world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

oltár előtti tér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: oltár előtti tér oltár előtti tér EmptyCsüt. Aug. 27, 2015 10:16 pm

Játék Zárva!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: oltár előtti tér oltár előtti tér EmptyPént. Aug. 21, 2015 3:43 pm





Klaus & Anubis


A rettegés fogja vagyok..

ღ zene: Evil In The Night Ruha ღ megjegyzés: zacskó

Szapora lélegzetvétel, heves szívdobbanás, kapkodó léptek.. Néha könnyebb a futás, mintsem a megállás ténye, s néha tényleg könnyebb gyávának lenni, mintsem szembe szállva valakivel bátorkodni. A félelem voltaképpen nagy szó, mely teljességgel bekebelezve magával ragadó érzelmi sor, s amely el nem engedve arra késztet, hogy szorongást érez magadban egészen mélyen. Nem nyugszol a bőrödben, hisz egyetlen olyan perc sincs, amikor is ne jönne ez elő. Kegyetlenül kikészít, elüldözi ugyan a múltat, de csupán arra gondolsz minden egyes pillanatban, amitől oly annyira rettegsz. A félelmed tárgya ölt testet benned, s egyaránt előtted. Képeket látsz, hallucinálsz, mindentől megijedsz, s mindentől rettegsz. Óvatosabb leszel, alaposan átnézed ezredjére is a terepet, s mire felfogod végre, hogy alaptalan a megérzésed, nos addigra minden kezdődik ismételten előröl. Önmagadat fojtod meg eme rablánccal, mely nem oldozható fel, s mely nem szüntethető meg mindaddig, amíg az a bizonyos jelenség létezik. Az ijedés, és a félelem közt egészen nagy határvonal húzódik, hisz mindkettő egészen mást takar. Ha valami megrémít, ha valami a félelmed tárgyává válik, s attól megijedsz, nos az nem lesz egyenlő a valódi félelemmel, amely sokkalta másabb érzést vált ki belőled. Félni egy póktól, vagy egy egértől egészen másabb, mintsem tudatosan félni egy olyantól, amit tapasztaltál már. Hisz gondoljunk csak bele az egész történésbe, amikor is egy férj veri a feleségét, amikor is egy gyereket terrorban tartanak a diáktársai. A valódi szorongás, rettegés, és félelem mindehhez köthető. Bár van egyféle összefüggés ennél, és a mástól való rémület között. Hisz mindkettőnél a pánik képe jön elő, de ettől eltekintve az egyik legyőzhető, míg a másik halálosan veszélyes. S hogy éljek egy példával is.. Tehát van egy fóbiám, aminek a tárgya jelen esetben legyen a pók. Az Istenért sem nyúlnék hozzá, s amint meglátom ösztönösen visítva ugrok hátrébb, de valójából, ha egy kicsit megerőltetném magamat akaratban, akkor sikerülne rajta túllépnem, és már egészen össze is barátkoznék vele, de persze nem szó szerint. Aztán van ugye az, amikor szabályosan, sőt mi több ösztönösen kezdek el félni egy bizonyos személy miatt. Bántalmaz, megerőszakol, kínoz.. Ettől egyszerűen nem tudok elválni, s miért nem? Mert nem emelhetek fegyvert, hogy megöljem azt, aki mindennek az okozója, hisz eleve tudom magamról, hogy nem vagyok gyilkos, vagy van a másik, amikor is megtenném, de nem tudom, mert valami mindig meggátol. Mondjuk én nem tudom Victoron alkalmazni a varázserőmet, és ez teljesen kikészít, mert kedvem lenne megölni, de egyszerűen lehetetlen, amikor is egy boszorkány a varászereje nélkül mit sem ér. Kezdem feladni a reményt, de még mindig ott a tervrajz, azaz egyetlen ki utam, mert máskülönben elvesztem..
Az első, és egyben a legfontosabb szabály: soha se fuss magassarkúban! Komolyan mondom, hogy ne tedd, hisz haláli ez az élmény. Nem elég, hogy totálisan lassan mozogsz benne, de még a végén nagyon fájnak a lábaid is. Tehát ha tehetted, akkor kerüld el nagy ívben. S a megállás, na igen... az sem éppen praktikus, főleg, mert szépen belefutottam valakibe, aki ha tegyük oda nem kap el, akkor esem is el automatikusan. Kedves volt tőle, hogy megfogott, csak éppen azt nem bírom elképzelni, hogy ki lehet az illető. Szinte reszketek is az érintésére azonnali hatállyal, és csak remélni merem, hogy nem Victorral állok szemben. Nagyon nem szeretném, hogy ő legyen az, tehát talán most először annyi év után imádkozom. Ahogy eltűri az arcomba kerülő szőke fürtjeimet, én lassú, de mégis óvatos mozdulattal emelem rá a tekintettemet. Hatalmas nagy kő esik le a szívemről, amint Klaussal találom szemben magamat, ámde a helyzet aggasztó. Mi van, akkor ha kapok, azért mert ő nagyságába belefutottam? Oh, tudom én, hogy a boszorkánya voltam, de se szó, se beszéd, és lelépett, ennyire kellettem neki. Most meg pont belefutok. Amióta Victor a férjem azóta paranoiás vagyok, és mindenben a rosszat látom. Most is félek Klaustól, pedig én eddig sohasem rettegtem tőle.
-Igen, igen, igen.-Válaszolom a nevem hallatán rögvest, ahogy ismételgettem az igen szót, és erősen bólogatok is hozzá, hogy megerősítsem a tényt nyomatékosabban. De meg kell hagyni azt, hogy még mindig rettegek tőle, s a ténytől, hogy bánthat. Nem akartam belefutni, én komolyan mondom, hogy nem akartam.. Összerezzenek azon nyomban, amint elsuhan előlem. Kissé hirtelen jött, meglepett, és nem számítottam rá. Nagyot nyelek, ahogy hallgatom a szavait, és végül óvatosan felé fordulok. Lassan követem a tényt, ahogy visszasétál hozzám, és szinte ösztönösen hátrálok, de neki ütközik a hátam az oltárnak, így nem tudok már semerre sem mozdulni. Ez van. Amint meghallom a szavait, és megragad a karomnál, azonnal megrémülök. Félve nézek rá, szinte ösztönösen remegek, de próbálom magamat türtőztetve visszafogni.
-Csak egy kisebb seb.-Jegyzem meg nagyon halkan a tényt, ahogy óvatosan elszedem tőle a kezemet. Igazából több helyen is van rajtam seb, de ez a mostani a legújabb, amit Victor okozott a ráncigálásával. Nem is kell mondanom, hogy totálisan leszerepeltettem magamat Klaus előtt, de nem tehettek róla. Már egyszerűen félek.. mindentől, s lassan mindenkitől, aki nálam erősebb.-Amúgy rég láttalak.-Nyelek egy nagyot, ahogy kimondom, hisz valamerre terelni akarom a témát, csak szálljunk le rólam, és a sebemről.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: oltár előtti tér oltár előtti tér EmptyKedd Aug. 18, 2015 11:17 pm

