world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Erdõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



Zhydrun Malgoth
welcome to my world
Zhydrun Malgoth

► Residence :
New Orleans
► Age :
354
► Total posts :
42

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyCsüt. Márc. 17, 2016 5:55 pm




Spencer & Zhydrun



A hűs hópelyhek fájóan olvadnak szét Zhydrun arcán, ám mikor mély sebén válnak vízzé, az még talán enyhén kellemesnek is mondható. Nem látszik rajta, ám mégis hatalmas fájdalmai vannak, elvégre egy medvecsapda szorul a lábán! Épp annyira érzi, mint egy átlagos ember, a különbség csupán az, hogy egy vámpírnak sokkal nagyobb a fájdalomtűrő képessége. Legbelül ugyanakkor ordít a fájdalomtól, elvégre az éles karmok szinte csontját érik.
- Ha már ajándékként kaptam az élet gyümölcsét, akkor nem veszíthetem el holmi szerencsétlen fordulat miatt. - pontosítva, "örök" élet gyümölcsét. Ez nem jelenti azt, hogy halhatatlan, ezzel nagyon sokan tévednek. Csupán megadatott számára, hogy örökké éljen, ezért azonban Zhydrunnak tennie kell. Gondoskodnia kell erről a gyümölcsről, hiszen ha megjelenik a féreg, akkor biz' végleg elrohad, s nem lehet többé visszavarázsolni sem...
- Ön viszont legközelebb lehetne óvatosabb. Sok borzalmat rejt ez az erdő, s kétlem, hogy ez egy ilyen hölgynek való... - azon még nem is volt ideje elgondolkozni, hogy a hölgyemény mit is csinál itt pontosan, épp egy ilyen ködös, borongós, már-már kísértetjárta rengeteg közepén. Egyedül. Fura nőszemélyek vannak, az már biztos...
A hölgyemény következő mondata pedig nem kicsit lepi meg Zhydrunt! Halvány sejtése sem volt arról, hogy a másik tudja, mi ő valójában, hiszen semmi erre utaló jel nem volt. Egy valami azonban nagyon is szöget üt a fejébe, s mikor szóra nyitná sápadt ajkait, odakúszik egy sejtelmes mosoly.
- Ha végig tudta, mi vagyok, akkor miért jött a közelembe? Egy ilyen helyzetben könnyen az életével játszik. Nem mindenki olyan jólelkű, mint én... - mondja enyhe színpadias éllel, remélve, hogy kérdésével betalált. Ugyanakkor való igaz, igen sok vámpír már rég szétmarcangolta volna, hiszen ahogy említette is, fontos számára az élete. S nem csak számára, hanem minden vérivónál első helyen önmaga áll. Mit tesz egy ismeretlen nőcske halála, ha mi szabadulhatunk... Főleg így, hogy karnyújtásnyira is volt. Csak Zhydrun lehet oly' balga, hogy hagyta futni. Ám e férfi már teljesen más világ, mint egy átlagos vámpír...
- Szokatlan, amit mond. Bár egy kicsit több információt szívesen hallanék. - gondolkodik el egy pillanatra. - Furcsa megérzések, ott terem, ha baj van... Nem lehet, hogy csak valami erősebb hatodik érzés féleség lehet az egész? - ötlet híján egyelőre megvonja vállát, ám határozottan bólint. - Segítek. Bármiben. Ám ehhez többet kell tudnom... - s erre a szavak mellett a vér szolgál. Úgy tűnik, hogy valami egyezség félét kötöttek, hiszen a hölgy a férfi felé nyújtja karját.
- Nagyon köszönöm. - jegyzi meg, büszkeségét a mocsokba dobván. Óvatosan megfogja csuklóját, résnyire nyitja hűs ajkait, majd egy olyan pontot keresvén, ami kevésbé fáj, mint máshol, belemélyíti fogát a puha bőrbe. Érezhetően egyáltalán nem mohó, nem úgy, mint a többi, s pontosan annyit vesz csak magához, ami elegendő arra, hogy kifeszítse a csapdát. Ám van itt még valami... Összeráncolt szemöldöke utalhat arra, hogy valami talán nem stimmel. Eléggé erősen megszédül, kis híján eszméletét is veszti, ezért pár pillanatra ép tenyerébe temeti arcát, s nagy levegők sorozatát ejti meg.
- Már értem. - pillant fel végül. - Valami van ott bent. Azt nem tudom, mi lehet ez az egész, de az tény, hogy bőven akad ott bent olyan, ami nem emberi. Most pedig ha megbocsájt... - bőrén a sápadtság még ugyan megmaradt, ám láthatóan több élet van benne, mint percekkel ezelőtt. Így megragadja a kezéből kikandikáló üvegszilánkot, majd miután kihúzta azt, elhajítja. Ezután következik a csapda... Erősen megfeszíti azt, mire enged a szorítás, s ki tudja húzni végre lábát. Eléggé rondán néz ki a seb, s bár már elkezdett gyógyulni, viszont jelen helyzetben ez a folyamat igen csak lassú. Inkább megpróbál feltápászkodni, s a közeli fa törzsében megkapaszkodik.
- Ismerek egy könyvtárat a városban. Ott leginkább a természetfeletti lényekről akadnak ősrégi iratok, talán megleli azt, amit keres. Ha semmi, akkor nálam kutakodunk tovább. A birtokomba van pár érdekes irat, talán azok is használhatók. Állom a szavam. Előbb azonban meg kell várnunk, hogy ez begyógyuljon. Így nem szívesen mennék a nagyközönség elé. - azzal igen csak bicegve megindul a letaposott havon, egyenesen otthona felé. Az idő egyre komorabb s borúsabb, hamarosan az éj is leszáll. Azonban az egyre inkább záporozó hótenger nem sejtet valami jót...


Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzer. Márc. 09, 2016 6:41 pm

Zhydrun & Spencer
•••••• Life is about timing••••••
Ha egy ember szenvedne most itt, kérdés nélkül segítenék neki, nem kellene semmi tőle, de azt hiszem ebben az esetben egy kicsit más a helyzet. Ő nem egy ember és még csak abban sem lehetek száz százalékosan biztos, hogy ha segítek rajta akkor majd nem fog megenni. Bár mondjuk, ha meg szeretne enni akkor valószínűleg előbb is megtehette volna. Én már aztán tényleg nem értem ezeket a vámpírokat, meg úgy lassan ez egész világot. Mégis mi a fene folyik? Fogalmam sincs... De talán ő  tényleg segíthetne rajtam, hogy megértsek egy-két dolgot. Vagy legalábbis abban biztosan, hogy megértsem saját magam. Miért tudok egy rakás természetfeletti dolgot művelni? Kétlem, hogy az emberek képesek megmondani valakiről, hogy az illető micsoda, vagy képesek néhány másodperc alatt visszahozni valakit konkrétan a halál küszöbéről. Akkor nem lenne szükség kórházakra sem. De persze hülye lennék bárkit is megkérdezni erről, mert még egy elmegyógyintézetben végezném. Azt pedig igazán nem szeretném, hiszen a fejemmel semmi baj nincs, azon kívül, hogy teljes mértékben össze van zavarodva ezektől a történésektől.
- Pontosan tudom, hogy mire van szükségem, csak arra voltam kíváncsi, hogy vajon meddig lenne képes elmenni az életéért cserébe. - Mosolyodom el egy kisebb vállrándítás kíséretében. - De mostmár látom, hogy magának aztán sokat számít az élete. Szerencséje van, hogy ezek közül semmire sincs szükségem. - Húzom még egy kicsit az időt, főleg mivel fogalmam sincs, hogy is kellene elmagyaráznom neki, azt a dolgot, amit akarok tőle. Nem mondhatom, hogy úgy érzem megőrültem és segítsen kibogozni azt ami a fejemben van.
Igyekszem elfojtani újabb mosolyom, mivel látom, hogy csak kerülgeti a témát, valószínűleg azt hiszi, nekem fogalmam sincs róla, hogy mi is ő valjójában. Legszívesebben hagynám, hogy szenvedjen tovább a magyarázkodással, de szerencséjére nem vagyok az a türelmes ember, hogy végigvárjam mindezt, ráadásul ha besegítek neki, azzal be is tudom mutatni, mi is az amit szeretnék. Hiszen normál emberek nem tudnák, hogy ő egy vérszívó.
- Na jó... Mondjuk ki mit is szeretnél te pontosan. Vámpír vagy és a véremre van szükséged ahhoz, hogy erőd legyen ezt az izét leszedni. - Veszek egy nagy levegőt. Tulajdonképpen az a kis fájdalom nekem tényleg csak kicsi, hiszen valószínűleg másodpercek alatt be is fog gyógyulni, ahogy minden más sérülés. Ez sem normális. - Tudom, hogy mi maga. Érzem... És részben ez is amit én szeretnék. Fogalmam sincs miért érzem meg ha valami természetfeletti lény áll velem szemben. Sok furcsa dolgot művelek mostanság, maga pedig valószínűleg találkozhatott már hasonlóval a ki tudja hány éve alatt. Eleve azért vagyok itt, mert éreztem, hogy szükség van rám. Egyszerűen mindig ott termek ahol baj van. Tud segíteni abban, hogy kiderítsem mi is történik velem és segíteni abban, hogy kezelni tudjam ezt az izét?- Teszem fel a nagy kérdést, majd közelebb megyek hozzá, és egyben a kezemet is nyújtom neki, hogy ha tud segíteni, akkor én is tudok rajta. Azt hiszem ez elég jó egyezség, még a számára is. Valószínűleg neki nem okoz túl nagy nehézséget utánaérdeklődni a dolognak, még ha jelenleg nem is tud róla semmit.

