world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Bonnie szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyVas. Márc. 30, 2014 6:43 pm

Bonnie és Jeremy
Még rám is borzongató hatással volt az iménti szellem átkelés. Ha belegondolok Amara teljesen beleőrült ebbe az egészbe. Milyen következményekkel járhat ez Bonnie-ra nézve? Féltem Őt és szerintem jogosan. Az lehet, hogy nem minden szellem halt meg kínok közepette, de nem tudhatjuk azt, hogy attól függetlenül nem fog-e az is fájdalommal járni. Rengeteg hibám ellenére Bonnie még szeret és szeretném ha tudná, hogy csak a legjobbat akarom neki és nem vagyok biztos benne, hogy
ez a legjobb. Szavai ellenére még mindig van bennem egy kis kétség, de már kezdek elfogadni a következményeket.
-Ha biztos vagy benne, hogy neked ez így jó akkor megpróbálom én is elfogadni. – Tudom, hogy csak megnyugtatni próbál, de azt nem olyan könnyű, főleg azután, hogy láttam amint összeroskad a fájdalomtól. Jó lenne tudni, hogy ezzel az egész Horgony dologgal összeköthető-e még valami, mert elegem van már a meglepetésekből. Tudni akarom, hogy mire számíthatunk még a jövőben. Mert kézikönyvet azt nem mellékeltek hozzá.
-Mindenben melletted állok ezt kérned sem kell. Te is mindig mellettem álltál ha szükségem volt rá. És ami veled történt az engem is érint. – Hangom határozott. Én aki sok mindenen mentem keresztül
tudom jól, hogy a legfontosabb, hogy valaki álljon az ember mellett és támogassa.
-Akkor irány az ágy, pihenned kell és erőt gyűjteni a holnapi nem éppen könnyű naphoz. – Hirtelen felkapom a karjaimba és elindulok vele a hálószoba irányába. Lábammal belököm az ajtót majd az ágyhoz lépek és lerakom rá. Leülök mellé és magamhoz húzva csókolom meg.
-A jóéjt puszi is megvolt, most már tessék aludni. – Mosolygok rá és befekszem mellé a takaróba. Csak most jövök rá, hogy ez a nap nekem se volt kevésbé fárasztó. Álmos vagyok. Ez az első éjszaka, hogy nagyobb gondok nélkül hunyhatom le a szemem. Bonnie felé fordultam majd magamhoz öleltem és a hajába fúrtam az arcomat.
-Jóéjt! Aludj jól! – Behunytam a szemem és lepergettem magamban az elmúlt néhány óra történéseit. Egy mosoly kíséretében álomba is merültem.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyVas. Márc. 23, 2014 8:24 am





Jeremy & Bonnie

I just wanna be with you!
Talán túl gyorsan reagáltam le a dolgot. Jeremy csak félt engem, talán néha jobban is mint kellene. Lehet, hogy nincs meg az erőm, de meg tudom magam védeni azok elől, akik élők, és akik bántani akarnak. A szellemek viszont csak át akarnak kelni, semmi több. Az, hogy milyen fájdalmat hoznak magukkal, ez sem rajtuk múlik, csak hirtelen elsőre elég kellemetlen volt. Sőt, valamiért borzalmas volt. De talán majd lesznek olyanok, akik csak elaludtak, és nem szenvedtek sokat. Akkor talán az a halál sem fog annyira fájni. hiszen nem minden természetfeletti hal meg hatalmas kínok közt. Legalábbis nagyon remélem, mert nem tudom, mennyi lesz a tűrőképességem. Talán belebolondulok. De egyelőre még erősnek érzem magam. Aki meg bír birkózni vele. Hiszem, hogy ez a kis kellemetlenség csak egy mellékhatás, amit el lehet viselni azért, hogy azokkal lehessek, akiket szeretek.
- Jeremy, tudom, hogy jót akarsz, de nem csinálnám vissza. Inkább érezzem a fájdalmukat, minthogy ne érezzek és ne láthasson senki - Próbálom megnyugtatni, hogy engem nem zavar, és meg tudok békélni vele, és azt szeretném, ha Jeremy is elfogadná. Ez a szerepem, és sejtettem, hogy nem lesz következménymentes, de sajnos mindennek ára van. Úgy látszik az itt létemnek a fájdalom. De nyilván nem lesz mindig ilyen, és nem öt percenként kel át rajtam valaki.
- Én is szeretlek... És csak annyival segíts, hogy mellettem állsz. Ez a fájdalom hozzá tartozik. Nyilván Amarának sem volt könnyebb - És ha jobban belegondolok, még hihet is, hiszen Qetsiyah tette ezt Amarával, és én mindennel együtt átvállaltam ezt, a fájdalommal és még akkor sem döntenék máshogy, ha lehetne.
- Igen, valahogy az alvás gondolata egész csábítóan hangzik, és követelem, hogy velem maradj - Nevetek fel végül, mert majd megbeszélhetjük akármikor ezt a dolgot, hiszen van sok időnk rá. Amennyit csak szeretnénk. Hiszen most csak arra akarok koncentrálni, hogy visszarázódhassak az életembe..


music:Still Here
note: Nyamm
words:305
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptySzomb. Márc. 22, 2014 7:04 pm

Bonnie és Jeremy
Miért nem tudom magamban tartani a gondolataimat? Egyáltalán nem akarok Bonnie nélkül élni, amit mondtam nem úgy értettem. Csak egyszerűen boldognak akarom látni és ami most vele történik nagy fájdalmat okoz neki.  Hogyne szeretném, hogy velem legyen, csak nem tudom megéri-e neki ez a szenvedés azért, hogy velem legyen. Egy pillanatra megrémülök, ahogy otthagy a kádban. Nem szeretném, ha eltávolodna tőlem még ennyire sem. Ráadásul könnyei teljesen belém fojtsák még a levegőt is.
-Bonnie ne haragudj rám…fáj téged kínok között látni, azt akarom, hogy boldog légy. – Folytatni hiába való is lenne. Magára kapja a köntösét és csak áll ott. Hirtelen úgy érzem mindent elrontottam. Támogatnom kellene és nem azt bizonygatni, hogy elrontottuk a dolgot mikor visszahoztuk Őt.
-Szeretlek Bonnie! – Csak ennyit vagyok képes kinyögni. Hogy mondhattam azt neki? Egy barom vagyok és nem érdemlem meg Őt. Mikor odalép hozzám majd leguggol  és megcsókol még pocsékabbul érzem magam. Nem érdemlem meg, hogy ilyen egyszerűen megbocsásson.
-Az, hogy csókolhatlak engem is kárpótol mindenért. De látni, ahogy szenvedsz, teljesen megőrjít. Mondd, hogyan segíthetnék, hogy jobb legyen neked? – Arcomat fogja kezeivel, érintése kellemes. De mosolya fáradságra utal. Ez a nap nem éppen úgy alakult ahogy mi azt eltervezni szerettük volna. Megfogja kezem én pedig visszaszorítom majd kiszállok a kádból és kilépek mellé. Egy törölközőt magam köré csavarok majd magamhoz ölelem.
-Fáradtnak tűnsz, nem szeretnél lepihenni? – Legszívesebben még ébren maradnék vele, hisz annyi időt elveszítettünk. Megcsókolom és közben azon gondolkodom holnap hogyan is fogjuk feldobni a témát Elenáéknak. Tudniuk kell ez nem is kérdés. Bonnie-nak nagyobb szüksége van Caroline-ra  és Elena-ra mint rám. Kicsit talán még féltékeny is vagyok. Az, hogy visszatért maga a csoda. Kicsit mindenki elveszített magából egy részt a halálával. Most visszakaphatjuk mindazt amit elvesztettünk. Kicsit talán jobb is lesz minden. De egyelőre most a legfontosabb azaz, hogy kipihenje magát.
-Gyere feküdjünk le. Ha akarod nem mozdulok mellőled egész este. – Ölelni szeretném, érezni a közelségét. Szükségem van rá jobban, mint valaha

