world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptyPént. Okt. 25, 2013 10:03 pm

Szabad játéktér
• • • JÁTÉK VÉGE.
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptySzer. Aug. 21, 2013 12:51 am

Why can't I leave?



Zavartan, szinte már szégyenlősen mosolyodok el a kérdését hallva. Jó, persze. Nem is gondoltam, hogy mindenféléket csináltatnék vele. Csak eltűnődtem, és közben nem fontoltam meg igazán, milyen butaság hagyja el ajkaimat. Egyébként sem akarom, hogy Lou bármit tegyen értem. Mármint azon kívül, hogy hagyjon békén, ne zaklasson, ne terrorizáljon újra. Ez meg csak nem lehet olyan nagy dolog, ha már valóban bármit megtenne értem.
A legsötétebb helyen? Visszhangzik a kérdés fejemben egy párszor. Aztán mint egy nagy kirakós darabkái, helyre csusszannak a részletek. Igen. Lucien mindig is része volt, és része lesz az életemnek és az énemnek is. Egy olyan eltörölhetetlen része, amit nem felejthetek el, ami felett nem hunyhatok szemet. Tett velem borzalmas dolgokat, rettegtem tőle, és mélyen belül ez a félelem talán sosem múlik el teljesen, még ha meg is győz a jó szándékáról. De nem ez az egyetlen érzelem, ami hozzá köt, és nem csak az általa okozott rémségek, amiket megéltem. Különválaszthatatlanul jelentős része a lényemnek, az életemnek. Ő tett azzá, aki vagyok, ő volt az, aki a fogva tartásom idején egyszerre viszonyult hozzám kedvesen és kegyetlenül, az ő vére az, mely új erőt adott nekem, ami összekapcsol minket, és még most is akad belőle az ereimben. Van egy sötétebbik énem, mely ritkán tör elő, de itt van mindig, itt lesz mindig, és ezt tőle örököltem. Ő ültette belém. Olyan mintha… mintha egymás ellentéteiként kiegészítenénk egymást. A hideg fut végig a hátamon a gondolatra, mégis igaznak érzem. Valamilyen szövevényes módon hozzá tartozom. Tiltakoztam korábban a szavai ellen, de igaza volt. Ahogy most is. Ha mélyen magamba nézek, a legsötétebb helyen őt találom meg. És ez talán fordítva is igaz. Ha Lou a saját sötétségét legyőzve megtalálja magában a fényt, akkor az… az talán valahogy hozzám köthető. Furcsán érzem magam ettől a felismeréstől. Ugyanannyira jól, mint amennyire rosszul.
Kissé riadtan figyelem a közeledését, amivel kiszakít a mélázásomból. Tekintetét mélyen az enyémbe fúrja. Megbabonáz. Egy részem menekülne, elhúzódna, de mire ezek a késztetések bármilyen formában megnyilvánulnának, már nem menekülhetek. Érzem az ujjait a hajamba fúródni. Tartja a fejem, nem húzódhatok hátrébb. Ajkai az enyémeket érintik. Egy kisebb sóhaj szakad fel belőlem. Legalább annyira akarom ezt a csókot, amennyire nem. Picit, szinte csak el leheletnyit megrázom a fejem, kezem ismét, ma már sokadszor, a mellkasának feszül, egyre keményebben, készen arra, hogy egy erősebb lökéssel akár a fél szobán is átlökjem. De az ajkaim és a nyelvem nem fogadnak szót, elárulnak engem, és viszonozzák Lucien kezdeményezését. Csókolom őt, aztán mégis eltaszítom.
- Felesleges köröket? Atyaég, Lucien! – fakadok ki kétségbeesetten, de nem is igazán tudom, hogy rajta, azon, hogy úgy érzem, bedőlök neki, pedig biztos nem olyan tiszták a szándékai, ahogy mondja, vagy inkább magamon, a saját reakciómon. – Soha nem fogod megérteni, nem igaz? Ég és föld közöttünk a különbség. Ezt még neked is érezned kell. Tűz és víz. Mégis mi vonz téged egyáltalán hozzám? – teszem fel az értetlenkedő kérdést ugyanolyan felindultan.
- Ennek nincs semmi értelme! Te meg én… ez nem is működne soha – mutogatok magunkra a fejemet rázva hevesen, de vészes közelségbe kerülök hozzá ismét a nagy heveskedés közepette, és ahogy pillantásom ismét az ajkaira vetődik, nem tudom megállni, hogy ne ízleljem meg újra. Puhán érintem először, de hamar átváltok, és már dühösen csókolom. Nem akarom ezt. Nem akarok vele lenni, nem akarok bedőlni neki. Akármilyen kötelékek is fűznek össze, akármennyire is vagyunk egymás Jin és Jang-ja, vagy mi a fene akar ez lenni, nem engedhetem ezt. Csak fájdalom és szenvedés lenne a vége, akárcsak régen. Miért vagyok mégis ilyen gyenge, miért nem tudom itt hagyni, megszökni, hátra sem nézni?!





•• Words: 590 •• Music: Let Her Go •• Note: :$$$ ••
©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptyCsüt. Aug. 15, 2013 2:52 pm

Heather


Nehezebb eset, mint azt ahogy gondoltam. Miért kell, hogy a nők ennyire bonyolultak és összetettek legyenek? Nem elég nekünk férfiaknak a titokzatosságukkal, akaratosságukkal és minden egyéb rossz tulajdonságukkal megküzdenünk, de még itt van ez is. Csak egyszer lenne valami olyan egyszerű, hogy ne kelljen a témán sokáig lovagolni.
Ránézek, és mit látok? Haladjunk kívülről befelé. Egy nő, egy gyönyörű és vonzó nő. Pont olyan, akivel szívesen eltölteném egy szabad estém. Félénk és befolyásolható. Habár némely szempontból akaratos, de mégis úgy érzem, hogy nem elég a kitartása arra, hogy nemet mondjon. Azok az együtt töltött idők, ha nem is voltak számára olyan élvezetesek mint nekem, akkor is összeláncolnak bennünket. Minket már senki sem tud elválasztani egymástól. Sem idő, sem távolság, sem család, de még a barátok se. (Amikből mellesleg nekem elég kevés van, vagy talán egy sem. Már elvesztettem ezt a fonalat, hamarosan ideje lesz megkeresni. )
-Igen, úgy értem, hogy bármire. De azért ne ragadtasd el magad jó? - rámosolygok, olyan igazi szelíden és megnyugtatóan. Oh, ha tudná mi rejtőzik e mosoly mögött. Lehet nem örülne neki annyira.
Ahogy a szeretetről beszél, egy pillanatra elkalandozok a gondolataimban. Milyen lehet, ha valaki tényleg, feltétel nélkül szeret, és nem azért aki vagy, hanem azért akik ők lesznek melletted. Soha eddigi életem során nem gondolkoztam ilyenen, még csak véletlenül sem. De Hed-ben van valami, ami mégis erre késztet. Miért, miért. miért? Kérdezem én, de senki sem válaszol. Csend van.
Észreveszem, ahogy ő is engem bámul, de aztán elfordítja a fejét oldalra. Hát másra számítottam, nem erre. Nem adja könnyen magát, megdolgoztat a bizalmáért. Tudom, hogy nem lehet egyik percről a másikra lángot lobbantani a kis szikrából, amit ezelőtt pár perccel majdnem teljesen eloszlattunk, de egy kicsit nagyobb közeledést vártam. Azt akartam, hogy ő tegye meg az első lépést, hogy ezzel megbizonyosodjak arról, hogy sikert arattam, de nem teszi. Okosabb ő annál...
-Hisz ismersz. Nézz magadba, és a legsötétebb helyen ahol nem is keresnél, ott megtalálsz engem. - nem tudom, mennyire érti meg, amit mondtam, de szeretek titokzatos lenni, ezzel csak jobban felkeltem az érdeklődését. - Bárcsak jobban bántam volna veled, akkor most nem kéne lefussuk a felesleges köröket, hanem kezdhetnénk egyből ezzel...  - mélyen a szemébe nézek, azokba az igéző szemekbe amik képesek bárkit bolondá tenni, miközben kezemmel lassan a hajába túrok, és megcsókolom. Csak egy rövid pillanatig, hogy megérezze az izét annak, hogy milyen velem lenni. Hamarosan rájön, hogy.....


