world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Nappali, étkező

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptySzer. Május 30, 2012 7:49 pm

Miután a nő feltápászkodott rólam én is fölültem, majd először jókedélyűen néztem, ahogyan visszavette a fölsőjét, ám ezután úgy kezdte a karomon lévő sebet szugerálni, hogy az kissé már-már megijesztett, és igencsak betegesnek találtam a dolgot. Ezt követően kissé összeráncolt szemöldökkel vettem át tőle azt a pár darab zsebkendőt, amit a sebemre szánt, majd miután azokat rászorítottam a karomra utána akartam indulni az erkélyre, ám az szó szerint rám csapta annak az ajtaját. Úgy tűnt, hogy a lány rosszul lett valamitől, de nem nagyon volt ötletem, hogy mi az, ami ennyire fölzaklathatta. Jobbnak láttam, ha inkább leülök a kanapéra és ott várom meg, hogy vissza bejöjjön, és idő közben a karomra tett zsebkendőt is kidobtam a konyhában található kukába, mivel már alig vérzett a seb, másrészről pedig az ilyen felületi sérüléseknek sokkal jobb, ha szabad levegő éri. Időközben fölvettem a trikóm a földről, de az még mindig nem volt teljesem száraz így inkább nem vettem vissza azt, csupán a kezemben szorongattam és azt bámulva próbáltam átgondolni az egészet.
- Nekem úgy tűnt, hogy sokkal inkább elbűvölt, mint megijesztett. Megmondom őszintén kicsit rám hoztad a frászt. – szólaltam meg miközben a nő végre visszajött és egy puszi kíséretében leült mellém a kanapéra.
Még mindig igen furcsán viselkedett, és sehová sem tudtam tenni a viselkedését. Időközben rájöttem, hogy mégsem volt olyan jó ötlet egy vadidegen nő lakására följönni anélkül, hogy bármelyik havernak is szóltam volna róla, de már késő volt ezen bánkódni. Haza a nő segítsége nélkül egy ilyen kései órában már aligha tudok menni, így nagyon valószínű, hogy az éjszakára itt ragadok, vagy rosszabb esetben a szabad ég alatt kell éjszakáznom, de jelen esetben a megérzéseim azt súgták, lehet, hogy azzal jobban járnék. Egyenlőre azonban a maradás mellett döntöttem és miután bólintottam a tv-vel kapcsolatos kérdésére a másiknak, bátorkodtam föltenni neki egy a fejemben régóta megfogalmazódott kissé kínos kérdést.
- Nem is tudom, hogy mondjam, de nem értettem a neved a zuhogó esőtől mikor bemutatkoztál. – fordultam a még mindig érdekesen viselkedő nő felé, és reméltem, hogy nem fogja sértésnek venni azt, hogy valójában fogalmam sincs hogy hívják, és hajlandó lesz nekem újra bemutatkozni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptySzer. Május 30, 2012 2:58 pm

