world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Nappali és társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyPént. Május 17, 2013 6:01 pm




Rebekah & Caroline

Come on Barbie, let's make party.
-Nem, nem tudtam. – ismertem el az igazát – Köszönöm, hogy megmentetted az életét. – fordítottam el a fejem. Tudtam, hogy élvezi és azt is, mit akar elérni. Matt nem beszélt velem mióta vámpír lett. Azt mondja, nem tudja megbocsátani azt az éjszakát amit elfeledtettem vele de nekem minden nap meg kellett küzdenem azzal az emlékkel azóta is. Megütöttem Mattet, hogy megmentsem az életét. Olybá tűnt, hogy Matt még annak a ribancnak is elfelejtette, hogy ő kényszerítette rá, hogy megölesse magát. Azt a részét azonban Matt elfelejteni, hogy azzal mentettem meg az életét, hogy megütöttem és elfeledtettem vele azt a szörnyűséget amit Katerina művelt vele. Rebekah nem érte el amit akart; nem fuldokoltam a szégyentől és nem is féltem tőle.
- Úgy látszik azon már nem törted a kis fejed, hogy Matt miért nem beszél velem… - feszült meg a testem és a lelkem is, ahogy újra beszélni kezdtem de nem hagytam, hogy Bekah közbeszóljon. – Ha hiszed, ha nem, ugyanaz fontos nekünk. Matt boldogsága. – szembefordultam vele. Tekintetem elsötétült – no nem az éhség miatt, ez emberi gesztus volt csupán, nem több. – Ha megbántod vagy baja esik, istenre esküszöm kitépem a szíved még ha az is lesz az utolsó dolog amit teszek az életemben. Megértetted? – komolyan gondoltam és nem hezitáltam volna egy percet sem és Bekahnak ezt látnia kellett a tekintetemben. Igen, bizonyára a fájdalmat is látta amit Matt elvesztése okozott és bizonyára élvezte is de nem érdekelt. Ő nem látta amit én igen; hogy mennyire hasonlítunk egymásra. Persze, eszem ágában sem volt a tudtára adni ezt. Ismét helyet foglaltam mellette, örömmel konstatálva, hogy sikerült elkerülnöm egy olyan faggatást aminek eredményeképpen most már az egész világ tudná, hogy vonzódom Klaushoz… ahhoz aki megannyi gyilkossággal pusztította lelkünket. Rebekah ezek után nem fog erre gondolni és nem is fogja szóba hozni s ez megnyugtat. Felszabadultan sóhajtva nyúlok a mappáért, hisz még rengeteg munka van ezzel a karnevállal és jó lenne ha minél kevesebb időt kellene együtt töltenem a nőstényördöggel.
- Mi lenne ha tartanánk ma este egy elő-partit? – kérdeztem hirtelen ötlettől vezérelve, reménykedve, hogy ráharap, nem kell kettesben lennünk és talán még pár boszorkány is beköszönhet.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyCsüt. Május 02, 2013 8:41 pm


Team Barbie's
“Honestly, I don’t know what my brother sees in you.”

Naná, hogy eltudnék képzelni jobb időtöltést annál, minthogy Caroline "Idegesítő" Forbes üres parancsolgatásait hallgassam, és elviseljem a néma, de igen frusztráló kétségbeesését. A hibrid pasija dobta, és a legnagyobb ellenségéhez vonzódik. Aúcs! Talán még meg is sajnálnám, ha éreznék irányában bármi szimpátiát, de mivel ez sajnálatos módon nincs így, nekem csak a kárörvendés gyönyöre maradt. Ez az egyetlen oka amiért még nem vette rá a polgármestert, hogy rakja ki a szöszit a bizottságból, hogy nyugalomban tervezhessem meg a tökéletes karnevált. A másik pedig, hogy mindennél jobban gyűlölöm a csöndet.
Lustán pillantok rá, és követem végig az alakját míg kilép a szobából. Érzem az édes vér illatát, és a torkomat perzselő lángokat - muszáj lesz valahonnan szeretnem valakit, aki csillapíthatja a vágyamat, és visszatereli a figyelmemet a munkára. Micsoda kár, hogy ez a ház a hatalmassága ellenére szinte teljesen üres. Tömérdek bársony, selyem, kristály és drága fa, még sincs semmi olyan ami ebben a helyzetben hasznomra válna. Vicces, mintha a személyzet megérezte volna, hogy mai napra érdemesebb betegszabadságot kivenni - mert a Lockwood famíliát elnézve biztos nem a polgármester robotol minden este a konyhában.

