world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Étkező

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező EmptySzer. Jún. 24, 2015 12:23 am




amara & silas

... all i see is an angel.

Hihetetlenek Amara gondolatai. Nem olvastam még soha sem a fejében, mert nem akartam. Ha valakinek a gondolatai közt olvasok, az igen csak személyes, ráadásul nem szép dolog. Noha nem mintha ez annyira érdekelne, de Amara esetében ez más, hiszen ő az, aki az életet jelenti nekem, és ő az egyetlen, aki mellett képes vagyok arra, hogy érzelmet mutassak ki. Amara pedig nem érdemel rosszat, ő csak jót érdemel.
Láttam rajt, hogy feszült. Nyilván a szex téma kissé felzaklatta, hiszen még egyikünknek sem volt még része e dologban. Nem mondom, hogy nem vágyom rá, mert akkor becsapnám saját magamat is. Nagyon szeretném már, de igazság szerint számomra nem olyan fontos dolog, hogy ne tudnék nélküle élni. Dehogynem! Úgy érzem, hogy Amara nem igen áll rá készen. Amara nem az a fajta, aki ilyen dolognak örülne. De nem bánom, mert én így szeretem őt, és ennél fontosabb számomra nincs is
Elmosolyodom, mikor arra gondol, hogy nem nagy, és nem vagyok jó az ágyban. Igazából fogalmam sincs, hogy milyen lennék. Őszintén szólva, minden nőnek más-más az igénye, kinek mi a jó. Az egyik nő szerint a megadott férfi jó az ágyban, a másik szerint nem. Ez ilyen egyszerű. Amara gondolataiból nem vettem ki, hogy vágyna arra, hogy megtörténjen, csupán csak annyit szűrtem le, hogy miattam… ameddig ő nem akarja, addig én sem. De nem is annyira izgat ez a téma…
Békésen nézem, ahogyan eteti az állatot, amit hoztam neki. Úgy véltem majd örül neki, nyilván nem csalódtam benne. Első látásra megtetszett neki, és ez szintén engem is boldoggá tett.
Leültem az asztalhoz, ahol ő is ült, majd két könyökömre támaszkodtam, és két tenyerembe az arcomat temettem.
Továbbra is a gondolatait fürkésztem. Voltaképpen sok minden járt a fejében. Habár szavaiból egy cetlit sem lehetne írni. De nem is érdekes…
Figyelem, ahogyan kijelentette, hogy elmegy fürdeni. Ekkor ugrik be végtére is az nála, hogy lefeküdjünk. Amara meggondolatlan, nem lenne jó, ha most túlesnénk ezen. Méghozzá azért nem, mivel Amarát is nemrégen hoztam vissza, még most tanítom dolgokra, ami nem mellesleg nem könnyű, de érte megteszek bármit. Még nem hiányozna az, hogy még le is feküdjünk. Majd egyszer talán, ha majd elfogadja ezt a világot, az emberek is elfogadják őt. Tudom, hogy nem élvezné az együttlétet, és annál rosszabb szex nincs, minthogy a végét is csak elszenvedjük. Nem. Ez így most jó ez a nap, nekem sincs most energiám arra, hogy túlessünk ezen. Nekem még hagyján, hiszen nekem nem fáj, de Amara másabb. Nem igen bírja a fájdalmakat, és ezt most nem szeretném rázúdítani. Miért tenném? Számomra soha nem volt fontos a szex, és nem is lesz fontos.
- Rendben, menjél csak. – Válaszolom mosolyogva, azután a macskát a tenyereimbe veszem, és a mellkasomra fektetem. Aranyos, bár nem fogja meglágyítani a szívemet, mivel az Amara iráni érzett szereteten kívül nem érzek semmit sem; csak dühöt, bosszút, és haragot. Képtelen vagyok a szeretetre. Nem is értem, hogy Amarát hogyan szerettem meg. Most is csupán csak színjáték az, hogy bármiféle szeretetet mutatok a macska felé, vagy bárki iránt. Színjáték az élet.



501 || died in your arms|| ♥

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező EmptyKedd Jún. 09, 2015 8:20 pm

to my darling

but if you close your eyes does it almost feel like nothing changed at all



let's play a game!





