world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Grill mögötti sikátor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyCsüt. Okt. 30, 2014 2:58 am


Jo & Raina
.

Nem sok hiányzott ahhoz, hogy itt és most besokalljak. Ideges voltam, az agyam egyszerre kattogott többféle dolgon, reális magyarázatot keresve arra, amit láttam. Akit láttam! Merthogy esküdni mertem volna rá, hogy láttam őt! S nem csak láttam, éreztem is! Hiszen nekem jött! Még most is éreztem a karomon az ütközés okozta tompa zsibbadást, ami azt jelenti, hogy az ütközés ezek szerint nagyobb horderejű volt, mint amekkorának akkor éreztem és azt, hogy valós volt. Már csak egy valamit nem érettem, amire választ akartam kapni; Akkor mégis hová a fenébe tűnhetett az öcsém? Már ha valóban ő volt… De hát ő volt! Csak ő kellett, hogy legyen!
De kit is próbálok áltatni? Annyi képzelgéseim voltak az elmúlt időszakokban, hogy lassan jómagam is kezdtem elhinni, hogy megbolondultam és bármelyik percben vihettek volna a pszichiátriára. Nem voltam jól, legnagyobb szerencsétlenségemre ez pedig még látszott is rajtam. Nem kellett ahhoz senkinek sem ismernie, hogy olvasni tudjon az arcomról és rájöjjön, hogy csöppet zavarodott vagyok. De ki ne lenne zavarodott egy ilyen dolog után? Melyik ép elméjű ember ne dilizne meg ettől?  Csak mert szerintem egészen biztos, hogy nem akadna ilyen ember. Sajnos, mi genetikailag úgy vagyunk kódolva, hogy a túl sok nyomás, trauma és sokk hatása miatt, hajlamosak vagyunk egy kicsit megkattanni. De ez ugyebár a mai társadalomban nem nagy probléma, mert mindent megoldanak azok a színes kis pirulák, amivel manapság az elmeháborodottakat tömik rendes étel helyett.  Én azonban úgy vélekedem, hogy ennyire még nem vagyok őrült. Sőt! Abban sem vagyok egészen biztos, hogy megőrültem. De hát nem épp ezek az elmebaj első jelei? Mi magunk is el hisszük, hogy nem vagyunk őrültek, amikor pedig mégis? Zavaros egy kicsit, de már én is meg vagyok zavarodva…
Idegességemben a hajamba túrtam és szabad kezemmel dobolni kezdtem a combomon. Nem tudom mit mondhattam volna. Ha megadom neki a kért leírást, a végén még kiderül, hogy soha ilyen alak erre be nem fordult és akkor egész biztos, hogy falnak megyek. Képtelen lettem volna tőle ezt hallani. Azt akartam hallani, hogy látta, hogy erre ment és hinni akartam, hogy megtalálom őt. Azonban az a furcsa, bizsergő érzés a tarkómnál arra figyelmeztetett, hogy nem lesz ilyen szerencsém.
- Felejtsük el. – válaszoltam neki, miközben megráztam a fejem és most először felmertem nézni a szemeibe, melyekben reménykedtem, hogy semmi sajnálkozásra utaló jelet sem fogok látni. Hála az égnek, nem láttam benne ilyesfajta jeleket, amiért rendkívül hálás voltam neki. Végre egy olyan ember, aki még, ha szánakozik is, nem mutatja ki. Nincs is annál rosszabb, amikor bárhová fordulsz és mindenhonnan szánakozó, sajnálkozó és aggódó tekintetek pillantanak vissza rád.  
- Én is örülök. – próbáltam magamra varázsolni valami mosolyféleséget, ami azt sugározza, hogy minden – legalábbis majdnem minden rendben van velem, még így is, hogy közel sincs.
Ez semmiség. Majd jobban leszek. – ismételtem meg magamat. Amúgy sem voltam túl bőbeszédű, most még inkább igyekeztem rövid válaszokat adni. Nem volt szükségem arra, hogy most azt firtassuk, hogy mennyire szét voltam csúszva. Mert lássuk be, szét voltam, mégpedig elég rendesen. Ráadásul a helyzeten az sem segített túl sokat, hogy nem is olyan rég, még a Grillben ücsörögtem. Lehet, hogy az ital ártott meg nekem? Mégsem őrültem meg, szimplán csak ittas vagyok? Szerettem volna ebbe a feltevésbe kapaszkodni, de nem tehettem, hiszen ez nem lenne magyarázat az elmúlt időszak minden képzelgésére, ennyit még én sem ihattam…
Habár, a szédülés, az, hogy meg kellett támaszkodom a falban, mert a világ hirtelen forogni kezdett körülöttem, mégis csak arra utal, hogy a kelleténél egy kicsit többet ihattam. Erre pedig ez a kínzó fejfájás csak rárakott még egy lapáttal. Most már hiába is tagadtam volna, sütött rólam, hogy mennyire rosszul voltam.
- Kiszellőztetted a fejed, igaz? – kérdeztem tőle. Arra az esetre, ha nem értette volna, hogy miért kérdezem, gyorsan hozzátettem, hogy:
- Látszik rajtad, hogy te sem vagy épp formában. – próbáltam megütni a kedves, s talán gondoskodó hangnemet, bár ez utóbbit nem nagyon vittem túlzásba. Csak szerettem volna érzékeltetni vele, hogy láttam őt is nyomasztották különféle dolgok. Azonban azt már nem akartam megkérdezni, hogy micsodák, én sem szerettem soha az ilyen dolgaimról beszéli, hát őt se fogom ezzel nyaggatni. De a sors furcsa fintora, hogy mégis beszélni kényszerülök a mostani gondomról, bármennyire is nincs ínyemre a dolog. Egyszer, s mindenkorra le kell zárni ezt a témát.
- Az öcsémet kerestem. Nem hinném, hogy ismered… - kezdtem bele, amit egy sóhajtással kísértem le. Nem tudom, hogy meséltem-e már neki az öcsémről és a tűzről, azt hiszem, hogy nem, de ez nem zárja ki azt, hogy nem tudott róla. Winnie említhette neki egyik találkozásuk alkalmával. Ez a történet sosem volt titok, ha valaki tudott róla, az csak olyan lehetett, akiben én megbíztam, vagy akiben Winnie bízott.
Egy egyszerű fejrázással nemet intettem a felkínált cigire, aztán folytattam:
- Három évvel ezelőtt volt egy nagy tűzbaleset a régi házunkban, az öcsém, Evan odabent volt én pedig bementem érte. Volt egy robbanás… - akadtam meg a mesélésben. Már az is csodának számított, hogy belekezdtem, de így legalább Jo tisztán láthatta miért voltam most annyira rosszul, miért voltam ennyire ideges. – Én megsérültem, az eszméletemet is elvesztettem, de még mielőtt lehunytam volna a szemem, láttam őt. Még utoljára. – fejeztem be a történetet. Vettem egy mély levegőt és minden erőmmel azon voltam, hogy visszaszorítsam a könnyeimet. Még a fejemet is elfordítottam, bámultam a nagy büdös semmit, csak ne kelljen szembenéznem Jo-val, aki minden bizonnyal őrültnek nézett, amiért az öcsém „szellemét” kergettem. Ezért pedig nem hibáztathattam. Én is őrültnek néztem volna magamat, ha nem érzem azt legbelül, hogy igenis igazam van és az öcsém jól van és boldogan él valahol. Az öcsém érdekében pedig nagyon reméltem, hogy legalább annyira halott, mint amennyire mindenki annak hiszi, mert ha nem, akkor megtalálom és esküszöm, hogy azt fogja kívánni bár odaveszett volna a tűzben…




Words: 949 ♛  Note: Remélem nem túl borzasztó, ne haragudj a késésért  Embarassed   ♛ Music: Before I die

©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyCsüt. Okt. 16, 2014 7:49 am



What is the problem?
Raina & Jo


Ritkán állok le beszélgetni az emberekkel, de ő nem idegen. Ismerem őt nem is olyan régről. Bár ritkán látom, mert amiért én megyek, az nem mindig bájcsevej és csajos dolgok miatt van. Többnyire közös érdek, vagy egy régi tartozás. Persze védelmet is ígértem Winnie-nek, cserébe a mérgéért, ami havi egyszer esedékes, ha úgy adódik.Sokszor segít nekem, amit értékelek is, de persze mellette meg is kedveltem a lányt, és vele együtt Rainát is, aki folyton bánatos valamiért. Vagy én érzem így, ki tudja. A közös múltjukat nem ismerem, de nem is mindig kell ismernem valaki múltját ahhoz, hogy megkedveljem. Mostani viselkedése viszont kétségbeejtő, és mégis felfedezem benne önnön magamat is.
- Elég sok ember fordult be az utcába, de ha egy részletesebb leírást adsz... Bár az, akit keresel szerintem nincs itt - válaszolok, miközben végig az arcát figyelem. Mikor épp megfeledkeznék a saját bátyám okozta hiányról, jön egy lány, aki szintén keres valakit, aki látszólag igen fontos neki. Ez miatt az én veszteségem is nagyobbnak hat, mintha rokonlélekre találtam volna. De vajon az, akit keres, tényleg itt járt, vagy csak a képzelete szüleménye? Mert az én drága bátyám a város közelében sincs, de attól még az ő hiányát megszemélyesítő ember itt lehetett. - Igen Jo vagyok. Örülök, hogy látlak, bár... Nem tetszik, hogy így szét vagy esve - jegyzem meg, és ha a hangomban nem is, a tekintetemben ott ül az aggodalom. Nem sajnálom őt, mert tudom, hogy az milyen kegyetlen egy dolog, mikor látom másokon a sajnálat jeleit. Ezért nem sűrűn beszélek a dolgaimról. Valahogy nem voltam az az ember sosem. Mert az én gondjaim a világ nagy részének csak ostoba képzelgés, a másik része pedig ugyanazt éli át, amit én minden egyes nap, amíg vadász vagyok.
- Igazából nem sokat, csak sétáltam... - hazudok játszi könnyedséggel, és arcomról is ugyanaz olvasható e. Persze látom, hogy megszédül, hogy kétségbeesett, ezért nem tudom nem elfelejteni az imént látottakat. - De te kit kerestél erre? Talán még ismerhetem is látásból - jegyzem meg egy biztató mosollyal, majd egyik lábamról a másikra helyezve a súlypontomat, cigit veszek elő. Felé nyújtom, bár nem tudom, hogy vannak-e ilyen káros szokásai, de magamnak kiveszek egyet, és rá is gyújtok, amíg a válaszára várok...

† music: music † note: nyomi és rövid és késtem, ne hari zacskó Embarassed † words: passz

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyVas. Okt. 05, 2014 1:52 pm


Jo & Raina
.

