world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba              - Page 2 EmptyVas. Jan. 27, 2013 12:49 am



Kol & Stefan & Damon


We're not gonna back off the cure because you were told one too man scary stories, idiot.



Elenával Denverben. Csodálatos volt, végre kettesben lenni vele úgy, hogy senki sem zavarhat. Ez alatt a pár nap alatt mindenre jutott időnk, amire csak akartuk és nem pazaroltunk el egy percet sem.
Stefan most utál, de az a helyzet, hogy már nem érdekel. Annyi mindenen mentünk át Elenával és most, hogy végre együtt vagyunk és ő is meg én i boldogok vagyunk, nem érdekel Stefan. Eddig én voltam az, aki kihátrált az Elenával való kapcsolatból, mert nem akartam Stefant bántani, most ő áldozza fel magát.
Az egyetlen dolog, ami elrontja most a jó kedvem, hogy nem tudok rájönni, Elena miért nem képes tasakból inni a vért. Amikor vénából iszik, akkor minden rendben van, viszont a tasakosat nem bírja magában tartani. Nem bánom, mert a friss emberi vér sokkal finomabb, táplálóbb és erősebbé tesz, de aggaszt, hogy valami baj van vele. Kevés vámpírvért kapott, mikor átváltozott, de ennek nem kellene problémát jelentenie.
A könyvespolcnak dőlve iszogatok egy üveg whiskeyt és néha-néha megejtek egy féloldalas mosolyt, ahogy felidézem a motelben töltött pillanatokat Elenával.
Mikor meghallom a hangot, azonnal az irányába fordulok és már pontosan tudom, kitől származik. - Mindig öröm. - emeltem meg az üveget és előrébb léptem pár lépést - Kösz. Nekem nagyobb bajom van a csótányokkal, akik kezdik ellepni. - vigyorogtam rá gúnyosan, majd mikor leült az egyik szemöldökömet felhúzva néztem rá.
- Kezdem azt hinni, hogy rossz ötlet volt idehívni. Bevallom, reménykedtem benne, hogy nem jössz el. Miért jöttél? Ennyire kíváncsivá tettünk, hogy vajon miért van szükségünk a semmirekellő Mikaelson kisöcsire, akit mindenki semmibe vesz? Amúgy fogalmam sincs, hol van. Gondolom valahol itt. - az asztalra teszem a whiskeyt és keresztbe tett karral egyik lábamról a másikra állok. - A baseball ütőd hol hagytad? Ki mertél nélküle mozdulni Klaus árnyékából? - a lépcső felé pillantok és imádkozom, hogy Stefan megjelenjen, ert most nagyon nincs kedvem bájcsevejt folytatni Kollal.

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba              - Page 2 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 10:36 pm

Damon, Stefan. The Salvatore brothers..


Váratlan hívás Stefan Salvatore-tól. Mi lehet ennél bizarrabb? Ez a nap is jól kezdődik. Még szinte fel sem ébredtem de máris valami fontosnak látszó ügy miatt hívat a panzióba. Sosem kedveltem túlzottan a Salvatore testvéreket, főleg Damon-t nem. Egy másik életben akár barátok is lehettünk volna, de valahogy szúrja a szemem, hogy mindig megpróbál nekem keresztbe tenni. Stefan mindig Nik dolga volt, nem fordítottam rá nagy figyelmet. Hallottam a 20-as évekbeli barátságukról. Az is csak addig tartott, amíg Klaus-nak nem okozott terhet Stefan, és amíg el tudta szórakoztatni. Rebekah pedig aranyosan beleszeretett. Hát mi ez ha nem családi idill?
Kétszer is meggondoltam, hogy elmenjek-e, de mindig arra jutottam, hogy mi veszteni valóm van? Megölni nem tudnak, elbírni velem meg még úgy se. Hát lássuk mi az a nagyon fontos téma.

Felöltöztem, és Klaus egyik Hibridjével el is vitettem magam a panzióhoz. Szerettem kihasználni, hogy a bátyámnak rabszolgái vannak. Ő mondjuk nem örülne ennek, de hát amiről nem tud, az nem is fáj. Nem mintha annyira érdekelné. Mostanában nagyon el van foglalva azzal, hogy hogyan gyógyítsa ki Elena-t a vámpírságból, hogy több Hibridet tudjon készíteni. Neki semmi sem elég. Akkora hadsereget akar építeni, hogy senkinek a fejében meg ne forduljon, hogy ellene szegüljön. A hatalom nagy úr. Ha Klaus kezében van akkor pedig nagy bajt jelent.
Mikor megérkeztünk utasítottam a „soffőrömet”, hogy kint várjon, de ha valami furát észlel vagy hall jöjjön be. Nem lesz rá szükség,de biztos ami biztos. Nem szeretek meglepődni, és hát ki tudja mi fog történni az elkövetkezendő percekben ahogy besétálok a házba.
A zár már el is fordult, és én bent voltam. Korábban még soha nem jártam itt, nem igazán tudtam merre is vegyem az irányt. Aztán megéreztem az előszobából áradó ital szagot. Ha jól gondolom, már pedig sosem tévedek, Damon issza le magát a kis szerelme, a hasonmás miatt. Olyan szánalmas, ahogy egy nő miatt képesek így egymással vitatkozni vagy együtt működni. Nekünk nincs szükségünk nőkre, ahhoz hogy ugyan ezeket a dolgokat meg tegyük amit ők.
Beljebb sétálok, kezemmel végigsimítom a körülöttem átívelő falakat. Régi építésű ház, már régóta itt állhat.
Megállok a kanapé mögött és egyenesen Damon-t pillantom meg, ahogy a whiskey-s üvegéből kortyolgat.
-Úgy látszik errefelé nem divat a pohár. – belőle nem is néztem ki, hogy ennél többre teljen– Mellesleg szép a házatok. Még szebb lenne, ha nem patkányok laknák. – elmosolyodok és lehuppanok a kanapéra. Kényelembe helyezem magam, karjaimat kitárom. Ha már ők hívtak, akkor otthon fogom érezni magam náluk.
-Hol van a kis hős testvéred? Feleslegesen nem kéne, hogy az időmet raboljátok. – az órámra pillantok majd vissza a még mindig whiskey-t ívó Damon-ra.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Előszoba Előszoba              - Page 2 EmptyKedd Jún. 12, 2012 2:27 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba              - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Előszoba
» Előszoba
» Előszoba
» ELŐSZOBA
» Előszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Salvatore Panzió-