world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Ház előtti kert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyPént. Márc. 23, 2012 2:46 pm

Ház előtti kert Elijah-Elena-elijah-and-elena-21529991-500-282
To; Elijah

Hátráltam tőle egy lépést, s félve pillantottam a szemébe. Nem akarom őt látni, hagyjon engem békén! Próbáltam valamit kiolvasni a tekintetéből, de nagyon nem ment semmi. Van egy arca, amit néha-néha megváltoztat.
- Ne gyere közelebb. - sziszegtem visszautasítóan. Minden bizalmam, ami volt feléje elakart volna szállni, ha ez lehetséges lenne. De nem mivel, meg vagyok igézve, hogy bízzak benne. Nagyot nyeltem, s ökölbe szorítottam a tenyeremet, ami a faágat markolta, hátha használnom kell, hisz még mindig rajtam van az igézés. Ha látom, hogy bántani szeretne, muszáj ezt használnom. Láttam, hogy nem megy el, valahogyan majd sikerül lerázni magamról. Rengeteg érzelem kavarog bennem egyszerre. Fájdalom, csalódottság, düh. Pedig milyen jól indult ez az este.
- Azt hittem barátok vagyunk. Erre te megpróbáltál megölni, és ha még egy lépést teszel felém, ezt. - böktem a fejemmel a faág felé. - magamba kell döfjem. - mondtam remegve. Letöröltem a kósza könnycseppjeimet, amik szinte már patakban csordultak végig az arcomon. Megállt mellettünk egy kocsi, Elijah óvatosan kikerült engem, és az ajtó felé intett.
- Szerinted ezek után beszállok veled egy kocsiba? - kérdeztem szinte már nevetve. Ez röhejes. De komolyan mondta. A taxim pedig 10 perc múlva ér ide, ha nincs dugó. Én pedig vérzek, és egy faágat szorítok. Elég fura lenne kimagyaráznom magamat a helyzet alól. Hirtelen elkezdtem szédülni, és amikor pislogtam fekete foltokat láttam. Megragadtam Elijah kezét támaszként. Tettem feléje egy apró lépést, s végül beadtam a derekamat. Beültem, vagyis inkább bezuhantam a kocsiba. Felegyenesedtem, megigazítva a hosszú ruhámat, most bánom, hogy nem egy koktélruhát vettem fel. Sokkal könnyebb lenne közlekedni benne. A hideg ablaknak döntöttem a fejemet, és mély levegőket vettem. Gyengének érzem magamat. Elijah is helyet foglalt mellettem, majd leadta a címeket a sofőrnek. Felajánlotta, hogy meggyógyít, amit először nem értettem, majd minden világos lett. A vérét szeretné felajánlani. Nagy nehezen ráemelem a tekintetemet, és haboztam a válaszért. Vagy szenvedek, vagy pedig elfogadom, és meggyógyulok.
- Rendben, azt megköszönném. - feleltem rekedt hangnemben, majd a kocsi elindult. Csak legyünk már túl ezen az estén..

/folyt. Gilbert ház - Nappali és társalgó?/
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzer. Márc. 21, 2012 8:49 pm

Ház előtti kert Tumblr_lzkf5nLYMC1qbf24xo1_500

Hangom nyugodt, kissé gonosz is, de most nem érdekel anyám véleménye sem. Elenát meg kell védenem, de nem Klaus miatt. Az csak egy remek ürügy, hogy Rebekah visszavegyen a lendületből. Könyörgöm tényleg én vagyok csak ennyire lemaradva? Sosem volt szokás nyilvánosan öldökölni... Látom, hogy felhúztam az én kis húgocskámat, aminek nagyon tudok legbelül örülni. Sosem szerette, ha beleavatkozom a dolgaiba, de ez itt most engem is érint.
- Védem őt, miattad is! Ezzel téged is védlek, erre még nem is gondoltál igaz? - Mondom nyugodt hangnemben. Figyelem az eseményeket, és azt is, hogy Elena a szíve felé irányítja a karót. Rebekah az ismeretlen sráchoz szól, így szépen lelépnek mind a ketten. Nem félek a kis boszitól, hiszen itt van Bonnie is, és anyám is, habár gyenge. De mivel tudna ártani? Megcsiklandoz azzal a fejfájdítós trükkel? Nálam nem használ... Pont ezért vagyok olyan biztos magamban.
- Te vagy a húgom, az egyetlen, a másik engem nem érdekel, és kioktatlak, amíg felelőtlen vagy... És az hosszú ideig így lesz még... - Mondom utánuk gúnyosan, bár választ nem kapok, nem is számítok rá. Csak igazítok egyet a kabátomon, hiszen felvettem a szövetkabátomat. Számítottam rá, hogy nekem támad, de nem csak egy lökésre gondoltam. Mindegy, hirtelen arra eszmélek, hogy Elena távolabb jár, és az igézés rajta van, meg ráadásul ilyen állapotban nem mehet haza egyedül. Gyorsan a sofőrre telefonálok, majd utána Elena mögött termek. Megérzi, hogy ott vagyok, és megfordul.
- Elena. Nem hagyhatlak egyedül elmenni. És még az igézést sem vettem le... - Fordítom az arcát az enyém felé, hisz nyílvánvaló, hogy nem szereti, ha sírni látják. Majd mikor találkozik a tekintetünk, csak akkor szólalok meg.
- Már nincs mitől tartanod. Senki nem bánt - Mondok csak ennyit, hiszen ennyi éppen elég. Érzem a vérének az illatát, de nem fogom bántani, van akkora önkontrollom, hogy ne essek neki, és különben is már ettem. Már hallom a kocsimat, mikor leveszem a kabátom, és a hátára terítem. Hűvös van, és így is érte elég megpróbáltatás.
- Kérlek engedd meg, hogy elkísérjelek... - Nyitom ki az ajtót, hogy be tudjon szállni, és remélem nem utasítja vissza, szerintem ő sem szeretne egyedül hazamenni. Végül beadja a derekát, és a sofőrnek kiadom az úti célt. Aztán Elena felé fordulok, hisz látom milyen gyenge.
- Ha szeretnéd, meggyógyíthatlak... - Ajánlom fel, amit ritkán szoktam. Nem így terveztem a bált elhagyását, de vannak kivételek. Niklausszal is beszélnem kell, de ráér majd holnap is...
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzer. Márc. 21, 2012 8:29 pm

