world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Erdõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 3 EmptyVas. Ápr. 26, 2015 9:18 pm

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Tulajdonképpen nem számítok arra, hogy eljön, de ettől függetlenül egy plusz csészét is kikészítek arra az esetre, ha mégis megtenné. Nem ismerem eléggé nem foglalkoztam ezzel különösebben. Csupán következtetéseket vonhatok le abból, ahogy ezidáig viselkedett irányomba. Én vagyok az egyetlen, akit ismer, és tudja, hogy boszorkány vagyok. Egyedül van vele, és ha ebből indulok ki, el fog jönni annak ellenére is, hogy megmutattam azt, mire vagyok képes. Legalábbis ha a látottakból ítélve így fog tenni. Minden bizonnyal fél tőlem, és emiatt még azt is beleszámolom hogy késni fog, annak ellenére, hogy tudja, mennyire nem szeretem a pontatlan embereket.
Ha viszont a másik oldalról nézem, akkor már nem vagyok olyan biztos abban, hogy eljön, hiszen hiába az emésztő kíváncsisága, ha ezek után kerülni fog. Nem csodálnám azt sem, ha leadná az okkultizmust, és keresne valamilyen más tárgyat. Nem érint meg mélyen, bármit is dönt, hiszen el voltam nélküle is, és eztán is el leszek majd. Az erő, amit birtoklok képes engem számára sebezhetetlenné tenni, és bármit próbálna terjeszteni rólam, senki nem hinne neki. Viszont ezt nem nézem ki belőle egyedül. Minden más, amit eddig gondoltam bejött, és valahogy nem nézem ki belőle, hogy alantas eszközökkel próbáljon engem lejáratni akár az egyetemen, akár a magánéletben. Túlságosan is tiszta a lelke ahhoz, és pontosan ezért vágytam az erejére. Az ő tisztasága még érintetlen, nem fertőzte meg a sötétség, ezáltal az ereje is hasznosabb lenne így számomra.
Mégsem tettem meg, mert valami miatt mégis megszántam őt. Megváltozott a véleményem, annak ellenére, hogy sosem tettem ilyen. Akit kinéztem magamnak, az most lenn hever a rejtett pincémben, avatatlan szemek elől bűbájjal elfedve. Ő volt az első, akivel nem tettem meg. Most már mást kell kitalálnom, ezek után már én magamnak kell megfertőznöm a lelkét, hogy el tudjam viselni magam mellett. Természetesen akkor, ha eljön.
Percekre megfeledkeztem Miss Brown-ról, és az egész két nappal ezelőtti események sorától, és a könyvre fordítottam minden figyelmemet. A teám is elhűlt, így kénytelen vagyok felmelegíteni. Gyűlölöm a hideg teát, így mély levegőt véve fogom a kezeim közé, és felmelegítem a csésze tartalmát. Ekkor hallok meg tétova lépteket magam mögött, mely közeledik.
- Örvendek a szerencsének, Miss Brown - köszönök neki figyelmen kívül hagyva a csípős megjegyzését. Ajkaimon egy lágy mosoly jelenik meg, de ezt nem láthatja, hiszen nem fordulok felé. Csak az ajkaimhoz emelem a csészét, és egy kortyot iszom belőle. - Egy teát esetleg? Verbéna - hangom ugyanúgy hűvös, mégis talán egy kicsit közvetlenebb. Összecsukom az előttem heverő könyvet, és arra várok, hogy leüljön mellém. Közben kitöltök egy kis vizet a termoszból, majd beleejtek néhányat az említett növény szárított változatából, és tenyeremet felemelve forrósítom fel a másik teát is. - Sokan nem tudják, mit rejt az erdő, sokan nem tudják, hogy milyen értékes dolgokat hanyagolnak el. Például az a kút - igazából nem tudom, hogy miért beszélek hozzá. Minden bizonnyal nem fogja érdekelni, de én ettől függetlenül beszélek. nem nézek rá, a kutat fixírozom, mely rozoga, ám mégis pompás darab. - Azt mondják, ha kíván az ember, majd iszik a vizéből beteljesül, szerintem csak egy babona, habár a kívánsága teljesülhet - csak most veszem a fáradtságot, hogy felé pillantsak. Ha mögöttem van, akkor hátra fordulva, ha pedig mellettem, akkor csak oldalra pillantok. Nem láthat az arcomon megbánást, habár nem vagyok boldogtalan a tudattól, hogy itt van. Nem is értem, miért érzem ezt, de nem foglalkozom vele.
- Nem fogok bocsánatot kérni azért, amit tettem, szóval ha ezért jött, sajnos csalódást kell okoznom, immár sokadjára. Nem a maga embere vagyok, és a módszereim sajátosak. Ha önnek ez nem tetszik, akkor az ellen nem tehetek, ez a maga döntése, nem az enyém - lassan kortyolok egyet a teámból, és szavaim nem tükröznek megbánást, vagy bocsánatkérést. Csupán szavak, melyeket komolyan gondolok. Nem bánom, amit tettem, mert a megbánás az egy olyan emberi érzés, mely csupán hátráltatna engem.