••• Renegades••• © •••  
Vissza az elejére Go down



Zhydrun Malgoth
welcome to my world
Zhydrun Malgoth

► Residence :
New Orleans
► Age :
354
► Total posts :
42

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyPént. Márc. 04, 2016 1:29 pm




Spencer & Zhydrun


Nagyon úgy tűnik, hogy Zhydrun röpke kis ajánlata szöget ütött a hölgy fejében. Hiába gondolja magáról azt egy ember sokszor, hogy cselekedetit önzetlenül teszi, ez mindig hazugság. Mindig várunk érte valami ellenszolgáltatást, még ha az pénzben, vagy csupán elismerésben nyilvánul meg. Az önzetlenség egy hazug szó... Ha megmentünk egy állatot a haláltól, lehet, hogy azt gondoljuk, hogy csupán érte tettük, ám az utána következő boldog tudat minket gyarapít, így e szó máris értelmét vesztette...
- Pénz, védelem, információ... Biztosan akad olyan dolog, melyre nagyon szüksége van. - ekkor nyög egyet halkan, majd megpróbál kicsit felülni. Eléggé sok vért vesztett, lába alatt egy kisebb tócsa pihen, épp úgy, ahogy keze helyén is. Hiába... Egy vámpír emberfeletti erővel rendelkezik, ám ha gyenge, s régen fogyasztott emberi vért, ez igen csak meg tud csappanni.
- Esetleg értéktárgy, vagy műkincs? Vagy tán egy ellenséget odébb állítani? - megy bele találgatásba, elvégre neki nagyon sok ideje van. Meghalni nem fog, csupán pár napon belül teljesen elgyengül teste, hogy már mozdulni se nagyon fog bírni.
- Eléggé befolyásos vagyok. Csak mozgassa meg a fantáziáját! - próbálja minél jobban tudatosítani a hölgyeményben, hogy van az a pénz, amiért segít majd Zhydrunnak. A férfi már rég belemélyeszthette volna hegyes fogait lágy bőrébe, ám mégsem tette. Az ilyesfajta aljas dolog nem az ő szakterülete, persze ha minden kötél szakad... Ám nem szokott sem gorombán, sem erőszakosan viselkedni hölgyekkel, legyen az ember, vérfarkas, vagy akár vámpír.
- Nos, igen... Ez talán már egy kicsit bonyolultabb. Az Ön erejével nem fogjuk tudni ezt levenni. Az enyémmel viszont igen. Ami jelenleg nincs... Ám Ön adhat. - elhúzza kissé a száját, s nem igazán tudja, hogy hogyan adagolhatná be ezt egy halandó számára. Ha lerohanná azzal, hogy meg kellene kicsit harapnia, hogy vérét vegye, akkor az emberek nagy százaléka azonnal megfordulna, s rohanna hazáig. Ez pedig jogos lépés lenne, hiszen aki nem hallott, vagy nem hisz a vámpírokban, annak ez a cselekedet igazán szadista és beteges lehet. Annak pedig, aki már hallott e fajról, már más a helyzet. Jelenleg nem igazán tudja behatárolni e hölgyeményt, hogy pontosan milyen információval is rendelkezik, így belekezd a puhatolózásba, s ha ismeri e fajt, akkor minden bizonnyal azt Zhydrun tudtára is adja majd.
- Mennyit ér meg Önnek a legbecsesebb vágya egy kis fájdalomért cserébe? - ismét elhúzza száját a nehéz és ködös kérdés után, nem tudja elképzelni, hogy vajon a másik mit reagálhat ezekre a szavakra. Ha a férfi táplálkozásra adja a fejét, akkor annak mindig megadja a módját. Sosem úgy csinálja, mint a mai, "modern" vérivók, akik előszeretettel rohanják le áldozataikat egy sötét sikátorban, legyen az akár egy szép hölgy, egy öreg banya, vagy éppen egy kövér férfi. A test nekik teljesen mindegy, csak a vér a lényeg... Hát Zhydrun számára nem. Nála ez nem így működik. Ha meg akarja jutalmazni magát ezzel az isteni mannával, mely feltölti életerejét, akkor azt mindig szinte rituálé szerűen teszi. Egy vacsora egy bájos külsejű hölggyel, beszélgetés, egy kellemes éjszaka... Nem szokott sosem erőszakos lenni, s ezt a mostani helyzetben is igyekszik elkerülni. Nem igazán tudja, hogy milyen fordulatot vesz a történet, s már kezd azon is agyalni, hogy valahogy megszabadul majd maximum lábától, ha faképnél hagyja a hölgyemény. Valahogy csak hazamászik, ahol ugyan csupán állati vér pihen, ám az is több, mint a semmi! Végtagokból pedig bőven akad a világon! Mit számít egy vagy két láb...

Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyPént. Feb. 26, 2016 12:23 am

Zhydrun & Spencer
•••••• Life is about timing••••••
Bár nem mondhatom magam túlontúl tapasztaltnak az új "szakmámban" azt azért tudom, hogy mit is jelent ez a bizonyos érzés odabent valahogy a mellkasomban. Túl sötét érzés ahhoz, hogy ne tudjam mit jelent. Vámpír. De akkor meg mit keres itt a semmi közepén haldokolva? Miért állítsa meg a további gyilkolászásban egy ostoba medvecsapda vagy mi is ez? Tudtommal a vámpírok átkozottul erősek és képesek összeroppantani egy embert, akár fél kézzel is. Mondjuk ezt azt hiszem meg is tapasztalom, mikor éppen hátrébb szeretnék vonulni tőle, de ő olyan hirtelenséggel mozdul meg, és olyan erősen szorítja majd rántja meg a bokámat, hogy szinte észre sem veszem mikor ér földet a hátsó felem. Komolyan... Észre sem vettem volna, ha nem érzem az elképesztően erős fájdalmat a farcsontomban. - Áucs... - Mormogom el orrom alatt, miközben igyekszem áthelyezni a testsúlyomat inkább a kezeimre, amit nem ütöttem meg a zuhanás során. Először próbálkozom elhúzni a lábamat, de úgy tűnik, hogy nem vagyok elég erős hozzá... Talán meg sem érzi, hogy mit művelek. Mondjuk akkor miért fekszik itt? Nem értem én ezeket... De várjunk csak!
Ó te jó ég! Én egy... Én egy... Én egy vámpír karjában vagyok éppen és okosan éppen azon agyalok hogy mennyire fáj a hátsóm. Valószínűleg más is fog fájni a közeljövőben. Hirtelen változik a tekintetem ismét rémültté, aztán vissza értetlenné, mikor elkezd itt nekem könyörögni, hogy segítsek neki. Mégis mit kellene segítenem? Nme tudtam levenni róla azt a nyamvadt bigyót.
- Bármit megad? Mire is gondol pontosan? - Még szép, hogy egy ilyen mondat felkelti a figyelmemet. Igazából pontosan meg van, hogy mire lenne szükségem. De kíváncsi vagyok, hogy ő vajon mire gondol. Azt hiszi pénzzel lekenyerezhet? Azt már nem... Az egyetlen dolog amire szükségem van jelenleg, hogy valaki segítsen nekem kideríteni, mi is vagyok én. Miért érzek fura dolgokat, miért történnek velem fura dolgok, miért csinálok én magam fura dolgokat. Ha ebben ez a fickó tud segíteni... Ám legyen.
Amikor elenged, automatikusan húzom el a lábam, de nem rohanok el, még csak fel sem kelek, főleg mivel valószínűleg az egy olyan mozdulat lesz amivel még az idős assznonykákat is egszégyeníteném. - Segítség? - Teszem fel a kérdést felvont szemöldökkel. - Hogyan tudnék segíteni magán? Hiszen látta, hogy nem tudom levenni azt a vackot... - Rántom meg a vállam, közben pedig igyekszem elüldözni azt a gondolatot a fejemből, amire nagy valószínűséggel ő gondol. Soha nem harapott még meg egyetlen vámpír sem, fogalmam sincs milyen is ez. Talán majd szerelmes leszek belé és hű szolgája leszek élete végéig. Vagy ilyen csak a filmekben van? Hát remélem... Ó te jó ég mibe keverem magam!

