world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Nappali és társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó  EmptyVas. Szept. 08, 2013 4:20 pm




Maria + Marcus

- Már, hogy ne lenne az én hibám? – csattantam fel és megemelkedve dobtam a kezemben levő poharat a kandalló tüzébe. Rohadtul dühös voltam. Azt akartam, hogy ezek a rohadékok megfizessenek, azért amit tettek a húgommal. Azt akartam, hogy szenvedjenek, és kínhalált haljanak. Mély levegőt vettem és bár kezeim még mindig ökölbe szorultak, tekintetem meglágyult, ahogy a húgomra emeltem.
- Ne haragudj. – vettem újabb mély levegőt mielőtt még egyszer kitört volna belőlem a düh. Az öklök melyek ütésre készen vártak eddig most meglazultak. Ujjaimat húgom feje köré fontam és megcsókoltam homlokát, hogy aztán ismét helyet foglaljak mellette és magamhoz húzhassam. Az a tíz év rettentő fájdalom és pokol volt számára… azonban én ugyan úgy szenvedtem – felépítettem magam köré egy ál-életet. Egy életet, amiben mindig volt hely a remény számára. Megvettem ezt a házat úgy, hogy egy szoba benne csak a húgomra várt. Megvettem a lábam itt mert tudtam, hogy meg fogom találni… most azonban, hogy megtaláltam nem tudtam mitévő lehetnék. Nem tudtam, hogyan segíthetnék rajta és ez megőrjített.
- Mond meg mit tehetnék és megteszem. – temettem tenyerembe arcomat majd lerázva magamról ezt a rohadt érzést, gyújtottam rá újra. – Akármi is az. – tettem hozzá, ahogy leeresztettem a tenyereim. Újra hosszan sóhajtottam és arra gondoltam, hogy ennél rosszabb már nem lehet. Megtaláltam a húgom. Megtaláltam a nőt aki úgy néz ki mint a húgom, az a neve de… a húgomból kiöltek mindent ami egykoron ő volt és ez az én hibám. tíz évbe telt mire megtaláltam és ez a tíz év, elpusztította őt.
- Gyere… mutatni akarok valamit. – emelkedtem meg hirtelen és a kezemet nyújtottam felé. A nappali másik oldalába vezettem ahol egy ősréginek tetsző asztal pihent, alatta pedig egy annál is régebbi láda feküdt. Azt nyitottam ki és előhúzva belőle egy albumot nyomtam testvérem kezébe. – Nem tudom, hogy segít-e. De megőriztem neked azokat az emlékeket amiknek nem lehettél a részese. – valóban ezt tettem. A kép egy családi album volt. Nem magam miatt, szerintem egyetlen alkalommal sem lapoztam fel. Ezek emlékek voltak a szüleinkről akik feltétlen szeretettel neveltek kettőnket és akik azzal a gondolattal haltak meg, hogy elvesztették a lányukat és ki tudja mit tettek vele. Nem tudom, ők jártak-e jobban vagy pedig én. – Még egy pohárral? – kérdeztem miközben elléptem mellőle és egy új pohárba töltöttem magamnak.




Words: 374 || Music: - || Note: Bocsi, hogy sokáig kellett várni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó  EmptyVas. Szept. 01, 2013 3:26 pm

Marcus&Maria


Tíz elveszett év, tíz olyan év, amit boldogan kellett volna eltöltenem a bátyámmal, a családommal. Elvesztem a világban, mintha egy film végtelenségig játszódna, és csak fekete képernyőt látnál, aminek a végét nem láthatod meg, mert furfangos módon egyre nagyobb kanyarok következnek benne, és csak szaladsz azután, hogy egyszer talán véget ér. Amikor az életedért küzdesz, hogy ne te légy az, aki elesik, és nem tudja végrehajtani azt, amit parancsoltak neki, mindenféle szó nélkül kivégeznek téged. A leggyengébb láncszemeket ez a jövő várja, már ha lehet ezt bárminek is nevezni ezt a szörnyűséget. Túléltem, de milyen áron? Egy gyilkost faragtak belőlem, aki semmitől se fél, és bárkit megöl, aki az útjába áll. Felejteni a legrosszabb, sőt egyáltalán nem tudod kitörölni vagy kivágni ezt a sok évet az életedből, mert mindig ott lesz benned az emléke, vagy csak egy apró foszlánya, ami bármikor előtör belőled, és akár olyanra is rátámadsz, aki nem tett semmit ellened, és aki ártatlan.
Csak egy ember volt, akiben hittem, és aki miatt erős maradtam, aki nem más mint Marcus. Újra egy normális házban élhetek, ahol talán elfelejthetek mindent, és végre a régi önmagam lehetek, akit mindenki ismer.
Csak üldögéltem a kandalló előtt, és bámultam a lángcsóvákat, amik nagyon magukkal ragadtak. A pokol első adagját már megkaptam azzal, amikor engem elraboltak, a második adag pedig az a lélekgyilkolás volt. Most vajon újabb rész jön? Mikor leszek az a valaki, aki nem gyilkol? Lehet az ilyet elfelejteni?
Marcus leült mellém, és legszívesebben sírtam volna, de nem tudtam, kiűzték belőlem az érzékenységemet is. Hallgattam a szavait, bár én csak a lángokat figyeltem, mennyire gyönyörűek, és mennyire hiányzott ez a nyugalom, amit egy ház adhat, és hogy a közelemben van az egyetlen szerettem. Nincs lelkem, sem szívem, mintha kitépték volna őket, ami pedig fájdalommal jár, de már azt sem érzek. Csak haragot, gyűlöletet azok iránt, akik ezt tették velem.
- Marcus... - nagyon sokára, de megszólaltam, nem igazán tudtam összerakni a szavakat mondatokká, és csak hűvös és nyers hangnemben tudtam kiejteni a nevét, nincs bennem semmi jó már, ezt tudja ő is, de mégis legbelül tudom, hogy ott van az a testvér, az a lány, akit ő is ismer.
- Nem te tehetsz erről - elcsukló hangon mondtam neki, s ahogyan a szemébe néztem, és megfogtam a kezét, tudtam, hogy saját magát hibáztatja.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó  EmptyVas. Szept. 01, 2013 12:41 am




