world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Társalgó; nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyKedd Jan. 01, 2013 2:33 am




Elijah && Elena


Igazán eltöprengek Elijah szavai hallatán. Meneküljek? Talán ez lenne a megoldás, ez vetne véget az örökös szenvedéseimnek? Hagyjam magam mögött az egész életemet, mindenkit, akit szeretek, s kezdjek neki egy új életnek, új névvel, új személyiséggel, mondjuk egy másik kontinensen? Elragadtató a gondolat, de én nem tudnám ezt véghez vinni. Nem.. ott van nekem Jeremy, egyedül ő maradt nekem. Ha valaha menekülnék, vinném magammal. Nem hagyhatom magára, habár tudom, hogy az élete egy száznyolcvan fokos fordulatot vett, és egy cseppet sincs biztonságban. Miattam. Ha menekülök, Klaus bizonnyal mindenkit kiirtana, talán még az egész várost is a bosszú kedvéért. Mert egyszer az információk úgyis eltévednek hozzám. Hogyan lehetnék boldog, ha pont azok az emberek nem vesznek engem körbe, akiket a legjobban szeretek? Hogyan bírnék el az állandó mardosó lelkiismeret furdalásommal? Megemésztene engem, az őrületbe kergetne. Nem tudnék egy új életet kezdeni. Lehet, hogy nehéz, és veszélyes, de élek, s önmagam vagyok. Nem akarok valaki más lenni, és elrejtenem igaz énemet. Nem vagyok jó a színészkedésben, de szerintem pár napnál tovább nem is bírnám vinni a szerepet. Ha egyáltalán kitartok én addig.
- Éljek egyedül, s őrizzem a titkaimat? Mi a garancia arra, hogy Klaus nem fog rám bukkanni? Elvégre én nem tudom olyan jól eltakarítani a magam mögött hagyott nyomokat, mint Katherine. – utálattal, gyűlölettel fűszerezve mondom ki hangosan a nevét. Csakis bajt hozott a városra, bárhova lép ott emberek halnak meg, szerelmek bomlanak szét. Egy örökös pusztító, és a rokonom. A leszármazottja vagyok, ő is ugyanúgy érez irántam, csak ő talán még jobban szeretne engem holtan látni. A kinézetem miatt? Csak, mert a pontos mása vagyok, mintha egypetéjű ikrek lennénk? Ha jól tudom, ő is egy Hasonmás, mint én, s elődje Tatia volt, aki szintén egy szerelmi háromszögbe kavarodott be. Úgy látszik ez a „családban”, a Petrova vérvonalban öröklődik, hogy nem vagyunk képesek egy valakit választani, hanem újra, s újra ilyen kényelmetlen helyzetekbe kell belebonyolódnunk. Tudomásom szerint, Elijah még nem mesélt nekem Tatia-ról, pedig kíváncsi vagyok, hogy milyen volt, hogyan viselkedett. Jelleme hasonlított-e Katherine-ére, netalán rám? Vagy egy teljesen más jellemmel rendelkezett? Annyi kérdés kering a fejemben, nem is tudom, hogy melyikkel kezdjek. De ennek nem itt, és nem most jött el az ideje. Talán később, mikor ismét kölcsönösen tudunk egymásban bízni. Sosem fogjuk elfelejteni a múltat. A szép, illetve a keserves pillanatokra is fogunk egyaránt emlékezni. Nincs olyan csodaszer, ami elfeledtetné velem. Vagyis van. Az igézés, de ahhoz soha nem fogok folyamodni. Emlékezni akarok, meg akarom őrizni ezeket a szép emlékeket.
- A családom, a szeretteim tartoznak a gyenge pontjaim közé. Te is benne vagy Elijah. – ezt már nagyon halkan mondom, szinte magam elé tátogva mondom a szavakat, alig jön ki hang a torkomból. – Mégis hogyan iktassam ki? Lehetetlen. – csóválom meg a fejemet, és reménytelenül pillantok rá Elijah-ra. Semmit sem tudok az arcáról leolvasni, egyenesen ül, arca mozdulatlan. Keményen pillant rám, ajkai is egy hosszú csíkba húzódnak. Miért nem mutat ki egy cseppnyi érzelmet? Hogy legalább tudjam, hogy ő hogyan reagál a dolgokra? Lehet, hogy ő is hasonló gyenge ponttal rendelkezett, és ő így iktatja ki? Érzelemmentes arccal. Az órára pillantok, és csak ekkor tudatosul bennem, hogy mennyire elszaladt az idő. Azért jöttem látogatóba hozzá, hogy megbizonyosodjak róla, hogy életben van, és minden rendbe van vele.
- Sajnos mennem kell, de örülök a találkozásnak Elijah. – állok fel a helyemről, kisimítva felsőmből az esetleges gyűrődéseket. – Köszönöm szépen a teát. – egyik részem oda akarna menni hozzá, lágy csókot lehelni arcára, búcsúzásképp, de a másik erős karjaival visszatart, szó szerint rángat el tőle. Sugallja nekem, hogy minél messzebb kell tőle tartózkodnom, és nem szabad engednem a kísértésnek. Nagyot nyelek, percekig egymást figyeljük, szótlanul. A kínos csend a hatalmas szobára telepedik, mire végül megszólalok.
- Remélem, hogy tényleg működni fog a barátság köztünk. Nagyon remélem. – nyomatékosítom, és egy kedves mosollyal ajándékozom meg őt. – Abban is reménykedek, hogy hamarosan találkozunk. Viszlát Elijah! – intek neki búcsúul, és kilépek az ajtón, anélkül, hogy visszafordultam volna. A hideg levegőre érve kifújom a bennem felgyülemlett feszültségeket, és miután beszállok a kocsiba, egyenesen hazafelé kezdek el vezetni, kitérő nélkül.
VÉGE!
Köszönöm szépen ezt a játékot! (:
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyVas. Dec. 30, 2012 5:17 pm




Elena & Elijah



Tanulni a hibáinkból. Vajon meddig tart ez a folyamat? Hiszen én már mondhatni egy őskövület vagyok, mégis követek el hibákat, habár nem olyan eget rengető hibák ezek, mégis... Mégis néha úgy érzem, mintha ezek a hibák lennének a leghatalmasabbak, és valamilyen szemszögből talán azok is. Hiszen anyám lassan fél éve tűnt el, ahogy Camyrin is, én mégis átváltoztam egy eszelős őrültté, aki csak a gyilkolásnak él. Kifordultam önmagamból, és ennek az lett az ára, hogy elhidegültem mindenkitől, aki egy kicsit is fontos volt nekem. Hiszen a családom már szerintem arra sem emlékszik ki voltam, és mivé lettem.
Én nem ilyen vagyok. És erre magamnak kellett rájönnöm, egyedül, hogy még így ennyi tapasztalattal a hátam mögött is képesek néha az érzelmeim irányítani. És most is elragadtak, de ahogy itt ülök Elenával szemben, mintha képes lennék újra irányítani őket, és ez örömmel tölt el, habár eme érzelem sem látszik arcomon. Visszatért az a férfi, aki egykor voltam, és ez nyugalommal tölti el lelkem korcs maradványát, hiszen lélekről az én esetemben aligha beszélhetünk, hiszen azt már régen elveszítettem, ahogy emberi valóm is eltűnt egykor.
Elena az egyetlen, aki ezt képes visszahozni, még ha akaratlanul is, de képes rá. És én voltam olyan könnyelmű, hogy engedjek. De ma már nem tehetem meg. Komoly tekintettel figyelem Elenát, ahogy teát készít magának, közben a sajátomba kortyolok. Mikor feltesz egy kérdést, mély levegőt veszek. Nehéz kérdés, és nem tudom még magam sem, hogy az ami erről gondolok, az igaz, vagy hazug? Hogy vajon a szavak, melyeket ki fogok mondani hamarosan igazak, vagy csak hinni akarom, hogy azok? Vagy esetleg inkább hitegetni akarok? Minden bizonnyal. De ez is kérdéses.
- Igen Elena, hiszem, hogy a kettőnk közti kapcsolat helyrehozható. De ehhez mind a ketten kellünk. Tudom, hogy sosem lesz zökkenőmentes, hiszen sokszor gázolunk át a másik érzelmein, de ilyen barátság is létezik... - Hangom érzelemtelen, s arcom is rezzenéstelen, mintha csak az időről beszélnék. Tekintetem is csalóka, hiszen benne igaz hit csillog, pedig kezdem feladni ezt a barátságot. Igazából Már nem érzem helyrehozhatónak. Pedig alig pár perce vallottam be az érzelmeim. Hogy azok is hazug szavak voltak csak? A válasz egy határozott nem. Hiszen érzek a lány iránt, de nem ragadtathatom el magam, hogy valaha lehet is köztünk valami, hiszen a köztünk lévő különbség már annyira nagy, hogy szinte áthidalhatatlan. Akartam, hogy működjön, és képes lettem volna küzdeni a szerelméért, mint egy tini, aki még azt sem tudja mit akar, csak küzd a célért, ami elérhetetlennek tűnik, de most mintha eltört volna bennem valami. Eszembe jutnak dolgok, amikor Elena lemondott rólam, mikor anyám kínzott. Majd mikor összevesztünk, és a legutóbbi veszekedés, melyben elijesztettem és faképnél hagyott. Utána mehettem volna, de nem tettem. Nem volt elég erőm hozzá. A gyilkos énem erősebb volt akkor. Lehet, hogy megöltem volna, ha felidegesít, nem tudom. Ám most, ahogy nézem ideges tetteit, rájövök, hogy most ő vonzódik jobban, s nem én. Félt engem Niklaus-tól, pedig ő jelenti a legkevesebb veszélyt számomra. A fivérem, és akármennyire is különbözik néha a véleményünk, megölni sosem fog, ahogy én sem őt. Hiszen mégiscsak az öcsém, és szeretem, akármennyire is eluralkodott rajta a hatalmi vágy.
- Niklaus egyáltalán nem jelent számomra veszélyt. Az ellenségeim listája hosszabb, mint hinnéd kedves Elena, s nem hagyhatom, hogy miattam bajba kerülj. Egy Ősinek több ellensége van mit hinnéd, és én nem kockáztathatok... - Jelentem ki, s kissé meg vagyok lepve, hogy megint Klaus-ra gondol, hiszen már régen békét kötöttem fivéremmel, s most nem szándékozom megszegni adott szavamat. Most, így jobban belegondolva ideje lenne felkeresnem, de lehet megvárom a bált. A bálról jut eszembe, el sem kellene mennem egy olyan rendezvényre, mely ál okból rendeztetik meg.
- Tudod Elena tehetnéd azt is amit Katerina tett egykoron, és akkor, még ha bujdokolva is, de élhetnéd az életed. Mégis itt vagy, és hagyod, hogy Klaus kénye-kedve szerint rángasson. Miért? Mert van gyenge pontod. Ha ki tudnád iktatni, könnyebben menne minden... És nem zavarsz, de ha sietsz valahová... - Vezetem fel a dolgot, hiszen hagyja, hogy Klaus megfogja őt, és addig meg is fogja tenni vele. Ebből is bizonyítottá válik az elméletem, hogy az emberek gyengék, és könnyen sebezhetőek, és mindig is azok maradnak. egy gúnyos mosoly játszik, mely szinte alig észrevehető. Nem akarom megbántani Elenát, így a szoba egyik távolabbi sarkát kezdem el fürkészni tekintetemmel, majd mikor megszólal, csak akkor emelem rá tekintetem...

©>snap boom pow!

