world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Mystic Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 7:18 pm

Lion


Sosem voltam az, aki bárki számára is büntetést szabott volna ki, arra ott voltak a szüleim. És mikor már én lettem szülő, a gyermekeim sajnos még azelőtt elvesztettem mielőtt akár járni megtanulhattak volna. Egyszóval nehezen tudtam kitalálni, hogy mi lenne alkalmas erre... végül egy kis szavalást kértem a vámpírtól. Nem tudtam, hogy ő olyan fajta-e, aki szereti a figyelmet, vagy épp olyan aki szívesebben húzódik meg egy sötét sarokban, de mivel többnyire mindenki magából indul ki, így én nem örülnék egy ilyen feladatnak, ezért adtam neki is ezt.
- Aha. Mondj valamit, valamit amit ők sosem hallhatnak már eredetiben.- mosolyogtam a fiúra. Nekem jó pár ilyen van, hisz egykoron a kávéházakban még kulturális élet folyt, ahol költők szavalták el verseiket, vagy olvasták fel műveiket.
Lion arcán nem látszott se fanyalgás, sem könnyedség mikor meghallotta az utasításom. Csupán kisétált a bár közepére és szavalt egy rövidkét.
- Örülök. De kár, hogy a mai nemzedék nem értékeli az irodalmat.- mondtam mikor a vámpír ismét mellettem állt.- Bár, ahogy elnéztem a versenyünk téged is jobban lázba hozott, mint a feladat.- néztem rá szemrehányóan, de a végén elmosolyodtam. Valahogy sejtettem, hogy jobban felvillanyozza a "csajvadászat" mint a versek. Végül is nem lehet mindenki olyan uncsi mint én...- gondoltam, majd én is a falnak dőltem a vámpír mellett és onnan tanulmányoztam a helységet. Meg is akadt a szemem egy a bárpultnál ülő vámpíron. Bár külsőre nem térünk el nagyon -legalább is nem olyan drasztikusan mint ahogyan egyes filmekben ábrázolják a fajtánk- az emberektől, de idővel én már messziről megtanultam felismerni az apró jeleket. Mindenesetre ezzel én letudtam. Azt nem tudom, hogy Lion felfigyelt-e a lányra, de engem nem nagyon csigázott fel a jelenléte, persze csak addig, míg engem nem veszélyeztet!
- Na és most?- kérdeztem a fiút.- Most megy ki-ki a dolgára... vagy, akár mesélhetnél is kicsit magadról.- néztem Lionra. Nem vagyok túl jó az ilyen szociális helyzetekben és ahogy manapság mondják nem vagyok nagy partiarc sem, de azért reménykedtem benne, hogy el lehet viselni. És az se lett volna rossz, ha jobban megismerem és netalántán felvilágosít arról -mivel egyenlőre nem találom Anna-t-, hogy mi folyik mostanság a vámpírvilágban.



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 2:11 pm

Brittany

Az egyik vámpír, Lion egy szép kis szónoklatot adott. Gondolom a lány keze is benne van a dologban. Talán fogadtak vagy ilyesmi, mindenesetre így élvezetesebben fogyaszthattam el a whiskym. Az imént egy lány jött be az ajtón, a bárpulthoz és pont a mellettem lévő széket nézte ki. Kíváncsi vagyok ki lehet.
-Még egy ilyen lesz!-mutattam az üres üvegem a pultos srácnak, akit az imént igéztem meg egy kicsit. Ő készségesen hozta az italom majd a lány felé fordultam.
-Helló, Alex vagyok.Régóta itt élsz?-kérdeztem olyan barátságosan ahogy tudtam. Tudtam hogy mik folynak itt. Hogy itt van Elena aki a petrova hasonmás és hogy Klaus is a közelben lehet.Mindent tudok ami itt folyik, hiszen amikor Klaus még régen átváltoztatott, már akkor is az átok megtörésén ügyködött. Ha jól értesültem sikerült végre megtörnie az átkot és hibrid lett. Engem különösebben nem érdekel, de azért nem lenne rossz újra összefutni vele. Hiszen elég sokáig dolgoztam neki. Visszatérve a lányhoz itt mellettem, csak szimplán kíváncsi vagyok kicsoda vagy hogy veszélyt jelent e. Vannak vámpírvadászok és meg akarok róla győződni hogy ez a lány nem az. Remélem...


A hozzászólást Alexis Morgan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 26, 2011 9:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:39 pm

Alexis




Már egy ideje itt lakom Mystic Falls izgalommal teli kicsi városában.
Mindent tudok! Hogy mindenféle lény él itt!
Bevallom őszintén,kicsit félek! Jó verbéna van a nyakláncomba és olyan teát is iszom,de félek akkor is!
Van egy barátom! Egy nagyon jó barátom itt, Jeremy Gilbert-nek hívják
Kb 1 éve ismerem,de nagyon összebarátkoztunk!
Sok közös van bennünk és ez tetszik nagyon benne!
Úgy gondoltam,hogy eljövök a Grill-be,hátha ő is itt lesz mert általában itt szokott tanyázni.
De miután beléptem az ajtón,csalódtam mert nem volt bent!
Leültem egy asztalhoz és vártam hátha majd felbukkan! Közben rendeltem egy jó erős koktélt magamnak.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyVas. Dec. 25, 2011 3:44 pm

Láttam azért az elégedett mosolyt Lucia arcán és erre nekem is el kellett mosolyodnom. Végül is nem is nagyon bántam hogy ő nyert mert már évek óta nem volt részem ilyen jó és izgalmas versenyben. Bár azért az a kis csalás igencsak csúnya dolog volt részéről de hát nem nagyon zavart. A csajt még azért előtte el kellett volna fogyasztanom , mivel úgy érzem hogy rettentően jó feladatot fogok kapni. Ezen eltűnődve eszembe jutott egy régi emlék mikor húgom keresésén voltam és hát sok emberrel és vámpírral találkoztam. Ekkor is rendeztünk ilyen versenyt de hát akkor én nyertem , persze volt benne némi csalásom is de ezt minek megemlíteni? - kérdeztem magamban - De ott azért nagyobb volt a tét, az életed ment azért hogy a több embert lehessen elcsábítani , bár enélkül nem is lett volna izgalmas az egész , sőt szerintem unalmas lett volna. Egyszer azért a fogamat majdnem ott hagytam , mivel nem kevesen jöttek hogy megöljenek , közöttük egy vámpírvadászt is aki vámpír volt. Söpredék. -gondoltam- Ezen eltűnődve kaptam meg a feladatot. -Tessék? Szavaló est? De nem nagyon tudom hogy mit mondhatnék. Na mindegy.-sóhajtottam és elkezdtem valamit mondani nekik , de nem nagyon érdekelte őket. Egy fél órás beszéd után odamentem Luciahoz. - Na megcsináltam a feladatot. Örülsz neki?-kérdeztem nevetve és a falnak dőltem
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyPént. Dec. 23, 2011 10:28 pm

