world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

A ház mögötti kert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: A ház mögötti kert A ház mögötti kert EmptyKedd Okt. 16, 2012 12:56 am




Szabad játéktér!


Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: A ház mögötti kert A ház mögötti kert EmptyHétf. Május 14, 2012 7:04 pm

A ház mögötti kert Tumblr_m3h5ymoJUV1qds8hko1_500

Hallgatom, amit Kol mond, és elgondolkodom. Sosem érdekelték a következmények, és mindent úgy tett, ahogy neki jó, a többire magasról tett. Erre én mindig is képtelen leszek. Vagy legalábbis így hittem. Hiszen most öltem meg egy nőt, évszázadok óta először, és nem érdekel, semmit sem érzek. Sem bűntudatot, sem megbánást. Igazából nem tudom, érzek-e valamit. Csak ürességet, és azt a fajta vadászösztönt, ami semmihez sem hasonlítható. Nem akarok ellenállni a bennem lakozó gonosz ragadozónak.
- Azt hiszem besokalltam. Minden Klaus körül forog. Mindig is minden körülötte forgott. A saját életemet akarom élni, de úgy nem megy, ha közben másokat védek tőle... - Jelentem ki kissé haragosan, és megkeseredve. Kollal néha meg tudtam beszélni egy-két részletét életemnek, és örülök, hogy most belé futottam bele. Vagyis ő zavart meg az étkezésben. Kortyolok egyet, majd mikor kiitta az italt. Töltök neki.Sóhajtok egyet.
- Tudod Kol, lehet, hogy igazad van. És szerintem senkinek sem hiányoznánk erről a bálról. Van kedved velem tartani? Ismerek egy P3 nevű helyet - Állok fel, és ha nem jön, én akkor is megyek. Kérdőn pillantok rá, ha jön akkor jön, ha nem , akkor egyedül hagyom el a bált.

//A kövi mehetne a P3-ba, ha gondolod Very Happy //
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A ház mögötti kert A ház mögötti kert EmptySzer. Május 09, 2012 2:26 pm

A ház mögötti kert Tumblr_m1rmttfsex1rs9062o2_500
To Elijah





A gyertyás megjegyzésére nem tudtam mit válaszolni. Elmosolyodtam, de tudtam, hogy nem így van, ahogy ő gondolja. Azt hiszem, ez most más Faith-el. Talán Elijah-nek is mesélek majd egyszer erről.
Amikor intett, odamentem hozzá, és leültem a padra én is. Az üvegből amit idő közben átnyújtott öntöttem magamnak egy kis pohárba. Nem akartam eltúlozni a dolgot, pedig simán lehúztam volna az összeset. Úgyse árt nekem túl sokat.
-Nem vagyok felelőtlen, tudom nagyon jól, hogy mit csinálok. Csak éppen nem érdekelnek a következmények. Úgyis mindig az lesz amit én akarok. – mondtam, majd elgondolkoztam azon, amit mondott. Felelőtlen lennék? Igen... lehet.. de legalább kiélvezem az örökkévalóságig tartó életem minden egyes percét. Nem pazarlom el, és úgy élek meg mindent, mintha nem lenne holnap. Szabad vagyok mint egy madár, és tetszik ez a stílus.
- Néha el kéne jönnöd velem szórakozni. Vennénk neked új ruhákat is, mert ez a sötét öltöny már eléggé unalmas. – mondtam egy mosoly kíséretében, majd lehúztam a poharamban lévő italt.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: A ház mögötti kert A ház mögötti kert EmptyHétf. Május 07, 2012 11:13 am