Jason and Rose
Amint a lakásba léptünk, Jason-nal szenvedélyes csókolózásba kezdtünk, lábaimmal csípőjét körbefontam, majd néhány pillanat múlva a kanapén találtuk magunkat. Próbáltam nagyon finoman hozzányúlni, hisz nem igazán tudtam megszokni a dolgot az emberekkel. Törékenyek, én pedig nem kívántam eláztatni a kanapémat a fiú vérével. Amúgy is, egy gyerek, gyerekeket pedig nem bántok. Legalábbis nem gyakran. Lekapta a pólóját, és engem is hamar kihámozott könnyű toppomból. Kicsit hevesebb voltam a kelleténél, és hirtelen leestünk a padlóra. Abban a pillanatban megéreztem a vér szagát, így behunytam szemeimet és mélyet sóhajtottam. Jess nevetésben tört ki, majd a gravitációról beszélt. Elmosolyodtam kijelentésén, de vigyorom nem volt őszinte. A vér szagával volt tele a fejem, így gyorsan felálltam, magamra kaptam a felsőm. Elsősegélydoboz felől érdeklődött. Magamban felkacagtam, hisz hogy is lenne nekem ilyesmim. Vércsepp még nem került gézlapra ebben a lakásban. Ha valakinek itt baja esik, és vérezni kezd, hát én inkább megspórolok neki egy hosszú szenvedést, és felfalom. Jason-nal nagyon nem ez volt a tervem, de alig bírtam ki, hogy rá ne vessem magam a horzsolásra a karján. Megköszörültem a torkom, de nem tudtam levenni a szemem a sebről. Kissé mámorosan bámultam, de nem voltam képes abbahagyni.
- Elfogyott a ragtapasz. De egy zsepit adhatok. - válaszoltam és a konyhaszekrény egyik fiókjából kiemeltem pár darabot. A fiú sérülése nem volt vészes, csak hámsérülés, de bőrén gyöngyöző élénk vérétől szinte megőrültem. Kirohantam az erkélyre és becsuktam magam után az ajtót. Mély levegőket vettem, fogsoraimat összeszorítottam, nehogy véletlen előbújjanak szemfogaim. Néhány perc múlva visszamentem, az ajtót azonban nyitva hagytam, hogy a vér szagát kivigye a szellő.
- Ne haragudj. Nem bírom a vért. - mosolyogtam bátortalanul. Leültem a kanapéra a fiú mellé és nyomtam az arcára egy puszit. Szigorúan az arcára. Tudtam, hogy nem lenne jó ötlet ezek után ágyba bújni vele. Akkor előszabadulna ösztönénem, és talán nem tudnám figyelmen kívül hagyni a karjára száradt vért. Idétlenül rámosolyogtam és mikor közelített volna hozzám ajkaival, sietősen bekapcsoltam a tv-t.
- Nem bánod? Kicsit felkavarodott a gyomrom. - füllentettem szerény mosollyal az arcomon, miközben az arcát fürkésztem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptyKedd Május 29, 2012 3:17 pm

Jessy & Haven

A nő válasza alapján hamar lemondtam arról, hogy bármikor is több legyen köztünk annál, ami eddig is volt, és mélyen megdöbbentett az, hogy bizony ez a csaj már 25 éves. Egyáltalán nem látszott ennyinek, a testét pedig, nos, még egy 18 éves is megirigyelte volna. Mikor jobban belegondoltam ebbe az egész szituációba elkezdtem magamnak gondolatban magyarázni, hogy te kisfiú. térj észhez, egy valódi nőnek nem tinédzser gyerekek kellenek, márpedig sajnos én még annak számítottam. A barátaim nagy része már pár évvel idősebb nálam és ennek megfelelően rendre kapom is az oltásokat, de már egy ideje egyáltalán nem foglalkozom velük. Már éppen szálltam volna ki az autóból, amikor a nő egy meglepő pálfordulással megkérdezte, hogy a lakása jó lesz e, mire én abban a pillanatban elengedtem az ajtó kilincsét, és mosolyogva bólintottam. Nem mondom, hogy az út közben nem futott át az agyamon, hogy egy vadidegen nővel ülök egy autóban, és ki tudja hová visz, ám edzett fiú lévén nem igazán gondoltam komolyan ezeket a felmerülő félelmeket. A saját fejemben való bóklászásból egy hatalmas fékcsikorgás rántott vissza a valóságba, mire a másik ismét az ölemben landolt, és olyan hevesen kezdett nyelvével a számban barangolni, hogy azt hittem ott, abban az elhagyatott útrészen megtörténik a dolog, ám ez ismét csupán ízelítőként dukált és ismét elindultuk az autóval. Már nem sokat kocsikáztunk mire beálltunk egy lakótömb garázsába, amiből arra következtettem, hogy bizony megérkeztünk.
Mikor kiszálltunk az autóból hamar a lakása előtt találtuk magunkat, melybe miután végre sikerült valóban be is nyitni hamar otthon éreztem magam. A fölugrott rám és lábait átkulcsolta a csípőm fölött, miközben ismét csókolózni kezdtünk, és miután sikerült az ajtót nagy nehezen becsapni hamar a kanapén találtuk magunkat. Gyorsan lekaptam a még mindig kissé nedves trikómat, majd a lánynak is segítettem ebben, és pár pillanatnyi szünet után ajkaink ismét egymásba forrtak. Ki tudja meddig mentünk volna még el, ha a következő pillanatban egy hevesebb mozdulat hatására nem landolok a kanapé mellett a földön, ahová automatikusan a nőt is magammal rántottam. Hirtelen hangos nevetésben törtem ki, és a hajamba túrtam, majd miután kissé sikerült megnyugodnom a fölöttem lévő nőre néztem.
- Úgy tűnik, a gravitáció ellenünk van. –szólaltam meg még mindig vigyorogva, miközben kezemmel a nő haját a füle mögé raktam, és ekkor vettem észre, hogy a fa dohányzóasztalnak köszönhetően szépen lehorzsoltam a karomat, és egyenletesen szivárgott a vér a viszonylag nagy seb egész területén.
- Na még ez is, remélem tartasz valami elsősegélydoboz-félét itthon. – jegyeztem meg a sérült karomat felé fordítva, és mosolyogva fürkésztem tovább, az arcát, majd vártam mit reagál.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptyCsüt. Május 17, 2012 9:22 pm