Lion

A srác nehéz ellenfélnek bizonyult. A lányok úgy tapadtak rá, mit légy a légypapírra. Gondolom a rutin és az évek teszik. Na meg van akinek bejön ha egy fiú kevély és tudja mit akar.
A verseny hamar lezajlott. Igaz, csak fél óra volt a kiszabott idő, úgyhogy kicsit ügyeskedtem. Tudom, csúnya dolog a csalás, de nem szeretek veszíteni, persze az nem azt jelenti, hogy nem is tudok. És felettébb jót mulattam azon, hogy milyen képet vágott Lion mikor Jace meghiúsította az egyik hódítását.
Lejárt az idő... és nyertem! El sem hiszem. Persze szerencsés fajta vagyok, hisz még mindig élek, de ez most nem Fortunán hanem rajtam múlott.
- Nyertem?!- léptem a vámpírhoz. Eléggé feldobott a dolog, arcomon vakító mosoly ült. De most jött az a dolog, amit át se gondoltam. Ki kel találnom valami büntetést. Sajnos mivel nem ismertem nem tudtam valami személyre szabott feladat elé állítani, így maradt valami sablonos dolog.
- Hm, hm...- dörzsöltem elgondolkozva az állam.- Mivel ezek a srácok egész este itt ülnek és semmi kulturális sokk nem éri őket, mi lenne ha rögtönöznél egy szavalóestet nekik..?- néztem kérdőn Lion-ra, aki nem tudtam mit fog szólni ehhez a helyzethez. Mindenesetre biztos nem lesz hétköznapi látvány a bárban. Nem hagytam sok gondolkodási lehetőséget a vámpírnak, a hely közepére mentem és megemelt hangon így szóltam:
- Hölgyeim és Uraim egy kis figyelmet kérnék Lion-nak!- mutattam a fiúra és mielőtt háttérbe húzódtam volna még odasúgtam neki:
- Kápráztasd el őket!- kacsintottam rá, majd érdeklődve vártam, hogy mi lesz ebből.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyPént. Dec. 23, 2011 9:03 pm

Mystic Falls. A történelméről híres kisváros, ahol most éppen én is vagyok. Nos ez a hely semmiképpen sem hasonlítható New Yorkhoz vagy más nagyvárosokhoz, de hát ez van. Körbe autóztam a városkát, és a környéket. Semmi különös csak a szokásos házak. Még házat is keresnem kell majd. Király...Hirtelen megláttam egy kis szórakozóhelyet a Grillt. Leparkoltam a Ferrarim és bementem. Hangulatos kis hely volt, bárpult, terasz, billiárd és csocsó asztal. Az egyből feltűnt hogy nem én vagyok az egyedüli vámpír a bárban. Egy férfi és egy nő is volt itt akik szintén vámpírok. Nem igazán foglalkoztam velük, inkább leültem a pultnál lévő egyik székre és vártam hogy rendelhessek. Úgy 10 perc után végre odajött a pultos srác.
-Egy üveg whisky lesz.
-Én pedig egy igazolványt kérnék kislány.-hát ez csúcs. Ha tudná hogy hány éves vagyok... Biztos nem kislányozna. Na mindegy. Közelebb hajoltam a sráchoz és a szemébe néztem.
-Nincs szükség igazolványra. Hozol nekem egy üveg whiskyt ami a ház ajándéka.- imádok az emberekkel szórakozni. Olyan vicces amikor elismétlik amit mondasz.
-Tudod mit? Nem kell igazolvány. Hozom az italt és a ház ajándéka. -na ezt már szeretem. Kihozta az italom amiből rögtön kortyoltam is. Poharat nem kértem, de általában nem is szoktam. Minek? Ha egyszer iszok akkor már tényleg igyak. Úgyse árt meg. Ráadásul már vagy 3 napja nem ettem rendesen, mert úton voltam. Az alkohol segít elnyomni a szomjúságot, hiszen nem akarom egy nyilvános helyen lemészárolni az egész bárt. Majd később...erre a gondolatra elvigyorodtam. Amióta a legjobb barátnőmet, Jennifert megölték, ilyen vagyok. Magányos, nemtörődöm, embertelen. Gyilkolok, bulizok, élem a kis "életem". Jen is vámpír volt. 1563-ban találkoztunk. Épp vadásztunk, és egy prédát néztünk ki. Azóta elválaszthatatlanok voltunk.Egy éjszaka 1840-ben Londonban voltunk. Felfedték a kilétünk és minden vámpírral végezni akartak. Jent és engem is elkapták. Őt meg is ölték a szemem láttára. Azt a személyt akit a családomnak nevezhettem, többszáz éven keresztül. És megölték. Iszonyú dühöt éreztem, emiatt tudtam megszökni, és később bosszútállni Jen gyilkosain. Szép sorjában mindenkit lemészároltam akinek köze volt a halálához. Ezzel más vámpírokat is megbosszultam akiket megöltek azon az estén. Ezután egyedül éltem.
Töprengésemből néhány vihorászó fiatal zavart meg. Mint a hiénák. Elég idegesítőek de megpróbáltam nem rájuk figyelni hanem az italomra. De valaki másképp gondolhatta. Egy fiatal srác huppant le mellém tök részegen és flörtölni kezdett velem és tapizni. Itt telt be a pohár. Letettem az üvegem és a srác felé fordultam, elő véve a szexi oldalam.
-Esetleg kimehetnénk a bár mögé...Itt túl sok az ember.
-Ahogy akarod cicuskám. -amikor felállt, vagyis eltántorgott az ajtóig elfintorodtam. Tudtam mit akar tőlem. Szexet. Szeretem az egyéjszakás kalandokat, de azért ilyen mélyre nem szoktam süllyedni. A srác után mentem aki már a bár mögött várt. Elkezdett csókolgatni, de én a hajánál fogva a falhoz nyomtam, majd előugrottak a szemfogaim, és rávicsorítottam.
- Ez a cicus viszont nem szereti a patkányokat. -láttam a szemében a pánikot és félelmet de nem hatott meg. Belemélyesztettem a fogaim és kiszívtam a vérét. Miután végeztem, elhúztam a konténerek mögé és felgyújtottam. Megigazítottam a hajam és egy mosollyal nyugtáztam hogy a ruhám nem lett véres. Gyakorlat teszi. Szépen visszasétáltam a bárba és folytattam az ivást.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 8:47 pm

