world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Erdõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptySzer. Aug. 26, 2015 10:30 pm

Davina & Travis


Még mindig nem érdekel a mögöttem fekvő nő. Egyszerűen most fogom csak fel, mit tettem. Most kezd eljutni az agyamig, hogy majdnem megöltem Davi szeme előtt. Ez volt az, amit a legjobban el akartam kerülni. Amit soha nem akartam megtenni. Legalábbis úgy nem, hogy ő lássa mindazt, amit én művelek. Sőt, egyáltalán nem akartam, hogy lássa, hogy hogyan táplálkozom. Mert azt mondta, hogy ez visszataszító a vámpírokban és... ugyan mennyi esély volt rá, hogy életem választottja pont ott járjon el, ahol épp a vacsorámat fogyasztom? Ennyire szerencsém van, mit mondjak... Úgy tűnik, itt New Orleansban nem könnyű olyan helyet találni, ahol senki sem jár.
-De tudok csak... nem ettem már egy ideje... - Próbálom menteni magam, de azt hiszem hogy képtelenség. Jól megismertem Davit ez a pár hét alatt és azt hiszem, hogy ebbe ne is reménykedjek. Ezt már jól ki is fejti akkor, amikor nem enged közelebb magához. Fél tőlem? Nem fogom bántani. Soha... de megértem. Megtorpanok és lehajtom a fejem. - Soha nem bántanálak, remélem tudod. - A következő pillanatban már mögöttem van és a majdnem élettelen lányt vizsgálja. Igen, még éppen hogy él, már nem sok vér maradt a szervezetében és lehet, hogy csak percei vannak neki. Nekem pedig nem sok választásom. A régi Travist nem érdekelte volna, hogy mi történik ezzel a nővel, tőle ott is meghalhatna ahol van... de most, hogy Davi egy kicsit megváltoztatott... Odalépek, felhajtom az ingem ujját. Letérdelek a lány mellé és picit felhasítom a bőrt a csuklómon. Adok neki egy keveset a véremből, aztán ismét Davira pillatok. - Nem így terveztem... sajnálom.

náááZeneÖltözék©️
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptySzer. Aug. 26, 2015 6:33 pm


for everything a reason || Gyenge lett, ne haragudj || ©

Travis & Davina

Tekintetemmel követem, ahogy a számomra ismeretlen nő a földre esik, és csak egy kis nyögés jelzi azt, hogy még életben van, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog sokáig maradni, nagyon gyenge, szinte már eszméletlen.
- Elég régóta vagyok itt ahhoz, hogy lássam, tudja, hogy nem tudsz uralkodni a vérszomjadon. - mondom neki ránézve, és a hangomból igyekszek kizárni minden fajta érzelmet. Dühöt érzek, elő jött a vámpírok iránti gyűlöletem. Nem az a bajom, hogy vérrel táplálkoznak - az csak csekély mértékben zavar - hanem az, hogy nem tudnak Álljt parancsolni maguknak, nem tudják, hogy mikor kell abba hagyni, csak szívják a számukra életerőt jelentő nedűt, mindaddig, míg az ember meg nem hal, hisz akkor már nem tudnak több vért magukhoz venni. Ez idegesít a legjobban, nem más.
Pár pillanatig állok még a helyemen, mozdulatlanul, majd mikor közelebb jön felém, hátrébb lépek pár lépést.
- Ne! Ne gyere ide. - mondom neki komoly hangnemmel, s végig tartom vele a szemkontaktust. Válla felett a földön fekvő nőre nézek, majd kikerülöm Travist és oda sétálok. Leguggolok, és a csuklójánál megnézem, hogy van e még pulzusa.
- Adj neki a véredből. - nem nézek Travisra, háttal vagyok neki. Nem vagyok kíváncsi a magyarázkodására, csak az számít most, hogy a nő ne haljon meg. A többivel ráérek később foglalkozni. Ha lesz hozzá kedvem.



Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptySzer. Aug. 26, 2015 2:32 pm

Davina & Travis


Érzem, ahogy a vér szétáramlik a testemben és én egyre elevenebb leszek. A kezemben tartott nő szívdobbanásai egyre csak lassulnak és én annyira nem vagyok most ura önmagnak, hogy egyszerűen nem figyelek fel erre az igen fontos tényre. Normális esetlen nem szoktam megölni az áldozataimat. Azért, mert az aztán rengeteg sok melóval jár. Kiásni neki egy sírt, éjszakai kivinni oda ahol el tudom ásni és talán soha nem fogják megtalálni... aztán meg ha valaki elkezd kérdezősködni hogy mi a francot művelek, még azt is le kell állítanom valahogy. Ahh, szóval igen... ez egy elég gáz meló lenne. De most, most valahogy teljesen máshol jár a fejem. Ott, hogy mennyire eleven leszek ettől a sok vértől, hogy jól lakok és megint hosszabb ideig nem lesz szükségem majd táplálkozásra és Davinát sem kell ezzel megbántanom. Mert a fő célom ezzel a kis zuggal itt az erdőben ez volt. Hogy ne lássa, mit művelek és ne bántsam meg. Mert igazán nem kellene, hogy tudja, hogyan táplálkozom. Lehet, hogy azzal elrontanám az összképet, amit eddig látott rólam. Sőt... ebben az esetben valószínűleg.
Fülemet azért hegyezem, mert nem szeretném ha valaki meglátna. Lépteket hallok, egy pillanatra leállok az ivással. A lány még él, még van benne szusz, de egyáltalán nem érdekel most ez, rá sem pillantok. Hanem az ösvényt fürkészem és a felénk néző lányt...
-Davina? - Annyira meglepődöm a barátnőm láttán, hogy egyszerűen elengedem az elgyengült nőt, aki a levelek közé esik és halkan felnyög, jelezvén, hogy még életben van. Kezemmel gyorsan megtörlöm a szám szélét, eltüntetve a nyomokat, amelyek a vérre utalnak. Igazából úgy gondolom, mindent látott... - Mióta... mióta vagy itt? - Nem mintha ki tudnám mosni magam ebből az egész ügyből. Nem pillantok hátra, csak hallom, hogy a végelgyengülés határán álló nőszemély még mocorog. Közelebb megyek Davinához. Nem is várom meg, hogy leszidjon, mert tudom, hogy most ez fog majd jönni. Csak lehajtom fejemet és zsebbe dugom vérnyomokkal teli kezemet.
-Sajnálom.  

•   nááá   • ZeneÖltözék©️
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyVas. Aug. 23, 2015 8:14 pm



Travis & Davina

Tegnap óta folyamatosan mosolygok, le sem lehet kaparni az arcomról a vigyort. Boldog vagyok, szeretem Travist, szerelmes lettem belé, és már alig várom az első randinkat. Tudom, hogy nagyon jó lesz, nem aggódok semmi miatt sem. Eddig nem zavart az a tényező, hogy ő vámpír. Bebizonyította nekem, hogy nem minden vámpír rossz, hogy nem mindegyikben kell keresni a rosszat. Igaza van, talán pont ezért adtam egy esélyt magunknak, megérdemeljük. Neki is nehezen indult az élete, ahogy az enyém is, de végre itt az ideje annak, hogy legyen egy szép jövő. Jövőnk. A MI jövőnk. Csak is a miénk. Képes bármikor mosolyt csalni az arcomra, képes zavarba hozni, képes megannyi érzelmet kiváltani belőlem.
Mivel ma volt egy kis dolgom, és mára már nem tervezek semmit, ezért úgy döntök, hogy az erdőn keresztül megyek vissza a városba, úgy sem sietek sehova, időm annyi, mint a tenger, szóval nyugodtan mehetek erre. Kicsit hosszabb az út, de nem nagyon zavar, eleve szeretek sétálni, és néha egyedül lenni, legalább kicsit kitudom szellőztetni a fejemet, átgondolni pár dolgot, elmélkedni.
Kb az erdő közepe felé tarthatok, mikor a távolban meglátok két személyt, az egyik nagyon ismerős. Szép lassan lépkedek közelebb, aztán pár méter után már látom, tudom, hogy ki az a bizonyos nagyon ismerős személy. Travis az, egy lánnyal. A lányban már nem sok életerő van, látszik, hogy nagyon gyenge, Travis meg csak issza, s issza a vérét. Közelebb megyek még kicsit, aztán mikor jobban látom a dolgokat, megállok. Nem tudok közelebb menni. Tudom, hogy a vámpírok vérrel táplálkoznak, tudom, hogy néha nem tudnak leállni, pont ez az ellenszenves bennük, ártatlan életeket oltanak ki.



Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptySzomb. Aug. 22, 2015 10:45 am

Davina & Travis


Egy jó ideje már nem jutottam vérhez. Nem volt időm rá és nem is nagyon akartam, mivel Davina... Davi miatt nem akartam ezt megtenni. Most meg már annyira kínoz az éhség, hogy nem tudom magam visszafogni. Egyszerűen azt hiszem, hogy annyira még nem tettem túl magam a régi énemen. Igen, változtam, meg minden, de azt hiszem, hogy még a vámpír részemnek szüksége van arra a Travisre. Mert hogy az nélkül nem nagyon megy a kajaszerzés. Már most nehezemre esett ezt összehozni. Talán részben a lány miatt akivel járok jelenleg és nem is a régi énem elfelejtése miatt. Mert azt hiszem a macsót nem űztem ki még magamból. Na és nem is állt szándékomban.
Az erdőhöz közeli bárban ücsörögtem és alkohollal próbáltam elfojtani a szomjam. Sajnos már annyira nem megy jól mint ahogy pár hete ment. Muszáj valamit tennem ellene, muszáj valamit tennem... valakit kell szereznem. Davi meg sem fogja tudni és akkor én is nyugodtabb leszek.
Az ajtóra pillantok. Egy szőke nő lép be rajta, kevéske ruhával a testén. Elég csinos, le se veszem róla a szemem. Végig őt figyelem, apró mosolyt küldök felé és ezt szerintem ő is észreveszi. Oda jön hozzám, leült mellém. Kérek még egy whiskyt magamnak.
-Helló szépségem. - A pultosak szólok, hogy hozzon valamit a szép hölgynek is, nehogy már kiszáradjon itt. Egy ideig csak dumálgatunk, iszogatunk és amikor látom, hogy már kicsit spicces állapotba kerül, akkor felkelek a székről és elhívom, hogy sétáljunk egyet, a friss levegőn biztos jobb lesz neki is. Ugyan ki tudna ennek a csábos mosolynak ellenállni? Engedem, hogy belém karoljon, beljebb viszem az erdőbe. Még nem sötétedett be, viszont olyan helyre viszem őt, ahol egy lélek sem fog megfordulni. Amikor úgy érzem, eléggé beértünk már, körülpillantok és felé fordulok. A szemébe nézek, ami most a piától teljesen megváltozott.
-Nem sikítasz. - Igézem, és egy pimasz mosoly kíséretében közelebb húzom magamhoz, végigsimítom a nyakát és beleeresztem a fogaim. Vér ízét érzem a számban, majd szép lassan a testemben is, ahogy szétáramlik bennem és egyre elevenebbnek érzem ettől magam.  

•   nááá   • ZeneÖltözék©️
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyKedd Aug. 04, 2015 1:46 pm


What was that?