Ház előtti kert Tumblr_lorgkr69F11qd4pdio1_500

to Everyone

A varázslatot befejeztem mielőtt az erőm teljesen elhagyott volna. Bár így sem maradt olyan sok , de még így is több, mint a semmi. Igaz volt már olyan, hogy az ájulásig hajtottam magam. Azok igazán nehéz pillanatok voltak, de már tudom, hogy meddig menjek el, és azt is tudom, hogy mit bír el az erőm. Pont a varázslat megszakítása után érkezett Elijah.. Ismét egy Elena védelmező. Nem is reagálok semmire amit csinált, mert értelmetlen. Csak meg akart minket félemlíteni, de ez nem sikerült, mert engem hidegen hagy, ha Elena meghal. Sőt én annak még örülnék is, mert látnám szenvedni a vámpírokat, s átérezhetnék azt a fájdalmat amit én is átéltem. Meghúztam a vállam, majd elindultam Rebekah után. Csendben sétáltam, mert a hold energiájából szívtam magam fel erővel. Sokkal hatásosabb, mint a tűz, főleg most, hogy hamarosan telihold lesz. Imádom azt az estét. Akkor vagyok igazán formában, olyankor az erőmnek semmi sem szab határt.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzer. Márc. 21, 2012 7:47 pm

Ház előtti kert Tumblr_m0panwA8RK1r9xerro1_500
To; Everyone

Remegő ajkakkal tekintettem fel Rebekah-ra. Lassan itt a vég. Nem hittem volna, hogy 18 évet fogok élni. Remélem van élet a halál után, talán újra találkozhatok a szüleimmel.
- Ha megakarsz ölni tedd meg. - sziszegtem rá. Tudom, hogy sokkal kecsegtetőbben hangzik a lassú, kínzós halál, de ha tényleg ezt tervezi akkor legalább gyorsan. Stefan-ra néztem tehetetlenül. Nem akartam belevonni őt ebbe az egészbe. Végül Rebekah hátrébb lépett. Arra néztem, amerre ő is. Megjelent Elijah. Leguggolt mellém, és teljesen máshogy tekintett rám, mint ahogy megszoktam tőle. Kirázott teljesen tőle a hideg. Az még csak hab a tortán, hogy a hideg füvön fekszek. Majd el kell vinnem a ruhámat egy alapos mosásra.
Mélyen a szemembe nézett, nem tudtam elnézni tőle. Teljesen magához ölelt. Imádattal tele néztem rá, s bólintottam, miután megparancsolta, hogy mit tegyek. Szemeimmel kutattam a faágért, és megfogtam. Nagy nehezen felültem, majd a felállás következett. Felpattantam a helyemről, a faág élét a szívem felé tartva. Féltem, nem szeretnék öngyilkos lenni, de sajnos ez a teendőm, ha bárki rám próbálna támadni.
Stefan még mindig ott állt mozdulatlanul. A nyakam egyre jobban mart, fájt, sőt égetett a helye. Valami elkezdte csikizni a mellkasomat. Letekintettem, és figyeltem, ahogy a vér folyik el rajta. Remek. Csomó vámpír van itt körülöttem. Én leszek a nasi.
Rebekah megunta az egészet, a boszorkány megtörte a láthatatlan pajzsot. Stefan-ra tekintettem, majd Esther-re. Végül megfogtam a ruhám alját, és elkezdtem sétálni a parkoló felé. Kivettem a ruhámból a mobilomat, amit a felsőmben dugtam el, tárcsáztam a taxi számát. Azt mondta 15 perc. Szuper, addigra elvérzek itt.
Megfogtam a bolerómat, és a nyakam köré tekertem. Inkább az szívja be a véremet, mintsem, hogy itt mindenkinek mutogassam. Elkezdtem sírni, elég nehéz lelkileg azt bírni, hogy ma majdnem meghaltam.. És megbántottam Damon-t.. A hideg szellő megcsapta az arcomat, hátrafordultam, s Elijah-val találtam magamat szembe.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:02 pm

Ház előtti kert Tumblr_lz25aysHeF1r43i8fo1_500
To Everyone

Megérkezik a következő hősünk, aki szintén Elena segítségére siet. Szánalmas, hogy még a saját anyám és bátyám is ellenem fordul, ha erről a lányról van szó. Mondataira csak fintorgok, és megcsóválom a fejem. Elijah is tud gonoszkodni, ha akar. Tudom, hogy ha Elenát megölném, akkor Nik haragja elől kéne menekülnöm, és még az sem kizárt, hogy megölne, ugyanis annyira odavan ezért a hibrides dologért, mint valami szenvedélybeteg. És ugyebár azt tudjuk, hogy a létrehozásukhoz egy kulcs van, aki nem más, mint ez a szerencsétlen.
- De igen, képzeld unatkozom. Kezd elegem lenni abból, hogy folyton van valami következménye, ha valakinek elveszem az életét... - csóválom meg a fejem. A vámpírlét lényege, hogy vért igyunk és lehetőleg emberét... Az már más dolog, hogy ezt úgy is el lehetne végezni, hogy az áldozat nem fizet érte a halálával.
A következő pillanatban már csak azt veszem észre, hogy Elijah megigézi Elenát. Ez szánalmas. Ha bántani akarom, magába döfi majd a karót, és meghal. És mi lenne? Rám lenne fogva az egész, természetesen... Feltudnám oldani simán az igézést, de nincs kedvem tovább játszani. Elegem van mára, megszereztem, amit akartam, így nem érdekel a dolog.
- Fantasztikus vagy Elijah, gratulálok. Védd csak a kis Elenádat, ahogy itt mindenki más. - tapsolom meg gúnyos vigyorral az arcomon, majd körbemutatok a többieken. Odalépek Zach-hez.
- Én megyek. Bőven elég volt ezekből itt. Talán jöhetnél te is, és folytathatnánk ketten... - mondom halkan, és a vállára teszem a kezét. Nem mintha nem tudnám, hogy ezt most itt a társaság nagy része hallotta, nem érdekel.
Elijah kioktató szavaira pedig már ugrok.
- Ne oktatgass ki! Nem érdekel a véleményed, talán ha egy kis kioktatási vágyad lenne, menj a másik húgodhoz, hátha ő szívesen fogadja...- lököm neki az egyik fának, majd a nyaklánccal a kezemben elsétálok a nagyközönségtől. Azért meg kell hagyni, nem volt ez rossz buli, csak nem így terveztem a végét...

Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Storyteller
welcome to my world
Storyteller

► Residence :
Mindenhol.
► Age :
381
► Total posts :
17

STORYTELLER ✎


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 10:53 pm

Elena semmilyen botrányból nem tud kimaradni, amióta megtudta, hogy ő a hasonmás. Rebekah pedig mindig is lobbanékony volt, és haragja megsokszorozódott, ahogy gyülekeztek az Elenát védelmezők száma. Ráadásul Bonnie, egy nagyobb érzelemkitörésnek köszönhetően elrepítette. Esther szavai mit sem érnek, hiszen Rebekah úgy ragaszkodik ahhoz a nyaklánchoz, mintha az élete függne tőle. Zachary jó boszorkány lévén segít Rebekahnak, erőteret húz fel, mely mögé senki sem férkőzhet be, de a fal egyre gyengül, ahogy a fiatal férfi egyre több erőt használ el. Lehet, hogy nem tegnap kezdte a varázslást, de egy ilyen bűbáj hatalmas odafigyelést, és nem kevés erőt vesz igénybe, így már nem tarthat sokáig, talán még pár percig. Aztán betoppan Elijah, hiszen neki is védenie kell Elenát. De jelenleg érdekesen áll a dolgokhoz. Megigézi Elenát, és az igézés miatt Zachary megijedhet, de Rebekah annál vakmerőbb. Bár talán Klaustól tart annyira, hogy végre leáll, és megy bálozni. Hirtelen mindenki megdermed, mikor Elijah a Zach Rebekah párost kóstolgatja, de végül is a szőke vámpírlány a húga és ismeri. Stefan még mindig kűzd a vérszomjjal, de talán le tudja győzni. És ki gondolná, hogy ez az egész egy nyaklánc miatt van?
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 10:34 pm

Ház előtti kert Tumblr_m0xy8itRJY1qd2yqko1_250

Tatiát kerestem, hisz tudtam, hogy valahol a bálon volt. Nem azért, mert éreztem iránta, hanem mert tudnom kell, hogy miért is van itt ő is. Majd hangokat hallok, melyek nem tetszenek. Elena, Stefan, Bonnie? De ott van az én kedves bajkeverő húgocskám, valami ismeretlen férfi, és anyám is jelen van. Elenát bántják, és nem látom sehol az én drága jó Klaus fivéremet. Nevetséges, hogy ezt is nekem kell elintézni, viszont a boszorkány jelenléte nem teszik. Nem Bonnie-é, bár az is egy kicsit, de a másik... Nem tudom megmagyarázni, de ő az a gonosz fajta boszorkány lehet. Szeretném Mariah segítségét kérni, de nem találtam sehol, és ezért végül úgy döntöttem, képes vagyok rá, hogy elbánjak a bájos kínzósereggel. Végül is én vagyok az egyik Ősi, nem hagyhatom, hogy egy szemtelenül fiatal srác irányítsa a bűbájaival a dolgot. Szerencsémre Bonnie is itt van, ha esetleg kell, remélem lefoglalja a fiatalembert. Pont húgom utolsó mondatára érek oda, és habár hallottam a varázsigét, és a fal mögé még nem tudok bejutni, másra igen is képes vagyok.
- Csak nem unatkozol Rebekah? És pont Klaust akarod magadra haragítani? Ha szeretnéd, hogy meghaljon, hát rendben... - Ül ki ördögi mosoly az arcomra, miközben nyugodt, felsőbbrendű léptekkel sétálok oda hozzájuk. Leguggolok az éppen ébredező, de gyenge Elenához. Majd a srácra pillantok, aki reményeim szerint nem sokáig bírja már a varázslatot. Nem messze tőlük egy vastagabb letört faág volt. Elena ijedten nézett rám, hisz gonosz arccal pillantok rá.
- Te fiú? Te is azt akarod hogy meghalljon? Elena, figyel csak rám! - Kérdezem, majd kicsit erőteljesebben szólok Elenának. Mikor megtalálom vele a szemkontaktust, nem eresztem a pillantását. - Fogd azt a karót, és ha bárki, bántani akar, öld meg magad! - Igézem meg, hisz nem védi a verbénás lánc. Tudom, hogy sokaknak jó lenne, ha nem lenne, de most azt a trükkömet adom elő, mint amikor Damont mentettem meg a vérfarkasoktól, de most nem tépem ki senki szívét sem.
- Na akkor vázolom a helyzetet. Rebekah, te Klaus haragjával fogsz szembe nézni, te pedig...vicces fiú, te az életed hátralévő részét rács mögött töltöd, ha bántani akarjátok. Hidd el, igen jó a meggyőző képességem ilyen téren... - Vázolom fel irritáló nyugalommal helyzetet. Hangomból csak úgy csöpög a gúny, és a felsőbbrendűség. Lehet, hogy Rebekah azt hitte, kimaradok belőle, de mivel Klaus sehol nincs, nekem kell elvégezni a piszkos munkát. Várom az önként jelentkezőket. Tudom, hogy hangulatgyilkos vagyok, de nem hagyom Elenát meghalni.
- Kissé felelőtlen dolog volt ez tőled Húgom. Ha nem vennéd észre, ez nem egy természetfeletti találkozó, hanem egy bál, és itt emberek is vannak. Térj már észhez...Szerintem kiszórakoztad magad Rebekah... - Oktatom ki, de ez csak egy része, a többit megkapja később, vagy Klaustól. De ennek itt be kell fejeződnie.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 9:48 pm