A verseny elkezdődött és hát sikerült néhány csajt felcsípni. Közben figyeltem hogy nagyjából hogy áll Lucia ezért úgy gondoltam hogy kicsit bele kellene húznom. Elhívtam pár lányt és ittam belőlük majd hazaküldtem őket. Mikor egy másik lánnyal akartam menni akkor odajött egy srác akit elhívott előtte Lucia. Ekkor mondott olyat amit nem is hallottam és a lány is elfehéredett.-Heló haver! Figyú, nem te csináltad fel a pomponlányok vezetőjét? Jó bőr!-ekkor jöttem rá hogy mind Lucia terve. Elmagyaráztam hogy csináltam ilyet mert most érkeztem közben láttam hogy az idő lejár ezért mindkettőt megigéztem hogy menjenek el. Bejött Lucia és mutatta hogy öt srác volt én mutattam hogy csak négyet sikerült.-Na szóval? Mit kérsz? Mit kérsz a vesztestől vagyis tőlem?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 8:15 pm

Izgatott várakozással vártam a válaszát. Remény gyúlt a szívemben, hogy talán még él Petrova vér a világban és talán van esélyem megtalálni őket, de végül a reményem úgy illant el, akár a füst a szélben.
- Értem.- jegyeztem meg csalódottan. Többre számítottam.
- Sajnálom a húgodat.- néztem Lion-ra együttérzően.- Tudom mit érzel.- nem akartam belemenni a részletekbe mert fájt. Ahányszor csak eszembe jutott az a bizonyos viharos éjjel mindig újra és újra meghal bennem valami. Ezért is volt jó ez a kis játék, amit az idegennel kitaláltunk. Jó néha elterelni a gondolataim, különben még a végén begolyóznék és az senkinek se lenne jó!
- Öhm, egyetértek.- pirulok el kissé -már amennyire ezt egy halott vámpírtól lehetséges- vagy mondjuk úgy, hogy zavarba jövök mikor nyíltan kimondja amire én csak gondoltam. Hát nem tagadom, engem még erényes lánynak neveltek a szüleim. Nekem a férjem volt az első és hosszú-hosszú ideig -még a halála után is- hű voltam hozzá és bár nem lettem apáca, de nem adom magam oda az első szembejövőnek.
- A verseny vége legyen...- ránéztem az órámra, ami fél hetet mutatott.- Nyolc óra...?- néztem kérdőn a vámpírra.
- Ok.- biccentettem mikor Lion kiadta a "rajt" parancsot. Elindultam a kiszemelt srác felé. Magabiztos léptekkel, lágyan ringó csípővel közelítettem meg a "prédámat".
- Szia.- álltam meg mellette és csábos mosolyt villantottam rá.
- Ö, izé, szia.- volt a zavart, meglepett válasz. Bár nem kenyerem ez a viselkedés, de tanultam egyet s mást a századok alatt, szóval elkezdtem az ujjam köré csavarni a srácot. Kicsit flörtölgettem vele, majd rátértem a lényegre:
- Jace, tudod itt lakom a közelben, nincs kedved hazakísérni?- kérdeztem ártatlan szemekkel. A fiú széles vigyorral igent mondott, majd el is indultunk. Odakint megálltam egy sötét kapualjban.- Mond csak, az ilyen kemény bokszolók mint te, szeretik a kemény csajokat?- mosolyogtam sejtelmesen. Édesanyám most biztos forog a sírjában, de én mégis jól szórakoztam, hisz csak szerepet játszottam. És végül a srác könnyedén bele ment, hogy megharapjam. Óvatos voltam és keveset vettem csak el, majd mikor végeztem a fülébe súgtam és az útjára engedtem. Odabent Lion diadalmát jelezve lengette felém a kezét, mire én csak a szemem forgattam.
Tiszta gyerekes.- gondoltam, de azért gyorsan leszólítottam a következő srácot. A séma ugyan az volt. Adni az ártatlan, de könnyen kaphatót aminek a pasik nem tudnak ellen állni. Sajnálattal láttam, hogy a helyiségben lévő halandó lányokra is igaz volt ez, mert a vámpír könnyedén csábította el a következőt, de szerencsére nekem volt "B" tervem. És pont időben! Én elindultam Billel kifelé és Lion is a lánykával. Ekkor lépett oda eléjük Jace -az én beépített időnyerőm- és hangosan így szólt a párocskához:
- Heló haver! Figyú, nem te csináltad fel a pomponlányok vezetőjét? Jó bőr!- tartotta pacsira a tenyerét Lionnak. A vámpír "kiszemeltje" elfehéredett, mire én rávigyorogtam a versenytársamra és ezzel el is tűntem a sötét utcára nyíló ajtó mögött az én "áldozatommal".
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 6:23 pm

Láttam hogy nagyon kíváncsi lett arra hogy honnan ismerem a nevét így mielőtt még elindult volna válaszoltam neki.-Hát hogy honnan? Amikor kerestem a húgomat , akkor halhattam valahonnan. Tudod a húgom elszökött és azóta nem láttam , csak abban reménykedem hogy talán őt is átváltoztatta valaki ,de ha nem akkor nem látom már soha többé.-mondtam halkan és utána hallgattam a feltételeket -Rendben elfogadom a feltételeket és én sem gondoltam arra hogy netalántán a nyertes azt kérné hogy lefeküdjenek a másikkal. Tudod nagyjából én is tartom hogy nem mindjárt az ággyal kell kezdeni-mosolyogtam rá Hát igen akkor kezdjük azt a kis versenyt. Nyerjen a jobbik.-nevettem és elindultam majd az egyik lánnyal kezdtem beszélni akit kihívtam az utcára és megharaptam egy eldugott helyen , majd megigéztem hogy felejtse el mi történt. Ahogy bementem mutattam Lucianak hogy már megvan egy.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 4:23 pm