Anubis & Klaus
felling any foe with my gaze


Sok dolog fűz ehhez a városhoz. Köztük az is, hogy ezt a helyet akartam otthonunknak, a családomnak. Sokan azt gondolják, hogy én vagyok a nagy, csúnya, gonosz hibrid, noha meg van mindennek is a miértje. Egy kutya nem vadul meg, hogyha azzá nem teszik. Minden csupán csak körülmények kérdése. Ezer évvel ezelőtt történt az, annak az oka, amiért ilyenné váltam. Hogy bánnám-e? Ó, egyáltalán nem! Mindenki azt érdemli, amit az élettől kap. Nem történik semmi sem ok nélkül, nyilván. Számomra fontos a bosszú, a gyűlölet, de ugyanakkor a védelem, és a szeretet a családom iránt. Például, ott van Kol Mikaelson. Nemrégen hozott vele össze a sors, s no lám, amilyen hirtelen találkoztam vele, oly’ hamar vált köddé e városon belül a jelenléte. Egyáltalán nem is hallottam róla. Senkiről sem. Mindenki oly hamar vált köddé körülöttem, mintha soha nem is léteztek volna. Mintha csak egy álom lett volna mindaz számomra, amit eddig megéltem. Mindazonáltal jelenleg szerencsére nincs egy darab ellenségem sem. Illetve van, de mindegyik oly’ gyáva, hogy nem merik mutatni a rusnya képüket. Mindez a tényező számomra nevetséges, mindegyiken csak jót mulatok.
New Orleans utcái üresek voltak, akárcsak bennem az érzelmek. Az út közepén mentem, zsebre tett kezekkel, s a fenti házak erkélyeit néztem, ahogyan megyek, mindenhol bezárulnak az ablakok. Gyáva módra húzzák be magukat az emberek, ahogyan meglátják a végzetüket. Ugyanis mindenkinek csak egy valakitől kell félniük, az nem más, mint én. Bárki, aki ellenem szegül, az megáshatja saját magának a sírját.
Lassú léptekkel nehezedem az autóknak kijelölt helyre, s majdan néhány fordulatot veszek, ahogyan mosolyogva nézek körbe.
- Mi ez a szánalmas gyávaság, Emberek?! – tárom ki két karomat, ahogyan a házakat figyelem, midőn mindegyik háznak az ablakára és ajtajára veszek pillantást.
Végül elnevetem magamat, majd újabb lépteket veszek, s azon gondolkozom, hová is menjek. Szeretem körbejárni az én kis királyságomat. Szeretem tudni, hogy mik zajlanak az utcákon, hogyan élnek az emberek. Nyilván, éhezésben nem szenvednek, sem pénzhiányban. Csupán csak annyi a bajuk, hogy félelemben tartom az egész pereputtyot. S, ha már a félelemről, és a gyávaságról beszélünk... ott van Marcel, aki szánalmas semmi módra húzódott vissza a talpnyaló vámpírjaival. Gyűlölöm a hálátlan embereket, akik kihasználnak téged. Marcel is pontosan ezek személyek közé sorolható. Átadtam neki a várost, míg én Mystic Fallsban éltem, és mire visszatértem, kialakított egy saját kis lepukkadt várost, amit ő irányított. Az emberek mind szenvedtek, egyedül a vámpírok éltek úgy, ahogy. A vérfarkasok pedig száműzve lettek a mocsárba, noha azt az egyet nem bánom, felőlem megrohadhat ott mindegyik Hope szajha anyjával együtt!

