world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Kol szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája Kol szobája EmptyVas. Márc. 17, 2013 2:46 am


I wanna talk to you, little bro.


Tekintetemmel követem figyelemmel, amíg a lejátszójához sétál, és lejjebb tekeri a hangerőt. Legalább nem kellett szóvá tennem. Hátra dőlök a fotelben, és várom, hogy helyet foglaljon. Nem tűnik jókedvűnek. Inkább egykedvű, és talán már számított rám. Nem meglepő, már akkor tudhatta, hogy nem fog tetszeni, amit művel, amikor eljátszadozott Caroline-nal. Igazából nem értem, miért esik annyira nehezére tiszteletbe tartani azokat a dolgokat, amelyek fontosak nekem. Világéletében a saját feje után ment, amivel nem lenne alapból gond. Csak ebben túlságosan hasonlítunk, és ha az érvényesítésre szánt akaratunk néhol ütközik, abból mindig csak a harc van. Nem egy falu látta már ennek kárát az évszázadok során. A legszórakoztatóbb része az, hogy a mindig higgadt, mindig türelmes Elijah az, aki a végére a maga nyugodt módján, de mégis kitör, és megpróbál rendet tenni közöttünk. De hát mire másra való egy fivér? Valahol hiányoztak már ezek a zavaros családi drámák az életemből. Mintha ismét a múlt századi New Orleans-ban lennénk. Nos... az nem végződött túl jól. Az elmúlt ezer év legvégzetesebb összetűzésére akkor került sor közöttünk Kollal, bár nyilván ezt ő máshogy látja. Attól tartok, egyszerűen képtelen volt megérteni az indokaimat, nem is akarta tudomásul venni a figyelmeztetéseimet, amivel csak magának okozott kárt végül. És valószínűleg azóta sem érti.
- Én nem éppen így hallottam, kisöcsém – mondom még egész higgadtan, ugyanolyan szenvtelen arccal, lazán, ahogy be is sétáltam ide. – Abban a változatban, amit én hallottam, Caroline szerencsétlen módon a saját autóján landolt, ami jelenleg elég szörnyű állapotban van. Nekem ez nem tűnik semmiségnek. De rendben. A javíttatást is állom. Igazából azt szeretném megérteni, hogy mire volt jó ez az egész? Miért éppen őt akartad használni Matt megfélemlítésére… és egyáltalán miért van erre szükség? – dőlök egy kicsit előrébb, és a hangom a végére megkeményedik. Komolyan nem találhatott volna jobb szórakozást, vagy eszközt a kis játékaihoz? Vagy két legyet akart ütni egy csapásra, és két testvérét is felbosszantani? Attól tartok, Rebekahnak is lesz ehhez az egészhez pár szava, ha meghallja, hogy Kol milyen kis akciókat tervez az ő… Hát őszintén fogalmam sincs, hogy milyen kapcsolatot ápol jelenleg a Donovan gyerekkel. Én már megfogadtam magamban akkor, amikor a véremért könyörgött a kedvese számára, hogy nem fogok belefolyni a dolgaikba. Kolnak sem kellene, ha legalább a béke látszatát fent szeretnénk tartani a családunkban. Még ha a felszín alatt meg is van mindenkinek a maga kis sérelme.
- Az van amit én akarok? – csattanok fel őt ismételve. – Épp ellenkezőleg, hisz mindig megtalálod a saját egérutadat, hogy ne tartsd be a nekem tett ígéreteidet, hogy ne vedd figyelembe amire megkérlek, hogy kicselezz, és menj a saját fejed után. Drága öcsém, tényleg ennyire nem látnád a fától az erdőt? Vagy komolyan azt hiszed, hogy ilyen végkimenetelt szántam a vitáinknak New Orleasnban? Azt gondolod, hogy jó kedvemből, unalomból, vagy szórakozásból használtam ellened a tőrt? – nézek vele farkasszemet, majd felpattanok, hogy tegyek pár értelmetlen kört a szobában. Hátha segít lehiggadnom. Végül a sarokban álló asztalhoz sétálok, és kiszolgálom magam némi whiskyvel, mielőtt újra megszólalnék. Úgy tűnik, Kol tényleg soha nem fog felnőni. Van értelme bármit mondanom neki? Van értelme újra belefolyni ebbe vitába?
- Akkor sem értetted a lényeget, nem hiszem, hogy most több akarat lenne benned aziránt, hogy felfogd, mi is volt a tét. – Épp olyan kicsapongó életet élt, ahogy szinte mindig a hosszú életünk során. Ez többnyire nem zavart engem. Sőt, szórakoztatott, sokszor múlattuk együtt az időt, ha akartunk, könnyen meg tudtuk találni a közös hangot ehhez. De akkoriban, New Orleasnban, kezdte nagyon túlzásba vinni ezeket a dolgokat, amivel a lebukásunkat kockáztatta. Természetesen nem egy városnyi halandótól tartottam. Sokkal inkább a hírtől, ami keringeni kezdett rólunk, és az örökké árgus szemekkel, éberen figyelő Mikaeltől, aki az informátoraim szerint már a közelben járt. Próbáltam figyelmeztetni Kolt, hogy vegyen vissza, vagy nekünk kell tovább állnunk. Aztán épp úgy végződött a történet, mint nem is olyan sokkal később Rebekah esetében. Egyikük sem a családot választotta, az összetartást. Menni akartak a saját fejük után, amivel kockáztatták a saját, és mindannyiunk életét. Valakinek muszáj kegyetlenül józannak maradnia közülünk, és sajnos egyértelmű, hogy ez nekik nem megy.
- Tudod mit? Nincs nekem türelmem ehhez - állok fel. Hosszú nap volt, lehet nem azonnal ezzel kellett volna hazarontanom, hogy beszéljek a fejével. - Nem akarok vitázni... De figyelmeztetlek, ha Carolinenak baja esik, nem állok jót magamért - teszem hozzá nagyon komolyan, csak a miheztartás végett. Aztán elhagyom a testvérem szobáját.