Összekuszálódott gondolatok... A szemeim előtt csak is az öcsém arcképe lebegett és az elképzelés, hogy milyen lesz újra a karjaimközt tartani. Kellemes érzés járta át a bensőmet, valahogy mégis tartottam tőle, hogy csalódás vár majd rám. Mintha a fejemben megszólalt volna a riasztó, ami arra figyelmeztet, hogy talán nem kellene hinnem a látott képnek. De miért ne hinnék neki? Az öcsém volt az! Láttam őt, a két szép szememmel! De... mintha mégsem lennék ebben teljesen biztos. Őrlődtem a gondolatiam tömkelegében. Az egyik felem vakon azt kiáltozta, hogy menjek, keressem meg és cibáljam őt a haza, míg a másik vadul ellenkezett és ész érvekkel próbált rávenni, hogy hagyjam a csudába. Nem tudtam gondolkozni, döntés képtelen voltam. A testem pedig önállóan cselekedett. Szinte észre sem vettem és már a testvéremnek vélt személy nyomában is voltam, aminek a vége látszólag már most ugyan az lesz, mint az elmúlt pár száz alkalommal, amikor azt hittem őt látom.
Az ütközés kizökkentett az „üldözésből”. Szem elől tévesztettem az egyetlen személyt, akinek képe a mai napig fenekestül felforgatta az amúgy sem éppen átlagosnak nevezhető világomat. Ilyenkor éreztem csak igazán, hogy mennyire elcseszett, lélekben megtört, sőt! Porrázúzott voltam. Kész roncs, aki bármelyik pillanatban elveszthette az irányítást és átadva magát a fájdalmának egyszerűen csak feladta volna. De még küzdöttem, minden erőmmel igyekeztem mélyre temetni magamban a fájdalmat, ami valahogy újra és újra előtört valamilyen formában.
Eleresztettem a lány kissé talán bunkónak nevezhető megszólalását a fülem mellett, nem akartam most ezzel foglalkozni, egyszerűen nem volt hangulatom az időmet egy piti kis szócsatára elpazarolni. A végére kellett járnom ennek a dolognak. Az öcsémet akartam, s nem érdekelt más.
- Épp az előbb fordult be itt a sarkon. Láttad, vagy nem?! – ideges voltam, ez pedig kiült a hanghordozásomra, de még az arcomra is. Nem tudnám megmondani, hogy ez miféle idegesség volt, hiszen minden bennem volt. Düh, amiért szemelől tévesztettem, s amiért ezzel a lánnyal foglalkoztam és nem az öcsémmel.  Izgatottság,  azért mert újra láthattam őt. Na és a félelem, mert tartottam tőle, hogy megint kisiklik a kezeim közül, hogy megint csak egy képzelgés és nem több. Azt hiszem, nem tudnám elviselni, ha megint csak az elmém szórakozna velem. Mint valami kegyetlen játék. Olyan ez, mintha valaki direkt élvezné, hogy gyötörhet, hogy láthat széthullani. Őrület. Nem elősször érezném úgy, hogy az őrület határán állok. Talán keresnem kéne egy szakembert... Igen. Kellene. De nem fogok. Nem akarok semmiféle agyturkászt, terápiákat és bogyókat. Egyedül akarom leküzdeni ezt, ezt a... a valamit. Nem kell másnak sem a sajnálata, sem a segítsége. Erős vagyok, ki fogom bírni és túl leszek rajta. Egyszer már sikerült, akkor újra menni fog.
- Jo? – kérdeztem vissza. – Már emlékszem rád. -  Most, hogy jobban megnéztem magamnak az arcát, valóban kezdett ismerőssé válni. Már fel tudtam magamban idézni az első találkozásunkat, az akkori mosolygós arcát. Most nem mosolygott, a szemében sem szikrázott az életkedv úgy, mint korábban. Láttam rajta, hogy őt is emésztette valalmi belülről. Tisztán ki volt írva az arcára. Elvégre, melyik lelki roncs ne ismerne rá egy másikra, aki hasonló cipőben jár? Mert, ha túl sokban nem is, ebben biztos voltam. Kíváncsi lennék rá, vajon őt mi bántja ennyire, mi az, ami az ő arcára is bánatot tükrözött?
- Jól leszek. – mondtam neki és megpróbáltam magamra erőltetni egy mosolyt, amiről elképzelésem sincs, hogy mennyire jött össze. Nem láttam értelmét tagadni a nyílvánvalót, hogy mennyire rosszul voltam, hogy fájt a fejem és a lelkem, szóval úgy gondoltam ennyivel le is tudhatom ezt a dolgot, nincs szükség tovább ecsetelni, hogy milyen csata dúl jelenleg is bennem.  Azonban nem is akartam, hogy gyengének lásson, hogy úgy gondolja pátyolgatásra lenne szükségem. Mert nincs! Nekem csak az öcsémre volt szükségem. Meg talán egy nagy bögre teára, ami egy kis szerencsével megnyugtathatta volna az idegeimet. Esetleg Winnie-re, aki nyugtató szavakat duruzsolt volna a fülembe és biztosított volna róla, hogy nincs semmi baj, nemsokára minden sokkal jobb lesz. De nem volt itt sem a tea, sem pedig Winnie. Valamim viszont volt. Itt volt nekem az, az ismerős, feszítő érzés, ami nem hagyott nyugodni, amitől a gyomrom bukfenceket vetett. A kétségbeesés utat tört magának bennem, s elérte, hogy arra a bozonyos „mi van ha?” kérdésre gondoljak. Mi van, ha megint csak rémképeket láttam? Mi van, ha ez mind csak az ital hatása? Mi van, ha ez nem is a valóság, csak egy újabb rémálom, amiből képtelen vagyok kitröni és felébredni?
Megráztam a fejem, de a mozdulatba beleszédültem, s meg kellett támaszkodnom a falba, hogy az egyensúlyomat megtudjam tartani és ne szaladjanak ki alólam a lábaim. Pár pillanat erejéig a földet néztem és úgymaradtam, aztán kiegyenesedtem és felnéztem az előttem ácsorgó lányra. Kihúztam magam, megpróbáltam úgy tenni, mintha ez csak egy kis semmiség lenne és valójában minden teljesen rendben lenne. Nem tudom, hogy mennyire sikerülhetett, de reméltem, hogy megteszi.
- Mit keresel erre? – kérdeztem, témaelterelésképpen. Itt most már az sem érdekelt volna, ha az esti időről beszélgetünk, csak felejtse el, hogy mit látott belőlem épp az imént. Nincs szükségem arra, hogy újabban mindenki pátyolgatni akarjon. Megoldom én ezt egyedül is. Mint azt korábban mondtam, ha most nem is vagyok jól, majd jól leszek... legalábbis idővel biztosan.



Words: 847 ♛  Note: Nekem tetszett *-* Enyém lett most bénuci  zacskó  ♛ Music: Sail

©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyKedd Szept. 30, 2014 8:45 am



What is the problem?
Raina & Jo


Hol is lehetne egy kis nyugtom most? Úgy érzem, minden reménytelen, hiszen a bátyám csak úgy felszívódott, ezzel egyedül hagyva engem. Tudom, hogy nem egy vámpír tér be a bárba sem azt remélvén, hogy majd áldozatra találnak, és némelyiküket el is kaptam, de az utóbbi két napban nem tettem semmit. Figyeltem őket, és minden italba verbénát raktam amit nőknek adtam ki. Többet nem tettem, mert egyszerűen képtelen vagyok koncentrálni, és ha nem tudok, akkor könnyen a vesztembe rohanhatok. Azt pedig még egyelőre nem kéne. Még el kell számolnom a bátyámmal. Persze, ha él még, hiszen az is megeshet, hogy elment, és menet közben többen támadtak rá, mint ahánnyal elbír egyszerre. Nem vagyok bolond, én is tudom, hogy van az a vámpír, akivel már én sem bírnék el egyedül, hiába adom ki magam egy magabiztos nőnek, ha belül például a túlélési esélyeimet latolgatom. Néha megijedek egy-egy alkalommal, mint mikor Jensen sietett a megmentésemre illetve nem sietett, csak arra járt. Persze az az este igencsak jól sikerült, habár azóta nem találkoztam vele. Nem mintha innentől össze kellene nőnöm vele, csak egy pipa vagyok a hosszú listáján, ahogy ő is az enyémen. Semmi több. Igazán törődő volt, és képes volt kiverni a fejemből a bátyám hiányát, ami eddig előtte senkinek sem sikerült.
Apropó Darren. Direkt nem pakoltam el a lakásban, mert várom, hogy haza jöjjön, és lecsesszen, hogy megint elől hagytam a kajás edényeket a bögréimet, azt várom, hogy halljam a hangját, és valamilyen szinten nem vagyok képes elfogadni az egyedüllétet. Egész kicsi koromtól anyáék azt erőszakolták belénk, hogy együtt kell maradnunk, mindig együtt vadásszunk, és ha meg akarnánk állapodni,akkor vadászt válasszunk. Csak akkor válhatunk szét. De mi megfogadtuk még egész kicsiként, hogy nem hagyjuk, hogy bármi kettőnk közé álljon. Elég hülye fogadalom nem? Mármint gyermekként még nem tudhatjuk, mi vár ránk a jövőben, lehet, hogy valamelyikünk megtalálja az igazit, és ki akar szállni. Persze ezek csak gyermeki gondolatok voltak, és egészen addig, míg be nem avattak, addig hittem a boldog befejezésben. Most már tudom, hogy nincs ilyen. Csak a mesékben.
- Nem tudsz figyelni? - eszmélek fel néma elmélkedésemből, de tulajdonképpen nem akartam bunkó lenni, csak a hirtelen ütközés ráébresztett, hogy hol is vagyok. Miért vagyok a Grill mögötti sikátorba? El is felejtettem, hogy egy vámpírt kerestem, így most, hogy a lány nekem jött, én elvesztettem szem elől. - Felejtsük el. Milyen srác? - remélem nem megint egy vadászba futottam, aki kiszemelte az én vámpíromat, mert annak nem örülnék, és hamar elveszteném a fejem. A lány hangja ismerős érzéseket ébreszt bennem, és a gyér világításnál megszemlélem arca vonásait. Szerencse, hogy jobb a szemem egy fokkal a sötétben a sok éjjeli melónak hála, így ismerős vonásokat vélek felfedezni az arcban.
- Raina? Mi tár találkoztunk... Jo vagyok.. Winnie által ismerjük egymást azt hiszem.. - túrok a hajamba, majd egy cigarettát bányászok elő. Eszembe jut, hogy Winnie mindig segítőkész volt, ha vámpírokról volt szó. Szívesen adta a mérgét, és nem kellett erőszakhoz folyamodnunk. Bár most hogy belegondolok, lehet, hogy Raina ebből semmit nem is tud, így jobb, ha fel sem hozom. Csak nézem az arcát, és feltűnik, hogy valami nincs rendben vele.
- Jól vagy? - kérdezem, miközben felfedezem arcán a saját kétségbeesésemet. Bár ő rosszabb állapotban van, mint én, így legalább el tudom terelni a gondolataimat arról, hogy ami engem most nyomaszt...

