world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptyHétf. Márc. 18, 2013 9:32 pm

Samantha & Zara


"Lélegezz Zara." ~ parancsolom magamnak, mikor már másodpercekig, vagy akár percekig ülök némán, szótlanul, egyenesen magam elé meredve. Sosem voltam még ilyen helyzetben, hogy.. még fogalmazni sem tudok, annyira kétségbe vagyok esve! Szóval.. egy szó, mint száz, sosem buktam el, és nem sodortam magamat ilyen őrült helyzetbe, mint amibe most vagyok. Az előttem lévő lánynak halottnak kéne lennie.. Már vagy.. hány éve is? Nem tudom, eltelt azóta egy jó pár évtized. Talán öt, talán hat, esetleg több? Matek nem az erősségem. Rég jártam iskolába, így senki se várja el tőlem, hogy valami zseniszülemény legyek. De most nem is akarok az oktatásról csevegni, épp elég volt az a pár hónap Sorbonne-ban. Egy idő után rájöttem, hogy a tanulás unalmas, és sokkal jobb dolgokat is véghez tudok vinni.
A gondolataim teljesen elterjednek más irányban, és farkasszemet nézek Samantha-val. Ismer engem.. Tudja mi a nevem, felismert engem ez.. ez.. ez az átkozott nőszemély. Fogalmam sincs, hogy hogyan hívjam őt, de.. Mindegy. Felesleges hergelnem magamat, avval úgyse fog eltűnni. Még milyen meglepetéseket tartogat számomra ez az istenverte világ?
- Milyen kellemes meglepetés, Samantha. - hangsúlyozom ki a kellemes szót egy fanyar mosollyal. A pincér megjelenik a whisky-mmel, s Samantha-hoz fordul, hogy leírja a rendelését. Most még lenne időm elmenekülni, de tényleg ilyen vagyok én? Mindent hátrahagyok, és menekülök, ameddig csak előre látok? Ha sikerült megtalálnia, újra meg fog engem.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Innen már nincs menekülés. Szembe kell néznem a tetteim következményeivel, vagyis.. mindenhol ezt látom, szóval némi igazságon biztosan alapul. - És mi szél hozott téged ebbe a kis városba, pont ebbe a bárba? - szalad fel kérdőn a szemöldököm. - Csak kérlek, azt ne mond, hogy hiányoztam neked. - intek kezemmel, miközben fejemet csóválom, majd megragadom poharamat, és egyből legurítom a felét. Az alkohol kellemesen mardossa torkomat, és közben próbálok több lehetőséget felvázolni. Hogyan lett vámpír? Nem öltem meg? Volt-e már vámpírvér a szervezetében? Annyi kérdés felmerül bennem.. - Tudod.. - kezdek bele, s magam elé helyezem a poharamat. Ujjam hegye a tetején időzik el, körkörös mozdulatokat elvégezve. - Egy rossz mozdulat, és halott vagy. - figyelmeztetem, és egy jeges pillantást vetek rá. - Ne felejtsük el, hogy hozzám képes te egy semmi vagy. - morgom, és halkabbra veszem a hangomat, mikor a pincér megjelenik Samantha rendelésével. Intek neki egy újabb körért, majd tekintetemet ismét a velem szemben ülő lányra összpontosítom. Lehet, hogy a megjelenésével a hideg is kirázott, és kételkedéseim támadtak, de most.. sikerült összeszednem magamat, és ha tényleg harcra kerülne sor, akkor tudom, hogy ki jönne ki győztesként. Én..

|| Words: 415 || Music: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: bocsi a késésért ♥ ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 6:22 pm






Zara V. Rhodes






Sometimes you’ve gotta give up the life you’ve

planned so long for the life that’s written for you

[You must be registered and logged in to see this image.]





Talán soha nem tettem volna be a lábam Mystic Fallsba, ha Zara nem tartózkodik itt, de ez nem számít. Itt vagyok, és teljesítenem kell a magamnak tett ígéretemet: bosszút kell állnom.
Első napja vagyok még csak itt, de tetszik a város, kicsi, otthonos, ha emberként tévedek ide, biztosan le is telepszem, de már nem az a lány vagyok, aki értékeli az ilyen dolgokat. Az ilyen helyeken mindenki ismer mindenkit, nekem pedig magányra van szükségem, nem barátokra. A Mystic Grill nevű helyet rögtön el is kerülöm, a városközpontban található, ergo a legtöbben bizonyára minden nap odajárnak ebédelni, iszogatni, vagy csak beszélgetni a barátokkal, ismerősökkel. Miután eldöntöm, hogy nem megyek be egyik helyre sem a főutcában, a külváros felé veszem az irányt. Ma még nem vagyok a nő nyomában, csak felfedezem a várost, jobb, ha előre tudom, mire számíthatok, mikor szembesítem átváltoztatóm a ténnyel, itt vagyok, és rá fáj a fogam, egy morbid, bosszúálló értelemben. Nem lesz egyszerű dolgom, ő ötször, vagy kitudja hányszor idősebb nálam, de reménykedek, hogy a meglepetés ereje mellettem, és nem ellenem szolgál. Nem ez az egyetlen előnyöm, de jó kezdés, hogy bizonyára azt se tudja, nem ölt meg azon a borzalmas éjszakán, és visszatértem egy mocskos lény képében. Azóta megtanultam kezelni ezt, de megszokni... nem, az soha nem fog menni.
Egy dög unalmas nevű bár szerű helyre tévedek be, a több kilométer normál tempóban való gyaloglás teljesen elvette a kedvem a mai naptól, a nézelődés nem valami érdekes, és végképp nem figyelemlekötő tevékenység. Az ajtót egyszerűen belököm magam előtt, nem érdekel, hogy a kint tartózkodó érdekes kinézetű férfiak utánam bámulnak, és hangosan nyilvánítják ki a véleményüket arról, mit tennének, ha nem lenne nőjük. Hadd ne mondjam én mit tennék velük, ha nem aggódnék amiatt, hogy feltűnést keltek... Ezt sem kimondottan szeretem ebben a létformában, de határozottan állíthatom, ez a legjobb dolog ebben: Végezhetek bárkivel, bármikor, és nem sok erőfeszítésembe kerül. Odabent a "díszlet" egyszerű, néhány box, a bárpult, székek, és rengeteg ember, akiket most legszívesebben egyesével, és baromi gyorsan kinyírnék, de nincs mit tenni, a tömegmészárlás nem az én asztalom. Lapos talpú cipőm szinte hangot sem ad, ahogy lépteim egyre beljebb, és beljebb vezetnek. A bárpultnál telepedek le, rendelek egy üveg vodkát, és egy kis üvegpohárkába töltök ki néhány ujjnyi alkoholt kezdésnek, aztán várok - gőzöm sincs mire, hogy történjen valami, vagy csak teljen az idő... A lényeg, hogy kössem le magam egy kis ideig, mielőtt visszamegyek a motelbe, és begubózom a sötét, magányos kis zugomba, ahol tökéletesen jól fogom érezni magam. Nem kell sokat várnom, hogy törtéjen valami, belibben egy kihívóan öltözködő nő, és ha ez nem lenne elég feltűnő, még az arca is ismerős, és egy pillanatra a szívem dobogása is abbamarad, de gyorsan cselekszem. Felhajtom a pohár tartalmát, megragadom az üveget, és berontok a kis táblácskával ellátott ajtón. Megtámaszkodom egyik kezemmel a mosdó szélén, a tükörbe bámulok, nagy levegőt veszek, és meggyőzöm magam róla, most is jó lesz a találkozó, ha már egyszer itt vagyunk... Újabb mély levegőt veszek, kisétálok az emberek közé, és elszántan sétálok Zara felé. Csukott szemmel ül, én pedig bátorkodva kihúzom a széket hangtalanul, és letelepszem. Ekkor szemei hirtelen kinyílnak, és meghökkenve bámul rám, mintha legalább kísértetett látott volna, de érzéseit ettől függetlenül jól leplezi, érzéketlenül pislog rám. Halk, határozatlan szavai egy önelégült vigyort varázsolnak az arcomra, így nézek vele farkasszemet. - Helló, drága Zara! - billentem enyhén oldalra a fejem, és a vigyorom immár levakarhatatlan.