Victoria Hope Cambrey
My Dear Sister

Hope apánkról kezdett beszélni, ami nem érintett jól. A család számomra mindig is szent volt, az apám is, attól függetlenül, hogy kötelezett a házasságra Steven Wood-dal. Apánk sosem akart nekünk rosszat, és a húgomat is szerette, még ha ő nem így gondolta is. Miután Hope eltűnt, édesapánk olyan letargiába került, amilyennel még sosem találtam szemben magam. Akkor kezdett minden megváltozni, és nem is hibáztattam amiatt, hogy elborult az agya. Hisz elvesztette a gyermekét. Senki sem tudhatja, hogy min ment keresztül. Egyáltalán nem hiányzott, hogy másfél évszázad után megint azt hallgassam, hogy apánk milyen szörnyű volt. Nekem nagyon hiányzott ő is és anyánk is, talán Hope-nak nem annyira, de egy halottról vagy jót, vagy semmit. Nem is beszélve arról, hogy a szüleink voltak.
- Szerintem se bolygassuk. - válaszoltam halkan. Nem akartam nagyon belemenni a dologba, hisz most kaptam vissza a húgom, nem szerettem volna vele első ízben összeveszni. Ebből azonban rájöttem, hogy nem sokat változott a testvérem. Én azonban annál többet, bizonyította ezt az is, hogy nagyokat kellett nyelnem, hogy vissza tudjam fogni az indulataimat. Hope hirtelen felállt, és elmosolyodott.
- Igazából, most jutott eszembe, hogy dolgom van. - feleltem nem túl nagy hangerővel miközben felálltam a székről. Füllentettem, hiszen sürgős elintéznivalóm nem volt. Már éheztem, de a bennem feltörő dolgok után már nem volt kedvem a vadászathoz. Sok dolgot át kellett gondolnom a testvéremmel és a viszonyunkkal kapcsolatban. Bocsánatkérően néztem rá, majd egy cetlire felírtam a számom és a markába nyomtam.
- Hívj fel! - tekintettem komolyan a szemébe. Bólintott, majd egymás nyakába borultunk. Nyomtam egy csókot az orcájára és rá mosolyogtam. Mikor elhagyta a lakásom, még a kanapén ültem pár percet. Azon gondolkodtam, hogy remélem nem haragudott meg, amiért csak így leráztam. De épp elég impulzus ért már ma, így egyedül akartam lenni. Jason után szóltam. Megcsókoltam, majd elsuttogtam egy bocsánatkérést és a csuklójába haraptam. Néhány kortyot ittam csak, majd a sajátomba mélyesztettem a fogaim és szájába nyomtam, hogy ihasson egy-két kortyot. Ismét bocsánatot kértem, majd néhány perces csevejünk után megigéztem, hogy mindent elfelejtsen és menjen el a lakásomból. Már amikor megismertem is tudtam, hogy nem fogom megölni, hanem végül futni hagyom. Rendes fiú volt, és sok ideje volt már, hogy valakiről így gondolkozzak. Végül egyedül maradtam a lakásban, és az ágyon heverve nagyot sóhajtottam. Ismét egyedül, Rosie. - jegyeztem meg halkan magamnak.