Talán teljesen hülyének néz a világ, de nem érdekel. Ha tudnák miken mentem keresztül, akkor megértenének. Nem beszélek szívesen a múltról, mert minden amire emlékszem az az elérhetetlen szerelem, a kín és a hajtás. Szobalánynak nehéz volt akkoriban, főleg egy olyan udvarhölgy mellett, mint Qetsiyah. Silas belém szeretett, ezért elátkozott minket. De ha ő tényleg szerette volna Silas-t, akkor túltett volna a saját önzőségén, s hagyta volna, hogy velem élje le életét boldogan... legalábbis, én ezt tettem volna fordított esetben. Bár Silas mindig hangoztatja, hogy én jó ember vagyok. Szerintem ez lenne a normális.
- Értem. - bólogattam értelmesen, hogy miért is olvad el a fagyi, majd beugrott egy számomra okos gondolat. - Akkor ezért rakjuk a fagyasztóba, nem? Azért, hogy hidegben maradjon és ne olvadjon el. - mosolyogtam boldogan, hogy ezt ki tudtam következtetni. Ez valami fizika dolog, amire még nem tértünk rá. Eddig csak olvasni gyakorolunk, meg számolni. Silas mindent megtesz azért, hogy jól érezzem magam, ezért én cserébe fejlődést mutatok neki, hogy ő is jól érezze magát.
- Majd megnézhetjük, nem muszáj. - mosolyogtam továbbra is. Nem akartam, hogy fáradozzon azért, hogy nekem macialakú fagylaltom legyen, mert nekem jó úgy is, ha egy dobozból kanalazzuk ki. - Lehet nem is finom. - vontam meg a vállaim, aztán Silas arcát fürkésztem tekintetemmel.
Amikor azt mondta ráérünk, kicsit meginogtam a magabiztosságomban. Mintha nem lennék neki elég jó arra, vagy akármi.
- Akkor ráérünk. - bólintottam rezzenéstelen arccal, majd csókjaiból hirtelen fordulattal indultam el az asztal felé, ahol Bubit hagytuk, az új kiscicámat, aki amúgy egy leopárd. Alig várom, hogy jó nagy legyen, majd magamhoz ölelhessem.
A balkezes teóriája tényleg jogos volt. Szeretek írogatni leveleket, aztán ha balkezes lennék akkor elkenődne. Biztos nehéz lenne beletanulni amúgy is. Nem fárasztom magam ezzel, inkább jobban megérné, ha másba fektetném az energiámat.
- Jól van, elmegyek fürdeni... - morogtam, közben etetgettem a csöppséget. Olyan kis szőrmók, legszívesebben magamhoz ölelném és el sem engedném. - mellesleg, nem kell vacsora. Majd inkább menj aludni, késő van. - biccentettem az óra felé, még mindig kedvtelen hanggal ejtve ki ajkaimon a szavakat.
Vajon miért utasított vissza ilyen burkoltan? Nem lenne... elég nagy neki? Ott lent... ahj. Esetleg rajtam nem tetszik valami? Nem jó az ágyban? De, biztos fantasztikus lenne vele a szeretkezés, de lehet béna. Összezavar teljesen, de nem szabad ránéznem, mert akkor látja rajtam, hogy van valami bajom. Na mindegy, akkor ma sem esünk túl rajta. Talán majd egyszer megtudom miért nem hajlandó velem lefeküdni, annyira nem is érdekel.
- Megyek, fürdök. - tápászkodtam fel az asztaltól, majd Silas tekintetére szegeztem sajátom. Kíváncsi vagyok hajlandó-e velem jönni, vagy inkább kint marad. Nem tudom mit szégyell. Szerintem tőlem elég nagy lépés volt, hogy felhoztam a témát és képes lennék most megtenni, de csak azért, mert ő az akivel először megtörténne.

cica <3 || kiss me slowly || xxx
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező EmptyKedd Május 19, 2015 9:42 pm


Más nőtől megőrültem volna, ha ilyen lenne. De Amarában pont ez az éne vonzz, vicces, és játékos a viselkedése. Akárhányszor ránézek, melegség önti el a szívemet, és csak azt gondolom, hogy milyen hálás lehetek az Úrnak, hogy egy ilyen nőt ajándékozott nekünk. A szerelmünk annyira bravúros volt, hogy a jövőre is kihatott. Tekintettel Stefan, és Katherine kapcsolatára, illetve Stefan, és Elena kapcsolatára. Szegény párák…
- A fagylalt nagy része jég, ami meleg hatására elolvad. Ilyen a fagyi is, ezért olvad. – adtam a kérdésére választ, cseppet sem butának nézve őt. Tudom, hogy érzi, hogy az emberiség e miatt butának tartaná őt, de én vele éltem akkor, 2000 évvel ezelőtt, tudom miért ilyen, és én ebbe az énjébe szerettem bele.
- Ha van kedved, akkor elmehetünk a boltba megnézni, hogy van –e ott olyan, amit most mondtál. Lehet, hogy finom. Őszintén szólva, a gyorskaján kívül nem ettem semmit sem amióta élek. – ráztam meg a fejemet.
Azt akartam, hogy elmenjen fürdeni, és nagyon meglepett, amikor mondta, hogy fürödjünk együtt. Eddig csak arra figyeltem, hogy felsóhajtott, amikor a vállát, és a nyakát hintettem csókokkal, de ez a kijelentése váratlanul ért. Nem azért, mert én nem vagyok arra felkészülve, hogy ne lássam meztelenül, mert nem így van. Ha úgy tekintem, régóta együtt vagyunk, még akkor is, ha kényszerből sokáig távol kellet lennünk egymástól. Vágyom rá minden értelemben, de én nem kényszerítem semmire sem, mert a szex nem létfontosságú. Persze, néha vágyom már arra a részére is, de annyira nem, hogy megőrüljek egy menetért.
- Ráérünk azzal, szívem. – csókolok újra nyakába szenvedélyesen, majd újra a vállába. Még az a szerencse, hogy már nem vámpír vagyok, mert különben beleharaptam volna.
Elengedtem, amikor a fagylaltot készítette elő magának. Tudom, hogy majd nekem is akar majd belőle adni, de én majd csak inkább az ő tányérjából eszem, annyira nem vagyok oda a műanyagokért. Sőt, annyira éhes sem vagyok.
A tányérokat vittem Amara után, amikor odasietett ahhoz az állathoz. Jó látni, hogy így törődik ezzel a macskával, hiszen Amara helyettem is jó.
Leültem az asztalhoz, és nyugodtan figyeltem, ahogyan Amara gondoskodik a kölyökről.
A csuklómon lévő karórára ránéztem, és láttam, hogy már ideje lenne Amarának megfürdenie. Késő lesz, és holnap nagyon fáradtan fog ébredni, ha nem alussza ki magát.
Kérdéseire felpillantok, majd elmosolyodom gyengéden.
- A bal kéz nem előnyös. Ha tintával ír az illető, akkor elkeni azt, amit ír. – Magyarázatot adok erre is, hogy Amara jobban megismerje az e világi dolgokat. Olyan, mint egy kisgyerek, minden érdekli, ami számára ismeretlen. De én ezt szeretem benne. Sok mindent még én sem tudok, de igyekszem úgy csinálni, hogy mindent tudok.
- Persze, elmehetünk oda is. Bár itt nem tudom, hogy a környéken van –e ilyen, de majd úgy is találunk. – simítok végig puha karján.
- Ha megeteted, akkor menjél el fürdeni. Én pedig majd kint megvárlak, addig készítek neked valami vacsorát. – mondom el, hogy mit tervezek erre az estére. Kicsit fáradt vagyok, a szemeim is lenehezednek.