Vissza az elejére Go down



Lauren E. Clarke
welcome to my world
Lauren E. Clarke

► Residence :
◇ richmond
► Age :
34
► Total posts :
135

INACTIVE CHARACTER ✖


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 1:33 pm

Samantha & Zara


Péntek este, már vagy egy hete tartózkodok ebben a látszólag csendes, s nyugodt városban. Az utcán sétálva rengeteg természetfeletti erőt véltem felfedezni. Vannak itt vámpírok - egy tucattal -, vérfarkasok, sőt még egy boszorkány is szembe jött velem! Már csak a jó öreg barátaim hiányoznak, a vadászok.
Úgy gondolom, hogy nem kéne ma otthon kuksolnom, hanem felfedeznem azt a helyet, ahova előszeretettel járnak az emberek, ahol találok pár nyakat, amit meg lehetne csapolni. Eddig minden áldott este az erdőben vadásztam. Hol állatra, hol turistára, de már így is elég nagy felfordulást csináltak pár ember halálából. Nem szeretném magamra vonni a figyelmet, tekintve a város történelmére. 1864.. az emberek szimatot kaptak a vámpírokra, és meg is lett az eredménye. Elégették őket a templom alatti kis helyiségben. Szegények.. nem voltak elég elővigyázatosak, csakis magukat hibáztathatják.
Gondolataim közepette befordulok egy mellékutcába, és villogásra kapom fel a fejemet. "O'Connell's Pub" Nem lehet rossz tekintve, a kocsmából kiszűrődő zenét, emberek hahotázását, szó szerint érzékelni lehet a jókedvet. Leparkolom a fekete Harley Davidson-omat, s lekapom a fejemről a hozzá illő sisakot. Megrázom a hajamat, és máris hallom pár részeg férfi sutyorgását. Egy elégedett vigyorra húzom vörös ajkaimat, és hosszú ujjaimat dús, kiegyenesített gesztenyebarna hajamba szántom, megigazítva a szálakat. Átvetem lábamat, és leszállok a motorról. Végigfutom tekintetemet saját magamon, s eléggé el vagyok alélva a látványtól. Fekete bőrnadrág, mely rám feszül, kimutatva izmos, hosszú vádlijaimat, magassarkú, mely nem töri fel sarkamat, és órákon át tudok benne
[You must be registered and logged in to see this image.]
tipegni, anélkül, hogy eszeveszettül keresnék egy helyet, ahová le tudnék ülni. Fehér csipkés, mély dekoltázst mutató felső, és egy félig felhúzott bőrdzseki, melynek vállán arany szegecsek merednek az ég felé. Nem csak szerintem festek remekül, a felém célzott fütyülések mind arról árulkodnak, hogy a városban nem szoktak ilyen merészen öltözködni az emberek. Nos.. engem nem fognak egy hamar köténykében, mackó nadrágban látni az emberek, ezt már az elején leszögezem.
Belépek a pubba, és máris megcsap az izzadság, s az alkohol illatának a keveréke. Egy apró fintor fut át az arcomon, és másodperceken belül hozzászokok. Helyet foglalok az egyik asztalnál, a széktámlára terítve a dzsekimet, hátradobva hajamat. Végig futtattatom tekintetemet a bárban, felmérve az embereket, és.. A vér szinte jéggé dermed az ereimben, arcomból kifut minden szín, mikor egy ismerős női arcot veszek ki a tömegből. Vagyis azt hiszem, hogy őt láttam. Visszapillantok, de már nyoma se volt. Kifújom a levegőt, és türelmetlenül intek a pincérnek. Képzelődök.. biztos csak képzelődök, hisz megöltem évtizedekkel ezelőtt a lányt, nem élhette túl, biztosan az elmém vív egy őrült játékot velem!
- Pincér! - kiáltok, mikor nem vesz észre, és amint tekintete felém vándorol, egy pillanatra megtorpan, habozva, végül elém sétál. - Whiskey-t jéggel, de gyorsan. - parancsolom, olyan hangnemben, mely nem tűr ellentmondást, s máris kapkodja a lábait. A széktámlának döntöm a hátamat, lehunyva a szememet, és próbálok lehiggadni. Mégis mi a fene történt az előbb?
Amint kinyitom a szemeimet, egy ismerős alak ül a velem szemben levő székben. Belém szorul a levegő, egy hangot se vagyok képes kinyögni. Értelmetlenül pillantok rá, pislogok, és azt hajtogatom magamban, hogy ez csak egy átkozott rémálom. Nem élhet.. megöltem. - Samantha. - préselem ki összezárt fogaim mögül a szót, leleplezve félelmemet, zavartságomat, és haragomat, mely ellenem irányul.

|| Words: 529 || Music: semmi || Notes: bocsi a késésért ♥ ||
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 2:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kira & Hazel



Unottan emeltem pillantásomat az órára. Már negyed órája itt rohadok, és mindjárt szétrobbanok. Fáradt vagyok, haza akarok menni, mert be kéne iktatni végre már egy kiadós alvást. Ma is hajnali 3-kor jött álom a szememre, este élek, reggel pedig zombi vagyok. Ezért is lesz számomra alkalmas ez a munka, nincs jobb a délutáni műszaknál. Ráadásul pont egy bárban fogok dolgozni. Igaz, nem éppen igényes ez a hely, nem is álommeló, de az ember – vérfarkas – mindent elvállal, mikor nincs más esélye, és nem szeretne élete végéig a bátyával élni, aki nem is a bátya. Bonyolult a családfám, s hajt a kíváncsiság, hogy milyenek lehetnek az igazi szüleim. Jobbak lehettek a nevelő szüleimnél, bár.. Lemondtak rólam, eldobtak engem olyanoknak, kik nem is vettek tudomást rólam, mikor nem én kértem, hogy megszülessek ide, ebbe a nyomorult világba. Lesz hozzájuk egy-két szavam, ha megismerkedek velük. Csak először szabaduljak ki innen.. Ki hitte volna, hogy egy interjú ilyen hosszú ideig is eltarthat? Mert mind, amin voltam az eltartott vagy 5 percig, sőt volt olyan, ahol kevesebbet. Illetve akadt egy, ki nem is hivatott be miután meglátta a stílusomat, és a modorom sem volt éppen kiváló, miután kiosztottam a titkárnőt.
De visszatérve arra a tudatra, hogy én örökbe vagyok fogadva.. Egész életemben kiszorítva éreztem magamat. Nem voltak jó jegyeim, a magatartásom hanyag volt, a lányokkal nem tudtam barátkozni, egyedül a fiúkkal. Nem önmagamat adtam, mindig csak egy megjátszott szent szüzet, kb. 15 éves koromig. Ott kezdődött a nagy átváltozásom, melynek örülök is. De mindig is tudtam, hogy én más vagyok, és nem csak azért, mert én voltam annyira „tökös” hozzá, hogy elverjek valakit, vagy nyíltan provokáljam a tanárt. Remek, és egyben ostoba dolgokat hajtottam végre. De nem azt mondom, hogy ha tudnék visszautaznék, és mindent megváltoztatnék. Nem. A dolgoknak így kellett történnie.
- Természetesen. – bólintottam, levéve a tekintetemet az óráról. De azért még hallgattam a kattogását, és magamban számolgattam az eltelt másodperceket. Kérdőn felvontam szemöldökömet, és a düh átsuhant az arcomon. Tudom, elcsesztek a szüleim, az állkapcsomat nézve. A plasztikai sebészet egy vagyon, és bele sem akarok halni. De várjunk.. Ha én így nézek ki, akkor valamelyik felmenőmnek egy méteres széles állkapcsa lehetett? Nem tudom, de most eléggé elment a kedvem a „találjunk rá a szülőkre” projektemtől.
Nem értettem mi olyan szörnyű azon, hogy a szabadban változok át. Én ugyanígy reagálok a kikötözésre. Jó, az ágyban még elmegy, hisz bármikor le tudom rántani a bilincset, vagy éppen kendőt. Attól függ, hogy mi van a kéznél. Na, de hogy lánccal? Az aztán a beteges, és a perverzség netovábbja. Imádok szabadon futni, hagyni, hogy a szél a szőrömbe kapjon, hátrafújva bundámat. Nem pedig egy kis zugban akarom átélni életem legfájdalmasabb pillanatait, ráadásul úgy, hogy nem csak egyedül vagyok. Nem osztozkodok, mindig is utáltam. Nem akarom látni, ahogy mások is átváltoznak, mert a végén én is érezni fogom a fájdalmukat, evvel megsokszorosítva a sajátomat. Egy új munkahely miatt nem fogok megváltozni. Tőlem ezt nem várhatja el senki.
- Nem vagyok bolond. – védtem a saját büszkeségemet. – Hisz itt vagyok, és eddig semmi sem történt velem. Egyszer sem. – hangsúlyoztam ki farkasszemet nézve vele. A következő pillanatban elszállt belőlem a kétely, és felállt a helyéről. Le sem vettem a vörös fejéről a pillantásomat, és vártam, hogy most mi lesz. Egy ajtó felé mutatott, melyen egyből megnyugodott a tekintetem. Hajt a kíváncsiság, hogy mi lehet odabent. Arra már rájöttem, hogy ha valaki megparancsolja nekem, hogy ne tegyem meg, akkor úgyis az ellenkezőjét fogom művelni. Ha én csak egy egyszerű ember volnék, biztos találnék rá módot, hogy beléphessek azon az ajtón.
Viszont, a beszélgetésünkből ítélve, tudom, hogy hova fog engem vinni. És én egyáltalán nem akarom látni azt a helyet, ahol mások szenvednek. Én kitartok a saját véleményem mellett, miszerint sokkal jobb a szabadban átváltozni, mint lekötözni magamat.
Némán követtem őt, a szívem egyre hangosabban kezdett el dobogni, és már komolyan idegesített az óra folyamatos kattogása. Megálltunk az ajtó előtt, viszont kétféle ellentétes érzelem keletkezett bennem. Az egyik azt hajtotta, hogy menjek be vele, nézzem meg mi van odalent. Legalább meglesem, hogy hogyan élnek mások a telihold idejében. Míg a másik sarkon akart fordulni, és el akart innen rohanni. Sőt menekülni. Sajnos a gyávábbik nyert, én ezt.. Ezt képtelen vagyok véghez vinni.
- Bocs, de nem. – ráztam meg a fejemet. – Én nem vagyok egy kutya, hogy pórázon kelljen engem tartani. Én a saját szabályaim szerint játszok. Holnap találkozok. – böktem még oda. Feltéve, ha holnap is meglesz az állásom, bár nem nézem őt annyira gyerekesnek, hogy megsértődjön az ilyesmiért. Hisz nekünk farkasoknak össze kell tartanunk, mert létszámunk egyre inkább fogyatkozik. Sarkon fordultam, és kisétáltam az ajtón, anélkül, hogy egy utolsó pillantást vetettem volna rá.
BEFEJEZVE!
//bocsi a késői válaszért, és nagyon jó volt veled játszani! I love you //
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 2:13 pm


