world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Klaus hálója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Niklaus Mikaelson
welcome to my world
Niklaus Mikaelson

► Residence :
२ new orleans
► Age :
1025
► Total posts :
36

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Klaus hálója Klaus hálója EmptySzomb. Feb. 13, 2016 11:54 pm

Sonja & Klaus
All good things must come to an end

Általában híve voltam annak, hogy megbüntetem az embereket azokért a dolgokért, amiket ellenem követtek el. Vagy mint ebben az esetben azért, hogy csak akkor keresnek fel, ha kell nekik valami. Bár úgy gondolom, hogy ez így igazságos, hiszen nem hagyhatom, hogy mások kihasználjanak. Nem akartam hagyni, hogy Sonja meghaljon, hisz sokat jelent nekem – legalábbis régen sokat jelentett, és talán ezt a barátságot még fel is éleszthetnénk. Azonban úgy gondoltam, kicsit szórakozom vele. Szerettem volna látni, ahogy szenved a harapástól, elvégre nem adom olyan könnyen a véremet.
Ahogy kérdéssel válaszolt a kérdésemre, kissé felvontam a szemöldököm. Bevallom, elgondolkoztató volt, amit mondott, ezt azonban nem akartam bevallani neki.
- Ez nem mentség – válaszoltam egyszerűen. – Eddig is szükségem lett volna rád – tettem még hozzá, majd egy halvány gúnyos mosolynak hagytam, hogy kiüljön az arcomra.
Aztán nem sokkal később el kezdett dúdolni egy dalt. Akkor már tisztában voltam vele, hogy a méreg egyre inkább terjed a szervezetében, s nem sok kell ahhoz, hogy esetleg kifussak az időből. Eleinte nem ismertem fel a dallamot, de nem telt el sok idő, mire emlékképek villantak be előttem. Akaratlanul is elmosolyodtam, ahogy visszaemlékeztem a közös esténkre, ami túl jól sikerült. Bevallom, nagy hatással volt rám ez a kis lépés a részéről, amiről nem tudtam eldönteni, hogy direkt csinálta, vagy pusztán csak a harapás hatása volt.
Azt hiszem, ez volt az egyik oka, amely arra ösztönzött, hogy végre megszabadítsam a szenvedéseitől. Hagytam, hogy igyon a véremből, ami által tudtam, hogy hamar rendbe is fog jönni. Amint elengedte a csuklóm, óvatosan félresimítottam pár tincset a füle mögé, hogy láthassam az arcát. Megvártam, amíg elmondja, amit akar, s már szóra nyitottam a szám, mikor felnézett rám, majd hozzátette azt a bizonyos szócskát. Egy féloldalas mosoly húzódott az arcomra, hiszen ez bizonyította, hogy Sonja nem változott semmit.
- Még a feltételezés is sértő, hogy azt hitted, hagynálak meghalni – válaszoltam végül, majd óvatosan visszafektettem a párnák közé.
Egy ideig figyeltem, ahogy alszik, majd felálltam az ágyról, de nem hagytam el a szobát, mert tudtam, hogy valószínűleg nem fog sokáig tartani, míg magához tér. Elméleteim pedig bizonyosodni tűntek, mikor láttam, hogy kinyitja a szemeit.
- A százat? Nos, ezt meg kell ünnepelnünk, kedvesem – mosolyodtam el, miközben ránéztem.
Miután ledobta a felsőjét, nem tudtam nem szemügyre venni a dekoltázsát, és csak pár pillanattal később emeltem vissza tekintetem az arcára felvont szemöldökkel.
- Csak tessék – mutattam a fürdő irányába, ezzel megválaszolva a következő kérdését is.
Az ajánlatán hosszasan elgondolkoztam, de nem tudtam eldönteni, helyes lenne-e bemenni utána. Elvégre a családi állapotom nem változott az évek alatt, mégis úgy éreztem, nem tehetem ezt Cami miatt. Bár jól esett volna egy kis szórakozás.
Bizonytalanul indultam el az ajtó irányába, azonban fél úton megtorpantam, és ismét átgondoltam az egészet. Ideje volt végre helyesen cselekedni, ami azt jelentette, hogy jobb, ha az ajtón kívül maradok, és megvárom Sonját.
- Talán majd máskor – szóltam be pár perc elteltével, amiből valószínűleg ő is rájött, hogy sokáig fontolgattam, mit kellene tennem.
Hamar meg is bántam, hogy nem reagáltam le azonnal a kijelentését, vagy ha már nem is egyszerre válaszoltam, hagyhattam volna figyelmen kívül. Előre láttam, hogy kérdezősködni fog, hisz elég félreérthető lesz számára ez az egész. Legalábbis ismertem már annyira, hogy tudjam, ezt nem fogja szó nélkül hagyni.
Mikor hallottam, hogy elállt a víz, töltöttem két pohár bourbont, majd mindkét poharat a kezemben tartva vártam, hogy az egyiket átnyújthassam neki, amint kilép a fürdő ajtaján.
- Elmesélhetnéd, hogy sikerült ilyen összetűzésbe kerülnöd egy farkassal – szólaltam meg közben.