••• Renegades••• © •••  
Vissza az elejére Go down



Zhydrun Malgoth
welcome to my world
Zhydrun Malgoth

► Residence :
New Orleans
► Age :
354
► Total posts :
42

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyVas. Jan. 31, 2016 10:45 pm




Spencer & Zhydrun


Bármily' hideg is lengi körbe Zhydrunt, ahogy a szürke, apró hópelyhektől gazdag eget kémleli, akaratlanul is elnyomja percekre az álom. Néha felriad egy a távolban elszaladó ifjonc róka talpaira, vagy egy kósza madár halk szárnycsapásaira, esetleg a húsába maró jeges hó karmaira. Néha már alig érzi az erős fájdalmat, mely immáron egész lábában árad szerte, s a kezében éktelenkedő üvegdarabka okozta sérülés pedig szinte teljesen eltűnt, ahogy a hűs hó fagyasztó hatása szorongatja.
De csitt! Valaki közeleg. Érzi az illatát, melyet a szellő hordoz magában, s mely készségesen szállítja e jelet a férfi felé. Ő hamar visszahunyja szemeit, s mozdulatlan marad. Az illető hamar érkezik, mintha pontosan tudná a célt, amerre tart. Azonban a vámpír még mindig nem mozdul. Légzését is kicsit lelassítja, hogy alig látszódjon mellkasán, ahogy fel-le mozog. Egyelőre nem ismeri az érkező szándékát, s mivel le van gyengülve, célszerűbb, ha megmarad "halottnak", vagy legalábbis olyannak, ki nagyon nincs magánál. A szándék azonban hamar kiderül. A hölgy, mert hangjából s illatából ítélve hölgy az illető, hamar elkezdi feszegetni a csapdát, úgy tűnik, sikertelenül. Zhydrun pedig ekkor mozdul meg... Csupán felemeli a fejét, s szótlanul figyeli a hölgyeményt, ki próbálja őt megszabadítani bilincsétől. Úgy érzi magát hirtelen, mint valami bús kísértet, kit éppen fel akarnak szabadítani földi béklyóitól. Ám ha az lenne, akkor minden bizonnyal nem lenne képes arra, hogy hirtelen megragadja a hölgy lábát! Amint mozdul, Zhydrun is váratlanul felül, s azonnal belekapaszkodik bokájába erősen, így könnyen megtörténhet az is, hogy a "megmentője" elesik.
- Várjon! - szól fel hevesen, s egy pillanatra sem ereszti a másikat, persze ha sikerült elkapnia. Érzi, ahogy ujjbegyei alatt, a szövet takarásában ott csordogál a meleg, éltetű nedű... Ha ez két évszázada történt volna, minden bizonnyal most egy nagy harapásnyom éktelenkedne az érkező lábán, s még ki tudja, hol... Könnyű dolga lenne a vámpírnak, elvégre karnyújtásnyira került tőle lényegében a megmentésére szolgáló "gazdatest", kinek azonnal elvehetné életét. Viszont nagyon úgy tűnik, hogy ez nem következik be. Csupán erősen szorítja lábát, megakadályozva azt, hogy elszaladjon, ezzel az utolsó reménytől is megfosztva a férfit. Ugyanis oka volt annak, hogy épp erre vezette a Sors e hölgyeményt, s a vérivó jelenleg nem hiszi, hogy csupán a táplálék szempontjából. Könnyen lehet, hogy ez is egy próba a sok közül, hiszen a mézesmadzag itt süvít előtte, azonban úgy érzi, hogy nem csábul el, s megmarad önmaga képében, nem pedig egy vérszomjas szörnyeteg álarca mögött.
- Ne menjen el, kérem! Csak hallgasson meg! - pillant felé kérlelően. - Ha itt hagy, én meghalok. - jelenti ki végül keserűen, méregzöld íriszeibe az őszinteség lángját ültetve. Holott utolsó mondata nem teljesen igaz. Nem halna meg, ha itt maradna évekre, csupán hosszú álomba révedne, s teste is felmondaná a szolgálatot, míg újra vörös nedűhöz nem jutna. A magányos örökkévalóság pedig egyenlő a Halállal...
- Bármint megadok, ha most nem hagy cserben. - toldja meg szavait. Nem is sejti, hogy az illető tudhat-e bármit arról, hogy a férfi nem teljesen ember, vagy hogy éppen milyen beállítottságú. Vagyon, fedél, védelem? Bármivel tud szolgálni Zhydrun, a kérdés már csak, hogy ezen ajánlat miatt segít-e neki a másik, ha erre szánja magát, vagy éppen más okok vezérlik. S még ha segíteni is akarna... A vámpír kénytelen lenne elmondani, hogy mi ő valójában, hiszen vér kell neki, hogy újra visszanyerje erejét, s kiszabadíthassa magát. Ez lesz csak még egy remek mozzanat...
- Segítsen... - súgja maga elé, miközben jobb kezét, melyből az üvegdarabka pislog kifelé, a hölgy felé nyújtja. Apró vércsík indul meg az alvadt részen, s a fehér havon állapodik meg. Ekkor pedig... Elengedi őt (már ha előzőleg sikerült megragadnia). Ezzel jelzi számára, hogy nem áll szándékában bántani, s a tudtára akarja adni, hogy elmehet, ha szeretne. Látszólag nem tudja megakadályozni, hiszen jelenleg ültéből sem képes felkelni, csupán hűvös pillantásával sugallja felé, hogyha elmegy, s akár egy hét múlva visszatér, Zhydrun ugyanúgy itt fogja várni...



A hozzászólást Zhydrun Malgoth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 04, 2016 1:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Spencer Fitzgerald
welcome to my world
Spencer Fitzgerald

► Residence :
∫ New Orleans
► Total posts :
96

SOUL MANIPULATOR ☩


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzomb. Jan. 30, 2016 9:23 pm

Zhydrun & Spencer
•••••• Life is about timing••••••
Hát ha valaki most azt mondaná nekem, hogy fáradt, valószínűleg a képébe röhögnék egy jó nagyot, majd szépen lassan és érthetően elmagyaráznám neki, hogy milyen az amikor az ember igazán fáradt. Mikor az elmúlt két napban kénytelen volt kétszer megjárni New Yorkot ostoba papírmunkák miatt, és az elmúlt héten annyi volt az összes alvása amit ezen a három és fél órás repülőúton tudott megtenni. Na jó, egy picikével több, de tényleg csak picike az a picike. Mikor végre hazaérek és sikerül végre ennem valami értelmeset is a Mekis minihamburgeren kivül, ami tiszta pofátlanság, hogy mekkora. De most komoylan? Ki az aki jól tud lakni vele? Jelentkezzen nekem és megveszek neki egymillió hamburgert. Na mindegy, nem is ez a lényeg. Már indulnék venni a jól megérdemelt forró fürdőmet és közben lassan tervezgetni kezdem, hogy utána miről is fogok álmodni a következő huszonnégy órámban, de valami visszatart. Az az érzés mikor úgy érzed valamit elfelejtettél. De hiába próbálok visszaemlékezni, hogy mit mert egyszerűen üres az agyam. Az alváshiány bizony nem sokat segít rajtam. Azt viszont nagyon remélem és egyben ajánlom is, hogy nem kell visszamennem harmadszor is New Yorkba. Azt már csakugyan nem tudnám elviselni. Aztán ahelyett, hogy elkezdeném ledobálni a ruháim és a fürdő felé mennék, én magamra kapom a kabátom, ami megvéd a hűvős szellőtől, majd megindulok kifelé. Őszintén szólva fogalmam sincs hová, de arra már rájöttem, hogy miért történik ez. Hiszen nem az első alkalom. Történt már velem korábban is... Jaj istenem mivel találom most majd szemben magam? Utálom az ilyen történéseket mivel soha nem tudom, hogy milyen csapdába sétálok éppen be vagy mikor járok én is úgy, mint akikre rátalálok. Mindenesetre akármennyire is húz a feje az ágyba, tudom, hogy valahol most szükség van rám és mennem kell. Ilyenkor rögtön felébredek annyira, hogy tudjak koncentrálni, bár mikor az erdő sűrűjébe kell bebattyognom, nem mondom, hogy nem torpantam meg egy pillanatra sem. Valahogy mostmár szívesebben mennék inkább New Yorkba harmadszor is, vagy mennék dolgozni vagy akármit, csak erdőt ne! Ez az érzés csak mégjobban fokozódott bennem mikor konkrétan húscafatokat pillantok meg magam körül. Elsőre természetesen észre sem veszek mást, bár nem telik túl sok időbe mire észreveszem a még megmaradt embert a földön.
- Ó, te jó ég! - Én persze naivan rögtön a segítségére igyekszem az illetőnek, mikor rájövök arra is, hogy miért fekszik ott olyan kitartóan.
- Jól van? - Tudom, hogy hülye vagyok, mert a tettes akár lehetne ez az ember is. Én pedig éppen ki akarom szabadítani. Talán egyszerűbb lenne ha a rendőrséget hívnám és azok majd eldöntik mi történt itt. Igyekszem a fickó lábáról lefeszíteni a medvecsapdát, de ez bizony nem mozdul se jobbra se pedig balra. - Ez nem mozdul... Várjon! Hívok se... - Ekkor pillantok csak fel az illetőre de olyan riadt tekintettel, mintha most tudtam volna meg, hogy nem létezik a télapó. Hogy miért? Valószínűleg mert rájöttem, hogy mi az amit érzékeltem már korábban is, csak valamiért nem esett le, hogy mi lenne az. Ő itt nem ember! Talán tényleg az ő műve ez az egész. Hirtelen felugrom, majd csak reménykedni tudok abban, hogy elég gyorsan húzódtam el, és nem lesz belőlem is egy rakás húscafat.