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptySzer. Dec. 26, 2012 11:10 pm




Elijah && Elena


A szerelem kegyetlen. Mindenki eszeveszettül keresi, pedig pont a legváratlanabb pillanatban csap le az emberre, amikor nem is számít rá. Én se gondoltam volna, hogy a szüleim halála után valaha lehetek boldog. A kapcsolatom Matt-tel sem volt mondható éppen fényesnek, sőt.. az utóbbi hónapokban szerintem már csak megszokásból, a látszat kedvéért voltunk együtt, és nem szerelem ből. Kár volt összejönnünk, egy remek barátságot így tönkretettünk, romba döntöttünk. Azóta nem tudtunk úgy ránézni a másikra, mint régebben. A baráti összejövetelek is megszűntek, például nem mentünk el együtt bowlingozni, vagy vacsorázni. Miattunk. Annyira röstellem az egészet, hogy akkoriban nem volt több eszem, és meggondolatlanul cselekedtem. Követtem el egy-két hibát az életben, amit nem kellett volna. De az ember ezekből tanul leginkább. De hol is tartottam? Persze.. a szerelemnél. A szerelem egyben a legjobb dolog a világon. Karjaival átölel, simogat téged, és egy álomvilágba repülsz kedveseddel. Úgy érzed, senki sem tud titeket szétszakítani, tönkretenni. Jól is gondolod, egyedül a párunk tud a legjobban ártani nekünk. Ezért a szerelem a legborzalmasabb érzés a világon is egyben. Pont az tud megbántani, abban tudunk a legnagyobbat csalódni, akit a legjobban szeretünk, és így mennek tönkre a kapcsolatok. Más a szüleikre, a barátaikra fogják, pedig, ha egy kicsit is mélyebbre ásna, az ember látná, hogy vagy önmagát, vagy pedig a párját lehetne érte okulni.
Hosszú gondolatmenetemből egy kedves nő hangja zökkent ki. Az ismeretlen szempár egyenesen az enyéimbe mered, majd pillantásom a kávézóasztalra kandikál, ahol minden elő van készítve egy tea elkészítéséhez.
- Köszönöm szépen. - mosolygok halványan a nőre, és miután kimegy, elkezdem a teát készíteni. A filtert a bögrébe helyezem, úgy, hogy véletlenül se essen bele. A forró kancsóból pedig ráöntöm a vizet. Fél füllel Elijah-t hallgatom, míg teámat kevergetem.
- Te hiszel abban, hogy barátok lehetünk? – szemem sarkából rásandítok, majd a kanálra tekerem a filtert, és pár csepp a poharamba potyogott. A kanalat, és a filtert elhelyezem a kirakott tányérra, majd hátradőlök a helyemen, kezemben a csészével.
Egy hosszabb időre elhallgatok. Veszélyt jelentek számára? Azt még megértem, hogy ő rám, de hogy én rá? Homlokom ráncba szalad, és egyet belekortyolok a teába. Érdekes az íze, nem olyan, amit megszoktam, de nem vagyok finnyás így majdnem a felét kiiszom. Lerakom az asztalra, és a kezeimet egymásra helyezem, és hagyom, hogy a combomon pihenjenek.
- Miért jelentenék rád veszélyt? Klaus miatt? – nézek rá kérdőn, s mikor látom, hogy válaszolna, gyorsan közbe vágok. – Úgy értem, nem veheti át az irányítást az életed felett. Szabadon dönthetsz. Nem élhetsz mindig az árnyékában, nem vagy egy hibrid, hogy kötelezzen téged. – a szemkontaktust egy pillanatra sem szakítom meg. De lehet nem is Klaus a probléma, és valami teljesen másról van szó.
- Vagy miért? Kérlek, magyarázd el, miért jelentek fenyegetést rád nézve? – rázom meg a vállamat, és ismét kezeimbe veszem a teát. Lenyugtat engem, pedig mostanában inkább kávét iszom, hogy át tudjam vészelni a napomat. Miután az utolsó csepp is legördül a torkomon, nem teszem vissza a csészét. Hagyom, hogy ujjaimat melegítse.
- Az érzés kölcsönös. – mosolygok, és szívemet elönti a lágy melegség. – Nem szeretném elfelejteni a múltunkat, Elijah. Ott voltál értem, mikor senki más rám se hederített. Köszönöm. – hajtom le a fejemet, és érzem, hogy az arcomba pír szalad. Hátravetem hajamat, és az egyik bútort nézem. Miután meggyőződök róla, hogy már nem olyan vörös a fejem, mint egy paradicsomé, ismét Elijah felé fordítom fejemet.
- Viszont azt szögezzük le, hogy hála Klaus-nak nekem sosem lesz békés jövőm. Nem fog leállni a hibridek kreálásával. Gyerekem pedig nem lehet, mert akkor az ő életét fogja tönkretenni, ezt pedig nem szeretném. – húzom el a számat, és Avery jut eszembe. Remélem, hogy Klaus sosem fog róla tudomást szerezni. Egy normális élet reményében egyeztem bele az adoptálásba.
- Amúgy nem akartam csak úgy rád törni, szólj, ha van más dolgod. Csak már rég nem hallottam felőled.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyVas. Dec. 23, 2012 1:38 pm




Elena & Elijah



Furcsa, hogy hónapok óta még mindig csak egy helyen toporgunk, s az érzelmek, amiket egymás iránt érzünk, csak felemésztenek minket. De mintha most más lenne, mintha már nem tartanának fogságban azok az érzelmek, amik eddig. Talán tényleg megérte felkutatnom a lassan feledés homályába merülő kultúrákat. Ők tényleg sokat segítettek szavak nélkül is, és bár azt hittem, hogy az érzelmeim soha nem nyugszanak, most mégis mintha megbékéltem volna. Hiszen amíg távol voltam, rájöttem, hogy érzelmeim csak átmenetiek, és valós érzelmeket csak egyetlen nő iránt éreztem, s érzek még mind a mai napig. De akkor mégis mi volt ez a fellángolás? Miért érzem még midig valósnak ezeket az érzéseket? Mert részint azok is voltak, s még egy utolsó erővel megpróbálnak hatalmukba keríteni, de a bennem eluralkodó nyugalom megakadályozza a teljes kifejezésüket. Hallgatom Elena szavait, és igazat kell adjak neki. Egyszer s mindenkorra döntenünk kell, s én leszek az, aki kimondja a fájó, és sebeket feltépő kegyetlen, s talán némileg hazug szavakat, hiszen nevetségesen viselkedtem. Ha ezt valaki akárcsak megtudná közröhej tárgyává válhatnék a családom szemében, s a családom mindennél fontosabb számomra. Értük képes vagyok bárkin átgázolni, s mikor rájöttem, hogy bár Elena is fontos része lett az életemnek, a családommal mégsem mennék szembe miatta. Camyrin más volt, hiszen őérte szembementem Niklausszal, összevesztem vele, s majdnem megöltük egymást, de Elena más. Más érzéseket váltott ki belőlem, de nem oly erőseket.
Nem tagadom, hogy a kötelék, mely összeköt minket, megvan, de mégis másféle, mint eddig hittem. Határozottan a szemébe nézek, miközben a házvezető egy tálcát hoz be, rajta forró víz, teafilter és a hozzávaló egyéb dolgok.
- Igyon egy teát, hölgyem... Elijah, mára végeztem, mennék is! - Mondja nyugodt hangján, s én csak egy bólintással jelzem, hogy nem zavar, ha elmegy. Sőt most még felettébb örülök is neki. Próbálom rendezni az érzelmeim, és közben a szavakat mondatokká igyekszem szervezni, hiszen nem mindegy, hogy mit mondok. Nem szándékozom Elenát sem megbántani, sem a barátságunkat még jobban tönkretenni.
- Elena teljes mértékben igazad van. És úgy hiszem ideje tiszta vizet öntenünk a pohárba, ha nem akarjuk, hogy a köztünk lévő barátság még több csorbát szenvedjen... - Kezdek bele, miközben helyet foglalok vele szemben, és teát készítek magamnak. Lassan kortyolok az ízesítetlen fekete teába, miközben Elenára emelem tekintetem. Hangom beszéd közben nyugodt, de egyáltalán nem rideg, nem elutasító, csak a felsőbbrendűség fedezhető fel benne, de ezt az egyet soha nem fogom tudni levetkőzni, Elena talán tudja, talán nem. "- Egyszer s mindenkorra tisztáznunk kell az egymás iránt érzett érzelmeinket. Döntenünk kell, mert ez nem normális, amit művelünk. Megbántottál, nagyon is a múltkori találkozásunknál. De én mégis itt vagyok, mert nem tudlak elfelejteni, annak ellenére, hogy tudom, hogy ez a kapcsolat nem működhet. –" Hallom meg vádló szavait, és teljesen egyet értek vele, hiszen a múltkori találkozásunkkor igencsak kegyetlen, és ellenséges voltam, de meg volt rá az okom. Hiszen az érzelmeim uraltak, s nem tudtam különbséget tenni a tetteim közt. El akartam űzni magam mellől, hogy gyűlöljön, hogy többé látni se akarjon, közben rá kellett jönnöm, nem ez a módja annak, ha a tudtára akarom hozni, hogy ez nem működhet. És hogy miért is? Miattam. Miattam nem működhet, és ezt be kellett, hogy valljam még saját magamnak is. Hiszen igazából én voltam a legnagyobb akadály, és én is leszek, hiszen nem akarom őt bajba keverni, de magamat sem, és az ettől való félelem ébresztett rá arra, hogy bár szép párt alkothatnánk, mégsem lesz ebből a kapcsolatból semmi.
- Tudod Elena, igazad van, megbántottalak, és rettenetesen sajnálom, de nem voltam önmagam. Azt akartam, hogy meggyűlölj, hogy elfelejthesselek, hiszen a kettőnk kapcsolata veszélyekkel jár, mint rád tekintve, mind rám... De a távol töltött idő alatt rá kellett jönnöm, hogy a múltkori viselkedésem nem éppen megfelelő módja a céljaim eléréséhez... - Kezdem tárgyilagos hangon, és úgy is folytatom. Méltóságomat végig meg akarom őrizni, és ez sikerül is, hiszen habár arcom nem rideg, mégis érzelem rajta nincs sok. Habár nem vagyok z az érzelemmentes lény Elena társaságában, mégis nehéz elérnem, hogy arcomra kiüljenek az érzelmeim. Nálam az a gyengeség jele, és az is marad, míg élek. Gyávának nevez, s részben igaza is van, mert a múltkor gyáva voltam, bántottam, s csoda, hogy még szóba áll velem, hiszen soha nem is gondoltam volna, hogy egyszer még itt fogunk beszélgetni egymással. Most mégis, és talán rendezhetjük azt, ami kettőnk között van, vagy volt...
- A múltban gyáva voltam. De már tudom, mit is érzek. Igen, érzek irántad, mely soha nem fog elmúlni, de mégsem tehetem veled, hogy magamhoz láncollak, és nem is fogom ezt tenni. Megérdemelsz egy normálisabb jövőt, egy halandóval, s vele megöregedni. De szeretném a mi kapcsolatunkat is megőrizni, és nem akarom, hogy ellenségként tekintsünk egymásra. Sokkal inkább szövetségesként, vagy barátként... - Vallom be az érzelmeimet, miközben kortyolok egyet a teámból. Lehet, hogy ezzel most megleptem Elenát, de nem ez volt a szándékom. Csak tudnia kell, hogy megbékéltem, és elengedem. Persze lehet, megbántom, és kiviharzik megint a házamból, de nem ez a célom. Én egy Ősi vagyok, s nem viselkedhetek úgy mint egy pattanásos tini, aki ha komolyra fordul a helyzet, akkor elfut a felelősség elől. Szembe kell nézzek mindennel. Még ha el is veszítek egy-két számomra fontos lényt, akkor is, mert nem akarok az érzelmeim rabjává válni...


©>snap boom pow!


Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyKedd Dec. 11, 2012 2:14 pm




Elijah && Elena


Tengtek bennem az érzelmek. Ide-oda suhantak át a testemen, és nem hagytak nekem egyetlen egy nyugodt másodpercet sem. Kezdtem ebbe beleőrülni. Mégis hogyan értsem ezeket a szavakat, melyek nyilvánvalóan felém vannak célozva? Mit érezzek Elijah iránt, ez meg fogja változtatni a köztünk lévő kapcsolatot, vagy ezt egy az egyben el kéne felejtenem, mintha mi sem történt volna. Nem tudtam. Semmire se tudtam a választ! Mindig is próbáltam keresni, megfejteni valamit, de egyszerűen a sötétben tapogatózok.
Fájt, amit mondott, de részben meg tudom őt érteni. Részben igaza van, de csakis részben. Mert én amíg boldogan élni fogom az életemet, ő szenvedni fog. És ezt nem tehetem vele, főleg azok után, hogy ő ott volt értem, mikor senki más. Szükségem volt valakire, s ő mellettem volt, támogatott, vigyázott rám, gondoskodott rólam. Itt az ideje, hogy viszonozzam ezt a szívességet.
- Rendben, Elijah. – tettem vissza a naplót a helyére, és helyet foglaltam az egyik fotelban. – Most szépen beszélgetni fogunk, mert ez nem mehet így tovább. – kezdtem bele teljesen összezavarodva. – Ami köztünk van. – ráztam meg a fejemet, és ujjamat végighúztam a fotel anyagán. Sőt, még azt se tudom, hogy mi van köztünk. A legutóbbi találkozásunk eléggé balul sült el, és azt hittem, hogy soha többé nem fogok vele találkozni. De mégis itt vagyok, én kezdeményeztem ezt a találkozót, mert én jöttem el hozzá. Idegesen ujjaimat a hajamba szántottam, és erősen megmarkoltam egy tincset. Hogyan is kezdjek bele? Valamit mégis csak mondanom kellene, nem bízhatom rá az egészet, mikor én „törtem” be hozzá.
- Egyszer s mindenkorra tisztáznunk kell az egymás iránt érzett érzelmeinket. Döntenünk kell, mert ez nem normális, amit művelünk. – fontam össze a karjaimat a mellkasom alatt. – Megbántottál, nagyon is a múltkori találkozásunknál. De én mégis itt vagyok, mert nem tudlak elfelejteni, annak ellenére, hogy tudom, hogy ez a kapcsolat nem működhet. – sütöttem le a tekintetemet a padlóra. Nem működhet, de miért nem? Csak azért, mert ő azt mondja? Működhetne, csak nincs elég akaraterőnk. Mindig csak a kifogásokat keressük, ez az igazi oka annak, hogy mi miért nem lehetünk együtt.
- Gyáva vagy, amiért nem mersz szembe nézni a következményekkel. Csak ez tart vissza, nem? – fakadtam ki, és már megint hamarabb cselekedtem, mint gondolkodtam. De végül is kimondtam azt, ami bántott, ami aggasztott engem. Lehet, hogy evvel megsértettem őt, de ő is rengeteg olyan cselekedetet hajtott véghez a múltban, ami engem szúrt szíven. Elvégre jobb tisztázni az egészet, felnőttek módjára megbeszélni ezt az egészet, mert az, hogy titokban vágyódunk a másik iránt, az nem segít senkin. Az pusztít el minket.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptySzomb. Nov. 24, 2012 1:30 pm




Elena & Elijah



Különös érzések uralkodnak bennem, de talán kijelenthetem: 'Igen, jól vagyok!' Bár sosem mertem biztosra kimondani, nehogy még a végén elkiabáljam. Végre nem uralnak az érzelmeim, melyeket a távol töltött idő segített lecsillapítani, így úgy érzem ismét meglátogathatom régi szülőföldem, a mai Mystic Falls-t. Bár be kell valljam, kissé kételkedem. Kételkedem, hogy teljesen el tudtam zárni minden érzelmet, de legfőképpen egyetlen egy érzelemtől tartok kissé. Az, amit Elena iránt éreztem, félek ismét rám tör, ha meglátom, s ezt nem akarom. Bár már eljutottam odáig, hogy semmit nem mutatok ki az ég világon, mi bennem zajlik. Igen jól látod, még én a nagy és - elvileg - sebezhetetlen Elijah is fél az érzelmeitől, melyek seperc alatt képesek mindent romba dönteni, hisz az érzelmeink a legnagyobb gyengeségeink, s mikor erre rájövünk, kiderül, hogy mi sem vagyunk mások, mint az emberek: szeretetre vágyó, s egy kis törődésért bármit megadó lények, kik nem mutathatják ki csak úgy eme vágyaikat, hanem el kell rejteniük. Érdekes, hogy az évszázadok folyamán egyre több vámpír enged utat az emberségének, de ezt én nem tehetem meg. S nem is akarom. Sajnos túl sok ellenségem van, és ezt senki nem fogja megérteni soha.
Ezért nem alakíthatok ki olyan emberi kapcsolatokat, melyek többek, mint egy alku. Senki nem lehet fontosabb egy megállapodásnál, mert csak hátba szúrnak. S hogy mi történt velem? Hol voltam? Senki sem fogja megtudni. Egy olyan helyen voltam, ahol senki sem ismer, s ahol mégis félve emlegetik többek közt az én nevem is. Visszamaradott kultúrákat kutattam fel, szokásokat, melyek már majdnem kivesztek. Népek, melyek lassan a feledés homályába merülnek, s a felgyorsult civilizáció annyira elnyomta őket, hogy nehéz fellelni őket, de ha mégis, akkor sem mindig engednek magukhoz közel. Le kellett ereszkednem a szintjükre, eldobni mindent, ami összeköt a modern léttel, felhagyni az elektronikával, hogy befogadjanak, s társként kezeljenek. És ez volt a legnehezebb. Beilleszkedni egy olyan közösségbe, mely a fajomat démonként emlegeti, mégsem védekeznek ellene. De végül sikerült, s emberként kezeltek. Emberként, ki sebezhető, s ki meghalhat egy nagyobb vérveszteség során. Levetkőztem minden szokást, melyeket az évszázadok során rám aggattak, s nem láttak mást... Nem láttam mást a tükörben, csakis a nyers valóm, s ez megijesztett. Hiszen nem láttam mást, csak egy korcs embermaradványt, aki éjszakákon át nyöszörögve szenved a sarokban, mert a démon, akivé lettem porcról porcra zabálta le róla minden egyes kis részét, míg végül egy szenvedő korcs maradt, ami már soha nem lesz emberi lény. Aki csak szenved, de meghalni nem tud, hiszen örökké él, de már felépülni sem tud, mert annyira megtépázták az évszázadok húsevő démonai, hogy csak egy sarokban rothad, míg földi porhüvelye az élők közt mérgez.
Ijesztő ennek tudatában élni az életem, de a napok, s hetek múlásával rájöttem, hogy már nem tehetek ellene semmit. Ott van bennem az emberi részem korcs maradványa, de soha többé nem lehetek az, ki egykor voltam, s lassan ráébredtem, hogy ez az, ami a legnagyobb szenvedést okozza. Hisz ez az énem túl gyenge, hogy felépüljön, de ahhoz elég erős, hogy az emberi érzelmek hadát rám zúdítsa a legrosszabb pillanatokban. S ez a félelem az, mely megerősítette bennem a démont, s a jóhiszemű nép tagjai ebből csak annyit láttak, hogy egy sérült lelkű ember megnyugvást keres.
Pedig ennél sokkal többről volt szó. Egy lény voltam, kitől félnek, mégis befogadtak, egy lény voltam, ki félt az emberi részétől, de ez megváltozott röpke másfél hónap alatt. Elfogadtam a lényt, aki lettem, és sikerült ismét érzéketlenné válnom. Rideg külsőm ismét visszatért, s már nem irányítanak az érzelmeim. Most már én irányítom őket. Most már jónak láttam visszatérni. És mi sem jobb alkalom, mint az Alapítók bálja. Mindig mosolyognom kell eme eseményen, hisz tulajdonképpen a semmiről szól, hiszen már akkor éltek ezen a területen emberek, vagyis vérfarkasok, mikor a hőn imádott alapítók még kósza gondolatok sem voltak a történelemben.
Elgondolkodva szemlélem magam a tükörben, s próbálok felfedezni valami emberit az arcomon, de semmi. Mintha ez a másfél hónap bebörtönözte volna azt a korcsot, ki álmaimban előjön, s kísért szüntelenül.
Lassan öltözöm fel, ing és öltöny nadrág, semmi extra csak a szokásos, ideje lenne meglátogatni az én drágalátos húgocskámat, hiszen távollétemben sokszor villant be arca. Tán többször is, mint fivéremé, Klaus-é. Az igazság az, hogy Klaus talán meg tudja magát védeni, de ismerem mind a kettőjüket, s képesek arra, hogy egymás torkának menjenek, és akkor persze mindig Rebekah húzza a rövidebbet.
De valami meggátol abban, hogy házamból kilépjek. Hallok egy hangot, s érzek egy illatot, mely egész életemen át kísérteni fog. Némán suhanok a nappaliig, de ott megtorpanok. Látom, hogy olvassa a naplóm, nem is baj, bár az egyik bejegyzésem mindent elárul. A régi énem bejegyzése, aki az előtt voltam, hogy a régi törzshöz szegődtem. De látom nem is olvas tovább, s lehet jobb is, hiszen akkor félne attól a férfitől, aki valójában vagyok, hiszen az a férfi gonosz, s a velejéig romlott. Egy démon, ha úgy tetszik egy szörny. De mit érzek? Eleinte ledermedek a lány látványától, s érzelmeim heves nyári záporként rontanak rám, de arcomon csak egy röpke pillanatra jelenik meg bármiféle érzelem, majd, mikor sikeresen eltűntek, előlépek a semmiből.
- Szép estét Elena - Majd egyből egy kérdés, melyre elhúzom a válaszadást. Fogalmam sincs mit vált ki belőlem a lány, de egyenlőre tudom uralni... - Hogy igazak-e a szavak, melyek benne vannak? Nos kedves Elena, igen, hiszen ezt egy olyan énem írta, aki igaznak vélte, ki nem akart kötődni, s most sem akar. Kinek rengeteg ellenfele van, s nem kockáztathat... - Kezdek bele, de szavaim elfogynak, s becsukom ajkaim. Nem tudok szólni, s nem is akarok, várom, hogy Elena feleljen, vagy folytassa. Látom rajta, hogy nyers és őszinte papírra vetett érzelmeim fájdalmat okoztak amúgy is törékeny lelkében, s bár ezt nem akartam, két érzelem uralkodik most bennem. Helyesen tettem, amit akkor a motelban tettem, mégis valahol bánt, hogy így kellett megtudnia, hogy szándékosan tettem.
- Elena, ide figyelj! Nem kötődhetek senkihez. Ha azt akarom, hogy élj, nem szerethetlek felelőtlen kisdiák módjára. Én az Ősi család tagja vagyok. Egy vámpír, akit sokan gyűlölnek, mégsem pusztíthatnak el. Ha kötődöm hozzád, azzal csak veszélyeztetem az életed, s neked élned kell... Nélkülem... S nem számít mit érzek irántad... - Igen szeretem, s ebbe beletörődtem, hogy sosem fogom kitörölni őt, míg élek, de már tudom kezelni az érzéseket, melyek fellobbantak ismét bennem. A mondandóm elején rideg vagyok, de a végére mintha csak egy megtört ember lennék, majd ismét elzárkózóm. S hogy miért? Mert ezt kell tennem. Nem gyengülhetek el ismét, s úgy érzem mindenkinek ez lesz a legjobb.Nem akarom, hogy Elenának baja essék egy kis pillanatnyi gyengeség miatt. Ahhoz túl fontos nekem, s bár nem mondhatom el neki, remélem nem felejtette el azt a két éjjelt, melyet együtt töltöttünk... Megismételhetetlen, mégis titokban sóvárgunk mind a ketten, tudom, mert érzem, s látom Elenán, hiszen akkor nem jött volna el idáig...
©️>snap boom pow!



|| Szavak száma: 1118 || Zene: Hallgasd! || Megjegyzés: Szánom bánom, hogy ismét csak ily soká érkezett meg a válaszom, de sajnos ihlethiányban szenvedtem... Very Happy ||

Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptySzer. Nov. 14, 2012 6:53 pm


Elijah & Elena



Kedves Napló!
Rég nem írtam, ami miatt röstellem magam. Nagyon is. De van rá magyarázatom, hogy miért hanyagoltalak el. Nincs mit leírnom. Nem szeretném levésni minden egyes bánataimat, mert ha egyszer ezt valaki megtalálja, nem akarom, hogy a szemébe egy cselekvésképtelen, magába roskadó lány legyek. Aggaszt valami, nagyon. Próbáltam őt kiverni a fejemből, de képtelen vagyok rá. Bárhova tekintek őt látom magam előtt. Nem telik el egy olyan nap, hogy ne gondoljak rá. Akár egy másodpercre. Elijah-ra. Amióta ott hagytam, rázártam az ajtót a motelnél azóta nem tudom magamat normálisan elengedni. Nem tudom mit érzek iránta, s nem tudom mit érzek Stefan iránt. Egy érzelmi zűrzavarban szenvedek. Nem tudom mi a helyes döntés, és semelyikőjüket nem szeretném elveszteni. De egyszer majd választanom kell.
Másfél hónapja nem láttam őt. Pedig mennyiszer hajtottam be villájának az utcájába. Állandóan azon morfondíroztam, hogyan van, mit csinál, hogy bírja ki mindezt, gondol-e még rám? De sosem vettem elég erőt magamon, hogy kiszálljak a kocsiból, s bekopogjak hozzá. Viszont most..


