world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Társalgó és nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali - Page 3 EmptyPént. Ápr. 27, 2012 11:11 pm

Társalgó és nappali - Page 3 Tumblr_lnd3b4OBsY1qbj6tto1_500
~ to; Rebekah


A táncparkettre értünk, s elkezdtünk táncolni, nem táncoltak sokan, így mikor elkezdtük a táncot hirtelen mindenki ránk nézett, de nem sokkal később több pár is csatlakozott hozzánk. Érezhető, hogy van köztünk valami tűz, ami erősebb lett miközben táncoltunk. Ez a tűz szavakkal nem fogalmazható meg, mert mi sem tudjuk, hogy mi az, egyszerűen csak ott van körülöttünk, illetve a levegőben, ha valahol együtt jelenünk meg.
- Katherine Pierce-al, de gondolom őt nem kell bemutatnom. - válaszoltam kérdésére. Láttam az arcán, hogy nem igazán szívleli Kath-et, hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog szavakkal is reagálni erre. Táncolás közben szememmel végigmértem a termet, de egy ismerős személyt sem láttam. Bár az annyira nem zavar, ha nem lesz ismerős, a lényeg, hogy itt legyen Carline, de legfőképpen Elena. Igaz még nem szeretnék foglalkozni a tervel, most csak élvezni szeretném a bált.
- Milyen alkalomból szerveztétek a bált? - kérdeztem meg érdeklődve, miközben Rebekah szemébe néztem, nem hiszem, hogy nincs valami a háttérben. Egy Ősi család, csak úgy, unalomból nem csinálna egy ilyen nagyszabású bált, habár belőlük mindent kinézek, nem hétköznapi emberek. Persze a jelenlévők fele nem az, de ők mégis máshogy másak. A világ legidősebb emberei, persze az ember szó nem jó kifejezés rájuk. Új szám következett. Természetesen ez is egy kimért, keringőhöz illő dal volt, én pedig jobban szeretem a 60'-as évek pörgős stílusát.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 7:41 pm

Társalgó és nappali - Page 3 Tumblr_m1xmpeJlKv1rrcnzmo1_500


Szeretem a bálokat. Hogy mért? Sok indoka van. Először is lehet ismerkedni. Új emberekkel találkozni, akik talán az áldozatodként végzik majd. Az egyszer biztos, hogy nincs bál anélkül, hogy valaki rejtélyes módon el ne tűnjön, esetleg egy ismeretlen állattámadás halottja legyen. Ez a két dolog általában, amivel el szoktuk simítani a dolgokat, mi vámpírok. Ma azonban nem szándékozom itt gyilkolászni. Az asztalomhoz lépek, és kezembe veszem az ékszeres dobozt, amiben a féltve őrzött nyakláncom pihen. Nem rég csináltattam meg egy boszorkánnyal, így ma már végre tudom hordani is. Miután bekapcsoltam, végigsimítok a nyakamon, és egy utolsó pillantást vetek magamra a tükörben, miután lila estélyimet is magamra öltöm, majd kilépek a szobám ajtaján, és elindulok, hogy még a legtöbb vendég érkezése előtt kint legyek. Azért az illem belém lett nevelve még ember koromban, bár tudom, hogy már most kicsit elkéstem, mert hallom, ahogy zúgolódnak az emberek a házban. A lépcső tetejéről lepillantok a nappalira, ahol még nem sokan, de azért már van egy pár ember, és nem ember egyaránt. Lassan elindulok lefelé, de a lépcső felénél megállok, és a felfelé igyekvő pincér tálcájáról leveszek egy pezsgőt, majd a korlát mellé húzódva megállok ott. Végignézek az embereken, hogy ki az, aki elfogadta a meghívást...
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 5:52 pm

Társalgó és nappali - Page 3 Tumblr_m004c0ZB0j1qewar2o1_500

A bál napja.

"A valóság könyörtelen gyilkosa az álmoknak, márpedig az élet annyit ér, amennyi álom terem benne, mert az élet csupa alkalom szép álmokra."

Ez az egy gondolat járt a fejemben már rég óta. Egy gondolat amely olyan kiskapukat nyit meg előttem amelyekről álmodni sem mertem, nagyjából összefoglalva a fejemben lévő gondolatokat. Jobban mondva egy komplett tervet, egy olyan tervet ami majd mindent megváltoztat...
Egy hete kezdtem ezen gondolkodni, Elijah komfortos börtönében pihenve, és habár sok mindenre ráébredtem, többek között arra, hogy a gyermekeim iránti szeretet túl nagy ahhoz, hogy véget vessek életüknek, mégis úgy gondolom, hogy jobb őket eltávolítani erről a világról. Legfőképp Elena közeléből, elvégre nem engedhetem, hogy újabb hibridek jöjjenek létre. Sokat gondolkodtam a régmúlton és arra a szomorú tényre ébredtem rá, hogy a kezdetek kezdetén voltunk a legboldogabbak, és éltünk úgy mint egy család, ha újból egy boldog családot akarok vissza kell mennünk. Ebben a pillanatban kissé megingott a hitem, hiszem Mariah közbelépése óta az erőm egy része le volt kötve és tudtam, hogy ahhoz, hogy végrehajtsam a tervem vissza kell szereznem az erőm, és ehhez pontosan két személy szükséges.... Elena és Katherine. Mire is lenne jobb esemény mint egy bál egy alaptalan esemény megünneplésére, mint a családunk egyesülése, önmagában talán nem lenne alaptalan, de mivel a családom jelenleg egymással viszálykodik így a bál témája színtiszta hazugság. A reggel óriási fejetlenséggel haladt tovább és én céltudatosan irányíthattam az embereket akik feldobták a cseppet sem egyszerű lakást, de mindeközben én is munkálkodtam. Az emeleti szobába senki sem léphetett be az engedélyem nélkül, habár ezt nem kötöttem a gyermekeim orrára a titkot de egy egyszerű varázslattal ami még az én kevés erőmből kitelik megtiltottam a bejárást. Itt tettem az előkészületeket, hogy mihez? Az egyenlőre az én titkom. Megszólalt a csengő és arcomra furcsa mosoly szökkent.

Varázslatos estének nézünk elébe...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Társalgó és nappali Társalgó és nappali - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 23, 2012 6:48 pm


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Társalgó és nappali Társalgó és nappali - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Társalgó és nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Nappali és társalgó
» Társalgó; nappali
» Nappali és társalgó
» Nappali és társalgó
» Nappali és társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Mikaelson Villa-