••• Renegades••• © •••  
Vissza az elejére Go down



Zhydrun Malgoth
welcome to my world
Zhydrun Malgoth

► Residence :
New Orleans
► Age :
354
► Total posts :
42

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyKedd Jan. 26, 2016 7:43 pm




Spencer & Zhydrun


- Remélem, érthetően fogalmaztam. - süvít át Zhydrun komor hangja a telefon túlsó oldalára. - Ha még egyszer meglátlak erre, a kutyákkal fogom megetetni a szétszaggatott tetemed. - azzal a vonal elnémul, hiszen a férfi ujja a piros gombon pihen. Dühösen hajítja azt a kanapéra, miközben magában hevesen szitkozódik, s átkozza ezt a fiatal vámpírt, ki azt hiszi, övé a világ, s ha még több fattyat változtat át, istenné válhat. Nagyon tévúton jár, hiszen akiket eddig átváltoztatott, mind korcs féreg lett csupán, kikben az ölési ösztönön kívül más nincs. Minden meghalt... Nagyjából ötven éve ismerhette meg ezt a túlbuzgó vérszívót, ki mindig is bolond volt, s csodálkozik Zhydrun, hogy eddig húzta még. Most meg takaríthat utána...
Erről az egyénről tudni kell, hogy szereti járni a világot, s ahol megfordul, ott előszeretettel hagyja ott a bélyegét, ami egy új tag a fajban. Csak hogy ez az új tag most esztelenül kezdett öldökölni, nagyon is magára vonva a figyelmet, nem véletlen, hogy az eset után rögtön pár befolyásosabb farkas kettétépte. Az ilyen kis mitugrászok csak koloncok a vámpír faj hátán. A tetemek viszont nem fogják magukat eltüntetni, s mivel az egész eset nem messze történt onnan, ahol Zhydrun él, jobb lesz minél előbb elégetni azokat, mielőtt valaki észreveszi, s összekapcsolja az esetet a férfivel. Nem hiányzik számára sem egy újabb rendőri ügy, sem pedig valami felbőszült falka...
Hamar magára ölti kabátját, majd sietős léptekkel távozik is a birtokról, egyenesen belevetve magát a sűrű erdőbe. Eleinte még nem érzi a szagot, viszont nagyjából egy negyed órás bóklászást követően már megcsapja orrát a bűz, melyet az a fattyú hagyott maga után. Gusztustalan féreg, ki nem méltó hordozni ezt az ajándékot...
Még egy ideig bolyong a ködös farengetegben, s hallgatja, ahogy pár varjú vészjóslóan sikolt felé az ágakról, mintha csak figyelmeztetni akarnák, hogy valami baj történt kis erdejükben. Ahogy egyre közelebb ér a testekhez, egyre inkább csendesül el minden, s lassan már ott tart, hogy a saját lélegzete okozza a legnagyobb zaj.
A testek egy öreg, göcsörtös tölgy tövében fekszenek. Messziről látszik, ahogy húsukból száll fel a gőz, hiszen valójában eléggé frissek még a tetemek. Pontosabban a szétmarcangolt húscafat jobb szó lenne rájuk! Ahogy közelebb lép hozzájuk Zhydrun, még maga is meglepődik azon a kegyetlenségen, mellyel megölték ezeket az embereket. Régebben neki is voltak gyenge időszakai, de mindig tudta magát annyira kontrollálni, hogy a táplálkozás ne csapjon át undorító vérengzésbe. Ám a széthullott testrészek s belsőségek láttán egyre nagyobb undor fogja el. Nem a tetemek iránt, hanem pont az ilyen korcs féreg vámpírok iránt, kik azt hiszik, hogy övék a világ. S ki takaríthat utánuk? Vajon...
Egy lépés. A férfi csupán ennyit tesz meg, mikor hatalmas fájdalom hasít a bal lábába. Először el sem tudja képzelni, mi lehet az, ám mikor lenéz, fájdalmas pillantással tapasztalja, hogy bokája köré egy vaskos medvecsapda szorult, mely oly erősen szorítja, mintha le akarná tépni azt.
- Te féreg... - súgja maga elé a ködbe burkolt szavakat, majd a földre rogyván ráfog a csapdára. Balga volt, hogy azt hitte, könnyen el fogja ereszteni... Minden erejét beleadva feszíti, ám az alig akar megmozdulni. Zhydrun sincs ereje teljében, hiszen régen vett magához emberi vért, állati vér is csak a tegnapi napon érte ajkait. Le van gyengülve, ez nem is kérdés, bár számíthatott volna az ilyen aljas kis húzásokra. Ilyen az ő formája. Teljesen mindegy, hogy vándorol, vagy letelepedik, nyugta valamiért akkor sem marad. Mindig van egy porszem a gépezetben, mely az egész berendezést elrontja. Hiába költözött a világtól távol eső helyre, egy erdőszéli birtokra, mégis neki kell pucolni más szennyét. S ezért mi a hála? Mi?! Dühösen a földre csap.
- Ilyen nem létezik... - hitetlenkedve pillant a kezéből kiálló üvegdarabra, melyen lassan potyognak végig a vércseppek. Ez is jól elbújt az avarban... Már-már őrülten kacag fel a helyzet komikumán, mintha a természet félre lenne vezetve, s őt büntetné más tettéért. Nagy sóhajjal dől hátra a havas leveleken. Karjait széttárja, s csak fekszik, csodára várván. Ilyenkor kevés az állat, arra meg még kevesebb az esély, hogy karnyújtásnyira jönne valamelyik, melyből ki tudna nyerni pár korty éltető nedűt, hogy kiszabadulhasson.
- Hosszú napunk lesz... - súgja a szürke égbolt felé, majd fájdalmasan lehunyja szemeit.



A hozzászólást Zhydrun Malgoth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 04, 2016 1:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyVas. Dec. 06, 2015 4:26 pm


Szabad játéktér!

Folytatás >>itt<<
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyVas. Dec. 06, 2015 3:34 pm


Love me like you do ||  bú  || ©️

Travis & Davina

Halványan elmosolyodok amikor azt mondja, hogy én vagyok a megmentője. Pedig egyeltalán nem ilyennek szántam eleinte a kapcsolatunkat, eszem ágában sem volt az, hogy össze jöjjek egy vámpírral, most pedig... Nem érzek iránta mást csak szeretetet. Szeretem az összes együtt töltött pillanatunkat, nem bánom egy percét sem a kapcsolatunknak.
A csók közben eszembe jutnak az emlékek, az elejétől fogva. Amikor megismertük egymást, amikor mesélt magáról egy keveset meg én is, az első éjszakánk és a többi... Le sem tudnám tagadni, hogy boldog vagyok a társaságában, úgy érzem, hogy végre rátaláltam saját magamra, végre igazán élvezhetem az életet amiben eddig nem igazán volt részem, mert a templom padlás terében kellett élnem, ahonnan Marcel csak nagyon ritkán engedett ki.
Jól esnek a csókjai. Percről-percre egyre jobban akarom őt, nem akarom elereszteni, szeretek a közelében lenni. Szeretem amikor szorosan magához húz, amikor érzem őt, a csókjait, érintését.
- Menjünk. - mondom halványan mosolyogva, majd lágy csókot lehelek ajkaira és hátrébb lépek tőle, hogy elinduljunk hozzá.

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyVas. Dec. 06, 2015 2:37 pm


Nincsenek titkok, nincs ami nyomassza a lelkem. Végre ki tudtam tárni magam teljes egészében neki. Nem, nem volt könnyű és ezek után sem lesz az, hiszen ez még nem azt jelenti, hogy túl tudom tenni magam az egész ügyön. Fáj, hogy ezt kell mondjam. Minden évben tudni fogja, hogy az évfordulón miért leszek majd olyan letört, hiszen nem tudok nem erre gondolni. Örülök, hogy együtt érez velem és nem utasít el. Rossz lenne, ha most kicsit is eltávolodna tőlem, nem szeretném, hogy ez kihatással legyen kapcsolatunkra. Fontos nekem, és ő az első, aki felér a menyasszonyomhoz, amióta ez történt. Halványan elmosolyodom.
-Szerencsések azok az emberek, akik nem tudják, milyen érzés ez. - A földre pillantok, kicsit arrébb tolom lábammal az alattunk lévő lehullott leveleket. Érzem, ahogy Davi közeledik hozzá, hogy tényleg fontos vagyok neki és most ezt nem csak azért mondja, mert ezt kell, hogy mondja. Komolyan gondolja és törődik velem. Mert én is vele. Mert ezek után, most már tényleg láthatja, hogy mennyire fontos lett nekem, hogy valóban komolyan gondoltam ezt az egész dolgot, a továbbiakat. Nem tudom, mit fog hozni ránk a jövő, de abban biztos vagyok, hogy érdekesen fogjuk alakítani a sorsunkat. Szeretnék vele lenni, örökre... de ez kivitelezhetetlen, csak ha nem változik át ő is. Ami biztosan, hogy esélytelen lenne. Szemébe nézek, és végighallgatom amit mondd. Eltölt egy kisebb melegségérzet, ismét mosolyra húzom a szám.
-Eddig minden éjjel újra és újra átéltem, de mióta megismertelek, eltűntek a rémálmok. Ezért mondtam, hogy te vagy a megmentőm. - Már apró levegő sem tudna átpréselődni közöttünk, olyan közel húztam magamhoz a lányt. Szorosan ölelem, persze óvatosan, nehogy valami baja essen. Nem eresztem a csókból, érezhetőek feltörekvő vágyaim is, egy kis figyelemelterelésre, szeretgetésre lenne talán most szükségem. Pár perc múlva bontakozom csak ki csókjából.
-Mit szólnál, ha felmennénk hozzám? - Ha már így alakult ez az éjszaka, nem szeretném elvesztegetni a maradék időnket. Szeretném ha mellettem kelne, ha ölelésével altatna el. Annyira vágyom rá, hogy nem tudnék most ellent mondani... remélem nem ad nemleges választ a kérdésemre.