A várost még mindig nem ismertem. Olyan volt számomra, mint egy hatalmas labirintus, tele csapdákkal. Olyan, ami magába nyel, és elragad. Az utcai bulik, a különlegességei mind beszippantanak, és többet akarsz. Az itteni természetfeletti igen mindennapos. Nem hittem, hogy egy helyen ennyi különös lény élet. Vámpírok, boszorkányok, és több vérfarkas, amennyit valaha el tudtam képzelni. Valahogy kezdett a szívemhez nőni a város, holott tudtam, céllal jöttem, nem kirándulni, nem várost nézni, és nem a történelmét megtanulni, mégsem bírtam ellenállni. Olykor el is felejtettem azt, miért vagyok itt, hogy kit kellett volna megkeresnem. Csak elindultam, mintha nem lettek volna céljaim, és valahogy élveztem az újonnan jött szabadságomat.
Nem kellett apám kedvére tennem, hogy végre megbocsásson, nem kellett felesleges tiszteletköröket lefutnom, hogy kiderüljön, vajon még a fiaként tekintett rám, avagy csak egy megtűrt személyként. Nem volt bennem az a mindennapos stressz emiatt, mintha elengedett volna, mint aki tudja, sose megyek vissza. Pedig akarok, vissza kellett mennem, mellette akartam lenni, de ő kérte, hogy csak akkor térjek vissza, ha végre megtaláltam azt, ami évek óta kísért, ami miatt megszállottá váltam. A nő a képen, és az elveszettnek hitt emlékeim.
Most először fordult meg a fejemben, hogy talán az a Silverston nem létezik, sem az a nő, akinek a rajzát őriztem. Talán soha nem is léteztek, apám csak úgy mondta, hogy végre eljöjjek, hogy csalódás érjen majd, mely visszatérít hozzá. Talán most először éreztem azt, hogy haza kellene mennem. Hiszen nem lehet olyan nagy ez a város, hogy ne találjam meg azt a mágust nem igaz? Nem nyelhette el a föld. De az is lehet, hogy apám rossz nevet adott meg, hogy nem is emlékezett igazán ilyen emberre. Nem ismertem őt, évek óta egyre nagyobbá vált az a bizonyos szakadék közöttünk, és eddig képtelen voltam nyitni felé. Amikor pedig szándékomban állt, ő lökött el. Néha féltem, hogy túl késő lesz. Hogy nem lesz esélyem helyrehozni a múlt hibáit, melyek folyton csak mérgeztek, és olykor éreztem ezt. A múlt kísértő árnyait, a régi mérgező életem csábítását. Vékony pengeélen táncoltam minden egyes nap, amikor mágiát használtam, hiszen aki ismeri a rossz oldalt, tudja, mekkora kísértéssel bír.
Pontosan ezért jöttem minden áldott reggel futni az erdőbe. Mert kiszellőztette a fejem, és legalább egy rövid ideig elűzte a sötét gondolatokat. Betettem a fülhallgatómat, és valamilyen zenét is, többnyire pörgőset, olyat, ami elvonta a figyelmem a külvilágtól. Igyekeztem csak a zenére figyelni, de valahogy sose sikerült. A sors ellenem esküdött, én pedig hiába harcoltam ez ellen. Az egyik fánál megállva fújtam ki magam, és nyújtottam pár percig.
Az erdő csendes volt, mint mindig, csak egy-egy madár csivitelt, és emiatt mindig kikapcsoltam a zenét. Hallani akartam a természet hangjait, hiszen pontosan ezért jöttem ide. Itt senki nem járt, és egyedül lehettem, magányosan. Ez volt az örök társam, a természet és a magány. Nem számítottam arra, hogy ez a nap nem olyan lesz, mint a többi. Ahogy arra sem, mikor elindulok, egy láthatatlan fallal találom szemben magam. Eltaszít engem, és hátam a földhöz csapódik. Nem természetes, mágia okozta fal, én pedig kíváncsi vagyok, mi ez az erő. Közelebb léptem hozzá ismét, és meg akartam érinteni, de ekkor nem éreztem ugyanazt, sőt semmit. Így közelebb merészkedtem, mintha ez a valami összement volna. Hirtelen hideg fuvallat borzolta fel a tarkómon a szőrt, és körül néztem. Úgy éreztem, mintha valaki figyelt volna, mintha nem lettem volna egyedül. Ekkor pillantottam meg a nőt, háttal nekem. A körön belül volt, de nem úgy tűnt, mintha ő okozta volna. Sokkal inkább úgy, mint aki benn rekedt. Ahogy ez a furcsa kör összemegy, úgy égeti szénné a földet takaró füvet és leveleket, miközben a nő arcáról nem tudok leolvasni semmit, hiszen oldalról látom csak. Csupán figyeli a mágikus kört, ahogy körül zárja. Miért nem védekezik? Miért nem próbálja meg kikerülni? Talán nem is boszorkány? Mély levegőt veszek, és ellenigét mormolok, de először semmi haszna. Ki képes ilyenre? Fel sem fogom, hogy ki az a nő, akit éppen meg akarok menteni, de nincs időm ezzel foglalkozni. Ismét igét próbálok, erősen koncentrálok, melyre a kör megáll, és fellobban, immár tűzkörré változik, én pedig tovább varázsolok, képes vagyok megtörni, meg lehet, minden ige megtörhető, ha jól áll hozzá az ember. Ha ő nem boszorkány, ő halott lesz, ha viszont igen, akkor valószínű nem tud varázsolni a körön belül.
Hosszú percekbe telik, míg a tűz szépen lassan kialszik, és a kezemet felemelve ellenőrzöm le a falat, ami eltűnt. Ez után érzem csak meg a ragacsos melegséget az orromnál. Odakapok, és a saját véremet tapintom ki. Hirtelen fáradtság tör rám, de nem foglalkozom vele. Odasietek a nőhöz, aki már nincs veszélyben.
- Jól van? Mi volt ez? Valaki nagyon el akarja tenni láb alól, és majdnem sikerült is neki - beszélek hozzá, miközben egy zsepit kutatok a zsebemben, hogy letöröljem a megeredt vért az orrom alól. Ekkor nézem csak meg jobban az arcát, és arcomra felismerés jelei költöznek. Ismerem őt. A rajzon szereplő nő. Aki álmaimban kísértett mióta csak hazatértem. Akiről már elhittem, hogy csupán a képzeletem szülte árny, aki sosem létezett az életben. Most mégis itt van. Mint egy valóra vált látomás...


Narcissa & Demetrius

Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptySzer. Május 27, 2015 3:45 pm


Igazából annak örültem volna a legjobban, ha hazaküldene. Sok volt nekem ez a mai nap, sőt inkább úgy fogalmazok, hogy ez az egész hét. Szellemileg teljesen le vagyok terhelve, még mindig nem tudtam túltenni magam azon, amit pár napja művelt velem, ahogyan az álmom is zavart engem. Túl sok minden jött össze hirtelenjében, főleg a mai napról beszélek, ami egyáltalán nem mondható átlagosnak. Megtámadtak minket a vámpírok, majdnem halálra verték Dr. Silverstont és mindezek felett végignéztem, ahogy csodált tanárom szó szerint lemészárolta őket. De maradt még egy vámpír, akit az előbb kínzott és aki az előbb összeesett, mert olyasvalamit műveltem az elméjével. Még mindig nem tudtam, hogy mégis mit érezhetett át, csak a következményét láttam. Megijedtem magamtól, hisz önnön még sose bántottam senkit se, de amióta Dr. Silverstonnál veszek különórákat, azóta más lettem. Eddig egy légynek sem mertem volna ártani, most pedig egy emberi lénynek nem mondható alakot kényszerítettem az összeesésre. És most jön a legrosszabb: élveztem. Az öröm fogott el, amikor a földre zuhant, elégedettnek éreztem magam és nagyon, de nagyon mélyen még többet akartam.
A hideg kirázott, ahogy felidéztem az érzelmeimet és immár véres felsőmet szorosabban magam köré tekertem. Ez a másik ok, amiért haza szeretnék menni. Szörnyen festettem, így nem mehetek végig New Orleans utcáin, sajnos muszáj egy taxit fognom és kitalálnom valami agyafúrt tervet, ami megmagyarázza jelenlegi kinézetemet.
Kérdése ledöbbentett engem és ijedtemben még el is léptem mellőle. Szemeim kikerekedtek és csak nemlegesen ráztam a fejemet. - Nem! Egyiket sem! - fakadtam ki és szemeim könnyekkel teltek meg. Nem csak rá voltam mérges, hanem magamra is, mert abban a másodperc törtrészében magam elé képzeltem, ahogy kitépem szívét a testéből, s magam előtt csodálom azt.
- Nem, nem, nem! Nekem ez már túl sok - szó nélkül hátat fordítottam neki és először gyors léptekkel haladtam, a végére pedig már futottam. Még csak hallani sem akartam a vámpír jajveszékelését, egyszerűen haza akartam menni és elfelejteni ezt a mai napot..

JÁTÉK LEZÁRVA!
köszönöm szépen ezt a fantasztikus játékot. <3


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ - ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyHétf. Május 25, 2015 8:41 pm

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Amikor kijelenti, hogy pontosan olyan gonosz vagyok, amilyennek mások tartanak, egy pillanatra ridegség jelenik meg arcomon, majd egy mély levegőt véve lépek párat közelebb hozzá.
- Még annál is gonoszabb - biccentek, és arckifejezésem egy elégedett fintorba torzul. Végre sikerült megértenie, hogy nincs meg bennem az a jóság, amit ő bele képzel a helyzetbe. az, hogy nem öltem meg, annak nagyon sok oka lehet, és ezekről halvány fogalma sincs, hiszen nem is ismer. Mert nem akarom, hogy megismerjen. Nagyon örülnék neki, ha nem akarna ennyire közel kerülni hozzám. Nincs itt semmiféle titok, csupán annyi, hogy több erőt akarok. Fontos az, hogy ne tudjon valami jöttment egyszerűen megtámadni, és megalázni. Eleget szenvedtem ettől gyerekkoromban.

„- Még erre is képtelen vagy! Hogy akarod így megvédeni magad, te átokfajzat? - csendült fel anyám hangja az elmémben, ami egy emlékhez kötődött. Emlékszem nagyon is arra a napra. Alig voltam pár évvel fiatalabb Dorothy-nál. Csak egy újonc varázslótanonc voltam, és elrontottam egy igen fontos varázslatot, melynek egy hatalmas pofon lett a jussa.
- Sajnálom anyám! De elfáradtam, reggel óta... - felemelte a kezét, a szó pedig bennem akadt. Ő közelebb jött felém, miközben sajgó arcomra szorítottam tenyeremet. Éreztem, ahogy eluralt a düh és a harag egyvelege, a tehetetlen düh, mely könnyeket csalt a szemembe.
- Fáradt.. Fáradt, csak ezt hajtogatod, mert egy hisztis gyenge alak vagy. Sosem leszel erős, sosem lesz meg benned az az akarat, ami naggyá tesz majd! - folyton ledegradált, és neki sosem lesz jó az, amit teszek. Képes voltam életet adni a növényeknek, uralmam alá hajtani az osztálytársaimat, és képes voltam az élőből pillanatok alatt holtat csinálni, és csak tizennyolc éves voltam akkor. Mindez neki kevés, azért, mert képtelen voltam egy olyan kapcsot létrehozni egy boszorkány és köztem, amit ő akart. Vagy, mert nem voltam képes a könyvet a kezembe varázsolni, vagy csupán azért, mert nem voltam képes megnyúzni azt a rohadt vámpírt, akit a múltkor hozott gyakorolni. Aki még akkor is ott volt, akit éppen ki kellene szárítanom, mert neki úgy hozta kedve.
- Hazugság! Nem is ismersz! Többet tudok, mint a korombeli boszorkányok, és te nem vagy képes elismerni ezt! - folytatnám még tovább is szitokszavaim árját, de helyette fájdalomtól felordítva rogytam le a földre. Egész testemet eluralta, egész lényemet magához ölelte az az égető fájdalom, melyet már jól ismertem eddig is.
- Csak a gyáva ember száll szembe a saját anyjával! És te nem vagy más, mint egy gyenge és gyáva kis féreg! - préselte a szavakat az ajkai között keletkező kis résen, miközben alkarját felemelve, ökölbe szorított kézzel közelített felém lassan, mint egy áldozatát becserkésző vad. A fájdalmaktól csak nyöszörögni voltam képes, ő pedig élvezettel nézte a szenvedésem.  - Elég volt? - enyhített a fájdalmamon, én pedig végre nem láttam csillagokat a fájdalomtól.
- Sajnálom - ejtettem ki a szót, melyet nem gondoltam komolyan. Sosem éreztem, hogy bocsánatot kellene kérnem azért, mert nem tudok annyit, amennyit ő elvár, mégis azt éreztem, akár fejre állva is varázsolhattam volna, de ő mindig csak egy gyenge alaknak lát majd.
- Takarodj a szemem elől, te szerencsétlen! - fordított nekem hátat az anyám, én pedig magamban megfogadtam, hogy egyszer örökre eltakarodom a szeme elől.”


Tekintetem elhomályosulva mered a szenvedő vámpírra, és lassan az emlékkép is elillan, amilyen gyorsan csak jött. Nem szerettem az emlékeimet, melyek kegyetlenül magával rántanak néha, és olykor elhagy az erőm. Ökölbe szorított kézzel próbálok megszabadulni az emlékkép okozta dühtől, miközben a vámpírra siklik tekintetem. Arccsontja és fogsora oldalt kilátszik, a vére pedig lassan csorog végig a nyakán, hogy a ruhája anyaga magába szívja azt. Egy félmosoly jelenik meg ajkaimon, de elvonom tőle a tekintetemet, és ismét Miss Brown arcát fürkészem. Feltett kérdését hamar megválaszolja, így nekem nem kell semmit mondanom. Mikor a vámpír beszól nekem, kezem olyan hirtelen rándul ökölbe, hogy a szél egy pillanatra feltámad körülöttem, felkavarva az avart, és az égő holttestek fellobbannak, ahogy a vámpírt körülölelő tűzkör is. De ez sem zökkenti Dorothyt - legalábbis remélem -, a kapott feladatától. Csendben figyelem, ahogy összeesik, és lassan a szél is lenyugszik, csak a tűz lángol ugyanolyan hevesen. Vannak indulataim, és olykor hamar elragadnak, ezt nem tudom tagadni, de nem is akarom. Az erőm bizonytalan, legalábbis még egy darabig, így vigyáznom kell arra, hogy ne kapjam fel ilyen hamar a vizet. Fel sem tűnik, hogy Miss Brown kérdésének én vagyok a célpontja, csak pillanatokkal később eszmélek fel. felé fordulok, majd a vámpírra nézek. Egy kis üvegcse kerül elő a belső zsebemből, nem meglepő, hogy nálam ilyen dolgok vannak, esetleg Dorothy-nak. A tűzkör felé közelítek, ami eltűnik egy részen, amíg belépek, majd ismét megemelkedik. A vámpírhoz lépek, és egy kis bicska is előkerül a zsebemből, mellyel a nyaki ütőerét vágom át, és gyűjtök össze a fiolába annyi vért, amennyire szükségem van. Ez után felállok, és anélkül, hogy kilépnék a körből, megkeresem a szemkontaktust Miss Brown-nal.
- Szeretné ön kitépni a szívét, vagy csak végignézné? - igen, morbid vagyok, és olykor szeretem beledobni a tanoncaimat a mély vízbe, de lehet, hogy az ifjú hölgynek ennyi is túl sok lesz. Legalábbis maga a kérdés. Tudom, hogy nem a legjobb egy ilyen szűk helyre összezárni magam egy vámpírral, de nem tud nekem ártani. A kérdésem pedig halálosan komoly volt, még akkor is, ha Miss Brown csak viccnek hiszi. Sosem tréfálkozom. Nem az én stílusom. Legalábbis ölés terén nem teszek ilyen dolgokat.



