world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Nov. 25, 2012 11:49 pm


Rebekah & Niklaus



Vicces, néha már tényleg elhiszem hogy a ki szőke fontosabb neki mint én. Úgy lesi a figyelmét, és bájolog előtte, mintha tényleg érne valamit az a lány. Talán kicsit féltékeny is vagyok, de hát Tatia se volt anno a szívem csücske, pedig hol van az már. Mindig is igényeltem a figyelmet, főleg a bátyáméké. Mindig is egyetlen lány voltam közöttük, így mondhatni királylányként éreztem magam köztük. Abba bízok, hogyha holnap én nyerem meg a versenyt, talán újra érezni fogom, hogy különleges vagyok. Nem mint vámpír, mint az Első, akit nem lehet megölni - hanem mint lány, akinek öt fiútestvér mellett kellett erősnek maradni, és akinek alig maradt mára valakije. És azt akarom, hogy Nik is ott legyen, velem. Még ha nem is csak értem jön el.
- Ami azt illeti... - húzom el a mondatot, egy pillanatnyi hatásszünetre. - nincs. Bár remélem holnapig kerít maga mellé valakit a felvonulásra, mert nincs kedvem az egész sorrendet újra megcsinálni. - szemem sarkából vizslattam hogy reagál erre, miközben tovább jártam körbe, szemügyre véve a többi műalkotást. Meglepné az embereket, hogy milyen érzékiek. Egyáltalán nem jellemzik azt a Klaust akit ők ismernek.
- Mondjuk a főtáncot Tylerrel csinálja végig. Nem úgy volt, hogy ők valami farkaslány miatt most mosolyszünetet tartanak? - értelmetlen fecsegés amit csinálok, de valahogy jól esik olyan témát felhozni, ami tudom, hogy érdekli, még se fogja kimutatni. Azt hiszi átverhet. Gyönyörű alakítás, csak nem annak, aki több mint ezer éve ismeri, és látott már ehhez hasonlót, egy Petrova esetében. És nem, nem a ribanc változatra gondolok.
Felé kapom a fejem, és egy pillanatra el is feledkezem leplezni a meglepettségem. Őszintén nem hittem volna, hogy ilyen könnyű lesz, sőt, azt főleg nem, hogy nekem is közöm lesz hozzá, hogy megjelenik. Talán mégis ért valamit az a kirohanásom? Azt hittem inkább rontani fog a helyzeten, mint javítani.
- Ezt örömmel hallom. - győsztes vigyoromat le se tudnám kaparni az arcomról - de úgy tűnik a következő kijelentésével, ez is sikerül neki. Egy percre úgy érzem, hogy visszakaptam egy darabot a múltból, mikor még gyerekként fogócskáztunk az erdőben, és nem kellett olyan dolgokkal foglalkoznunk, mint vámpírok, hibridek, és - ami a legroszabb az összes közül - hogy nyomjuk el az emberi énünket. Utoljára akkor hallottam ezt tőle ilyen őszintén csengeni;
'Szerintem még mindig te vagy a legszebb lány, Bekah'.
- Köszönöm. - abbahagyom a járkálást, és felé fordulok, előszedve a hálás mosolyom, amikor észreveszek valamit a földön. Hogy került ide a nyakláncom? Mikor utoljára láttam még az ékszeres dobozom alján feküdt. bár azt hiszem akkor is rajtam volt, mikor feltúrtam Nik szobáját vértasakok után kutatva. Biztos akkor eshetett le.
- Ha szándékodban áll elhívni Caroline-t akkor melegen ajánlom, hogy szedd elő a régi öltönyöd. - emelem fel, és végül rövid hezitálás nélkül a nyakamba akasztom. Az egyetlen ami maradt nekem akkoriból, és bármit is tett anyám, még mindig úgy érzem ez az egyetlen ami maradt belőle. abból az emberből akit szerettem, és aki nem szörnyetegként tekintett rám. - Ugye rajtam jobban áll, mint Elenán? - kérdezem meg végül rövid hezitálás után. Gyerekesnek tűnhet, de akkor is. Még mindig elfog az undor ha arra gondolok, hogy ezt a nyakába viselte több hónapon keresztül, és verbénával áztatta át. Legalább egy doboz tisztítószer ráment mire anélkül érintette a bőrömet, hogy égésnyomot nem hagyott maga után.
- Ha még most felhívod, talán igent mond. - ha azt vesszük mit megtett azért, hogy ne kelljen elveszítenem Mattet, nekem is félre kell tennem az előítéleteimet Caroline-al szemben, és rendesen játszani a kerítő kis húg szerepét. Persze csak erre az egy mondatra. Nem vágyok még egy szőkére ebbe a házba, éppen elég vagyok én is. Gondoljunk szegény hibridekre is.
Csak egy mosolyt hagyok magam után, ezzel némán köszönetet mondva mindenért. Hogy eljön, és hogy kicsit újra láthattam az igazi arcát. Arról nem is beszélve, hogy így már biztos kellő magabiztossággal indulok a királynői címért.