◯ Words: 537 ◯ Music: Love you more ◯ Notes: Megfelel? :$

©
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptyKedd Aug. 13, 2013 11:22 pm

I'd like to know you



Nehezen… nagyon-nagyon nehezen múlik ez az érzés… Ez a… félelem. Bizonytalanság. Az érzés, hogy nem vagyok biztonságban, hogy menekülnöm, futnom kellene, minél messzebbre kerülni innen. Luciennek a szavaival sikerül némileg lecsillapítania, de még mindig, folyamatosan ott pislákol valahol mélyen bennem. Talán lángolna is, égetne is, ha hagynám. De elnyomom. Mert ilyen vagyok. Akarom látni másokban a jót, és talán oda is odaképzelem, ahol nyoma sincs. Nem tudom mikor, vagy miért lettem ilyen. Talán mert… talán mert ez tartott életben annak idején évekig. A remény, hogy minden rosszban van valami jó, hogy a legelvetemültebb gazembereknek is lehetnek rejtett értékeik, emberi oldaluk, érzéseik. A remény, hogy idővel minden változik, és a rossz dolgok jóra fordulhatnak. Ha nem hittem volna ebben, nem húztam volna tovább pár hónapnál. Belepusztultam volna a magányba, a félelembe, a reménytelenségbe. De erős voltam, mert az akartam lenni, és várat építettem magam köré álmokból és reményekből, és attól tartok, ezt a falat már se én, se más nem lenne képes lerombolni. Ebből táplálkozom most is minden nap. A jóságba vetett hitemből. Igen… azt hiszem, mondhatnék erre egyéb példákat is a múltamból. Megvoltak a sötét időszakaim, de magamtól találtam mindig vissza a helyes útra. És kísértem oda másokat is. Legalábbis szeretem azt hinni, hogy ezt tettem.
- Mindenre? Úgy érted… bármire? – suttogom hitetlenül, mégis kissé elvarázsolva. Olyan vagyok, mint egy fuldokló, aki az utolsó szalmaszálba kapaszkodik. Nem lehetek ilyen reménytelenül naiv. A saját vesztembe rohanok. Ezt ordítja egy belső hang. De ez a hang nincs egyedül, vannak, amelyek ellenkeznek vele. Összezavarodok Lou kérésétől és kérdéseitől, az eddigieknél is jobban.
- Hogy szeresselek…? Nem tudom, hogy ugyanazt értjük-e szeretet alatt – rázom meg picit a fejem. – Nem tudom, hogy tudnálak-e szeretné, és ha mégis, talán nem úgy, ahogy te azt várnád… - Van ennek értelme? Miért zavarodok egyre inkább bele ebbe a beszélgetésbe? Mitől lesz egyre bonyolultabb? Egyáltalán hogyan jutottunk el idáig onnan, hogy megtámadott engem...? Kezem szinte automatikusan csusszan az oldalamra, majd lepillantok a blúzomra, melyen egy nagyobb, véres lyuk éktelenkedik. Persze, sokkal békésebb ez a kommunikációs forma, amiben most vagyunk.
Újra felnézek rá, de még mindig nem tudom, hogy felelhetnék a kérésére. A pislákoló érzés bennem ismét erőre kap, ahogy találkozik a pillantásunk. Megint csak menekülnék, és futólag a kijárat felé nézek, aztán vissza Loura. Be kell vallanom magamnak, hogy most nem azért venném fel a nyúlcipőt, mert félek tőle, hogy bántana. Sokkal inkább azért, mert ahogy tekintetünk összeakad, mintha a szexuális feszültség megnövekedne körülöttünk. És most ez az, ami megijeszt, mert nem számítottam rá. Észreveszem, ahogy pillantását felváltva pihenteti a szemeimen, majd az ajkaimon. Először én is ezt teszem, de végül elveszek a lélektükreiben. Picit oldalra billentett fejjel fürkészem, keresem benne az érzéseket, a jóságot, melyet szavai sugallnak. Talán még sosem akartam ennyire megtalálni ezt benne. Gabrielt juttatja eszembe hirtelen, a régi barátot… aki nos… mindig is több volt, mint egy barát, mégis kevesebb. Hosszú ideig élt érzések nélkül, vagy mert kikapcsolta őket, vagy mert elnyomta. A lényegen nem változtat: idővel egy reménytelen bunkó lett, aki csak az élvezeteknek élt, mégis a barátomnak neveztem, és vonzódtam is hozzá, mert tudtam, hogy sokkal több van benne annál, mint amit kifelé mutat. Mert szorult helyzetekben mindig számíthattam rá, mert a veszélyben mellettem volt, és megvédett… csak hogy pár perccel vagy órával később újra az őrületbe kergessen a gorombaságával. Talán Lucien is ilyen. Egyébiránt van egy régi, találó mondás, melyet sokszor hallottam már, mióta vámpír lettem: a gonosz nem születik, hanem létrehozzák. És mindennek oka van. Ahogy az én sötétebb időszakaimnak is megvolt az oka. Olyan sokáig vágytam a szabadságra, hogy amikor megkaptam az új erőmet vámpírként, az a hatalom megrészegített, ahogyan a vér és a bosszú is. Luciennek is kell hogy legyen egy története, amiben azzá vált, aki most.
- Én… csak… - hajolok egy picit közelebb még mindig Lou arcát fürkészve. – Azt hiszem… szeretnélek megismerni – csúszik ki a számon akaratlanul is az, amire most a legjobban vágyok, és közben a szemeim is összeszűkülnek egy kicsit, ahogy megpróbálok belelátni az előttem ülő férfi lelkébe.





•• Words: 663 •• Music: These and this•• Note: Borzalmas, sajnálom... nem kellett volna ilyen fáradtan írnom. :/ ••
©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptyKedd Aug. 13, 2013 12:39 pm


Nice to see you again

Issza minden szavam, pont ahogy előre láttam. Minek magam azzal fárasztani, hogy karókat szúrok a gyönyörű testébe, ezzel felsértve a remekművet, mikor pár szóval elintézhetem, hogy bízzon bennem, és tápláljon felém valami féle érzést? Kiszámítható... Túlságosan is. Ha túl leszünk a bosszúmon meg kell rá tanítsam, hogy az ilyet kerülje el. Soha ne higgyen senkinek, csak saját magának. Sőt, néha talán ő jelentheti a legnagyobb veszélyt... saját maga. Most is arra hallgat, amit a szíve mond. Nem szabadna. Az érzések elvakítanak, és sebezhetővé tesznek. Én is bele estem már egyszer ebbe a csapdába. Akkor, nagyon régen, megszerettem őt, és nem öltem meg. A legjobb barátaim fizették meg baklövésem árát. De most... már nem vagyok ilyen elfogult.

-- Más nem érdekel. Csak te. Miattad pedig mindenre képes vagyok, bízz egy kicsit. - "mindenre". Igen, mindenre. Képes vagyok a jófiút játszani előtte ameddig csak kell, és kedvesen, nyájasan viselkedni. Ez már több, mint amit másért valaha is megtennék. Soha nem akartam ezeket a szavakat kimondani, de most kényszerhelyzet van. Amúgy se kell sokáig győzködjem, valahogy tudom.
Érzem, ahogy a keze a mellkasomról lassan, egy rövid pillanatig az arcomon cikázik át. Ennyi. Már az enyém. Pár perccel ezelőtt még kérdezés nélkül megölt volna, ha teheti, most viszont képtelen rá, még így is, hogy a kezébe adtam az életem, szó szerint. Ez jó, nagyon jó. Végre haladunk előre, ahogy azt megterveztem.
- Azt szeretném, ha megnyugodnál. Nincsen semmilyen tervem veled, csak azt akarom, hogy te is azt érezd, amit én. Azt, hogy szeress önszántadból. Mit gondolsz? Képes leszel rá?  - közelebb húzódok hozzá, és az állát velem szembe fordítom. Az ajkaira pillantok, majd a szemébe, és újra az ajkaira. Milyen szánalmasnak kell lennie egy csóknak... hihetetlen. De most azt akarom, hogy ő lépjen, csak hogy biztos legyek benne, hogy működik a Jófiú üzemmód. Ha ezek után nem veti rám magát, akkor már csak a sztriptíz marad, de nem vagyok valami jó táncos, úgyhogy kihagyom. - Szerinted én mit csináltam ilyen hosszú ideig? Figyeltelek, és védtelek, ahogy csak tudtalak. Aztán elvesztettelek, ezért kellett a bátyád. Csak tudni akartam, hogy biztonságban vagy-e. -- ha a hazugság fájna, ordítanék.