to my little Amara

szerelmem|| nincs zene || ♥
credit

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező EmptySzomb. Ápr. 04, 2015 10:38 pm




to Silas
my heart if perfect, because you are inside

Tudtam, hogy segíteni fog, és most is a segítségemre sietett, hogy kinyissa nekem a fagylaltos dobozt. Nem vagyok ügyes, szinte semmiben, de próbálkozom, hogy Silas egyszer azt mondhassa, hogy igen, ez az én barátnőm, és büszke vagyok arra, hogy az enyém.
- Köszönöm! - hálásan néztem rá, amikor elvette tőlem a jéghideg dobozt, és megoldja helyettem azt amit kell. Én egyedül szenvedtem volna egy ideig vele, sőt, szerintem földhöz is vágtam volna, annak reményében, hogy kinyílik és ehetem.
- Áh, akkor most felolvasztod a kezeddel. Nem fog elolvadni teljesen? A fagyi miért olvas amúgy is? - néztem rá kérdőn, mert ezekre mind választ vártam. - Képzeld, láttam olyan fagyit a tévében, ami macialakú. - csillant fel a szemem, amikor eszembe jutott az a reklám. Imádom a medvéket, olyan kis dundik, meg kis aranyos az arcuk is. - Veszünk olyat ha van a boltban? Leharaphatnád a fülét. - nevettem, és egy gyors puszit adtam az arcára amiért segített nekem. Nélküle sehol sem lennék, olyan szerencsétlen vagyok, de vele úgy érzem elérhetek valamit.
- Persze, utána elmegyek fürdeni, de inkább fürödj velem, mert úgy is együtt lehetünk. - ajánlottam fel neki, és lehet ideje lenne látni egymást meztelenül, hiszen ha úgy vesszük, kétezer éve együtt vagyunk. Előtte nem kell szégyellnem a testem, és lehet még nem szeretkeztünk, de majd az is jönni fog. - Lassan pedig rátérhetünk a szeretkezésre is, hiszen az egy egészséges kapcsolatban elengedhetetlen. - mosolyogtam rá, és nem akartam elsietni semmit, hiszen ha nem akarja, akkor még nem fogunk átesni rajta. Én sem érzem magam teljesen késznek rá, de ha ő úgy érzi, hogy mehet, erőt veszek magamon. Minél előbb túlesek rajta, annál jobb.
Hátulról ölelt át, én pedig nekidőltem, hogy ezzel sugalljam, hogy az övé vagyok teljesen. Felsóhajtottam, amikor a vállaimat csókolgatja, mivel imádtam ezt az érzést. Szerettem amikor csak egymáséi voltunk, és ezen sosem változtatnék.
A fagyit kiszedtem két tányérba, majd melegítettem a mikróban egy kistányérban tejet a kiscicának. Szegény párának is kell ennie valamit, bár annyira nem vagyok jártas az állattartásban. Remélem ez a tej jó lesz neki, jól lakik vele, aztán majd megnézem mit esznek az ilyen kisállatok. Húst nem adhatok neki, mivel még foga sincs, sőt, jóformán még vak is. Nekem kell felnevelnem, így tudnom kell mi jó neki.
- Hoznád a fagyit, szívem? - emeltem meg a tányért, amiben a langyos tej volt, és inkább Silas hozza a fagyit, minthogy én kiborítsak mindent. Átsiettem az étkezőbe, ahol a kiscica volt még mindig a dobozban. Szegény sírt az anyja után, és milyen galádság volt tőlem, hogy így itt hagytam egyedül. Most elszomorodtam tőle..
- Ne haragudj, hogy itt hagytunk, nem akartalak megijeszteni. - kértem bocsánatot tőle, és már meg is van a neve. Buborék lesz, az az Bubi, mert az olyan aranyos név. - De nézd! Hoztam neked enni. - vettem ki óvatosan a dobozból, és a kistányér elé raktam. Nem nagyon érte fel azt is, mivel tenyérnyi nagyságú, és fogalmam sem volt mit csináljak most.
- Így ni, most már tudsz eszegetni. - nyúltam bele az ujjammal a tejbe, és odatartottam Bubi szája elé, hogy lenyalogathassa. Ez hosszú lesz, de legalább nem lesz éhes az én kicsikém. Máris beleszerettem ebbe a kis lénybe, és remélem jó sokáig élni fog velem, és egészséges lesz.
- Tudtad, hogy a jegesmedvék balkezesek? Szerinted én megtanulhatok balkezesnek lenni? - folytattam az etetést, közben Silas arcát fürkésztem. - Majd elmegyünk a medveparkba? Ott lehet macikat simogatni? - vontam fel a szemöldökeim kérdőn, és remélem nem baj, hogy ennyit kérdezek. - Annyi tervem van! - vigyorogtam boldogan, és végre boldogságot éreztem a lelkemben, amit már egy jó ideje nem tapasztaltam. Végre új esélyt kaptunk, és most szeretnék bepótolni mindent, amit kétezer év alatt elszalasztottunk.



