world of mysteries
all the fears, they are back, aren't they?



 
log in
don't hide yourself
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
i'll whisper a secret
who's here?
i wanna see your face
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (64 fő) Vas. Aug. 14, 2022 11:44 pm-kor volt itt.

new posts
read them every day
Játszótárs kereső
Zhydrun Malgoth
Szomb. Feb. 17, 2018 8:35 pm
Shadowhunters frpg
Aaron Moonroe
Pént. Feb. 16, 2018 3:25 pm
Stivali Italiani
Vendég
Kedd Nov. 07, 2017 2:12 pm
Hell or Heaven
Vendég
Pént. Márc. 10, 2017 12:14 am
Isabell R. Wallis
Isabell R. Wallis
Pént. Jan. 06, 2017 1:50 pm
Cornelia Snow
Cornelia Snow
Pént. Jan. 06, 2017 1:33 pm
Francia negyed
Emma Miller
Hétf. Jan. 02, 2017 10:05 pm

Megosztás

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Lyla Foster
welcome to my world
Lyla Foster

► Age :
32
► Total posts :
281

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 11:05 pm


Matt & Klaus & Caroline & Damon & Elena


[You must be registered and logged in to see this image.]
Afféle 'ezt-most-komoly?!' stílusban vonom fel a szemöldököm ahogy Caroline kinyitja a száját, és nagy nehezen visszafogom magam, hogy ne szóljak be. Ezt a nyalizást, amit is lefolytatnak Elenának, hát komolyan minimum díjat érdemelnének. Nézzenek már rá könyörgöm, hogy kerülhetett volna be, ha egyszerűen nem is szép?! Csak egy olcsó utánzat, vagy tőlem nevezhetjük lejárt lemeznek is.
- Jah, az álmaiban. - forgatom a szemem, majd nagy kegyesen a Gilbert lányra emelem a tekintetem. Áúcs, ennek most fájnia kellett volna? - Ha tudni akarod édes, késik. De garantáltan imádni fogod. - vigyorogtam a képébe, de közben nem bírtam elnyomni magamban a feltörekvő idegességet. Mi van ha Matt mégse jön el? Ezt nem teheti meg velem. Ugye?
Viszont most Elena kezd túl messzire menni. Egy dolog egymást sértegetni. De ő beszél nekem a modorról? Aki két testvér hülyít egyszerre, és eljátssza mindenkivel az ártatlant? Hogy jön ő ahhoz, hogy engem oktasson ki az illemről? Ugyan, kérlek. Ha már az anyáknál tartunk, híreim szerint Isobel se volt egy mintapélda a neveltetésre, tehát miről is beszélünk?
Még mielőtt kitalálhattam volna valami frappáns választ, a semmiből jelent meg Damon, és ezek ketten rögtön egymásnak estek, a szó legszorosabb értelmében. Komolyan? Vagy most csak szórakoztok? Mi, kérdezem én, mi változhatott itt meg ilyen gyorsan, mikor alig pár napja, még egy tök facér, Damon Salvatoréval ültem a bárba. Tudatos önpusztítást végez lassan magával a város, ha ilyen történnek meg hirtelen. Gúnyos mosolyára, csak égnek emeltem a tekintetem. Nagy szám. Maximum egy hétig ha kibírják.
A jókedvem lankadását észre se tudtam venni, hiszen a következő pillanatba már fel is tűnt a színen a partnerem, ezzel teljesen visszahozva a reggeli izgatottságomat. Kit érdekel itt Elena szappanoperája, ha az én szerelmi életem bármelyik másodperce érdekesebb, mint az ő valaha volt legszebb élménye? Őszintén tetszik ez a magabiztosabb Matt, aki kiáll magáért, és nem fél visszaszólni a törékeny hercegnőnek. Talán így Nik is megérti majd, hogy miért volt olyan fontos, hogy megmentsem az életét.
- Köszönöm. Te sem nézel ki rosszul. - ejtettem meg egy alig látható pukedlit, majd belekaroltam a szabad kezébe, meg se hallva a sértést, - vagyis gondolom annak volt szánva - hiszen igazán nagy lelkesedéssel választottam ki még egy hete ezt az öltönyt, az árától függetlenül. Ahogy megérzem a közelségét elfog valami biztonságot adó érzés, hogy így a mai napom olyan sikeres lesz amilyennek elterveztem. Idegesítő személyek ellenére is, akik úgy tűnik nem hallottak még a kétszer viselhető ruhák szabályából. Nem is feltételeztem volna.
Körbetekintek a téren, ahol már javába elkezdődött a program, a koncert és a színdarab igazán sok érdeklődőt vonzott ide ma. A tömegbe kiszúrom Zachet, egy ismerős lánnyal, akit már többször láttam a városba, de időt nem pocsékoltam a bemutatkozásra. De kezdem úgy érezni ez hiba volt.
- Lassan ideje lesz megkeresni a kocsit. - jegyzem meg mellékesen. Bele se gondoltam még, hogy így, hogy Caroline is az ellenfelem, vajon Nik kire szavaz. Remélem a hirtelen fellángolása egy ilyen unalmas személy iránt, mint ez a lány, gyorsan elmúlik, mert ha azzal kell szembesülnöm hétfőn, mikor kiürítem a szavazóládát, hogy a bátyám kézírása rossz nevet tartalmaz, biztos nem ússza meg szárazon. Féltékenység ide vagy oda. Realistán nézve is jobb adottságaim vannak. Ez tény. - Inkább nézzünk körül. Kezd egyre nagyobb tömeg lenni erre. - mosolyodok el, bár a második mondatot már a többieknek szánva. Ahogy végre kissé távolabb megyünk, jelentésen érzem a hangulatom javulását, főleg, hogy az emberek nagy része még mindig ámulva csodálja meg a ruhámat ahogy elhaladok mellettük. Mondjuk egy ilyen jóképű kísérővel az oldalamon kétlem, hogy csak a kosztümöm lenne rájuk hatással.
- Ha nem lenne a bátyám féltve őrzött vérbankja már rég a föld alatt feküdne. - bosszankodom még egy kicsit, majd elővarázsolom az egyik legszebb mosolyom. - Örülök, hogy eljöttél. - ezt mindenképp fontosnak tartottam megosztani vele. Valahogy az utóbbi időben egyre jobban kezd megmutatkozni az emberi oldalam, s ez bosszant - kivéve az ilyen eseteket. Ez más. Ilyenkor csak természetesen jön.
Vissza az elejére Go down
http://feel-the-difference.hungarianforum.com/