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyCsüt. Márc. 20, 2014 8:04 am





Jeremy & Bonnie

I just wanna be with you!
Egy halott épp az imént kelt át rajtam, és nem volt túl kellemes. Sőt, valahogy úgy érzem, hogy nem kellett volna, de ez csak egy pillanatra suhan át az agyamon, hiszen élek. Az emberek látnak, és érinthetek, és megéri ez a kis következmény a fájdalmat. Megéri, hiszen Jeremy boldog, és mindenki más is örülni fog remélem. Caroline. Helyre kell vele hoznom a kapcsolatomat, nem lehet olyan akadály, amit át ne tudnánk hidalni. És Elena. Szükségem van rá is. Apa elment, és el akarok tőle búcsúzni, és végezni akarok Silas-szal, amiért ezt tette velem. Velünk. Egy pillanat volt csupán, ami elszállt, és biztos vagyok benne, hogy képes leszek elfogadni ezt a létet idővel. Ám, amit Jeremy mond, megdermeszti a tagjaimat, és nem hagyom, hogy átöleljen, vagy valami ilyesmi, hanem kipattanok a kádból, és magam köré tekerve a törölközőt, könnyel megtelt szemmel nézek rá.
- Mégis hogy vagy képes ezt mondani, Jeremy? - Fakadok ki, majd veszek egy mély levegőt, és egy köntöst is magamra kapok a meglepettség mellé párosuló sértettségtől. Valahogy nem erre számítottam, de nem fordulhatok el tőle, meg kell értetnek vele, hogy bármilyen következményt vállaltam volna, hogy ismét láthassanak, és érezhessek.
- Jeremy, nekem bármilyen következmény megéri, hogy itt lehessek veled, és veletek. Nem érdekel, mennyire fáj, és mivel jár Horgonynak lennem, mert itt lehetek. Mintha ismét ember lennék... - Guggolok le hozzá a kád mellé, majd közel hajolva megcsókolom, Mintha meg sem hallottam volna a korrigálását. - Ez, hogy csókolhatlak, sokkal jobban kárpótol, mint azt hinnéd. És az, hogy átélem a halálukat, csak egy kellemetlen mellékhatás - Fogom kezeim közé arcát, és egy fáradt mosolyt varázsolok ajkaimra. Kimerítő nap volt, pedig még nem akarok aludni. Mégis félek, hogy az álom el fog nyomni, ahogy az ágyra feküdnék. Ezért nem teszem. Csak megfogom Jer kezét, és bizalmasan megszorítom. Még nem akarom, hogy Elenáék tudjanak a mellékhatásokról. Még nem vagyok kész elmondani nekik...



music:Still Here
note: Nyamm
words:312
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyVas. Márc. 09, 2014 8:05 am

Bonnie és Jeremy
Az ajtó felé nézek ahová Bonnie is, de sajnos semmit sem látok. Újra beszélni kezd valakihez aki ott áll és akit én sehogy sem látok. Nem tagadom libabőrös lett a karom. Sok mindent láttam, éreztem és persze szellemet is láttam jócskán, meg voltam is az, de ez most más. Oka vannak annak, hogy csak Bonnie látja és ez az ami megrémiszt. Vajon hány ilyen alkalom lesz még? Szorosan magamhoz ölelem mikor felsikolt. Ha ez az egész ezzel jár együtt akkor talán rosszabbat tettünk azzal, hogy Horgonnyá tettük mint ha hagytuk volna, hogy a szellem világban maradjon. Végig simítok a vállán, hogy megnyugtassam. Bárcsak elvehetném a fájdalmát, ha megtehetném átvállalnám. Ölelem magamhoz és közben megpuszilom arcát. El se tudom képzelni mekkora fájdalmat okozhatott neki a szellem. Nem csak váratlanul ért minket a dolog, de meg is rémisztett. Ha a Horgony dolog ezzel jár együtt akkor jó sok problémánk lesz még a közeljövőben. Végül felnéz rám és kimondja amit már én is szerettem volna. Mind a ketten tudjuk, hogy most már semmi sem lesz ugyanolyan.
-Hé, lehet, hogy idővel kevésbé lesz fájdalmas. - Itt elcsuklott a hangom. Tudjuk mind a ketten nagyon jól, hogy nem lesz kevésbé fájdalmas hisz Amara is beleőrült a Horgony szerepbe. - Talán nem kellett volna Horgonnyá tennünk téged... - Amint kimondtam meg is bántam. Szeretem Bonnie-t és mind a ketten azt akartuk, hogy újra életben legyen valamilyen formában. Most úgy tűnhetett mintha nem akarnám, hogy többé velem legyen pedig ez a legfőbb vágyam.
-Nem úgy gondoltam...én csak...nem bírom elviselni, hogy szenvedsz. - Kell lennie valamilyen megoldásnak ahhoz, hogy ne kelljen átélnie újra és újra a fájdalmat amit a szellemek okoznak átkeléskor. A víz kezdett kihűlni ezért ránk nyitottam a meleg vizes csapot, közben egy pillanatra sem engedtem el Bonnie-t. Az én dolgom Őt megvédeni és akármit teszek mindig kudarcot vallok. Ez volna a Gilbertek átka? Merthogy már az ükapám is egy szerencsétlen flótás volt akinek végül nem jutott más csak a halál. Úgy látszik rajtam is kiütközik a szerencsés felmenőimen lévő átok. Már ha egyáltalán ez egy átok, mert ki tudja lehet csak eredendően vagyunk ilyen balszerencsések.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 3:53 pm





Jeremy & Bonnie

I just wanna be with you!