try || <3 || ©





Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező EmptySzomb. Ápr. 04, 2015 12:12 am


Jó volt a közelemben érezni újra. Kis ideje mentem el, de még is azt az ürességet éreztem a szívemben, amit akkor éreztem, mikor kétezer évig nem láthattam őt.  Valójában sok minden hiányzott. Volt, amikor azon töprengtem, hogy nem kell nekem a szerelem, és volt idő, amikor csak inkább arra vágytam, hogy a nap rásüssön az arcomra, vagy csak csupán a frissen levágott fű illatát érezhessem. De a szerelemnek nem mindig volt nyoma emlékeimben.
Jó őt ölelni, és egyszerre rengeteg gondolat kavarog bennem. Az egyik az, hogy ezt a várost porrá kéne dönteni. A másik az, hogy nem tudom, hogy Amarát hogyan készítsem fel erre az életre. A harmadik pedig az, hogy még is itt maradjunk –e ebben a városban. Nem szeretnék, hiszen ide nem köt minket semmi sem. Ámbár sehova sem, de nem szeretnék visszamenni a szülőhelyünkre.  Amarát mélyen érintené az, hogy már nem olyan, mint régen, és inkább szeretném, elkerüli ezt a drámát. Persze, egyszer majd még elviszem oda, hiszen még is csak ott ismertük egymást, és odafűz minden minket, de el kell engednünk a múltat.
Késő este van, és Amarának el kell mennie fürdeni. Lefekvés előtt majd még olvasok neki valamilyen könyvet, hogy jól tudjon aludni. Mindent meg akarok neki tenni, hogy boldogan éljük le ezt az életet örökkön örökké. Akarok majd neki egy saját vérvonalat, hogy legyőzhetetlen lehessen, és még az ősieknél is erősebb legyen. Ám, nem tudnám elképzelni őt vérengző vadállatnak, de amikor valaki vámpír lesz, minden megváltozik. Pár pillanatig ennek én is a hatása alatt voltam, és Amara is, hiszen eredetileg mi voltunk a legelső Ősvámpírok, és nem a Mikaelson testvérek.
Jobban inkább elmerengtem a gondolataimban, miközben öleltem az egyetlen szerelmemet, és amilyen figyelmetlen voltam, aligha figyeltem oda, hogy mit mondott. Az érintéseiben elmélyültem, és ilyenkor képes vagyok bármire gondolni, de nem a külvilágra. Sok teher nehezedett rám, hiszen Amara iránt is felelősséggel tartozom, és szeretném, ha ő boldog lenne. Nem akarom, hogy olyan barátokat szedjen össze, akik rossz útra térítik. Már pedig manapság vannak ilyenek, de azoknak elevenen kitépem a belüket, Isten legyen rá a tanúm!
Arra leszek figyelmes, hogy megindul a fagyasztó felé. Én csak nyugodtan felülök a pultra, majd nézem figyelmesen, min ügyködik. Láttam a szemében a bizonytalanságot, de még vártam, mikor kér segítséget.
Egy doboz fagylaltot vett ki a mélyhűtőből, majd az asztalra dobta sikítozva, hogy milyen hideg. Egy ideig néztem, majd lecsusszantam a pultról, hogy a segítségére siessek.
- Várj, hadd segítsek. – osonok oda szelíden mellé, majd kiveszem a kezéből.
- Ezt a mikróba kéne berakni, de én most azzal nem akarok kínlódni. – Mosolygok rá, majd a dobozhoz értem, és felolvasztottam a varázserőm segítségével.
Az asztal teli volt átlátszó jégdarabokkal, mintha csak üvegszilánkok lennének az asztal felületén. A kezemmel lesöpröm a tenyerembe őket, majd pedig azokkal a szemeteshez sétálok, majd beledobom őket a tenyeremből.
- Ha majd ettél, el kéne menned fürdeni. Utána meg majd én is megyek, és alszunk. – mosolygok rá, miközben mondom az esti teendőket, majd hozzábújok a háta mögé. Karjaimat átkulcsolom teste előtt, majd magamhoz húzom őt, és vállát csókolgatom gyengéden. Annyira szerelmes vagyok belé, még mindig.


