world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptyKedd Feb. 05, 2013 12:41 pm



Nagyon kíváncsi voltam a reakciójára. Reménykedtem benne, hogy nem fog elhajtani a búsba, de igazságból azt is megértettem volna azok alapján, amiket a fejéhez vágtam. Ezek után én szóba sem állnék talán a testvéremmel, nem, hogy még meg is bocsájtsak neki.
Képzelem, hogy mekkora fájdalmat okoztam neki az évek során, ami miatt utálom is magam. Visszagondolva nem szabadott volna így viselkednem vele, az fix. Már csak azért sem, mert a testvérem. Lehet, hogy ludas valamilyen szinten apa halálában, de mégis csak a testvéremről van szó. Normális testvérek ilyet nem csinálnak. Kisebb, nagyobb viták mindenhol vannak, de rendes körülmények között ilyenek nincsenek. Akkor mi nem vagyunk normálisak? Nemnormálisak vagyunk? Hát, én biztosan nem vagyok normális, hogy képes voltam egy baleset miatt utálni, gyűlölni és még felelősségre is vonni a nővérem. Apa hibája is, hiszen ő akarta minden áron, hogy Anne bevigye a kórházba. Persze, megtehette volna Anne, ha lett volna egy kis esze, hogy nem viszi be, de a múlton már nem lehet változtatni. Ami megtörtént az megtörtént. Nem lehet semmissé tenni, nem lehet visszarepülni az időben, hogy megakadályozzuk, úgy, ahogy nem lehet elfelejteni sem. Túllépni túl lehet rajta, de az időbe telik. Nem is kevés időbe. Nekem valahogy még mindig nem sikerült, pedig nem tegnap történt a baleset. Persze, egy gyereknek sem könnyű, ha szépen sorban elveszít mindenkit, aki fontos számára. Először az anyját, aztán az apját, aztán saját magának köszönhetően a nővérét is. Szép is volt, Lilian! Jó kis gyerekkorod volt Csak reménykedhetsz, hogy a testvéred most megbocsájt neked!
Valóban reményekkel tele ültem ott a kanapén, de valamiért volt egy olyan érzésem, hogy ez nehezebb lesz, mint gondoltam. Valahogy a szavak sem jöttek úgy, ahogy azt én szerettem volna. Csak annyit tudtam mondani, hogy sajnálom. Szerettem volna túl lenni ezen a beszélgetésen, mert kicsit kínosan éreztem magam, mint ahogy az emberek kilencven százaléka, amikor belátja, hogy elcseszte. Pulzusom is kicsit magasabb volt, mint a normális. Na jó, sokkal magasabb. Izgultam, hiszen már nagyon rég nem beszélgettem a testvéremmel és nem tudtam, hogy azért hívott be, hogy majd innen küldjön el a fenébe, vagy esetleg még jól is elsülhet ez a beszélgetés.
Kicsit meglepetten fogadtam válaszát, de örültem, hogy már ő is gondolt olyanra, hogy békülés. Szorosan magamhoz öleltem és vigyorogtam, mint egy idióta. Végül csak jól jöttünk ki mindketten, ami nem egy rossz dolog ennyi idő után. Amit ezután mondott, na az tényleg lesokkolt. Titkon reménykedtem benne, hogy lakhatok majd nála, de nem számítottam rá, hogy ilyen könnyen fog menni. Szerettem volna, ha minden jól menne most már Anne-el, és úgy tűnt, hogy nem is lesz olyan nehéz. Csak mindkettőnknek akarni kell.
-Köszönöm... - csak ennyit bírtam kinyögni egy halovány mosoly kíséretében. Nem igazán jöttek továbbra sem a szavak. Ez a hosszú idő, amit külön töltöttünk olyan volt, mint egy fal, amit csak szépen, lassan lehet lebontani, aztán egyszer csak már nem lesz belőle semmi.
Megmutatta a házat, amit sikerült elég otthonosra kialakítania. Tetszik és szerintem pillanatokon belül be fogom lakni, ha rajtam múlik. Csak nehogy még a végén az agyára menjek...
WORDS: PASSZ
TO: ANNE
NOTES: MEOW



//köszönöm a játékot, tesó *-* //
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptyVas. Feb. 03, 2013 12:41 am


Lilian & Anne;