Ezek gondolatok közepette meglátom, ahogyan egy rémült, szőke hajú nő rohan a templom felé, ahol nemrégiben Kierant is megöltem. Az arcvonásai valahonnét ismerősek voltak. Számomra ez a felidézés olyan volt, mintha csak álmomban láttam volna ezt az arcot. Álombeli emlék, mely mindnyájunk gondolatát felpezsdíti, s a sok emlék közt nem látjuk azt az emléket, amelyre most szükségünk van.
Emlékszem, hogy volt egy szőke hajú, elég csinos arccal rendelkező hölgy az életemben, noha ne tessék rosszra gondolni, egyáltalán nem volt köztünk semmilyen intimebb kapcsolat. Mindössze csak a boszorkányom volt, aki mindvégig segített engem, de időközben teljesen köddé vált. Vélhetően az én hibámból is, elvégre a szolgáimnak soha nem tartok arról beszámolót, hogy hova megyek. Lehet, hogy Anubist is így veszítettem el, amikor Mystic Fallsba mentem. Nem volt szükségem boszorkányra, hiszen úgy véltem, én magam egyedül is képes leszek elintézni mindent. Persze, mindenképpen kellett boszorkány, de az túl egyszerű lett volna. Megfélemlítést alkalmaztam, s hopp, kapásból lett egy újabb boszorkányom akkor.
Mivel sokkalta gyorsabb vagyok természetfeletti erőkkel fogva, mint az a nő magas sarkúban, ezért jó magam sokkal előbb érek oda a templom belsejébe, amikor ő.
Lábaim gyökeret vernek az oltár előtt, majdan mikor belém rohan, gyengéd mozdulatokkal fogom meg, hiszen ha nem így lett volna, akkor most elesett volna, hiszen azokat a cipőket nem tájfutásra találták ki.
Szőke hajtincsét eltűröm, hogy jobban lássam az arcát, s míg végezetül, meglátom ezt az arcot, ami megannyi éven át végigkísért. Hirtelen elhúzódom, majd ránézek.
- Anubis. – állapítom meg felvont szemöldökökkel, majd feje felett elpillantok. Egy gyors mozdulattal jelenek meg a templom kapuja előtt, majd belülről becsukom a kapukat, hiszen látom, hogy valaki elől menekül. – Nos, tudod, nem mintha félnem kéne valamitől, de jobb, ha ez így csukva marad. A te érdekedben, és annak a személy érdekében. Nincs kedvem senkinek sem a fejét letépni ma. – Legyintek egyet hanyagul a kapu felé, majdan odasétálok a rég nem látott boszorkányomhoz.
- Mik ezek a sebek rajtad? – ragadom meg óvatosan az egyik karját, és végignézem azt. A színek összes skálája rajt vannak foltok képében.




Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: oltár előtti tér oltár előtti tér EmptyKedd Aug. 18, 2015 9:31 pm





Klaus & Anubis


Az élet érdekes helyzetekbe sodor..

ღ zene: The Original High ღ megjegyzés: -