Élesen cipőkopogás jelezte a kis fúria visszatértét, akiben látszólag még mindig túlteng a vakmerőség, hogy ilyen merész hangnemben száll szembe valakivel, aki egy gyenge mozdulattal képes lenne kitörni a kecses nyakát, vagy megszabadítani a mellkasát egy fontosabb szervtől.
Mindezek ellenére túlságosan is jól szórakozom a reakcióján, amit a kérdésem kivált belőle. A szavai határozottak voltak, a legjobb hazudozó is megirigyelte volna ezt a meggyőződést - de még nem volt élő, vagy holt ember ezen a világon aki engem képes lett volna megtéveszteni. Nevezheted adottságnak is, vagy aminek csak akarod.
- Nem hiszek neked. - jelentem ki egyszerűen, majd az asztalon álló kávés pohár után nyúlok. - De nem is érdekel. - vonok vállat, majd belekortyolok a még langyos cappucinomba, és a figyelmemet újra a képernyőn lévő virágoknak és díszeknek szentelem. Az ellenkezése bőven elég volt arra, hogy biztos legyek abba, hogy köztük még mindig van valami, és valószínűleg komolyabb is mint gondoltam. Az már más kérdés, hogy melyik oldalról - de majd idővel erre is rá fogok jönni.
Bár a magam részéről ezzel le is zárult volna az csevegés, annyira sikerült már kiismernem Caroline-t, hogy tudjam ennyivel nem elégszik meg. A következő kérdésével - elnézést, állításával - pedig teljesen biztossá vált számomra, hogy ez a nő nem ismeri a határokat, és számára csak az a bizonyos két véglet létezik; jó és gonosz, középutat keresni pedig lehetetlen. Ahogy az is, hogy változtass a címkén, amit először aggatott rád. Így már teljesen érthető a bátyám eredménytelen próbálkozása, hogy felkeltse ennek a szűk látókörű nőnek a figyelmét.
- Először is, köszönöm a bókot. - húzom halvány, ám annál sötétebb mosolyra a szám. Szeretném ha kihallaná a szavaim mögött megbújó figyelmeztetést, és felfogná, hogy nem tetszik nekem ez a fajta hangnem. - Másodszor pedig, talán ahelyett, hogy megvádolsz azzal, hogy akarata ellenére kényszerítem rá a társaságomat, beszélj vele. Tudtad, hogy alig egy hónapja még a vérfarkas harapás okozta lázzal küszködött? - csak rá kellett néznem az arcára és tudtam, hogy a nyakába öntöttem egy vödör jeges vizet. Akaratlanul is vad diadal ébredt fel bennem.
- Gondolhattam volna. - jegyzem meg halkan, tekintetemet továbbra is az arcán tartva. Végig akarom nézni, tanúja akarok lenni az összes érzelemnek ami megvillan az arcán mialatt felfogja, hogy az egyik legjobb barátja halálos veszélyben volt, és ő még csak nem is tudott a dologról. Ellentétben velem, aki végig ott volt, és mindenben segített Mattnek.
Szóval még ezek után is békén kéne hagynom őt?


Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyHétf. Ápr. 22, 2013 11:36 pm




Rebekah & Caroline

Come on Barbie, let's make party.

