world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba EmptyVas. Márc. 02, 2014 11:06 am




Ana & Dorian


 Shocked

Hé, hé, hé! Ez bazi gyors, ember!
Mármint, oké, itt a kuzinom. A női kuzinom. Az egyetlen, akit annyira nem is utálok, mint a többieket, sőt, ha belegondolok, egészen kellemes a társasága hosszútávon is. A többiekkel persze, nem ez a helyzet – vagyunk annyian, mint az oroszok −, mert azokat egyenként rohadtul gyűlölöm, mert csak és kész, de Ana... hát, ő más. Külön kategória. Meg kell vallanom, elsőnek az ugrott be, hogy hozzáköltözöm, miután anya kibaszott otthonról, de nyilvánvalóan, ha már itt van, akkor ez a tervem ott kudarcba fulladt volna, mikor visszapattanok a csaj ajtajáról. Kicsit ciki lett volna hat kiló ruhával és hatszor ennyi bútorral a hátam mögött toporogni az üres ház előtt, hiába nyomkodtam volna azt a nyomi csengőt, vagy hiába kopogtattam volna.
Szerencsére úgy döntöttem, ideköltözöm New Orleansba, és lehet, hogy nem is bántam meg ezt a döntésemet, mert egyrészt összeismerkedtem egy pacákkal, akinek kiönthetem a lelkem szemétjét, és megszabadultam házisárkány anyámtól is, aki őszintén megérdemli a „bestia” jelzőt, mindenféle bűntudat nélkül. Belém nevelték az alapvető tiszteletet az emberek iránt – a szülők iránt különösképpen −, de anyám valahogy kiharcolta magának, hogy úgy nézzek rá, mint egy hegyi trollra. Nem elég, hogy rücskös az arca a bibircsókoktól, de állandóan fintorgott, ha apám került szóba, vagy ha valami olyasmit csináltam, ami nem az ő szájízének volt megfelelő. Persze, most biztos valami elkényeztetett kölyöknek tűnhetek, aki csak azért szereti a szüleit, mert pénzt tolnak a segge alá, de nálam ez a gyűlölet jól megalapozott, hiszen anyám dolgozott érte, kérem szépen. Már akkor pedálozni kezdett a dolog érdekében, mikor apám úgy döntött, kihúzkodja a volt igazgatóm beleit a száján keresztül, aztán átváltozik vérfarkassá, hogy besétáljon a helyi rendőrök kitárt karjai közé. Anyámnak természetesen eszében sem volt, hogy az ura egy vérszomjas vadállat – nem csak az ágyban −, így kőkeményen meglepődött, mikor a fater közölte, hogy kinyírt valakit, és ez a családjában tomboló „járvány” miatt eléggé durva következményeket von maga után. Asszem, pont az Argent-famíliától örököltük ezt az egészet, úgyhogy voltaképpen Anára is haragudnom kéne, mint a többi kuzinra, de rá valahogy nem tudok. Hiszen most is itt van – ne számítson az, hogy csupán ideköltözés céljából −, méghozzá az én tulajdon házamban, úgyhogy nem is lenne okom ezért haragudni. Sőt, még örülök is, mert az életem enyhén szólva egyhangú lett, mióta a bátyám bebúrta a kurva monitoromat csak úgy heccből, és vissza sem adta, miután vagy hat levéllel – de kár, hogy nem rivalló egyik sem! – megbombáztam. Sőt, még válaszolni sem volt hajlandó a mocsokja! Remélem, ráesik a lábára a kis drágám, és eltöri pár ujját bosszúból. Mint Christine azét, aki felbosszantotta az ő drágáját.