Gyönyörű nyári reggeli napsütés, eszméletlenül szép környezeti táj, és pazar város kilátás. New Orleans nemcsak, hogy szép, de különleges is egyben. Minden megtalálható benne, amire csak egy ember vágyhat. Művészetek, boltok, és varázslat.. Bűvésztrükkök, bulik, és a kedvező turisztikai helyzet. Mi nem lenne tehát alkalmas arra, hogy ide jöjj el nyaralni? Oh, igen, maga az a tény, hogy hemzseg az egész város a természetfelettiektől. Legszívesebben kedvem lenne őket kiirtani, s kezdve azzal a személlyel, aki jelenleg ráncigál magával, mintha azt képzelné, hogy mindenhova hordozgathat. Ki ő nekem egyáltalán, vagy mi a fenének gondol? Nem vagyok senkije azonkívül, hogy kénytelen voltam a feleségévé válni. Eleinte szórakoztatónak tűnt, de miután beteges személyiségé vált kezdtem tőle megrémülni, s a tény, hogy valóban elmebeteg durva jelzésűvé minősíti. Úgy fogja a karomat, mintha épp erőszakosan egy ribancot húzna maga után. Fekete mágia ide, vagy oda, az éveim száma, sőt a tapasztalatom túl kevés ehhez a férfihoz mérten. Amióta eltűntek mellőlem azok, akiknek dolgoztam, azóta változtam. A nagy fekete mágiát alkalmazó szívtelen boszorkány, azaz én, nos évekkel ezelőtt pszichológusnak álltam, és ezzel egy arányban különböző embereknek tanáccsal szolgálok. Kiválasztom azon egyedeket magam mellé, akiket fogadok, s legtöbbször nem várok ezekért a foglalkoztatásokért semmit sem. Ritka számú, hogy bármelyik természetfelettit bevegyem, hisz kizárólagosan csak az emberek érdekelnek. Az ő lelki épségük foglalkoztat, amelyet évekkel ezelőtt elvettek tőlem. Minden emberi érzéstől megfosztva kegyetlen döggé formáltak, egy érzéstelen nővé. Csupán megjátszom az érzelmeket, de amit Victor vált ki belőlem az valós. Tőle tényleg félek, s rettegek. Őrült ez a férfi, őrült..
-Elengednél már végre, te szemét.-Rántom meg a karomat egyetlen mozdulattal, hogy aztán végre elszakadjak tőle. Igaz, hogy vámpír, s körülbelül száz boszorkány óvja a testi épségének erejét, de most az egyszer nem figyelt, és sikerült tőle elválnom, mármint nem szó szerint.-Ha azt hiszed, hogy a kutyád vagyok, akkor nagyot tévedsz!-Emelem meg a hangomat, miközben leszögezem számára eme tényt, aztán egy jól irányzott mozdulattal hátrálni kezdek. Egy suhanással elém kerülhet ezzel csak az a baj. Nem messze megpillantok egy autót végül, ahogy egy könnyebb varázslattal lángra lobbantva hozzá vágom. Csak remélni merem, hogy feltartom ezzel, ahogy egy jól irányzott mozdulattal futni kezdek magassarkúban. Egyrészt kényelmetlen, másrészt nehezen mozgok benne futva, harmadrészt meg nagyon, de nagyon nem néznek hülyének az emberek. Áh, dehogy. Nem is érdekel!
Néhány fordulattal kikötök a francia negyedben, és aztán első pillantásra a templomot szemelem ki a lehető legmegfelelőbb helynek, amint megpillantom. Gondolom nem hinné Victor sem, hogy imádkozni jövők. Meg a fene imádkozik, csak a búvó lehetőség miatt van rá szükségem. Aztán ha leráztam magamról, akkor végre folytathatom a tervrajzot, és miután megtörtem a száz boszorkány által rárakott kötést, akkor esküszöm, hogy megölöm. Hirtelen állok meg lihegve, de nem tétovázhatok, szóval befutok a templomba, és végig szaladva a sorokon végül kikötök az oltárnál, vagyis majdnem, mert belefutok szó szerint valakibe. Oh, csak ne! Ne legyen Victor! Ne legyen az..


