world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Erdő széle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



River S. Brooks
welcome to my world
River S. Brooks

► Residence :
ԅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
431

DAMNED WEREWOLF ◯


TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle Erdő széle EmptyVas. Okt. 11, 2015 2:47 pm

Flynn and River
i was an angel living in the garden of evil.


Magam sem tudom, hogy jó ötlet volt-e ideiglenesen elhagyni New Orleanst, hiszen ha Klaus meg akar találni akkor itt is meg fog. Csak maximum nyertem magamnak egy kicsike időt. Végülis már az is bőven elég. Majd ha meghallom, hogy a közelben van akkor visszamegyek New Orleansba. Aztán pedig vissza ide, majd oda és macska - egér játékot játszunk. Ó bár ilyen könnyű lenne! Na mindegy... Most van pár szabad napom, így koncentrálhatok arra ami valójában az én dolgom. De mi is az én dolgom? Már magam sem tudom, hiszen az elmúlt időszakban annyi minden megváltozott, hogy többé már semmi sem ugyanaz. Nem érzem magam vadásznak, pedig az vagyok... voltam? Vámpírokat kellene gyilkolnom, de én mégis a főgonosszal szűrtem össze a levet. Jó, legyen mentségemre, hogy ő nem volt vámpír akkor amikor úgy döntöttem mellé állok. Most meg egyszerűen csak nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Igazából pontosan ezért jöttem ki ma az erdőbe. Egy kis futás nem árt, hiszen formában tart, ráadásul közeben tudok még gondolkozni is, bár pontosan tudom, hogy semmire sem fogok jutni. Csak kattognak a kis bigyók a fejemben, de soha nem ötlök ki semmilyen tervet. Már nem először jöttem ki ide reményekkel telve, aztán pedig mentem vissza az ideiglenes lakásomba, reménytvesztve.

Kotorászok kicsit a zsebemben, hogy még feljebb hangosítsam az amúgy is jócskán dübörgő zenét a fülemben. Azt hiszem ezzel próbálom elnyomni a hülyébbnél hülyébb gondolatokat a fejemben, mondjuk nem nagy sikerrel. Felgyorsítom kicsit a lépteimet, miközben lassan ki is érek az ösvényre. Ennek örömére megállok kicsit pihenni. Általában mindig az ösvényt tűzöm ki célnak, itt tartom az első szusszanásomat. Így tehát megállok, majd előrehajolok, megtámaszkodva két karommal egy-egy térdemen. Már éppen énekelni is elkezdeném a zenét ami olyan kitartóan üvölt a fülemben, mikor megérzem, hogy valaki, vagy inkább valami hátulról nekem ugrik, aztán fel is borít. - Te jó ég! - Ordítok fel kissé hangosabban mint azt kellett volna, hiszen ha az ember nem hall a zenétől, akkor azt hiszi, hogy más sem hall. Na nem mintha bárki figyelmét fel akartam volna kelteni, főleg miután kiderült, hogy egy kutya a kisördög. Szó szerint villogó szemekkel meredek rá, miközben az jár a fejemben, hogy örülhet amiért él az ebecske. Reflexszerűen letéphettem volna akár a fejét is. Felülök és farkasszemet nézek az állattal, miközben kikapom a fülemből a fülhallgatót, aztán pedig eltüntetem a sárgán villogó szemeimet mielőtt valaki meglátná, hiszen valószínűleg a kutyának lesz egy gazdája is.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: River & Flynn Erdő széle EmptyCsüt. Okt. 08, 2015 12:20 pm




River && Flynn

So, what exactly do you want from my dog..?