Letettem a tollat, és bezártam a naplómat. Az ágyamon hagytam, gyorsan magamra kaptam a kabátomat. Elhatározáshoz jutottam. Igen is, elmegyek hozzá. A saját szemeimmel kell meggyőződnöm róla, hogy nincs semmi baja. Hogy jól meg van. Magára hagytam, és ha én ilyen pocsékul érzem magam, ő milyen állapotban lehet? Nem tudom. Ezért kell elmennem.
Kettesével hagytam ki a lépcsőfokokat, közben szorosan kapaszkodtam a korlátba, nehogy balul süljön el az egész, s az orromra essek. Megragadtam kocsim kulcsát, bezártam az ajtót, s beültem a volán mögé. Szívem zakatolt, egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy mégis vissza kell mennem, és magam mögött hagyni ezt az érzést. De mint mondtam, csak egy pillanatra. Beindítottam a gázt, és máris Elijah villája felé vettem az irányt. Hamar odaértem, bár nem mindig tartottam be a kötelező sebességet. Néha egy kicsivel, vagy éppen sokkal túlmentem rajta, de szerencsémre egy rendőr se volt a közelben.
Betértem az ismerős utcába, és a legvégén pompázott a villája. Még mindig lenyűgöz finom kidolgozása, és nagysága. Mintha egy kastély lenne.. És nem azokba a ronda épületek közé tartozik, hanem tényleg szép. Leparkoltam, és kifújtam a levegőt. Kiszálltam habozás nélkül. Lejjebb húztam a felsőmet, és megtorpantam. Készen állok erre? Mit fogok mondani? "Helló, Elijah. Hogy vagy? Rég nem láttalak.." ~ gondoltam. Egy komolyabb szöveggel kell előlépnem. Miközben magamban kezdtem megfogalmazni a szónoklatomat, közeledtem a villája felé. Csöngettem, de senki nem nyitott ajtót. Benyitottam, és nyitva találtam. A vámpírok mindig ilyen elővigyázatlanak? Ennyire nem tartanak senkitől?
- Elijah? Itt vagy? - kérdeztem, de a villany égett. Valószínűleg tartózkodik itt valaki, vagy csak figyelmetlen volt. Felraktam a fogasra a kabátomat, és beljebb sétáltam a társalgóba. Körbe néztem csodálva a bútorokat, és a festményeket. Egy szekrényhez sétáltam, és az egyik polcán egy régi könyv hevert. Leemeltem, és kinyitottam az utolsó használt oldalnál. Tollal volt beleírva, és a dátumból ítélve Elijah naplóját tartottam a kezembe. Az eszem azt súgta most rögtön tegyem vissza. Én is utálnám, ha valaki engedély nélkül elolvasná az én féltett titkaimat. Épp készültem visszarakni, mikor egy ismerős nevet pillantottam meg. A saját nevemet..
"... Végre Elena megutálta azt ami vagyok. A vámpírt, aki én vagyok. Vagyis a egész lényem. Ez volt a szándékom, el kell felejtenem mindent, ami vele kapcsolatos. Nem érezhetem azt, amit most érzek, azt amit... "
Végig futottam tekintetemmel rajta. Lett volna még tovább, de egy személy lépett be a szobába. Elijah. Felé fordultam, kezemben még mindig a naplójával. Tudom, hogy most behatoltam a privát szférájába, de mi volt ez? Ez volt a terve? Mindvégig? Miért nem utasított el egyszerűen? Miért kellett a nehezebb utat választania?
- Nem állt szándékomban elolvasni, de.. Ez igaz, amit itt írtál? - emeltem fel a naplót, kinyitva az oldalon, amit épp az imént olvastam el. A szívem összeszorult, elkapott a hányinger, és sírni akartam. Annyit szenvedtem miatta, és most kitudódott, hogy ez volt a terve..
- Csak, meg akartam bizonyosodni róla, hogy minden rendbe van veled. De ahogy látom - olvasom - remekül boldogulsz. - csuktam be a naplót, de még mindig nem tettem le a helyére. Elkeseredetten pillantottam fel ismét rá, egyenesen a szemeibe tekintve. Azt akartam, hogy lássa mit tett velem. Meg vagyok gyötörve, nem vagyok képes a szeretetre.. Miért Elijah? Miért teszed ezt velem, és miért vagy még mindig ilyen hatással rám? Miért?
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyVas. Ápr. 08, 2012 8:24 pm

Játék Vége!
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 7:41 pm

Társalgó; nappali Vw29f3iicn0cndx6xtv5

Eléggé meglepődtem Elijah ajánlatán. Nem adtam rá azonnali választ, alaposan meg kellett fontolnom. Ám amikor meghallottam, hogy testvérem fenyegetőzni kezd és ellenem fordítja az előnyt nagyon dühös lettem. Nem tudtam szóhoz jutni. Nem elég, hogy lekicsinyítette erőmet azzal, hogy olyan ajánlatot tett, amiben egyezséget tesz arra, hogy Ő nem bánt engem, de még utána Elenával is fenyegetőzik? Azt már nem! Nem tudtam eldönteni, hogy illően egyezzek bele vagy inkább utasítsam el és hagyjam ott. Végül csak ennyit fűztem hozzá:
- Tudod, ez olyan ajánlat melyre nem tudok azonnali választ adni. Eléggé rossz ötlet volt tőled az, hogy lekicsinyítettél, majd fenyegetőztél. Ezt még megbánod! - Fenyegetőztem én is. Kezdett olyan lenni, mint a 12 évezek között konfrontálódás. Elijah szavaim hallatán felháborodott és nekem támadt. Dulakodás kezdődött, ám egy másodpercre bátyám nem figyelt oda és elfutottam. Csak utána jutott eszembe, hogy ez más szemszögéből nézve úgy jön le, mintha menekülnék. Most már mindegy mit tettem, javítani nem tudok ezen. Folytattam hát utam, hátrahagyva Elijaht.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptySzer. Márc. 28, 2012 5:16 pm

Társalgó; nappali Tumblr_m1k3p2gobd1qckzxio1_500

Hát igen már egy kicsit kezd terhemre lenni Klaus társasága, de mint mindig jól titkolom. Annyira, hogy fel sem tűnik neki. Elszurkálódom, kicsit gúnyolódok, majd a végén elejtem a szándékaimat. És valahogy úgy kezdem érezni, hogy a beszélgetésünk a vége felé halad, főleg, hogy illetlen módon a telefonja egyfolytában csak csörög. Sosem szerettem, ha egy társalgást valami megzavar, de főleg ideges tudok lenni, ha a telefon csörren meg.
- Persze vedd csak fel nyugodtan... - Jelentem ki, miközben az italomat iszogatom. Mikor elfogy, feltöltöm, közben akarva akaratlanul is mindent hallok. Ezt nem tudom csak úgy kikapcsolni, és bár nem szoktam hallgatózni, ha valaki telefonál, ez még mindig az én házam, és nem fogom elhagyni csak mert Klaus telefonálni óhajt.
- Tudod nem érdekel mit beszéltél az egyik talpnyalóddal, még ha hallottam is az egészet. Nem kívánok erről nyilatkozni... - Kezdem megint az idegesítő csevegő hangnemet. Hangom nyugodt, miközben a számhoz emelem a poharat, és kortyolok belőle. Betűk, mely szavakká formálódnak, szavak, melyek mondatokká. Át kell gondolnom mit mondok, hiszen rendesen meg kell válogassam a szavaimat, ha én akarok az alkuból jól kijönni.
- Az alkum a következő. Ha a szavadat adod, hogy ez a tőr, vagy bármelyike a többinek nem közelíti meg a szívemet sem a te kezed, sem olyan keze által akit ismersz, én is a szavamat adom, hogy nem szándékozlak téged megölni, megvédem a vértasakodat... Tudod mennyien akarják vámpírrá tenni nemde? Szerintem érdemes megfontolnod, Testvér. - Jelentem ki, és halál komolyan is gondolom. Látom Klaust igen meglepte eme alku, de remélem helyesen dönt majd a választ illetően.
- Vagy, elrejtem előled a vértasakodat, és ott teszek keresztbe, ahol tudok, hogy ne juss a nyomára... - Vázolom fel a második lehetőséget, de az nem mintha tetszene neki. Csak az arcát figyelem, melyeken érzelmek sokasága váltogatja egymást, majd a düh telepszik le. Tehetetlen düh, mert tudja, hogy megteszem és tudok én is olyan kegyetlen gyilkos lenni amilyen ő maga is....
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptySzomb. Márc. 24, 2012 7:41 pm

Társalgó; nappali Klaus-3x09-klaus-26728981-500-282

Hallgattam, ahogy Elijah szurkálódni kezd és evvel is húzza az időt. Már nagyon elegem volt. Sose tér a témára. Játszadozik a türelmemmel és már nagyon unom. Kényelmesen felálltam és töltöttem magamnak egy pohár whiskeyt. Igaz, az üveg eltört, de sikerült töltenem magamnak anélkül, hogy egy szilánk is beleeshetett volna a pohárba. Mikor kész lettem leültem ismét ellazulva a székbe. Épp megszólalni készültem, mikor megcsörrent a telefonom. Ugyan az hívott most is, ki a többi hívást is küldte. Azonban most felvettem.
- Bocsáss meg, de míg nem veszem fel ez csörögni fog. - ránéztem Elijahra és arckifejezésével jelezte, hogy nyugodtan felvehetem. Felálltam, majd elmentem a mellettünk levő szobába beszélgetni. Megtudtam, hogy kedves vértasakom elment kirándulni vámpír barátaival. Ez korábban nem tett volna izgatottá, ám most, hogy Stefan ismét ilyen kiszámíthatatlan ripper aggódom Elena életéért. Dühbe estem és ráparancsoltam a hibridemre, hogy kövesse őket észrevehetetlenül és vigyázzon az értékes éltető vértasakomra. Mérgemben letettem a telefont és visszamentem Elijahoz, ki valószínűleg az egész beszélgetésemet kihallgatta. Gúnyosan szóltam hozzá:
- Tudom, hogy kihallgattad a beszélgetésemet a hibriddel szóval kérlek, ne mondj semmit evvel kapcsolatosan. - majd leültem az asztalhoz és elkezdtem kortyolgatni az italt.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 1:51 pm

Társalgó; nappali Tumblr_m0i4jhaNXu1qcljxso1_250Társalgó; nappali Tumblr_m0i4jhaNXu1qcljxso4_250