•• Words: 469 •• Music: Far away •• Note: Nyomi reag :S••
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptyPént. Aug. 09, 2013 12:26 pm

so what you want me to do?



Szavai visszhangzanak a fülemben. Lassan ráemelem a tekintetem. Azt akarja, hogy bízzak benne? Ez tényleg nem könnyű. Szinte lehetetlen. Pedig szeretnék... Tudom, egy reménytelenül naiv, buta liba vagyok, de szeretném tenni, amit kér. Szeretném elfelejteni a múltat, elhinni, hogy ő is meg tud változni. Hisz én is annyiszor megtettem az elmúlt évszázadokban. Ahogy a világ változik körülöttünk, ahogy idősödünk, ugyanúgy mi sem maradhatunk ugyanolyanok örökké. Kérdés, hogy ez a változás milyen irányú. Vajon tényleg képes lenne teret adni az emberibb oldalának is? A kedvemért... Nem tudom. Sosem tartottam igazán különlegesnek magamat, és nem képzelem, hogy bárki jeges szívét fel tudnám olvasztani. Nagy kihívás lenne, de talán megér egy próbát. Megéri, ha ezzel megmenthetem magamat, a bátyámat, és talán őt is. Szeretném... de közben belül ordítanék a rengeteg kétségtől, melyek már szinte fojtogatnak.
- Megpróbálhatom... - szólalok meg halkan egy kisebb bólintással. - De tudod... Azért tenni is kell valamit, ha azt szeretnéd, hogy mások bízzanak benned. Hogy én bízzak benned - javítom ki magam, hisz most tulajdonképpen rólam van szó, nem másokról. Nem is hiszem, hogy Lou annyira törné magát, hogy bárki bizalmát elnyerje, viszont ha én valóban kicsit is fontos vagyok neki, hát... megpróbálok nyílt lapokkal játszani. Kíméletlenül őszintének lenni, hogy tudja, mit várhat tőlem. Még ha ez fordítva nem is működik.
A következő szavaival aztán tényleg sikerül betalálnia nálam. Még mindig nem vagyok biztos, hogy mik a tervei velem, hogy mit várhatok tőle, és a bizalmi kérdés is végtelenül bizonytalan lábakon áll, de azt hiszem, most éppen azt mondja, amit hallanom kellett, és ezzel valószínűleg maga is tisztában van. Ha belegondolok... tényleg megkaptam tőle ezeket. A lehetőséget, hogy éljek, hogy erős legyek. Időt. Végtelen életet. Nem vágytam ezekre, csak a szabadságra, de idővel a saját tetszésemre tudtam formálni mindazt, amit tőle kaptam. És a bátyám. Amikor megtudtam, hogy belőle is vámpír lett, erős bűntudat gyötört, amiért ez miattam történt vele, és gyűlöltem Luke-ot azért, mert ezt tette vele. De Liam igyezett megnyugtatni, hogy jó élete volt, és nem bánta, hogy az lett, ami. Csak én hiányoztam neki. Így belegondolva... tényleg egy új esélyt kaptunk Loutól. Nem tudom, hogy mindezt milyen indíttatásból tette, de talán életemben most először tényleg érzek némi hálát is felé. Aztán elnézést kér, és olyan őszintének tűnik, hogy valóban elbizonytalanodom mindabban, amit iránta érzek. A félelem és a gyűlölet helyét zavar veszi át, mely káosszá növi ki magát, ahogy a férfi szemeibe nézek, és felfogom az utolsó szavait. Lepillantok a kezemre, mely újra a mellkasán pihen a szíve felett. Megtehetném. Most tényleg itt a lehetőség. Örökre megszabadulhatnék tőle, és soha többé nem kellene félnem. De ahogy most itt ül mellettem, ilyen közel, hogy érzem leheletét, tenyerem alatt szinte ég a bőre, és élete most valóban csak tőlem függ... a félelem az, amit most legkevésbé érzek. Nem tudom megtenni. Nem akarom. Nem merem. Egyik sem igaz, és mindegyik. Mi okom lenne rá, hisz épp most mondta, hogy nem akar bántani, hogy változtatna a kedvemért, hogy a bátyámnak sem esik bántódása, újra visszakapom őt. Miért akarnék hát végezni vele? Félek, hogy ezt még meg fogom bánni a nem is olyan távoli jövőben, de képtelen vagyok rá. Tenyerem felsiklik a mellkasán, a nyakán át az arcára. Óvatosan érintem csak, aztán lehullik a kezem az ölembe. Tekintetem követi, lehajtom a fejem.
- Én nem akarom ezt. Tényleg szeretnék bízni benned. Ugye bízhatok? - pillantok fel rá újra hirtelen. - Elárulod, hogy mi a terved velem? Mit szeretnél tőlem, mit tegyek? - kérdezem halkan, és egyre biztosabb vagyok az elhatározásomban, hogy megpróbálom a lehetetlent, és előhozom Lucien emberségét. Ha már megölni nem vagyok képes, azt hiszem, ez az egy módja annak, hogy változtassak mindkettőnk sorsán.





•• Words: 605 •• Music: Love The Way You Lie •• Note: Bocsi, hogy csak most. :$ ••
©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptySzomb. Aug. 03, 2013 1:06 pm


Nice to see you again

Olyan zavartnak tűnik, de nem hibáztatom érte. Adtam neki okot, hogy teljesen és kíméletlenül összezavarjam minden érzését. Először a kés, a karó, aztán a csók, majd most a gyengédség. Az egészet az elején rontottam el, nem kellett volna úgy rátörni, de nem tudtam a bosszúszomjamnak parancsolni. Heves természetű vagyok, és először cselekszek, aztán gondolkozok.
Biztos nehéz neki most elhinni, hogy ennyire meg tudnék változni, és hogy egy nagyon kedves, szerető, és gondoskodó vámpír lenni. Ami azt illeti, még elképzelni is szörnyű. Én mint kedves és gondoskodó? Ugyan, ennél nagyobb hülyeséget nem sokszor lehet hallani. Soha életemben nem érdekelt mások érzése, mások problémája, és soha nem segítettem még senkinek önzetlenül. Azt hiszem, nem most fogom elkezdeni a változást. Sőt, szerintem soha sem fogom elkezdeni. Én tökéletesen érzem magam így, ahogy vagyok. Nincs szükségem senki elismerő váll veregetésére. Engem csak Isten bírálhat… senki más.

-Azt szeretném, hogy megbízz bennem. Tudom, hogy ez nehéz lesz… de megpróbálhatnád. – megbízhatna bennem, hogy később azt tegyek vele, amit akarok. A mondat második részét már nem fűztem hozzá, érthető okok miatt. Annyira fárasztó játszani a jófiút. Már csak abban reménykedek, hogy néhány szó, mondat és érintés elég lesz ahhoz, hogy meggyőzzem.
- De adtam neked valami mást. Adtam neked időt, hogy élj, hogy olyan életet élj, amilyet más még a legvadabb álmában sem tud elképzelni. Adtam neked időt, hogy kiélvezd vámpírságod minden egyes pillanatát. De a legfontosabb… a bátyád életét adom a kezedbe. Együtt lehettek ameddig akartok. Nem fogom bántani, csak hogy bizonyítsam neked, hogy én is tudok változni. – Ennyit azt hiszem, rá áldozhatok. Liam amúgy sem érdekel, meg az sem, hogy él-e vagy hal. Ha Hed-nek ez kell, hogy biztonságban tudja, akkor megkapja, felőlem viheti. Egy tervnek mindig vannak veszteségei, hajlandó vagyok hát veszteni, a győzelem érdekében.
- Nézd, nálam a szeretet furán mutatkozott meg. Én sajnálom mindent ami veled történt miattam. Bárcsak vissza lehetne forgatni az idő kerekét. – magam felé fordítom a fejét, és letörlöm az arcáról a könnycseppeket. – De nem lehet… - Megcsókolom. De nem úgy mint eddig, most lassabban, több érzéssel, és nagyobb törődéssel. Ha nem tudnám, hogy mi a szándékom, még én is elhinném a saját szövegem. Lucien, a jó és igazságos.
A kezét a csupasz mellkasomra helyezem, és oda szorítom. Ez nagyon drámai lesz, de úgy is tudom, hogy a végén elérem vele a célom. Ezt a trükköt már nem egyszer sütöttem el, még Hed előtt. – Tessék, most megfizethetsz nekem mindenért. Csak egy apró mozdulat, és nem kell értem aggódj többet. Csak egy gyors, és erőteljes rántás, és már nem leszek többé. -– elengedem, és csak annyira húzódok el, hogy a karja kellő lendületet tudjon venni, ha mégis úgy döntene, hogy kitépi a szívem… bár kétlem. Gonosz kis terv, nem igaz? Vagy megöl, vagy megadja magát..