Ház előtti kert Tumblr_lzz7j9aWwE1rqscjvo1_500
To Stefan, Zach, Elena and Esther

Miközben Elenára támadok, hirtelen valami hatalmas erő röpít hátra, az egyik fának. Egy aprót szisszenek. Nem mintha, annyira fájt volna, de nem esett jól, ahogy hirtelen az akaratom ellenére szakítottak el az áldozatomtól. Ha ez anyám volt, komolyan nem tudom, mit csinálok.
Felkapom a fejem, és megpillantom a Bennett boszorkányt. Apró vigyor kúszik az arcomra.
- Hm, Bennett... Alábecsültelek. - reagálok a beszólására. Fogalmam sincs, hogy tudott ekkora erővel a fának röpíteni, hiszen ha jól tudom, nem olyan rég kezdte ezt a boszis dolgot. Ezután már csak Stefanra leszek figyelmes, aki a nyakamnak ugrik.
Fájdalmas arcot vágok. Mivé lettél Stefan? Már rég nem az az "ember", akit régen ismertem. Kezemből kiesik a nyaklánc, ahogy egy erős mozdulattal kifordulok a szorításából. Nem támadok vissza, ugyanis anyám közbeszól. Leszid... Fintorgok. Hányni tudnék jelenleg tőle, főleg, hogy nagyon úgy tűnik, hogy most tényleg ellenem van.
- Nagyon jól tudod, hogy az nem csak egy nyaklánc... - emelem fel a hangom, majd ellépek előle.
Komolyan mondom, hogy már kezd elmenni a kedvem az egésztől, így, hogy már ennyien itt vannak, és majdnem mindegyik a kis hasonmást védi.
- Szánalmasok vagytok. - nyögöm ki, majd visszalépek az előbbi helyre, ahol elhagytam a nyakláncot, és felveszem a földről. Úgy szorítok a markomban, mintha az életemet tartanám a kezemben. Hiába, ez az, ami aztán tényleg a szívemhez nőtt, még ha sokan is mondják, hogy az nincs...
Közben észreveszem, hogy Zach kicsit boszorkányoskodik, amire egy köszönet mosolyt küldök felé, majd odasétálok a földön fekvő Elenához.
- Még nem végeztem Elena... - hajolok hozzá közel és mormogom neki. Ezután felállok, és körbepillantok.
- Szépen összegyűltünk itt. Áruljátok el nekem, mi a franc értelme van élnie? - kérdezem tényleg kíváncsian. Nem értem...

Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 8:33 pm

Ház előtti kert Tumblr_ltqyfaZpue1qfev4so5_250 Ház előtti kert Tumblr_ltqyfaZpue1qfev4so6_250
Ház előtti kert Tumblr_ltqyfaZpue1qfev4so2_250 Ház előtti kert Tumblr_ltqyfaZpue1qfev4so4_250

Mindenkinek

Ismét egy megfigyelővé válltam, bár ez nem sokáig tartott, mert egy kis idő múlva a hatalmas mami is megérkezett.. Ez még annyira nem is lett volna gond, de amikor megérkezett Bonnie akkor kezdtem az érvágást magamon. Nem hiszem el, hogy a város összes lakója ezt a senkit (; D) védi. Azt sem gondolom, hogyha meghalna akkor megállna az élet Mystic Fallsban. Mondjuk ezek szerint nem tudnak nélküle élni.
- Hát rendben. - ennyit mondtam csak, amikor Bonnie a fának lökte Rebekah-t. Nem rajongok a vámpírokért, de most úgy döntöttem, hogy megvédem. Ha valaki mégis megöli az én szeretnék lenni. Megfigyeltem, hogy Rebekah, Elena és én egy vonalban vagyunk, emiatt pedig könnyen le tudom zárni a teret egy varázslattal. Bár ez nem a legkönyebb, de nem lehetetlen. Mormolni kezdtem az igét, s éreztem, hogy a tér blokkolás sikerülni fog. Nem telt el sok idő és már sikerült is.
- Hoppá! - kiálltottam fel egy önelégült mosollyal. Még nem tudják, hogy miért van ez a nagy káröröm, de hamarosan megtudják. Nagyon kíváncsi leszek a drága Elena párti emberek milyen arcot fognak vágni.
- Gondolom nem szeretnétek, ha baja esne. - jelentettem ki, miközben fenyegetően néztem a földön fekvő lányra, s közelebb mentem hozzá.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 4:26 pm

Ház előtti kert Elena-Gilbert-3x06-elena-gilbert-26218968-500-280

To; Everyone

- Nem Rebekah, nem becsüllek le, csak nem érdekelsz! - emeltem már fel a hangomat. Elegem volt már belőle. Hagyjon nyugton, térjen mindenki vissza az életéhez.
- Ha ennyire kell a nyaklánc, akkor legyen a tiéd. Nem fogok én ezen veszekedni. - csóváltam meg a fejemet, majd közelebb lépett hozzám. Rémülten pillantok rá, s végig húzza a mutatóujját a nyakamon. Felsziszegtem, fájt még a nyílt sebem. Lenyalta a véremet az ujjáról. Aggódva pillantottam Stefan felé. Evvel csak fokozza az étvágyát. De én bízok benne, hogy nem fog semmi olyat tenni, amit később megfog bánni. A szerelmünk túl erős, ha eddig is sikerült legyőzni az akadályokat, akkor most is sikerülni.
Az ismeretlen férfira emeltem a tekintetemet, aki ide csalt. Valamin nagyon erősen koncentrált, kérdőn felvontam a szemöldökömet, majd hirtelen minden elsötétedett. Mintha kettétörték volna a testemet, lerogytam a földre, akár egy élettelen bábú. Amikor felkeltem egy sötét helyen találtam magamat. Futottam, de nem ért véget. Sehol egy fény, innen nincs kiút. Messziről, visszhangokat hallottam. Köztük volt egy ismeretlen nőé, és.. Bonnie? A következő pillanatban visszatértem a Földre. Kinyitottam a szememet, de kevés erőm volt. A hideg, nedves fűben ott feküdtem. Megjelent Rebekah felettem, és felhúzott magához. Kárörvendő mosollyal tekintett rám.
- Menj a fenébe. - nyögtem ki ennyit. Alig volt bennem életerő, ahhoz se volt erőm, hogy ellökjem magamtól. Az arca eltorzult, és hangosan felkiáltottam fájdalmamban, mikor erős tépőfogaival felhasította vékony bőrömet. Nagy kortyokban itta a véremet, minden egyes kortynál egyre gyengébben éreztem magamat. Hátrahajtottam a fejemet, lehunyva a szememet. Itt a vég.. "Szeretlek Stefan.." ~ gondoltam magamban. Legalább gondolatban eltudtam tőle búcsúzni. Annyi mindent máshogy tettem volna az életemben. Egy idő után elmúlt a fájdalom, és zuhantam. Olyan volt, mintha több percen keresztül zuhannék a levegőben, végül elragadott a hideg talaj.