Jézusom, hová kalandozom én?!
Itt az unokatestvérem, én meg mást sem csinálok, csak belső monológozom. És csodálkozom, hogy ráunok saját magamra úgy cirka tíz perc belső eszmefuttatás után, és legszívesebben lenyakaznám magam, vagy felzabáltatnám a saját véremet a vámpírokkal.
Oké, felfogtam, beugrasz – tartom fel a mutatóujjam – , de bakker, olyan messziről?! – Nem tudom én ezt megérteni. Oké, idejött meglátogatni, de eddig senki sem merészkedett el Lafayette környékéről New Orleansba, csak azért, hogy engem láthasson. Maximum azért jöttek volna, hogy figyelemmel követhessék a nyilvános kinyíratásomat sokezer ember előtt, akasztással és mérgezéssel, hogy rohadtul biztosak legyenek a dolgukban. – Mellesleg anyám kipaterolt engem otthonról, szóval úgy gondoltam, kell egy kis éghajlatváltozás – említem meg lábjegyzetként. – Mióta a faterom úgy döntött, jobb’ szeretne bolhás lenni, anyám nem tűrt meg, és kihajított. – Dióhéjban nagyjából ennyi a történet, de ha zaftos részletekre vágyik, kutassa fel anyámat. Ő úgyis különös részletességgel számol be a kivágott jelenetekről.
Az oldalba bökésre hasonló módon válaszolok, és a könyököm lelkesen beékeli magát Ana bordái közé.
Hűha, mondhatom, te vagy a megmentőm! – vágok vissza enyhe éllel a hangomban, aztán a pofámon szétterül egy széles vigyor. – Amúgy a szörnyeim már kipusztultak az ágyam alól, szerencsétlen párák. Úgy döntöttek, éhen halnak, mivel már nem tudnak táplálkozni a félelmemből. Láttam én már sok mindent! – kiáltok fel drámaian a homlokomhoz kapva.
Szegény vagyok – jegyzem meg, miközben figyelem, ahogy a kuzinom ledobja a táskát a földre. – Éhezem, és rengeteget fogytam, mióta ideköltöztem. – Persze, a hasam másról árulkodik. Jelentékenyen gömbölyödik ott lent, és hajlamos arra, hogy a póló felhúzódjon róla – és sokan megkérdezik ilyenkor tőlem, hogy ugyan, egy labdát nyeltem le, vagy teherbe raktak az ufók?
A nappaliba ne menj! – vágom ki, miközben utána sorolok, és rögtönzött látványkörutat konferálok. – Balra a vécé, jobbra a fürdőszoba. Amott a hálószobám, túl kicsi, nem férsz el, hacsak ki nem rúgsz a tulajdon ágyamból, de akkor véres bosszút állok. – Mély levegőt veszek, azután megmutatom a nappali ajtaját is, amin egy hatalmas Nightmare before Christmas poszter terpeszkedik. – Ha elég gyorsan be tudsz surranni, akkor megmutatom neked a vadászgörényemet is, aki ott lakik jelenleg.