note x music x words
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyHétf. Május 25, 2015 4:18 pm


Nem vágtam vissza, mert teljesen értelmetlen lett volna. Tagadja az érzelmeit, úgy gondolja, hogy képtelen érezni ahogyan mások is képtelenek érzelmeket táplálni iránta. Fogalmam sincs, hogy mi lehetett a múltjában, mert valami bizonyára történhetett, ha ellök mindenkit magától. Ki szeretném deríteni, hogy mégis mi volt az, de annak az ideje még nem most jött el. Sajnos ez a folyamat nem heteket, hanem hónapokat fog igénybe venni. Dr. Silverston nehezen fogadja be az embereket, nem bízik meg akárkiben, ami nagyon jó, de az én úgymond "munkámat" ezzel megnehezíti. Hú, talán mégis csak a pszichológus pályát kellett volna választanom, legalább meg van a B tervem, ha nem sikerülne elhelyezkednem az okkultizmussal. Apropó elhelyezkedés.. igazán keresnem kéne már egy munkát, mert hamarosan be kell fizetnem az elmaradásaimat, a múltkor már kértem egy kis időt, de többet nem fogok kapni. Fogalmam sincs, hogy mi lesz velem.. Vajon akkor is tanítana külön Dr. Silverston, ha már nem tudnék bejárni az óráira? Remélem, ezt soha nem kell majd megtudnom.
Elbambultam és a vámpír ordítására kaptam fel a fejemet. Egyből a szám elé kaptam a kezemet, ahogy a gyomorfacsaró látvánnyal szembesültem. Lenyúzta a bőrt az arcáról.
- Maga tényleg olyan gonosz, mint ahogy tartják - suttogtam a szavakat elképedve és beleborzongtam. Elkaptam a tekintetemet, nem bírtam tovább nézni, ahogy kínozta őt. Úgy tűnik, hogy az egy sokkal kedvesebb alternatíva volt, amit velem tett alig pár nappal ezelőtt. Ezerszer átélném azt, mint ezt.
- Köszönöm szépen az őszinteségét, Dr. Silverston - feleltem némi gúnnyal a hangomban, miután bevallotta, hogy valóban élvezetét leli a szenvedésemben. A mosolyán csak megforgattam a szememet és a vámpírra összpontosítottam, akinek az arca valamennyivel jobban festett. Csendben figyeltem hol a tanáromra, hol a vámpírra, de még mindig nem értettem egészen a feladatomat.
- Értem, és hogy szól a varázsige? - fontam össze a karjaimat a mellkason és továbbra is a fejét fogó vámpírt néztem. - Vagy.. ehhez nem is kell - állapítottam meg halkan, szinte magamnak címezve. Ahogy Dr. Silverston mondta a képzeletemre kellett bíznom a mostani feladatomat, nem kellett hozzá semmilyen ólatinra hasonlító szöveget bemagolnom, pusztán magam elé kellett képzelnem, ahogyan "felrobbantom az agyában az ereket", tanárom szavaival élve. Nem tudom.. Tisztában voltam vele, hogy egy vámpír, de mégis rosszul éreztem magam, amikor arra gondoltam, hogy nekem bántanom kell őt. "Pont az efféle empátia fogja a vesztedet okozni" ~ gondoltam magamban, majd lehunytam a szememet. Azt akartam, hogy fájjon neki, hogy üvöltsön, de helyette csak egy szánalomra méltó nevetés tört fel a torkából.
- Na mi van tata, nem tudod elvégezni a feladatot és a kis csitridre hagyatkozol? - egy pillantást vetettem a tanáromra, majd idegesen a tűzgyűrű elé sétáltam. Az arcomat melengette és egyenesen a vámpír arcába meredtem.
- Minek neveztél? - szaladt fel kérdőn a szemöldököm és úgy tettem, ahogy Dr. Silverston mondta. Elképzeltem, ahogy a kis pici erecskék szétdurrannak az agyában és ahogy könyörögni fog a szánalmas életéért. Sikerrel jártam, mivel egy hangos puffanás jelezte földre érkezését.
- Rendben, megtettem. Mi lenne a következő feladatom? - sétáltam Dr. Silverston mellé és a bepakolt piknikkosárra pillantottam. - Vagy mára végeztünk? - kérdeztem puhatolózva, mielőtt azt hinné, hogy elfáradtam volna, vagy valami hasonló.


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ - ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyVas. Május 24, 2015 8:32 pm

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Egy percig nem gondoltam volna, hogy majd a nyakamba ugrik, ezért döbbenten néztem magam elé a semmibe, ameddig tartott. Nem szoktam hozzá az ilyen kontaktushoz, sőt szinte semmilyenhez. Egész életemben egyetlen nő volt, aki képes volt az én jobbik oldalamat előhozni, amit azóta sikeresen elrejtettem. Erre jön Miss Brown a közvetlenségével, és az állandó pozitív szemléletével, hogy bennem is van jó, majd megmutatom neki, hogy márpedig nincs, de ő mégis megölel, mintha ez természetes lenne közöttünk. Nem viszonoztam a tettét, mert én nem vagyok az a fajta, inkább tartom a távolságot, nem akarok senkit a közelembe férkőzni. Eddig is jól meg voltam egyedül, eztán is el leszek. Amikor pofon vág, hirtelen reflexből kapom el a kezét és csavarom meg. Nem tűröm ezt a fajta közvetlenséget. Nem is értem, hogy jön ő ahhoz, hogy csak úgy felpofozzon. Főleg azok után, hogy gyávának nevezett engem több vámpír előtt. Szavaira csak egy gúnyos nevetés hagyja el ajkaimat, majd utána rendezem arcom vonásait, és ismét ridegen nézek rá.
- Ugye ezt nem gondolta komolyan, hogy pont magára van szükségem? Az, hogy még nem öltem meg, jelentheti azt is, hogy rosszabbat tervezek Önnel a halálnál is - sóhajtok, miközben egy pillanatra a vámpír felé fordulok, aki még mindig néha menekülni próbál. - Megmondtam, ne bízzon bennem annyira, és ne vakítsák el az érzései. Akkor majd rájön, milyen is vagyok. Ne lásson többet mögé - figyelmeztetem, majd ismét elfordulok tőle. a vámpírok égő testei még mindig elegendő fényt adnak, hogy jól lássam a körülöttünk lévő kis helyet. Ezek után a vámpír felé fordulok, és megemelem a kezemet, majd a levegőben intek egyet, mire az arcán csontig felszakad a bőr. Rezzenéstelen arccal figyelem, miközben a férfi felordít, én pedig magamban mormolok egy varázsigét, ami lelassítja a gyógyulást, de meg fog történni, így ugyanolyan csuklómozdulattal okozok neki igen mély sérüléseket.
- Bennem nincs emberség. Az csak hátráltatna abban, hogy igazán naggyá legyek - legyintek, majd csak figyelem őt. Nem is értem, hogy gondolhatja, hogy ő olyan jelentőséggel bír, hogy az emberségemet tartja bennem. Egy olyan dolgot, ami nem létezik, amit soha nem is kerestem magamban, mióta elvesztettem Melissát. Soha nem lesz számomra olyan fontos, mint amennyire ő szeretné, hogy az legyen. Pusztán kedvtelésből engedem, hogy velem legyen, hogy tőlem tanuljon, mert ha nem így lenne, akkor már régen azok között az áldozataim között lenne, akiket olyan gondosan rejtegetek az óvatlan szemek elől.
Pontosan ezért sem vártam meg a válaszom a következő bűbájjal, melyet rajta hajtok végre. Nem teljesen stabil varázslat, így nem hiszem, hogy teljes mértékben kiürül belőle az összes vámpírvér, de legalább a nagy része eltűnik pusztán percek alatt.
- Azért jobban teszi, ha nem próbálja ki e varázslat sikerességét, és nem öleti meg magát az elkövetkezendő huszonnégy órában - javaslom még mindig gúnyos mosollyal az arcomon, melyre meg is érkezik a várva várt kérdés. Hát persze, számolhattam volna rá, hiszen nyilvánvaló volt a mosolyom. Nem is akartam titkolni, de valahol igencsak szórakoztató látványt nyújt, ahogy vért öklendezik folyamatosan. Védekezően emelem fel a kezem egy fél pillanatra, ahogy azt ecseteli, ne próbáljam meg tagadni.
- Ugyan, Miss Brown, meg sem próbálnám. Sokkal jobban élvezem, ha csendben van, vagy szenved - billentem oldalra a fejem egy félmosollyal, amit hamar eltüntetek, hogy végre az eredeti feladatunkra koncentráljunk végre és ne az ő érzékeny lelkivilágára. Mély levegőt veszek, és a kérdésre megforgatom a szemeimet. - Hogyan? Hm... Az altatódal nem hiszem, hogy beválna, kedvesem. Próbáljon meg fájdalmat okozni pusztán az akaratával... Képzelje el, ahogy felrobbantja az agyában az ereket, valahogy így - kivételesen nem emelem meg a kezemet, csak a vámpírra fókuszálok, aki a halántékához kapva rogy össze. Ekkor Dorothy felé fordulok, majd jobb kezemmel intek a vámpír felé. - Valahogy így. Koncentráljon. Képzelje el, hogy a lehető legnagyobb fájdalmat akarja neki okozni - ehhez a varázslathoz nem igazán használtam soha semmilyen igét, és remélem, nem most akarja megkérdezni, hogy mi az ige. Ez pusztán az elme játéka, de a vámpírnak igencsak valóságos lesz. Természetesen nem sikerülhet neki egyből, hiszen nincs itt a varázskönyv, amiben leír egy technikát erre is, de ezt szavakban nem tudnám elmondani neki. - A második kérdésére nem válaszolhatok. Magánügy - felelem ridegen, és nem kívánok róla többet beszélni. Az én dolgom, hogy mit akarok ezzel a lénnyel, végül úgyis meghal majd...



note x music x words
✖ K.P ✖

Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyVas. Május 24, 2015 6:45 pm


Ezt most megúsztam, de csakis azért, mert itt volt velem az ismeretségi körömből a legerősebb boszorkánymester, Dr. Silverston. Nélküle már rég halott lettem volna. Nem tudták volna kiszívni a véremet, mivel a teában volt verbéna, ezek után muszáj felkeresnem, sőt mi több a tanárom biztosan tudja, hogy hol lehet kapni és azok után beszerzem. De a verbéna egyedül ebben véd meg, így is meg tudtak itatni a vérükkel és ha akarták volna, simán véget vetethettek volna a szánalmas kis életemnek. Dr. Silverston egyes egyedül elbánt öttel, a hatodikat pedig bekerítette. Nem akarok gyenge lenni, nem akarok áldozattá válni és ezek után még nagyobb szorgalommal fogom tanulni a mágiát, mert ha egy hasonló helyzetbe kerülök - remélem ezek után már nem -, akkor szeretném végre megvédeni saját magamat. És ki tudja.. talán egy idő után már én fogok segíteni rajta és nem fordítva. Remélem, azt egyszer meg fogom élni, de szerintem még akkor se kapnék semmilyen dicséretet, se köszönetet..
Sorra következtek a jelenetek. Megöleltem, megpofoztam és emiatt erősen megszorította a kezemet. Próbáltam nem kimutatni a fájdalmamat, de azért megrándult az ajkam a kellemetlen érzéstől. Megmagyarázta, hogy miért húzta el az időt és muszáj volt bevallanom magamnak, hogy igaza volt. Mármint, az ő szemszögéből nézve teljesen érthető volt. De ahogy én láttam a dolgokat, maga volt a borzadály. Most is alig bírtam tartani a szemkontaktust, akaratlanul is a sebére pillantok és kiráz a hideg. Feláldozta saját magát egy részben, hogy elérje a célját. Vajon meddig hajlandó elmenni..? Ezek után már nem is akarom tudni erre a választ.
- De ezt csak gondolta, és nem hagyta - tettem hozzá gyorsan és hangomból tisztán hallatszott, hogy ezzel megsértett. - Ön is meg tudna engem ölni, de nem teszi meg. Sikerült rájönnöm, hogy miért. Szüksége van rám - hagytam egy másodpercnyi hatásszünetet, majd tovább folytattam, megismételve magamat - Szüksége van rám, mert én meglátom magában az embert és próbálom előhozni azt. Ha én nem lennék, úgy el is veszne magában az a csekély kis emberiség, ami hátramaradt - az együtt töltött idő alatt sikerült ennyire kiismernem, vagy csak én gondoltam így. Lehet, hogy egy nagy tévedésben éltem, de én hosszú gondolkodás után idáig jutottam el. Nem velem volt a gond, hanem vele. Képtelen befogadni az embereket, próbálja elutasítani őket és ha én nem küzdök ez ellen, akkor végleg el fog belőle tűnni mindaz, ami egykor emberré tette őt. Kölcsönösen segítünk egymásban, ő segít nekem megtanulni és kezelni a mágiát, míg én azt szeretném elérni, hogy.. Na itt jött az érdekes kérdés. Mit is szeretnék elérni? A boldogságát? Igen.. Úgy tűnik, mintha nem lenne nagyon magánélete és én a saját helyzetemből kiindulva jól tudom, hogy milyen érzés az, ha egy ember magányos. Ha már magamon nem tudok segíteni, akkor megpróbálok legalább rajta.
- Tessék? - kérdeztem vissza hitetlenkedve, mert szerintem nem hallottam jól. A vámpír viselkedéséből jöttem rá, hogy igen is tisztán hallottam. Mégis hogyan kéne elaltatnom ezt a férget? Nem! Nem állhatok így hozzá, muszáj volt hinnem benne, mert az már fél sikernek számított.
Mivel rettegtem a vámpírrá válástól, feltettem neki egy kérdést és egy elég érdekes választ kaptam rá. - Ööö.. - gondolkozni akartam volna még rajta, de nem hagyott elegendő időt számomra. Már elkezdte mondani a varázsigét, én pedig rettegve vártam a következményeket. De nem történt semmi. Ó. Végre, ez kellemes lesz. Épp sikerült lenyugodnom, mikor is hangosan elkezdtem köhögni, sőt inkább fulladozni, mert számat valami furcsa íz megtöltötte. Vért köhögtem ki, nem is kis mennyiségben, ráadásul megállás nélkül. Orromból is ugyanúgy folyt, ahogyan a fülemből. Ijedten próbálok küzdeni ellene, de csak előre hajoltam és köhögtem a vért, máskülönben megfulladnék. Szörnyű volt. A torkom már sajgott, a fülem zúgott és nem akart leállni. Nem tudom mennyi ideig szenvedtem, egyszer néztem csak rá és valami mosolynak mondható görbe bujkált az ajka szélén. Most mondanék rá valami csúnyát és nem ideillőt, de nem tehettem meg, mert mégis "segít" rajtam. Megszűnt a vérzés, s kézfejemmel töröltem le a számon lévő vért. A kendőt elvettem tőle és alapos mozdulatokkal letöröltem az arcomat, a fülemet, a nyakamat és természetesen a kezemet is. Ezek után biztosan szükségem lesz arra a nagy forró kádra.
- Maga élvezi ezt, nem? Ne is próbálja tagadni, ki van írva az arcára  - nem adtam vissza a kendőt, kétlem, hogy ezek után szüksége lenne rá, ha csak valami beteges módon nem akarja a kikereteztetni. Na jó ez a gondolat túl durva volt tőlem, de istenem, folyt belőlem a vér, miatta és mosolygott közben! Egytől tízig terjedő skálán vajon mennyire rühellhet engem?
- Meg vagyok, hogyan kéne ezt itt elaltatnom? De előtte lenne még egy kérdésem; mégis mire kell ez a pióca? - böktem az ujjammal a vámpír felé, akinek egy csöppet se tetszett a viselkedésem. Egy széles mosolyra húztam a számat, ilyenkor már mertem "kemény" lenni. Amíg el van zárva tőlem addig nincs semmi baj, de ha ki lenne engedve, már rég rohantam volna. A kendőt időközben a földre ejtettem, majd hazafelé ki fogom dobni, de addig felesleges volt a kezeimben szorongatni, hisz úgyis egy újabb feladat várt rám.