zene
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 1:22 pm

To: Elena, Stefan, Zach, Rebekah, Bonnie

Megpróbáltam közbelépni de erőm véges volt, most hogy megfosztottak a nagyjától. Nem tudtam mégis mivel győzhetném meg a lányom akit szemmel láthatóan nem is érdekelt a jelenlétem. Pedig tudhatná mennyire ellene vagyok vérontásnak hiszen ezért is eszeltem ki a tervem, amit sikeresen lebeszéltek. Rebekah hirtelen nekirontott Elena-nak de rá pár másodpercre valami elrepítette.
~ Egy boszorkány.~ Körbepillantottam és megláttam Bonniet. Örültem, hogy ha nekem nincs is elegendő erőm legalább ő itt van. Biccentettem felé egy barátságos mosollyal ezzel megköszönve, hogy megakadályozta a még nagyobb bajt. Ekkor Stefan rontott neki Rebekahnak de én odasétáltam majd megfogtam Stefan vállát aki lassacskán elengedte Rebekaht, és én felhúztam Rebekah-t a földtől.
Nyugodj meg Stefan.
Mondtam olyan nyugtatóan amennyire tudtam majd Rebekahoz fordultam.
Nem azért vagyok itt, hogy bántsalak de ha kell megteszem Rebekah. Sőt, ha kell Bonnie is megteszi. Nem akarok bajt és azt gondoltam minden rendben van a családdal, de látom tévedtem. Nem akarok apellátát de te vagy elmész a bálról Bekah, vagy kedvesen viselkedsz. Nem védek senkit egyedül téged és a testvéreid, ha ilyen semmiségek miatt vért ontassz akkor magad ellen cselekszel.
Néztem végig a szemébe annyi szigorral ami belefért ebbe a mondandóba majd végigsimítottam az arcát.
Az csak egy nyaklánc, hagyd a lányt felesleges bántani.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 1:18 pm

Mindenkinek...

Elfacsarodott a gyomrom a vér látványától, főleg szerelmem testén. Elkábított minden felöl illata, láttam végig folyni dekoltázsán a cseppeket, kék-lila erek finom színjátékát nyakán s pár zúzódásánál. Teljesen megbabonázott, így jött szörnyi énem... A torzulás befejeződni látszott, s mikor egy hajszál választott el végső átváltozásomig felvillant bennem szerelmem mosolya, s lágy hangja. Majd rájöttem egy erősebb van a bíbor lé iránti vágyamnál méghozza a kettőnk közti erős lángolás... Miközben belső harcomat vívtam arra eszméltem, hogy Elena már a földön, s Rebekah kárörvendően inni kezd belőle. A hideg is kirázott a látványtól. Megfeszült minden izmom, ragadozó állásba ereszkedtem, s akkor jött hirtelen Bonnie... Ereje megsokszorozódott erős érzelmei miatt és én kihasználtam eme kedvező pillanatot, s ráugrottam vámpír sebességemmel Rebekah fának ütődött testére. Rákulcsoltam ujjaimat nyakára. "Itt senki sem bánthatja Elenát." Morogtam rá vadállatian, s csak remélni tudtam, hogy jön a felmentés mielőtt Rebekah feleszmél s erőfölényét használja, az biztos, hogy halálomig védem Elenát... Közben orromba szált a vér illata, s életemben először bírtam ki rengeteg akarattal, hogy ne forduljak hátra végig ott motoszkált fejemben, hogy mi lesz ha Rebekah kitekeri magát szorításomból... Milliomod másodperceink voltak hátra.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 1:04 pm

Ház előtti kert Tumblr_lkr3s6mkRI1qc0fwzo1_500

REBEKAH, ESTHER, ELENA, STEFAN ,ZACH


Kiváló volt a társaság. Alexis és Faith fantasztikus lányok. Felszabadultan tudtunk beszélgetni, szinte minden témáról, ami előkerült. Majd hirtelen megpillantottam Elenát és a számomra még mindig ismeretlen férfit,akivel táncoltam. Látva legjobb barátnőm arckifejezését, egy kicsit megijedtem. Mi történhetett? Valakivel történhetett valami?
- Bocsi lányok, van egy kis elintéznivalóm, de nemsokára visszajövök! - mondtam, majd a két lányra mosolyogtam. Határozott léptekkel haladtam át a tömegen, oly annyira határozottan, hogy majdnem fellöktem az egyik pincért. A kert felé vették az irányt. Gyorsan követtem őket, úgy, hogy ne tudjanak észrevenni. Majd az egyik pillanatban azt vettem észre, hogy nem bírok továbbmenni. Mi történhetett? A kertet valamilyen mágikus erőkör védi, vagy micsoda? Szóval se ki, se be nem lehet lépni. Na ezt még meglátjuk. Elkezdtem hatástalanítani a varázslatot, bár nem ment olyan egyszerűen, mint azt először hittem. Biztosan egy igazán erős boszorkány végezhette el a bűbájt. Majd végül egy utolsó erőhullámmal sikerült hatástalanítanom a bűvös védőkört. Gyorsan igyekeztem haladni, majd hirtelen meghallottam egy hangot, sőt nem is egy, hanem több hangot. Rebekah, Elena, Stefan, az ismeretlen férfi hangja és még egy számomra ismeretlen női hang. Ekkor egy éles sikolyra lettem figyelmes. Elena. Nem lehet. Ekkor elkezdtem rohanni a hang irányába.Egy igazán ijesztő látvány fogadott. Elena a földön feküdt, Rebekah pedig láthatóan arra készült, hogy kiszívja belőle az utolsó csepp vért is. Miért nem segít neki senki sem? Stefan-t pillantottam meg, aki láthatóan sokkos állapotban volt. Biztosan a vér látványa miatt. Még nehezen bírja, vagy valami hasonló. Istenem, mit tehetnék? Majd mielőtt még megtörtént volna a szörnyűség, mindent beleadva, egy erős telekinetikus varázs segítségével elröpítettem Rebekah-t Elenától. Rebekah egy hatalmas fának ütközött neki, láthatóan teljesen meglepődött. Hát még én, mennyire meglepődtem, hogy ilyen hatásosra sikerült a varázs. Bár elméletileg az érzelmek képesek arra, hogy megnöveljék a varászerőt. Úgy látszik, hogy ebben az esetben is ez történt. Az Elena iránt érzett barátság felfokozta az erőmet.
- Bocsi, de szösziknek tilos a belépés, nem olvastad a figyelmeztető táblát? - kérdeztem, majd egy gúnyos mosolyt eresztettem meg.
Stefanhoz fordultam.
- Stefan! Gyerünk, tenned kell valamit! Segíts, kérlek! Le tudod győzni, gyerünk! - mondtam, majd újra Elenához hajoltam, megvizsgáltam, hogy minden rendben van-e vele, de láthatóan semmi komolyabb baja nem történt. Hála Istennek!
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 12:09 pm

