world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Klaus dolgozószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Camille O'Connell
welcome to my world
Camille O'Connell

► Residence :
× New Orleans ×
► Age :
35
► Total posts :
9

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyCsüt. Jún. 02, 2016 8:52 pm

Camille & Klaus
Mostanában különös érzések fognak el, mikor Klausra gondolok, kezdem úgy érezni, hogy sokkal több, mint egy barát. Azonban nem merem ezeket sem a felszínre hozni, sem pedig bevallani magamnak. Tudom, hogy Klaus is hasonlóképp vélekedik ezzel a kérdéssel kapcsolatban, de ez a mai támadás valamit világossá tett számomra. Csak egy törékeny ember vagyok, nem tudok sehogyan sem a hasznukra lenni, sőt. Pont, hogy hátrány vagyok számukra. Ha az egyik ellensége elkap, akkor sebezhetővé válik Klaus és mindent meg fog tenni azért, hogy megmentsen, az érzései teljesen elfogják vakítani és nem fog tudni tisztán gondolkodni. Néha nem is értem, hogy mit miért tesz, hiába próbálok rájönni Klaus egy majdnem megfejthetetlen gondolkodású ember.. hibrid. De azonban nincs lehetetlen, szép lassan és apránként bontottam le a falat, melyet maga köré vont, hogy senkit se engedhessen közel.
Igaz, hogy akkoriban Klaus önző és.. nem épp a bátyák példaképe volt, de elkezdett változni, elindult egy olyan ösvényen, melynek a végén azzá az apává válhat, akinek Hopenak szüksége van. Ezt végre neki is be kéne látnia és ehhez méltán kéne viselkedni. Nagy szüksége lesz az apukájára annak az aranyos kislánynak, sokkal nagyobb, mint azt most bárki eltudná képzelni. Nekem is hiányzik a családom, hiányzik a bácsikám és az öcsém. Bármit megtennék azért, hogy csak egyszer újra láthassam és beszélgethessek velük.- Tudod nekem mindig azt mondták, hogy a bizonygatás csak okot ad a kételkedésre. Nincs lehetetlen és mindenkit meg lehet érteni, ez ellen nem tudsz semmit sem tenni. - nem kételkedem abban, amit mondott, de mindig mindent meg lehet fejteni, Klaus.. nem is tudom, megint próbál magától eltaszítani. - Mindketten tudjuk, hogy ez nem igaz Klaus. Nagy a különbség a között, hogy nem akarod meghallgatni őket, és aközött, hogy nem veszel tudomást róluk, csak mész a magad feje után. - mondom neki, majd felemelem a poharam felé billentem, mintha koccintanék vele és kortyolok egyet az italomból. Erre volt szükségem, főleg egy ilyen este után. -Vagy mindössze attól félsz, hogy benned van a jó és te dolgozol ellene. - mert valójában így van, Klaus nem rossz ember, csak magát akarja annak beállítani, ami teljesen felesleges, nem lesz attól valaki gyenge, ha kimeri mutatni az érzéseit, pont ellenkezőleg.
Persze egyből ráharap arra az örökségre, amit sose fog megtudni, legalábbis nem mostanában. Nem fogom beavatni, nem mert tudom felhasználná és elvenné őket. Szükségem van rájuk, azokkal meg tudom magam védeni és képes vagyok több lenni, egy törékeny embernél. Nem akarok örökké mások védelmében megbújni, én is nyugodtan akarok járni az utcákat, abban a tudatban, hogy van valami a tarsolyomban, egy adúász, amit vész esetén feltudok használni. Igaz hátat fordítottam neki, de minden jogom megvolt hozzá, egy olyan területre sétált, melyet békén kellett volna hagynia. A családom tabu téma, őket is azért veszítettem el, mert a családunknak köze volt a természetfelettihez. Minél inkább belefolyok ebbe a világba, annál több veszély leselkedik rém, és sose lehet tudni, mikor és ki fog megtámadni. Akarata ellenére is egy céltábla került a hátamra, melyet nem lehet leszedni.. ott marad, hisz jelenleg én vagyok Klaus gyenge pontja -akár belátja, akár nem, így van-.
- Látod? Nem csak neked vannak titkaid és hozzád hasonlóan én sem osztanék meg veled mindent. - mindössze ennyit mondok csak arra a kérdésre, gondolom tudta, hogy valami ilyesmi választ fog kapni a kérdésére. De egy dologban biztos vagyok, hogy nem fogom megosztani vele egyelőre, még nem..  
De én is átléptem egy határt azzal, mikor megemlítettem az apját, tudom, hogy.. nem volt szép a múltjuk, hogy ártott Klausnak és vadászott rájuk, de nem tudom megérteni, hogy egy apa, hogy képes ennyire megutálni a saját gyermekeit. Ha egyszer szülő leszek, akkor biztos nem fogom a saját gyermekemet megutálni, sose lennék képes bántani a véremet, bármit tehet ő akkor is a gyermekem marad.- Klaus.. ne haragudj, nem akartam.. - kezdek bele, de elakad a lélegzetem, nem tudom hogy hogyan fejezzem be a mondatomat. Tényleg nem akartam megbántani és a reakcióját látva a bűntudat egyre jobban mardossa a lelkemet, de.. sajnos én is ezt éreztem, mikor megemlítette a családomat. Nem visszavágás akart lenni, nem akartam szándékosan feltépni a régi sebeit, de megtörtént.. Azonban mikor meglátom azt a kósza könnycseppet, valamiért az én arcomon is legördül egy, mintha teljesen átérezném a fájdalmát, mintha a fájdalma az enyém lenne.
Majd mikor lesöpri az asztalt, megijedek.. Odalépek hozzá, de megtartom a tisztes távolságot, azonban szívesebben ölelném át, hogy tudja itt vagyok vele és mellette vagyok. - Mit szólnál egy tánchoz? - kérdezem tőle, majd odalépek a régi lemezlejátszóhoz és felteszek egy lassú jazz bakelit lemezt, majd odalépek újra hozzá és a kezemet nyújtom felé, remélem elfogadja és hajlandó lesz velem egyet táncolni.