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 10:52 pm

Caroline & Anne & Sophie

Egyik kellemetlen helyzetből a másikba hoztam volna át Carolinet? Vagy csak én érzem úgy, hogy megfagyott körülöttünk a levegő, ahogy a két Forbes lány egymásra pillantott? Caroline magához képest egészen udvariatlanul fogadja a kuzinját, amire már magában felvonom a szemöldökömet. De az unokahúga kedvesnek színlelt, de annál jegesebb válasza sem kerüli el a figyelmemet. Vajon mi lehet ennek a hátterében? Mindig kíváncsi természetem most sem hagy cserben, de vagyok olyan tapintatos, hogy ne kezdjek el faggatózni. Egyébként is, az előttünk kibontakozó kisebb drámából arra a következtetésre jutok, hogy amit kettejük viszonyáról tudni érdemes, egy ilyen kisvárosban, mint Mystic Falls, hamar ki fog derülni.
Igazából már az a tény is meglep, hogy Caroline-nak van egy szinte vele egykorú, és hasonlóan csinos kuzinja. Mintha egy Forbes lány nem lenne elég, hogy az ujja köré csavarja a fél várost.
- Örvendek, Effy kedves - biccentek egy kisebbet, aztán akaratlanul is elmosolyodom a kacsintásra. Talán már kezdem is kapisgálni, mi ez az ellentét, miért van viszály a két lány között. Első látásra ha hasonlóak is, de elég különböző természetük van.
- Jól sejtem, hogy új vagy a városban? - érdeklődök, de közben Anne már magára is vonja a figyelmemet. Azt hiszem, teljesen igaza van, biztos van mit megbeszélni a lányoknak, ha csak most találkoztak újra. Kezemet nyújtom a hibrid lánykámnak, majd elvezetem a Forbes kuzinok közeléből a táncolók közé. Egyelőre nincsenek túl sokan, ami nyilván nem is meglepő, hisz a hivatalos bál csak este kezdődik. Közelebb húzom magamhoz Annet, amennyire az adott tánc megkívánja, aztán már vezetem is. De akárhogy is nézzük, ez most nem fog sokáig tartani, mert a kocsik már felsorakoztak a felvonuláshoz, szóval lassan nekünk is ott lesz a helyünk.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 9:29 pm


Anne & Caroline & Klaus

[You must be registered and logged in to see this link.]


- Aggódni? - Kaptam fel a fejem meglepetten. A hozzá hasonló lányoknak nem szabad aggódniuk vagy félniük, mert hiszik, vagy sem, egy karnyújtásnyira van tőlük a tökéletes élet, jelen pillanatban pedig a korona.
- Anne, ha valakinek, neked biztosan van esélyed - kacsintottam rá csücsörítve, majd még egyszer végigmértem a lányt. Tökéletes. Arányos test, karcsú derék, gyönyörű, egészséges haj, és elbűvölő tekintet. Az ilyen lányokat falják a fiúk, és az ilyen lányok általában az én legjobb barátaim.
Kimondani is szégyenlem, hogy amíg az ide vezető utcán haladtam, néhány ismerősnek tűnő arc újra és újra feltette az idegesítő kérdést, miszerint Caroline rokona vagyok-e vagy sem. Szentég, ennyire híres volna? Habár, egy ilyen kisvárosban még a kisujjam is híres.
- Sajnos! - Válaszoltam egy sóhajtással, miután Anne is feltette a már említett kérdést. - Caroline a kuzinom, tudod Bill a nagybátyám - szavaim hirtelen elakadtak, alig bírtam levegőt venni - volt.
Időm sem volt újabb összeesküvés elméletet gyártani, mert az emlegetett, kedvenc unokatestvérem odajött hozzánk, ezzel elrontva a csodálatos összképet.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Caroline - húztam egy erőltetett mosolyt, de ajkaim szélén ott játszott a fintor, amit akaratom ellenére sem tudtam volna letagadni. - Netán zavarlak, drága kuzin? - Gondterheltséget színlelve, megráztam a fejemet, majd közelebb léptem Caroline-hoz, és óvatosan átöleltem. Óvatosan, és tényleg nagyon óvatosan, nehogy bepiszkoljam magam egy gyilkos érintésével.
Tekintetemmel még legalább úgy fél óráig tudtam volna ítélkezni fölötte, de még mielőtt elkezdtem volna szikrákat szórni felé, hirtelen észrevettem, hogy a cafka nem egyedül érkezett. Ahogy végig néztem Caroline, majd a férfi arcán, egyetlen szó jutott eszembe: - pletyka. Szívás, hogy engem tanácsoltak el, miközben Caroline egy száz éves - de eszméletlenül szexi - pasival van. Oliver csak öt évvel volt idősebb nálam. Öt. Mégis eltanácsoltak. Talán rosszindulatú vagyok, de bevallom, sokkal jobb volna a közérzetem, ha tudnám, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben, épp ezért, be fogom köpni Liz-nek.
- Sophie Forbes, de te szólíthatsz Effy-nek - kacsintottam Klaus-ra, aki az imént bemutatkozott, de mielőtt sikerült volna feltennem neki egy kérdést, Anne megelőzött, és elhívta táncolni. Pech. Viszont, legalább nem lesz tanú, amikor tönkreteszem Car ócska jelmezét.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 9:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
to Nicole Perro


Erről eszembe jut az, amikor megtudtam, hogy varázserővel bírok. A nagymamám mondta el, akkor, amikor a teljes történetet, indokait hallottam a családom brutális kivégzésével kapcsolatban... Tizenöt éves voltam, nem hittem el az egészet, mármint a boszorkánysággal kapcsolatban. Elzárkóztam tőle, kizártam mindent. Úgy éltem tovább, mintha ez nem is lenne igaz. Egy évvel később ismét egy próbát tett a nagyim, akkor már fogékonyabb voltam, elhittem és beletörődtem a sorsomba.
Eleinte, Nicole-hoz hasonlóan én sem tudtam uralni az erőmet. Egyszerűen semmi sem sikerült.
Lassan megtanultam, hogy hinnem kell a mágiában, nem szabad vakon varázsolni. El kell hinni, hogy megtudom csinálni.
- Ismerős, én is átéltem ugyan ezt. - vagy legalábbis hasonlókat. Tettem hozzá magamban.
- Pár év kellett míg mindent megtanultam és ott tarthatok, ahol ma vagyok!
- mondtam el neki, s utaltam rá, hogy elég rögös utakat jártam be. - Egy jó tanárt tudhattam magaménak. - emlékeztem vissza arra az időre, amíg a mamámmal éltem, s segített nekem. Ő volt az apám és az anyám egyben, de mégis megmaradt szerető nagyszülőnek. Szinte mindent ő testesített meg nekem. Meglepő, mert ez sokaknak nem lenne fontos, de nekem más a helyzetem, a múltam miatt.
- Ha gondolod segíthetek neked! - böktem ki neki, egy hatalmas mosoly keretében. Komolyan, nagyon jól alakul ez a nap eddig. A karomon lévő órát levettem, s Nicole tenyerébe helyeztem bele. - Ha egy varázslatnál ez a kezedben van, akkor tuti sikerülni fog a varázslat, csak koncentrálj erre. Ez erőt merít belőlem. - adtam tippeket a lánynak. Életem során nem sok ember kapott ilyet tőlem. - Illetve szükségem lenne a te nyakláncodra, mert ez csak így működik. - mutattam a nyakában díszelgő nyakékre. Óvatosan levette, s kezembe nyújtotta. Becsuktam a szemem a két ékszert az ökleim közé szorítottam, majd egy varázslatot mormoltam.
Összekapcsolódtunk. Így mind a ketten tudunk erőt meríteni egymásból, nekem pedig erre szükségem is lesz.
- Így már működni fog! - adtam oda neki az órámat, a láncát pedig a zakóm zsebébe raktam.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 9:07 pm