- Ugyan nincs mit! Egy kis víz még senkinek sem ártott... bár, a félkiló sminknek biztos nem tesz jót.- vigyorodtam el, ahogy a lányok mosómedvére emlékeztető képéra gondoltam miközben pánikszerűen távoztak a bárból.
- Hallottad?- lepődtem meg. Nem hinném, hogy olyan híres lennék a vámpírvilág berkein belül, sem az emberek világában. Többnyire csendes szemlélőként visszahúzódva éltem eddig. Szóval, nem tudom hol találkozhatott a nevemmel, hacsak... Talán az egyik testvérem leszármazottjával futhatott valahol össze..? Eléggé feszült és izgatott lettem a gondolatra.
- De...- még hogy nem fontos?! A legszívesebben megráztam volna, de nyugodtságot erőltettem magamra.- ...nem emlékszel hol hallottad?
Szerettem volna megtalálni a családom leszármazottait, akármennyire távoli rokonról is legyen szó, mert hiányzott az a kötelék, mikor még volt valakim a világon. De lényegében most is ezért vagyok itt, mert Anna jó barátom és talán ő az egyetlen akire számíthattam.
- Csak egy kicsit szórakozni.- zökkent vissza a figyelmem Lion-ra. Láttam a szemében azt a bizonyos vérengző tekintetet, ahogy a ragadozó szeme megcsillan mikor észreveszi a prédát. Oh-ó! Mit tettem!?- gondoltam.
- Nem muszáj.- próbáltam visszakozni, mert már csak az hiányzik, hogy begőzöljön és vérfürdőt rendezzen.
- Két feltételem van!- állítottam gyorsan választás elé. Mert bár épp most határoztam el, hogy kicsit kikapcsolok, de azért nem tudom teljesen levetkőzni a józan ész határait.
- Az első: nincs gyilkolás!- mondtam határozott, de halk hangon. Már elég régóta sikerül elkerülnöm az ölést, így most nem örülnék, ha bárki élete az én elkárhozott lelkemen száradna.- Miután ittál, igézhetsz, hogy ne emlékezzen, csak előtte ne tedd. A második, hogy csak olyan feltételt, feladatot, bűntetést -hogy tetszik- fogadok el, ami nem végződik halállal és nem erkölcstelen!- szögeztem le. A mai lányok könnyen odaadják magukat a férfiaknak, de én már koránt sem vagyok mai lány. Nem vagyok prűd, de ezen a téren erkölcsös nevelést kaptam és jobbára ahhoz is tartom maga.
Láttam, hogy Lion már a célpontra fókuszál, így én is elkezdtem felmérni a terepet. Meg is akadt a szemem egy helyes srácon.
- Akkor indul a banzáj! Vagy már nem ez a kifejezés a menő?- álltam fel édes, csábos mosollyal az ajkaimon.- Győzzön a jobb!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 3:03 pm

Köszönöm hogy rám öntötted.Nevettem és ahogy megkaptam a kávét ittam belőle néhányat és hallgattam amit mond. Majd a nevét is megtudtam. - Lucia Pertova? Hmm mintha már valahol hallottam volna ezt a nevet, de nem tudom hogy hol. Na de nem fontos.-mosolyogtam és tovább ittam a kávét majd ismét a fiatalokra néztem.Szóval egy fogadást akarnál? Minden trükköt félretéve? Vagyis akkor nem lehet igézni. Értem. Hát nem is tudom, hogy elfogadjam e ezt az ajánlatot.-gondolkoztam el azon hogy jó ötlet e lenne ezeket a fiatalokat csak úgy eltüntetni az élők sorából. De hát egy kis szórakozás nem árt. Sóhajtottam egyet és elmosolyodtam. Rendben benne vagyok. Mi legyen a tét? Hmm? Talán aki veszít az teljesíti azt amit a másik kér! Mit szólsz hozzá?-közben azt figyeltem hogy ki lehetne elsőnek a jó áldozat.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 12:28 pm

Úgy reméltem, hogy békében lehetek és nem kerülök konfrontáló helyzetbe, de persze az élet mindig tartogat valami meglepetést. Vagy épp csak én belőlem bújik elő a kisördög és nem bírom megállni szurka-piszkálódás nélkül. Végül is a három grácia, akit leborítattam egy kancsó vízzel nem ártott nekem, de én mégis ezt tettem. Miért? 500 év hosszú idő az árnyak közt bujkálva, elvegyülve, vagy épp magányban, így néha-néha engedélyezek magamnak egy kis szórakozást. Persze ilyenkor megeshet, hogy felhívom magamra a figyelmet, de mit ér az élet egy-egy lopott vidám, sőt, veszélyes pillanat nélkül.
És most pechemre látta valaki, méghozzá egy vámpír az akciómat. Reméltem, hogy ejti a témát és a maga dolgával fog foglalkozni, de miért is lett volna így..?! Helyette mellém sétált és egy könnyed mozdulattal elfoglalta a jobbomon lévő bárszéket.
- Ennek semmi köze nem volt hozzád. Én csak...- vontam vállat, miközben a poharamban úszkáló jégkockákat tanulmányoztam.- ...szórakoztam egy picit.- vallottam be, majd az igézésre rávillantottam a tekintetem. Nem igazán izgat, hogy ki mit gondol rólam, de annak a feltételezésnek a kósza gondolata is idegesít, ha olyannak néznek, aki egyedül tehetetlen. Mégis, hogy maradhattam volna életben a boszorkányüldözések alatt (akkor boszi, vámpír, démon egyre ment) ha nem csak magamra számíthattam volna. És ez jóval többől állt, mit pincéreket megidézni egy kis csínyhez.
Azt hiszem össze kever engem azokkal a számító kiscsajokkal, akik a mai tinisorozatok méhkirálynőinek szerepében villognak.- gondoltam bosszúsan, majd mivel a kancsó már újra előttem volt néhány maradék vízcseppel az alján felkaptam és a srác kócos tincseire folyattam azt.
- Erre gondoltál?- húztam fel kérdőn a szemöldököm. Kockáztattam. Nem tudhatom hogy reagál, de reméltem nem olyan esztelen, hogy nekem esik egy zsúfolt bárban. Hosszú feszült csend támadt, majd végül az idegen vámpír bemutatkozása törte meg a némaságot.
- Lion.- biccentettem felé.- Lucia Petrova.- mutatkoztam én is be és arra gondoltam, hogy talán mégsem lesz semmi gáz. De a következő megjegyzése megint csak bosszús kérdő tekintetet csalt az arcomra.
- Egy ilyen lánynak?- nyomtam meg a "ilyen" szót, mert nem volt világos a számomra, hogy mire is céloz, hisz tudja hogy mi vagyok, akkor meg? Arra is gondoltam, hogy talán ő is egy olyan kor szülötte, mikor a nők még gardedámmal jártak, így ezen a "beszólásán" nem húztam fel magam, szimplán csak érdekelt a szavainak valódi jelentése.
- Sajnos a páncélos lovagok már kihaltak.- sóhajtottam lemondóan és bár csak a srácnak játszottam túl a csalódottat, de a szívem mélyén tényleg hiányzott az a kor amikor a férfiak még férfiak voltak. Emlékeimben megjelent a férjem borostás arca, a kérges tenyerének érintése... hiányzott nagyon! Azóta sem találtam olyat, aki a nyomdokaiba léphetne és begyógyítaná a sebet a szívemen.
- Nem köszönöm.- utasítottam vissza illedelmesen a kávét.- Még ezzel sem birkóztam meg.- lötyögtettem meg a nap-sárga teát, amiben már alig látszottak a jégkockák. Belekortyoltam az italomba. Ízetlen volt, nem éreztem a hűsítő hatását ahogy lecsorgott a torkomban. Már nem jelentett semmit, csak egy emléket, ahogy egy nyári délután az öreg bükkfa árnyékában kortyolgattuk a családommal a citromos hűsítő nedűt egy dolgos nap után. Aztán a fiú szavai visszarántottak a jelenbe és a múlt csodás emlékképe ismét elhalványultak.
- Tessék?- pislogtam rá, mert egy pillanatra teljesen elkalandoztam.- Nem konkrétan ezek a fiatalok idegesítenek. Inkább a mai kor felfogása... bár volt időm megszokni. De azért mégsem egyszerű tolerálnom.- forgatom a szemem. Nem egyszerű az biztos.
- Vadászni hívsz?- néztem a srácra meglepetten. Ez elég furcsa, mert az étkezés számomra intim dolog. Remélem ez nem valami béna felkérés akart lenni "keringőre", mert akkor rossz ajtón kopogtat! De aztán bevillant, hogy ugyan, miért is ne szórakozhatnánk kicsit, végül is elég rég táplálkoztam már.
- Tudod mit... legyen. Játszunk.- mosolyodtam el.- Mi lenne, ha versenyeznénk kicsit. Arra gondoltam, hogy odamegyünk egy társasághoz és csalás (értsd igézés) nélkül vennénk rá valakit, hogy ők ajánlják fel maguk...- ez elég merész volt tőlem, mert hát lássuk be nem vagyok ilyen.
- De mi legyen a tét?- na jó, ez már tényleg nem én vagyok. Sosem szoktam fogadni, még mikor Las Vegas-ban dolgoztam, akkor sem, de ma tényleg belém bújt az a bizonyos kisördög. Nem tudom, talán Mystic Fall's teszi.- gondoltam és várakozón néztem Lion-ra.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 10:13 am