† music: music † note: dehogy is, az enyém lett a ramaty Embarassed † words: 548

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyCsüt. Szept. 25, 2014 10:00 pm


Jo & Raina
.

Őrjítő fejfájás kínzott már napok óta. Nem tudtam kiverni a fejemből az öcsém emlékét. Mióta visszatértem a városba, megint elkezdtem mindenhol és mindenkiben őt látni, a remény pedig égető fájdalom képében mutatkozott meg a koponyámban. Már csak azt vártam a fejem mikor robban apró darabokra, s végre szabadulok meg a kínzó fájdalomtól. De a fájdalom nem enyhült, s egy idő után a szívem felett is átvette az uralmat, mi hangos zakatolásba kezdett, valahányszor egy Evan-re hasonlító, fiatal srácot pillantottam meg az utcákon. Mintha az eszem harcot vívott volna a szívem ellen ebben az elkeseredett, s féktelennek tűnő harcban. Az elmém próbálta elfogadtatni a szívemmel a tényt, miszerint ideje feladni. Evan soha többé nem fog hazatérni, ezt pedig el kellene fogadnom. De a szív mit felel erre? Erőszakosan rátukmálja magát az ép észre, s folyton csak dübörög, sosem szűnve meg táplálni a reményt, mert hiszi, hogy a szerette visszatér egyszer. A testem, a lelkem pedig a csatatér, melyen az ész és a szív vívta kegyetlen csatáját. Ez pedig darabokra szaggatott, felőrölt és szinte üressé tett engem. Nyomorúságos egy élet, amiből nincs kiút. Legalábbis, olyan nincs, amitől ne tűnnék gyávának. Küzdenem kell tovább, ha nem csak magam miatt, akkor Winnie-ért, akit nem törhettem össze. Hiszen olyan jó volt látni, hogy ő legalább tud boldog lenni, hogy neki, ha nem is teljesen normális, de azért jó élete van itt, Mystic Fallsban. Néha éjszakánként azt kívántam, bár én is, legalább egy napra élhetném az ő életét. Annyira nagy kérés lenne, hogy egyszer nekem is adasson valami a jóból? Vagy az én életem ezek után nem fog másból állni, mint a vérből, a fájdalomból, az égető és mégis üres érzésből a mellkasomban? Hát, ez az, ami nekem jutott? Tényleg ezt a sorsot szánták nekem? Hát, bárki is van odafent, akiben az emberek szüntelenül hisznek, remélem, hogy roppant jól szórakozik. Hivatalosan is sikerült elérnie, hogy egy újabb, teljesen elcseszett lélek mászkáljon ebben a szörnyűségekkel teli világban.
Hangosan koppant a poharam alja a pulton, éreztem magamon a többi jelenlévő tekintetét, de nem foglalkoztam vele. A szokásosnál is ramatyabb állapotban voltam, úgy éreztem minden sarkon túl ott lapul a baj, ami csak arra várt, hogy elég közel sétáljak hozzá. A világ is összeesküdött ellenem mostanában. Éjszakánként forró, lüktető, izzadságban úszó testtel hánykolódtam a legrosszabb rémálmaim között, melyekből képtelen voltam felébredni, s ha véletlenül felriadtam volna rá, még percekig láttam a szemem előtt az álomból megmaradt képeket. Nappal pedig, hála a borzasztó éjjeleimnek, nagyjából olyan lehettem, mint egy élőhalott. Nem voltam képes koncentrálni, szinte alig figyeltem oda valamire és...! Ittam. Vészes időkben a jó lányok is az italba menekülnek. Ez azért elég vicces, nem? Sosem hittem, hogy napokat fogok ivászattal eltölteni. Ezek szerint mégis...
Eltoltam magamtól a poharat és csak magam elé bámultam, a kezeimet nézve, melyekkel halkan doboltam a pulton. Olyan nehéznek éreztem a fejem, hogy képes lettem volna itt a pultra dönteni és aludni pár órát. De bármilyen hívogató volt is ez a pult, a rémálmok gondolata nem csábított ennyire. Nem akartam álmodni, nem akartam szenvedni, ebből kifolyólag soha többé nem akartam aludni. Egy másodperc erejéig lehunytam szemeimet, míg mind a két kezemmel felkönyököltem a pultra és masszírozni kezdtem sajgó halántékomat. Valaki nekem jött, a könyöke egyenesen a hátam közepéhez ütődött, azonban ez a valaki nem állt meg, csak ment tovább. Dühödten néztem utána, készen arra, hogy bármelyik percben agyon csapjam a fickót.
- Hé! – szóltam utána, de nem állt meg, csak ment tovább. Éreztem a többi ember tekintetét magamon, s mikor rájuk néztem, a szemükben valami egészen furcsa dolog látszott. Mintha szántak volna, egyesek szeméből meg mintha az undor tükröződött volna. Nem értettem miért. Nem látták, hogy az a barom nekem jött? Apropó...hová lett?
Felpattantam a székről, picit bele is szédültem a hirtelen mozdulatba, de magabiztosan megindultam kifelé. Amint kiléptem a grillből, megláttam a fickót. Jobban mondva srácot. Az este sötétjében és a gyér utcai lámpák fényében nem láttam túl jól, de fiatal volt, barna hajú és amikor rám nézett... Evan! Hatalmasat dobbant a szívem, fel sem merült bennem, hogy ezúttal is csak a képzeletem szórakozik velem. Pedig ahogy az utcán lévő emberek néztek rám... Gyanítom kívülről egészen olyan lehettem, mint aki szellemet látott. De nem érdekelt. Evan olyan volt, mint aki észre sem vett. Egyszerűen átnézett rajtam, hátat fordított és elsétált a sikátor felé. Gondolkodás nélkül eredtem utána, alig pár méterre voltam lemaradva tőle, láttam befordulni a sarkon, így én is így tettem. A sarkon túl viszont nekiütköztem valakinek, az öcsém pedig eltűnt, mintha soha itt sem lett volna. Rossz érzés kerített hatalmába. Valami olyan, amitől a hideg futkosott a hátamon...
- Bocsi. – kértem gyorsan elnézést és jobban megnéztem magamnak a lányt. Nagyjából velem egy magas lehetett, talán még magasabb is egy picit. Fény nélkül elég nehéz volt megfigyelni az arcát, de így elsőre elég kedvesnek és ismerősnek tűnt. De honnan is?
Nem láttál erre befordulni egy srácot? – kérdeztem, ahogy elpillantgattam a háta mögé. Fogalmam sincs milyennek tűnhettem kívülről, de mintha a lányon egy kis aggodalom szerűséget véltem volna felfedezni. Nem ez lenne az első az elmúlt pár percben. A grillben a szánakozó tekintetek, most ez... Mintha valaki csúfos tréfát űzne velem és szórakozna az idegeimmel...



Words: 850 ♛  Note: Remélem nem lett túl borzalmas  zacskó  ♛ Music: Sail

©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyVas. Nov. 24, 2013 12:05 pm

Zachary & Chantelle

Finally... I found you.


Mosolyogva nézek Zach szemébe, félek, hogy valami rossz hírt fogok hallani a családjáról, de kellemesen csalódnom kell. Most, hogy megtudta, ki ölte meg őket, talán le tudja magában zárni ezt a dolgot és tovább tud haladni az életével. Tovább tud lépni… velem.
Már éppen a nyakába akarok ugrani, olyan hihetetlen boldogság fog el a hírre, hogy a testvére ismét az élők között van, tehát Zach-nek van családja, mikor fojtatja a mondatot, én pedig inkább visszafogom magam. – Héé, még csak most hoztad vissza. – egyik kezem az arcára teszem, halvány mosoly jelenik meg ajkaimon – Tudom, hogy nehéz. De ahogy mondtad, még csak most hoztad vissza. Mióta ismerlek, arra vágysz, hogy visszakapd a családodat. Most sikerült… visszakaptad a húgod. Inkább örülj neki, hogy ismét itt van, és ne aggódj. Majd összecsiszolódtok ismét. – másik kezem Zach tarkójára csúsztatom, így húzom közelebb magamhoz. Ajkaink súrolják egymást. – Adj neki egy kis időt. – folytatom suttogva, majd lassan megcsókolom.
Semmi sem teheti tönkre a boldogságunkat most, hogy újra egymásra találtunk. Olyan érzésem van, mintha egy pillanat alatt visszakaptam volna a régi életemet. Nem érzem egyedül magam, mert tudom, hogy Zach mindig itt lesz nekem. Annak ellenére is, hogy vámpír vagyok.
- Nos… autóbalesetet szenvedtem. Belehaltam. Még mindig fura beismerni, hogy... meghaltam. Így lettem vámpír. Fogalmam sem volt róla, hogy vámpírvér van a szervezetemben, hatalmas szerencsém van, hogy még mindig itt lehetek. – egy pillanatra abbahagyom a mondatot, nem vagyok benne biztos, hogyan folytassam tovább. Nem tudom, mit reagálna, hogyha elmondanám neki, semmi bajom azzal, hogy vámpír lettem. Bár… ő is tudja, hogy át akartam változni. – Nem is az volt a legnehezebb része, hogy vámpír lettem. Te is tudod, hogy… át akartam változni. Sosem volt problémám azzal, hogy ellenálljak a vérszomjnak, még a kezdetekben sem. Sokkal inkább azzal a gondolattal kellett megbirkóznom, hogy nem mehetek vissza a családomhoz, mert feltűnne nekik, hogy nem eszek, és hogy mennyire megváltoztam. – lehajtott fejjel folytatom. – Így a baleset után nem mentem haza. Nem tehettem. Csak… eltűntem. Sosem találták meg a testem. – még így is, hogy már egy éve történt a baleset, fájóan érint, hogy elvesztettem a családom. Sosem beszéltem még róla senkinek ilyen nyíltan.
- Zach… semmi kedvem elmenni, de… éhes vagyok. – vallom be lehajtott fejjel – És nem akarlak bántani. – ha megengedné, hogy igyak belőle, akkor sem tenném meg. Szeretem. Nem akarok neki fájdalmat okozni. – Nemsokára találkozunk, megígérem. – egy utolsó csókot nyomok ajkaira, és már ott sem vagyok.