|| Words: 775 || music: volt itt minden. ||notes: bocsi, ez ilyen lett. >___<” ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba EmptyHétf. Feb. 17, 2014 3:25 pm


Did you miss me, little cousin?

Régóta járom már a városokat. Hol itt éltem, hol ott. Nem volt állandó lakhelyem, és sehol sem tartózkodtam egy vagy legfeljebb két hónapnál tovább. Nem állhattam meg, nehogy az apám rám találjon. Persze lehetséges, hogy egyáltalán nem is keres engem, és akkor teljesen értelmetlenül vándorolok ide-oda. Igaz, így rengeteg új tapasztalatra tettem szert, úgyhogy annyira azért nem is bánom, hogy így alakult. A gyilkosságot bánom egyedül, azt azért nem kellett volna. Bármennyire is gyűlöltem a mostohámat, a halálát sosem kívántam. Én meg aztán végképp nem akartam megölni, de nem tehettem mást. Első átalakulásom volt, nem tudtam, hogy mit teszek. Sőt, voltaképpen még csak a tudatomnál sem voltam, másnap reggel kellett szembesülnöm a szörnyeteg tetteivel. Nem volt valami szép látvány…
Egy a lényeg: unom az állandó költözködést és vándorlást. Haza akarok végre menni. Azzal a tudattal akarok élni, hogy van otthonom. De hol? Hol van az otthon? És valamiért erre a kérdésre az unokatestvérem arca ugrott be, mintegy válaszként. Ezért is döntöttem úgy, hogy felkeresem.
- Erre jártam, gondoltam beugrok – válaszoltam a kérdésére, mintha nem lenne teljesen egyértelmű, hogy miatta vagyok itt. – Nem volt valami egyszerű dolog megtalálni téged. Miért bújtál így el a világ elől? – Jót mulatnék rajta, ha végül kiderülne, hogy hasonló okokból, mint én. Bár azt megérezném… Ettől függetlenül benne is ott van a vérfarkas-gén, ő sem ússza meg szárazon, ha véletlenül vagy netalántán direkt megöl valakit. Akkor bizony együtt fogunk üvölteni teliholdas éjszakákon.
Egyből feltűnt, hogy nem igazán örül a kijelentésemnek, miszerint beköltözök hozzá a házba. Nem mondom, hogy nem esett rosszul, de azért nyilván nem fogok eret vágni magamon.
- Jaj, te kis butus… – böktem játékosan oldalba. Én is tudom tenni a hülyét, nem kell félni. – Csak nem gondolod, hogy magadra hagylak egy ekkora házban? Ki fog megvédeni a csúnya és gonosz szörnyektől az ágyad alatt?
Mellékesen, én csúnyább szörny vagyok, mint azok a képzeletbeli teremtmények az ágy alatt, amiktől a gyerekek félni szoktak. Mivel velük ellentétben én valódi vagyok. Viszont ő a kedvenc unokatesóm, ezért őt értelemszerűen úgysem bántanám. Más meg nagyon rosszul járna, ha a közelébe merészkedne. Hát nem vagyok abszolúte praktikus? Egyeseknek kutyájuk meg macskájuk van, neki meg vagyok én – a házifarkasa. Márpedig ezt nem sok ember mondhatja el magáról, ugyebár.
- Ide költözök – jelentettem ki nemes egyszerűséggel, és a nyomatékosság kedvéért ledobtam a vállamra nehezedő táskát az előszoba padlójára. – Hát csak nem dobod már ki az egyetlen unokatestvéredet… Nem is hiányoztam? – biggyesztettem le szomorúan az ajkam, mintha tényleg bántana a dolog, holott csak jó színésznő lennék.
Nem vártam meg a válaszát, elindultam a házban körülnézni. Ismerhetne már annyira, hogy ha nem segít, akkor én megoldom magamtól is. És amit akarok, azt így vagy úgy, de megszerzem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba EmptyPént. Feb. 07, 2014 10:37 am