öltözék: itt || zene: itt || ©️ || megjegyzés:  i will burn the hear  
Davina & Travis
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyVas. Dec. 06, 2015 12:45 pm


Love me like you do || bú || ©️

Travis & Davina

Tudom, hogy mindez régen történt vele, de a tudat, hogy volt egy felesége... Az pedig csak tetézi a dolgokat ahogy mesél róla. Hallgatva a szavait tényleg kedves lány lehetett akit lehetetlen nem szeretni, az a fajta akit mindenki kedvel. El tudom képzelni, hogy milyen boldogok lehettek, már csak kevés idő lett volna az esküvőig, tervezgették a hátra levő életüket, aztán jött az a vámpír aki lemészárolta Travis családját, és köztük a lányt is...
- Sajnálom ami történt. Nem lehetett könnyű túl lépni ezeken. Tudom milyen érzés elveszíteni azt akit szeretsz... - valamikor éreztem valamit Kol iránt. Nem tudom, hogy szerelemnek volt-e mondható, de nagyon fontos volt számomra. Nem csak azért, mert együtt dolgoztunk azon, hogy Klaust elpusztítsuk, hanem ezen kívül is nagyon sok időt töltöttünk együtt. Elcsattant pár csók, de több nem történt. Nem jutottam el vele addig, ahol most tartok Travissel. Fájt mikor elveszítettem Kolt, de viszonylag hamar sikerült rendbe hoznom magamat és kilépnem a szomorúságból.
- Nem akarom, hogy még egyszer ilyen fájdalmon kelljen keresztül menned. - mondom halkan, a szemeibe nézve, majd mikor megcsókol, vissza csókolom. Kezemmel átkarolom nyakát, testünk összeér olyan közel vagyunk egymáshoz. Eddig még nem nagyon meséltem el senkinek az Aratásos történetet, senki nem tudja, hogy miken kellett keresztül mennem, most viszont megnyíltam és elmondtam Travisnek azt, hogy mi történt velem.

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzomb. Dec. 05, 2015 10:21 pm


Kicsit megkönnyebbültem, hiszen valójában most már mindent tud rólam. Kivéve az apróságokat, de hát számítanak azok ilyenkor valamit is? Nem, nem hinném... majd egyszer, máskor biztosan szóba fog megint kerülni a kedvenc szín, kedvenc dal és a többi sablonos kérdés, -amit valljunk be, azért néha érdemes tudni- de amikor komoly témára terelődik a szó, utána semmi kétség, legalábbis nálam, hogy nem fogok túl beszédes lenni. Vagy ha igen, akkor csak brutálisan jól tudom álcázni azt, hogy mit érzek legbelül. Vámpírnak lenni gáz. A felerősödött érzelmek még jobban kínozzák az embert. Csak szorít, és facsar, mintha a teljes életerő ki akarna belőlem törni és a semmibe szállni. Elmondtam. Sikerült befejeznem, igaz, szenvedések árán, de azért kiböktem. Davina arckifejezése pont olyan, mint amilyennek elképzeltem e pillanatban, hogy majd lesz, ha egyszer elmesélem. Akkoriban még más volt. Az emberek durvábbak, sokkal érzéketlenebbek voltak, mint manapság. Addig semmit nem tudtam a természetfeletti létezéséről. De meggyűlöltem. Magamat is vele együtt. Ha tudtam volna, hogy ki lehet kapcsolni az emberi érzelmeket, akkoriban meg is tettem volna. Nem érdekelt volna semmi... az sem, ha sorra mészároltam volna le falukat, embereket. Őrülten fájt és még most is érzem ezt a fájdalmat.
-Megigézett, hogy végig tudjam nézni. Azt mondta, fel fog készíteni az előttem álló dolgokra, és hogy egyszer majd hálás leszek neki ezért. Soha nem éreztem így. - Teszem még hozzá a vámpírtámadásos mondandómhoz. Végigértem a történeten, a menyasszonyos részt is elmeséltem. Látom az arcán, hogy meglepődött, nem gondolta volna rólam... nem ez voltam, valamikor nem... csak már senki nincs, aki tudná, milyen voltam akkoriban. Egyedül az én fejemben él, valahol eldugva, csak néhány foszlány lépett elő belőle amióta Davinával vagyok. Odalép hozzám, de a kérdése... pár másodpercig az eget kémlelem és nem szólalok meg. Talán már azt hiheti, hogy nem is akarok róla mesélni. Rossz, mert tudom, hogy soha nem lesz lehetőségem olyan dolgokat is átélni, mint amit vele átéltem, hiszen akkor még ember voltam. Lesz hozzá fogható, vagyis ha pontosítani szeretnék, akkor van már. Davina pont olyan. De neki nem tudom megadni azt majd, amit később szeretne. A családot. Ez fáj nekem a legjobban az életemben.
-Csodálatos volt. Gyönyörű, nyugodt és szenvedélyes. - Kicsit habozok, talán nem kellene ennyi mindent elmesélnem róla, nem szeretném ha Davi rosszul érezné magát, de nem tudom megállni. - Vicces. Mindig fel tudta dobni a napomat. Kicsit ugyan naiv is, de erős és jó anya lett volna belőle. Szerették a szüleim is. Pár hónap lett volna hátra az esküvőnkig, aznap akartuk bejelenteni a szüleimnek... - Mosolyodom el halványan, de még mindig bánatosan. Elég volt. Nem mesélek többet erről. Végül is, majdnem kimerítettem az egész témát, szóval... már igazán nem lenne érdemes másba belekezdeni. Ami a családomat illeti, nem.
-A többit pedig szerintem már te is tudod. Züllés, stb... életem további része. -  Vonok vállat és magamhoz húzom a lányt, egész közel hajolok hozzá. - De ez már a múlt. Úgy érzem te ki tudsz húzni az emlékeimből, a fájdalomból. - Beletúrok hajába, szemeit kémlelem egy pár másodpercig, esetleges szavait meghallgatom és megcsókolom. Érzékien, hevesen. Felgyülemlettek bennem a szenvedélyek és az érzelmek miközben meséltem ezt a történetet, nehéz lesz most leállni. Kezemmel végigsimítok testén, és csak csókolom, csak csókolom...

öltözék: itt || zene: itt || ©️ || megjegyzés:  i will burn the hear  
Davina & Travis
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzomb. Dec. 05, 2015 9:45 pm


for everything a reason || Nagyon gyenge lett, bocsii || ©

Travis & Davina

Halványan elmosolyodom szavain, miszerint kárpótolni fog az elvesztegetett időért. Arcomról eltűnik a mosoly és a figyelem veszi át a helyét, főleg mikor mondja, hogy én vagyok az első ember aki hallja a történetét azóta, mióta megtörtént. Igaz, sok mindent nem tudok róla, csak azt tudom amit mindenki, nem volt - eddig - komoly kapcsolata, a lányokat csak szexre használta fel és arra, hogy igyon belőjük, de semmi több. Ennyiben ki is merült nála a kapcsolat. Azt mindig is tudtam, hogy a múltjában történhetett valami amiért ilyenné vált, hiszen senki sem születik rossznak, az élet formálja az embert olyanná amilyen most. Viszont sosem kérdeztem a múltjáról, úgy voltam vele, hogy ha egyszer szeretné, akkor elfogja mondani. Most viszont... Tényleg nagyon szeretném tudni, hogy mi történt vele, amiért ilyen lett. Milyen fájdalom érhette őt régebben? Min kellett keresztül mennie?
A vámpírok lemészárolták a családját... Ironikus, hogy a vámpírokkal rendszerint csak a baj van. A szívemet fájdalom rántja össze ahogy belegondolok, hogy milyen lehetett neki, milyen fájdalom érhette őt. Tudom, hogy nem könnyű átváltozni, de végig nézni ahogy lemészárolják a családodat...
Látom, hogy rossz neki erről beszélnie. Sosem láttam még ilyen feszültnek, elkeseredettnek, és talán... Sebezhetőnek... Legszívesebben oda mennék hozzá, megcsókolnám és éreztetném vele, hogy sosem kell ilyen fájdalmon megint keresztül mennie, de nem teszem meg, csak állok egy helyben és figyelmesen hallgatom tovább.
Következő mondata eléggé meglep. Szemeim elkerekednek és először nem mondok semmit. Tudom, hogy nem számít, hiszen ez már régen történt, de a tudat, hogy volt egy menyasszonya... Eléggé meglepett.
- Mesélj a...menyasszonyodról... - mondom halkan, nem nézve a szemeibe, miután oda mentem hozzá.

