world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Damon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyVas. Feb. 12, 2012 9:37 pm

Damon szobája - Page 2 Tumblr_lz5ok6JBsr1qfw4q0o1_500

- Mi? Nem, dehogy ittam. - feleltem gúnyosan. De talán jobb lett volna. Teljesen úgy éreztem, mintha újra lejátszanánk azt a veszekedést, ami napokkal ezelőtt történt. De nem lehet megint ugyanaz a vége.... Annál rosszabbat még sosem éltem át. Semmilyen fizikai fájdalom nem volt ahhoz a lelki sérüléshez fogható, amikor elrohant. Én pedig tudomást sem vettem róla.
- Persze, Elena... Minden vágyam az, hogy megutálj. Mert mazochista vagyok. - feleltem gúnyosan, majd folytattam. - De tudod mit? Talán jobb is lenne, ha megutálnál. Mást elvégre úgysem érzel irántam. - vontam meg a vállam, és próbáltam úgy tenni, mintha nem érdekelne. Pedig a szívem belülről vérzett, és a legszívesebben elbőgtem volna magam, akár egy kislány. De azért odáig nem süllyedek le, szerintem röhögve rohanna el, ha elsírnám magam. Azt meg nem kockáztatom, már így is elég sebezhető vagyok. Még cseszegessenek is azzal, hogy bőgök. Persze.
- Ugyan! Sosem tartottál a barátodnak. - nyúltam az első dologhoz ami az eszembe jutott, holott tudtam, hogy ez nem igaz. Mi ketten tényleg barátok voltunk. De ezt nem ismerném be neki, most hogy az ellenkezőjét állítottam. Ez afféle Damon-logika.
- Egy szóval sem mondtam, hogy könnyű. De szerinted másnak nem nehéz? Áhh... minek osztom itt az észt. Semmi értelme! - mondtam, majd a levegőben felém lendülő kezét elkaptam. Amikor azt hallottam, "Damon, ez fáj" az agyam azonnal kitisztult. Elengedtem a kezét, és a szemébe néztem, azzal a jéghideg tekintettel, amit általában megfélemlítésre használok.
- Elena, el sem tudom mondani, milyen dühös vagyok! És tudod miért? Azért vagyok dühös, mert szeretlek! - néztem a szemébe mélyen, majd egyetlen gyors mozdulattal ajkaimat az övére tapasztottam, és lágyan megcsókoltam. Annyira lágyan, amennyire ilyen helyzetben és lelki állapotban lehetett. Már csak arra kell várnom, hogy visszacsókoljon, vagy agyonvágjon. Mindkettőt elviselném.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyVas. Feb. 12, 2012 7:33 pm

Damon szobája - Page 2 Tumblr_lxrofgwpWJ1qdoecso1_500_thumbDamon szobája - Page 2 Tumblr_lrbajniI2i1qbpwzeo1_500_thumb

Megropogtattam az ujjaimat, és vártam, hogy elfogadja a bocsánatkérésemet. De erre teljesen más dolog történt, mint amire számítottam. Kiborult, mint legutoljára, de most jobban. De mi okból? Hisz, erőt vettem magamon, hogy eljöjjek ide, szembe nézzek vele, és a bocsánatkéréséért esedezzek. Miért teszi ezt velem?
-Igen, Damon.. - súgtam teljesen összezavarodva. - Ittál? - szűkültek össze a pupilláim. Próbáltam rajta keresni bármilyen jelet, ami ezt kimutatná, de semmi. Nem értem Damon-t.. A szívem egyre erősebben, és gyorsan kezdett el verni. Nagyot nyeltem, és próbáltam türtőztetni magamat. Én se akartam kiakadni. A következő, ami elhangzott tőle nagyon szíven ütött. Hátráltam egy lépést, és elkaptam tőle a tekintetemet. Igen.. Itt az ideje, hogy bevalljam magamnak.. Érzek valamit iránta. Ha nem, nem fájt volna ennyire.
- Ezzel most azt akarod elérni, hogy megutáljalak? - kérdeztem remegve, és a könnyeim már patakokban folytak. Remek. Teljesen kínos helyzetbe sodortam magamat, és most ő érezheti magát fölényben. Miért ilyen nehéz az élet? Miért nem hiszi el, hogy tényleg bocsánatot szeretnék tőle kérni.
- De igen. Barátok voltunk, ha nem most akkor a múltban igen. És ezt te sem tagadhatod le! - emeltem fel a hangomat, de elég furán jött ki rekedt hanggal. Megint föl-alá kezdett el járkálni, mint múltkor a szobájában. Tiszta déjavú érzetem támadt. Hányingerem volt, melegem volt, egy szóval rosszul voltam. A hajamba túrtam idegesen, és a hideg falnak támaszkodtam. Úgy éreztem, mintha helyben összeesnék, vagy elájulnék. Szerintem Damon csak itt hagyna magamra, amilyen állapotban most van. De.. történnek „balesetek” a barátok között. Az a több csók is afféle baleset volt. Biztos ennek az egésznek nincs valami hátsó dolga. Például a szerelem.. A következő, amit hallottam az már.. kiakasztott. Kitágult szemekkel meredtem rá. Ezt. Most. Komolyan. Mondta?
- És szerinted nekem ez könnyű? Ha ott hagynám Stefan-t érted, akkor persze, hogy Katherine-nek titulálnak el. De nincs más lehetőségem. – ráztam meg a fejemet. Aztán önzőnek, magával törödőnek nevezett. Na, itt telt be nálam a pohár. Egy egyenes csíkba húztam a számat, és minden erőmet összegyűjtöttem, hogy jól arcon vágjam. Már készültem is, de félúton, megmarkolta a kezemet, én pedig hangosan felkiáltottam.
- Damon ez fáj! – sziszegtem. És ennél a pillanatnál tudtam, hogy én már örökre elvesztettem őt.. Ha tudnám visszafordítanám az időt, és nem csókolnám meg, bármennyire is szeretném. Inkább vágyódom, mint elveszteni a barátságunknak. De sajnos erre már képtelen vagyok. Amikor elvesztesz valakit, benned marad. Mindig is emlékeztetni fog arra, hogy milyen könnyen tudnak megbántani..


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 13, 2012 3:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyVas. Feb. 12, 2012 6:51 pm

Elena bejött utánam a fürdőbe, és máris belekezdett a magyarázatába, hogy mit is keres itt. Röviden csak egy bocsánatkérés volt, amin meglepődtem. Ennyit akar mondani? Ez minden? Ezért jött ide? Hát akkor otthon is maradhatott volna. Tudtam, hogy nem kéne csúnyán viselkednem vele, de annyi minden felgyülemlett bennem, hogy nem bírtam visszafogni magam. Elborult az agyam, úgy éreztem magam, mintha részeg lennék. Nem tudtam, mit mondok.
- Komolyan? Azért jöttél ide, hogy ezt elmond? - tettem fel a kérdést olyan flegmán és bunkón, amennyire csak tudtam. Nem volt szándékos, nem akartam őt megbántani vagy megsebezni lelkileg, de most nekem fájt nagyon a bensőm. És ha valami fáj, akkor azt két dologgal tudom csak elűzni. Alkohollal vagy bunkósággal. Most éppen nem volt a közelemben alkohol, és szerencsétlen Elena van éppen itt.
- Elena, szerinted ezzel minden rendben van? Szerinted megint barátok lehetünk? Tudod mit? Sosem voltunk azok! - mondtam már teljesen dühösen. És itt még nem végeztem. Föl-le kezdtem járkálni, közben vigyáztam, nehogy leessen az a törölköző, ami éppen csak eltakarta a férfiasságomat. Annyira mérges voltam, hogy azt elmondani nem lehet. Bár mire számítottam? Hogy idejön, közli hogy szeret, és velem akar lenni? Hiú ábrándokat kergetsz, Damon! El kell felejtened a fenébe! De nem próbáltam? Nem próbáltam meg itthagyni és lelépni? De! Csak éppen Stefannak keresztbe kellett tennie a nagy vérszomjával. Ha kezdetben is embervéren élt volna, most nem lennénk ekkora szarban. Talán meg sem ismerte volna Elenát. Én pedig megettem volna. De nem is érdemes a múlton rágódni. Most a jelennel foglalkozok, és éppen nagyon mérges vagyok.
- Tudod mit? Meg sem érdemled a barátságomat! Én mindent megtettem érted, Elena! Megváltoztam, normális lettem! Felhagytam a gyilkolással, nem is iszom már annyit! És mit értem el vele?! Semmit! Nem csak külsőleg vagy Katherine hasonmása! Teljesen olyan vagy, mint ő! Egy önző, csak önmagával törődő nőszemély!

Damon szobája - Page 2 1456275_o
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 10:34 pm

Valaki vagy valami megmozdult körülöttem. Valami nem evilági dolgot éreztem a szobában, valami veszélyeset. Az ajtókopogtatás zökkentett ki a gondolatmenetemből és amikor Elena belépett a szobába,minden aggodalmam szertefoszlott. Láthatóan meg volt döbbenve és ezért nem is hibáztathatom, hiszen tényleg eléggé félreérthető szituációban voltunk Damon-nal. Ám mielőtt elkezdhettem volna a magyarázkodást, Damon már készségesen belekezdett és ezt ezt egy őszinte mosollyal díjaztam, majd miután befejezte, nem kellett mást tennem, csak hevesen bólogatni. Az pedig soha nem szokott problémát okozni.
- Minden úgy történt, ahogy Damon elmondta! - mondtam a lehető leghatározottabban, mivel szerettem volna, ha Elena tényleg megbizonyosodna ezzel a dologgal kapcsolatban. Láthatóan eléggé könnyen vette a dolgot. Azonban Elena néha igen ügyesen tudja palástolni az érzelmeit, ám mielőtt ezt megjegyezhettem volna, kijelentette,hogy szeretne beszélni Damon-nal, kizárólag négyszemközt. Na szép, körülbelül keresztülnézett rajtam, mintha egy szellem lennék. Majd szépen udvariasan elküldtek a fenébe. Konkrétan csak néztem magam elé és nem tudtam mit kezdeni ezzel az egésszel, majd jobban átgondolva a dolgokat rájöttem, hogy egy kicsit lehet túlreagálom ezt a dolgot. Vettem néhány mély levegőt, majd megfordultam és az ajtóhoz léptem, majd határozottan elindultam a nappali felé. A lépcsőn lefelé lépkedve újra elkapott az a furcsa érzés, ami a szobában. Valami sötét, negatív, idegen és erős energia.
- Van itt valaki? - kiabáltam kétségbeesve.
- Kérem válaszoljon, ha van valaki a házban! - kiabáltam körbe, de semmi eredményt nem értem el ezzel. Komolyan mondom, mintha egy kísértetházban lennék és én nagyon utálom a kísértetházakat. Szó szerint irtózom tőlük. Ám ekkor hirtelen valaki megragadta a bokámat és elkezdte rángatni, de mire feleszméltem már gurultam is lefelé a lépcsőn. Fájdalom, fájdalom és fájdalom. A sikításomra mindenki felfigyelhetett, akinek volt egy kis kevés hallása. Egy árnyékot láttam mozogni a konyhában, de nem tudtam megmozdulni. Lehet, hogy bokatörés. Ez az! Már tudom, hogy mi hiányzott az életemből. Lassan tudtam csak feltápászkodni, majd óvatos léptekkel a konyha vettem az irányt. Beléptem, de nem láttam senkit sem. Eltűnt. Te ki lehetett az? És mit akarhatott? Nem gondolkozhattam tovább, mivel ekkor valaki hátulról erősen elkapott, megszorított és szembefordított magával, hogy a szemébe nézhessek. Nem, ez lehetetlen! Képtelenség! Majd ájulva omlottam a konyha kemény padlójára. Az utolsó dolog amit hallottam egy név volt: Abby