Látom, hogy Lilian figyelmét egy kissé leköti a házam. Talán ennyire rosszul sikerült? Vagy ennyire sokat változtam, mióta nem találkoztunk? Esetleg az zavarja, hogy mekkora a felfordulás? Enyhe célzással közlöm vele, hogy én nem tehetek a rendetlenségről… Vagyis, én nem vártam semmilyen vendéget… Akkor hívtam volna takarítónőt, de végül is, ő csak a húgom. Biztos tudja, hogy mennyire szétszórt tudok lenni.
Oké, oké… Mindenre számítottam, csak erre nem… Jól halottam, hogy Lilian azt mondta, hogy sajnálja? Ha lehetne, akkor most visszatekerném az időt, hogy újra hallhassam. Újra meg újra, és újra, amíg el nem romlana az idő-visszatekerés. Nem tudom, hogy mi történt az elmúlt egy évben, hogy ezt mondta, most tényleg nagyon meglepett. Ez az a mondat, amire semmiképp sem számítottam… Vissza akarta kapni apát? Miért, szerinte én nem? Nekem sokkal nehezebb volt, mint neki, a vérfarkassá változások minden teliholdkor arra emlékeztettek, hogy apa miattam halt meg. Erről pedig nem beszélhettem senkinek, egyedül kellett megbirkóznom vele. Szerintem nekem sokkal nehezebb volt ez az egész.. Ott volt apa halála, a vérfarkas átok és még a húgom sem rejtette véka alá a gondolatait rólam. Most pedig kerek perec kimondja, hogy sajnálja az egészet. Alig hiszem el. Ötletem sincs, hogy hogyan kéne most reagálnom, talán öleljem át? Vagy mondjak neki valami bíztatót? Már régen nem éltem ebben a tényleges testvér szerepben, egy ideje csak a veszekedés volt köztünk, és most… Most itt ülünk az unalmas házamban, és Lilian épp azt várja, hogy megbocsájtok e neki.
- Jaj, Lil… El sem tudnád képzelni, hogy én hányszor gondoltam rád… Arra, hogy mennyire jó lenne kibékülni. Párszor rávettem magam arra, hogy felhívlak, aztán az egészből nem lett semmi, mert féltem a reakciódtól, de tudod, most már nem félek… - mondom húgomnak, majd megölelem. Mi ez? A vámpírösztönök azt súgják, hogy harapjam meg, érzem a vére illatát, hallom a szívverését. A pulzusa is magasabb az izgalomtól, hogy újra találkoztunk. Érzem, hogy a szemem is kezd változni. Nem! Én nem vagyok ilyen! Nem fogom megharapni a saját testvéremet! Lassan kifújom és beszívom a levegőt, miközben Liliant ölelem. Érzem, hogy szemem visszaáll az eredeti állapotába. A testem kezd lenyugodni. Elengedem a húgomat, majd szemébe pillantok.
- Tudom milyen unalmas a nagyiékkal lakni, szóval addig maradsz, ameddig csak szeretnél. Hatalmas ez a ház, és egyedül nagyon unalmas is volt. Vannak üres szobáim, válassz egyet, aztán holnap veszünk neked bútorokat és berendezzük, ahogy neked tetszik. Ma este meg aludhatsz az én szobámban, nekem úgyis el kell készítenem még pár képet, és nem vagyok fáradt – mondom, majd válasza után körbevezetem a házban. Megmutatom neki a nappalit, a konyhát, a tökéletes kertet a medencével, a tévézős sarkot a DVD gyűjteményemmel, a hálószobámat, és minden egyes szobát ebben a hatalmas házban.



// Az én részemről ez volt a záró, szerintem te még írhatnál egyet aztán megbeszéljük a köv. játékot, oks? Még egyszer mondanám: nagyon örülök, hogy itt vagy hugiii. //


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptyPént. Feb. 01, 2013 3:24 pm