Elena & Rebekah & Klaus

& Caroline & Elijah


Rámosolyogtam Elenára, úgy tűnt, ő örül leginkább a jelenlétemnek. Vagy talán ő volt az egyetlen, aki örült... Stefan nevének hallatéra megforgattam a szemem. Miért jön mindenki vele?! Már épp vissza akartam szólni valamit Klausnak és Elijahnak egyaránt, de Elena megelőzött, ezzel megakadályozva, hogy dühöngeni kezdjek.
Nem tudtam mire vélni az előbbi dolgot Elena és Matt között, de nem kérdeztem rá, csak egy kérdő pillantást lövelltem Elena felé. Majd elmondja, ha akarja.
Éreztem valami furát, ahogy Elena és Elijah egymásra néztek... olyan más volt. A tekintetük, mintha üzenni próbálnánk valamit, amit én nemértek.
- Lemaradtam valamiről? - kérdeztem Elenától, majd erőltetett mosollyal az arcomon kísérője felé fordulok. Azért, ha belegondolunk, a szituáció is furcsa. Én, mint Elena... barátja, párja... valamije, itt állok mellette, miközben az az ember, aki a bálon a kísérője - és akivel sosem jöttünk ki, nos sehogyan -, szintén itt áll mellettünk. Érdekes lesz még az este...
Továbbra is csak álltam ott és egyre idiótábban kezdtem érezni magam. Van valami, amiről tudnom kéne? Nem, Elena elmondta volna. - néztem teljes meggyőződéssel magam elé, de egy pillanatra felmerült bennem a kérdés, mi van, ha mégse? De akkor mi történhetett, ami annyira szörnyű, hogy még nekem sem mondta el?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 8:45 pm


Sophie & Klaus & Caroline & Anne;


[You must be registered and logged in to see this image.]
Sophie aranyos lánynak tűnik. Szívesen barátkoznék vele, de komolyabb beszélgetésünk most nem igazán lesz úgy érzem, mert Klaus imádott vámpírja Caroline kíséretében hirtelen becsatlakozik a társaságunkba. Végre nem egyedül vagyok! Azt mondjuk nem tudom, hogy Klaus mivel beszélte rá a szőkeséget, hogy legyen a párja, ezért egy „ezt meg hogyan érted el?” nézést intézek Klaus felé. A bókjait mindig is imádtam, főleg azért, mert amilyen akcentusa van, annál különlegesebb dicséretnek érzem.
- Köszönöm szépen – válaszolom mosolyogva, miközben végignézek Caroline-on is. Arcán kissé látszik a meglepettség húga jelenléte miatt. Lehet, hogy nem csak nálunk vannak testvéri problémák? Bár, ők legalább beszélnek, Lilian viszont nem törődik velem, de nem is érdekel már. Nekem tovább kell lépnem.
- Car, milyen csinos vagy – mondom mosolyogva, de elméletben megjegyzem, hogy én mennyivel jobban nézek ki. Szerintem a ruhám is jobban sikerült, de nem vagyok bunkó típus, ezért nem mutatom ki a gondolataimat.
- Ajjaj, Klaus, kezdem úgy érezni, hogy talán egy testvéri veszekedésbe csöppentünk. Van kedved táncolni velem, amíg megbeszélik a dolgokat? – érdeklődök, mert én nem akarok szemtanúja lenni egy testvéri viszálynak.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 8:39 pm

Zach & Nic



Nagy levegőt vettem, de visszatartottam és befogtam a szám mindkét kezemmel, hisz majdnem elkiáltottam magam: „te is boszi vagy!! úgy tudtam”. Mivel azt már észrevettem, hogy egy igazi úriemberrel van dolgom, legalábbis annak mutatkozik, én is próbáltam moderálni magam, kivételesen a kapkodós, szeleburdi gyerek helyett, komoly lenni, többé-kevésbé azt hiszem sikerült.
- Te is! – súgtam oda nagy mosoly kíséretében. Örültem, hisz eddig kivétel nélkül egyedül voltam ezzel a dologgal, másrészt éreztem benne valamit, ami bennem nem biztos, hogy megvan, de nem teljesen jó dolog.
- Nos, a helyzetem kicsit komplikált. Az már bebizonyosodott, hogy az átlagosnál "kicsivel" nagyobb erőm van, de őszintén… halvány lila gőzöm sincs az egészről. – hadartam el gyorsan, majd érthetőbb tempóra váltottam – Megesik, hogy gyertyát akarok gyújtani a tekintetemmel és a mikrót indítom be helyette. Néhány nagyon nagy vészhelyzetben sikerültek nagyobb varázslatok, de egyébként a kicsiket is elrontom. Egyszerűen nem megy. Azt hiszem, nem bízom eléggé magamban. – pillantottam le a levélszőnyegre.
- És te, Zachary? – kérdeztem vissza. – Erősnek tűnsz. – mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 7:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
to Nicole Perro


Nicole. Hmm, szép és jól csengő boszorkány név, valamint nagyon is illik a lányhoz.
Miután átkarolt a szél körülöttünk feltámadt, s a falevelek a levegőbe emelkedtek az alájuk csapó szellőnek köszönhetően. Így már biztos tudja, hogy mi vagyok, habár a lány pillantásai után mégsem vagyok biztos ebben. Lehetséges, hogy egy kezdő boszorkány, vagy esetleg még nem igazán tudja a varázslás fortélyait.
- Rendben. - kacagtam egy kicsit a hölgyön, nem hiszem el, hogy nem jött még rá. Akkor segítsünk egy kicsit neki.
Mivel ma egy darabig úriember leszek, ezért az előttünk elterülő sárgás falevelekből, mondhatni szőnyeget terítettem elé, amit, mint egy királynő lépkedhetett.
- Remélem így már tisztában vagy mindennel! - kacsintok a lány felé, s tovább sétálunk az emberek között.
- Még most kezdted a varázslást? - kérdeztem rá kedvesen, s megálltunk a színpadtól kellő távolságra, ahol egymást is, illetve a koncertet adó diákokat is tökéletesen halljuk.
Szívesen tanítanám őt, mert nekem is szükségem van némi gyakorlásra, ez pedig jó alkalom lenne. Valamint szükségem van egy természetfeletti szövetségére is. Nem lehet semmit a véletlenre bízni, muszáj mindig előre gondolkozni, ezt pedig én most teszem. És igen, elérkeztünk ahhoz a ponthoz, hogy megint az estén agyalok, és azzal kapcsolatban teszek óvintézkedéseket.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 7:50 pm