- El sem hiszem, hogy egyetértünk valamiben. – terelte el a témát vissza az estélyre aminek nagyobb jelentősége volt mint amit az emberek gondoltak róla. Arról nem is beszélve, hogy a szervezés már önmagában sem egyszerű feladat, pláne akkor ha ilyen társat kap az ember lánya! Testtartása megfeszült ahogy Rebekah egy korábbi mondata ismét lejátszódott benne. „Akkor gondolom nem szabadulunk innen holnapig.”
Ugyan volt nála pár tasak vér de jól ismerte a nőt és tudta, hogy az ősi vámpír nem lesz hajlandó lemondani a friss vér ízéről. Ha pedig Bekah még vadászni is lusta, akkor az azt jelenti, hogy áldozatait ide fogja rendelni; ő pedig semmit nem tehet majd az ellen, hogy Rebekah kiélje magát, arról nem is beszélve, hogy mostanában, még ha nem is iszik embervért, könnyen elveszti a jól kiegyensúlyozott élet látszatát.
- Tartsunk egy kis szünetet… - köszörülte meg torkát és felkapva táskáját vonult ki a szobából, határozott, gyors léptekkel. A konyhaajtót magára zárva húzta elő az egyik tasakot és csillapítva éhségét dobta pár perc után az üres tasakot vissza a táskába. Mikor visszatért, enyhe mozdulattal lelökte a nő lábait az asztalról és foglalt helyet mellette.
- Semmi – válaszolta talán túl hirtelen és csak remélni merte, hogy következő mondata majd megerősíti Rebekaht. – Remélem minél nagyobb távolság. – Nyilvánvaló hazugságát csak egyetlen dolog fedhette volna fel de biztos volt benne, hogy a nőt nem érdekli annyira a válasz, hogy megigézze érte. Megköszörülve torkát emelkedett fel és összefonva karjait ráncolta homlokát. Tekintete az ablakon túli tájat fürkészte és elgondolkodva már oly sokadszor is a Klaushoz fűződő viszonyán, feledkezett meg arról egy pár percre, hogy nincs egyedül. Érezte, hogy fél… sőt, hogy talán retteg attól, hogy egyszer majd nem lesz képes szemrebbenés nélkül hazudni mert őszintén nem tudta, mit válaszolna a kérdésre.
- Akkor most te válaszolj! – fordult vissza csevegő hangon – Miért nem tudod békén hagyni Mattet? – vonta fel szemöldökét – miért nem találsz mást akit manipulálhatsz és akit megbűvölhetsz? Nem mintha szükséged lenne rá. – Kivéve persze Matt esetében, aki nem fekszik össze mindenkivel… gondolta de nem mondta ki hangosan, a legkevésbé akarta felhúzni a nőt, most, hogy kényes témákon eveztek. Ha már nem lesz mitől félnie, akkor majd jártatja a száját is, ismerte már magát, most azonban nem ártott az elővigyázatosság.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyPént. Ápr. 19, 2013 9:38 pm


Team Barbie's
“Honestly, I don’t know what my brother sees in you.”

Megforgatom a szemeim, majd a telefonom után nyúlva keresem ki a szükséges számokat. Nem mintha nem intézkedtem volna már az ügyben, reggel óta hívogatom a szállítókat a módosításokkal kapcsolatban, de még mindig van dolog amiért még felelnem kell. És valahogy sokkal nyugodtabb vagyok, ha tudom, hogy Caroline semmit nem kavar össze a tudtom nélkül - mert amennyi ellenszenvet érez irántam biztos képes rá.
Miközben a fényekért felelős céggel beszéltem - mintha egy árnyalattal kedvesebb lett volna a fickó hangja, ahogy meghallotta, hogy nem a kedves "társam" keresi - fél füllel - elidőzik a tekintetem a falon lévő képeken. Mostanában kezd mániámmá válni a nosztalgiázás hajlama, mióta Nik-kel volt egy kisebb vitánk. Nem is tudom, hogy nevezhetem e annak. Csupán azóta valamiért feltűnően ügyelek, hogy akkor keljek mikor ő már rég elment, és amikor hazaérek messzire elkerülöm a társalgó és a dolgozószoba környékét. Jobb kerülni a lehetséges konfliktus, mert semmi szükségem még egy csatára.