Hát, igen... Valami ilyesmi reakcióra vártam. Nem túl kedves, örömteli, hogy láthatja a testvérét, de teljesen érthető azok után, amik történtek. Mondhatni...paraszt voltam vele. Bár, nevezhetjük igazságtalanságnak is szimplán. Túlságosan nagy volt bennem a harag és a gyűlölet ahhoz, hogy tisztán lássam a dolgokat és folyton csak a fejéhez vágtam a dolgokat gondolkodás nélkül. Mindenért őt hibáztattam, pedig nem kellett volna. Esztelenül dobálóztam a szavakkal, szinte fel sem fogva, hogy ez mennyire fájhatott neki. Bele sem gondoltam, hogy neki ez milyen lehet, vagy, hogy hogy érezheti magát. Csak magammal foglalkoztam és azzal, hogy nekem mennyire fájt apa elvesztése. Nem is sejtettem, hogy neki mennyire rossz lehet, hogy ő is ott volt akkor. Önző voltam és egy idióta...
-Hát... - pont belekezdtem mondandómba, mikor behívott. Egy pillanatra halványan elmosolyodtam, majd táskámmal egyetemben bementem és becsuktam az ajtót. Körbenéztem a kicsit sem kicsinek mondható házban. Amennyit láttam belőle, az arra vallott, hogy a többi helyiség is nagy és tágas. Legalábbis az átlagoshoz képest. Mire észbe kaptam, Anne a kanapén ült tök lazán, majd elnézést kért a felfordulásért. Hát, pont nem azt néztem, hogy mekkora rend van, vagy mi nincs a helyén és mi igen. Sokkal jobban izgatott az, hogy mi fog kisülni a beszélgetésünkből.
Letettem a táskám, leültem mellé, majd még egyszer végigsiklattam a szemem a lakáson, hogy legyen időm összeszedni gondolataimat. Tulajdonképpen nem is tudtam, hogy miért jöttem ide. Sejtettem, hogy nem fog kitörő örömmel fogadni, sokkal inkább hidegen és zárkózottan. Valahogy sejtettem azt is, hogy nem lesz jó vége ennek a beszélgetésnek, de azért reménykedtem benne, hogy nem lesz veszekedés belőle.
Tényleg nem tudtam, hogy miért jöttem ide. Most így jobban belegondolva hülyeség volt, de innen meghátrálni még nagyobb hülyeség lett volna. Vettem egy mély levegőt, majd Anne-re néztem és megpróbáltam normális, értelmes mondatokat alkotni, ami nehezebben ment, mint gondoltam volna.
-Hát... sajnálom, hogy mindenért téged hibáztattalak és annyi mindent a fejedhez vágtam. Csak...ki voltam borulva és apát akartam vissza. Teljesen elborult az agyam, amit rajtad vezettem le és sajnálom... - nehezebb volt kimondania szavakat és belátnom a hibáimat, mint gondoltam... - Én szeretnék békülni, de ez már csak rajtad múlik...
WORDS: PASSZ
TO: ANNE
NOTES: MEOW

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptyHétf. Jan. 28, 2013 5:21 pm


Lilian & Anne;


Mit is mondtam pár órával ezelőtt? Ja, meg van, hogy milyen rossz egyedül egy ekkora házban. Szívesen fogadok látogatókat, meg szívesen örültem volna annak is, ha egy barátom átjön, hogy itt lakhasson, de Lilian. Most azt sem tudom, hogyan kéne reagálnom. Két éve volt a baleset, ja, nem, már három… Hogy szalad az idő… A húgom pedig elég rendesen kiosztott az után minden nap. Nem volt elég nekem az, hogy megbirkózzak a vérfarkas létemmel, és titokban tartsam.. Nem, még Lilian is minden nap engem csesztetett, meg hibáztatott. Én sem szerettem a nagyiéknál lakni, de nem volt más választásunk. Örülök, hogy már egy éve elköltöztem onnan, itt minden teljesen más. Rengeteg hozzám hasonló természetfeletti lény él itt, így nem érzem úgy, hogy kilógnék a sorból. Pár hónapja végre sikerült túllépnem a múlton, mostanra egy végre már Kolon is, erre idejön a húgom, és minden újra összekuszálódik… Mondjuk, én csak remélni tudom, hogy változott… Ha még mindig olyan bunkó lesz velem, mint régen, akkor a végén még képes leszek megtámadni, amit nem akarok. Mostanra mondjuk már megtanultam nagyjából kezelni a vér közelségét, és visszafogni az éhségemet, de ha egy házban lesz velem.. Mármint itt fog lakni, az hatalmas erőfeszítést fog igényelni tőlem. Főleg, mivel nem akarom, hogy megtudjon bármit is a vérfarkas átokról, meg a vámpírokról vagy hasonlókról. Inkább megóvnám őt ettől az egész felfordulástól.
- Jól van, mondd! – válaszolom mondatára még mindig kissé pofátlanul. Lehet, hogy be kéne hívnom, úgy látom, hogy fázik, azt meg nem akarom, hogy még beteg is legyen… Nekem kéne ápolgatni, ami megint nem lenne könnyű…
- De gyere be, ne ácsorogj odakint a hidegben, még megfázol… Hozd be a cuccaid, nem kell sietned… - mondom már sokkal kedvesebben, s míg ő összeszedi a holmiijait, én a vámpírsebességemmel gyorsan visszarakom a vértasakot a hűtőbe, majd visszaérek. Valószínűleg fel sem tűnik neki. Lehuppanok a kanapéra, majd húgomra pillantok.
- Bocs a felfordulásért, de nem számítottam rá, hogy látogatóm lesz… Ülj csak le! – mutatok a kanapéra magam mellett.
- Szóval, mondd! – ismétlem el tömören, amit az ajtóban is kértem. Talán elmondja, hogy miért jött, vagy mi történt...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptyVas. Jan. 27, 2013 6:24 pm