to my little Amara

szerelmem|| nincs zene || kemény 510 szószám!
credit

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező EmptyKedd Márc. 31, 2015 8:24 pm




to Silas
my heart if perfect, because you are inside

Alig vártam már, hogy hazaérjen, és végre itthon van. Olyan jól esik, hogy most ölelhetem, hogy szívesen ugrálnék, és ujjonganék. Hiányzott, és ez az egy óra olyan volt, mintha egy éve nem láttam volna. A nyakába bújtam, hogy jobban érezzem finom, kicsit mentolosan férfias illatát, amit annyira szeretek.
- Ne hagyj itt újra egyedül. - suttogtam fájdalmas hanggal, mintha napokon keresztül egyedül hagyott volna. Egyre közelebb voltam hozzá, szorosabban öleltem, és próbáltam teljesen belebújni, de tudtam, hogy az nem fog menni, akármennyire szeretném. A lényeg, hogy most itt van, és nem fogok hiányban szenvedni.
- Nem kellett volna semmit sem hoznod nekem. - mosolyodtam el, közben a hátát simogattam finoman. - Nekem csak az kell, hogy velem legyél, és semmi más, hiszen te vagy a mindenem. - nyomtam egy apró puszit a nyakába, és ő ugyanezt tette, majd az ajkaimra is nyomott. Annyira édes volt, egész nap tudnám ízlelgetni. Ahhoz az ízhez fogható nincs. Édesebb, mint a méz, bódítóbb, mint bármelyik alkohol. Egyszerűen tökéletes, és el sem hiszem, hogy ezeket csak nekem adja. Kár, hogy más nem kaphat belőle, nem tudják mit hagynak ki, de különlegesnek érzem magam emiatt.
- Nem vagy fáradt? - húzódtam el tőle egy kérdés erejéig, majd nem tudtam ellenállni, újra ajkait elfoglaltam, de csak egy rövid ideig. - Esetleg éhes? Biztos van még abból a fagyiból amit vettünk. - pillantottam a konyha felé, hogy hogyha igennel felel, máris rohanhassak neki hozni. - Az a fagyi olyan finom! Együnk, csak egy picit, nem kell sokat, csak amennyi jól esik. - kaptam el a tekintetét, és hatalmas mélybarna szemeimmel próbáltam rávenni, hogy egyen velem. Szomorú lennék, ha visszautasítaná, de tudom, hogy nem szereti annyira, mint én. - Hozok, neked is, aztán majd meglátjuk. - csillan fel a szemem, és ha ő nem kéri, akkor megeszem én. Úgysem ettem ma még semmit, csak pár dolgot, de azok semmik.
Kiszaladtam a konyhába, és nem is tudom miért rohangálok. Csak örülök, hogy végre kettesben élhetünk, és önálló lehetek. Kicsit gyerekes, de remélem Silas örül neki, hogy nem vagyok hétköznapi. Ha pedig nem, akkor megváltozom, csak egy szavába kerül.
A fagyasztót kinyitottam, és meg is szereztem a fagylaltot, ami egy szépen kidekorált kis dobozban volt. Egyből kikaptam, de a kezem majdnem jéggé fagyott, annyira hideg volt.
- Hideg, hideg, hideg! - sikítoztam, mert eddig még nem volt a kezemben ilyesmi, de gyorsan le is dobtam a pultra. Elég nagy koppanás lett tőle, és meg is hökkentem hirtelen a hangtól. Ennyire kemény lenne?
Felkaptam a kezembe, és elkezdtem a pulthoz csapkodni a dobozt, hogy egy kicsit összetörjön, hátha úgy hamarabb felolvad. Gondolom Silas hülyének néz most, hogy mit csinálok, de hát ismer. A teteje sem akar lejönni, akármennyire próbálkozom a leszedéssel.
- Segítesz? - kiabáltam át a kedvesemnek, aki azt hiszem a másik szobában van, ő biztos le tudja venni. Silas mindig segít nekem, akármi van, és biztos ebben is tud majd. Nem szeretem ha nem sikerül nekem valami, és nagyon elkeseredem tőle, de Silas azon töri magát, hogy ne legyek ennyire sérülékeny. Próbálom tettetni, hogy most minden oké, és már tudom kezelni ezeket a helyzeteket, de kicsit nehéz még. Lassan menni fog biztos.



