól szenvedve kileheli magából az életet, és a vérfarkasméreg lassú szenvedésbe taszítja. Újra egyedül éreztem magam, mintha tőrt szúrtak volna a szívembe, és a fehér tölgy hamuja megbénította volna a testem, a lelkem élt, de egy koporsóba zártak, mindenkitől messze, hogy teljesen magamra maradjak. Sírna akartam, de nem tudtam. Az arcomra továbbra se ült ki semmi. Csal meredtem a semmibe, és lassan lehunytam a szemem. Tényleg ilyen kegyetlen lenne? Látja rajtam. Látja, hogy ezzel fájdalmat okoz nekem, mégis olyan egyszerűen hajítja ki a lehetőséget arra, hogy egy kicsit boldog legyek, mintha nem is számítana. Tudom, hogy nem bízik a döntéseimben, ha férfiakról van szó, de bennem miért nem tudd bízni?
- Mit akarsz tőlem Niklaus? - dőlök neki az egyik asztalnak, megkeresve a tekintetét. Nála mindennek van ára, én pedig most bármit képes vagyok megfizetni azért, hogy ne érezzem magam egyedül. A magány az egyetlen, amitől tényleg félek. - Mit akarsz még tudni? Hah? - kezdtem úgy érezni a düh, és a kétségbeesés keveréke egyre csak gyűlik bennem, én pedig képtelen vagyok megfékezni az indulataim. Legszívesebben tombolnék. - Miért nem akarod, hogy egy kicsit én is élvezzem az életet? Ha már nem hagyod, hogy magam döntsek a sorsomról, miért élvezetes neked azt nézni, ahogy folyamatosan szenvedek ebbe a városba? Mit akarsz hallani? Hogy kedvelem? Ugyan, látod azt magad is. Pont ezért szúrja a szemed, hogy valaki más is fontos lehet nekem, vagy mi? - szinte visszakényszerítettem a könnyeim, de mivel ez nehezebb feladatnak bizonyult, mint hittem, inkább elfordultam, és a kandallóba égő tűzbe meredve próbáltam visszafogni magam. Mély levegőt vettem, és már szinte suttogva szólaltam meg. - Hülyeség volt azt hinnem, hogy egyszer rám is gondolsz magad helyett.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyVas. Nov. 04, 2012 4:01 pm