note x music x words
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 3 EmptyVas. Ápr. 26, 2015 8:28 pm


előzmények

Selymes ajkait végighúzta a kulcscsontomon, miközben ujjai az oldalamon fel-alá cikáztak. Szívem dobogását a torkomban éreztem és egyre szaporábban vettem a levegőt. Testével rám nehezedett, s hosszú hajába túrtam, még közelebb vonva őt magamhoz. Nem láttam az arcát, korom sötét volt a szobában. Egyre feljebb haladt, mind az ajkával mind az ujjaival. Most már az arcomat csókolta, kezét pedig a vállamon húzta végig. Abbahagyta, reagálásképp felnyögtem a vágytól és a párnáról felemeltem a fejemet. - Ne.. kérlek - könyörögtem és erős kezek nyomtak vissza az ágyra. Ujjai a nyakam köré fonódtak és erősen szorongatott. Nem kaptam levegőt. Kezeimmel kalimpáltam, próbáltam segítségért kiáltani, de egy hang se jött ki. "Phesmatos Insendia." ~ mondtam el magamban a varázsigét és világos lett az egész szobában. Ahogy az arca kikörvonalazódott előttem, úgy hagyta el a torkomat egy hatalmas sikoly.
Rögvest felültem az ágyban és idegesen kapkodtam ide-oda a fejemet. Ez csak egy rossz álom volt. Nem volt itt.. A kollégiumi szobámban az összes gyertya égett, annak ellenére, hogy nem gyújtottam meg őket. Álmomban beszélhettem. Óvatosabbnak kell lennem, még szerencse, hogy nem voltak lakótársaim. Felkeltem és még mindig tompa fájdalmat éreztem a nyakamon, odanyúltam megmasszíroztam majd a fürdőszoba felé siettem.
Magam köré tekerve a törölközőt, visszamentem a szobámba. A gyertyákat már elfújtam és helyette a villanyt kapcsoltam fel. Egy ismeretlen tárgyat véltem felfedezni az íróasztalom közepén a laptopom mellett. Egy sárga boríték volt. Körbe néztem a szobámban, de még mindig csak én tartózkodtam egyedül itt. Ez vajon itt volt mikor felkeltem, vagy fürdés alatt csempészte be valaki ide? Dr. Silverston itt járt a szobámban? Tényleg.. arra nem is gondoltam, hogy hogyan kerültem ide. Az utolsó emlékem a boltjához köthető, ahol összeestem a fáradságtól.
Az ágyra leültem és a még kibontatlan borítékot helyeztem az ölembe. Bántott.. És ez nekem rettenetesen fájt, az álmomat pedig nem tudtam hová elhelyezni. Fura volt. Na mindegy, igazából az lenne a helyes döntés, ha kidobnám a borítékot úgy, ahogy volt, hisz valószínűleg tőle kaphattam. Kíváncsi természetem azonban nem engedte meg ezt, William is megmondta, hogy egyszer ez fogja okozni a vesztemet. Ó.. William, most először hívtam a keresztnevén, még ha csak a gondolatomban is. Megrázva a fejemet feltéptem a borítékot. A tartalmát óvatosan szedtem ki; egy grimoire, az üvegcse és egy térkép. Megráztam a borítékot és egy cetli kirepült belőle. Egy két nappal későbbi időpont szerepelt rajta, de helyszín nem. Azt akarta, hogy keressem meg egy helymeghatározó varázsigével.. Még az oldalt is bejelölte a grimoire-ban és a kellékeket is megadta hozzá. Nem tudom, hogy mi tévő legyek..
***
Szerencsére hétvége volt, így nem kellett kimozdulnom a biztonságot nyújtó szobámból. Nem mentem be a boltjába, nem kerestem a társaságát, viszont minden egyes percben az ajánlatán agyaltam. Elvégezzem, s keressem meg, vagy hagyjam az egészet? Igazából azt kéne eldöntenem, hogy tovább szeretném-e folytatni, vagy sem.
Kiterítettem a földre a térképet, a grimoiret magam mellé tettem a vére pedig alig egy karnyújtásnyira volt tőlem. A függönyök be voltak húzva, fényforrásként egyedül csak a gyertyák szolgáltak. Meg akartam adni a módját az első, önálló varázsigémnek. Az üveget a kezembe vettem és hol azt hol a térképet figyeltem. Most e két dolog segítségével fogom megtudni tartózkodási helyét? Egy próbát megér, úgyis csak egy lehetőségem van.. A vért a térképre cseppentettem és hangosan felolvastam a könyvben lévő idegen szöveget elég béna akcentussal.
- Phasmatos Tribum Nas Ex Veras, Sequita Saguines, Ementas Asten Mihan Ega Petous - sikerült mivel a vér elkezdett mozogni a sík talajon. A külvárosnál megállt, az erdőben. Most komolyan? Szorít az idő és mire kijutok oda.. Remélem megéri a fáradság.
***
Őrült ötlet volt a magassarkú, minden egyes lépésemnél ügyelnem kellett arra, nehogy orra essek. A bogarak is szállingóztak körülöttem, nem voltam túrázós kedvemben. Egyszer valami olyasmit mondott nekem, hogy összhangban kell lennünk a természettel. Akkor ezért választotta ezt a helyet?
- Silverston! - kiáltottam a nevét, felesleges elé tenni a doktort, lehet nem is tartózkodott a közelemben. - Kérem, feleljen már elegem van a.. - torpantam meg, mivel megpillantottam őt nekem háttal a földön ülve. A félelem hirtelen hatalmába kerített és immár lépteim bizonytalanok voltak.
- Tessék, itt vagyok, de remélem nem akar ismét megkínozni. Ígérem, én is viselkedni fogok - jegyeztem meg enyhén csípősen, de csak azért, mert még mindig rettenetesen haragudtam rá. Nehezen felejtek, és nem hiszem, hogy egy hamar túl tudom magam tenni rajta.  


