world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Klaus dolgozószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyKedd Ápr. 23, 2013 10:39 pm


Klaus & Selena & Hayley & Zach

Ahogy telik az idő, annál inkább tudatosul bennem, hogy mit is tettem azzal, hogy elszöktem az ide-tova 10 éve rabul ejtő nőtől. Amikor egyáltalán nem szimpatikus hölgyekkel kell barátkoznom ahhoz, hogy fedél legyen a fejem fölött, ám mégis úgy leitatni őket, hogy szex nélkül is megtűrjenek maguk mellett. Annak ellenére, hogy alig vártam a pillanatot, hogy végre Zarán kívül mással is űzzem a kedvenc sportom rá kellett jönnöm arra, hogy még – elnézést a szóhasználatért – kurvára nem vagyok felkészülve erre. 10 év. Kimondani is sok, nem hogy belegondolni mi minden ment el a fejem mellett, mennyi fontos tapasztalat esett ki és tulajdonképpen milyen egy haszontalan ember lett belőlem. Persze, a szüleim és én magam sem így képzeltem az életem, de sajnos 23 évesen, egy sima érettségivel a kezében nem sok mindent kezdhet magával az ember. Aztán tegnap odajött az a nő és felkínálta azt a bizonyos állást. Éppen egy soha nem hallott zenére, egy addig soha nem látott lányt fűztem a táncparketten, amikor odalépett ez a feltűnően jólöltözött hölgy, és miután megjegyezte, hogy milyen jó is a mozgásom, felajánlotta, hogy szórakoztathatnék pár hölgyet a szomszéd megyében lévő klubjában. Na, persze nem ingyen. Nos igen, anya, apa; a fiatok idáig süllyedt, a testéből kell hogy éljen. Igaz igent még nem mondtam, de a megelőlegezett „céges” telefont elfogadtam, így a Zara által könnyen bemérhető darabtól megváltam és egy lépéssel közelebb kerültem a teljes, félelem nélküli szabadsághoz. De mégis akarom én ezt? Az a nagy helyzet, hogy nem tudom, de már úgyis minden mindegy. Eljöttem, meghoztam a döntésem, nincs visszaút. Nem állhatok a kedves ajtaja elé, hogy bocsi, csak kiugrottam levegőzni, az emberedet meg csak poénból öltem meg. Na persze, sajnos az élet nem ilyen egyszerű.
Még világos volt mikor a nemrég megismert varázsló sráccal való találkozóra siettem, és már most tisztában voltam azzal, hogy valami olyanba mentem bele, aminek bizony nemigen lehet jó kimenetele. Más lehetőségem márpedig nincs, ez a férfi az egyetlen aki segíteni tud elfedni a nyomaimat Zara elől egy kis humbuk-mumbukkal, vagy mivel. Lényeg a lényeg, a kalandokat amúgy is szeretem, és ha minden a terv szerint megy akkor végre egyenesbe kerülhet a szabad életem.
- Sajnos nem nagyon van más választásom. –reagáltam Zach üdvözlésére mikor végül odaértem. Fölösleges időhúzás és tiszteletkörök nélkül fogtam magam és helyet foglaltam az anyósülésen, majd pár pillanatig csak csöndben bámultam magam elé és valami utolsó megerősítést vártam az égiektől, hogy bizony helyes amit csinálok, de sajna a jel, bármi is lett volna az elmaradni látszott.
- Nos mi lenne az én feladatom? Ja és ha nem veszed sértésnek, így gyorsba rákérdeznék, hogy mégis miért annyira fontos neked a világ egyik legerősebb vámpírjának a megölése? – kérdeztem a másikat igencsak lényegretörően, bizonyára már leszűrhette, hogy nem kenyerem a mellébeszélés, de ahogy észrevettem neki se az. Kitudja, talán egy soha véget nem érő barátság kezdete ez. Úgysem volt még sosem barátom, legalábbis olyan nem, aki még egyáltalán fölismerne.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyKedd Ápr. 23, 2013 5:34 pm



Klaus&Selena&Hayley&David


Ö
ljük meg Klaus-t.
Ezzel a gondolattal szép ébredni. Már nagyon rég tervezem ezt a napot, muszáj mindennek tökéletesnek lennie.
Tisztában vagyok vele, hogy egy rossz mozdulat és még nekem is bajom lehet, de ezzel nem foglalkozom, mert ilyen nem történhet, ma nem.
Már napok óta készülök. A mai napra növeltem meg az erőmet, s találtam ki praktikákat, hogy hogyan juthatnék a varázslat közben is még több erőhöz. Nagy szükségem lesz rá, mert mégsem egy mezei vámpírt készülök megölni. Igaz még az sem biztos, hogy sikerül. A varázs, amit használni fogok, egy nagyon erős vámpír ellen készült, én ezt átalakítottam úgy, hogy ez elég erős legyen egy első ellen is. Sokan azt mondják, hogy ők elpusztíthatatlanok, de olyan személy nem létezik, nem létezhet. A természetnek egyensúlyban kell állnia, ezért mindenkit el lehet pusztítani.
Össze kell szednem mindent a varázslathoz, habár nem viszek sok dolgot, mert nem lenne jó, ha emiatt buknám el. Ott leszek én, az erőm, valamint egy papír, amin a varázslat van. Nem kell több, ennél több nem.
Hatalmas gombóccal a gyomromban indulok útnak, erre a mai csatára. Amint az ajtón kilépek megcsap egy lágy, meleg szellő. Valamint az a bizonyos vihar előtti csend érzés.
Míg a kocsimig elérek nagyon sok gondolat átfut az agyamon, de egyik sem Klaus-al vagy a megölésével kapcsolatos. Mind az életem elkövetkezendő időszakával kapcsolatos. Egyre többet vetődik fel bennem az a kérdés, hogy itt hagyjam-e a várost és máshol kezdjek egy új életet, lezárva a múltamat, vagy maradjak itt és folytassam a mostani életem, de már gondok nélkül. Nem tudok dönteni, mert mindig ott motoszkál bennem az a gondolat, hogy nem bosszultam meg a családom meggyilkolását, nem öltem meg Anna Petrovat. Az ő meggyilkolása még Klaus halálánál is nagyobb elégedettséggel töltene el. Az pedig csak hab lesz a tortán, ha már egyikük sem fog élni...
Lassan megérkezem arra a helyre, ahol David-el megbeszéltük a találkozót. Messze van a villától, nem szeretném, ha meghallaná valaki is, hogy megyünk. Lassítok, s megállok a kocsival. Hensley még nincs itt, mondjuk ez nem véletlen, sokkal hamarabb érkeztem, mint ő. Szükségem van egy kis egyedüllétre, hogy egy kis energiát szívjak magamba, szükségem van rá. Nem is a harc miatt. A lelkemnek van rá szüksége.
- Örülök, hogy eljöttél! - nyújtom kezem üdvözlésképpen. Meglepett, hogy a férfi a minap igen mondott, hogy segít. Nem is ismer, bár jobb is, máskülönben nem ment volna bele.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyVas. Ápr. 07, 2013 1:36 am