Hazelnut & Kira


848 - LOL. [You must be registered and logged in to see this link.] Smells like a kin.

Sejtelmes tekintettel mértem végig még egyszer az előttem ülő lányt, aki a külseje alapján eléggé hanyagnak bizonyult. Szerencséje van, mert ma kivételesen nem fogok a borítóról ítélni, köszönhetően a rendkívüli szellemességének, ami azonnal alatt eloszlatta a gondolataimba beszivárgó kételyeket.
- Jogos - jelezve, hogy egyet értek, szemöldökömet összeráncolva bólintottam. Ugyan az igazságot soha nem titkolták el előlem, mindig akadt valami apró, de annál sértőbb tény, amivel kitörtek egy darabot a szívemből. Amikor még naiv kölyök voltam, a szüleim - jelzem, közösen - minden este meséltek a gyönyörű lényekről, akik annyira buták voltak, hogy nem vigyáztak a környezetükben élőkre, s sajnos a telihold fogságába estek. Igencsak érdekfeszítő volt úgy hallgatni ezeket a nevetséges sztorikat, hogy közben anyám keze úgy remegett, mintha csontritkulásban szenvedne. Gyerek voltam még, így azt gondolván, hogy a szüleim megpróbálnak megölni a nevettetéssel, bohókásan könyveltem el a történeteket, s nem láttam bennük realitást. Felnőttként azonban megmutatkozott előttem az egykor hallott, folytatásos mese mögöttes tartalma, s bátran mondhatom, hogy felkészülten szembesültem a már leegyszerűsített igazsággal. Azt hiszem, hogy a szüleim soha nem hazudtak nekem, de valamilyen furcsa oknál fogva, mindig kimaradtam a komolyabb beszélgetésekből. Valósággal különccé váltam, s mára már annyira beleélem magam a rám rótt szerepbe, hogy semmi kedvem magam mögött hagyni a hozzám nőtt közömbösséget. Keserűen flegmatikus maradok, hisz a sivár tekintet úgy is jobban passzol a hajam színéhez.
Az imént említett közömbösségem azonban hirtelen elszállt, s arcomra széles mosoly ült ki. Hazel temperamentuma, és a sok kimondott, magabiztos szava elindított bennem valamiféle folyamatot, ami szép lassan kezdte kimarni az elmúlt időszakban letelepedett keserűséget a gyomromból. Habár, mint mindig, most is van némi kivetnivalóm a dologban, mert azok a fránya pillangók csak nem akartak felébredni. Nem mintha leszbikus volnék, de tény, hogy Hazel Hollis, aki nem volt képes befejezni a középiskolát, beindított valamelyest.
- És a farkasokén - tettem hozzá a mondatához, mindenféle cinikusság nélkül. Szó, mi szó, Hazel tényleg jól forgatja a szavakat. Javamra válhat még a leányzó, aki úgy mosolyog előttem, mintha ledermedtek volna az arcizmai. Habár, az állkapcsát elnézve ...
Kezeimet ajkaim elé húztam, majd illetlenül elnevettem magam. Tisztában vagyok azzal, hogy az én külsőm sem tökéletes, de még mindig jobbnak tartom magamat, mint bárki mást. Apropó, visszatérve a külsőről alkotott eszméimre, kétségtelen, hogy Hazel szolid, ugyanakkor vágyat gerjesztő külsejével, valamint az én fölényességemmel jó pár vérfarkast meg tudunk majd győzni arról, hogy a nyirkos alagsorban a helyük, nem pedig a nagy, gonosz, és természetesen ronda Klaus lábai előtt.
- A beosztásod nem hétre szóló, hanem - köszörültem meg a torkomat, miközben a kávét ízlelgettem - ... mindegy. - Zártam le sejtetően a mondatot. Egyrészt sürget az idő, másrészt pedig kár volna elsietni a dolgokat, hisz olyan szép napunk van, s még a kávé sem fogyott el.
- Az erdőben? - Förmedtem rá kétségbeesetten. Mi tagadás, én imádom kihasználni a telihold adta lehetőségeket, s csak úgy, egymagamban szabadon rohanni, még akkor is, ha másnap egy árva mozdulatra sem emlékszem, de egy ilyen városban, ahol hemzsegnek a vámpírok, s nem utolsó sorban az undok vadászok, öngyilkosság a szabadban átváltozni. Persze, erre felé luxus jól kinézni, és vigyázni a saját bőrünkre, épp ezért jött el az ideje, hogy kicsit gatyába rázzam ezt az ellustult népséget. Végtére is, nagyot nyeltem, majd ismét hátra dőltem, hallgatva Hazel kérdéseit.
Tekintetével enyéimbe olvadt, miközben a lehető legjobb kérdéseket intézte felém. Bebizonyosodott tehát, hogy nem csak mókás, és vad, hanem okos is. Elvégre, ahogy Hazel is nevezte, az egész interjú lehetne akár egy csapda is. Amióta Klaus felbukkant, nem árt, ha figyelünk az abnormálisabb fajtársainkra, mert amilyen ostobák, és naivak, képesek elárulni bennünket. Viszont, ez a mese nem rólam szól.
- Bolond vagy? - Nevettem fel könnyedén, majd elkezdtem csavargatni a vállamra zúduló hajtincseimet. Elég csak rám nézni, máris lerí rólam, hogy nem talpnyalónak születtem, így hát nevetséges azt feltételezni, hogy én is beálltam Klaus mellé. Ugyan már ... én, mint Klaus egyik harminchatodik, vagy kitudja hányadik örökbe fogadott kuzinja? Elképzelhetetlen.
- Megnyugodhatsz, mert eszem ágában sincs ilyesmit tenni - húztam vékony mosolyra az ajkaimat, majd felálltam, s magam mögött betolva a széket -, mert amúgy roppant illemtudó vagyok -, előre léptem párat, s Hazel vállára tettem a kezemet. - Ideje, hogy megmutassak neked valamit - biccentettem a lezárt ajtó felé, amin virított a felirat, miszerint tilos ránézni, megfogni azt, vagy átlépni azon, máskülönben az illető egyel kevesebb műkörömmel, vagy golyóval fog távozni.
Miután elengedtem Hazel vállát, az ajtóhoz sétáltam, s zsebeimből előhúztam egy kulcscsomót. Amint azt láthattátok, szeretem a pontosságot, de a táskám -, amit amúgy nem használok gyakran -, és a zsebem folyton tele van innen-onnan összeszedett holmikkal. Épp ezért, jó pár percbe bele telt, amíg megtaláltam a megfelelő kulcsot, ami után olyan elszántan kutattam, hogy még a hajam is összeborzolódott. Elfújva az arcomra kúszó tincseket, kizártam az ajtót, kihajtottam a lábammal, majd a fejemmel intettem a lánynak, hogy indulhatunk. Feltéve, ha akar, hisz nem fogom ráerőszakolni, van jobb dolgom is annál. Ő dönt: - velem jön, le, abba a sivár alagsorba, ami tele van láncokkal, bilincsekkel, vagy sarkon fordul, s kimegy a kijárati ajtón. Bárhogy is döntsön, egyik választásból sincs visszaút.