Music | Note | Clothes





Vissza az elejére Go down



Niklaus Mikaelson
welcome to my world
Niklaus Mikaelson

► Residence :
२ new orleans
► Age :
1024
► Total posts :
36

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzer. Márc. 09, 2016 8:30 pm

Camille & Klaus
What scares you I want to tear apart

Az utóbbi időben kezdem úgy érezni, hogy túlzásba vittem az aggódást és a törődést. Kezdtem valamiféle olyan irányt venni, ami nem tesz jót a gondosan felépített hírnevemnek, ráadásul az sem kedvez, ha az ellenségeim érzékelik, hogy van gyenge pontom. Jobbnak láttam elvágni minden köteléket, amely túl mélyre kezdett gyökerezni, ami talán később még gondot is okozhat. Itt leginkább Camille jöhetett szóba. Nem tetszett, hogy ennyire közel férkőzött hozzám, az pedig főleg nem, hogy csak egy egyszerű ember, ezáltal sebezhető és védtelen. Én sem lehetek ott minden egyes pillanatban, hogy megvédjem, főleg azok mellett, amik mostanában történnek. Biztos voltam benne, hogy ennél már csak rosszabbak történhetnek, és nem akartam, hogy bárki más szenvedje el a tetteimet. Az egyetlen zavaró tény az volt, hogy Elijah-t eltaszítottam magamtól. Hatalmas szükségem lenne rá, még akkor is, ha ezt sosem mutatom ki. Rajta kívül talán senki másra nem számíthatok maximálisan, mégis képes vagyok ezt is elrontani, a saját, önző céljaim érdekében. Ezek után pedig senki se merje nekem azt mondani, hogy van remény számomra. Ennyi évszázad után képtelen lennék megváltozni.
Camille szavai eleinte még nyugtatóan hatottak rám, azonban eluralkodott rajtam egy teljesen más érzés, mely azt jelezte számomra, hogy ideje behúznom a kéziféket. Tudtam, hogy Cami-nek nem fog tetszeni a hangnemem, ahogy a mondanivalóm sem, viszont talán végre neki is sikerül belátnia ezek után, hogy feleslegesen pazarolja az idejét azzal, hogy próbál hatni rám.
A kérdésemre kapott válasz szinte nem is érdekelt. Meg sem hallottam teljesen, egyszerűen csak folytattam, amit mondani szerettem volna, miközben figyeltem Camille arcára kiült zavartságot.
- Ne akard megmondani, hogy milyen vagyok. Ne elemezgess folyton, úgysem fogsz megérteni soha – vontam fel a szemöldököm. – Nincs szükségem az ostoba kis tanácsaidra – tártam szét kicsit a karjaim, majd beleittam a bourbon-ba. – Talán, hogy megkíméljem őket a csalódás keserű érzésétől. - Gúnyos fél mosolyra húztam a számat, mintha el sem jutnának hozzám szavai. A valóságban nem teljesen így éreztem ezt, mégis jobbnak láttam, ha néhány dolog rejtve marad előtte, ahogy mindig is próbáltam leplezni az érzéseim. Lehet, hogy egy picivel jobban megnyíltam előtte, mint bárki más előtt, de egy bizonyos határt nála sem léphettem át, ahogy a tökéletesen felépített falaimat sem rombolhattam le. Még az ő kedvéért sem.
Mikor közelebb lépett hozzám, én tettem egy lépést hátra ezzel jelezve, hogy szeretném tartani a köztünk lévő távolságot. Szerencsére a szavaim túlságosan mélyre hatoltak, hiszen hátat fordított nekem. Pár pillanatig én sem fordultam meg. Egymásnak háttal állva kaptam fel a fejem a kérdésére, és csak akkor tudatosult bennem igazán, hogy egy kicsit talán túl messzire mentem. Már akkor is megbántam a családjára tett megjegyzésemet, miután kimondtam, így viszont csak még rosszabb volt. Szóra nyitottam ajkaim, miközben felé fordultam, viszont nem tudtam, mit is mondhatnék. Szerencsére nem is volt időm túl sokáig gondolkozni ezen, hiszen a következő mondata elterelte a figyelmem minderről, sőt még fel is keltette az érdeklődésem. Összevont szemöldökkel figyeltem a hátát értetlenül.
- Miféle örökség? – Tettem fel végül a kérdést, bár volt egy olyan érzésem, hogy erre nem igazán szeretne most válaszolni. Azonban nem értettem, miért titkolta ezt el előlem…
A fenyegetésére ismét csak idegessé váltam, és átvette a kíváncsiságom helyét a düh. Tisztában voltam vele, hogy valami közeleg. Én is éreztem a vihar előtti csendet, és egyáltalán nem tetszett, hogy Camille ezt csak erősítette. Kezdtem úgy érezni, hogy valamivel többet tud, viszont nem akar beavatni. Frusztráltnak éreztem magam, és legszívesebben a falhoz vágtam volna valamit. Elveszítettem Elijah-t, és ezek szerint Cami-ben sem bízhatok meg annyira, mint eddig hittem. Elvégre most derült ki, hogy nem avat be minden apróságba, amiről lehet, hogy nekem is tudnom kellene.
- Mit gondolsz, te vagy az, akire szükségem van? Esetleg szeretnél átállni az ellenségeim közé, mert megbántottalak azzal, hogy rávilágítottam az igazságra? Vagy mégis hogy gondoltad ezt, Camille? – Hangomban egyértelműen érződött, hogy nem voltam már túl jó kedvemben. Kissé indulatossá és agresszívvá vált a hangvételem. Eltűnt a gúny és az önteltség legapróbb jele is. Azonban nem gondoltam volna, hogy ezt tudja még fokozni, mégis meglepett.
Olyan erősséggel szorítottam az üvegpoharat a kezemben, hogy csodálkoztam, miért nem tört még össze. A homlokomat ráncolva hajítottam végül a falnak a poharat, ezzel legalább egy kicsit levezetve a feszültséget, melyet már egy ideje éreztem a beszélgetésünk alatt. Próbáltam visszavenni az indulataimból, azonban ez nem akart sikerülni. Lendületes léptekkel indultam meg Camille felé, végül olyan közelségben álltam meg vele szemben, hogy csak pár centiméter választott el minket. Dühös tekintettel néztem le rá, miközben szaporábban vettem a levegőt, mint általában.
- Ne merd még egyszer felhozni apámat – sziszegtem a fogaim közül, majd az íróasztalhoz léptem, és megtámaszkodtam rajt mindkét tenyeremmel lehajtva a fejemet.
Már a gondolat is megrémisztett, hogy Mikael szabadon járkál a városban, miközben én nem tudok róla semmit. Nem tudom, hol van, vagy, hogy nála van-e a fehértölgy karó. Rettegtem minden egyes pillanatban, hogy mikor fog rám rontani, hogy átszúrja rajtam az egyetlen fadarabot, ami képes velem végleg végezni. A paranoiám időről-időre kezdett rajtam eluralkodni, és fogalmam sem volt, mit kellene tennem. Nem akartam szemtől-szembe találkozni vele. Sőt… egyáltalán nem akartam őt látni, vagy csak hallani a hangját, ahogy megszólít.
Bárhogy is próbáltam uralkodni magamon, éreztem, hogy könnyek gyűlnek a szemembe, amiért lepörgött előttem egy halom emlékkép, s ahogy a tudatomba fészkelte magát a gondolat, hogy bármelyik percben meghalhatok. Egy hirtelen mozdulattal lesöpörtem mindent az asztalomról egy morgás kíséretében, és azon gondolkoztam, hogy mindenféle szó nélkül kiviharzok a szobából magam mögött hagyva Cami-t és a problémáimat, hogy aztán levezessem minden dühömet a sajátos stílusomban, azonban képtelen voltam megmozdulni.

©
Vissza az elejére Go down



Camille O.Connell.
welcome to my world
Camille O.Connell.

► Residence :
❅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
43

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyVas. Márc. 06, 2016 9:17 pm

Klaus • Cami

Nem könnyű egy olyan embernek, mint Klaus Mikaelson. Gyakorlatilag minden pszichológus legnagyobb álma egy olyan emberrel dolgozni, mint ő, hisz az ő esetében nem éveket vizsgálunk, nem is évtizedeket, hanem évszázadokat. Egy életre sem lenne elég - egy ember számára - végigelemezgetni, mit miért tett, levonni a következtetéseket, illetve azt megfigyelni, hogy honnan hová fejlődött. Klaus egy rendkívül összetett személy, rendkívül sok hatalommal megáldva. Gyakorlatilag halhatatlan, nem lehet megölni őt, mivel nem maradt többé fehér tölgyfa, mely halálos lehet nem csak rá, hanem a családjára is. Nem értem miért üldözi őt a paranoia, amikor semmi sem jelent rá veszélyt, ha mégis igen, akkor arra már rég rábukkant volna. Egy jó pár hónapja, sőt éve ismertem őt, de ez idő alatt még nem sikerült teljesen rájönnöm mit miért csinál, mi a mozgatórugója, mert a bosszú, a hatalom iránti vágy túl egyszerű lenne egy ilyen bonyolult személyhez. Nem akarom őt a nap huszonnégy órájában analizálni, nem is szokásom ezt tenni, főleg nem azokkal, akiket a barátaimnak tekintek, de Klaus a mi szakmánkban egyfajta csoda és nehéz elnyomni a pszichológus énünket a közelében. Sajnos az alkohol nálam az ellenkező hatást váltja ki, ahelyett, hogy ezt az ént elnyomná, még inkább előtérbe hozza. De mikor kapnék egy őszinte választ, ha nem most?
- Ne hibáztasd magadat, ugyanez megeshetett volna, ha nem ismerlek - halkul el a hangom, és az egyik festményen akad meg a pillantásom. Egy harcban mindig is a halandó fog alulmaradni. Esélytelen, hogy felvegyük ellenük a harcot, és az utóbbi időkben még inkább foglalkoztat a néhai nagybátyám pozíciójának betöltése. Nem ismerek olyan embert, aki képes lenne felszólalni az emberek érdekében, aki szembe mer szállni a természetfelettiek önkényes uralkodásával. Úgy érzem, én képes lennék e poszt betöltésére.
Gondolataimból Klaus kérdése zökkent ki, melynek következtében arcomra egy zavart arckifejezés ül ki. Nem hinném, hogy ilyen hamar megártott volna a bourbon, de nem értettem ezt a gyors témaváltást. - Ez milyen kérdés, Klaus? A barátomnak tartalak, én nem mentelek meg őrült vámpíroktól, hanem... - akad el a mondatom, majd a pultra leteszem a poharamat, anélkül, hogy kiittam volna annak tartalmát. - Szóval én a szavak embere vagyok - fejezem be elég bénán a mondatomat, de Klaus teljesen váratlanul csapott le rám, nem számítottam egy ilyen kérdésre a részéről.
Még nagyobb értetlenkedés ül ki az arcomra, mikor gúnyos hangneme csapja meg a fülemet. Viselkedése sokkal inkább hajazott a régi Klaus Mikaelsonra, aki folyamatosan megigézett engem, akitől annak idején tartottam. Pillanatok alatt nyoma veszett annak a férfinak, aki a megmentésemre sietett alig egy órája. Klaus és az átkozott hangulatingadozásai! - Nem, te nem ilyen vagy. Ne mondd azt, hogy az elmúlt hónapok csupán hazugságokra épültek. Miért akarsz mindenkit eltaszítani magadtól, aki egy cseppnyi jót is lát benned? - hangom kissé megingott a mondatom felénél, majd elkezdek felé sétálni, de egy tisztes távolságnál megállok. Jobbnak látom most nem közeledni felé. Nem, mintha féltem volna tőle, bízom benne, hogy elértünk egy olyan szintet, ahol nem bántana engem a saját érdekéért. Legalább is fizikailag nem, azonban a szavakkal...
A szavak képesek a sebekről leszakítani a kötést, hogy aztán azok újból vérezhessenek. Nem elég, hogy elvesztettem az ikertestvéremet, de nemrég még nagybátyámat is el kellett temetnem, és így teljesen magamra maradtam. Pokolian fájt az elvesztésük, és ezt használja ki. Egyből elkapom róla a pillantásomat, nem akarom, hogy lássa mit váltott ki belőlem. Elsétálok mellette és az ablakhoz veszem az irányt, ahol próbálok lenyugodni, mert ha én is hasonló stílusban kezdenék el vele beszélni, abból nem lenne semmi jó.
- Mégis kinek képzeled magad, hogy a szádra vedd a családomat? - suttogom, s megmarkolom az ablakpárkányt. Kevésbé sikerült elfojtanom az indulataimat, de valljuk be, nem volt szép tőle, hogy őket hozta fel. - Igazad van - szólalok meg keservesen. - Már nincs senkim, azonban hátramaradt a családom öröksége - hangom sejtelmes, és nem szándékozom részletesebben beavatni Klaust. Az elmúlt hetekben rátaláltam egy belvárosi lakásra, melyben volt egy titkos szoba tele sötét mágikus objektumokkal. Az O'Connell-ék évtizedeket óta őrzik ezeket a tárgyakat, és addig nem szándékozom elhagyni ezt a várost, míg meg nem tudom valódi szándékukat.
- Vigyázz Klaus, mert közeleg a háború. A helyedben jól megválasztanám kit tekintek az ellenségemnek, és kit a barátomnak - hogy megfenyegettem-e Klaus Mikaelsont? Ezt a döntést rád bízom. Nem fogom hagyni, hogy így viselkedjen velem, és bármennyire is utálom ezt a fajta megoldást, muszáj visszavágnom. Vissza kell élnem a bizalmas információkkal, fel kell hoznom azt az illetőt, aki miatt évszázadokig menekülnie kellett, kinek neve hallatán teste beleborzong. És ő nem mást, mint..
- Apropó család.. hogy van Mikael manapság? Úgy hallottam a városban van - fordulok meg, és az ablakpárkánynak dőlve figyelem Klaus reakcióját. Pár napja hallottam csupán erről a hírről, és addig nem akartam szólni neki, míg biztosra sem megyek, hogy igaz-e az információ. De az előbbi beszólása után már nem gondolkodtam ezen tovább, hisz ahogy a mondás is tartja szemet szemért, fogat fogért.