Selena & Hayley & Zach & David


Higgadtságot erőltetve magamra, dőlök hátra a kényelmes székemben, ahogy Selena is helyet foglal. Nagyon szeretnék türelmesen elbeszélgetni vele. Mi értelme lenne bármi nemű erőszaknak, tombolásnak, őrültségnek, amikor igazi kezes bárányként is kezelhető? A bökkenő csak az, hogy valakin előbb-utóbb le kell vernem a port. Kérdés, ki lesz az.
Selena beszélni kezd, én azonban nem tudok sokáig egy helyben maradni, bár ezt a belső háborút egyelőre elég jól sikerül palástolnom. Felemelkedek a helyemről, és szinte szórakozottnak nevezhető léptekkel sétálok a kis asztalhoz a sarokba, hogy töltsek magamnak egy italt. Kérdés nélkül veszek elő egy másik poharat is, majd továbbra is teljes nyugalmat színlelve megyek vissza, hogy letegyem a hibridem elég a neki szánt whiskyt. Még valahogy egy mosolyt is sikerül eresztenem, bár elég érzelemmentesre, sőt, erőltetettre sikeredik.
Nem szólalok meg azonnal, ahogy a lány befejezte a mondókáját. Hagyok magamnak időt mindent átgondolni, felfogni, és miközben az italomban levő jégkockákat lötykölöm ide-oda, azt hallgatom, vajon mikor fékez már egy autó, vagy érkezik bármilyen más jármű a házunk elé. Tőlem aztán repülővel is jöhet, elég nagy a feljárónk meg a park utána. A lényeg, hogy itt legyen. Bár nyilvánvaló, hogy csak szépen, kényelmes tempóban fog megérkezni.
- Szóval az átváltozásokkal járó fájdalom átélése, mely semmissé teszi a hálát és a kötődést… - jegyzem meg, mintha hangosan gondolkodnék. Igazából ez ugyanaz a módszer, amivel Tyler is felszabadította magát, ha jól értettem, így pedig előzetes infók nélkül is könnyen asszociálhattam volna rájuk. Tylerre és Hayleyre. Tulajdonképpen elég ésszerűnek, és utólag már kézenfekvőnek tűnik a feladat, valami mégis azt súgja, hogy van valami a háttérben, amit még nem tudok. Ami nem ennyire nyilvánvaló, de ki fogok deríteni.
- Te is megpróbálkoztál vele? Az átváltozással? – kérdezem egyenesen Selena szemébe nézve, és tudom, hogy az igazat fogja válaszolni, hisz ő még kötődik hozzám. Ha tud mindarról, ami a hátam mögött zajlott eddig, valószínű, hogy valamelyest már ő is belekeveredett. – Igazából kíváncsi lennék, miért döntöttél úgy, hogy az elárulásom helyett végül beavatsz engem is… Persze félre ne értsd, igazán értékelem, hogy így döntöttél – teszem hozzá gyorsan, és az eddigiekkel ellentétben most egy őszintébb mosoly jelenik meg az arcomon. Pár pillanattal később pedig már végre hallom is az érkező, közeledő hangokat. Egyszerre nyugszom meg, hogy eleget tett a kérésemnek, és leszek ideges a téma miatt, amiért Hayleyt idekérettem. Mire belép a dolgozószobámba, már fel is állok.
- Hayley. – üdvözlöm szárazon egy bólintással. – Ugye milyen kellemetlen dolog tud lenni a kíváncsiság? – kérdezem lassan felé lépve, aztán egy pillanat alatt közvetlenül elé suhanok, egyik kezemmel mögé nyúlok, és a helyzet félreérthető lehet, de igazából csak az ajtót lököm be mögötte. Másik karommal beljebb invitálom.
- Foglalj te is helyet körünkben, drágám – mutatok az egyik szabad fotel felé, majd a kezeimet összekulcsolva magam mögött állok meg előttük elállva a kijáratot.
- Úgy néz ki, akad pár közös vonásunk. A kíváncsiság is ilyen. És tudod mi az, ami most leginkább felkeltette az érdeklődésemet? Ez a kis magánakció, amibe belekezdtél a hátam mögött. Mit tudnál róla mondani? Csak hogy én se maradjak ki a buliból – erőltetek magamra egy fintorszerű vigyort. Már a jelét adtam annak, szavak nélkül is, hogy innen nem fog könnyen szabadulni most, így nem látom szükségszerűnek, hogy továbbra is az ajtóban őrködjek. Inkább visszasétálok az asztalom és az italom mögé.




•• Words: 538 •• Music: ez •• Note: Sorry, de muszáj volt bevágnom gyors ide egy reaggal még a fiúk előtt, mert aztán már nem tudtam volna rendesen reagálni mindenre :$••

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyVas. Ápr. 07, 2013 12:54 am