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ - ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyCsüt. Május 21, 2015 10:01 pm

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Megcsóválom a fejem, majd elégedetten nézek körbe a művemen, végül néma varázslattal teremtek egy apró szelet, melyre a vámpírok hulláit elfedi az avar, ez után felgyújtom a száradt leveleket, amik megkapják a vámpírok testeit, majd lángolni kezdenek hevesen, és bevilágítva körülöttünk a teret. Már csak egyetlen vámpír maradt, aki fogságba esve nem tud menekülni a tűzkörből. Meg is feledkezem egy pillanatra Dorothy-ról, aki a nyakamba ugrik, én pedig kibillenek az egyensúlyomból, de még sikeresen nyerem vissza azt. Majd egy pofont ad, melyre én megragadom a jobb kezét, és egy erősebbet csavarok rajta.
- Még egy ilyen művelet, és búcsút mondhat a kezének, Miss Brown - sziszegem a szavakat felé, és cseppet sem érdekel, hogy a vámpír is itt van közöttünk. Tulajdonképpen az sem érdekel, amit Miss Brown vág a fejemhez, mégis zavar, hogy megint olyan hangsúlyt üt meg velem szemben, amilyet nem tolerálok. - Nézze, amíg nem tud rólam semmit, ne ítélkezzen. Ha nagyon felbosszant, akkor a pusztítás, amit végrehajtok magát is érintené. Ezen pedig dolgoznom kell, így beletartozik az, hogy esetlegesen megveretem magam - sóhajtok, mert igazán nem értem, miért kell ezt túlreagálni. - Mindamellett a vámpírok még mindig túl gyorsak, így szükséges volt az, hogy elbízzák magukat, hogy meg se próbáljanak menekülni - vonom meg a vállam, miközben a teáskészlet felé lépek, hogy összeszedjem, majd betegyem a kosárba, ami időközben felborult. Aztán a plédet is összehajtom, és azt pedig a kosár tetejére teszem. Úgy teszek, mintha nem akarnék reagálni arra, amit mond, de végül feladatom végeztével felnézek rá.
- Nagy a különbség a majdnem halál és a halál között. Különben pedig ne higgye, hogy megrázott volna a halála - tény és való, nem vagyok egy együtt érző típus, ami már számtalanszor bebizonyosodott, nem értem, miért akad fenn azon, hogy majdnem meghalt. - Egy pillanatig még el is játszottam a gondolattal, hogy esetleg megölik - nézek komolyan a szemeibe. velem ez a legnagyobb baj. A túlzott őszinteség, amivel talán megbántom. Ő ezt vállalta akkor, amikor tanulni akart tőlem, nem érdekel, hogy talán most is el fog menni haza, és esetleg vissza sem néz. Bár nem az a fajta. A múltkori miatt sem került el jó messzire, hiszen idejött. Az pedig már egy szükséges rossz, hogy ő is itt volt a támadáskor, amit még nem láttam előre, mivel jós nem vagyok.
- Fáradt? Miben? Szerintem még Önnek is van elég ereje, hogy elaltassa a kis barátunkat, ugyanis szükségem lesz még rá - biccentek a vámpír felé, aki dühösen megindulna felém, de a lángcsóva a magasba csap, így visszavesz a lendületből. Persze meghallottam Dorothy előző kérdéseit és aggályait is, de egyelőre félretettem, majd végül a botomat felvéve a földről támaszkodtam rá.
- Azon talán tudok segíteni, hogy ne változzon vámpírrá, ha meghal, akkor halott is marad, természetesen nem biztos, hogy teljes mértékig sikeres lesz. Készen áll? - nyújtom ki a kezem, majd halk kántálásba kezdek, ami elnémul, ahogy a tenyeremet az ég felé fordítom, majd ujjaimat félig behajtom. Először semmit nem érezhet. Ez a varázslat egy igen nehéz ige, amit nem sűrűn használok, mert túl sok erő kell hozzá, szóval az én tartalékaim is végesek. Kiemelni valaki szervezetéből a vámpírvért nem csak az boszorkányt gyengíti le, kihat arra is, akin alkalmazzák, de rá mégsem olyan mértékben. Inkább az erősödő fájdalom kellemetlen, amit lassan Miss Brown is megízlel, majd egy idő után, miközben még mindig kántálok, vörös lé hagyja el ajkait, orrát és könnycsatornáit, de főként az ajkain távozik nagy része, ami azt jelenti, hogy még nem volt ideje a szervezetének megemészteni a vámpír vérét. Talán öklendezni is fog tőle, és a füle zúgni kezd, miközben én egy félmosollyal az arcomon kántálok még egy rövid ideik, majd mikor a vérzés megáll, vagy alábbhagy, leengedem a kezem, és egy rongyot veszek elő a kosárból. Arcomon még mindig egy félmosoly ül, és ha rám néz, láthatja ezt.
- Szóval szóljon, ha összeszedte magát a mai feladathoz, nem lesz nehéz - jelentem ki még mindig egy gúnyos félmosollyal az arcomon.



note x music x words
✖ K.P ✖

Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyCsüt. Május 21, 2015 9:18 pm


Gyávának neveztem őt. Normális körülmények közt soha nem mertem volna ennek szólítani, de valljuk be.. a mostani helyzet mindennek mondható csak normálisnak nem. Ha tegyük fel az üzletében hívtam volna őt így, szerintem már rég különböző kínzásokat képzeltetett volna el velem, mint a legutóbbi alkalommal. De most mégis megmertem tenni. Hogy miért is? A válasz egyszerű: az az ember, aki fél meggondolatlan dolgokat képes tenni. Számomra csak egy kiút van nélküle: a biztos halál. Úgysem lenne belőlem egy jó vámpír, inkább önnön vetek véget az életemnek, mintsem ártsak másnak. De valahol mélyen mégis bíztam abban, hogy ezzel az egy szóval sikerül visszahoznom őt. Nem hiszem, hogy az a sok tárgy, a múltkori eset csupán ideiglenes varázslat volt. Bízom benne, hogy egy tehetséges, erős boszorkánymester, aki igen is egy lélegzetvétel alatt el tudná láb alól tenni ezeket a förmedvényeket. Azonban ebben az esetben muszáj feltenni azt a kérdést; miért?
Apró karikákat dobtak oda Dr. Silverstonhoz. - Napfénygyűrű - állapítottam meg magam elé suttogva. Olvastam már róluk, de fogalmam sincs, hogyan kell egy ilyet elkészíteni. Az égre tekintettem, a Napnak már nyoma se volt. Ó.. az éjjel teremtményei csak ilyenkor mernek előjönni, ha pár órával előbb hozott volna össze minket a sors bizonyára máshogy alakultak volna a dolgok.
Szúrósan tanáromra pillantottam, akkor mégiscsak rosszul esett neki valahol a kőszíve mélyén a becsmérlő szavam. De a következő mondatára egyáltalán nem számítottam. Olyannyira sikerült meglepnie engem, hogy teljesen kizártam a körülöttem lévő cselekményeket. Mire feleszméltem két vámpír már holtan feküdt a földön, három pedig a levegőben volt. Egyszerre volt ámulatba ejtő és rettenetes. Megérdemelték, azok után amit vele műveltek. De ha mindez egy színjáték volt a részéről akkor miért hagyta, hogy ennyi ideig megkínozzák őt? Azt már fel se merem tenni, hogy miért hagyta, hogy vámpírvért itassanak meg velem, hisz az előbb tisztán kifejtette, hogy számára nem jelentek az égvilágon semmit se. Miután már csak egy vámpír maradt életben, felálltam de még mindig a fatörzsének volt döntve a hátam. A fejem majd kettéhasadt, fogalmam sincs, hogy mitől. Egy erős fájdalomcsillapítóra volt szükségem és egy forró fürdőre, ami lemossa a mai mocskot.
Tűzgyűrűbe zárta az utolsó élő vérszívót, majd megszólított engem. Figyeltem minden egyes szavára, de nem adtam neki választ. Helyette gyorsan elkezdtem futni felé, egyszer majdnem sikerült megbotlanom és amint odaértem hozzá kezeimet a nyaka köré fontam. Megöleltem. Nem érdemelte meg azok után, amin ma keresztülmentem, míg ő eljátszadozott, de ennek ellenére ő az oka, hogy még mindig életben vagyok. Az életem szinte lepergett lelki szemeim előtt, de megakadályozta a halálomat. Egyedül nem bírtam volna legyőzni a vámpírokat, sajnálatos módon még túlságosan gyenge voltam egy ilyen nagy feladathoz. Gyors volt az ölelés, és ahogy elengedtem őt úgy egy csattanós pofont mértem a jobb kezemmel a bal orcájára.
- Ez az időhúzás miatt volt - néztem rá haragosan és egy lépéssel hátráltam, mert tisztában voltam vele, hogy nem szívleli a túlzott emberi közelséget. Kicsit zavarban voltam az ölelés miatt, mert eddig még soha nem éreztem őt magamhoz ilyen közel. A haja pont súrolta az arcomat, lábujjhegyekre kellett állnom ahhoz, hogy átérjem őt..
Miután megöleltem, majd felpofoztam szóra nyitottam a számat, hogy választ adhassak neki. - Elismerem gyávának nevezni Önt tényleg erős volt, de ezek szerint remek színészi tehetséggel van megáldva. Ráadásul minek nevezzem azt a férfit, aki hagyja magát szétveretni, amikor mást is tud tenni? - szaladt fel kérdőn a szemöldököm, miközben a ruhámat poroltam. Egy kész roncs voltam, ráadásul mintha a vér jellegzetes illatát is érezném.. Vajon megsérültem időközben? - Nézze, ennyi választott el a haláltól - hüvelyk és mutatóujjamat egy egész kis résnyire tartottam el egymástól magam előtt, hogy láthassa - szóval érthető a megbotlásom. Ráadásul a maga kis akciója majdnem az életembe került. Szerintem, pedig ez az arcátlanság - megint úgy viselkedtem, mintha felvágták volna a nyelvemet. Egyszerűen nem hagyhattam, hogy ilyen szavakat vágjon a fejemhez, azok után amin keresztül mentem. Miatta!
- Mi lesz velem, ha történik egy baleset és meghalok? Na? Tudja, miért aggódok? Mert vámpírvér került a szervezetembe! - emeltem fel a hangomat és akaratlanul is, de szinte másodpercenként a közelemben lévő vámpírra sandítottam. Még mindig féltem tőle, de már nem annyira, mint az elején. Most már tisztában voltam, hogy Dr. Silverston rendelkezett elég erővel, de vajon mindezek után megvédene engem?
- Mondja.. nem fáradt még el? Milyen új leckéről beszél? - sóhajtottam, de nem a fáradságtól. Még bőven éber voltam, ráadásul nem rég ittam meg egy csészényi teát, ami egy adag energiával ruházott fel. Itt nem a testi fáradságról volt szó, hanem a szellemiről.