Ana & Dorian


 Shocked

Őszintén, fogalmam sincs, mit keresek itt, New Orleansban, egy szál egymagam. Mármint, ugye drága anyám kipaterolt hazulról, mondván, művészien képes vagyok letelepedni az út közepén – az igazsághoz persze hozzátartozik, hogy kissé kettyós lett, amiért a fateromat bezárták egy szűk szobába, mert kibelezte az igazgatómat. Mielőtt elkaphatták volna, vérfarkas lett, így haladékot nyert magának, hogy elbújhasson, de a hülye, őszinte lelkülete természetesen a zsaruk tárt karja közé terelgette őt, és ezzel a lendülettel fel is vette a rabruhát, meg beköltözött a csinos kis cellájába. Állítólag van internetelérés, kábeltévé, kényelmes ágy, takaró, lepedő, párna, de azt nem garantálják, hogy este, zuhanyzás közben nem takarja be egy majd’ százötven kilós, skinhead szépfiú. Sajnálom az öreget, amiért ilyen sorsra jutott, emellett pedig rohadtul parázom, hogy én is elkapom ezt a kórt, amit vérfarkas-génnek hívnak. Emellett, hogy fennáll ennek az esélye, meglehetősen egyedül vagyok, ha nem számítjuk mézillatú, nagyon szőrös és harapós kis kedvencemet, Mogyorót, vagy haragszomrád-nevén, Vakarékot. Ezt a nevet akkor akasztottam rá, mikor ideköltözésem után három héttel telenyomta szerencsecsomaggal a cipőmet bosszúból, mert nem tudta, hol van a nagy lakásban az alomtálcája. Mondanom sem kell, hamar elpukkant az agyam, és fél órán keresztül veszekedtem vele – a szomszéd diszkrét elefántfüleket növesztett, mert hallgatózott – arról, mit hívnak szobatisztaságnak, és mit rendetlenségnek. A kettő fogalmat valahogy nem tudta megkülönböztetni – ha egyáltalán tudta, mit jelentenek ezek a fogalmak –, és a végére berekedtem a hosszas hegyi beszédtől – a görényt pedig nem hatotta meg a dolog. Füstölgő fejjel takarítottam ki a cipőmet, bevágtam a mosógépbe, aztán kiraktam száradni az ablakpárkányra, hadd örüljenek a szomszédok.
Másnapra eltűnt.
Két agyérgörcs és három eperoham után elhatároztam, hogy minden holmimat csinos kis zacskókba fogom összegyűjteni, és ezeket a zacskókat beköltöztetem a szekrénybe, amit hat lakattal lezárok, előre görénybiztossá szerelve a komódot.
Máig szuperál ez az elgondolásom, a cipőm új tulajdonosának anyja pedig azóta is csuklik, ha nem nyelte még le a fejét.
Mindemellett, nem tudok főzni, és ideköltözésem óta felszedtem magamra tíz kilót a napi pizzabevitelem mértéke miatt, és mozogni természetesen, lusta vagyok. Ha felpakolnám a hámot Vakarékra, ketten elmehetnénk sétálni, de egy: nincs meg a hám, és Vakarék sem csípi a sétálgatást; kettő: nem kockáztatom meg, hogy egy kóbor kutya ráveti magát, és beágyaz vele az óljába. Vakarék az én egyetlen társam a világban, és valószínűleg fejbe lőném magam, ha egy kutya szétszaggatná. Előtte persze, a kutyát is kifüstölném, megbosszulva imádott vadászgörényem halálát, és szerintem a gazdájával is – ha van neki olyan – végeznék, ha nem akarom, hogy kihívja rám a rendőröket garázdaság miatt. És ha igaz az, hogy farkas-gének vannak bennem, akkor ezt is elintézem az öngyilkossággal, megkímélve magam egy valag kényelmetlen bolhától és pár átváltozástól.