©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus hálója Klaus hálója EmptyKedd Jan. 26, 2016 6:57 pm

niklaus and sonja
I thought we are friends. Guess I was wrong.


Sohasem gondoltam volna, hogy ennyi megélt évtized, ennyi megszerzett ellenség után pont egy átkozott kutya fog belém harapni és ezzel talán pontot tenni létezésem végére. Kicsit se volt kedvem meghalni, s pláne nem a századik születésnapom előtt terveztem bedobni a törölközőt, de nagyon úgy festett, nincs más választásom. Niklaus inkább foglalkozott a régi sérelmeivel, s azzal, hogy nem kerestem fel, mint azzal, hogy megmentse az életemet. Ha jól láttam az arcán, még valamelyest élvezte is, hogy szenvedek, mert így elégtételt vehetett és büntetést szabhatott ki rám, amiért nem jöttem előbb.
Hallgatom a szavait, amelyek legalább annyira égetnek, mit ez a mocskos harapás, ami hamarosan elveszi a maradék erőmet is. De tudod mit? Nem adom meg neked azt az örömöt, Niklaus, amire vágysz. Nem fogok a lábaid elé borulni és könyörögni, az előbb éppen eléggé ostoba voltam, hogy ezt tettem. A szemeid előtt fogok meghalni, s remélem a képsorok örökre a memóriádba égnek majd. Mert ha nem is most, egy nap bizony mardosni fog a bűntudat, hogy nem segítettél a legjobb szövetségesednek.
- És szerinted miért értem ide hozzád ennyire hamar? Talán mert épp ide tartottam... - Sziszegem ki összeszorított fogsorom között, miközben leplezni próbálom a fájdalmamat. - Most itt vagyok. Az nem elég? - A szavaim  következő pillanatában, mintha nem is itt volnánk, ebben a szobában. Olyan érzésem támad, mintha egy régi bálon lennénk, ahol alkalmam nyílt énekelni is. Életem egyik legjobb estéje volt. A színpadon elénekelhettem egy dalt, amit tapsviharral koronázott meg a közönség, utána Niklaus-szal iszogattunk, ünnepeltünk, jól éreztük magunkat. Ha jól emlékszem, még egy kisebb vérfürdőt is rendeztünk a városhatár környékén, utána pedig jött a jól megérdemelt hálószobai mutatványunk. A dalt, amit akkor énekeltem, most dúdolni kezdtem, mert az erőmből pusztán ennyire tellett, de tudtam, hogy Niklaus is felismeri majd.
Üveges tekintettel néztem fel egykori jó barátomra és csak akkor tudatosult bennem: perceim vannak hátra. Olyan békesség szállta meg az elmémet, amiben csak vámpírrá válásom előtt volt részem, ebből sejtettem, hogy hamarosan véget ér az életem.
Fájdalmasan felnyögtem, hisz addigra már olyan kínok közt vergődtem, amelyek mellett nem tudtam higgadtan leplezni, hogy semmi bajom. És már az sem érdekelt, hogy ilyen állapotban lát. Cselekedete meglepett, ám jól eső érzés futott végig rajtam, mikor fejemet végre a mellkasának dönthettem, csuklóját pedig a számhoz emelte.
- Köszönöm. - Suttogtam, majd belé mélyesztettem fogaimat, hogy nyerjek magamnak pár kortyot a gyógyító véréből. Tényleg nem ittam belőle sokat, így hamar el is engedtem a csuklóját fogaim szorításából, de arrébb ülni nem tudtam, ezért fejemet továbbra is a mellkasán pihentettem.
- Azt hittem hagysz meghalni... - Egy pillanatra elmosolyodtam, majd felnéztem rá.
- Te szemét. - Tudta, hogy nem őszinte ez a jelző, amivel éppen őt illettem, ehhez pedig még egy halk nevetés is társult, már amennyire erőmből telt az adott pillanatban.
Majd hirtelen megint minden elsötétül. Azt hiszem, most búcsúzom.
Talán órák telnek el, talán napok is, de az is megeshet, hogy pusztán percek voltak, amelyeket öntudatlanul töltöttem Niklaus ágyán fekve. Mikor magamhoz térek, már nem érzem azt az égő érzést, nincs kiszáradva a torkom, bár hazudnék, ha azt mondanám, nem tudnék egy jót inni valakiből. Már pusztán a gondolatra is megjelennek azok a kedves kis erek, melyek arra utalnak, mennyire szomjazom egy kis vérre.
Felülök lassan, a vállamhoz kapok és megnyugodva sóhajtok egy nagyot, mikor meglátom, hogy a seb már majdnem teljesen begyógyult. Ajkaimra elégedett mosoly húzódik, amely csak szélesebbé válik, mikor felnézek Niklaus-ra. - Úgy tűnik megérem a százat. - Elnevetem magam és kiszállok az ágyból. Elindulok, lassú, kecses mozgással haladok felé, közben ledobom magamról a felsőmet. - Ugye vehetnék egy gyors zuhanyt? Szeretném lemosni magamról azt a korcsot... - Rebegtetem felé a pilláimat, csak nem dob ki most az otthonából. Az életemet megmentette, úgyhogy annyira talán nem haragszik rám, mellesleg a régi idők emlékére szórakozhatnánk is egy kicsit.
- Ott az a fürdő? - Mutatok el a vállam fölött az egyik ajtó irányába, majd ha helyesel, elindulok arra. Az ajtónál megállok és visszapillantok rá. - Bármikor csatlakozhatsz. - Kéjesen mosolyogva búgom felé, majd alsó ajkamba harapok, s lassan eltűnök az ajtó mögött.