Vissza az elejére Go down



Niklaus Mikaelson
welcome to my world
Niklaus Mikaelson

► Residence :
२ new orleans
► Age :
1024
► Total posts :
36

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyPént. Márc. 04, 2016 3:29 pm

Camille & Klaus
What scares you I want to tear apart

Örültem, hogy kivételesen nem olyan körülmények között kellett Camille-al töltenem egy kis időt, mikor minden a feje tetejére állt. Nem mintha az a helyzet jobb lenne, hogy életveszélyes helyzetbe került, de örültem neki, hogy kivételesen nem kell végig hallgatnom egy kisebb monológot, melyben azt ecseteli, milyen borzalmas „ember” vagyok, amiért képes vagyok ilyen szörnyűségekre. Pedig, ha tudná, hogy megint mik zajlanak a háttérben…
Az utóbbi időben tényleg próbálkozom visszafogni magam, hogy fenntartsam a békét, de úgy tűnik, néhányan ezt nem akarják hagyni, ettől pedig egyre inkább csak feszültté válok. Be kell vallanom, néha jól jön Cami pszichológus fele, mégis kezd zavarni, hogy mindig próbál belém látni, és keresi minden tettemnek az okát. A folytonos elemezgetése is kiborít, mégis mindezek ellenére úgy érzem, szükségem van néha egy alapos fejmosásra. Ezt pedig csak tőle kaphatom meg Elijah-n kívül. Talán ez a legfőbb oka, amiért annyira próbálok jobbá válni mellette. Nem szívesen okoznék csalódást neki, és elveszíteni sem szeretném, még akkor sem, ha a józan eszem ezt látná a leghelyesebbnek, mivel az utóbbi időben túlságosan rezeg alattam a léc. Nem akarok kitenni senkit semmiféle veszélynek. Már az is bőven elég, hogy kockáztatom Camille emberi létét, hiszen a vérem a szervezetébe került. Van egy olyan érzésem, hogy borzasztó nehezen bocsátana meg, ha ebben az időben történne vele valami. Valami végzetes. És bármennyire foglalkoztat a tény, mi lenne, ha belőle is vámpír lenne, úgy akarom megtartani, ahogy most van. Így van rá szükségem, mert így érzem, hogy jobbnak kell lennem mellette.
A beszélgetésünk folyamán sikerült egy kényesebb témához érkeznünk, amit hamar meg is bántam, miután felhoztam. A velem szemben álló nő is pontosan jól tudta ezt, ahogy azt is, mivel tud rávenni arra, hogy beszéljek. A hozzám intézett kérdései azonban csak felbosszantottak, az helyett, hogy higgadtan képes lettem volna válaszolni.
- Talán - válaszoltam neki egyszerűen, miközben kissé megvontam a vállam. Tisztában voltam vele, hogy ennél jóval hosszabb válaszokat várt volna, viszont még mindig kerestem a szavakat. – Nem viselném jól, ha miattam sérülnél meg még egyszer – folyattam akkor már egy valamire való válasszal, miközben a földet kezdtem pásztázni csak, hogy ne kelljen ránéznem.
Miután a kezembe nyomta a poharam, a zavaros italt figyelve forgattam a kezemben az üveget, majd megengedtem magamnak egy halvány mosolyt a kérdésére. Azonban mikor visszairányította a témát az előző beszélgetésünkhöz, ismételten feszélyezve éreztem csak magam, és kerestem az utat, hogyan tudnám kihúzni magamat ez alól.
- Miért ragaszkodsz ennyire hozzám? – Emeltem rá újra a tekintetem. Arcom vonásai kisimultak, és a már jól megszokott, érzelemmentes Klaus-t próbáltam előkeresni magamból. – Igazán rájöhettél volna már, hogy sosem fogok megváltozni. Nem leszek olyan, amilyennek elképzelsz, sőt, a valóság borzasztó messze van az elképzeléseidtől, Camille. – A mondatom közben magamra erőltettem egy önelégült mosolyt, ami elég volt ahhoz, hogy bizonyítsam szavaim komolyságát. – Élvezem, hogy félelemben tarthatok másokat, és továbbra sem fog érdekelni, hogy kit kell megölnöm ahhoz, hogy elérjem a céljaimat, vagy bebizonyítsam az igazam, esetleg megtarthassam a méltóságom. Sajnálom, ha csalódást okoztam, hiszen nagyon reménykedtél a megváltásomban. – mondtam kissé gúnyos hangnemben.
- Remélem, ezzel sikerült kielégítő választ adnom mindarra, miért lenne jobb, ha tényleg a hátad mögött hagynád New Orleans-t. Úgysem maradt itt senkid. - Tudtam, hogy nem illő dolog felhánytorgatnom az öccse és Kieran halálát, de azt hiszem, nem túl meglepő tőlem ez a fajta arrogancia, amit néha megengedek magamnak.
Kijelentéseimmel sikerült kellően változtatnom az eddigi hangulaton, és éreztem a feszültséget a levegőben. Nem szerettem volna, ha a beszélgetésünk egy efféle irányt vesz, viszont azzal is tisztában voltam, hogy a tipikus, érzéketlen viselkedésem az egyetlen, amivel falat emelhetek Camille és magam közé. Nem akartam belemenni egy veszekedésbe sem, de bíztam benne, hogy ez elegendő volt ahhoz, hogy ezzel le is zárhassuk a témát. Talán gyávának tűnhetek, amiért inkább kikerülöm a válaszadást, de az sosem fog változni, hogy a saját érdekeimet tartsam szem előtt. Most pedig jobbnak láttam, ha ezzel be is fejezzük ezt.
Nem akartam, hogy tudja a valódi okaimat…

Elég volt az érzelgősségből. Razz | ©️
Vissza az elejére Go down



Camille O.Connell.
welcome to my world
Camille O.Connell.

► Residence :
❅ new orleans
► Age :
34
► Total posts :
43

HUMAN BLOODBAG ☮


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyHétf. Feb. 15, 2016 8:49 pm

Klaus • Cami

Lépteim egyre magabiztosabbá váltak, ahogy kezdett visszatérni az erőm. Tényleg sokkal könnyebb volt így, Klaus vérével meggyógyítani a mai nap folyamán szerzett sebeimet, mintsem a kórházba rohanni a sürgősségire. Egyrészt, nagy valószínűséggel elvéreztem volna útközben, másrészt, ha ez mégsem következett volna be, akkor magyarázkodhattunk volna, hogy mégis mi történt. Nem szabad felhívni a városra a figyelmet, elvégre van egy íratlan szabály a vámpírok és az emberek közt. A helyieket nem bánthatják, egyedül a turistákból táplálkozhatnak, ha ez kitudódna, bele se merek gondolni, hogy mi történhetne. Így is nagy a feszültség a két faj között, a béke csupán átmeneti, elég egy kisebb zűrzavar és ki fog törni a káosz New Orleansban.
Gondolataim teljesen más irányba terelődtek, és azon kaptam magam, hogy már a lépcsőn sétálok felfelé a Mikaelson birtokon. Gyorsan elszállt az idő, melyet mostantól még jobban meg fogok becsülni, hisz másodperceken múlt az életem, de nem is szeretnék tovább ezen agyalni, mivel vége van már. Remélhetőleg soha többé nem kell azzal az alakkal találkoznom, és ezek után sem akarnak majd vadidegenek rám támadni az utcán.
A birtokon meglehetősen csend volt. Mármint nem ez volt a megszokott, akárhányszor itt jártam, mindenki sürgött-forgott, hisz mindig volt valami, amivel szembe kellett nézni, de jelen pillanatban nem volt semmi. Kíváncsi voltam, hogy merre voltak a többiek, de mielőtt rákérdezhettem volna már a kezemben volt a pohár bourbon, melyet rögtön fel is hajtottam. Annak ellenére, hogy csaposként dolgozom, nem szokásom inni, de most igazán rám fért egy pohárral. Ráadásul a Mikaelsonok igazán jó minőségű italokkal rendelkeznek.
Kérdésére nem válaszoltam, mert sajnos már ő is tudta rá a választ. Igen, miatta támadtak meg, de ugyanez megtörténhetett volna velem, ha nem ismerném őt. Rosszkor voltam, rossz helyen. Kiszemelt volna magának egy másik áldozatot, ha ma nem mentem volna be dolgozni, vagy csak egy fél órával előbb végzek.
- És ha igen, akkor mi lesz Klaus? - tettem le a poharat az asztalra, mely minden bizonnyal többe került, mint az egész éves fizetésem. - Kiirtod az egész családját? Megigézel, hogy hagyjam el a várost? - szaladt fel kérdőn a szemöldököm. Muszáj így viselkednem vele, hisz máshogyan nem fogok egész mondatos válaszokat kapni tőle. Láttam rajta, hogy gyötrődött, ahogy kereste a szavakat. Meg akartam őt nyugtatni, de nem tudtam megtenni, úgy nem, hogy még én is kételkedtem. Nem voltam benne biztos, hogy ez a világ tényleg jó-e nekem, folyamatosan őrlődök, hogy maradjak-e, vagy pedig hagyjam magam mögött az egészet, és máshol tiszta lappal kezdenék. De nem tudtam itt hagyni. Ha nyakamhoz szegeznének egy kést, akkor sem tudnám megmagyarázni a felé irányuló érzelmeimet, mert még magam is próbáltam kibogozni azokat, de abban biztos voltam, hogy még nem mehetek el, mert azt nagyon megbánnám. Legalább is előbb, vagy utóbb biztosan.
- Jól tudtam, mivel kell majd szembenéznem, amint belecsöppentem a világotokba. Én választottam ezt az utat, egy percig se próbáld magadat hibáztatni - folyamatosan gesztikuláltam kezemmel, miközben hozzá beszéltem. A bourbontól el is felejtettem, hogy alig egy órája még minden vágyam az volt, hogy az ágyamba lehessek, jelenleg egy cseppet se voltam fáradt.
- Ezt rosszul gondolod - sétáltam oda az italhoz, majd miután öntöttem magunknak, a kezébe nyomtam a sajátját. - A megállapodásunkban két pohár szerepelt, nem? - egy pimasz mosolyra görbültek az ajkaim, majd az asztalnak dőlve szegeztem rá a tekintetemet. - Ráadásul, nem fejeztük még be a beszélgetésünket - avagy sikerült előbújnia a pszichológus, elemző énemnek, habár sokkal lazább, kötetlenebb körülmények között. Nem szeretném, ha Klaus minden apró hiba önmagát okolná, és addig nem hajtom le a fejemet, ameddig nem sikerül meggyőznöm őt erről.
. .



