world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Zara szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zara szobája Zara szobája EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
David & Zara

Meglepetésként kellett volna érnie annak a ténynek, hogy Zara örömmel hagyta érvényesülni a férfit, de talán ő is belátta mára, hogy az a fajta szereposztás, ami eddig érvényben volt köztünk mostanra csupán gátat épített közénk. Nem sok 24 éves férfi mondhatja el, hogy csupán egy nővel tapasztalta meg a szexualitás minden gyönyörét, de az én esetemben bizony ez a helyzet. Sokáig nem nem zavart ez a tény, hiszen Zara olyan nő a maga mögött hagyott éveivel, aki bizony minden férfi vágyát képes kielégíteni, de néha hirtelen megmagyarázhatatlanul ellenséges lett, és hamar ellökött magától.
Teljesen elmerültem az érzésben, ahogy a nő bőre minduntalan az enyémhez tapad, ám mikor hirtelen, a semmiből kicsúszott a száján az az egyetlen szó, amire már régóta vártam, azonban mindeddig azt hittem sosem kaphatom meg, a szívem egyre hevesebben kezdett verni, a tekintetem azonnal a másikét kezdte kémlelni, majd tudva hogy mindezen jeleket Zara pontosan érzékeli, egy csókkal fojtottam bármilyen egyéb feltörni kívánkozó szót belé. A viszonzás ezúttal nem olyan volt mint vártam, és ahogy a szemem kinyílt láttam a szemeiben, hogy valami nincs rendben. Éppen válaszolni szerettem volna, amikor a felállás ismét változott, és a másik olyan erővel szorította a kezem az ágyhoz, hogy az már túlment a játékosságon és valóban fájdalmat okozott.
- Zara, ez fáj. Kérlek… tudom mire készülsz, de ne tedd. Ne rombold le mindezt. – kezdtem kissé zaklatottan, majd mikor nem kaptam választ próbáltam a szorításból szabadulni de nem sikerült. Hogyan is sikerülhetett volna egy ilyen erős vámpírral szemben.
- Én is nagyon szeretlek. – mondtam ki végül, az ellenkezést is feladva és mikor Zara határozottan a szemembe fúrta a tekintetét pontosan tudtam mi fog következni.
A következő pillanatban valamiféle megmagyarázhatatlan ürességet éreztem. Nem tudtam mi történt, de valami… valami eszméletlenül hiányzott. Láttam ahogyan a felettem mániákusan uralkodó nő háttal nekem felül az ágyon, és valami hihetetlenül semmitmondó hangnemben közli, hogy távozzak. Valóban rosszul éreztem magamtól, attól hogy mára egyértelműen csupán egy használati tárggyá váltam. Szó nélkül keltem fel az ágyról, majd anélkül, hogy Zarára néztem volna a saját hálószobám felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Zara szobája Zara szobája EmptyKedd Júl. 23, 2013 7:59 pm


David && Zara


Testemet csak egy selyemből készült ruhanemű takarja. Miközben sétálok bőrömet oly finoman simogatja, hogy mindjárt lekapom magamról és arcomhoz teszem. Végighúzom rajta ujjamat, sehol egy folt, az illata nem bűzlik az állatok csordájától. Még sosem kaptam ilyen szép ajándékot senkitől se. Alig ismerem őt, csak pár hónapja, mégis sikerült belopnia magát szívembe. Nem azért vagyok vele, mert szép dolgokkal halmoz el, vagy mert mellette igazán vagyok valaki, van rangom, van helyem a társadalomban. Hanem, mert.. mellette önmagam lehetek, és nem kell titkolóznom. A titkaimat megőrzi, nem szégyell korábbi foglalkozásomért, és úgy szeret engem, ahogyan a jó isten teremtett meg. Be kell vallanom, hogy szerelmes vagyok Anna Petrova-ba. A kezdetektől fogva megbabonázott az a nő, tudtam, hogy ő különleges, és ő más mint a többi. Igazam is volt.
***
A hiány érzete szétfolyik szívemben, és az ablakhoz sétálok kezemben szorongatva az összegyűrt ruhát. Hol van már? Napok óta már nem láttam őt.. Mégis mi tévő legyen egy szerelmes ember, ki nem tud nappal kint tartózkodni, mert szénné ég? Magányos vagyok.. egyedül.. miért ilyen pokolian fájdalmas a szerelem?