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ la belle mixtape ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 3 EmptyVas. Ápr. 26, 2015 7:35 pm

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Két nap telt el azóta az eset óta. Valamiért akkor úgy éreztem, hogy az a tökéletes pillanat arra, hogy végérvényesen eltüntessem Dorothy Brownt az életemből, és csupán az erejét használva váljon egy eszközzé az életemben. Nem értem, hogy miért nem tettem meg végül, hiszen nem magyarázat az, hogy a tanoncom bejött, és miatta nem tettem meg. Több alkalommal látott már, mikor megtettem, és szerencsés, hogy ő nem tartozik közéjük. Benne megláttam az erőt, amit másban nem. Egy pillanat törtrésze volt csupán, mikor meggondoltam magam, és értetlenül állok ezelőtt, hiszen nem szokásom csak úgy megváltoztatni a véleményemet. Nem láttam benne a kellő erőt, ráadásul akkor és ott nagyon kihozott a sodromból, ezért megérdemelte volna, hogy többé nem ébredjen fel.
Sokat járt a fejemben az eset, mégsem úgy, mintha bántam volna, csupán azt az egyet sajnálom, hogy még mindig két lábon jár az emberek között. Túlságosan is hozzászoktam a természetéhez, még akkor is, ha kihoz a sodromból. Az órámon ugyanúgy jelen volt, de nem fordítottam neki nagy figyelmet, csak beszéltem, ahogy eddig is tettem, majd beszedtem a beadandójukat, és elengedtem őket. Sietősen távoztam, mert mint mindig, sok dolgom volt. Sokan azt hiszik, hogy csak bemegyek, ledarálom az anyagot, és onnantól nincs semmi dolgom, holott helyettesként igenis sok feladatom van. Mindamellett figyelemmel kísértem Miss Brown számláját is, ami igencsak azt jelzi, hogy ha tovább tologatja a fizetést, el lesz tanácsolva az iskolából. Kár érte, hiszen jó diák, de ha megtörténik, semmi nem áll az utamba, és végre megtehetem azt, amit két napja nem tettem meg.
- Viszlát! - köszöntem el egy vásárlótól pár órával később, majd bezártam utána az ajtót. az egyik régi órára nézve rá kellett jönnöm, hogy lassan el kell indulnom, még akkor is, ha Miss Brown nem jön el a találkozóra. Viszonylag hamar odaértem, és mindent elhoztam, ami szükséges lehet. Úgy döntöttem, ebben az időben a szabadtéri teázás megfelelő program lesz még akkor is, ha egyedül teszem. Egészen addig megyek, míg meg nem találom azt a régi elhagyott kutat, majd leterítem a plédet, és leteszem a kosarat, majd mindent előkészítek. A szokásos verbéna teát fogom inni, amint kiázik a teafűből az aromája. Egyik lábamat kinyújtom, a másikat pedig felhúzva veszek elő egy könyvet, hogy olvasni kezdjek. Ez sem egy egyszerű könyv, hanem egy grimoire, szinte már megszállottan fejtem meg az ilyen jellegű könyveket, hogy értsem mi van benne. Ha nem jön el, legalább feltöltődöm energiával, ami mostanában jól jön számomra is...