Damon szobája - Page 2 I3QPT
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 2:51 pm

Damon szobája - Page 2 Tumblr_ldori5Zk2w1qbcbmuo1_500

Az ajkamra haraptam, eléggé kellemetlen helyzetbe hoztam magunkat, a kis váratlan belépőmmel. Szólnom kellett volna Damon-nek, hogy tervezek átjönni, és nem csak így beállítani. Bár magam sem tudtam, hogy végül itt fogok kikötni..
- Aha, értem. Nem kell magyarázkodni. - vágtam félbe Damon mondatába, csóválva a fejemet. Elvégre nem vagyok a barátnője, vagy ilyesmi, hogy az ilyen félreérthető dolgokat megmagyarázza nekem. Sóhajtottam egyet, majd egy apró mosolyt küldtem barátnőm felé. "Bocsi." - tátogtam neki, majd követtem Damon-t a fürdőszobába. Egyből megcsapott a meleg mikor beléptem, és észrevettem, hogy még a tükör is párás, a földön volt pár vízcsepp. Ha kételkedtem volna mindabban, amit Damon mondott az előbb, most már biztos meg lennék róla győződve. Egy nagyot nyeltem, és próbáltam most összeszedni minden gondolatomat, nehogy valami hatalmas hülyeség hagyja el a számat. Megvakartam a tarkómat, majd a padlóról felemeltem a tekintetemet, így egyenesen a szemébe néztem.
- Nézd.. - kezdtem bele, és elhúztam a számat. Nos, pont az ilyen kezdéseket szerettem volna hanyagolni. Kezdett nagyon melegem lenni, pulcsi volt rajtam, párás a levegő, izgulok, és egyben ideges vagyok. Viszont nem tudtam nem észrevenni, hogy őt csak egy törölköző takarja.. Nagyot nyeltem. Végig néztem kockáin. Istenem, de kidolgozott. Kinéztem az ablakon, képzelhetem, hogy milyen vörös lehet az arcom. Nem akar átöltözni? Olyan kínosan érzem magam..
- Szeretnék tőled bocsánatot kérni, ami pár nappal ezelőtt történt. - halkultam el a mondat végére. - Ez nem én vagyok.- súgtam immár, és éreztem, ahogy csillogtak a szemeim a könnyektől. Lenéztem a földre. Belemélyesztettem a tenyerembe a körmömet, nem akartam gyávának tűnni. Nem akarok sírni. Kimutatná, hogy mennyire gyenge is vagyok.
- Nem vagyok Katherine. És nem szeretnék veled haragba lenni. Nem akarok egy ilyen jó barátot elveszíteni, mint te. - tekintettem fel újra rá. Direkt nyomtam meg egy kicsit a barát szót, mert számomra az. Bár most nem is tudom, hogy hogyan állok Stefan-nal, de nem vagyok az a lány, aki minden héten cserélgeti a szeretőit.
- Ennyit szerettem volna mondani, hogy őszintén sajnálom. Nem szerettem volna félbeszakítani a beszélgetéseteket. - mondtam őszintén, és egy apró mosolyra gördült a szám.


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 12, 2012 8:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 1:01 pm

Bonnie egyből magyarázkodni kezdett, én pedig elmosolyodtam, és csak bólogattam. Szegény, mennyire zavarban van... Kerültem már korábban is ilyen helyzetekbe, de ami köztünk van Bonnie-val, az azért nem hétköznapi. Elvégre ő egy boszorkány, én meg egy gonosz csúnya vámpír vagyok. Szóval alapjáraton ellenségek vagyunk, utáltuk is egymást, bár mostanában már annyira nem. Kezdünk megbékélni egymással, azt hiszem.
- Öhm... ne szabadkozz. Inkább csak felejtsük el. Nem tudhattad. - mondtam egyszerűen. Jobb is lenne, ha mihamarabb kiesne mindkettőnk fejéből. Jó, nem szó szerint, nem fogom megigézni. Inkább csak... ne hozzuk fel a témát. Bár nekem annyira nem számít, hogy eggyel több nő látta a kincsemet.
- Szerintem látogasd meg... Én nem tudok neked mondani semmit. - ráztam meg a fejem. Persze ez nem volt igaz, nagyon is tudtam, hogy mi történt Elenával, de nem akarok beszélni róla. Majd ha ő el akarja mondani Bonnie-nak, akkor megteszi. Én most még senkivel nem akarok erről beszélni, se Bonnie-val, se Stefannal, se Elenával. Jó, vele talán, de szerintem most egy ideig nem fogom látni. Következő megjegyzésére sóhajtottam, és megigazítottam a törcsit, nehogy kikandikáljon ott valami...
- Bonnie, nem te vagy az egyetlen, aki ezt látja... És tudod mit? Ez is bizonyítja, hogy nem vagyok ugyanaz. Beismerem. Nem tehetek róla, de szerelmes vagyok Elenába. De mint kiderült, ő semmi ilyesmit nem érez irántam. - mondtam kissé idegesen és hangosan, amikor hallottam, hogy valaki kopog. A következő másodpercben nyílt az ajtó, és az említett hölgyemény lépett be rajta. Ledermedve néztem rá, teljesen meglepett. Mit keres itt? Ha Stefan-hoz jönne, akkor egyből lement volna, akkor is, mikor tudja, hogy veszélyes. Ahogy láttam, ő is legalább annyira meglepődött, mint én. Ekkor tudatosult bennem, hogy minek is néz ki ez.
- Elena, ez semmi olyan, amire gondolsz! Annyi történt, hogy éppen zuhanyoztam, amikor Bonnie megjött. - magyaráztam el gyorsan a helyzetet. Amikor azt mondja, kettesben szeretne beszélni velem, az is meglepett. Micsoda dolgok történnek ma... Bár úgy hiszem, ez még semmi ahhoz képest, ami majd lesz.
- Öhm... persze. Menjünk át a fürdőbe. - intettem fejemmel az ajtó felé. - Bonnie, ne haragudj, nemsokára visszajövünk. Ha gondolod, a konyhában találsz innivalót. Szolgáld csak ki magad. - mondtam gyorsan, mielőtt bementem volna a fürdőbe. Amikor Elena követett, becsuktam magunk után az ajtót.
- Miről akarsz beszélni? - kérdeztem teljesen ártatlanul, holott nagyon is sejtettem, hogy miről akar beszélgetni.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 11, 2012 11:16 am

Nem tudom, hogyan, de valahogy az utam ide vezérelt. Mart a lelki ismeret furdalás. Bocsánatot kellett kérnem tőle, amit tettem vele az előbb. Nem volt helyes. Főleg, hogy én az öcsével vagyok együtt. Vagyis már nem is tudom minek nevezni. Inkább bonyolult kapcsolatban vagyunk. Hol akar látni, hol nem. Klaus tönkre tette őt teljesen. Én pedig vissza szeretném kapni azt a Stefan-t, aki régebben volt. Kedves, mosolygós, önfeláldozó..
Azon kaptam magam, hogy elkezdtem szédülni. Gyorsan az egyik székre rá támaszkodtam, és vettem néhány mély levegőt. "Nyugi. Minden rendben lesz." ~ próbáltam magamat lecsillapítani. Körül néztem a házban, annyira kihalt volt, sehol egy lélek nem volt. Felmentem a lépcsőn, és Damon szobája elé léptem. Szívem a torkomban dobogott, és éreztem, ahogy izzadnak a kezeim. Ilyen tünetek jelentkeznek nálam, ha ideges vagyok. De mi okom van rá? Egyáltalán akar látni? Hisz, múltkor megmondta nekem szó szerint, hogy menjek el. Talán nem is akar engem látni. Lehunytam a szememet, elszámoltam háromig, és halkan bekopogtam. Kip-kip-kop. Vártam megint egy pár másodpercet, és benyitottam. A látvány, ami fogadtatott hát.. Először is ketten voltak a szobában. Damon és Bonnie. Damont csak egy törölköző takarta el, míg Bonnie-n tisztán ki tudtam venni, hogy el van pirulva. Össze ráncoltam a homlokomat. Ők most..? Nem.. Nem Bonnie esete. Ekkor jöttem rá, hogy ott állok előttük, mint egy hülye. Megvakartam a tarkómat, és szóra nyitottam a számat, de hang nem jött ki belőle.
- Öööö.. - kezdtem bele, de fogalmam sem volt, hogy mit mondjak. Mi okból vagyok itt. Nem akarom, hogy Bonnie megtudja, hogy mi történt köztem, és Damon között. Teljesen elítélne. Bár ő még a jobbik esetbe tartozik, Caroline az, aki végképp ki nem tudja őt állni.
- Bocsi a zavarásért. - kértem tőlük elnézést, majd Damon felé fordultam. - Beszélhetnénk? - kérdeztem halkan, félve. - Kettesben? - tettem még hozzá, és sajnálkozva Bonnie-ra néztem. Nem akartam megzavarni..bármit is az, amit csináltak.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 04, 2012 1:24 pm