try || <3 || ©





Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező EmptySzomb. Márc. 28, 2015 9:36 pm


you are my life

Nagy kerek szempárja felcsillant, amikor meglátta a mosolygós arcomat, s aztán a dobozra szegeztem a tekintetemet, mintha szemeimmel mutogatnék rá, hogy vegye le a tetejét, és vigasztalja meg ezt az állatkölyköt.
Rám nézett aztán, s a dobozra, én pedig türelmesen vártam, mikor nyitja ki.
Végül finom ujjai a doboz széléhez nyúltak, s egy könnyed mozdulattal vette le annak tetejét, míg végül az mellé le is rakta fejjel lefelé.
Láttam, hogy egy nagy bundatömeg tűnik fel, s Amara ki is emeli a kölyköt, ami aligha van egy tenyérnyi nagyságú. Egy hetes leopárd kölyök.  A szeme még csukva volt, s csak szaglászott, hogy mi folyik körülötte. Néztem, ahogyan a lábai a levegőben llógnak, s Amara a mellkasára teríti az állatot. Elmosolyodtam, hiszen láttam Amarán, hogy  rettentően örült ennek az állatnak. Örömet akartam neki okozni, hiszen amik történtek vele, azok után nem szabad, hogy bármi rossz is érje, különben visszazuhanna, és talán soha nem épülne fel. Vigyázni fogok a lelki világára, hogy ő is boldog lehessen. Régen csupán csak két dolgot akartunk. Egymást, és egy családot.
Az állatot visszarakja a dobozba, majd feláll a helyéről, és belém kapaszkodik karjaival.
Illata gyorsan ér, és jólesően szívom be a levegőt, amikor érzem az ő édes illatát. Derekára helyezem tenyeremet, a másikat pedig fején pihentetem, simogatva göndör hajfürtjeit. Olyan édes, és ártatlan. A legtüneményebb nő a világon, akit valaha megismertem.
- Én is szeretlek. – Szólaltam aztán fel, s elhúzódtam tőle aligha, de még mindig őt öleltem.
Édes tekintetét fürkésztem, s végignéztem arcán, a kívánatos ajkain, és pisze orrán, egyszerűen azt is eltudom felejteni, hogy valójában milyen kegyetlenségeket követtem el. Amara eltud velem felejtetni minden rosszat, de ha nincs velem, akkor nem érzek megbánást, vagy kegyelmet a szívem helyén. De Amara egy angyal, aki képes másokat jóra bírni, köztük engem is.
- Ne haragudj, hogy nem jöttem. Csak akartam valamit hozni neked, ami boldoggá tenne. – Simítok gyengéden végig az arcán, s belecsókolok  lágyan illatos nyakába, majd ajkait sajátítom el egy ízlelésre.


Amara & Silas

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező EmptySzomb. Márc. 28, 2015 4:42 pm




to Silas
my heart if perfect, because you are inside

Silas a fejemhez vághatná, hogy maga vagyok a szerencsétlenség, de mégsem teszi. Semmit nem tudok, vagyis a fele tudásom már nem is tudom mire használjam. Főzés nem megy, írás nem az erősségem, úgy olvasok, mint egy elsős, csoda, hogy a két lábamon megmaradok. Őszintén szólva, ha ő nem lenne nekem, nem akarnék élni. Ő az egyetlen aki képes belém lelket önteni, és megölel, ha félek valamitől. Látom a boldogságot a szemeiben, amikor lát mosolyogni, és ettől én is annyira vidám leszek. Ő az én világom, és sosem adnám senkinek. Senki sem veheti el tőlem!
Épp majdnem elaludtam, amikor hallottam egy halk ajtócsapódást, de lehet csak az agyam űz gúnyt belőlem, mert már annyira várom a szerelmemet haza. Lehet baja esett, de nem tudom mit csináljak.. áh, dehogy. Silas a legerősebb a világon, nem tudja senki sem legyűrni, ezt garantálom. Viszont engem annál inkább könnyebb bántani, megölni. Ha vele ki akarnak kezdeni, akkor engem vesznek elő, mert őt senki sem tudja fizikailag megsérteni, maximum a lelkét azzal, hogy engem megölnének.
Ismerős hang törte meg a csöndet, és Silas édes hangját hallottam. Felkaptam a fejem, tekintetem egyenesen rá, majd a dobozra szegeztem, mivel láttam, hogy az nem étel. Lyukas volt a doboz, és elég értetlenül néztem rá, mert nem tudtam mit rejthet magában.
- Silas. - csillant fel a szemem, amikor leesett teljesen, hogy hazaért, és az arcomra ráfagyott a mosoly. Úgy örültem neki, a szívemet elöntötte a boldogság, és ennek minden jelét ki akartam mutatni számára. - Hiányoztál. - néztem rá nagy szemekkel, szinte csodáltam, és nagyokat pislogtam. Le sem vettem az arcáról a tekintetem, rabul ejtett teljesen.
- Ez micsoda? - kérdeztem kíváncsian, és egy ideig csak a dobozt bámultam, próbáltam rájönni mi lehet benne. Sóhajtottam, és nagyokat pillogva eltoltam a fedelét, amikor hirtelen egy kis orrocska jelent meg a kis résen. Elkaptam a kezemet, mert megijedtem, és azt sem tudtam mit reagáljak. Egy kisállat? Nekem? Miért?
- Hát szia.. - vettem le teljesen a tetejét, és egy kis foltozott bundájú csöppséget láttam meg, aki nagy szemeivel kíváncsian néz körbe-körbe. Olyan pici volt, nem is tudtam hogyan közelítsem meg hirtelen. Egyik ujjammal közelítettem meg a kicsi fejét, hogy megsimogassam, de amikor észrevett, egyből szagolgatni kezdett, és be is kapta az ujjam, próbálta rágcsálni, de még egy darab foga sem volt. Milyen kis édes teremtés.
- Ő kicsoda? - mosolyogtam olvadozva, és ezt a kérdésem Silasnek intéztem már. Óvatosan kivettem a dobozkából a kicsikét, és mellkasomhoz tartottam, ez a csöppség pedig nyugodtan ott maradt. - Mivel érdemeltem ki ezt a kis tündért? - néztem Silasre hálásan, mert feldobta a lagymatag kedvem ezzel a kedvességével. Puha bundája van, és úgy bújik, mintha én lennék az anyja. Soha senki sem közeledett hozzám ilyen módon, mint ez az állatbébi, persze Silas a kivétel. Ő sokkal bújósabb, mint azt bárki gondolná.
Visszaraktam a dobozba a picurkát, majd a székről felállva szinte Silas nyakába ugrottam. Úgy örvendtem neki, hiszen az az egy órácska olyan hosszú volt nélküle, és elviselhetetlen. Nem szeretném egy percre sem elengedni, nem menne, mivel olyan magányos vagyok ha ő nincs mellettem.
- Nagyon szeretlek. - pihentettem a mellkasán a fejem, és a lehető legjobban próbáltam hozzásimulni, talán bele akartam már bújni. Annyi mindent köszönhetek neki, és nem is tudom hogyan fogom ezeket a gesztusokat viszonozni neki. - Nélküled olyan rossz lenne minden. - öleltem sokkal szorosabban magamhoz, lassan minden erőmet ebbe az ölelésbe öltem. Éreztetni akarom vele, hogy nagyon fontos nekem.