Kissé romokban áll a nappalim, de elég egy telefon, és egy nap, és minden a régi. Szerencse, hogy Nik művei nem lettek a semmivel egyenlők. Éppen az egyik afrikai faragványra teszem a kezem, és felé fordulok.
- Ez az egyik kedvencem a műveid közül... - Iszok egy kortyot, és térek át a semmit nem mondó témákra. Tudom, hogy nincs itt a helye a semmitmondó beszélgetéseknek, de mindenre rá fogok térni idővel. Kissé elgondolkodom, és a telefonja riszt fel a gondolatmenetemből...
- Alkut ajánlok. Hajlandó vagyok segíteni neked, és eltekinteni a bosszúmtól, ha nem tervezed sem a közeli, sem pedig a távoli jövőben, hogy egy ilyen csinos kis fémdarabbal lepd meg a mellkasomat... - Forgatom meg a kezemben a tőrt, majd fivéremre nézek. Tudom, hogy nem könnyű vele alkut kötni, de nem lehetetlen, és elég okos vagyok ahhoz, hogy úgy forgassam a dolgokat, hogy nekem is jó legyen...
- És nem utolsó sorban, ahogy észrevettem, Elena Gilbertnek egyre több az ellensége, és akiket ráállítottál, hogy védelmezzék, eléggé feltűnőek. Sőt, napról napra fogyatkoznak. - Nem kell tudnia, hogy én bíztam meg pár vámpírt, hogy öljék őket. Mindez csak arra kellett, hogy hamarabb belemenjen Nik az alkumba. A szálak úgy sem hozzám, hanem Damon Salvatoréhoz vezetnek. Gonosz dolog, de ha akarok valamit, elérem. Remélem, hogy szavaimból Nik kiveszi, hogy védeni fogom az ő Vértasakját, ahogy mostanában visszahallom. Majd megint az az átkozott telefon. Talán hírek az eltűnt hibridjeiről...
- Észrevettem... Talán megint egy eltűnt hibrid, lehet, hogy fel kellene venned... - Jegyzem meg természetes arccal, mintha csak az időt dícsérném...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptySzomb. Márc. 17, 2012 7:27 pm

Társalgó; nappali Tumblr_lz350bOGvM1ql6ewao1_500

Meglepően regáltam, mikor meghallottam milyen terve volt velem a bátyám. Hozzászóltam is a témához:
- Oké, most már tudok, igaz. - jelentettem ki őszintén. - Látom tönkretettük a nappalit. - mondtam nevetően, majd hátradőltem a még megmaradt fotelben, majd elfogadtam az italt. Mindkettőnk ruhája véres és piszkos lett. Rossz látvány voltunk.
- Ha már eljött az igazság pillanata. Milyen szándékod van velem? - kérdezem érdeklődően és közben kortyolgatom az italom. Már kétséges volt az a tény, hogy egyáltalán akar velem valamit. Azonban megszólalt a telefonom.
- Bocsáss meg. - mondtam, és kinyomtam a telefont. Gondoltam nem lehet semmi se olyan fontos, mint az, hogy megtudjam Elijahnak mi célja van a fő gonosszal. Elijah épp készült megszólalni, mikor ismét megszólalt a telefonom. Ekkor megnéztem ki hív és észrevettem, hogy az egyik információ tudósító hibridem az. Mivel tudtam, ha felveszem Elijah mindent hal, így ezt is kinyomtam.
- Úgy látszik ma nagyon kaphatós vagyok telefonálásra. Na mindegy, térjünk a tárgyra. - határozottan jelentettem ki, majd Elijah megszólalt.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 10:16 pm

Társalgó; nappali Tumblr_lysswrsk321qa44bco5_r1_250

Előny... Miféle előny? Gondolkodni kezdek szokásomhoz híven. Fény derül Klaus rég elrejtett énjére? Nagyon érdekes dolog, mikor azt hiszed ismersz valakit, amilyen most, de rájössz, hogy a régi énje is még ott van és a felszínre tör. Régen mondta anyám, hogy Klaus felnéz rám, de nevettem rajta, hiszen Klausnak nincsenek effajta szokásai, ő csak hatalmat akar, senkire sem néz fel, senkit sem vesz figyelembe a családon kívül, de még azokat sem. De most, hogy itt van, és az én házamban vagyunk, előnyöm van vele szemben. Majd hirtelen beugrik valami.
- Apánk tudta... És az előny, hogy ha nem vagyok ott, akkor nincs bűntudat, lelkiismeret és emberség, igaz Klaus? De ezeket érezned kell, ha ott van az az ember akit ismertem... - Morranok fel mogorván, hiszen Klaus fél az emberségétől, és meg van rá az oka. Apánk nem volt túl kedves miután kiderült, hogy nem a fia, de Klaus soha nem tehetett róla. Ő csak egy áldozata volt anyám félrelépésének. De apám mindig is gyűlölte, és nem csak anyám miatt, már jóval előtte is szerette Klaus-on élezni a nyelvét. Sok komplexusa van, és így akar érvényesülni, hogy sanyargat mindenkit. Hát ezt szeretném én megakadályozni. Persze meg van az az idegesítő szokásom, hogy minden testvéremre vigyázni akarok, és hogy kikergetem őket a világból is a higgadtságommal, de ez vagyok én. Hallgatom a mondatait, és látom, hogy fájó emlékek tolulnak elő, amikre nem büszke, bár alig észrevehető. Tudom, hogy nehéz neki felidézni, de tudnom kellett...
- Niklaus, a család mindig is fontos volt. Miért gondoltad hogy elfordulunk? Mert te ezt tetted volna fordított esetben igaz? Niklaus... Ha jó viszonyt ápoltál volna, elmondtad volna - Cseppnyi sértődés hallatszik hangomon, de végig ridegen és ellenségesen beszélek vele, nem kedveskedve, nem olyan vagyok. Éreznie kell a súlyát annak, ha hazudik, akkor annak következményei vannak. Tudom, hogy ráébred, de persze nem mindig a megfelelő időben. Néha már kezdek belefáradni ebbe az egész kibéküléses dologba, hiszen utána úgyis megint hátba szúrnak, képletesen és nem képletesen is.
- Őszintén? - - Ám ekkor nekem esik, és viszont én sem vagyok rest. Mintha több évtizedes düh törne elő mindkettőnkből, és nem feltétlen egymás iránt. Hanem minden és mindenki ellen. A düh amit most érzek kezd eluralkodni rajtam, és mintha a belső gonosz énem ezt élvezné, ezáltal én magam is. Megállok egy pillanatra, előkapom a tőrt, nem szeretném ha elfajulnának a dolgok. Rendesen hasba szúrom felfelé fordítom, hogy súrolja a szívét, közben torkon ragadom. Még egyszer elismétlem a tőrrel a folyamatot, és lezárásképpen még egyszer. Mikor látom, hogy összeroskad, letörlöm a számról a kiserkent vért, melyet ütései okoztak. A tőrt nem engedem ki a kezemből, Niket figyelem, remélve, hogy lenyugodott. De ahogy látom ő is a ruháját igazítja. Ez a verekedés sokkal erőteljesebb volt, mint az előző, és ha nem térek észhez, még most is tartana. De nem akarom elveszteni a fejem, Klaus sem akarja. És persze tőrrel sem akarom végezni a szívemben.
- Niklaus az öcsém vagy. Nem mondom, hogy nem tetszik az, hogy feldühítelek, de tudnom kellett, hogy hazugság-e a barlangrajzolat, vagy sem... - Jelentem ki, majd töltök egy italt, ahogy Niknek is, erre innunk kell. Végignézek a véres ruháin, de még nem ajánlom fel neki a tisztát, még egy kicsit hadd ázzon benne. Addig helyet foglalok, és ismét hellyel kínálom.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 7:30 pm

Társalgó; nappali Tumblr_lysswrsk321qa44bco5_r1_250 Társalgó; nappali Tumblr_lysswrsk321qa44bco1_250

Elijah ismét hozzá illően elkezdte részletezni a tényeket és azt, hogy mit kellene tennem. Én persze hallgattam, mint a sír és csak figyeltem. Azonban utána olyan kérdést tett fel, amelyre nem akartam válaszolni, de muszáj volt ahoz, hogy továbblépjünk. Higgadtan álltam elő a felelettel:
- Egyrészt, mert menekülnöm kellett apánk haragjától és persze ez előny volt veled szemben. - szólaltam meg kiegyensúlyozottan, ám nem mondtam el mindent gyanakvó testvéremnek. Már csak az kellene, hogy megtudja, hisz akkor felfedném a trükkjeimet és ez nem lenne jó a számomra.
Elijah mélyen a szemembe nézett és egy olyan kérdést tett fel, amely megváltoztatta a hozzáállásomat az egész szövetség dologhoz. Nem lepődtem meg a kérdésen, hisz mindig is tudtam, hogy ez a pillanat is egyszer el fog jönni, bár sose vártam. Különös érzés fogott el, amelyen viszont meglepődtem. Lelkiismeret fuldalásom támadt és nem tudtam megszólalni. Sose gondoltam volna, hogy ez is megtörténhet velem. Először kimondtam a család szót, majd ezt ... kezdtem megijedni, hogy kedves fivérem ilyen sok jó dolgot hozz ki belőlem és egyuttal meg is rémültem, hisz akkor még mit hozhat ki belőlem? Kezdtem megijedni saját magamtól, ám hamar visszakellet térnem magamhoz, hisz Elijah már nyugtalanul várta a választ.
- Tudod, akkoriban még nagyon fiatal voltam és sok mindent nem jól cselekedtem. Anyánk megölése is egy erősebb indulat volt részemről, hisz elfordult tőlem és megalázott evvel. Mikor megöltem arra gondoltam, hogy mit fogtok mondani rólam és mit fogtok cselekedni. Féltem, hogy ketten Rebekahval is elfordultok tőlem, kikre akkor a legnagyobb szükségem volt. És hogy őszinte legyek, veletek volt a legjobb kapcsolatom kiskorunk óta és nem akartalak titeket elveszteni. - és csak mondtam ami jött belőlem őszintén. Ám a mondatom befejeztével Elijah olyasmit mondott, ami feldühített. Gúnyos módon tette azt, és nem tűrtem el. Ekkor döbbentem rá, hogy egyre kíváncsibb. Midig valamit meg akar rólam tudni és ez még jobban felingerelt.
- Őszintén válaszolj, te most játszol a türelmemmel vagy csak meg akarsz tudni dolgokat velem kapcsolatosan? - Elijah meglepő arcra váltott.
- Válaszolj! - szólaltam meg dühösen, nem kímélve senkit és ellöktem magamtól pár méterre, majd rám támadt.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 6:04 pm

Társalgó; nappali Tumblr_m0i4jhaNXu1qcljxso1_250Társalgó; nappali Tumblr_m0i4jhaNXu1qcljxso4_250

Valami azt súgja, hogy Klaus sem fogja kedvelni az új féltestvérünket, de hiszen nem is ismerjük, miért kellene kedvelnünk? Klaus is féltestvér, de vele együtt nőttünk fel, és hiába a hatalommániás őrülete, ugyanúgy a testvérünk. Sőt csak akkor jut eszembe, hogy nem egy az apánk, mikor hallok a hibridekről... Jó igen, ki akarom szabadítani Mikaelt, hiszen megleckéztetném Klaust, azért amit tett, de hogy irtsam a saját véremet? Képes lennék rá? Nem hiszem. De most nem ez a legmegfelelőbb alkalom ezeken gondolkodni. Ismét visszafurakszik minden a fejembe, és képtelen vagyok másra gondolni. Felrémlik anyám arca, majd a szavai Mariahnak, a lányom szó hangosodik egyre jobban. Majd anyám arca, melyről azt olvastam le, hogy jobban félti, mint ahogy valaha minket. Mikor újra láttam akkor sem nézett úgy rám, és igen, ez volt az, ami miatt teljesen elsötétült minden, és a démon, ami bennem lakozik előtört. Azt hiszem utána minden ki is esett, csak Mariah mesélte, hogy majdnem megöltem a lányt.
És bennem a harag él, ahogy Klaus ellen is, de nem kell tudnia, mert nem rá tartozik. Nekem most kell a támogatása, és mindig is jó páros voltunk. Nem volt tökéletes kapcsolat, de kiegészítettük egymást, mint a többi testvéremmel soha. Talán mert Niklaus és én ég és föld vagyunk. Talán ez a titka. Bár legutolsó húzásával valami elveszett, mégis jó szinészi képességemnek köszönhetően semmit sem sejt. De nem is akarom.
- Niklaus. Most a személyes bosszúdat félre kell tenned, hiszen közös a cél, és tudom, hogy fontos a család... De akkor mért tartottál minket a koporsóban? - Kicsit provokáló, de Klaus ismer, és talán nem kapja fel a vizet. Tudnom kell, bár már megpróbáltam a fejével gondolkodni, és többnyire ment is, erre az egyre nem jöttem rá. Majd elgondolkodom, és megrázom a fejem. Ez nem lényeges. Mi is a lényeg? Nekem az, hogy Klaus ne legyen többé hibrid, és ne legyünk emberek. De eszembe jutott még valami, amit nem hiszem, hogy tudja, hogy tudom *
- Ha már szeretnénk tiszta lappal kezdeni, Nik... Mért nem mondtad el, hogy te ölted meg anyánkat - Kérdem. Hangom nyugodt, tekintetem számon kérő. Talán direkt ölte meg, talán nem, de érzi, hogy tiszta lappal akarok indulni, harag nélkül. És ehhez elengedhetetlen, hogy válaszoljon a kérdéseimre. Erős és hű testvér, ha arról van szó, viszont, ha kell kegyetlen gyilkos tud lenni. De a család az mégis szent neki. Szent és mindenek felett álló. Nem hittem, hogy ilyen végkimetelű lesz a beszélgetés, és ez is, mint minden más gyanakvásra késztet.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 5:12 pm