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: oltár előtti tér oltár előtti tér EmptyKedd Május 19, 2015 7:04 pm

Katherine & Nadia

you are my mother

Valamiért mindig is vonzottak a templomok. Olyan nyugodt a hangulat bennük, amikor nincs magunkon kívül senki sem ott. New Orleans pedig különösen híres erről a templomáról, de nem a szépségéről, hanem a múltjáról. Néhány dolgot tudok mondani a városról, noha annyira nem ragadta meg soha sem a figyelmemet. Egyrészt azért, mert ez az Ősök városa, akiket egyenest gyűlölök. Klaus bántotta az anyámat.
Fülemben sóhajok csengenek. Ütemes levegővétel, zakatolt szívdobbanás. Nőies, kellemes illat tölti be orrom minden egyes érzékét. Tudtam, hogy ki ő, de nem álltam fel, hogy üdvözöljem. Nem azért, mert haragszom rá, mert ez nem így van. Ha haragudnék rá, minden bizonnyal nem érdekelne az, hogy mi történt vele. Gyanús, hogy ebben a városban van, és ez zavar Klaus miatt, aki mindig meg akarta ölni az anyámat.
Megállt mellettem. Cipőjének kopogása abba maradt, s anyai hangja szólal fel mellettem. Tekintetem meg sem rebben, csupán csak az ütött-kopott márványangyalra néz, amely úgy néz ki, mintha az anyámat nézné, és átkozná a bűnei miatt.
Nem a múltunk miatt jöttem ide. Nem is arról akartam beszélni, ezért a lehető leghamarabb akarom ezt a témát ejteni. Engem az ő biztonsága érdekel. Jelenleg haldoklik, és ha valaki mellé üt, már abba is belehal.
Felnézek rá, majd felállok a helyemről. Őt nézem felé fordulva, s bánat önti el a szívemet, amikor meglátom kissé fakó haját, mi egykor még csokoládébarna volt. Arca még mindig ugyanolyan feszes, egy darab ránc sem húzódik rajta. Ez azt jelenti, még időben van, de a látszat még is csak csal.
- Tudni illik, a templomba úgy szokás bejönni, hogy előtte elmutatod azt, amit kell, belemártva az ujjaidat a szentvízbe. Meglátszik, hogy nem jársz templomba. – véltem magamban felfedezni egy olyan öregasszonyt, aki minden nap bemegy a templomba elmondani a maga kis imáit. De ez nem így van, én csupán hagyományőrző vagyok.
Elmosolyodom aztán, és megölelem, hogy ne legyen szomorú, és ne a cipője orrát nézegesse. Pár pillanatig kényelmesen öleltem magamhoz, majd elhúzódom tőle, és beljebb lépek a padok között, hogy le tudjon előttem ülni.
- Azért templomot választottam, mert ez nyugodt hely. Ide nem szeretnek járni az emberek, sem a természetfelettiek. Kivétel én. – Emelem fel mutatóujjamat, mintha ki akarnék emelkedni a társadalomból.
- Azért hívtalak ide, - kezdtem bele, végén elnyelve a megkezdett mondatot - hogy megtudjam miért vagy itt. Nem volt nehéz kitalálnom, hogy ide jöttél, mivel a városban hír járta, hogy eltűnt Katherine Pierce. – pár oktávval emelkedett a hangom, amikor az anyám nevét ejtem ki. – Onnantól pedig már ezer pletyka terjengett, de én valamiért még is éreztem, hogy ide jöttél. Miért? – tettem fel neki a kérdést szigorúan, még ha ez számonkérésnek is tűnik. Mert az is valójában. Ő az anyám, és jogom van tudni, hogy miért van itt.
- Remélem Klaus nem bánt, különben most azonnal elviszlek innét. – állok fel a helyemről harciasan, mintha csak a saját gyerekemet védeném. De nem, hanem csak az egyetlen egy anyámat védem, aki maradt nekem.