A hozzászólást Kira M. O'Connell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 12:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 8:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kira & Hazel



Az élet egy porfészek, melyben mi vagyunk a kis porcicák. Felszedünk minden sz*rt, mely tönkretesz minket. Az erősebbek letudják győzni az akadályt, míg a bénák a sz@rban maradnak. Én természetesen a győztesek csoportjába vagyok sorolható. Hogy miért, kérded te? Mert Hazel Claire Hollis a nevem. Jó persze, nem származok egy dúsgazdag családból, vagy a szüleim nem éppen a városi tanács tagja, de azért, ha pár embert megkérdeznél 10-ből 5 tudná, hogy kicsoda vagyok. Fiatal, bájos, talpraesett, bajkeverő csajnak vagyok mondható. Magasról teszek arra, hogy mások mit hisznek, vagy beszélnek rólam. Én is kibeszélem őket, még ha nem is ismerem. Egyszerűen ilyen az ember. Gonosz, erkölcsileg züllött, és nem összetartó. Mindenki a saját kis életét félti, rettegteti a vagyonát. Manapság annyira el van hidegülve az emberi társadalom, hogy nem lepne meg, ha évek múlva kialakul egy harmadik világháború. Na, de ne térjünk el a témától, hol is tartottam? Persze! Az idegesítő óra teljesen kikészít. Ha felvesznek ide első dolgom az lesz, hogy szépen a kukába hajítom. Nem vagyok kíváncsi az állandó kattogására. Mert, ha marad akkor én fogok bekattanni.
Unottan néztem meg a tökéletes manikűrömet. Várjunk... Kit akarok átverni? Körmöm hegye egyenletlen, körülötte a bőr pedig le van rágva. A sötét lila körömlakkom némely helyen le van kopva. Nem éppen mondható igényesnek, de időm nincs a kenceficék használatára. Tudjátok, én egy elfoglalt ember vagyok, aki nem tölti minden egyes szabadidejét a gép előtt kuksolva. Nincs semmilyen életük, a gyorskaját falják éjjel-nappal. Szent ég, hogy olyan családban nőttem fel, ahol egyetlen egy gép volt. Legalább hasznosabb dolgokra tudtam összpontosítani.
- Most jobb lenne, ha hazudnék? Ha azt mondanám, hogy pincérnek születtem? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet. Én általában, sőt mindig megszoktam mondani az igazságot, még ha fáj is az illetőnek. Most nem fogok a szemeibe hazudni, hisz akkor milyen embernek titulálnának el? Inkább megmondom a színtiszta igazságot, főleg egy interjún. Soha nem voltam pincérnő, és semmilyen gyakorlatom nincs benne. De majd ezt is megtanulom, feltéve, ha felvesznek. Ha pedig nem, akkor csak lesz valami.
A felém nyújtott dobozból, kikaptam egy szálat, és az asztalra helyezett öngyújtóval meggyújtottam. Egyből ajkaimhoz emeltem, és mélyen beszívtam a mentolos ízesítésű cigarettát. Lassan fújtam ki, elfordítva a fejemet, hogy ne egyenesen az előttem ülő lány arcába fújjam. Bár, elég vicces arcokat szoktak vágni, mikor ezt teszem, de úgy érzem ez a mutatványom most nem illene ide. Majd máskor. Valamikor.
Ismét visszajött a két balkezes, ballábas lány és kávékat szolgált fel nekünk. Az igen ingyen kávé és cigi. Miért nem ilyen helyekre jöttem állásinterjúkra? A kérdőívet csak viccnek szántam, s egyáltalán nincs kedvem, hogy kitöltsek egy ilyen jelentéktelen papírt. Bármit odaírhatok, ami nem takarja a valóságot. Soha nem fognak rájönni az igazságra.. Megforgattam a szememet az önéletrajz szónál. Egyetlenegy önéletrajzom volt, mely egy Subway-es szalvétára volt ráfirkantva, és az egyik sarkában ott volt a majonéz foltja. Komolyan avval indultam el az egyik helyre, és ott kidobták helyben. Pedig rengeteg információ volt ráfirkantva, ami most hasznos lehetne.
- Helyben elmondom az egészet. - vontam meg a vállamat. - Nem fejeztem be a középiskolát, és semmihez nem értek. De.. tudok beszélni az emberek nyelvén. - húztam egy széles vigyorra az ajkaimat. Ó képzelhetem, hogy most milyen elcseszettül festhetek. Borzalmas. Hogy tud valaki így mosolyogni, mint én? Olyan széles állcsontozattal vagyok rendelkezve, hogy az néha egy átok. Nagyobb átok, mint az átélt fájdalmam a telihold alatt. Mutatóujjammal a kávés csésze tetején kör köröztem, és csendesen hallgattam őt.
- Rendben! - vágtam rá. Jobb, mintha hajnalban kéne bevonszolnom a seggemet. Akkor biztos lennék benne, hogy állandóan elkésnék. Így legalább délután kettőig is alhatok, ha nem többig. Egy utolsót szívtam még a cigarettából, majd a hamutálcába tettem. Megfogtam a csészét, és a negyedét kiittam belőle. A színtiszta fekete kávé marta a torkomat, és szívem csak úgy pumpálta az adrenalint. Egészségtelen, de nem érdekel. Meggyógyulok, vagy nem.
- Tökéletes, akkor ötkor. És egy héten hányszor kell bejönnöm? - kérdeztem semlegesen. Csak ne mondjál szombatot.. Meghalnék, ha akkor kéne bejönnöm. Szombaton szoktak lenni a nagyobb bulik, melyeknek néha én vagyok a házigazdája. Hogy nézne már ki, ha én nélkülem kezdődne el az egész. Mindenki tudja, hogy én vagyok a B a buli szóban.
A következő téma jobban aggasztott. Szóval, akkor ő sem kezdő a teliholdak terén, ha már feltudja ismerni a saját faját. Igazából eléggé meglepett, hogy ennyi vérfarkas van a városban, de ami még durvább az a vámpírok száma. Hemzseg tőlük az egész város, én pedig ki nem állhatom azokat a piócákat. Ráadásul a vadászok száma is egyre növekszik. Szerencsémre még sosem futottam eggyel se össze, s nem is szeretnék. Még azt kéne, ha az egyik féreg elvenné az életemet.
- Igen, értem. Hova akarsz kilyukadni? - szűkültek össze a pupilláim. Vagy én vagyok a hülye, és a lassú felfogású, vagy ő magyaráz úgy, hogy közben megválaszolatlan szálakat hagy meg. Majd megkaptam. Magam elé dermedtem, és ujjait éreztem meg a hajamon. Hát, fura, hogy még az első napomat se kezdtem el itt, de máris a főnök "rám mozdult". Jó, nem tagadom jó nőnek néz ki, csak nem tudom. Inkább férfi párti vagyok, bár a nőket sem taszítom el magamtól, hisz egy-egy vadabb bulin elcsattan egy-s-más. De ő akkor is tabu, mert a főnököm. Ajkamra haraptam, és elgondolkodtam, hogy mi lenne a megfelelő válasz. Egye fene, kinyögöm az igazságot!
- Hát, igazából az erdőben szoktam.. Soha nem szoktam magam lekötözni, az mind olyan. Morbid. - rázott ki a hideg. Ráadásul én máshol szoktam alkalmazni a lekötést, lebilincselést, és nem akkor amikor egy magam szenvedek. Ha értitek mire gondolok.
- Na, de most én kérdezek. - könyököltem rá az asztalra, és egyenesen a főnök szemeibe véstem a tekintetemet. Fogalmam sincs mi a neve, addig is Főnöknek hívom. - Ugye nem lesz semmilyen csapda? Mármint, nem csak azért veszel fel, hogy majd szépen átadj a drága Klaus-nak. - mondtam halkabban, de tele gyűlölettel az illető nevét. - Mert nekem egyáltalán nem áll szándékomban, hogy őt kövessem, az alsónadrágját mossam, fényezzem a cipőjét, meg ezek. - vágtam egy fintort. Sosem leszek egy olyan követő, aki mindig ugrik, ha levegőt veszik. Nem fog belőlem egy pincsikutyát csinálni, és remélem, hogy a Főnök sem fog engem átverni. Mert, ha igen.. Megismeri Hazel bosszújának édes ízét.
number of words;; 1026
music;; hear [You must be registered and logged in to see this link.]
comments;; sorry for being late..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptySzer. Szept. 19, 2012 10:42 pm