Társalgó; nappali Tumblr_lzw91eOuXH1r5bhv2

Az Elijahval folytatott beszélgetésben megtudtam, hogy van még egy féltestvérünk, Sarah Moonlight. Nagyon meglepődtem és csak arra gondoltam, hogy anyánk hogy tehetett velünk ilyet másodjára is. Hisz ott vagyok én, én is az ő férrelépéséből születtem. Nagyon dühös lettem anyánkra és csakis a megvetés volt benne. Észrevettem, hogy Elijah is hasonlóan érez, legalább is ő se szimpatizál annyira Sarah testvérünk gondolatával és szerintem ő is rájött a bennem zajló érzésekre. Teljesen elborult az agyam, de nem adtam hangoztatást ennek. Egy másodpercig eszembe jutott szeretetre méltó húgom, Rebekah, kivel bár most nem olyan jó a kapcsolatom, mégis aggódók érte és féltem, szeretem őt. Hisz vele éltem le szinte az egész életem és már gyerekkorunkban is összetartottunk. Majd Finn jutott eszembe, hogy merre járhat, de hamar elszállt a gondolatom, hisz Elijah ismét megszólalt és azon amit mondott cseppet se lepődtem meg. Ha az ő helyében volnék én is megkockáztatnám a fő gonosszal a szövetséget. Eszembe jutott egy nagyon régi "szövetségünk", melyet még akkor kötöttünk, mikor Katerinat megtaláltuk. Bár igaz, nem én szegtem meg a szavam, testvérem volt az, aki beleszeretett a lányba és e miatt lettem kiszámíthatatlan akkoriban. De nem haragudtam teljes szívemmel Elijahra, hisz a régi szerelmünk a halálból tért vissza számunkra fél évezred alatt, ami nem semmi. Bár sok idő telt el, az igaz szerelem megmarad.
Biztatnom kellett testvéremet, hogy megbízhat bennem és lelkiismeretesen szövetkezhet velem akadályok nélkül.
- Kedves testvérem, tudom, hogy kapcsolatunk az elmúlt évezredben nem volt makulátlan, mégis azt állíthatom, hogy megbízhatsz bennem. Nem verlek át, hisz a családi béke fontos. - mondtam mosolyodva és el se hittem, hogy kimondtam azt a két szót, hogy "családi béke". Korábban sose hangoztattam ilyet, csakis mikor eltemettük anyánkat, de akkor még nem tudtuk a valódi énünket, hogy milyenek vagyunk legbelül. Mikor még emberek voltunk sose gondoltam volna, hogy egyszer is ennyire elfajulnak a dolgok családon belül, vagy csak azt, hogy én leszek a fő gonosz az elég világon. Sose hittem volna akkor még, hogy Elijah megkérdőjelezi a szavam vagy esetleg csupán ellenem fordul. Ezek sajnos valós tények és már nem lehet rajtuk változtatni. Ami történt, megtörtént. A következő időkben próbálok javítani a köztem és testvéreim közt levő kapcsolaton.
Hamar elszállt minden gondoltam, hisz Elijah ismét megszólalt.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyKedd Márc. 13, 2012 8:21 pm

Társalgó; nappali Tumblr_m0i4jhaNXu1qcljxso1_250Társalgó; nappali Tumblr_m0i4jhaNXu1qcljxso4_250

Kissé még mindig mélyen érint a tudat, hogy anyánk akarja a halálunkat, ha nem is közvetlenül, de közvetve igen. Hisz mi volt a garancia arra, hogy nem porladunk el, vagy ha túléljük a varázslatot, akkor nem jön példának okáért Damon Salvatore bármilyen fegyverrel. Az a rengeteg tudás és tapasztalat, mellyel mindannyian külön-külön és együtt rendelkezünk, minden a semmivel lenne egyenlő. Szeretek élni, ahogy Klaus is, és pont ez a legszebb benne, pont ezért lesz egyszerű ismét együtt dolgozni, miközben én ismét az átka bezárásán agyalhatok. Rápillantok, mikor a Bennett vérvonalról kezd beszélni. Ayana igen idegesítő volt, és sosem bíztam meg benne teljes mértékben. Már akkor is gyanakvó voltam, mikor még az emberek nyugodt életét éltem.
- Ayana sosem kedvelt minket, de anyánk jóbarátja volt, így el kellett fogadnunk. Ő sosem ment volna vele ebbe az átokba, amivel most is élhetünk, és azután sem volt hajlandó segíteni. A Bennettek gyűlölik a fajtánkat ez te is tudod Niklaus... Ez a génjeikben van - Jelentem ki, ezzel bizonyítva, hogy emlékszem. Hogyne emlékeznék? Bár az ő segítsége nélkül nem tudtam volna meg mit tervez anyánk és apánk, nem sokat nyomott a latban, hiszen így sem tudtuk meg mikor akarták megtenni. Akkoriban gyűlöltem is az élet eme formáját, hisz anyánk döntött így, hogy megvédjen, de meg sem kérdezett, hogy akarjuk-e. Bár talán az élethez való ragaszkodásunkból indult ki, akkor sem volt fair a fejünk fölött dönteni. Ezt nem fogom soha megbocsájtani anyánkban. Most is ezt tervezte, és én nem tudom meddig tudom fogva tartani, hiszen Read-ék mindig megnézik, hogy erős-e az Esthert fogvatartó pajzs, és mennyi ereje van, de semmi sem tart örökké, és akkor szembe kell nézzek a bosszújával, ami sokkal kegyetlenebb lesz, mint bármi más. Néha elgondolkodom azon, hogy megéri itt maradni? Hisz a személy, aki miatt maradnom kell, az Klaus, hisz ha nem vagyok, felelőtlenül ontja a nyomort, és köt egy ígéret is, hogy Elenának nem esik baja.
- Anyánk kissé túllőtt a célon, és mivel nekem is vannak majd olyan erős boszorkány barátaim, mint Bennették, legyengítették, és bezárták egy olyan helyre, ahonnan nem tud kijönni. Ez valami olyan dolog lehet, mint a kriptabeli varázslat, de itt most boszorkányra vonatkozik. De még gyenge, kevés erővel, bár nem tudom meddig tart ki... - Közlöm vele a részinformációt. Klaus tudja, hogy megölni képtelen lennék anyánkat, de az, hogy bezártam annak oka kell, hogy legyen. Az az igazság, hogy tudja, mikor vesztem el a fejem, és hamar kikövetkezteti. Ismer, és még ha az arcomról semmit sem tud leolvasni, igen sokmindent tud rólam. Ez néha igen zavaró tud lenni. Lehúzom a whiskey-t, és töltök még. Szeretem az ízét, még sok-sok évszázad után is. Ahogy Klaus-t elnézem a beszélgetés folyamán, hol ideges, hol lenyugszik, és látom, hogy sejti a csavart, de még nem kellene az orrára kössem. Még nem jött el az ideje, egyenlőre csak olyan dolgokról beszélnék, amikről nagyon muszáj, ám felhozza a nyugodtságomat érdekes hangsúlyban, amitől megint ideges leszek. Látszik a démon a szememben, mikor vámpírsebességgel a fivérem torkának megyek.
- Azt hiszed én nem vagyok ideges Niklaus? Hogy hidegen hagy? Hát tévedsz testvérem... - Távolodom el immáron barna szemeimmel nézek rá. Igen a démonom ott van, és kezdem előszeretettel használni, mert igazán jól jön, ha több erő kell. Régen féltem tőle, de most láthatja Niklaus, hogy nem teszem, sőt igen élvezetes dolog, ha egy cseppnyit a felszínre engedem.
- Tudod Nik, megtanultam, hogy haraggal nem sokra mész, kell az a higgadtság, ami benned nincs meg, pont ezért alkotunk mi remek párost... Nem igaz? - Nézek rá gúnyos félmosollyal, és megemelem a poharam, ezzel jelezve a koccintási szándékom, majd iszom az italomból. Elgondolkodom, mit is közöljek még vele, és szemeim előtt egy női arc jelenik meg. Sarah. Igen tudnia kell, hogy anyánk nem volt hűséges ismét, ráadásul úgy, hogy mi már ekkor megvoltunk. Szükségem van Nik forrófejúségére, ezért jobban fel kell hergelnem.
- Van még egy féltestvérünk, Sarah Moonlight. Nem tudom a teljes történetet, de anyánk valószínű ismét félrelépett... Őtőle tudtam meg anyám tervét, és mikor be akartuk zárni, akkor jött valami varázslattal. Szerintem anyám sem tudta, hogy életben van... Nagyon remélem, nem derül ki több vámpírról, hogy a testvérünk... - Próbálom elbagatelizálni. Nikkel mindig is tudtam ilyenekről beszélni. A lányról kicsit gyűlölettel beszélek, hiszen élénket bennem él a kép, mikor védni próbálta Mariah-tól, nagyobb hévvel, mint minket védene. Nem tudom elfogadni, és nem is akarom. Ám ahogy látom, Nik sem fogja elfogadni, hiszen nekünk csak egy hugunk van, és az Rebekah. Arca ismét eltorzul a dühtől, és ez kicsit örömmel tölt el. Majd Bekah jut eszembe, hogy vajon merre lehet, és a többi testvérünk, Kol és Finn, majd eszembe jut Mikael. Aki hamarosan itt lesz, és Nik erről semmit sem tudhat. Majd úgy intézek mindent, hogy semmit sem sejt meg, hogy benne volt a kezem. Néha elgondolkodok, hogy a saját véremet ki tudnám írtani? Aligha, de végleg Niklaus sem ölne meg minket. Hiszen mi vagyunk a család, csak egymásra számíthatunk.
- Tudom, hogy voltak nézeteltéréseink, de számítok arra, hogy nem szúrsz hátba ismét, Niklaus! - Mondom, és ez nagyon is őszinte gondolat volt. Magamon is meglepődtem, hiszen nem hittem volna, hogy sikerül kifacsarnom magamból, de mégis. Látom is Nik arcán a megdöbbenést, és azt is, hogy belé folytottam a szót. Lehúzom a maradék italom, és töltök még egyet. Hiszen Nikkel szoktam így inni, sehol máshol nem iszok két pohárnál többet, de nem árt meg...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyHétf. Márc. 12, 2012 8:30 pm