Részemről;;
a játéknak vége!

szavak: 394 zene: and we danced megjegyzés: bocsánat a késésért.:$ és köszönöm a játékot, imádtam.♥
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptySzomb. Okt. 12, 2013 10:14 am


Chantelle + Zachary


Hogy mi a helyzet a családommal?
Igazából ugyan az mint eddig, annyi különbséggel, hogy az húgom ismét él, illetve, hogy tudom ki ölte meg őket. Persze ez nem egy kis dolog, ennek hatalmas jelentősége van az életemben, s ennek köszönhetően sikerült mindent lezárnom. Nem mondom, hogy már nem érzek semmi haragot Anna Petrova iránt, de már tudom kezelni a dühömet, tudom kezelni a helyzetet. Ennek köszönhetően pedig egy olyan megnyugvás, egy olyan érzés fogott el, mintha a családom békére lelt volna, mintha az lett volna a küldetésem, hogy segítsek nekik a túlvilágon.. Azt hiszem, hogy ez sikerült is. - Megtudtam, hogy ki ölte meg őket, így már azt érzem, hogy minden rendben velük.. - néztem a lány szemeibe, miközben lágyan elmosolyodtam. - A húgom pedig már egy másik dolog.. - húzom el a szavakat, erről még senkinek sem beszéltem, senkinek sem mondtam el, hogy mit érzek ezzel kapcsolatban... - sikerült visszahoznom, aminek nagyon örülök, de valami eléggé fura, már nem érzem azt a köteléket, amit régen éreztem - nézek üveges szemekkel a távolba, egyszerűen ezt nem tudom úgy elmondani valakinek, hogy a szemébe nézzek, ez túl nehéz - persze ez csak azért lehet, mert még csak most hoztam vissza és neki is bele kell szokni a világba, de akkor is nehéz. - fejezem be elhalkulva a válaszomat. Nem szeretném, ha most ez a dolog elrontotta volna a találkozásunkat, azt hogy ismét egy párt alkotunk.
Biztos vagyok benne, hogy hamarosan minden a régi lesz, ezért nem is félek annyira..
Nem akarok csak magamról társalogni, kíváncsi vagyok rá is, hogy mi történt vele, tudnom kell. - Mi történt veled az elmúlt egy évben? Gondolom neked sem egy unalmas éved volt. - ismét mosolyogva nézek rá, nagyon kíváncsi vagyok, hogy ő mit élt át. Lehet furcsán hangzik, de az is érdekel, hogy hogyan küzdött meg - már, ha egyáltalán küzdenie kellett a vámpírsággal. Érzem rajta, hogy nem igazán hiszi el, hogy én nem utálom azért, mert vámpír lett, pedig ez így van. Ez egy kicsit sem zavar, sőt még örülök is neki, hihetetlenül néz ki vérszívóként. Ez nagyon jót tett neki, imádom!


Δ 347 Δ --- Δ --- Δ
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyKedd Szept. 24, 2013 12:25 am



Lydia & Ben



Úgy látszik tévedtem, amikor azt gondoltam, hogy mindenféle harag nélkül keresett fel. Ugyanis a múltban mindennapos beszólásaimon, amit egyfajta tanácsnak is szánok, most eléggé felkapta a vizet. Ez egy másik indok volt, amiért eddig nem kerestem senkit a múltamból, akit szó nélkül elhagytam. Mivel nem épp a legjobb olyannak konfliktusba kerülni, akit képtelen lennék megölni.
- Ez csupán egy tanács volt, a te dolgot, hogy megfogadod vagy sem. - válaszoltam az ő kirohanására egyenlőre teljesen nyugodt hangon és tekintettel. Amit mondtam azzal egyáltalán nem arra céloztam, hogy nagy munka lenne egy ember elkapni és lecsapolni. Csupán figyelmeztettem, hogy nem minden vámpír nézi szótlanul azt, ha valaki az ő prédáját szívja szárazra. Ha nem ő lett volna, valószínűleg én is darabokra tépem a rohadékot. Ez nem mennyiség kérdése, hogy azt mondod jajj keress másikat, van még sok ahonnan ez jött. Vámpírok vagyunk, ragadozók, akik megvédik azt, ami az övék. De úgy látszik tévedtem, amikor azt hittem mindent tud már, amit kell.
- Figyelj, ha nem is tudsz minden részletet rólam, tudod, hogy nem vagyok az a búcsúzkodó fajta. A másik meg, hogy meguntalak? Hát tudod a 12 évet együttvéve, nem voltál ennyire unalmas, mint ebben a pillanatban. Túl nagy feneket kerítesz a dolgoknak, Dia. Lehet, hogy otthagytalak, lehet, hogy talán rád untam. De még élsz, ami azt jelenti, valamit még is csak jól csináltam akkoriban. - adtam neki ezt a választ már kicsit ráförmedve, de még mindig nyugodtnak mondható hangon. Egyáltalán nem érdekel, hogy megbántottam a kicsi szívét azzal, hogy otthagytam. Még jó sok mindent nem tud a vámpír életről. Azt hiszi, hogy olyan alap dolog az, ha egy teremtő 12 évik pesztrálja teremtettjét, hogy túl bírja élni ebben a vadászokkal teli világban. Hát a nagy LÓSZ...RT, a legtöbbjüket vagy még "újszülöttként" levadásszák, vagy maguktól kell megtanulniuk a helyes életmódot. Engem sem tanított meg senki, hogy mi merre hány méter. Mindenre magamtól kellett rájönnöm, magam kellett megbirkóznom az iszonyú éhséggel és az érzelmek zuhatagával is. Miután ezeket átgondoltam már eléggé felkaptam a vizet azon, hogy képes azon fennakadni, hogy 12 év után otthagytam. Ami után újra felhozta azt, hogy miért nem kerestem őt, amire már inkább nem is válaszoltam. Csak a földre nézve próbálta uralkodni indulataimon. Az egyetlen érzelem, ami még mindig eléggé el tud rajtam uralkodni az a düh. Persze ha kell azt is el tudom nyomni, de általában inkább csak levezetem, akin szükséges. Nem tudom mióta lett ilyen nyavajgós, akiben túl tengenek az érzelmek.  Persze tudtam, hogy dühös lesz, de arra gondoltam majd lekever egy maflást, és azzal el van intézve. De az én drágalátos Lydia-m, egy kicsit elpuhult a nélkülem töltött évtizedek alatt. Majd mondott még valamit, de azon szöveg elejére már nem is figyeltem. Csak az utolsó mondatát hallottam meg, amiben viszonylag erőszakosan kérelmezi, hogy nyíljak meg felé. Ebben a pillanatban robbant el az agyam, elárasztott a düh, amit most többnyire szavakkal vezettem le. Megragadtam őt, majd a sikátor falához nyomtam szorosan, hogy biztosan felfogja, amit mondok.
- Mert akinek a legutóbb megnyíltam, és akiben megbíztam, végezni akart velem. - mondtam neki már felemelt hanggal ráförmedve, erősen a falhoz nyomva, végig mélyen a szemébe nézve. - Ő pedig nem egy jöttment utcalány volt, akit kirángattam szenvedéséből és még is hálátlan. Hanem a saját tulajdon bátyám. - folytattam ezzel mondanivalómat, míg mielőtt megszólalhatott volna, ekkor rettentő dühösen néztem rá, valamint szememben látszott mennyire megviselt ez a dolog akkoriban. Ami után kimondtam a ezeket a szavakat, már kicsit megbántam, hisz nem akartam ezt senki orrára kötni. Mivel azzal, hogy ezt elmondtam, elárultam a legnagyobb gyenge pontomat. Habár már nem uralkodik el rajtam a szomorúság ha visszaemlékszek erre a dologra, mégis még ennyi idő után is fájdalmas emlék számomra. Az ez után szótlan csend alatt, szemem fehérje vérvörös lett, megjelentek az erek a szemem alatt. Ami közben még végig őt néztem, majd pedig jobbra fordítottam fejem hallgatva egy épp arra járó hölgy cipőjének kopogását. Majd amikor elérte a sikátort, odarohantam és nyakába vájtam fogaimat. Végre élvezhettem a friss és forró vér mámorító ízét, ami miatt már egyáltalán nem érdekelt az előbb elhangzottak. A nő száját közben befogtam, hogy ne sikítsa világgá halálos ítéletét. Én közben élveztem, ahogy szánalmasan próbál küzdeni életéért, majd szíve dobbanásainak lassacskán elhalkulását. Amikor már az utolsó csepp vért is kiszívtam belőle, csak megtöröltem a számat, majd hátamra csaptam a lány holttestét.
- Te ölted meg, te intézed el. - mondtam, a még mindig szótlan Lydianak, az előző lány holttestére mutatva. Ami után elindultam az erdő felé sétálva.

☬ Erdő ☬





A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17, 2013 2:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyHétf. Szept. 23, 2013 7:53 pm



lydia & ben


Azt hittem, hogy nincsenek elvárásaim vele kapcsolatban, de úgy néz ki mégis volt pár. Mégpedig legalább annyit mondhatott volna, hogy te is hiányoztál. Nem tudom miért vártam el ezt tőle, amikor soha nem volt olyan típus, aki annyira kifejezné az érzéseit, de azért valamiféleképpen utalhatott volna legalább valami hasonlóra. De nem, őt az sokkal inkább lefoglalja, hogy elloptam a vacsoráját. Engem ez pedig nem érdekel. Számomra ez jó móka volt. Az ő véleményére meg ebben az ügyben nem adok, mert amúgy is negatív lenne, akkor meg miért is foglalkozzak vele? Önmagam szórakoztatására csináltam, bár kicsit meggondolatlan volt, hiszen le is támadhatott volna. Mondjuk azért még meg is sértődtem volna, ha nem ismer fel. Azért annyira sokat nem változtam. Nem, mintha különösebben változtam volna.. Egyszerűen csak, ahogy teltek az évek a különböző korok váltották egymást. Egyik borzalmasabb volt, mint a másik. Persze azért volt olyan is, amelyik valamennyire a szívemhez nőtt.
Na, végre. Legalább egy köszönést sikerült kierőszakolnom belőled. Ez már haladás. – Csaptam össze a tenyereimet halvány vigyorral az arcomon. Egyszerűen most úgy éreztem, hogy még egy kicsit fokoznom kell a hangulatot. Nem elégedtem meg azzal, hogy felidegesítettem már akkor is egy picit, mikor lecsaptam a vacsorájára. Az ilyesmi megesik. Régebben különösebben nem volt probléma abból, hogy egy emberből táplálkoztunk. Mondjuk akkor annyi volt a különbség, hogy sokkal több ember állt a rendelkezésünkre, mint most. De ez volt az én belépőm úgymond és szerettem volna emlékezetessé tenni, ami szerintem valamennyire sikerült.
Ó, szóval most akkor morcos vagy azért, amiért elvettem a vacsorádat? Úgy csinálsz, mintha nem találhatnál két perc múlva egy sokkal finomabbat. Nem értem, hogy miért akadtál fel ezen ennyire. – Rántottam egyet a vállamon, mert tényleg nem értettem. Ez csak egy ember. Annyi futkározik az utcán, hogy már lassan választani nem tudunk, mert mindegyikben van valami, amin megakad a szemünk. De nem a külső a lényeg, hanem ebben az esetben a belső. Méghozzá, ami az ereikben folyik. Ha az nem tetszik az ízlésünknek, akkor mondhatni értelmetlen volt szerencsétlen élete. A halála meg amolyan áldás féle lesz.  
Azért hagytál el, mert rám untál. Szép. De legalább annyit mondhattál volna, hogy bocs megyek, mert már szerintem mindent tudsz. Tudod volt egy idő, amikor azon gondolkoztam, hogy mit rontottam el. Mit tettem, amivel sikerült téged elűznöm a közelemből. Persze egy idő után feladtam, de hidd el jó pár évet töltöttem el azzal, hogy próbáltam megtalálni erre a választ. Ki gondolta volna, hogy ilyen egyszerű. – Persze, megunt. Ennyi történt és semmi más. Mit is gondoltam.. Hogy valami összetettebb dolog áll a háttérben.. Na, mindegy. Legalább már megkaptam a válaszomat.
Talán esetleg felkereshettél volna, hogy megnézd mégis mi van velem. Hogy egyáltalán élek-e még avagy sem. Ennyire nem jelentek számodra semmit? – Az utolsó kérdésem egy kicsit túlzás volt, mert nagyon jól tudom, hogy sokat jelentek a számára, de annyira furcsán mutatja ki, hogy.. Már lassan arra gondolok, hogy ebbe az egészbe is túlságosan is sokat próbálok beleképzelni. Amiből szintúgy megint én fogok rosszul kijönni. Mert nekem lesz rossz ez az egész..
Azért remélem nem akkor kell megtudnom a múltad apró darabkáit, amikor már haldoklom. És igen maradni fogok. Mert maradni akarok. Remélem nem harapófogóval kell, majd mindent kihúzni belőled.. Nem értem miért nem vagy képes megnyílni felém.. FELÉM! – Nem értem miért nem bír beavatni az életébe, amikor rólam minden tud. Azon se csodálkoznék ha másodpercre pontosan meg tudná mondani, hogy mikor voltam fürdeni, amikor még együtt töltöttük az évtizedeket.
Az éhségnek láthatóan nem tudott nemet mondani, mert máris a sikátor előtt elhaladó nő felé indult meg. Na, kíváncsi leszek, hogy vele mégis mihez akar kezdeni. Szemtanú nem nagyon lesz. Vagy ha lesz is, azt én elintézem. Legalább lesz egy kis desszertem így a vacsorám után. Vagyis.. Ben vacsorája után.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyVas. Szept. 22, 2013 10:19 pm