A boldogságot egy pillanat alatt töri ketté az az alak az ajtóban, nem mond semmit, csak áll ott és engem néz. Csak figyel és már attól feláll a szőr a hátamon. Egy pillanatra lehunyom a szemem, hátha képzelem, de nem, mikor ismét a férfira nézek, akkor már nagyon közel van, a fürdő közepénél áll, és nem tudok semmi másra figyelni, csak rá. Nem tudom, mit akar tőlem, de van egy olyan rossz érzésem, hogy hozzám jött. Talán a horgony dolog miatt.
- De én még nem állok készen - Beszél valamihez, vagy hozzám, vagy én már nem is tudom, csak egy pillanatra hatalmába kerít egy hűvös érzés, mint mikor a vámpírok érnek hozzám. Ahogy ezeket a szavakat kimondja, egyre közeledik, mintha nem tudna mást tenni, én pedig meredten figyelem, mit akarhat tőlem. Nem tudom, hogy félek-e, és ha igen mitől, csak azt tudom, hogy ez a férfi engem keresett.
- Én sem - Felelem neki csendesen, és valahogy egy kicsit megnyugodva, mégis megremeg a hangom, és magam is meglepődök. Majd az elkerülhetetlen következik, és hozzámér. Egy röpke másodpercig nem érzek semmit sem, majd belém hasít a fájdalom olyan erővel, hogy úgy érzem szétszakadok. Nem bírom visszatartani, felsikoltok, mint akit kínoznak, és valahol tényleg így van. Majd minden elmúlik, mintha mi sem történt volna. csak a szapora légvételem marad, és a zihálásom. Percekig nem találom a szavakat, csak reflexszerűen bújok Jeremy-hez, mint aki el tudná feledtetni velem az egészet, de érzem. Olyan, mintha ez a szellem elvett volna belőlem valamit. Mintha egy részemet magával vitte volna. Mintha kevesebb lennék, mint eddig voltam. Őrület. Vajon mindegyik így fáj? Vajon mindegyik ilyen rossz lesz? Vagy megszokom? esetleg beleőrülök, nem tudom, csak azt, hogy borzalmas érzés, és még mindig remegés uralja a testem.
- Azt hiszem már tudom mivel jár horgonynak lenni - Nézek fel hosszú percek múlva a szerelmemre, de még mindig őt ölelem. Az igazság az. hogy nem is akarom elengedni. Biztonságot ad és megnyugtat, ahogy eddig soha senki nem tudta ezelőtt...



music:Still Here
note: Nyamm
words:328
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyCsüt. Márc. 06, 2014 9:39 am

Bonnie és jeremy
A csókjai elfelejtetik velem a félelemet amit amiatt érzek, hogy míg Ő halhatatlan nekem megvannak számlálva  a napjaim. Hogy végül meghalok és örökre szét kell válnunk. Nem akarok ilyesmire gondolni, de valahogy befészkelte magát az agyamba. Szükségem van Bonnie-ra, nem is tudja mennyire. Egyre gyorsabban haladunk a gyönyör kapuja felé és a légvételem akadozó, hol szapora, hol nyugodtabb. Mozgásunk összehangolt. Csókunk abbamarad és végül én kerülök alulra.
-Én is szeretlek! - Mondom ki még mielőtt a csúcsra érve egy nagyobb nyögés fel nem szakad belőlem. Bonnie rám mosolyog én pedig rá. Boldog vagyok, hogy Ő az enyém, hogy egymásé vagyunk. Boldog akarok lenni mellette, ma, holnap és utána is örökké. A mellkasomhoz simul én pedig közelebb hajolva csókolom meg. Ez a boldog pillanat bár soha ne múlna el. Szeretnék vele itt maradni és minden gondot és bajt elfeledni. Legszívesebben átkarolnám és az idők végezetéig el sem engedném. Behunyom a szemem és a hátát simogatom. Majd hirtelen megriadok ahogy eltávolodik tőlem. Mi történt? Mi zaklatta fel annyira? Körülnézek, de semmit nem látok.
-Bonnie! Bonnie mi történt? - Hallom ahogy maga elé suttog. De kinek beszél? Odahajolok és átkarolom majd magamhoz húzom eltakarva és megóvva attól ami ráijesztett. Bután suttogok a fülébe, hogy megnyugodjon. Tudtam, hogy túl szép volt ez az este ahhoz, hogy ne történjen semmi. A békét és boldogságot felváltotta az aggodalom és a félelem. Ez talán valami horgony dolog? Magyarázza már el valaki, hogy mi folyik itt.
-Bonnie, mit látsz? - Tudom ez hülye kérdés, valószínűleg olyat ami éppen elég ijesztő ahhoz, hogy ráhozza a frászt. Csak nem egy szellem? Akkor én miért nem látom? Adhattak volna egy kézikönyvet a Horgony dolgokhoz mert így nem tudom hogyan is segíthetnék Bonnie-nak.
-Egy szellem? - Kockáztatom meg a kérdést. Elvileg a Horgony fél lábbal a túlvilágon van és fél lábbal a valóságban. De hogy ez mivel jár az még csak most fog kiderülni. Nem tudok mást tenni mint, hogy ölelem és próbálom megnyugtatni. Utálok tehetetlen lenni. Mi a fészkes fenéért haltam meg és éledtem fel többször is ha nem tudok segíteni rajta? Mi célja van az életemnek, hogy folyton folyvást visszahoznak? Jó lenne már ha valaki elmagyarázná.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyHétf. Márc. 03, 2014 8:40 am





Jeremy & Bonnie

I just wanna be with you!