Vissza az elejére Go down



Niklaus Mikaelson
welcome to my world
Niklaus Mikaelson

► Residence :
२ new orleans
► Age :
1024
► Total posts :
36

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyCsüt. Feb. 04, 2016 4:58 pm

Camille & Klaus
What scares you I want to tear apart

Úgy érzem, már magam előtt sem kell – és nem is tudnám titkolni az érzéseimet Camille irányába. Bár még nem vagyok benne biztos, hogy ezek rám nézve jót, vagy inkább rosszat jelentenek-e, vagy, hogy pontosan hová is fog ez vezetni. Egyelőre megrekedtem egy bizonyos szinten, hogy magam sem tudom eldönteni, hol tart ez az egész. De megint csak feleslegesen elmélkedek ezen, hisz nincs köztünk Camille-el semmi a barátságon túl. Egyszerűen csak maximálisan bízom benne, és szükségem van rá… valamiért. Az az egy biztos, hogy azon kevés emberek közé tartozik, akikkel törődöm, s ha valakivel törődöm, azt akár az életem árán is képes lennék megvédeni. Ezért nem is volt kérdés, hogy a hívására egyből ugorjak.
Mondanom sem kell, hogy azok után sem nyugodtam meg túlságosan, hogy halálra ítéltem a támadót, hiszen Cami elég rosszul festett, és tisztán látszott rajta, hogy ehhez kevés lesz a pihenés. Meg sem fordult volna a fejemben kórházba vinni, ha ő nem ajánlja fel, s bár tudom, hogy vélekedik a természetfelettiekről, mégis úgy gondoltam, hogy vállalnia kell azt a kockázatot, hogy esetleg pár napig vigyázzon magára a vérem miatt, mely a szervezetébe kerül. Viszont mikor meghallottam a nemleges válaszát, egy pillanatra rándult egyet a szemöldököm, de jobbnak láttam, ha nem kezdek el erőszakoskodni - amúgy sem lenne jogom hozzá. A kezemet azonban nem húztam el előle, és kifejezéstelen arccal figyeltem, majd egy kisebb megkönnyebbült sóhaj hagyta el a számít, mikor egy újabb szédülés után - legalábbis számomra ezt jelezte, hogy erősebben kezdett szorítani – belátta, hogy ez nem mehet így tovább, és félre tette a makacsságát.
Miután elegendőt ivott a véremből, visszaejtettem a karomat magam mellé és vetettem egy röpke pillantást a nyakán lévő sebre, viszont annak akkorra már nyoma sem volt. Miután láttam, hogy kezd jobban lenni, elhúztam a másik kezemet is, és próbáltam visszatérni a megszokott viselkedésmódomhoz.
Mikor beleegyezett, hogy velem tart, majd hozzátette a kikötését, akaratlanul is egy fél mosoly húzódott az arcomra.
- Nem ígérhetek semmit, kedvesem – válaszoltam neki egyszerűen, miközben kicsit felvonva a szemöldökömet a földre pillantottam, majd elindultam vele.
- Bourbon pedig természetesen van, és ha nem bánod, csatlakozom is egy pohárral. Hosszú napom volt.
Miután beértünk a házba, szerencsére nem találkoztunk senkivel. A tény, hogy azért, mert üres volt a ház, vagy azért, mert mindenki el volt foglalva a saját dolgával már egyáltalán nem érdekelt. Az utóbbi időben mindenkinek meg volt a saját drámája, ahogy nekem is, úgyhogy szerettem volna kiélvezni azt a kis időt, amit kettesben tölthetek Camille-al. Egyenesen a dolgozószoba felé vettem az irányt, majd töltöttem is két pohárral az asztalon lévő whiskyből, és az egyik poharat odanyújtottam Caminek.
- Árulj el nekem valamit – szólaltam meg egy kisebb csend után, amit gondolkozva fel-alá járkálással töltöttem. A megkezdett mondatom után végül megálltam Camille felé fordulva, de nem néztem rá. - Én voltam az oka annak, hogy megtámadtak? – Néztem fel rá végül, és már kész voltam hallani azt a bizonyos választ, ami megerősítette volna az eddigi elképzeléseimet, miszerint nem tesz jót Caminek, ha velem van. Nem akartam kitenni semmiféle veszélynek, és egyre mélyebbre fészkelte magát a fejemben a tény, hogy el kell őt engednem, bármennyire is fájna. Persze gondolatban ez sokkal egyszerűbbnek tűnik, így nem vagyok benne biztos, hogy képes lennék valóban meglépni ezt. Mégis tudom, hogy nem lehetek mindig ott vele, ő pedig nem tudja magát megvédeni a természetfelettitől. Legalább addig kellene távol tartanom magamtól, amíg le nem csendesedik minden, hisz most összecsaptak a fejem felett a hullámok és érzem, hogy ennél még sokkal rosszabb dolgok fognak következni. Nem lehetek önző. Vele szemben nem.
- Mert, ha igen… - kezdtem bele mégis, miközben léptem felé egyet, de csak tátogtam még egy pillanatig, amiért folytatni akartam, de képtelen voltam. Végül csak félrepillantva lehúztam a poharamban lévő aranyszínű italt, majd visszatettem a poharat az asztalra.
- Gondolom, szeretnél pihenni – céloztam rá, hogy jobb lenne, ha mennék, bár egy részem legszívesebben felajánlotta volna, hogy jöjjön át velem a szobába, hogy mellette maradhassak egész éjjel. – Tiéd az egész vendégszoba – tettem hozzá, de csak toporogtam egy helyben az helyett, hogy kimentem volna az ajtón.

| ©
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyCsüt. Aug. 27, 2015 10:14 pm

Játék Zárva!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzomb. Aug. 22, 2015 11:40 pm





Klaus & Slate



Engedelmesség, tisztelet, becsület..

ღ zene: The Light ღ megjegyzés: hmm?

Magány, egyedüllét, s őrület.. Amikor nincs senkid, s mégis vágysz valakire, amikor már végleg egyedül maradtál, de te akkor is hiszel a lehetetlenben, hogy azon a bizonyos ajtón, amit éppenséggel bámulsz magad előtt, majdan egyszer csak belép valaki, de voltaképpen az a fájdalmas igazság, hogy senki sem érkezik, hogy senki sem húz ki a szakadékból, sőt senki sem nyújtja a kezét neked. Végleg egy magad maradtál mindazzal az őrülettel, ami az elmédben kering. Tehát hiába kívánsz, remélsz, avagy hiszel, hisz én mondom neked, hogy az élet egy csalódás jellege. Lehunyt szemekkel könnyeket engedsz végig folyni az arcodon, melyek kínzóan égetik a bőröd felületét, holott mindez nincs így, de te érzed.. érzed, hogy azok a könnycseppek többnek minősülnek. Éjszakákon át csak ezt teszed, s a magány őrjítő gondolata kikészít, feléget, felemészt, darabokra tép, szétszaggat, elporlaszt.. Amikor pedig magadhoz térsz mindebből, akkor olyan nagy űr kering a mellkasodban, mint még sohasem, s csak arra vársz, hogy mikor hullik ki a fény a szemeidből, s mikor távozol el az élők sorából, holott élni nem vészes, csak szimplán bele kell törődni a kegyetlen sorsba, amibe folytonosan belefutsz, s majdan majd az élet megunja, hogy te magad hozzászoktál mindehhez.
Fájdalmas sóhaj, néhány elmorzsolt könnycsepp, aztán egy mély levegővétel, ahogy fogadom a hívást. Azt az utasítást kapom, s még hozzá magától Klaus Mikaelsontól, hogy menjek a Mikaelson villába. Nem kell mondanom, hogy se szó, sőt se beszéd, és máris indulok. Persze, előtte még válaszoltam, hogy rendben, rögvest ott vagyok. Bár a lelki állapotom nagyon nincs rendben. Zavart vagyok, zavart képekkel, és oly szinten tele emlékekkel, hogy egyszerűen kezdek megőrülni. Manapság semmi sem jön össze, sőt mi több maga vagyok a szerencsétlenség szimbóluma, ámbár, amit el kell végeznem azt tökéletesen megteszem. Nem tudom mit akarhat, fogalmam sincs, de a teremtőm, és amikor óhajt én máris ott vagyok. De tegyük oda nem túlzom el, hisz sétálok. A lépteim önmagukért beszélnek, mintha épp a gyászszertartásomon vonulnék, avagy egy gödörbe bele, amit a sírhelyemnek lehetne nevezni. Nem miatta van, hisz csodálom őt, hálás vagyok neki, és minden tiszteletem az övé, de most valahogy lelkiekben kiütöttek, mintha egy súlyos vereséget szenvedtem volna. Egy nő miattam vámpír lett, nem tudom kontrollálni a vérszomjas énemet, egyedül vagyok, és... és nem régiben lemészároltam egy egész helyiségnyi személyt.. Mély levegőt veszek, aztán kifújom, majdan megismétlem, hogy megnyugtassam önmagam. Nem lehettek zaklatott, előtte nem.
Barna haj, kissé szőkítve, és pont úgy beállítva, ahogy nekem tökéletes. Gyönyörű kék tekintet, amely a sírás miatt még intenzívebben kivehető, de minderre alapból rásegít a szempillaspirál, és a szemceruza hatása, amely megtalálható rajtam. A fülemben fülbevaló, vagy nevezhetjük fültágítónak. Az ujjaimon gyűrűk vannak, de mind csak dísz, és semmi jelentőségük. A ruházatom egy fekete magas talpú cipő, hisz mostanában ez a divat. Egy fekete nadrág, egy csíkos fekete-fehér póló, és egy gyönyörű vagány zöld dzseki. Nem régen szereztem be az utóbbit, és egyszerűen imádom. S hát ez lennék én, amint besétálok az épületbe, ha Klaus nem hívott volna a dolgozószobájába, akkor Isten bizony, hogy nem jövők át azon a kapun, hanem kint dekkolok. Végül könnyedén megállok a dolgozószoba ajtaja előtt. Mély sóhaj, mintha ezzel minden gondom megoldódna hirtelen. Megemelem a kezemet, majd ökölbe szorítom kissé, és így kopogok az ajtó felületén.
-Bejöhettek, kérem?-Teszek hozzá néhány szót, majd egyszerűen lejjebb engedem a kezemet, ahogy egyúttal hátrébb is lépek. Amíg meg nem szólít, nos én ugyan be nem megyek. Mindent csak engedéllyel, hisz Klaus szava számomra szent, sőt parancsolat.


Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyPént. Júl. 24, 2015 11:34 am


Sharon & Klaus

shhh!


Kérdésén egy pillanatig elmosolyodom. Miért van az, hogy a saját hibridem von kérdőre? Mindig is gyűlöltem őt, de még is örök életet adtam neki. De nem baj… ha így folytatja, és rajtam múlik, akkor nem él túl sokáig.
Székemből újra felállok, majd lassú lépteket vettem felé hátratett karokkal. Hogy mit is szándékozom tenni? Nagyon erős önuralmat gyakorlok magamon, hogy ne tépjem le most helyben a fejét. Ő nekem senki, hogy dirigáljon. Ha pedig nem bírja nekem megkeresni Rivert, akkor takarodjon! Úgy sem jó semmire sem, nem is értem, hogy miért bíztam rá ezt a feladatot.
Egy hirtelen mozdulattal, gyorsaságom segítségével a falra nyomom fel, midőn nyaka köré fontam egyik tenyeremet, és ott tartom, egész magasan.
- Én a te helyedben csöndben maradnék. – állapítom meg, miközben tekintetét figyelem, miközben egyre szorosan nyomom a falnak. – Csak tudd, ha én elbukom, te is jössz velem együtt. – Szavaim akárcsak egy sátáné. – Nem hiszem, hogy nehéz feladatot kértem tőled. Nem véletlenül kértelek meg téged. Gyengéknek gyenge feladat kell. – Egyre jobban ideges vagyok. Egyszerűen nem tudom magamat fékezni. Ami pedig azt illeti, egyik hibridemet sem fogom babusgatni, de még Sharont sem. Nem pusztán házikedvencek.
- És még valami… - már majdnem abbahagytam a mondanivalóm, de aztán eszembe jutott valami. – hogy jössz te azzal, hogy te, engem, számon kérsz? – e mondatomban minden egyes szavamat eltagoltam. – Te neked az a dolgod, hogy teljesítsd azt, amit én kérek tőled, és nem az, hogy feleslegesen járjon a szád. – Ekkor hirtelen elengedem, úgy, hogy a földre koppanjon egy jó nagyot.
- Most pedig kotródj, mielőtt még fej nélkül térnél ki.  – Fordítok neki hátat, és ajtót nyitok neki, hogy takarodjon innét. Látni sem szeretném. Jobban teszi, ha csöndben marad, s örülhet, hogy ezzel megúszta.

Köszönöm a játékot! || take me to church || ©redit



Vissza az elejére Go down



Sharon Tate
welcome to my world
Sharon Tate

► Residence :
✗ New Orleans
► Total posts :
46

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyCsüt. Júl. 23, 2015 10:46 pm



. . . . . . . .

Klaus & Sharon


Nem tudom, hogy hogyan lehet megtörni a kötődést, de kikell derítenem minnél hamarabb, muszáj tudnom, hogy hogyan vethetek véget ennek az egésznek. Nem akarom, hogy az egész életem abból álljon, hogy Klaus parancsait teljesítem, nem akarok senkinek sem megfelelni, nem akarom azt, hogy más mondja meg, hogy mit, hogyan csináljak, és legfőképp; nem akarok mások helyett elintézni bizonyos dolgokat. Kiskoromban is már nagyon nem szerettem, ha megmondták nekem, hogy mit tehetek, mit nem. Szüleimmel sokszor is veszekedtem pontosan ilyen dolgok miatt, sokszor voltam büntetésben is, mert nem fogadtam szót, de hát istenem, mit tegyek, ha nem vagyok hajlandó behódolni más akaratának? Jó, persze, akkor az még más volt, hisz a gyerek azért még is csak teszi azt, amit a szülei mondanak neki. Én is tettem, néha, de legtöbbször inkább megmakacsoltam magamat, habár az utóbbi években másképp volt, megjavultam. Szüleim legnagyobb örömére.
Gondosan hallgatom Klaus szavait, de akkor sem tetszik ez az egész. Nekem nem ártott semmit ez a River nevezetű személy, akkor meg mi a fenéért kutakodnék utána, vagy folyamodnék keményebb eszközökhöz, ha nem tudom meggyőzni arról, amit Klaus akar? Minden erőmmel azon kell lennem, hogy megtörjem ezt a szarságot amit kötődésnek, avagy hálának neveznek egyesek. Tudom, hogy veszélyes lesz, hiszen, ha Klaus rájön, akkor gondolkodás nélkül fog megölni, de meg kell kockáztatnom a tervem sikerét, szabad akarok lenni, és az is leszek. Egyszer, de amíg ez nem sikerül... Addig tennem kell azt, amit Klauska akar.
- Nem értem, hogy miért olyan fontos, hogy hibrid legyen. Nincsen belőlük elég? - teszem fel a kérdésemet.
gyenge lett, bocsi • • music • • words
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzomb. Jún. 13, 2015 11:15 pm


Istenem… miért is változtattam én át?
Miközben kérdezgetett, mindkét karommal könyököltem az asztalon, s tenyerembe temettem bele arcomat, és magamban számoltam 10ig, hogy ne tépjem le a fejét. Igen, valóban elég nagy New Orleans. És aztán? Nem nekem kell kideríteni, hogy merre van River. Elvégre, ha én azt tudnám, nyilván nem kérném fel Jesst, hogy keresse meg. Néha már fárasztó…
- Szerinted miért téged kértelek meg, hogy keresd meg? Tudok támaszpontot? Nem! – Állok fel a fotelból, majd a háta mögé sétálok kimért, lassú léptekkel. Nem fogom bántani, mivel a hibridjeimet soha nem tudnám bántani, ha csak nem szegülnek ellenem.
Nem is tudom, hogy mit mondhatnék neki, amivel tudnék segíteni. Egy hibridről beszélünk, aki tud igézni, ölni, bármit. Mit nem lehet ezen érteni?
- Te azért vagy, hogy teljesítsd azt, amit kérek. Nyilván ez oda-vissza téma. – Mutatok magamra, és ő rá. Újra visszasétálok a fotelba, kihúzva magamat, miközben Jessre nézek igen csak szigorú arcvonásokkal.
- River egy vérfarkas, akit nyilván nem sikerült rávennem, hogy hibriddé tegyem. Megöltem a munkatársát, de ennek ellenére sem érzett bűntudatot a nő. Úgy vélem, hogy egy kicsit megtaníthatnád neki, hogy a hibridek erősebbek nála. Mutasd meg neki. – Kacsintok rá, s biccentek egyet, mintha csak biztatnám arra, hogy intézze el. Ez így is volt, ám azt tudom, hogy Jesse nem olyan lány, aki meg tudna ölni bárkit is. Az a helyzet, hogy az nem áll a szabályaim közt, hogy a gyenge hibrideket nem ölöm meg… Jesse jobb lesz, ha összeszedi magát, mielőtt még ő válik áldozattá.
- Úgy vélem, nem adtam nehéz feladatot. A te dolgod az, hogy New Orleans összes lakója közül kikeresd, hogy hol lakik a vérfarkasunk. Nyilván a városházánál megfogják neked keresni, hogy hol lakik. Tudsz igézni, ezért bármilyen adatot kiadnak neked. Ennyi az egész, nem kell hozzá diploma. – Magyarázom a lehető leglogikusabb megoldást arra, hogy miként találja meg Rivert.
- Egyszerűnek tűnik a feladat, mert valójában az is. Én magam is könnyedén megtudnám keresni, de úgy gondolom, hogy te most jelenleg az életedért fogod megoldani ezt a feladatot. Nem vagyok kegyetlen veled. – Közlöm vele nyersen. – ha az volnék, valószínű ennél nehezebb feladatot adnék neked. – mondom el, mielőtt még elkezdene utálni. Utáljon csak, mert nem érdekel. A kötelék még mindig engem igazol, ezért nem fog engem elárulni. Nyilván ezt a köteléket megtudja szakítani, de akkor viszont az volt az utolsó tette. Én nem nyüstölöm halálra. Nem lenne oka megszakítania a köteléket.