befejezett, folyt. következik Razz
áj láv jú bro ♥ köszönöm a játékot.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Nov. 25, 2012 10:37 pm

Rebekah & Niklaus



Tekintetemmel követem, ahogy lassú léptekkel körbejárja a szobámat, majd megáll az egyik képem mellett. Chicago. Mintha nem is csak egy évszada, inkább egy egészen másik életben lett volna, hogy ott voltunk együtt, testvérekként, egy harmadik, családtagnak fogadott személlyel. Ha visszagondolok, gyengének és bolondnak látom magamat, amiért közel engedtem magamhoz Stefant, barátommá fogadtam. Nevetséges... és mégis... valahol titkon legbelül talán még mindig reménykedem, hogy egyszer visszakapom azt a barátot. Egyszer. Szerencsére időm, mint a tenger. Igaz barátokkal azonban nagyon keveset büszkélkedhettem hosszú életem során.
Rebekah arca, ahogy kimondom, hogy nem szeretnék részt venni a holnapi eseményen... Nem tudtam, hogy ez ennyire fontos neki. Mármint persze, természetesen fontos, hogy minden rendben menjen holnap, hisz rengeteg munkája van benne. Csak arra nem gondoltam, hogy az én jelenlétemre is számít. Komolyan úgy képzelte, hogy én is ott fogok parádézni a nevetséges...? Ah! Halkan sóhajtok, ahogy megemlíti, hogy maga is indul a versenyen. Teljesen kiment a fejemből, hogy az a választás is lesz. Nyilván mert teljesen hidegen hagyott minden, ami a holnapi nappal kapcsolatos.
- Caroline... gondolom már megvan a kísérője holnapra... és amúgy is biztos nagyon elfoglalt lesz. Szóval nem igazán érdekel - vonom meg a vállam, hogy hihetőbb legyen az apró füllentésem. Őszintén szólva nem örülök a Caroline-hoz fűződő érzéseimnek. Nem örülök, hogy kifordít magamból. Régen estem ebbe a csapdába, és most sem szeretnék engedni ennek a gyengeségnek, de nem sokat tehetek ellene. Annyit talán, hogy becsapom magam is. Amikor csak tehetem.
- Ha ez ennyire fontos neked... talán én is elnézek arra holnap - mondom végül a poharamnak, majd bele is kortyolok ismét. - Bár én így is megmondhatom neked, hogy... - lassan pillantok fel a húgomra - azt a címet te érdemled meg a legjobban - fejezem be halkan. Túl rég volt már, hogy Rebekahval ilyen meghitt és őszinte helyzetbe kerültünk. De most ez a mondat kikívánkozott. És komolyan is gondolom, hisz láttam, hogy mennyit dolgozott az ügyön az elmúlt napokban, hogy mennyire sokat jelent neki ez az egész. Attól, hogy engem hidegen hagy az iskolai élet, a kis tinizsúrjaik, meg a város ügyes-bajos dolgai, még nem vagyok vak, és látom, hogy a húgom mennyire erősen igyekszik beilleszkedni.
- Ki is kell öltözni? - eresztek egy kisebb fintort végül.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Nov. 25, 2012 10:02 pm