•• Words: 453 •• Music: Far away •• Note: Bocsi, hogy várnod kellett :$••
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptySzer. Júl. 31, 2013 5:36 pm

what you want to hear?



Eszeveszetten rángatom a hülye ajtót, de se jobbra, se balra. Csak az idegesség teszi ezt velem, amúgy ennyi nem fogna ki rajtam. De minél sürgetőbb lenne, hogy kijussak, minél inkább menekülnék, annál elveszettebb vagyok. Vetek egy gyors pillantást hátra, mielőtt egy utolsó rántással kivághatnám az ajtót, de megrökönyödve veszem észre, hogy Lucien már nincs a földön. Nincs sehol. Riadtan fordulok körbe, és épp sikerül farkasszemet néznem vele, aztán a fülemhez hajol. Lefagyok a szavaktól, amiket nekem súg. Mindenre számítottam, csak erre nem. Épp most játszottam ki, rúgtam bele, vertem át, erre gyengédséggel közelít felém? Na várjunk csak! Gyengédség? Tőle? Mi nem stimmel ebben? Ruhátlan mellkasa szinte ég a tenyerem alatt.  Meglepően pozitív értelemben, és megremegek a csókja közben. Magam sem tudom, miért. Az idegesség, a feszültség, a nem várt kedvesség… Annyira össze vagyok zavarodva, szólni, mozdulni nem tudok, csak hagyom magam. Némán tűröm, hogy a kanapéhoz toloncoljon. Leülünk, és magához von. Értetlenül pislogok rá. Semmit nem értek. Hogy jött ez most? Az előbb még egy mozdulattal a földre küldött. Egy karó a gyomromba volt a köszönése. És most tőlem kérdezi, mit csináljon? Hitetlenkedve rázom a fejem, és úgy meredek rá, mintha teljesen elment volna az esze. Mert nyilván így is van.
- Én… - fogalmam sincs, mit mondjak, csak kinyitom a szám, aztán becsukom. Nem igazán sikerül felocsúdnom a döbbenetemből. Legszívesebben még mindig menekülnék, de most… most ott van a tekintetében az, amiről az imént jelentettem ki magamban, hogy nem is létezik. Az emberibb oldala. Hiába futnék, egyelőre nincs esélyem. Ha viszont menteni akarom a saját és a bátyám életét, nem kellene újra magamra haragítanom Lucient. Meg kell ragadnom a lehetőséget, hogy biztosítsam, az érzőbb oldalával talán még tudok is mit kezdeni.
- Fogalmam sincs, mit mondhatnék – rázom a fejem végül kétségbeesetten, és a tekintetét keresem. Egy pillanatra újra felötlik bennem a gondolat, hogy talán ez is csak a játéka része, és hogy újra csalódnom kell majd, amikor a következő pillanatban visszavált szadista őrültre. De ezt a gondolatot muszáj elhessegetnem, mert… most csak abban látom a reményemet, hogy tényleg tudok hatni Loura.
- Még azt sem tudom, mit szeretnél tőlem. Én nem vagyok benne biztos, hogy… - keresem a szavakat, de annyira elveszettnek érzem magam. Itt van, ilyen közel, és most gyengédséggel tekint rám, de mi van, ha következőben ismét céltábla leszek? Ilyen érzés lehet az oroszlán szájába dugni a kezünket. Várni, mikor harapja le. Mert előbb-utóbb az lesz a vége. A vadállat újra megéhezik, megérzi a hús szagát, és elveszi, ami neki kell. Lucient is inkább az ösztönök vezérlik, mint a józan ész, és semmiképpen nem a szíve.
- Felfogod te egyáltalán, mit tettél velem?! – fakadok ki hirtelen. Még szinte gyerek voltam, amikor elszakított a szüleimtől, aztán évekig rabként tartott fogva. Éltem ugyan, de azt az életet nem kívánom senkinek, ami mellette jutott nekem. – Elvetted a gyerekkoromat. Elvetted a családomat, az életemet. Mégsem voltam más a szemedben, mint egy kedves kis játékszer, mellyel kedved szerint szórakozhatsz – fúrom tekintetemet az övébe vádlón. Számomra felfoghatatlan, hogy ez számára a szerelem. Ő sem gondolhatja komolyan. Biztosan csak unatkozik, vagy nosztalgiázni akar.
- Azt hiszed, hogy erről olyan egyszerű megfeledkezni? Nem kaptam tőled mást, csak szenvedést. Biztosíthatlak, semmi olyat nem tehetsz, amitől beadnám a derekamat neked – ejtem ki a súlyos szavakat, és egy gyors mozdulattal megtörlöm a szemem sarkát, melyen egy árulkodó könnycsepp ül, majd inkább elfordítom a fejem. Nem akarok az eddigieknél is gyengébbnek mutatkozni Lucien előtt, és még több támadási felületet biztosítani neki. Nem akartam a képébe mondani ezeket a súlyos szavakat, hisz csak kockáztatom ezzel, hisz visszatér az agresszívebb fele, de a keserűség már oly régóta ül a szívemen, hogy kikívánkozott belőlem. Igen, egy részem el akarja hinni, és hiszi is, hogy Lou sem menthetetlen. Mélyen elrejtve benne is találhatunk még érzéseket, de mit kezdenék velük, amikor kifelé csak egy kegyetlen őrültet mutat, és nem hiszem, hogy meg tudna változni.





•• Words: 640 •• Music: Love The Way You Lie •• Note:  :$$$ ••
©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptySzer. Júl. 31, 2013 4:51 pm


Nice to see you again

Közelebb hajol hozzám, szinte már azt kell mondjam, hogy megbabonáz. Ahogy kicsúsznak a szavai a száján, teljesen lenullázódom. Mintha elfelejteném, hogy ki is vagyok, és hogy miért is jöttem ide. Hiába próbálok ellen állni, visszacsókolom, és többet akarok. Annyira más, annyira megváltozott, annyira tetszik az új Hed. Hozzám simul.. komolyan, ezek a nők, egy dologhoz biztosan értenek. Ahhoz, hogyan kell a férfiakból bohócot csinálni.
-Én megmutatom neked milyen. – súgom halkan két csók közt. Ha ennyi az akadálya, akkor gyorsan bontsuk le a falakat magunk körül, és élvezzük ezt az amúgy is múlandó életet. Én ezt csináltam mindig is… most is. Kár, hogy ő nem tud ugyan így tenni. De ennek az oka meg is van. Mi az? Vagy inkább ki. Hát én. Miattam nem tudott soha felszabadultan szórakozni, mert tudta, valahol legbelül, hogy egyszer úgy is eljövök érte, egyszer úgy is megtalálom, és azt fogom követelni tőle, amit a legjobban félt. Az életét. Bár ebben sem vagyok biztos. Lehet, hogy amit ő a világon a legjobban félt, az nem is saját maga, hanem a bátya. Nem lennék meglepődve… hisz most is annyira védte. Képes lenne azt csinálni, amit mondok, ki tudja meddig, csak hogy a bátyának ne essen bántódása. Családi szeretet, milyen szép is az.
Mikor már kezdenék tovább lépni, és utat engedni a felfokozott vágyaimnak, egy erős rúgást érzek az ágyékomnál. Önkéntelenül is összeroskadok. Ez emberként is nagyon fájt, és úgy néz ki, a vámpírság nem tesz immúnissá.
Összegörnyedek, de próbálok nem szenvedni látványosan. Megint meglepett. Újra és újra képes valami olyat mutatni, amitől elgondolkozok. Nem jól közelítettem meg őt. Manipulatív vagyok, tudnom kellett volna, hogy puszta erőszakkal nem fogok sokra menni. Itt lelki hadviselésre van szükség, méghozzá nem is kevésre.
Ha azt akarja, hogy kedves legyek, hogy érzelmeket mutassak, akkor megkaphatja. El fogom vele hitetni, hogy igen is változtam, és hogy érte bármire képes lennék. Még arra is, hogy végre rendesen viselkedjek. Igen, azt hiszem, ez kell most ide, nem a testi kényszer.
Mire fellocsolom magam a földről nagy nehezen, addigra őt már sehol sem találom. Hát persze. Tudhattam volna, mit tervez, de mégsem vettem észre, annyira sikerült elvakítania ezzel a kis közjátékkal. Az ajtót bezártam, de az nem tarthatja vissza sokáig.
Utána eredtem, egyenesen ki a konyhából, az előszobán át, az ajtóig. Ő ott idegesen rángatta azt, és minden bizonnyal elkerülte a figyelmét a nagy igyekezetben, hogy én már ott állok a háta mögött. Óvatosan megérintem a vállát, a másik kezemmel átkarolom a derekát, és a fülébe súgok. – Nem foglak bántani. Te nem ezt érdemled. – magam felé fordítom, és megcsókolom. Lassan elveszem a kezét az ajtó kilincséről, és a mellkasomra csúztatom. Ha ennyitől nem adja be a derekát, akkor nem tudom, mit lehetne még tenni. Nem akarok sokáig nyálcsorgató tinit játszani, úgyhogy remélem, hamar rákap a csalira. – Mond meg, mit szeretnél, milyen legyek, és megígérem, hogy megváltozok. – bla bla bla. Magammal viszem, és leültetem a kanapéra, ahol átkarolom. Miért ez kell a nőknek.. sosem fogom megérteni.