+18
Elveszek az érzékiség hálójában, és nem akarok szabadulni. Olyan rég nem éreztem semmit, hogy most szinte olyan erővel taszít maga alá, szinte ellenállni sem tudok. De nem is akarok. Csak ismét élvezni az életet, érezni, örülni annak, hogy lássanak, örülni annak, hogy élek. Hogy nem kell feladnom a fősulis álmaimat, hogy együtt lógjak a barátaimmal. Most mindez valóssá vált, és már az öregedéstől sem kell félnem. Nem kell félnem attól, hogy egyszer megöregszem, és meghalok, míg a barátnőim tovább élnek a halhatatlanságban. Akkor is ide kerültem volna, ahogy most is. A túlvilágra, ahol körülölel a magány, ahol külső szemlélőként nézhettem a barátaim boldog életét, de k nem láttak engem. Odaát semmi nincs, csak a magány, és a szinte sikító csend. Most pedig minden megtelt zajjal, hallom, hogy Jeremy a fülembe szuszog, és feléleszti a bennem rejlő vadmacskát. Aki csak néha jön elő, hiszen elég szégyenlős vagyok, de Jeremy előtt nincs mit, hiszen látott meztelenül már. Ahogy megfordít és belém hatol, egy nyögés szakad fel a torkomon, ahogy megérzem, s eleinte szűken fogadom magamba, de végül megszokom a méretét, és csípője ringása a sajátomat is ugyanerre készteti. Körmeim gyengéden marnak a hátába, majd végighúzom a kezem rajta, miközben egy percre sem engedem szabadjára ajkait. Csókolom őt, miközben légvételem szaporábbá válik, és nyögéseim száma is megsokasodik, és érzem, már nem bírom tovább a vágyaimat visszatartani, hiszen ez az egész lök valami jobb felé, ahol a vágyaink kiteljesednek, és hagyom magam. Ha akarnám se tudnám visszatartani, hátam ívbe feszül, fejemet hátrahajtom, és egy nagyobbat nyögök, majd megfordulok, hogy én lehessek felül, hogy Jeremynek is jó legyen. Lassan ringatom a csípőm, majd ütemesen gyorsítok rajta.
- Szeretlek! - Mondom ki a vágyak kereszttüzében, miközben hangom elhal, és végül robbanásszerűen rám tör a kiteljesedésnek nevezett valami. Remegés fut végig a testemen a lábujjamtól a fejem búbjáig, és a forró vízben is libabőrössé válok. Mosolyogva nézek Jeremyre, hogy lássa, mennyire boldoggá tesz, és hogy lássam, ő is ugyanolyan boldog-e... Hozzásimulok, miközben a víz ismét eléri a kád teljes magasságát. Egy pillanatnyi nyugalmat érzek, olyan békés minden, hogy képes lennék itt és most elaludni, de nem teszem, csak sóhajtok egyet. A lelkem mélyén érzem, hogy valami kellemetlen fog történni, de nem akarok rá gondolni, de félek, hogy valami elrontja a hangulatot. A nyitott ajtóra pillantok, ahogy kinyitom a szemem, és ijedtemben ugrok egyet, attól, amit ott látok. Jeremy biztos, hogy nem látja, de én igen. Látom a férfit, és ülő helyzetbe fészkelem magam, és próbálom eltakarni a felső testem. - Kérlek ne... - Suttogom magam elé, és megszűnik a világ, de a férfi csak áll ott, mintha oda gyökerezet volna a lába...

music:Still Here
note:Kövi reagom meglepi lesz Nyamm
words:435
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyVas. Márc. 02, 2014 3:03 pm

Bonnie és Jeremy
+18
Egész nyáron kínlódtam azzal a tudattal, hogy bizony az akit szeretek meghalt és mégis látom, hogy megölelhetném, megcsókolhatnám, de mégse tudom megtenni. Hazudtam a tulajdon nővéremnek ahogy Bonnie kérte. Nem szerette volna hogy Elena és Caroline nyara egy pokol legyen és Őt sirassák. Azt tettem amit kért, de végül már magamnak is elhittem a hazugságaim, hogy minden rendben lesz és majd a nyár végén újra velünk lesz. Elmondtam, hogy meghalt és akkor tudtam Bonnie csalódott bennem, de ha nem teszem meg akkor magam őrülök már bele a hamis SMS írásokba és a hazugságokba. Mint kiderült a legjobb döntést hoztam. Bonnie-nak is szüksége volt arra, hogy elsirassák és mindenkinek joga volt elbúcsúzni tőle. És most végül újra itt van. Az akkori reménytelenség végül megváltozott és itt van velem, érzem testének melegét ahogy az enyémhez ér. Lehetnék ennél boldogabb? Nevetve elkapom a szivacsot amit nekem dobott és elkezdem mosni a hátát.
-Igenis hölgyem! - Nevetek szalutálás közben. Haját előre húzza amitől kecses nyaka szabaddá válik. Odahajolok és egy puszit adok rá ott ahol most a vér gyorsabban lüktet a kelleténél. Majd egy hirtelen mozdulattal megfordul, ismét felém van az arca. Megcsókol és én belefeledkezem a csókba végül megérzem kezeit férfiasságomon amitől felnyögök és ismét ajkait kutatva húzóm magamhoz egyre közelebb. Átkulcsolja a nyakam majd olyan közel húzódik, hogy szinte víz nem marad köztünk. Férfiasságom a combjainak feszül. Nem tudom már csak a csókjaival beérni. A víz szinte már teljes mértékben kifolyt.
-Akarlak Bonnie, itt és most! - Megfordulok, hogy Ő kerüljön alám majd egy erőteljes lökéssel beléhatolok. Elönt a vágy és a gyönyör. Szeretném ezt az éjszakát emlékezetessé tenni mind a kettőnk számára. Fokozatosan gyorsítok a tempón. Szaporán veszem a levegőt. Kizárok minden gondolatot, ami a következményekkel van kapcsolatban. Semmi más nem érdekel csak Bonnie, egyedül csak Ő. Hosszú idő után végül csak együtt vagyunk. Semmi nem tudta megakadályozni, hogy mi ketten boldogok legyünk, még maga a halál se tudott elválasztani pedig többször is bepróbálkozott. Remélem képes vagyok boldoggá tenni Bonnie-t. Minden vágyam az, hogy boldogok legyünk. Szerencsés vagyok azt hiszem. Valaki vigyázhat rám és terelgetheti az utam, mert még mindig itt vagyok és élek.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyHétf. Feb. 24, 2014 2:01 pm





Jeremy & Bonnie

I just wanna be with you!