Rebekah & Niklaus



Az elmúlt hetekben, mióta csak megtudtam, hogy újabb rendezvény lesz a városba, alig voltam itthon. Egyrészt ez egy remek lehetőség volt, hogy bemeséljem magamnak, hogy én is lehetek normális tinédzser, akinek minden vágya, hogy ő legyen Miss Mystic Falls. De a másik ok pedig... Kerültem Niket. Nem tudtam mit mondanék neki azok után amit értem és Mattért tett, de azt meg főleg, hogy milyen lavinát indítottam el az őszinteségemmel. Annyi éven keresztül elnyeltem egy csomó mindent, és hagytam hogy az emberségem homályba vesszen, a fájdalmat pedig öléssel próbáltam elnyomni. Egy ördög voltam, aki angyal arc mögé bújt. Bárkit képes voltam a halál küszöbéig csábítani, majd egy átrúgni a kaszásnak, ezzel újabb strigulával gyarapítva azok számát, akik túlságosan is gyengék voltak ellenállni nekem. Így könnyebb volt jól kijönni a bátyámmal. Szórakozni mindennél könnyebb volt. Legalábbis sokkal egyszerűbb, mint az érzéseinkről beszélgetni.
- Valamivel le kellett foglalnom magam míg te a világuralomra törésedet tervezgetted. - villantottam rá egy rövid mosolyt felé, miközben lassú léptekkel a körbejártam a szobát. Szinte üres volt, hacsak nem számoljuk a rengeteg festményt amit a falat díszítette. A kedvencem mindig is az volt, amit még Chicagoba készített, mert azon a sötét vonalak is szinte ragyognak. Elmélyülten húzom végig az ujjam a vásznon, ajkaimon pedig nosztalgikus mosoly ül. De szép időszak is volt, míg Mikael ránk nem talált, én pedig megismerhettem a személyre szabott koporsóm anyagának mintázatát.
De minden jó érzés semmibe lesz, mikor meghallom újra a hangját. Felé kapom a fejem, és egy percre úgy látom mintha a köztünk lévő távolság sokkal nagyobb lenne. Hát persze. Mit is gondoltam. Az olyan dolgok amik nekem örömet okoznak, őt egy cseppet se érdekli. A meghallgatáson is elmondtam, hogy nem fűzök hozzá nagy reményeket, hogy a családom jelen lesz a bálon, de magamban mégis reménykedtem hogy ez másképp van.
- De hát részt veszek a szépségversenyen... - halkan szólalok meg, és teljesen meggondolatlanul. Túl sok érzelem küzd most egymással bennem, és amióta Mattel is találkozgatok nehezen tudom kordába tartani az érzéseim. Muszáj uralkodnod magadon, Bekah. És gyorsan találj ki valami jó indokot is emelé a nevetséges állítás mellé, míg nem nézz teljesen hülyének! - ahogy Caroline is. - teszem hozzá, ártatlan arckifejezéssel.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Nov. 25, 2012 9:27 pm

Rebekah & Niklaus



A fülbemászó dallamokon túl is jól kivehető az érkező jármű hangja, ahogy leparkol a villa előtt. Mivel Elijah már rég nem velünk lakik, Kol pedig, ha jól tudom, megint nincs a városban, a többiek pedig nem szoktak ilyen közel parkolni, így nem nehéz kitalálni, hogy ki érkezett meg. De ha nem lennék elég biztos benne, az éles hallásommal hamarosan meghallom, ahogy a húgom Reneet szólítja az előtérben. Nyilván hamar rá fog jönni maga is, hogy a villa most csak is a miénk. Az ég világon senki nincs most itt. Néma és élettelen az épület. Épp oly sivár, amilyennek most a lelkemet is érzem, ahogy az ujjaim tovább játszanak a billentyűzeten. A kopogó léptek közelednek, de a hangokat hamar elnyelik a folyosó puha szőnyegei, én pedig lehunyom a szemem, és hagyom, hogy magával ragadjon a rég elfeledett dal. Be kell vallanom, régen éreztem magam ilyen magányosnak. Nem szoktam átadni magam ilyen érzéseknek, ha tehetem, elfojtom magamban. Így tettem az elmúlt ezer évben is, vagy épp a terveim szövögetésébe menekültem, reménykedve, hogy az átok megtörésével, és az új hibrid faj létrejöttével majd megszűnik. Nem érzem majd többé azt, hogy egyedül lennék ebben a nagy világban. És amióta már nem én vagyok a fajom egyetlen képviselője, a helyzet javult is. Ma este mégis egyedül maradtam, a hibridjeim a dolgukat végzik. A fivéreimről szinte semmit nem tudok, ötletem sincs, mivel múlathatják éppen az időt, a húgomat pedig jobban leköti az új fiúja és a holnapi nap körüli teendői, mint bármi eddigi életében. A dal lassan véget ér, az utolsó hangoknál pedig megérzem Rebekah jelenlétét. Meg is lepődöm, hogy benézett hozzám. Aztán lehajtom a fejem, és halvány mosolyt eresztek a dícséretére.
- Csodálkozom, hogy egyáltalán tudtál időt szakítani rám, annyira elfoglalt vagy mostanában - fogom kezembe a poharamat, ami hosszú percek óta a zongorán pihen.
- Ugye most csak tréfálsz, húgom? - pillantok felé gúnyos mosollyal. - Nem szándékozom megjelenni a holnapi cirkuszon - ingatom a fejemet, majd kortyolok.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Nov. 25, 2012 8:50 pm