Társalgó; nappali Tumblr_lytirbsDXe1qjt24ro1_500

Érdeklődően vártam Elijah információját és egyezség ajánlatát, mikor megszólalt. A mondat már eleven nem jól kezdődött, de amikor meghallottam, hogy anyánkról van szó rögtön ránéztem Elijahra. Azt tudtam, hogy kiszabadult, ám azt már nem, hogy mi volt az igazi terve velünk. Sose tudtam az igazat aval kapcsolatosan, hogy mire készül, ám mikor megtudtam, hogy a célja az volt, hogy megöljön minket megtorpantam és megrémültem. Nem jutottam szóhoz. Sose gondoltam volna, hogy anyánk letudná mészárolni egész családját lelkiismeret fuldalás nélkül. Hamar a rémültségem dühbe iramodott és több információt akartam mihamarabb. Ekkor kaptam egy SMS-t az egyik hibridemtől, ám mikor elszerettem volna olvasni Elijah ismét elkezdte folytatni a mesélést. Felnéztem Elijahra, majd elmosolyodtam, mikor meghallottam, hogy ismét az én kedves "jóakaróm", Damon ismét képben van az önpusztítás terén. Egy másodpercig arra gondoltam, hogy: Ez komoly? Egy kevesebb mint 200 éves vámpír akar engem és a családomat elpusztítani?! Ez nem mehet tovább.... Majd hallgattam tovább a hasznos infót. Megtudtam, hogy a Benett boszorkányok is benne vannak anyám tervében és ez igen felháborított. A Benett vérvonal semmit nem változott az éve során, annak idején Ayane gyűlölt engem főleg azok után, hogy vámpír és vérfarkassá váltam. De a gyűlölet két oldalú volt.
- Jaj ezek a Benett boszorkányok, semmit sem változtak az évek során. Ugyan olyan provokálóak, mint amilyen volt Ayane annak idején. - mondtam, reménykedve, hogy Elijah még emlékszik rá.
- Amugy, hogy érted, hogy nem kell aggódni? Megakadályoztátok anyánkat? -kérdeztem dühtől fűtötten és kíváncsian. Meg akartam tudni az igazságot, hisz ez már élet vagy halálra megy és erre már testvérem is rájött. De volt valami az én kedves testvéremben, ami nyugtalanított: a nyugodtsága.
- Tudom, hogy van valami csavar abban, amit mondasz. Mondd ki hát! Látom a higgadtságodat és ha életről vagy halálról lenne szó te is ideges lennél. Tehát, mit titkolsz előlem, fivérem? - kérdeztem kérdőre vonva. Ekkora a bennem zajló düh kezdett lecsillapodni és nyugodtan és kiegyensúlyozottan álltam a tények elé. Próbáltam kitalálni mi lehet bátyám titka és fölénye velem szembe, ám nem jöttem rá és ez legbelül zavart. Azt sem tudtam meg az arckifejezéséről, hogy hazudik-e, hisz Elijah ebben verhetetlen. Mindig is az volt és ez néha a káromra ment. De hamar elfeledtem mindent, mert ismét csak egy dologra koncentráltam. Közben megittam a még poharamban levő whiskeyt és töltöttem még egy pohárral, hisz tudtam, hogy a téma alapján még biztos szükségem lesz rá.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyVas. Márc. 11, 2012 3:23 pm

Társalgó; nappali Tumblr_m0kx3zFEd11qaekyho7_250Társalgó; nappali Tumblr_m0jioag3qB1r08iifo1_250Társalgó; nappali Tumblr_m0kx3zFEd11qaekyho9_250

Kissé a gondolataimba mélyedek, mikor is még alig pár száz éves vámpírok voltunk, és megmentettem az életét. Mennyire forrófejű volt, és hittem, hogy változik majd, de sosem fog megváltozni. Mindig is ő marad a hirtelen én pedig a higgadt. De ez így van jól. Ha nem lenne hátsó szándékom, akkor egész jól kijönnénk. Végignéz a szobán, és tudom, hogy feltűnik neki egy pár olyan dolog, amit ő csinált, vagy amit együtt tettünk. Rajzolatok a falon, egy -két afrikai faragvány. Igen ezeket mindig is szerettem. Szerettem a munkáit, hiszen megvan hozzá a tehetsége. Jó páros voltunk mi, amíg tönkre nem tette az őrült vágy... A vágy, hogy hibrid legyen ismét, és ne csak egy szimpla Ősi. Pedig az önmagában is egy nagy szó... Egy Ősitől mindenki fél, és senki nem mer kikezdeni velünk, csak ha nem hallottak rólunk, vagy csak a Damon Salvatore-féle felelőtlen fiatal vámpírok...És ez a kis eszmefuttatás is csak arra jó, hogy idegesítsem az én drága fivéremet. Mivel ismerem, tudom mik a gyenge pontjai, vagyis mi a gyenge pontja. És az pedig Elena. Vele meg lehet fogni, ha hiszi, ha nem. Szerintem a közeledő bál remek alkalmat nyújtana, ha nem menne bele az én alkumba.
- Persze szolgáld ki magad Niklaus - Jegyzem meg kurtán, miközben figyelem a lépteit, és azt, hogy egyre idegesebb lesz. Én higgadtan figyelem őt, ahogy kortyol az italából, és az agya egyre csak kattog, hogy miért is akartam vele találkozni. Sosem tudta eltitkolni az érzéseit, legalábbis előlem nem. Ebben én sokkal jobb vagyok.
- Tudtad, hogy anyánkat kiszabadították? Hm... Biztos elmondták neked az informátoraid... De azt vajon tudtad-e kedves Niklaus, hogy emberré akart minket tenni és ezzel halálba küldött volna minket? - Játszom a játékom. Hangom nyugodt, mintha az időről csevegnénk, de nem mondtam el mindent. Hisz mindent nem tudhat. Figyelem, ahogy eleinte felcsillan a szeme anyánk említésekor, majd a felbukkanó félelem dühvé alakul át. Hirtelen fel is pattan, de nem szól semmit, pohara üres, és a keze megremeg egy kissé. Öntök neki egy pohárral, miközben az enyémet is feltöltöm. Érzem, hogy mindent tudni akar, és az informátorai ellustultak. Hát ez a gond az enyémekkel is. Nem bíznak. És rendkívül lusták, ezért kénytelen vagyok magam utánajárni a dolgoknak. Nem hiába mondják, hogy a jó munkát akarsz, végezd magad.
- Tudod, Damon Salvatore igencsak azon dolgozik, hogy mindannyiunkat eltegyen láb alól, és a Bennett boszorkányok segítségével szabadult ki Esther... De, nem kell aggódni miatta egy darabig... - Két olyan személyt említettem, akik hallatán fivérem dühe megnő, de ez most nem zavar. Pont erre van nekem szükségem. Tudom, hogy úgyis megkérdezi, miért nem kell anyánk miatt aggódni egy darabig, addig úgysem mondom el a tejes információmat. Csak iszom az italomat. Fölényes rideg félmosolyom kiül az arcomra, miközben Klaus emészti a hallottakat. Arcomról nem tudja, hogy hazudok-e vagy sem. Ebben jó voltam, mindig is utálta ezt bennem. Hogy nem tud leolvasni szinte semmit az arcomról. Elenáról is beszélgetnék kicsit, de még hanyagolom a témát. Elgondolkodva forgatom a tőrt a kezemben, ügyelve arra, nehogy Klaus el tudja venni. Jó móka tudni, hogy a fájdalom okozása, vagyis a kínzás sokkal jobban tud esni, mint az ölés. De persze nem szeretném ha idáig fajulna. Csak beszélgetni szeretnék, és egyezséget kötni. Elvégre Nik a testvérem, és ha úgy vesszük az a fivérem, aki a legjobban ismer, és én is őt. Ismerjük egymás gyenge pontját, és ezért tudtunk régebben is mindig egyezséget kötni. És együtt véghezvinni nagy tetteket, mert kihoztuk a másikból az előnyös oldalát.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyVas. Márc. 11, 2012 10:32 am

Társalgó; nappali Tumblr_lzv6v486051ql6ewao1_500

Elijah higgadtságának és ügyességének köszönhette, hogy megszerezte az előnyös tört. Mindig is ő volt a higgadtabb. Én mindig önfejű voltam és ez néha a káromra ment. Azonban most én is higgadtnak kell lennem, hisz az ő házában vagyok kiszolgáltatottan egy védelmet nyújtó tőr nélkül sem. Igaz, hogy nem tud megölni sehogy sem puszta fával, de sebezést tud ejteni rajtam, amit nem szeretnék. Eltökélten, kiegyensúlyozottan követtem Elijah példáját és fogadtam el a házába való behívást. Mikor megérkeztem először a villájába nem jutott időm megszemlélni a berendezést, hisz ő után koslattam, ám most volt időm alaposan körülnézni és nagyon megtettszett a berendezés. Észrevettem, hogy megtartotta egy régen készített rajzom, amit talán még az 1200-as években készítettem az ő számára. Épp hangoztatni akartam az észrevételem, mikor Elijah megszólalt és egy pohár whiskeyvel kínált meg:
- Igen, az jó lesz. Kösz. -majd leültem. Miközben Elijah töltötte az italom észrevettem az arckifejezésén, hogy akar valamit. Valamire készül. Nagyon régóta ismerem és már könnyen kiismerem. Ő is leült az asztalhoz, majd töltött magának egy keveset. Nekem ekkorra már nagyon feltűnő volt a viselkedése, ám nem adtam neki hangoztatást. Hamarosan megittam az italt, de Elijah még mindig hallgatott. Tudta, hogy a türelmemmel játszik, hisz jól ismer. Sose toreráltam, ha valaki akar valamit, de nem hangoztatja. Épp kérdőre akartam vonni, hogy mit szeretne, de előbb szükségem volt egy italra.
- Szükségem van még egy italra. - Ránéztem, majd arckifejezésével jelezte, hogy "semmi akadálya". Kitöltöttem a whiskeyt, majd megszólaltam:
- Jég van hozzá? -vigyorral az arcomon kérdeztem, majd Elijah útmutatást adott, hogy hol találom a jeget. Hamar elrohantam a mellettünk levő szobába, s szereztem pár darabot az italomba, majd visszarohantam és leültem. Már elfogyasztottam a második italom is, de Elijah még mindig nem mondott semmi érdekeset az akaratával kapcsolatban. Épp megakartam szólalni, ám Elijah megelőzött. Nagyon kíváncsivá tette az, amit mondott és válaszoltam.
- Hm, információ. -mondtam gyanakodva és elmosolyodtam. Csakis az járt a fejemben, hogy mivel lehet kapcsolatos. Vajon Finn hollétével kapcsolatos, vagy anyánkkal, netán Elenával van valami? Nem tudtam eldönteni. De amit ezután mondott nagyon érdekesnek tartottam és ezt hangoztattam is:
- Milyen érdekes, hogy az én szeretett bátyám egyezséget kíván kötni velem. És megtudhatom, hogy mivel kapcsolatosan? -kérdeztem érdeklődően. Majd hátradőltem a székben és vártam türelmesen, hogy mit válaszol. Közben eszembe jutott a múltkori egyezségünk, mikor leszúrtam őt és egy koporsóba tettem. Nagyon reméltem, hogy nem ez fog bekövetkezni ismét. Arra gondoltam, hogy ez vajon becsapás vagy tényleg szövetkezni akar velem. Nagyon kíváncsi és gyanakvó lettem ismét.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptySzomb. Márc. 10, 2012 5:13 pm

Társalgó; nappali Tumblr_ly2ww6V9J81rn920ko6_250Társalgó; nappali Tumblr_ly2ww6V9J81rn920ko5_250