Rebekah && Niklaus

N
a tessék! Gúnyt űz az aggályaimból. Mi értelme megosztani a gondolataimat, esetleges kétségeimet másokkal, ha még a saját húgom sem vesz komolyan?! Elsötétülő tekintettel meredek rá pár röpke pillanatig, majd ismét a poharamnak szentelem a figyelmemet, és kortyolok egyet, mielőtt olyat tennék, amit később megbánok. Miért akarná egy boszorkány a vérem?! Ez a kérdés már magában is ironikus. Mit számít egyébként, hogy miért akarja? Ha boszorkányról van szó, aki ráadásul ellenem szegül, az jót nem jelenthet. De betudom a védence miatti aggodalmának most a meggondolatlan kérdést, és inkább nem válaszolok rá. A segítségére sincs szükségem. Főleg nem így, nem fogom hagyni, hogy gúnyt űzzön belőlem. Nekem is megvannak a magam emberei, a saját boszorkányaim. Meg fogom keresni azt a banyát, és kiderítem, mire készül, Bekah nélkül is.
- Ne fáradj! - felelek ugyanolyan gúnyos hangnemben. Aztán felállok, és kényelmes tempóban a bárhoz sétálok, hogy újratöltsem a poharam. Bár ami azt illeti, ennél élőbb italra lenne szükségem. Az a pár korty, amit a bálon ittam, fél fogamra sem volt elég. Persze jól esett, de a mostani állapotomban még inkább szükségem lenne rá.
Az immár ismét telített poharammal lassan fordulok szembe Bekahval. Félig felülök az asztalra, és figyelmesen hallgatom a meséjét. Hogy miért nem lep meg engem ez az egész! Igazából már annyira szánalmasak az újabb és újabb próbálkozással, hogy az már nevetséges. Halk, rövid, keserű nevetést hallatok, aztán hagyom, hogy egy újabb korty erős skót whiskey terjedjen szét a bensőnben, kellemes maró érzést hagyva maga után. A húgom sztorija helyenként sántít, és nem tudom, hogy ő akar e elfedni előlem bizonyos részleteket, vagy maga sincs tisztában mindennel. Lényegében mindegy, hogy melyik verzió áll fenn, mivel egy: úgyis ki fogom deríteni, amit még tudnom kell, és kettő... A húgom már megint ostobább, mint az megengedett volna, és ismét egy férfi miatt. Hisz ugyanannyira bolond akkor is, ha engem akar átverni, mint akkor, ha a fiú segítségére siet anélkül, hogy előbb mindenről pontos információkat szerezne. És csak tetézi a bajt az utóbbi szavaival. Persze értem én, hogy hasznot húzhatok a Donovan srác segítéséből. Ez mind szép és jó. De könyörgöm, hát tényleg ennyire idiótának néz?! Félig telt poharamat hirtelen lecsapom magam mellé azt asztalra. Ah! Ki kell tisztulnia a fejemnek, mielőtt bármit teszek az ügy érdekében... vagy ellene.
- Nate! - Alig mondom ki a nevet, a hibrid már meg is jelenik az ajtóban. - Hozz nekem vért! - az talán segíthet. Sóhajtok egyet, mielőtt Bekahhoz fordulnék ismét. És döntöttem.
- Nem fogok neki segíteni - válaszolom látszólag teljesen közömbösen, de belül még mindig tombolok. Szavaim nem tükrözik az elhatározásomat. Ez csak az eszköz. - Miért akarnék megmenteni valakit, aki nem rég még a halálomon dolgozott? A saját csapdájába esik... azt hiszem, ezt így mondják - teszem még hozzá semleges hangom, de a tekintetem villámokat szór a húgom felé. Nehéz véka alá rejtenem az érzéseimet, pedig nagyon igyekszem. De ez a helyzet...! Mintha folyton ismétlődnének ezek a dolgok. Rebekah és az ő szíve. És hogy folyton hagyja magát becsapni, veszélybe sodor minket, csak mert nem tanul a saját hibáiból. Az én eszemen akar túljárni? Azt hiszi, nem ismerem már ezt az arckifejezést? Hát lássuk, mit hoz ki belőle a könyörtelen döntésem?! Tudja e tovább leplezni a nyilvánvalót? Mert addig nem vagyok hajlandó adni nekik a véremből, amíg meg nem bízik bennem, amíg meg nem nyílik, amíg szavakkal vagy tettekkel nem árulja el magát és az érzéseit Matt iránt. Ha azt akarja, hogy segítsek, komolyan kell vennie, meg kell bíznia bennem, és nem engedem, hogy ismét elém helyezzen egy idegen férfit. A bátyja vagyok. Az egyetlen, aki az elmúlt ezer évben itt volt neki, ő pedig félreállítana, akárhányszor egy bájgúnár bekerül a képbe.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzomb. Nov. 03, 2012 2:15 am





rebekah Ҩ klaus
Please brother. You are my only hope.