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ - ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyCsüt. Május 21, 2015 9:05 pm

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Tudom, hogy nem éppen a legjobbkor élek a taktikámmal, melyet régen sokkal többször alkalmaztam, mikor nem volt ennyi erőm. Most viszont már csak néha kedvtelésből hagyom, hogy elbízzák magukat. Ráadásul, ha nem így teszek, akkor elmenekülnek az első intésnél, és mivel nekem most vámpírvérre van szükségem, így ezt nem hagyhatom. Szóval marad ez a módszer, és a vámpírok tudják nagyon jól, hogy erősebb vagyok a látszatnál, hiszen körülöttem köröznek, mintha várnák, mikor törik ki a vulkán. Én pedig csak hagyom magam, miközben Dorothy hangja csendül fel, az őt fogva tartó, és az engem terrorizáló vámpír éles röhögést hallat, mely bántja a fülem. Eddig úgy terveztem, hogy kettőt hagyok életben, de immár csak egyetlen marad a hatból. Ha jól számoltam négy kering körbe, és talán az erdő zajait hallgatják, de én nagyon jól tudom, hogy nem jár erre senki.
- Édes, ha bármit is tudna az öreg szeretőd, akkor már rég halottak lennénk - röhög fel az, aki még mindig a botomat lóbálja a kezébe. Egy erősebbet üt, melytől felnyögve engedek a gravitációnak. Ez kellemetlen volt, és azt hiszem, hogy ez az a pont, amikor nem fogom sokáig húzni, mert nálam is elpattan az a bizonyos cérna. Ez az egész arra jó, hogy önnön tűrőképességemet és türelmemet edzem. A határaimat feszegetve mentem bele ebbe, de csakis én tudom, mekkora pusztításra vagyok képes, ha elborul az agyam, és sötét haragos köd ereszkedik elmémre. Csak a pusztulást észlelem magam körül, és azt, hogy minden élő halottá válik körülöttem.
- Ugyan Miss Brown, ne feledkezzen meg magáról - csendül fel a hangom gúnyosan, majd felnézek rá a földről. Arcomon több játszott érzelem tűnik fel, főként félelem, és gyengeség, de ő nem tudhatja, hogy nem valóságosak. Fel sem nézve nyúlok a számhoz, és megérzem a ragacsos véremet szám sarkában. - Mit akartok? - kérdezem halkan, mert tudom, hogy a vámpír úgy is hallja, de nem nézek fel, nem mozdulok. Csak egy kis tasakot dob elém, melyet felvéve a földről bontok ki, és tartalmát a bal tenyerembe öntöm. Gyűrűk. Pontosan hat darab, apró, teljesen egyforma lapis lazuri kővel. Eközben Dorothy megpróbál cselekedni, de én nem is éppen figyelek rá, ahogy arra sem, amikor megitatja a fickó a vérével. Pár pillanat alatt eszelős nevetésben török ki, miután Dorothy is a szitkozódó szavai végére ér, én pedig nem hagyom abba eme cselekedetemet.
- Mi bajod van, öreg? - taszít rajtam, de most nem dőlök el, mint egy zsák krumpli. - Válaszolj! - kiabál rám, én pedig érzem, hogy zavarja a nevetés. Meredten bámulom a gyűrűket, miközben már csak a belőlem felszakadó nevetés utója marad hátra.
- Senki nem hívott még úgy gyávának, hogy túl is élje, szóval, ha azt hiszitek, hogy meg tudtok zsarolni vele... - biccentek Dorothy felé lekezelően, majd felnézek a vezérükre, és lassan állok csak két lábra. - Akkor nagyon gyorsan rá fogtok jönni, hogy nem így van. Engem nem érdekel ő, engem csak egy vámpír érdekel élve, a többi járulékos veszteség - ökölbe szorítom a gyűrűket tartó kezemet, miközben a többi vámpír készenlétben áll, és közelebb merészkedik. - Mint ezek a gyűrűk. A boszorkányok nem szívesen osztogatnak olyan ékszereket, amikkel ti férgek a napon járhattok - kinyitom a tenyerem, és a gyűrűk egyszerű homokká váltak a kezemben, melynek porát a földre szórom, majd közelebb lépek a vezérhez, aki a többinek biccent, én pedig erre vártam. Bal kezemet felemelem kinyújtott ujjakkal, melyre a vezéren kívül minden vámpír ledermed. Én néma varázsigét mondok, melyre két vámpír egymással szembe fordul, és mivel az erőm őket éri leginkább, nem tehetnek ellene semmit. A pillanat törtrésze alatt tépik ki egymás szívét, én magam pedig a másik hármat a magasba emelem, majd a jobb kezemmel rántom ki a szívüket a helyükről, így nem szükséges tovább a levegőben tartanom őket. Összerogynak, majd a földre hullnak. Végül a főnökük felé fordulok, aki először moccanni sem mer, majd vámpírsebességgel távozna, ha nem állná útját egy tűzfal, ami akkor emelkedik, ha ő közelebb megy hozzá. Megfordul, hogy a másik irányba meneküljön, de a kör bezárul, én pedig elégedetten tekintek rá.
- Nos... Ott tartottunk, Miss Brown, hogy jobban teszi, ha nem bízik bennem annyira. Én magam mindig fontosabb leszek, mint bárki más, és a tárgyak előállításához több erő kell, mint hinné. Pedig ezt már tudja, nem is értem, hogy mert legyávázni? Ráadásul letegezni a saját tanárát... Arcátlanság - úgy teszek, mintha a vámpír ott sem lenne, majd végül ráemelem a tekintetemet. - Te leszel az új lecke kísérleti alanya - sóhajtok, majd egy zsebkendőt elővéve letörlöm magamról a vért, és amint Miss Brown összeszedi magát, neki is láthatunk a mai rögtönzött leckének.



note x music x words
✖ K.P ✖

Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyCsüt. Május 21, 2015 4:13 pm


Agyalnom kellett egy lehetséges megoldáson. Tudtam, hogy mit szeretnék elérni azt, hogy mindketten túléljük ezt a "támadást". Csak sajnos még az odavezető úttal nem voltam tisztában. Nem tűntek barátságosnak, akik egy-két szép szótól meghatódnának, a teljes ellentettjét mutatták. Ok nélkül elkezdték megkínozni kedves tanáromat, míg engem egy fához szorított csupán egy vámpír. Gondolom sejtették, hogy ő sokkal nagyobb erő birtokában van, hisz körülötte köröznek a többiek, míg engem csak egy vámpír tart fogva. Sírni lenne kedvem, de nem tehettem meg. Nem lehetek gyenge pont akkor, amikor a legtöbb bátorságra lenne szükségem. Muszáj volt felvenni ellenük a harcot, de hogyan? Dr. Silverston-t mintha kicserélték volna, semmit se volt hajlandó megtenni, egy tehetetlen ember módjára viselkedett.
- Hagyjon békén - válaszoltam a vámpírnak és próbáltam hátrálni, de nem tudtam. Jéghideg lehelete a bőrömet súrolta, testem pedig beleremegett az egyre növekvő félelemtől. - Meg fogják bánni, nem tudják, hogy kivel húztak ujjat - hangom halk volt és fenyegető, hisz minek is üvölteni? Úgyis kristálytisztán értik minden egyes szavamat. A félelem mellett egy új érzelem is hatalmába kerített, amit eddig még nem éreztem. Harag. Nem a vámpírok felé irányult, hanem tanárom felé. Mégis mi a fenét művelt? Egy kézlendítéssel végezni tudna ezekkel a szörnyekkel, nem tudom miért hagyja magát ripityára veretni. De mi van akkor, ha ez nem egy színjáték.. Mi van, ha tényleg nem tud szembe szállni ellenük? Mi van, ha kihasználta naivitásomat és elhitette velem, hogy egy rendkívül erős boszorkány. Ne.. Nem akarok meghalni.
Kitágult szemekkel meredtem először arra a férfira, akinek a keze a nyakam körül volt, majd Dr. Silverstonra. Én. Nem. Válok. Vámpírrá. Ideges nevetés szökött ki belőlem, próbáltam viccként felfogni a helyzetet, de sajnos nem az volt. Halál komolyan értette. De hisz én boszorkány voltam, akkor mégis mivé válok, ha vámpírrá tesz? Vámpírboszorkánnyá? Olyanról még nem hallottam, nem.. belőlem sose lesz egy ilyen átkozott teremtmény. - Az ég szerelmére William cselekedj már! - még sosem szólítottam a keresztnevén, ahogyan sosem tegeztem még le eddig, mindvégig megadtam számára a tiszteletet, de amikor az ember élete forog a kockán, akkor képes meggondolatlanul cselekedni.
- Hallottad az öreget, nem jelentesz számára semmit se - megint a fülembe suttogott a nyomorék, én pedig próbáltam nem elsírni magamat. Akaratom ellenére is megteltek a szemeim könnyekkel. Tudom, hogy nem érez semmi olyasmit irántam, mint amit én, de naivan mégis elhitettem magammal, hogy jelentek számára valamit, hisz az elmúlt egy talán már másfél hónapban rengeteg időt töltöttünk a másikkal. Úgy látszik ez csak az én gyermekes fantáziám szüleménye volt.
Betelt a pohár. William elutasítása, a vámpír közelsége és az ütések. Nem bírtam tovább nézni, mert talán képes vagyok cselekvésre. Ha ő nem akar megmenteni minket, akkor majd megteszem helyette én. Nem vagyok kezdő boszorkány, csupán a dolgok elején tartottam. Vagy műveltem valamit, vagy túlságosan el volt foglalva a "műsorral" a vámpír, de sikeresen kiszabadultam. Rohantam Dr. Silverston felé, de mielőtt odaérhettem volna két masszív kéz elkapta a derekamat és a legközelebbi fának taszított.
Minden elsötétült körülöttem.
Amikor kezdtem visszanyerni az eszméletemet, valami meleg lé töltötte meg a számat. A fejem lüktetett a fájdalomtól és ahogy kinyitottam szemeimet egy csuklót pillantottam meg magam előtt. A csukló, mely a számnak volt préselve. A csukló, melyből a vér fojt. Egyenesen bele a számba. Nem! Próbáltam ellökni magamtól, de csak még erősebben nyomta rám. Ijedten néztem a tanáromra, akit számos helyen mocskosított be a saját vérének színe.
- A vérem már a szervezetében van, ha nem cselekszel, vámpírrá változtatom - elvette a kezét, én pedig kiköptem a maradék vért a számból, de sajnos igaza volt. Már a szervezetemben volt.
- Mégis mi van veled? Eddig beadtad a hatalmas boszorkánymestert, most pedig csak hagyod magad megöletni? Körülveszed magadat a hülye tárgyaiddal, de az igazság az, hogy egy gyáva ember vagy - gondolkodás nélkül dőlt belőlem a szó. Most már úgyse tud engem bántani, képtelen rá.. Legalább úgy haljak meg, hogy közöltem vele az igazságot, amit képtelen volt meglátni.


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ - ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyCsüt. Május 21, 2015 8:18 am