Kicsit unatkozom, hiszen az elmúlt napokban főként egyedül voltam. Amióta anyámat bezártuk, nem nagyon vagyok ezen a bolygón, de persze nem főként miatta. Még mindig nem térek észhez, hogy van még egy féltestvérem. Klaus-t is elfogadtam, mert gyerekkorunk óta együtt vagyunk, de Sarah. Nem tudom elfogadni, hogy ő is a testvérem. Bár Read-ék visszahozták a régi jól megszokott énemet, mégsem vagyok a régi. Még mindig érzem magamban a démont, itt van a felszín alatt, és igen könnyen ki tud törni onnan. Én sem vagyok már a régi, és valahogy ez a felfokozott érzelmi világ emlékeztet arra, hogy én is démoni lény vagyok, és ráadásul még élvezem is. Sarah-t azóta nem láttam, biztos, hogy gyűlöl, hiszen én adtam áldásom Mariah-nak, hogy zárjuk be Esthert, és arra is, hogy gyengítsék meg...Tudom, hogy azon töri a fejét, hogy kiszabadítsa, de oda nem fog eljutni...
De nem is fecsérlek erre több gondolatot, hiszen nem érdekel. Rám nem jellemző módon kis vadászatot szervezek magamnak, most örömmel nézem, ahogy az áldozat félelmében az életéért menekül és könyörög. Sok idő lesz, mire újra visszakényszerítem oda azt a démont, már ha egyáltalán akarom ezt... Mikor visszatértem, az egyik emberem ácsorgott ijedten a nappaliban. Klaus felém tart.
- Remek. Pont erre vártam, mehetsz! - Hajtom el az alig 100 éves vámpírt, miközben a kertben rejtőzöm el. Tudom, hogy ezt Klaus mindennél jobban utálta, és most, hogy a harag iránta ismét felszínre tört, kedvem támadt egy kicsit játszadozni vele. Hallottam a lépteit, és minden egyes légvételét is. Érdekes, hogy még a vámpírok is vesznek levegőt, de mindegy. Mikor a kertben volt, olyan erővel rontottam rá, hogy először a földre estünk. Láttam a benne is felgyülemlő haragot, mikor megszólaltam...
- Csak nem hiányoztam, testvér? - Sziszegem dühödten a férfire, s neki rontanék, de belém döfi a karót. Fekete szemekkel nézek rá, miközben eltávolítom a karót, és viszonzásképpen én is nekimentem, ám mikor belé szúrtam a karót, egy pillanatra megálltam. Utána csak erőszakot alkalmaztam, Klaus végigrepült a kerten, neki egy fának, de én persze nem hagytam neki időt a visszavágáshoz.
- Cseppet sem érdekel a zakód! - Folytatom, majd egy pillanatnyi szünetet tartok, és ez elég volt neki arra, hogy előkapjon egy szép kis tőrt, és a torkomnak szorítsa úgy, hogy a fának nyom. Cseppnyi érzelem sem volt az arcomon, most azzal az Elijah-val állt szemben, akit sokkal jobban kedvelt. Szemeim haraggal és gyűlölettel telítettek, és hangom rideg, és közönbös, mikor megszólalok.
- Ölj csak meg ismét, és akkor nem tudod meg a szándékaimat, testvér! - Jelentem ki, és most én okoztam megdöbbenést neki. Ekkor volt elég időm, hogy a tőr az én kezemben landoljon, legalább egy tőrtől biztonságban vagyok. - Jobb, ha ez nálam van... - Bár Damonnél is van egy, Klausnál pedig kettő. De most nem ez a lényeg, hanem az, hogy lenyugodtam egyenlőre. Ismét a felsőbbrendű Elijah néz Klausra. Nincs mitől féljek, hisz egyforma erősek vagyunk, hiába jön a hibrid vagyok szöveggel. Szépen betessékelem a házba, pontosabban a nappaliba.
- Kérsz egy italt? Kérlek ülj le... - Mondom fölényes, és kicsit olyan lenéző stílusban. Odaviszem az italát, és magamnak is töltök egyet. Gondolkodom egy picit, miközben belekortyolok az italomba. Az ablakhoz sétálok, és onnan szemlélem az esti tájat. Pár percig nem szólok semmit, hiszen tudom, hogy Klaus ettől is a falra tud mászni.
- Tudod lenne egy pár hasznos információm, és egy egyezségem a számodra... - Jelentem ki nemes egyszerűséggel, mintha csak a mai időjárásról csevegnénk. Nem mondok többet, hiszen nem fogom minden egyes ütőkártyámat kiadni előre. Van egy pár azt meg kell hagyni, és ha Klaus tudná mit tervezek, akkor kicsit ki is borulna tőle. De nem érdekel...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptySzomb. Márc. 10, 2012 3:57 pm

Elijah and Klaus

Társalgó; nappali Tumblr_llq0owKach1qdi1fko1_500

Napomat egy vérfrissítéssel kezdtem. A sok áldozatot el kellett takarítani a Mikaelson Villa nappalijának kellős közepéről, így felhívtam pár hibrid barátomat, hogy jöjjenek takarítani. Így is történt. Miután tisztaság lett ismét elkezdtem unatkozni és eszembe jutott az én kedves fivérem, Elijah és a legutóbbi találkozásunk, amely nem sikerült épp fényesen. Úgy döntöttem hát, hogy meglátogatom jó szándékból, de előbb lezuhanyoztam, majd nekiálltam az öltözködéshez. Megláttam egy kényelmesnek tűnő új fekete zakót a szekrényemben és felvettem. -Hm, a fekete ördögiesebbé tesz.- gondoltam, majd elindultam Elijah villája felé. Út közben az egyik hibridem rám csörgött telefonon, hogy kihez tartok ilyen buzgóan, bár én csak ennyit mondtam neki: -Fill, ne légy ilyen érdeklődő. Inkább menj és kapcsolódj ki, rád fér.- majd letettem a telefont. Később megérkeztem Elijah villájához és leparkoltam. Bementem a házba és megszólaltam:
- Elijah, itt a testvéred, Klaus... nem akarsz előjönni? -kérdeztem, majd a terasz felé tartottam. Kimentem a kertbe és ismét megszólaltam:
- Hahó ... Elijah? -és szinte ki se mondtam és rám vetette magát, majd a földre estünk. Kicsit bevallom megrémültem, ám hamar felülkerekedett rajtam az indulat. Csak egyre gondoltam gondolni: - pont az új zakómat teszed tönkre. - majd lelöktem Elijaht magamról és felálltam és megszólaltam:
- Vigyázz, ez a kedvenc új zakóm!- szólaltam meg. A közelemben volt egy fabot, azt hamar felkaptam és rátámadtam Elijahra, majd a fabotot a hasába döftem.
- Nem akarok cirkuszt, csakis beszélgetni jöttem. -mondtam és Elijah kivette a hasából a fadarabot, majd megdöbbenve nézett rám. Gondolom ezt gondolhatta "ugyan, te és a gondolkodás". Azt hiszem nem tetszett neki, hogy rátámadtam és véres lett az öltönye, mert letört egy fadarabot a fa ágából és belém szúrta. Nem fájt, bár a zakómnak annyi. Majd felálltam és ránéztem.


A hozzászólást Klaus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 11, 2012 10:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 5:51 pm

Társalgó; nappali R1g6kw

Most visszanyertem a rendes arckifejezésemet, amit mindenki ismer. Nem szándékozom meghazudtolni önmagam, így kifejezéstelen arccal hallgatom végig Elenát. A kávémat megittam, és az ülésből is elegem lett. Valahogy ez az egész helyzet anyámmal kapcsolatban kezdi kikezdeni az idegeimet, így valamit tennem kell, mert még a végén a nagy és sebezhetetlen Elijah begolyózik, és ezt nem szeretném, mikor ily közel a cél. De nem tehetem, kell egy erősebb szövetséges, mint Elenáék, egy olyan, aki képes a hirtelen forrófejűségre és hidegvérű is, ha úgy kívánja a helyzet.
- Köszönöm Elena, és segítek, ahogy tudok... - Mondom, miközben anyám jobban leköt jelenleg, mint Elena sorsa, de persze nem hanyagolom el. Tudom, hogy fontos, az, hogy megszabaduljon a bátyám általi fenyegetéstől, de előbb a saját életünket kell megmenteni, nem az övét. Ilyen téren mindig is önző voltam, hiszen nem akartam soha meghalni azért, hogy más tovább éljen. De ezzel szerintem mindenki így van, kivéve Elena. Ő mindenét feláldozná azért, hogy a barátai éljenek. Sosem értettem ezt. Én szeretek élni, és az egyetlen dolog, amiért az életemet adnám, az a családom megmentése, de nem Klaus elpusztítása. Viszont, ha ezen múlna, hogy Klaus hibrid énje ismét le legyen fagyasztva ezért megtenném. De csakis ezért. Mindegy is, most visszatérek gondolataim erdejéből, és Elenára emelem érzelemtelen tekintetem.
- Igen, és remélem átadta a Klausnak szánt üzenetemet... - Közlöm a rideg tényeket, miközben látom, hogy mennyire felzaklatta a hír amit közöltem. Ebből rájöttem, hogy nem is annyira közömbös neki a férfi, és soha nem is lesz az. Hiszen amennyire láttam, eltéphetetlen szálakat font közéjük a sors, és ez az, amivel Damon Salvatore soha nem veheti fel a versenyt. Én úgy hiszem, hogy egyszer még kikötnek egymás mellett, de ez most mellékes dolog. Különösebben nem is nagyon izgat az ő szerelmi háromszögük, úgy oldják meg, ahogy akarják, nem fogok beleszólni.
- Rendben Elena, a számom tudod, engem mindig megtalálsz... - Köszönök el kurtán, mert a telefonom rezegni kezd. Egy üzenet Mariah-tól. Tehát megvan a következő úticélom...

* Vége *
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali EmptySzer. Márc. 07, 2012 6:09 pm

Társalgó; nappali Tumblr_lzzd0h5Aku1rnh4gao1_500

- Rendben. - bólintottam egyetértően. Mostantól tiszta lappal kezdünk, és megbízok Elijah-ban. Elvégre ő csak a legjobbat akarja, sosem tett olyat, ami megbocsáthatatlan. Amikor cserbenhagyott minket Klaus-ért, azért sem haragudtam meg rá. Nekem is van családom. Tudom, hogy ők mennyire fontosak számára. És azt is tudom, hogy Elijah számára nagyon fontos a családja, csak annyira nem mutatja ki ezt az oldalát. Az előbb.. a nézésénél vettem észre, hogy nagyon más. Csak pislogni tudtam arra, amit Damon-ről mondott? Vajon tényleg igaz ez? Hogy nincs saját döntésem, hanem mindig azt teszem, amit mond, mert azt hiszem, hogy ez a legmegfelelőbb út?
- Igen, értem. Mint mondtam most már nem fogok titkolózni előtted Elijah. – néztem rá komolyan. És ezt így is értem. Mondjon akármit Damon, látom, hogy Elijah csak a legjobbat akarja. Bár nem értem, hogy ő ezt miért nem tudja felfogni. Ha tényleg ő vette ki belőle a tőrt, akkor egy kicsit csak bízhat benne. Vagy csak én sejtem rosszul. Érdekes arckifejezést vághattam, majd ledöbbentem mikor elmondta, hogy a volt barátom, avagy Stefan Salvatore a városban tartózkodik. Úgy imádok mindent mindig a legutóbb megtudni.
- S-s-stefan a városban van? - kérdeztem dadogva, majd elkezdtem remegni. Gyorsan leraktam a kávézóasztalra a csészémet, nem szeretném elejteni. Szerintem ez a szőnyeg több éves, mint én. De ez hogy lehetséges? Megint engem kell figyelnie, Klaus miatt, vagy mi? Nem hiszem, hogy miattam jött vissza. Idegesen a hajamba túrtam, én ezt már nem bírtam tovább. Fájt a fejem is egy kicsit. Nem hiszem, hogy az igézéstől van.
- Semmi baj, Elijah. – legyintettem a kezemmel, majd felálltam a helyemről. – Viszont, ha nem baj, én mennék. Rengeteg dolgom van még hátra. – pillantottam rá ártatlanul, és sajnálva. – Ha bármi újdonság van, nem feledkezek el rólad. – tettem hozzá, még egy apró mosollyal, ami az ajkaim szélén játszadozott. Remélem sikerül újra visszanyerni a bizalmát.

/Gilbert ház/


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 08, 2012 6:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Társalgó; nappali Társalgó; nappali Empty

Vissza az elejére Go down

Társalgó; nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Nappali és társalgó
» Nappali és társalgó
» Társalgó és nappali
» Nappali és társalgó
» Nappali és társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Elijah villája-