•• Words: 722 •• Music: ez •• Note: - ••



JÁTÉK VÉGE
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája Kol szobája EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 9:00 pm


As you wish, brother.



Caroline-al való találkozásom után egyenesen hazafelé vettem az irányt. Semmi kedvem nem volt még egy ismerőssel összefutni így késő este. Mindig is utáltam ezt a helyet és azokat a személyeket akik itt éltek. Hogy miért? Talán mert itt születtem, de mégsem érzem magam itthon. Nem érzem úgy, hogy ez a hely lenne az otthonom. Sok minden közre játszik ebben. Emlékszek a régi időkre amikor ez a család még egy igazi család volt. Amikor még nem az számított, hogy ki a Hibrid vagy ki nem. Amikor még nem szúrtuk hátba egymást valamiféle önös szándék miatt. Én is megváltoztam. Számító, önző és kegyetlen lettem. Hogy kit okolok ez miatt? Egy részben magamat, a másik részben pedig a testvéreimet és szüleimet. Ha normálisan és összetartóan tudtunk volna egymás mellett élni talán minden más lenne, de így el kell fogadjam a jelenlegi helyzetet.
Hazaérve csodák csodájára egy üres lakást találtam otthon. Se Rebekah, se Klaus, se Elijah. Csak Nik idegesítő de jól kihasználható Hibridjei járkáltak le föl. Végre egy nyugodt este amikor senki sem zavar meg a szívesség kérésével vagy a szava adásával. Néha nekem is lehet egy kicsit elegem nem igaz? Néha rám is rám törhetnek az elfojtott érzelmek. Olyankor pedig mindig le kell kössem magam, hogy ne kezdjek el érdektelen öldöklésbe. Volt már rá példa, hogy egy rosszul sikerült kiborulásom alkalmával egy egész falut lemészároltam sokakat átváltoztatva. Részeg voltam és felelőtlen. Nem törődtem a következményeivel ezért is vagyok most körültekintőbb.
Az emberektől azt hallottam, hogy a zene mindent megold és hogy minden kérdésünkre ad választ. Kérdésem épp nem akadt de hát miért is ne? Becsaptam magam mögött az ajtót, beraktam valami felkapott számot és rendesen feltekertem a hangerőt. A hangfalak alatt megrezgett a polc, kint minden elsötétült. Az ablakomon tekintek ki és észreveszem Nik autóját. Az Alfa hím megérkezett. Még percek kérdése és be fog viharozni az ajtómon és a torkomnak fog esni a Caroline-al való „találkám” miatt. Már vártam, hogy mikor fog csapódni a tölgy fából készült ajtó, de várakozásom hiába volt. Türelmesen kopogott, majd annyira nyugodtan helyet foglalt az egyik fotelemben, hogy már kezdtem megijedni a fenemód kedvességétől. Tudtam, hogy elegánsan szokta intézni az ügyeit, de a közte és a lány közt lévő viszony közel sem normális. Tudom, hogy mit érez iránta de nem akarja bevallani senkinek mert túl büszke.
-Nik! Helyezd magad kényelembe, tényleg. Ne is zavartasd magad. – halkítom le a lejátszót, majd vele szemben ülök le az ágyamra. Legalább a témát eltaláltam amiért ide jött.
-Nem volt benne semmi izgalom. Ha Caroline-ra gondolsz és a váratlan találkozónkra akkor elmondhatom, hogy nem bántottam. Megfordult a fejemben párszor, de tudom, hogy milyen érzelmeket táplálsz iránta, bátyám. – felállok és a kis italos szekrényemhez megyek, amit nem rég szereztem be egy régiség kereskedőtől. Nem kellett sokat fizessek érte... egy kis igézés csodákra képes. Teletöltöttem két poharat Whiskey-vel és Klaus-nak nyújtottam az egyiket.
-Vagy netán nincs igazam? De mond csak nyugodtan amiért jöttél. Ne is foglalkozz a felesleges csevegésemmel. Úgyis mindig az van amit te akarsz. Vagy lehetséges lenne, hogy ne emlékezz New Orleans-ra? – húzom fel a szemöldököm, majd behunyom a szemem egy rövidke pillanatra. Újra magam előtt látom a csodálatosabbnál csodálatosabb bárakat, éttermeket, klubokat, nőket. Mintha még mindig érezném a cigaretta füstöt, mintha még mindig tapintanám a selyem ingeket. Imádtam ott lenni mindennél jobban szerettem volna letelepedni és valamit kezdeni magammal. Akkor mikor ezeket a terveket szőttem még nem tudhattam hogy hetekkel később egy koporsóban fekszek lezárva, szívemben a fehér tölgy hamujával megszórt tőrrel. Kinyitom a szemem és az előttem ülő testvéremre nézek. Tudja, hogy mire akartam célozni New Orleans-al. Remélem, hogy tudja..