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Mély levegőt veszek. Tudom, hogy nem éppen a leghelyesebb egy fiatal lányon az erőt alkalmaznom, amit a múltkor is tettem, de nem különösebben érdekel. Ő akar a tanítványom lenni, az pedig, hogy mit gondol rólam, számomra mellékes. Nem érdekel, ráadásul ötször annyi idős is vagyok, mint ő. Nem hiszem, hogy az, amit érez - hogy kedvel engem -, több lenne egy szimpla fellángolásnál, mert más nem lehet.  Idővel rájön, hogy egy kétszínű kegyetlen ember vagyok, és a hite, hogy bennem is van jóság majd elvész a homályba, és ugyanolyan undorral - netán félelemmel - néz majd rám, ahogy sokan mások. Igen, megosztó a személyiségem, de általában mindannyiuk negatív érzelmet táplált irántam. A tanítványaim közül sokan ezért is hagyták félbe az óráinkat, mert nem vette be a gyomruk azt a tömény fekete mágiát, melyet én használok. Mára csak két tanítvány van velem, akik rátermettek, és képesek elsajátítani azt, melyet a saját művészetemnek vallok.
- Bántani én speciel nem...  - pillantok le a teában megmaradt teafűre, ami keresztben van a csészémben. Már nem száraz hiszen a forró vízben ázott. Most nem veszem fel a szemkontaktust, és már esélyem sincs rá, amint megérzem a vámpírokat, akik hamar cselekedni kezdenek. Elragadják Miss Brown-t mellőlem, és vele fenyegetnek. Felőlem meg is ölhetnék, akkor sem segítenék nekik, talán el is sétálnék, ha nem lenne szükségem az egyik varázslatomhoz friss vámírvérre is. Így maradnom kell. Eljátszva a nyomorékot könnyebben elbízzák majd magukat, és egy pillanat alatt döntök úgy, hogy hagyom magam megalázni. A földre görnyedek, egyikük pedig a botommal szórakozik, én pedig egy kevés vért köhögök fel. Nem annyira jelentős, hogy Dorothy észrevegye, de a vámpírok minden bizonnyal megérzik majd átható szagát. Természetesen ők nem tudják, hogy a vérem nem csak a verbéna miatt halálos, így percekig eljátszom, hogy nem kapok levegőt, majd a sarkamra ülök, és úgy nézek rájuk erőltetett könyörgő tekintettel. Hihető, de számomra mégis undorító szerep.
- Nem, Miss Brown, ez most nem... - lihegem és Dorothy felé sem mutatom azt a magabiztos férfit, akit eddig látott. Aki olyan könnyedén megkínozta őt. Mert ez is a tervem része. Szükségem van egy vámpírra közülük, így esetlenül tárom szét a kezeimet, majd ugyanilyen módon ejtem magam mellé.
- Ugyan, cicuskám, ami nekünk kell, azt ő meg tudja csinálni az életedért... - susogja Dorothy fülébe a vámpír, aki még mindig szorosan tartja őt, majd felnevet, Dorothy ostobaságán. Legalábbis annak gondolja. - Különben is mit akarsz ettől a vénembertől? Megvédeni sem tud! Velünk jobban el lennél - duruzsolja tovább, hogy én is halljam minden egyes szavát. Egy pillanatra fel akarok állni, és mintha az erőmet akarnám használni rajta, de nem teszem. Még nem tehetem. Ezért a másiktól ismét kapok a botommal egy erősebbet, aki mögöttem áll, én pedig ismét összegörnyedek. A feketehajú velem szembe kerül, akinél a botom van, és leguggol hozzám.
- Na, ide figyelj, tata. Azt teszed, amit mondok, vagy a kicsike vámpírrá válik egészen véletlenül, és búcsút mondhatsz neki, örökre - sorolja a feltételeit elém hajolva én pedig a képébe vigyorgok eszelős módon. Természetesen nem marad el a megtorlás, én pedig rühellem ezeket a korcsokat. Képtelen vagyok elviselni őket, és túlságosan nehéz visszafognom magam.
- Nem fogok megtenni neked semmit, te féreg  - a többi közelebb jön, hogy támadjanak, de a velem szemben guggoló egy intéssel állítja le őket. Farkasszemet nézek a vámpírral a földön görnyedve, ő pedig az oldalamra mér még egy szerinte súlyosnak hitt csapást.
- Valóban? Nem vagy abban a helyzetben, hogy döntéseket hozz - nevet a képembe, én pedig visszamosolyognék rá, de nem teszem. Inkább elpillantok mellette, és Dorothy-ra pillantok. Sajnálom, de lehet, hogy vámpír lesz? Tekintetemről lerí, hogy nem tudok rajta segíteni, békéljen meg vele, vagy amit akar, ő mától vámpír lesz. Csábít a gondolat, hiszen akkor nem kellene elviselnem nap, mint nap azt, ahogy próbál megismerni engem.
- Nekem nem jelent semmit a hölgy. Mindazonáltal azt gondolom, hogy blöffölsz! - jelentem ki határozottan, majd ismét a térdemre „állok”, és nem vagyok hajlandó változtatni ezen.
 - Valóban? - pillant rám, majd felém magasodva próbál hatást gyakorolni rám, én pedig még mindig elgyötörtnek ható arccal tekintek vissza rá. A vámpír hátra fordul, majd ismét felém.
- Igen - eme szavammal csupán azt értem el, hogy ismét ütni kezd, én pedig ismét összerogyok. Nem sokat üt, mégis úgy kell tennem, mintha nem bírnám tovább. Mégsem adom meg magam. Mégsem varázsolok.
- Elég... - nyöszörgöm a kezei alatt, miközben a múlt egy darabkájába kapaszkodom, hogy én legyek az az ember, ki sosem akarok többé lenni... Úgy teszek, mint amilyen akkor voltam... Mintha eleddig csupán nagyképűség lett volna minden, amit Dorothy tudott rólam, mintha nem lennék más, mint egy senki, egy gyenge alak... egy gyáva!



note x music x words
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyHétf. Május 11, 2015 9:45 pm


Soha ne ítélj meg egy könyvet a borítója alapján.
Ez a napjainkban elterjedt szólás tökéletesen passzolt Dr. Silverston-ra. Külsője alapján egy rideg, kimért férfi volt, aki mindig mindent pontosan tudott. Öltözéke mindig makulátlan, testtartása a magabiztosságot sugallta. Az emberek félnek tőle, én is így tettem, mikor először ültem be az órájára. Rettegtem, utána állandóan szorongtam, valahányszor az órájára készültem. De ez csupán a külseje, egy álca amit a világnak mutat. Bármennyire is próbálja titkolni, vagy elrejteni, én tudom, hogy mélyen ott van benne egy igazi férfi, aki képes szeretni, aki képes elhinni azt, hogy az emberek szerethetik őt. Tudom mindezek nagy szavak, talán még naivnak is gondolsz, de ez van. A szerelmet eddig csak a könyvek során tapasztaltam és azok alapján képzeltem el egyet magamnak. Sosem a külső fog meg egy emberben, hanem a belseje. A személyisége, a tulajdonságai, hogyan bánik a szavakkal.. Számomra ezek voltak a fontosak és furcsamód pont Ő az, akiben felfedeztem a könyvekben megteljesített Férfit.
- Miért? Talán megint bántani fog engem? - vágtam vissza kicsit élesen és rögtön egy mosolyt késztettem az arcomra. "Kissé" makacs voltam és néhanapján a szavak hamarabb hagyják el a számat, mielőtt gondolkoznék. Miért ne lennék biztonságban a társaságában? Láttam mikre képes, hisz nem csak az ereje hatalmas hanem tárgyai is vannak. Ráadásul átkozottak.. Talán butaság ezt gondolni, de én tényleg biztonságban érzem magam mellette, mert tudom, hogy képes lenne megóvni engem. De a nagy kérdés az volt.. vajon megtenné?
Kérdésemre sokkal finomabbak lettek az arcvonásai és meglepődve fedeztem fel, hogy simán letagadhatna így egy pár évet. Izgatottan vártam a válaszára, majd lefagytam ahogy felém hajolt. Kitágult szemekkel figyeltem őt és egy másodpercre még az ajkára is siklott a pillantásom. - És mi lenne az..? - suttogtam reménykedve. Talán az érzés, amit mostanában kezdtem el felfedezni magamban nem csak egyirányú.. Minden egyes másodperc óráknak tűnt, míg a válaszára vártam.
De kár volt reménykednem. Egy pillanatra tényleg azt hittem, hogy más ember, mint amilyennek mutatja magát, de sajnos nem. Egy undok férfi, aki képtelen érzelmeket táplálni. Egy egyenes vonalba préseltem ajkaimat és kihúztam a hátamat. Kiittam a maradék teát a csészémből időhúzásképp, plusz próbáltam a tekintetét is kerülni. Nem akartam, hogy lássa rajtam a csalódást, amit miatta éreztem. Feleslegesen kezdtem el reménykedni, muszáj szembesülnöm a kegyetlen valósággal, ez nem egy tündérmese, amiben minden úgy történik, ahogy én óhajtom.
Annyira el voltam foglalva a saját kis gondolataimmal, hogy nem is vettem észre a közelünkben ólálkodó fenyegetést. Minden túl gyorsan történt. Az egyik pillanatban még a pléden ültem, a másikban már egy fának szorított egy idegen férfi. A nyakamon éreztem a leheletét, és ahogy felpillantott rám úgy hagyta el egy hangos sikoly a torkomat. Szörnyű volt az arca.. Szemei véresek voltak és különböző méretű duzzadt csíkok húzódtak végig az arcán. Lefogta a számat, nehogy más is meghallja a kiáltásomat. Beleharaptam, nem hagytam egy könnyen magam, régebben jártam önvédelmi órákra, pontosan kettőn voltam bent, de már most bánom, hogy nem folytattam tovább.
- Mi? - csattantam fel, amikor meghallottam a tanárom válaszát. - Dr. Silverson ez ugye nem egyike az őrült játékainak? - próbáltam kiszabadulni, de még erősebben a falhoz nyomott a.. vámpír. Nem, ez túl valóságosnak tűnt. De akkor miért nem tett valamit? Egy pillanat alatt végezhetne velük. Eddig még azt gondoltam, hogy az egész meg volt rendezve, de most már teljesen elvetettem az ötletet. A szemem láttára vágtak egyet a sérült lábába, belőlem pedig egy újabb éles sikítás tör fel. Most már erősebben kezdtem el fészkelődni, bevetve kezemet, lábamat bármit annak érdekében, hogy kiszabaduljak és segítsek rajta.
- Hagyják békén! - üvöltöttem, de hiába, mintha falnak beszélnék. A parancsot nem én osztottam ki, hanem a fogva tartóm, aki élvezettel figyelte a harcukat. - Ne kérem, megteszek bármit, mondják el mire van szükségük és én megszerzem. Csak kérem.. kérem ne bántsák őt - ajkaim remegtek és annak ellenére, hogy ő egy ujját sem mozdította meg az előbb, hogy a segítségemre leljen, én most mégis megtettem. És ennek hatására akaratlanul is eszembe jutott a mondata, miszerint nem vagyok mellette biztonságban.
Úgy tűnik igaza volt.


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ - ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyPént. Május 08, 2015 7:45 am

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Nem tudom, mikor fordult át ez a csevej az én elemezgetésembe, de valahogy nem zavar. Hiszen ő az hisz, amit akar, én pedig tudom az igazságot. Kegyetlen vagyok, és nincsenek érzéseim. Ha lennének, akkor nem tettem volna vele azt, amit tettem, és valahol élveztem is. Aztán mikor elvégezhettem volna a rituálét, rá kellett jönnöm, hogy így élve több hasznom van, mint elzárva a többi között. Mély levegőt veszek, majd felé fordulok.
- Rosszul teszi... Sőt megbíznia sem kellene abban, hogy mellettem biztonságban van - figyelmeztetem, mert nem hiszem, hogy nem tenném meg még egyszer azt, amit két napja, ha felbosszant. Képes rá, és ha bosszús vagyok, akkor nem tudok felelősséget vállalni a tetteimért, és nem is akarok. Csupán élem az életem egy bizonyos célt követek, és nem érdekel semmi és senki. - Itt nincs szó semmiféle érdemről. Csupán nem vágyom más szimpátiájára - szavai nem hatnak meg, mégis valahol idegesít, hogy ő azt hiszi, hogy bennem van bármiféle jó. Azzal régen elkésett. Mégis játszom vele, ahogy arcmimikáimat is ellágyítom megadón egy röpke pillanatra, ami más fényt vet rám.
- Igaza van... Van valami, ami iránt érzek valamit - hajolok közelebb hozzá, mintha most árulnám el a világ legnagyobb titkát, de azt hiszem tévednie kell. - Az átkozott tárgyaim - szavaim ridegen jutnak el hozzá, majd elhajolok tőle. Azt hiszem ezzel talán bebizonyítottam, hogy pontosan olyan gonosz vagyok, aminek beállít a csoport, csak egy kis mágia nevezetű fűszerrel a kezemben. Csendben hallgatom tovább az erdő zajait, és egy pillanat alatt rá kell jönnöm, hogy nem vagyunk egyedül. Ahogy a nap is lemenőben van, úgy a gyűrű nélküli vámpírok is áldozatra lesnek éjjel. Érzem őket, de nem tudom mennyien lehetnek. Mély levegőt veszek, és ráébredek, hogy ez nem lesz egy nyugodt este. Sem nekik, sem nekem. Tudom, hogy Dorothy nem ismeri a taktikáimat, de hamarosan rájön, hogy én vagyok a legmegbízhatatlanabb ember a földön. Talán szólnom kellene neki, hogy meneküljön, de felesleges, nem jutna messzire, és a jelenlegi fejlettségi szintjén talán egy apró bogarat meg tud ölni, de nem egy vámpírt. Nem is értem, mire várnak még? De a gondolatom után már hallom is őket, és körülöttünk körözve próbálják a frászt hozni ránk. Én nem vagyok egy ijedős fajta, de a fejemet az egyik irányba kapom. Végül az egyik nekem jön, én pedig a földön kötök ki, de hamar felállok. A másik pillanatban a szemem sarkából látom, ahogy elragadják Dorothy-t.
- Itt vagyok, öreg! - áll meg a mozgásban az, aki Dorothy-t kapja el. - Játszunk cserélős játékot... Te adsz nekünk valamit, tata, i pedig élve hagyjuk a kicsikét - liheg bele a lány nyakába a vámpír, majd körbenézve észreveszem, hogy még hat társa is megérkezett. A botomra támaszkodva figyelem őket, de nem teszek semmit. Arcomra egy gúnyos félmosoly ül, de ez nem azt jelenti, hogy támadni fogok. Nem, annak még nincs itt az ideje.
- Nem vagyok adakozós kedvemben - rázom meg a fejem, majd várom, hogy mit tesznek. Támadni fognak, és az egyik meg is indul a lányt erősen fogó vámpír bólintására. Kiveri a botot a kezemből, majd a térdhajlatomba vágja, melytől összerogyok, de különösebben nem érzem a fájdalmat, amit kellene. Jobb oldalról az egyik belém rúg, mégsem jajdulok fel, csak egy erősebb köhögés szakad fel a torkomból.



note x music x words
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyCsüt. Május 07, 2015 8:46 am