Rebekah & Matt & Damon & Elijah


Épp csak most mélyültünk el a vitánkban, de egy újabb személlyel bővült a kis "csoportunk". Damon. Egyből egy kedves mosollyal jutalmaztam őt, és meglepettségemre egyből odasétált mellém és egy lágy csókot lehelt ajkaimra. Végigsimítottam karján, és csillogó, szerelmes tekintettel pillantottam fel rá. Alapból úgy volt megbeszélve, hogy itt fogjuk nyilvánosságra hozni a kapcsolatunkat. És így is lett.
Időközben Matt is megjelent. Matt Donovan.. istenem, de rég láttam őt. Mindig el fog a keserűség, amikor megjelenik valahol. Ilyenkor eszembe jut a mi titkunk, amiről senkinek sincs semmi sejtése. Mert, ha kiderül.. Nem.. ez nem derülhet ki. Viselkedésén meglepődtem, majdnem leszakadt az állam. Mi van? Ezt nekem célozta? Képzelődök, vagy esetleg kancsal, és másnak címezte? Ráncokba szaladt a homlokom, és úgy éreztem, mintha a ruha egyre csak szűkülne. Alig kapok levegőt, és melegebb is lett jóval idekint. Nem tudom, hogy ez tényleg így van-e, vagy az idegesség az okozója.
- Legalább az én ruhámat nem Miss Őfelségétől kaptam. - vágtam vissza. Annyira meg voltam sértve, hogy nem gondolkoztam, mielőtt cselekedtem. Nem akartam ezt mondani Matt-nek, de.. mi volt ez az egész az előbb? De visszatérve a beszólásomra, nem másokat kéne ócsárolnia, mikor nyilvánvaló, hogy egy pincér állással nem tud egy ilyen szmokingot venni. Kölcsönzőbe pedig tudtommal nem lehet ilyet kapni. Ami leginkább meglepett, hogy ő és Rebekah. De ez teljesen más ügy. Visszafordultam Damon és Elijah felé. Eszembe jutott, hogy alig pár hónappal ezelőtt Elijah és én.. Gyorsan elhesegettem a gondolatot, és próbáltam valami másra koncentrálni. Például a zenére. De Elijah kérdésétől szinte a vér is megdermedt az ereimben. Főleg a hangjlestétől.
- Stefan, bizonyára csak késik. - feleltem Damon előtt, és egy sokatmondó pillantást vetettem Elijah-ra. Balhék halmozódnak az újabb balhékra. Komolyan? Sosem lehet egy normális bálom?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 7:20 pm

Klaus & Anne & Sophie




Nem vall rám, hogy ennyire megzavarodok, ennyire elveszek egy ilyen helyzetben. Mindig mindenből ki tudom magam jól hozni, de ez most valahogy nem ment. Lehet, hogy csak amiatt, mert nagyon izgulok a verseny miatt, de lehet, hogy mégsem. Fogalmam sincs. Mikor Klaus azt mondta, hogy akkor mindjárt jön, először arra gondoltam, hogy oké menjen, de utána nem akartam, hogy elmenjen. Viszonoztam a mosolyát, és hagytam, hogy elmenjen. Nem akartam itt maradni velük, mert biztos, hogy többször is belezavarodnék újra mindenbe, és lehet, hogy még kiabálni is neki állnék. Mikor Klaus visszalépett hozzám, egy hatalmas mosollyal jutalmaztam őt, mert nem hagy itt velük.
-Azt hiszem inkább veled tartok Klaus.-mondtam és elindultam vele együtt, mindegy volt, hogy merre, csak menjünk el messze tőlük. Nem sokat mentünk arrébb, így halottam, hogy miről beszélnek, de azt hamar kitudtam zárni, és végre megint tudtam rendesen gondolkozni, addig, míg egy ismerős hang nem csapta meg a fülem. Sophie? Itt? Minek jött el ide?
-Hello!-köszönök mindkettőjüknek kedvesen, de Sophie felé vetek egy szúrós pillantást. Nem kellett volna idejönnie, otthon kéne lennie és nem itt.
-Hogyhogy itt vagy Sophie?-nem túl kedvesen kérdeztem, de egy mosolyt erőltettem az arcomra, hogy ne tűnjek olyan gorombának. Le kell nyugodnom, nem szabad, hogy feldühítsen úgy, hogy még nem is mondott semmi olyat nekem.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 7:18 pm

Zach & Nic



Tyler anyukájának beszédekor kerestem egy, a tömegtől távolabb eső helyet, ahol megálltam. Pezsgőztem, miközben hallgattam. Az ilyen szövegek mindig olyan hosszúra sikerülnek tapasztalataim szerint.
- Vámpír, vámpír, vérfarkas, vámpír, vérfarkas, hibrid… – figyeltem a tömegben az arcokat játékosan, miközben kortyolgattam az italom.
Épp arra gondoltam, hátha felbukkan egy ismerős, vagy legalább egy különös idegen, de még szinte be sem fejezhettem a mondatot, mikor egy jóképű ismeretlen elém állt és bemutatkozott.
- A nevem Nicole. – mosolyogtam rá vissza.
Mikor belékaroltam, különös érzés fogott el, kissé a szél is feltámadt körülöttünk, összekuszálva a hajam, míg a leveleket táncoltatta. A kezemben lévő pezsgő elkezdett örvényleni, ahogy szokott.
- A francba. – jegyeztem meg halkan, mikor észrevettem, hogy épp megint lebuktatom magam, és lecsaptam a poharat a legközelebbi asztalra.
- Semmi gond! Jól vagyok! – nevettem el magam, a hajamat igazgatva, majd visszakaroltam.
Néhány lépéssel később esett csak le a dolog. Talán ő is…? Felpillantottam rá és a szemébe néztem, hátha ezzel okosabb leszek, de a boszorkány énemet újra elnyomta a „tini énem” és csak annyira jutottam, hogy gyönyörű szemei vannak.
De hát csak nem kérdezhetek rá: héé te, nem vagy véletlenül boszifiú?...
Vissza az elejére Go down



Elijah Mikaelson
welcome to my world
Elijah Mikaelson

► Residence :
New Orleans
► Age :
1027
► Total posts :
775

ORIGINAL VAMPIRE †


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 7:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Klaus, Bekah, Elena, Damon és a többiek



Hát ez a nap is elérkezett. Végül is ez az, amiért visszatértem, hatásos belépőt akartam, és azt hiszem a mai nap a legalkalmasabb erre. Szívem szerint el sem jöttem volna, de már maga az öröm, hogy láthatom a Salvatore testvérek arcát, mikor Elenával megjelenek... Nos már maga az megéri a fáradtságot.
Valahogy már nem érzem ugyanazt mint eddig, s a távol töltött idő mindent megváltoztatott. Viszont örülök a testvéreimnek, habár külsőre semmi jelét nem mutatom ennek.
- Elena, számomra az öröm... - Felelek, de már gyűlik a tömeg, Klaus, Rebekah és a többiek, majd megjelenik az első féltékeny fivér, aki gyerekes színjátékával gúnyos mosolyt csal az arcomra. Persze a mutatvány igen meglepően hat, hiszen Elena nem is oly régen még Stefan megmentésén igyekezett, s most szinte már a fiatalabb testvér a feledés homályába merült.
- Á, Damon, és merre jár a kedves Stefan? - Kérdem gúnyosan, s valami miatt úgy érzem, hogy Damon ma könnyen kihozható a sodrából. Ha még tudná, hogy Elena és én mily közelről megismertük egymást. De azt hiszem az est folyamán lesz időm még beavatni ebbe a kis titokba őt. Persze erre most nem fecsérlem az időmet, nem éri meg, meg azért vagyunk itt, hogy jól érezzük magunkat.


©>[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
http://theoriginals.hungarianforum.net/



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 6:52 pm


Kira & Ian
[You must be registered and logged in to see this image.]