Az ital segít, hogy kissé lazítsak a testtartásomon. Eddig észre se vettem milyen erősen szorítom a fotel karfáját. Inkább lerakom a poharat az asztalra, és összekulcsolom a kezem. Nem vagyok ideges. Nem lehetek. - emlékeztettem magam, de míg kívül teljes nyugalommal, szinte már unalommal meredek Nikre, az gondolatok ordítanak a fejemben, az érzések pedig mint tornádó úgy tombolnak bennem. Még mindig éreztem Matt érintését a derekamon, az ügyetlen táncra amit az udvaron éltünk át. Mintha csak egy vízió lett volna, egy álom amiből nem rég ébredtem fel - de annyira valóságos volt. Túl szép, hogy igaz legyen.
Azon kaptam magam, hogy vágyom rá. Mint szomjazó a víz után, úgy akartam többet a törődésből amit nyújtott nekem, kedves gesztusok millióit akartam magaménak tudni, egy mosolyt, egy pillantást. Újra beleakartam borzongni, akárhányszor csak hozzám ért. Nevetést akartam, határtalan szórakozást. Nem gondolni hibridekre, se hasonmásokra, de még a bátyáim elől is el akartam bújni. Csak egy kis szerelmet akartam. Hogy valami elterelje a figyelmem.
Megráztam a fejem, mintha ezzel kiűzhetném az ilyen érzelmes gondolatokat a fejemből. Nem akartam, hogy akár egy halvány emberség is látszódjon az arcomon. Elgondolkozva köröztem az ujjammal a pohár szélén, hallgatva a bátyámat, de az agyamban állandóan ismétlődött a kérdés; Mi lesz ha nem járok sikerrel? Ha Matt... meghal?
Nem akartam belegondolni más opcióba. Nem is mertem.
- Miért akarná egy boszorkány a véred? - gondolkodtam hangosan, nem is várva választ. Nem sok hókuszpókuszos mászkál a városba tehát mindenképpen szűk körben lehet gondolkozni. Erről jut eszemben, nem lenne káromra ha alkut kötnék eggyel, kitudja mikor van szükségem pár varázsigére. Az igazság az, hogy mindig is vonzott a mágia - akár akarom, akár nem, én is a vérvonalukba tartozom. Az érzék nem veszik el az erővel együtt.
- Van egy ismerősöm. Felkereshetem, feltéve ha nagyon érdekel mit is akartak a te gyógyító képességű véreddel. - egy csöppet több gúny kerül a második mondatomba, bár nem szándékosan. Biztos voltam benne, hogy Zachary Rhys tud valamit és a megfelelő alkuval el is fogja mondani. Feltéve, ha nem ő az aki felbosszantotta Niklaust. Őszintén? Nem lepődnék meg. De nem akarom előre megosztani aggályaim vele.
Matt nevének említésére, felkapom a fejem. Farkasszemet nézek a bátyámmal.
- Nem sokat. Szinte semmit. - sóhajtok, miközben a poharamért nyúlok. Úgy érzem mintha mindjárt kiesne alólam a talaj. - Bonnie-et emlegette. Meg talán Stefant... És egy nőt. Talán ő is boszorkány lehetett. - próbálok visszaemlékezni, de az elmém különös játékot űz velem, miközben a whisky erős utóhatást hagy a torkomban. Igazából nem tudom, hogy változott át. Hogy miért, az már egy egészen más kérdés. Mérlegelem a helyzetet, mennyire lenne hasznomra szembesíteni a ténnyel, de végül arra jutok jobb tiszta lappal játszani. - Szerinted? Újabb használhatatlan terv, miszerint megöljenek. Vagy csak találjanak valami lehetőséget a hatástalanításodra. Mintha valami bénító hamuról beszélt volna nekem össze vissza... - lesütötttem a szemem, elharaptam a mondat végét, és éreztem ahogy a szívem a torkomban dobog. Igazából mindannyian célpontok voltunk. Tudták, ha Nik meghal fenyegetésnek vesszük majd őket - a város nagyon része úgy is azon munkálkodik, hogy kiűzzön minket innen, a hibridekkel együtt. Mintha csak Elenának lenne joga a normális élethez. Lehet emlékeztetnem kéne rá, hogy ez az én otthonom is. Sőt, mi több. Én voltam itt előbb, tehát lényegébe miért is mindenki az én családomat próbálja kiűzni ebből a városból? Mi már akkor itt voltunk, mikor az ő családfájuk még messze nem kezdődött el. Alapítók. Jó vicc. Történelemből rögtön megbuktatnám az egész várost.
- Alkut kötöttem vele. Ha meggyógyítod mindent elmond. Egy lépéssel az ellenség előtt járhatunk. - nem bírom tovább ülve, muszáj felállnom. Apró köröket kezdek járni alig egy méterre előtte. A terv zseniális. Ő információkat kap én pedig... Matt háláját. Tartozni fog nekünk. Én pedig örömmel kihasználom ezt. Persze, a részletekről nem kell Niknek tudnia. Ha megtudná, hogy igazán érdeklődök iránta biztos nem segíteni. A múltba történt dolgok miatt egyszerűen kétlem, hogy engedne még bárkivel is együtt lennem, aki nem áll biztosan a mi oldalunkon. Bár, mióta engem én neki, hogy beleszóljon a szerelmi életembe?
Minden annyira ésszerű, és egyszerű, szinte már túl könnyű. Túlságosan is tökéletes.
- Ez az amit akarsz, nem?
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzomb. Okt. 27, 2012 11:39 pm