Magam mellé raktam le a csészét, ügyelve nehogy felborítsam, melynek következtében eláztatnám a plédet. Igazából csak azért foglaltam le magam lényegtelen dolgokkal, hogy ne kelljen a szemeibe néznem. Eddig szigorúan a mágiáról beszéltünk, sosem vontuk be a magánéletünket. Ugyanolyan volt, mint egy egyetemi tanóra, megtartottuk a távolságot, de most mégis felrúgtam vele. Olyan kérdéseket tettem fel, melyek akár rosszul is elsülhetnek. Csak a saját reményemben tudtam bízni, hogy nem fog így vélekedni, nem szeretném, ha a pár nappal ezelőtti incidensünk megismétlődne.
Annak ellenére, hogy milyen kegyetlenül viselkedett velem, kedveltem őt. Talán azért, mert másmilyen volt, mint a többiek, talán azért, mert hajtott a kíváncsiság, hogy megfejtsem őt. Egy kész rejtély.. Nem szabadna ilyen érzelmeket táplálnom a tanárom iránt, de ha úgy nézzük már felnőtt vagyok. A törvény nem tiltja. Habár nem hiszem, hogy valaha is be fogom mindezt vallani neki, nem merném kockáztatni a jelenlegi kapcsolatunkat. Ráadásul szükségem volt rá, mint tanárra. Inkább elnyomom az érzelmeimet, mintsem elveszíteni őt örökre.
- Nem tartom Önt rossz embernek - motyogtam magam elé és egy hajtincset elsöpörtem az arcomból. Felpillantottam rá és meglepődtem, mikor láttam, hogy engem nézett. Nem tudtam sokáig tartani a szemkontaktust, zavarba hozott, tehát elnéztem és a körülöttünk lévő tájat figyeltem. Látszik, hogy errefelé alig járt ember. A növények virágoztak, ahogyan a föld sem volt tele szeméttel.
Válaszán félúton lefagytam és egyenesen rámeredtem. A mosolyától kirázott a hideg, s megigazítottam a kardigánomat.
- Badarság. Mindenkiben lakozik jó, képtelen vagyok ezt elhinni - vontam meg a vállamat, és most kivételesen nem voltam tolakodó. Simán az orra alá dörgölhettem volna, hogy az utolsó kérdésemre nem kaptam választ, de nem tettem. Így is csodálkoztam azon, hogy egyáltalán válaszolt az előző kérdésemre és nem terelte el a témát.
- Miért gondolja azt, hogy hiba Önt kedvelnem? Talán azt hiszi, hogy nem érdemli meg? - szaladt fel kérdőn a szemöldököm és a jobb lábamra ültem rá, a bal már elzsibbadt. Egyre személyesebbé váltam, de ez nem tántorított vissza. Mintha sokkal nyíltabb lenne a természetben, a boltjában nem hiszem, hogy valaha is ilyen témákról tudtunk volna beszélgetni. - Ne állítsa azt, hogy Ön képtelen érezni. Biztos van valami, ami iránt gyengéd érzelmeket táplál - halkultam el a mondatom végére és összekulcsoltam az ujjaimat az ölemben. Kezeim izzadtak az idegességtől, míg gyomrom lifteket hányt. Merész voltam, de ha tehetném nem vonnám vissza. Ugyanúgy megkérdezném, újra és újra.


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ the troubles ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptySzer. Május 06, 2015 2:07 pm

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Amit megtanultam anyámtól, hogy a szeretet és a szerelem gyengévé és sebezhetővé tesz. Gyengeséget teremt, mely által megfoghatnak, és ha nem vigyázunk, meg is ölhetnek végül. A szerelem betegség, melyből nehéz kikeveredni. Nincs rá bűbáj, csak az, ha elfelejted azt, aki iránt érzed. Máskülönben szenvedni fogsz. De akkor vajon miért is nem tettem ezt meg saját magammal? Mert ha elfelejtem az egyetlen nőt, akit szerettem, azáltal elfelejtem azt is, hogy én ki vagyok. hogy honnan indultam, hogy miért akarok erősebb lenni, miért nem elég az az erő, amivel most rendelkezem. Mert őmiatta váltam ilyenné. A halála, és a fiamról való lemondás tett ilyenné, és nem akarok ezen változtatni. Néha a fájdalom is ugyanolyan gyógyír, mint az, ha elfeledtetjük önmagunkkal az adott személyt. A fájdalom, ami egy idő után haraggá alakul, mely elidegenít minden létező életformától. Nem akarok ismerkedni, mert gusztustalan népségnek tartom az embereket. Pusztítást hagynak maguk után, és egyre jobban ölik a természetet, és egy napon már semmi sem marad. Az a nap lesz az ő haláluk, s általuk a boszorkányok talán még meg tudják menteni, ami az övék.
Pontosan ezért nem akarok közelebb engedni senkit. Teljesen jól meg vagyok egyedül is, mások nélkül, a segédeimmel, akikkel csak a munkám köt össze.
- Rossz emberre pazarolja eme gyengéd érzelmeit, Miss Brown - jegyzem meg félvállról, majd végignézek rajta, végül rikító kék szemeit kutatom, ha felveszi a szemkontaktust. Ha nem, akkor csak arcvonásait szemlélem. Nem értem, hogy lehetséges az, hogy a stílusom ellenére ő kedvel engem. Hogyan is gondolhatja ezt, hiszen semmiféle arra utaló jelet nem tettem, hogy ez az érzés talán kölcsönös lenne. Ráadásul olyan fájdalmat idéztem elő az elméjében, melyet mások nem viselnének el, és nem jönnének vissza csak mert kedvelnek. Ő pedig így tesz, bár nem értem, hogy mi az, ami miatt ezt érzi. Talán a fájdalom miatt, vagy amiatt, hogy alig beszélek hozzá...
- Hogy miért? Hm... - színlelek gondolkodást, majd felé fordulok. A teámat kiiszom, és húzom az időt a válaszadással, de nem azért, mert nem akarok válaszolni, hanem át akarom gondolni, hogy melyik verzió a kevésbé nyers, de mivel mindkettő ugyanolyan, így nem kertelek. - Mert gonosz vagyok. Pontosan ugyanolyan gonosz, ahogy valószínűleg a csoport tagjai állítják az igazság birtoklása nélkül is - rándul gúnyos mosolyba az arcom. Nem törődök senkivel, mert nem akarok. Mert gonosz vagyok és nem szégyellem. Vállalom, és nem érdekel, hogy mit gondol róla. Az már világossá vált számomra, hogy nem fogom egykönnyen elüldözni magam mellől...



note x music x words
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyPént. Május 01, 2015 9:44 am


Felveheti az álarcot, bánhat ridegen másokkal, de én akkor is tudni fogom igazan. Mélyen - elég mélyen - igen is ott volt az a férfi, aki képes volt érezni. Aki nem olyan elutasító, mint a velem szemben ülő boszorkánymester. Néha egy-egy kósza pillanatban, ha az ember eléggé szemfüles észreveheti, hogy ott van. Ahogyan én is az előbb. Kicsit bátortalanul szólaltam meg, mert féltem, nehogy felidegesítsem őt. Már tapasztalatból mondom, hogy olyankor nem szívesen tartózkodok a közelében, mert nem fél megmutatni a foga fehérjét, avagy a mi esetünkben az erejét. Kíváncsi voltam, hogy mióta gyakorolja a mágiát, biztosan már rég elsajátította, különben nem lett volna képes kontrollálni az elmémet. Elhitettet velem szörnyű dolgokat.. Kétségkívül sötét mágiát használt rajtam, más az én esetemben rég felhúzta volna a nyúlcipőt és rohant volna. De én nem.. Bíztam abban, hogy valahogyan kicsikarhatom Dr. Silverstonból az elnyomott énjét. Nem is tudom miért hiszem azt, hogy megfelelő vagyok erre a szerepre, talán azért mert nem volt senkije. Nincsenek képek a boltjában, nem beszél senkiről. Rengeteg időt töltöttünk együtt az elmúlt hónapban. Ahogy egyre nagyobb lesz az erőm, valószínűleg egyre több időt kell rááldoznom és ez ahhoz vezet, hogy egyre többet kell vele lennem.
- Tessék? - zökkentett ki a gondolatmenetemből és kérdőn néztem rá. - Nem hazu.. - idegesebben forgattam az ujjamon lévő gyűrűt, majd abbahagytam azt, ahogyan a mondatomat is. Igaza volt. Nem mondtam hazugságot, de nem is mondtam el a teljes igazat. Meglepett, hogy ilyen rövid idő alatt, így sikerült kiismernie. - Jó, akkor őszinte leszek. Kedvelem magát. - vallottam be és elnéztem. Éreztem, ahogy egyre forróbb lesz az arcom és nagy valószínűséggel el is pirultam. Kedveltem, mint embert. Semmi többet nem akartam tőle, vagyis ezt hangoztatom magamnak.
Elhúztam a számat válasza hallatán, de nem hagytam, hogy megtörjön. Tagadja. Valószínűleg nem gyakran bombázzák őt ilyen kérdéssel. Nem szégyelltem magam, amiért feltettem neki. Kíváncsi voltam rá, s ez a téma nagy valószínűséggel nem jött volna fel magától. A teára néztem és teljes mértékben meg voltam róla győződve, hogy a teaházban is verbénásat ittam. De ha nem, hát nem. Nem éreztem az ízét, nem tudtam kivenni belőle a verbénát, gondolom a vámpírok esetében ez fordítva lenne.. - És miért? - ittam egy kortyot a teámból. - Miért nem törődik az emberekkel? Valami történt a múltjában? - elkezdtem faggatni őt, mert tényleg nagyon foglalkoztatott ez a kérdés.


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ - ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyKedd Ápr. 28, 2015 7:55 pm

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Valójában újra és újra elgondolkodom azon, hogy miért is éri meg ennyire személyes kapcsolatba bonyolódnom Miss Brownnal, de eddig egyetlen ép választ sem tudtam felhozni. Felesleges időpazarlás, ahogy a tanítása is. Tulajdonképpen nem lenne szüksége rám, hiszen rengeteg boszorkány fedezi fel saját maga a képességét, bárminemű segítség nélkül. Olykor viszont a segítség csak ront a helyzeten, és erre bizony jó példa anyám. Bármennyire is segített, gondosan ügyelt arra, hogy ne jöhessek rá az igazi erő forrására, arra, hogyan szakítsam el magam azoktól az átkozott szellemektől, melyek korlátok közé szorítottak, hogy a helyes úton tartsanak. Ezzel a ténnyel még az is lehet, hogy Dorothy-nak is szembe kell néznie, ha erősebb, és veszélyesebb varázslatba kezd, vagy ha elkezdi a sötét mágia gyakorlását. Visszahúznak, és megkínoznak. Legalábbis velem ezt tették akkor, mikor még úgy gondolták, hogy visszafordulhatok. Az őseim szellemei voltak, nagyanyáim és nagyapáim.
- Amíg nem kérdőjelez meg ismét, nincs okom arra, hogy megtoroljam, nem igaz? - pillantok rá ismét, majd inkább leteszem a csészémet, és a botom aranyozott markolatára siklik kezem. Csak akkor van nálam ha a fájdalmaim erősödnének, és ma kiváltképp megerőltettem magam. Mint minden nap, ma is önmagam fejlesztettem, új igén dolgoztam, hiszen még a jó pap is holtig tanul. Ez a szenvedélyem, és emellett a tárgyaim, melyek értékesebbek, mint bármi ezen a földön. Nem érdekelnek az emberi kapcsolatok, és jobbára üres társalgásokba bonyolódom mindenkivel. Nem érdekel az emberi lét, és az, hogy éppen mik a nyűgjük. Pont eleget hallom a folyosón az egyetemen, illetve bárhol máshol, ahol esetleg megfordulok. Mint igazgatóhelyettes, néha én magam intézek olyan dolgokat, amiket elvileg nem nekem kellene, mint például a diákok meghallgatása, akik el vannak maradva a tandíj fizetésével. Az igazgató szerint én el tudom érni a fizetést, és nem hatnak meg a műkönnyek, ha netán úgy ítélik, hogy el kell küldeni valakit. De néha nekem is sok ez az egész, főleg, hogy a maradék időmet remeteként töltöm az üzletemben.
- Ha önt megnyugtatja a hazugsága, akkor nem fogom firtatni. Tudja, sosem fogom megérteni, hogy az emberek miért bocsátkoznak hazugságokba, ahelyett, hogy őszinték lennének... - csendül fel hangom a szokásos ridegségével, miközben az ujját figyelem. - Ha nem mond igazat, a gyűrűjét csavargatja... Többször észrevettem már - biccentek a fejemmel az említett tárgy felé, majd elengedem a botom markolatát, hogy a termoszból megtöltsem a csészémet, majd a kezemet fölé téve melegítem fel. Erre a mozdulatra azért van szükségem, hogy összpontosítsam az erőmet a csészére majd egy pillanatra magam is megdermedek a kérdésén. Arcomon semmi nem látszik, csupán az egyik szemöldököm szalad egy fél centivel magasabbra, majd ismét rendezem a vonásaimat.
- Merész kérdés, Miss Brown, de rossz meglátás. Azért viselkedem így az emberekkel, mert tényleg nem törődöm velük - engedek meg magamnak egy gúnyos félmosolyt, majd kortyolok egyet a tűzforró teából. - Téved. Elsőre iszik a teából, a múltkori alkalommal inkább a gyümölcsteát választotta - javítom ki, majd visszahelyezem a csészealjra a csészét. Mély levegőt veszek, majd a tekintetét keresem, hogy következő szavaimat is a szemkontaktust tartva mondjam ki. - Ne értelmezze félre a jeleket. Én pusztán felkínáltam egy lehetőséget, melyet vagy elfogad, vagy nem. Nem erőltetem, hogy megigya, a saját döntése volt - az állításom megállja a helyét, ám kötekedő és szinte szavakat kiforgató a stílusom. De ezt talán megszokhatta már az elmúlt időben, legalábbis reménykedem benne. Ha pedig nem, akkor még mindig elmehet szabadon. Legalábbis amíg másként nem döntök, de ez éppen az aktuális hangulatomtól függ.