•• Words: 489 •• Music: Far away •• Note: :$••
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptySzer. Júl. 31, 2013 2:30 am

you're right...



Összerezzenek, ahogy felemeli a hangját. Újra és újra. Miért kell kiabálnia velem? Miért kell folyton megmutatnia, hogy mennyivel erősebb tőlem? Hogy hatalma lehet felettem. Miért kell ezt bizonygatnia? Egy megszállott őrült. Azt hiszi, szeret? Igen, valószínűleg komolyan gondolja, hogy gyengéd érzelmeket táplál irántam még mindig. De ugyan! Ahogy én nem szerettem őt soha, ugyanúgy ez a részéről is igaz. Szerintem azt sem tudja, mi az a szeretet. Az odaadás. A lemondás. Fogalma sincs a valódi érzelmekről, a valódi értékekről. Nincs szíve. Nem érez. Egy szörnyeteg. Álomvilágban él, mint egy gyerek, és azt hiszi, mindent ő irányíthat. Ha pedig valami nem a tetszése szerint alakul, szintén a kis csemetékhez hasonlóan, tombolni, hisztizni kezd. Csakhogy az ő esetében ez egyáltalán nem ártatlan, mosolyogtató cselekedet, mely felett az ember fejcsóválva bár, de könnyedén szemet huny. Ki tudja, hány élet ért véget a kezei által az elmúlt kétszáz évben is már, csak mert az úr bal lábbal kelt fel. Rosszul vagyok tőle, rosszul vagyok a szavaktól, amelyekkel lesújt rám. Nem vagyok a tulajdona! Miért nem képes ezt felfogni? Azt hiszi, egy elkóborolt kis állat vagyok, mely kétszáz év után visszatalált hozzá? Azt hiszi, ha láncra ver újra, maga mellett tart, akkor hűséges leszek, mint valami házőrző? Beteg. Beteg elme… Pedig… volt egy két pillanat a múltban. Egy-két aprócska esemény, amikor tapasztalhattam… vagy inkább csak becsaptam önmagam, mert ártatlan fejjel, naiv kislányként el akartam hinni, hogy neki is van szíve. Valószínűleg csak beképzeltem azokban a helyzetekben, hogy kedvesnek találom őt. Hogy maradt még benne egy csipetnyi emberség. Hogy valahol mélyen elrejtve neki is létezik egy jó oldala.
Óh, annyira szeretnék ellentmondani. Bebizonyítani, hogy igenis lehet. Hogy igenis megtehetem. Mert téved. Ő sem isten. De csak remegek előtte, mint a nyárfalevél, riadtan rezdülve minden magasabb hangra. És halott szívem úgy verdes, mint egy kalitkába zárt madár, mely szabadulni vágyik. A következő pillanatban egy kisebb meglepett sikollyal landolok a földön. Egy másodpercre a levegő is belém szorul, és a hátam sajog, de jobban aggaszt Lou fölém magasló alakja. Mit kéne bizonyítanom neki? Nem tartozok neki semmivel, se magyarázattal, se bizonyítással… semmivel az égvilágon. Mocorogni, mozgolódni kezdek alatta. Próbálok szabadulni, de testével présel a földre, nekem pedig nincs bátorságom nagyobb erőt kifejteni ellene, mert úgyis én maradnék alul, és csak még rosszabbul járnék.
- Rendben – adom meg magam végül. – Igazad van. Mindenben. Hozzád tartozom. Talán… talán vonzódok is hozzád… jobban mint azt beismerném, csak… - felemelem a fejemet közelebb hajolva hozzá, arcunk alig pár centire van egymástól. - … csak még nem adtál rá lehetőséget, hogy kipróbáljam. Hogy megtapasztaljam, hogy érezzem… hogy milyen amikor… - minden szóval közelebb hajolok, és a mondatot már nem is fejezem be, mert ekkor megcsókolom őt. Olyan óvatosan, mégis vágyódva, amennyire csak tőlem telik, ha róla van szó. Arcon köpném magam ezért legszívesebben, és a mellkasomban vergődő riadt kis jószág még reménytelenebbül csapdos, de ki kell használnom az egyetlen fegyverem, ami ellene van. Elterelem a figyelmét, és miközben látszólag próbálok jobban hozzásimulni, úgy helyezkedek, hogy legyen elég helyem lendületből felemelnie  a térdem… és aztán alaposan eltalálni vele Lout a legérzékenyebb pontján. Nem tudom, hogy mennyivel érinti jobban vagy kevésbé a vámpírokat egy lágyékon rúgás, mint az a halandókra igaz, de remélhetőleg okozok neki annyi fájdalmat ezzel, ami lefoglalja, amíg legördítem magamról.  Aztán vámpírsebességgel futok végig a konyhán, az előszobán, készen arra, hogy feltépjem a bejárati ajtót. Ami persze zárva van, de ehhez csak egy kicsivel több erőt kell kifejteni, másnem kiszedem a falból. Ki kell jutnom, mielőtt Lucien összeszedi magát, és utánam jön.





•• Words: 580 •• Music: Love The Way You Lie •• Note:  :$$$ ••
©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptyHétf. Júl. 29, 2013 11:04 am


Nice to see you again

M eglepetések egész sorozata. Mintha csak egy szülinapi bulira jöttem volna. Habár, az általában sokkal véresebben néz ki, és kicsit durvábban ünneplek. Igen, még ennél is jóval durvábban.
-Elvetemült? Ti így hívjátok a csalódást? Elvetemültségnek? Ne nevettess, mert a végén olyan jókedvem lesz, hogy itt hagylak egy egész székkel a hasadban. A bátyádról pedig utoljára akarok beszélni… hidd el, van más módom is, hogy sakk matt-ot adjak neked – először felhúzom a szemöldököm és egy fél mosollyal elkönyvelem magamban a picsogást.  Tetszik, hogy hangot ad a véleményének. Ha csak könyörögne jobbra, balra, nem lenne izgalmas és hamar rá unnék, de így… nem tudom, hogy egyáltalán el akarok –e menni.  Mi történt vele, hogy ilyen lehet? Azt tudom, hogy a gyűlöletből erőt lehet meríteni, de hogy bátorságot is… azt még nem tapasztaltam. Vagy lehet, hogy tudja, hogy úgy se ölném meg bármilyen csábító a vágy? Ki tudja. A női természet oly kiismerhetetlen. Meg sem próbálom megérteni, mert a végén úgyis kudarcot vallanék.
Közelebb jön… vajon mit akar? Pár perccel ezelőtt még menekült volna, most meg ő jön hozzám?  Ilyenkor rájövök, hogy valójában mennyi idő telt el azóta, hogy legutóbb láttam. Akkor minden olyan más volt, egyszerűbb és kevésbé bonyolult. Most meg, itt vagyunk ennyi évvel később, és minden megváltozott. Semmi sem úgy van, ahogy azt szeretném, hogy legyen, vagy ahogy annak lennie kell. Idegesít, ha valami nem úgy megy, ahogy azt szeretném. Gondoltam eljövök ide, megbosszulom, hogy elhagyott és nyugodtan ki tudok majd sétálni az ajtón. Ehelyett még mindig itt vagyok, egyáltalán nem álltam semmilyen bosszút, és már egy csókon is túl vagyunk.  Jó, azért a karós dolog tetszett, de az egy semmi volt ahhoz képest. amit elterveztem.  A szavai, amik kicsúsznak a száján vérig sértenek. Díjazom az őszinteségét, hisz ezt kértem, de jobb lett volna, ha hazudik. Úgy nem kellett volna…
 -Te mindig is az enyém voltál, és az is maradsz. Ha szeretsz, ha nem.   – szinte már kiabálok, és megragadom az állkapcsánál fogva. Ujjaim majdhogy nem körbe tekerednek az egész arca körül. Olyan törékeny, olyan szép, olyan szemtelen.  – Nekem NEM lehet ellent mondani.  – ráüvöltök és egy hirtelen mozdulattal a földhöz nyomom.  Ujjaim átcsúsznak az álláról a nyakára.  – Nem, persze, hogy nem. Bizonyítsd.   – Újra elcsendesülök. Innen már művészet lenne szabadulni, hisz rajta fekszek, a konyha padlóján, a közelben nincs semmi, amivel megint le tudna döfni, és a gravitáció helyett most a vonzerőm, ami ott tartja. A csóknál se lökött el, sőt, a kezeit még a mellkasomra is rakta. Azért volt már dolgom nőkkel.. tudom, hogy ez azt jelenti, hogy tetszett neki.
Lassan engedem el, és a feje mellé rakom kezemet, úgy támaszkodok. Összehúzom a szemem, és várom, hogy mit fog kezdeni ezzel a szituációval.