Klaus & Selena & Zach & David



A Tylernél töltött este után kicsit másnaposan és hulla fáradtan mászok ki az ágyból. Fogalmam sincs, mikor éreztem utoljára ilyen jól magam, de már rám fért egy ilyen este, mikor egyik pohár piát a másik után isszuk és csak nevetünk.
Ennek persze rosszabb oldala is van. Ma olyan fejfájással ébredtem, hogy elgondolkodtam azon, inkább visszafekszem és fel sem kelek ma, de kaptam egy érdekes üzenetet Klaustól. Találkozni akar velem, méghozzá nála. Tudom, hogy nem kellene elmennem, hisz most hogy Elena vámpír lett biztosan ideges és jobban odafigyel a hibridjeire, mint eddig, nekem meg meg kellene húzódnom otthon és a háttérből irányítani a hibridek felszabadítását, hisz minél kevesebbet tud rólam Klaus vagy némelyik hűséges hibridje, annál jobb.
Utálom ilyenkor a kíváncsi természetem. Tudtam, hogy nem fogok bírni otthon maradni, túlságosan érdekel, hogy Klaus miről akar velem beszélni. Elvégre nem tudhat a tervemről, hacsak a hibridjei el nem kotyogták neki, ami nem kizárt, hisz Klaus képes mindenre rávenni őket, hiába tetetnék velük esküt, hogy hallgassanak.
Lerúgom magamról a takarót és az első utam a konyhába vezet. Azonnal szükségem van egy aspirin-re, mert szétrobban a fejem. Szememet forgatva kutakodok a fiókokban, nem is én lennék, ha tudnám, hova tettem volna.
Miután bevettem a gyógyszert a fejfájásom is csillapodik egy kicsit és unottan öltözni kezdek, a hajamat is megcsinálom. Kb. egy óra múlva már úton vagyok Klaushoz és gondolatban felsorolom az összes indokot, amiért vissza kellene hogy forduljak. Veszélyes és ha tényleg tudja, mire készülök, akkor nagy valószínűséggel bezár egy pincébe és megvárja még éhen halok, ráadásul még meg is kínoz majd.
Megrázom a fejem és halványan elmosolyodok. Tudom, hogy szeret kínozni és üldözni másokat, sőt, élvezi ha megkeserítheti az emberek életét, de annyit szenvedtem már, az egyetlen reményem, hogy a sors nem sújt több bajjal az életben. Hinnem kell ebben, különben megbolondulok. Szülők nélkül, vérfarkasként felnőni nehéz úgy, hogy közben senki olyan nincs az életemben, akire igazán támaszkodhatnék.

Lassan szállok ki a kocsiból, szándékosan húzom az időt, csak az jár a fejemben, hogy még nem késő és visszafordulhatok, de mielőtt ténylegesen megtenném, kezem már a kilincsen van és kopogás nélkül belépek, majd követem a hangokat egy szoba felé. Odaérve megköszörülöm a torkom, hogy felhívjam magamra a figyelmet. - Hívtál. Itt vagyok. - szavaimat egyenesen Klaushoz intézem, a hibridlányra rá sem hederítek - Nem akartam eljönni, de kíváncsivá tettél. Miért akartál találkozni velem?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyPént. Ápr. 05, 2013 6:35 pm

Csend. Nyugalom. Békesség. Három dolog, ami a legkevésbé sem jellemzi a hibridek életét. Az enyémet legalábbis nem. A sors nem nekem kedvez, otthon ugyanis háborús helyzetek uralkodnak. A bátyám, Christian újra lázadó életet él. Nem érdekli senki és semmi, nem hallgat senkire és semmire. Ez nem is lenne olyan nagy gond, ha nem hordozná ő is a vérfarkas gént. Ha egy gyenge pillanatában ne adj’ isten kinyír valakit, az nem tenne jót senkinek, főleg neki. De az én lelkemnek sem. Ha egyáltalán nekem van olyanom. Tudom, hogy ebben az esetben elkerülhetetlen, hogy aktiválja az átkot. Van egyáltalán olyan ember, aki úgy éli le az életét, hogy nem nemcsak nem váltja ki az átkot, de még csak nem is tud róla, hogy hordozza a gént? Hát, ha van ilyen… akkor én nagyon is irigylem. És ez még a kisebbik gond. A másik, nagyobbik gond az, hogy Hayley elkezdte felszabítani a hibrideket. Személy szerint nekem jelen pillanatban nem áll szándékomban megtörni a köteléket. A mostani életem úgy jó, ahogy van, minden hátulütőjével együtt. Ki akarom szellőztetni a fejemet… Ilyenkor két dolgot szoktam tenni: vagy elmegyek, és olyan szinten leiszom magamat, hogy másnap azt sem tudom, hol vagyok, vagy elmegyek vadászni. Most a másodikra esett a választásom, mert már viszonylag régen vadásztam. Szerencsémre a parkban alig lézengett pár ember. Kiválasztottam egy szimpatikus srácot, akit másodpercek alatt a legközelebbi fához szögeztem, erősen szorítva a nyakát. Megelégelve az ellenkezését, mélyen a szemébe néztem. -Most pedig szépen lenyugszol, oké? Meg sem mozdulsz, és nem adsz ki semmilyen hangot, amíg nem végzek veled.- Fogaimat a félelemtől kidudorodó ütőerébe vájtam. Viszont nem sokáig élvezhettem a vérivás okozta örömöket, mert sietnem kellett Klaushoz. Kissé nehéz volt megtalálni a Mikaelson villát, mert még sosem jártam ott, de végül is sikerült. Szívesen gyönyörködtem volna a házban, de nem akartam megváratni Klaust, így egyből a dolgozószobájához mentem. Miután beléptem az ajtón, helyet foglaltam az egyik fotelben. -Mint tudjuk, Hayleynak az a szándéka, hogy felszabadítsa a hibrideket. Ezt úgy akarja elérni, hogy kényszeríti a hibrideket, hogy addig változzanak át egymás után többször is farkassá, amíg az átváltozás már nem jár fájdalommal.- Egy pillanatra megborzongtam, ahogy felidéztem magam előtt a képet. Ahogy a csontok összetörnek, majd összeforrnak, és újra összetörnek. És mindezt egymás után többször… Bele sem merek gondolni...
____________

Megjegyzés: Nem a legjobb, de a későbbiekben jobb lesz, ígérem Smile
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzomb. Márc. 30, 2013 8:39 pm