Hazelnut & Kira


847 - Well, it's fuckin' short. [You must be registered and logged in to see this link.] Smells like a kin.

Emily. Hülye Emily. Jellemezzem a kapcsolatunkat? Nos, az elmúlt pár hét alatt egy kibaszott nyugodt percem sem volt miatta, mégis, annak ellenére, hogy undorodom a rózsaszín gönceitől, és az irritáló hangja hallatán még a hideg is kiráz, ebben az unalmas másodpercben úgy érzem, hogy van itt valami, ami még a hozzá hasonló-, ostoba csitriknél is jobban irritál, s ez nem más, mint a hasonlóság. Maga a szó már önmagában is undorító, s a jelentéséről inkább ne is beszéljünk. Hazel Hollis első látásra távolabbinak tűnik, mint bármi más ebben a teremben, mégis van benne valami, ami miatt egyszerre hajítanám ki innen, s adnám neki az állást mindenféle jogi nyilatkozat kitöltése nélkül. Ugyan a lány semmiképp nem tartozik, s nem is tartozhat ahhoz a csoporthoz, ami azon kevesek összességét jelenti, akiket egy csipetnyit kedvelek, a tény, hogy Hazel is vérfarkas, kicsikét megingat. Bátor, és fölöttébb egoista is. Voltaképpen, ez az a két tulajdonság, amit még a gyávaságnál, és a Klaus-nak való behódolásnál is jobban gyűlölök. Kíváncsi vagy, hogy miért? Hmm ... a válaszom ezúttal más lesz, mint általában, habár sokkal bonyolultabb is. Irritál az, ha valaki megpróbál "lekörözni", vagy még nálam is nagyobb kurvának teteti magát. Persze, nyugodtan nevezhetsz engem is egoistának - végül is, az vagyok -, vagy mondhatod azt, hogy semmivel sem vagyok különb azoknál, akiket lenézek, de figyelj rám, kedvesem: - biztosíthatlak afelől, hogy a véleményedre senki sem kíváncsi.
Nem azért szenvedtem több éven át, hogy egy fiatal vérfarkas majd besétáljon ide, aztán a nagyképűségével elrontson mindent. Megtehetné, hisz talpraesettnek látszik, s épp lehangoltságom közepette zavarta meg a szokványos-, unalmas napomat, de ne igyunk előre a medve bőrére, mert megeshet az is, hogy kettős életet ér, akárcsak én. Ez a színtiszta igazság. Miközben otthon eljátszom a szorgalmas, és tisztelettudó lányt, valójában olyan dolgokat teszek, amikről a szüleim azt hiszik, hogy még számomra is tabunak számítanak. Hát, kurvára nem. Természetesen, nekem is vannak érzéseim, még akkor is, ha külsőre nem úgy tűnik, de mit számít a puszta külső? Jól tudom, hogy manapság csak ez számít, hisz nézzük csak, ha Hazel nem élné épp a vadóc korszakát, legalább tíz helyre fölvették volna, nemde?! Aztán, ott van a megfelelő tapasztalat kérdése is, ami látszólag ugyancsak hiányzik a lányból, de ki tudja, talán van valami rejtett tehetsége a pincérkedéshez. Végül is, mindegy. Kira vagyok, úgyis magasról teszek az alkalmazottaimra. Miért? Mert ez a dolgom, azt hiszem. - Mondhatjuk? - Vontam fel a szemöldökömet, majd csettintettem Emily-nek, jelezvén, hogy ideje kihozni azokat az átkozott kávékat. Ilyenkor jól jön a kávé. Nekem is, és Hazel-nek is. - Itt nem passzolgathatsz, Hazel! - Jelentettem ki karcos hangon, majd elővettem egy doboz cigarettát, és rágyújtottam. - Mindegy. - Mormogtam, majd Hazel felé nyújtottam a dobozt. Nem, egyáltalán nem szimpatizálok a lánnyal, de bevallom, egy fikarcnyit sem érdekel a tapasztalata, hisz teljesen más munkát szánok neki. Lássuk be, a pincérkedés unalmas egy magunk fajtának, de Hazel számára talán épp elég lesz.
- Igazság szerint, fogalmam sincs. - Vontam vállat, miközben Emily már szorgosan "tálalta" a kávékat. Enyhén rámosolyodtam, majd bólintottam, hogy elmehet. E két apró figyelmesség épp elég volt ahhoz, hogy szebbé tegyem a napját, vagy nem. Őszintén, nem igazán érdekel, ahogy a hivatalos eljárások sem. - Kellene egy önéletrajzot hoznod, gondolom ... - Mondtam, kinézve a csésze mögül, majd a megszokott lassúságommal belekortyoltam a forró kávéba. Napok óta nem alszom rendesen, ezért legalább egy liter kávéra van szűkségem reggelente, ha nevezhetjük reggelnek az épp esedékes napszakot. Apropó, ha már itt tartunk, azt hiszem beosztást is kell csinálnom, vagy micsodát. - Délutáni műszak - kezdtem bele egy sejtelmes pillantás keretében. - Pontosan ötkor kezdesz, egy percet sem késhetsz! - Folytattam fölényesen, majd az utolsó csepp kávét is megittam, s elővettem még egy szál cigarettát. - Megfelel? - Kérdeztem rá, habár úgy sincs más választása, hisz ellenkező esetben nem alkalmazom. Az élettel ellentétben, a főnökösdi eléggé egyszerű, főleg, ha egy vérfarkassal van dolgunk. Egyáltalán nem akarok kivételezni, de kár tagadnom, hogy a faja miatt előnyben van a többiekkel szemben. Emellett, ott van az a bizonyos munka - habár nem igazán nevezhetem munkának -, amiről beszéltem.
- Most pedig, térjünk át egy másik fejezethez - magasba fújtam a füstöt, majd magam elé húztam a hamuzót. Gondolom, Hazel is rájött már, hogy ugyanahhoz a fajhoz tartozunk, ha meg nem, akkor szívás, de kár elhalasztani a dolgokat. - Nem tudom, hogy miért pont ide jöttél, de van itt valami, amiről tudnod kell - Szólaltam meg kissé hezitáltan. - Talán már tudod is - néztem rá kételkedően, majd elnyomtam a csikket. - Van itt egy alagsor - kényelmesen kinyújtottam magam előtt a lábaimat, miközben gonoszan elmosolyodtam. - Nyirkos, és tele van régi kacatokkal - meglehetősen közel hajoltam hozzá, hogy egészen a fülébe súghassam a mondanivalómat. Külső szemmel az ember azonnal valami perverz dologra gondolna, s a mondataim alapján egy idióta horror sztorira, de épp ez az, amit el akarok érni, hisz Klaus soha nem tudhatja meg, hogy egy egész falka találkozgat közvetlenül alattunk, minden egyes teliholdkor. - Mondd csak, hová szoktál elrejtőzni teliholdkor? - Kérdeztem, miközben megcirógattam a lány haját, majd a le nem lankadó mosolyommal együtt hátradőltem.