Zachary & Chantelle

Finally... I found you.


Olyan boldog vagyok, mint már nagyon régen nem voltam. Utoljára akkor éreztem ezt a leírhatatlan boldogságot, mikor még együtt voltam Zachkel. Talán… lehetünk még olyanok együtt, mint amilyenek voltunk anno. Most, hogy itt állok, tudom, hogy szükségünk volt erre a kis időre külön, mert így mindketten rájöttünk, hogy szeretjük a másikat, és együtt akarunk lenni.
- Még most sem utálsz, hogy tudod, mi vagyok? – kérdezem meglepetten, de erre már megkaptam a választ, mikor megcsókolt. Látott vadászni, legalábbis látta, hogy vadásztam és még így is velem akar lenni. Meglep, hogy nem zavarja a fajtám, ugyanis mikor még együtt voltunk, gyűlölte a vámpírokat, ugyanakkor meg is könnyebbülök, mert így egyel kevesebb probléma merülhet fel kettőnk kapcsolatában. Bár… még így sem lesz egyszerű. Én is szorosabban ölelem magamhoz őt, nem akarom elengedni. Képtelen vagyok elengedni most, hogy végre visszakaptam. – Én is szeretlek! – boldogan csókolom vissza, az a bizsergető érzés, amit utoljára már nem is tudom, mikor éreztem, ismét visszatért, én pedig boldogan adom magam át neki. – Örülök, hogy így gondolod. – Zach nyakát puszilgatom, közben pedig még midig szorosan magamhoz ölelem. – És… mi a helyzet a családoddal? – bizonyára sok mindenről lemaradtam, mert Zach élete minden egyes percét arra szenteli, hogy megpróbálja a húgát visszahozni az életbe, egy év pedig hosszú idő, ezalatt biztos ért el valamiféle eredményt, emellett pedig tudom, hogy ők a legfontosabbak neki. Hiába bizonygatta, hogy nincs baja azzal, hogy vámpír lettem, egyszerűen nem akarom – vagy nem merem – elhinni, hogy ilyen könnyen elfogadta ezt a tényt. Meg akarom mutatni neki, hogy attól, hogy vérszívó lettem, belülről ugyanaz maradtam, még mindig annyira érdekel, hogy mi van vele, mint régen. A húgoddal? – kérdezem óvatosan, mert pontosan tudom, mennyire fájó téma ez neki. Teljes mértékben átérzem a helyzetét, mert már nekem sincs családom. Na, nem azért, mert meghaltak volna. Egyszerűen csak elmenekültem, mert… gyáva voltam. Féltem, hogy feltűnik nekik, hogy megváltoztam, azonban azt nem mertem elmondani nekik, hogy miért is vagyok más, így az egyszerű utat választottam. Felszívódtam. Megfogadtam magamnak, hogy nem lépek velük kapcsolatba újra. Bármennyire is fájjon.
szavak: 334 zene: and we danced megjegyzés:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyVas. Szept. 22, 2013 4:58 pm



Lydia & Ben



Majd csak elengedte és kijelentette, hogy én is hiányoztam neki. Ezzel utalva arra, hogy illene valami hozzá fűződőt is mondanom, nem pedig csak a kajám miatt "sírni". Ami után már rá figyeltem és nem  korgó gyomromra. Szóval hiányoztam neki? Ez azért meglepett, tudtom, hogy sosem lenne képes ellenem fordulni. De azért azok után, ahogy leléptem szó nélkül, nem gondoltam, hogy viszont akar látni. Jó időket töltöttünk el együtt az biztos, ami azt illeti, az egyik legvéresebb időszaka volt ez az életemnek. Halom számra öltük az embereket, megtanítottam minden olyan technikára, amivel még könnyebb és élvezetesebbé válik a préda elejtése. Ez az időszak nem csak neki, de nekem is hasznomra vált. Hisz hosszú idők óta először éreztem azt, hogy valamelyest felelős vagyok valakiért. Persze nem annyira, hogy az beleszóljon azelőtti életembe, csak olyan mennyiségben, amit még élvezek is. Szerencsére ő már az elejétől fogva elég önálló volt, én elmondtam neki valamit egyszer és azt ő szó nélkül megtette. Ha nem így lett volna, valószínűleg most nem állnék vele szemtől szembe. Tudta, hogy kapott tőlem egy lehetőséget minden alkalommal és azt ki kell használnia.
- Helló Lydia! - köszöntem kisebb mosollyal az arcomon, miközben szemtől szemben álltunk egymással. Amire ő elkezdte ecsetelni, hogy nagyon finom volt a lány, akit előlem lopott el.
Amire csak elpillantottam, majd újra rá néztem kissé elmosolyodva. Ez után azt mondta, hogy szerez nekem másikat, ha válaszolok a kérdéseire. Miféle kérdéseket akar ő nekem feltenni? Jó persze lehet pár, de az, hogy itt és most válaszokat kelljen adnom azokra, ahhoz semmi kedvem.
- Megoldom, de azt már hagyd  meg nekem. Ja, és jobban jársz ha többet ilyet nem csinálsz, ne kelljen elmagyaráznom, milyen ha egy éhes vámpír, az is marad miattad. - jelentettem ki, majd el akartam indulni, arra gondoltam még elérem halott lány barátnőjét, az öngyilkos jelöltet, aki haza irányítottam. Ő sem volt rossz, mindössze a barátnője finomabb falat lett volna. Nem újra csak ott akartam hagyni, de a vér utáni vágyaimat sosem szoktam halogatni. Viszont ő még is belekezdett mondandójába, így hát mégis megálltam és végighallgattam. Nem lacafacázott, ahogy azt előbb mondta, valóban sorra tette fel nekem a kérdéseket. Amik amúgy jogosak voltak, de nem feltétlenül akartam megválaszolni.
- Az, amiért otthagytalak, egyszerű. Úgy gondoltam már mindent tudsz amit kell és inkább egyedül folytatom tovább. - válaszoltam ezt, ami nem teljesen igaz, de nem is hazugság. A pontos okomat, hogy érzelmeim elnyomása érdekében hagytam el, nem igazán akartam az orrára kötni. A másik kérdése már kicsit bonyolultabb volt, de erre is adtam egy nem túl részletes, de nem is épp egyszavas választ.
- Miért kellett volna keresselek? Amikor velem voltál szerintem rájöttél, ha szükséged van rám segítek, de sosem én vagyok az aki felajánlja. Szóval ezért, ha akartál volna bármikor felkereshetsz, ahogy most meg is tetted. - adtam neki választ az újabb kérdésére, ebben azért már több igazság volt mint az előzőben. Miután otthagytam persze egy darabig hiányoltam, de aztán újra belevettettem magam az élvezetekbe és ez az érzés lassan elhalványult. Sosem igazán gondoltam azt, hogy felkeresem, hisz úgy voltam vele, ha szüksége van rám, ő fogja megtenni. A következő kérdését viszont nem igazán tudtam hova tenni, a múltamról és az idejövésem okáról kérdezett.
- Éééés most zárul be Ben választára.. valamint remélem Lydia kérdésrohama is abbamarad. Jó, tudom, hogy még ezen kívül is sok megválaszolatlan kérdés foglalkoztat. De hidd el, sok dologról jobb ha inkább nem tudsz. Így, hogy felkerestél és gondolom maradni is akarsz, amiről tudnod kell, idővel úgy is megtudod. - magyaráztam neki félkomoly hangon és tekintettel, majd egy BB-t láttam elmenni sikátor előtt. Többnyire óvatos és nem ennyire meggondolatlanul szoktam rávetni magam az emberekre. De most csak elszaladtam Lydia mellett, egyenesen a szöszi hölgyemény irányába. Abban biztos voltam, hogy szemtanú nem igen lesz, csak rezgőre szoktam őket állítani előtte. 