✖ :3 ✖ - ✖ -

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: oltár előtti tér oltár előtti tér EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 6:23 pm

i love my daughter anyway

nadia & katherine




Mióta ebben a városban vagyok nemigen találkoztam bárkivel is Klauson kívül. Nem is nagyon akartam, de sokszor megfordult a fejemben, hogy kellene egyetlen egy személlyel, aki Nadia volt. Ő a lányom, nem volt szép tőlem így lelépni, hogy egy smst nem írtam neki. Megérdemelt volna ennyit, de most már mindegy, új életet kezdtem, már csak azt bántam, hogy nélküle. Bár ő utál. Nem csodálom.
Nadia viszont megelőzött a felkereséssel, kaptam tőle egy üzenetet, hogy találkozzunk a templomba. Egyenes volt, és nem kérdés, szinte parancsolta, hogy jelenjek meg. Hülye lennél elszalasztani egy olyan alkalmat amikor kettesben leülhetünk beszélgetni. Nem jó a kapcsolatunk és ezen változtatnunk kellene, de nem tudom mit akarhat tőlem most. Békülni? Hasba szúrni? Perpillanat ez az univerzum nagy kérdése számomra. Fogalmam sincs mit forral ellenem. Kicsit ideges vagyok, és félek, de nem vallanám be a világ minden pénzéért sem.
Új nekem ez a hely, így nem kis időbe került amíg megtaláltam a templomot. Késtem is, és mikor besétáltam a templomkapun, síri csönd járta át a helyet. Senki sem volt itt, csak én, meg egy alak, ki minden bizonnyal Nadia volt. Pár pillanatra lefagytam a kapuban, majd kimért, gyors léptekkel sétáltam oda a lányomhoz. A csöndet megtörte a lépteim visszhangos és roppant hangos koppanása, mivel még egy tű leesését is hallani lehetett, nemhogy egy magassarkút.
- Nadia. - biccentettem felé mikor megálltam mellette, és egy halvány mosoly kúszott az arcomra. Le sem tagadhatnám, hogy a lányom, de nem is akarom. Régen egy saját stylistnak hazudtam kilétét, de már nincs több hazugság róla. - Szégyellem, hogy késtem. - kértem ezzel bocsánatot a magam módján, mert nem állt szándékomban, egyszerűen csak nem találtam a templomot.
- Miért pont egy templom? - vontam fel a szemöldökeim kérdőn, közben rengeteg ötlet járta át a fejem. - Meggyónjuk a bűneinket? - nevettem fel erőltetetten, kicsit oldva a feszült hangulatot, de féltem, hogy rosszat fogok neki mondani. Nem állna szándékomban. Nem szeretnék rosszban lenni vele.
- Figyelj.. - váltottam komolyra a szót. - sajnálom. Azt, hogy ott hagytalak, azt, hogy nem szóltam. Jobbat érdemeltél volna. - sütöttem le a tekintetem a földre, majd cipőm orrát kezdtem tanulmányozni, mintha annyira érdekes lenne. Inkább szégyelltem magam, de nagyon. Remélem megbocsájtja ezt az apró bűnöm a rengeteg mellett.