A hozzászólást Kira M. O'Connell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 12:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 8:34 pm



Kira & Hazel

Kérdőn felvontam a szemöldökömet, de a mellettem álló barna hajú lány meg se mukkant. Egyáltalán észre vette, hogy itt állok mellette? Meglóbáltam előtte a kezemet, mire ismét "visszatért a földre", vagy ahogyan mondani szokták. Ismét vissza kell lendülnöm a mai szlengekbe, hisz azért három évet töltöttem el az intézménybe, ami valljuk be nem kevés idő.
- Szóval? Hol kell jelentkeztem? - egy fokkal feljebb emeltem a hangomat, amibe egy kissé beleremegett. Ostoba tyúk. Ha ilyen alkalmazottak tartózkodnak itt, vajon milyen lehet ennek az egész helynek a tulaja? Egy plázacica? Vagy egy kiégett negyvenéves pornósztár, aki evvel keresi meg a mindennapi kenyerét? Vagy talán egy húsz éves cicababa, akit a kilencven éves férje pénzel, s ebbe fektette bele? Őszintén szólva, fogalmam sincs, de jó érzés tippelgetni. Csak egyre jobban nő tőle az ember kíváncsisága.
- Mindjárt jövök. - szólalt meg egy irritáló magas hangon, mire sarkon fordult, és eltipegett. Kifújtam a levegőt, és megigazítottam hosszú, barna, selymes hajamat. Tudtam, hogy a világ tele van elcseszett emberekkel, na de ennyire? Hol tartózkodnak a normális fajták, például én? Na jó.. nem vagyok egoista, csak tisztába vagyok az adottságaimmal. Várjunk csak.. mik is azok? Nem hiszem, hogy díjazzák azt az emberek, hogy rengeteg felest le tudok nyomni, anélkül, hogy berúgnék. Vagy hogy a kokó nem árt nekem. Na, de mindegy. Ugorjunk át a másik témára.
Az egyik asztalnak dőltem, mely mellett beszéltünk, és a mellkasom alatt összefontam a karjaimat. Hátrahajtottam a fejemet, és csak vártam. Teltek a másodpercek, a percek. A hallásomnak köszönhetően hallottam az óramutatójának minden egyes kattintását, ami már kezdett idegesíteni. Tikk-takk.. tikk-takk.. Na, de hol van már az a lány? Kibicsaklott a bokája, vagy elkenődött a sminkje?
A nagy várakozásban előkaptam zsebemből a mobilomat, végig húztam a képernyőn a mutatóujjamat, és fel is oldottam a billentyűzárt. Unottan nyitottam meg a menüt, és böngésztem a kellékek között. Nem volt kedvem játszani, se semmi. Talán csináljak egy képet magamról, és töltsem fel az egyik közkedvelt közösségi portál oldalára, és írjam hozzá: "Aki unatkozik, üzit?" Elegem volt az ilyen csitrikből, és pont ezért töröltettem magam. Most komolyan miért kell a nyilvánosság előtt megbeszélni, hogy kit mikor vernek meg, mikor vesztette el a szüzességét, és stb.. amit inkább nem is részletezek. Visszatettem a telefonomat, immár a táskámba, és kiegyenesedtem. Az egyik festményt kezdtem el bámulni, és teljesen elmerültem a képbe, vagy az unalomba. Lehunytam a szememet, oldalra biccentettem a fejemet, és kényelembe helyeztem magam. Az elmúlt napokban alig aludtam, és egy hulla vagyok. Nem éppen így ajánlatos megjelenni, ha az ember épp munkát keres, de mindig ilyen vagyok. Mint a mosott sz*r. Akár képes lennék most így, állva elaludni. Meg is tettem volna, ha nem zavarnak meg.
Hátrafordultam, és már kezdett tele lenni a hócipőm – és még csak szépen fejezem ki magam – mindennel. Remélem, nem az a idegesítő kis szuka tért vissza, mert esküszöm itt helyben fogom letépni a műkörmeit egyesével. Egy ismeretlen arc jelent meg a szemeim előtt, és az előző lánynak nyoma se volt.
- Helló. – feleltem egyszerűen. Kérdezed, hogy hol van a tisztelet. Megmondom, hogy hol van. Valahol az utca szélén hagytam el, és azóta elcsatangolt. Csak azért, mert a tulaj, nem jelenti azt, hogy most nekem le kell előtte hajolnom, és a cipőjét kell csókolgatnom. Ő is csak egy normális ember. Vagyis.. Villámcsapásként ért a felfedezés, hogy ő is egy fajtámbeli. Nem éreztem rajta semmi különöset, semmilyen szokatlant melyeket a vámpíroknál is, és innen tudom, hogy még nem állt be Klaus csicskásai közé. Ha egy hibriddel lenne dolgom, egyből rohannék kifele. Még csak az kéne, hogy Klaus fülébe jut, hogy van még egy vérfarkas szabad lábon. Nem.. Sosem válok én is olyan nyomorult pincsikutyává, aki minden egyes utasítását végrehajtja. Pfúj..
- Hazel Hollis lennék. – tekintetem ismét elkalandozott, és az ujjaimat kezdtem el ropogtatni. Nem vagyok kimondottan az az izgulós típus, de most kijött rajtam. Annyira rá vagyok állva arra, hogy munkát szerezzek, és azért elég szar érzés, mikor visszautasítják az embert, és elküldik egy melegebb éghajlatra. Persze, akkor nem, amikor én vagyok felül, és én alázok meg mást, de utálok áldozatként feltűnni. Ismét a tekintetébe véstem a szememet, majd az asztalra. Odasétáltam, és lehuppantam a székre az asztalra könyökölve. Kérdésén hosszasan elgondolkoztam, kifújva a levegőt. Mi lenne ilyenkor a helyes válasz? Ha azt mondanám, hogy soha az égvilágon nem voltam pincér, valószínűleg elhajítana, és ismét állás után kutathatnék. De ezt nem akarom. Mégis mi olyan nehéz ebben a munkában? Csak meg kell fogni a tányért, kivinni, elvinni. Egy papírra rá kell írni, amit rendel a vendég, és ennyi. Ehhez nem kell annyi sok ész, és gyakorlat.
- Mondhatjuk. – vontam meg a vállamat egyszerűen, de tudtam, hogy ez nem felel meg válasznak. Az alsó ajkamba haraptam, és hátradőltem a széktámlának döntve a hátamat.
- Értek hozzá, régebben is végeztem hasonló munkát. – motyogtam. De jól indítom. Egyből egy hazugsággal, és a többit majd szép sorban fogom halmozni. Ez az Hazel! De igazából már az is pincérkedés, ha én mosogatok el, vagy épp én tálalok otthon vacsorát.
- Még ki kell töltenem valamilyen húsz pontból álló kérdőívet, vagy ennyi elég lesz? – kérdeztem unottan. A többi helynek az volt az előnye, hogy ott seperc alatt kiderült, hogy felvesznek vagy sem. Igazából volt olyan hely, ahol előre meg volt beszélve egy időpontom, de nem engedtek tovább a biztonsági őrök, azért ahogyan fel vagyok öltözve. Hülye sznobok. Az illemem pedig.. a magatartásom mindig elégséges, és a közepes között ingadozott.
Miközben vártam a válaszát, kényelembe helyeztem magamat, és elfeledkeztem a külvilágról. Csak én voltam, és az átkozott óra. Tikk-takk
Number of words; 911
Music; [You must be registered and logged in to see this link.] hallgattam.
Notes; Bocsi, a késésért, és a minőségért.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptyVas. Szept. 02, 2012 2:52 am


Hazelnut & Kira


1065. [You must be registered and logged in to see this link.] Smells like a kin.