Látszik a meglepettség Kiran. Biztos nem ilyen reakciót várt tőlem, de ezt a hatást szándékoztam elérni. A mai napját viszont nem igazán akarom elcseszni azzal, hogy a mérgéből veszek. Kivételesen úgy érzem, hogy jobb lesz hagynom a mai nap, hogy félig meddig emberi életet éljek. Kira napja ez a mai, hiszen esélyes a koronára.
- Nem ma akarom a mérgedet, amit egyébként tűvel fogok kiszívni belőled… - válaszolom úgy, mintha ez csak egy megjegyzés vagy egy lábjegyzet lenne.
- Ma kivételesen próbálom kizárni, hogy mennyi vámpír, vérfarkas és hibrid van itt, mert nem akarom elrontani a napodat. Elvégre bármikor kiderülhet, hogy te nyertél… - nyögdösöm ki magamból a szavakat, melyek hatalmas erőfeszítést jelentenek számomra. Nem szoktam törődni az emberekkel, Kirara viszont szükségem van, hogy tudjam majd használni a mérgét.
- Amúgy, mit akarsz csinálni? Nézzük meg az előadást, vagy kíváncsi vagy a tánctudásomra? – kérdezem egy kis mosollyal az arcomon. Nem is tudja még, hogy mennyire tudok táncolni. Igen, azt is megtanultam, mert a vámpírok gyakran mennek el bálokra, ahol könnyű lecsapni rájuk.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 6:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
to Nicole Perro


Lockwood polgármester asszony beszédén túl vagyunk. Remélem nem csak én vagyok az, aki nem igazán bírja ezeket a beszédeket, egyszerűen nem bírom elviselni azt a sok sületlenséget, amit ilyenkor összehordanak. Az átlagembereket egyszerűen hülyének nézik, azért szerintem a várost nem így kellene beállítani, habár ha ők beveszik, hogy itt minden tökéletes, akkor legyen. Lehetséges, hogy valamit mégis jól csinálnak.
Végre elkezdhettem élvezni a napot. Igaz egyedül nem a legjobb, de hátha találok valakit, vagy esetleg Katherine hamarabb eljön, - habár ezt kétlem, ő a nagy belépőket szereti, ahhoz meg késni kell.
Ahogy én is, az emberek is programokat keresnek, ahol szórakozni tudnak. Mióta itt vagyok a városban ennyi embert még nem láttam pedig az összes eddigi bálon ott voltam.
Miközben sétáltam kiszúrtam egy meglehetősen csinos hölgyet, de szemeim mégis azért akadtak meg rajta, mert ő is egy természetfeletti, méghozzá boszorkány. Meglepő, mert nem gondoltam volna, hogy Bonnie-n, Ien-en és rajtam kívül van itt még a természet csatlósai közül valaki.
Lassan elindultam felé, s mikor odaértem megszólítottam.
- Remélem csatlakozhatok kegyedhez. - mosolyogtam rá, miközben mélyen szemeibe néztem. Egy óvatos bólintással felelt kijelentésemre.
Mivel láttam szemeiben, hogy még nincs tisztában azzal, hogy én is boszorkány vagyok, ezért kezem nyújtottam neki, ő pedig belém karolt.
- Egyébként, Zachary vagyok! - mondtam gyanús mosollyal az arcomon, majd úgy haladtunk tovább előre.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 6:16 pm

Caroline & Anne & Sophie


- Azonnal hozok valami frissítőt - mosolygok biztatón Carolinera, mert jelenleg elég elveszettnek tűnik. Ami azt illeti, elég furcsa is őt így látni, hiszen a legtöbb hasonló helyzetben annyira talpraesett, kemény és túlontúl őszinte, de éles nyelvétől inkább másnak lehet félnivalója. Most viszont ő az, aki megszeppenve pislog Mattre, illetve a Damon-Elena párosra - akikről ezek szerint még ő sem tudott. Ami még különösebb, hisz ők barátnők. Nem vagyok benne biztos, hogy okos dolog lenne őt itt hagyni most ebben a társaságban, ezért bár már indulnék, mégis visszalépek.
- Szeretnél te is velem tartani, szétnézni? A színdarab is most kezdődik. Vagy maradnál inkább? - Nem tudhatom, az én társaságomra vágyink inkább, vagy a többiekére. De mivel a felvonulás is hamarosan elkezdődik, nem lenne jó szem elől tévesztenünk most egymást. A döntés az övé, én vele vagy nélküle, de elindulok az italokért. Hosszú még a nap, és ha nem is friss, íncsiklandó vérrel, de valamivel fel kell töltenem magamat. Alig teszek pár lépést, egy ismerősbe botlok. Egy újabb kedves kis szőkeségembe, aki szintén a mai verseny egyik hercegnője.
- Anne, drágám, elbűvölő vagy - üdvözlöm a lányt. Őszintén? Igen, kicsit büszke vagyok, hogy épp mind az én lányaim lettek a döntősök: Caroline, a húgom, és két hibridem.
- Hello. Klaus Mikaelson - mutatkozom be a beszélgetőpartnerének is, akiről épp fél füllel elcsíptem, hogy Caroline rokona, ha minden igaz.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:50 pm

Klaus & Elena & Elijah & Rebekah & Damon & Matt




Az egyik pillanatba, csak alig voltunk, a másodikban, meg mintha egy egész tömeg gyűlt volna körénk. Egyszerre itt volt Damon is meg Matt is. Damon csak úgy tök simán megcsókolta Elenát, ami engem kissé meglepett, hiszen nem is tudtam, hogy együtt vannak, de ezek szerint valami ilyesmi van. Matt viszont bunkó volt, nem olyan, mint szokott, de megpróbáltam nem odafigyelni erre. Elena visszavágására úgyszintén ledermedtem és nem tudtam reagálni semmire. mintha leblokkolt volna az agyam. Egy hang sem jött ki a torkomon meg sem tudtam szólalni semmi. Még Klaus kérdésére sem tudtam egyből válaszolni, pedig nem illik megváratni az embert, ha kérdez valamit.
-Ötkor kezdődik a felvonulás.-mondom még mindig kissé sokk alatt, de egyre jobban kezdtem magamhoz térni. Nem sok mindenbe volt most beleszólásom, így némán figyeltem őket, és vártam a pillanatot, mikor nekem kellett megszólalnom. Igazából sokáig tépték még egymás idegeit, majd Matt megkérdezte Rebekaht, hogy szeretne-e inni, és ezután Klaus is megkérdezett engem. Most már teljesen képben voltam, és hamar megtudtam szólalni.
-Igen szeretnék valamit inni, Klaus.-mondtam és egy mosoly jelent meg az arcomon. Kissé megszomjaztam azt be kell vallanom, pedig nem is beszéltem sokat.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 4:55 pm


Sophie & Anne;