Jesse & Klaus







ℂ -ℂ
ℂ nincs zene  ℂ
ℂ 673 ℂ

Vissza az elejére Go down



Sharon Tate
welcome to my world
Sharon Tate

► Residence :
✗ New Orleans
► Total posts :
46

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzomb. Jan. 31, 2015 2:00 pm

Klaus & Jessica

Gondolataimból akkor ébredek fel mikor hangokat hallok meg a hátam mögül. Reflex szerűen állok fel jó gyorsan a fotelből és szembe találom magamat Klaussal. Habár bocsánatot kértem tőle azért, mert elszöktem, de még mindig félek tőle. Hallottam egy, s mást róla és nem arról híres, hogy megkíméli mások életét. Miért pont velem tenne kivételt? Azért, mert én látok logikát abban amiért elmenekültem, hogy az életemet menthessem még nem jelenti azt, hogy ő is így látja.
Nézem ahogy leül a velem szemben lévő székbe. Én állva maradok, jobban teszem ha inkább nem ülök le.
- Én izé… Nagyon sajnálom… Nem találtam senkit és inkább bejöttem ide. – mondom neki bűnbánó hangon. Nem sokan nyaliznak be neki, de én inkább e mellett döntöttem, mert még élni akarok és nem meghalni úgy, mint a többiek.
Amikor arról beszél, hogy teljesítenem kell egy feladatot egyből elkezd borsódzni a hátam. Mindig is utáltam ha más helyett kell valamit megcsinálnom vagy kiderítenem valamit. Attól pedig ég rosszabbul lettem mikor közölte velem, hogy ha ezt nem tudom megcsinálni úgy járok mint a többiek. Megöl.
- Kiderítek mindent róla amit csak tudok. Csak kéne egy kis támpont, hogy honnan induljak el. Plusz elég nagy New Orleans. – mondom neki immáron kicsit határozottabban. Még mielőtt hibrid lettem akkor is eléggé magabiztos voltam és sajnálatos módon ez még most is benne van a véremben, pedig jól tudom, hogy Klaussal szemben nem ilyennek kell lennem.


• imádollak hug • Skillet - Comatose • xxx
Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzer. Jan. 28, 2015 9:24 pm


Nem régen történt egy kis kabaré az egyik bárban, egy olyan vérfarkassal, akinek felkínáltam egy lehetőséget, de nem élt a lehetősséggel, ami igen csak nagy kár volt, főleg nem a munkatársának, akit megöltem miatta. Szegény lány, vajon annyi év után a kollégája miatt kellett volna meghalnia? Nem hiszem, de úgy tűnik, még is csak River miatt halt meg az a nő. Milyen kár!
Azonban, aggaszt 1-2 dolog, és úgy vélem, szükségem van egy kis segítségre, ugyanis van épp elég dolgom, minthogy kiderítsek olyan dolgokat, amikre most még egyáltalán nincs szükségem. Régen annak szenteltem az időt, hogy hibrideket teremtettem megállíthatatlanul, ám de azok a hibridek nem voltak haszna vehetőek, ezért mindegyiket megöltem még, mikor Mystic Fallsban voltam. Illetve, egy kivételével.
Jesse volt az egyik olyan hibrid, akit azért nem tudtam megölni, mert egy kicsit távolabbra szökött, és volt annál sokkalta szórakoztatóbb dolgom, mint hogy őt kergessem, és megöljem a végén. Később aztán megfeledkeztem róla, és akkor ugrott be újra az ő halvány emléke, amikor megjelent a lakásomban egy nagyon sablonos bocsánatkéréssel. Kevés hibrid maradt akkor hátra magam után, ezért úgy döntöttem, talán jobb is, ha még életben hagyom. Most azonban újra a hasznát fogom venni, ugyanis szükségem lesz arra, hogy kiderítsen dolgokat erről a bizonyos Riverről. Ki kell derítenie, ki ő, mit titkol pontosan, és kivel fog ezek után szövetséget kötni.
Jessenek pedig van egy kihagyhatatlan ajánlatom!
Úgy beszéltem meg vele, hogy jöjjön el a Mikaelson villába, ott pedig majd megbeszéljük a részleteket.
Viszont, meglepődöm, amikor körbetekintek az udvaron, és egy árva lélek sem kóborol ezen a nagy udvaron. Azonban, mikor a fülemet hegyeztem, fentről valami igen kis halvány mocorgást észleltem. Csak valaki nem kiszolgálta magát?
Egy pillanat alatt elszublimáltam az udvarról, aztán a dolgozószoba ajtaja előtt vertek gyökeret lábaim, pont ott, ahonnét hallottam a zajt.
Benyitok, elvégre ez az én külön intimszféra helyem, aztán csak jó tágra mered szempárom, amikor meglátom Jesset, aki tökéletesen kiszolgálta magát.
- Ó, bocsánat! – szólalok fel a háta mögött, amikor egy lépés hiányzott, hogy megérintsem, de megállnak lábaim. – elfelejtettem mondani, hogy érezd magadat otthon. Ne haragudj…- szín tiszta arrogancia szavam.
Biztosan értette e féle célzásomat, miszerint nem hiszem, hogy bárki is engedélyt adott neki arra, hogy benyisson ide, és ráadásul még helyet is foglaljon! Lesznek itt gondok, bőven. Kegyelmes akartam vele lenni, de ezért a húzásáért kénytelen vagyok szigorítani a meneten.
Leülök az én külön bejáratú bélelt forgószékembe, s kettőnket egy íróasztal választott el. A fából készült asztalra ránehezítem két karom, majd ujjaimat egymásba fonom magam előtt.
- Nos, akkor rövidre fogva a szót. – kezdek neki határozottan, és le sem veszem éles tekintetemet az övéről, csak hogy megzavarjam őt. – Lenne egy feladatod, amit vagy jól teljesítesz, vagy pedig követed a többi halott hibridtársaidat. – közlöm vele egyből nyersen a tényeket.
Mindössze ezek a tények annyit takartak, hogy ha nem teljesíti azt, amit elvárok tőle, akkor megölöm őt. Ha viszont sikeresen teljesíti a kérésemet, akkor életben hagyom.
- Egy River nevű lánynak kéne utánanézned. New Orleansban ezt az egy nevet ismerem, ezért nem lesz megerőltető utánanézned, hogy ki az, és hogy megkeresd. Ez egy töredéke a dolognak. A feladatod az lenne, mint hűséges hibridem… - emelkedik pár oktávval a hangom a mondat közepén, pusztán csak a szarkazmus miatt. – hogy deríts ki mindent róla. Azt, hogy hol él, kik a családja, mi ő, és kivel fog szövetkezni. vagy egyáltalán… mibe van belekeveredve. Férkőzz a bizalmába. – foglalom az utolsó mondatomba hadarva az egészet.
Aztán felállok a székről, két tenyeremre támaszkodok az asztalon, s jó közel hajolok hozzá.
- De ha megtudom, hogy elárulsz… - hangom halk, és torzra nyúlt… különösen ijesztőnek hangzott ebben a sötét, és rideg szobában. – Tudod, hogy mivel kell majd szembenézned. Az életed a tét. Most pedig két választás elé állítalak! – Egyenesedek ki, aztán kilépek az asztal, és a forgószék közül, s két karomat hátracsapom, előkelő mozdulatokkal.
- Ha elfogadod, több esély van rá, hogy túléled. De ha most elutasítod, az egyenlő azzal, hogy elbuktál a feladattal. – Az utolsó szavamat kérdően mondom, miszerint arra utalok, hogy akkor most azonnal kénytelen vagyok megölni. Gyáva, semmirekellő, és haszontalan hibridekre nincs szükségem!


Jesse & Klaus







ℂ kezdő ℂ
ℂ nincs zene  ℂ
ℂ 673 ℂ

Vissza az elejére Go down



Sharon Tate
welcome to my world
Sharon Tate

► Residence :
✗ New Orleans
► Total posts :
46

BLOODY HYBRID ☾


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzer. Jan. 28, 2015 2:17 pm

Klaus & Jessica

Hosszú ideje nem voltam már itt New Orleansban. Furcsa ide vissza térni. Viszont nem sok minden változott itt meg. A vámpírok nyíltan felvállalják magukat, a vérfarkasok a mocsárnál élnek, a boszorkányok pedig nincsenek már akkora elnyomásban mint régen mikor Marcel uralkodott. Titkon sokszor jöttem ide vissza miközben bujkáltam. Nah de ki elől is? Klaus Mikaelson elől. Ő teremtett, neki köszönhetem azt, hogy nem kell átváltoznom. A mai napig emlékszem minden egyes pillanatra mikor átváltoztam. A csontjaim egyesével törtek el. Piszok nagy fájdalmat kellett kibírnom amíg Klaus nem változtatott át hibriddé. Még is sokáig elbújtam előle, mert valamiért féltem tőle, nem akartam, hogy megöljön. Viszont valami miatt úgy döntöttem, hogy vissza térek ide. Muszáj beszélnem vele és lerendeznem ezt a sok évre nyúló ügyet. Hát így is tettem. Pár héttel ezelőtt felkerestem őt és bocsánatot kértem tőle. Iszonyatosan féltem, attól tartottam, hogy olyan dühös lesz rám, hogy ott helyben megöl, de nem így történt. Hála az égnek. Ezen mondjuk tényleg meglepődtem.
Klaus küldött hozzám pár embert, hogy jöjjek ma ide így hát így is tettem. Nem tudom mit szeretne tőlem, de reménykedek abban, hogy semmi rosszat, mert én tényleg nem tettem ellene rosszat. Csak elmenekültem előle, de amúgy pedig hűséges vagyok hozzá. Ha nem lennék az most nem itt lennék hanem lehet Hawaii-on süttetném a hasamat.
Miután ma reggel felébredtem gyorsan megreggeliztem, felkaptam magamra egy csőfarmert, egy rövid ujjú pólót és egy torna cipőt aztán el is indultam Klaus háza felé. Gyalog mentem, mert úgy láttam jónak, hogy ha út közben fejben lejátszok minden lehetséges végkimenetelt ahogy végződhet a találkozásunk.
Mikor oda értem nem láttam egy embert sem. Mivel nem kellett ide már behívni engem szépen átléptem a küszöböt és besétáltam a nappaliba. Nem volt ott senki, úgy döntöttem, hogy kicsit körbe nézek a házban. Pár perc után benyitottam az egyik szobába; Klaus dolgozószobája volt az. Becsuktam magam mögött az ajtót, majd leültem az egyik fotelben. Tökéletes hely arra, hogy megvárjam őt.