note x music x words
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 3 EmptyKedd Dec. 23, 2014 7:32 pm

Echo & Alden

Ahogyan a megfáradt, aranyszínű fényt adó nap lassan leszáll a fák lombkoronája mögött, a zöld, a sárga, és a vörös színek barnára, majd szürkére váltanak, s végül nem marad más, mint a hold fénye, ahogyan megvilágítja a szemközti hegyoldal tisztásait. És ekkor kezd élni az erdő. A csöndet szinte harapni lehet, minden eltűnik a világból, ami mesterkélt, minden, aminek semmi keresnivalója itt. Ekkor látható, hallható és szagolható a világ azon része, ami még szép. Ami szabad, és ettől gyönyörű. Ami fenséges és tiszteletre méltó. Amihez kellő alázattal lehet csak közeledni. Ha kellő alázattal és az erdő iránti tisztelettel tölt az ember hosszú órákat a cserjék közé húzódva, akkor élhet át valódi csodákat. Ezért jöttem ma ide, hogy lássak, hogy megismerjek. A város állandó zajától akartam eltávolodni, csak egymagammal, és a gondolataimmal. Könnyedén lépkedtem a talpam alatt ropogó avaron, s közben szüntelen pillantottam körbe a csodásabbnál csodásabb lombokra. Minden állat, minden egyes teremtmény létezésének megvan a maga oka és célja. Mind részesei az erdő változásainak, és engedelmeskednek a természet rendjének. Ebbe beletartozik az is, hogy némelyek táplálékul szolgálnak másoknak. A farkas és a medve szabadon vadászhat birodalmamban, ahogyan bárki, aki nem pazarol. Az élelem a növekedést szolgálja, és a természet számára nem ismeretlen az újjászületés sem. Az a szarvas új testet nyer majd, korábbi sorsát feledve, tovább szolgálja a világot... így gondolom én.
Zsebre tett kézzel gondolkodtam, mikor egészen érdekes hangot hallottam az erdő mélyéről. Szaporáztam lépteim, és a hang felé vettem az irányt. Gyors léptekkel haladtam a zaj felé, pusztán kíváncsiságból. A fák mögül kibukkanva egy lányt vettem észre, aki a föld fele nézett, de sajnos azt nem láttam mire. Jól észrevehetően, lassú léptekkel indultam meg felé, türelmetlen kíváncsisággal lelkemben.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 3 EmptyKedd Dec. 16, 2014 5:24 pm

Alden & Echo


Nem értem én ezeket, miért hiszi azt mindenki, ha hatalmas vigyorral a képemen távozok, máris sántikálok valamiben? Na, jó... most valóban rátappintottak a lényegre, de ez nem jelenti azt, hogy mindig is ez a helyzet áll fent... csak az esetek többségében... általában, de ahj, ezek a felnőttek.
Most még csak a város fényei se hívogatnak, az izgalmam annál sokkal nagyobb, hisz Agnes szül. Oké, oké ez így kissé furán hangzik, de ha sok időt töltök egy őzzel - már pedig vele rengeteget -, hajlamos vagyok nevet is adni neki, és ott lenni élete fontos pillanataiban, ahogy ma este is.
A többiek ezt úgyse értenék, ők mindig azzal vannak elfoglalva, hogy ne mászkáljak messze, ha idegeneket látok, fussak... tök bizalmatlan népség. Mégis sokszor azt hiszem, ők okosabbak, már nem egyszer megütöttem volna a bokám, ha nem futnak a segítségemre, de milyen már, ha az ember lánya a saját otthonában sem érezheti biztonságban magát? Ez elkeserítő.
Viszont nem tántorít el a célomtól még a farkasok vonyítása sem. Néha annyira tudom sajnálni az embereket, hogy előttük titokban van a mi kis világunk, az összes rossz dolgával, meg a csodáival együtt, de hát... én is csak tudatlan vagyok.
- Cssss... itt vagyok - ahogy leülök az őz mellé, rá is terítem a pokrócot, amit szépen elcsentem, de sebaj, majd jóvá teszem. Agnes meg még sem szülhet úgy, hogy bárki végignézhesse preamier plánból. Sajnálom is, hogy ennél többet nem tudok segíteni neki, de hát... nem vagyok állastorvos, vagy valami hasonló izé.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Erdõ Erdõ - Page 3 EmptyKedd Dec. 16, 2014 5:07 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down

Erdõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Erdő
» Erdő
» Erdő széle
» Sûrû erdõ
» Erdő közepén lévő kút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Külterületek-