Selena & Hayley & Zach & David


Az első pillanatban, hogy meghallottam a kósza híreket, egyszerűen felforrt az agyvizem. Tudtam, hogy ha megfontoltan és előrelátón akarom elintézni a dolgot, hagynom kell magamnak egy kis időt, hogy lehiggadjak, hogy tisztán lássak, és átgondolhassak mindent ezzel kapcsolatban. Túl sokszor voltam már elárulva olyanok által, akiket hozzám legközelebb állónak éreztem. Akiket közel engedtem magamhoz. Talán mondanom sem kell, hogy nem sokszor gyengültem el ennyire, de akárhányszor engedtem ennek az őrült kísértésnek, valaki előbb-utóbb hátba támadott. Ezért mondogatom már ezer éve, hogy a szeretet a legnagyobb gyengeség egy vámpír számára. De sajnos magam sem vagyok képes ezt folyton szem előtt tartani. A családom minden egyes tagja elárult már, ráadásul többségük nem csak egyszer. A legtöbb valaha volt barátom is megtette már, élükön Stefannal. Túl sok reményt fűztem volna ehhez a barátsághoz? Meglehet. Én sem játszom mindig tisztességesen, ezt is aláírom, de mindaz, amit tettem, nem ellene irányult. Épp ellenkezőleg. Bár ez most aligha számít bármit is a jelenlegi helyzetemben. Bolond voltam, hogy már kezdettől elvetettem annak a lehetőségét, hogy a hibridjeim talán képesek lennének ellenem fordulni. Hisz a teremtőjük vagyok, idősebb, bölcsebb és erősebb valamennyiüktől. Azt hittem, lesznek olyan okosak maguk is, hogy a nyerő csapatban akarjanak játszani. A természet adományának tartottam a köteléket, mely összekapcsolt minket, de az első hibridem, Tyler átváltoztatásáig nem számítottam rá, hogy ilyen jól fogok járni. Mégis szentül hittem benne, hogy nem árulnának el, hogy egy erős csapatot alkothatunk. Mint egy második család. Ez is az én hibám. A szánalmas ragaszkodásom a családhoz, a magánytól való félelmem. Tudom, Tyler nagyon hamar megtalálta a módját, hogy megszabaduljon tőlem. Sajnos okot szolgáltattam neki erre. De hogy a többiek is kövessék a példáját... Nem értem. És őrülten bosszant. Első kitörésemben legszívesebben lemészároltam volna mindet. Egyenként vadásztam volna le őket, hogy kitépjem a szívüket. De ez elég elhamarkodott, túl ösztönös reakció lett volna. Az új, farkas énemhez méltó, melyet néha még elég nehéz kezelnem. Nem mindig sikerül. De most le tudtam csillapítani a vérszomjamat egy kis éjszakai vadászattal. Így végül is csak egy fiatal nő élete bánta. Ettől persze nem került pont a történet végére. Mindent tudni akarok, méghozzá első kézből, mielőtt valóban a poklot szabadítanám a városra. Ezért hívtam a dolgozószobámba Selenát, hogy részletesen elmesélhessen mindent.
- Kedvesem, fáradj beljebb - mutatok az egyik kényelmes bőrfotel felé, amint kinyílik az ajtó, és belép rajta a hibridlány. – Gondolom, tudod, miért hívtalak át. Itt kényelmesebben beszélgethetünk. Szeretném, ha elmondanál mindent, amit tudsz Hayleyről és a kis magánakciójáról – veszem elő a higgadtabbik arcomat, de a tekintetem még mindig komor és szigorú. Közben elküldök egy rövid üzenetet a farkas lánynak is. Szeretném, ha csatlakozna, és maga avatna be a történtekbe. A saját érdekében ajánlom, hogy átjöjjön, és valóban beavasson mindenbe.




•• Words: 447 •• Music: ez •• Note: Nem a legjobb kezdőm, de talán megteszi (: ••

Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyKedd Nov. 13, 2012 1:19 pm

Folyt. köv. Gilbert ház, tornác
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyPént. Nov. 02, 2012 11:48 pm

Klaus dolgozószobája Tumblr_m4fzeer4yu1rwne40o1_500
Klaus, Anne and Renee


Az erdőben voltam, vadászni. Ártatlan embereket kerestem, akik semmit sem sejtenek a természetfeletti lényekről, ártatlan embereket kerestem, akiket megölhetek. Megölni. Pát hete, sőt, pár napja még visítva rohantam volna el egy magamfajta elől, s most meg embert ölök.
De nem érdekelt az egész. Végre meg volt mindenem és nem kellett többé átváltoznom. Igaz, csak egyszer éltem át a fájdalmat, amivel az átalakulás jár, de az is bőven elég volt. Fogalmam sincs, hogy bírja az, aki havonta egy egész életen át átváltozik.
Gondolatmenetemet léptek zaja szakította félbe, tőlem nem is olyan messzire, talán 20 méterre van valaki. Nyomban ott termettem mellette és mire feleszmélt, már meg is ragadtam a nyakát, tűéles vámpírfogaimat pedig a nyakába mélyesztettem. Imádtam az érzést, ahogyan a friss, meleg emberi vér lecsorog a torkomon. Olyan édes volt, akár a méz. Bőrömnek új árnyalatot adott, az arcom kipirosodott, erővel telinek éreztem magam.
Az elernyedt holttestet egyszerűen elengedtem, mire az nagy puffanással a földre esett. Remélem, nem lesz belőle baj, elvégre, csak megeszik az éjszakai ragadozók, nem?
Miután alaposan megtöröltem az arcom, meggyőződtem róla, hogy a fogamon sem maradt egy folt vér sem, majd visszaindultam az újdonsült otthonomba; már ha nevezhetem így, a Mikealson villába. Hiába tartózkodok itt, már lassan több, mint egy hete, a látvány mindig lenyűgöz. Imádok lassan végigsétálni a kertben, megszagolni a szebbnél szebb virágokat.
Belépve a szokottnál nagyobb felfordulást véltem felfedezni, az ajtóban beleütköztem egy srácba, akit még sohasem láttam, odabent pedig egy lány volt, akivel szintúgy nem találkoztam még, de ő köszönt és be is mutatkozott.
- Szia! Én Renee Wright vagyok. - köszönök neki és udvariasan rámosolygok. Úgy tűnik, nincs túl jó kedve. Valószínűleg lenne jobb dolga is, mint itt lenni és Klaus akaratának engedelmeskedni. Hát... nekem ezzel egyenlőre semmi bajom sincs, ugyanis nagyjából senki nem tudja még, hogy ki vagyok, így semmi dolgom nincs, csak vadászni és Klausnak engedelmeskedni.
Lehetséges, hogy én jobban kötősök Klaushoz, mint a többi hibrid? Ugyanis engem nem csak a fájdalomtól menekített meg, hanem attól, hogy hajléktalanként éljem a mindennapjaimat, miután eljöttem apámtól és megszabadított a szegénységtől is, ami egész életemben kísértett.
- Szia Klaus! - köszönök neki is vidáman, majd beülök a hátsó ülésre és kíváncsian várom, hogy mit fogunk ma csinálni.
- Gilbert ház? Elena vérére van szükséged, ahogy mesélted? Azt itattad meg velem is, miután felébredtem, igaz? - ezekben a dolgokban teljesen biztos voltam, csak olyan feszült volt a hangulat, próbáltam megtörni valamivel, másrészről pedig, szeretek beszélni, még ha feleslegesen teszem, akkor is.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzer. Okt. 31, 2012 10:30 pm


Klaus & Renee & Anne;