• imádollak hug • Skillet - Comatose • xxx
Vissza az elejére Go down
http://www.shadowhunters.hungarianforum.net



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyHétf. Szept. 01, 2014 11:23 pm




Stefan && Klaus
welcome to my home, mate

Van ebben a helyzetben valami komikusan nosztalgikus. Én magam mögött hagyhattam Mystic Fallst, de úgy tűnik, Mystic Falls ide is utánam jön, mégsem akar megszabadulni tőlem. Pedig amíg ott éltem, hetente próbáltak meg eltenni láb alól, keresztülhúzni a számításaimat, beleavatkozni a dolgaimba, elüldözni egy életre. De időnként jól jött a segítségem akkor is, és két merénylet között bármikor számíthattam rá, hogy valaki besétál a házamba, a tanácsomat vagy a támogatásomat kéri. Nem voltam útban például amikor valamelyik drága szülőm, vagy az anyám által frissen felvértezett Alaric Saltzman, illetve Silas fenyegette az életüket. Ez a mostani látogatás is azokra az esetekre emlékeztet, pedig Stefan még nem is mondott semmit. Elég csak ránézni. Vámpírhoz képest ritka pocsék állapotban van, és elég egyértelmű, hogy nem csak egy italra ugrott be hozzám, nem is egy baráti csevejre, hogy felemlegessük a múltat, hanem valamit szeretne tőlem. Karjaimat a karfán pihentetve dőlök hátra kényelmesen a székemben, és érdeklődve figyelem régi cimborámat, akit mindazok ellenére, melyek a közelmúltban történtek, sosem tekintettem ennél kevesebbnek. A 20-as évek Chicagojában akár testvéremmé is fogadtam volna, hosszú idő után ő volt az egyetlen férfi, akit megtűrtem a húgom mellett. Aztán a dolgok eléggé félresiklottak, mint tudjuk, most mégis felkeresett, és itt ül az irodámban valami segítségben reménykedve tőlem. Ezzel pedig igazán felkelti az érdeklődésemet, olyannyira, hogy az eddigi gondjaimról meg is feledkezem. Félreteszek mindent, az imént olvasott leveleket is az íróasztal sarkára halmozom, hogy a teljes figyelmemet neki szentelhessem.
- Vendégül látott? Furcsa helyen? - ismétlem utána a szavait, és a tekintetemből tükröződő kíváncsiság helyét hamar értetlenség veszi át. Ez meg miről beszél? Nem csak látszatra tűnik olyannak, mint az állandó drogfogyasztók, de igazából is az lett? Láttam már érdekes dolgokat az életben, és még egy vámpír is válhat függővé valamitől, boszorkányok által kreált szerektől, amelyek mentálisan is tönkreteszik a fajtánkat. Illetve az enyémet talán nem, az övét viszont annál inkább. Előre dőlök, az asztalra könyökölök, és úgy vizsgálom meg jobban a tekintetét. Remélem tud valami értelmesebbet is mondani, mielőtt ön- és közveszélyesnek kellene nyilvánítanom, és a saját érdekében elvitetnem Marcel Kertjébe.
- Áh. Silas. Megint az az ősi kuruzsló, aki istennek képzeli magát. - Elég volt ennek a névnek elhangzania, és máris megvilágosultam. Ha az a pasas szállt rá Stefanra, akkor már csak azon kell meglepődnöm, hogy még egyáltalán életben van. Sajnos még túl elevenen él bennem az emléke annak az esetnek, amikor az említett, akkor még halhatatlan boszorkány beférkőzött a fejembe, elhitette velem, hogy megszerezte a fehér tölgyfa karót, és azt a hátamba is állította a szívem mellé. Órákig kínzott, én pedig csak utólag jöttem rá, hogy az egész csupán a fejemben történt. Természetesen aztán tanultam a leckéből, és lelkiismeretesen felkészültem, mint egy jó diák, kinyomozva róla mindent, amit csak lehetett, hogy ha kell, később felhasználhassam ellene.
- Igen, tudok róla, hogy hasonmás. Vagyis ő az eredeti, hogy pontos legyek. Bár ezt csak utólag derítettem ki róla. És kétezer éves – javítom ki, bár nem tudom, mit számíthat már az a plusz ötszáz év. - Szembe akarsz szállni vele? Merész ötlet, de persze neki is van gyenge pontja, ahogy mindenkinek. Az övét Qetsiyah-nak hívják. Ismerős a név? Ayana őse – teszem hozzá emlékezve egykori boszorkányunkra, akinek igen nyakatekert családfáját csoda, hogy még sikerül követnem.


a hozzászólás Stefannak készült, 534 szót tartalmaz, és írás közben a The Unforgiven című számot hallgattam. Sorry, ez is elég nyomi lett, még mindig csak keresem magamban a régi Klaust... :'))



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzomb. Aug. 23, 2014 9:46 pm

Klaus & Stefan
nice to see you again, friend
Számtalan gondolat időzött abban azokban a poros agytekervényekben, melyet jelenleg agynak kell neveznem. Még mindig nem tudtam magamhoz méltóan összegezni a tetteimet. Ellátogatni Klaushoz egészen jó ötletnek tűnt mindaddig, míg át nem sétáltam a vadászkopókkal teli udvaron. S most itt van előttem az, akivel egy nagyon kellemes időszakot töltöttem a múltban, Rebekah-ról nem is beszélve. Talán ő is itt van. De még mindig nem erről van szó. Más miatt jöttem ide, s ezt valószínűleg ő is sejtette, hiszen szóvá tette, mielőtt italt töltött volna két pohárba is.
- Köszönöm a szívélyes fogadtatást. - szólaltam meg némileg rekedtebben, máshogyan mint az előbb, és ujjaimat előástam a zsebemből, hogy fel tudjam venni a poharat, melynek már látványa is árulkodott arról, hogy nem egy egyszerű bárban ülünk, hanem egy magát nemesnek mondó família otthonában.
Belekortyoltam az italba, majd miután a kesernyés nedű végigfolyt torkomon, egy kellemes sóhajt hallatva készenálltam arra, hogy a lényegre tereljem a szót. - Ismerjük egymást annyira már, hogy tudjuk; egyikünk sem híve az egyszerű, baráti látogatásoknak. - köszörültem meg a torkomat, miközben a poharam felé fordítottam pillantásom, s meglötyögtettem az italom. Mintha zavarban lennék. De hogyan magyarázzam el a világ legidősebb lényének - bár Silas erre rácáfolt nemrégigben, de ezt még meg kell szoknom - anélkül, hogy ne tituláljon őrültnek?
- Az elmúlt hónapokban... nos, mondjuk úgy, hogy egy cseppet sem kedves ismerősöm látott vendégül egy eléggé... öhm... furcsa helyen. - néztem lassan, ekkor már egyenesen a két szemébe, és próbáltam nem a világ legtitokzatosabb vámpírja lenni ebben a pillanatban, de félő, hogy éppenhogy ezt sikerült elérnem. De mit tehetnék, hiszen ismer! És remélhetőleg nem várt túl sokat az én... bőnek nem nevezhető szókincsemtől és az általánosságban "be nem álló számtól". Úgy tűnik, újabb mesterfokra képeztem saját magam iróniáját. Ami nem hiszem, hogy túl előnyös.
- Ő magát Silasnek hívja. És... állítása szerint a hasonmásom. - böktem ki végül a lényeget, majd tovább is folytattam. - Nem tudom, hogyan lehetséges ez. Valami egyensúlyról beszélt, árnyékmásról, boszorkányokról... nem is tudod, milyen szerencsés vagy, hogy otthagytad Mystic Fallst. - vágtam közbe egy másik gondolatot, majd megráztam a fejem. - Szükségem van a tudásodra. Van információd bármilyen Silasről? Mert ahogy a története hangzott... minimum 1500 évvel idősebb a családodnál.

