world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha EmptyKedd Dec. 08, 2015 10:25 am




Ezra && Mom

i have some good news, my son

Már hetek teltek el, mióta New Orleansba költöztünk, és végre kezdenek újra sínre kerülni a dolgok. A kezdet nem volt zökkenőmentes, de hát az sosem az. Kicsit aggódtam, hogy hogyan fogunk boldogulni itt, a nagyvárosban. Amióta Ezra felébredt, és végre folytathattuk a többé-kevésbé átlagos életünket, igyekeztem nem túlságosan szem előtt lenni, meghúzódni, hogy ne válhassunk ismét mások céltáblájává. Ezért is elégedtem meg a kisvárosi élettel. De aztán a fiam el akart jönni az apja után, és most itt vagyunk. Érdekes módon nem túl sokáig élvezhettük egykori kedvesem társaságát, nagyon hamar elszólította tőlünk a „kötelesség”. Azt mondta, néhány napra el kell utaznia, mert a városon kívül van dolga, és távol álljon tőlem, hogy hazugnak nevezzem, de akaratlanul is megfordult a fejemben, hogy esetleg előlünk menekül. Igyekszem megértőnek lenni, hiszen talán szüksége van egy kis időre, hogy feldolgozza, amit most megtudott, hogy a fia egyszer csak felbukkant a küszöbén, kétszáz év után. És persze az is lehet, hogy valóban valami sürgős elfoglaltsága akadt. De nehezemre esik nem szkeptikusnak és gyanakvónak lenni, amikor a tét nem más, mint hogy cserben hagyja-e a fiunkat. Ismét.
Ezért is igyekszem olyan hétköznapivá, egyszerűvé tenni továbbra is az életünket, amennyire csak lehetséges. A korábbi tartalékaimból kivettem ezt a lakást a francia negyedben. Takaros és otthonos, de sokáig nem tudnám fenntartani a semmiből, ezért hamar neki fogtam munkát keresni. Az első próbálkozásaim nem voltak sikeresek, főleg az a találkozás Kai-jal. De a mai egy jó nap volt, duplán is eredményes, és alig várom, hogy megosszam a híreimet a fiammal. Apropó, Ezra. Fogalmam sincs, hogy hol jár ilyenkor. Az apjával közös edzéseik hamar félbeszakadtak, úgyhogy biztos új elfoglaltságot keresett azóta, de nem akarok a nyomában lenni, sem őt faggatni arról, hogy mit csinál. Majd elmondja, ha akarja. Hisz félig-meddig már felnőtt, hagynom kell neki egy kis teret, hogy kibontakozhasson. Bármilyen furcsa is ez a számomra.
- Konyha – szólok ki a pult mögül, amint meghallom a bejárati ajtó nyitódását és csukódását, ami azt jelzi, hogy hazaért a fiatalúr. Bár valószínűleg az instrukcióm nélkül is ide találna, ha követi az illatokat. Spagettit csináltam vacsorára, a szósz már elkészült, épp a tésztát szűröm le, és teríteni kell még, aztán neki is láthatunk.


SZÓSZÁM: 363 || ZENE || MEGJEGYZÉS: -

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Konyha Konyha EmptyKedd Dec. 08, 2015 9:16 am

Vissza az elejére Go down

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Lakhelyek :: Havelock lakás-