Rebekah && Niklaus

S
zó nélkül töltök neki is egy pohárral a legjobb skót whiskeymből. Ma már ez a minimum. Miközben átadom a saját italát, szótlanul hallgatom a csipkelődését. Ez annyira rá vall. Még ilyenkor sem tudja félretenni ezt a hangnemet. És ez az 'ilyenkor' nem csak arra vonatkozik, hogy egy nevetségesen kimerítő estén vagyunk túl, melyen ráadásnak még a véremet is vették... hanem arra is, hogy épp egy nem túl szerény kérése lenne hozzám.
A saját poharammal továbbindulok, majd helyet foglalok a legkényelmesebbnek tűnő fotelben. Egy pillanatra lehunyom a szemem, és visszafojtok egy sóhajt. Most őszintén fáradtnak érzem magam. És ez valahol meg is ijeszt. Ritkán mondok vagy érzek ilyet, de ez az igazság. Mintha itt Mystic Fallsban állandó lenne a zűrzavar, és valahogy mindig belekeveredek a sűrejébe, pedig nem ez a célom. Többnyire nem. Persze olykor én magam generálom az efféle helyzeteket. De mostanra úgy érzem... szükségem lenne egy kis időre. Távol Mystic Fallstól. Talán célba vehetném újra Chicagot. Bár az sem kizárt, hogy nem csak a várost, meg az államot fogom elhagyni, hanem az egész nyamvadt kontinenst is. Ez a kiruccanás nyilván nem lenne hosszan tartó. Túl sok minden köt most ide. De jót tenne, ebben biztos vagyok. Mégsem mehetek el. Egyelőre.
Kinyitom a szemeimet, és ujjaim között a whiskeys poharat forgatva nézek fel a húgomra. A tekintetét keresem, hogy előbb csak szavak nélkül adjam a tudtára, ez fele annyira sem vicces, mint ahogy képzeli.
- Egy banya volt. Férfi és ritka erősnek tűnik - hagyom figyelmen kívül az élcelődését, és válaszolok komolyan. Nagyon rossz előérzetem van, és egyedül Bekah az, akivel ezt most hajlandó lennék megosztani.
- Én is igyekeztem elhitetni magammal, hogy csak farkasméreg ellen akarja használni a vérem, de valami azt súgja, hogy ennél sokkal többről van szó. - Nem akarok ördögöt festeni a falra. Egyébként is, előbb kell felkelnie annak, aki engem meg akar félemlíteni. De az okos ember felkészül a legrosszabb lehetőségre is, és akkor nem érheti nagy meglepetés.
- De nem erről akartál beszélni velem. Mesélj, mit tudsz Mattről, az átváltozásáról, a megmarásának körülményeiről? - igyekszem neki szentelni immár minden figyelmem. Még nem döntöttem el semmit, ahhoz ennél többet kell tudnom. És nem csak a Donovan gyerekről, hanem a húgommal való kapcsolatáról is, ami nyilván ki fog ütközni Rebekah szavaiból. Erre hamar kortyolok is egyet, majd hagyom, hogy az alkohol lassan szétterjedve bennem ellazítson.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzer. Okt. 24, 2012 11:02 pm





rebekah Ҩ klaus
Please brother. You are my only hope.