Vége.
Köszönöm a játékot Hope, hamarosan újra találkozunk! :-)
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptySzer. Május 16, 2012 6:39 pm

Nappali, étkező - Page 2 Need_you_in_my_life___momsen_gif_by_omgkltzedition-d4tzdxg
My Dear Sister
I need you, sis!

Senkinek nem beszéltem még erről. Damien az én titkom volt, még msot is az, de úgy érzem, Havennel őszintének kell lennem. A testvérem, az egyetlen élő rokonom, akire még számíthatok is, aki nem fog magamra hagyni többé, nem hagy egyedül. Persze, élvezem én a magányt, de néhány évtized után már oylan buli, mint eleinte. Már emberkoromban is szerettem az egyedüllétet, mellette viszont szeretetre vágytam, s ezt meg is kaptam nővéremtől és édesanyámtól. Átváltozásom után nagyon magányos voltam, aztán jött Damien, a megmentőm, és mellette boldogságra találtam. Ám nem sokáig, miután jöttek a korcsok és... az egész életem megváltozott. - Hívták. Damiennek hívták. - felelem suttogva, szemeimet lesütöm, és inkább az asztallapot tanulmányozom, nem nézek Have szemébe. Nem tudok. Ezt még soha, senkinek nem árultam el, nem vicceltem az imént. Nehéz nekem erről beszélni, az egy borzasztó időszak volt az életemben, még a mai napig nem léptem túl rajta. - Egyik éjjel vadásztunk az erdőben, aztán jöttek a bundás dögök. Megölték őt, Haven. - fejezem be megkezdett mondatomat, és nagyot kell nyelnem, hogy ne kerítsen hatalmába a letargia. Nem engedhetek az érzésnek, msot boldognak kéne lennem, hogy megtaláltam halottnak hitt nővérkémet, és nem a múlt miatt szomorkodni. Damien már elment, nem térhet vissza, s ez így van rendjén. Eddig is eléldegéltem nélküle, ezután is menni fog hát, ugyanúgy felkelek majd minden nap, emberek életét oltom ki, és most már Havennel is foglalkoznom kell. Nem veszíthetem el újra.
Testvérem közben a zaj felé kapja a fejét, amit elmondása szerint az újdonsült pasija csapott, felugrik az asztaltól, elrendezi a dolgokat, s hamarost már újra szemközt ül velem, és mesél kicsit az eltöltött idejéről. Szóval, ő is elvesztett valakit... - Sajnálom. Ha drágalátos édesapád nem sürget annyira egy ostoba esküvővel, talán most... Lényegtelen. Ne bolygassuk a múltat, nem éri meg. - mosolygok rá, és tényleg próbálok megértő lenni, de eddigi szomorkás kedvem hamar el is múlik, felkelek a székről szép lassan, és egy játékosabb, kissé gúnyos vigyort villantok Rá. - Talán itt az ideje, hogy mással üssük el az időt. - kacsintok, és fejemmel az ajtó felé bökök. Vérre van szükségem, egy jó kis gyilkosságra, hogy eltereljem a figyelmem. Méghozzá sürgősen.

|| Ha gondolod, folytathatjuk máshol a játékot, vagy egyelőre befejezhetjük... Rajtad áll! ^^ <3
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptyPént. Május 11, 2012 7:28 pm