Mindig is imádtam az ilyen helyzeteket. Na jó, ez egy hatalmas irónia a részemről. Az ilyen szituációktól szoktam általában mindig idegbajt kapni. A látvány persze nem volt olyan rossz.......sőt nagyon is klassz volt, de egyszerűen nem hagyhattam, hogy helytelen dolgokra gondoljak. Bár Jeremy egy időre elutazott és nem igazán tudom, hogy mikor is fog pontosan visszajönni. Ez eléggé aggasztó. Damon láthatóan ugyanúgy meglepődött, mint én, bár ő sokkal jobban tudta palástolni meglepettségét. Én már nem voltam ennyire szerencsés. Úgy elpirultam, mint talán még sohasem. Forgattam ide-oda szemeimet, kerülve a pillantását. Hálaistennek éppen kéznél volt egy törülköző, így azt gyorsan magára tekerte, eltakarva bizonyos testrészeit, amit jobb lett volna, ha inkább nem is látok. Na, most már mindegy. Ekkor elkezdett kérdezősködni, ám én hirtelen fel sem fogtam, hogy mit akar, mivel annyira nem voltam magamnál. Gyerünk Bonnie! Össze kell szedned magad! A lehető leghatározottabban igyekeztem beszélni.
- Szia Damon! Bocsi, hogy csak így rád törtem! Nem tudtam, hogy ez a te a hálószobád, igazából még sohasem voltam ezen a részén a háznak. Tényleg sajnálom, nem akartam megzavarni semmit, pláne nem akartam magunkat ilyen helyzetbe hozni. - mondtam és igyekeztem egy halvány mosolyt erőltetni a számra.
- Igazság szerint azért jöttem, hogy megtudjam mi történt Elenával. Kinyomja a hívásaimat, nem tudom, hogy mi lehet vele. Azt hittem, hogy esetleg te tudsz nekem segíteni. Tudom, hogy hogyan érzel iránta és gondoltam, hogy te tudhatod, hogy hol van. Tudom, hogy törődsz vele, ezt már jópárszor átbeszéltük Elenával. - mondtam és úgy döntöttem, hogy itt inkább abbahagyom ezt a lelkizős dolgot. Damon, az mégis csak Damon! Bár az utóbbi időben annyit változott, hogy tényleg nehéz volt követni. Miért akadály ez? Miért ne beszélgethetnék vele úgy, mint egy emberrel? Mint egy baráttal?
- Figyelj! Még, ha nem lennék boszorkány, akkor is látnám, hogy nagyon szereted őt. És ez szerintem nem probléma. Főleg a Stefan-os dolog után. Na őt tényleg nem engedném Elena közelébe, viszont te az utóbbi időben nagyon nagyon pozitív irányba változtál és ezt ne érezd gyengeségnek. Szerintem neked éppen, hogy ez az erősséged. A törődés! Ez tesz téged azzá, aki valójában vagy! És meg kell hagyni nekem is sokkal jobban tetszik ez az oldalad, mint az a " leszarom a világot és az embereket, ölök és gyilkolok, mert ilyen természetem" éned. - mondtam és látva Damon arcán a mosolyt, én is elkezdtem mosolyogni. Lehet, hogy ez egy új barátság kezdete. Lehet, hogy végre jóban lehetek egy olyan valakivel, akinek szintén rettentően fontos Elena. Ez az, ami közös bennünk. És ez a közös pont a legfontosabb, mert az ilyen pontok képesek összekovácsolni, még két, teljesen különböző embert is.


Damon szobája - Page 2 Etcxgk_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzer. Feb. 01, 2012 11:05 am

Még csak néhány nap telt el azóta, hogy Elena lelépett, de én azóta is csak rá gondolok. Hogy hagyhattam, hogy csak így kisétáljon az életemből? Nem mintha benne lett volna... De azért valamennyire mégis, és arról is csak én tehetek, hogy elvesztettem őt. Na jó, egy kicsit Stefan is... Ha ő nem lenne, már régen meghódítottam volna Elenát. De annyi most a "ha"... Ezzel nem segítek semmit, csak gyötröm magam. Tök feleslegesen. Inkább el kéne mennem csajozni, kiszívni egy két nyakat, ölni, gyilkolni, pajzánkodni. Csak amihez értek. De nem tehetem, mert vigyáznom kell Stefan-ra... Aki lent rohad a pincében, hehehe. Jó, ez nem is vicces. De egy kicsit azért élvezhetem, nem? Elvégre én folyton az ő árnyékában éltem, annak ellenére, hogy én vagyok az idősebb. Most mit tegyek? Nem akarok tovább "kisebb" lenni, mint ő. Lassan kisebbségi komplexusom lesz, vagy mi a fene. Nem értek ezekhez az orvosi szakszavakhoz. Na jó, ebből elég! Felkeltem az ágyból, és átmentem a fürdőbe. Most valahogy le kell nyugodnom, kicsit relaxálnom kell. Ezért ledobtam magamról az összes ruhámat, és beálltam a zuhanyzó alá. Már csak Elena hiányzik mellőlem... Az agyam kegyetlen gyorsan kezdett el dolgozni, ami nem igazán volt éppen jó. Nem szabad arról fantáziálnom, ami nem lehet az enyém. Úgy csak még rosszabb az egész... Inkább teljesen el kéne felejtenem. De azt hogy? Sétáljak oda Klaushoz, és kérjem meg szépen, hogy tüntesse el az emlékeimből Elenát? Akkor az elmúlt két teljes év elveszne, ami érdekes. Meg amúgy is, tiszta szánalmas lenne elfutni. Én nem vagyok az a fajta. Inkább végiggondoltam a lehetőségeimet... 1: továbbra is gürizek és meghódítom Elenát valahogy; 2: elfogadom, hogy az őrült öcsémet szereti - aki feleannyira sem olyan szexi, mint én - és továbblépek. Ahogy Katherine-en... De ahhoz is kellett vagy... 160 év? Igen, annyi. Nekem nincs még egyszer ennyi időm, hogy Elenát is elfelejtsem. Vagy maradok az első megoldásnál, vagy kell egy harmadik. Mondjuk megölhetném... Úristen, ez a világ legborzasztóbb ötlete, nem is tudom, hogy jutott eszembe. Beteg egy vámpír vagyok, Damon... Gratulálok. Ennél normálatlanabb gondolatom még nem volt. Oké, ez a zuhanyzás nem jött be. Elzártam a vizet, majd kimásztam a zuhanykabinból. Körbenéztem, de sehol nem találtam a türcsimet. Vajon hol lehet? A fenébe... Kint hagytam száradni a székemen. Mindegy, úgy sincs itthon rajtam kívül senki, kivéve Stefan, aki lent rohad a pincében. Szóval senki nem láthat meg. Lassan kezdtem el lépkedni kifelé, majd amikor kinyitottam az ajtót, ott állt előttem Bonnie. Basszus, én meg meg egy szál semmiben vagyok! Oké, Damon, nyugodj meg.
- Hello, Bonnie. Minek köszönhetem a látogatásod? - mondtam, és próbáltam határozott maradni. Átsétáltam a székemhez, amin a törcsi volt, és gyorsan magamra tekertem derék alatt. Most már jobb. Biztosítottam, hogy ne essen le, majd nekitámaszkodtam a széknek, és egy mosolyt villantottam rá. Anyám, ez milyen cinkes...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzomb. Jan. 21, 2012 8:21 pm

Ha most valaki megkérdezné, hogy mi vezetett újra vissza engem a Salvatore panzióba, esküszöm nem tudnék rá egy konkrét választ sem adni. Talán az, hogy látnom kellett legjobb barátnőmet, Elenát. Az utóbbi időben nagyon sokat aggódtam miatta, néha még Jeremy-n is túltettem. Úgy éreztem, hogy az események sorozata, amit elindítottunk, egyszerűen megállíthatatlan. Fogalmam nem volt, hogy miképp segíthetnék Elenáéknak. Stefan a pincében van, pillanatnyilag nem jelent veszélyt. Klaus viszont annál inkább. Komolyan nem hiszem el, hogy mindig minden velünk történik. Ha Elijah árulása nem következett volna be, akkor már rég vége lehetne ennek az egész rémálomnak. De nincsen és úgy érzem, hogy még nem vagyunk túl a nehezén. Miközben folyamatosan gyártottam az "összeesküvés elméleteimet", egyszerre arra lettem figyelmes, hogy megérkeztem a panzióhoz. Odaléptem az ajtóhoz és kopogtattam. Vártam 5 percig, de semmi. Majd elszánva magamat, beléptem az ajtón. Szerencsétlenségemre azonban senkit nem láttam a nappaliban. Kiabálni persze nem akartam, nem igazán lett volt értelme felhívni magamra a figyelmet. Halkan lépkedtem a lépcsőkön, majd körülnéztem és észrevettem egy résnyire kinyitott ajtót. Újabb horrorfilmbe illő jelenet. Utálom az ilyeneket! Miért nem lehet egy ajtó simán csak zárva vagy csukva? A lehető legóvatosabban léptem be a szobába, ami első ránézésre valakinek a hálószobájának tűnt. Ekkor hirtelen lépéseket hallottam a fürdőszobából. Halk, óvatos lépéseket. Mintha az a bizonyos személy sem tudná, hogy ki is vagyok én. Mintha egy veszélyforrás lennék, akit ki kell iktatni. De nem futamodhattam meg! Most nem! Minden félelmemet félretéve vártam, hogy az a valaki kijöjjön a fürdőszobából. Az ajtó csak nyílt, csak nyílt. Hát azt hiszem már komolyan agyamra ment ez a sok stressz, annyi mindent beképzelek mostanában. A valaki nem volt más, mint Damon Salvatore . Nem egy vérszomjas, gonosz idegen. Jó, régen ő is az volt.......de az már nagyon régen volt. A szépséghibája a szituációnak az volt, hogy Damon - tudván, hogy senki nincs a hálószobájában - eléggé alul volt öltözve. Jelen pillanatban, egy szót sem bírtam kinyögni, konkrétan ledermedtem. Miért keveredek én mindig ilyen helyzetekbe? Nekem barátom van! Nem szabadna ilyen dolgokra gondoljak......mégis annyira! Áhhhhhhhh, nem hiszem el!