Kíváncsian hajolok át az asztal felett, és be kell valljam tetszik az ötlet. Nem túl feltűnő, mégis elegáns és szinte biztos, hogy az egész város beszélni fog majd róla. Mondjuk el tudtam volna még viselni egy kicsit többet az 1800-as évek hagyományos díszletéből, de emiatt nem fogok perpatvart csapni. Majd a ruhámba csempészek még egy kiss több jellegzetességet, hogy ne legyen hiányérzetem.
Felpillantok rá. Nem tudom eldönteni, hogy vajon komolyan gondolja e amit mond - tényleg ennyire hidegen hagyja már a rivalizálásunk? Kár. Pedig én élveztem.
- Ahogy akarod. - sóhajtom végül, majd előkaptam a gépem a táskámból, hogy utána nézzek egy kicsit a zenészeknek. Nem akarok zsákbamacskát kapni, hogy aztán egész este valami hamis hangszerjátékot kelljen hallgatniuk a vendégeknek. Ez volt a hivatalos verzió az időm eltöltésére, de közben valamiért rámentem pár online bolt honlapjára, hogy cipőt szerezzenek magamnak. Azok a lábbelik amiket anno letáncoltam esélytelen, hogy kibírjanak még egy estét.
- Remek. - jegyzem meg továbbra is a képernyőre meredve, majd végül véget vetettem a dilemmának és egy kattintással belehelyeztem a kosaramba egy gyönyörű tízcentis, ezüst magassarkút. - Akkor gondolom nem szabadulunk innen holnapig. - teszem hozzá csevegő hangon, hátha sikerül valami normális társalgást lebonyolítanunk ha már a sors - vagy nevezhetjük Mrs. Lockwoodnak, ahogy jól esik - összeterelt minket. Nem barátkozni akarok, ugyan. Csupán gyűlölöm a kínos csendet. Sérti a fülem.
- Ha már így alakult... Akár válaszolhatnál egy kérdésemre is. Tudod. Csajok között. - húzódik pimasz vigyorra a szám, miközben lustán felteszem a lábam az asztalra. Nem mintha nem értékelném a drága mahagóni íróasztalt, de a kényelem szempontjából képes vagyok áldozatokat hozni. - Mi van köztetek pontosan a bátyámmal? - billentem oldalra a fejem, fél szemöldököm kérdőn felhúzva. Régóta foglalkoztat már ez a kérdés, de mivel Nik és én kimondhatatlan törvényként tartjuk fent, hogy nem avatkozunk bele egymás szerelmi életébe, nála mégse kérdezhetek rá a dologra. Persze ő előszeretettel szegi meg ezt a szabályt, én viszont tartom magam a dologhoz. Nem mintha annyira izgatna, hogy mi folyik a háttérben. Azt viszont igenis érdekelne, hogy mivel is érte el ez a fiatal, vakmerő és kellőképpen naiv vámpírlány amivel sikerült megszereznie a nagy és gonosz hibrid figyelmét.


Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyVas. Márc. 03, 2013 4:54 pm


Rebekah & Caroline

Come on Barbie, let's make party.