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzomb. Dec. 05, 2015 9:28 pm


Úgy érzem, most van itt az idő hogy megtudjunk többet egymásról. Most mindketten gyenge pillanatunkban vagyunk, érzelmesen és ilyenkor sokkalta többet tudunk elmesélni a másiknak. Legalábbis én így érzek. Kicsit féltem a pillanattól, amikor majd rám fog kerülni a sor, hiszen mit mondhatnék... több mint száz éve már de én még soha nem meséltem el senkinek sem a történetem. SOHA. Ez nálam akkora nagy szó... egyszerűen nem tudtam kiejteni a szavakat a számon. Minden reggel arra keltem, hogy újra és újra lejátszódik a fejemben az a nap. Rémes volt. Most, mióta megismertem Davinat, a rémálmok eltűntek. Mintha ő magába szívta volna a rossz energiákat, a sötét erőket és helyettük fényt adott volna nekem. Lehet, hogy pontosan ez történt...
Hallgatom történetét. Neki sem volt jobb a múltja mint nekem. Ha meghalt volna...! Még mindig ott tartanék, ahol azelőtt voltam. Talán soha nem találtam volna olyas valakit, mint ő. Követem szememmel. Végignézem mozdulatait, és nem kertelek, mikor megfordul szemem többször is végigfut csodás testén. Akármennyire is komoly témáról van szó, pimasz férfiasságom mindig jelen van gondolataimban. Visszafordul, odasétál hozzám és befejezi a történetét. Halványan elmosolyodom, de kicsit még húzom az időt, csak pár másodpercig még átgondolom, hogy is kezdjem el...
-Nem lehetett valami kellemes. De most már szabad vagy és itt vagy velem. Szerintem kárpótollak majd a sok elvesztegetett időért. - Nem különösebben kérdezősködöm róla, hogy ki is az a Marcell, nem akarom most ezt a témát firtatni. Én jövök. Apró csókot lehelek homlokára, majd hátrébb lépek. Mély levegő be, aztán ki. Láthatóan elég ideges vagyok, kicsit sem könnyű ez nekem. - Tudod, Davi... te vagy az első aki ezt hallja, mióta megtörtént. - Mosolyom eltűnik, helyette felkerül a komoly, semmitmondó arckifejezés. Egy pillantást még vetek rá, majd a távolba meredek, a csillagos ég felé. Mintha keresnék ott valamit, de közben csak arra gondolok, vajon most ők hallanak e majd engem. - Boldog voltam. A családom csodálatos volt, szüleim szerették egymást, a húgommal jól kijöttem. Nem volt gondunk soha, a válság idején sem. - Kisebb szünetet tartok, kezemmel birizgálni kezdem az ingem ujját, majd rápillantok a lányra. Kíváncsi vagyok a tekintetére. - Aztán egy őszi napon... - Hangom elcsuklik, de folytatni fogom, mert folytatnom kell. Most vagy soha. Őrülten fáj belül, ha ember lennék, most biztosan nem élném ezt túl.
-Egy vámpir lemészárolta a családom. Mindenkit, kivéve engem. Átváltoztatott, mert szüksége volt egy társra. De kijátszottam és megöltem. - Lecsukom szemem, majd halványan elmosolyodom a következő emlék felvillanására. Nem tudom hogy a lány mit fog szólni ehhez az egészhez, de megtisztelve kell hogy érezze magát, amiért ő az első, akinek elmeséltem a történetem. - Tudod ez az.... egy éjszakás kalandos dolog is ez miatt van. Mert a menyasszonyom is ott volt aznap. - Ez volt a befejezés. A tetőpont. Remélem nem fogja rosszul érezni magát ez miatt, hiszen nem kell, mert nem most volt már. Száz éve...A közeli fához megyek, nekitámaszkodom és kezeimet nyújtom Davi felé. Ha odajön hozzám, átölelem. Hangom bánatos, érzéki és talán most először és utoljára fog ilyennek látni, hallani. - Te vagy az első nő azóta, akinek meg tudtam nyílni.

öltözék: itt || zene: itt || ©️ || megjegyzés: i will burn the hear
Davina & Travis
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzomb. Dec. 05, 2015 9:02 pm


for everything a reason || Nagyon gyenge lett, bocsii || ©

Travis & Davina

Jelen pillanatban nem is tudok elképzelni magamnak szebb napot, mint a mai. Valahogy ma minden olyan... Jó. Nem érdekelnek most a rossz dolgok, hogy mik történtek, csak az, hogy most mi van, hogy Travissal itt vagyunk és senki nem zavar bennünket. Nyugalom van.
Halkan felsóhajtok majd végig gondolom, hogy mit is meséljek, hogy milyen gyerekkorom volt, fogalmam sincs, hogy hogyan kéne neki kezdeni. Túl sok traumán estem át, túl sok fájdalmon amit eddig kevesen ha tudnak, talán Marcel az egyetlen aki mindent tud.
- A gyerekkorom viszonylag jó volt. Legalábbis az Aratásig. Minden féle hülyeséget hitettek el velünk, hogy miért jó, ha feláldoznak bennünket. Sorban vágták el a boszorkányok nyakát akiknek az erejük vissza ment a földbe. Féltem. Nagyon féltem, nem akartam meghalni. - kicsit hátrébb lépek, és hátat fordítok neki. A tájat nézem, miközben végig gondolom, hogy hogyan is fogalmazzam meg a többi mondandómat. - Aztán jött Marcel és megmentette az életemet, nem engedte, hogy bántsanak, elvitt onnan. Bár később rájöttem, hogy ő is kihasznált engem. Arra kellettem neki, hogy megmondjam mikor varázsolnak a boszorkányok a városban. A templom padlás terében éltem és nem mehettem sehova, mert bántottak volna. - mondom és a mondatom vége felé ismét Travis felé fordulok. - Most pedig mikor élvezem a szabadságot össze futok egy vámpírral, micsoda élet. - mosolyodom el halványan és vissza sétálok hozzá.
- A kedvenc színem pedig a zöld, de nem a csúnya, hanem a szép alma zöld. - felelek mosolyogva a példaként feltett kérdésére. - Nagyjából ennyi volt eddig az életem. Viszont én sem tudok túl sokat a múltadról azon kívül, hogy nem nagyon voltak kapcsolataid egy éjszakás kalandokon túl.

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzomb. Dec. 05, 2015 8:40 pm


Nem vagyok unalmas srác. Nem szeretek sokáig egy helyben lenni, sajtkukacnak születtem. Már akkoriban is ilyen voltam, emberként. Örökmozgó, vidám és vicces srác, aki el tudta bűvölni maga körül az összes csajt. Tinédzserként. Aztán mikor kiléptem ebből a korból, már csak egy nő érdekelt. Akit elveszítettem akkor, mikor vámpírrá váltam. Ha belegondolok abba, hogy pár éven belül már a gyerekek futkároztak volna körülöttünk... még mindig belesajdul a szívem.
Örülök, hogy nem szól az akciómért. A kilátás csodás, úgy gondoltam, szükségünk lenne egy kicsit szebb helyre az a koromfekete erdő mélye után. Talán így egyikünknek sem jut eszébe az, hogy mi történt az imént. Ittam, mert szükségem volt rá, felmorrantam, mert elborított hirtelen a vágy, eszembe jutott a régi életem, amikor sokat züllöttem. De megbocsájtotta nekem. Mindent. Most pedig ölel és csókol, mint ahogy azelőtt is. Szívem megnyugodott, nem haragszik rám. A csók végeztével pár másodpercig még csendben álldogálok vele szemben, nézem szemét. Látom benne, hogy boldog. Ilyenkor elhiszem, hogy a szem a lélek tükre.
-Ha jobban belegondolok, még nem is tudok rólad sok mindent. Mesélhetnél valamit az életedről... - Persze ez fordítva is igaz, hiszen én egyébként sem szívesen mesélek a sajátomról. Sok fájó dolog történt velem, amit elrejtettem jó mélyen, vámpírlétem alá, de most, hogy megismertem, úgy érzem, kész vagyok beszélni róla ha kell.
-Mondd el, milyen volt a gyerekkorod, mi a kedvenc színed, meg ilyeneket... mindenre kíváncsi vagyok! - Vezetem elő az egész dolgot kicsit viccesen. Persze azt mesél amit akar, csak példakérdéseket vázoltam, hogy értse, mire vagyok kíváncsi körülbelül. Mosolyom fülig érő, és most már úgy érzem, nem is kell hogy eltűnjön.

öltözék: itt || zene: itt || ©️ || megjegyzés:  i will burn the hear  
Davina & Travis
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzomb. Dec. 05, 2015 8:13 pm


for everything a reason || Nagyon gyenge lett, bocsii || ©

Travis & Davina

Travis olyan dolgokat képes kiváltani belőlem, amit nem hittem volna. Az elején semmi nem ennek indult, szimplán csak élveztem a társaságában lenni, tudtam, hogy mi is ő valójában, de nem érdekelt, mert jól eltudtunk beszélgetni általában mindenről. Egyre többször futottunk össze aztán pedig... Szép lassan kialakult az, ami most van, szerelem. Teljes fordulatot vett az életem, sosem gondoltam volna, hogy egy vámpírral leszek együtt, azok után, hogy milyen tapasztalataim vannak velük, de a sors ezt meg akarta cáfolni és meg is tette, össze hozott Travissel akit túlságosan is szeretek. Képes vagyok elnézni neki mindent, nem érdekel a múltja, csak az, hogy milyen most. A jelen a fontos, most pedig velem van, és nekem csak ez számít.
Kicsit értetlenül nézek rá, amikor elneveti magát és megjelenik az arcán a pimasz mosoly, az a tipikus Travis-mosoly. Szinte időm sincs felfogni, hogy mi történik, csak halkan felsikoltok amikor a hátára kap és felvisz egy magasabb területre, hogy le tudjunk nézni a városra.
Mikor magához húz a szemeibe nézek, és akaratlanul is elmosolyodok. Nem bírom leplezni, hogy boldog vagyok. Szavai megdobogtatják a szívemet, melegséggel tölt el.
Átkarolom a nyakát és úgy csókolom őt meg, gyengéden, de még is szenvedélyesen. Sok mindent éltem meg vele - khmkhm... jó dolgokat - és még sok minden áll előttünk. Örülök, hogy akkor este össze futottam vele.