Gyors mozdulattal visszahelyezem a képet, a lapok közé, és visszateszem a helyére. Nik megjelenése, visszatérít a rideg valóságba, és a feladatom újra ólomsúlyként nehezedik a vállamra. Le kéne szoknom az álmodozásról, mert semmi jóra nem vezet - furcsa, hogy mióta újra a szülőföldemen vagyok, sokkal többet gondolok a mi lett volna ha kérdésekre, mint az elmúlt időben valaha. Nem szabadna tudom, hiszen a naiv vágyakozás lehet egyszer a vesztem, de olyan könnyű néha elképzelni egy könnyebb világot ennél. Ahol nincsenek vámpírok, se vérfarkasok, a természetfeletti világ pedig csak a könyvekbe létezik. Emberként a kihívások átugorhatóak, és a lehetetlen is lehetségessé válik. Minden amit valaha is akartál, elérhető lesz számodra. Amíg a halál nem kopogtat az ajtódon, és rá nem jössz, talán az élet önmagába nagyobb ajándék mint a boldogság. Kevesek őrizhetik meg a szépségüket, és a fiatalságukat egyszerre, nem félve, hogy egyszer elmúlik. Tudom. Hálásnak kéne lennem, de valahogy nem megy. Mert ez egyszerre áldás, és átok is. És míg az előzőből eddig sokkal több tényezőt tudtam összeszedni, mostanában kezd megdőlni az arány. Nem tudom mennyire nevezhetném magam különlegesnek, csak mert már megéltem az ezret is. Lehet... kezdek belefáradni.
- Egy pohárral. - szólok végül, és a kanapé mellé sétálok, ám végül a komódnak dőlve fonom össze a kezem a mellkasom alatt. Újra visszahúzom a páncélom. A gondolataim a sajátjaim, de kívül sose mutathatom meg mi zajlik a fejemben. Ez puszta taktikai lépés, ami remekül bejött eddig. Néha még a testvéreimet is sikerül átvernem, pedig ők teljesen meg vannak róla győződve, hogy ismernek engem. Lehet tévednek. Vagy nem. Sose szenteltek rá annyi időt, hogy biztosítsanak róla. Minden évtized egy kisebb lépés, egy kisebb távolság. Nem is akarok belegondolni, hogy milyen lesz a kapcsolatunk a következő ezredfordulónál.
- Ahogy látom izgalmas estéd volt. - jegyzem meg kissé szórakozva, elnézve a véres ingét. Már csak az a kérdés, hogy az ő vére, vagy egy lehetséges áldozaté. Az utóbbi jobban kivitelezhető, de ha mégis tévedek, talán a remény halvány csillaga tűnik fel előttem. Kinek lehet még fontos, hogy meggyógyítson valakit? Tudtommal a telihold idején nem történt több baleset, és kikérem magamnak! Én a húga vagyok, azt hittem legalább elsőbbséget érvezek, más szerencsétlennel szemben! - Ne mond, hogy beleszaladtál egy viháncoló lánycsoportba és sértette a nevetésük a füled. - csipkelődtem egy kicsit, csakhogy lecsillapítsam a benne dúló zűrzavart. Legszívesebben rögtön rákérdeztem volna a dologra de... Álljunk csak meg. Miért nem merek, én, a tulajdon húga rákérdezni egy ilyen egyszerű dologra? Te jó ég, ez az egész emberesdi kezdi elvenni az eszem!
- Vagy talán adakozó kedvedben voltál?! - nem sikerült annyira cseverészőre vennem a hanglejtésem, mint szerettem volna, így elkapva a poharat, elkerültem a pillantását. Az alkohol égette a torkom, de segített tisztábban gondolkozni. Csak azt kell tennem amihez a legjobban értek. Megjátszanom magam az emberek előtt, előadni a dívát, a kegyetlen ősvámpírlányt, aki bármikor kitöri bárki nyakát, ha éppen nincs érdekes műsor a tévében.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzer. Okt. 24, 2012 12:42 am



Rebekah && Niklaus

S
zámot kéne vetnem a mai estéről. Az talán segítene rendbe tennem és elsimítanom a dolgokat magamban. De már zúg, szinte fáj a fejem - pedig ilyet vámpír ritkán érez - a sok hülyeségtől, ami így beleszorult egyetlen estébe. Néha nem történik ennyi minden egy héten. Sőt! Voltak éveim, melyek nem tudnának többet felmutatni. Ráadásul ez volt az egyik kedvenc öltönyöm a '20-as évekből. Szép emlékek kötődnek hozzá. Persze nyilván már nem lesz sok alkalmam felvenni. De akkor is. Azon alkalmakkor meg tudtam őrizni épen és tisztán, pedig akkoriban minden egyes esténk valami mocskos, véres kaland volt. És most...? Valami idióta boszorkány megtámad és csupa vér vagyok. Amitől pedig csak viccesebb lesz a helyzet, hogy ez az én vérem. Nem emlékszem, mikor vették utoljára, csordult ki akár egy csepp is ilyen könnyen... az engedélyem nélkül. Egyáltalán mire volt jó ez az egész? Nem jut eszembe értelmesebb magyarázat, mint hogy egy vámpírnak kell, akit farkas harapott meg. Őszintén remélem, hogy csak ennyi a magyarázat, mert ha más célra szolgál... Isten őrizze azt a szerencsétlen banyát. Nem él már sokáig. Keresnem kell valakit, aki megtalálja nekem őt. Nem fogom nyugodtan kivárni, hogy beigazolódjon a legrosszabb sejtésem. De előtte itt van még nekem a farkaslány, meg Anna. És gondolom valahol már Rebekah is rám vár. De az is lehet, hogy nem ilyen sürgős a dolga, esetleg meggondolta magát, és már nyugovóra tért. Az utóbbi verziót preferálnám, ami azt illeti...
Épp a zakómból bújok ki, hogy megnézzem, alatta mennyire súlyos a helyzet, és közben belépek a nappaliba. Tekintetem találkozik Rebekah-éval - persze a remény hal meg utoljára, de igazából sejtettem, hogy itt fog várni rám - és ismét rádöbbenek, hogy most milyen könnyen elveszíthetem. Ismét. Szemeiből aggodalom és némi álmodozás köszön vissza. Egyelőre nem illenek a kirakósomba, túl sok minden történt ma. De majd elrendeződik minden. Vagy így, vagy úgy.
A zakómat ledobom egy szék karfájára, véres ingujjamat feltűröm, majd a minibárhoz lépek, hogy öntsek magamnak valami szíverősítőt. Hiába volt hosszú az este, még nincs vége, kell az utánpótlás.
- Kérsz valamit inni, húgom? - kérdezem meg, amíg kiszolgálom magam. Egy-egy pohár Scotch mellett talán jobban "ízlik" majd ez a beszélgetés is.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptySzer. Okt. 17, 2012 10:54 pm