Rebekah & Niklaus


Tudom, hogy holnap minden tökéletes lesz. Érzem. Hiszen annyi munkát öltem az előkészületekbe, és dolgoztam együtt a szervezőkkel napokig, már csak azért se engem senkinek, hogy elrontsa a a holnapi napom. A ruhám végre kész, a fodrász holnap reggel itt lesz, tehát minden sínen van. Azt hiszem.
Őszintén, az Alapítók ünnepe szerintem hazugság. Mármint ha azt vesszük, hogy mégis miért rendezik ezt a nagy banzájt. Igaz, hogy az 1800-as években érkeztek ide családok, és lassacskán kialapítottak egy várost, ami most ránk maradt. De magam vagyok a tanúja, hogy ez a föld itt jó pár évszázaddal ezelőtt is lakott volt. Nevetséges, hogy páran a hitbe ringatják magukat, hogy az őseik miatt többet érnek másoknál, és hogy ők valami hatalmas dolgot tettek egykoron.Ilyen alapon engem királynőként kéne tisztelniük. Mondjuk ezt a bálon meg is fogják tenni, hiszen szánt szándékomban áll megnyerni a szépségversenyt. Az esélyek igen kedvezőek.
Ahogy a motor elhallgat, felkapom a táskám, és bevágom magam mögött az kocsi ajtót. A villa még mindig úgy tornyosul ki a fák közül, mintha csak egy kastély állna a kihalt vidék ölelésében. Mérföldekkel arrébb van a következő szomszéd , ami mondjuk igen kedvező azt nézve, hogy az egész házat vámpírok és hibridek lakják. A kék égen vidám bárányfelhők úsznák, talán még a jó idő is azt próbálja nekem üzenni, hogy végre egyszer nem lesz semmi ami beárnyékolná a terveimet. Mert hát valljuk be, az ilyen alkalmakat egy kezemen megtudnám számolni.
- Renee! - kiáltok, de senki nem válaszol. Remek. Pedig el kellett volna hoznia a ruhámat és a fejdíszemet a városból, mivel arra már nem jutott időm, és őszintén most semmire se vágyok jobban mint egy forró fürdőt venni. Remélem azért a szabó jó munkát végzett a tegnapi simításokkal, mert ha nem lesz tökéletes a ruhám, biztos feltépem még ma valaki torkát. Ideges lennék? Ugyan. Csak köztudott, hogy nem bírom ha valami nem úgy történik ahogy én akarom, és ebbe most beletartozik az is, hogy nekem kell lennem a legfeltűnőbbnek a felvonuláson. Oké. Lehet egy kicsit izgulok. De ennyi még tőlem is belefér, ugye?
Ahogy befordulok a lépcsőn, hirtelen különös hang üti meg a fülem. Zongora játék? Nálunk? jó, azt tudom, hogy van egy hangszer Nik szobájába, de utoljára talán az 1900-as években használta, mikor Londonba mulattunk. Az alsó ajkamba haraptam, de végül a kíváncsiságom erősebb volt mint gondoltam, így emberi tempóban követtem a zenét, egészen a folyosó végéig, a bátyám szobájának ajtójáig. Már épp emeltem a kezem a kopogásra, amikor eszembe jutott, hogy mióta a 20-as évek bálja után elég érdekes módon váltunk el, alig beszéltünk. Ő továbbra is a hibridekkel foglalatoskodott, én pedig elvesztem a szervezésben, és a szépségversenyre való felkészülésbe. Mondjuk nem tudom minek jártam táncórákra, mikor akár én is taníthattam volna a botlábúakat. Oh, már emlékszem. Mivel Matt a partnerem.
Végül inkább benyitok, és lassan becsukom magam mögött az ajtót. Valószínűleg lehettem olyan halk, hogy nem vett még észre, nekem pedig nincs szívem megzavarni, ezt a csodás darabot.
- Úgy tűnik a tehetséged még mindig ugyan olyan mint régen. - szólalok meg, mikor az utolsó hangot is elhagyja a zongora. Próbálok normálisan viselkedni, mintha a legutóbbi eléggé ingerült érzelmi kirohanásom nem jelentett volna semmit. Hirtelen viszont feltűnik valami, amit egyszerűen nem hagyhatok szó nélkül. - Hol van a ruhád? Még egy hete szóltam Anne-nek hogy készítse ki, hiszen holnap szükség lesz rá.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Nov. 25, 2012 7:03 pm