Victoria Hope Cambrey
My Dear Sister

Hope kérdésemre bő választ adott, és meg sem lepődtem azon, hogy egy fiú neve is elhangzott elhadart mondókájában. Húgom mindig is határozott természet volt, már ha épp apánkkal kapcsolatos dologról volt szó. Mindig szenvedélyes volt, de mivel ismerem, tudom mennyire szeretethiányos, és hogy is élhetne másfél évszázadot le férfi nélkül? Nyilvánvaló volt, hogy az őt segítő férfiba zúg bele egyetlen húgom. Azt viszont nagyon is reméltem, hogy nem kívánja megfosztani magától az emberi vért, így kijelentése hallatán akaratlanul is elmosolyodtam. Befejezte monológját és intett, hogy üljek vissza mellé. Leültem hát, és körmeimmel a tölgyfaasztal repedéseit kezdtem kapirgálni. Muszáj voltam feltenni neki a kérdést.
- Ó, tehát egy fiú? Hogy is hívják? Damien? - kérdeztem miközben elmélyültem húgom rég nem látott, porcelánbaba pofijában. Nem voltam benne biztos, hogy akar róla beszélni, de én akartam és reméltem, hogy nem mond nemet egyetlen nővére kérésére. Talán nem jó ötlet volt róla kérdezni, de ha meg akarom érteni azt, hogy ki is ma a húgom, akkor tisztában kell lennem azokkal a dolgokkal, amiken keresztülment. Életem legfontosabb állomásait ő is tudja, habár Robertről még nem beszéltünk. Róla még senkivel nem beszéltem, de talán nem is volt olyan fontos. Hirtelen csörömpölést hallottam, majd egy mosolygós arc jelent meg a hálószoba ajtajában. - Ez Jason lesz. - pattantam fel. Benéztem a hálóba, de csak egy polcról vert le valamit. Baljósan néztem, és intettem, hogy kapkodja fel, ami lehullott. Így is tett, miközben bocsánatkérően mosolygott. Amint hátatfordítottam neki az én arcom is megenyhült, végül is nem eszik olyan forrón a kását, csak a hatás miatt kellett szigorúan viselkednem. Hisz ki hordja a nadrágot a házban? Hát én. Visszaültem Hope-hoz és miután befejezte mondókáját, úgy döntöttem, én is elmondom neki kis kalandomat az ausztrál férfival.
- Tudod, átváltozásom után én is megpróbáltam még a férfiakkal. Oroszországban sokat jártam balettra és ott ismerkedtem meg egy ausztrál fiúval, Roberttel. Nagyon udvarias volt, és nagyokat nevettünk együtt. Ő volt az első ember anyu után, aki Rosie-nak hívott. Imádtam ahogy mondja. - meséltem, miközben a felhők fölött járva mosolyogtam, akár egy szerelmes csitri. - Aztán egy ivászat után véletlen... Elaltattam. - fejeztem be halkan, tekintetem az asztalra szegezve. - Ezt is az engem átváltoztató Steven Wood számlájára véstem fel. Ez után már soha többet nem akartam férfival kezdeni. Jason azonban jó társaság. Még beszélgettünk is. - vigyorogtam. Hope szinte itta a szavaimat és nagyon jól esett, hogy valaki őszinte szeretettel néz rám, és tényleg érdekli, hogy mi van velem. Fantasztikus érzés volt, és alig vártam, hogy folytathassuk ott, ahol abbahagytuk. Reméltem, hogy egyszer elmehetünk együtt vadászni is, mert ott jön csak aztán elő a vámpír igazi énje. És már tűkön ültem, hogy láthassam, milyen az én húgom.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptyKedd Május 01, 2012 8:42 pm

Nappali, étkező - Page 2 Need_you_in_my_life___momsen_gif_by_omgkltzedition-d4tzdxg
My Dear Sister
I need you, sis!