Abbahagytam a tapsolást és odasétáltam hozzá. -Nem akartam én bajt, csak megtapsoltalak hogy milyen szép előadást hoztál nekem itt össze. Bár nem hiszem hogy igézés nélkül ment volna. - nevettem majd leültem mellé - Had mutatkozzam be Meliorn Dunleavy , de mivel hosszú a nevem ezért csak Lion. - mosolyodtam rá -Hogy hogy egyedül vagy erre felé? Nem célszerű egy ilyen lánynak mint te egyedül kószálnia. - nevettem és rendeltem magamnak egy kávét- Kérsz te is kávét? Meghívlak.-és amíg kijött a kávé én a Grillben lévő emberek közt néztem szét , hogy milyen alkoholista fiatalok vannak manapság. Egyik sarokban voltak hárman a másikban négyen és a harmadikba öten. Csak ittak és hangoskodtak amit igazán már idegesített.-Téged nem idegesítenek ezek a fiatalok akik itt vannak? Mert engem már nagyon. Azon gondolkozom hogy lehet ki kellene vinni egyet kettőt. - mosolyogtam rá
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptySzer. Dec. 21, 2011 10:23 pm

Igazán nem vagyok türelmetlen. Sőt, nyugalomra neveltek. De van különbség aközött, hogy valaki a tényleges indokkal tartja fel a dolgozókat és aközött, hogy felesleges marhaságokkal. És az utóbbi miatt kezdett felhúzni magam.
Annak ellenére, hogy akár könnyedén, egy szempillantás alatt kitekerhettem volna a három irritáló fruska nyakát, csupán egy hideg zuhannyal ajándékoztam meg őket a pincér jóvoltából. Mindenesetre azért lett egy kis bűntudatom, mert nem akartam kirúgatni, de úgy néztem ez a kis baleset senkit nem rázott meg igazán. És végre rá ért velem is foglalkozni a csapos.
- Egy jeges teát.- adtam le a rendelést. Alkohol? Ugyan már. Az én időmben még legalább igazi jó minőségű, szőlőt látott borok voltak, de manapság. Meg minek innám, hisz semmi hatása nincs rám. Szóval, épp nekikezdek a jeges teámmal való játszadozásnak -mert meginni már nem annyira akarom, csak azért kell, hogy normálisnak tűnjek- mikor valaki tapsolni kezd. Körbenézek és azonnal kiszúrom. Avatatlan szemeknek csak egy srác, de én tudom mi ő valójában. Nem akarok balhét, így visszafordulok a poharam fölé, de ekkor elég hangosan és egyértelműen hozzám kezdet beszélni.
Nem moccantam, nem néztem oda, de halkan így szóltam, mert tudtam ha közénk tartozik úgyis meghallja.
- Csak csendet. Neked is azt kéne.- csupán csak ennyit mondtam, de ebben benne volt, hogy nem akarok bajt és főleg azt nem, hogy leleplezzenek....
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptySzer. Dec. 21, 2011 10:04 pm

Beértem a városba igaz nem ismerek senkit , de hát új város, új élet , legalábbis szerintem. Először körbejártam a házakat , boltokat , kirakatokat néztem és szemléltem a város lakóit. Azt hallottam hogy jók itt az ennivalók és hogy van némi természet feletti lény. De hát kit izgat? - kérdeztem magamban - Megláttam egy Grill nevezetű helyet. Hmm jó lehet de előtte bekapok valamit. - néztem húztam gonosz mosolyra a szám , ekkor láttam meg egy lányt. - Na tökéletes. - mondtam halkan és utána eredtem majd a sikátorban végeztem vele. - Na hát lehettél volna finomabb is . - sóhajtottam majd bementem a Grillbe ahol leültem és kértem egy üveg Whiskeyt és egy poharat. Töltöttem és iszogattam ekkor jött be egy lány akire még a pincér , pultos egy perc figyelmet nem fordított csak a sarokban ülő lányokra. Már arra gondoltam fél óra után hogy ki kellene vezetni őket innen. De ekkor a lány odahívta magához a pincért és észrevettem hogy a kancsót a kezébe nyomja és a pincér leönti a lányokat akik sikoltva mennek ki. Ekkor tapsolni kezdtem. - Nocsak ,nocsak. Csak nem csináltál valamit? - kérdeztem nevetve
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptySzer. Dec. 21, 2011 9:49 pm