rebekah Ҩ klaus
Please brother. You are my only hope.

Újabb vértasakot dobok a sarokban álló kukában, miközben morogva húztam le magamról a ruhát. A gyöngyök csilingelve énekeltek miközben elrendeztem a ráncokat rajta, és visszatetettem 1920-at a szekrénybe. Egy éjszaka, egy kevés idő hogy ott folytassam ahol abbahagytam. Hogy semmi ne változzon. Most még is, fel kell ébrednem, és ez rossz. Még mindig hallom a fülemben a jazzt, legszívesebben táncolnék egyet, ha lehetne, de... vége. Holnap megint ránk virrad a 21. század. ami annyira értelmetlen, túlzsúfolt, és szórakozásmentes, hogy az valami hihetetlen. Semmi kihívás nincs benne. Csak az emberek változtak, vakmerőbbek és ostobábbak lettek, mint akkor. A félelmet száműzték a szótárukból, és ez el is veszi a dolog lényegét. Mintha azzal, hogy elvesszük az életüket, a büszkeségük megmaradna - pff, ugyan, már csak azzal, hogy nem mentették amit még lehetett senkik lettek. Csak kiszívott test, lelketlen héj... Hová fajul ez a világ.
Farmert, és pólót húzok - túl sokáig figyelem magam a tükörben, de nem azért mert valami ne stimmelne, lágy göndör hajamon, és a még fent maradt sminkemen- Krémszínű garbóm remekül illett sötétbarna nadrágomhoz, mindezt fekete magassarkúval megkoronázva... Hirtelen vágyni kezdtem a szekrény aljába lévő melegítő után. Csak egy kis nyugalmat akartam, hogy elfeledhessem egy rövid ideig, ki vagyok, és miért élek még. De nem lehet. Hiszen ez az este még rég nem ért végett.
Fogalma se volt róla, Nik mikor ér haza. Nem láttam elmenni, de őt nézve, talán hamarabb lelépett mint én. Ha az embernek egyszer ilyen elfoglalt bátyja van - még gondolatban is ilyen jól menne a szarkazmus? A kihalt folyosót elhagyva csodálkozva állapítom meg, mennyi festmény található a falon. De nem csak elszórva egy-egy itt, egy-egy ott, hanem sorban mintha történetet mesélne el. Különböző árnyalatok, más korok, de még is tudom, hogy mind egy művésztől származnak. Korábban sose tűntek fel annyira, hogy megszemléljem őket. Most viszont végighaladva az emeletről, mindegyiknek szántam pár percet. Kissé olyan volt, mintha valami hihetetlen módon végigpörögne az életem a szemem előtt. Évek, évtizedek, sőt évszázadok jelentek meg egyetlen festmény láttán.
Mindig is szerettem nézni mikor a bátyám festett, vagy rajzolt. Ha alkotott az olyan volt, mintha valaki új világot nyitott volna meg. Kevesen tudják, hogy a családunk igazából több szempontból különleges. Tehetségesek vagyunk, csak mind a magunk módján. Én remekül táncolok. Nik pedig elképesztő kézügyességgel lett megáldva.
A társalgóba megyek, azt hiszem abban reménykedve, hogy találok ott valakit. Rémes érzés, mikor egy hatalmas házban szinte egyedül vagy - márha nem számítjuk a fel alá járkáló hibridivadékokat - és a cipők kopogását minden fal visszaveri. Szinte kísérteties hatást nyújt. Könyvek gerincét olvasgatva azon gondolkozom, vajon mennyi az esélye, hogy a mai küldetésem sikeres lesz. Olyan 50%-ot látok rá, hogy a bátyám jó kedvében tér haza, bár Anna Petrova nevét emlegették a bálon lévő hibridek, így az arány rögtön nullára csökkenhet...
Ahogy az ajtó hangos robajjal csapódik be, és megremeg a kezem minek hatására kicsusszan valami a lapok közül. Egy fotó? Egy ötszáz éves könyvben? Még is mennyi ennek az esélye?
De a képen mi vagyunk. Kissé elkopott színben, de... mi. A lelki szemeim előtt újra felvillan a vaku, megjelenik előttem Gloria szemforgatása, az italpiramis, majd a fényképész édes íze. Az első esténk Chicagoban, úgy tűnik örök emlék marad. Legalább is ebben a fényképben biztosan.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyKedd Okt. 16, 2012 12:53 am