©
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyHétf. Május 19, 2014 11:38 pm




Stefan && Klaus
welcome to my home, mate

Alakulnak a dolgok, lassan, de biztosan. Látszólag legalábbis. A felszín mondhatni tükör sima. Békét kötöttem Marcellel, miután kicsit nehézkesen, de beismertem, hogy rá is szükségem van ahhoz, hogy el tudjam nyerni a vámpírok bizalmát és támogatását. Nélküle nem megy túl jól az együttműködés, ő igazán ért a srácai nyelvén. Nem véletlen, a legtöbbet maga tette vámpírrá, ha jól sejtem. De tulajdonképpen büszke vagyok rá, mindarra, amit önerőből elért, felépített, és nem is akármilyen, szilárd alapokra. Közben próbálom figyelmen kívül hagyni azt a figyelmeztető sugallatot, kellemetlen érzést, amelytől árulást sejtek a levegőben. Igen, talán nem kellene ilyen naivan viselkednem. A megérzéseim általában jók, és főleg ilyen esetekben. Ha a bizalmam gyengül valaki iránt, akkor annak mindig van valami alapja is, még akkor is, ha nem jövök rá rögtön az elején. Családon belül az árulás pedig még kényesebb téma. És Marcelt mindig is családtagként kezeltem. A fiam, akkor is, ha nem a vérem. Mikaellel ellentétben én nem hiszem, hogy csak az számít a családomnak, akivel összeköt a vér. Bár kétségtelen, hogy a lányom, aki úton van erre a világra, de még valójában meg sem született, olyan mély érzéseket vált ki belőlem, amilyeneket még soha senki. Félelem, féltés, izgalom, őszinte, feltétel nélküli szeretet… mindezek sűrű, izzó keveréke. Túl sok ellenséget szereztem magamnak az elmúlt évszázadok alatt, és oly kevés barátot. Még a saját testvéreimmel sem felhőtlen a kapcsolatom, és ha épp látszólag békésen meg is vagyunk egymás mellett, sokszor akkor is tele vagyunk elfojtott indulatokkal. Ezt érzem New Orleansszal kapcsolatban is. A béke és nyugalom, ami jellemzi jelenleg, mintha egy időzített bombát takargatna. A farkasok egyelőre csendben vannak, a vámpírok együttműködnek, a boszorkányokkal alkut kötöttem, senki nem esik most a másik torkának, de vajon meddig maradhat ez így? Az ellentétek mélyen gyökereznek, és még közel sem szilárdítottuk meg, és simítottuk el ezeket az ellentétes viszonyokat a francia negyedben.
Kezdetnek, azt hiszem, érdemes lenne kicsit mélyebbre ásnom, utánajárnom, mennyire rossz is a helyzet, milyen régre is nyúlnak vissza a jelenlegi viszályok. Az elmúlt pár évtized történetével foglalkozó feljegyzések ugyan nem tartalmazzák azt, amit keresek, nem számolnak be a természetfeletti háborúkról, legalábbis azok nem, amelyek egy városi levéltárban megtalálhatóak. De én szerencsére tudom, kit és mit kell keresnem ilyen témában. Az emberi frakció szorgos, adatokat és egyebeket felhalmozó munkája a hasznomra válhat, csakúgy, mint Kieran atya együttműködése. Hamarosan már egy köteg érdekes, átolvasásra váró feljegyzéssel vonulok el a dolgozószobámban, és elmélyedek a sorok között egy pohárka borostyánszínű lét lötyögtetve. Nem számítok rá, hogy bárki is meg akarná zavarni a nyugalmamat ezen a délutánon, és egész jól sikerül is kizárnom a külvilágot. A közeledő lépteket persze így is messziről hallom, valaki engem keres, de nem sietek elébe. Kényelmes nyugalommal fut végig tekintetem az utolsó mondatokon, mielőtt felemelném a fejem. Ekkor azonban nem kis meglepetés ér. Stefan Salvatore? Itt? Hát erre tényleg nem számítottam.
- Stefan! Nahát, nahát! Micsoda váratlan fordulat – vonom fel a szemöldökeimet, hátradőlök a székemben, és futólag végigmérem. Nincs jó bőrben, és ez egy vámpírtól alapjáraton szokatlan. Kifordulok az íróasztal mögött, felállok és elé sétálok. A megjelenése igazán kíváncsivá tett, egész annyira, hogy meg is feledkezzek egy időre mindarról, amivel eddig foglalkoztam. – Mi szél hozott erre? – fogom meg a vállát, majd terelem az egyik fotel felé, hogy helyet foglaljon, én pedig leülök vele szemben. – Gondolom nem épp csak erre jártál, és beugrottál egy italra – jegyzem meg, de ha már az italnál tartunk, előrehajolok az asztal felett, közelebb húzva a tálcát, és töltök egy-egy pohár whiskyt, jó vendéglátó módjára.


a hozzászólás Stefannak készült, 574 szót tartalmaz, és írás közben a The Unforgiven című számot hallgattam. Álmosan írtam, nem az igazi, de lesz jobb...



Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzer. Május 14, 2014 10:19 pm


to klaus; long time no see, my friend

Csupán pár nap telt el azóta, hogy kiszabadultam jeges börtönömből. Magam sem tudom, hogy miért New Orleans irányába vezetett első utam. Talán az éhség, mely szorongatta gyomromat, nem engedte, hogy tudatában legyek minden cselekedetemnek. Ennek köszönhetően ismét összefutottam egy régen látott személlyel, Annával... segített emlékezni. Válaszokat akartam. De egyelőre nem mehettem haza. Rossz érzés kerített hatalmába, mikor a fivéremre gondoltam. Hónapok teltek el, és... nem is keresett engem? A testvéri kötelék eddig mindenhová elért, de most az utolsó veszekedésünk után azt hiszem, hogy nem fog többé kísérni utamon. Nem fog ott gyilkolni, ahová megyek. Ennek ellenére hamarosan vissza kell térnem Mystic Fallsba. De előtte információkat kell szereznem. És ki tudhat többet mindenről Klaus Mikaelsonnál? Nem hiszem, hogy egy több mint ezer éves félvér csukott szemmel járt volna a világban. És nem tudná, hogy merről fúj a szél.
Még mindig nem tudtam felfogni. Silas az én hasonmásom. Vagy... én vagyok Silas hasonmása. Ez bonyolult, nem is érdemes rajta gondolkodni. A kérdések, melyek sorakoznak bennem, egyre több kérdést vetnek fel, egyre több kérdőjelet a mondatok végén, és ha így folyik tovább életem útja, egyértelmű, hogy bele fogok őrülni. Ezt érezte talán Elena is, mikor megtudta, hogy van egy hasonmása. Sőt! Felmenői között nem egy hasonmást találhat. De nem értettem a logikát. Mi az összefüggés? Miért hasonmás ő? És miért vagyok hasonmás én? Miért pont én?!
Klaus rezidenciájának megtalálása az egyik legegyszerűbb feladatnak bizonyult; egy város, ahol mindenki tudja a nevét. És tudja, hol kell keresnem őt. Nagyszerű! Nehezebb próbatételre számítottam. Igaz, nem sejtettem, milyen fogadtatásban lesz részem, hiszen mikor legutóbb egymás társaságát élveztük, éppen Caroline kérésére próbált tiszta belátásra bírni. Ami nevetséges: Klausszal akkor ismerkedtem meg, mikor a legnagyobb ripper korszakomat éltem. Egyértelmű, hogy a szórakoztató Stefant kedvelte, ahogyan az kiderült kis túránk alatt is, nem pedig azt, aki akkor vagyok, mikor állatokat kergetek az erdőben. Azt, akinek fáj kioltani egy mókus életét is akár... azt, aki vagy túl önsanyargató és önmarcangoló, vagy túlontúl ripper. Nem tudom Klaus helyett a választ. És talán most nem is egykori baráti kapcsolatunk lesz a fő téma. Tudnom kell, hogy tud-e valamit Silasről. A hasonmásságról... mindenről, ami most körülöttem zajlik. Meg kell értenem. Úgy kell távoznom innen, hogy mindent tudjak, amit csak megtudhatok.
Nem kellett tovább keresgélnem. S nem is nagyon adtam arra, hogy ezúttal udvarias legyek. Jelzés nélkül érkeztem, sétáltam be a vámpírok tanyájára, ahol Klaus is tanyázott. A hideg futkosott a hátamon ettől a helyszíntől, de azt nekem is be kellett vallanom, hogy egy ősi családhoz ez dukál. Hadsereg. Vagy ez a másik szóban forgó vezetőnek szól? A nevét nem sikerült megjegyeznem.
Láttam néhány értetlen tekintetet. Úgy mértek végig, mintha sólymok lennének, de nem adtam lehetőséget arra, hogy bármi kárt tehessenek bennem. Csak intettem feléjük egyet, jelezvén, hogy nem vagyok nemkívánatos vendég, majd ismét előrefordultam, és a célom után kutattam. Klaus bizonyára elfoglalt, de addig úgysem adom fel, míg nem kapok kielégítő választ. Próbáltam az ösztöneimre hagyatkozni, és azok a dolgozószoba irányába tereltek.
Egy sóhajt hallattam, majd besétáltam a nyitott ajtón. Lépteim lassúak voltak, mégis határozottak. Az, akit kerestem, ott ült az íróasztala mögött, én pedig nyeltem egyet, hogy szóra tudjam nyitni a számat. - Hosszú ideje nem láttalak - jegyeztem meg elsőként ezt, mikor már tudtam, hogy rám figyel. Valószínűleg réges régen hallotta már kifinomult hallásának köszönhetően, hogy valaki közeledik. És talán hiányolja belőlem a modoromat, hiszen nem köszönéssel, ostoba formulákkal kezdeményeztem, amelynek kegyetlensége ellenére ő mindig tulajdonosa volt. - Tudsz öt percet áldozni egy régi, összezavarodott barátod számára? - folytattam aztán, és ki sem vettem ujjaimat a bőrdzsekim zsebeiből. Csak álltam ott, majd lehajtottam a fejem, hogy a lábaim elé nézzek, csak ezek után céloztam meg ismét pillantását.

a hozzászólás Mr szívemcsücske Mikaelsonnaknak készült, körülelül 620 szót tartalmaz, és írás közben a don't let me go című számot hallgattam. Remélem, tetszik (:
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyPént. Márc. 07, 2014 9:58 am

***
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája Empty

Vissza az elejére Go down

Klaus dolgozószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: New Orleans városa :: Lakhelyek :: The Mikaelson Abattoir-