Rebekah & Niklaus



Mintha az egész város a feje tetejére állt volna. Őrület, mire képes egy ilyen nap. Nem lehet keresztül hajtani kocsival a központon anélkül, hogy percenként fel ne tartanának. Mindenhol szerveszkedésbe ütközni, pakolnak, utakat foglalnak le, színpadot építenek, ja és a szalmabálákat ki ne felejtsem! Mintha tényleg a múltat akarnák mindenképpen visszahozni, és valami parasztfalut csinálni Mystic Fallsból. És csak terelgetnek erre-arra. Mintha birkák lennénk. Bosszantó. Az már biztos, hogy a holnapi nap folyamán nem teszem ki a lábam a villából. Semmi kedvem részesévé válni ennek az őrületnek.
Amint végre sikerül hazaérnem, első dolgom önteni magamnak egy pohárka Jack Danielst. Vagy negyed óráig tétlenkedek az italommal. Nehezen találom a helyem. Mintha a hibridjeimet is beszippantotta volna a városi őrület. Üresen kong a villa. Végül visszavonulok a szobámba, és olyat teszek, amire már régen vettem rá magam: helyet foglalok az enyhén porosodó zongorám mellett. A poharat felteszem a tetejére, és csak lenyomkodok egy-két billentyűt szórakozottan, céltalanul. De lassan valahogy dallammá alakulnak hangok. Egy szomorkás dallammá, mely segíti elsimítani a bennem dúló feszültséget. Nem is tudom, miért nem ülök ide gyakrabban. A zene szépen lassan bezengi a szobámat szomorkás hangulatot telepítve rám is. Ezt a dalt még évekkel, évszázadokkal ezelőtt írtam, és talán nem is játszottam azóta.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyKedd Okt. 16, 2012 12:56 am




Szabad játéktér!


Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Május 13, 2012 7:30 pm

Vége.
✘ Köszönöm a játékot. ✘
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Május 06, 2012 1:29 pm

Klaus szobája Tumblr_ltfyenhVyc1qdm7loo1_500
Rebekah && Klaus

Mikor véletlen kicsúszik a számon, aminek nem kéne, remélem, hogy a bátyám nem hallotta, ámde egyből felkapja rá a fejét, és kérdezősködni kezd. Húzom a szám, aztán belekezdek, de nem ám elmondom, csak úgy forgatom a szálakat, hogy én jöjjek ki jobban.
- Talán ha néha jobban odafigyelnél rám, nem lenne ilyen probléma, hogy egy: nem tudod mit csinálok, kettő: figyelmeztetnél, hogy nem kéne. De most már mindegy. - mondom vállat vonva, és újabbat kortyolok a poharamból, ezúttal az utolsót. Tök igaz amúgy amit mondok, igaz, hogy ezzel egyelőre csak elszeretném tussolni az egészet, de akkor is így van. Arra volt ideje, hogy Katherine-nel botrányt kavarjon. Addig én megcsináltam a sajátomat, csak egy a különbség, én okkal, ők meg nem.
Mikor Nik lecsapja a poharát az asztalra összerezzenek.
- Csak visszaszereztem Elenától a nyakláncomat. - mondom az igazságot, de még mindig kertelve a témát, azonban most ezt úgy mondom, hogy ne kérdezősködjön tovább. Nem látszik az arcomon, hogy nem mondok el mindent.
- Tudod, hogy ezért bármit megteszek... - mondom meglóbálva a levegőben a láncot és mosolygok.
- Na, de igazából ennyit akartam kérdezni, szóval ha nem haragszol... - mondom és az ajtó felé igyekszem, kilépek rajta, feltéve, ha a bátyám kielégítőnek találta a választ, és nem rángat vissza a szobájába.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Ápr. 29, 2012 5:38 pm