Megvakarászom Mogyoró fejét, aztán átlépek fölötte – megint eszébe jutott körbetáncolni a bokámat, és egy ízben bele is mart, mire megsoroztam pár káromkodással, hadd érezze a törődést –, és a hűtőhöz kacsázom. Kinyitom, köszönök a két hete lejárt párizsinak – önálló személyisége van, egyszer láttam kacsintani –, aztán odébb is túrom, ha nem akarom, hogy beleharapjon a kezembe. Kihalászom a krémtúrót – elvileg holnapig jó –, aztán becsukom a frigó ajtaját, és keresek egy kanalat. Lehámozom a tetejét a túrós doboznak, egy kanálnyit kihalászok belőle, és lehajolok, hogy megkínáljam vele Mogyorót.
Miközben udvarol neki, térdre ereszkedem, megvakarászom a fejét, aztán végül a hátsó felemre helyezkedem. Érzem, ahogy újfent lüktetésbe kezd a harapás a bokámon, és negédes hangon elküldöm az édesanyjába a görényemet.
- Kriminális vagy – jegyzem meg, miközben adok neki még egy kanálnyi túrót. – Úgy tudod ezt is enni, hogy csupa túró legyen a fejed. – Megforgatom a szemem, aztán elhúzom az üres, vegytisztára nyalt kanalat, és a mosogatóba hajítom. Gyengéd mozdulattal megvakarászom a görény hátát – domborít, hogy minél nagyobb felületet érjek el –, aztán újabb kanálért nyúlok, hogy megegyem a saját túróadagomat. Vakarék megpróbál az ölembe mászni – kicsi körmeit mesterien tudja belevágni a lábamba –, és miután sikerrel járt, beszagol a pulóverem alá.
- Csak azt ne mondd, hogy büdös vagyok – röhögök, miközben a tüsszögését hallgatom, aztán kihúzom onnan, és leteszem a földre, hadd csámpázzon tovább. Elindul nappali iránt, kurta lábát úgy kapkodva, mintha az élete múlna rajta, aztán eltűnik a szobában.
Bekanalazom a maradék krémtúrót, feltápászkodom, és ez a kanál is a mosogatóban végzi.
Forróra állítom a csapot, és megnyitom, hogy mosogatáshoz lássak. Eközben Vakarék visszatér szerény társaságomba, valami lóg a szájából – formájából ítélve egy, már leharcolt állapotú pamutlabda –, és torokhangú sziszegést hallat.
- Te most kötekedsz velem? – firtatom, miközben meglocsolom mosogatószerrel az edényeket és az összegyűlt vizet. – Még nem tanultad meg, hogy ha én bedurvulok, a rövidebbet húzod? – Válaszul megajándékoz még egy sziszegéssel, és gyanús pillantással elhátrál a közelemből.
Bekapcsolom a konyhai rádiót, és serényen nekilátok a mosogatásnak.
Ez is ritka látvány: egy férfi mosogat! Izé, fiú, mert még nem vagyok egy férfialkatú és –korú személy. Humorosnak hathat, ahogy harcba szállok két kanállal, kétszer majdnem lenyesem a mutató- és hüvelykujjamat, aztán ijedten dobom el a szivacsot, mert azt hiszem egy foltra, hogy pók.
Ha a bátyám itt lenne, sikítva röhögne rajtam, de mivel nincs itt, így ezt az élményt is megspórolom magamnak.
Ekkor meghallom, hogy valaki jött. Elejtek egy tányért, ripityára töröm a konyhakövön, és a közeledő görényt felkapom, hogy bezárjam a nappaliba. A kezem csupa víz, így a melegítőalsómba törlöm, aztán elindulok a bejárati ajtó felé. Egy szó nélkül kapaszkodom a kilincsbe, lenyomom, és kinyitom az ajtót.
A következő pillanatban valaki megható hevességgel vetődik a nyakamba, aminek következtében kis híján dobok egy hátast. Belekapaszkodom az ajtókeretbe, és nyögve keresem a saját egyensúlyomat.
- Mi a szar?! – nyekkenek, és minden erőmmel azon vagyok, hogy levakarjam magamról a lányt – a kuzinomat. – Ana? – Megrökönyödve tépem le magamról, és a következő pillanatban a csuklójánál fogva berántom a házba.
- Jézusatyaúristen! – üvöltöm, és most én borulok a nyakába, félig sokkos állapotban, félig pedig örömittasan, amiért az öt éve nem látott unokatestvéremet most végre újfent a társaságomban tudhatom. – Mit keresel itt? – kérdezem, miközben becsukom mögötte az ajtót.
Belém hasít a felismerés, mikor egy bizonyos mondat elhangzik: ideköltözik. A gondolatot egyelőre elhessegetem, és igyekszem hülyének tettetni magam.
- Milyen szoba? – pislogok rá, és a szemöldököm a homlokom közepére ugrik. – Mire célzol ezzel?



|| Words: 1001 Cool bűvös szám. xD || music: Macklemore és Miley Cyrus kisegített. :’D ||notes: KRISZTUSOM ||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Előszoba Előszoba EmptySzer. Feb. 05, 2014 4:06 pm


Did you miss me, little cousin?