try || <3 || ©





Vissza az elejére Go down



Silas
welcome to my world
Silas

► Residence :
shh! ⊃
► Total posts :
47

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező EmptySzomb. Márc. 28, 2015 1:33 pm


you are my life

Az udvaron kívül állok,s már-már kínlódok, hiszen a cipős dobozt amit cipelek, igen csak egy izgága lény van abban, amit Amarának szántam, hogy egy kicsit boldoggá tegyem, és mosolyt lássak az arcán, és ne csak azt a vonásokat, amelyek arra utalnak, hogy retteg, és valójában fél az élettől, és nem lát benne értelmet. Nem. Én mosolyt akarok látni, boldogságot, és több már nem is számít nekem.
Nem várok el tőle semmit sem, ami neki még korai lenne. Igazából mi soha nem szeretkeztünk.  Régebben azért nem, mert Amara úgy tartotta tisztességesnek ezt az együttlétet, hogy ha csak összeházasodunk, csak akkor. És megvallva, soha nem volt ilyenben részem, mert nem akartam Amarán kívül senkivel sem lefeküdni. De még Tessaval sem.
A dobozba újra belelestem, amikor felnyitottam a tetejét, és két nagy bogárszemek, és egy nagy orr dugta ki magát a dobozból. A száját mozgatta, ráadásul a bajszai csak úgy ciripeltek. Amarának valami egzotikusat akartam volna adni. Az én véleményem szerint túl unalmas az, ha a férfi csak egy szál virágot ad a nőnek, hogy azzal jelezze ki a szeretetét. Én mindig is nagyravágyó voltam, és mindenből a legtöbbet, és a legnagyobbat akarom. És Amarának is ugyanezt akarom megadni. Most egyelőre olyan, mintha az édes kicsi lányom volna. Szinte csak nevelem, és tanítgatom az életre, tanítom írni, és minden mást megmutattam neki, amire szüksége van a 21. században. Itt több a követelmény, de azonban sokkalta engedékenyebb ez a világ. És ez Amarának is tetszeni fog. Gyönyörű ruhákat viselnek a mai nők, nem kell magukat takargatni, sőt! Bár előre érzem, hogy Amara nem fog eleinte ilyen ruhákat hordani. Sokkalta jobban inkább takargatja magát, de nem bánom. Nekem mindenhogyan gyönyörű, számomra ő a legszebb nő, nincs nála szebb. Az ő ajkaiért remegek, az ő tekintetétől lázas leszek, és az ő arcát látom utoljára, amikor álomba merülök.
A doboznak a tetejét visszacsúsztattam gondosan, majd azzal besétálok a lakásunkba. Felcsillan a szemem, amikor beérek, és magam előtt látom Amara édes arcát, amikor meglátja ezt a pöttyös macskafélét, ami akkorára fog nőni, mint egy tigris.
A lábamról letaposom gyorsan a cipőmet, s azzal a lendülettel sétálok végig az előszoba folyosóján, míg végül aztán benézek a hálószobánkba. Az ágy szépen be volt ágyazva, a kispárnák a helyén, s egy darab ránc sem húzódott a takarón, sem az ágyon. De Amarát nem láttam ott üldögélni.
A kezemben azonban még bizalmasan tartottam azt a dobozt, aminek egy leopárdkölyök a tartalma.
Végül, a folyosó végére érve bepillantást engedek az étkezőbe is, s ott látom Amarát az asztal előtt, ráhajtva a fejét keserűen.
Nem akarom így látni.
- Amara. – ejtem ki szépen ejtve a nevét, majd csak ott álldogálok az ajtóban, egy lyukas cipős dobozzal a kezemben.
Odasétálok hozzá, s megsimogatom a fejét gyengéden, és lerakom elé a dobozt.
- Neked hoztam. Nyisd ki. – állok aztán hátrébb, és egy mosollyal várom azt, hogy Amara mit fog reagálni, hogy ha meglátja a doboz tartalmát.