+18
Szerelmes vagyok a legjobb barátnőm öccsébe. Igen ez az igazság, amire akkor jöttem még rá, mikor halott voltam, mikor nem éreztem, és nem láttak. Mikor már elveszve éreztem magam. A túlvilág magányossága ébresztett rá arra, hogy mennyit veszítettem azzal, hogy nem vallottam be az érzéseimnek még önmagamnak sem. De ha ezt nem teszem meg, akkor hogy tudnám másnak is bevallani? Hiszen el kell fogadnom magam olyannak, amilyen vagyok, de a halálomat még én sem tudtam elfogadni. Ezért akartam, hogy Jeremy egész nyáron hazudjon a barátaimnak. Nem akartam, hogy beárnyékolja a veszteség a nyarukat. Mégis elárulta, és akkor egy picit csalódtam benne, de be kellett látnom, hogy igaza van. Nem kérhettem, hogy hazudozzon össze-vissza.
Ahogy elveszek a csókjaiban, érzem, ahogy a testem minden porcikája megremeg, pedig tűz forró a víz, amiben benne állunk. Egy pillanatra elszakad tőlem, ahogy elzárja a csapot, mert a kád igencsak megtelt. Halkan nevetem el magam, majd hagyom, hogy magára húzzon, és a kiszorított víz lassan folydogál a fürdő kövére. De azt hiszem ezzel is ráérünk foglalkozni, ha majd lesz rá egy csepp idő, hogy ilyen kis semmiségekkel törődjünk.
- Igen, azt hiszem segítségre szorulok... - Dobom hozzá a szivacsot, majd megfordulok. - A hátamat elég nehéz lenne egyedül megmosnom - Incselkedek vele boldogan, és nedves hajamat előre húzom, hogy ne zavarja őt abban, hogy segít a hátamat megmosni. Titokban egyre jobban vágyom arra, hogy magamba fogadhassam, hogy egyesüljünk, és egymást átsegítsük a gyönyör kapuján, de nem akarok semmit elsietni, hiszen ez az éjszaka csak a miénk, és azt akarom, hogy neki is ugyanolyan jó legyen, mint nekem... Utána ráérünk foglalkozni a többi problémával, ráérünk kideríteni, mit is jelent számomra Horgonynak lenni, és lesz időnk Elenának is beadagolni, hogy ismét egy pár vagyunk. Végre tengernyi időnk van, és remélem senki nem veszi el tőlünk ezt az időt. A mosoly teljességgel levakarhatatlan az arcomról, és ha megmossa a hátam, ha nem, visszafordulok hozzá, hogy szenvedélyes csókot adhassak neki, miközben kezem a hasát cirógatva halad lefelé, hogy a férfiasságán időzzek el egy ideig, majd visszatérnek kezeim, és a nyakánál ölelem magamhoz, közelebb húzódva hozzá, hogy kipréseljek minden csepp vizet kettőnk közül, hogy férfiassága ingereljen engem az ölemnél, hogy jelezzem, mennyire vágyom rá...

music:Give me love
note:Szeretleeek Nyamm
words:362
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyVas. Feb. 23, 2014 3:46 pm

Bonnie és Jeremy
Nem várok sokáig és a melltartót eldobom a farmerom irányába. Nem lesz szükség egyikre sem. Magamhoz ölelem olyan szorosan amennyire csak lehet és vadul csókolom. Nem is tudhatja mennyire vágyott rá minden porcikám. Belépek a kádba és várom, hogy csatlakozzon hozzám. Belép és lábujjhegyre állva megcsókol amitől tűz gyúl a testemben. Egyik karommal védelmezve ölelem magamhoz a másikkal pedig fokozva a vágyat simogatom testének minden porcikáját. A víz ütemesen áztatja testünket. Csak csókolom és szinte oda sem figyelek, hogy az idő telik és a víz már szinte a kád pereméig ér. Elszakadok tőle és elzárom a csapot. Visszalépek hozzá és végig simítok arcán. Ajkaimat ismét az Övéire tapasztom és követelőzve kaparintom meg a jussomat. Vajon Ő is ugyanúgy vágyott rám mint ahogy én Ő rá? Nem igazán érdekel, azt tudom, hogy én nem bírom nélküle. Lassan elengedem és beleülök a forróvízbe majd húzom magammal. A teste hozzám simul a kevés hely miatt. Apró puszikkal borítom el a nyakát majd az arcát is és végül ismét visszatérek az ajkaihoz. Mintha egy mágnes lenne ami vonz magához. Hátát simogatom miközben csókolom. Hogy Elena mit fog szólni ehhez? Nem tudom, de örülök neki, hogy látszólag Bonnie-t sem érdekli mi lesz a következménye ha kiderül megint együtt van Elena drága kisöccsével. Sose értettem miért üti bele az orrát az én életembe, de tagadhatatlanul ezt teszi állandóan. Mindegy is jobb nem ezen törni a fejem. Csókunkat megszakítva mosolygom egyet majd megszólalok.
-Ne segítsek véletlenül megmosakodni? - Nevetek fel. Mikor lettem én ilyen? Ki tudja. Ezt Bonnie teszi velem. Egyszerűen megőrülök a jelenlétében. Mintha nem én lennék, de valahogy mégis. Nem tudom elmagyarázni. És az, hogy egyszerűen kívánom Őt még inkább az Őrület határába hajszol. Vajon meddig kell fokozni a vágyakat, hogy végül mindet kizárjak még a gondolatokat is és csak a pillanatanak éljek? remélem hamarosan megtudom. Behunyom a  szemem és megcsókolom ismét úgy kb századjára a mai nap során, de nem érdekel lesz ez még több is.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyVas. Feb. 23, 2014 8:08 am





Jeremy & Bonnie

I just wanna be with you!
Furcsa lesz megint Elenának elmondani, hogy az öccsét szeretem. Talán mindig is így volt, sőt itt és most bátran merem azt állítani, hogy ez az érzés azóta lakik bennem, amióta jobban megismertem. Pedig mennyire tiltakoztam ezek iránt az érzések iránt, holott annyira egyértelmű volt. Olyan világos, és erre akkor kellett rájönnöm, mikor elvesztettem őt. Most esélyt kaptunk mind a ketten, és remélem ez az esély lesz az, amit megragadunk, és nem hagyunk elillanni a kezünk közül. Mert Jeremy valami olyat ad, amit senki más.
Ahogy majdnem fedetlen felső testemmel az övéhez simulok, felfoghatatlanul hasít belém a vágy, hogy mennyire akarom őt. Vágyom arra, hogy öleljen és csókoljon, hogy... Egy pillanatra incselkedő mosoly jelenik meg arcomon, mikor a melltartóm megadja magát a sorsnak. Egy pillanatra jövök csak zavarba, de ez hamar elmúlik, mikor ismét érzem azokat a már cseppet sem finom érintéseket, amik szenvedélyről árulkodnak.
Ő már a kádban van, és átállította a víz folyását, hogy a zuhanyrózsából áradjon a testére a víz, én pedig belépek a kádba, felnézek rá. A forró víz a bokámig ér, ha jól érzem, és a Jeremy-ről lepattanó vízcseppek szorgosan áztatják testemet. Megfogom a kezét, és a derekamra teszem, én pedig olyan szorosan ölelem őt, majd lábujjhegyre állok, hogy a nyakánál fogva kicsit magam felé húzva őt megcsókolhassam. Kicsit egy romantikus film főhősnőjének érzem magam, akire rátalált az örök szerelem. Szeretném hinni, hogy ez már örökre szól, bár gondolataim most nem ekörül forognak. Titokban remélem, nem akar azonnal kiszállni a kádból, hanem élvezi velem ezt a kis együttlétet, és utána a fürdőt is.
Csókjai szaporábbá teszik légvételem, ahogy érintése is halk nyögéseket szabadít fel, s érzem, ahogy egyre jobban magával ragad a vágy... Minél jobban ingerel, annál jobban vágyom rá, a csókokra, az érintésére, az egész lényére. Boldoggá tesz, és ez létező a legjobb dolog a világon.

music:Illusory Light
note:Szeretleeek Nyamm
words:300
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptySzomb. Feb. 22, 2014 3:50 pm