Az a sok telefoncsörgés már az agyamra megy. Már háromszor csörgött Tyler mobilja, de mindegyik alkalommal kinyomta. Nem tudom mi értelme.. Inkább vegye fel, és lépjünk tovább, minthogy ismét ezt a zenét hallgassam..
- Komolyan Tyler, vedd már fel! A végén már kitépem a kezedből, és én veszem fel.. – kiabálok a srácra dühösen. Amúgy sem vagyok jó kedvemben Kol miatt, hát még ez is. Az agyamra megy már a telefonja. A következő csörgésnél már épp nyúlnék a készülékért, de szerencsére Klaus megelőz. Egyre jobb, most még Tylert le kell passzolnunk az anyjához, mert valami baj van. Akkor ki jön a srác helyett? Nem nagyon láttam még a többi hibridet, csak párat. Ahogy megállunk, hogy Tyler elmenjen, úgy jön Klaus másik hibridje. Valami szőke hajú csajszi, akit még sosem láttam. Tuti, hogy nem rég változott hibriddé, tehát biztos újonc még. Nem tudja, hogy néha milyen idegesítő tud lenni a kötődés, de majd rájön.. Viszont nem hiszem, hogy én meg akarom törni ezt a tiszteletet vagy kötődést, vagy minek mondjam. Inkább ez, mint az átváltozások, azokat többé soha! Ha belegondolok, akkor Klaus nagyon ért ahhoz, hogy kikből kell hibridet csinálni, komolyan. Simán körbeveszi magát pár jó csajjal, és kész, már meg is van a jó társaság. De inkább nem mondok sokat az új lánynak, ki tudja, hogy milyen a személyisége, meg amúgy sincs jó kedvem..
- Hali! Anne Gibson vagyok.. – köszönök hibrid társamnak, s közben megkapom a kulcsokat Klaustól. Talán mégsem lesz olyan szörnyű a napom. Első megállóhelyünk a Gilbert ház. Legalább nem az új csaj vezet. Igaz, ő nem is tudná még, hogy hol van a Gilbert ház.. Nagyszerű! Ismét Elena az első. Múltkor, mikor lelépett, Klaus nagyon kiakadt rám. A csaj már biztos kigyakorolta a menekülést vagy valami hasonló. Belém szúrt egy karót majd elfutott. Ha belegondolok, már érzem a fájdalmat. Teljesen váratlan lépés volt tőle.
- Gilbert ház? Máris elfogyott Elena vére? Hány hibrided van már? A csajt már rendesen lecsapoltad egyszer, csoda, hogy él még – mondom kissé viccelődve, miközben a hasonmás háza felé veszem az irányt. Talán ott vannak a Salvatore testvérek is. Már annyi pletykát hallottam az ő kis szerelmi háromszögükről, hogy már komolyan érdekel, mi van köztük és Elena között..
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyKedd Okt. 30, 2012 11:40 pm



To my dear hybrids: Anne & Renee

D
rága Kol öcsémnek hála, kellőképpen felkészültem a mai akcióra. Mindent kiderített nekem, amit tudni akartam. Szeretem, ha a dolgok az elképzeléseim szerint alakulnak, de még nagyon a terveim elején járunk, és még elég sok mindennek klappolnia kell ahhoz, hogy elégedettséggel zárjam a napot. Első megállónk a Gilbert ház lesz, ahol nyilván számíthatunk majd némi ellenkezésre. Főleg ha a Salvatore testvéreket is ott találjuk, aminek ugye bármikor nagy esélye van. Lassan akár oda is költözhetnének, annyit lebzselnek ott. De csak saját maguknak tesznek keresztbe, ha akadályozni próbálnak, és vesztegetik a drága időmet. Örülhetnének, hogy még nem léptem le a hasonmásommal. Pedig mennyivel könnyebb lenne. Bár ez hamarosan elkerülhetetlen lesz. Amíg van miért, addig időzöm csak itt, de a teendőim lassan elfogynak, és útra kell majd kelnem, hogy új farkasokat keressek. Talán ha az új beszerzőkörútnak vége, visszatérek ismét. Nagyon rég óta először úgy érzem, otthonra leltem valahol. Nem vallanám be, de ehhoz sok köze van Rebekahnak is... azt hiszem. Újra együtt vagyunk, ő iskolába jár... kicsit mint egy igazi család. Egyszerre meghitt... ugyanakkor borzalmasan nevetséges, hogy engedek ezeknek az érzéseknek, és hagyom, hogy az otthonomként gondoljak Mystic Fallsra.
Nos... amennyiben Elenát mégsem találnánk most otthon, szerencsére van még egy kevés a véréből. De őszintén abban reménykedem, hogy az nem lesz elég, és hogy abban a bizonyos külvárosi pub-ban többen is lesznek, akiket majd átváltoztathatok. Legrosszabb esetben azonban majd visszamegyünk később. Semmi sem lehetetlen, csak egy jó terv kell, meg sok türelem. Aminek sajnos mostanában gyakran fogytán vagyok.
Amíg beülünk a kocsiba, Tylernek háromszor is megcsörren a telefonja, de egy-egy kisebb-nagyobb sóhajjal, vagy épp szemforgatással folyton kinyomja. Érdeklődve pillantok rá, felvont szemöldökkel mérem végig, vajon mi akar ez lenni. Talán Caroline és közte mosolyszünet lenne? Nehezen hiszem el. Amikor negyedszer is felhangzik a már ismerőssé vált dallam, kiveszem a kezéből a mobilt, és mielőtt elnyomhatná, én magam veszem fel. Carol az, az édesanyja, a nő hangja pedig ritka kétségbeesett. Valami balesetről hadovál... nem sokat értek belőle. De a lényeget azért sikerül leszűrnöm. Az lesz a legjobb, ha Tylert hazaküldöm, mielőtt az anyja elrontja az akciómat. Otthon biztos több hasznát veszik a srácnak. Nekem azonban így szükségem lesz valakire helyette.
Miközben útjára bocsájtom Tylert, Renee éppen megérkezik. Kezemmel hamar oda is intem hozzánk.
- Üdv, kedvesem! Épp időben érkeztél, hogy velünk tarthass. - Köszöntöm mosolyogva, majd kinyitom előtte az autó hátsó ajtaját, nem csak udvariasságból, de azzal a szándékkal is, hogy egy kicsit megsürgessem a dolgokat. Közben Anne kezeibe csúsztatom a slusszkulcsot.
- Úgy néz ki, te vezetsz, drágám! - teszem szavakkal is egyértelművé a dolgot, majd magam is az anyósülésre pattannok. Akár én is vezethetnék, de még pár hívást el kell intéznem közben, és ez így egyszerűbb lesz.
- A Gilbert ház az első uticél. Igyekezzünk, hölgyeim, sok még a dolgunk! - sürgetem őket megint csak, aztán megnyomom a hívásgombot.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyKedd Aug. 21, 2012 7:01 pm