A ház mögötti kert Tumblr_m3h5ymoJUV1qds8hko1_500

Elengedem Kolt, hiszen erősebb vagyok nála, és nem akarom bántani a saját fivérem. Meg talán Kol volt az egyetlen, aki soha nem akart ártani nekem, csak a megjegyzései voltak gonoszak. De sosem törte azon a fejét, hogy hogyan is irtsa ki a családját. Lehet, vele kellett volna társulnom, de mi ketten annyira különbözőek vagyunk. Csak külsőre hasonlítunk kicsit.
- Tudod Kol, az ő baja. Lehet, hogy csak trófeának kellettél. Tudod ezek az emberek két végén égetik a gyertyát. - Eresztek el egy félmosolyt, majd valamit írok a mobilomon, és elteszem a készüléket. Az egyik fához sétálok, és egy üveg whiskey kerül elő. Na ez már tényleg nem rám vall, de engem jelenleg nem érdekel. Leülök egy padra, és intek az öcsémnek, hogy kövesse példámat.
- Belefáradtam a folytonos hadakozásba Klausszal. És az egyetlen lény, akitől nem vártam, hogy visszatér, az is Klaus miatt van itt. Hogy megölje. Néha jobb lenne úgy élnem, ahogy te. Felelőtlenül, nem törődve a következményekkel... - Jelentem ki, majd átnyújtom az üveget. Kollal néha el tudtam beszélgetni a lelkemet nyomasztó gondokról. És ezt nagyon is hiányoltam az évek alatt, amíg Klaus elhitette velem, hogy halott és a tenger fenekén hever, ahol nem lelhetek rá.
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A ház mögötti kert A ház mögötti kert EmptySzomb. Május 05, 2012 7:32 pm

A ház mögötti kert Tumblr_m1rmttfsex1rs9062o2_500
To Elijah




Nem vettem komolyan. Tudtam, hogy ilyenkor milyen. Ez mondhatni, egy testvéri üdvözlet volt. Leporoltam az öltönyömet, és furán néztem rá, amikor rákérdezett Faith-re. Talán, a meglepettséghez, még egy kis düh is járult. Dühített, hogy csak úgy otthagyott, és hogy azonnal másik társra talált. Persze, ezt nem mondtam el Elijah-nak. Senkivel nem beszélgetek ilyen dolgokról, és nem most fogom elkezdeni. Inkább közelebb léptem hozzá, és a vállára tettem a kezem.
-Tudod, azt csinál amit akar. Figyeld meg, hogy úgyis visszajön hozzám. Ha meg nem, akkor ő vesztett többet. – mondtam célozgatóan, hisz a bátyám tudja a legjobban, hogy milyen vagyok, és hogyan gondolkodok. Azt viszont furcsáltam, hogy mit keres itt kint egyedül. Persze azt megértem, hogy nem ölhetett meg valakit a nappaliban, de ez akkor is furcsa.
-Mit csinálsz itt kint? Nézed a csilagos eget, és vonyítasz, vagy már megint töröd valamin a fejed? - néztem rá. A vonyítós résszt csak poénnak szántam, mert én ugye ilyen vicces fiú vagyok. Remélem érti majd benne az iróniát, mert ő egy kicsit lassabban olvas a sorok között.
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: A ház mögötti kert A ház mögötti kert EmptySzomb. Május 05, 2012 5:04 pm

A ház mögötti kert Tumblr_m3h5ymoJUV1qds8hko1_500

Éhezem, és igen nehéz egyedül érkezett, és egyedül üldögélő áldozatot találnom. Be kell valljam, hogy a múltkori bálon sokkal több volt a kínálkozó alkalom. Nehezen pillantom meg a fekete szépséget a sarokban, majd lassú léptekkel mélyen nézek bele barna szemeibe. Megigézve már sokkal odaadóbbak. Kiélvezem minden egyes cseppjét az ízletes vámpírokat éltető nedűnek. Lépteket hallok a hátam mögött, de nem emberi, így folytatom amit éppen csinálok. Emberi szemnek különben sem vagyok látható helyen. Majd meghallok egy régen nem hallott hangot magam mögött, tele gúnnyal, és igazi démoni gonosszal. Ez csak Kol öcsém lehet. A test élettelenül hullik a földre, ami tőlem igen csak szokatlan, hiszen régóta nem öltem meg senkit. De most nem akartam megállni. Lassan fordulok meg, s ajkaim még vértől nedvesek. Lassan törlöm le egy fehér ronggyal, ami mindig van nálam, majd kissé lekezelően szólalok meg.
- Talán nem láttál még evő vámpírt, kedves öcsém? Igencsak vétek eme hangnem velem szemben nem gondolod Kol? - És ezzel a lendülettel a falkerítésnek nyomom a férfit. Tudja milyen vagyok, ha éppen a sötét énem uralkodik el rajtam. Tudtam kezelni mindig is, és talán még jobban ki is élvezem, mint bármelyikünk. Hiszen ilyen alkalom ritkán van. Egy pillanat alatt engedem el Kolt, majd pár lépésre tőle hátrálok. Zsebre dugom a kezem, és úgy szólalok meg.
- De te sem panaszkodhatsz. Csinos szőkeség hagyta el a szobád, de ahogy láttam, már mást talált. Csodálom, hogy még él! -
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A ház mögötti kert A ház mögötti kert EmptySzomb. Május 05, 2012 4:13 pm