Bonnie & Jeremy
Ki hitte volna, hogy ebből a borzalmasan induló napból ilyen csodálatos végjáték lesz? Mert hogy remélni se voltam képes, hogy ma ismét megcsókolhatom és érezhetem érintését. Ahogy hozzám simul szinte megőrülök. Akarom Őt, de még mennyire. Csókolom míg csak bele nem szédülünk. Aztán megérzem lágy érintését ahogy bejárja felsőtestem minden porcikáját. Beleborzongok és még hevesebben csókolom meg. Ez az este csak a miénk és én kifogom használni. Behunyt szemem egyszer csak kinyitom mikor meghallom a ruha levételének összetéveszthetetlen hangját. Beleül az ölembe ezzel még inkább arra kényszerítve engem, hogy ne engedjem pár centivel messzebb magamtól. Végig simítok vállain az oldalán és csókjaimmal is bejárom ugyanezt az ösvényt. Mikor felhozza a fürdő lehetséges meglátogatását elmosolyodom és intek a fejemmel, hogy mehetünk. Nem vár sokáig és már magával is vonszol.  A fürdőben megcsókol és érzem alig bír elszakadni tőlem, ahogy én is tőle. Nézem ahogy megnyitja a csapot amiből a forró , gőzölgő víz csak úgy ömlik. Megbabonázva nézem a vizet mindaddig míg meg nem érzem Bonnie testének érintését az enyémen. Lehajolok és ismét ki tudja hanyadjára megcsókolom közben pedig a kezem a hátához vándorol megkeresve a melltartó kikapcsolóját. Mikor megtalálja felnyögök és kikapcsolom. Egy percre sem hagyom, hogy eltávolodjon, szerencsére nem is kell ez ügyben erőlködnöm. A nadrágom kezdett nagyon szűk lenni így egy pillanatra elengedtem és kikapcsoltam az övem majd lerúgtam a farmerom valahová a fürdő sarkába. Kit érdekel hol ért földet. Gondolkodni se vagyok képes. Az agyam minden szegletét Bonnie tölti be. És egyáltalán nem teszi könnyebbé a dolgom  azzal, ahogy csókol. Elengedem és elindulok a zuhany alá. Mikor beérek intek neki, hogy kövessen. A párától szinte alig lehet valamit látni, még jó, hogy nem látnunk kell hanem éreznünk. Érzem ahogy a hajam vizesen az arcomba csapódik. Behunyom a szemem és megrázom a fejem. Majd kinyitom és Bonnie irányába nézek. Hogy is érezhettem bármit más iránt mikor a szerelem mindig is itt volt az orrom előtt Bonnie-ban megtestesítve? Érthetetlen.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:40 pm





Jeremy & Bonnie

I just wanna be with you!

Már nem érzem szükségét a szavaknak, csak érezni akarom a csókokat és az érintéseket, amit tőle kaphatok. Belemosolygok a csókba, majd teljesen átadom magam az általa kiváltott érzéseknek. Érintése nyoma perzseli bőrömet, miközben kiráz a hideg, és szorosan nekipréselem testemet az övének. Érezni akarom, és olyan kicsire csökkenteni a távolságot, amekkorára csak lehet, miközben a pólója alá csusszan egyik kezem, hogy megérezhessem kidolgozott felsőtestét. Finoman, egy kis félénkséggel járom be a felsőtestét, miközben egyre jobban belefeledkezem a csókba. Nem zavarhat meg senki és semmi, ez az este csak a miénk. Hányszor képzeltem már el ezt az újra egymásra találást, hányszor vágytam arra, hogy érezzem az érintéseit és a csókjait. holott még magamnak sem mertem bevallani, hogy szeretem. De nem csak ezt, hanem azt is, hogy meghaltam. Így még az apám halálával sem tudtam megbirkózni, és igaza volt akkor Jeremy-nek. Most mégis ismét itt vagyok, mondhatni mint egy élő, hús és vér ember, aki végre úgy élhet, ahogy eddig még nem. Legalábbis remélem, hiszen erőm nincs már, hogy engem zaklassanak minden ócska varázslattal, így végre egy részem felszabadult. Bár még nem tudom pontosan mivel jár ez a horgony szerep, de hamarosan biztos meg fogom tudni. Addig minden bizonnyal ki fogom élvezni az élet adta lehetőségeimet. Kezdetnek kelleni fog egy j frizura, és egy totálisan új ruhatár, de ez még a jövő zenéje, most más a fontosabb.
Például a felsőm szűk mivolta, ami nem akarja, hogy rajtam maradjon, így lekapom, majd gondolván egyet Jeremy ölébe ülök.
- Mit szólnál egy fürdőhöz? - Incselkedek, miközben felül csak egy melltartó fedi el testemet előle. A gondolatot tett követi, és húzom magammal a fürdő felé, majd az ajtóban lábujjhegyre pipiskedve csókolom meg őt. Csak annyi időre engedem el, amíg megnyitom a csapot, és a fürdőt lassan ellepi a pára, én pedig szégyenlős pírral az arcomon lépek ismét közel, és préselem hozzá testemet az övéhez.

music:Illusory Light
note:Borzalmas zacskó
words:308
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptySzomb. Feb. 22, 2014 1:02 pm

Bonnie & Jeremy

Sok hibát követtem el mondhatni úgy az előző életemben. Mielőtt még végleges halálba nem süllyedtem volt egy életem ahol nem találtam magam, ahol voltam, de célom nem volt. Elvesztettem akit szerettem és szinte magamnak okoztam minden fájdalmat. Az érzéseimben sem voltam biztos és az első adandó alkalommal megcsókoltam Anna-t ezzel elveszítve Bonnie-t. Majd belebonyolódtam a vámpírok életébe azzal, hogy vadász lettem.  Végül pont a végzetem ölt meg, a leghatalmasabb halhatatlan Silas. Meghaltam és a határtalan béke és nyugalom helyett megrekedtem egy fal mögött ahol egyedül voltam.  Néztem ahogy szeretteim az életükért harcolnak és nem tehettem semmit. A purgatórium lebomlása után ismét megjelentem majd Bonnie varázslatának köszönhetően ismét élek. De ez az új élet. A régi már csak egy rossz emlék.  Most pedig be akarom bizonyítani, hogy érdemes vagyok erre az új esélyre amit kaptam. Harcolni fogok és szeretni azt a Nőt aki megmentette az életem több alkalommal is. Elmosolyodom ahogy felhozza mi lenen ha inkább rendelnénk? Nekem is jobban fekszik ez a megoldás. Ha tehetném napokig bezárkóznék vele és nem törődnék semmi mással csak azzal, hogy boldoggá tegyem.
-Természetesen a rendelés is megoldható. Mindjárt el is intézem… - Válaszolom a legegyszerűbben. Majd mikor látom, hogy elneveti magát a fancsali képem miatt nekem is ismét nevetnem kell. A poharat elfogadva megiszom az egész tartalmát és lehelyezem az asztalkára. Hiába mondja, hogy nem volt nyálas a megnyilvánulásom azért én tudom, hogy igen. Megborzongok ahogy Bonnie megcsókol. Kiszipolyozza a lelkem és én engedem. Versenyre hív és kivagyok én, hogy ne fogadjam el? A hajamba túr miközben én a hátán futtatom végig a kezem csak éppen, hogy cirógatva. A nyakát csókolgatva érzem ahogy libabőrös lesz az érintésemtől és ez elégedettséggel tölt el. Ismét ajkaira tapasztom a sajátom és mohón csókolom meg most én vezetve az iramot. Csak egy pillanatra szakadunk el egymástól, csak épp annyi időre, hogy elmondhassa, szeret. – Én is szeretlek. –Mondom majd ismét belefeledkezem a csókba. Mindig is éreznem kellett volna, hogy Ő az akit igazán mellém rendeltek. Egy buta kölyök voltam amiért hagytam kicsúszni a kezeim közül ezt a felbecsülhetetlen kincset. Most már tudom mik voltak a hibáim és igyekszem nem ismét elkövetni Őket.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 7:44 am