Nem hagyja, hogy a nőstényördög felidegesítse pedig legszívesebben nem csak képen törölné de lenyomna a torkán egy karót. Rebekah féltékenysége régen imponált volna a számára; az, hogy azt az életet akarta amit ő él, azt jelentette, hogy hiába ezer élet ha egyik sem jelentett igazán annyit amennyit kellett volna, ha nem lelt benne örömöt. Ő meglelte a magáét. Az más kérdés, hogy újra és újra elvesztette, mégis úgy érezte minden perc fájdalom amit átélt, megérte. Más emberré tette; jobb volt, erősebb, magabiztosabb. Ennél nem kellett több, mégis szinte önigazolás volt számára, hogy Rebekah az ő életét akarta élni. Sajnos azonban, ahelyett, hogy ennek örült volna, legszívesebben végzett volna a nővel.
- Mivel ketten vagyunk benne… - idézte a másikat enyhe szemöldökfelvonással majd hátat fordítva neki emelte füléhez a telefont. Az csupán egyszer csörgött ki majd kinyomták. – Nagyszerű. Ha már annyira változtatni akarsz akkor beszélj a szállítókkal. – forgatta meg tekintetét majd visszalépett az asztal mellé és felvette Rebekah ötleteit. Nem volt hajthatatlan, belenézett és olvasni kezdett.
- A téma rendben. Ehhez mind illik minden amit adtam. – vonta fel a szemöldökét. Nem voltak nagy estélyik inkább egy szolidabb koktélparti. Meglepődött, hogy Rebekah nem egy látványos de már elfeledett világot akart újraéleszteni.
- Mit szólsz ehhez? A te témád de a hagyományt is belefűzzük. – vált sokkal együtt működőbbé, hiszen ha tetszett ha nem, együtt kellett csinálniuk. A vámpír kérdő tekintetére mely valószínűleg az ép elméjűségét vonta kétségbe csak sóhajtani tudott.
- Civakodhatunk egész nap de annak nem lesz eredménye. A karnevál mindjárt itt van. Sokkal gyorsabbak leszünk ha egyszerűen… megállapodunk és hagyjuk egymást érvényesülni. – Nem, nem kedvelte az ősvámpírt, sőt, gyűlölte. De fáradt volt. Fáradt és nem akarta az idejét vesztegetni. Más lett volna ha ott van neki Tyler; harcolt volna. Harcolt volna az utolsó morzsáig de már nem volt sem a régi önmaga sem pedig Tyler. A személyisége átalakult, fejlődött és ennek a fejlődésnek nem akart az útjába állni.
- A szállítók délben hozzák a virágokat, díszeket. Sok önkéntes jelentkezett segítségképpen. – bár belegondolva valószínűleg az emberek miatt lassabban készülnek el mintha csak ketten dekorálnának. – Az ételeket este hatra hozzák. – foglalt helyet a kanapén de nem pillantott a másikra, csak várta, hogy reagáljon, hogy mondjon valamit.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzomb. Feb. 16, 2013 6:41 pm




To Everyone


Egyszer eljön a nap, amikor úgy gondolod, ideje felfedni magad, elég volt a bujkálásból, nem akarod többé, hogy azt higgyék, nem létezel. Hát nekem ez a nap a mai, ugyanis épp kapóra jött a városi álarcosbál, ahol azonban mégsem kell teljes egészében felfednem magam, hiszen a maszk takarja az arcom egy részét. Így fennáll a lehetőség, hogy felismernek, vagy csak elsiklanak majd az elfeledett, ismeretlennek tűnő nő felett. Az sem fog érdekelni, ha Jack, Klaus vagy esetleg a bátyám észrevesz. Egyszerűen nem fogok ezzel ma törődni. Rám fér már egy kis bulizás.
Miután belebújtam az abroncsos ruhába, elmondok egy imát, hogy nem a 18. vagy a 19. században éltem, mert hogy én biztos nem bírtam volna ki ezt a viseletet, az tuti. Viszont mikor belenézek a tükörbe, visszavonom, amit előbb mondtam, mert tetszik, amit látok. Lehet, hogy a bál már elkezdődött pár perce, de nem igazán strapálom magam emiatt. Sosem voltam a pontosság embere. Tyler megengedte, hogy már itt öltözhessek fel, mivel ő lesz ma a kísérőm is. Ez is hozzájárult ahhoz, hogy eljöjjek, hiszen ha nem lett volna felkérőm, valószínűleg nem teszem meg ezt a nagy lépést, de hát nem mondhattam nemet.
Miután a maszkot is felhelyeztem az arcomra, kimegyek a szobából, de megállok egy pillanatra a lépcső tetején. Kicsit ideges vagyok az este miatt. Vajon hányan fognak felismerni? Hány ember jön majd oda kérdezősködni, hogy hogy lehetséges ez, blablabla? Elindulok lefelé óvatos léptekkel, nehogy megbotoljak a hosszú ruhámban, majd amikor leérek, körbenézek, hogy látok-e ismerős arcot. Egyelőre nem igazán tűnik fel egy olyan arc sem, akitől tartanom kéne, de meg kell hagyni, Mystic Falls társadalma is változott egy év alatt.
- Köszönöm. – veszek le egy pohár pezsgőt az egyik pincér tálcájáról, majd lassú léptekkel megindulok a tömeg felé, és kémlelni kezdem, hogy hol találom meg Tylert, de egyelőre sehol nem látom őt.