Ház előtti kert Tumblr_lzz7j9aWwE1rqscjvo1_500
To Stefan, Zach, Elena and Esther

Mikor megkérdezem, honnan szedte a nyakláncot, mielőtt még válaszolna, Stefan magára veszi az egészet.
- Igen? És mégis te honnan szerezted meg? Ha jól emlékszem ugyanis, azon az estén, amikor csak mi ketten el akartunk tűnni Chicago-ból, még rajtam volt... - mondom idegesen Stefanhoz lépve. Azt hiszem, Nik már emlékeztette az eseményekre, így tudja, mi történt köztünk korábban.
Elena talán kicsit sokat képzel magáról...
- Dehogynem, az enyém. Mégis honnan szeded, hogy te vagy az első, aki ezt hordja? - nézek rá kérdőn, majd egy apró, kárörvendő vigyor tűnik fel az arcomon, de egy pillanat alatt el is tűnik, ahogy a kis hasonmás arcán mosoly jelenik meg.
- Te komolyan ennyire lebecsülsz? - kérdezem oldalra billentve a fejemet, és ujjamat végighúzom a nyakán, ahol egy kis vér kiszivárgott. Lenyalom az ujjam, és újra gúnyosan vigyorgok.
- Hm... Nem rossz, sőt... - nevetek fel, és Stefan felé fordulok. Látom, hogy ahogy megérezte a vér illatát, eltorzult az arca, és máris nem akkora nagylegény, mint az előbb.
Ezek után Zach is egy kicsit beleavatkozik a dolgokba, aminek következtében Elena a földre kerül. Ez szép húzás volt. Rákacsintok Zachre, majd meghallom anyám szavát. Megforgatom a szemeimet.
- Komolyan! Mi a francért véditek ennyire ezt a kis csitrit? - nézek anyámra. Nem tudom, neki miért ennyire fontos, de rosszat sejtek. Ha nem állt el a tervtől, és szükséges hozzá Elena vére, akkor nekünk annyi lesz. Mindannyiunk életét megkönnyítené, ha egyszerűen megölném. Lehet, hogy azután én lennék a soron következő, ugyanis nem kizárt, hogy Nik meg akarna ölni, amiért én kinyírtam az embert, akinek vérével tud hibrideket készíteni... Aztán ott van Elijah, aki ki tudja, milyen érzéseket táplál a lány iránt, komolyan mondom, már ebben is kételkedem. És végül a Salvatore-fivérekről ne is beszéljünk. Na, nem mintha ők jelentenék a legnagyobb veszélyt, de...
- Szóval. - lépek oda a földön fekvő Elenához, felhúzom magamhoz, majd folytatom. - Szerintem mindenkinek az lenne a legjobb, ha meghalna. Milyen módszerrel öljelek meg? - nézek le rá mögüle, majd közelebb hajolok a nyakához. - Nekem lenne egy jó ötletem. - mondom, majd beleharapok a nyakába...

//tessék, most állítsatok meg ;)xD//
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Storyteller
welcome to my world
Storyteller

► Residence :
Mindenhol.
► Age :
381
► Total posts :
17

STORYTELLER ✎


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 11:32 am

Elena könnyen tőrbe csalható, és mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a mostani jelenet. Elég egy mondat, vagy egy szeretett személy neve, és ő már rohan mindent ott hagyva. Rebekah ezt tudja, és Zachary is. Durván elcsalták Stefantól, de a vámpírférfi nem tágít, és ha kell az élete árán is megvédi szerelmét. De egyenlőre csak csendben megbújva figyeli az eseményeket. Ám amikor Rebekah lekapja a láncot, Stefan annak ellenére, hogy tudja, hogy egy Ősivel szemben nem sok esélye van, mégis szembe száll vele. Ám megérzi Elena vérének illatát, és nagyon nehezen tudja megállni, hogy ne ugorjon a lány nyakának. Két lépést távolodik is a lánytól, így még könnyebb dolga van. Ám Zachary elérkezettnek látta a pillanatot, hogy közbeavatkozzon, és megmutassa, melyik oldalon is áll. Habár Zachary még fiatal, mégis tudja miben rejlik az ereje, és pillanatok alatt okoz fájdalmat Elenának, aki hamar összecsuklik. Nem vámpír és ráadásul még a fájdalom tűrése sem akkora mint hitte. Stefan nem tudja mi tévő legyen, hiszen ha közelebb megy Szerelméhez, nem biztos, hogy meg tudja állni a vére csábító illatát, ha a srácnak támad, akkor is ő húzza a rövidebbet.
Esther tűnik fel a színen, és próbálja nyugtatni lányát, de nem sok sikerrel. Rebekah számára az a nyaklánc többet jelent, mint egy puszta fémdarab, így nem csoda, ha vissza akarja szerezni. Ám Esther ereje sem teljes, így nem biztos, hogy rendet tud teremteni...
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptyVas. Márc. 18, 2012 9:21 am

( Picikét közbeavatkozom remélem nem baj *-* )

To: Elena, Zach, Rebekah, Stefan.