Klaus szobája Tumblr_lwqimkfNkZ1r8ade4o1_500

Kisebbik testvérem, Bekah ismét felhozta a múltat, melyre nem vagyok büszke. Azt a múltat, melyben hátbaszúrtam és magammal vittem egy koporsóban. Akkor ez tűnt a legjobb lépésnek, azonban ma már másképp látom. Szemrehányóan vetette fel a régi sebeket, majd elszólta magát. Olyasmit mondott, melyre felfigyeltem. Mire észrevette mi csúszott ki a száján késő volt, de ő még próbálta menteni a menthetőt és terelte a szavakat. Azonban én nem voltam hajlandó továbblépni azon, amit mondott.
- Milyen botrányt rendeztél a bálon, Bekah? - kérdeztem érdeklődve, felvont szemöldökkel. Kíváncsi voltam, hisz köztudott a temperamentuma és a bosszúálló képessége. Ráadásul még Elena is részt vett a bálon és nem szeretném, ha valami baja is esne. Bár én is részt vettem a bálon, nem tudtam tudomást Bekah cselekedetéről, hisz még a bál elején távoztam.
- Halljam, testvérem, mit csináltál már megint? - már kezdtem türelmetlen lenni, hisz az előző kérdésemre se válaszolt, kissé tétovázott. Igaz, a bátyja vagyok, de gondolom félhetett a haragomtól, mivel eléggé kétségbeesetten nézett rám. Mikor már elveszítettem az összes türelmem lecsaptam a pohárt az asztalra. Hatásos volt, hisz testvérem megszólalt.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyKedd Ápr. 24, 2012 7:16 pm

Klaus szobája Tumblr_lsee49Vqfv1r3l2guo1_500
Rebekah && Klaus

Kezemben a láncot forgatom, miközben idegesen jár a lábam. A válaszára furán nézek. Ezek szerint nem tud a tegnapi incidensről, különben biztos vagyok benne, hogy egy kicsit is ideges lenne amiatt, hogy a nyakláncért majdnem megöltem a kis féltett kincsét.
- Persze, ez a fontos... De azért én kíváncsi lennék arra, hogy miként került ez oda, ugyanis ha jól emlékszem rajtam volt, amikor belém döfted azt a szar karót, miután nem egyszer nem azt csináltam, amit te elképzelté...- rovom fel a múltat szúrós tekintettel. Ahányszor felrémlik előttem a kép, ahogy Nik hátba szúr, nagyon rossz érzés fog el. Igazából nem csodálkozom rajta, hiszen az életemben az volt az egyik dolog, ami igazán fájt. És nem is az, hogy karó állt a szívembe, hanem hogy azt Nik szúrta belém.
A következő kérdésem Kath-tel kapcsolatban, tényleg érdekelt, bár sejtettem, hogy nem igazi csók volt az. Még az kéne, hogy egy Petrova a családunkhoz tartozzon...
- Botrány? Látszik, hogy még kispályás... Az enyém, az botrány volt. - csúszik ki a számon, de mintha mit sem mondtam volna, kortyolok egyet az italomból remélve, hogy Nik nem fog rákérdezni a körülményekre. Kényelmesen végigdőlök az ágyon, és lerakom a poharam az éjjeliszekrényre.
- Legalább jó volt? - kérdezem a témát terelve, mielőtt még a tegnapiról kérdez. Ha lehet, eltusolnám inkább ezt előtte. Az igaz, hogy rá is tartozik, de szerintem ő sem mond el mindent a nyakláncot illetőleg. Az évek során azért eléggé sikerült még kiismernem, hogy mikor mond el mindent, és mikor nem. Most az utóbbira gyanakszom, bár én is tévedhetek...
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyHétf. Márc. 26, 2012 7:42 pm