•• Words: 444 •• Music: Far away •• Note: :$••
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptyVas. Júl. 28, 2013 10:41 pm

you want honesty?



Csakis érted. Csakis érted… Az istenit! Mit akar ezzel?! Értem... Mit akar tőlem? Még több kínzás? Hiányzott neki a kedves kis játékszere, amit kedvére vesz elő, akármikor unatkozik és szórakozni támad kedve?  Hát felejtse el! Az nem fog ismét megtörténni. Már nem vagyok az az ártatlan, védtelen lányka, aki akkor voltam. Emberként, meg újszülött, riadt kis vámpírként. Elmúltam kétszáz éves. Tudok magamra vigyázni. Megtanultam túlélni. A két talpnyalójával is könnyedén és könyörtelenül végeztem. Tudom, tudom. Persze… tisztában vagyok vele, hogy ő minimum kétszer olyan idős, mint én. Sokkal erősebb, tapasztaltabb… és nem utolsó sorban őrültebb. Veszélyes. Minden szempontból. De ha előhozza belőlem, én is tudok veszélyes lenni. Tudok érzelemmentes és őrült lenni. És tudod mit, Luke?! Te tetted ezt velem. Te változtattál át. Te csináltál belőlem is szörnyet. Te érted el, hogy annyi düh és gyűlölet legyen bennem, ami felülkerekedik a naivságomon és ártatlanságomon, hogy a saját lábamra tudjak állni. Kiállni magamért. Végül is… nincs túl sok vesztenivalóm. Illetve… Sóhajtok. Épp az imént árultam el magam. A csupán pár órája visszakapott bátyám nagyon is a gyengepontom. És mi tagadás. Meghalni sem terveztem a közeljövőben.
Mintha tőrt forgatna a szívemben, úgy érnek az újabb szavai. Ha nem tudnám, hogy nem létezik gondolatolvasás, azt hinném, hogy belelát a fejemben. Egyszerre vagyok riadt, dühös és kétségbeesett.
- Ezért csináltad hát? Ezért tetted vámpírrá? Hogy aztán fegyverként használd ellenem? – vágom oda neki a szavakat. – Még elvetemültebb vagy, Lucien, mint emlékeztem. – Teszem hozzá megvetően, és legszívesebb a szemébe mondanám, hogy mennyire gyűlölöm, hogy egy kegyetlen szörnyeteg, és másra sem vágyom, csak hogy holtan lássam őt. De nincs ehhez bátorságom. Félek, csak rontanék a saját helyzetemen minden kiejtett szóval. Nem várok tőle semmi kedvességet. Se kedves szavakat, se gyengédséget. Bár aligha lehet annak nevezni, amit csinál, mégis meglep a következőkkel. Nem érdemlem meg ezt. Ebben igaza van. Ajkai váratlanul tapadnak az enyémre. Dühös vagyok, kezeimet felemelve csupasz mellkasára tapasztom, készen arra, hogy ellökjem magamtól. Mégsem teszem. Nem tudom miért nem. Talán mert nem tart olyan sokáig az egész, hogy ellenkezhessek. Talán mert… meglepő módon rájövök, hogy nem is olyan rossz. És sokkal, de sokkal jobb, mint az iménti karózás. A rémület, a zavartság, és mindaz az intenzív érzéshalmaz, mely kíméletlenül kavarog bennem, csak az lehet a felelős ezért a kisiklásért. De a fejem hamar kitisztul, ahogy ismét a bátyám életével fenyeget.
- Őszinteséget akarsz? – idegesen felnevetek. – Azt megkaphatod. Nem tudom, mivel áltatod vagy áltattad magad, de soha nem szerettelek. Nem szeretlek, és nem is foglak. – Szemeimben rettegés ül, de összeszedve minden bátorságomat, határozottan sétálok közelebb hozzá.
- Fogalmam sincs, mit képzelsz magadról, de én már nem vagyok az az ártatlan lányka, akinek megismertél. – Közvetlenül előtte megállva nézek vele farkasszemet. – Nem leszek a játékszered, akit kedvedre kihasználhatsz. Azok az idők már elmúltak. Szóval miért nem felejtesz el, és tűnsz el végre örökre az életemből?! – bökök a kijárat felé, és most azonban nagyon is kerülöm a pillantását. Félek, ha belenézek a szemeibe, elveszik az a kis méltóságom és bátorságom is, amit most összekapartam.





•• Words: 495 •• Music: Love The Way You Lie •• Note:  nyümm :$ ••
©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptySzomb. Júl. 27, 2013 11:17 pm


Nice to see you again

Nem tudok válaszolni a kérdésére, mert amire kinyitnám a szám, egy szúró érzés húzza össze mindenem. Mi a fene? Lepillantok és meglátom a pillanatokkal ezelőtt még az ő hasából kiálló fadarabot a szívem alatt nem sokkal, a bordáim közt pihenni. Nem azért rezzentem össze, mert annyira fájt, csak a meglepettség. Ki gondolta volna, hogy Heather ilyen harcias lett az évek során? Mikor elment, (szökött, menekült, elhagyott) akkor még egy ártatlan, ijedős kislány volt. Most meg nem fél szembe szegülni velem. Velem… igen, ez olyan vicces mint amilyennek hangzik, mégis meghökkentő egyben. De nem olyan harcias, mint ahogy azt mutatja. Amint szóba hoztam a bátyát, a hangjában ott volt az a kis félelem, féltés, megadás. Ha tudom, hogy ennyit jelent neki Liam, akkor már hamarabb bevetettem volna a „család” fegyvert.  
  -Mégis miért jöttem volna vissza? Csakis érted. – felelem egy fél mosollyal az arcomon, miközben kihúzom magamból a karót. Nyílván nem háznézőbe, vagy barátokat látogatni jöttem. Néha olyan lehetetlen kérdésekre kell válaszoljak. Jó, megértem, hogy fél, ki nem félne tőlem, de ez akkor is logikátlan.   – Nézd meg mit csináltál, édes. Tiszta vér lett a pólóm.   – eldobom jó messzire a fadarabot, hogy még véletlen se tudjon újra próbálkozni.  - Nem baj, majd valaki más megfizeti az árát.   – rosszallóan pillantok rá, és mintha mi sem történt volna dobom le a szinte már rám tapadt ruhadarabot.
Ott állok előtte, félmeztelen. Óóó, mennyi emlék tör most rám hírtelen. Azok az esti kínzások, a vérszívás, a sikítások, könyörgések. Micsoda egy kegyetlen szemétláda voltam vele. Ilyenkor azt kívánom… bárcsak még keményebb lehetnék. Lehet néha kissé elvetettük a sulykot a többiekkel, de egyszer sem engedtem, hogy rajtam kívül más is hozzá nyúljon Hed-hez.  Bár, így jobban visszagondolva, talán jobban járt volna, ha más felelős érte. Az én szerelmem eléggé más, mint a megszokott. Virág, meg csoki helyett kapott egy kis finom szőkét, csók, ölelés helyett pedig erőszakot és durvaságot. Nem, nem olyan erőszakot. Úgy sosem értem hozzá, bármilyen hihetetlen is.  Úgy voltam vele, hogy tartogatom későbbre. Mint egy jól megérett bor, idővel a legfinomabb. Nem tudhattam, hogy ez lesz, de mindent be lehet pótolni…