▲ ne haragudj, hogy megvárakoztattalak! remélem tetszik <3 ▲ 674 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Niklaus Mikaelson
welcome to my world
Niklaus Mikaelson

► Residence :
२ new orleans
► Age :
1025
► Total posts :
36

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Klaus hálója Klaus hálója EmptySzer. Jan. 13, 2016 8:15 pm

Sonja & Klaus
All good things must come to an end

Mikor megláttam az ajtóm előtt Sonját, be kell vallanom kissé meglepődtem, hiszen már évek óta nem találkoztam vele. Néha-néha azért még eszembe jutott a régi kapcsolatunk, hisz nehéz is lett volna elfelejteni, egy ilyen tökéletes szövetségest, akivel esténként még szórakozni is volt alkalmam. Talán még örültem is volna a látogatásának, ha puszta nosztalgiázás miatt keresett volna meg, azonban nem volt nehéz rájönni, hogy farkas támadás áldozata lett. Már elsőre észrevettem, hogy nincs túl jó állapotban, felesleges volt megmutatnia a harapásnyomot.
Még csak a válaszadásra sem volt időm, hiszen az után a két mondat után, amit alig hallhatóan elmotyogott elvesztette az eszméletét. Szerencsére gyorsan kapcsoltam, így a karjaimba vettem, mielőtt még a földre eshetett volna.
Egyenesen a szobámba vittem a lányt, ahol lefektettem az ágyra és azon gondolkoztam, vajon segítsek-e neki. Nem esett túl jól, hogy ennyi idő után csak úgy feltűnt a semmiből, és a segítségemet kérte, hiszen már jó ideje nem keresett, és más helyzetben most sem tette volna. Bár én voltam az egyetlen, aki segíteni tudott rajta, és nem is szívesen hagytam volna meghalni, úgy gondoltam, inkább megvárom, amíg felébred. Elég rossz állapotban volt, és biztosra vettem, hogy nem élte volna meg az éjszakát, ha nem adok neki a véremből.
Fel-alá járkáltam a szobában és vártam, hogy végre magához térjen, majd mikor ez megtörtént, egy ideig még csak bámultam kifelé az ablakon és hallgattam a kérdését. Egy kisebb gonosz félmosoly húzódott arcomon, miközben végül felé fordultam a hátam mögött összefogott kezekkel.
- Jó reggelt, kedvesem – szólaltam meg kissé rekedtes, mély hangomon.
Mielőtt bármit is mondhattam volna, ismét ő szólalt meg, ami biztos nem lehetett egyszerű neki, hiszen a láza egyre inkább csak emelkedett. Kíváncsi voltam, mikor ér el arra a pontra, hogy hallucináljon is. Egyelőre még nem tudtam eldönteni, hogy azt megvárjam-e, vagy inkább tegyem félre a gonosz felemet, és segítsek egy régi baráton.