A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17, 2013 2:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyVas. Szept. 22, 2013 12:15 am



lydia & ben


Az én szememben ez az egész helyzet nagyon vicces volt. Mármint én nagyon élveztem, hogy úgymond megfosztottam őt a vacsorájától. Engem szórakoztatott a reakciója, ami inkább egy kisgyerekére hasonlított. Mint, amikor kiveszed egy kisbaba szájából a cumit az pedig üvölteni kezd. Az ő nyelvén ez csak annyit jelent, hogy add vissza.
Hála az égnek ő a halkabb változatot választotta és nem kezdett el ordibálni. Ennek örülök mivel ez azt jelenti, hogy annyira még sem gyűlöl. Vagyis ha eddig nem tette most adtam neki egy okot arra, hogy gyűlölhessen. Bár kétlem, hogy pont a pimaszságom miatt fog meggyűlölni. Meg akkor már rég ellökött volna magától és nem engedné, hogy átöleljem.. Azt azért soha nem fogom elfelejteni, hogy ki is ő nekem és, hogy erősebb is nálam..
Igen, te is nagyon hiányoztál. – Mondtam neki kicsit kötekedve, miközben elengedtem őt és a szemeibe néztem. Ugyan olyan titokzatos, mint régen volt. Semmit nem árul el. Még egy apró szikrát sem arról, hogy mégis mit gondol. Ez az, ami leginkább idegesít, hogy ő mindent tud rólam én meg még fele annyit sem. Nem mond el nekem semmit, de ennek változnia kell. Muszáj lesz. Én fogok rajta változtatni.. Addig nem hagyom békén, míg meg nem válaszolja a kérdéseimet. Igen! Ebben nagyon jó vagyok.
A vacsorádhoz pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy igazán finom volt. Sajnálom, hogy egy cseppet sem hagytam benne. De ez történik, ha éhes vagyok. – Paskoltam meg a hasamat. Igazán jól esett a lány vére. Édes volt, mint a méz. Szinte már valamilyen szinten egy kicsit mámorító.
Megígérem, hogy szerzek neked egy másikat. Egy sokkal finomabbat. Viszont van egy feltételem. Szépen sorjában válaszolsz a kérdéseimre. – Most, hogy itt vagyok hirtelen annyi kérdés van a fejemben, hogy nem is tudom eldönteni melyiket kérdezzem meg először. Talán azt kellene feltennem, ami a jelenlegi helyzetben a leglogikusabb.
Először is.. Szeretném tudni, hogy miért hagytál magamra. Nem haragszom.. Meg semmi ilyesmi. Egyszerűen csak tudni akarom. Szerintem megérdemlem azt, hogy erre ne egy szavas választ kapjak. – Sok mindenről szerettem volna még kérdezni, de elsőként ez a legfontosabb. Hiszen tudni akarom mi lehetett annyira fontos, hogy ott hagyott. – És akkor ebből kifolyólag miért nem kerestél? – Jó, én sem azon voltam egész életemben, hogy őt keressem.. De akkor is. Azért reménykedtem abban, hogy valamennyire azért kíváncsi rám.
Aztán itt van még egy kérdés, ami böki a csőrömet. Hogyan is keveredtél te ide? Talán ideköt a múltad? – Próbáltam nem követelőzőnek tűnni mégis olyan érzésem volt, hogy az vagyok. Válaszokat akarok. Itt és most. Ha az összesre nem is, de az elsőre mindenképpen.
Talán én tettem valami olyasmit, amivel elüldöztem? Ez jó párszor átfutott az agyamon, de inkább elhessegettem ezt a gondolatot. Bőven volt még ezen kívül is negatív gondolatom egyáltalán nem volt szükségem még erre is. Meg kisebb bajom is nagyobb volt annál, hogy én azon gondolkozzak mit ronthattam el a múltban. Már úgy sem tudok változtatni rajta, szóval felesleges rágódni az egészen. A megoldást itt és most meg kell megtalálnom. Mégpedig a válaszok alapján mindent meg fogok oldani. Muszáj lesz. Nem akarok további évtizedeket nélküle.. Borzalmas volt.. Majdnem, mint amikor még ember voltam. Azt hiszem kijelenthetem, hogy ő az én védelmezőm. Ha velem van az életem mindig fellendül.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptySzomb. Szept. 21, 2013 7:42 pm



Lydia & Ben



Már reggel óta nem ittam frissen facsart vért, ugyanis egész nap úton voltam, ahol maradt az elég ocsmány, de hordozható tasakos vér. Szóval így estére mér igencsak ki voltam éhezve arra, hogy valaki lüktető vénájába vájjam szemfogaim. Már szemem fehérje vérvörösre váltott, az erek megjelentek alatta és megvillanó szemfoggal rontottam volna a lányra. Viszont valami történt, még mielőtt ezt megtehettem volna. Egy kapucnis lány jelent meg és rántotta el előlem prédámat, majd csapolta azt teljesen le. Tudtam, hogy ebbe a városba rengeteg vámpír él, de ezt akkor is  pofátlanságnak találtam. Hisz mi az, hogy valaki ellopja előlem a vacsorámat? Már készültem volna hátulról rátámadni a kapucni illetőre, amikor is az felém fordult és egy ismerős arcot pillantottam meg. Lydia? Gondoltam magamban. A támadó tekintetem, rögtön alap helyzetbe állt, majd csak néztem őt. Amire előttem termett, majd szorosan megölelt. Már egy jó ideje nem hallottam felőle, ami az én hibám, hiszen miután megtudtam, hogy Dom életben van, elhagytam őt. Nem azért volt mert így, hogy van más, már kevésbé volt fontos a számomra. Mindössze az ő közelsége és a Dom-al kapcsolatos emlékek visszatérte, túl sok volt akkor nekem. Az érzelmek sosem voltak az erősségeim vámpír életemben, ugyanis az ember létem alatt főként érzelmeim vezéreltek. Érzelmeim vezéreltek, mikor minden részletben bátyámmal értettem egyet. Valamint akkor is, amikor Derek távolléte alatt feleségével Margaret-el töltöttem az éjszakát. Szóval nagy szerepe volt az életemben az érzelmeknek, amik ugye vámpírrá válássomkor csak erősödtek. Viszont én, azok után, amit bátyám tett már nem akartam érezni, semmit. Így hát egy ideig kikapcsoltam őket, de az sosem volt túl tartós dolog. Szóval évtizedről évtizedre tanultam meg együtt élni velük, ami miatt mára már nincsenek túl nagy hatással rám. Ezáltal már megjelenése sem okoz olyat, amitől féltem, ami miatt elhagytam akkor. Lydia az első, aki a vérem által vált vámpírrá. Szóval ha akarnám sem tudnám csak úgy elfelejteni. Vannak olyan vámpírok, akik kedvtelésből változtatnak embereket vámpírrá. Én azonban nem közéjük tartozom. Amikor egy vámpír átváltoztat egy ember, teremtő és teremtett között kötelék jön létre. Vannak, akik ezt fontosnak tartják és van akik lazára veszi. Nekem fontos, még akkor is, ha nem szeretem kimutatni, hogy érdekel az ő hogyléte. Habár elhagytam, de sokszor gondoltam rá, ami nem csak a kötelék miatt van, de titkon kicsit meg is kedveltem.  
Mikor először találkoztam vele csak egy gyámoltalan kislány volt. Egy gyenge, sokszor porba tiport lány, akiben azért mélyen pislákolt a tűz. Csak egy kicsit rá kellett segíteni, hogy erős láng váljon belőle. Én megadtam neki a segítséget, amire szüksége volt és mint látom a láng még ennyi idő után is ég. Amikor megláttam, hogy ő az, aki ellopta előlem, düh helyett már egy kis büszkeséget is éreztem. Bár ez nem változtat azon, hogy éhezem.
- Az a vacsorám volt. - jelentettem ki, mint egy gyerek, akitől elvették a nyalókáját, miközben ő szorosan magához ölelt, a lány hulláját nézve. Nagyon jó falatnak tűnt, nem hiába őt szemeltem ki. Örültem, hogy újra láthatom Lydia-t, de ezt, mint sok mást is, ugyancsak lepleztem.





A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17, 2013 2:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptySzomb. Szept. 21, 2013 4:46 pm



lydia & ben


Egyre közelebb vagyok ahhoz, hogy megtaláljam Ben-t. Mégis olyan hülyén érzem magam. Egyszerűen nem tudom mit mondjak neki vagy mit ne. Paul-t semmiképpen nem szabad neki megemlítenem, mert valószínűleg a lehető leghamarabb eltenné láb alól. Én pedig azt nem akarom, mert még mindig vonzódom hozzá annak ellenére, hogy erőszakoskodott velem. De, ha választanom kellene közte és Ben között egy pillanatra sem gondolkodnék.
Az elmúlt években olyan jó volt felidézni, hogy milyen egyszerű is volt minden, mikor Ben-nel voltam. Tudom talán nem szabadna felkeresnem, de ha már egy hajszál választ el attól, hogy megtaláljam nem fogok megállni. Eszem ágában nincsen. Ha már idáig eljöttem.. Miért fordulnék vissza? Ha elküld, akkor elküld. Én legalább megpróbáltam. Mondjuk nem hiszem, hogy elküldene. Mert.. Miért tenné? Ha jól tudom közel álltunk egymáshoz. Az már más kérdés, hogy nem osztotta meg velem az életének minden egyes másodpercét mégis tudtam, hogy jelentek neki valamit. Ő az én családom. Nekem pedig azok után, amikben részem volt újra szükségem van a családomra. Jó párszor visszajártam oda, ahol először találkoztunk. Abban reménykedtem, hogy egyszer talán őt is ott találom nosztalgiázva. De azt hiszem ő teljes mértékben maga mögött akart hagyni engem, de megértem. Nem gondoskodhat rólam az egész életemben. Neki is a saját életét kell élnie és nekem is. Ilyen egyszerű ez az egész.
Bár nekem ebből az egészből már elegem van. Egyedül nem boldogulok. Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy folyton bajba kerülök. Mondhatni vonzom a bajt. Bár mikor Ben-nel voltam sem taszítottam, de akkor mégis máshogy tudtam kezelni. Minden egyszerűbbnek tűnt. Mert tudtam, hogy van ott valaki aki visszarántson, ha elég közel merészkedek a szakadékhoz. Ha tudtam volna, hogy ez leszek.. Valószínűleg vigyorogva vészeltem volna át még a legnagyobb éhínséget is. Mert azon kívül, hogy vonzom a bajt egyáltalán nincs okom panaszra. Az ég világon semmi. A nyomort magam mögött hagytam.. Kell ennél több? Nekem nem.
Beletelt pár évembe mire valami használható nyomot találtam, amivel esetleg megtalálhatom Ben-t. Az egész olyan volt, mintha nem akarná, hogy megtaláljam. De túlságosan is kitartó vagyok ahhoz, hogy feladjam. A célvonalban meg már eszem ágában nincs. A múltjáról semmit nem tudok, ami miatt nehéz is volt, mert nem tudtam hol is induljak el. De nem az a lényeg, hogy hol indultam el vagy éppenséggel hol nem, hanem az, hogy most itt vagyok. Mystic Falls. Elég érdekes neve van. Mondjuk ennél jobban nem is tudna utalni arra, hogy tele van természetfelettivel. Szinte a levegőben érezhető..