Kiegyenesítem magam és körbe tekintek. Lenne még egy két ötletem, hogy nyugtassam meg a lelkem világát. Felgyújthatnám a házat, és nézhetném, ahogy ég, de ennyire drasztikus lépésre még nincs szükség.
 -A bátyád előbb utóbb meg fog halni, mert ez az, amit a vámpírok CSINÁLNAK. Meghalnak. Csak rajtad múlik, hogy én legyek – e az, aki elveszi tőle az életét. Ami azt illeti, jelen pillanatban a sajátodért kéne, aggódj.  - jelen pillanatban… a múltban és a jövőben. Mindig tőlem fog függeni. De akkor most minek jöttem ide, ha nem akarom megölni? Ide költözhetnék én is, nincs kedvem az utcán csövezni, de akkor szegény Liam-nek kéne intéznie a bevásárlást, ahhoz meg nem lenne türelmem.  – Bármit? – kíváncsiskodok. Ezt hallottam már párszor tőle. „ Bármit megteszek, ha abba hagyjátok” stb. stb. Megemelem az állát az ujjaimmal, és a szemébe nézek, azokba a szemekbe, amiben egykor csak fájdalmat láttam.  – Te egy csodálatos személy vagy. Nem érdemled meg ezt.  – közelebb hajolok és egy forró csókot lehellek az ajkaira. Olyan rég meg akartam ezt már csinálni csak sosem volt hozzá kedvem. Puha volt és édes. Csak pár pillanat erejéig ízlelhettem, de le voltam nyűgözve.
Ahogy elhajoltam, meg mertem volna esküdni, hogy egy könnycseppet éreztem lefolyni az arcán, de mikor ránéztem nem volt ott semmi.  Sok ez már nekem…  - Kár, hogy én nem vagyok egy csodálatos ember.  – Elsétálok a pultig, és nekitámasztom magam.  – Szóval mesélj, miért is mentél el? Miért pont ide jöttél ? De a legfontosabb kérdés.. szeretsz-e engem? Vigyázz, ha hazudsz, elvágom a torkod azzal a késsel  – a falba fúródott vágó eszközre mutatok – aztán pedig hagyom, hogy a bátyád szenvedjen. 



•• Words: 609 •• Music: Far away •• Note: Levettem a pólót. Cool••
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptySzomb. Júl. 27, 2013 6:52 pm

just don't hurt my brother



Ha nem lenne a helyzet a rossznál is rosszabb, és nem gyökerezne földbe a lábam, nem fogna el a rettegés abban a pillanatban, ahogy felemelve a fejemet, éppen Luciennel kell farkasszemet néznem, talán még fel is nevetnék az elképesztő, véletlen és szerencsétlen egybeesésen, hogy épp ő járt a fejemben, és tőle védve magamat készültem bezárni az ajtót, erre megjelenik itt. Nem mentett volna meg még az a zár sem tőle… és most már mindegy is. De mintha megéreztem volna a veszélyt. Női megérzés, vagy csak ösztön, logikus következtetés… Nem lennék meglepve, ha Liam után jött volna, és a bátyám vezette volna el hozzám. És szegény valószínűleg még csak nem is sejti, hogy megfigyelték, hogy ő volt a nyomravezető. Hogy ő hozta a fejemre a veszélyt. Lucien… vagy Curtis. Olyan mindegy. Régen, még amikor próbált bizalmaskodni velem, említette, hogy az előbbit jobban szereti. Én azonban, akármilyen néven szólítom, gyűlölöm ezt az alakot. Rettegek tőle. És reméltem, hogy ez az újratalálkozás soha nem jön el. De nem egy tündérmesében élek. Nyilvánvaló, hogy nem élhettem volna örökké boldogan, elkerülve őt.
A hang a torkomra fagy, nem tudok megszólalni, csak halkan, rémülten nyöszörgök egyet, miközben kiveszi a kulcsaimat a kezemből, és elsétál bezárni az ajtót. Aztán kicsit észhez térek, és a fejemet kapkodva nézek körbe, merre menekülhetnék, hol tudnék még kijutni, mivel tudnám megvédeni magam. Nyilván több a lehetőség ebben a konyhában erre, mint én szerencsétlen magatehetetlenségemben, leblokkolt aggyal produkálni tudok. Csupán pár lépést hátrálok riadtan, és már vissza is tér. Újra előttem áll.
- Mit… mit akarsz itt, Lucien? – suttogom. Alig találom a hangomat, rekedtség, rémület. Ismét hátrálok, kicsit oldalazva. Bár az ajtót bezárta, de valahogy csak ki tudok jutni rajta. Ez a konyha még soha nem tűnt ilyen szűknek és kicsinek. – Mit csinálsz? – az előbbi érzelmek mellett az értetlenség is kiül az arcomra, amikor meglátom a tenyerén megcsillanni a saját vérét. Elképedve és megbabonázva nézem kissé félre billentett fejjel. Mi a francot akar? Még őrültebb, mint emlékeztem. Egyelőre szótlanul hallgatom őt. Lenne pár ellenvetésem, de mi értelme, ha szembe szállok vele? A szavainál most egyébként is jobban leköt a fenyegető közeledése.
- Lou! – kiáltok fel rémülten, ahogy kitöri a székem lábát, mert már szinte érzem, mi lesz a következő lépése. És nem is tévedek. Próbálom lefejteni fojtogató ujjait a nyakamról, közben a kemény fa kíméletlenül fúródik a gyomromba. A fájdalomtól kitágulnak a szemeim, ajkaimat azonban csak néma sikoly hagyja el. Összegörnyedek, és lejjebb csúszok a fal mellett, ahogy elenged. Levegő után kapkodva húzom kifelé magamból a fegyverré változtatott székdarabot, de még ezzel sem végzek, mikor a nagykés a fejem mellett fúródik a falba. Riadtak pillantok fel. Lucien már ismét előttem áll.
- Mit akarsz tőlem? Minek vagy itt? Nem tettél még eleget?! – teszem fel gyors egymásutánban a három kérdést, de amilyen szemrehányó a hangom, olyan gyenge is, hisz egyik kezemmel alul még épp a karót szedem ki nagy nehezen. Aztán lendítek, és döfök. Az erőmből nem futja annyira, hogy a fa eltaláljon a szívéig, így az oldalán, a bordái alatt behatolva épp csak megsebzi őt. Ugyanabban a pillanatban, amikor ajkait elhagyták az utolsó szavai. Az eddigieknél is nagyobb rémület fog el.
- A bátyámat ne keverd ebbe bele! Megteszem, amit akarsz, csak őt hagyd békén – szinte már nyöszörgök a félelemtől, mert tudom, hogy a félresikerült manőveremmel csak rontottam a helyzetemen, és félek, hogy ennek a Liam issza meg a levét. De nyilvánvaló, hogy velem sem végzett még.