Mégis mi a fenét érzek David iránt? Rajongás, törődés, vagy netalán.. szerelem lenne? A borzalmas csalódásom után sosem tudtam egyetlen egy emberre úgy.. na szóval szerelmesen ránézni. Tönkre tett engem az a nő, szó szerint roncsokban hevertem, még szerencse, hogy kilábaltam, és magam mögött tudtam őt, mert, ha máshogy cselekedtem volna anno, akkor biztos nem lennék itt.
A percek során a fölsőm, illetve az alatta lévő melltartó is lekerül rólam. Hirtelen fordít az álláson, így én vagyok az, ki alatta fekszik, és lábaim egyből a csípője köré fonódnak. Szélesen vigyorgok, és egyáltalán nem ellenkezek. Rég voltam én alul.. furcsa, hogy most nem én vagyok az irányító fél.
- Szeretlek. - nyögöm ki végül megszakítva a csókunkat. Nagyot nyelek, miközben félve pillantok fel rá szempilláim alól. Mit fog felelni? Elutasít? Kinevet engem, vagy nemes egyszerűséggel feláll, kisétál az ajtón, és úgy tesz, mintha semmi sem történt volna? Nem.. nem törhetik újra össze a szívemet! Nem eshetek vissza abba az állapotba,  mert most már nem leszek olyan erős, képtelen lennék fölépülni, mert David.. más emberré tett. Jobbá, mondhatni.
Belém szorul a levegő, és tudom, hogy nem kockáztathatok, holott tudni szeretném a választ. Fordítok az álláson, lefogom kezeit, és erősen nyomom a matracba. - David. - égetem tekintetemet az övébe, és megköszörülöm a torkomat. Még mindig van időm. Meggondolhatom magamat, hagyhatom, hadd győzzön a szerelem, a becsületemet, és a kételkedésemet pedig félre tolom.
- Felejtsd el, amit az imént mondtam. Sőt ezt a napot úgy felejtsd el, ahogy van. Te csak a véreddel szolgálsz engem. Semmi mással. - adom le, mint valami rendelést, miközben hangom monoton, és egyszer se csuklottam el. Leszállok róla, és az ágy szélére ülök, háttal neki, felkapva magamra a fölsőmet. Kihúzom alóla a hajamat, és megragadom az ágy szélét. Mélyen magamba szívom a levegőt, és saját könnycseppjeimet érzem az arcomon. Nagyot nyelek, és a plafonra emelem a pillantásomat.
- Ennyi volt. Most már mehetsz. - utasítom, és próbálok nem gondolni arra a tátongó ürességre, ami a halott szívemben van.
VÉGE!
Részemről záró lenne, de kíváncsi lennék a feleltedre. Remélem, ez már elég okot adott az elhagyásodra. : (
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zara szobája Zara szobája EmptySzer. Júl. 03, 2013 7:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
David & Zara

Talán ha egy Zarától különböző nővel élnék együtt, jelen állapotomban csupán fölkaptam volna, és az ölemben vittel volna föl a hölgyet az ágyig, ám az én kedvesem merőben más volt. Mintha nem volna ínyére a romantika, hisz habár érzékiségre tanított, az ő részéről a testiség legtöbbször nem szólt másról csakis természetes szükségleteink kielégítéséről. Csupán egy dologról feledkezett meg; én nem vagyok képes kikapcsolni az érzéseimet, számomra elengedhetetlen érzés egy kapcsolatban a szeretet, amit sajnos ezidáig nemigen kaptam meg. Most úgy tűnt végre kimutathatom az érzéseimet, megmutathatom magam teljes egészében a nőnek, akibe az évek alatt fokozatosan szerettem bele, ám valahol a fejemben ott motoszkált, hogy hibát követek el azzal, ha felfedem magam, ezzel együtt talán életem legjobban védett titkát.
Talán ha a fölfelé vezető út alatt nem csupán az éppen elém kerülő lépcsőfokokat bámultam volna szinte megbabonázva, akkor nem telt volna el ilyen csendesen a fölfelé vezető út, ám még mindig hadban állt a szívem az eszemmel és nem tudtam, hogy melyik fog kijönni győztesen.
Zara ezúttal sem fogtam vissza magát, vámpír képességeinek hála rekord gyorsasággal kerültem az ágyra, és természetesen most is ő került felülre, de ezúttal nem keltette azt az érzést bennem, hogy az engedélye nélkül még csak a derekát sem érinthetem. Ez valami más volt. Mosollyal az arcomon, vággyal telt tekintettel néztem a nő szemébe mikor az kiejtette a nevem, majd lehunyt szemmel élveztem az apró csókokat az arcom minden szegletén, és a kellemes bizsergést keltő masszírt. Ahogy a másik befejezte kérését a szemem automatikusan kinyitódott és érzelmek milliói rohantak át a tekintetemen, ám mielőtt akár fejben is megfogalmazhattam volna a válaszom egy édes csók fojtott belém minden gondolatot, melynek valóban át is adtam magam és élveztem minden pillanatát. Kezeimmel a másik fölsője alá nyúltam és végighúztam azokat a hátán, míg nem a ruhadarabot teljesen le nem fejtettem a nőről. A bennem lévő szenvedélyes férfi teljesen megfeledkezett az iménti szavakról, csupán az ő jégkirálynője közelségére vágyott. Megszakítva a csókot ajkaimmal végigkövettem Zara nyakának ívét, egészen le a válláig, ahol a melltartójának pántját arrébb húzva folytattam az apró csókok halmozását. Másik kezemmel hamar sikerült a trükkös női fehérnemű csatját kikapcsolni, majd az apró ruhadarabot még mindig közöttünk tudva magamhoz öleltem a másikat és lassan fordítani kezdtem az álláson. Mindeközben belül reméltem, hogy Zarának ugyanúgy sikerült átadnia magát az érzéseinek, mint nekem, és ezúttal a feminizmusát háttérbe szorítva hagyja, hogy megmutassam neki milyen valójában szeretve lenni.
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Zara szobája Zara szobája EmptySzer. Jún. 26, 2013 11:49 am