[You must be registered and logged in to see this image.]
Komolyan, mi ez az egész? Senki sem veszi észre, hogy én is itt vagyok? Kezdem unni ezt az egészet…
Mielőtt viszont kitörne az önsajnálati dührohamom, ez egy lány jön oda hozzám lelkesen. A ruhámat dicséri, ami miatt kissé zavarba jövök. Nem hittem volna, hogy ilyen jó ruhát készíttettem az eseményre. Az előbb még attól féltem, hogy nem lett jó, de most. Most már teljesen megnyugodtam. Neve hallatán kissé meglepődök. Forbes? Úgy, mint Caroline? Talán a húga? Nem is tudtam, hogy van neki.
- Köszönöm szépen, már aggódtam, hogy nem sikerült elég jól – válaszolom kijelentésére a ruhámról, közben végig a szokásos hatalmas mosoly került az arcomra.
- Anne Gibson. És igen, én is jelölt vagyok, csak remélem, hogy van esélyem… - mondom még mindig mosolyogva.
- Te Caroline rokona vagy? A nevedből arra következtetnék… - folytatom, miközben félig az említett jelölt felé biccentek.
Vissza az elejére Go down



Samantha Reynolds
welcome to my world
Samantha Reynolds

► Residence :
richmond ☄
► Age :
36
► Total posts :
1233

SOUL MANIPULATOR ♆


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 2:05 am

Caroline & Elena & Rebekah & Damon & Matt


A kis négyesünk hirtelen egész csapattá növi ki magát. Előbb Rebekah csatlakozik hozzánk, hogy megörvendeztessenek a hölgyek minket egy szócsatával olyan kifinomult, mégis gyilkos módon, ahogy csak a nők tudnak csipkelődni. Aztán megérkeznek a lovagjaik is, hogy beleüssék az orrukat, és megmentsék imádottjaik becsületét. Mily' drámai!
- Rebekah, drágám, légy egy kicsit kedvesebb! Ez a szép kis kompánia már így is épp elég figyelemfelkeltő - mondom kissé megrovón, miközben széttárom a karomat jelezve, hogy páran már így is felénk fordultak. Mintha nem lenne más érdkesebb látnivaló a már rendesen benépesülő téren! Aztán Elena visszavágására már én is felvonom a szemöldökömet. Nem mintha bármivel is anyánk védelmére akarnék kelni. Ez kezd egyre izgalmasabb lenni. Mintha csak a piacon lennénk. Damon és Matt csatlakozása pedig csak még szórakoztatóbbá teszi az eseményeket. Kezdünk hasonlítani valami nevetséges szappanoperához. Igazad volt, húgom, erről tényleg kár lett volna lemaradni. Küldök egy sokat mondó pillantást Bekah felé. Igazán sajnálatos lett volna, ha csak a holnapi pletykaáradatból tudom meg például, hogy Damon és Elena már nyilvánosan is egymást falják. Hazugság lenne azt mondanom, hogy nem lepett meg a kis rögtönzött jelenetük, de inkább szórakozott vagyok, mint meglepett.
- Nagyszerű! Már csak Stefan hiányzik - jelentem elragadtatott mosollyal. - Kíváncsi lennék, vajon őt is ilyen nagy szeretettel és lelkesedéssel fogadjátok majd? - Valóban szeretném látni az arcát, amikor ezek ketten előállnak. Talán még sikerül azt is elcsípnem a nap folyamán. Hacsak nincsenek már túl a színvalláson.
Kezet fogok az érkező Matt-tel, és bár az ő belépője csak tovább növeli az izgalmat és újabb alapot ad a szórakozásomnak, mégis egyelőre kissé gyanakodva méregetem. Az én segítségemnek hála állhat most itt köztünk, és nincs már pár napja két méterrel a föld alatt. Várható is volt, hogy a húgom mellett lesz, de ettől még éberen figyelek, aztán remélem, nem kell megbánnom a közreműködésemet az élete megmentésében.
- Hánykor is kezdődik ez a felvonulás? - kérdezem szórakozottan, miközben körbemutatok a levegőben az ujjammal demonstrálásként. A kérdés leginkább Bekahnak és Caroline-nak szól, hisz ők itt ma a főszereplők. Mivel az utóbbinak ma én leszek a kísérője, nem árt tudnom, mikor indulunk. Az érdekes még az, hogy e két gyönyörű hölgyemmel épp két hibridem "lép majd ringbe", bár ezt a tényt is csupán pár órája tudtam meg. Lehetne ez még ennél is szórakoztatóbb?
- Esetleg kérsz te is valamit inni addig, kedvesem? - ez azonban már csak Caroline felé hangzik el, miközben féloldalasan Matt mellé lépek. Ami engem illet, én már megszomjaztam.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptyKedd Nov. 27, 2012 11:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
My Dearest Bekah & The Others


Városalapítók Napja, avagy a becsomagolt rossz emlékek doboza. Aztán ott van a szépségverseny is, amit - mondanom sem kell, hogy - Bekah fog megnyerni. Vicces, hogy tavaly én voltam a király, habár akkoriban még nem tudtam, hogy a párom egy királynőnek öltözött boszorka. Látod? Csupa rossz emlék. Olyan, amitől hányingerem lesz, pontosabban csak lenne, ha Bekah tündöklése nem feledtette volna el velem a múltam. Végtére is a jelenben vagyunk, és ezúttal a párom egy földre szállt angyal. Szóval nem panaszkodhatok, mellesleg már egy ideje fel is hagytam az önsajnálattal, mert rájöttem, hogy mennyi szép dolog van és mindig is volt körülöttem.
Messziről hallottam az összegyűlt társaság között elhangzó mondatokat, s habár legtöbbjük csak úgy elsuhant a fülem mögött, az Elena által kimondott, felháborító rágalmak arra késztettek, hogy habozás nélkül, azonnal közbelépjek. Bekah az életemet, én pedig a nyugalmát fogom megmenteni. Mégis hogy jön Elena ahhoz, hogy ítélkezzen fölötte? Kettejük közül nem Bekah volt az, aki önző módon elcsábított két testvért - habár az idősebbiket akár le is szúrhatta volna -, s azóta is az ujjai köré csavarva őket, játszadozik velük. Máskülönben, iszonyúan ronda a ruha, amit visel.
- Tavalyi évjárat? - Biccentettem Elena felé gúnyosan, végigmérve a ruháját, miközben kissé arrébb tessékelve Damon-t, Bekah elé álltam, kezéért nyúltam, majd lágy csókot nyomtam arra. - Miss Mikaelson, gyönyörű vagy, mint mindig - pillantottam rá talányos tekintettel, majd Klaus felé fordultam, és kezet nyújtottam neki. Úgy tartják ez formaság, de én jobb szeretném kibontakozó szimpátiának nevezni.
- Tudtommal a vesztesek nem vehetnek részt az eseményen - szúrós tekintetem ismét Elena szánalmas arcára szegeződött. Vakon hittem neki, és csak azért, hogy védjem, ok nélkül gyűlölni kezdtem a vámpírokat. Voltaképpen most is gyűlölöm őket ... pontosabban kettőt a jelenlévők közül, de miután én is ilyenné - nevezhetjük halhatatlannak is - váltam, rájöttem, hogy ki is volt az, akit az ellenségemnek kellett volna nevezzek annak idején. Persze, most mondhatod, hogy ismét sajnáltatom magam, de várd ki a végét. Szóval, az ostobák végig azt hitték, hogy valamiféle tartalék vagyok, egy beugrófiú, akit majd kedvükre mozgathatnak, s lehet, hogy részben az voltam, de süket ... az soha. Láttam és hallottam mindent, ami most a hasznomra lehet. S a kijelentés, amit az imént intéztem Elena felé, teljes mértékben igaz. A főszervező is úgy vélte, hogy jobb, ha a kiesett lányok nem vesznek részt - még nézőként sem - a bálon, mert ki tudja, valamelyikük talán annyira irigy, hogy még valami bajt okozna. Együttműködő és roppant tettre kész ember, így nem is kérdéses, hogy mi lett a végleges döntés.
- Bekah, hozhatok valamit inni? - Léptem közelebb, s ekkorra tekintetembe újra visszaköltözött a tisztaság és a melegség. Utóbbi furcsa mód egyre intenzívebb, mintha az egész testem lángolna a lány közelében. Azonban, ha Elenáról, vagy a többi álszentről van szó, a düh, amit érzek, akaratom ellenére is előtör belőlem. Röstellem is, hogy hozzám nem méltó gonoszsággal indítottam a mai estét, de érte tettem, nem magamért.
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptyKedd Nov. 27, 2012 11:07 pm