Damon szobája - Page 2 Kicsiny_t_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyPént. Dec. 30, 2011 1:59 pm

Damon szobája - Page 2 Tumblr_lh8x2o0xKJ1qh4py7o1_500_large

Eltávolodott tőlem, és lehunytam a szememet. Gratulálok Elena Gilbert sikerült megbántanod Őt. Megint. Nem is tudom, hogy hányadára már.. Nagyot nyeltem, és éreztem, hogy már nem bírom tovább. Ez a túl sok stressz.. Nem bírom tovább. A hajamba túrtam, és a könnyek lassan gyülekeztek a szemeimben. De próbáltam nem pislogni, visszatartva őket. Igaza volt, hogy így bánt velem, ilyen visszautasítóan.
Arrébb léptem a faltól, és gyors léptekkel kimentem a fürdőből. Az ajtófélfánál megálltam, és letöröltem egy könnycseppet. Visszanéztem rá, csak úgy sugárzott a düh az aurájából. - Sajnálom még egyszer. - suttogtam., majd véglegesen is kiléptem a fürdőből, aztán a szobájából, magam után bezárva az ajtót.
Több könny is elhagyta a szememet, gyorsan letöröltem őket, a többiek még félreértenék. Vagyis jóra gondolnának, de ez soha nem derülhet ki. Megfogtam a korlátot, és gyorsan lesiettem a lépcsőn. Nagyon fent már nem is voltak, inkább lent. De nekem most gondolkodásra, és pihenésre van szükségem. Felvettem a kabátomat, és megfogtam a táskámat, majd gyorsan kisiettem. Ha kell visszajövök Jeremy, és Bonnie-ért, de a legkönnyebb az lenne, ha taxit hívnának. Vagy esetleg Caroline haza viszi őket. De a lényeg, hogy én minél hamarabb elmenjek. Nem bírom tovább.
Beültem a kocsiba, bekötöttem magamat, majd kiengedtem mindent magamból. Hosszasan zokogtam, majd mikor már nem bírtam tovább a tükörbe néztem. - Jól vagyok. - szipogva mondtam magamnak, majd beindítottam a motort. Megragadtam a kormányt, és egyenesen hazafelé mentem. Otthon úgysincs senki.. Ekkor eszembe jutott Jenna néni, és megint elkezdett fájni a szívem. Miattam halt meg.. Minden miattam van..

/folyt. Gilbert ház/
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyPént. Dec. 30, 2011 1:31 pm

Elena láthatóan meghökkent, hogy meg van a lánca. Elmosolyodtam, és elgondolkoztam rajta, hogy elmondjam-e, honnan szereztem. Végül úgy döntöttem, hogy nincs titok, és elmondom.
- Amikor Klaus megölt, levette rólad. Ott találtam meg az áldozás után. - mondtam, mielőtt a falnak szegeztem volna. Tekintetünk szinte eggyé vált, összeolvadt, mint két tábla csoki egy forró, nyári napon. Jó, nem fantáziálok... Az a forever alone-oknak való. És én nem vagyok az.
Szavai úgy hatottak rám, mintha forró, égető vasat nyomtak volna a szívembe. Vagy kitépték volna, nem tudom... De a fájdalom elsöprő volt. Nem puszta visszautasítás... Tudom, hogy megkaphatnám, de mégsem lehet az enyém. És ez mindennél rosszabb. Elfordítottam az arcom, és hátrébb léptem. Aprót bólintottam, jelezve, hogy megértettem.
- Rendben. - mondtam, és még mindig nem néztem rá, de hagytam neki annyi helyet, hogy el tudjon menni.
- Ha akarsz, lemehetsz Stefanhoz. - mondtam jéghideg hangon. Ez nem is igazán lehetőség volt, inkább utasítás. Szemétség volt, de most képtelen vagyok tovább egy helyiségben tartózkodni vele. Akármennyire is fontos nekem, ezt nem bírom elviselni. Nem tudtam mit mondani, nyíltan elküldeni nem akarom, de biztosan érzékelte a hangomból, és a szavaimból, hogy most nem vagyok rá kíváncsi. Ha mégsem, akkor maradnak a kemény szavak... Talán neki is könnyebb lesz. Igazából most senki társaságára nem vágyom... Csak a sajátomra. És megint itt vagyok ennél a remete gondolatnál... Ennyire nem lehetek szánalmas. Gyilkolnom kéne... egy két eltévedt túrázót, biztosan nem tűnne fel senkinek, nem is hiányoznának senkinek. Csodálkozom, hogy még mindig jönnek ide kirándulni, amikor annyi eltűnés és állattámadás van. Ezek a hülye emberek, még a veszélyt sem érzékelik rendesen.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyPént. Dec. 30, 2011 1:03 pm

Damon szobája - Page 2 Damon-Elena-gif-1x02-damon-and-e-1

Kifújtam a levegőt, és a mellkasom alatt összefontam a karomat. Mégis mi mást mondhatnék? Teljesen kínos helyzetbe vagyok, nem tudok mit tenni. Szerelmes vagyok Stefanba, de emellett Damon.. De tudom, hogy ez így nem mehet tovább. Bármennyire is szeretném, nem hagyhatom most cserben Stefan-t. Az egyik lábamról, a másikra támaszkodtam. Olyan égő ez az egész. Soha nem hittem volna, hogy ÉN Damon-nal fogok beszélgetni az érzéseimről.
Kíváncsian figyeltem, hogy miről beszélhet, majd meglóbálta előttem a nyakláncomat. Felcsillantak a szemeim. - Hol volt? - kérdeztem tőle. Arra se emlékeztem, hogy elveszítettem. Felfogtam a hajamat, majd rám adta.
- Köszönöm. - mondtam hálásan, és végig simítottam a medál részén. Istenem mennyire hiányzott. Most már biztonságban is érzem magam. Egy apró mosolyra húztam a számat. Nem is érdekel, hogy hol találta a lényeg az, hogy meg van. És visszaadta. Hirtelen a falhoz szorított, és teljesen közel volt hozzám. A kezeimmel megtámaszkodtam a falnál, és hátrébb már nem tudtam lépni. De ő csak jött közelebb hozzám. Nem tudtam, hogy mit tervezget, de szinte csak pár centiméter választja el az arcunkat a másikétól. Egy pillanatra az ajkára kandikált a tekintetem, majd visszanéztem a szemébe. Ez még kellemetlenebb helyzet, mint amibe voltunk. Ha elnézek, akkor rájön, hogy zavarba vagyok, de így most, hogy összeolvadt a tekintetünk, egy nyitott könyv vagyok számára. De nem csak számára.. Kihasználtam a pillanatot, hogy jobban megfigyeljem szemeit, arca vonását. Hűvös kék szemei vannak, de ha jobban megfigyelem, akkor legbelül ott van a kedvesség, a vidámság. Hogy miért nem tudtam ezt eddig észrevenni. Mindenki elítéli őt, és ezért lett olyan hát olyan Damon-ös. Erre nincs külön fogalom, nem rossz, se jó. Hanem önmaga. Teljesen más a többi emberektől/vámpíroktól. De ez a jó, hogy mind különbözőek vagyunk, és nem vagyunk ugyanolyanok. Arca vonásait megcsodálva látszik, hogy jóval idősebb Stefan-nál. Messziről jobban hasonlítanak egymásra. Nem húzhatom tovább az időt. Ideje kitálalnom, az érzéseimet.
- Magam se tudom, hogy mit érzek. – ráncoltam össze a homlokomat. – De valami erőset. Valami mást. – suttogtam. Féltem attól, hogy a lenti vámpírok közül valaki meghallaná, bár remélem azért nem olyan feltűnő, hogy mi ketten nem tartózkodunk lent. Most már tudom magamról, hogy egy szörnyű barátnő vagyok. Ott hagyom Stefan-t, kínok között, míg én itt a bátyával enyelgek. De hogy akarhat így engem? Nem félne attól, hogy „megcsalnám” őt is, mint az előbb Stefan-t. Miket gondolok én.. Teljesen összezavarodtam a saját gondolataimban is.
- De nem lehet ebből semmi. – nyeltem egy nagyot, és úgy éreztem, mintha belém rúgtak volna. – Nem vagyok Katherine, és nem foglak titeket váltogatni. – nyögtem ki végre, és végül elnéztem. Nem bírtam nézni a fájdalmat a szemeiben. De végre beláttam, hogy addig nem fog működni Stefan-nal a dolog, míg magamban le nem tisztázom az érzéseimet. Annyira fájt ez az egész beszélgetés, mintha egy részemet kitépték volna. Vajon ő hogyan érezhet?
Újra ajkára tekintettem, annyira hívogatóak voltak, de nem tehetem meg. Úgyis tudom, hogy mi lenne a vége. Félbeszakítanám, és ennél több fájdalmat nem szeretnék Damon-nak okozni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyPént. Dec. 30, 2011 12:24 pm

Damon szobája - Page 2 Damon-Elena-3x01-damon-and-elena-24508318-500-264

Elena azt mondta, ő nem Katherine. Utólag már én is rájöttem, hogy nem is hasonlít rá, de abban a pillanatban csak kijött a számon. Akkor úgy is éreztem, hogy valóban Katherine egyik új változatával van dolgom. Nem reagáltam a megjegyzésére, még arra sem, amikor tagadta, hogy bármit is érezne irántam. Kimondta... de ez nem lehet igaz. Érzem, hogy nem az, tudom, hogy kötődik hozzám. Akkor miért hazudik? Nem lenne egyszerűbb őszintén beszélni, ha már én ezt megtettem. A fürdőben már hallottam, hogy Elena felkel az ágyról, és bejön. Először azt hittem, egyszerűen ki fog sétálni, de nem... Itt még nincs vége a beszélgetésnek. Amit mondott, az sem lepett meg igazán... Szembe fordultam vele, és a tekintetemet az övébe véstem.
- A mi barátságunk örök. De nem foglak győzködni, sem könyörögni. Odáig nem süllyedek le. Én elmondtam, amit érzek. Most te jönnél. - mondtam, majd amikor azt mondta, nem kockáztat, csak mosolyogva megráztam a fejemet Kockázat nélkül nincs semmi. De neki biztos jobb a biztos szerelem Stefannal, nem kockáztat velem, aki bizonytalan és őrült vagyok. Persze, megértem... De akkor már nincs is miről beszélnünk. De engem érdekel... Az egyik szekrényhez léptem, és kivettem belőle Elena láncát.
- Ez már egy ideje nálam van... Most vissza adom. - fordultam felé, majd a háta mögé léptem, és ráadtam a láncot. A következő pillanatban már a szemközti falnál álltunk, Elena belül, én kívül.
- Nem tudlak megigézni... Rajtad van a lánc. - suttogtam, miközben egyre közelebb hajoltam hozzá. Most nem fogom megcsókolni, semmi. Csak azt szeretném megtudni, hogy hogyan viselkedik a közvetlen közelemben. Ez afféle kísérlet is.
- Nézz a szemembe, és mondd le, hogy mit érzel. Tudni akarom. - mondtam, még közelebb hajolva hozzá. Az arcunkat csupán egy-két cm választotta el egymástól, de ezt a határt és már nem lépem át. Majd ő megteszi, ha úgy gondolja. Nem erőltetek rá semmit, és ami a legfontosabb... Nem akarok többet csalódni.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 11:43 pm