DRESS
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptyVas. Feb. 10, 2013 8:25 pm


Team Barbie's
“Honestly, I don’t know what my brother sees in you.”

Annál jobb időűző feladat nincs a városban, mikor valakinek az orra alá borsot törhetek és megmutathatom neki, hogy mennyire nincs esélye ellenem nos... semmiben. Igen, burkoltan célzok ezzel a kis világmegmentő brancsra, főleg Caroline-ra.
Nem is tudom miért, de már a megérkezésemet követően megláttam benne a konkurenst ezért úgy döntöttem, hogy megszerzem azt ami az övé. Az iskolai posztját és a hierarchiai elhelyezkedését. Ebbe pedig a főszervezői posztja is benne van.
- Tényleg? Nagyon szépen köszönöm a hívást polgármester asszony, amint lehet ott leszek. Viszlát. - nyomom ki a telefont, és szint elátom magam előtt az arcomon feltűnt elégedett mosolyt. Elég előadnom a szorgalmas diáklány szerepét, aki nem akar mást mint segíteni a munkában, és máris egyenes utat kaptam a szöszi felé. Milyen nehéz lehet megtörni egy alig egy éves vámpírt? Erre még kérdést fektetni is felesleges. Nincs semmi esélye ellenem.

- Renee! - kiáltom el magam kisietve az előtérbe, továbbra is a mobilomat nyomkodva. Szükségem lesz pár telefonszámra kiszállítóktól, zenekartól, virágostól, és díszlettervezőktől. Nincs azaz isten, amiért hagyom, hogy a jelenlétem alatt egy újabb silány és unalmas bált rendezzenek erre. - Itt egy lista, szükségem van az elérhetőségükre. Menni fog? Remek. - nyomom a kezébe lehetőséget se adva rá, hogy rákérdezzen bármire is.
Így is késésben vagyok. Minél hamarabb ott kell lennem, hogy még legyen időm felvázolni kedveskének a tényeket, hogy mint az előző jó pár bál, ez is az én elképzeléseim szerint alakul majd. Senki nem mondhatja, hogy az Alapítók Ünnepe, meg a 20-as évekbeli bál nem volt nagy durranás az előző évi... mi is volt a korábbi téma? Ha én se tudok róla, akkor biztos nem volt nagy szám.
Őszintén nem értem mit eszik Nik ezen a lányon. Még csak nem is érdekes, és tetejében megveti az alapvető táplálkozási szokásokat. Sose fogom megérteni, de mondjuk minden nőnél ezt érzem akit nem kedvelek, mégis elnyerik a bátyáim figyelmét. Féltékenység lenne a dologban...? Nevetséges. Hiszen egyik se olyan fajta amelyik komolyan gondolja a dolgot. De most valamiért van bennem egy leheletnyi félelem a dolog kapcsán, hiszen Nik mégiscsak azaz ember aki legközelebb áll hozzám és az utóbbi időben már szúrja a szemem az a sok törődés amit Caroline felé intéz. Nem érdemel ennyit ez a nő.
Kicsit tovább tart az út mint gondoltam, mivel folyamatosan telefonokat kell intéznem, és a vezetés sose volt a szívügyem- Mondjuk jogosítványt nem volt nehéz szerezni, de még mindig jobban szeretem azokat a napokat mikor Matt felajánl egy fuvart. Hihetetlen mennyire jobban érzem magam az ütött kopott furgonjába mint egy méregdrága kocsiban. Mondjuk lehet, hogy inkább a társaság teszi különlegessé a dolgot, de ezt nem kell firtatni.