Ian & Kira




Meglepett, hogy Ian mennyire éretten és higgadtan kezeli a hibriddé válásomat. Tudom én, hogy egy alapvetően kiegyensúlyozott személyről beszélünk, de akkor is meglepett ... nagyon. Habár az is megeshet, hogy egyáltalán nem érdekli, hogy élek-e vagy sem, s csak formaságból jött el velem.
- Tudom! - Támasztottam alá utolsó mondatát, ami valóban, teljes mértékben igaz volt. Ian ugyan kiegyensúlyozott, de néha agresszív is. Tudtom szerint pedig utálja, ha hazudnak, vagy fölöslegesen fecsegnek neki. Épp ezért nem ered meg a nyelvem, amikor a közelben van. Képes volna kivágni, vagy valami hókuszpókusszal csomót kötni rá. Képes volna ..., de a hallottak alapján képes volt kihasználni is, ha nevezhetem így a dolgot. Mindegy.
- Méreg? Az én mérgem? - Vontam fel a szemöldökömet, majd halkan elnevettem magam. - Azt meg hogyan fogod megszerezni? Kihúzod a fogamat? Tudod, arra szűksé... - aztán elhallgattam. Uramisten, csak én lehetek ennyire idióta! Körülbelül egy perce vázoltam fel, hogy miért nem merek előtte fecsegni, erre meg ostoba kérdésekkel kezdem el bombázni. Ezek után meg sem szabad lepődnöm, ha majd a nyelvemet is kihúzza a fogammal együtt.
- Szóval ... öhm, igen, megkapod a mérget. Most rögtön szükséged van rá, vagy várhat az első táncig? - Amolyan erőltetett, kényszer mosolyt villantottam, majd tekintetemmel fürkészni kezdtem a tömeget. Klaus, csak most az egyszer ments meg, kérlek!
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptyKedd Nov. 27, 2012 9:13 pm


Elena & Rebekah & Klaus

& Caroline & Elijah


Utáltam az ilyen rendezvényeket, mégis, most izgatott voltam, hogy találkozhatok Elenával. Megbeszéltük, hogy ma fogjuk felfedni mindenki előtt, immár egy párt alkotunk. Otthon megkötöttem a nyakkendőm, majd felkaptam az öltönyöm és belenéztem a tükörbe. Megigazítottam még a ruhámat itt-ott, ahol nem állt normálisan, de amúgy teljesen rendben voltam. Elmosolyodtam a tudat miatt, hogy nemsokára együtt lehetek Elenával, csaupán egyetlen dolog volt, ami miatt elment az egésztől a kedvem, ez pedig Elijah volt. Még most sem értettem, Elena miért vele megy a bálba, de nem lehettem féltékeny, hiszen ha együtt lettünk volna már akkor, soha nem mondott volna neki igent. Legalábbis remélem.
A kocsiba ülve kicsit felhangosítottam a rádiót, majd a hangulat megalapozása képen a kesztyű tartóból kivettem egy üveg whiskeyt - mindig van ott egy kicsi, ki tudja, mikor lesz rá szükség -, és beleittam, majd a gázba tapostam. Nem laktam messze az alapítók házától, ami a bál színhelye volt, hogy hamar odaértem.

***
Kiszállva a kocsiból, meglepődtem, mennyi ember gyűlik össze egy ilyen kis városban ezen az eseményen. Azonnal forgolódni kezdtem, ismerős arcokat keresve. Furcsa volt, hogy egyedül érkeztem, de nem foglalkoztam különösebben a dologgal, hisz Elena itt van és vár rám valahol.
Meg is pillantottam őt a három Ős és Caroline társaságában álldogálva. Rögtön feléjük indultam és a "körükbe" belépve odaléptem Elenához.
- Sziasztok. - öleltem át és röviden megcsókoltam. Mit sem törődve a meglepődött tekintetekkel, egyenesen Rebekah felé fordultam és gúnyosan rámosolyogtam, a Grillben lefolyt beszélgetésünket idézve magamban.
Na, ki sajnáltatja magát piába fojtva a bánatát? Nem is tudom, miért nincs mellette Matt...
Vissza az elejére Go down



Vampsite
welcome to my world
Vampsite

► Total posts :
1823

ADMINISTRATOR ♔


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptyKedd Nov. 27, 2012 8:51 pm


Klaus & Rebekah & Caroline & Elena



Nem is jutott időnk, hogy körbenézhessünk, máris körénk gyülekezett pár ismerős arc. Szerencsére jó a mimikám, és nem mutattam ki, hogy mennyire ledermesztő volt, hogy Caroline-t látom itt, Klaus-szal. Úgy gondoltam, most nem csinálok fesztivált. Elvégre testvérek, illetve ezt a „jónak” induló napot sem szeretném tönkretenni. Úgy tettem, mintha kérdését nem hallottam volna meg, és Caroline felé fordítottam a fejemet. Egy barátságos mosolyt küldtem feléje, de az egyből elhervadt mikor egy ismerős hangra lettem figyelmes. Hogy fogná már be..
Rebekah. Az ember azt hinné, hogy végre megszabadult Katherine-től, és újra szép lesz az élet. De nem itt van a drágalátos Rebekah. Nem is merek belegondolni, hogy ők ketten mire képesek.
- Nem unod még? – feleltem ennyit, és próbáltam nem leleplezni a fájdalmat. Igen, rosszul esett, hogy idén nem kerültem be a legjobb ötbe. Tavaly benne voltam, talán akkor is azért, mert elvesztettem a szüleimet, de alapjában véve nem kerültem volna be? Nem tudom, de fáj. Főleg, ha az orrod alá dörgölik.
Végig néztem a ruháján, de tekintetem leginkább a haján akadt meg. Olyan, mintha egy puli kutya fészkelne ott. Borzasztó. Miért ő került be, s nem én? Miben különbözik tőlem?!
- Köszönöm szépen az együttérzést. – hangomban csengett a gúny. – Nem látom a párodat. Ilyen hamar lecserélt, vagy az utolsó percben igézel magadnak valakit? – szaladt fel kérdőn a szemöldököm, és már most felment bennem a pumpa. Ennyit a jó napról.
- Ez kedves tőled Care. Legalább az anyukád megtanított a modorra. Tudod, másoknak ez nem adódott meg.. – hangom egyre halkabb lett, és egy lesújtó pillantást vetettem Rebekah-ra. Gyűlölöm őt, hogy lehet valakit ennyire utálni?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptyKedd Nov. 27, 2012 7:36 pm