Vajon ennek a városnak valami köze van Ben múltjához azért tért vissza? Nem tudom. De idővel csak meg tudom. Ha másképp nem, akkor ki fogom húzni belőle a dolgokat.. Muszáj lesz. Tudni akarom miket élt meg.. Azt már tudja, hogy én min mentem keresztül azt hiszem az a legkevesebb, hogy egy kicsit ő is beleavat a sötét múltjába. Vagy éppen a nem olyan sötét múltjába. De én inkább arra fogadnék, hogy bőven vannak sötét titkai.
Ha Ben lennék hova mennék először egy városban? Valami szórakozóhely. Vagy esetleg egy szimpla kocsma. A lényeg, hogy legyen sikátora. Már, ha csak arra gondolok vissza, hogy én hogy találkoztam vele. Talán már csak azért is ragaszkodik a sikátorokhoz hátha szüksége van egy elveszett nőnek az ő segítségére. Bár ezt kétlem. Én sem kellettem neki egy idő után. Vagyis hát magamra hagyott. Mindenféle magyarázat nélkül. Nem haragszom rá emiatt. Csak úgy érzem, hogy legalább az okához jogom van. Utána elküldhet melegebb éghajlatokra vagy esetleg már előtte is, de addig nem megyek el míg meg nem tudom miért. Nincs bennem düh vagy harag. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy miért ment el. Ennyire egyszerű. Nem tudnék rá haragudni. Ő volt az, aki megmentett a biztos haláltól és esélyt adott arra, hogy egy teljes életet élhessek. Miért is fordulnék valaha is ellene?
Megérkeztem a szórakozó helyre, aminek Mystic Grill neve. Na, ennél bénább neve nem is lehetne. Vagy igen? Mindegy is elég bénának hangzik így elsőre. De szerintem később sem lesz jobb a hangzása. Nem akartam magamra vonni a figyelmet ezért a dzsekim kapucniját a fejembe húztam. Oké, lehet hogy pont ezzel vonom magamra a figyelmet, de legalább biztos lehetek abban, hogy az arcomat senki nem látja. Próbálok úgy fordulni, hogy még a lámpa fényei se érhessék az arcomat. Zsebre tett kézzel indulok meg a bejárat felé, majd inkább az egyik kocsi mögé bújok, mikor meglátom, hogy valaki kijön az ajtón. Ben! Csak nekem lehet ekkora szerencsém, hogy ilyen könnyen belefutok. Egy nő társaságában, akit most is a sikátor felé kísér.
A történelem megismétli önmagát vagyis nem teljesen. A fejembe villan egy gondolat, majd vámpírsebességgel sietek oda hozzá kikapva karjai közül a nőt, akinek a nyakába mélyesztem a szemfogaimat és az utolsó csepp vérét is kiszívom a lehető leggyorsabban. Élettelen teste a földre hull én pedig véres ajkakkal nézek Ben-re.
Szia. – Mondom neki vigyorogva és időt sem hagyok neki, hogy felfogja mi is történt rögtön ott termek előtte és olyan szorosan ölelem, mint még soha. Így próbálom éreztetni vele, hogy mennyire hiányzott az évek során.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptySzomb. Szept. 21, 2013 12:30 pm


Chantelle + Zachary


Nem bírtam türtőztetni magamat. Olyan rég láttam, olyan rég érintettem. Az érzéseim sosem halkultak, minden egyes nap csak hangosabbak lettek. Szükségem van rá, szükségem van arra, hogy szeressen. Meg kell tudnom, hogy ő is érzi-e még azt a tüzet, ami régen köztünk volt vagy már teljesen eltávolodott tőlem. Tudnom kell...
Ez a csók jelentett mindent, ez volt a válasz. Ő is szeret. Érzem. Tudom. Megkaptam a választ, amit szerettem volna, már nincsenek kétségeim. Most nincsenek. Ezek a pillanatok hiányoztak az életemből. Boldog vagyok. Ismét. Tudom a jövőnk még kilátástalan, de azt is tudom, hogy nekünk sikerül túljutni ezeken a dolgokon. Nem érdekel, hogy vámpír, mert ő az enyém.
- Sosem utáltalak! - szorítom erősebben kezeim között. Amikor elváltunk sem utáltam, egyszerűen csak meg kellett tanulnom, hogy mutassam ki a szeretetemet. Ez akkor nem ment. Még nem voltam érett, csak a bosszú hajtott, nem láttam mást.
Rá kellett volna jönnöm, hogy ennek így kellett történnie, el kellett volna engednem a dühömet, de akkor nem ment. Már képes vagyok rá. Természetesen sosem fogok tudni megbocsátani Anna-nak - amit nem is szeretnék -, de már képes vagyok elengedni..
- Szeretlek! - nézek a lány szemeibe. - Sosem fogsz elveszíteni, még egyszer nem. - hajolok közelebb hozzá, s súgom fülibe, majd egy csókkal pecsételem meg ígéretemet. Nemrég értettem meg, hogy mennyit jelent nekem Chantelle. Ő a legfontosabb az életemben - mondom ezt úgy, hogy a húgom ismét az élők között van -, ő mindig mellettem volt, még akkor is, ha nincs értelme annak, amit teszek. Igaz ezek a dolgok miatt nem egy vitánk volt, de mindig túléltük őket, most pedig azt érzem, hogy ez most is így van. Nem érdekel, hogy vámpír. Képes vagyok ezzel a dologgal megbirkózni, tudom kezelni. Olyan érzés, mintha ez egy új kezdet lenne. - Nem számít, hogy vámpír vagy! Tudom, hogy ki vagy és csak ez a lényeg.. - mosolyodom el. Láttam a szemeiben a félelmet, amiatt, hogy micsoda lett ő, de remélem, hogy meggyőztem afelől, hogy ez engem nem foglalkoztat.


Δ 329 Δ It Will Rain Δ Sajnálom, hogy nem írtam, de egyszerűen semmi ihletem nem volt. Remélem nem haragszol:). Δ
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyCsüt. Szept. 19, 2013 7:05 pm



Lydia & Ben



Oooh Mystic Falls, milyen rég is volt már, mikor utoljára itt jártam. Megannyi jó és rossz emlék is köt ehhez a helyhez, talán ez is volt az oka annak, hogy eddig még csak gondolni se gondoltam a visszatérésre. Az emlékek érzelmekkel járnak, amire egyáltalán nem volt szükségem. Viszont mára már az érzelmek sincsenek akkora hatással, mint régen. Ezáltal már nem jelent problémát a visszaemlékezés sem. Jobbra, balra nézve láttam ismerősebbnél ismerősebb helyeket, még ha már nem is volt teljesen ugyan olyan, mint régen. De a szemem előtt bevillantak a régi helyek és a hozzá fűződő emlékek. Még kisfiú voltam, amikor ebbe a városba jöttem testvéremmel Derek-el. A kezdetekben nagyon nehéz volt beilleszkednem ide, főleg azok után, ami szüleinkkel történt. De az idő begyógyítja a sebeket és ez nálam is így volt. Miután elkezdtem elfogadni új életünket, hamar feledésbe merültek a régi dolgok. Szerettem ezt a várost és a lakóit is, végül is elég jól alakul a sorsunk a kezdeti nehézségek ellenére. A vámpírok újabb megjelenéséig pedig minden rendben is ment. Az után viszont csak egyre romlottak a dolgok. Elkezdte üldözni őket, a családját pedig hanyagolta. Ami végül ahhoz vezetett, ami miatt el kellett hagynom Mystic Falls-t. Még mindig nagy dühvel tölt el ha arra gondolok, hogy bátyám még engem sem kímélt volna. Egyszerűen nem tudom elfogadni azt a tényt, hogy csak úgy végzett volna velem. Pedig sajnos így volt, akkorra már olyannyira belemerült a vámpírok gyűlöletébe, hogy az sem számított ki az illető. Ha vámpír volt már csak leölni való egyednek tartotta. De nem tudom még is mi vezetett odáig, hisz én is jelen voltam, amikor szüleinket előttük falták fel. Igaz még kicsi, hogy felfogjam, de én akkor sem lettel volna képes megölni őt, csak mer egy közülük. Bátyám már régesrég halott, de ezt sosem bocsájtom meg neki.
Ezek a gondolatok jártak a fejemben miközben áthajtottam az utcákon autómmal, minden egyes régi emlék újra felszínre tört. Bár már minden teljesen más volt, azért a város hangulata valahogy még mindig a régi volt. Azt a helyet is megpillantottam, a sikátort, ahol a vámpír, jobban mondva Aaron átváltoztatott. Aki már azóta tiszteletét tette nekem New Orleansban és beavatott, minden kicsi részletbe. Többek között tőle tudtam meg azt is, hogy unokaöcsém is vámpírrá változott. Egyáltalán nem voltam dühös rá, sőt 1917-re, már kimondottan hálás is voltam neki, amiért átváltoztatott. Hiszen egyrészt már halott lettem volna addigra, másrészt pedig olyan élvezeteket éltem át ezalatt, amit előtte sohasem.
Ez után lassan megérkeztem a régi házunkhoz, amin azért jócskán meglátszódott ez a röpke 150 év. Ekkor már kezdtem kételkedni, hogy itt fogom találni Dominic-et, de minden esetre benéztem. Leparkoltam a házunk elé, majd el is indultam az ajtóhoz. Már a kívülről is elég lestrapált állapotban volt, de amikor bementem sem fogadott szebb látvány. Csak körbe sétáltam a házat, egy egy szobán kicsit elidőzve. A falak omladoztak, a padló korhadozott a termeszektől, ami azért elég lehangoló látvány lenne. Viszont ha már több, mint egy évszázada nem láttad a régi cuccaidat, teljesen máshogy látod a dolgokat.
Miután visszatértem ebből a kis "időutazásból" és mivel Dom-nak nyomát sem találtam, otthagytam a házunkat. Már esteledett én pedig kezdtem megéhezni, így hát a következő úti célom egy bárba vezetett. Már egyik régen ismert kocsma sem volt a helyén, így időbe tellett míg találtam egy szórakozóhelyet. Mystic Grill... ilyen elfuserált nevet, gondoltam, majd csak leparkoltam és bementem.

Szokás szerint már a bemenetelkor körbenéztem finom falatok után kutatva. Majd csak leültem a pulthoz, rendeltem egy italt és azzal együtt indultam el a beérkezésemkor kiszemelt hölgyhöz. Aki ugyan nem volt egyedül, de ez sosem jelentett problémát.
- Jó estét! Valami különösen csillogó dolgot láttam a pulttól. Úgy gondoltam megcsodálom közelebbről. - mondtam a boxuk felett állva, végig a lány szemébe nézve, ezzel utalva neki, hogy szemére céloztam.
- Szabad? - kérdeztem még mindig a lányra tekintve, aki mosolyogva nézett vissza rám és barátnőjére, akikből általában ez féltékeny reakciót vált ki.
- Béna szöveg, próbálkozzon máshol. - mondta a eléggé elutasítóan a barátnő, erre számítottam, hisz többnyire ilyen módon vág vissza a semmibe nézett másik lány.
- Persze. - válaszolta a lány rögtön a barátnője kijelentése után, amire leültem mellé, majd mélyen a szemébe néztem. Eleinte halvány mosollyal az arcomon, majd elkomolyodva.

- Velem jössz a sikátorba, ellenkezés nélkül és hagyod, bármit is tegyek veled ott. - igéztem meg a már előtte is elbájolt lányt, a barátnője szeme előtt.
- Mi az ördögöt művel? - mondta teljesen felháborodva, amire az ő szemébe néztem.
- Te pedig most szépen hazamész, olyan gondolatokkal a fejedben, hogy téged mindenki gyűlöl és az életed már teljesen haszontalan. - igéztem meg a másik lányt is, mivel túl feltűnő lenne, ha én végeznék vele, így elérve, hogy saját maga tegye meg. Ezt követűen pedig kisétáltam a lánnyal a bárból, egyenesen a bár mögötti sikátorba. Hátra legyintettem nyakát takaró haját, majd fogaimat megvillantva készültem nyaki ütőerébe vájni.    