.
•• Words: 588 •• •• Note: Nem nagy szám, de remélem megfelel válasznak Very Happy: ••







Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája Kol szobája EmptySzer. Feb. 06, 2013 1:58 am


I wanna talk to you, little bro.


A kocsim lassan kanyarodik be a hosszú felhajtóra, majd ugyanilyen kényelmes tempóban fojtatja útját a garázs felé, végül mégsem hajtok be. Leparkolok a bejárat előtt a szabad ég alatt. A letekert ablakon keresztül beáramlik a csípős, éberen tartó késő téli hideg, de szinte meg sem érzem, annyira elkalandoznak a gondolataim a mai este eseményei felé, és valahol tudat alatt már szövögetem is tovább a terveimet. Mondhatni jól alakult az este… de összezavarnak a két irányba húzó érzéseim. Egyrészt el szeretném hagyni végre a várost, felkeresni a pezsgő éltű nagyvárosokat, melyek talán fel tudnak tölteni némi életkedvvel a sok nyomasztó Mystic Falls-i nap után. Jó időre elhagynám a szülőföldemet, még a környékére se jönnék. Hisz mi maradásom most, hogy Elena vámpírként végezte, a gyógyír adta lehetőségek csekélyek? Sürgethetném is valahogy a dolgot, de mi értelme? Az időm végtelen, még ha a türelmem nem is. Mindent számításba véve is úgy érzem, jót fog tenni a távollét. De ahogy megerősödnék az elhatározásaimban, már furakodnak is a bőröm alá a gyötrő kétségek, melyek, tudom, nem fognak nyugodni hagyni. Nem tudok úgy tenni, mintha cseppet sem érdekelne a családom, mely hosszú-hosszú évek után végre valahára egyesült itt. Részben legalábbis, de már ez is több, mint amit remélhettem. Aztán… bármennyire is szeretnék, képtelen vagyok megfeledkezni azokról a gyengéd szálakról, melyek egy bizonyos, gyönyörű, okos, szőke vámpírlányhoz fűznek. Vetekedhetek a saját érzéseimmel, de nem a józan ész lesz az, amely itt győzedelmeskedik. Bármilyen mélységesen megvetem is magam ezért a gyengeségért, a mai este alatt együtt töltött pillanatok okozta öröm is azt bizonyítja, hogy jobban húz felé a szívem, mint azt figyelmen kívül hagyhatnám. Szóval hiába a nagyra törő tervek, és minden ábrándozás, a kiruccanáson nem lesz hosszú életű. De ha már Caroline-nál meg a családnál tartunk, ideje elővennem az én drága öcsémet egy alapos fejmosásra. Mély sóhajjal fordulok az ajtó felé, majd pattanok ki az autómból, hogy pillanatokon belül már a Kol szobája felé tartó folyosón járjak. Innen is tisztán hallom a zenét, ami nyilván bezengi a szobáját. Általában tudni, ha itthon van, mert kamasz módjára bömbölteti a hangfalait. Kivéve amikor füldugókkal jár-kel itthon. Lehet valaki ezer évesen is ennyire gyerekes? Igazából annyira nem zavar ez az új hobbi, sokkal inkább szórakoztat. Egy gyors kopogtatás után – hogy hallhatta-e a zene mellett, nem tudom, de legalább udvariatlannak nem mondhat – belépek a szobájába.
- Öcsém… - biccentek felé, és remélem, lesz oly kedves lehalkítani ezt a ricsajt. – Váltanék veled pár szót. Ahogy hallom, nem volt ma sem izgalom mentes napod – mérem végig felvont szemöldökkel, és arcomon egy mosoly árnya suhan át, miközben elfoglalom az egyik kényelmes fotelját.




•• Words: 428 •• Music: So Cold •• Note: Nem nagy szám, de talán megteszi kezdésnek. (: ••

Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Kol szobája Kol szobája EmptyKedd Feb. 05, 2013 4:23 am


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Kol szobája Kol szobája Empty

Vissza az elejére Go down

Kol szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Mikaelson Villa-