To Klaus and Tyler

Klaus dolgozószobája Scaled.php?server=692&filename=tumblrm4zucvfb7s1rse8rt

Klaus megjegyzése arról, hogy épp egy festmény közepén tartottam, eléggé felzaklatott. Tudja jól, hogy festő vagyok, abból élek, hogy eladom a képeim, erre elkezdi, hogy még várhat az a kép. Hát kösz.. És mit csináljak, ha épp határidős képet csináltam volna? Nagyszerű, mit mondhatnék.. Durcára nincs időm, mert pár perc múlva Tyler is megjelent. Majd ha Klaus nem figyel vagy valami, beszélek vele egy talit, hogy jöjjön át megnézni a festményt, majd mikor kész van. Végül is, még egy nap, és elkészülök vele. Mikor megláttam Tylert hatalmas mosoly került az arcomra.
- Héj! Szia, Tyler! – köszöntem még mindig vigyorogva. Beszélgetésbe viszont nem tudtam elegyedni vele, Klaus ugyanis már ki is osztotta a feladatunkat. Óh, az az akcentus! OMG, nagyon édes! Imádom, ha valakinek akcentusa van, sokkal különlegesebb tőle. De ácsi! Miért Tyler vezet? Miért nem én? Én csak hozzam a tasakokat.. Én is vezetni akarok! Most meg ez a hozzáállásom, olyan, mint egy kisgyereké, akitől elvették a játékát.. Mikor meghallom, hogy hova megyünk, kicsit megdöbbenek. Meglátogatjuk a hasonmást. Már érdekelt, hogy ki is ő valójában, mert mindenki úgy odavan, hogy jaj, a hasonmás így, jaj, a hasonmás úgy. Most megnézem mi olyan nagy cucc ebben a csajban. Na, jól van, inkább átmegyek a tasakokért, minthogy azzal húzzam az időt, hogy ilyeneken agyalok. Klaus az előbb említette, hogy nincs jó kedvében, ezért meg még inkább sietek. Azt mondta a másik szobában, de ott hol? Nem látom őket, már minden bajom van, a képes beszólása nagyon felhúzott.. Keresem, keresem, na, végre meg vannak! A kávézóasztalon voltak, amit persze eltakart a látószögemből egy kanapé. Megfogom az üres tasakokat, és indulok vissza a srácokhoz.
- Felőlem indulhatunk. – mondom a srácoknak halvány mosollyal az arcomon, s kicsit feljebb emelem a tasakokat a kezemben. Elindulok az autóhoz, és beteszem az üres vértasakokat a csomagtartóba. Tyler fog vezetni, akkor Klaus biztos az anyósülésre ül majd, ezért én inkább hátra ülök be, és várom, hogy induljunk
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptySzer. Aug. 08, 2012 1:50 am



To my dear hybrids: Anne & Tyler

S
zórakozottan forgatom ujjaim között a pohárka konyakot, és lassan, mélyeket lélegezve igyekszem elterelni a gondolataimat az árulásról az új feladatok felé. De a pulzusom még mindig túl gyors, a szívem még mindig hevesen ver. Ide kevés az alkohol, ennyivel nem éri be a szervezetem. Ennél valami "ütősebb" kell ahhoz, hogy letisztuljanak bennem az imént történtek. Íriszeim magukra öltik sárgás színűket, és szemeim alatt is kidudorodnak a vöröslő erek, amikor halk, szinte morgás szerű hangon szólítom a szomszéd szobában levő leányzót. Mike szerezte nekem a halandót, hogy legyen itt valaki, ha megéheznék, mivel mostanában nem igen lesz időm magamra, illetve vadászatra. Az erőmre viszont most is ugyanúgy, sőt, méginkább szükségem lesz. Nagyjából fél perc után - ami számomra óráknak is elmenne - megjelenik az ajtóban Andrea, és lassú bizonytalan léptekkel közeledik felém. Mike megbűvölte, hogy engedelmeskedjen nekem, bármit is kérek tőle (végre egy valamire való hibrid), de a lány arcáról ennek ellenére is süt a rémület. A halálfélelem. Természetesen tudja, hogy kelepcében van, és az élete a tét, de nem tehet semmit az igézés ellen. Mosolyogtató a jelenet. Egy pillanatra el is tűnnek arcomról a szörnyénem jelei. Szórakoztat, hogy a halandók mennyire kiszolgáltatottak nekünk, vámpíroknak, illetve hibrideknek. Harmat életük nem sokat jelent számomra. Nincs ezen mit szépíteni. Pár évtizedig koptatják csupán a föld felszínét, és ki előbb, ki utóbb, de a halhatatlanok mértékével mérve így is - úgy is igen csak hamar kerülnek föld alá. Csupán kevesek érdemesek arra, hogy felfigyeljünk rájuk. De ez az élet rendje. Esther csúnyán átformálta a természet törvényeit, de ezek a dolgok immár kőbe vésődtek, és el nem törölhetőek. Nincs értelme szánni az embereket, ők sem kímélik a tápláléklácban alattuk álló élőlényeket. És nem is lehet őket okolni ezért.
Andrea elé suhanok, egy gyors mozdulattal elkapom a bal vállát, és lassan, puhán végigsimítok rajta. Jobb kezemmel már az álla alá nyúlok.
- Nem lesz semmi baj. Csak egy pillanatig fog fájni. Ígérem. - Nem várom meg, hogy felocsúdjon, egyáltalán felfoghassa a szavaim értelmét, vadállat módjára tapadok a nyakára. Szemfogaim a pillanat tört része alatt szakítják fel porcelán fehér, vékony bőrét, és már szívom is magamba mézédes vérét. De nem akarom megölni. Még nem. Szükségem lesz rá később is. Csak annyit iszok, amennyit tényleg szükséges. Aztán az erejét vesztett lányt végigfektetem a kanapén... vigyázva, hogy semmit ne vérezzek össze.
Éppen végzek is az uzsonnával, és rendbe szedem magam, amikor egymás után futnak be a hívott barátaim. Hogy őszinte legyek, egyik hozzáállása sem igazán nyeri el a tetszésemet. Nem akarom ismét felhúzni magam, de nem is hagyhatom szó nélkül a dolgot.
- Az a kép várhat - mondom kicsit gorombán, összeszűkült szemekkel végigmérve a lányt. Aztán kicsit megenyhülnek az arcvonásaim.
- Lehet bármi fontosabb dolgotok, mint a Mesteretek segítségére lenni? - pillantásom egyikről a másikra siklik, és komoly tekintetem árulkodik róla, hogy ez valójában egy költői kérdés, és ha válaszolnának is, csak egy helyes és egyértelmű válasz létezik. Ennél kicsivel több tiszteletet várnék tőlük, de ha nem adják maguktól... nem kizárt, hogy ők is James mellett végzik törött gerinccel.
- Ma nem vagyok vidám kedvemben, és nem is teadélutánra hívtalak benneteket, szóval ha kérhetem, kíméljetek meg a fölösleges kérdésektől! Több dolgunk is lesz ma! - Jelentem ki, majd Tyler felé dobom a slusszkulcsot.
- Te fogsz vezetni, haver. Van a bejáratnál egy-két doboz, azokat pakold be a csomagtartóba! Anne, kedvesem, a szomszéd szobában akad még pár üres vértasak, megtöltésre várnak. Szedd azokat össze, aztán indulás! Ideje meglátogatni a drága hasonmásomat! - Adom ki az utasításaimat, és miközben a többiek szorgoskodnak körülöttem, megejtek egy gyors telefonhívást, hogy biztosra menjek: a ma esti akcióval kapcsolatban minden a terv szerint halad-e. Nagyon tudnám utálni, ha valami félresiklana. Elena felkeresése csak az első állomás a listán. A vére már fogytán, és nem árt, ha bebiztosítom magam belőle.