A ház mögötti kert Tumblr_m1rmttfsex1rs9062o2_500
To Elijah




Mikor végeztünk Faith-el, elszaladt, és azt mondta, hogy meg fog neki jönni. Hát komolyan mondom, ez az én szerencsém. Gondoltam, azért még ott marad velem, de nem. Lement, engem meg otthagyott egy szál semmiben. Na erre az egy dologra nem számítottam. Felöltöztem, és utánna indultam, mert azt mondta, hogy menjek majd le. Viszont, amikor leértem a lépcsőn, egy olyan dolgot láttam, ami nem igazán tetszett. Faith a bátyám egyik csicskásával beszélgetett, asszem valami Dimitri. Több se kellett, feltűnően elmentem mellettük, és még csak rájuk se néztem. Mintha ott se lennének. Hagyom, hogy had intézzék a dolgaikat, nehogy valamit megzavarjak. Mi ez már, hogy lejön, és egyből egy másik srácal beszélget?
Szerencsére nem érintett mélyen a dolog, ezért kimentem. Gondoltam társaság után nézek, hamár egyetlen drága szerelmem le is cserélt. A tipikus: Nincs ló, jó a szamár is. – szindróma.
Kint, megláttam sötét bátyámat, Mr. mindig betartom a szavamat, kitöröm az üveget pár centel, Elijah-t. Nem ő a legvicesebb a családban, de mindig birtam azt a sötét énjét. Gondoltam megnézem mit csinál, mert egy eléggé eldugott részen volt.
Amikor odaértem, arra lettem figyelmes, hogy épp eszik. De nem szokványos kaját, hanem egy szerencsétlen embert lakmározott. Az erkölcs mintapéldánya egy bálon falatozik. Milyen irónikus. Egy kis vigyorral odaszóltam neki.
-Tudtam én, hogy a sötét öltöny csak álca. Esetleg hozzassak valamit inni, hogy jobban csússzon a vacsora drága bátyám?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A ház mögötti kert A ház mögötti kert EmptyPént. Ápr. 27, 2012 9:58 pm


A ház mögötti kert Tumblr_lsuvnrMUUB1qda4cuo2_500
To: Elijah

A nagy tömegből ideje volt kisétálnom, nem csupán a sok ember idegesített, de a zene is. Kicsit ki kellett fújnom magam így leültem a hátsó kert egyik padjára. Tökéletes kilátás nyílt innen és a levegő is elég hűvös volt, hogy megnyugtasson. Eligazgattam a szoknyám és töprengeni kezdtem. A múlt és a jelen kapcsolatán. Teljességgel biztos volt, hogy Esther nem csupán anyai szeretetből rendez egy bált, de mégis mi lehet a szándéka. Lassan felhajtottam a pezsgőm és letettem a kis asztalra, majd a lehetséges eseteken kezdtem gondolkodni, de a legtöbbször Elijah arca rémlett fel, tagadni sem tudtam volna, mennyire hiányzik és így, hogy feltéptem a régi sebet még jobban akarom őt, de ma jobb lesz elkerülni. Felálltam a székről és épp befele akartam indulni mikor megláttam közeledni Elijah-t.
~ Ó az istenért még történik mindig ez. ~
Felemeltem a szoknyám és a magassarkú cipőmben végigfutottam a füvön egészen a házig, majd beszaladtam a mosókonyhába, vagy legalábbis valami hasonló raktár féleségbe, és csak remélni tudtam, hogy nem vett észre. Olyan butának éreztem magam, hogy ezt csinálom, de neki sem hiányzik a bonyodalom.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: A ház mögötti kert A ház mögötti kert EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 4:52 pm


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: A ház mögötti kert A ház mögötti kert Empty

Vissza az elejére Go down

A ház mögötti kert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Grill mögötti sikátor
» Kert
» Kert
» ♫ a kert
» Kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Mikaelson Villa-