Damon szobája - Page 2 Damon-Elena-damon-and-elena-16139577-500-229

Damon ideges volt, nagyon is. De ha jobban belegondolok a dolgokba, igaza van. Ha tudom, hogy úgyse lesz több, akkor minek kezdek bele? Tudtam, hogy adott nekem elég időt arra, hogy elhúzódjak tőle, de ha egyszer nem bírtam? Felültem az ágyra, a támlájának neki döntöttem a hátamat, és felhúztam a lábaimat. Szorosan átkaroltam őket. Nem akartam kimutatni, hogy a szavai mennyire fájnak, hisz igaza van. Nem védhetem meg magam, most én vagyok a bűnös. Hirtelen mellettem teremt, és mélyen beszívtam a levegőt, majd felnéztem rá. A tekintetétől felállt a tarkómon a szőr, olyan hideg volt.
- Nem vagyok Katherine. - néztem komolyan a szemébe, majd elkaptam a tekintetemet. Nem tudtam, hogy most melyik érzés dominál a legjobban? Düh, vagy fájdalom.. Utálom mikor Katherine-hez hasonlítanak. Akkor lennék Katherine, ha hagytam volna, hogy több legyen, és utána Stefan-hoz rohannák. De nem időben észhez kaptam, és leállítottam magunkat. Damon-ből most csak a csalódottság beszél, és ezért vágja hozzám ezeket. A térdemre hajtottam a fejemet, és így maradtam összekuporodva pár percig. Kell egy kis gondolkodás. Elgondolkoztam egy pillanatra a kérdésén. Azért csókoltam vissza, mert hát.. hogy is mondjam.. Ezeket nem lehet szavakba ölteni. Az érzéseim miatt. Viszont tudom, hogy az érzéseim jóval erősebbek Stefan iránt, de ez alatt a pár hónap alatt, míg nem volt itt, Damon iránti vonzalmam egyre csak növekedett. És most csapdában vagyok. Pont, mint Katherine. A választás szörnyű, viszont nekem soha eszembe nem jutna, hogy éljünk boldogan hármasban.. Beteges egy ötlet. Olyat meg soha nem fogok tenni, hogy csak azért szakítok Stefan-nal, hogy Damon-nal lehessek. Akkor már jogosan mondanák rám, hogy tényleg Katherine vére vagyok. Mikor a nevemet meghallottam felkaptam a fejemet, és Damon-ra néztem, aki épp térdelt előttem. Nagyot nyeltem, mikor kiejtette száján az igaz szót. Nem vagyok hazudozós típus, csak nekem mindig is nehezemre esett kinyilvánítani a véleményemet a zavarosabb dolgokról. Mármint, amikor csak szórakoztam egy-egy sráccal, egy randi erejéig az könnyű volt. Ott igazából nem vágytam kapcsolatra. De mondjuk Matt-nél még az elején nagyon félős voltam, persze ott volt Stefan is. Nála úgy remegtem az első csóknál.. Nos, visszatérve a valósághoz, Damon hűvös, tengerkék szemeibe néztem. Próbáltam nem elveszni benne, kevés sikerrel. Nem tudok haragtartó lenni, és Rá sem tudok, dühös lenni. Persze a szavai fájtak, nagyon is, de.. nem megy ez nekem. Kitágultak a szemeim, mikor az a bizonyos mondat elhangzott.
- Dehogyis! – tiltakoztam egyből. Teljesen zavart voltam, ha bevallom, ő nyer, és ezt bármikor felhasználhatja ellenem. Bár bízok benne, és tudom, hogy nem tenné.. De.. Mi van, ha megint lesz ilyen „őszinteség rohama”, mint az előbb, és nem épp a megfelelő embernek (vagy egyéb lénynek) kotyogja el. Az ajkamra haraptam, és nem tudtam mit mondani erre. Két döntés előtt állok. Vagy elmondom, és lesz, ami lesz. Vagy hazudok, és megbántom őt. De mindig is van egy C terv, miszerint maradjak csöndbe. Hallgassam el, tereljem el a témát, BÁRMI csak ne az igazság legyen. Újra rá néztem, és csak bólogatni tudtam, hisz annyira meghatott az, amit mondott. Úgy látszik, a megérzéseim nem csalnak. Mindig is tudtam, hogy Damon-nak létezik egy kedvesebbik énje, csak ki kellett őt csalogatni. Viszont nem a számára megfelelő lány tette ezt a lépést meg.. Egy apró mosolyra húztam a számat, tényleg nem tudom tagadni. De ez az egész.. mind olyan váratlanul ért, meglepetéseket okoz nekem Damon. Igen kedvelem őt. De nem tudok mit tenni. Nincsenek lehetőségeim. Ha valamilyen oknál fogva vele hozna össze a sors ezek után, hogy bírnék Stefan szemébe nézni? Hisz mégis csak a bátya. Vagy mit szólna ehhez Jeremy, vagy a barátaim? Talán az egész város? Lepasszoltam Stefan-t, és jött a báty?
Idegesen a hajamba túrtam, és kapkodtam a levegőért. Úgy érzem magam, mintha egyre szűkülne össze a tüdőm. Jó, hogy adott némi teret gondolkodni, nem nagyon tudtam volna úgy normálisan koncentrálni, ha a közelembe van. A tapétát kezdtem el bámulni. Éreztem, ahogy lassan pár könny elhagyja a szememet, és végigfut az arcomon. Gyorsan letöröltem, ügyelve a sminkemre. Végül néhány perc elteltével felálltam az ágyról. Kisimítottam a ruhámból a gyűrődéseket, és besétáltam lassú, megfontolt lépésekkel a fürdőbe.
- Igazad van. – tártam ki a karjaimat, megadva magamat. – De nem szeretném elveszíteni ezt a barátságot. – mondtam őszintén. Ki tudja talán az első hetekben „boldogak” leszünk, de mi lesz azután? Hosszú távon nem nagyon tudnám magamat elképzelni mellettem. De lehet, hogy csak túl pesszimista vagyok, hisz az előbbi vallomására sem számítottam. De ha mégis igazam lenne, és haragban válnánk el, akkor nem lett volna értelme ennek az egésznek. Kárba veszne egy barátság. És szükségem van Damon-ra. Nem tehetek olyat, ami miatt megromlana a kapcsolatunk.
- Nem merek kockáztatni. - ráztam meg a fejemet. - Több ok miatt. - tettem még hozzá, mielőtt teljesen félreértené. Ezek után már azt se tudom, hogy mi lesz velem, és Stefan-nal. Szünet kell. Mostantól nem fogok szinte minden második nap kijárni ide, elfogom magamat tiltani a Salvatore birtokból. Némi gondolkodásra van szükségem. Tisztázni magamban az érzelmeket. Úgyse tudok Stefan-ra hatni, majd ha megenyhül a vér iránti mániája.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 10:03 pm

Elena legnagyobb meglepetésemre viszonozta a csókot. Soha nem gondoltam volna, hogy megteszi. Az agyam ellepte a sötét, sűrű köd, nem tudtam megállni. Tudtam, hogy odalent szenved az öcsém, én pedig idefent rámozdulok a csajára. Hát mi ez, ha nem aljasság? De, nagyon is az. De azt hiszem, megéri, mert szeretem Elenát. De azt is tudom, hogy ő engem nem. Maximum csak halvány érzései lehetnek az irányomba, de ő Stefan-ba szerelmes. És az is rossz, amit épp teszünk. De most nem érdekel, ahhoz túlságosan fel vagyok izgatva. Hanyatt döntöttem Elenát az ágyon, úgy csókoltam tovább. Kezem bejárta egész testét, persze figyeltem, hogy ne lépjem át a határait. Stefannal biztos annyi a hancúrozás, hogy ki-be. Nálam ez még nem is számít szexnek, bár most nem is azt csináljuk. Szóval egyelőre még visszafogom magam, bármennyire nehéz is megállnom, hogy ne tegyem most azonnal a magamévá. De van egy dolog, ami még jobban csábít… Az izzó, vörös vére, ami csak úgy száguldozik az ereiben. Vajon milyen lehet az íze? Hmm… előbb-utóbb biztosan megtudom. Vagy nem… Ez még nagyon a jövő zenéje, és most a jelennel kellene foglalkoznom. Alig, hogy ezt kigondoltam, Elena máris kimászott alólam, és elkezdődött a baj. Azt mondta, ez nem helyes.
- Nem mondod? – kérdeztem némi gúnnyal a hangomban. Nekem meg ezt nem kéne… De ez a képmutatás nagyon bosszant. Szinte rám veti magát, aztán visszakozik, mert szereti Stefant. Ez a dolog már teljesen kiborít. Azt mondta, nem szabad megismétlődnie.
- Nem tudom, feltűnt-e, de már harmadjára ismétlődik meg. Szerinted véletlenül? – kérdeztem hideg hangon, és felállva az ágyról, idegesen a hajamba túrtam. Járkálni kezdtem a szobában, közben majd felrobbantam. Kezd ez nekem sok lenni.
- Árulj már el nekem valamit… - fordultam felé, majd vámpírsebességgel előtte termettem, és lehajoltam hozzá, hogy egy szintben legyen a szemünk. – Ha nem lehet megismételni, akkor mi a fenéért hagytad, hogy megcsókoljalak? Mi a fenéért csókoltál vissza?! Mert én ebből arra következtetek, hogy érzel irántam valamit. Vagy teljesen olyan vagy, mint Katherine. – mondtam a szemébe, majd újra felegyenesedtem, és folytattam a járkálást. Tudtam, hogy szemétség volt, amit mondtam, de most valami más borította el az agyamat. Leginkább dühös voltam és megbántott. És ez nálam nagyon rossz párosítás. Mondjuk, annyi szerencse van ebben, hogy most nem ittam. Nem vagyok részeg, szóval nem tehetek kárt akaratomon kívül Elenában. Akkor aztán sosem bocsátanék meg magamnak… Sőt, csak úgy vedelném a verbénát. Sosem tudnék ártani Elenának, annál ő sokkal fontosabb nekem. Ezért nem támadom le, és csapolom le a vérét. Gonosz dolog lenne…
- Elena… - térdeltem le ismét elé. – Most ne hazudj nekem! Nem foglak megigézni, csak az igazat akarom hallani tőled. – néztem mélyen a szemébe. Próbáltam belőle olvasni, de annyira nem vagyok jó az érzelmek felfedezésében. Eddig nem is igazán érdekeltek, így nem volt lehetőségem megtanulni „érzelem-nyelven”.
- Te érzel valamit irántam… - ez nem is igazán volt kérdés, inkább egy egyszerű megállapítás. De ez az egyszerű mondat annyi mindent képes felkavarni… Elena érzelmeit, az enyémeket, és sajnos nem csak ránk vonatkozik. Stefant is érinti, és a többieket, hiszen akár akarom, akár nem mindig itt lesznek, és ki fogják nyilvánítani a véleményüket. Van erre egy szólás, mi is az? Áhh, megvan! A vélemény olyan, mint a segglyuk… Mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másiké. Na, én is pontosan így vagyok vele. Legyen véleményük, de tartsák meg maguknak, engem meg hagyjanak békén. De persze ez lehetetlen, kivéve ha el nem megyek remetének. Az szép lenne… Szakállat kellene növesztenem, meggörnyedni, szakadt ruhát venni és bevonulni az erdőbe magvakon élni. És néha legyilkolni egy-két túrázót, de akkor már nem lennék igazi remete… Na, mindegy. Már megint hülyeségeket gondolok ilyen fontos helyzetekben.
- De azt tudnod kell, hogy én igenis érzek valamit irántad. De eddig eltitkoltam, próbáltam elfojtani, mert úgy tudtam, nincs esélyem arra, hogy mi ketten együtt boldogok lehessünk. De most látok valamit… A szemedben. És ne tagadd, Elena, mert nem fogom elhinni! Csak… mondd el. Beszélj róla. És ha arra kérsz, hogy hagyjalak békén, hogy nyugodtan élj Stefan-nal... Akkor megteszem. De előtte tudnod kell a lehetőségeidet… Hogy én is meg tudok neked adni dolgokat. Oké, nem vagyok az a csupa szív, mindent a szerelemért fazon, mint az öcsém. De van bennem szerethető. És ezt te is tudod, mert ismersz, és érzed mindet. – fejeztem be, majd kissé megrázva a fejemet felegyenesedtem. Na, meg is aláztam magam, király. De el kellett ezt mondanom. És már nem is fogom kitörölni az emlékeit, mert megígértem. De ha nem tettem volna, akkor sem piszkálnék bele többet a fejébe. Már több bajt okozott, mint amennyi jót. És joga van az emlékeihez, én nem dönthetek helyette.
- Nem akarlak semmire rábeszélni. Tudom, hogy az öcsém szereted. De én meg téged. És nem hagyhatom elveszni azt az egyetlen dolgot, ami jelent nekem valamit. És életben tart. – fordultam még vissza felé, majd a szobámból átsétáltam a fürdőbe. Kicsit hagyni akartam gondolkodni, ha ott állok és nézem, akkor az nem lesz jó se neki se nekem. Szóval hagyom kicsit, és nekem is szükségem van egy kis magányra, hogy át tudjam gondolni azt, amit tettem. A mosdóra támaszkodtam, és próbáltam megnyugodni. Igen, ideges voltam. Ilyen nyílt vallomásom még sosem volt. És azt sem tudhatom, hogy Elena hogyan fog rá reagálni… Talán bejön, és az arcomba röhög, amiért ilyeneket feltételezek és mondok. Azt… nem tudnám elviselni. Ilyen esetben még a remetés ötlet is csábító. De nem tudhatom, hogyan fog reagálni. Ki kell várnom a végét.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 10:36 pm