Sosem gondoltam volna, hogy egyszer még hiányozni fog és felkeresem. Amit anno éreztem dühöt és haragot, azt hittem, hogy sosem fog elmúlni, de most mégis egyre csak enyhült és enyhült, végül már egészen kicsi lett. Nem hibáztathatom őt azért, hogy balesetet szenvedtek. Apa akarta mindenféleképpen, hogy bemenjenek a kórházba, annak ellenére, hogy tudta, Anne milyen állapotban. van. Persze, a nővéremnek is lehetett volna annyi esze, hogy nem ül kocsiba részegen. De nem akadhatok fenn ezen egész életemben, tovább kell lépnem és nem a múltnak élni, hanem a jelennek. Nem haragudhatok rá azért egész életemben, ami már 2 éve történt. Sosem fogom teljesen megbocsájtani, de túl kell rajta lépnem, hiszen Anne a testvérem. Nem lehetek vele fasírtban örökké. Talán ezért is kerestem fel. Meg már hiányzott. Régebben gyűlöltem azért, amit tett, de már kezdem hiányolni. És már a nagyiéknál sem bírom sokáig. Mystic Falls-ba jöttem hát, hogy váratlanul bekopogjak az ajtaján és lesokkoljam jelenlétemmel. Nem csak ez volt a célom természetesen, de valami ilyesmi hatást fog kelteni az érkezésem, az tuti.
Körbekérdeztem kicsit, hogy merre találom Anne-t, mire kaptam egy címet. Végignéztem a házon, de nem csalódtam benne. Volt mire elvernie a pénzét. Mikor az ajtaja előtt álltam, hezitáltam. Nem tudtam, hogy jó ötlet-e bekopogni és beszélni vele a történtek után. Lehet, hogy hülye ötlet volt ide jönni és inkább hagynom kellett volna a fenébe az egészet, de ha már itt vagyok, akkor nem hátrálhatok meg.
Jó néhány perc gondolkodás után erőt vettem magamon és bekopogtam. Az ajtó szinte rögtön nyílt. Hát, valami ilyesmi fogadtatásra vártam, hogy őszinte legyek.
-Szia Anne... - köszöntem kicsit hidegen. Kicsit még engem is meglepett a hidegségem, pedig pont azért jöttem ide, hogy beszéljek vele. Ehhez képest már most olyan vagyok, mint egy jégszobor.
-Beszélni szeretnék veled... - foglaltam össze röviden a lényeget. Reméltem, hogy nem kell örök időkig itt álldogálnunk, mert ilyenkor azért már hideg van, de azt is megértem, ha nem lát szívesen a házában...
WORDS: PASSZ
TO: ANNE
NOTES: BLAH!