•• Words: 565 •• Music: Love The Way You Lie •• Note:  - ••
©

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 11:28 pm


Nice to see you again

Drága Liam-em pont azt tette, amire én vártam. Elég volt a kezébe nyomni egy borítékot, tele képekkel, amikre hamis évszámot írtam és már vette is a csalit. Megkerestem volna magam is Heather-t, de nem vagyok annyira gonosz, hogy elszakítsam őket egymástól. ( Vagy mégis? ) Úgyhogy adtam egy lehetőséget Liam-nek, és élt vele. Jó fiú, ügyes fiú, ostoba fiú. Ha lett volna esze, akkor nem keresi meg. Arra nem gondolt, hogy majd követem minden egyes lépését? Ezek szerint nyílván nem. Oly szomorú, hogy néha az emberi hülyeség megmarad a vámpírokban. Azért bele telt neki jó pár évtizedbe nem mondom… azt hittem sose bukkan már rá, és dobhatom az egész tervet a kukába, de csak sikerült neki. Majd ha találkozok, vele megköszönöm a közreműködését.
Ott álltam Heather háza előtt. Na, mármint nem közvetlen előtte, azért nem vagyok sötét, hogy lebuktassam magam egyből, mint valami szökött elmegyógyintézetes. A szemben lévő ház verandájára kirakott széken ültem. A tulajdonos nem haragszik érte, már korábban megigéztem.  Na, szóval ott ültem és végignéztem, ahogy Liam bemegy, majd nem sokkal később kijön. Ezt még nem akartam megzavarni, had legyen egy nyugodt 10 percük. Az elkövetkezendő idők úgy is olyan sanyarúak lesznek számukra. Bár… engem csak Hed érdekel. A bátya csak egy báb volt számomra, semmi több.  Ha bajt okoz, majd gondoskodok róla. Én teremtettem, nekem kell elpusztítani. Így mennek a dolgok felénk.
Még vártam egy kicsit. Minek siessem el? Én csak őt akarom, és ahogy látom még itt lesz egy darabig. Elment autóval, majd visszajött teljesen felpakolva. Nagy bevásárlás… ez vagy azt jelenti, hogy vacsora vendégei lesznek, akik sokáig maradnak, amit nehéz elképzelni, vagy, hogy Liam oda költözik. Rettentően jó a következtető képességem, szóval szerintem a második lesz az.  
Amikor másodszorra érkezett meg azt gondoltam, hogy itt a lehetőség. Az ajtó tárva nyitva, a lakás csak engem vár. Hát fogtam magam és bementem.  Ott nem fogadott más, mint amire számítottam. Rend és rendszeresség.  Meg lettem volna lepve, ha minden csak úgy szanaszét lett volna dobálva. Azt hiszem a nálunk töltött vendégeskedése elég mély nyomokat hagyott benne. Ott nem volt mindig tisztaság. Sőt… néha olyan mocsok volt, amit már én se néztem jó szemmel, ezért mielőtt megöltünk volna valakit, feltakarítattam vele. Mert ott még a vacsora is kiszolgált.
Nem tudtam, hol lenne stílusosabb várni. A hálóban, a nappaliban, vagy a konyhában. Féltem, hogy ha a hálóba megyek, akkor más lesz a vége, mint amiért jöttem. Az majd talán kicsit később jöhet. A nappali túl egyszerű, és nincs benne semmi meglepetés. Maradt a konyha, a fürdőben minek várjam? Mossam meg a haját úgy, hogy ledugom a fejét a wc-ben? Nem, bármennyire is jól hangzik, türtőztetnem kell magam.
Amíg lepakolt az asztalra, addig én oda álltam a konyhaajtóhoz. Megfordult és egyenesen belém szaladt. – Micsoda fogadtatás. Tudom, hogy hiányoztam, na de ennyire? – kérdem mosolyogva, majd kiveszem a kezéből a kulcsokat, és bezárom a bejárati ajtót magam.  Visszasétálok hozzá, de ő még mindig meglepődve pislog. Félelem, ijedség, vagy gyűlölet, mindegy is mi, de most nagyon elragadta magával. Mivel ez egy konyha, ezért vannak remek módszerek és eszközök a példastatuálásra. Leveszem az egyik tartóból a legnagyobb kést, amit találok és végig húzom a kezemen, amiből kicsobog a vér. Minden ezzel kezdődött. Ez az a vér, ami átváltoztatta őt is, és a bátyát is.  – Tudod, én tényleg szerettelek, de te elhagytál. Nagyon, nagyon rossz kislány voltál. Pedig én megadtam volna neked mindent. Az örök életet, a hatalmat, mindent. – az egyik közelben lévő széknek kitörtem az egyik lábát. Hed-et a nyakánál fogva a falhoz szorítottam, és a fadarabot a lány hasába szúrtam.– De te, miután megkaptad a képességeidet tőlem, elmentél.  Én nem akartalak bántani, tényleg nem. – A földre pillantottam, majd vissza. A korábban eldobott kést újra felvettem, és pont a lány feje mellé dobtam, tiszta erőből.  Aztán közelebb léptem, és végig simítottam az arcán az ujjaimmal. – Legyél velem kedves, és akkor talán nem égetem ki a bátyád szívét.



•• Words: 644 •• Music: Far away •• Note: Remélem tetszik. nááá  ••
Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 9:26 pm

walking into my worst nightmare



És még azt mondják, hogy a vámpírnak nincs szüksége másra, csak vérre a boldogsághoz. Francokat. Persze, vér nélkül nyilván rövid úton elpatkolnék, de hosszú távon ugyanígy lenne egyéb emberi kaják nélkül is. Nem azért eszek, mert éhes vagyok, vagy mert szükségem van rá, hanem mert szeretek. És szeretek főzni is. De hát most mit vársz, amikor kétszáz évem volt megtanulni olyan dolgokat is, amiket sosem akartam, amik sosem érdekeltek igazán. Az unalom viszont nagyúr, ahogyan a szükség is, és amikor az embernek… illetve vámpírnak végtelen ideje van, hát miért ne használná ki, hogy keressen magának apró, olykor nevetséges kis hobbikat. Ebből kifolyólag a konyhám jobban felszerelt, mégis állandóan precízebb rend van, mint az átlag családoknál. Illetve többnyire, mert ma azon kaptam magam, hogy a készleteim nagy része teljesen megcsappant. Nevetséges, hogy épp ma kezdek el ilyesmin aggódalmaskodni, amikor nem kevesebb mint két évszázad után egyszer csak megjelent a bátyám, szó szerint betoppant a nappalimba, és fenekestül felforgatta ezzel az egész életemet. Mindazt, amit eddig hittem, amit eddig éreztem. A magányom, a reményeim… Igen, hirtelen felbukkant, de most már végre itt van, újra velem, és… ez annyira furcsa és szokatlan most mégis. Egyelőre. Ezért szeretném valahogy kicsit leegyszerűsíteni, megkönnyíteni, hétköznapibbá tenni a dolgokat. Szeretném, hogy ide költözzön hozzám, mert nagy nekem ez a lakás egymagamnak, és bármennyi színt loptam bele, így is csak a magányt sugallja. Szeretnék a bátyámmal ezentúl annyi időt tölteni, amennyit csak lehet. Rengeteg megbeszélni valónk, mesélni valónk van. Az ilyesmi pedig mindig jobb egy kellemes vacsora mellett. Akkor pedig miért ne mutathatnám meg neki, hogy milyen főzőtudományra tettem szert az elmúlt évek alatt.
Liam azonban egyelőre visszatért az eddigi, átmeneti lakhelyére, ami ha jól sejtem, a hotel. Megértem, ha el kell intéznie egy-két dolgot, vagy neki is időre van szüksége, hogy feldolgozza mindazt, ami most történt velünk. Talán pár nap is eltelik, amíg újra látom. De végre visszakaptam őt, és ez a lényeg.
Úgy döntöttem, kihasználom ezt a kevéske időt, hogy kettőnk számára is alkalmassá tegyem a lakást, és első körben egy nagy bevásárlásra indultam, hogy újra tökéletesen felszerelté tegyem a konyhámat. Kettőt is kell fordulnom a kocsim és a lakás között, mire mindent sikerül felpakolnom, és a második kör után még nem marad szabad kezem, hogy bezárjam magam után a bejárati ajtót, csak miután lepakoltam. Nevetséges lehet, ha egy vámpírnak zárnia kell az ajtót. Mert hát a mieink ugyan mitől tartanának? Egymástól maximum, de bennünket egy ajtó nehezen tart kívül. Ez az apróság mégis egyszerűen megnyugtató. Főleg most, hogy előkerült a bátyám, mert ez eszembe juttatott pár dolgot. Lucient elsősorban. Liam elbeszélése alapján ő volt az, aki átváltoztatta, és ő vezette nyomra is. Elszorul a torkom a félelemtől, ha belegondolok, hogy az a vadállat bármelyik pillanatban besétálhat az ajtómon. Nagyon régen nem láttam, és a bátyám megjelenéséig nem is sokszor jutott eszembe, de ezzel egyértelművé vált, hogy néha figyelt engem, és egyáltalán nem felejtett el. Nem tudom, mire számíthatok tőle. Sosem volt teljesen komplett, és bár láttam az emberibb oldalát is egykor, talán csak pár röpke pillanatra, nagyon jól tudom, hogy bármi kitelhet tőle.
Tűnődve kanyarodok vissza az asztaltól a bejárat felé, hogy ráfordíthassam a kulcsot, de még a konyhaajtónál megtorpanok, mert egyenesen belesétálok valakibe. Mintha a legrosszabb rémálmom vált volna valóra hirtelen. Lucien áll előttem teljes életnagyságban.





•• Words: 542 •• Music: - •• Note:  Ne bánts nagyon :')) ••
©

Vissza az elejére Go down



Drake M. Lucas
welcome to my world
Drake M. Lucas

► Residence :
new orleans or new york
► Age :
40
► Total posts :
223

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Konyha Konyha     EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 8:49 pm


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha     Empty

Vissza az elejére Go down

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Heather Armstrong lakása-