Haven ígéretén kedvem lett volna pityeregni, de mutatni akartam, milyen erős is vagyok, így csak kedvesen rámosolyogtam, és megsimítottam asztalon tartott kezét. El sem tudom mondani, mennyire boldog vagyok, hogy van még valakim emberi életemből, s nem veszett nyoma drága nővéremnek, vagy nem halálozott el, mint azt az átkozott aranybetűs sírkő jelzi a temetőben. Bár, ha úgy vesszük meghalt, igaz, csak részben, de meghalt, hogy ilyenné váljon, mint én. Egy vérszívó szörnyeteggé, ami annyira nem tetszik nekem, de ez egy más történet. Csak azért, mert nem tetszik, még én is képes vagyok a legnagyobb hidegvérrel ölni, s utána nem bánkódni, talán ártatlan volt e a fickó, illetve nő, akinek vére az én kezemhez tapad. Mondják: Ez van, ezt kell szeretni.
Nővérem kérdéseire először nem tudtam mit felelni, tehetetlenül ráztam a fejem, már nem küszködtem könnyeimmel, de utolsó kérdése miatt összeszorult a torkom, s nyelni sem bírtam. - Öhm, tudod, eleinte gyűlöltem az új lényem, sokáig nem is akartam enni, de sikerült legyűrnöm az önmagam iránt érzett undort. Egy fickó...öhm, Damien segített nekem... - itt elhalt a hangom, de próbáltam úgy tenni, mintha itt véget is érne a történet ezen része, mintha Damien semmit nem jelentett volna nekem. Persze, valahogy sejtettem, hogy Haven át fog látni a szitán, mégis így éreztem helyesnek. Ha kérdezősködik, hát tegye, nincs gond, szívesen beszélek róla...rólunk, bár fájdalmas visszagondolni a történtekre. - Szóval, embervéren élek én is, akár te, meg a többi nem elmeroggyant vámpír, meg sem fordult a fejemben, hogy nyuszikat, vagy egyéb apró állatokat egyek. Kikapcsolom az érzelmeim vadászat közben, s engedek az ösztöneimnek. Így élvezetessé tudom tenni a dolgot. Ami pedig azt illeti, hogy mit szeretnék, nos, maradhatnánk még itt egy kicsit, beszélgetni, bepótolni a dolgokat. - feleltem hevesen bólogatva, ismét a kezeit szorongattam, mintha félnék, a következő percben köddé válik, s eltűnik. Miután ez nem következett be, intettem neki a székre, hogy foglaljon helyet, már ha ő is szeretne társalogni kedvenc húgával.

|| Ne haragudj, hogy ennyire "aktívkodok", de ezek a fránya vírusok próbálnak ledönteni a lábamról, eddig nem sok sikerrel... Meg aztán az allergia is rásegít, de nem akarok kifogásokat felhozni. Megpróbálok igyekezni! (:
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptyVas. Ápr. 29, 2012 12:12 am

Victoria Hope Cambrey
My Dear Sister

Néhány mámorító korty után eltoltam Jason kezét és miután kiszolgálta Hope-ot, megkértem, hogy hagyjon egy kicsit magamra a testvéremmel. Láttam a húgomon, hogy nem tetszett neki az előbbi jelenet. Szólt néhány szót, mely még biztosabbá tett sejtésemben. Újra megfogtam a kezeit és mélyen a szemébe néztem.
- Nem fogsz. - mondtam határozottan. - Soha többet nem veszíthetjük el egymást, Hope, ezt megígérem neked. - folytattam. Felálltam és hátulról átkaroltam a nyakánál, majd puszikat nyomtam a nyakára és az arcára. Elmosolyodtam, mikor tekintetem találkozott az övével. -
Mesélj magadról. Milyen vagy, mint vámpír? Milyen szokásaid vannak? Milyen véren élsz? Fickó van?
- néztem rá pimaszul. Ő is elmosolyodott, majd kimerítő választ adott. - Mihez van kedved? - mosolyogtam rá. Átfutott az agyamon, hogy ha ezt tőlem kérdezné, valószínűleg vadászatra gondolnék, vagy esetleg Jason-re. Jó pár éve nem volt hozzá hasonló szeretőm. Sajnáltam megölni, sajnáltam magam megfosztani az előttem álló gyönyöröktől. Tudom, hogy önző életet élek. De a férfiak tettek ilyenné. Pontosabban egy férfi. Steven Wood. Átváltozásom után 2 évvel Oroszországban találkoztam egy ausztrál férfival, Robert-tel. Sokszor elkísért balettra. Azt hiszem, hogy ő volt az első és egyetlen férfi, aki iránt valamit éreztem. Ember volt. Tudott élni, nevetni, álmodni, és segített emberként viselkedni. Tudta, hogy valamit titkolok, de sosem faggatott. Tiszteletben tartotta az akaratom, ezért határoztam úgy, hogy sosem fogom megigézni, hogy én is meghagyjam neki a saját akaratának érvényesítését. Egyik alkalommal egy orosz kocsmába tértünk be, ahol - a jó oroszok példájára - vodkát rendeltünk. Nem keveset. Miután mindet elfogyasztottuk, alkoholtól bűzölögve, csatak részegen felmentünk a lakására, és szerelmeskedtünk. Igazi érzelmek voltak azonban, nem csak az alkohol tette. Nálam legalábbis nem. Ez volt az első alkalom, hogy férfival voltam Wood után. A negyedik-ötödik menet közben azonban annyira heves szenvedély éledt fel bennem, hogy véletlenül eltörtem a nyakát. Két hétig sírtam miatta, hisz tényleg véletlen volt, nem tudtam visszafogni magam. Mondanom sem kell, ezt is Steven Wood számlájára róttam fel. Eztán már tényleg csak a vér miatta kezdtem ki a férfiakkal, és épp ha közelebbi kapcsolatba kerültünk is, nem tartott sokáig, hamar végeztem vele. Jason az első kivétel ez alól. Valami van benne. Nem beszélgettünk sokat, sőt, egyáltalán nem. Mégis, valami megvan benne. Újra Hope-ra figyeltem, mert valamit újra elkezdett mesélni. Kicsit szégyelltem magam amiért így elkalandoztam, de ezen még én sem gondolkodtam soha, nem hogy valakivel megosszam. Fura volt, hogy ő felszínre hozta ezeket a dolgokat pusztán a jelenlétével.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptyPént. Ápr. 27, 2012 10:03 pm