Lion

Picit izgultam. Rég hallottam Anna-ról és ideges voltam, hogy mit szól hozzám. Már egy órája autókáztam körbe-körbe a város poros utcáin, de sehol sem találtam a lány anyjának üzletét. Aztán megláttam.
Mystic Grill- mondtam ki magamban a régi ismerős hely nevét. Ahogy leparkoltam a járdaszegély mellett lassan előre dőltem a kormányra felett és onnan vizsgáltam végig az épületet, amit én már újkorában is megszemlélhettem. Végül erőt vettem magamon, hogy bemenjek. Sosem szerettem az új helyeket és nem ment könnyen az ismerkedés, de hosszú létem alatt muszáj volt ehhez is hozzászokni, így hát nekikészültem. A visszapillantó tükörbe ellenőriztem a sminkem. Szerencsére túl sok "vakoló anyagra" nem volt szükségem, de a mai világban smink nélkül olyan az ember, esetemben vámpír, mintha azt írták volna a homlokára: Hé ide nézz én különc vagyok! és a feltűnésre egyáltalán semmi szükségem.
- El sem hiszem, hogy ez még mindig áll.- motyogtam, miközben kikászálódtam a kocsiból. Végigsimítottam a ruhám, hogy a hosszú út ráncait eltüntessem. Aztán beléptem. Odabent már jóval modernebb volt a bár. Kicsit csalódtam is, mert sokkal jobban szerettem azt, amit már ismertem. De hát mit vártam, új évszázad, új emberek, csak én vagyok a régi és sehol egy ismerős arc.
- Elnézést.- léptem a bárpulthoz, de a csapos rám se hederített. Remek, a mai világban már nem tanulnak tiszteletet a fiatalok.- gondoltam bosszúsan, de nem szóltam csak fogtam magam és elhelyezkedtem az egyik nyúlánk bárszéken. Vártam és közben a sürgő-forgó csapost néztem, aki valami rikító színű, szirupos koktélt kevert egy a terem végében lévő asztalnál vihogó lánytriónak. Rájuk néztem és csak a szemem forgattam. Mint a lovak, úgy nyerítettek és úgy kelletik magukat mint a bagzó macskák és folyamatosan lefoglalták a személyzetet. Talán ha külsőre nem is tűnök ki a mai fiatalok közül, hát belsőre tutira nem hasonlítok rájuk!
Már vagy harminc perce vártam. Kezdtem bemérgesedni. Végül mikor épp felém járt az egyik pincér leszólítottam. A fiú megállt és a szemembe nézett. Halvány mosolyra húzódott az ajkam, a pupillám kitágult és halkan így szóltam hozzá:
- Azt hiszem a lányoknak melegük van. Menj, hűtsd le őket.- toltam a srác felé a vizeskancsót. Elvette és elment, a következő pillanatban nagy sikongatás tört ki. Elmosolyodtam. Nem vagyok én ilyen. Tudom, nem volt szép dolog tőlem, de ahogy a lányok kiviharoztak olyan nyugodt csend lett a bárban, hogy megérte...


A hozzászólást Lucia Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 21, 2011 10:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 08, 2011 10:39 am

- Igen, én is féltem Elenát. Szép dolog tőle, és igazán irigylésre méltó a kitartása, de mi van, ha Stefan teljesen kifordult magából? - gondolkodtam el - Mi van, ha az jobb lenne, ha elfelejtené?
Tényleg aggódtam a nővérem miatt. Stefan hőstette megmentette Damon életét, Elenáét viszont veszélybe sodorta. Sodródik a szerelem folyójában és egyenesen a csalódás felé sodorja a víz. De nem merem mondani neki, hogy lépjen túl, felejtse el, hisz teljesen megértem őt. Senki nem meri mondani neki, hogy lépjen túl, mindenki tudja hogyan reagálna rá, ami teljesen jogos is lenne, de azért mégis. Mindenki félti Elenát, aggódnak érte, mi lesz ennek a Klaus ügynek a következménye. Senki sem sejti, mi vár még ránk, ez teszi igazán ijesztővé a jövőt.
- Nem vagy hasznavehetetlen Bonnie! Tehetetlen vagy, de nem hasznavehetetlen. - nyugtattam kezét szorongatva - Elena nem akar belekeverni ebbe téged, nagyon szeret téged, és tudod milyen ő, makacs és túlságosan is jószívű.
Ha eddig barátnőimre gondolok, és összehasonlítom az irántuk érzett szerelmemet, közel sem olyan, mint most. Szerettem Vickie-t, még a mai napig szeretem - persze már nem úgy - és halála nagyon megrázott engem, de ő sosem értett meg ennyire. Amiben nem vagyok teljesen biztos az az, hogy így éreznék e akkor is, ha Damon nem veszi el az utolsó emlékeim róla. Természetesen igen. Előbb utóbb túljutottam volna rajta. És Anna... ő jobban megértett, egy hullámhosszon voltunk, de mégsem volt ilyen. Bonnie-val teljesen más. Igazán, száz százalékosan belehabarodtam, szeretem és nem akarom elveszíteni. Ha kell az életem árán is megóvom, nem veszíthetek el még valakit az életemből! Már csak ő, és Elena maradt nekem, ilyenkor szívesen lennék valamiféle szuperhős, mint például Superman. Persze engem nem hoz lázba az össze-vissza röpködés, de bár erős lennék, hogy megvédjem azokat, akiket szeretek. Természetesen ott van a vámpírvér, ami teljesítené a kívánságom, de én nem akarok egy vérengző szörnyeteg lenni! Bár egyszer a fejembe vettem, hogy átváltozok, de most már teljesen máshogy látom a dolgokat.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptyVas. Dec. 04, 2011 9:58 am