Klaus szobája Tumblr_m1oqy1M4Kq1qi0d7lo1_r1_500

Rebekah idegesen faggatott arról, hogy hogyan kerülhetett az édesanyánk nyaklánca Elena Gilberthez, kit ő sose kedvelt. Mindig is hisztérikus lesz, ha a lány szóba jön. Döbbentem figyeltem és nem tudtam mit válaszolni. Utoljára Chicagoban viselte a nyakéket egy mulatóhelyen, mikor szerelembe esett Stefanba. Lehet akkor került Stefanhoz a nyakék, mikor menekülni kezdtünk apánk elől. Bárhogy is történt már nagyon régen volt, de szerencsére már a mi tulajdonunkban van. Előbb kortyoltam egyet az italomból, majd megszólaltam:
- Nem tudom, hogy miképp került Elenához, de már nem is érdekel. A fontos az, hogy most már a mi birtokunkban van.
Épphogy válaszoltam húgom ismét egy kérdést tett fel nekem. A bállal, pontosabban Katherinnel kapcsolatos volt. Alig vártam, hogy eljöjjön a mai nap, hogy kérdőre vonjanak a tegnap esti botrányunkkal kapcsolatban. Először nem tudtam mit válaszoljak. Hazudjak, vagy ne? Ha igazat mondok be kell valljam a botrányunk körülményeit, hisz Bekah mindenre kíváncsi. - gondoltam. Majd meghallottam Bekah következő kérdését. Több, mint 1000 éven át vele éltem együtt, így az évek során kiismertem a húgomat. Tudtam, hogy Bekah nem tudja, hogy mi folyt az éjszaka Katherinel, ezért elmeséltem neki.
- Katherinel mindig is konfrontálódtunk, ám tegnap estére mindent félretettük. Kath avval az ötlettel állt fel, hogy rendezzünk botrányt, melybe belementem. Nem tudtam mit akar majd, de nem is annyira érdekelt. Egyszer csak Elijah tűnt fel a színen és beszólt Kathnek. A furfangos nő kihasználva az alkalmat beteljesítette a botrányt. Én még rá is játszottam, hisz utána rohantam, mikor otthagyott. Ennyi történt.
Elmesélve a történetet kiszáradt a szám és megittam az italom, így felálltam és töltöttem magamnak egy pohárral.
- Te kérsz? - ám ekkor megláttam, hogy Bekah pohara még félig tele van. Mikor kész lettem leültem ismét húgom mellé. Ismét egy kérdést tett fel, melyre először nem tudtam válaszolni.
Vissza az elejére Go down



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Márc. 25, 2012 8:02 pm

Klaus szobája Tumblr_lsee49Vqfv1r3l2guo1_500
Rebekah && Klaus

Mikor felébredek, kipihenve a tegnap esti bált, feltápászkodom az ágyról, és a sminkasztalomhoz igyekszem, ahová tegnap leraktam a nyakláncom. Felveszem az asztalról, és összeszorítom a markomban a fémdarabot. Felvenni sajnos még nem tudom, de még ma megjavíttatom anyámmal. Vagy éppen egy másik boszorkánnyal, mert tegnap óta eléggé mérges vagyok rá is. Ahogy Elijah is kihúzta a gyufát, és habár Nik nem volt ott, már lehet, hogy tud a dologról. Mindenképpen magyarázattal tartozik, ugyanis azon az estén, amikor szíven döfött egy karóval, a nyaklánc még rajtam volt. Érdekel, hogy került Elenához. Vagyis Stefanhoz, vagy tudja már a fene. Vámpírsebességgel felöltözöm, majd a nem sokkal arrébb lévő Nik szobája felé igyekszem, de nem találom ott. Egy kicsit hallgatózom, és így már tudom is, hogy a fürdőben van. Nem igazán zavartatom magam, rárontok.
- Beszélnünk kell! - tárom ki az ajtót, és megpillantom Klaus-t a fürdőkádban, koktélt iszogatva.
- Örülök, hogy ilyen jól érzed magad. Sietnél egy kicsit? - nézek rá türelmetlenül, majd kimegyek. Isten ments, hogy meglássam azt, amit nem kéne, bár nem mondom, hogy az ezer évek alatt még egyszer sem láttam Nik.. khm, hagyjuk, nem szeretném többször. Visszasétálok a szobájához, de közben Kolba ütközök. Az utamba áll, így szó nélkül félrelököm. Nem vagyok ma ilyen kedvemben, hogy elviseljem őt.
Pár pillanat múlva Nik is a szobában terem. Végignézek rajta.
- Öltözz már fel! - fintorgok. Nem mintha nem nézne ki jól a bátyám, de nem szeretem, ha egy szál törölközőben rohangál előttem, azt inkább tegye más nők előtt. Miután végzett, meglóbálom a kezemben a láncot.
- Hogy került ez a hasonmáshoz? - kérdezem mérgesen. Nem kertelek, egyből a lényegre térek, ugyanis nem vagyok nagy híve annak, hogy bevezetem a dolgokat. Az italt elfogadom természetesen, egy pohárka sehol nem árt meg nekem. Még több sem, bár biztos hamarabb becsiccsentek, mint a bátyáim. Na meg, most rám fér, ugyanis eléggé idegesít a dolog, hogy a nyakláncom, amiről mindenki tudja, mennyire fontos nekem, egy olyan embernél volt, akit voltaképpen gyűlölök.
- És amúgy is mi volt tegnap Kathrine-nel? Eddig nem őt üldözted, vagy mi? - kérdezem. Néha tényleg nem értem a bátyám észjárását, még én sem, pedig én vagyok az, akivel mondhatni a legjobb viszonyban van a családból.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája EmptyVas. Márc. 25, 2012 6:17 pm