A hozzászólást Benjamin Leighton összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17, 2013 1:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyCsüt. Aug. 15, 2013 12:16 am

Zachary & Chantelle

Finally... I found you.


Megrémít… hogy Zach így lát. Tudom, hogy mi ő és hogy gyűlöli a vámpírokat, ám ezzel addig, amíg meg nem látom, nem akartam foglalkozni, hiszen felesleges lett volna ezen aggóni, mikor abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán megtalálom őt. Azt vártam, hogy dühében és meglepődésében ordítani kezd velem, vagy ami rosszabb lett volna, megpróbál megölni. Nem csak úgy utálja a vámpírokat, mert épp nincs jobb dolga. Azért utálja őket, mert megölték a családját. A bosszúvágy hajtja, ezt már korábban is elmondta nekem, világosan. Ezért vártam azt, amit vártam. Mert… azt hittem, mostantól ellenségnek fog tekinteni, de… amikor megéreztem az ajkait az ajkaimon meglepődtem… kellemesen.
Úgy csókolom vissza, mintha ez lenne az első csókunk. Óvatosan, lassan, mégis szenvedélyesen és olyan vágyakozóan, mintha attól félnék, hogy itt, helyben kitéphetnék a karjaim közül, és soha többet nem láthatnám viszont. Boldog vagyok. Annyi sóvárgás és reménykedés után végre tényleg igazán boldog vagyok itt, Mystic Falls-ban, Zachary karjai között.
Közelebb lépek hozzá és átölelem. Nem tudom, meddig marad ilyen közvetlen, annak ellenére, hogy vámpír vagyok, ezért ki akarom élvezni minden percét, de… ugyanakkor beszélni is akarok vele, ezért már most tudom, hogy én leszek az, aki tönkreteszi ezt a pillanatot. – Zach… hiányoztál. – a vállába fúrom a fejem, egy pillanatra még szorosabban ölelem magamhoz, aztán hátrébb lépek, hogy a szemébe tudjak nézni. – Akkor… nem utálsz? – kérdezem bizonytalanul, ám amint a kérdés elhagyta a számat azt kívánom, bár sosem tettem volna fel. Ezzel nem csak arra akartam célozni, hogy vámpír lettem, hanem a veszekedésünkre is, mielőtt elhagyta a várost. Személy szerint én már mindent elfelejtettem, csupán a jó emlékek maradtak meg bennem és lehet, hogy vele is így van, azonban attól félek, hogy az ittlétem és az, hogy vámpír vagyok, felszakítják benne és bennem is a régi sebeket. – Miattad vagyok itt. Nem akarlak… elveszíteni. Ha nem veszítettelek el már így is. – szomorkás mosoly jelenik meg az arcomon, kezemmel megsimogatom Zach arcát. Félek. Már régen féltem ennyire… sőt, talán még soha. Félek, hogy Zach visszautasít, vagy egyszerűen gyűlölni fog, mert vámpír lettem. Ebben a helyzetben… mindkettő megtörténhet.
szavak: röviid zene: I love it megjegyzés: <3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyKedd Aug. 13, 2013 12:34 am


Chantelle + Zachary


Ez valami különleges nap lehet vagy valami hasonló. Hatalmas energiával ébredtem reggel, kirobbanó jó kedvel, ezt nem szabad megszakítani. Már nagyon rég voltam bent a belvárosban, sőt annál is régebben a Grillben, pedig mindenki azt mondja, hogy az mennyire jó hely. Talán egyszer lehettem ott, de akkor is egy akkori tervemhez folytattam le a "tárgyalást" - érdekesség, hogy az elmúlt egy évben mennyi ilyen beszélgetésben volt részem, de ez mára megváltozott. Kiegyensúlyozottnak érzem magam, persze még most sem békéltem meg azzal, amit a családommal tettek, de már sikerült beletörődnöm, így elkezdhetem újra az életet.
A kocsiban ülve mindig valamit hallgatnom kell, mert nem bírok csendben vezetni. Általában nem a rádióból szól a zene, hanem én teszek be valamit, de ritkán - mint most - onnan hallgatom a zenét. Leginkább az zavar benne, hogy nem én irányítok, így nem én döntöm el, hogy milyen zene menjen, ez okoz néha egy kis kellemetlen pillanatot... Miközben ezen a kis problémán elmélkedem elindul egy egy igazán érdekes dal. It will rain, Bruno Mars egyik dala. Egy különleges dal ez nekem, legalábbis a szövege miatt. Mindig Chantelle jut az eszembe róla, valamint azok az idők, amikor boldogok voltunk és nem igazán foglalkoztunk semmivel, csak éltünk.
Sokszor eszembe jutott ezalatt az egy év alatt, mindig hiányzott, de nem voltam képes keresni. Nem akartam találkozni vele, valamint tudomást venni arról, hogy otthagytam. Mivel akárhogy is szépítem én hagytam ott, egy nagy veszekedés után, semmi szó nélkül leléptem. Igaz a családom miatt jöttem el, de akkor sem kellett volna ezt tennem. Azóta senkire sem tudtam úgy nézni, mint rá. Mint ahogyan az ő angyali arcára, maga volt a tisztaság, akiben ott rejtőzött egy kisebb démon, emiatt csak jobban imádtam.
A dal végére én is megérkeztem, így kinyomom a rádiót, eddigi gondolataimat pedig elhessegetem. Mégsem mehetek úgy a Grill-be, hogy az ex csajomról ábrándozom, akiről már egy éve nem is hallottam. Kitudja, hogy mi van vele, egyáltalán érez-e még irántam valamit... Akkor induljunk, lehetséges, hogy most a szerelem is megtalál, mert eddig csak a testi vágyaimat tudtam csökkenteni néhány vámpírral a városban, de azok mégsem voltak az igaziak.
Az ajtót magam mögött bezárva  egy üres asztalhoz indulok, ami pont tökéletes lesz nekem, de mielőtt leülhetnék egy nagyon ismerős személyt pillantok meg, így muszáj közelebb mennem. Lehetséges, hogy csak a kocsiban történő ábrándjaim mondatják azt velem, hogy ez ő, de akkor is meg kell tudnom. Lépteimet szaporázva odaérek a lány mögé, aki még háttal van nekem, de látom, hogy épp készül megfordulni.
Véres ajkak, ez nem lehet, ő nem lehet, az lehetetlen. Nem tudnám elviselni, nem. - Te... - próbálom szóra nyitni a számat, de ennél többre nem telik. Közelebb lépek hozzá, s egy csókkal köszöntöm. A szerelem legyőzi az előítéleteket. Már csak az a kérdés, hogy ő is viszonozza-e még ezeket az érzéseket.


Δ 460 Δ It Will Rain Δ Nem a legjobb, de remélem tetszik. Δ
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyVas. Aug. 11, 2013 12:52 am

Zachary & Chantelle

Finally... I found you.


Mystic Falls. A vámpírok tanyája. Több embertől is hallottam már, hogy rengeteg vámpír van ebben a városban. Amilyen otthonosnak, picinek és… unalmasnak néz ki, épp annyira pezseg benne az élet. Legalábbis természetfeletti körökben biztosan. Nem is csodálkozok rajta, hisz ha igazak a pletykák, az Ősi család is itt telepedett le ideiglenesen. És végre… én is itt vagyok, ráadásul vámpírként. Még mindig nem hiszem el, hogy ekkora szerencsém volt! Pár csepp vámpírvér miatt vagyok még mindig életben, amiről ráadásul nem is tudtam, hogy a szervezetemben van. Ráadásul minden vágyam volt, hogy egyszer én is vámpírrá válhassak.
Most azonban nem a vámpírok miatt vagyok itt és nem is azért, hogy ismét veszélybe sodorjam az életem. Zach miatt jöttem Mystic Fallsba. Hiába az idő, ami eltelt, mióta elköltözött és – gondolom – szakítottunk. Egyszerűen nem tudom őt kiverni a fejemből. Lehet, hogy az idő a legjobb gyógyszer mindenre, mert ugyan enyhült a hiánya, már nem mardossa úgy a szívem, mint amikor otthagyta a várost, de egyszerűen nem bírok tovább otthon ülni. Tenni akarok valamit, meg akarom találni őt. Vissza akarom szerezni.
Megállok a Grill ajtaja előtt. Állítólag az a legfelkapottabb hely a városban. Meg kellene próbálnom… hátha itt lesz, de először csillapítanom kell a szomjam. Ez a vámpírlét egyetlen hátránya. Ha nem veszek magamhoz rendszeresen vért, képes lennék egy tucat embert megölni. De én… nem akarok ölni. Vámpír vagyok, de szörnyeteg nem. Csak azzal végzek, aki veszélyt jelent rám… vagy akinek megígértem, hogy bosszút állok rajta valamiért. Az nem menekül. Soha nem szalasztottam még el egyetlen ilyen ígéretem sem.
Hangokat hallok az épület háta mögül. Odalopakodok, hogy megnézzem, ki az. A Grill egyik dolgozója viszi ki a szemetet. Itt senki nem láthat, vagy nem hallhat meg. Amint visszafelé indul, vámpírgyorsasággal előtte termek és megragadom. – Nem fogsz emlékezni arra, ami most történik majd. Egy állat támadott meg, a semmiből tűnt elő és neked fogalmad sincs, hogy mi lehetett az. Ne sikíts, és ne próbálj menekülni. Nem fog fájni. – igézem meg érzelemmentes hangon, mire a monológom végére érek, már kihegyesednek a szemfogaim, szemeim vérben forognak, az erek pedig behálózzák az arcom. Hátrahajtom a fejem, majd hirtelen csapok le rá. Egy ideig csak szívom a vérét, de észben tartom, hogy nem akarok kárt tenni benne. Mikor már úgy érzem, hogy ha többet innék, az veszélyes lenne számára, abbahagyom és elengedem. Visszatérhet az unalmas, hétköznapi életébe. Még rápillantok egyszer, hogy biztosan hatott-e az igézet, majd elindulok vissza, az utca felé, azonban szembe találom magam… Zachary-val. Teljesen lefagyok, fogalmam sincs, mit csináljak. Nem láthat így, véresen. Amint észhez térek, letörlöm az arcomról a vért, ám továbbra sem tudok mozdulni. – Zach…
szavak: 430 zene: I love it megjegyzés: béna kezdő, de azért remélem megteszi.<3


A hozzászólást Chantelle M. Quigley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 21, 2013 3:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Anna Petrova
welcome to my world
Anna Petrova

► Residence :
♔ The Garden.
► Age :
716
► Total posts :
692

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor EmptyVas. Aug. 11, 2013 12:49 am

* * *
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Grill mögötti sikátor Grill mögötti sikátor Empty

Vissza az elejére Go down

Grill mögötti sikátor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A ház mögötti kert
» Mystic Grill
» Sikátor
» Sikátor
» Sikátor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-