Damon szobája - Page 2 Gif_damon_kiss_elena_xDamon szobája - Page 2 3042566697_1_3_qFYAfwwY

Bólintottam, és hallgattam tovább őt. Nem szerettem volna félbeszakítani. De amikor meghallottam, elkaptam a tekintetemet tőle, és majdnem lefordultam az ágyról. Mi van, ha igaza van és tényleg évekbe fog telni? Tudok én annyit Stefan-ra várni? Idegesen a hajamba túrtam. Az életem romokban hever. A barátomat bezárták egy cellába, ahol éhezni fog, kínozni fogjuk. És igen ebben én is részt fogok venni, de ezen csak rajta segítünk. Remélem nem késünk el.. Mikor a nevemet hallottam megint a szemeibe véstem a tekintetemet.
- Igen? - szólaltam meg kérdőn. Figyelmesen hallgattam őt, de nem értettem mikor azt kezdte el hablatyolni, hogy hazudott nekem. Összeráncoltam a homlokomat, majd kisimult miután megtudtam, hogy megigézett.
- Hogy mi? - súgtam halkan. Nem akartam hinni a füleimnek. Turkált az agyamban? Gyorsan a mellkasomhoz kaptam, és rájöttem, hogy nincs rajtam a nyakláncom. Így ki mert használni? Ez a jóság is biztos csak álca. Fogadni mernék, hogy már rég meg is csapolt.. Vagy rosszabbat tett. Ismét rám tört a remegés. Ez csak egy rémálom. Biztos valamelyik percben fel fogok kelni ebből a szörnyűségből. Megcsíptem magam. Fájt, de semmi különleges nem történt. Még mindig itt voltam Damon ágyán ülve.
- Mit tettél? - kérdeztem rekedten, nagyot nyelve. A kezemet a másikra helyeztem, és megszorítottam. Éreztem, ahogy izzadott a tenyerem. Ezek a tünetek akkor jönnek rám, mikor ideges, és egyben izgulok is. Mindig a nehezebb dolgozatoknál így voltam, mikor a félévi jegyem múlt rajta. Azt nem tagadhatom, hogy meg voltam lepve. Nem hittem volna, hogy Damon ki merné törölni az emlékezetemet, és úgy, hogy nem hordom a nyakláncomat. De engem inkább most az izgatott, hogy mit tett.. Amiért ki kellett törölnie egyrészt? Remélem nem olyasmit, aminek a következménye 9 hónap múlva derülne ki..
Hirtelen a tekintete más lett. Kitágultak a pupilláim, és csak bámultam egyenesen a szemébe. Lehunytam a szememet, és csak úgy pörögtek le előttem az emlékképek. Damon szobájában voltunk, az ágyán feküdtem, a feje az ölemben volt. Ezek szerint már voltam itt, csak nem emlékeztem rá.. Haldoklott, ahogy láttam. Teljesen megviselt a tudat, hogy elveszítem, és mivel érzek valamit iránta ezért megcsókoltam. Apró puszit adtam puha ajkaira. De később megjelent Katherine, az ellenszerrel. A következő emlékképben épp siettem a nappali melletti kis szobába. Aggasztott egy valami, még pedig, hogy mit művelt Katherine, és Damon. Ekkor voltam igazából féltékeny. Beszéltünk, teljesen megbántottam. Rájöttem, hogy nem barátként tekint rám, és megcsókolt. És én visszacsókoltam.. Érzelmes, gyengéd csók volt. De kitörölte az emlékezetemet. Hozzá még azt mondva, hogy elmegy, és ebben beletörődök.
Újra kinyitottam a szemeimet, és Damon-ra néztem. Ha úgy nézzük már kétszer érintkeztek az ajkaink, egyszer én kezdeményeztem, másikban pedig visszacsókoltam. Nem tudtam tagadni, hogy érzek valamit iránta. De ez így nem mehet tovább.. Én Stefan-t szeretem. De.. Damon.. teljesen más ember lett, amióta megismertem.
És ekkor vettem észre, ahogy közelít a fejével. Lehunytam a szememet, engedve a kísértésnek. Szinte teljesen olyan volt, mint ami a mai nap folyamán is történt. Újra éreztem ajkait a sajátomon, és kívántam őket. Nem bírtam velük betelni. Gyengéd, finom puszikat adtunk először egymásnak, majd egyre hevesebb csókká alakult. Nyelveink szinte életre keltek, és vad táncot járt a másikkal. De ez teljesen helytelen volt, amit most teszünk. De, ha egyszer nem bírok leállni? Olyan más érzés fog el, mikor vele vagyok.. Félve, óvatosan a kezemmel megfogtam a nyakát, és közelebb húztam magamhoz. Hirtelen az ágyra döntött, folytatva azt amit elkezdtünk. Annyira féltem a következményektől, de egyben élveztem is. Éreztem, ahogy termelődött bennem az adrenalin. Mintha élvezném ezt a veszélyt, hisz bárki ránk nyithat.. Hirtelen elkapott a hév, és a lábaimat a csípője köré kulcsoltam. A szabad kezemmel dús hajába túrtam. Annyira közel voltam már hozzá, hogy tökéletesen éreztem, hogy neki már nagyban áll a zászló. "Te most le fogsz feküdni Damon-nal, míg lent a szerelmed szenved?" ~ súgta nekem egy sötét hang. Sajnos bármennyire is próbálnám tagadni, de igaza van.. Stefan, a barátom, az életem szerelme ott vár lent rám. És szeretem őt. Mégis mit művelek? Hogyan képzeltem ezt? Lefekszek vele, és visszarohanok teljesen megbánva Stefan-hoz? Nem.. Én nem vagyok Katherine.
Nagy nehezen elszakadtam ajkaitól, és kibújtam alóla. Az ágy másik felére feküdtem, és a plafont kezdtem el bámulni. Utáltam magamat. Szó szerint el undorodok magamtól. Nem bírtam felfogni azt amit az előbb tettünk. Úgy, hogy én is élveztem.. Viszont ez az előbbi jelenetünk nagyon ismerősnek tűnt, mintha már egyszer megtettük volna, de nem emlékszek rá. Erősen elkezdtem agyalni, majd rájöttem, hogy épp pár órával ezelőtt hasonlót álmodtam! Csak akkor a szobámban voltunk, és épp felkeltem.. De szinte majdnem ugyanaz történt, és ott is félbeszakítottam.
- Ezt nem szabadott volna.. - súgtam, és lehunytam a szememet. - Stefan vár rám. Ezt nem tehetem vele. - ráztam meg a fejemet. Sírni volt kedvem, de valahogy a könnyek nem jöttek. Viszont a rekedt hangom már jelezte, hogy mindjárt bömbölni fogok. - Ezt soha nem szabad megismételnünk. - tekintettem rá, majd újra elnéztem. Valahogy az a soha szó hallása után, olyan rossz érzés fogott el. Kavarogtak az érzések bennem. Szívtam egy mély levegőt, majd halkan kifújtam. Nem is érdemel meg engem. Egyrészt foglalt vagyok, másrészt ezek után, hogy merne szeretni? Annyiszor bántom meg őt. Mindig belekezdek valamibe, de utána tiltakozok, mert Stefan-t szeretem.. De ha annyira szeretném Stefan-t, akkor ez az egész nem történt volna meg.. Szánalom amit művelek komolyan. Legszívesebben elmennék jó messzire, egy elszigetelt helyre elbújva a nagy világ elől. Nem tudtam, hogy most mit tegyek. Lemenjek a barátaimhoz, úgy téve mintha semmi nem történt volna meg, vagy maradjak itt fent Damon-nal egy szobába zárva, teljesen felizgatva, zavartan, és megbántva? Az utóbbinál döntöttem, és úgy tervezem, hogy ezt meg kell beszélnünk. Ez nem mehet így tovább, hogy néha egy-egy tiltott csók elcsattan. Félek, hogy a következőnél már nem csak csók lenne..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:32 pm