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptyVas. Jan. 27, 2013 4:59 pm


Lilian & Anne;


Este van. Pontosabban most megy le a nap. Szokás szerint a tévé előtt ülök és popcornt tömök magamba egy unalmas, már több százszor látott film nézése közben. El kéne kezdenem az új festményeimet felvázolni, mert már tegnap meg kellett volna csinálnom, de mostanság annyira más vagyok. Végre sikerült túllépnem Kol-on, de a bosszúvágy még mindig nem tűnt el. Akkor is bosszút álok, ha többet nem élek. Élet? Nekem már az sincs, hiszen én már meghaltam. Néha tényleg elgondolkodom azon, hogy ez jó e így… Hiszen, mikor hazamentem a nagyiékhoz is arra a két napra, akkor majdnem megtámadtam Liliant. Ezért is jöttem vissza, hogy ne bántsam őt. Most pedig itt festegetek, meg üldögélek ebben a hatalmas házban egyedül. Igazán történhetne már valami izgalmas.
Ilyesmi gondolatok járnak a fejemben, miközben lehozok három festővásznat a nappaliba. Előkotrom a vázoló ceruzám, hozok egy tasak vért a hűtőből, s közben elindítok egy másik filmet. Belekortyolok a vörös folyadékba, érzem, ahogy testem ismét megtelik erővel. Az íze olyan édes, akár az embernek a méz. Belekezdek az első vázlatba. A megrendelőnek nem volt sok kikötnivalója. Azt mondta, hogy a feleségének szeretné, aki nagyon szereti a pipacsokat. Az első ötletem egy váza virág, de az túl megszokott. Az emberek azért szeretik a képeimet, mert azok mások, mint a legtöbb festőé. Meg is érkezett az ihlet, amit rögtön elkezdtem felvázolni. Egy romantikus kert pipacsokkal. El sem hiszem, hogy még tudok romantikusan gondolkodni. Kiürült a vértasak, de most nagyon megszállt az ihlet. Vámpírsebességgel kiveszek egy újabb tasakot, majd mikor visszaérek a kanapéhoz, megszólal a csengő. Ki lehet az ilyenkor? Megint el akarnak adni nekem valamit? Esetleg csomagom érkezett? Vagy Klausnak van rám szüksége? Odamegyek az ajtóhoz, a vértasakot ledobom az ajtó mögötti kisszekrényre, úgysem fog senki bejönni, majd én utána megiszom. Kinyitom az ajtót, majd hatalmas megdöbbenéssel megszólalok.
- Lilian? – nézek húgomra, akit már egy éve nem láttam, azt sem tudtam, hogy mi van vele. Arra meg egyáltalán nem számítottam, hogy csak úgy betoppan hozzám valamikor. Az előbb azt kívántam, hogy bárcsak történne valami érdekes. Hát, tessék, megkaptam. Enyhe szellő kap bele testvérem hajába, így megérzem illatát. Ő még az átkot sem aktiválta. Mi lesz ha megtámadom? Egyáltalán mit keres itt?
- Te… Te meg mit keresel itt? – kérdezem meg pofátlanul. Még be sem hívom… Igen, ez a nagy testvéri szeretet, ami bennem él…
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 8:45 pm