Elijahval folytatott beszélgetésem után nem tudtam mit tenni ott hagytam. Az ő dolga, ha
Tatia-val akar beszélni én megpróbáltam megóvni a felesleges csalódástól. Kinéztem az ablakon mikor megláttam Rebekah-t, és Elena-t, meg még voltak ott ketten de őket nem tudtam kivenni.
~ Ennek az estének sosem lesz vége.~
Újjabb sóhaj hagyta el a szám, hiszen egész este csak a baj van. Lesétáltam hozzájuk és még sikerült elkapnom pár mondatot a beszélgetésből.
~ A nyaklánc... ~
Akármennyire is ragaszkodtam én is és Rebekah is a nyaklánchoz, nem akartam, hogy egy fém darab veszélyeztesse a terveim. Tudom, hogy Rebekah milyen forró fejű tud lenni de meg kell akadályoznom, hogy bántsa Elena-t.
Odasétáltam közéjük állva.
Mi folyik itt ?
Kérdeztem és éreztem a feszültséget a két nő között. Rebekah vállára tettem a kezem miután válaszolt.
Rebekah, hagyd Elena-t az csak egy nyaklánc.
Néztem a lányom szemébe nyugtatóan és éreztem, hogy most már nem csak Elena-ra de rám is dühös.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:51 pm

Ház előtti kert Tumblr_lndqbg6FHL1qevgv5o1_r1_500

to Elena, Stefan and Rebekah

Csendben figyeltem az eseményeket. Meglepett, hogy Stefan is itt van, bár gondolható volt, hogy Elena egy mozzanattal szól valakinek. Ezt nem szeretem az emberekben, nem tudják maguk elvégezni a dolgaikat.. Bár meg is értem őket, mert nincs olyan erő a birtokukban amivel harcolhatnának. Rebekah egy kissebb dühroham után kitépte a nyakláncot Elena nyakából, ami felsértette. Stefan közelebb ment, de megérezte a vért, s az arca elkezdett torzulni. Nagyon érdekel, hogy mi lesz még itt az este.. A hasonmás utolsó mondtata megütöttem a fülem. Bár az igaz, hogy a terv nem volt kidolgozva, de, hogy ilyen hamar ennyi mindent megenged magának az egy kicsit sok. Be kell vallanom, hogy Rebekah-tól még én is félek, igaz ezt próbálom a lehető legjobban kezelni, mondjuk ez sikerül is. Bár ettől a Stefan gyerektől nem, mondjuk hallottam róla érdekes dolgokat, majd idővel kiderül, hogy valóban olyan ördögi, mint azt hallottam, vagy sem.
- Szerintem Elena néha jobb lenne, ha csendben maradnál. - mondtam nem kevés iróniával a hangomban. Ökölbeszorítottam a kezem, s Elena már a földön feküdt a fájdlom miatt. Bár ezt egy vámpír meg sem érezte volna, de ő egy ember. Igaz most még próbálok kedvesebb lenni.. Stefan reakcióját figyeltem. Még mindig küzködött a vér illatával, meg persze az is dilemmát okozott neki, hogy segítsen-e a lánynak, vagy innkább engem támadjon meg.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:22 pm

Ház előtti kert Tumblr_lt2jl8UCGf1qkkgp0o1_500
Rebekah & Stefan

Nem volt senki se a közelembe. Zach-nek is hirtelen nyoma veszett. Nem értettem ezt az egészet. Épp készültem hátrafordulni, mikor egy ismerős hang megcsapta a fülemet. Óó ne.. Meg se kellett mozdulnom, Rebekah egyből előttem teremt.
- Nem értem miről beszélsz. - csóváltam meg a fejemet. Minden, ami most rajtam van az saját tulajdon. - Lehet, hogy összetévesztesz Katherine-nel. - vontam meg a vállamat. Épp akartam volna megszökni, mikor szerelmem előbukkant.
- Stefan, nem kell beleavatkoznod. - figyelmeztettem őt. Aggódom érte. Hisz Rebekah mégis egy Ősvámpír. Megtud igézni egy vámpírt.. És még sok mindent. Nem szeretném, ha bántaná Őt. Inkább engem, mint őt. A hangomban hallatszott, hogy féltem. Sőt pontosítok, rettegek. Nem értettem, hogy miért bök a nyakam felé.
- Ez nem a Tiéd. - magyaráztam el neki, de túl késő volt. Rebekah hirtelen leszakította rólam, felhasítva a bőrömet. Felsziszegtem fájdalmamban, s próbáltam nem kimutatni, hogy mennyire kellemetlen helyzetben vagyok.
Hátrébb léptem egyet, s elkezdtem remegni mikor rám förmedt. Én itt ma megfogok halni.. Szerelmem mellém lépett, támogatva engem. Féltettem őt. Nem jöjjön ilyen közel a nőstény ördöghöz. Stefan megszólalt, kimondva, hogy honnan van meg a nyakláncom. Valamilyen oknál fogva arrébb állt. Ujjammal megérintettem a nyakamat, s megéreztem a ragacsos dolgot, ami alatta volt.. A saját vérem. És Stefan közelébe vagyok, de még semmit sem tett.
- Nem sikerült Rebekah a terved. Máskor inkább tervezd ki, nehogy így befuccsoljon, mint ez. - engedek meg magamnak egy apró mosolyt. Sejthette volna, hogy ami Stefan és köztem van az különleges. És erős. És ezt a kapcsot nem tudja ő tönkretenni.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzomb. Márc. 17, 2012 11:10 pm

"Tőlem kapta." Léptem elő mosolyogva rejtekemből majd védelmezően odaálltam Elena mellé. Önkéntelenül is megéreztem a vér túlságosan is csábító illatát... Ám egy dolog volt a vérnél is kívánatosabb számomra: szerelmem, így Ő volt az egyetlen kiből sosem ittam volna... Oké de muszáj volt arrébb mennem. Arcom eltorzult, s kiült vonásaimra az erölködés...
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzomb. Márc. 17, 2012 10:49 pm