A randi a tökéletesség irányába haladt, pedig még semmi extra dolog nem történt. Egyszerűen csak beszélgettünk és néztük egymást. Hihetetlen, hogy milyen hatásokat vagyunk képesek egymásból kiváltani. Az Elenával és Stefan-nal kapcsolatos megállítás tényleg helytálló volt és büszkeség töltött el, amikor mondta, hogy Ő is ugyanezt megtenné értem. Hát ez nálam sincsen másképpen, konkrétan még a varázserőmről is lemondanék Érte. Örültem, hogy képes világosan és ilyen felnőttesen gondolkozni. Ez az ilyen Jeremy korabeli fiúknak általában nem nagyon szokott sikerülni, éppen ezért rendkívüli módon felnézek Rá.
- Örülök, hogy így gondolod! Én is tökéletesen ezen az állásponton vagyok. Viszont egy valami aggaszt. Elena - esetleg, ha úgy hozná a dolog - képtelen lenne túllépni Stefan-on. Szerintem közöttük már egy olyan kapcsolat alakult, amely tényleg egyedülálló. Szóval, ha esetleg Stefan azt mondaná, hogy nem akar visszajönni és nem akar már semmit sem Elenától, akkor abba Elena szó szerint bele őrülne, és képtelen lenne túllépni a kapcsolatán, Stefan-nal. De én is őszintén remélem, hogy ez nem fog bekövetkezni. Bár, ha Klaus-on múlik, akkor sajnos nem hiszem, hogy Stefan-t viszontláthatjuk a közeljövőben. - mondtam, és elszomorodtam.
-Annyira idegesítő, hogy semmit sem tudok tenni! Soha nem éreztem magam még ennyire hasznavehetetlennek. - mondtam és arcomat a két kezem közé fogtam.
- És a legszomorúbb az egészben. hogy nem is igénylik a segítségemet. Konkrétan ki vagyok zárva mindenféle tanácskozásról. "Damon és Elena majd megoldják" Mindig ez a válasz. - mondtam és belekortyoltam az italomba.
Ahogy néztem Jeremy-t, láttam hogy tökéletesen együtt érez velem, és ez igazán jól esett. Úgy éreztem, hogy soha nem leszek képes eléggé értékelni, azt ami Jeremy-ben megvan. Hűség, odaadás, együttérzés, empátia és szeretet. És ez csak töredéke mindazoknak a tulajdonságoknak, amikért nagyra becsülöm Őt. Komolyan, ez a megtalálom a másik felemet című történet, lehet, hogy mégsem annyira hülyeség, mint ahogyan azt először gondoltam.


Mystic Grill - Page 5 Bonnie-jeremy-jeremy-and-bonnie-23705421-500-562
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 11:05 pm

Ahogy ajka arcomat érintette, belevörösödtem, de nyugalom árasztott el mikor megláttam, hogy az ő arcára is kiült a pír.
- Nem sablonos. Szerintem édes tőled. - mosolyodtam el
Azt hiszem tagadhatatlanul beleszerettem ebbe a csodás lányba. Viszont próbáltam koncentrálni arra, hogy Elenának vajon mi dolga lehet a Salvatore Panzióban... De a nővéremet nem kell félteni. Bizonyára Stefan után kutat még mindig, vagy valami dolga van Damonnel.
- Ami pedig Elenát illeti... Azt hiszem nem kell féltenünk, tud vigyázni magára. De Stefanról semmi hír?
Amióta Stefan elment, a nővérem nem tud belenyugodni, és valójában teljesen megértem. Ha Bonnie elmenne, ráadásul akaratán kívül, biztosan én sem adnám fel, és kutatnám, addig, amíg meg nem lelem. Teljesen megértem Elena álláspontját, a helyében én sem adnám fel, ha a szerelmemről lenne szó. És Stefan nem saját akaratából hagyta el őt, különben nem adnék igazat Elenának. Klaus miatt lépett le, mert ő megmentette Damon életét a vérével. Igazán értékelhető tett volt tőle.
- Nagyon sajnálom Elenát, hogy így járt. De tisztelem, mert még nem borult ki, és küzd Stefanért.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 7:23 pm

A szerelem egy olyan érzés, amelyet már régen meg akartam tapasztalni, azonban eddig sajnálatosan nem találtam olyan személyt, akivel ezt meg tudtam volna próbálni. EDDIG. Most azonban itt volt nekem Jeremy, akivel a kapcsolatom csak úgy szárnyalt az elmúlt egy hónapban, és ennek kifejezetten örültem. Miután ezt végiggondoltam döbbentem csak rá, hogy egy puszit kaptam az arcomra. Forró ajka csak épphogy érintette az arcomat, de iszonyú jó érzés volt. Képtelen voltam elképzelni jelen szituációban ennél jobbat. Na jó talán van ennél jobb dolog is, de azért az itt eléggé kivitelezhetetlennek tűnt. Na jó most már tényleg elég az ilyen gondolatokból! - figyelmeztettem magam. Majd feltette a számomra is rendkívül érdekes kérdést. Hol van Elena?
- Hogy Elena? Őszintén szólva fogalmam sincsen, hogy jelenleg hol van. Annyit tudok, hogy reggel elindult a Salvatore panzióba. Ennyit mondott nekem a telefonba. De hogy miért ment, és hogy mit akar ott csinálni, azt sajnos nem tudom. Mondott valamit egy térképről, aminek segítségével meg lehetne találni Stefan-t. Egy újabb térkép. Nem mintha az eddigieknek olyan nagy haszna lett volna. Szerintem Damon-nel éppen elemzik azt a bizonyos térképét, bár tényleg nem akarok feltételezésekbe bocsátkozni. - mondtam, majd újra elmosolyodtam.
- Ami a tegnap estémet illeti, nagyon magányos voltam és nagyon hiányzott mellőlem valaki. Várjál nem is tudom talán Jeremy Gilbert-nek hívják. - mondtam, majd elkezdtem kuncogni, és erősen megszorítottam Jer kezét.
- A lényeg, hogy nagyon hiányoztál, konkrétan minden nélküled eltöltött percem szenvedés. Na jó, ez egy kicsit túl sablonos volt. - mondtam, és most én nyomtam egy puszit az arcára. A kívánt hatás nem maradt el. Mindketten fülig elpirultunk, komolyan mintha még csak 14 évesek lennénk. Mindegy, a lényeg hogy boldogok voltunk, és azt a harmóniát semmi nem törhette meg.