David && Zara


[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Mostantól sebezhetővé váltam.
Évszázadok óta azon dolgozok, hogy elűzzem, eltapossam az összes gyenge pontomat, hogy senki se tudja fölhasználni ellenem. Egészen idáig.. Érzelmeimet nem tudom lebilincselni, és egyszerűen elhajítani. Lehet, hogy mások egy rideg, kőkemény szívű nőt látnak maguk előtt, de legbelül ott van az az elveszett, szeretetre vágyó lány, aki mindig is voltam. Mindenki, még a legátkozottabb ember, vámpír - egy szóval bárki - vágyik a törődésre. Nincs olyan lény, ki tudna enélkül élni. Egy ideig nélkülözni lehet, de utána már nem. Mert a magány föl tudja emészteni az illetőt, és ilyenkor folyamodnak olyan döntésekhez, mint például az öngyilkosság, az önsanyargatás.
Szégyellem magamat, megalázva állok előtte. Évek óta úgymond együtt élünk, de kapcsolatunk még sosem volt ilyen közeli. Kizártam az iránta érzett érzelmeimet, eleinte csak a vére, és teste érdekelt. De egy idő után muszáj volt bevallanom saját magamnak, hogy nem tudom őt lecserélni, vagy elküldeni. Szükségem van rá, a mindennapos túléléshez. Egyszerűen.. hozzászoktam, és ha hirtelen eltűnne, fogalmam sincs mihez kezdenék. Összetörnék lelkileg, mint amikor Anna otthagyott engem? Valószínűleg.
[You must be registered and logged in to see this image.]
De nem is óhajtok belegondolni, hisz a mai nap bevallotta nekem, hogy nem akar elhagyni engem, melynek roppant örültem.
A földet pásztázom tekintetemmel, és hirtelen két masszív kezet érzek az arcomon. Dús szempilláim alól fölpillantok rá, és elakad szinte a lélegzetem. A gyomrom görcsöl, a szívem dobogását a torkomban érzem. Olyan rosszul vagyok jelenleg, mi a fenétől? Selymes ajkai az enyémet súrolják, és lehunyom szemeimet, hirtelen azt se tudom, hogy hogy s mint kéne cselekednem.
A csók fantasztikus. Le sem lehet írni szavakkal, David irányít, nem én, átadom neki a helyet, hisz.. még mindig a saját vallomásom hatása alatt vagyok. Egyáltalán nem így terveztem el ezt a mai estét.
- Az remek ötlet lenne. - súgom ajkaira, és egy kaján mosoly kúszik arcomra. Na, ha nem is teljes egészében, de részben visszatértem. Kezem lecsúszik karján, és ujjainkat összefonom. Kínos csend uralkodott fölöttünk míg el nem értünk szobámig. Sosem hittem, hogy ilyen hosszú ez az út.. - David? - fordulok feléje, miután átlépem az ajtóküszöböt. Egy másodperc alatt leterítem őt az ágyra, csípőjére ülök, miközben kezeimmel fedetlen felsőtestét masszírozom. - Ígérj meg nekem valamit.. - hajolok le hozzá, és gyengéd csókokkal halmozom el őt az arcán, az állán, a homlokán, mindenhol kivéve a száján. -, hogy sosem hagysz el. - tekintetemet az övébe olvasztom, és egy csókkal belé fojtom a szót.
Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Zara szobája Zara szobája EmptySzer. Május 08, 2013 8:34 am

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Zara szobája Zara szobája Empty

Vissza az elejére Go down

Zara szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Will szobája
» Ava szobája
» Kol szobája
» Bonnie szobája
» Stefan szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Rhodes birtok-