Amara & Silas
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező EmptyPént. Márc. 27, 2015 10:21 pm

Teljesen elfelejtettem már milyen érzés igazán élni. Úgy érzem sosem volt még ilyenben élményem, mivel eléggé sanyarú sorsom volt régen. Nem csak Silas által, hanem Qetsiyah sosem volt jóságos hozzám. Miért is lett volna? Én csak a szobalánya voltam, így nem kellett szeretnie, kedvelnie sem. Hiába próbálta előadni, nem hittem neki. Régen hibáztattam magam, mivel tényleg szerette a vőlegényét, de Silas szívét mégis én kaptam meg. Örültem neki, és a mai napig is szeretem őt, még ha ő nem is sejti mennyire. Mindenki azt állítja, hogy az életben a szerelem sosem él sokáig, de mi rácáfoltunk. Kétezer éve várjuk ezt az időszakot, amikor végre együtt lehetünk gondtalanul. Végre az enyém, csak az enyém, és nem fogom hagyni, hogy bárki is elrabolja tőlem.
Próbálkozom az élettel, mivel minden megváltozott. Sokkal kényelmesebb öltözék van, nem kell takargatnom magam teljesen, hogy csak a szemem látszódjon. Ez a világ sokkal jobb, sokkal több minden szabad. Biztos vagyok benne, hogy Silasnek is izgalmas volt a szerelmünk régebben, mert tiltott volt, és megvolt a maga varázsa, de a mai napokban már nem kell bujdosnunk senki elől. Nincs Qetsiyah, nem fog minket szétszaggatni újra. Az egész életét annak szentelte, hogy őt szeresse Silas, holott ezzel sokkal jobban eltolta magától. Ennyire képes elvakítani valakit a szerelem, még egy olyan erős személyiséget is, mint amilyen ő volt.
Az ételt sem olyan nehéz megszerezni már, mivel vagy főzöl, vagy lemész a boltba egy kis harapnivalóért. Silas sokat mesélt a mai szokásokról, hogy az emberek mit esznek. Egész érdekes dolgokat megesznek, de állítólag finom. Elment már egy ideje, körülbelül egy órája, és elkezdtem aggódni.
- Hol vagy már? - kocogtattam a körmeimet idegesen a megterített asztalon, és úgy kérdeztem, mintha válasz érkezne rá bárkitől is. Baja esett? Azt mondta nem lesz oda sokáig. Megvan! Felhívom. Úgyis vett nekem mobilt, és már egész jól kezelem, legalábbis őt már könnyen hívom, valami gyors hívón van a száma.
Megnyomom azt a gombot, aztán a fülemhez emelem idegesen, és vártam, hogy a túloldalon meghalljam a hangját. Kicsöng, de nem veszi fel senki, és már fogalmam sincs hova tűnhetett. Bár az egy óra nem is sok idő.. lehet csak sor van, és várnia kell, vagy még elmegy valami virágért nekem. Velem mindig úriember volt, és nem hinném, hogy mással ment találkozni. Az is megeshet, hogy épp a közelben van, és azért nem veszi fel, mert perceken belül betoppan. Így legyen! Úgy hiányzik. Üres nélküle minden, a ház is, a lelkem is.
Szomorúan lehajtottam a fejem az asztalra, és lehunytam a szemeim. Nem aludtam jól az éjszaka, így kicsit fáradt vagyok, jól esett lecsukni egy kicsit a szemeim. Csak jöjjön már, eszünk, aztán biztos alszik velem. Remélem fog, nélküle nem tudok elaludni. Félek, de sosem vallanám be neki. Mi van ha elrontok valamit? Ha elriasztom magamtól? Nem akarom elveszteni, amikor még nem régóta az enyém.
Úgy érdekel mit csinál, meg mit szeret. A kedvében akarok járni, hiszen nekem ő jelenti a világot, rajta kívül nincs senkim. Ha ő nem lesz itt velem, akkor beleőrülök. Vajon szeretne velem családot? Mennyire szeret? Annyiszor megkérdezem tőle, de úgy szeretem hallani. Lehet idegesítem azzal, hogy ennyire nyilvánosan szeretem. Vissza kéne vennem.. de nem, nem fogok. Nem tudom, hogy zavarja-e, hogy ennyire érdeklődöm. Néha annyira bizonytalan leszek, hogy elviselhető vagyok-e.


silas & amara


szívem <3 ণ elastic heart ণ unknown
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Étkező Étkező EmptyPént. Márc. 27, 2015 8:27 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Étkező Étkező Empty

Vissza az elejére Go down

Étkező

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Étkező
» Étkező
» Konyha és étkezõ
» Nappali, étkező

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Silas & Amara háza-