||Tyler, nincs azzal semmi gond, ha külön sablont használsz a reagokhoz, de megkérnélek, hogy válassz valami kevésbé elütőt, ami sötétebb ennél, nem ennyire rikító. Jó lenne, ha az előző reagodat is behelyettesítenéd, mert ez így elég zavaró. Előre is köszönöm. (: || Egyébként bocsi a késés miatt. :$ A folytatásról meg egyeztetek előbb Elenával, de a következőt még ide írjátok!||
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyHétf. Júl. 23, 2012 9:49 am







  • tag: Klaus&Anne



  • words: 474







Hybrids and Original Daddy





Délután van. Kellemes délután. Otthon ücsörgök a szobámban, tévézekés iszogatok. Most éppen egy dobozsört, de azt hiszem, hogy estére kéne valami összeröffenést tervezni. Igazából már rég volt valami buli, úgyhogy gondolkozom ismét egy kellemes IHB bulin, mondjuk a Grillben. Ez az, beszélnem kellene Matt-tel – gondolkozom és mosolyra húzódik a szám. Ahogy ezen agyalok, a telefonom egy kellemes dallamot kezd játszani, Caroline kedvenc számát. Utálom, hogyha a telefonomhoz nyúl, de ez a mániája, hogy mindenkinek valami hozzá illő számot állított be. Még jó, hogy Mason már nem tud hívni. Kinéznék Caroline-ból egy Shakira – Wolf számot. Na, mindegy, lassan felállok és a telefonom villogó kijelzőjére nézek. Tényleg Car az, úgyhogy mosolyra görbül a szám és felveszem. A leányzó egyből csacsogni kezd:
-SziaTyler! Mi újság, mit csinálsz? Képzeld, az én feladatom megszervezni a nyárköszöntő bált a suliban. Tök jó, nem? Azon gondolkoztam, hogy valami évhez kellene kötni. Nincs valami ötleted? Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy ráérsz este? Jó lenne kicsit összejönni, mondjuk a Grillben. Szólok a többieknek is. Na, mit szólsz? –hallgat el a lány egy pár percre, így én is szóhoz jutok.
-Car, a bálak megszervezése a véredben van, ezért is hagyták rád. Viszont az estét preferálom, én is valami hasonló bulin gondolkoztam. Aztán este átjöhetnél, és itt aludhatnál. – válik titokzatossá és pajkossá a hangom a mondat végére, és hallom, hogy Caroline felkuncog.
-8kor a Grillben. – teszi le a telefont, én pedig visszaülök a kanapéra. Amint visszaülök, a telefonom pittyen egyet. Sms. Megszoktam már, hogy ilyen híres és népszerű ember vagyok, úgyhogy ismét elveszem a telefonomat az asztalról és mikor meglátom a kijelzőt a torkomba ugrik a szívem. Hevesen már nem kezd dobogni, de a lényeget értitek. Klaus. Mia francot akarhat Klaus sms-ben?? „Szükségem van rád.” Az sms rövid és lényegre törő. Kellemetlen. Habár már nem vagyok Klaus szolgája, mégis valahogy érzem a vonzást, hogy ott legyek Klausnál. No meg, azért első hibridként… Azt hiszem, valamiféle kötelezettségem is, vagy valami ilyesmi. Sóhajtok egyet, majd öltözni kezdek, miközben Car-nek pötyögök egy sms-t: „Lehet, hogy kések. Bocs, Klaus akar valamit.” Majd a küldés után egy egyszerű mozdulattal kikapcsolom a telefonomat. Tudom, hogy Caroline ideges lesz és hívogatni kezdene, de mivel még én sem tudom, hogy mit akar az Eredeti vámpír, így inkább nem akarok magyarázkodni. Az utolsó korty sörömet felhörpintem, majd már indulok is Klaushoz.
A ház előtt leparkolok és már sejtem, hogy Klaus tudja, hogy itt vagyok. Nem csengetve nem kopogva sétálok be a hatalmas villába, aminek a mérete valahogy mindig lenyűgözött. Nem is késtem sokat, ugyanis egy ismerős hangot hallok meg, Anne-ét. Mit keres ő itt? – gondolom kicsit aggódva, majd gyorsan a lány mellett termek, Klaus előtt.
-Üdv! Ezt én is kérdezhetném. Mit akarsz, Klaus? – kérdezek rá a dologra határozottan, talán kicsit bunkóbban, mint ahogy szerettem volna. Viszont kis parára ad okot az, hogy Anne hogy mosolyog. Talán jó barátok Klaus-szal? Kellemetlen lenne…

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyVas. Júl. 22, 2012 11:26 pm