Ház előtti kert Tumblr_lzz7j9aWwE1rqscjvo1_500
To Zach, Elena and Stefan

Mikor a ház mellé érek, beleolvadok a sötétbe, a ruhám pedig csak segítség ehhez. Elég ideges vagyok, fogalmam sincs, hogy került az a nyaklánc pont Elenához. Azt hittem nyoma veszett, vagy hogy megsemmisítette valamelyik boszorkány, vagy nem is tudom. Nagy hatalma van annak a fémdarabnak, bár nem úgy néz ki, de igenis van neki. Mikor Zach pár perc múlva már ott is van a hasonmással, elismerően bólintok neki. Elena talán még nem vett észre, ugyanis mögötte vagyok.
- Nem gondolod, hogy valami nálad van, ami nem a tiéd? - töröm meg a csendet és egy pillanat alatt Elena előtt termek. Arcomon gúnyos vigyor, bár belülről feltudnék robbanni. Közelebbről is szemügyre veszem a nyakláncot. Ez pont ugyanaz. Nem más, nem hamisítvány, ez az enyém.
Egy nesz csapja meg a fülem. Hátrapillantok.
- Stefan Salvatore. - formálom ajkaimmal a nevét lassan, és érthetően. Nevetséges, mennyire bele van még mindig zúgva ebbe a kis... nem is tudom, minek nevezzem.
A francba. Meg fogja hiúsítani a tervem... Nem kellett volna, hogy idejöjjön, mi a francért nem tudott ottmaradni, ahol volt?
- Ez itt... - nyúlok Elena nyakához a lánc alá, majd folytatom. - az enyém. - mondom idegesen és egy határozott mozdulattal letépem a nyakából.
- Honnan szerezted? - kezdek bele nyugodtan, és markomba zárom a kincset. - Válaszolj! - üvöltök rá, és mélyet szippantok a levegőből, ugyanis vér illatot érzek. Ejnye. Valószínű megsértette a kapocs a kis hasonmás nyakát... Gúnyos vigyorral Stefanra pillantok. Azt hiszem nem abban az állapotban van, aki kibírja, hogyha megérzi a vér illatát. Mellesleg Elenáét?

Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:47 pm

Amikor az a fura alak elvonszolta szó szerint tőlem Elenát rögtön éreztem, hogy probléma lesz. Részben megfigyelés céljából tartózkodtam itt egy részt Klausnak is tartoztam más részt Elenára is mindenképp figyelni akartam így tisztes távolból vámpír képességeimet használva követtem a férfit, ki szemmel láthatóan nem azért hurcolta el szerelmemet, hogy táncoljanak. Egy óvatlan pillanat és előugrom rejtekemből megvédve Elenát. Szerencsére az ember vértől elég erős vagyok és halk is... Egyre feszültebb a légkör az már biztos.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzomb. Márc. 17, 2012 9:44 pm

Zach

Hirtelen félrelökték Stefan-t mellőlem, s frusztráltan tekintek a fiatal, jóképű férfira. Nem is ismerem. Mi okból löki el tőlem szívem választottját? Nem is tudtam válaszolni, már egyből megragadta a kezemet. Bocsánatkérően tekintettem Stefan-re. "Majd folytatjuk" ~ tátogtam neki. Úgy látszik ilyen a napom, mindenki elrabol engem. Nem is tudom, hogy ki ő. De sebaj. Egy tánc, és visszamegyek Stefan-hoz. Bár az is lehet, hogy ez az idegen félretévesztett engem a dublőrömmel. Biztos látta, hogy Katherine mennyire könnyen becserkészhető, s azt hiszi, hogy én is az vagyok. Ha tényleg erre megy ki a játék, akkor hatalmasat kell majd csalódnia. Kivitt engem a táncparkett szélére, el a tömegtől. De hát nem táncolni akart? Riadtan pillantok a szemeibe, mikor kiejtette legjobb barátnőm nevét. Most már beugrott, hogy ki ő. Hisz táncoltak.
- Mi a baja? Vezess oda, muszáj megtalálnom őt! - határoztam el, s a szívem egyre erősebben kezdett el verni. Remélem, hogy nincs semmi komoly baja. Így jobban belegondolva, nem is láttam a táncparketten. Istenem, annyi vámpír van itt, mi van, ha megcsapolták?! Próbáltam hátratekinteni, jelezve Stefan-nek, de egyre csak sietetett.
- Rendben. - motyogtam, megragadva ruhám alját, s gyors léptekkel szinte már szaladtam utána. Kiértünk a Birtok előtti kertre. Sehol egy lélek se volt. Felültettek? Kérdőn tekintettem a férfira.
- Bonnie hol van? - néztem rá furán. Istenem.. Kellett nekem egyedül eljönnöm..
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzomb. Márc. 17, 2012 4:21 pm

Miután kiértünk a szobából Damon átment a tánctérre és nekem is jól esett volna egy kis friss levegő ezután a túlfűtött esemény után így elsétáltam a ház elé és a falnak támaszkodva elhalásztam a táskámból egy szál cigarettát, de amint rágyújtottam volna egy alak rajzolódott ki a bokrok közül. Senki sem volt a ház előtt mindenki a kertben volt és táncolt kivéve én. Igaz mindig is jó táncos voltam és volt alkalmam minden régi báli táncot megtanultam a régi francia szokás szerinte, most mégsem volt kedvem bájologni az emberekkel. Az alak egyre csak közeledett és jobbnak láttam elrakni a cigarettát. Már másodjára járok így lassacskán, ha mindig történik valami le fogok szokni. Az alak egyre közelebb férkőzött és csak ekkor vettem észre, hogy valami állat lehet. Egyre közelebb férkőzött és ekkor nyilallt belém a felismerés, hogy egy farkas az, egy vérfarkas. Vagyis valószínűleg egy hibrid, hiszen nem volt telihold.
Mi a fene...
Hátrálni kezdtem, minden büszkeség elszállt de érdekes módon a farkas minden ok nélkül nekem rohant. Egy kis varázslattal igaz se perc alatt a fának repítettem de újból nekem támadt és nem tudtam kivédeni a harapását. Olyan messze löktem magamtól, hogy valahol a bokroknál kötött ki és el is szaladt. A vállamhoz kaptam a kezem a gyengeség térdre kényszerített és az az iszonyatos fájdalom ami hatalmába kerített. Nem tudtam mozdulni csak ültem ott a földön gyengén és pánikba esve.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Ház előtti kert Ház előtti kert EmptySzomb. Márc. 10, 2012 2:57 pm

Ház előtti kert VampireDiaries2x07_14
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Ház előtti kert Ház előtti kert Empty

Vissza az elejére Go down

Ház előtti kert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» oltár előtti tér
» Ház előtti terasz
» Kert
» Kert
» ♫ a kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Lockwood Birtok-