Extázis: - az egyetlen szó, amivel ki tudom fejezni a tegnap éjszaka átélt érzést. Ki kell, hogy ábrándítsalak, de nem csak a tabletták, vagy a porok képesek extázisba ejteni, hanem a kis Ken baba is. Bevallom, először óczkodtam tőle, hisz mégis csak egy kölyökről beszélünk, de kellemesen csalódtam benne, s mára már bátran kijelenthetem, hogy a teljesítménye tízszer olyan kielégítő, mint Davidé volt, anno. Bizony, nevezhetjük a távoli múltnak is akár, hisz a drága Davidünk körülbelül fél éve nem vett fel fizikai kontaktust velem, pedig hiszed, vagy sem, igényt tartottam rá. Mindegy is, hisz mára már rájöttem, hogy Dave semmivel sem különb, mint a többi férfi, mi több, ő is a teherbe ejtős-, aztán hirtelen lelépős fajtába tartozik. Biztos vagyok benne, hogy okkal vetéltem el, s mivel Jason nagyszerű kölyök, Isten nem büntetne ilyesmivel, feltéve, ha egyáltalán létezik a Mindenható. Ki tudja, talán valóban Klaus az, de akár lehetek én is. Miért ne lehetnék? Miért ne tehetnék meg bármit? Amíg az a rohadt kötelék nem köt össze a korccsal, szabad vagyok, s ki is használom a szabadságot. Persze, az irodában való semmit tevés megcáfolja ezt, de nagyapa imádta ezt a bárt, s nem engedhetem, hogy Lara eladja, majd elszoláriumozza az árát. Elvégre, ez az örökségünk. Pontosabban, az én örökségem, mert a nővérem szerint voltam annyira "pofátlan", hogy benyaltam magam a megboldogult vénemberhez, csupán a tulajdonjogért. Lara most is tévedett, de ez csöppet sem meglepő, hisz a butácska-, mikroszkopikus méretű agyával képtelen gondolkodni, mi több, néha azon tűnődöm, hogy az irritáló hang, ami elhagyja a torkát, valóban az övé-e, vagy magnóról játssza. Viszont, ez fordítva is igaz, hisz Lara szerint én vagyok a selejt, s nem ő. Igazság szerint, látszólag így van, elvégre, ő az, aki már elsőben bekerült a hajrálányok közé, s pár hét múlva már kapitányként tért haza, s ő az, aki kitűnő eredménnyel végezte el mind az általános-, mind a főiskolát. Született tehetség - noha, csak anyu szerint, viszont, szerintem egy marionett bábú, vagy egy még annál is rosszabb-, megnevezhetetlen ... dolog. Nos, amíg ő tündököl, s fürdik a fényben, valakinek dolgoznia kell, s az a valaki nem más, mint ...
- Emily! - Kiálltottam dühösen, az eltűnt számla után kutatva. Annak ellenére, hogy ez a bár szó szerint az otthonom, s kezdem mindennél jobban imádni, az itt dolgozók napról napra jobban irritálnak. Legfőképpen a barna hajú "szőkeség", Emily. Tény, hogy megbízható, de ez mit sem ér, ha egyszer hasznavehetetlen. Nem, nem a szó szoros értelmében az, csupán, kissé meggondolatlan. Ugyan a dolgát elvégzi, s mindig figyel arra, hogy reggel friss kávé, s egy doboz cigaretta várjon az asztalon, engedély nélkül rak rendet az irodámban, s néha talán önkéntelenül, de elrejt dolgokat, például a legutóbbi számlát.
Vörös magassarkújának irritáló kopogása elnyomta a kiáltásom után keletkező vízhangot, s az ajtó csattanásával teljesen kizökkentett a látszólagos nyugalmamból. Felvont szemöldökkel néztem rá, mire szegényke valósággal remegni kezdett. - Ma délelőtt, amíg aludtál - kezdte suttogva mondanivalóját, mire állam alatt összekulcsoltam a kezeimet, s fejemet enyhén oldalra billentve jeleztem, hogy folytathatja. - Kifizettem a számlát, de ... - folytatta rezignáltan, majd a folyosó felé mutatott, mire én közbevágtam. - Nincs "de", Emily! Megértetted? - Hevesen az asztalra csaptam, reflexszerűen felugorva a székről. Bármennyire is próbáltam elnézőnek tűnni, kétségtelen, hogy tekintetemből a lenézés, és a csalódottság egyvelege áradt. Mondanom sem kell, hogy utálom, ha lenéznek, vagy, ha csalódnak bennem, így megtorpanva hajtottam le a fejem, halvány mosolyt erőltetve az arcomra. - Van egy jelentkező az állásra. Odakint vár, beküldjem? - Kérdezte megkönnyebbülten, miközben megigazította gyűrött szoknyáját. Minden egyes mozdulata irritált, de már a puszta mosolyomtól képes lenne elolvadni, így nincs szívem kirúgni, emellett, a megkönnyebbültségétől kicsit én is nyugodtabbnak éreztem magam. Megráztam a fejem - olyan kedvesen, ahogy az csak tőlem telt, majd a mobilomért nyúltam, s elindultam utána. Miközben végighaladtunk a kihalt folyosón, rágyújtottam egy szál cigire, s egyenesen Ems hullámos fürtjei közé fújtam a füstöt. Miért? A válasz egyszerű: - azért, mert köcsög vagyok, és ribanc, kibaszott nagy ribanc. Végül is, az én bárom, s az alkalmazottaimmal azt teszek, amit akarok. Szóval, miért ne?
Néha úgy érzem, túlságosan engedékeny vagyok velük szemben, hisz akár ki is rúghatnám Emily-t. Aztán, ott van a szakács, aki valljuk be, csöppet sem ért a főzéshez, de az ágyban megfelelt, szóval elnézem neki, hogy ehetetlen kajákkal próbálja teletömni a vendégeket. Ne feledkezzünk meg Crystal-ról sem, aki bárhol képes megdugatni magát, legyen az a női-, vagy a férfi mosdó, esetleg a tűzhely. Ostobák gyülekezete, mégis, valamiért kedvelem őket, legalábbis, azt hiszem. Az új lányt akár vissza is utasíthatnám, vagy felvehetném, hogy aztán körülbelül tíz másodperc múlva kirúgjam. Igazán jó móka lenne. Számomra biztosan.
- Khm ... - köhögtem halkan, miközben elnyomtam a cigit a csuklómon. Azt kérdezed, miért? Idegesítő vagy! Miért ne? Ettől vagányabbnak nézek majd ki, s egy árva lélek sem meri azt állítani, hogy szomorú vagyok a vetélés miatt. Elvégre, nem vagyok az. Nem vagyok depressziós, és nem hiányolom a magzatot. Miért tenném? Csupán nyűg volt, semmi több. Örülök, hogy megszabadultam tőle, és még mielőtt megkérdeznéd: - nem, nem én zokogtam kétségbeesetten tegnap éjszaka. Valószínűleg Ems volt. Talán beakadt a haja a hajszárítóba, vagy valami.
Jobb kezemet a nálam jó pár centivel magasabb lány válla felé nyújtottam, de azon nyomban meg is torpantam, mert hirtelen ismerős illat csapott meg, s belém tört a felismerés. Azt hiszem, erre mondják azt, hogy "kicsi a világ". Valóban kicsi, el sem hiszed, hogy mennyire. Itt van ez a bár: - nappal teljesen átlagosnak tűnik, mi több, éjszaka is csak pár - legfeljebb négy - vérfarkas lézeng itt, de csak az alakulóban lévő falka tagjai tudják, hogy mi van az alagsorban. Új falkát alapítani a hibridgyártás kellős közepén nem épp a legokosabb ötlet, ugy-e? Ismét kiábrándítalak, mert kétség kívül ez a valaha megálmodott legbriliánsabb ötlet, ugyancsak "miért ne" alapon, s remélhetőleg itt áll előttem a legújabb tagunk.
- Mi a neved? - Kérdeztem unottan, egy fikarcnyi kíváncsiságot sem sejtetve. Először meg kell bizonyosodnom arról, hogy nem a másik oldalt gazdagítja. Manapság rengeteg farkas akar önként beállni a szolgasorba, de vannak kivételek. Minden esetre, tehetünk egy próbát. Emily már szorgosan készítette a kávémat, mire sarkon fordultam, s fejemmel a közeli asztal felé biccentettem. - Van valamilyen - kezdtem bele zavartan, s talán hét-, legfeljebb tíz másodperc is eltelt, mire megtaláltam a megfelelő szót. A drog leszívja az agyam, na és ... ? - tapasztalatod? - Fejeztem be kimérten, majd lomhán a székre ültem.