Szabad játéktér!


Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali EmptyVas. Május 06, 2012 11:39 pm

To; Rebekah


- Vagy mi, Rebekah? Kétlem, hogy belédszerettem volna, legalábbis nem érzek ilyesmit. - csattanok ki, habár nem szerettem volna ilyen udvariatlan lenni. A barátságról meg annyit, hogy nem baráti gesztusnak szántam, hisz, hogy lehetnénk mi barátok? A barátok ismerik egymás titkait, együtt lógnak és közel állnak egymáshoz - jobbik esetben. Rebekah létezik; és berobbant az életembe, felborítva az egyensúlyt - és nem ő volt az első ebben. - Komolyan, te még soha nem érezted, hogy egyszerűen csak fontos neked valaki, függetlenül attól, hogy szereted? Valaki, aki lenyűgöz, és egyben megrémít. - és Rebekah számomra ilyen személy. Úgy láttam, hogy sem a hangnem, sem a válasz nem volt Rebekah ínyére. Megsérteni egy Ősi vámpírt kész öngyilkosság, de én amúgyis halott vagyok a külvilág számára.
Tudtam, hogy semmi szűkség nem volt a következő kijelentésemre, de mégis kimondtam; viszont, mindennél jobban örültem annak, hogy Rebekah egy "köszönöm"-mel válaszolt; végülis, nem is mondthatott volna mást.
- Tudom, hogy furcsa vagyok, és őrültségeket beszélek, de ez vagyok én! - mondtam, majd felsóhajtottam. Amióta rájöttem, hogy mennyi veszély leselkedik ránk, emberekre, azóta kicsit bekattantam, de azt hiszem, hogy ez teljesen érthető. Viszont, mostmár ez az idióta srác is a részem, ő is én vagyok, tehát, vagy elfogadnak így, vagy hagynak a fenébe - eddig sem volt senkim, ezentúl is jól megleszek; habár, a barátok hiányoznak.
- És azzal is tisztában vagyok, hogy megtudod védeni magad, de azért jó érzés, ha valaki vigyáz rád, nem? - kérdeztem reménykedve. A védelmet nem feltétlenül fizikai védelemre értettem, inkább a lelkét védeném, ami látszólag oly sokszor összetört már. Szeretném néha megvigasztalni, legfőképp azért, mert tudom, hogy az ő érzelmei felfokozódtak a vámpírrá válása után, tehát, még nagyobb szűksége van a vigaszra, mint bárkinek itt a teremben.
Tovább táncoltunk, de a zene már a végéhez közeledett. Úgy döntöttem, hogy ideje visszamennem Zoe-hoz, és békénhagynom Rebekah-t; már elege lehet a sok lelkizésből.
- Köszönöm a táncot! - kezetcsókoltam, mire a zene is megállt. - Ha megbocsájtassz, ideje visszamennem a partneremhez! - fűztem hozzá udvariasan, mintha semmi sem történt volna. Érdekes, hogy így eltudok suhanni az előbb elhangzottak fölött, remélem nem tart kétszínűnek. Búcsúztam, majd elindultam Zoe felé.

~Vége.~


M.J. Köszönöm (:
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali Empty

Vissza az elejére Go down

Társalgó és nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Nappali és társalgó
» Társalgó; nappali
» Nappali és társalgó
» Nappali és társalgó
» Nappali és társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Mikaelson Villa-