Klaus szobája Tumblr_ltj6hgZgRJ1qdm7loo1_500

Gyönyörű reggelre keltem fel. A szobám ablakához siettem és láttam a csiripelő madarakat. Úgy gondoltam, hogy e szépséges napot meg kell ünnepelni. Felhívtam hát hibrid bizalmasom, Andrew Thomast és ráparancsoltam, hogy kerítsen nekem vért adakozó nőket. Feltételeztem velük el tudok szórakozni pár órát. Fél óra se telt el és Tomas teljesítette teendőjét. Neki is kezdtem a mulatságba és nagyon jól szórakoztam az önkéntes adakozó hölgyekkel. Egy idő után viszont meguntam és egymás után gyilkoltam le őket. Mikor végeztem ismét parancsot adtam ki hibridemnek. "Megkértem", hogy takarítson fel utánam és tüntesse el a holttesteket. - Összevéreztem a pulóverem!- mondtam, majd a fürdőszoba felé vettem az irányt. Ott egy habfürdő és egy koktél kíséretében kényeztettem magam. Épp élveztem az életem, mikor hisztérika testvérem rám rontott. Gúnyosan szóltam hozzá:
- Megértem, hogy dühös vagy ... - megálltam egy pillanatra a szavakkal - de még a fürdőkádban is zavarod a bátyád?
Bekahn látszódott, hogy valami bántja, valamiért ideges ezért belevágva mondatába megszólaltam:
- Kérlek, megvársz a szobámban? Megyek én is csak magamra kapok egy törülközőt. - Majd távozott egyenest a szobám felé. Én hamar kiszálltam a kádból nagy kényszerrel és csak arra gondoltam, hogy megint mi lehet húgommal, hogy ilyen a kedve. Mert ha bárki is ártott neki, az halott lesz. Hamar elillant a gondolatom és egy törülközőt tekertem magam köré, majd elindultam a hálószobámba.
- Mi gondod van, kedves húgocskám? - kérdeztem vigyorral az arcomon. Ám Bekah a helyett, hogy elmondta volna rám parancsolt, hogy öltözzek fel. Mint engedelmes bátyja úgy is tettem, majd ismét feltettem a kérdést:
- Mi történt? -kérdeztem ezúttal komolyan. Épp vártam a választ, mikor az italokhoz vettem az irányt.
- Kérsz te is? Rád férne a mai reggel után. - majd elfogadta az italt. Töltöttem magamnak és neki is, majd leültem mellé az ágyra várva azt, hogy elmondja bántódását. Mindig is ez volt. Ő elkövetett valamit, vagy csak egyszerűen megbántották és mindig én voltam az, ki megvédte őt. Én voltam mindig is a védelmező bátyus, melyet élveztem.
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Klaus szobája Klaus szobája EmptyCsüt. Feb. 23, 2012 6:44 pm


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Klaus szobája Klaus szobája Empty

Vissza az elejére Go down

Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Mikaelson Villa-