Jeremy & Bonnie

I just wanna be with you!

Rengeteg bepótolni valóm lesz, ha eljutok a fősuliig, de egyenlőre önző módon Jeremy-vel akarok lenni. Szeretem őt, és ez az érzés mindig is itt rejtőzött a lelkem mélyén, csak fájt a tudat, mikor a halott barátnőjével csókolózott. Bár nem láttam, csak elmondták, akkor is rossz volt. Én a sértettségem mögé bújva esélyt sem adtam Jeremy-nek, és anélkül haltam meg, hogy kimondtam volna az érzéseim felé. Nem az volt a fontos. Neki élnie kellett. Elena miatt. Önmaga miatt, hiszen még fiatal volt ahhoz, hogy a halál karmai elragadva a sötétségbe taszítsák.
De legalább megtaláltuk a módját, hogy ismét érezzek, és ismét lássanak engem, én lettem a horgony. Rajtam kel át majd minden egyes halott lélek, és bár még nem tapasztaltam meg, biztos vagyok benne, hogy nem csak ennyi az egész. Szellemként volt időm figyelni Amarát, habár ő látott engem, és nem hiszem, hogy véletlenül bolondult meg, de remélem én majd tudom kezelni. Egy cseppnyi félelem lesz úrrá rajtam, de Jeremy kizökkent a gondolatmenetemből, aminek nagyon is örülök.
- És ha rendelnénk? Nem szeretném, hogy messzire menj - Jövök egy kicsit zavarba, amit ő is láthat. Nem akarom, hogy elmenjen mellőlem, egyelőre minél többet akarok vele lenni. Megnyugtat, és erőt ad. Túlontúl bele tudnék feledkezni ebbe a meghittségbe, és mikor a korát kérdezem, elnevetem magam, ahogy egy fancsali fejet vág. De azért adok neki, mert kit érdekel most?
- Az újrakezdésre, ránk.. Cseppet sem voltál nyálas... - Emelem koccintásra én is a poharam, és ha a poharak összetalálkoztak, utána kiiszom a tartalmát, és a pohár az asztalon landol. Jó dolog kicsit leengedni a fáradtságot egy kevés alkohollal, de most más jobban izgat. A csókokra vágyom, és fiatal hévvel ingerlem Jeremy nyelvét a sajátommal egy végtelen táncra, ahogy megcsókolom, és ahogy kezeimmel finoman a hajába túrok. Ahogy a nyakamat csókolja, a bizsergés szinte villámsebesen fut végig a gerincemen, majd egész testemen, és libabőrös leszek egy rövid pillanatra tőle, majd mikor ő csókol vissza, akkor örömmel viszonozom azt. - Szeretlek - Suttogom megint, és bár már mondtam a mai este folyamán nem is egyszer, mégis szükségét érzem Jeremy-nek akár ezerszer is kimondani. Mert így érzem helyesnek...
music:Illusory Light
note:Borzalmas zacskó
words:349
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyVas. Feb. 02, 2014 11:46 am

Bonnie és jeremy
Igen, igaza van, fura visszatérni ebbe a házba. A sok emlék itt van és marad is míg ez a ház áll. Magamhoz ölelem és úgy teszek mintha ez a pillanat jelentene mindent. Majd felnevetek a kijelentésén, hogy éhes. Hát bizony aki él és mozog az éhes. Odahajolok a füléhez és halkan megszólalok.
-Akarod, hogy házias legyek és leugorjak neked valamiért? - Mosolygok majd apró puszit adok az ajkára. Elena és Caroline egyszerűen odalesznek ha meglátják Bonnie-t. Egy apró kis zöld manó hirtelen befészkelte magát a gondolataimba. Az irigység. Szeretném ha Bonnie ma csak az enyém lenne, hogy csak ketten legyünk és senki más. Elena majd ráér később megtudni a dolgot. Caroline meg majd szét fog pukkadni a méregtől, hogy nem Ő tudta meg először, na de majd elviselik. Tetetett csalódást mutatok mikor megemlíti, hogy elmúltam-e már 18. Majd kitör belőlem a nevetés. Elfogadom a poharat.
-Az újrakezdésre és ránk! Nyálas volt igaz? - Nevetek ismét. Rég volt már a kedvem ennyire jó. Mintha nem fenyegetné az életünk semmi és csak az alapvető iskolai problémák lennének a keserítő tényezők. Követem példáját és megiszom az italt majd a poharat az asztalra téve elgondolkodom. Vajon meddig vagyunk képesek még a titkok megtartására? Mikor fog egyszer kitörni belőlünk minden ami eddig nyomasztotta a lelkünk? Még soha nem beszéltem arról senkinek, hogy milyen érzés volt többször is meghalni majd visszatérni, vagy az, hogy hogyan érzek azzal kapcsolatban, hogy a nővérem legjobb barátnője, életem szerelme. Számtalan megválaszolatlan kérdés és elrejtett titok. Egy perc alatt elterelődik a gondolatom és csak a pillanatnak élek. Bonnie ahogy megcsókol elfelejteti velem a kérdéseket vagy a gondokat. Közel húzom magamhoz és visszacsókolom. Igen, határozottan kiakarom sajátítani Bonnie-t. --Nekem pedig ez...- Végig simítok a puha ajkain majd megcsókolom a nyakárt többször is, úgy, hogy alig érezzen valamit. - És ez is mindenképp...- Nevetek fel majd megcsókolom újból és újból. Az érintése egyszerűen olyan számomra mint egy jó drog. Minél többet kapsz belőle annál többet akarsz. Képtelen vagy betelni vele. Viszont ez esetben ez a drog nem kerget hallucinációkba és emiatt még Elena sem akadhat ki... vagy ha kiakad sem izgat.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyPént. Jan. 31, 2014 8:55 am





Jeremy & Bonnie

I just wanna be with you!