-Hát....Izé...Köszi....
Hát ilyen dicséretet sem kaptam még. Levágattam belőle egy icipicit, csak annyit váltottam hogy a taraj rövidebb lett meg kicsit szélesebb. Örülök hogy tetszik neki. És azt mondja sokat változtam. Hmm. Vajon jó értelemben érti? Nem tudom. Nem kérdezek vissza mert nem akarom hogy úgy érezze megbántódtam. De mindenre gondolok. Többet fogok edzeni mert lehet hogy arra érti hogy eltunyultam. Ez a tökéletes! Ha jó értelemben értette akkor tartani fogom magam, ha rossz értelemben értette az majd kiderül.
-Hát, oké. A Grill jól hangzik, és bármikor mehetünk. Nincs sok elfoglaltságom.
Hát jah. Tekintve egész nap döglök otthon, az e-maileket nézem hogy méltóztatik-e valaki figyelemre méltatni, és napi háromszor futok. Meg moziba menni nincs kedvem. Nem szeretem azokat a fajta filmeket amiket itt adnak. Vagy teljesen elborítja a nyál a képernyőt vagy azt mutatják be ahogy egy szteroidokkal felfújt marha egyedül leterít vagy 50 embert. Mind a kettőtől a frász jön rám, bezzeg ha ölre mennék vele 2 perc múlva csak az emléke maradna egy ilyennek, de ő nagy, kemény hát ja. De most másra kell koncentrálnom. Körbenézek a házában jelek után kutatva. Ahogy elnézem rendesen, emberien is fogyaszt dolgokat. Szóval be tudja fogadni az emberi táplálékot. Vannak ablakok, szóval a nap nem árt neki. A csapjából meg csöpög a víz. Halkan, de hallom. Szóval használta. Vagy ivott, vagy mosogatott. Ez azt jelenti hogy folyadékot is vesz magához. Olyan mint a rendes emberek. De mégis más. Hmm... Nehezebb lesz kiderítenem ki-micsoda errefelé. Vagy nagyon ügyes játékos, vagy tényleg szükségük van emberi táplálékra. Ezt még kisakkozom.
-Hát, rendben. Ha fáradt vagy, hát fáradt vagy. Értem. Akkor jó.-a kezembe nyomott egy névjegykártyát az adataival-Ó! Oké! Persze! Felhívlak majd. De akkor itt az én számom is!-megadtam neki a sajátomat majd elbúcsúztunk. Megöleltem és megpusziltam majd kiléptem az ajtón. Mielőtt elmegyek még körbenézek a háza körül. Ahogy elnézem, semmi érdemrevaló nincsen itt. Aztán a konyhaablakon benézve észreveszem hogy mit csinál. Vért iszik. Zacskóból. Ezen a nyomon már elindulhatok. Valahonnan szerezniük kell. Megkeresem a helyi górét aki tud szerezni 1-2 cuccot és majd érdeklődöm tőle. Addigis indulok, semmi keresnivalóm már itt. Kilépek a kapun, rágyújtok egy cigire és elkezdek hazafelé ballagni. Anne-t nem tartom veszélyforrásnak, sőt a barátomnak tartom. Arra tökéletes hogy megtudjak a fajtájáról 1-2 dolgot. De ugyanakkor óvatosnak kell lennem. Nem akarom hogy azt higgye hogy ő csak valamiféle "megfigyelési tárgy" bár erre is jó. A barátom, és ezt nem áldozom fel. Az első alkalommal mikor csak megneszeli a dolgaimat akkor azonnal abbahagyom a figyelést. Azért, a határokat tartom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 5:45 pm


To Viktor


Nem változtam sokat? Ez igaz, vámpírlétemnek köszönhetően.. Csak a hajam vágattam rövidebbre. Kellett már a változás az életembe, és csak ez jutott eszembe. Viszont nem bántam meg, hogy nincsenek már meg a hosszú fürtjeim.
- Köszi. – mondtam mosolyogva, a dicséretet hallva. – Amúgy meg, te sokat változtál. Jobban nézel ki. Tetszik, hogy rövidebb lett a hajad. – mondtam, majd kacsintottam egyet.
Láttam rajta, hogy ettől kicsit zavarba jött, de hát istenem! Jobb, ha tudja.. Na, mind egy is. Ez most nem fontos.. Nem vagyok bunkó típus, hogy elküldjem, örülök, hogy itt van, de kezdek éhes lenni, és az agyam már kezd a vérkeringésére összpontosítani. Arra, hogy átharapom a nyakát, és a friss vérét iszom. Viszont már jó ideje csak zacskós vért ittam. Nem akarok hibázni, és bántani sem akarom. Nem tudom, mekkora udvariatlanságra vall, de lehet, hogy inkább elküldöm. Miért nem iszok egy zacskó vért? Igazság szerint, nem szeretek mások előtt vért inni.. Inkább csak magamban, mikor nincs ott senki, ezzel is nyugtatom magam, hogy mások közelében normális vagyok. Pedig nem.. Akkor is vámpír vagyok, akár tetszik akár nem.. Ja bocsánat, nem is vámpír, hanem hibrid.. Még jobb..
- Majd valamelyik nap összefuthatnánk még. Elmehetnénk megnézni valami filmet a moziban, vagy ihatnánk valamit a Grillben. Mit szólsz hozzá? Mint két régi barát. – mondtam mosolyogva, mint mindig.
Már csak ki kellett találnom valami indokot, hogy elmenjen. Gyorsan pörgött az agyam, aztán megszólaltam.
- Figyu, már késő van, fáradt vagyok, hosszú napom volt. Nem baj, ha menned kéne? – mondtam érdeklődve. - Itt az új számom, ha kedved van talizni, csak hívj fel, és megbeszéljük. – mondtam mosolyogva, miközben átnyújtottam neki egy névjegykártyát.
Rendes srác, megértette. Kikísértem, majd kedvesen elköszöntem tőle. Miután elment, gyorsan mentem a hűtőhöz, majd megittam egy zacskó vért. Sokkal jobban éreztem magam utána. Csináltam még egy kis popcornt, majd beültem a kanapéba, és folytattam a filmet.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptyPént. Jún. 08, 2012 11:53 pm