Becsapom magam mögött a kocsiajtót, és jókedvűen lépem át a küszöböt. Micsoda mázli, hogy Tyler még behívott annak idején még a hibrid korszaka elején. Legalább most nem kell ilyen apróságokon fennakadnom. Rögtön a társalgó felé indulok, továbbra se törölve az arcomló a gőgös mosolyt.
- Mégis miért ne örülnék neki? - húzom össze a szemöldököm, de muszáj bevallanom, hogy ennyire azért még nekem se megy a színjátszás. - Micsoda szerencse, hogy az álarcosbálokat mindig is kedveltem. - jegyzetem meg, inkább csak magamnak, miközben fintorogva vettem el tőle a mappát. Szinte látom magam előtt a tökéletesen elütő ízlésvilágot ami az ő fejében megszületett. Felülve az asztalra tanulmányozom végig a terveket, és már a fejemben össze is állítok egy listát azon dolgokról amiket biztos nem akarok a bálon visszalátni.
- Vonósnégyes? Komolyan? A zongorista sokkal jobb hangulatot ad. - jegyzem meg, majd visszadobom felé a dossziét, és előhúzom a táskámból a saját terveimet. Mire nem jó ha az ember bátyjának van egy csomó unatkozó csicskása akik szinte élnek halnak egy kis munkáért. Miután tegnap telefonáltam Mrs. Lockwoodnak, rávettem őket, hogy a környék legjobb kiszállítóit szerezzék meg amivel garantált sikert aratok ebbe a kis személyes versenyben köztem és Caroline között. - Mivel ebben a dologban sajnálatos módon ketten vagyunk, van beleszólásom a dolog menetébe igaz? Tessék. Ezek itt az én ötleteim. - nyújtom oda neki a jegyzetek és szerződések kötegét. Nem is tudom miért csinálom ezt igazából, de már annyira megszoktam ezt a végzős, diákos szerepet, hogy kezd az életem részévé válni a dolog. Meg hát egy újabb bál, egyet jelent azzal, hogy újra láthatom Matt-et szmokingba. Igen, azt hiszem ezért már bőven megérni ennyi figyelmet fektetni a dologba.
- Nem szólhatsz egy szót se. Felejthetetlen élmény volt, nem úgy mind az elődei. - sóhajtok miközben végignézek az asztalon heverő megrendelőlapokon. Vicces, ahogy megpróbál mindent a hatalma alá vonni, hogy nekem semmi se maradjon, de úgy tűnik még mindig nem fogta fel kivel került szemben. Pedig már nem ez az első alkalom.
- Az elejére vagy a végére? - húzom össze kérdőn a szemöldököm, miközben megpróbálom elképzelni magam előtt ahogy a vendégek hatalmas tüllös ruhákban, és idióta méretes frizurákban jelennek totálisan nevetségessé téve az egész eseményt. Elég volt egyszer átélni azt az időt. Nem akarok még csak az abroncsok közelébe se menni. -[color:8c87=#734d4d Mindegy. A vége lesz. Eldöntöttem. - ugrok le az asztalról és sétálni kezdek a szobába. Rossz szokás, de akárhol járok mindig szeretek körbenézni. A berendezés sokat elárul az emberekről, és nem utolsósorban jó unaloműző is, és amíg Miss Minden-lében-kanál feldolgozza a változtatásokat amiket véghez akarok vinni. Nem érdekel mit akar ő, itt most úgy döntöttem én diktálok. Még ha nem is tetszik neki a dolog.