A hozzászólást Kira M. O'Connell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 03, 2012 12:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down



Hazel C. Hollis
welcome to my world
Hazel C. Hollis

► Residence :
Δ mystic falls
► Age :
32
► Total posts :
564

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:08 pm

Kira & Hazel


Egyik boltból a másikba mentem be, munkáért kutatva. De valamiért senki sem akar engem felvenni. A modorom miatt van? Netalán a ruhám miatt? Jó, talán az állásinterjúra nem kell egy bőr nadrágban, szegecses bokacsizmában, s feszülős, dekoltázs kivillantós pólóban megjelenni. De ha nekem ilyen a stílusom, és nem tartok kosztümöket az alapból kicsi gardróbomba akkor mi a fenét csináljak? Rakjam át a ruháimat a bátyám szobájába? Kinyírna, ráadásul nem akarom, hogy összeizézze őket. Még csak az hiányzik. Az idősek otthonába is voltam, az ember azt gondolja, hogy ott állandóan kell a plusz kéz, erre almával dobáltak meg, még szép, hogy kirohantam. De előtte egy pár "szép" szavakkal illettem meg az ott élő banyákat, sőt azokat már inkább zombiknak lehet nevezni. Pfúj, a hideg kiráz tőlük. Nem fogok idősen meghalni, az fix. Szép leszek, s fiatal. Legalább jól nézzek ki a nyitott koporsóban, és ne úgy, mint egy aszalt szilva.
Már majdnem az egész várost bejártam, és sehol se találok semmit. Takarító munka van a benzinkútnál, na de hékás.. Láttátok a körmeimet? Milyen ívesre van lereszelve? Hogy sehol sem kopott le a körömlakk? Ezek a kezek nem arra vannak kitalálva, hogy mások szemetét takarítsák össze. Én, Hazel Claire Hollis nem takarításra vagyok képezve.
Levetődtem az egyik padra, széttártam a lábaimat, és az ölembe tettem a táskámat. Kivettem belőle a kis tartómat, melyekben a sminkjeim helyezkednek el. Vörösre kikentem húsos ajkaimat, és egy cuppantós hangot adtam ki. A közelemben lévő srácok, kik egy bandát formáltak elkezdtek beszólogatni, és fütyülni. Egy eléggé szép szó hagyta el a számat, amit nem részleteznék, és mutatóujjam vigyázban állt. Egy édes grimasszal ajándékoztam meg a kamaszokat, kik csak legyintettek, és tovább mentek. Olyan r*banc vagyok, akivel nem kéne ujjat húzni, mert visszavágok. Utálom a feminista csávókat, kik olyan beképzeltek, és csak azt hiszik, hogy ők uralják a földet. Óó nem, nem akarom elrontani a kedvüket, de a tény az tény. Ideje, hogy a nők is felemelkedjenek, és nem csak bizonyos tereken irányítsanak ők. Hátrahajtottam a fejemet, és az égnek merengtem. A nap káros sugarai majdnem kiégette íriszeimet, és visszahajoltam. Fájlalva megdörzsöltem szemeimet ökölbe szorított kezekkel. Mikor elhúztam, egy hirdetést kezdtem el fürkészni a tekintetemmel. „KISZOLGÁLÓT FELVESZÜNK!” – állt rajta nagy betűkkel, és egyből feltápászkodtam a helyemről, kinyújtva testemet. A derekamhoz kaptam, 19 éves vagyok, de már most úgy viselkedek, mint egy gerincproblémás nyugdíjas.
A gondolattól az idős hárpiák jutottak eszembe, mely egy széles mosolyra késztetett. Fürge léptekkel odatipegtem és letéptem az egész papírt. Jobban megvizsgáltam „O’Connell’s bárja”.. Nem hallottam még róla, azt hittem, hogy a legnagyobb szórakozást itt a helyi Grill szolgálja, ami valljuk be, egyenlő a nagy nullával. De amíg az ember fiatal, és elvetemült, addig minden jó neki. Én is anno imádtam oda járkálni, de mára már meguntam. Az utca neve egy kicsit ismerős volt számomra, oda szoktam menni, amikor magányos voltam. A közelben van egy faház, s ott kuksolok, elszívok egy-egy jointot. Ahogyan épp a kedvem tartja. Már egy jó ideje nem voltam ott, vagy három éve? Honnan is emlékezzek rá! Az a jó, ha a múlt hét eseményeit fel tudom idézni. Vagyis inkább nem. Mert akkor azt jelenti, hogy egész nap csak a gép előtt ültem, bámulva a vibráló képernyőt, és semmit sem csináltam. Én pedig imádom a társaságot, és nem vagyok egy lúzer.
Elkezdtem sétálni a kitűzött cél irányába, magamhoz szorongatva a hirdetményt. Attól tartok valaki a közelembe jön, csak azért, hogy kitépje a kezemből, és elfoglalja helyettem az állást. De nem. Ezt nem fogom hagyni, mert enyém lesz. Szükségem van már egy melóra, melyből egy kis idő után saját lábra állhatok. Ez pedig pont tökéletes arra, hogy elkezdjek valamerre haladni. Itt vagyok 19 évesen, leérettségiztem, de nem érdekel engem a tanulás. Nem fogok főiskolán, se egyetemen rohadni, dolgoznom kell. De hol van a bökkenő? Nagyon semmihez se értek, ami elég nagy szívás. És én sokat szoktam szívni, ha értitek mire gondolok. Technikailag az egész életem a szívásból állt. Na, de itt már ne a mocskos dolgokra gondoljatok.
A bátyámnál élek, aki nem is a vérszerinti bátyám, de mégis eltart. Az ő kenyerét eszem, ő fizeti a lakbért, ő veszi a piát, ő ad nekem zsebpénzt!! És nekem ebből elegem van, hogy más tart el. Önálló akarok lenni. És ha ehhez munka kell, hát hajrá! Elég kitartónak hiszem magamat, hogy szerezzek valamit. Ha kell éjjel-nappal fogom járni a várost, csak találjak valamit.
Befordultam az utcába, és meg is pillantottam a bárt. Szedtem a lábaimat, és betértem. Nem voltak olyan sokan, mint a Grill-ben, itt inkább az idősebb korosztály volt nagymértékben. Míg a Grill tele van taknyos kis gimisekkel, itt legalább érett felnőttek vannak. Hoppá, ott fekszik egy negyvenes éveiben járó férfi a földön. Jól gondoltam azt, hogy érettek? Hát, tudja a fene. Az egyik asztalt épp egy barna hajú lány törölte le. Itt az idő. Odamentem hozzá, lecsapva a papírt az asztalra.
- Hol találhatom a tulajt? Érdeklődnék az állás után. – pillantok fel rá. Remélem, hogy beszéli a nyelvünket, bár nem tűnik külföldinek, de manapság mindenki mindenkivel kavar, s így könnyen lehet, hogy más nemzetiségű szülei vannak. Vagy éppen kínaiakkal él, és őt is örökbe fogadták, ahogyan engem. Na, de ne ugorjunk ennyire előre..
Number of words; 851
Music; Elcsi dúdolása, majd szuszogása miután lecsaptam.
Megjegyzés; Nagyon sok szeretettel íródott, drááágaszág.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Asztalok Asztalok       - Page 2 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 10:23 pm

▲ ▲ ▲
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Asztalok Asztalok       - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Asztalok
» Asztalok a Grillben
» Asztalok; boxok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Külváros :: O'Connell's Pub-