Régen nem jártam itt, mióta apa meghalt. Nem mertem ide jönni, féltem az emlékek áradatától, és most elért. Megmerevedve állok meg a bejáratnál, és érzem, ahogy szemeimet marni kezdik a könnyek. Ez a hely az otthonom volt, és most mégis idegennek érzem. Idegennek és hidegnek. Védekezőn fonom össze magam előtt a kezemet, mert félek attól a sok emléktől, ami el akar törni, de Jeremy érintése visszaránt, és a szó, melyet a fülembe suttog. Nekidőlök és lehunyom a szemem, majd egy halvány mosoly kíséretében szólalok meg ismét.
- Én is szeretlek... Olyan furcsa ide visszatérni... - Mondom ki elhaló hangon, miközben összekulcsolom kezeinket, és megszorítom. Nem tudok betelni azzal az érzéssel, amit az érintése ad. Az egész testem felforrósodik, és rég nem érzett bizsergés fut végig a gerincemen. Annyira nyugodt most minden, és rettegek, hogy elronthatja valami. Csak azt veszem észre, hogy Jeremy elenged, majd újra magához húz, hogy megcsókoljon, melyet szívesen fogadok, és örömmel csókolom vissza, miközben könnyek szántják ketté az arcom. Mikor a csókból kibontakozom, percekig csak nézem a szemeit, majd megszólalok. - Azt hiszem éhes vagyok, de nincs itthon semmi... - Nevetem el magam letörölve a könnyeimet. Itthon? Hiszen ez csak egy ház, tele emlékkel. Elena felgyújtotta a saját házukat, de én nem lennék képes ezt megtenni. - Elenáék még nem is tudják, hogy visszatértem... - Suttogom, miközben leülök az ágyra, magammal húzva Jeremy-t. A mai este a miénk, és évezni akarom ezeket a perceket. Látni akarom Caroline-t, aki azt sem tudom, hogy tudja-e, mi van velem, Elenát, és szeretnék bekerülni az egyetemre, anyának is szólnom kellene. És túl sok minden van, amit csinálni szeretnék. A kandallóhoz lépek, hogy begyújtsam a tüzet, a fa már benn vár, majd gyufát keresek, mert ez a horgony dolog ahogy látom nem összeegyeztethető a boszorkánysággal. Szóval egy mínusz. Majd a a szekrényhez lépek és előveszek egy üveg tequilát és két poharat..
- Elmúltál már tizennyolc? - Viccelődöm és visszaülök mellé, majd két pohárral kitöltök, az egyiket Jeremy-nek adva. - Az újrakezdésre? - Emelem meg a poharam, mert most erre vágyom. Egy-két pohár felmelegít, nem akarok részeg lenni, de jól akarom érezni magam. Jeremy-vel. Mert mindig jön valami, vagy valaki, aki elrontja az egészet, de addig még van időnk.. Megiszom a tequilát, majd az asztalra teszem a poharam.
- Ez hiányzott... És ez... - Érintem meg az arcát finoman. - És ez... - Hajolok egész közel, hogy ismét megcsókolhassam, mert erre vágyom. Mert érezni akarom az ajkait. Az ölelését magam körül... Mintha csak mi ketten lennénk... És jelen pillanatban el is hiszem, hogy így van... S más már nem számít!
music:Illusory Light
note:Sorry a késésért⊰
words:424
Vissza az elejére Go down



Jeremy Gilbert
welcome to my world
Jeremy Gilbert

► Residence :
Mystic Falls
► Age :
29
► Total posts :
199

HUNTER OF THE FIVE ➴


TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptySzer. Jan. 22, 2014 9:02 am

Bonnie és Jeremy
Az izgalom egy pillanatra sem hagy el. Ahogy a boldogság is társamul szegődött. Jó érzés magamhoz ölelni a nőt akit szeretek. Nem tudom, hogy érdemelhetem meg mindezt. A vállára terítem a dzsekim, hogy ne fázzon, bár ez édes kevés hisz borzasztóan hűvös van. Eszembe jut, hogy miért nem előbb?
-Menjünk hozzátok. – Vetem fel az ötletet, bár nekem bárhol jó lenne csak magam mellett tudjam. Lassan elindulok és kézen fogom. Az érintései után apró jóérzésű elektromosságot érzek. Nem tudom, hogy csak képzelem-e vagy tényleg így van, de nem is számít. Megszorítom egy pillanatra a kezét, hogy jelezzem, többet soha nem vagyok hajlandó elengedni. Odahajolok és megcsókolom. Az ajkai mézédesek. Lassan mentünk mégis hamar odaértünk. A Bennett ház előttünk magasodik. Benyitok az ajtón és a csendes béke fogad. Leveszem Bonnie-ról a dzsekit és a fogasra akasztom. Jártam már itt, de elég régen volt. Körülnézek és minden olyan mint volt. A különbség csupán annyi, hogy most már egyedül Bonnie aki ebben a házban lakik. Emlékszem kölyökként mikor Elena átjött játszani én mindig utána szöktem és próbáltam tönkre tenni a játékukat. Mr. Bennett csak nevetett a csíntevéseimen amitől mindig több önbizalmat kaptam a huncutságokra. Milyen fura most itt az üres ház nappalijában állni. Megrázom a fejem, hogy a rossz gondolatok és az üresség végleg távozzanak. Most csak a boldogság és Bonnie ami számít. Egy halvány mosoly kíséretében odalépek mögé és átölelem a derekát majd a hajába puszilok és odasúgom neki.
-Szeretlek! – Tudom számtalanszor elmondtam már, de ez a szó varázslattal bír. Megfogom a kezét és elindulok fel a lépcsőn a szobája felé.  Felérve megpillantom a szobát ami ugyan úgy néz ki ahogy Bonnie hagyta. A szekrényhez lépek és megpróbálok egy meleg ruhát keríteni neki, mert még mindig reszket. Találok is egy pulcsit amit azonnal ki is veszek és elindulok vele, hogy odaadjam. Talán meg is tettem volna, hogy odaadom ha jobb ötletem nem támad arra, hogy felmelegítsem. Lágyan csókolom meg. Még jó, hogy minden idő a rendelkezésünkre áll, nem szeretnék elsietni semmit.

Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Bonnie szobája Bonnie szobája EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 7:01 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája Bonnie szobája Empty

Vissza az elejére Go down

Bonnie szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Will szobája
» Ava szobája
» Kol szobája
» Stefan szobája
» Henry szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Bennett ház-