world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha EmptyKedd Jún. 02, 2015 11:23 am

ezra & mom

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
sometimes things get ugly

Ezra kérdésre kérdéssel válaszol, és tekintetébe aggodalom költözik. Közelebb lépdel hozzám, én pedig néhány pillanatra megkapaszkodom a vállába.
- Jól vagyok, semmi komoly. Nem olyan vészes, mint aminek kinéz – mosolygok rá, és hogy érvényt adjak a szavaimnak, elengedem őt, hogy a saját lábamon botorkáljak el a következő szekrényig. Az utolsó reményem, hogy ebben találok elsősegély dobozt. Lehet, hogy Daud vámpír, és ilyesmire nincs szüksége, de nem lehet olyan felelőtlen, hogy a halandó fia vele lakik, aki ráadásul harcolni akar tanulni, és nincs mivel összefércelnie, ha megsérül. Szerencsére a szekrény alján végül megtalálom, amit keresek. Kiteszem az asztalra, majd belepillantok, és gézt, meg fertőtlenítőszert pakolok ki belőle.
- A francia negyedben voltam. Kaptam korábban egy állásajánlatot egy gyógynövényboltban, és ma délután kezdtem volna. Csakhogy mire odaértem, egy boszorkány végzett a másik eladóval, talán a tulajjal is, és majdnem én lettem a következő. De ne aggódj miattam, drágám, anyád tud magára vigyázni – nyugtatom meg egy biztató félmosollyal. Oké, kevésen múlott ez a mai, de nem akarom, hogy Ezrának miattam fájjon a feje, azt meg pláne nem, hogy megkeresse Kait. Lehet, hogy az apja vadásznak képzi, de ő vámpírok ellen készül harcolni, boszorkányok ellen pedig nem sokra megy a puszta fizikai erővel. Legalábbis addig nem, amíg nem jut hozzájuk elég közel. Én is csak azért úsztam meg, mert használtam a szirén erőmet a srác ellen. Szerencsére volt rá kétszáz évem, hogy kiaknázzam a képességeimet, és szükség esetén akár fegyverként is tudjam használni őket. Ezrát azonban szeretném távol tudni attól a szörnyetegtől. Épp elég volt egyszer elveszítenem őt egy boszorkány miatt. Na igen, eddig nincsenek túl jó vagy bizalomgerjesztő tapasztalataink a banyákkal.


• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha EmptyVas. Május 31, 2015 6:37 pm


Mom & Ezra

A boltban hagytam ott némi pénzt, ma én voltam a soros a bevásárlásnál. Hogy én ezt mennyire utálom...ilyenkor Daud szó nélkül lelép...amolyan keresős játékot játszva...hát had ne mondjam ki mit is érzek ilyenkor.
Mivel kenyerezett le legutóbb? Vagyis, mivel szeretett volna lekenyerezni? Gumicukorral....
A szél hangja időtlen, de korántsem gyenge: néma veszélyt hordoz magában. Rossz érzésem szűnni nem akaró feszültséggel terjed szét tagjaimban és régi ismerősként köszöntöm az érzést, amely mélyen bennem zubog, valami történni fog, valamit tennem kell…Nem vagyok igazán elmebeteg, egyszerűen csak így védekezek a világ őrülete ellen. Tűz ellen tűzzel. A sötétség nem fertőzheti meg szívemet. Őrület az őrület ellen, sötétség a sötétség ellen, ez az én utam.
Bármi is lakozik a jövőben, bármennyire is emésszen el a sötétség, itt és most le kell higgadnom, a jelennél nincs fontosabb. Változtam, ez tény. A világ is változott, nem kedvezett, sokat kaptam, hatalmas pofonokat és seggberúgást és mégis itt vagyok. Élek. Még ha jó pár év telt is el, de élek.
A házhoz érve, ajtót nyitok...nyitva van. A pakkokat leteszem a kanapéra és a konyhába lépek, de már van bent valaki...anyu? Végig pillantok rajta, majd megfordul.
- Veled mi van? - kérdezek vissza egy kis idegességgel hangomban, majd mellé lépek, hogy megtartsam, hogyha elesne... - Ki tette?! Merre van?! - hangom robbanásként üt, dühös vagyok az illetőre, akárki is tette ezt anyámmal...megfizet.



Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha EmptyCsüt. Május 28, 2015 8:57 am

ezra & mom

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
sometimes things get ugly

Nem emlékszem, hogyan kerültem haza. Mikor kimenekültem a boltból, még abban sem voltam biztos, hogy elsőre visszatalálnék, hisz alig pár napja vagyok a városban, és egyelőre még nem sikerült a kisujjamból kirázni a térképét. És mégis itt vagyok. Az ösztönök és a tudatalatti néha csodákra képes. Csak azt tudom, hogy szedtem a lábaimat, ahogy tudtam, nem törődve a fejfájással vagy az apró pontokkal, melyek folyton a látóterembe kúsztak, sem a járókelőkkel, akik folyton megbámulták a csapzott külsőm és a vérző fejemet. Mégsem akart senki a segítségemre lenni, de talán jobb is így. Egyrészt nem igazán örültem volna, ha feltartóztatnak, másrészt megszoktam már az elmúlt kétszáz évben, hogy magamra vagyok utalva. Ha akarok valamit, nekem kell megküzdenem érte, nekem kell tennem érte.
Belépve az ajtón azonnal a konyha felé veszem az irányt. Meg akarok mostani, leöblíteni a kezemről a vért. Legalábbis így elsőnek. Aztán valahogy el kellene látnom ezt a sebet, és jól jönne egy kis aszpirin is. Nem vagyok benne biztos, hogy jól tettem-e, hogy elmenekültem. Nem akartam kockáztatni azzal, hogy folytatom a párbajt, hisz állni is alig tudtam a lábamon, amikor a második ütés után feltápászkodtam. Forgott velem a világ. Tulajdonképpen még most is forog. Nem voltam biztos magamban, és csak arra tudtam gondolni, hogy minél előbb ki kell jutnom onnan, kihasználni az adódó lehetőséget, leütni Kait, és azzal megtörni a varázslatot. Talán igaza van. Gyáva vagyok, amiért nem fejeztem be. Az az őrült fickó mintha direkt vágyott volna a halálra, amit én nem adtam meg neki. Megijedtem magamtól, tőle, a következményektől... Fene se tudja! Meg kellett volna ölnöm őt. A következő áldozatok, akiket eltesz láb alól, ahogy az eladóval is tette... mind az én lelkemen száradnak majd. Felszisszenek a gondolatra, és mert ezzel egyidejűleg a fejemben levő lüktetés is felerősödik.
- Hol van már az az elsősegély doboz? - motyogok magam elé, miközben sorra nyitom ki a szekrényeket. Persze meglehet, hogy nincs is Daudnak itthon olyanja. Hiszen mihez kellene ilyesmi egy vámpírnak? Csak hát logikusnak gondoltam, hogy ha már a fiammal edzenek naponta, ami közben sérülések is történhetnek... Na mindegy, csak felfrissítem az arcomat, lesikálva róla a rászáradt vért, aztán keresek egy gyógyszertárat.
- Ezra – ejtem ki a fiam nevét csodálkozva, amikor felpillantva őt látom meg az ajtóban. - Te mióta állsz ott? Nem hallottam, hogy megjöttél – mondom erőtlenül, és megtámaszkodom az egyik széken.


• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Vissza az elejére Go down



Riley Matthews
welcome to my world
Riley Matthews

► Residence :
•• new orleans
► Age :
34
► Total posts :
313

FIRE MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Konyha Konyha EmptySzer. Május 27, 2015 10:58 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Konyha Konyha Empty

Vissza az elejére Go down

Konyha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Memories :: Rhodes szállás-