Kérdésén elgondolkodtam, és sokáig nem is szóltam semmit. Van még esély arra, hogy normális lesz az öcsém? Lesz újra az az önsanyargató, depressziós vámpír, aki nagyon szereti Elenát. Nem akarom, hogy ilyen legyen. Nem tetszik, amit látok. Rosszabb, mint én szoktam lenni... És én sem vagyok semmi, akkor ő?
- Nem tudom, Elena... Ezt még senki nem tudja. Majd meglátjuk, sikerül-e az éheztetés. Az a tervem, hogy egy darabig nem kap vért, amíg ki nem szárad, és nem fog tudni normálisan gondolkodni. Aztán majd újra eheti a nyuszikat. De ha sikerül, ez akkor is hónapokba fog telni. Talán évekbe. - ráztam meg a fejemet. Lehet, hogy ez kemény volt neki, de tudnia kell az igazat. Nem hazudhatok neki. Erről eszembe jutott az a dolog, amit alig pár órája tettem... Most, így visszagondolva rá, nagyon megbántam. Nem tehetem meg, hogy csak úgy belepiszkálok a fejébe.
- Elena... - kezdtem kissé rekedt, halk hangon. Nem tudom eldönteni, hogy most mit csináljak... Talán előbb csak elmondom neki, hogy mit tettem, aztán meglátjuk.
- Én hazudtam neked. Néhány órával ezelőtt. Megigéztelek. Azt mondtam, elmentem. Mondjuk ez igaz is volt.. De előtte tettem valamit, amiről kitöröltem az emlékeidet... - nyögtem ki, és a szemébe néztem. Nagyon sok mindent láttam benne, de szinte minden érzelmet elnyomott a meglepettség.
- Akár el is mondhatnám... de nem hinnéd el. Éppen ezért... - kezdtem, és mélyen a szemébe néztem. - Elena, emlékezz arra, amit pár órával ezelőtt kitöröltem a fejedből. - mondtam, de még mindig a szemét néztem. Szinte láttam benne, ahogy peregnek előtte az emlékek. Hatalmas, barna szemeit rám emelte, én pedig teljesen elvesztettem az eszem. Mielőtt bármit gondolhattam volna közelebb hajoltam hozzá, és ajkamat finoman az övéhez érintettem. Adtam neki esélyt, hogy elhúzódjon, felképeljen, stb... De bíztam benne, hogy egyiket sem fogja megtenni, hiszen most már emlékszik rá, hogy alig két órája sem tettem meg. Vajon ez hatással lesz rá? És már arra is emlékszik, hogy amikor haldokoltam, ő maga csókolt meg. Változtat ez bármin is? Egy görény vagyok. A bátyámat bezártam egy pincébe, közben rányomulok a barátnőjére. De visszautasíthat... Megteheti, és többet nem fogok belepiszkálni a fejébe. Annyira nem vagyok szemét. Emlékeznie kell mindenre, joga van hozzá. Nem én döntök arról, hogy mire emlékezzen, és mire nem.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 3:00 pm

/Ház egyéb része/

Teljesen lesokkolt, amit láttam.. Ott álltam a kitört ajtó előtt, szembe pedig a szerelmem volt. De ez egyáltalán nem hasonlított rá. Vérben izzó tekintete megrémített. Mintha teljesen kicserélték volna. Ha Bonnie nem lett volna, talán már nem élnék.. Hála barátnőmnek használatba vette azt a fejfájdítós dolgot, Damon pedig az injekciókat kikapta a kezemből, és szerelmembe döfte. Gyorsan elkaptam a tekintetemet. Szeretem, de mégse tudom ölbe tett kézzel nézni, ahogy megkínozzák. Hirtelen elkezdtem remegni, és úgy éreztem sokkot kaptam. A hideg falhoz dőltem, és szaporán elkezdtem a levegőt venni. A remegő kezemmel a hajamba túrtam, és egy világ omlott össze bennem. Nem tudok én mit tenni. Ebbe bele fogok őrülni, ha nem kaphatom vissza a szerelmemet. Hirtelen egy kezet láttam magam előtt, és felhúzott magához.
-Damon.. - súgtam remegő ajkakkal. Szorosan álltam mellette, és felvitt a szobájába. Vagyis szerintem ide vitt. Körbe néztem a tágas szobán, és a közepén egy hatalmas, szó szerint hatalmas ágy volt. Nagyokat pislogtam. Alig volt valami személyes tárgy. Az ember szemét először az ágy ragadja meg. Volt egy-két szekrény, és egy ajtó ami a fürdőszobához vezetett. Eddig még nem jártam a szobájába, csak az ajtója mellett sétáltam el mindig. Soha nem volt elég bátorságom ide benézni. Hisz Damon Salvatore szobájában mit lehet látni? Piát, meg csajokat. De semelyik sincs. Vagyis egyedül én vagyok itt a lány, de nem azért hozott fel. Hanem, hogy lenyugtasson. Leültem az ágyra, és a földre szegtem a tekintetemet. Nem tudtam megszólalni, de ha tervezném akkor se tudnám normálisan összerakni a szavakat, annyira megviselt, amit láttam. Eddig szinte megjártam a poklot, de soha nem hittem, hogy lesz rosszabb is. Damon visszatért, és a szokásos gúnyolódását teljesen elfelejtette. Kedves volt. Teljesen szokatlan tőle.
-Ühüm. - bólintottam, kifojtva magamból egy halk hangot. Furán kezdtem magam érezni mikor átkarolt, de hamar átvette az uralmat egy másik érzés. Megnyúgvás. Végre egyenletesen vettem a levegőt, és szerencsére már a szívem sem készült kiugrani a helyéről. Viszont az most nem úgy szokott verni, ahogy eddig megszoktam. Most erőteljesebben, és egy kicsit gyorsabban. Nem nagyon tudtam elhinni azt amit mond. Itt bizony hatalmas baj van..
- Szerinted vissza lehet még őt hozni? - kérdeztem felé fordítva a fejemet, egyenesen a szemébe nézve. Most először vettem észre, hogy milyen szép kék árnyalata van.. Eddig ezt soha nem vettem figyelembe. De.. mégis miket gondolok én? A pincébe van bezárva a szerelmem, kínok között én pedig a bátya szemében csodálkozok?
Zavartan, elpirulva a földre tekintettem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzer. Dec. 28, 2011 2:17 pm

Szerencsére a szobában lévők nagy része segített, de amikor Stefan kitört, úgy látszott, ez sem elég. De aztán történt valami, ami mindannyiunk életét megmentette. Bonnie bevetette azt a fejfájdítós varázslatát, így Stefan egy pillanatra védtelen maradt. Kikaptam Elena kezéből a verbénás injekciókat, és azonnal Stefan testébe vágtam azokat. Felszisszentem, ahogy a verbénás folyadékból az én kezemre is jutott, de most ez elhalványult Stefan mellett, akit muszáj megállítanunk. Miután a bátyám legyengült, belöktem az ajtón, ő pedig elterült a földön. Az ajtón nem volt nagy kár, csak a zár tört le. Vámpír gyorsasággal keresgélni kezdtem az alkatrészek között. Tudtam, hogy van egy-két órám, amíg Stefan újra képes lesz harcolni - mivel vagy négy injekciót kapott -, de muszáj volt sietnem. Nem bízhattam a véletlenre. Így amikor az alkatrészek között találtam egy új zárat, azt gyorsan felszereltem, és becsuktam az ajtót. De ez nem lesz elég... Amint megint lesz ereje, ki fog törni. És nem mehetek be minden nap, hogy beverbénázzam. Megvan! Mire egyet pislanthattak volna a többiek, máris új verbénás injekciókkal álltam ott a kezemben. Leszedtem a tetejüket, és ismét felszisszentem, amikor egy kevés rám folyt. Benyúltam a rácson, és végigfolyattam mind a négy adagot az ajtón. Így már nem fog kijutni... Amikor végeztem, a kezemre tekintettem. Csupa seb volt, mintha sav marta volna le róla a bőrt.
- Basszus... - mondtam, majd a körülöttem lévőkre néztem.
- Bonnie, köszönöm a segítséget. Nélküled nem sikerült volna bezárni. - biccentettem felé, majd Elenára emeltem a tekintetem. Annyira rémült volt, hogy nem tudtam volna itt hagyni. Így tehát az ép kezemmel megfogtam a karját, és kihúztam a pincéből.
- Gyere. Most pihenned kell. - mondtam, és felsiettem vele a szobámba. Leültettem az ágyra, majd a szekrényemhez mentem, és elővettem belőle egy törölközőt, amit a kezemre tettem.
- Áucs! - kiáltottam fel, amikor hozzá és a törcsi a sebeimhez. Be kéne vizezni... A fürdőben lévő csapból vizet folyattam rá, és úgy tettem a kézfejemre. Hmm.. Már jobb. Elenára néztem. Szegény teljesen sokkot kapott. Leültem mellé, és átkaroltam.
- Elena, nyugodj meg... Semmi baj nem lesz. - mondtam megnyugtató hangon.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzomb. Dec. 17, 2011 10:30 pm

- Mondjon valami újat uram - vigyorgok kacéran, végigsimítok a mellkasán. Hm, még mindig itt vannak azok a cuki kockák... Igazából nem zavart, hogy ilyen könnyen kihasználna. Damon és én sose voltunk lelki társak, csak inkább olyanok akik élvezik egymás társaságát, leginkább a paplan alatt. Ezt sokan összekeverik a szerelemmel, de nem több hóbornál, és elvakított vágynál. A szerelem és a vágy pedig nem egy dolog. Főleg az, hogy valaki a testedre vágyakozik, vagy a lelkedet szereti igazán.
- Mí igaz... - mormoltam, és megnyaltam az alsó ajkam - Nos, akkor nem megbüntetnem kéne uram? - színpadias szemrehányást tanúsítottam majd, közelebb hajoltam, miközben az ujjaim az egész felső testét bejárta, és egyre közelített az alsó pontja felé mikor... egyszerűen hoppra tett. Engem ENGEM!
Szinte reagálni se volt időm, mert egyszerűen felállt és kisétált a szobából, ott hagyva engem. Felizgulva. Mit képzel ez magáról? Mi az, hogy nem megy? Hova lett az a Damon, aki leszarja más véleményét, és a saját szórakozásának él? Jah, persze. Miss. Mindenkiért Feláldozom Magam És Akaratlanul Is Katherine Kettő Leszek Elena. Kiölte Damon azon részét, amelyiket szerettem. Ez bosszúért kiált!
- A mennydörgő pokolba veled - morogtam bosszúsan, és az első kezembe akadó tárgyat a falhoz vágtam. Csak egy párna volt. Hol vannak az antik kristályvázák?!
Gyorsan lenyugtattam magam, miközben a fejemben egy egészen briliáns terv körvonalai rajzolódtak meg. Damon Elenát akarja. Én pedig oda vagyok az új, ripper Stefanért... hm. Miért ne válhatna ez hasznunkra? Mindenki megkapja akit akar, és mindenki boldog lesz! Meg van az évi második jó cselekedetem... A szilveszteri fogadalmam pedig az lesz, hogy jövőre ennyi se legyen. Phúj.
Körbenéztem a szobában, és feltúrtam pár fiókot mire találtam Damon ruhái alatt pár női rucit is. Nincs kedvem még jobban magamra haragítani a Barbie Klaust, és amúgy se egyezik az ízlésünk. Egy kis haj igazítás, tűsarkú, és folytatódhat is a buli. Katherine néni, akcióra kész!