Kötelező szabadnap. Alapvetően minden ember örül neki, ha a főnök hozzávágja, én sem lennék kivétel, ha nem ismerném a mögötte álló indokot, ami meglehetősen keserűvé teszi a pihenést. Visszavettem a túlórákból, más kérdés nem is szívlelik és ezáltal visszatartanak tőle, ha csak tudnak, de határozottan kijelenthető, hogy nem az állomáson töltöm mostanában az életemet. Nem jelentem ki, hogy az éppen beteg Hernandez műszakját bevállalom, legfeljebb felajánlom, ha más nem jelentkezne rá, mint lehetséges alternatíva. Nem alszom be az öltözőben a padon két szemhunyás között, azoknak az időknek vége, de mégis ezt borítják újra és újra a képembe, amint alkalmuk adódik rá - így most is. Menj haza, pihenj, foglalkozz magaddal... Foglalkozok eleget, kössz.
Tompa koppanást hallok a hátsó ülés felől és fél szemmel hátra sandítok Cassie-re mit csinál, de a visszapillantóból is látom a hang forrását, haláli unalommal neki döntötte a koponyáját az ablaküvegnek. Sosem volt oda az autóutakért, egyedül akkor vált élénkebbé, amikor a következő kanyarnál rátértünk a földúta, végül leállítottam a kocsit a parkolóban. Állát a vállamon támasztva várta ki a pillanatot. Megpaskolom a pofáját.
- Mindjárt futhatsz. - kikapcsolom a biztonsági övet és kiszállok, hogy az egyre türelmetlenebbé váló ebnek kinyissam az ajtót, mire rakétaként vágódik ki az egyik nagyobb méretű gallyat a szájába venni. Majdnem elvágódik a nagy kapkodásban, amire csak csóválni tuom a fejemet pakolás közben. A kulacson és a kocsikulcson kívül nem viszek magammal semmit, csak akadályoznának a szabad mozgásban. A tartóövbe rakom a vizemet, végül két csipogás jelzi a zárak csukódását. Szájában a széles fadarabbal ül le a hátam mögé, hogy majd` nekimenjek természetesen az induláskor, mert mint az magától értetődő: az ő játéka az elsődleges, nem az, hogy én talpon maradjak. Időben stabilizálom az egyensúlyomat, így szerencsésen elkerülöm a kutyán átesést.
- Ördög kölyke. - sóhajtva hajolok a botért, miközben mintha szánt szándékkal rájátszana az ártatlanságára a fényes szembogaraival. Van szőr a képén. Hátra dőlve veszek lendületet a dobáshoz, ami messzire száll, egyenest a kitaposott ösvény közepére és Cassie sprintjét kihasználva én is megteszem az első futólépéseket a pulóver cipzárjának megigazításával egybe kötve. A karórámon lévő időzítőt belövöm, innentől kezdődik az egy óra, ami talán nagyobb jót tesz a kutyának, aki az átlagsúlyához képest felszedett magára három kilót az otthoni kényelemben. Tény, két hete jöttünk ki ide utoljára, a városban, pedig sokkal hamarabb megunja a szaladgálást.
Könnyed tempóval kezdek bemelegítés címén, amit jó esetben, akkor fogok tudni gyorsítani, ha vége szakad a dobd-el-a-botot játéknak. A fekete bogarat ismerve ehhez még egy bő fél óra szükségeltetik, mire elveszíti az érdekeltségét. Addig is hozza az újabb és újabb megszerzett darabokat, amiket innen-onnan hoz el, hol közelebb, hol némileg távolabb a kijelölt úttól.


SZÓSZÁM: 433 || ZENE || MEGJEGYZÉS: -

Vissza az elejére Go down



Admin
welcome to my world
Admin

► Residence :
♔ Depends...
► Age :
12
► Total posts :
182

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Erdő széle Erdő széle EmptyPént. Dec. 12, 2014 11:09 pm

***
Vissza az elejére Go down
https://world-of-mysteries.hungarianforum.com



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Erdő széle Erdő széle Empty

Vissza az elejére Go down

Erdő széle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Erdő
» Erdő
» Erdõ
» Sûrû erdõ
» Erdő közepén lévő kút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: A folyón túl-