Maria + Marcus

Két hete, hogy rátaláltam a testvéremre. Két hete már annak, hogy figyelem a szenvedését de nem tehetek ellene semmit sem. Két hete tervezem, hogy miképp fogom elpusztítani a Társaságot… mert azért amit tettek, mindegyiket le fogom vadászni, egytől-egyig és ha kell a puszta kezemmel tépem ki a szívüket azért mert elvették tőlem a húgomat, mert tíz hosszú éven át fogva tartották, katonát, gyilkos neveltek és kiöltek belőle mindent ami egykoron ő volt. Az a szelíd, végtelenül kedves szív melyet ismertem, eltűnt. Megkeményedett, darabokra tört és megüresedett. Tekintetem Mariara emeltem, aki a kandalló előtti kanapén ült és úgy tűnt, az ő tekintetét, rabul ejtették a lángok. Halkan sóhajtva söpörtem odébb a térképeket és terveket mik az asztalon hevertek, kissé talán dühösebben is mint akartam. Előhúztam a cigarettám és rágyújtottam, miközben két poharat felfordítottam és aranyló itallal telítettem őket, hogy aztán a húgom mellé telepedjek és az egyiket átnyújtsam neki. Nem kérdés, hogy szüksége volt-e rá vagy sem, hiszen ilyen pokol után kinek ne kellett volna egy ital?
- Maria… - kezdtem bele de hirtelen nem tudtam mit mondjak. Csak néztem a nőt aki úgy tűnt elvesztette a lelkét… csak néztem a törékeny testét amit nekem kellett volna megóvnom, a lelkét egybetartanom és elbuktam. Mióta beköltözött nem beszéltünk sokat, főképp mert nem erőltettem, hogy beszéljen és mert nem tudtam másra koncentrálni, mint, hogy levadásszam azokat a mocskokat. Nagy levegőt vettem. – Sajnálom. – mondtam tisztán és érhetően miközben rá pillantottam. Nem sokszor érzékenyülök el a francba is de most igen. Tíz rohadt év szárad a lelkemen. Tíz rohadt év amit nem tudok helyrehozni. – Az isten verje meg Maria, rohadtul sajnálom. – temettem tenyerembe arcomat, hogy elkerüljem tíz év küzdelmének eredményét mert az az igazság, hogy most már mocskosul fáradt voltam. A vége azonban még baromi messze volt ennek az egésznek. Jó pár perc telt el, mire képes voltam megnyugtatni magamat. Nem tudom mennyinek tűnhetett, talán Maria számára csak egy pillanat volt, talán órák mire képes voltam ismét a szemébe nézni. Nagyot kortyoltam az aranyló italból és egy újabb cigarettát húztam elő, hogy rágyújthassak. Vártam… magam sem tudom pontosan mire. Nem arra, hogy megbocsásson annyi szent… arra inkább, hogy megszólaljon… hogy tudassa velem, hogy ezalatt a meggyötört test alatt, ott lapul az a lélek mi egykoron fénylő glóriaként mutatott utat az eltévelyedett lelkeknek.



Words: 377 || Music:  Forsaken || Note: -
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Nappali és társalgó Nappali és társalgó  EmptySzomb. Aug. 31, 2013 11:59 pm

Nappali és társalgó  2629e15e02b195022787d3b9a188a9c4
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Nappali és társalgó Nappali és társalgó  Empty

Vissza az elejére Go down

Nappali és társalgó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nappali és társalgó
» Társalgó; nappali
» Nappali és társalgó
» Társalgó és nappali
» Nappali és társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Doyle ház-