Az idáig megtett út leírhatatlanul unalmas volt, és őszintén szólva… még azt sem tudom hogy kerültem ide. Stoppoltam, aztán felvett egy őrült külsejű kamionsofőr. Ja, egy normális lány ilyenkor nyilván inkább menekülni kezd, mintsem hogy beüljön egy őrült fickó mellé, de hát én sosem voltam normális, ugyebár. Egyébként nem történt semmi érdekes, mert még az elején közöltem a fazonnal, hogy ha hozzám merészel érni, akkor halál fia. Jót nevetett ezen, szerintem nem vett komolyan. Pedig kénytelen lettem volna megmutatni neki a frissen manikűrözött karmaimat, amennyiben molesztál. De szerencsére nem történt ilyesmi, sőt még aludni is hagyott, úgyhogy az út háromnegyedét békésen végig szunyókáltam. A maradék időben pedig az emberünk siránkozását hallgattam, miszerint az asszony elhagyta a legjobb haverjáért, vagy valami ilyesmi. Nem igazán figyeltem, és végül ez a sztori altatott el. Ezer köszönet érte, drága kamionsofőr úr.
Ahogy megérkeztem ebbe a városba, egyből valami furcsa bizsergés járta át a testem. Minden egyes porcikámban éreztem, hogy ezzel a várossal valami nem stimmel. Például nyüzsögnek a vámpírok, ami már önmagában nem normális jelenség, főleg hogy rühellem őket.
A vicc másik része pedig az, hogy New Orleans előtt még meglátogattam a nagynénémet is. Persze nem állt szándékomban ilyesmi, hiszen eredetileg Dorian kuzinomhoz igyekeztem nagy serényen, viszont mint utólag kiderült, szerencsétlent elpaterolták hazulról, így lett egy felesleges utam. De nem kell aggódni, volt néhány keresetlen szavam a nénikémhez, aki viszonzásul megérdeklődte, hogy miért is tűntem el otthonról. Én erre csak nemes egyszerűséggel megvontam a vállam, és már ott sem voltam. Ki tudja, a végén még rám hívja apámat, ha sokáig maradok a helyszínen.
Így vágtam bele az ismeretlenbe, ami tőlem már megszokott, de mindegy, azért én csak nekivágtam még egyszer. Remélhetőleg utoljára, mert már kezdem unni ezt a folytonos jövés-menést. Nem vagyok világjáró. Ideje lenne megállapodnom egy állandó helyszínen, ezért is gondoltam szeretett unokatestvéremre, akit a leginkább képes vagyok elviselni ebben az átkozott családban, meg úgy alapjáraton. Kb. ő az egyedüli olyan lény ezen a világon, akit elviselek. Talán még szeretek is… Mondjuk már vagy legalább öt éve nem láttam. Ugorjunk.
Magabiztosan kopogtattam be a házba, amit még véletlenül sem tudtam volna eltéveszteni. Egyrészt mert megkaptam a címet, másrészt meg olyan jó szaglásom van, mint a farkasoknak. Csak kiszagolom már, amit kell… De azért csak jobb így, hogy megkaptam a címet.
Amint kinyitották nekem az ajtót, azzal a lendülettel ugrottam rég nem látott rokonom nyakába. Mit mondhatnék? Bírom a meglepetés erejét.
Miután sikeresen levakartam magamat róla, vagy ő vakart le engem magáról, már nem tudom, kérdések tömkelegét zúdítottam rá. Be nem állt a szám, még véletlenül sem.
- Jaj, uramisten… de megnőttél! Már vagy ezer éve nem láttalak! És milyen jóképű fiúcska lett belőled! Szóval egyedül laksz itt? Nem untad még halálra magad? Melyik lesz az én szobám?
Talán még levegőt sem vettem ez idő alatt, olyan gyorsan daráltam le a kérdéseimet. De még így is rengeteg kérdés maradt bennem, amiket kénytelen voltam magamba fojtani, hogy ő is szóhoz juthasson.


A hozzászólást Anastasia Argent összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 15, 2014 1:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Előszoba Előszoba Empty

Vissza az elejére Go down

Előszoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Előszoba
» Előszoba
» Előszoba
» Előszoba
» ELŐSZOBA

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Dorian Haynes otthona-