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzomb. Dec. 05, 2015 7:49 pm


Csak jött, besétált az életembe és mindent megváltoztatott ott. Soha nem képzeltem volna, hogy valaki ilyen hatással tud majd lenni az életemre, ismét. Mert ugye azóta... azóta nem volt senkim, nem törődtem senkivel. Hogy őszinte legyek, azt hittem, hogy már teljesen elfelejtettem, hogyan is kell. Mondjuk ezek szerint nem így van. Nem szerettem volna vámpir lenni, akkor mikor átváltoztattak meg akartam ölni magam, de aztán belegondolva, mégis csak kaptam egy esélyt arra, hogy világot lássak és mikor kell, akkor majd bevégeztetek. Még nem jött el ezek szerint ez az idő. Na nem mintha túl sok konfliktusba keveredtem volna, vagy kihívtam volna magam ellen a sorsot... nem féltem, csak egyszerűen nem akartam harcolni, meghalni. Mert belejöttem ebbe az egészbe. El tudtam lazulni és élvezni kezdtem újra az életet. Ami nem bűn, de én teljesen kifordultam magamból, soha nem gondoltam volna, hogy újra megtörténik, újra rendes leszek. "Rendes". Mert kinek mi is számít rendesnek. Most, hogy megismertem Davi-t, rendes vagyok. A régirégi Travis. Aki csak pár évig voltam, ameddig fránya kis emberi életemet éltem. Kezeinkre pillantok, az apró mosolyt viszonozom.
-Rendben... ha ezt szeretnéd, megteszem. De csak miattad. - Nem érdemes vele ellenkeznem, mert rám néz azokkal a gyönyörű szemeivel és már hopp, nem is tudok nemet mondani neki. Kicsit próbálok elszakadni ettől a témától, felnevetek, mert eszembe jut valami. Csak pimaszul pillantok a lányra, akit a következő pillanatban már a hátamra is veszek és suhanok vele, fel az egyik dombocskára, amely kinyúlik az erdőből, és szépen belátni róla a tájat. Gyönyörűen kivilágított város pompázik alattunk. Leteszem a lányt, remélem nem fog kiakadni a sietős tempó miatt. Megfogom derekát, egész közel húzom magamhoz.
-Megbolondítasz, Davina Claire. - Persze jó értelemben. Ha hagyja, megcsókolom, érzékien, hosszan, közben mindvégig arra gondolva, hogy milyen szerencsés vagyok vele, hogy megtalált engem.

öltözék: itt || zene: itt || ©️ || megjegyzés:  i will burn the hear  
Davina & Travis
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyPént. Okt. 09, 2015 7:05 pm


for everything a reason || Nagyon gyenge lett, bocsii || ©

Travis & Davina

Szinte fel sem fogom azt amit az imént mondtam, vissza gondolva olyan, mintha nem is én mondtam volna, mintha az a mondat nem is tőlem származna. Nem akarok segíteni a vámpíroknak, hiszen ki nem állhatom őket, de Ő más, teljes mértékben más. Ami pedig most volt... Számolnom kellett volna, és lehet, hogy gondoltam is rá, csak túl hirtelen történt az egész, gyors volt nekem, hisz eddig csak szép fokozatosan kezdtem el hozzászokni ahhoz, hogy egy vámpírral vagyok együtt, hiszen Travis uralkodott mindig magán, ezért is feledkeztem meg valamennyire arról, hogy mi is ő valójában, de nem haragudhatok rá emiatt, értelmetlen lenne. Annyi energiát fordított bele abba, hogy nekem megfeleljen, hogy bebizonyítsa azt, hogy ő nem olyan vámpír, mint amilyennek először hittem, nem hagyhatom veszni hagyni. Nem akarom őt elveszíteni, és ez lesz - ha még nem lenne az - az én gyenge pontom. Ő az én gyenge pontom. Bármit képes lennék megbocsájtani neki csak azért, hogy ne veszítsem el.
Egy halovány mosoly jelenik meg az arcomon mikor ellenkezik, ebből is érzem azt, hogy nem akar bántani, hogy fontos vagyok neki, ahogy ő is nagyon fontos nekem. Nem így terveztem, nem gondoltam, hogy szerelmes leszek belé, mindig csak annyi volt köztünk, hogy mikor valamikor össze futottunk akkor jókat eltudtunk beszélgetni egymással és ennyi, eleinte nem gondoltam abba bele, hogy ebből bármikor is több lehetne, szépen magától kialakult az egész, de mostanra már úgy vagyok vele, hogy nem bánom azt, hogy megismertem Travist, mára ő az egyik legjobb dolog az életemben, és remélem sokáig még az is marad.
Ujjainkat össze kulcsolom és úgy nézek a szemeibe. - Tudom, hogy tudsz uralkodni magadon... Ez most... - abba az irányba nézek ahol eddig még az az ember volt akiből Travis ivott. - Csak éhes voltál és régóta nem ittál, ennyi. De ha fokozatosan iszol a véremből akkor erre nem kerül sor, megkímélsz egy ártatlant és... Engem pedig nem fogsz bántani, tudom. - hangomból hallatszik, hogy mindent komolyan gondolok.

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzer. Szept. 23, 2015 7:13 pm


Tudom, hogy mit érezhet. Hiszen ez az egész nem egy könnyű eset. Én nem vagyok az. És az egész létem nem az. Szomorú, de hát nincs mit tenni ellene. Ez lettem, nem akartam. Viszont azelőtt még sokkal de sokkal rosszabb voltam, szóval most össze teszem két kezem azért, aki vagyok. És még a mai napig tudok változni. Ezt is megtudtam legalább magamról, az idő alatt, még Davival voltam/vagyok.
Nagyon nehéz kontrollálni ezt az érzést. Egyrészt, már nem vagyok friss vámpír, de mégis néha előjön bennem a vágy, a kínzó éhség... és ilyenkor lép fel a ragadozó énem. Egyébként pedig csak bukó vagyok és nagy macsónak képzelem magam. Ez az, amin most már valamennyire változtattam. Azóta, amióta vele vagyok. Közelebb sétál hozzám. Megnyugszom egy kicsit. Talán rendbe akarja tenni a dolgokat. Nem véletlenül törtem magam ennyire, hogy megváltozzak, nem szeretnék most véget vetni ennek a kapcsolatnak. Úgy érzem, túl korai lenne. Végighallgatom és tátva marad a szám. Nem értem ezt a hirtelen váltást. Csak bámulom és bámulom, szemeim majd kiesnek a helyükről. Hatásszünet után visszarázom magam a jelenbe és felemelem kezeim tiltakozóan.
-Ezt... ezt nem akarhatod... én... nem biztos, hogy meg tudom ezt tenni. - Hangomban bizonytalanság érzékelhető. Kicsit talán kétségbe is estem. Hiszen szeretem, kedvelem őt. Nem ihatok belőle... tudom, le tudna állítani ha úgy lenne, de még akkor sem 100% hogy biztonságos ez a dolog. Egy ideig nem szólalok meg, de amikor megfogja a kezem felnézek rá. Nem értem... - Soha nem bántanálak. És soha nem is akartam belőled inni. De. Ha te ettől nyugodtabb leszel és... átgondolod még egyszer... - Nem tudom hogyan fejezzem be a mondandóm. Annyira legyökereztem ezzel a dologgal... egyszerűen csak megijedtem? Félek, hogy elveszítem.

öltözék: itt || zene: itt || ©️ || megjegyzés:  i will burn the hear  
Davina & Travis
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzomb. Szept. 19, 2015 2:56 pm


for everything a reason || Nagyon gyenge lett, bocsii || ©

Travis & Davina

Ahogy telnek a percek úgy érzem, hogy kezdek megnyugodni. Itt az a baj, hogy szerelmes lettem Travisba, képes vagyok bármit elnézni neki, nem tudok rá haragudni, ez itt bebizonyosodott, pedig akarok haragudni rá, de a dühöm szép lassan elszáll. Ahogy belegondolok abba, hogy min megy keresztül, igazat adok neki, nem lehet könnyű egyik napról a másikra megváltozni, főleg valaki kedvéért. Az elmúlt időszakban tényleg nem éreztem azt, hogy ő vámpír, nem mutatta annak jelét, nagyon jól elvoltunk. Érzelmileg sikerült túl közel kerülnöm hozzá, és félek attól, hogy egyszer nagyon megfog bántani... ELÉG! kiabál rám egy hang a fejemben. Nem szabad ilyen dolgokra gondolnom, segítenem kell Travisnak. Eszembe is jut valami, de nem mondom ki egyből. Átgondolom jó párszor míg Travist figyelem, gondolkodok. Amit kitaláltam az lehet, hogy egy hatalmas nagy baromság, de lehet, hogy beválhat.
- Figyelj... - kezdem halkan és oda sétálok hozzá. A hangomból érezhető, hogy már nem haragszom rá, nem is tudok, ezt pedig szerintem ő is nagyon jól tudja. - Hirtelen akarsz megváltozni, de mi lenne ha szép fokozatosan csinálnád? Oda akarok kilyukadni, hogy... Mi lenne ha belőlem innál? - végig a szemeibe nézek, ahogy kimondom a mondatot, főleg az utolsót. Szokatlan, hogy ilyen szavak hagyják el a számat, hiszen eddig egy vámpírnak sem mondtam ilyet, de ő nem olyan mint a többi, ezt már bizonyította nekem. - Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de nem az, csak gondolj bele. Azt mondtad, hogy soha nem bántanál, vagy is nem innál annyit belőlem, hogy bajom legyen. - megfogom az egyik kezét és halványan bátorító mosolyt küldök felé. Ha igent mond akkor leállok a verbénával és minden megvan oldva. Jól átgondoltam, tudom, hogy letudna állni, teljes mértékben bízok benne.

Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptySzer. Szept. 09, 2015 2:29 pm

Davina & Travis


Nem akarom bolygatni a kedélyeket. Szerintem jó ötlet ez a kis távolság kettőnk között, hiszen megbántottam és a legrosszabb oldalamat látta most meg. Nem csodálnám, ha meg i rémülne attól, hogy majd többet ilyet teszek a szeme láttára, sőt, egy rosszabb pillanatba vele is. Nem tudnám. Nem tudnám bántani, hiszen szeretem és az, hogy ő van nekem, jelenleg többet jelent mindennél. Igaz, soha nem gondoltam volna, de jó érzés. Jó újra ezt érezni és azt hiszem, nem szeretném elveszíteni ebben a hitem. Azért be kell vallanom, hogy hiányzik egy kicsit a régi Travis. Hiszen sok éven keresztül megvoltak a szokásaim és ezeket nagyon nehéz elfelejtenem. Még a mai napig érzek késztetést rájuk és nem is olyan könnyű elnyomni őket.
- Én is szeretlek. Csak meg kell értened, ami tudom hogy nem könnyű... - Vonom meg a vállam és összefonom magam előtt a karjaim. Kicsit furcsa a hangnemem, már nem is olyan, mintha védeni akarnám magam, hanem mintha rá akarnék parancsolni a lányra, hogy fogadja már el és kész. - ... de tudod sokszor nem bírom elnyomni a régi szokásaimat. Mint most is. Nekem nem olyan könnyű uralkodni az érzéseimen mint egy embernek. - Nem vagyok már új vámpír, de azért a felerősödött új érzések egy csöppet rossz hatással vannak rám. Nem tudom, hogy fogja ezt értékelni, de kíváncsian várom.

náááZeneÖltözék©️
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyPént. Aug. 28, 2015 8:48 pm


for everything a reason || Nagyon gyenge lett, bocsii || ©

Travis & Davina

Még pár pillanatig nézek magam elé, majd én is felállok és Travis felé fordulok. Van valami abban, amit mond. Eltemettem magamban mindazt, amit utálok a vámpírokban, mert a szerelem erősebb volt, nem foglalkoztam mással, csak Vele, nem érdekelt, hogy mi is ő valójában. Végre boldog voltam valakivel, éreztem azt, hogy szeretnek, el lett terelve minden hülye gondolatomat.
Neki dőlök az egyik fának, mellkasom előtt össze fonom a karomat és úgy nézek Travisre. Megvan kettőnk között a kellő távolság. Nem akarok most közel lenni hozzá, mert akkor megint elnéznék neki mindent, nem tudnék tisztán gondolkodni. Tudja, hogy mivel tud rám hatni: magához húz, kezeit derekamra teszi, szemeimbe néz majd lágyan megcsókol. Igen, ezzel nagyon tud hatni rám, és mivel ezt ő is tudja ezért jobb, ha megvan köztünk ez a pár méter távolság. Tudom, hogy egyből minden a régi lenne, ha megpróbálna hatni rám, és most az egyszer azt nem akarom.
- Nem tudom... Abban nem kételkedek, hogy szeretlek, mert szeretlek, nagyon is. - mondom végig ránézve, le sem veszem róla a szememet. - De... Annyi ideje van már ez a dolog, hogy nem bírom a vámpírokat, és igazad van, túlságosan is emberként tekintettem rád. - halkan beszélek, viszont lehet már érezni a hangomban, hogy már nem vagyok dühös. Sokkalta inkább tanácstalan vagyok. Nem tudom, hogy mi legyen. Nem tudom, hogy mi legyen Velünk.


Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Travis Hewer
welcome to my world
Travis Hewer

► Residence :
☨ New Orleans
► Age :
124
► Total posts :
63

BLOODSUCKER †


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyPént. Aug. 28, 2015 2:54 pm

Davina & Travis


Egy ideig csak állok és nézek Davira. Szeretem ahogy mindig olyan talpraesett tud lenni és hogy ilyen szép... meg menő boszi. Pedig még nagyon fiatal, de már most sokkal több tapasztalata van életben mint egyeseknek. Lehet, hogy még nálam is tapasztaltabb, attól függetlenül hogy én már több mint száz éve élek. Az igazság az, hogy még sok helyzetben nem ismertem őt ki. Ahogy ő sem engem. És most ez pontosan ilyen helyzet. Azt hiszem, azzal, hogy belém szeretett talán elrejtett mindent maga előtt, ami az én vámpír dolgaimmal kapcsolatos. Mert igazából én is ezt tettem, egy rövid ideig. Mostanáig. Ameddig nem kezdtek el hajtani az ösztönök, hogy faljak fel valakit. Igaz, csinálhattam volna másként is, diszkrétebben, és kevésbé is kiihattam volna a nőt, de most, mivel már régebb óta nem jutottam vérhez, ezért a képességeim felül emelkedtek rajtam. Régóta először történt meg ez velem. Mert azelőtt nem volt mi elvonja a figyelmem, csak ittam és buliztam és... satöbbi. Most? Most teljesen más a helyzetem, teljesen máshol járt a fejem egész idő alatt. Davinán.
Adok a véremből a nőnek, hátha ezzel jóvá tudom tenni azt, amit az imént elrontottam. Végül is örülök neki, hogy megmenekült, mert... legalább nem kell aztán még azzal foglalkoznom, hogy hová temessem el a testét. Szuper. A fogaim nyoma a felhasított csuklómon szép lassan eltűnik, vissza lehajtom az ingem ujját és felállok. Onnan tekintek Davira. Amit mondd, attól teljesen letaglózok. Nem hiszem el, hogy ezt az ő szájából kell hallanom. Miért?
- Lehet, hogy túlságosan emberként tekintettél rám. - Hangom nyugodt és egy rezdülést nem lehet benne észrevenni. Pedig ott lenne, csak visszafogom annyira magam, hogy ne legyen. - Mert ez vagyok. Vámpír. És tudod, hogy neked kell eldöntened, hogy velem szeretnél e lenni vagy nem. Hogy tudsz e nem arra gondolni, hogy hogyan táplálkozom.      

•   nááá   • ZeneÖltözék©️
Vissza az elejére Go down



Davina Claire
welcome to my world
Davina Claire

► Residence :
♢ New Orleans
► Total posts :
171

WICKED WITCH ℘


TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ EmptyPént. Aug. 28, 2015 12:00 pm


for everything a reason || Gyenge lett, ne haragudj || ©

Travis & Davina

Hallom amikor mondja, hogy engem sosem bántana, de nem nézek vissza rá, csak a nőt figyelem, akiben szinte alig van már életerő. Rengeteg érzés kavarog most bennem, részben düh, de nem tudom, hogy Travis vagy inkább megint a vámpírok ellen. Nem mondok neki semmit, nem tudok megszólalni, félek, hogy ha mondanék valamit, akkor azt a végén még megbánnám, nem akarok olyan dolgot mondani amit lehet, hogy később megbánnék, amit talán nem is gondolok komolyan, csak a düh beszél belőlem.
Veszek egy mély levegőt, mikor oda jön hozzám és ő is leguggol. Nézem ahogy megitatja a vérével a lányt, és pár pillanatra Travisre nézek. Azt a srácot látom, akibe bele szerettem, de közben ott van a szemem előtt az is, hogy majdnem megölt egy ártatlant. Egy olyan embert aki nem tehet arról, hogy össze találkozott egy vámpírral, nem tehet semmiről.
- Talán ennek meg kellett történnie, hogy rájöjjünk jó pár dologra. Talán nem illünk össze. - mondom halkan, és vissza nézek a földön fekvő nőre. Felfogom amit mondtam, hogy mit jelent, és nem tudom, hogy ez tényleg jó volt-e mondani, hisz burkoltan azt mondtam, hogy át kéne gondolni a kapcsolatunkat, azt, hogy jó-e nekünk az, hogy egymással vagyunk, hisz neki sem jó az a tény, hogy nem bírom elfogadni a vámpírokat.



Vissza az elejére Go down
http://www.kkiky18.tumblr.com



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Erdõ Erdõ Empty

Vissza az elejére Go down

Erdõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Erdő
» Erdő
» Erdő széle
» Sûrû erdõ
» Erdő közepén lévő kút

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Külterületek-