Nappali, étkező - Page 2 Need_you_in_my_life___momsen_gif_by_omgkltzedition-d4tzdxg
My Dear Sister
I need you, sis!

Az egész autóúton izegtem-mozogtam az utasülésen, és vigyorogtam, mint egy kretén. Kislánynak éreztem magam a nővérem mellett, mint a régi szép időkben. Igaz, szinte bármit megadtam volna azért, hogy újra ember lehessek. Komolyan mondom, bármit. Nem számítana az sem, ha egy napot tölthetnék csak halandóként, aztán meghalnék, vagy visszatérnék a vámpír-életembe. Csak egyetlen napot akartam, a nővéremmel, emberként. Már az is jelentősen sokat jelent számomra, hogy ő velem van, így nem kell a múlton merengni, csak élvezni a vele együtt töltött időt. Ettől valahogy mégis emberibbnek éreztem magam. Legalább egy személy iránt megszűnt a hiányérzetem.
Egyre közelebb, és közelebb értünk a célhoz, szinte éreztem, de ha jobban megfigyeltem Haven-t, a pillantásából is kitalálhattam volna, ahogy ismerősen végigszemléli a tájat, s a néhány kósza házat, ami itt állt üresen. Hamarosan egyre több épület tűnt fel mindkét oldalt, már sokkalta otthonosabb házak, néhányban fény égett, annak ellenére, hogy még csak délután lehetett, de ugyebár, az emberek szeretnek pazarolni. Mohó népség! És én közéjük akarok tartozni... biztos ez? Ó, de mennyire, hogy az!
Drága testvérkém leparkolt egy felhajtón, és a lakása felé kezdett vezetni, miközben felvázolta a helyzetet. Kijelentésére körbepislogtam, de ekkor közölte, hogy van egy hapi a lakásán, mire halkan felnevettem. Ó, tehát a lakásán... Ettől most meg kéne nyugodnom? És a szó alkalmazása... tegnapi darab? Kezdem egyre kellemetlenebbül érezni magam. Mikor kitárta előttem az ajtót, és beléptem a lakásba, egy alsógatyás fickó bámult rám, mint egy idióta. Szóval róla volt szó... az úgynevezett kajahapsi, vagy mi a franc. Odalépett hozzám, bemutatkozott, én pedig csak egy biccentéssel jeleztem, igenis felfogtam, hogy Jason a neve. Nem igazán tetszett az ötlet, hogy életben hagyta. Vagy ölje meg, vagy pedig engedje el, de ez már majdnem olyan, mint a túsztartás. Igaz, jobb lesz, ha megtanulok ezen túllépni, és nem túlreagálni a dolgot.
Követtem nővérem a konyhába, ahol leültünk az asztalhoz, ő pedig... nassolásba kezdett. Odahívta magához a Jason nevezetű fickót, és halál nyugodtan a csuklójába harapott. Ettől egy kicsit hátrahőköltem, nem mintha megijedtem volna, de ez valahogy túl közvetlennek tűnt. Felém nyújtotta a kezét, de én csak meredtem rá, mígnem a srác leengedte azt törzse mellé, és megvonta a vállát, majd rajongva nézett nővérem felé. Szóval így állunk!
Nagyot kellett nyelnem, hogy lenyeljem a keserűséget, amit msot nővérem iránt tápláltam. Nem egészen erre számítottam... - Hav, én... nem akarlak elveszíteni - sütöttem le a szemem, és nagy levegőt vettem. A sírásnak itt vége!