Mystic Grill - Page 5 Tumblr_lb15voaIDg1qad270o1_500


A hozzászólást Bonnie Bennett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 03, 2011 11:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 6:58 pm

Hát igen, ez Bonnie. Minden dolog miatt bocsánatot kér, még ha az illető nem is haragszik rá, és nem tett semmi rosszat. Ő egy jószívű és odaadó személyiség, talán meg se érdemlem őt.
- Valójában én érkeztem előbb. - felelem még mindig vigyorogva és áthajolva az asztal fölött, egy puszit nyomtam arcára
Rettentő jó érzés járta át bensőmet, ahogy egymás szemébe néztünk.
- Szóval - kezdeményeztem a beszélgetést - Mi történt veled tegnap óta? Remélem minden oké.
Egy pillanatra elgondolkodtam, és eszembe jutott, hogy tegnap óta nem is találkoztam a nővéremmel. Talán Bonnie tudhat róla valamit.
- Nem találkoztál ma még Elenával? Tegnap óta nem beszéltem vele...
Jó dolog volt, hogy végre tudtam valakivel beszélni. Elena mostanság túl elfoglalt, és a helybéli srácokkal, Tylerrel vagy Mattel sem találkoztam az elmúlt napokban. Rendszerint otthon voltam, vagy Bonnie-val töltöttem az időmet. Természetesen nagyon örültem ennek, de úgy érzem talán kicsit még túlzásba is viszem néha. Teljesen elhanyagolok azóta mindent, és mindenkit, mióta Bonnie-val együtt vagyunk, de olyan nehéz távol lenni tőle. Végre megtaláltam a másik felemet, és legszívesebben minden időmet vele tölteném, de valahogy be kell majd osztanom az időmet, hogy mindenki jusson belőlem. Halkan felkuncogtam ezen a gondolatom, majd aprót ráztam fejemen, hogy Bonnie ne higgye azt, hogy teljesen meghibbantam. Újra gyönyörű szemeibe néztem, és megint úgy éreztem, semmi más nem létezik, csak Mi.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 6:43 pm

Amikor Jeremy felhívott, hogy találkozni szeretne velem, hirtelen nem is tudtam, hogy mit gondoljak és, hogy hová kapkodjak. Természetesen igent mondtam a találkára, amire igyekeztem a legjobb formámat hozni. A lehető leggyorsabban rendbe szedtem magam ( tusolás, hajmosás, sminkelés, öltözés ). Ám így is eltartott annyi ideig, hogy elkezdtem attól félni, hogy igenis el fogok késni.......megint. Bárhová megyek, szinte mindig kések valamennyit. Ez néha már szabályosan idegesítő, de mindig azzal szoktam magam nyugtatgatni, hogy egy kis stílusos késés sohasem árt. Így miután ránéztem az órára, akkor döbbentem csak rá, hogy ez bizony már át fogja lépni a stílusos késés hátárát. Ennek nem örültem kifejezetten, mivel nem akartam megbántani Jeremyt. Hát igen: Jeremy. Az egyik legnagyszerűbb ember, akivel valaha találkoztam. Az egyik leghelyesebb és legértékesebb férfi, akivel valaha is összehozott a sors. Éppen ezért hálát adtam már mindennek és mindenkinek, hogy találkozhattunk. Soha, semmilyen módon nem lettem volna képes megbántani Őt. Gyorsan lépkedtem a Grill felé, minden egyes lépést meggondolva haladtam előre. Majd még mielőtt beléptem volna megnéztem magam a tükörben és nyugtázhattam, hogy bizony volt értelme eddig készülődni, ugyanis varázslatosan festettem. Bár ezt majd igazából Jer-nek kell eldöntenie. Egy határozott mozdulattal kinyitottam az ajtót és beléptem rajta. Körülnéztem, de valahogy előszörre nem tudtam kiszúrni Őt, hirtelen átvette felettem az uralmat a kétség és az aggódás. Mi van, ha megunta a várakozást és elment? Mi van, ha elrabolta valaki? Mi van, ha......... - gondolkodtam megállás nélkül, majd ekkor a szemem elé került egy angyali arc, a legszebb arc, ami csak a szemem elé kerülhetett. Jeremy. Az egyik sarokban pillantottam meg és éppen az itallapot tanulmányozta. Fürge léptekkel haladtam az asztal felé, majd boldogon köszöntem neki.
- Szia, Jeremy! Hú, azt hittem, hogy már elmentél! Nagyon nagyon, de nagyon sajnálom a késést. Ígérem többé nem fog előfordulni! - mondtam, és bocsánatkérően néztem rá, majd elmosolyodtam az arckifejezését látva. Ugyanis azon nem volt se harag, se gyűlölet. Szimplán ő is csak elmosolyodott és ez nekem mindennél többet jelentett.
- Te is nagyon hiányoztál nekem! - mondtam, majd megfogtam a kezét, és szenvedélyesen néztem egyenesen a szemébe. Olyan fokú boldogság járta át a testemet, mint még talán soha. Úgy éreztem, hogy végre hazaértem.





A hozzászólást Bonnie Bennett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 04, 2011 9:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:42 pm

Már vártam a randit Bonnie-val. Már jóval előbb megérkeztem, és leültem egy asztalhoz. De úgy tűnt ő sem bírt sokáig várni, besétált a bejáraton, én pedig örültem, hogy egy ilyen lányt nevezhetek a barátnőmnek. Odasétáltam hozzá, és az asztalhoz vezettem. Kihúztam neki a széket és helyet foglaltunk. Mélyen szemeibe néztem, és elgondolkodtam, milyen szerencsés vagyok, hogy Ő van nekem. Nélküle valószínűleg még valamelyik halott-ex barátnőm, vagy néhai nagynéném emléke fájdítaná szívemet... De Bonnie mellettem van, és így nem kell teljes mértékben Elenára támaszkodnom, aki szintén rengeteg dologgal küszködik.
- Örülök, hogy eljöttél. - vigyorgok rá felhőtlenül - Tudom, hogy tegnap láttalak utoljára, de már hiányoztál, Bonnie! - nevetek
Sok minden járt a fejemben, mielőtt ő besétált a Mystic Grill ajtaján, de már feledésbe merült minden egyes gondolatom. Amikor Vele vagyok, minden gondolat, minden személy, MINDEN megszűnik. Csak Ő és Én vagyunk, az sem fontos ilyenkor, hogy hol, csak hogy együtt. Azt hiszem, mióta vele járok eléggé elpuhultam, és romantikus énem is kibontakozott, ami őszintén szólva eléggé nyálas tud lenni. Ez a gondolat mindig megnevettet. De nem számít, kinek mi a véleménye rólam, amíg boldog vagyok, és vannak emberek, akiket szeret, és szeretnek.


A hozzászólást Jeremy Gilbert összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 03, 2011 6:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill Mystic Grill - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down

Mystic Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

-
» Grill mögötti sikátor
» Mystic Bank
» Welcome to Mystic Forks!
» Mystic Mozi
» 2012, Mystic Falls

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-