- Én a helyedben nem mozognék, vagy beszélnék olyan sokat. Feltételezem, nem lehet túl kellemes – mutogattam a kezemmel szokásomhoz híven, a mosolyom pedig csak szélesedett és gúnyossá változott, de valamennyire azért próbáltam visszafogni, hisz nem volt túl kedves reakció tekintve, hogy Sonja haldoklott.
- Barát? – kérdeztem vissza, miközben felvontam szemöldököm. – Elmentél, mikor New Orleans-ba költöztem, azóta pedig nem is kerestél. Pedig te is tudtál a fenyegető levélről, amely miatt ide kellett jönnöm. Most pedig, hogy veszélyben az életed, hirtelen megjelensz a házamban. Ezt neveznéd barátságnak? Hol voltál, mikor nekem volt rád szükségem? – ültem le az ágy szélére, miközben le sem vettem róla a szemem, de a mosolyom akkorra már eltűnt az arcomról.
Bár hanglejtésem közömbös volt, így végiggondolva mindezt, kissé rosszul is esett. Hiszen azok közé tudnám sorolni őt is, akik magamra hagytak. Számomra ez már nem barátság. Persze én sem kerestem őt, de gondolhatta, hogy a történtek után, amelyek miatt ide jöttem, nem nagyon volt erre alkalmam. Inkább azt vártam volna, hogy egyszer ő keressen fel. Több kell ahhoz, hogy ezt visszahozzuk a régi szintre. Jelenleg Sonja csak valaki a múltamból, aki egykor még sokat jelentett nekem, hisz hazudnék, ha az ellenkezőjét állítanám. Bár nem volt komolyabb közünk egymáshoz, volt egyfajta vonzalom kettőnk között, melyet nem tudnék megmagyarázni. Jól éreztem magam a társaságában, és abban az időben nem is vágytam másra. Most, hogy újra láttam, ennek a felhőtlen szabadságnak a gondolata ismét befészkelte magát az elmémbe, és jó is lenne, ha nem kellene bizonyos szabályoknak eleget tennem, csak élvezném az életemet, ahogy régen tettem.
- Csak, hogy lásd, számítasz nekem… - kezdtem bele a mondatba, de nem fejeztem be, helyette inkább csak felhúztam kicsit a felsőm ujját, majd óvatosan megemelve a fejét, hogy félig ülő pozícióba helyezkedhessen a szája elé tartottam a kezem. Ahogy felültettem, kicsit magam felé is húztam, hogy ne kelljen magát tartania, hanem egyszerűen csak a mellkasomnak dőlhessen, és hagytam, hogy a csuklómba mélyessze fogait, ezzel gyógyírként szolgálva fájdalmaira.

©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus hálója Klaus hálója EmptyKedd Jan. 12, 2016 12:07 am

niklaus and sonja
I thought we are friends. Guess I was wrong.