lányom <3 x style x idk
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: oltár előtti tér oltár előtti tér EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 10:52 am

Katherine & Nadia

you are my mother

Úgy gondoltam, ideje meglátogatnom az anyámat, aki csak úgy angolosan távozott Mystic Fallsból. Igazából, nem csodálkozom rajt. Mystic Fall’s unalmas hellyé vált, amióta anyám elment New Orleansba. Nem volt nehéz kitalálnom, hiszen több helyre nem mehetett. Sokan látták Klaust aznap New Orleansban, és valójában csak aggódom anyám miatt. Klaus mindig is utálta, és félő, hogy képes bántani megint az anyám. Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg bántotta, de jobb félni, mint megijedni.
Nemrégen hagytam egy üzenetet neki, hogy ha ebben a városban van, akkor jöjjön ide a templomhoz, pontosan ma, kereken 2 órakor. És délután 2 óra van, nem sokára itt kéne már lennie. Én csak helyet foglaltam a jobb oldali oszlopban, és első sorban, kívül ülve.
Tudok néhány dolgot erről a városról. Például azt, hogy egykor ez még Klaus Mikaelson városa volt. Azt már nem tudom, hogy mára visszaszerezte –e, de nem nagyon hinném, hogy sikerült neki. Utálom őt, és minden lehetőség megfordult a fejemben. Az anyám minek jött ide, és miért pont Klaussal. Évszázadokon át menekült anyám előle, és nem hinném, hogy most pedig önként és dalolva elment vele. Az is eszembe jutott, hogy talán…
Ah, miket gondolok én!
Megráztam a fejemet, és csak az oltárt bámultam újra.  Eléggé megviselt már ez a templom. Nem csodálom. Szerintem az elmúlt hónapokban hatszor porig rombolták. Pap ugyan már nincs itt, hiszen Kierant megölték. Azt hiszem, de nem vagyok benne biztos. Abban viszont igen, hogy sok áldozat vére mosta ezt  a padlót.
A csend viszont egyre idegesítőbb volt, és csak azon agyaltam, hogy minek aggódom én ennyire a híres, Katherine Pierce miatt? Soha nem törődött velem. és úgy vélem, most sem fog nagy örömben részesülni, pedig én csak békülni akarok. Újra kezdeni mindent, és kijavítani azt, amit ő rontott el. Nem elég, hogy hasba szúrt a múltkor, most pedig én térdepelek előtte. Na de, ne higgye senki azt, hogy én nem fogom őt bántani.Inkább csak úgy tekintek rá, mint barátnő, nem úgy mint aki az anyám lenne. Nem volt mellettem, és nem is őt hívtam kiskoromban sem anyának. A nem biológiai anyámat pedig nem szeretném bemocskolni azzal, hogy mást hívok anyának, aki nem törődött velem.

✖ :3 ✖ - ✖ 354

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: oltár előtti tér oltár előtti tér Empty

Vissza az elejére Go down

oltár előtti tér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ház előtti kert
» Ház előtti terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Francia negyed :: St. Anne templom-