Anne & Sophie

[You must be registered and logged in to see this link.]
Az ember azt hinné, hogy Mystic Falls egy tanya, vagy rosszabb esetben egy farm, de abban a pillanatban, amikor megpillantja az üzletsort, majd a kirakatokban virító ékszereket, beismeri, hogy valóban egy városról van szó - egy nagyon pici városról, de ez mellékes. Persze, ez még Petersburg nyomába sem érhet, de fejlődőképes.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ma délelőtt érkeztem, és mondanom sem kell, hogy tele voltam pozitív gondolatokkal, hisz újra láthatom a szeretett kuzinomat. Reménykedtem abban, hogy ma lesz alkalmunk közelebb kerülni egymáshoz - annyira, hogy beleszúrjak egy kést -, de Caroline képes volt ismét átverni. Képzelheted, hogy mennyire csalódott vagyok, miután száz wattos mosollyal léptem át a küszöbét, s cserébe még egy kulcsot sem kaptam. A kulcs pedig megillet, hisz a háza most már az én házam is. Erről nem is fogok vitát nyitni, de az, amit Liz mesélt egy fél órája, megdöbbentett. Mystic Falls ma ünnepel, mivel ma van a városalapítás hivatalos napja. Igazad van, ez nem nagy ügy, amúgy sincs erőm jótékonykodni, de az, hogy Caroline nem szólt a szépségversenyről, kiütötte nálam a biztosítékot.
Körülnéztem párszor, de ahogy arra számítottam, egy figyelemfelkeltő ember sem lófrált errefelé. Viszont a helyszín még mindig megfelelő ahhoz, hogy óriási botrányt csináljak. Egy szépségkirálynő jelölt hírnevének sem tenne jót az, ha a részeg rokona elrontaná az eseményt. Pedig ez fog történni, erre mérget vehetsz.
Unalmamban úgy döntöttem, hogy inkább lenyúlom Caroline kocsiját, majd összetöröm, ezért sarkon is fordultam, de hirtelen megláttam valakit, aki egyáltalán nem illett az itteniek romlott összképéhez.
- Gyönyörű a ruhád! - Szólaltam meg lelkesen, miközben fénylő pupilláimmal a lányra meredtem. Fényezhetném az egómat, de lássuk be, ez a lány gyönyörűbb, mint amilyen Marilyn Monroe és Athéné gyermeke lett volna.
- Sophie Forbes, örvendek! - Nyújtottam kezet. - Te is jelölt vagy?
Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptyKedd Nov. 27, 2012 6:36 pm


Kira & Ian
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem kapom fel a vizet, de mi az, hogy kifinomult? Egyszerűen ma csak jó kedvemben kapott el, és ha szerencséje van, akkor egész nap ilyen leszek, ami persze hatalmas csoda lenne.
Ezt szeretem Kiraban, hogy ő nem az a szende, félénk típus. Nagyon bevállalós, és már ajánlotta is magát, hogy beválthatom rajta bármikor a tartozását. Nem is tudja még, hogy most nem arra gondoltam, hogy megdöngetem. Szükségem van tőle valamire. Nem is akármire, vérfarkasméreg kell. Kirabol pedig úgy gondoltam, hogy simán tudok majd szerezni, ám mielőtt még feltehetném neki ezt a furcsa kérdést, ő érdeklődik, miszerint érzek e rajta valami furcsát. Mikor megláttam, még nem tűnt föl, de az autóban kezdtem sejteni, hogy csatlósa lett az őshibridnek. Nem fogom leszedni a fejét, mert valamennyire bírom a csajt, ami tőlem hatalmas szó. Ráadásul minél tovább él, annál több vérfarkasmérget tudok szerezni tőle..
- Ha arra gondolsz, hogy egy talpnyaló kis semmit érő hibridszolga lettél, akkor igen. Már az autóban sejtettem, de szerencséd van. Jó napomban találtál, ami, mint te is tudod nagy szó.. – mondom vállat vonva. Jobb lesz most rögtön közölni vele azt is, hogy mit kérek ezért a napért cserébe.
- Ami pedig a tartozást illeti, nem hiszem, hogy ugyanarra gondoltunk. Szükségem van tőled valamire. A vérfarkasmérgedre. Tudod, hogy milyen vadász vagyok, tehát remélem, nem fogsz nemet mondani.. – fejezem be komolyan. Ha nem ad a mérgéből, esküszöm, hogy erőszakkal szedem ki belőle. Tanulmányozni akarom, emellett tökéletes egy csomó vámpír megöléséhez, elvégre, nem hiszem, hogy az ősihibrid csak úgy osztogatja a vérét..

Vissza az elejére Go down



Vendég
welcome to my world
Anonymous


Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 EmptyKedd Nov. 27, 2012 6:15 pm


Everyone & Anne;


[You must be registered and logged in to see this image.]
El sem hiszem, hogy sikerült bekerülnöm az öt legjobb közé a szépségversenyen. Ez az egész biztos csak egy álom! Anya nagyon boldog lenne most, már az első együtt nézett szépségversenyen megbeszéltük, hogy ha lesz rá alkalmam, akkor benevezek. Akkor még hét vagy nyolc éves lehettem. Hihetetlen, hogy mennyi minden történt velem azóta. Talán itt, Mystic Fallsban teljesülhet ez az álmom is, a szépségverseny. Nekem csak az fontos, hogy jól érezzem magam. Nem érdekel, hogy Kol mit gondol rólam. Megbántott, nagyon, és én mostantól nem fogok senkinek sem könnyen megbocsájtani. Nem, már nem! Nem akarok örökké a régi énemhez ragaszkodni. Muszáj megváltoznom, különben nem tudok könnyen élni a vámpírok és társaik világában. Ott erősnek kell lennem! Ezt akarom elérni azzal, is, hogy a szépségversenyen nyerek. Igen, én akarok nyerni, már egész kicsi korom óta! Megérdemelném. Egy baj van már csak. Nem tudom, hogy mi történt a kísérőmmel, legrosszabb esetben megkérem a legjobb barátomat, hogy ugorjon be párnak hozzám a táncnál és a felvonuláson. Otthon úgyis mindent vele gyakoroltam, tehát teljesen képben van. Most viszont itt állok a főtér mellett teljesen egyedül, a 19. századot idéző ruhámban. Halványkék, és gyönyörű. Imádom a kéket, olyan tiszta szín a szememben. Egy festő számára szinte minden szín teljesen más mondanivalót hordoz. De hé! Mit fogok én itt csinálni a felvonulásig tök egyedül?


A hozzászólást Anne Gibson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 28, 2012 4:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down



Ajánlott tartalom
welcome to my world




TémanyitásTárgy: Re: Főtér Főtér       - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Főtér
» Főtér
» Fõtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
world of mysteries :: Színház az egész világ :: Richmond és környéke :: Mystic Falls :: Belváros :: Alapítók Háza-