note x music x words
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyKedd Ápr. 28, 2015 2:46 pm


A teába meredve hosszú másodperceken keresztül a saját tükörképemet néztem. Verbéna... Már jóval a teaház előtt találkoztam ezzel a kifejezéssel a könyvében, s kellett egy kis idő mire rájöttem hasznosságára. Megvéd bennünket - boszorkányokat és halandókat is - a vámpírok igézése elől. Tudtom szerint engem még soha nem igéztek meg, de az is lehet, hogy igen csak nem emlékeztem rá. Ijesztő, hogy egy lila növény képes megóvni minket tőlük. Még nem tudom, hogy hol lehet beszerezni őket, talán Dr. Silverston tud nekem segíteni ebben az ügyben és majd napi rendszerességgel fogom a teámba tenni. Nem árt, ha az ember óvatos a mai elfajzott világban, minden sarkon a veszély ólálkodik, készen állva, hogy lecsapjon az áldozatára. Márpedig én nem leszek az. Pocsék érzés mikor képtelen vagy megvédeni magad és nem látsz esélyt a menekülésre. Én már csak tudom.. Két nappal ezelőtt - még ha egy kis időre is -, de így éreztem. Erősebb akarok lenni, magabiztosabb. És ezt csakis tőle tanulhatom meg.
Szemeimet megforgattam, ahogy elnéztem, hogy ne lássa arcomat. Persze, hogy mindenért csakis én voltam a felelős és nincs oka a bocsánatkérésre.
- Akkor kérem szépen próbálkozzon erősebben. Higgye el a jövőben nem fogok okot adni arra, hogy bántson - válaszoltam negédes hangon. Hisz, ha nem viselkedek úgy ahogyan két nappal ezelőtt tettem akkor csak nem fog alkalmazni rajtam mágiát. Vagy mégis..? Nem úgy tűnt, mint aki megbánta volna tetteit, bárcsak beleláthatnék a fejébe, kíváncsi vagyok, hogy mit gondolt magáról. De nem csak ez az egy dolog érdekelt engem, hanem a múltja is. Mi történt vele, ami ilyen kegyetlenné változtatta őt? Tudom, hogy vannak érzelmei, hisz néha elejt egy-két mosolyt, és annak ellenére, hogy rendkívül idegesítő vagyok mégis tanít engem. Elküldhetne.. Megtehetné. Sőt, ki is rúgathatna az egyetemről, elég csak kitalálnia valamit, mivel ő az igazgató helyettes. Az ő szava szent és sérthetetlen. De nem teszi meg ezt, habár nagy eséllyel hamar meg fog tőlem szabadulni, ugyanis nem tudom miből fogom fizetni a tandíjam hátralévő részét.
Kérdésén egy pillanatra lefagytam, majd kortyoltam egyet a teámból mielőtt választ adtam volna. - Egyszerű. A legjobbtól akarok tanulni, maga pedig egy tehetséges professzor. Még dicsérhetném, de a Tanár úr még azt hinné, hogy a kegyeibe szeretnék férkőzni - a saját szavait használtam fel ellene, és a mutatóujjamon lévő gyűrűt forgattam. Még a nagypapámtól kaptam fiatalkoromban, azóta le sem veszem magamról. Nagyon jó kapcsolatot ápoltam vele, fantasztikus könyvekkel halmozott el, melyekben kihúzta a kedvenc idézeteit. Egyedül ő támogatta az álmomat, többször járt New Orleansban és rengeteget mesélt a városról. Miatta is választottam az itteni egyetemet, mert sokkal közelebb éreztem magamhoz, mint a többit.
Egy jóval nagyobb kortyot ittam a teámból, és kellemes melegség áradt végig testemben. - Most én következem - fészkelődtem a helyemben és idegesen az ajkaimba haraptam. Sokkal jobb volt a hangulat, mint a boltjában. A feszültség, mintha feloldódott volna a természetben és ezért is döntöttem úgy, hogy egy olyan kérdést teszek fel neki, amely már régóta foglalkoztatott engem - Miért olyan rideg mindenkivel? Mármint, úgy viselkedik, mint aki nem törődik másokkal - vakartam meg a könyökömet és elhelyeztem előttem a csészét. Remélem nem támad ismét rám. - De ez nyilvánvalóan nem igaz, hisz másodjára itat velem verbénás teát - böktem az ujjammal az előttem lévő teára, visszautalva a teaházas esetre is. Még lehetőséget sem kaptam mást választani, már akkor úgymond "óvott" engem, ahogyan most is. Tagadhatja, de nem volt értelme.


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ - ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Dr. William B. Silverston
welcome to my world
Dr. William B. Silverston

► Residence :
New Orleans
► Age :
191
► Total posts :
306

WICKED WARLOCK ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 27, 2015 7:22 am

there's no sweeter innocence than our gentle sins

Ms. Brown & Mr. Silverston




Egyszerűbb út lett volna egy bocsánatkérés, de az elveimen még én sem változtatok. Nem érzem azt, hogy az én hibám lett volna az eset. Ő provokálta ki, mert nem tudta becsukni ajkait akkor, amikor kellett volna. Az erőm túl sokat jelent nekem, és nem tudom elviselni, ha megkérdőjeleznek. Érdekesen vagyok összetéve, és egy agyturkász minden bizonnyal azt mondaná, hogy egy gyermekkori trauma tett ilyenné, amilyen ma vagyok. Nem is tévedne sokat, csak hozzátennék még több általa traumának felfogott életeseményt. De ilyen az élet, ez ellen nem tehetünk. Nem lehet mindenki olyan boldog, és ártatlan, mint Miss Brown. Én ilyenné váltam, mert anyám ilyenné tett. Egy idő után már nem érdekelt ő, csupán az, hogy erősebb legyek nála, mert amikor legyőztem, csupán a véletlenek összjátéka volt.
Sokkal erősebb volt nálam, csupán szerencsém volt azzal az indával, amibe belegabalyodott, így előnyt adott nekem. Nem lehetek gyenge többé, és nem viselem el azt, ha annak neveznek. Mégis minden egyes nap bizonyítanom kell, mert így érzem helyesnek. Legalábbis saját magam felé. Az, hogy más mit gondol, az már részletkérdés.
Gondolataimból Miss Brown riaszt fel, ahogy leül a lehető legtávolabb, majd hátrapillant a kútra. Én le nem veszem róla a szemeimet, csak amikor kérdez, akkor fordulok felé.
- Ugyan, ez csak egy kút. Nincs elbűvölve, nincs benne semmi varázslatos - mosolyodom el halványan, majd lehajtom a fejem, aztán lassan kortyolok a teámból. Kellemesen melegít, és védelmet ad a vámpírok ellen, akik élvezettel szívnák ki még a boszorkányok vérét is. - Úgy gondolom, az ilyen tárgyak, mint ez a kút, csupán egy olcsó szóbeszéd áldozatai lettek - fejtem ki a véleményemet arról, hogy mit is gondolok a varázserejűnek hitt kútról. Legalábbis amit ki tudtam vizsgálni belőle. Nem éreztem semmi mágikusat a közelébe, lehetséges, ha volt is saját ereje, rég elveszett, hiszen gondozatlan.
- Vannak igék, amik csak addig élnek, míg a létrehozó boszorkány - teszem még hozzá, majd elhallgatok. Nem akarok több szót fordítani a kútra, igazából általában csendesen szoktam tölteni az időmet, de végül eljött, és magam sem értem, miért érzem azt, amit. Egy pillanatra elkalandozik arcán a tekintetem mintha meg akarnám jegyezni minden apró részletét, majd egy gúnyos félmosoly jelenik meg arcomon.
- Nem érzem hibásnak magam. A temperamentum örökletes, mindazonáltal elfogadom a bocsánatkérését, hiszen ön provokált ki - most kevésbé vagyok rideg, talán kissé éles hangnemre váltok, de alig érezhető. - De nem tudok olyat ígérni, amit nem biztos, hogy be tudok tartani - jegyzem meg arra a mondatára, hogy én nem bánthatom őt. Nem tudom a szavam adni ehhez, és nem is akarom. Ha továbbra is előveszi a két nappal ezelőtti stílusát, és szavait, nem állok jót magamért. - Mégis miért olyan fontos önnek, hogy mindezek ellenére tanítsam? - pillantok fel rá egy kérdés kíséretében. Érdekel a válasza, hiszen pont eleget tettem ahhoz, hogy meneküljön. Ő nem teszi, és felettébb érdekelne a válasza, hiszen többen látni se akarnának, ha ilyen lehetőséget kapnának, mint Miss Brown. Sőt merem állítani, hogy talán még a városból is menekülnének. Ő pedig idejött, mintha nem lenne veszteni valója. Olyan ez, mint mikor egy bárány téved a farkas közelébe, s bár tudja, hogy megeszi, mégis reménykedik abban, hogy nem így lesz...,



note x music x words
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down



Dorothy Brown
welcome to my world
Dorothy Brown

► Residence :
❅ the city of jazz
► Age :
31
► Total posts :
350

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 EmptyVas. Ápr. 26, 2015 9:44 pm


Igazából nem az zavart, hogy jelen volt az álmomban, hanem az, hogy élveztem is. Persze az elmúlt egy hónapban az összes időmet szinte vele töltöttem, de csak, mint tanár és diák. Sosem tett kétértelmű megjegyzéseket felém, ahogyan én sem. Nyilvánvalóan rajongtam iránta jóval mielőtt megtudtam tőle, hogy egy boszorkány vagyok. És az a fajta rajongás átment kedvelésbe, most meg mintha teljesen mássá akarna alakulni. Nem vagyok hajlandó randevúra menni a saját korosztályommal, Harper azt hiszi a nőkre gerjedek, mivel eddig egyetlen egy férfit sem látott a közelembe. Valljuk be.. nem is igazán szeretnék, mivel nekem nem az az ideál, aki a legmenőbb, a legújabb kocsival jár, hanem egy erős, magabiztos férfira vágytam, aki tudja mit akar és aki képes harcolni a céljaiért. Ezzel szinte Dr. Silverston-t írtam le, de nem.. Vagy mégis? Hisz őszintén szólva nem a fizikai fájdalom miatt vagyok berágva rá. Akkor helyben szörnyű volt, még másnap is éreztem egy kicsit a hatását, de mindez semmi sem volt ahhoz képest, hogy mit éreztem lelkileg. Tönkretett. Bántott. Felérhetetlen azzal, amit a fejemben éreztem, mert azt csak beképzeltem. Ez pedig valós volt. Szóval talán tényleg igaza van Harper-nek. Kedvelem őt, nagyon is, még ha ez csak egy átmeneti időszak számomra.
Egyre kevesebb volt a köztünk lévő távolság ahogy közelítettem felé és immár ki tudtam venni egy könyvet illetve egy kosarat is. Piknik? Hű.. ez aztán a meglepetés, nem hittem volna, hogy kedveli a piknikezéseket, főleg nem olyasvalakivel, mint jómagam.
- Elfogadom, köszönöm - feleltem ugyanolyan hangnemben, mint ő, de inkább felhagyok az amatőr színészi tehetségemmel és csak önmagamat adom. Letelepedtem a pléden, de ügyeltem arra, hogy a lehető legtávolabbi ponton helyezkedjek el tőle. Tartottam azok után amit tett és szükségem volt egy kis időre, mire ismét el kezdek benne bízni. Megigazítottam a kardigánomat, mivel egy kicsit hűvös volt a tavasz ellenére és a mögöttem lévő kútra pillantottam egy másodperc erejéig. Nem hittem az ilyesmikben, de alig másfél hónapja még a varázslatban sem. Lehet, hogy kipróbálom és meglátjuk, hogy be fog-e teljesülni, vagy nem.
- Léteznek vámpírok, boszorkányok, farkasok, hibridek.. Úgy gondolja ezek után a kút nem képes teljesíteni mások kívánságait? - szaladt fel kérdőn a szemöldököm és a szemébe néztem. Most már rám emelte a pillantását, de semmilyen megbánást vagy sajnálatot nem fedeztem fel íriszeiben. Nem, mintha akkora ász lennék mások kiismerésében, de az ő arca nélkülözte az érzelmeket.
Egy apró mosoly jelent meg az arcomon, és fogadni mertem volna, hogy ezt fogja mondani. Bárcsak a lottón is ekkora szerencsém lenne, már rég milliomos lennék és nem kéne azon agyalnom, hogyan fogom kifizetni a tandíj hátralévő részét. - Nem a bocsánatáért jöttem el, habár bevallom jobban esne, ha megtenné. De szeretném leszögezni, hogy soha többé nem bánthat engem. Nem fogok olyasmikkel dobálózni, hogy megölöm, mivel az erőm fel sem ér az Önéhez - hajtottam le a fejemet és a nekem szánt csészéért nyúltam. Forró volt, így inkább csak a kezeimet melengettem vele.
- De ennek ellenére én bocsánatot kérek az arcátlan viselkedésemért - pillantottam a szemébe és egy kortyot ittam a tűzforró teámból. Verbéna.. Mintha már említette volna..


dr. silverston & dorothy

brownston. ণ la belle mixtape ণ pötty
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Erdõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Erdő
» Erdő
» Erdő széle
» Sûrû erdõ
» Erdő közepén lévő kút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Külterületek-