//Foyt. nappali//
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptySzer. Dec. 14, 2011 5:42 pm

Katherine hamarosan megérkezett egy új jelmezben, ami még annyit sem takart, mint az előző. Valamint egy elég nagy virgácsot húzott elő a ruhája alól, és a tenyerét kezdte el vele ütögetni. Elvigyorodva néztem őt, és nem sok hiányzott, hogy el is nevessem magamat. Az egésznek szexinek kellett volna lennie - az is volt - de valahogy inkább volt vicces. De nem a rossz, röhejes verzióban, hanem a tényleg viccesben.
- Nos, Ms. Katherine, gonosz krampusz, vagy akármi más, én egyik évben sem voltam jó. - vigyorogtam rá teljes fogsorral. Még jó, hogy kapok ajándékot... Megérdemlem. Jó, nem, de Katherine-től nem is várnék mást. Szóval valahogy sejtettem, hogy lesz valami meglepetés, amikor megérkezett. Főleg, hogy egy szinte semmit nem takaró ruha volt rajta. Ennyi erővel átlátszó ruhában is jöhetett volna, vagy teljesen pucéran. Bár van egy olyan érzésem, hogy hamarosan láthatom így is...
- Ugyan, te mindent tudsz... És az összes bűnömet nem lehet ilyen rövid időn belül felsorolni. - vigyorogtam rá, majd amikor az ágyra került, begyűrtem magam alá, és olyan közel hajoltam hozzá, amennyire lehetett, anélkül, hogy a szánk is találkozott volna. Nagyon szívesen megraktam volna Katherine-t, de nem... Én már megváltoztam. Nem tudnám megtenni Elena miatt. Mert akármennyire is meg akarom tenni, nem tudom. Legurultam róla, és lemásztam az ágyról.
- Bocsi, Kath, de ez most nem fog menni. - feleltem, és kisétáltam a szobából.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12, 2011 10:19 pm

A fürdőben gyorsan átvettem a másik, kissé kivágottabb jelmezem a fejemre egy masnit kötöttem. Sminkre nem volt szükség, hiszen én a nélkül is remekül festek. Gyorsan kidobtam a kormos cuccot a szemétbe, az arcomat megmostam hideg vízzel, és vámpírsebességgel jutottam el Damon szobájáig. Gyorsan leellenőriztem, hol mi folyik, de a boszival nem volt kedvem foglalkozni, a hasonmás öccse se érdekelt, és Stefanra pedig már nem volt türelmem. Két rövid kopogás. Ez a jel, már 1864 óta...
- Na, de Salvatore úr - nyitom be nagy vigyorral az arcomon, és előszedem a ruhámra erősített virgácsot - Azt hallottam maga nagyon rossz volt ebben az évben - csaptam párat a tenyerembe, próbakép majd egyre közelebb értem. A "szoknyám" szinte semmit nem takart, és a felső részen... Hm, azt inkább a fantáziátokra bízom...
- De úgy döntöttem maga is kap ajándékot - a vigyorom levakarhatatlan volt, miközben kigomboltam a felső részt takaró anyagot. Tudtam, hogy ennek nem lesz sok jelentősége. Azt is, hogy Damon nem akar tőlem semmit. De az érzés kölcsönös... Én csak szórakozni akarok. Ahogy ő is. Mi ebben a rossz?
- Mondja csak - álltam meg, és összehúzott szemekkel meredtem magam elé. Egy kis színészkedéssel, mindig nagyobb az élvezet - Van valami bűne amiről nem tudok? - minden szavamnál egyre közelebb hajoltam hozzá, miközben a cipőmet az ágy alá hajítottam, és az ágyra másztam. A végén már az arcunk csak pár centire volt egymástól, én pedig gonoszan elvigyorodtam miután vígig simítottam az ajkammal az arca vonalát.
- Mert ha igen... - kezdtem vészjóslóan - Most szóljon vagy hallgasson örökké...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyHétf. Dec. 12, 2011 7:31 pm

//Salvatore panzió/A ház többi része//

-Hello, Rebekah. - köszöntem a lánynak, amíg Katherine kiosztotta az ajándékokat. Csak nekem tűnt fel, hogy kimaradtam? De aztán tőle megszokottan bevetette magát, és közölte, hogy menjek fel, és várjam ott. Ki is találhattam volna. Az agyamban pörögni kezdtek a fogaskerekek, és eszembe is jutott valami. Felcaplattam a lépcsőn, be a szobámba, majd leültem az ágyra, és vártam. Az egyik énem tudta, hogy nem helyes, amit éppen csinálni készülök, de a másikat egyáltalán nem érdekelte. Fel is lehet osztani... A felső részem az okos, az alsó meg a kanos. Elfeküdtem az ágyon hanyatt, és a plafont kezdtem bámulni, közben gondolkoztam. Elena iránt érzek valamit, amit legutoljára Katherine iránt éreztem. De ez az érzés iránta már elhalt... Elrontotta azzal, amilyen. Önző, kegyetlen, nemtörődöm és még sorolhatnám. De ezen kívül nagyon szexi és csábító. Nem szerelmet keresek benne... Nem az a lényeg, hogy most ő legyen a társam örökkön örökké. Egy kis seggrepacsizós játék belefér. Végülis kit zavarna? Stefan-t, nem hiszem. Elena... miért érdekelné? Visszatért élete szerelme, és végre boldog. Vagyok annyira önzetlen, hogy ezt meghagyjam neki? Na várjunk csak... Hogy jutottam le a Katherine-nel való lefekvéstől az Elena iránt érzett szerelmemig? Szép egy logikám van, az biztos... Na, mindegy. Majd spontán eldöntöm, hogy mi lesz.


Damon szobája - Page 2 Damon+No+Shirt
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 EmptyVas. Dec. 04, 2011 2:21 pm

Épp készültem szerelmemet a szobája felé vonszolni, mikor egy ismerős, zavart köhögés megszakította csókunkat. Elszakadtam tőle, és az illető felé néztem. Damon. A mosoly egyből lehervadt az arcomról, és annyira utáltam magamat ebben a pillanatban. Hisz e pár hónap alatt nagyon közel kerültünk egymáshoz, mármint barátilag. Már bízok benne, és teljesen megváltozott. De nekem mindig Stefan lesz az igazi, ez a tény. Nem tudok az érzéseimen változni, de azt sem tudom eltitkolni, hogy érzek valamit iránta. De nagyon halovány.. De most itt van Stefan végre velünk újra, és remélhetőleg újra visszatér az állatokra.
Nagyot nyeltem, és legbelül egy dologtól rettegtem. Mi van, ha Damon bosszúból valamilyen oknál fogva elmondja Stefannak azt az estét? Minden tönkremenne, de remélem vagyunk olyan jóban, hogy nem támadna így hátba. Mire észhez kaptam, már rég folyt körülöttem a beszélgetés. A szemem sarkából szerelmemre pillantottam. Nekem mintha azt említette volna, hogy Klaus azért küldte, hogy szemmel tartson.. De várjunk csak.. Nem úgy tudja, hogy halott vagyok? És minek kellenék én neki? Valamit titkol, és sürgősen meg kell tudnom az igazat, mielőtt túl késő lesz.
Újra Damonra pillantottam, ki tudtam venni a tekintetéből, hogy nem nagyon tetszett neki, ahogyan talált minket. Biztos majd jön avval, hogy nem bízhatok benne, meg a stb. De az elmúlt pár órában Stefan úgy viselkedett, mint a régi önmaga. Leszámítva az embermészárlást, és azt amikor a legelején elutasító volt. Csak próbált ellenállni az érzéseinek, de nem sikerült.
- Rendben. - simítottam végig a kezemet Stefan felkarján, mikor felajánlotta, hogy maradjak kettesben Damonnal. Bár ez így belegondolva kicsit fura. Mikor megbizonyosodtam róla, hogy elment újra felé emeltem a tekintetemet. Megköszörültem a torkomat, és próbáltam eltitkolni, hogy mennyire zavarban voltam a pillanatba. - Ugye nem fogod elmondani? - néztem rá könyörögve. - Mármint.. tudod.. - sütöttem le a szememet a padlóra. Tudtam, hogy erre a beszélgetésre egyszer sor fog kerülni, de sose hittem volna, hogy ennyire nehéz lesz. Főleg úgy, hogy közben érzek valamit iránta. Ez így nem mehet tovább. Nem is tudom mi lett volna, ha.. Ha Stefan több ideig marad Klausszal..
De válaszként csak felvette a megszokott "minden lányt leveszek a lábáról" mosolyt, sarkon fordult, és szó nélkül ott hagyott. Felvont szemöldökkel figyeltem őt elbaktatni. Ezek szerint ez egy igen, vagy nem? Ezt nem hagyom ennyiben.. Tudnom kell, hogy nem fogja elfecsegni a jelentéktelen csókunkat Stefannek.

Damon szobája - Page 2 Tumblr_ljp4axIa4K1qfw4q0o1_500


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 14, 2011 5:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája Damon szobája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Damon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Damon Salvatore
» Damon's Diaries
» Damon fürdőszobája
» Will szobája
» Ava szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Salvatore Panzió-