A fájdalom még mindig élesen hasít a vállamba, mire hangos szisszenés hagyja el ajkaimat. A légzésem lassabb, s úgy érzem mindössze percek választanak el attól, hogy örök álomba merüljek. A torkom teljesen kiszáradt, szinte marja, égeti a friss oxigén, amit belélegzek. Én ezt nem értem. Niklaus vérének használnia kellett volna, meg kellett volna mentenie. Hogyhogy nem működik? Mi baj lehet?
Kinyitom szemeimet, de most még az is időbe telik, hogy ráfókuszáljak a plafonra. Hirtelen azt sem tudom hol vagyok, ám ez inkább idegességgel tölt el, mintsem félelemmel. Félelem, ugyan... Nem is emlékszem, mikor féltem utoljára.
Kezemet óvatosan felemelem, hogy megvizsgáljam mi tapad a homlokomra, majd rögtön visszaeresztem magam mellé, amint megérzem a nedves törölközőt. Lázam lenne? Még az is megeshet. Halvány gőzöm sincs, mik a farkasharapás következményei, tekintve, hogy még sohasem kerültem ilyen közel egy korcshoz sem. De ha így haladunk, hamarosan egy ibolyához fogok a legközelebb kerülni, mikor alulról szagolom majd. Feltéve, ha valaki eltemet. Jesszus, erről durva azért elmélkedni... Most már biztos vagyok abban, hogy felment a hőmérsékletem és lázálmom van. Talán nem is tértem még magamhoz, mindent csak képzelek.
Jobbra fordítom a fejem, s szinte azonnal felismerem kedves ismerősöm sziluettjét.
- Nik. - Suttogom halkan, de kifinomult érzékeinek köszönhetően biztosra veszem, hogy meghallott. - Nem segített a véred? - Nehezemre esik beszélni, valósággal megküzdök minden egyes szóért, ez pedig csak még idegesebbé tesz. Niklaus lassan felém fordul, arcán megjelenik az a tipikus féloldalas mosolya.
- Nem is adtál, igaz? - Lehelem magam elé, szemeim összeszűkülnek az idegtől, s bennem forr a düh. Lélegzésem felgyorsul, és habár minden apró mozdulatom úgy fáj, mintha milliónyi kést szurkálnának belém, oldalra fordulok. Bármennyire próbáltam az összeszorított fogaimmal magamba fojtani a fájdalmat, egy keserű nyögés tör utat magának. A törölköző, mely eddig a homlokomon pihent összetekerve, most a földre hull, de én egy pillanatig se foglalkozok vele. - Szórakozol velem, ugye? - Az összes erőmet összeszedem, hogy valamelyest hangosabban szólalhassak meg. Talán nem vagyok abban a helyzetben, hogy parancsolgassak neki, hiszen ha akarja, egyszerűen kisétál innen és hagy meghalni. Én fogom megszívni. De már ez sem érdekelt, mivel nem veszíthetek semmit. Méltóságteljesen fejezem be az életem, nem fogok meghunyászkodni előtte az utolsó perceimben sem. Ha viszont pont ezt várja tőlem, akkor nagyobb seggfej, mint hittem. - Segíts már, az Istenért! - Kiáltom rá, de ahogy nyúlok az asztalon heverő pohár felé, amit igazából Niklaus felé szándékozom hajítani, ám a pohár helyett én vagyok az, aki meginog, így hagyom az egészet.
- Ezt érdemli egy barát, mi? - Sziszegem felé, ismételten kicsiny hangerővel és szakadozott légzéssel párosítva. Tekintetemet újra a plafonra emelem, fejem a párnába süpped. Ha nagyon elengedném magam, biztos, hogy még egy könnycseppet is ki tudnék csikarni magamból, de nem adom meg neki ezt az örömöt. - Azt hittem egy csapat vagyunk. - Szólalok meg végül újra, de ezúttal nem nézek rá. Szavaimat köhögés követi, ami úgy tűnik, szűnni nem akar. Hiába morgolódnék neki, úgysem hatna rá, így hát küzdök az életemért, ameddig csak tudok. Hiszen nem olyan fából faragtak, aki könnyen feladja. Niklaus pedig talán nem ma, talán nem is holnap, de egyszer biztosan sajnálni fogja, hogy nem mentette meg az egyik leghűségesebb szövetségesét. Csak akkor már késő lesz...


▲ kezdésnek remélem jó lesz, te kis türelmetlen te <3 ▲ 529 ▲ made by
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Klaus hálója Klaus hálója EmptyKedd Ápr. 23, 2013 6:21 pm

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Klaus hálója Klaus hálója Empty

Vissza az elejére Go down

Klaus hálója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Klaus szobája
» Klaus dolgozószobája
» Kira & Klaus
» Klaus dolgozószobája
» Klaus dolgozószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Lakhelyek :: The Mikaelson Abattoir-