To Klaus and Tyler

Klaus dolgozószobája Scaled.php?server=692&filename=tumblrm4zucvfb7s1rse8rt
Olyan nyugodt a mai nap. Tökéletes arra, hogy folytassak egy képet, de melyik legyen az? Az erdő? A madár? A hangszerek? Vagy.. Meg is van, a farkasos kép, aminek a vázlataihoz Tyler segített helyszínt találni. Bár meg találnám ebben a hatalmas felfordulásban, ami a rajztermemen uralkodik. Mindenhol festmények, festékes tubusok, rajzok és még sorolhatnám, hogy mi minden. Egyszer rendet kéne raknom itt, de az nem most lesz. Nehezen ugyan, de megtalálom a képet. Alig kezdtem el kifesteni, a vázlat szerencsére látszik rajta rendesen. Előkutatom a szükséges olajfestékeim, s közben kapcsolok valami zenét a laptopomról. Végre minden meg van. Leülök a festőállvány elé, és folytatom a képet. Nem tudom, milyen bolondnak van szüksége „valami misztikus témájú” festményre, de én megteszem, amit tudok. A fele már kész van, de hallom, hogy csörög a telefonom. Nagyszerű! Most keressem meg.. Hol hagytam utoljára? Csak ne tegye le, a hang irányában tudok keresgélni. Már nem csörög, hanem érkezik egy SMS. Meg is van a telefon! Azt írja, hogy sürgősen menjek Klaushoz. Nagyszerű, most jöttem bele a festésbe.. Na de, mindegy. Gyorsan elpakolom a festékeket, meg az ecseteket is rendbe rakom. Magamra kapok valami utcán is elfogadható ruhát, egy farmer sortot és egy fehér smiley-s pólót veszek fel. Gyorsan felkapom még a táskámat, és már indulok is. Bunkóság lenne csak úgy bemenni? De ugráltatni sem akarom Klaust.. Csengessek vagy ne? Áh.. mindegy is, maximum bunkónak néz, arról meg nem tehetek.. Az ajtón belépve alig találok szavakat, az egész berendezés és a dísztárgyak, minden nagyon szép. A nappali felé veszem az irányt, remélve, hogy ott találom Klaust. Minden olyan szépen be van rendezve, és hatalmas rend van, nem úgy mint az én festő szobámban.. Mert a ház többi részén rend uralkodik, de ott valahogy nem tudok rendet rakni.. De mindegy, most nem ezen kéne agyalnom. Már látom is a keresett személyt.
- Hali! Miért kellett ilyen sürgősen idejönni? Épp egy kép közepén tartottam, remélem, tényleg nagyon fontos dolog miatt hívtál.. – mondom kissé durcásan, de mosolyogva.


A hozzászólást Anne Gibson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 21, 2012 1:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyPént. Júl. 20, 2012 7:39 pm



To my dear hybrids: Anne & Tyler

N
em sok dolog van, amit jobban gyűlölök az árulásnál. Nagyon ritkán engedem meg magamnak azt a luxust, hogy igazán megbízzak valakiben. Nem tehetek róla, de szeretem mindig kézben tartani a dolgokat. Szeretek mindig mindenkit ellenőrizni, és tapasztalataim szerint jól is teszem. A legtöbben félnek tőlem, vagy tisztelnek annyira, hogy ne merészeljenek ellenszegülni nekem, vagy átverni, hátba támadni. De a hosszú évek során sikerült temérdek ellenségre is szert tennem. Nincs mit szépíteni ezen, én magam is keresztbe tettem már jó néhány szerencsétlen emberen, vámpíron... és egyéb élőlényeken. Mindig is azt az elvet vallottam, hogy inkább én gázoljak át másokon, és nem fordítva. Minden hatalmam, erőm, vagyonom megvan ehhez, csak tudni kell élni vele. És amint már mondottam, oda kell figyelni, hogy kiben is bízunk meg, és kiben nem. Akadnak olyanok, akik méltók erre... de sajnos volt szerencsém már olyanokhoz is, akiknek sikerült megtéveszteni engem. Első helyen talán Katerina áll. És mindazok, akik behódolva a bájainak, nyomorult pincsikutyaként követik őt, és hajlandóak még velem is szembe szállni. Nos igen. Az ebbe a kategóriába tartozók mind kiérdemelték a legkegyetlenebb büntetést, amit csak ki tudok rájuk szabni.
Itt van példának okáért James. Százötven éve hűen szolgál, lesi minden kívánságomat, és éppen ezért azon kiváltságosak közé tartozott, akiben megbíztam, aki számíthatott a védelmemre. De Katerinának valamilyen furmányos módon sikerült behálóznia, és ez a senkiházi meglopott engem, csak hogy a kettes számú hasonmásnak inponáljon. Fel nem foghatom, hogy vetemedhetett ilyesmire, hiszen elég jól ismer már ahhoz, hogy tudja, nálam semmi nem marad megtorlatlanul. Ahogy Katerina tette sem, ha egyszer sikerül elkapnom.
- Állj fel! - förmedek rá Jamesre, aki förtelmes tette ellenére sem átalkodott a közelemben maradni. Ennél sokkal okosabbnak hittem. Én mindenesetre már rég a tengeren túl lennék a helyében. De hát a női szívektől... vagy épp széttárt lábaktól eszét vesztett férfiaktól nem is várhatunk mást, nem igaz? James könyörgő tekintete, esdeklő szavai csak még inkább szítják dühömet. Olaj a tűzre, ahogy mondani szokás. Fél pillanat alatt mellette termek, és egy gyors mozdulattal eltöröm a gerincét. Ebbe egy vámpír természtesen nem hal bele, és maradandó sérülése sem marad, de a gyógyulás idejére mégis mozgásképtelenné tettem, némi fájdalom és magatehetlenség egészen biztosan jót fog tenni neki. Még nem döntöttem el, hogy mi legyen vele. A legjobb lenne talán kitépni a szívét. De kicsit elhamarkodott lépés lenne. Biztos vagyok benne, hogy egy kis "játszadozással" még kihúzhatok belőle pár fontos információt... ha másra már nem is használható. De ahhoz előbb ki kell ürüljön a szervezetéből a verbéna.
- Mike! - szólítom az egyik hibridemet, akinek éppen megérzem a közelségét. - Vidd innen, és zárd be, amíg kitisztul a vére. De nagyon figyeljetek rá! Aztán szólj.... - szükségem lenne két hibridemre, kapásból mondok is két nevet - ... Tylernek és Anne-nek, hogy beszélni akarok velük! Sürgősen! - teszem hozzá a nyomatékosítás kedvéért, majd hátat fordítok mindkettőjüknek. Részemről a beszélgetésnek ezzel vége is. Töltök magamnak egy pohár konyakot, és magamra egy kis türelmet erőszakolva várom, hogy a két kijelölt hibrid megérkezzen.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 8:46 am


Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Klaus dolgozószobája Klaus dolgozószobája Empty

Vissza az elejére Go down

Klaus dolgozószobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Lakónegyed :: Mikaelson Villa-