-Igen, találkoztunk. Három éve, én vagyok az a szerencsétlen aki három hétig itt volt emlékszel? Megmentettél, majd megvertél. Még mindig nevetek a dolgon.
Beljebb hívott és leültünk a kanapéra. Semmit nem változott a három év alatt.
-Hát, most költöztem ide. Tegnap. A Spetz.....izé...A csoport ahol dolgoztam feloszlott. Több alcsoport alakult és továbbképzésre kellett volna mennem ahhoz hogy újra ott dolgozhassak. Én nekem meg elegem van a kiképzésekből meg az orosz seregből. Emlékeztem milyen szép hely ez a Mystic Falls és visszajöttem. Eladtam a bútorokat meg a házat ami a családom után maradt és vettem egy kis házat itt a lakónegyed szélén. Az erdő mellett. Be is törtem a helyet, futottam egy kört. Szép az erdő. Most éppen a felfedező körutamat jártam mikor észrevettem az ismerős nevet. Úgy gondoltam beköszönök.
Nem akartam untatni a szövegemmel, meg a magyarázattal hogy mi is az a Spetznaz. Nem szeretném ha egy befásult marhának gondolna ezért terelek.
-Felfordulás? Hajjajj! Láttad volna tegnap nálam! Nem lehetett megmozdulni sem! De legalább te értelmes dolgot csinálsz. A festészetet szeretem én is. A gyermekkorom jut eszembe. Apám is nagyon szerette a festményeket. Mindenhol ahol volt vett egyet. Grúzia, Magyarország, Amerika, Franciaország, mindenhol! De ilyet hogy egy nap alatt meg kellett csinálnod egy festményt? Jézusom! Aki ilyet mondott volna nekem azt jól lecsaptam volna! Nem vagy te állat hogy kiadják a feladatot és akkor azonnal, most nyomban! De annak örülök hogy beilleszkedtél! Remélem nekem is menni fog. Te már egy biztos pont vagy itt nekem, szóval haladok.
Kényelmesen elhelyezkedek a fotelban és átgondolom most mit kellene. Nem voltam emberek között a seregben, legalábbis akikkel voltam nem lehet embernek nevezni, az agybeteg vadállat jobban illik rájuk. Nem szoktam meg hogy valaki olyannal beszélek aki még normális. Talán most vissza kell kérdeznem neki. Igen! Ezt is teszem!
-És veled mizu? Hogy telt ez a három év? Látom sokat nem változtál, ugyanolyan gyönyörű vagy!
Hú basszus. Lehet átléptem egy határt. Na jó Dimitij! Gondolkozz! Most mit kell? MOST MIT KELL? Ja! Megvan!
-Bocs. Ez már sok volt ne haragudj.
Óóóóóó én marha!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptyPént. Jún. 08, 2012 11:23 pm