A hozzászólást Rebekah Mikaelson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 19, 2013 12:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzer. Jan. 30, 2013 9:02 pm


Rebekah & Caroline

Come on Barbie, let's make party.

- Ezt nem mondhatja komolyan! – csattant fel Mrs. Lockwood előtt. Nem akart hinni a füleinek. Mégis mi a fészkes fenéért kellene együtt szerveznie a karnevált egy eredeti vámpírral? Ráadásul persze ez a személy nem más mint Rebekah Mikaelson, a nőstényördög.
- Caroline! Ezt a stílust nem tűröm ebben a házban! – emelkedett meg Tyler anyja és az órájára pillantott.
- Egy óra múlva megérkezik. Szeretném ha képesek lennétek együtt dolgozni. – Nem fűzött hozzá többet. Távozott a saját házából, magára hagyva ezzel a nőt aki az asztalt bámulta. Miért kell még ebbe is beleütnie az orrát Klaus testvérének. Dühösen fújt egyet majd egy nagy sóhajt véve vonta fel szempilláit. Ha már mindenképp együtt kell dolgoznia vele akkor menjen a meccs az ő szabályai szerint. Az asztalon pihenő lapok felén már a megkomponált este tervei sorakoztak. Nem is értette, hogy min kell még dolgozni hisz szokásához híven a szervezők élén állt, pontosan tudta, mit mikor és merre. A mai napon még jobban nem lehet elrontani... nem elég, hogy Rebekahval kell együtt dolgoznia; az jobban aggasztotta, hogy összefut-e Tylerrel és ha igen vajon csak ketten lesznek-e vagy ott lesz a Mikaelson ház egyetlen lánygyermeke aki persze szerfelett élvezni fogja, hogy Tyler és ő már nincsenek együtt.
Az alatt az egy óra alatt sokat haladt. Jó pár telefont elintézett miközben szabad kezével az éttermek ajánlatait nézte. Már azelőtt tudta, hogy megérkezett, hogy meghallotta volna lépteit majd a sóhajt, ahogy meglátta.
- Én sem örülök ennek jobban mint te. Szokj hozzá. Ott van minden az asztalon. Már majdnem kész vagyok. Remélem ezen a karneválon nem akarsz teljesen más témát. Ragaszkodom a hagyományok megtartásához. – fordult meg hirtelen és mutatott a nőre felvont szemöldökkel. – Ezen ne változtass! – nyújtott oda egy lapot amin a kötelező táncok, zenék és ételek voltak felsorolva. Mikor végre végzett a hívással, kinyomva a telefont fordította teljes figyelmét a nő felé.
- Most már csak azt kell kitalálnunk milyen világba lépjenek mikor megérkeznek. A húszas évek tökéletesek lennének ha nem lőtted volna már el egy iskolai est keretében. – pillantott némiképp megrovón a másikra majd felsóhajtott.
- Az 1800as évekre gondoltam. – fonta össze karjait maga előtt. Valóban nem volt sok kedve együtt dolgozni a másikkal de ha már muszáj volt akkor ne arra menjen el az a kevés idejük ami van, hogy civakodnak.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Nappali és társalgó Nappali és társalgó EmptySzomb. Feb. 11, 2012 10:09 pm

Nappali és társalgó Lockwood_ty%2Bstef%2Bcarol
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó Empty

Vissza az elejére Go down

Nappali és társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nappali és társalgó
» Társalgó; nappali
» Társalgó és nappali
» Nappali és társalgó
» Nappali és társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Lockwood Birtok-