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 10:27 pm

Victoria Hope Cambrey
My Dear Sister
Hope mosollyal az arcán ült mellettem az autóban, bár nem vagyok benne biztos, hogy tisztában volt vele. Ez engem is mosolyra bátorított, képzelem milyen látványt nyújthattunk a szembejövőknek. De ők úgysem értik, és egyébként is. Akármikor megölhetem őket, ha bárkit is zavar, hogy mosolygunk. És jó érzéssel töltött el, hogy a testvérem is legyilkolhatja bárki ember fiát. Vagy lányát. Nem tudom, mennyire finnyás. Lassan begördültünk a lakásom alatt található garázsba. Ekkor elém villant a kép, mikor a húgom meglátja az alsónadrágban álló fiatalembert, megpillantja a vért a nyakán, és miután dühből az én nyakamat töri el, felfalja csodás lovagomat. Nehéz eset a testvérem, de hát csak elfogadja. Más lehetősége úgy sem nagyon van, és nekem sem. A lépcsőházban már tényleg kezdtem izgulni, és Hope-pon is láttam, hogy alig várja, hogy láthassa hol él szeretett nővére. Az ajtó előtt megálltam és ránéztem.
- Itt van egy fickó. - közöltem tényszerűen. A húgom meglepődött, és szétnézett. -
Nem, nem. A lakásomon. Tegnapi darab. - mondtam miközben széles mosoly terült el arcomon és a szemeimet forgattam. - Tessék, fáradj beljebb. - tártam előtte ki az ajtót. Ahogy sejtettem, a fiú a kanapén ült, mikor felállt kissé meglepődött, hogy nem egyedül jöttem. Még mindig nem volt felöltözve, Hope pedig apró mosollyal nézett rám sunyiban. - Hadd mutassam be a húgom, ő Hope. - mutattam testvéremre, és vártam, míg Jason magától bemutatkozik, hisz nem emlékeztem a nevére. Halkan megkérdezte tőlem a fiú, hogy esetleg szeretném-e, hogy felöltözzön, de semleges arccal megrántottam a vállam. Hagyd csak, úgyis meg akarom kínálni rég eltűnt húgomat egy itallal. - gondoltam magamban. Az étkezőben ültünk le Hope-pal, és egymás kezét szorongatva kezdtünk nagy általánosságban beszélni magunkról.
- Amint látod, szeretem a férfiakat. Van, hogy kihasználom őket és van, hogy nem ölöm meg. Ő itt például a legszerencsésebb az eddigiek közül. - mondtam átlagos hangerőn. Hope furán nézett rám, és fülére mutatott jelzésként, hogy hangerőm emberi fül számára is bőven hallható. - Ja, Jason miatt ne aggódj. Odáig van értem. - kacsintottam. - Kérsz inni? - mosolyogtam. A fiú hívás nélkül közelebb jött, hátulról csókot lehelt nyakamra és csuklóját a szám elé tette engedelmesen. Hope nem válaszolt, de én az ajkaimtól 3 centire lévő lüktető érbe haraptam. Mámorító. Nem szívtam sokat, csak épp pár kortyot. A húgom eltolta a szája elől a fiú jobb kezét és inkább egy pohár vizet kért, melyet Jason szervírozott is neki. Kicsit zavartnak tűnt Hope, talán nem ilyennek képzelt. De nincs mit tenni, ilyen vagyok.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 11:18 am

Nappali, étkező - Page 2 1269463699_82724015_1-Pictures-of--Two-bedroom-flat-furnished-nice-area-parking-DSS-welcome_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Nappali, étkező Nappali, étkező - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Nappali, étkező

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Étkező
» Étkező
» Étkező
» Konyha és étkezõ
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Johnsen lakás-