To Viktor


Már kezdett esteledni. Fáradt voltam. Igen, a festésben is el lehet fáradni, mert néha már unom, de ez a munkám. Vettem egy jó meleg habfürdőt, majd átöltöztem egy kényelmes, szürke, otthoni naciba és egy pink pántos felsőbe. Kikerestem a dobozokból az otthoni szőrös mamuszomat, mert még mindig nem tudtam mindent kipakolni. Egy kisebb káosz uralkodik a házon, de nem jön mostanában látogatom, gondoltam. Elkezdtem keresgélni a DVD-k között. Kipakoltam tízet egymás mellé és kizárásos alapon döntöttem. A Karib-tenger kalózai negyedik részét választottam. Imádom azt a filmet. Pattogtattam kukoricát, majd kényelembe helyeztem magam a tévé előtti kanapén. Már fél órája nézhettem a filmet, mikor hallottam, hogy valaki csenget. Ránéztem az órára, már nyolc óra volt. Ki lehet az ilyenkor? Leállítottam a DVD-t, majd elindultam ajtót nyitni. Bárki is az, most nem érdekel, hogy úgy fog látni, mintha valami élő halott lennék. Ha szerencsém van, akkor megijed a látványomtól, és inkább elmegy. Mint az később kiderült, hiába reménykedtem, de nem is baj.. Mikor kinyitottam az ajtót egy ismerős srác állt előttem.
- Segíthetek valamiben? Ismerős vagy nekem, találkoztunk már igaz? – érdeklődtem a fiútól. A válaszát hallva elégé meglepődtem.
- Óh, bocsi, nem ismertelek fel. – mondtam nevetve. –Elég rég találkoztunk, mikor is? Három éve igaz? – kérdeztem. Még szerencse, hogy elég rég óta írok határidő naplót, mindig beleírom az adott dátumhoz, hogy hol voltam, kivel találkoztam, és mi volt a téma. Ebből a három szóból mindig fel tudom idézni a történteket.
- Beljebb jössz? – kérdeztem, majd helyet foglaltunk az előszobában a kanapén. – És mi szél hozott pont Mystic Fallsba? Mikor költöztél ide? – érdeklődtem.
- Amúgy meg bocsi a kisebb felfordulásért, de még nem igazán volt időm kipakolni. Mostanában rengeteg festmény megrendelést kapok. Volt olyan, hogy közölték velem, hogy egy napom van megcsinálni. Akkor például egész nap azt csináltam.. Mind ezek ellenére úgy érzem kezdek lassan beilleszkedni a városba. Már van egy, két barátom. Könnyen megszereted ezt a helyet. – mondtam mosolyogva.


A hozzászólást Anne Gibson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 10, 2012 9:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         EmptySzer. Jún. 06, 2012 4:33 pm

Éppen sétálgatok a lakónegyedben. Szép hely, szeretek itt lakni már most. Aztán egy ház elé érek. Ismerősnek tűnik. A postaládán a következő név díszeleg:
"Anne Gibson".
Anne Gibson, Anne Gibson. Ismerős ez a név. Ja megvan! Ő az a furcsa lány aki megmentett annyi évvel ezelőtt! Na, akkor ideje beköszönni neki. Odalépek az ajtóhoz és készülök bekopogni mikor észreveszem a csengőt. A csengőhöz nincs merszem hozzányúlni. Remegek. Mi van ha nem emlékszik vagy haragszik rám? Elvégre 3 éve még kést szegeztem a torkához és megpróbáltam megölni. Igaz hogy a vége az lett hogy ő csapott földhöz, utána meg még egy darabig szívtam a vérét amíg itt voltam de na....Félek. Elsőnek, próbáljuk el a belépést. Hogy köszönjek neki? Anne? Mrs.Gibson? Ani? Hmm..... A Mrs.Gibson az távolságtartó, és ha jobban belegondolok, tiszteletlenség egy régi ismerősnek akit akkor letegeztem így köszönni. Akkor, Ani? Pff! Az meg becenévnek menne el de soha nem használtam még vele kapcsolatban semmilyen becenevet. Szóval, marad az Anne. És hogyan köszönjek? Szia? Hello? Hali? Nos, a Hali az túl egyszerű meg túl blőd. És leginkább az jönne le neki hogy ilyen macsó hülye vagyok. Hello? Az ratyis. Azt sem. Szia? Ez jó lesz. De mit parázok? Elvégre ha minden igaz barátok vagyunk! Biztosan nem fog megharagudni! Akkor, nagy levegő! Taraj mint a szög olyan egyenes, a borosta formára vágva, nincs izzadtságszagom, és.....hoppá! Nem szereti a cigiszagot! Én meg most szívtam el egyet! Pillanat! Rágó, rágó, rágó! Á! Megvan! A farzsebemben van! Gyorsan kikapok egyet és elkezdem rágni. Jó alaposan szétdolgozom hogy ne lehessen érezni a cigaretta szagot a számon. Jó. Minden rendben. Akkor újra ellenőrzés, minden rendben. Megnyomom a csengőt. Hallom bentről a mozgolódást. Jézusom csak ismerjen föl és ne ijedjen meg tőlem!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Előszoba Előszoba         EmptyPént. Jún. 01, 2012 11:28 pm

Ide nyílik a bejárati ajtó, van egy lustálkodós-beszélgetős rész berendezve.
Előszoba         Img70r_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba         Empty

Vissza az elejére Go down

Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Előszoba
» Előszoba
» Előszoba
» ELŐSZOBA
» Előszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Gibson ház-